PDA

View Full Version : Rulett



Leheküljed : 1 [2]

Codecci
28.12.12, 20:00
Kõik pliaatsid ei olegi teravad, aga soovitan wolf sul kindlasti hasartmängudes eemale hoida. Sinua postitustest loeb välja, et sul ei ole kaasasündinud annet (jah me, hasartmängurid oleme mingi määral erilised inimesed) ja tänu sellele ei ole sul juba võimalik saavutada seda tunnetuslevelit, et selliste asjadega raha teenida.
Wolferk, kui tahad vastupidist tõestada, siis otsi Starsis/Olympicus heads-up laudadest "Codecci" üles ja tõesta, et mängida oskad!!

estkriz
28.12.12, 20:09
Ma ei usu sellesse ande asja pokkeris, mingil top protsendil jah mingi soodumus edukamaks saada, aga see on lihtsalt niisama hea pea ja kokkusattumus, et pokkeri juurest ennast leiad.
Ei usu mina, et kaasasündinud midagi on. Õppimise ja moti küsimus.
Mingid imelaste erandid on, aga üldiselt ei usu.

Mingi kodanik kes oskaks normaalselt rääkida ja asju selgitada kutsuks wolfi kohvile, olen kindel, et paari päevaga võib mindset juba kardinaalselt muutuda kui hakkata asjadest loogiliselt aru saama.
Ise ka 2008 palku maha gamblenud erinevates mängudes ja degen olnud. Atm mõtlen jah, et miks siuke retard olin.
Ei ole mul endal ka eriti hea pea ja pean vaeva nägema, et midagi toimuks, aga siis tulebki seda vaeva näha...


Edit: Just märkasin, et antud teema on muud mängud ja üldise strateegia all, rofl, wtf.

Meil siin Viljandis on antud asutus olemas, kus on inimesed kes oskavad normaalselt rääkida ja selgitada sulle erinevaid asju. Viljandi pole õnneks Pärnust kaugel ka mingi tunnine ots bussiga tulla ...autoga sa ju kunagi sõitnud ei ole. See asutus annab sulle hüva nõu jne ma arvan..ei tea kas kohvi ka pakuvad aga peale vestlust annavad mõne tableti kindlasti sulle ja võibolla saad kauemakski vestema jääda.

E: Soovitus siis härra Wolfwergile mitte sulle qbJ0hn:D

Wolferk
29.12.12, 10:00
Tere, kui teema algataja on väga huvitatud sellest vastikust mängust siis soovitaks partypoker-i ruletti mängida (10 senti-100dollarit) ja ära panusta värvidele vaid sektoritele ja tõmba kohe minema kui hit-id mingi 10-20 dollarit. 5 minuti pärast mine lase uuesti jne jne, kuni viitsimist on, ise sain 60st daalast 250 niimoodi umbes tunniga. Keskmine sektor ei läinud mul selle tunni jooksul vähemalt kunagi üle 5 korra mööda, ja lisaks saad 2 esimest bet-i teha 10 sendiga, igaksjuhuks võid veel paar tühja spinni ka lasta enne kui panustad. Lisaks on pluss see et sa saad suuremad võidud kui sinna värvidele panustades. Mina ei kaotand ka edasipidi kunagi selle süsteemiga ...aga tähtis on pidevalt see rull korra kinni panna, muidu hakkab vastu mängima raibe.

E: Ja siia tulevad kohe matemaatikud jne progejad vastu rääkima. Siiski on see asi seal rigged ja mingi süsteem kontrollib ilmselt sinu mängustiili, ilmselt pole seal mittemidagi juhuslikku. Järelikult tuleb lihtsalt jeehat tõmmata, sest mängu alguses laseb see psk sul alati võita et sa hoogu läheks.

Kui see jutt tõesti paika peab,siis kas keegi saab seda tõestada? Või on see jutt täielik totrus ja väljamõeldis? Oleksin tänulik,kui ka mõni admin sõna sekka ütleks.

ranka
29.12.12, 11:01
Et hakka bingopiletitega Martingale proovima. Esimene kolmapäev ostad 1 ühe pileti, kui ei hiti siis järgmine kolmapäev 2, kui ei hiti siis järgmine 4 jne ...limiiti pole nagu casinnis, võid lõpmatus koguses panust suurendada. Paari kuu pärast sõidad M5-ga mitte mingi madala klassi 535i-ga!

Aga võidu limiit on!

vennike
30.12.12, 10:28
Aga võidu limiit on!

kindel ? kui hr. Väravad ükspäev täiesti ära keerab ja miljardi eest bingo pileteid ostab, siis sealt peaks ju ca 50% võidufondi minema?

ranka
30.12.12, 12:03
kindel ? kui hr. Väravad ükspäev täiesti ära keerab ja miljardi eest bingo pileteid ostab, siis sealt peaks ju ca 50% võidufondi minema?

Oops, my bad.

timz0333
30.12.12, 12:13
Peab olema level.

tapjaorav
30.12.12, 13:35
ise näinud 22 korda sama värvi. 15-16x on mitte igapäevane vaid igatunnine. (triobet)

alaska
30.12.12, 14:17
Kui igatunnine, siis ootad ära, kui selles tunnis on tulnud ja alles siis hakkad panustama.

hakkameimema
30.12.12, 17:12
ise näinud 22 korda sama värvi. 15-16x on mitte igapäevane vaid igatunnine. (triobet)

Kui sa nii halvasti jooksed, siis imo ainuke probleem on selles, et oled vale värvi valinud.

tiigrikutsu
30.12.12, 18:18
Kui sa nii halvasti jooksed, siis imo ainuke probleem on selles, et oled vale värvi valinud.

