PDA

View Full Version : triost hand history importimine



mcbethk
24.10.08, 18:29
Kuidas triost manuaalselt importida hand historyt PT2-te? (trio folderis on rohkem kui üks hisrty fail)

ranka
24.10.08, 18:30
Faili nimeks on GameHistory.dat, mis tuleb PT2-le kätte näidata, kasutade configure nuppu MicroGamingu auto-import aknas.

ranka
24.10.08, 18:31
Ja kindlasti anna teada, kas aitas või mitte.

mcbethk
24.10.08, 18:35
tglt ma mõtlesin neid käsi, mis juba ammu ammu mängitud on.(manuaalselt importida)

ranka
24.10.08, 18:42
Loodan, et sain küsimusest õigesti aru. Kui ei siis täpsusta aga vastan natuke hiljem (enne 20.00), kuna pean korra linnas ära käima.

Et manuaalselt importida peavad sul käed olema *.txt laiendiga failis. TrioBet.com kahjuks ei salvesta automaatselt faile *.txt failidesse seega pead kasutama auto-importi (läbi gamehistory.dat faili) või siis tegema ise omale *.txt laiendiga faili(d).

Kui sul on *.txt failid olemas, siis järgnevat juttu ei ole vaja. Kui ei siis:

TrioBet.com Game Lobby->Preferences->Hand History

Siis üleval pane linnuke View Last X Days ette ning pane päevadeks näiteks 90 ja vajuta nuppu Show Hand History. Läheb natukene aega, kui järgmise lahtrisse ilmuvad käed. Siis tee kõige ülemine käsi aktiivseks ning hoia shift nuppu all, samal ajal vajuta ka alla noolt (Et teha kõik käed aktiivseks). Kui see tehtud, siis täiesti all on Export Hand History. Vajuta seda, siis avaneb salvestamise aken - salvesta käed näiteks desktopile ja nimeks pane - Hands.

Kui see tehtud, siis (nüüd võin eksida asukohaga, kuna endal pole PT2) PT->File->Import Game Histories/Tournament Summaries või midagi taolist oli. Sealt otsid üles desktopilt oma Hands.txt faili ja nüüd peaks käed sisse importima.

mcbethk
24.10.08, 18:45
täpselt seda ma tahtsingi teada! Suured tänud sulle :)

Davy
24.10.08, 18:54
Irw läkski vaja videot, sest ei saanud selle triobet hand history leidmisega hakkama :)

mcbethk
24.10.08, 19:16
Tra rigged! No on ikka vidin! Läpakas ei saa lihtsalt sellega hakkama, kui ma tahan viimase 99 päeva käsi.. Jookseb kokku nagu matemaatika õpetaja klassi ees :(

ranka
24.10.08, 20:10
pane siis 30 päeva.

Char
06.06.10, 09:15
okei exporditud sain, aga käed jäid sinna alles? nüüd kustutan gamehistory.dat faili ära, et ei expordiks topelt neid koguaeg?