PDA

View Full Version : Live mängimise koht Pärnus - Meelelahutusbaar, 2paari (www.2paari.ee)



kollane
14.04.09, 16:41
Täna siis kuulisin linnapealt , et pärnu uus mängimise koht tekkinud. Lendasime sõpradega kohapeale ja uurisime omanikult.

Koht ise asub, kohe turu juures. Kui kesklinnas tuled siis turu see suur ROHELINE Hoone hakkab paistma ja kohe sellest tänavast paremale.
Ma täpset aadressi ei oska õelda aga roheline maja on. Vanasti oli seal mingi teine pubi vms, aga ma ei mäleta selle nime kah enam.
Üritan täpse aadressi ka õhtuks sebida.

Üldiselt : seal on kaks lauda, toolid olid mugavad, paistsid vähemalt ei istunud, triobeti kaardid, kaks trio chipi kohvrit. Ühe lauataga oli toole 6. Ei mäleta palju teises oli.
Laua eest hetkel raha ei pea maksma. Omanik ütles, et pregu tasuta esimene kuu või paar.. Asi suht värkse ka nagu aru sain. Tulevikus vb peab midagi väikest maskma ei tea.
Ruumi oli vb veits vähe aga saab hakkama.

Lahtiolekuajad: esmaspäeval ainult kinni. kelleajaliselt ei tea.
klassivennad lähevad mul täna igatahes mängima, kell 8 panid laua kinni.

Vanusepiirang on 18a. samuti toimuvad seal triobet live üritusele mingil kindlal päeval satikas , et siis saab tlna mängima minna aga siis peab 21 olema.
Hinnad tundusid odavad :õlu ja siider 25eeku, muu nagu ei paistnud silma.

Võib minna ja mängida aga see mäng on seal ´ajaviide`, seal on keelatud igasugune rahadega arvestamine ja majandamine. Leppige siis ennem kokku kui mängima lähete kuidas ja mis summadega kui mängite. Kui seda reeglit rikub ja seal rahadega midagi arveldama hakkab siis 2 nädalat must nimekiri .. :D

See siis väike info mis meelde jäi
Isikikult istuks küll seal, suht solid koht kasvõi enne pidu vms. Väike info siis, vb keegi teab midagi rohkemat.

2paari turniiride kava:
<pre>Kuupäev Turniir Kell
--------------------------------------------
30.03 TrioBet Live turniir 19:00
2.05 TrioBet Live turniir 19:00
3.05 TrioBeti meelelahutusturniir 17:00
6.05 TrioBeti meelelahutusturniir 17:00
7.05 TrioBeti Live 19:00
9.05 TrioBeti Live turniir 19:00
10.05 TrioBeti meelelahutusturniir 17:00
13.05 TrioBeti meelelahutusturniir 17:00
14.05 TrioBeti Live turniir 19:00
16.05 TrioBeti Live turniir 19:00
17.05 TrioBeti meelelahutusturniir 17:00
20.05 TrioBeti meelelahutusturniir 17:00
21.05 TrioBeti Live turniir 19:00
22.05 Naiste pokkeriturniir 19:00
23.03 TrioBeti Live, FINAALLAUD 19:00
24.05 TrioBeti meelelahutusturniir 17:00
31.05 TrioBeti meelelahutusturniir 17:00</pre>
TrioBet Live turniiride võitja pääseb finaallauda, mis toimub 23. Mai ja mille võitja saab auhinnaks tasuta pääsme TrioBet Live turniirile (70 EUR Freezout NL Hold'em) Tallinnas Olympic Kasiinos.

Meelelahutusturniiride võitjad saavad auhinna TrioBeti poolt. Soovitame turniiridele eelregistreerida, nii tagad endale koha lauas.

Lisasin turniiride kava -- Ranka

ranka
14.04.09, 16:52
Hmm...

Mis kohast jutt käib - mingi baat vä?? Ja kui TB live satikas toimub, siis võiks küll rohkem infot anda.

kollane
14.04.09, 16:54
Hmm...

Mis kohast jutt käib - mingi baat vä?? Ja kui TB live satikas toimub, siis võiks küll rohkem infot anda.



ei ole mingi hull koht, triobet igatahes kinkis lauad ja asjad. õhtul panen täpse aadressi. aga polnud viga minuarust. taganurgas kaks lauda ja saab istuda küll ja aega veeta.
selline kerge pubi.
õhtul saan täpse aadressi kui poisid sinna lähevad. siis saate ise läbi käia ja uurida.
ei oska paremini seletada kui allpool mainitud.

G3rt
14.04.09, 18:06
http://www.2paari.ee/

siin natuke infot on

ranka
14.04.09, 19:24
Vot seda baari ma silmas pidasingi :)

somka
14.04.09, 19:58
Hinnad tõesti head, 2 spets pokkerilauda ja loomulikult ka niisama paar lauda. Avamispidu oli hea, ainult et pildid tunduvad jubedad, kuna ma ise seal olin :P. Triobet on õla alla pannud ja panen väikse kava ka:
Suur-Sepa 13, korraldab igal neljapäeval ja laupäeval pokkeri Texas Holdem meelelahutusturniire. Turniirivõitja pääseb finaallauda, mille võitja saab auhinnaks tasuta pääsme Triobet Live turniirile (70 EUR Freezout NLHold'em) Tallinnas Olympic Kasiinos.
TR satikate ajakava
16 aprill – maksimaalselt 20 inimest
18 aprill – maksimaalselt 20 inimest
23 aprill – maksimaalselt 20 inimest
25 aprill – finaallaud - võitjale tasuta pääse (70 EURO Freezout NL Hold´em) TrioBet Live turniirile Tallinnas Olympic Kasiinos
30 aprill – TriBet Live turniir Tallinnas Olympic Kasiinos
Kõik turniirid algavad 19.00. Soovitame eelregistreerida, nii tagad kindlasti koha endale lauas.
Eelregistreerimine info@2paari.ee

Toimunud minu mäletamist mööda 3 turnat siiamaani.
Avamispeolt väike pilt ka - http://www.2paari.ee/Avapidu/avapauk%20055.html
Naisterahvas ja keskmine on omanikud, see pikk töll olen mina. Et kui pargipingil selline magab siis ärge raha ära võtke ;)

Tigrano
14.04.09, 22:11
Tegu võib olla väga toreda baariga ;D Vähemalt Pärnus saab kuskilgi mängida, kasvõi freerolle, parem ikka kui mitte midagi.