Õige, värvi valik on tunnetuse juures väga oluline!

hotcocacola
30.12.12, 18:21
http://3.bp.blogspot.com/-y-Sv0YTKb_g/T-yuKEZ2iYI/AAAAAAAACEI/QjauPnnzE6g/s1600/sssssssss.png

estkriz
30.12.12, 18:48
irwww!!!!!!!!!! Aga wolf meie aitasime sind niipalju ruletis erinevate õpetussõnadega, jaga siis meiega oma pokkeriteadmisi. Milliseid käsi me mängida võime ja seleta lahti kohad kus bluffida jne , Aitähh ette!

E: krt OT vaatsin just et teemaks on "Rulett ja selle üldine strateegia"

Wolferk
30.12.12, 21:23
http://3.bp.blogspot.com/-y-Sv0YTKb_g/T-yuKEZ2iYI/AAAAAAAACEI/QjauPnnzE6g/s1600/sssssssss.png

V4LDO ja kõik teised,vabandan selle julma ja vihase postituse pärast! Tunded keesid üle ja suure vihaga kirjutasin tolle postituse.See ajaski mind nii vihale,et sa tegid minu mängimisoskusi maha,kuigi sa ei tea minust mitte muhvigi.Tobe kommentaar sinult.

Mis puudutab neid nn "profimängijaid",keda TV saates "Euroopa Pokkeriturnee" näha võib,siis nende koha pealt ma sõnu tagasi ei võta.Sest see,mis ma nende kohta ütlesin,on tõsi.Teil on muidugi põhjendus olemas,et need nn "profimängijad" mängivad halvasti ja halbu kaarte,sest neil on iga käik läbi mõeldud ja et nende blufid on kuidagi põhjendatud ja loogilised.Tekib aga küsimus,et miks nad nii riskantselt mängivad??!! Miks nad mängivad nõrkade kaartidega ja miks nad blufivad??? Tõelised profimängijad mängivad ainult häid kaarte ega blufi.Aga selliseid häid mängijaid on nn."profimängijate" hulgas ainult mingi
5%-10% .Mis põhjendus saab olla sellel,et ülejäänud 90%-95% nn."profimängijad"(fishid) mängivad halbu kaarte ja blufivad...eriti sellisetel ülisuurte rahaliste auhindadega turniiridel nagu EPT,PCA jne.Kas nad tõesti sellest aru ei saa,et kui nad ootaksid ainult häid kaarte ja ei riskeeriks bluffimisega,siis neil oleks tohutult suurem võimalus võita turniiridelt palju rohkem raha??!!

Wolferk
30.12.12, 21:37
irwww!!!!!!!!!! Aga wolf meie aitasime sind niipalju ruletis erinevate õpetussõnadega, jaga siis meiega oma pokkeriteadmisi. Milliseid käsi me mängida võime ja seleta lahti kohad kus bluffida jne , Aitähh ette!

E: krt OT vaatsin just et teemaks on "Rulett ja selle üldine strateegia"

Lmao!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa ei tea,milliseid käsi mängida võib ja kus bluffima peaks???!!! Kui sa mõtled suuri tavalise kiirusega turniire,kus on aega palju väga häid kaarte oodata,siis 9-10 mängijaga lauas võib enne floppi all-inn minna kaartidega 10-AA ja AJ-AK. Keskmiste kaartidega võib enne floppi callida(ka väikest tõstest).Bluffida ei ole üldse vaja.Milleks peaks keegi tahtma suurte rahaliste auhindadega turniiridel bluffimisega riskeerida???

estkriz
30.12.12, 21:42
V4LDO ja kõik teised,vabandan selle julma ja vihase postituse pärast! Tunded keesid üle ja suure vihaga kirjutasin tolle postituse.See ajaski mind nii vihale,et sa tegid minu mängimisoskusi maha,kuigi sa ei tea minust mitte muhvigi.Tobe kommentaar sinult.

Mis puudutab neid nn "profimängijaid",keda TV saates "Euroopa Pokkeriturnee" näha võib,siis nende koha pealt ma sõnu tagasi ei võta.Sest see,mis ma nende kohta ütlesin,on tõsi.Teil on muidugi põhjendus olemas,et need nn "profimängijad" mängivad halvasti ja halbu kaarte,sest neil on iga käik läbi mõeldud ja et nende blufid on kuidagi põhjendatud ja loogilised.Tekib aga küsimus,et miks nad nii riskantselt mängivad??!! Miks nad mängivad nõrkade kaartidega ja miks nad blufivad??? Tõelised profimängijad mängivad ainult häid kaarte ega blufi.Aga selliseid häid mängijaid on nn."profimängijate" hulgas ainult mingi
5%-10% .Mis põhjendus saab olla sellel,et ülejäänud 90%-95% nn."profimängijad"(fishid) mängivad halbu kaarte ja blufivad...eriti sellisetel ülisuurte rahaliste auhindadega turniiridel nagu EPT,PCA jne.Kas nad tõesti sellest aru ei saa,et kui nad ootaksid ainult häid kaarte ja ei riskeeriks bluffimisega,siis neil oleks tohutult suurem võimalus võita turniiridelt palju rohkem raha??!!

