PDA

View Full Version : DON SNG Strateegia/Üldine arutlus



Timpz
13.04.09, 15:36
Ei leidnud paremat kohta kuhu seda teemat panna
DON SNG
Väike seletus kes ei tea: Double or Nothing Sit and Go-d erinevad tavalistest Sit and Go-dest sellepoolest, et raha ei saa mitte 3 vaid 5 inimest, võidusummad ei ole erinevad, kõik 5 duubeldavad oma buyini miinus reik. Minu arust tuleb olla rohkem tight kui tavalistes kuna suht paljud (Starsis vähemalt) võtavad suvalt iga kaardiga flippe, mis aitavad kaasa Sinu võidule.

rainer
14.04.09, 14:11
Väga hea, vähemalt algus on sinu poolt nüüd tehtud :)

Kindlasti hakkan sellel alafoorumil silma peal hoidma. Loodan, et saame mõtteid ja ideid vahetada, kuidas olla maksimaalselt edukas DON-mängija. Ise olen ka viimase poole kuu jooksul tõsisemalt DONe mänginud. Seda pole just palju, kuid väike kogemus on ikka olemas. Edaspidi püüangi rohkem ennast SNG vallas arendada.
Cash-game on ka tore ja huvitav ja kindlasti distsipliini nõudev, kuid suuri variatsioone ma eriti ei kannata :D
DONid peaksid oma olemuselt olema vist vähem variatsioonirikkad? Kui ma nyyd õigesti aru olen saanud :) Igatahes hetkel tundub, et DONid sobivad mulle isiklikult rohkem kui cashmängud.

Sellised mõtted alustuseks siis minu poolt.
Igatahes, head duubeldamist! ;)

muruntau
15.04.09, 04:45
http://www.pocketfives.com/poker-articles/an-overview-of-double-or-nothing-sng-tournaments-3898341

Timpz
15.04.09, 11:08
http://www.pocketfives.com/poker-articles/an-overview-of-double-or-nothing-sng-tournaments-3898341

Selline küsimus et kuidas see värk autoriõigustega on, kas võib ära tõlkida, viide lehele alla panna, ja siia tekst siia üles kirjutada?

marguzz22
15.04.09, 12:18
Selline küsimus et kuidas see värk autoriõigustega on, kas võib ära tõlkida, viide lehele alla panna, ja siia tekst siia üles kirjutada?


jumala pärast mitte, autorikaitse tuleb kohe ja lööb sul hambad sisse

EGERT
15.04.09, 13:20
Ära jah tõlkima hakka, tee ümberjutustus ;)

RudiTurbo
15.04.09, 13:33
Selles artiklis oli jah päris head juttu kirjutatud.

Aga mina ootan, et Stars tekitaks juba mõned odavamad triple or nothingud , arvan, et seal võib kah päris hästi teenida :)

muruntau
15.04.09, 14:32
üks trikk veel, mis DONides peaks väga kasumlik olema: Right to first bluff ehk peale floppi AI, eelis siis OOP mängijal. Vastasel on seal ikka väga raske ilma nutsita callida. Keskmiste blindidega siis tasub blindide röövijate raised callida ja flopis AI.

Aristotep
15.04.09, 15:02
Kui palju siin foorumis üldse regulaarseid DoNide mängijaid on? Ise mängin hetkel Starsis 10.80 bi DoNe.

Õhuga shoveda ei soovita. OOP bluff AI ei ole üldse hea mõte imo. See toidab ainult sel juhul kui vastane floppi ei taba. Pigem tee siis juba mingi minbet ja too chipsid väiksema riskiga koju.

Seda artiklit olin juba varem näinud ja tegemist on väärt kirjatükiga. Tooks eriti esile ühte kuldreeglit, mille vastu eksitakse häbematult palju, kuigi tegemist peaks olema elementaarse põhitõega:

"Sinu ülesanne bubbles ei ole mitte vastaste väljapeksmine, vaid esimese 5 hulgas lõpetamine"

muruntau
15.04.09, 15:29
Aristotep, just, aga kui tihti tabab vastane floppi? ja niimodi, et tal on TPTK või parem, et ta julgeks shove callida ja callida DONis kui ta ise tuli blinde varastama? 10-20%? Obv ei kasutaks suur stäkk vs suur stäkk situatsioonis, aga neid situatsioone tuleb ikka omajagu ette. Mängu jooksul tunde järgi kasutada 1-2 korda on minu arust vägagi ok.

Ise regulaarselt ei mängi

runnar
15.04.09, 16:11
tema artiklite tõlkimisest oli pokernewsi foorumis kunagi juttu http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic1220/
seal on see asi küll suht soiku jäänud

kilu6
15.04.09, 16:19
Tõlgitud ;D

http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=et&js=n&u=http%3A%2F%2Fwww.pocketfives.com%2Fpoker-articles%2Fan-overview-of-double-or-nothing-sng-tournaments-3898341&sl=en&tl=et

Timpz
15.04.09, 16:22
ma ka 5.40 DON regular, keegi veel peale minu ja aristotep?