ESTPatrick
14.04.09, 23:53
sinna oleks maruhea tiksuma tulla

ranka
15.04.09, 06:51
Kindlalt platsis ükspäev ja
http://www.2paari.ee/Avapidu/full/avapauk%20154.jpg

Hmmm... Pisang... :)

ranka
15.04.09, 07:14
Panin nood satelliitturniiride kavad ka foorumi pealehel olevasse taimerisse :)

hugeego
15.04.09, 11:48
Oh, peaks asja kaema minema üks päev :)

oitarvi
15.04.09, 16:52
Väga kõva. Pärnu kandis hakkab ka vaikselt pokker arenema. Peaks ka lähiajal läbi astuma ja proovima neid freerolle kaardipakkide peale. ;D
Ei tea kas nad Tallinna Olympicu asemel Lätti ei tahas piletit anda? Sama teeks ju välja..
See ka hea, et õlu 25. Pärnus ei teagi teist sellist kohta, kus õlu nii odav oleks. :)

kxrvits
16.04.09, 12:41
Kasiinodes on ka õlu 25.

Bikewarrior
16.04.09, 16:32
Peaks kah kohta kaema minema. Pole kunagi live pokkerit mänginud, hea võimalus alustamiseks:p

23ndal olen lauas 8)

somka
18.04.09, 00:06
Eilne turniir siis toimunud, rahvast oli palju, igaljuhul k&#245;ik tahtjad ei saanud lauda. M&#228;nguoskajaid nagu ka rahvusi oli seinast seina ja nalja sa ikka k&#245;vasti. M&#228;ng toimus kahel laual ja l&#245;pule j&#245;udis 3,5 tunniga. Rummist ammutasin oma luckboxi ilusasti t&#228;is ja suutsin v&#245;ita.
A tundub et ilma etteregamata enam sinna ei p&#228;&#228;se. K&#228;is siinsest rahvast ka keegi?

ranka
18.04.09, 00:16
Ei jõudnud sinna... Paranesime kolmapäevasest paugust ja tõenäoliselt laupäeval ka ei jõua, kuigi algselt plaanisime kohal libiseda.

Eametsa
18.04.09, 16:26
mul sõber käis seal turnal ja turniir olevat olnud väga mõttetu, enamus kes sinna kohale tulid olid nokamütside ja päikeseprillidega "sibulad", loe venelased.

oitarvi
18.04.09, 16:49
Turniir toimus reedel küll ühe laua taga ja 7 inimest oli. Venelasi ja nokkmütse seal lauas küll polnud igastahes. Teine laud oli reserveeritud üldse ja seal tüübid tegid oma mingit mängu, seal küll olid jah oma prillidega ja värki särki. Tundus, et päike vist oli ere teavas, et prille läks vaja, aga see selleks. :)

somka
19.04.09, 04:41
mul s&#245;ber k&#228;is seal turnal ja turniir olevat olnud v&#228;ga m&#245;ttetu, enamus kes sinna kohale tulid olid nokam&#252;tside ja p&#228;ikeseprillidega "sibulad", loe venelased.

Kas nn "sibulad"* ei v&#245;igi m&#228;ngumehed olla? Kui su s&#245;ber kukkus v&#228;lja esimeste seas siis ta peaks ka m&#245;tlema prillide ja nokkari peale. Igaljuhul oli nende "sibulate" tase kordi parem kui paljude nn eestlasest proffide omast. Lausa lust oli kuulata enne turniiri "kodumaiste" &#228;ssade saavutusi ja taset, kahjuks see* tase l&#245;ppes enamusel peatse v&#228;ljakukkumisega.


Turniir toimus reedel k&#252;ll &#252;he laua taga ja 7 inimest oli. Venelasi ja nokkm&#252;tse seal lauas k&#252;ll polnud igastahes. Teine laud oli reserveeritud &#252;ldse ja seal t&#252;&#252;bid tegid oma mingit m&#228;ngu, seal k&#252;ll olid jah oma prillidega ja v&#228;rki s&#228;rki. Tundus, et p&#228;ike vist oli ere teavas, et prille l&#228;ks vaja, aga see selleks. :)

Triobeti turniir toimus siiski neljap&#228;eval, teistel p&#228;evadel toimub meelelahutuspokker triobeti kaardipaki peale v&#245;i m&#228;ngivad laua reserveerinud seltskonnad.

T&#228;nane turniir oli j&#228;llegi t&#228;ismajale ja k&#245;ik soovijad laudadesse ei saanud, esindatud olid nii prillid, m&#252;tsid ja ka "sibulad", kusjuures &#252;ks selline t&#245;mbaski k&#245;igile vee peale.

Soovitan ka isehakanud prodel prille kanda, siis ei paista h&#228;bi silmist kui lauast v&#228;lja l&#246;&#246;dud :)

Ps, ise prille ei kanna, nagunii silmad l&#228;igivad koguaeg.* :P


edit- parandasin kirjavead :P

ranka
19.04.09, 10:59
Tahtsin enam-vähem samat juttu kirjutada, kui somka aga tookord ei viitsinud.

jrgn hell
19.04.09, 13:31
Need pärnu venelased käivad nendel trio pühapäevastel rebuy sotiku turnadel ka

Tigrano
19.04.09, 15:04
Väga hea, et Pärnus ka midagi toimub ja huvilis tekib järjest juurde ja juurde. Sibulate vastu mul ei ole midagi, inimene on inimene ja päikeseprillid on algajale suht head minuarvates, sest nendega ta tunneb ennast poole mugavamalt.