Sest turniiridel käib mäng blindide peale ja kui nad ootaks nagu sina triobeti microcashis oma ässasi, et pre kohe shoveda ja duublisse lükata lootes, et terve laud callib ja ässapaar on nuts 100 prossa igatpidi, siis oleks nad samabustod nagu sina ilmselt triobeti rullis kui sul 9x must ära tuli.

Wolferk
30.12.12, 21:52
Sest turniiridel käib mäng blindide peale ja kui nad ootaks nagu sina triobeti microcashis oma ässasi, et pre kohe shoveda ja duublisse lükata lootes, et terve laud callib ja ässapaar on nuts 100 prossa igatpidi, siis oleks nad samabustod nagu sina ilmselt triobeti rullis kui sul 9x must ära tuli.

Turniiridel ega ka rahalaudades ei ole nii palju aega,et oodata ainult AA.Selle postitusega näitasid sa ainult seda,kui rumal on SINU mõttekäik.Minu mõttekäik selline ei ole.

estkriz
30.12.12, 21:55
Lmao!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa ei tea,milliseid käsi mängida võib ja kus bluffima peaks???!!! Kui sa mõtled suuri tavalise kiirusega turniire,kus on aega palju väga häid kaarte oodata,siis 9-10 mängijaga lauas võib enne floppi all-inn minna kaartidega 10-AA ja AJ-AK. Keskmiste kaartidega võib enne floppi callida(ka väikest tõstest).Bluffida ei ole üldse vaja.Milleks peaks keegi tahtma suurte rahaliste auhindadega turniiridel bluffimisega riskeerida???

miks mitte 99 ei lähe pre flop all in, durr ja ivy lähevad alates 22-33, sa peaks oma coinflip ranget suurendama! ja QJ lisaksin ka rangesse! Ja jälgi seda ka, et ikka mõlemad kaardid oleks punastest mastidest, mustad mastid jäägu kaardipakki!

hakkameimema
30.12.12, 22:34
10-aa peaks siiski callima wolf, siis saab rohkem raha flopil, kui 5 venda tulevad kaasa ja pärast tulevad juba äkki mitu venda kaasa all inniga. Siis saad ju teiste (kes foldivad) chipsid ja veel all innid ka endale.

E: Hea lihtne veel mängida ka, kui nii hea kaart, siis saab any flop all-in minna.

GL

estkriz
30.12.12, 22:52
10-aa peaks siiski callima wolf, siis saab rohkem raha flopil, kui 5 venda tulevad kaasa ja pärast tulevad juba äkki mitu venda kaasa all inniga. Siis saad ju teiste (kes foldivad) chipsid ja veel all innid ka endale.

E: Hea lihtne veel mängida ka, kui nii hea kaart, siis saab any flop all-in minna.

GL

Ülejäänud kaartidega läheks alles turnil all-in! Sest kui 10 protsenti 10st mängijast on prod ja ülejäänud fishid kes bluffivad aind, siis tõenäoliselt sa võidad ju 100 prossa any flop, turn , river kuna tuleb välja et 10st mängijast oled sina ainuke pro ju. Hea et välja tuli nüüd, pokker ongi sinujaoks võitvam mäng kui rull, sest rullis ju on punane-must kõigest 50-50.

Wolferk
30.12.12, 22:57
10-aa peaks siiski callima wolf, siis saab rohkem raha flopil, kui 5 venda tulevad kaasa ja pärast tulevad juba äkki mitu venda kaasa all inniga. Siis saad ju teiste (kes foldivad) chipsid ja veel all innid ka endale.

E: Hea lihtne veel mängida ka, kui nii hea kaart, siis saab any flop all-in minna.

GL

Ma ei mõelnudki,et KK ja AA peaks enne floppi all-inn minema,kui keegi tõstnud ei ole.Ma nimetasin kaardid,millega alati VÕIB all-inn enne floppi minna.KK ja AA võib enne floppi vabalt teha tõste või ületõste.Kui minna kohe all-inn,siis ei pruugi keegi callida.Aga lihtsalt limpimine või tõste callimine ei ole üldiselt õige.Head mängijad ei calli peaaegu kunagi.Nad alati foldivad või tõstavad.

ristijeesus
30.12.12, 23:19
Head mängijad ei calli peaaegu kunagi.

Ma täna korra callisin. Rõve fishi tunne tuli kohe peale, rohkem ei tee. Aga ega ma pole eriti hea mängija kah.

timz0333
30.12.12, 23:33
Ma ei mõelnudki,et KK ja AA peaks enne floppi all-inn minema,kui keegi tõstnud ei ole.Ma nimetasin kaardid,millega alati VÕIB all-inn enne floppi minna.KK ja AA võib enne floppi vabalt teha tõste või ületõste.Kui minna kohe all-inn,siis ei pruugi keegi callida.Aga lihtsalt limpimine või tõste callimine ei ole üldiselt õige.Head mängijad ei calli peaaegu kunagi.Nad alati foldivad või tõstavad.