Rahapada
15.04.09, 17:13
Tõlgitud ;D

http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=et&js=n&u=http%3A%2F%2Fwww.pocketfives.com%2Fpoker-articles%2Fan-overview-of-double-or-nothing-sng-tournaments-3898341&sl=en&tl=et


lol

ma ka aeg-ajalt mängin neid, aga üldiselt vähe, mulle meeldib võimalus lauast lahkuda, kui enam ei viitsi :)

lauriiii
15.04.09, 19:06
Toksin ka 5.40- DON-e mõnel üksikul laual. Timpzi ma juba silmasin mingis lauas igatahes :P

timz0333
15.04.09, 19:51
mängin done, madalaid 1.20-3.30 coolerid ja tavalisi

et siin mõni teadjam mees võiks õpetusvideo teha:)

EdgarP
16.04.09, 19:28
Starsist:
DONide mängime on nagu igavene bubble :)
Olen mänginud alates 1.10 kuni 54$... hetke seisuga on nii, et 10nest mängijast on 20+ levelil alati igas lauas vähemalt 5 regulari, kes tavaliselt toksivad 30 lauda korraga. Mäng on kõigil standartne ja bluffima tullakse vb 20 korrast 1l. Tüüpiline on see, et regularid ootavad premium kätt ja siis siis jälle standart. Lõppfaasis muutuvad looseimaks ja raise AI A5s alates on tavaline,igalt postsioonilt(alates 7handed). Rohkelt mängivad ka postiooni,MP3,CO AI on tihedam nähtus BTNi oma,sest seda callitakse looseimalt.
DONid on siiski enamasti lõpus bingo ja heakaardi kombinatsioon-kui kumbki hästi välja ei tule,siis söövad su blinded. Keskmine käte arv 1s mängus on 45-70(pean silmas tavalisi,mitte turbosid); olen saanud ka mäele ka ala 18 käega ning teinud ka 128 maratoni.
Minu kogemus antud mängudes piirdub ainult ala 1700 SNG ga. Heal päeval äärmiselt tootlik,halvemal on targem mitte näppida ning downswingi või brake eveni läbi mängimine võtab tavaliselt vähemalt 300 sng (räägin enda eest).
Isiklikult loobusin hetkel nendest,kuna viimased 2nädalat on liiga crazy - 10nes DONis oli 1 mängu jooksul 7 x!!! AA; suured paarid vs suured paarid koguaeg ja natuke jaburaks on see mootor näpitud seal jälle...
PS! alguse edust ärge pilvedesse minge, sest enamasti jõuab rahadesse rohkem newbisid,kui regulare-NB! ma ei väida, et mootor on rigged,lihtsalt kuidagi juhtub newbye ALATI tagas olles hittima või kui on ees,siis seda jääb ka lõpuni.

vapsik
16.04.09, 19:46
Starsist:
PS! alguse edust ärge pilvedesse minge, sest enamasti jõuab rahadesse rohkem newbisid,kui regulare-NB! ma ei väida, et mootor on rigged,lihtsalt kuidagi juhtub newbye ALATI tagas olles hittima või kui on ees,siis seda jääb ka lõpuni.


Kui madalamal tasemel ainult mõni regular ja rohkelt uustulnukaid, siis see on ju loomulik, et neid algajad jõaub palju rahadesse, sest regulare eriti pole.

lauriiii
16.04.09, 22:47
Olen ise justkui sarnast asja kogenud. Mingi 4 korda olen mõne nädalaste vahedega alustanud DON-ide mängimist. IGA kord on olnud nii, et esimesel ja kuidagi veel teisel päeval on võidu protsent suhteliselt suur ja kõik hästi. Aga siis nagu puuga lööödud, mitte ükski suures eduseisus olev käsi vajalikul hetkel vastu ei pea ja miinused järjest tulevad. Imelik igatahes. :)

Timpz
16.04.09, 22:51
mul oli siin viimase 3 päeva jooksul selline swing et jube, 5.40 DONidega 66$ kahjumit mingi 30 turnaga, sis mängisin selle järgmiste päevadega tasa

ranka
16.04.09, 22:59
Olen ise justkui sarnast asja kogenud. Mingi 4 korda olen mõne nädalaste vahedega alustanud DON-ide mängimist. IGA kord on olnud nii, et esimesel ja kuidagi veel teisel päeval on võidu protsent suhteliselt suur ja kõik hästi. Aga siis nagu puuga lööödud, mitte ükski suures eduseisus olev käsi vajalikul hetkel vastu ei pea ja miinused järjest tulevad. Imelik igatahes. :)


Mis siin imelikku on? Kui sa oleksid esimesel päeval kogenud halba jooksu, siis sa oleksid lõpetanud DON'ide mängimise peale esimest päeva ja öelnud: "DON'id suckivad", ilma sellele tähelepanu pööramata.

Kuna sa kogesid head jooksu, siis sa ei lõpetanud enne mängimist, kuni hea jooks kestis ja nägid ka teisi päevi, siis tuli halb jooks (täiesti tavaline kaardimängude maailmas, et kogu elupikkune sessioon koosneb heast ja halvast jooksust, mille käigus areneb välja pikk perspektiiv), mis pani sulle põntsu ja lõpetasid mängimise.

Timpz
16.04.09, 23:02
Mis siin imelikku on? Kui sa oleksid esimesel päeval kogenud halba jooksu, siis sa oleksid lõpetanud DON'ide mängimise peale esimest päeva ja öelnud: "DON'id suckivad", ilma sellele tähelepanu pööramata.