2Paari
19.04.09, 17:34
2Paari loomisel ja juhtimisel lähtume "No to racism" põhimõttest. Tore on näha, et pokkeri vasut huvi on. Tore on, et mängijaid on on erinevast vanusest, soost ja rahvusest. Kahju, et kellegil on probleemiks rahvus. Loodan väga, et see jääb ühesteks juhtudest. Kõigile teistele edu ja jõudu. Kohtumiseni!

ranka
19.04.09, 17:40
Edaspidi mitte kasutada siin foorumis väljendit "sibulad" vene rahvusest/juurdega jms. isikute kohta!

Ja tere tulemast foorumisse 2paari!

kollane
22.04.09, 13:39
täna kell 7 lähen mängima sinnna, :P
panime laua kinnni, kerge fun

oitarvi
22.04.09, 15:39
täna kell 7 lähen mängima sinnna, :P
panime laua kinnni, kerge fun


Lähed kaardi freerollile või niisama sõpradega pelama?

kollane
22.04.09, 15:41
Lähed kaardi freerollile või niisama sõpradega pelama?


niisama

kivisaba
22.04.09, 16:24
Edaspidi mitte kasutada siin foorumis väljendit "sibulad" vene rahvusest/juurdega jms. isikute kohta!

Ja tere tulemast foorumisse 2paari!



aga kui olidki sibulad mitte lihtsalt vene rahvusest Eesti kodanikud ?

vsiu100
22.04.09, 16:52
aga kui olidki sibulad mitte lihtsalt vene rahvusest Eesti kodanikud ?



was?

kivisaba
22.04.09, 16:56
was?

no minu jaoks on suur vahe sees sibulad oleks need kotletti söövad vennad netireporteri videos aga kui olid toredad vene poisid kes eelistasid pokkerit mängida nokatsi ja pikseprillidega siis ei näe minagi põhjust neid sibulateks kutsuda

ranka
22.04.09, 18:37
90% vene keelt kõnelevates isikutest, kellega olen mina kokkupuutunud on toredad inimesed - täpselt sama protsent kehtib ka eestlaste kohta, kellega ma olen kokkupuutunud. See, kui Teil see prose liiga väike on siis järelikult suhtlete valede inimestega või olete ise natuke teistsugune.

Palun veel teist korda - lõpetame selle venelaste ja rassismi propageeriva teema ja läheme tagasi algsele teemale.

Kollane ja ole nii kena, kui tagasi saabud, siis anna teada, kuidas koht oli. Ise tõenäoliselt hüppan laupäeval läbi.

kollane
22.04.09, 23:24
käidud, oldud nähtud.
igati rahule jäin, sai joodud ja nalja tehtud.
tegime sõpradeg turka, võitsin ära loomulikult. ma ei oleks tohtinudki mitte võita .
präegu kahetsen et bravosse ei läinud aga hommikul olen õnnelik, et viimast rahagi maha ei joonud.

hea koht, järgmise korrani.

Tigrano
24.04.09, 00:58
Juhtusin ka täna sinna baari juhuslikult. Tulin trennist ja tahtsin paar sisseostetud vene venda maha panna, kes elasid seal lähedal, siis vaatan äkki, et sealt paistab see baar, millest siin jutt käib.

Egas midagi lendasin sisse, et teeks väiksed söögid värgid ja vaataks mis kohaga tegu. Kahjuks seal baaris ei saagi veel süüa >:(, ainuke söök oli õllevorstid ja kuivant leib ;D Minujaoks on see jama, sest pole kõige suurem joomamees, rohkem söögimees ;D

Pokkerilaudade taga elu käis (täna vist oli see triobet live turniir, kus finaallaud veel parajasti käis) kuna ma ise pokkerit mängida ei oska ;D, siis võtsin hoopis sealt male ja tegin paar malet (loomulikult võidsin ;D) ning lisaks telekast näitas veel hokit, mis oli ülikõva, vana hokifänn nagu ma olen. Ülikõva mäng oli Kanada vs Venemaa, kõik staarid olid kohal, selline andmine käis, mäng läks lisaajale, kus venelaste tegid arvulisest enamusest ära.

Seltskond paistis väga sõbralik olevat (naisi baaris ei olnud, peale baaridaami vist ühtegi >:( , mis on väga kurb) ja igav seal kindlasti ei hakka, kes tahab mängib pokkerit, malet, mingeid x lauamänge jne. Samuti ka töötajad olid väga sõbralikud, arvatavasti ka omanik oli kohal, kes oli samuti ülisõbralik ja pakkus seal õlle kõrvale erinevaid lauamänge.

Seega koht on vinge, ainuke suur miinus minuarvates praegu, et süüa ei saa ja raha laristada ei saa, sest pole midagi osta ;D Kindlasti alguse värk ja varsti on ka menüü suurem jne, mis peaks ju loogiliselt väga tähtis olema, sest lihtsalt freerolle ja lauamänge mängivad inimesed just väga palju raha sisse ei too.

Eks kindlasti astun sealt veel läbi ;)

somka
24.04.09, 01:50
Täna oli väike menüü läbimängimine ja võimalik et juba homsest on natuke tõsisemat ampsu ka saada. Hakklihakastmest ärge unistagegi, selleks on teised kohad ;D

EGERT
24.04.09, 03:37
Sattusin nädalavahetuseks Pärnu ja käisin täna sõbraga seal taganurgas HU PLO/HE/Razz tegemas õllede peale :D
Üsna kino koht.