Tundub, et sa oled vadanud saljast saadet "kõik mida tahtsid teada pokkerist"

Kas ma preflop JJ foldida võin?

tiigrikutsu
31.12.12, 00:31
Tundub, et sa oled vadanud saljast saadet "kõik mida tahtsid teada pokkerist"

Kas ma preflop JJ foldida võin?

JJ peaks üldjuhul foldima, kuna vastased näevad siis, et sa mängid vaid tugevaid kaarte. Tuleb kombineerida ja mängida ka palju nõrkasid käsi, näiteks 28, K4 jms.

Wolferk
31.12.12, 00:33
JJ peaks üldjuhul foldima, kuna vastased näevad siis, et sa mängid vaid tugevaid kaarte. Tuleb kombineerida ja mängida ka palju nõrkasid käsi, näiteks 28, K4 jms.

LOL:)

kallekusta
31.12.12, 03:21
Jagaks ka õpetussõnu rulli kohta. Et kaotamiseks on 2 võimalust kui tuleb pikalt punast või musta. Seega soovitan alati panustada seda värvi, mis viimasena tuli. Seega biidite pikki sama värvilisi seeriaid.

V4LDO
01.01.13, 02:01
V4LDO ja kõik teised,vabandan selle julma ja vihase postituse pärast! Tunded keesid üle ja suure vihaga kirjutasin tolle postituse.See ajaski mind nii vihale,et sa tegid minu mängimisoskusi maha,kuigi sa ei tea minust mitte muhvigi.Tobe kommentaar sinult.

Mis puudutab neid nn "profimängijaid",keda TV saates "Euroopa Pokkeriturnee" näha võib,siis nende koha pealt ma sõnu tagasi ei võta.Sest see,mis ma nende kohta ütlesin,on tõsi.Teil on muidugi põhjendus olemas,et need nn "profimängijad" mängivad halvasti ja halbu kaarte,sest neil on iga käik läbi mõeldud ja et nende blufid on kuidagi põhjendatud ja loogilised.Tekib aga küsimus,et miks nad nii riskantselt mängivad??!! Miks nad mängivad nõrkade kaartidega ja miks nad blufivad??? Tõelised profimängijad mängivad ainult häid kaarte ega blufi.Aga selliseid häid mängijaid on nn."profimängijate" hulgas ainult mingi
5%-10% .Mis põhjendus saab olla sellel,et ülejäänud 90%-95% nn."profimängijad"(fishid) mängivad halbu kaarte ja blufivad...eriti sellisetel ülisuurte rahaliste auhindadega turniiridel nagu EPT,PCA jne.Kas nad tõesti sellest aru ei saa,et kui nad ootaksid ainult häid kaarte ja ei riskeeriks bluffimisega,siis neil oleks tohutult suurem võimalus võita turniiridelt palju rohkem raha??!!

Ma annan sulle andeks, sest ma saan aru, et sa tahtsid ainult meid õigele teele suunata ja meid strateegiliselt +EV olukordadesse suunata. Nüüd aga tead paremini, kuidas tippmängijate mõistus töötab ning tead, milliseid oskuseid pead arendama, et EPT, PCA'del fishistel mängijatel nahka üle kõrvade tõmmata.

Samuti olen televiisori vahendusel vaadanud Euroopa Pokkeriturneed, ning olen kindel, et kui õige tunnetusega all-in lähed, võid seal suuri summasid võita

Ruletis on aga ka majal kasum mängus, nii et kui ka seal õnne proovida tahad, peab sul veel parem tunnetus olema

Wolferk
01.01.13, 03:48
Ma annan sulle andeks, sest ma saan aru, et sa tahtsid ainult meid õigele teele suunata ja meid strateegiliselt +EV olukordadesse suunata. Nüüd aga tead paremini, kuidas tippmängijate mõistus töötab ning tead, milliseid oskuseid pead arendama, et EPT, PCA'del fishistel mängijatel nahka üle kõrvade tõmmata.

Samuti olen televiisori vahendusel vaadanud Euroopa Pokkeriturneed, ning olen kindel, et kui õige tunnetusega all-in lähed, võid seal suuri summasid võita

Ruletis on aga ka majal kasum mängus, nii et kui ka seal õnne proovida tahad, peab sul veel parem tunnetus olema

Mismõttes tunnetus?? Palun selgita täpsemalt.

Chloe
01.01.13, 11:39
Wolfrek, kui sa siin teisi ei kuula, siis kuula vähemalt mind, sest ma pokkeris ka võhik, nagu sina aga mitte khmmm peast;) Ma seletan selle sulle ise ... lihtsalt ja arusaadavalt ... Kui sa mängid ainult oma "häid kaarte" siis vastased lihtsalt teavad, mis sul käes, sest nad näevad kaartide avamisel ainult "häid kaarte" ja pealegi nad näevad, et Sina osaled nii vähestes jaotustes. WOLFREK Kas sa tõesti arvad, et teised on nii-nii rumalad ja ei märka?