Kuna sa kogesid head jooksu, siis sa ei lõpetanud enne mängimist, kuni hea jooks kestis ja nägid ka teisi päevi, siis tuli halb jooks (täiesti tavaline kaardimängude maailmas, et kogu elupikkune sessioon koosneb heast ja halvast jooksust, mille käigus areneb välja pikk perspektiiv), mis pani sulle põntsu ja lõpetasid mängimise.

True. näiteks võib tuua minu sharkscope graafiku , ilusad swingid seal :) aga see ei mõjuta mu arvamust DON-idest, arvan ikka et tulusad asjad

lauriiii
16.04.09, 23:10
Selle kohapealt on küll õigus jah. Lihtsalt enesekindlusele lõi mõnusa põntsu, kui järjest koguaeg tulid kaotused ja kaotused. Ja pidevalt eduseisus olles. Aga eks selle kõigega tuleb arvestada ja üle elada :)

Potsataja
17.04.09, 00:23
Üldiselt tuleb leppida tõsiasjaga, et mängides 12+ lauda korraga on 3 beati sessi jooksul standard, üle selle on natuke jama, alla selle on heater ;D

Aristotep
17.04.09, 02:45
Ma pole siiani suutnud aru saada, miks inimesed neid turniire mängivad.


Tõesti, mina ka ei tea. Täielik luckfest ju..

http://i452.photobucket.com/albums/qq247/Aristotep/DisplayGraph-2.png

Mihkel785
17.04.09, 09:22
nosebleed cashis on veel rohkem võimalik ju...

lenC
17.04.09, 09:28
Keegi mängin nii kalleid DON-e, et neid võiks nosebleed cashi buy iniga võrrelda?

need USA underground vene-ruletid, kus võid mingi $50k võita on suht võrreldavad donnidega

Svenza
17.04.09, 09:59
Pregame strateegia
- Before the game starts, check out the lobby. If the second SNG yet to go off has four or more players registered, you have found a table with too many regulars. If you sit here, the other regulars, plus the rake, will eat into your profit enough that this game is not worth playing. It is likely to go off with 6-7 regulars, and there may not be enough fish to spread the wealth between everyone.
- Enne mängu algust kontrollida fuajees. Kui teine SNG veel minemine on neli või enam mängijat registreeritud, olete leidnud lauale liiga paljude regulars. Kui sul istuda siin, teine regulars pluss rake, kas söövad oma kasumi piisavalt, et see mäng ei ole väärt mängima. On tõenäoline, et minemine koos 6-7 regulars ning ei pruugi olla piisavalt kala levitada jõukuse vahel kõigile.

Kontrollida fuajees !!! Türi ja paide :D Ma olin kõveras, see googli tõlge tegi ikka tuju heaks.

Uniquest
17.04.09, 10:55
...ei pruugi olla piisavalt kala levitada jõukuse vahel kõigile... ;D

Valts
17.04.09, 13:02
nosebleed cashis on veel rohkem võimalik ju...


zomg, jabur vastuväide ju... lihtsalt fishhh tahab öelda, et taalastel 45-elmari turniiridel saab turniiri pealt keskmiselt 40 senti kasumit, siin saab viietaalasel 25-50 senti, niiet mina ei tea...

lenC
17.04.09, 13:03
zomg, jabur vastuväide ju... lihtsalt fishhh tahab öelda, et taalastel 45-elmari turniiridel saab turniiri pealt keskmiselt 40 senti kasumit, siin saab viietaalasel 25-50 senti, niiet mina ei tea...

45-meheline kestab kindlasti kauem, täituvad aeglasemini ja on suurema variatsiooniga.

how's that for a vastu argument.

Valts
17.04.09, 13:10
45-meheline kestab kindlasti kauem, täituvad aeglasemini ja on suurema variatsiooniga.

how's that for a vastu argument.


et siis sa tahad väita, et DONides on hourly rate parem?

lenC
17.04.09, 13:13
et siis sa tahad väita, et DONides on hourly rate parem?

Ei oska öelda, ei tea, mis BI-dest jutt käibki :) Lihtsalt seda tahtsingi välja tuua, et $/turniir on täiesti ebaoluline vaid just hourly ongi tähtis.

Soovitan obv mõlemast kaarega mööda käia ja cashi minna. lol donkaments.

Valts
17.04.09, 13:18
Kaua üks Donk or Nothing keskmiselt kestab?

lenC
17.04.09, 13:24
Kaua üks Donk or Nothing keskmiselt kestab?

Parandage, kui eksin, aga üks turbo vist ~40 minutit(keskmiselt bubble lõhkemine siis, mitte arvestatud hero saadud 1. käe KK vs AA-sid) ja normaalstruktuuriga ~65 minutit?
Head multitablerid suudavad vist 20 turniiri korraga teha, eeldan et regularide keskmine on kuskil 15 juures ja trafficuga probleeme Starsis ei tohiks olla.

Svenza
17.04.09, 13:41
45-meheline kestab kindlasti kauem, täituvad aeglasemini ja on suurema variatsiooniga.

how's that for a vastu argument.


45 elmarit kestab täpselt poole kauem, aga 1$ omad täituvad oluliselt kiiremini kui DONid. Tipptunnil tulevad 45 mehe omad 20-30 sekundiga täis.