Ma arvan, et homme kell 19 algavale meelelahutusturniirile vean ka end kohale ja kuna kell 20 on vaja sõpradega "muidu-lauda" taguda, siis ilmselt lükkan iga käega all-in või multitablen ;D ;D

2Paari
24.04.09, 13:51
Nüüdseks selge 8 finalisti. Eile liitus finaallauaga Janno. Laupäeval siis finaallaud. Toidust niipalju et jah tulemas on San Somka Burritosed.
Naisterahvaste kohta nii palju, et kavatseme teha eraldi turniiri ka tüdrukutele. Meestel on hea võimalus publikuna kaasa elada ja mängijate peale raha laristada ;D

EGERT
24.04.09, 14:37
Naisterahvaste kohta nii palju, et kavatseme teha eraldi turniiri ka tüdrukutele. Meestel on hea võimalus publikuna kaasa elada ja mängijate peale raha laristada ;D

Sidebettidega saab kõvasti äktsjonit :heart:

lenC
24.04.09, 15:58
Kaua see koht tavaliselt lahti on?

ranka
25.04.09, 03:45
Kaua see koht tavaliselt lahti on?


Mul täpselt sama küsimus.

oitarvi
25.04.09, 12:17
Kaua see koht tavaliselt lahti on?


T-N oli vist 12ni
R-L oli vist 2ni.

Võin eksida kah..

2Paari
25.04.09, 15:20
Eeskõnelejal õigus lahtioleku aegade suhtes. Ehk siis T-N 12.00 - 24.00, R,L 12.00 - 02.00 ja P 12.00 - 23.00.
Teisipäevaks on olemas mai kuu turniiride kalender. Täna läheb actioniks finaallauas.

ranka
25.04.09, 17:33
Astume ka ehk täna läbi, sest 23:30 peame nii või naa Jörgeniga linnas olema :) Selleks ajaks turniir tõenäoliselt läbi aga mõned joogid saab ikka teha :)

Ja kui mai kuu turniiride ajad avalikuks tulevad, siis võiksid postitada need ka siia.

2Paari
25.04.09, 18:21
Kindlasti teen seda. Tänan, pakutud võimaluse eest.

2Paari
25.04.09, 23:38
Võitja on teada!

All mängijate kohad ja kommentaarid mängu kohta:

1 - Kardo Laev - "HeadsUp vastane mängis hästi, kuid mul vedas mänguga"
2 - Alar Sellin - "Pokker on Pokker"
3 - Janno Toht - "Kaart ei jooksnud - polnud minu päev"
4 - Olavi Nahkur - "Liialt agressiivne mäng"
5 - Majo Kolk - "Täielik ebaõnn!"
6 - Ülar Sellin - "Kaart lihtsalt ei jooksnud - tugevate käte vastu ei saa"
7 - Juri Adamenko - "River võitis minu komiku ning lõpetas minu mängu"
8 - Robert Gololob - "Kaks suurt viga hävitasid mängu"

Sellised kommentaarid seekord. Järgmise korrani!

Tigrano
26.04.09, 00:14
Väga lahe, et kõik toimib ja huvilisi jätkub ning kindlasti minupoolt Õnnitlused turniiri parimatele!!!

2Paari
26.04.09, 04:40
Oli väga meeldiv näha baaris ka "tõelisi pokkeri võhikuid" ;D

Jääme teid tagasi ootama!

jrgn hell
26.04.09, 08:54
Oli väga meeldiv näha baaris ka "tõelisi pokkeri võhikuid" ;D

Jääme teid tagasi ootama!



suured tänud!

Ma anna meie sõltumatute ekspertide tiimi hinnangu ka:

Pärnus igas urkas lakkununa pole tükk aega kohanud nii sõbralikku kollektiivi. 5+ Tõesti võib kõigile soovitada. kuna doomino ja mitte raha peale pokker ja purjus alias ei toitnud meeli andu_andule, mulle, rankale ja pauskale, siis lahke meespool ( oletan et omanik ) oli valmis ja väga kannatlik õpetama meile päkapikkude kraavikaevamise mängu, kus ma kaks ringi jutti sabotöör olin ja imo suurepäraselt toime tulin, kuigi me mingi tallinna paarikese neiu käest 2x kotte saime. Vahepeal pidime küll mirris loosil ära käima, kus sittagi ei hittinud, aga tagasi minnes oli õhkkond sama hea ja poleks nagu ära käinudki. Või käisime enne ära. Ma ei mäleta. Väga chill koht ja kui tekkis väike segadus arvega, siis ma pole kusagil kogenud nii sõbralikku ja klienti soosivat lahenduse pakkumist kliendile. Väga pro! + meil jäi laua seltskonna poolt lisamata, kuigi tahtsime (ausalt), et see roosas baaridaam on väga chill ja igatpidi sitaks ilus ka. No ausalt kah, võta kompliment vastu! Minu ärremärkusena, et ma ei salli seda, kui minuvanune töötaja mõnes asutuses kohtleb mind nagu mingit tähtsat tegelast või on niisama võlts. Minu suurim + selle koha puhul oligi see, et kõik tegelasd kes seal midagi opereerisid kohtlesid klienti kui võrdset ja väga mõnus ning SUNDIMATU õhkkond oli.. Igatahes testimistöö oli raske ja käisime strandis ära ja panime 6 paiku hommikul andu_andu sõbra ja Rankaga sauna mul kodus sooja ja Ranka magab siiamaani paljalt saunas diivani peal 3e rätiku all, aga ärge kartke, ta ei jää haigeks, ma katsin tal kurgu ja jalad kinni + sauna eesruumis on üsna soe. Aga seda ma võin kül öelda, et Rankast telefoniparandajat ei saa, sest tõesti, simkaardilugejat süldise kahvliga töökorda ei pane. Ma lähen ka magama.