Bentley hakkas siin midagi pläägutama mu kõrval ja dikteerib teksti jälle : (Väga) Madal VPIP on ok aga ainult juhul, kui range on pidevas muutumises(undetectable) ehk teisisõnu vahepeal muckid pre kasvõi premiume (Wollile närimiseks lahti kirjutatult - enne floppi foldid näiteks 1010-JJ ja miks ka mitte ässasi)ja mängid tight image varjus hoopis näiteks cäppereid. Ise pead jälgima seda lives, et VPIP madal püsiks ja mõtlema sellele, kelle vastu saaks selle abil deep stäkid sisse. Point on selles, et senikaua, kuni showdownile läinud käed ei ole reetnud, mis toimub, saab niimoodi exploitida. VOLLILLE lahti kirjutatult:
Punkt 1: range ei pea (aga võib) iga vastase vastu laual "*erses" olema, vaid nende vastu, kes on niiviisi enim Vulnerable.
Punkt 2: sa võid oma range hoida nii kõrge, kui soovid, hoides selle image põhiselt ülikitsa, lihtsalt selle saavutamiseks on vaja teha ""ebakorrekseid"" folde.
Punkt 3: kas ja millal range muuta on vaba valik. Võib ka muutumatuna range hoida, siis lihtsalt teatud arv kombosi on ainult playable.
Punkt 4: Avoid showdown even more than usuall.
Punkt 5: Kui range on teatud vastaste vastu "*erses" dikteerib see ka positsioonid.
Punkt 6: Jne, kuna Mõttetu see tekst, kes aru saavad, said juba esimesest lausest aru aga Wolfrek ei saa nkn mitte emmigi aru.
Punkt 7: Unusta see tekst heaga, kui oled üksik Eesti imbetsill mitmeid poste eelnevalt mainitud kontekstis.

OK B jäi nüüd vait ja kadus magama.


Ruletist veel rääkides, Wolfrek ainult ülim loll või sendikogujast tobu alustab Martingalimisega 0.10 vms väikeste panustega. Ja minumeelest siin kümneid kordi juba õeldud, et Martingale üksinda kasutades on suur debiilsus Rullis, saa üle juba.
Ja keegi siin kirjutas, et panusta nii või naa, et üle elada rasked ajad ... 14x ühe värvi tulekut vms ... minuarust tehke laua miinimum panustega panuseid vahepeal või tühje spinne senikaua kuni "rasked ajad" või ebasobivad mustrid ära tulevad ja alles siis Panustage suuri panuseid või Martingalige... See on juu programm, mis käitub ja reageerib nii nagu ta loodud on, mitte pole see päris ruletti laud koos ausa viskajaga. Ehk õppige seda natukenegi tundma . Kuigi tühje spinne ma ei julge soovitada, kuna B rääkis midagi selle kohta ... :/

Chloe
01.01.13, 11:58
Wolfrek, miks sul oli algul profiilis asukohaks Eesti Viljandimaa , kui nüüd Pärnu, mis nagu sinu päris nime järgi on õige asukoht!?

timz0333
01.01.13, 14:20
Wolfrek, miks sul oli algul profiilis asukohaks Eesti Viljandimaa , kui nüüd Pärnu, mis nagu sinu päris nime järgi on õige asukoht!?


Ilmselt, et riske hajutada lihtsalt

Chloe
01.01.13, 16:47
Volfrek, see oleks ideaalne sulle


http://www.youtube.com/watch?v=ArXYfR2ROOY

minbetmillionaire
01.01.13, 18:54
OK B jäi nüüd vait ja kadus magama.

kas Jämmejalas on kahesed palatid ja nett?

Chloe
01.01.13, 20:07
Vaadates su pilti peaksid juba teadma ... ja kui ei tea, saad varsti teada ...muide, kas pildil on su salajane ihaldusobjekt? Teistele võib juu jääda ironiseerimise mulje aga räägi, miks sul tegelikult selline lõust üleval ... !



Kui teema algataja või keegi teine tahab ikkagi ruletti mängida ja see-läbi vähem kaotada on vaja lihtsalt La Partage või En Prison reegli all mängida.

Wolferk
02.01.13, 00:58
Wolfrek, kui sa siin teisi ei kuula, siis kuula vähemalt mind, sest ma pokkeris ka võhik, nagu sina aga mitte khmmm peast;) Ma seletan selle sulle ise ... lihtsalt ja arusaadavalt ... Kui sa mängid ainult oma "häid kaarte" siis vastased lihtsalt teavad, mis sul käes, sest nad näevad kaartide avamisel ainult "häid kaarte" ja pealegi nad näevad, et Sina osaled nii vähestes jaotustes. WOLFREK Kas sa tõesti arvad, et teised on nii-nii rumalad ja ei märka?

Bentley hakkas siin midagi pläägutama mu kõrval ja dikteerib teksti jälle : (Väga) Madal VPIP on ok aga ainult juhul, kui range on pidevas muutumises(undetectable) ehk teisisõnu vahepeal muckid pre kasvõi premiume (Wollile närimiseks lahti kirjutatult -
enne floppi foldid näiteks 1010-JJ ja miks ka mitte ässasi)ja mängid tight image varjus hoopis näiteks cäppereid. Ise pead jälgima seda lives, et VPIP madal püsiks ja mõtlema sellele, kelle vastu saaks selle abil deep stäkid sisse. Point on selles, et senikaua, kuni showdownile läinud käed ei ole reetnud, mis toimub, saab niimoodi exploitida. VOLLILLE lahti kirjutatult:
Punkt 1: range ei pea (aga võib) iga vastase vastu laual "*erses" olema, vaid nende vastu, kes on niiviisi enim Vulnerable.
Punkt 2: sa võid oma range hoida nii kõrge, kui soovid, hoides selle image põhiselt ülikitsa, lihtsalt selle saavutamiseks on vaja teha ""ebakorrekseid"" folde.
Punkt 3: kas ja millal range muuta on vaba valik. Võib ka muutumatuna range hoida, siis lihtsalt teatud arv kombosi on ainult playable.
Punkt 4: Avoid showdown even more than usuall.
Punkt 5: Kui range on teatud vastaste vastu "*erses" dikteerib see ka positsioonid.
Punkt 6: Jne, kuna Mõttetu see tekst, kes aru saavad, said juba esimesest lausest aru aga Wolfrek ei saa nkn mitte emmigi aru.
Punkt 7: Unusta see tekst heaga, kui oled üksik Eesti imbetsill mitmeid poste eelnevalt mainitud kontekstis.