Valts
17.04.09, 13:47
Parandage, kui eksin, aga üks turbo vist ~40 minutit(keskmiselt bubble lõhkemine siis, mitte arvestatud hero saadud 1. käe KK vs AA-sid) ja normaalstruktuuriga ~65 minutit?
Head multitablerid suudavad vist 20 turniiri korraga teha, eeldan et regularide keskmine on kuskil 15 juures ja trafficuga probleeme Starsis ei tohiks olla.


Kesmiselt on minu pisikese sampli (213 turniiri) põhjal ühe taalase turbo 45man sng kestvus 43,5 minutit. See siis teeb kolmveerand tunniga ~40% tagasi. Tunniga veel rohkem.
DON puhul saad 40 minutiga 5-10% tagasi. siis tunniga 6,66(6)-13,33(3)%. Et siis silmnähtavalt toodavad taalased MTTSNG-d sarnast kasumit viietaalaste DONidega. Kui mängida kolmetaalaseid, ja oletada, et roi on 30%, siis läheb hourly rate juba viiestest DONidest kõvasti ette. Kuuestel veel enam.

lenC
17.04.09, 13:52
Kesmiselt on minu pisikese sampli (213 turniiri) põhjal ühe taalase turbo 45man sng kestvus 43,5 minutit. See siis teeb kolmveerand tunniga ~40% tagasi. Tunniga veel rohkem.
DON puhul saad 40 minutiga 5-10% tagasi. siis tunniga 6,66(6)-13,33(3)%. Et siis silmnähtavalt toodavad taalased MTTSNG-d sarnast kasumit viietaalaste DONidega. Kui mängida kolmetaalaseid, ja oletada, et roi on 30%, siis läheb hourly rate juba viiestest DONidest kõvasti ette. Kuuestel veel enam.

nagu ma mainisin, ma pidasin silmas bubble õhkamisaega, mitte hero keskmist turniiripikkust. Edasi ei viitsi vaielda, sest ei pea ennast pädevaks antud teemas. Kõik donkamendid tuleks ära bannida, fking tilt inducing shit.

Potsataja
17.04.09, 14:17
http://img245.imageshack.us/img245/2531/anygame.th.png (http://img245.imageshack.us/my.php?image=anygame.png)

http://img242.imageshack.us/img242/5061/don.th.png (http://img242.imageshack.us/my.php?image=don.png)


Vot sellised on siis lood.

Edit: Pildid said krdi väikesed. 2.01-5$ leaderboardi teine (PS-i esimene) on DONi mängija ja üldises leaderboardis on teisigi DONi mängijaid. Näiteks 36$-100$ puhul on leaderboardis 8 DONi mängijat.

Aristotep
17.04.09, 14:47
Ma tooks veel selle välja, et DoN tundub ikka eriti nüri mäng.


Minu arust on tore, et inimesed võtavad sõna teemadel, mida nad pole ise kunagi proovinud. Ma vist lähen ka nüüd kuskile NL200 teemasse aktiivselt sõna võtma.

rainer
21.04.09, 19:37
vahepeal juba tundus, et oskan neid DON-e mängida.... aga ei

pole võimalik võita, kui mitte ükski mündivise ära ei tule, veel enamgi 70-30 või 80-20 olukorrad ees olles enamus kaotan... tra kui närvi see ajab.

Öelge ausalt, mismoodi te mängite neid, kuidas te võidate?

levis
21.04.09, 22:21
Öelge ausalt, mismoodi te mängite neid, kuidas te võidate?

Ma teen nii, et coinflipi ajal karjun valjult seda kaarti, mida on võiduks vaja ja paistab, et mõjub.... proovi!
;)

kivisaba
21.04.09, 23:50
never ei tohi coineri ajal HOLD! karjuda siis insta järgmine kaart see mida vaja polnud

timz0333
22.04.09, 22:54
vahepeal juba tundus, et oskan neid DON-e mängida.... aga ei

pole võimalik võita, kui mitte ükski mündivise ära ei tule, veel enamgi 70-30 või 80-20 olukorrad ees olles enamus kaotan... tra kui närvi see ajab.

Öelge ausalt, mismoodi te mängite neid, kuidas te võidate?
võibolla see lihtsalt ei sobi sulle, mulle näiteks ei sobi vahest harva mõne cooler bingo teen aga üldiselt teen nüüd aint normaalseid sitngosid ühelaua omad siis:) mängida esikoha peale ja võit on märksa kenam kui seal DON ides.
aga üldiselt kui on juba limperid sees siis fold kõik käed peale JJ+ see peaks juba natuke mõjuma, sest minu jaoks vähemalt on kõige raskemad sellised käed nagu KQof ntx ja ei tihka maha panna.
ja üldse limpida never ei tohi seal. ma ise muidugi seda reeglit kõvasti patustanud, aga enam ei mängi neid, kuna need lihtsalt ei sobi mulle:)

rainer
23.04.09, 12:18
võimalik jah, et ei sobi, aga see pole lahendus, peab sobima :D Vähemalt enne sobis :D


Jah, mõttejõud pidi olema üx suuremaid ja tugevamaid, nii et levis sul võib õigus olla.

Mul on juba nii, et kui näen vastase kätt ja flopi struktuuri, siis on selge, et siit midagi head ei tule, ja enamasti ei tulegi. Kui turn mind ei surma, siis riverisse viskab ikka mingi halva kaarid minu jaoks.