Tigrano
26.04.09, 09:03
Sellised kommentaarid annavad kõige parema ülevaate ;D

Kõva üritus oli nagu näha, ega vist ennem õhtut teist asja ei saa ;)

jrgn hell
26.04.09, 09:08
on midagi pakkuda, ma olen juba valmis, aga kui vaja peksan rankale ka kargu alla, ta lubas nagunii, et lähme ta õele külla, kes meile putru teeb

ranka
26.04.09, 15:35
suured tänud!

Ma anna meie sõltumatute ekspertide tiimi hinnangu ka:

Pärnus igas urkas lakkununa pole tükk aega kohanud nii sõbralikku kollektiivi. 5+ Tõesti võib kõigile soovitada. kuna doomino ja mitte raha peale pokker ja purjus alias ei toitnud meeli andu_andule, mulle, rankale ja pauskale, siis lahke meespool ( oletan et omanik ) oli valmis ja väga kannatlik õpetama meile päkapikkude kraavikaevamise mängu, kus ma kaks ringi jutti sabotöör olin ja imo suurepäraselt toime tulin, kuigi me mingi tallinna paarikese neiu käest 2x kotte saime. Vahepeal pidime küll mirris loosil ära käima, kus sittagi ei hittinud, aga tagasi minnes oli õhkkond sama hea ja poleks nagu ära käinudki. Või käisime enne ära. Ma ei mäleta. Väga chill koht ja kui tekkis väike segadus arvega, siis ma pole kusagil kogenud nii sõbralikku ja klienti soosivat lahenduse pakkumist kliendile. Väga pro! + meil jäi laua seltskonna poolt lisamata, kuigi tahtsime (ausalt), et see roosas baaridaam on väga chill ja igatpidi sitaks ilus ka. No ausalt kah, võta kompliment vastu! Minu ärremärkusena, et ma ei salli seda, kui minuvanune töötaja mõnes asutuses kohtleb mind nagu mingit tähtsat tegelast või on niisama võlts. Minu suurim + selle koha puhul oligi see, et kõik tegelasd kes seal midagi opereerisid kohtlesid klienti kui võrdset ja väga mõnus ning SUNDIMATU õhkkond oli.. Igatahes testimistöö oli raske ja käisime strandis ära ja panime 6 paiku hommikul andu_andu sõbra ja Rankaga sauna mul kodus sooja ja Ranka magab siiamaani paljalt saunas diivani peal 3e rätiku all, aga ärge kartke, ta ei jää haigeks, ma katsin tal kurgu ja jalad kinni + sauna eesruumis on üsna soe. Aga seda ma võin kül öelda, et Rankast telefoniparandajat ei saa, sest tõesti, simkaardilugejat süldise kahvliga töökorda ei pane. Ma lähen ka magama.


Hästi öeldud :=) Sauna ja telefoniparandaja jama on raske kommenteerida, sest siis puudusid selged pildid :)

Aga väga sheff baar, soovitan kõigile.

Marek K.
26.04.09, 18:26
palju õnne pohmaka puhul :)

2Paari
28.04.09, 12:30
Siit 2Paari mai turniiride kalender.

30 04 Triobet Live turniir kell 19 00
2 05 Triobet Live turniir kell 19 00
3 05 Triobeti meelelahutusturniir kell 17 00
6 05 Triobeti meelelahutusturniir kell 17 00
7 05 Triobeti Live turniir kell 19 00
9 05 Triobeti Live turniir kell 19 00
10 05 Triobeti meelelahutusturniir kell 17 00
13 05 Triobeti meelelahutusturniir kell 17 00
14 05 Triobeti Live turniir kell 19 00
16 05 Triobeti Live turniir kell 19 00
17 05 Triobeti meelelahutusturniir kell 17 00
20 05 Triobeti meelelahutusturniir kell 17 00
21 05 Triobeti Live turniir kell 19 00
22 05 Naiste pokkeriturniir kell 19 00
23 05 Triobeti Live turniir FINAALLAUD kell 19 00
24 05 Triobeti meelelahutusturniir kell 17 00
31 05 Triobeti meelelahutusturniir kell 17 00

ranka
28.04.09, 12:33
Nagu ma aru saan, siis TrioBet Live turniirid on "alam-satelliit turniirid" ja iga TrioBet Live turniiri võitja saab 23.05 TrioBet Live finaali?

Ja mis need TrioBeti meelelahutusturniirid endast kujutavad? Ja 22 Mai tundub huvitav turna olevat :)

2Paari
28.04.09, 12:42
Meelelahutusturniirid on ühekordsed turniiird kus võitjale on auhinnaks Triobet valuecard.

22 osas loodame, et ikka on nii palju julgeid tüdrukuid kes mängima tulevad. Hetkel vist 5 koos.

Tigrano
28.04.09, 16:32
Millal see naiste turniir nüüd on ja kas wifi on ka kohapeal olemas?

ranka
28.04.09, 16:59
Millal see naiste turniir nüüd on ja kas wifi on ka kohapeal olemas?


22. Mai, kell 19.00.

Lisasin esimesse postitusse turniiride kava ning foorumi pealehele (nädal enne turniiri algust peaksid ilmuma) ala-sateliitide (TrioBet Live turniir), finaal-satelliidi (TrioBet Live FINAALLAUD) ja Naiste pokkeriturniiri meeldetuletused.