OK B jäi nüüd vait ja kadus magama.


Ruletist veel rääkides, Wolfrek ainult ülim loll või sendikogujast tobu alustab Martingalimisega 0.10 vms väikeste panustega. Ja minumeelest siin kümneid kordi juba õeldud, et Martingale üksinda kasutades on suur debiilsus Rullis, saa üle juba.
Ja keegi siin kirjutas, et panusta nii või naa, et üle elada rasked ajad ... 14x ühe värvi tulekut vms ... minuarust tehke laua miinimum panustega panuseid vahepeal või tühje spinne senikaua kuni "rasked ajad" või ebasobivad mustrid ära tulevad ja alles siis Panustage suuri panuseid või Martingalige... See on juu programm, mis käitub ja reageerib nii nagu ta loodud on, mitte pole see päris ruletti laud koos ausa viskajaga. Ehk õppige seda natukenegi tundma . Kuigi tühje spinne ma ei julge soovitada, kuna B rääkis midagi selle kohta ... :/

Mingi troll oled või??!!
enne floppi foldid näiteks 1010-JJ ja miks ka mitte ässasi Ükski normaalne mängija ei tee nii.Ainult mõned fishid mängivad sedasi.Ja suured fishid ei hooli,mis vastastel(nittidel) käes on.Muidugi nad teavad,kes mängivad vaid häid kaarte.Aga kui fishid teiste mängijate(nittide) vastu ei mängiks,siis nad ju olekski fishid vaid samuti nitid.khmmm oled sa ise peast,et sa selliseid idiootsusi kirjutad.

Tannu117
02.01.13, 01:06
Krt alguse jäingi uskuma, et keegi ongi nii loll kui Wolf aga nüüd obv keegi trolli täiega

Wolferk
02.01.13, 02:13
Krt alguse jäingi uskuma, et keegi ongi nii loll kui Wolf aga nüüd obv keegi trolli täiega

Hea,et SINA TARK oled.

Wolferk
02.01.13, 02:15
Wolfrek, miks sul oli algul profiilis asukohaks Eesti Viljandimaa , kui nüüd Pärnu, mis nagu sinu päris nime järgi on õige asukoht!?

Palju pärid?! Loomulikult sellepärast,et ma vahetasin vahepeal elukohta.

Chloe
02.01.13, 02:38
Wolfrek mina küll kirjutasin aga B on selle taga ... aga siiski katsu mõista, et kõrgema tasemega turniiridel on kordades vähem amatööre, kui interneti sendimängudel, kus sina ainult oma pildikaarte mängid ja arvad, et kuulud maailma pokkeri eliiti vms ... Kas suurturniiridel läbilöömiseks piisab ainult pildikaartide mängimisest, ok ma tulen siis töölt ära ja hakkan ka pokkerit mängima, sest see on nii lihtne juu sinu sõnutsi...



Bentley jälle ... : Volli kas sa oled kordki elus mõelnud sellele, et sul on vaja vastasest paremat kätt üksnes nendel kordadel, kui käed showdownile jõuavad. Juhul, kui sul käed pidevalt showdownile jõuavadki, oled sa lihtsalt s'tt mängija ning lisaks annad liigselt infot välja oma maneeride kohta. Ja kas mitte showdowni puhul on vaja paremat kombinatsiooni, mitte kõrgemaid holecarde? See oli pokkeri algusaastatel, kui härrad mängisid ainult kõrgeid kaarte nagu sina. Ma nagu sõnastasin selliselt, et VÄGA tight stätsidega mängimine on ok ainult nendel juhtudel, kui reaalne range on vastastele arusaamatu (võib olla muutuv). Aga sina lugesid siit välja, et minu VPIP on alati laua kõige madalam ja ässad lähevad alati open foldi ja selleasemel on ranges 67o? loe paremini.


Volli, mida tähendab madal VPIP üldjuhul? Vastan sinu eest, võid täiendada - halba kaardijooksu või väga kitsast "mängitavate" käte valimit. Mis tagajärjed sellel on (või sinu arust ei ole)? Vastased panevad su väga kitsa range peale ja seega on pidevas hirmus (teatud kombinatsioonide suhtes) . Ehk nad muudavad oma mängu korrektsemaks sinu eeldatava range vastu. Rangest jäetakse välja suur valim käsi, kuid kui nüüd sinu reaalne range on hoopis midagi muud ehk osaliselt neist koosnev, on natuke peakest omades võimalik väga hästi vastaseid exploitida. Aga kui on showdownie liigselt käsi läinud on vaja jälle midagi muuta. Ja nüüd puust ja punaseks, selleks, et mängida ülimadala VPIP-ga ja samas hoida vastased teadmatuses on vaja loopida osad combod häid käsi foldi ja kasutada selle asemel muude kombinatsioonide kombosi.