QKulgur
28.04.09, 03:04
Üks põhjus miks ise neid vahel mängin on see et donid toodavad päris nobedalt rake-i ja tänu sellele saab päris kähku mõni boonus läbi mängitud.

Banaanikala
30.04.09, 19:06
Mulle Starsi 10,4 taalased turbo DONid isegi väga meeldivad, kestavad tavaliselt 30-40 minutit. Mängin 4 lauda korraga (pokker hobina).

Miks DONid?

Minu stiil ei ole kahjuks ka suurematel SNGidel esikoha peale mängimine, vaid pigem rahadesse punnitamine ja siis edasi punnitamine. Esiteks juba sellepärast, et ei oska suure hunniku otsas domination game-i mängida. Kindlasti on siin palju arenguruumi, aga praegusel juhul on DON just nagu loodud.

Ning nii kummaline kui see ka on, saab DONil kui õnnestub oma stäkk 3-4 kordseks ajada, edukalt domination game harjutada. Üks võimalus on sel juhul mängule kiire ja edukas lõpp. Halvimal juhul langeb stäkk nii 1,5-2 kordseks ja siis lülituda fold-moodile ning varsti on ikkagi edukas lõpp.

Ka rahalises mõttes tundub 4 % reik soodsam tavaliste turnade omadest.

Mis strateegiasse puuutub, siis ei tea palju sellisel limiiidil regulare liigub. Aga just alguses on lauad väga tightid, mis tähendab et stäkk 1500 pealt nii 2000 peale "varastada" ei ole väga suur probleem. Mingi 25 minuti paiku algab tihtipeale hull shove-mäng, kõik paarid, kõik ässad, reraised jne. Kui alguses on õnnestunud viisakas stäkk tekitada, jõuab üldjuhul end rahadesse välja foldida sellel etapil.

Ning veel üks aspekt - kuna DONid kestavad lühikest aega, õnnestub suurtest SNGdest tunduvalt tihemini nö skoorida, mis juba ise-enesest peaks postive moode-i tegema ja võiks tilt-moodi välistada.

No loomulikult pole see kõik just nii lihtne, aga mingi võlu neil turnadel kindlasti on.

raaids
27.05.09, 02:20
kas starsis on 5,4$ ja 10,8$ omadel suur tasemevahe?

markosa
07.06.09, 21:17
Üks küsimus DON-ide kohta... Mitu BI peaks bankroll olema, et võiks ennast veidikenegi kindlamalt tunda?

Svenza
08.06.09, 20:01
Üks küsimus DON-ide kohta... Mitu BI peaks bankroll olema, et võiks ennast veidikenegi kindlamalt tunda?

30-40 BI ma arvan

Törööö
18.06.09, 20:02
Kas kuskil peale Starsi on veel non-turbo DoNe?

Mandre
18.06.09, 23:29
Toweris on ;)

leho57
23.06.09, 17:02
Pregame strateegia
- Before the game starts, check out the lobby. If the second SNG yet to go off has four or more players registered, you have found a table with too many regulars. If you sit here, the other regulars, plus the rake, will eat into your profit enough that this game is not worth playing. It is likely to go off with 6-7 regulars, and there may not be enough fish to spread the wealth between everyone.
- Enne mängu algust kontrollida fuajees. Kui teine SNG veel minemine on neli või enam mängijat registreeritud, olete leidnud lauale liiga paljude regulars. Kui sul istuda siin, teine regulars pluss rake, kas söövad oma kasumi piisavalt, et see mäng ei ole väärt mängima. On tõenäoline, et minemine koos 6-7 regulars ning ei pruugi olla piisavalt kala levitada jõukuse vahel kõigile.

Kontrollida fuajees !!! Türi ja paide :D Ma olin kõveras, see googli tõlge tegi ikka tuju heaks.


On oluline, et teil tuvastada regulars. Tean, kes on kes, sest te mängida üht tüüpi mängu vastu regulars ja täiesti erineva mängu peale juhuslikult mängijat.

Valitseda piisavalt buy-ins oma raha mängida oma mängu mugavalt. Spetsialistid, see on umbes 40 buy-ins ja puhkemajanduse mängijatel, kes võib kergesti uuendab oma raha, see on umbes 20 buy-ins.

See on tõesti lõbus!

dener89
28.06.09, 17:50
hakkasin ka DON e mängima hiljuti kuna cash ajas tilti,tehti kogu aeg suckoute,kogesin halba runi ka ja nii see läks
10.8 pokerstars siis täpsemalt

Väike graafik ka siis:

http://www.upload.ee/thumb/116731/dener_graafik.png (http://www.upload.ee/image/116731/dener_graafik.png)

levis
11.07.09, 19:47
Varsti peab vist tegema uue teema Triple or Nothing, sest hetkel starsis juba üks laud on :D
Seda küll 100+7$, 90 mängijat ning 30 saavad 300$

Aristotep
13.07.09, 12:55
sounds easy money

EdgarP
13.07.09, 18:50
Varsti peab vist tegema uue teema Triple or Nothing, sest hetkel starsis juba üks laud on :D
Seda küll 100+7$, 90 mängijat ning 30 saavad 300$


On keegi neid juba siis ka katsetanud ?
Ise teen vahel mõne 100$ , aga tripple pole tahtnud torkida, sest ega seal enam väga rumalad koos pole ...
Ootaks komentaare, kui kellegil on olemas kogemus ...