Tahaks juhtida tähelepanu asjaolule, et 2paari (http://www.2paari.ee/) kodulehel on väike kirjaviga:
...Triobet Live turniirile (70 EUR Freezout NLHol'em)... NLHol'em asemel peaks olema NL Hold'em. Samuti "Triobet" võiks olla suure B-ga, sest tegu on firmanimega ja kodulehel nad reklaamivad ka end TrioBetina. See on juba tähenärimine :)

2Paari
28.04.09, 18:43
parandused sisse viidud - aitäh, ranka.
wifit veel ei ole, ent kui see saaks takistuseks siia tulemast, siis saame anda näiteks oma arvuti kohapeal kasutamiseks ;)

masterpuppet
28.04.09, 18:51
Soovitaks teil ikka wifi sisse tuua, sest ilmselt oleks ka potentsiaalseid kliente, kes viidaks aega online pokkeriga ja õllega. :)

Tigrano
29.04.09, 04:20
Soovitaks teil ikka wifi sisse tuua, sest ilmselt oleks ka potentsiaalseid kliente, kes viidaks aega online pokkeriga ja õllega. :)

Wifi kulub tänapäeval alati ära ;D

kollane
06.05.09, 00:20
sai siis täna jälle käidud, väga vinge koht ikka ei väsi kordamast.
uus söök mis menüüs see samuti väga maitsev, kahjuks nime ei mäleta aga tasub proovida
tegime poistega turniiri ja võit tuli ära jälle.

Tigrano
06.05.09, 05:26
sai siis täna jälle käidud, väga vinge koht ikka ei väsi kordamast.
uus söök mis menüüs see samuti väga maitsev, kahjuks nime ei mäleta aga tasub proovida
tegime poistega turniiri ja võit tuli ära jälle.




Käisin ka ise hokit vaatamas ja tõesti seal oli menüüs kaks söögipoolist tekkinud, üks oli kabanoss vist ja teine mingi porritos.

Varsi mingi naiste turniir tulemas, seal võib põnev olla ;D

BuildUp
06.05.09, 18:00
Peaks ka järgi tsekkima. :)

Tigrano
06.05.09, 18:33
Peaks ka järgi tsekkima. :)


Sa liiga noor veel ;D

BuildUp
08.05.09, 15:46
Sa liiga noor veel ;D


Kui noor? ;D

2Paari
08.05.09, 22:28
TriBet Live ja meelelahutusturniirid on viimasel ajal toimumas juba kome laua taga. Uusi nägusid tuleb juurde. Kõrvalt vaadates tundub et TrioBet Live tase on iga korraga paremaks muutumas. See teeb vaid rõõmu.

vsiu100
11.05.09, 13:10
mis üritused toimuvad 15.05 ja 16.05?
ja wifi oleks asjalik......

2Paari
12.05.09, 14:44
16 toimub TrioBet Live turniir. 15 ndal on kaks lauda mängimiseks kuid turniiri sellel päeval ei ole.

Wifi ndusega juba tegeleme. Siiski ei julge veel lubada kas selle nädala jooksul see ka siin tööle hakkab. Anname endast parima, et see wifi kiirelt tööle hakkaks.

Rage
12.05.09, 17:01
need satelliidid Triobetis Tallinna Olümpsi live turniirile olid eelmine nädal? elik ma magasin nood jälle maha?:-(

Tigrano
12.05.09, 17:08
See naiste turniir oli ikka 22 kuupäeval?

2Paari
12.05.09, 17:36
täiesti korrektne - naisteturniir toimub 22 mai, kell 19.00. Hetkel tundub et turniir toimub kahel laual. Hetkel 13 mängu ennast ära reganud.

2Paari
12.05.09, 17:36
siis ikkagi 13 mängijat

Tigrano
12.05.09, 17:40
siis ikkagi 13 mängijat


Väga hea, arvatavasti tulen ka ise kohale, sest enda naine tahtis samuti üritusel osaleda.

2Paari
12.05.09, 18:01
Väga kena - moraalne tugi igati vajalik. Ma usun et meil tuleb saranseid toetusgruppe veelgi - loodan et meest vahel asi liialt tõsiseks ei lähe. Naisteturniiri võitjale on lisaboonuseks koht 23 TrioBet Live turniiri finaallauas.

2Paari
26.05.09, 18:35
TrioBet Ladies special on tehtud ning kõik läks ladusalt. Kohal oli 14 julget tüdrukut ja kaasa elajaid oli vist kaks korda rohkem. Juunis tuleb 2 naisteturniiri. Võitjaks osutus Kristi.

2Paari
26.05.09, 18:40
Finaallaud kujunes järgmiseks:

1 Rait
2 Andres
3 Kalev
4 Robi
5 Martin - blindede vargus ei õnnestunud
6 Elmar
7 Sten - kaotasin ässa paariga
8 Kristi - mehi on raskem läbi näha, muidu oli lahe
9 Andrus - Kaart ei jooksnud
10 Black - River tegi mängu ära.

EGERT
26.05.09, 20:27
Robi kuldne jooks lõppes neljanda kohaga ühesõnaga ;D

ise ei ole osalenud, aga sõbra sõnul pidi mees puhas kuld olema, 73o vs AKs ja 82o vs AA pidi rahulikult koju tulema ;D

somka
26.05.09, 22:31
Seekord oli mul see jooks üsna kuldne, sain Robi välja riveril ainukese outsiga. Üldiselt oli see lahe turna ja timm seltskond, keegi viha pidama ei hakanud :) . Kahjuks siiski teine koht jäi, aga pole viga võitja oli oma koha ära teeninud kah. Edu pealinnas.

Tigrano
27.05.09, 12:49
Paistab, et 2paaris on kõik toimima saadud. Huvilisi on niipalju, et ei mahu baari ära, eriti muidugi naiste turniiri ajal ;)

andu_andu
27.05.09, 12:59
Paistab, et 2paaris on kõik toimima saadud. Huvilisi on niipalju, et ei mahu baari ära, eriti muidugi naiste turniiri ajal ;)


mis need naised mängisid siis strip-pokkerit :o :o ??

marguzz22
27.05.09, 13:24
stripikat ikka

Marek K.
28.05.09, 02:33
JULM TILT

Tigrano
28.05.09, 15:28
JULM TILT


Jah, kahjuks tõesti. Eile ei julgenud enam peale 2paaris käimist netis pokkerit mängida, sest tõesti peale baarist tulekut olin ka ise täielikult tiltis ja mindset oli nii paigast ära kui vähegi olla saab. Tahtsin võimalikult kähku seda kõike unustada aga see ei õnnestunud.