Ahh f*ck it sa ei saa juu midagi nii või naa aru ja enam ..... tüüpidele arusaadavamas keeles kirjutada võimalik pole. Lühidalt õeldes, mine otsi Codecci üles ja mängi tema vastu HU´d või küsi HUGE stake foorumist ja hakka tõsiselt võetava taseme ja buyiniga turkasi mängima. See on praegu tõsine raiskamine, et nii hea mängija nagu sina sendimängudel osaleb ja foorumi ülejäänud liikmed (loe:Fishid) luckimas käivad. Mina tunnistan end foorumi kõige suuremaks fishiks, kuna ma mängin turniiridel erinevaid stiile vastavalt hetke olukorrale(s.h ka vahel madala VPIP´ga ülimanipuleeritud rangega) ja Wolfreki abiga sain ma lõpuks aru, et olen fish ja tema poolt "iga titt oskab kaarte mängida, "heade kaartide", ja ei mingit bluffiist" mängustrateegia on läbilööv. Kuna positustest on selgunud, et EPT ja muud televiseeritud mängud on kõige fishisemad, lähen ma koogi Karla ja Eriti käest osalust küsima fishistele miljonäri mängudele.

TY Volli! INB4 mina enim teeninud pokkerimängija maailmas.



Wolferk mina Chloe nüüd, kas pokkeris läheb hästi ja kolisid ? Kas oleksid nõus mind pokkerit nii heal tasemel õpetama mängima nagu sa ise ...

tiigrikutsu
02.01.13, 02:50
http://i.minus.com/ibv8tk6xVzgQty.gif

Selge...

Chloe
02.01.13, 03:20
Bentley tahtis, et küsiksin ... "Wolfrek millist range soovitad, kui soovin EPTl läbilüüa, kas kõikide mängijate vastu sama range? Kas peaks alati tõstma või foldima, igasugune callimine ära kaotada? Kas halva jooksu korrral tuleks oodata korraliku kätt lihtsalt senikaua, kuni tuleb. Miks fishid, telekast jne rohkem teenivad, kui head mängijad nagu sina. Pikas perspektiivis nad peaksid bustoks minema, miks nad ei lähe? Jne, igasugu näpunäited on teretulnud, sest oled mees, kes teab milliseid kaarte ja kuidas mängida. Postita siiia teemasse, me Postkasti kasutada ei oska."

Bentley siin naerab, ma lähen trambin jalgadega pärast ta kõhtu, siis ta peab kõhulihaseid pingul hoidma ja ei saa naerutseda.


Wolfrek aga äkki proovikid veel ära need online netikasiinod, kus 0 ja 00 üldse puuduvad. Sul läks juu hästi, seal oleks sul paremad tingimused:P

Wolferk
02.01.13, 03:59
Bentley tahtis, et küsiksin ... "Wolfrek millist range soovitad, kui soovin EPTl läbilüüa, kas kõikide mängijate vastu sama range? Kas peaks alati tõstma või foldima, igasugune callimine ära kaotada? Kas halva jooksu korrral tuleks oodata korraliku kätt lihtsalt senikaua, kuni tuleb. Miks fishid, telekast jne rohkem teenivad, kui head mängijad nagu sina. Pikas perspektiivis nad peaksid bustoks minema, miks nad ei lähe? Jne, igasugu näpunäited on teretulnud, sest oled mees, kes teab milliseid kaarte ja kuidas mängida. Postita siiia teemasse, me Postkasti kasutada ei oska."

Bentley siin naerab, ma lähen trambin jalgadega pärast ta kõhtu, siis ta peab kõhulihaseid pingul hoidma ja ei saa naerutseda.


Wolfrek aga äkki proovikid veel ära need online netikasiinod, kus 0 ja 00 üldse puuduvad. Sul läks juu hästi, seal oleks sul paremad tingimused:P

Kui ma ütlesin,et mängida tuleks ja enne floppi all-inn võib minna ainult 1010-AA ning AK,siis ma mõtlesin rahalaudu.Ja rahalaudades mängimisel on headel mängijatel ainult 2 võimalust:fold või tõste(või all-inn).Muidugi võib fishide vastu mängida ka nõrgemaid käsi,olenevalt sellest,kui fishine mängija vastas on.

Kui ma ütlesin,et headel mängijatel on 2 varianti:fold või tõste ning callimine tuleks välistada,siis ei mõelnud ma sellega turniire vaid rahalaudu.Loomulikult võib turniiridel lihtsalt callida,kui on "Monsterid" või keskmised kaardid(nt.66,J10,Q9 jne) käes.Aga kui keegi on teinud tõste,siis tuleks arvestada,millise mängijaga on tegu(nitt või fish).Kui nitt tõstab,siis tuleb arvesse võtta tõste suurust ja selle põhjal otsustada,kas kesmiste kaartidega tasub callida. Nt.nitt tõstab A10 ja sinul on 9 10.Sellisel juhul tasub tõsiselt kaaluda enne floppi foldimist,kuna nitil võib olla samuti käes 9 või 10,aga teine kaart võib kõrval tugevam olla.Samuti võib nitil olla "Monster"(mõlemad kaardid tugevamad,kui 9 või 10).Oletame,et sa callid 9 10 ja lähed floppi vaatama.Oletame,et floppi tuleb kõrgeim kaart 10.Sellisel juhul oled sa mänginud ennast jamasse...sest sa võid arvata,et oled vastasest ees,aga tegelikult see nii ei ole.Kui jõuate juba flopis all-inn,siis sinu tõenäosus võita on väga väike.