EDIT: vaatan just et need täituvad üli kaua paraku...

krstjan88
14.09.09, 04:13
Olen avastanud ka enda jaoks DON lauad. Mängin hetkel prima võrgus 2.5€ laudasi. Mängus tuleb üli tight olla. kuna vastasel juhul ei jõua rahadesse. Mis ma olen tähele pannud, et kui alguses saad kohe triple uppi siis võib mängu rahulikult panna Check/fold asendisse. kuna mäng kestab tavaliselt 20+ minutit siis tõenäosus on väga suur et mängust välja ei lange. ise mängin tavaliselt mängus umbes 10 kätt ja kui blaindid suureks lähvad siis võib juba Ax julmalt blainde varastada.. Minu meelest kolm kõige sobivamat sõna oleks selle mängu jaoks KANNATUS,HEA KAART JA PUSH!

Hetkel kui hakkasin arvet pidama turnade üle siis olen teinud 35 turnat millel 27 korral olen rahadesse jõudnud :)

Kuna teema on väga vaikseks jäänud siis ootan huviga teiste arvamusi/strateegiaid ja muid nõuandeid!

JÕUDU!

rohelinekonn
14.09.09, 10:31
Olen avastanud ka enda jaoks DON lauad. Mängin hetkel prima võrgus 2.5€ laudasi. Mängus tuleb üli tight olla. kuna vastasel juhul ei jõua rahadesse. Mis ma olen tähele pannud, et kui alguses saad kohe triple uppi siis võib mängu rahulikult panna Check/fold asendisse. kuna mäng kestab tavaliselt 20+ minutit siis tõenäosus on väga suur et mängust välja ei lange. ise mängin tavaliselt mängus umbes 10 kätt ja kui blaindid suureks lähvad siis võib juba Ax julmalt blainde varastada.. Minu meelest kolm kõige sobivamat sõna oleks selle mängu jaoks KANNATUS,HEA KAART JA PUSH!

Hetkel kui hakkasin arvet pidama turnade üle siis olen teinud 35 turnat millel 27 korral olen rahadesse jõudnud :)

Kuna teema on väga vaikseks jäänud siis ootan huviga teiste arvamusi/strateegiaid ja muid nõuandeid!

JÕUDU!


kui ma primas cashi mängisin siis lasin seal ajaviiteks vahepeal neid DON sng 5-10€ ja tõsi ta on oled TAG ja siis peaksid jõudma ka rahadesse. tase on seal lihtsalt kohutav pooled lauas mängisid nagu peaks esikoha saama ja teine pool oli lihtsalt donki kari.

Kuid Primas ei soovita sul neid mängida sest rake on seal julm. Kaldun arvama et rake lõpuks sööb kasumi sul seal ära. Kui PS maksad 10 DoN 0,40 siis primas on see 1,0
Seega kui plaanid ennast DoNide mängimisele pühendada siis soovitan sul tuba vahetada

krstjan88
14.09.09, 12:58
täpselt nii! mulle endale tundub sama, et osad debiilikud tahavad esikoha peale mängida :D Aga kus toas sa soovitaksid mängida? JA siuke küsimus ka veel, et kuna kasutan HEMi siis mul siuke mure, et alati kui laua lahti teen siis kunagi ei tule automaatselt statsid ette vaid pean need käsitsi sinna alati panema... milles võib asi olla ? sorry offtopic

-andres-
14.09.09, 13:01
täpselt nii! mulle endale tundub sama, et osad debiilikud tahavad esikoha peale mängida :D Aga kus toas sa soovitaksid mängida? JA siuke küsimus ka veel, et kuna kasutan HEMi siis mul siuke mure, et alati kui laua lahti teen siis kunagi ei tule automaatselt statsid ette vaid pean need käsitsi sinna alati panema... milles võib asi olla ? sorry offtopic


See on Prima softi ja HEM'i ühildumise viga. Primas peabki nii tegema alati.

Aga kui tahad DON mängida, siis ainukesed võimalused PokerStars või FullTilt, sest seal ei jää asi trafficu taha ja saad niipalju laudu järjest lahti kui vaja.

krstjan88
14.09.09, 13:29
Selge pilt! Aga full tildis ma ei leia neid DON laude üles, kuna seal süsteem teistsugune. Et kuidas neid peaks filtreerima. ühed on knockout /shootout.. sellele süsteemile pole ka ausalt öeldes pihta saand. :$

EdgarP
14.09.09, 15:11
Selge pilt! Aga full tildis ma ei leia neid DON laude üles, kuna seal süsteem teistsugune. Et kuidas neid peaks filtreerima. ühed on knockout /shootout.. sellele süsteemile pole ka ausalt öeldes pihta saand. :$


Tunnistan, et ei leidnud ka ise Fulltildist DoNe.
Ise olen mänginud kuskil 2000 DoNi starsis - limiidis 20-100$ ja võin ära öelda, et tase on kindlasti väga tugev- 50$ on üldjuhul 7-8 regi tavaliselt,sajastes vahest rohkemgi ehk kõik. madalamate kohta ei oska adekvaatset infot anda, aga teengi kohe proovi mõttes näiteks 10$.