Kuna Mirages jälle ei tulnud turniiri jaoks rahvas kokku, siis läksime 2paari, et teha väike sõbralik turna ja vaadata jalgapalli. Istusime siis lauda kuhu vajusid veel 2 tundamatud 2paari regulari, üks oli nendest suht sassis, loopis chipse, kaarte, pani pimedat blindidel juba ;D vaidles alati, et mismoodi ei tohi jne, tegin mingit x re-raise, mida ei ole olemas ja alati vaieldi, vaatasid teiste kaarte, teeme pausi lampi kui vaja suitsu teha, mängi minu eest, turniiril tahtsi chipse anda teisele hahhaha, suust tuli väga palju roppus ja saasta, muidugi suht ülbel toonil ja palju ei puudunud, et oleks asi käest ära läinud. Midagi mõlises ka mu naise kallal, õnneks ei kuulnud mida ütles , sest füüsilisest kontaktist palju puudu ei olnud (isegi minul sest olen muidu suht rahulik).

Seega kahetsen, et tol õhtul sai seal mängitud ja kunagi enam sinna baari ei lähe. Praegu, kui hakkan juba mõtlema sellest, siis mindset läheb suht paigast ära. Ehk see oli küll juhus, et sellised inimesed just meie lauda sattusid aga siiski sellest juba piisab.

Samas jälle sai kõva õppetunni ja privadori teooriale kinnitust, et eelista kvaliteeti :)

EGERT
28.05.09, 15:36
nonoh, niiviisi siis kohe?
:-\

vonkartoffel
28.05.09, 16:09
Nimesid ei märkand? Äkki olid need lihtsalt lällavad halb juhus. Siiani pole seal küll kellegiga suuremat probleemi näinud.

Tigrano
28.05.09, 16:12
Nimesid ei märkand? Äkki olid need lihtsalt lällavad halb juhus. Siiani pole seal küll kellegiga suuremat probleemi näinud.


Ei nimesi ei tea, aga rankapoeg oli vist nii tiltis, et mängis 3bi peale seda netis maha ja läks ööse lausa pesema ;D

somka
28.05.09, 16:37
Hmm, peaks uurima mis krdi regularid need siis olid seal. Olin jalgpalli esimese poolaja seal, siis ei märganud miskit imelikku. Oleks võinud muidugi letitaha vihjata et miskit ülbarid seal jauravad. Eks ma õhtul lähen läbi, küsin järgi.

ranka
28.05.09, 16:45
2paaris võiks rakendada seadust nagu viisakates kasiinodes - oled liiga täis - saadetakse viisakalt baarist välja takso peale. Kahjuks kardan, et baari/pubi puhul on see täiesti mõeldamatu, eriti veel nii väikeses linnas nagu Pärnu. Sest minusugused mäluauku joovad laaberdavad joodikud ongi vesi ja leib baaride/pubide/ööklubide vesiktele väikelinnades.

somka
28.05.09, 17:08
Ma küll ei taha 2paari eest rääkida, aga tundes hästi omanikke ja olles seal püsikas, siis raudselt on suunitlus selline et pokkerilaudadetagant liiga joobnud visatakse viisakalt välja ja kõrtsust ülijoobnud :) . Olen seda näinud ja on teinekord vihjatud mullegi kui rummikoksikogused hakkavad übersuureks minema. Võimalik et eile arvati et te seal omapunt ja räuskate niisama või oli jalgpalliülekanne põhja keeratud :)

2Paari
28.05.09, 21:37
Omapoolt lubame anda parima selliste jamade vältimiseks. Oleme alati valmis koheselt sekkuma. 2Paari on ja jääb kvaliteet kohaks.

EGERT
29.05.09, 17:43
Herr Tigrano. Olen Pärnus ja lähen varsti sigarit popsides sõbraga kahepaari poole. Vea ennast ka kohale, teeme sümboolse HU ? :)
53868091

EdgarP
04.06.09, 15:25
Sai ka siis eile arutletud objektist läbi käidud- muljed olid küll väga positiivsed :)
Tegime "kükkide" peale cashi, kerged rummid, siidrid(pärast obv ka klubi case). Hinnad olid madalad ja teenindus väga hea. Kohale jõudes oli ilmselt Trio satika FT. Tore näha, et Pärnusse tekkis selline koht.

2Paari
17.06.09, 14:01
24 juunil alustame pilootprojektiga. 17.00 algab esimene Omaha turniir. Juba käib registreerimine. Vajadusel on kohapealt ka õpetus kuidas Omahat mängida (tegemist on alagajakoolitusega). Olete kõik oodatud. Kuraatoriks on herr Egert

EGERT
17.06.09, 15:23
Kuraatoriks on herr Egert

8)

Tulge kohale, saab lõbus olema :)

vonkartoffel
17.06.09, 20:26
Oijahh, siis tuleb kõvasti juua kah, näeb äkki veeeeel rohkem kaarte.

somka
17.06.09, 20:58
Erikrt , laheda kuupäeva olete ikka välja mõelnud, selleks ajaks pole veel enamus lõkkeltki koju jõudnud. Loodetavasti siis järgmine kord.