-andres-
14.09.09, 16:21
Ei oma ka paraku FullTilti kohta piisavat informatsioon, pärast polegi. Starsi kohta tean igatahes kindlalt, et seal neid leidub.
Pakkusin rohkem sellejärgi, et kõik sng/multitablesng jne grinderid peavad mingi hetk kolima üle tugeva trafficuga tubadesse ja selleks on hetkel paraku vaid Stars ja Tilt, kui hakkama rääkima juba keskmiste ja veidi suuremate panustega mängudest.

Aristotep
17.09.09, 00:13
Full Tildis pole DoNe. Volüümiga mängimise jaoks on ainuke koht PS, mujal jääb traffic juba väikeseks. Pokerstarsis on DoNid ka kõige raskemad, sest regulare on palju. Tase muutub järjest tugevamaks ka allpool 20$ piiri.
Teistes tubades on DoNid suht easy (Triobetis sai paar DoNi võidetud ühtegi kätt mängimata ntx).

krstjan88
17.09.09, 19:37
Nojaa...,aga kus siis kõige fishim on teie arust mängida DONe?

Priidix
29.09.09, 16:08
pokerstars, seal paned oma 7lauda käima ja tuleb, ainult teadud kellaaegadel on regularid sees.

EdgarP
29.09.09, 20:28
pokerstars, seal paned oma 7lauda käima ja tuleb, ainult teadud kellaaegadel on regularid sees.


Mis limiiti sa silmas pead ?

Timpz
29.11.09, 01:02
Äratan teema ellu



Keegi veel 5.20 DON regular?

raudtee(EST)
29.11.09, 17:54
Ma peamiselt veel sellel limiidil liigun jah.

Timpz
29.11.09, 17:57
Ma peamiselt veel sellel limiidil liigun jah.

name?

raudtee(EST)
29.11.09, 17:58
nagu siingi :D

Timpz
29.11.09, 18:00
okey :P

edit : very nice graph, oled kuskilt strateegiat ka õppind?

raudtee(EST)
29.11.09, 18:11
Selle foorumi SNG teemad (sh groamsi postitused loe läbi), 2+2 (http://forumserver.twoplustwo.com/36/stt-strategy/official-don-strategy-thread-read-op-390910/), sng wiz (tee quizi ja analüüsi oma käsi), postita ise käsi, õpi tilti kontrollima jne.

Timpz
29.11.09, 18:12
Selle foorumi SNG teemad (sh groamsi postitused loe läbi), 2+2 (http://forumserver.twoplustwo.com/36/stt-strategy/official-don-strategy-thread-read-op-390910/), sng wiz (tee quizi ja analüüsi oma käsi), postita ise käsi, õpi tilti kontrollima jne.

tilt controlli all pmst,sng wiziga veidi tegelenud, kohe loen :P ty

Timpz
29.11.09, 19:37
Take it to the valuetown on laulu nimi


Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t15.00/t30.00 Blinds - 9 players - View hand 396628 (http://www.thehandconverter.com/hands/396628)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Hero (SB): t1950.00 M = 43.33
BB: t3105.00 M = 69
UTG: t1470.00 M = 32.67
UTG+1: t1375.00 M = 30.56
UTG+2: t1200.00 M = 26.67
MP1: t1375.00 M = 30.56
MP2: t1635.00 M = 36.33
CO: t1435.00 M = 31.89
BTN: t1455.00 M = 32.33

Pre Flop: (t45) Hero is SB with T :spade: T :club:
4 folds, MP2 calls t30, CO calls t30, 1 fold, Hero calls t15, BB checks

Flop: (t120) 3 :diamond: 5 :spade: 9 :diamond: (4 players)
Hero checks, BB checks, MP2 bets t60.00, CO folds, Hero calls t60, BB calls t60

Turn: (t300) 3 :spade: (3 players)
Hero checks, BB checks, MP2 checks

River: (t300) T :diamond: (3 players)
Hero bets t1860.00, BB folds, MP2 calls t1545 all in

Final Pot: t3390
Hero shows T :spade: T :club:
MP2 shows 3 :club: A :diamond:
Hero wins t3390.00

Timpz
29.11.09, 23:25
sry raudtee et su blinde vägistan :D

raudtee(EST)
30.11.09, 09:32
DON-de põhistrateegia kohta on see väga hea: http://www.pocketfives.com/poker-articles/an-overview-of-double-or-nothing-sng-tournaments-3898341


Ning keskendumist ei tohi kaotada, muidu tulevad sellised idiootsed apsud sisse >:(:

PokerStars No-Limit Hold'em, 5.2 Tournament, 125/250 Blinds 25 Ante (6 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

CO (t3565)
Button (t815)
SB (t215)
BB (t6655)
Hero (UTG) (t1240)
MP (t2510)

Hero's M: 2.36

Mida Hero oleks pidanud nägema: BB on regularist bigstack, kes callib mind ATC. SB 215 chipsist on väikse blaindi ja ante kujul potis juba 150.

Preflop: Hero is UTG with Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
Hero bets t1215 (All-In), 4 folds, BB calls t965

Total pot: t2705 Hero tulemus - sellist eksimust andeks ei anta

kivisaba
01.12.09, 00:34
tundub suht ez fold

Aristotep
01.12.09, 01:28
Räme fail. Ei tohi sellist asja teha.