EGERT
17.06.09, 23:47
Erikrt , laheda kuupäeva olete ikka välja mõelnud, selleks ajaks pole veel enamus lõkkeltki koju jõudnud. Loodetavasti siis järgmine kord.

live PLO'd pole võimalik kainelt enivei mängida :)

Urb666
18.06.09, 18:34
Reede-laupa lauda praktiliselt võimatu saada, ilma ette teatamiseta?

vonkartoffel
22.06.09, 16:44
omaha on canceldatud? Koduleheküljel pole seda enam.

2Paari
27.06.09, 00:54
Vabandused segaduse pärast. Uus aeg Omaha jaoks 1 juuli kell 19.00.

vonkartoffel
30.07.09, 01:50
keegi käinud ka viimasel ajal on? turnadel rahvast on olnud?

EGERT
30.07.09, 03:06
keegi käinud ka viimasel ajal on? turnadel rahvast on olnud?

snapcall. pole pikalt käind aga mine kohale!

Tigrano
30.07.09, 11:41
Sellest olen aru saanud, et seal on rahavast alati.

Jack Jones
08.08.09, 12:27
Selline küsimus, et nagu ma aru saan toimuvad live turniirid 2paaris, kas kohal käivad ainult vilunud profid ja poolprofid, kes mängu peensusteni teavad, tunnevad ja oskavad, või istub mõnikord ka vastavaid vendasi, kes vb on vahete vahel kodus sõpradega paar korda mänginud, aga tahe on ka seal turniiril osa võtta? Teisalt, kas kohti on piisavalt(st. rahvast on rohkem, kui kohti)? Kuidas muidu meeleoluga seal on?

Tigrano
08.08.09, 13:11
Tuleb kohale minna, küll mängida saab. See, et oled paar korda mänginud ei tähenda midagi, keegi ei ole nii proff, et ei kõlbaks uue pokkerihuvilisega mängida.

EGERT
08.08.09, 13:39
Selline küsimus, et nagu ma aru saan toimuvad live turniirid 2paaris, kas kohal käivad ainult vilunud profid ja poolprofid, kes mängu peensusteni teavad, tunnevad ja oskavad, või istub mõnikord ka vastavaid vendasi, kes vb on vahete vahel kodus sõpradega paar korda mänginud, aga tahe on ka seal turniiril osa võtta? Teisalt, kas kohti on piisavalt(st. rahvast on rohkem, kui kohti)? Kuidas muidu meeleoluga seal on?

Kõik on lõbusad :)
ise olen paar korda neid toksind ja proffe pole kunagi vastas olnd :)

Foux
08.08.09, 15:21
Kuna tegu on freerollidega, siis tase on ka vastav enam-vähem. Väga 5+ koht igatahes
Ja end ette registreerida pole raske, niiet liiga see kellelegi ei tee.

BuildUp
09.08.09, 20:44
Lahe koht jah.

Eile tigrano ja rankapoeg said valusalt owni. :D

Tigrano
09.08.09, 21:14
Lahe koht jah.

Eile tigrano ja rankapoeg said valusalt owni. :D


Fishid callivad AJ ainult, kui kaks meest on juba eelnevalt all innnis ;D

2Paari
29.08.09, 13:15
Eile juhtus sellina asi, et meid külastasid vargad. Vargad viisid ära 3 chipsi kohvrit - seega kui kellegile kuskil pakutakse neid müüa siis on võimalus, et asi pärineb 2Paarist.

Muidu aga algab septembris firmadevaheline pokkeriturniir. Teamis 4 inimest (minimaalselt 1 naine). Pange ennast kirja ja tulge võitma.

Tigrano
29.08.09, 13:23
Eile juhtus sellina asi, et meid külastasid vargad. Vargad viisid ära 3 chipsi kohvrit - seega kui kellegile kuskil pakutakse neid müüa siis on võimalus, et asi pärineb 2Paarist.

Muidu aga algab septembris firmadevaheline pokkeriturniir. Teamis 4 inimest (minimaalselt 1 naine). Pange ennast kirja ja tulge võitma.


Täiesti müstika ikka mida kõike varastatakse.

jrgn hell
29.08.09, 14:27
irw pokker ikka nii pop juba.

täiesti sick, kõige naljakamas mõttes, aga kahju ka

Keiss
18.09.09, 05:20
Mina käisin seal umbes augusti keskel ja ülichill oli...igas mõttes. Eriti jäid meelde valges ülikonnas fishid, kes 3. käel callisid kõige väiksema pocket paariga all-ini flopis kui re-re-raisesin :) Lahe oli öelda, et tulge homme jälle :) Aga tegelt oli ka multitable grindereid ja muid andekaid nägusid, kes alles alustasid, aga näha oli, et kui neil BRM ja tahtmine ning distsipliin paigas oleks võiksid nad läbi lüüa küll.

Vaatasime koha peal ka Bolti 100m imejooksu ja sai süüa-juua ning hoidsime seltskonnaga ka baari kauem lahti, sest oli vaja pokkerit ju mängida. Pärast seda sai veel Raekülla homegeimile mindud öösel ning seal läks ka hommikuni. 2 õhtut-ööd siis veetsin seal. Jutt oli, et laienevad Tallinna ka, huvitav kaugele asjad arenenud on?

Kui Pärnusse satun siis kindlasti astun jälle läbi. Meeldis eriti omaniku sõbralikkus teenindamisel, mida Eestis kohtab harva.

artuuur
06.12.09, 22:13
Kui kellegil mõni päev on igav ja tahaks minna pokerdama siis olen käpp(järgmine aasta alles :D), kuna suht tihti pärnus naise juures ja kuna naine töötab bravos siis ei viitsi niisama klubis tiksuda, et kui kellegil plaan minna ja inimesi puudu võib ühendust võtta :D

EGERT
07.12.09, 14:49
artuuur, hea displei!

sten2003
20.12.09, 19:17
Kui keegi mängima läheb sinna ja kohta üle on, siis ehk saab ka kampa lüüa? saatke kiri,w lisage sten.rallmann@hotmail.com