Timpz
01.12.09, 18:43
mu bubble play sakib, koguaeg kuuendad kohad

runnar
02.12.09, 17:06
üks ilus DON käsi

No-Limit Hold'em Tournament, 500/1000 Blinds (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

CO (t1580)
Button (t1080)
SB (t2080)
Hero (BB) (t2570)
UTG (t8295)
MP1 (t15)
MP2 (t880)

Hero's M: 1.71

Preflop: Hero is BB with 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
4 folds, Button bets t1080 (All-In), SB calls t580, Hero?
80 on juurde panna aga mina calli ei näe

Timpz
02.12.09, 17:08
üks ilus DON käsi

No-Limit Hold'em Tournament, 500/1000 Blinds (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

CO (t1580)
Button (t1080)
SB (t2080)
Hero (BB) (t2570)
UTG (t8295)
MP1 (t15)
MP2 (t880)

Hero's M: 1.71

Preflop: Hero is BB with 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
4 folds, Button bets t1080 (All-In), SB calls t580, Hero?
80 on juurde panna aga mina calli ei näe

pot on umbes 3k, võid flopata ju igast iludusi, ma calliks

runnar
02.12.09, 17:14
oleks mul stäkis 20 chippi rohkem, siis oleks instacall

Aristotep
02.12.09, 19:44
Mina paneks küll selle 80 chipi juurde. Checkid SB-ga rahulikult lõpuni kui tegemist on ikka mõtleva inimesega. Buttoni välja saate, on DoN läbi kah.

Pahvak
03.12.09, 01:01
Imo ainuke DoN, mida mängida on HUSNG.

alaska
03.12.09, 03:27
Imo ainuke mäng, mida mängida on HUSNG.


FYP

Babahh
03.12.09, 11:42
jepjep mängin 5'seid ja 10seid duubleid starsis.. timpsi olen kohannud ;)
ja raudselt calliks need 80 nuppu ::)

Timpz
03.12.09, 13:04
jepjep mängin 5'seid ja 10seid duubleid starsis.. timpsi olen kohannud ;)
ja raudselt calliks need 80 nuppu ::)

name?

runnar
03.12.09, 14:44
Minu loogika oli selles käes see, et ok, kui callin 80, siis jääb mulle 1490, SBle 1000. Kui nüüd SB läheb flopis oma 1k-ga allin ja mul on reatõmme vms, siis 4k potti 1k oleks standardcall. Kui käe kaotan, siis on mul 490 ja järgmises käes SB 500 ehk ma allin. See on halb, sest enne, kui blindid uuesti minuni jõuavad, peavad suure tõenäosusega neli venda allinnis olema ja ma olen riskivabalt viie hulgas. Kui mul oleks 20 chippi rohkem olnud, siis oleks saanud ka SB allinni callida, ise SB maksta ja tõenäoliselt viimaseks jääva ring vastu pidada. Tavaolukorras ma 80:3k oddsidega folde ei tee aga DON ei olegi tavaline mäng :)

Aristotep
03.12.09, 17:10
Oot, ma ei saa nüüd aru. Kas sinu postitatud käes on juba blindid maha arvestatud stackist või mitte?

Anyway. Mina vaataks seda kätt nii. Visates 80 chipsi sisse on kahe peale hea võimalus button välja võtta. MP1 ja MP2 ja isegi CO on shortid ja lähevad all-in järgmise blindi ajal. Kui SB läheb flopis all-in, siis ma lihtsalt foldiks ja kiruks mängija madalat IQ-d. Ma ei hakka oma SB shovet callima millega enama kui nutsiga.

runnar
03.12.09, 17:17
blinde pole seal maha arvestatud

forell
03.12.09, 17:22
kas see on 10 inimesega eks? et 5 saavad plekki jah?
Sitout ja mine loe foorumit, iga hetk peaks ette hyppama turniiri võitu tähistav kiri. Muidu foldid ja järgmine käsi pushid QQga ja ei saagi raha.

Timpz
07.12.09, 02:06
raudtee mis su msn? räägiks strateegiajuttu veidi

cacapall
23.01.10, 17:13
kas kokkumängu ka teete ? ma kunagi sõbraga tegin. Ütlesime üksteisele kaarte:D et kui mul ntks QJs ja flopis 2 sama masti, siis küsisin, et kas temal on sellist masti. Ja igast muid variante ka veel:P

daljoh
23.01.10, 17:16
ouuu kuule saada sama sisuga kiri oma pokkeri tuppa ka ....

vaata mis saab....

raudselt saab double upi

fkng idiot!


sry no offense but you are!

cacapall
23.01.10, 17:24
Kuule tont, oleks viisakas olnud küsida, et kunas ma seda tegin:D Ütlen, et see oli mingi 2-3 aastat tagasi, olin alaealine siis ja alles alustasin mängimist. Ja see kõik oli parema teenimise nimel. Ei usu, et sa isegi üdini aus inimene oled. Mina pean eestkätt tähtsamaks ka seda, et kuidas kiiremini teenida. Agaaa.. aus olla, siis nii sohki tehes oli tegelikult palju raskem mängida.:D ja lihtsalt oleks tahtnud teada, et kas keegi veel nii teind ors. Ja mis see kirjasaatmine siia puutub?

daljoh
23.01.10, 17:30
http://mimg.ugo.com/200910/11727/facepalm.jpg