Ja rõhutan veelkord: Ma ei ole öelnud,et turniiridel ei tohiks enne floppi või ükskõik mis tänaval lihtsalt callida.See jutt käis rahalaudade kohta.Kuigi ma ise kipun ka mõnikord rahalaudades lihtsalt callima(nt.slowplay,kui hitin midagi ülimalt tugevat:rea,flushi või maja.

Chloe
02.01.13, 04:11
Eem ahah okei aga enne rääkisid ka turniiridest ja ka B. näide oli turniiride kohta, kirjuta talle sisi, kuidas ja mida ta tegema peaks, et olla vähemalt 10% nii kõva mängumees nagu sina.

Jutt oli juu Euroopa pokkeriturneest ja sealsetest fishidest, miks jutt vahepeal rahalaudadele läks? Wolfrek, kas sa mängid playrays pokkerit nagu mu väike õde ...


Algselt postitas Wolferk
Lmao!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa ei tea,milliseid käsi mängida võib ja kus bluffima peaks???!!! Kui sa mõtled suuri tavalise kiirusega turniire,kus on aega palju väga häid kaarte oodata,siis 9-10 mängijaga lauas võib enne floppi all-inn minna kaartidega 10-AA ja AJ-AK. Keskmiste kaartidega võib enne floppi callida(ka väikest tõstest).Bluffida ei ole üldse vaja.Milleks peaks keegi tahtma suurte rahaliste auhindadega turniiridel bluffimisega riskeerida???

LMAO tõesti.

Wolferk
02.01.13, 04:58
Eem ahah okei aga enne rääkisid ka turniiridest ja ka B. näide oli turniiride kohta, kirjuta talle sisi, kuidas ja mida ta tegema peaks, et olla vähemalt 10% nii kõva mängumees nagu sina.

Jutt oli juu Euroopa pokkeriturneest ja sealsetest fishidest, miks jutt vahepeal rahalaudadele läks? Wolfrek, kas sa mängid playrays pokkerit nagu mu väike õde ...


Algselt postitas Wolferk
Lmao!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa ei tea,milliseid käsi mängida võib ja kus bluffima peaks???!!! Kui sa mõtled suuri tavalise kiirusega turniire,kus on aega palju väga häid kaarte oodata,siis 9-10 mängijaga lauas võib enne floppi all-inn minna kaartidega 10-AA ja AJ-AK. Keskmiste kaartidega võib enne floppi callida(ka väikest tõstest).Bluffida ei ole üldse vaja.Milleks peaks keegi tahtma suurte rahaliste auhindadega turniiridel bluffimisega riskeerida???

LMAO tõesti.

Jutt läks rahalaudadele,sest sa hakkasid minu sõnu väänama.Tõid minu varasema postituse esile.Seal on ju selgelt kirjas:
Keskmiste kaartidega võib enne floppi callida(ka väikest tõstest). Ma ei tea,kust sul tuli selline jutt,et turniiridel võib ainult "monster" kaarte(10-AA ja AJ-AK) mängida.Mina seda öelnud ei ole.Ma mõtlesin seda,et kui turniiril on üldiselt nitid mängijad,siis all-inni võib enne floppi minna vaid "monster" kaartidega.Ma ei ole öelnud,et floppi ei tohi vaatama minna keskmiste kaartidega.loomulikult võib,aga mitte niti poolt tehtud suure tõstega või all-inni`ga.

Aga mis puudutab neid nn."profimängijaid" ,keda "Euroopa Pokkeriturneel" näha võib,siis seal teevad väga paljud keskmiste ja isegi väga nõrkade kaartide tõsteid ja ületõsteid...juba enne floppi.Ja samuti blufivad räigelt.Puhas gamblimine.Mängivad fish fishi vastu ja võtavad mõttetuid riske.Nende fishide vastu on nittidel suur eelis.Fishide vastu ei pea ainult "monster" kaarte ootama.Vabalt võib 1 fishi vastu enne floppi tõsta või all-inn minna nt.66,JK,A2. Selliste kaartidega võib fishi vastu all-inn minna siiski vaid siis,kui ülejäänud mängijad on foldinud.Samas on sellistel Live turniiridel nagu EPT,PCA jne blind levelid päris pikad,et oodata tugevaid kaarte.Sellegipoolest suurem osa mängijaid(fishid) mängivad nõrke ja väga nõrke kaarte ja blufivad palju.Miks nad nii mängivad? Mina ei tea.Ilmselt neile meeldib gamblimine ja fishi imidž.

Chloe
02.01.13, 06:46
Wolfrek kahju aga su jutust tuleb endiselt otsene pilt nagu su oskused on samal või halvemalgi tasemel, kui mu noorel õekesel ... Sa mine proovi ksvõi ühe pro vastu mängida, siis näed kuidas lihtsalt nad teavad, mis kaardid sul on, sest sina juu tõstad ainult "häid kaarte", callid kekmisi, kunagi ei bluffi...mängid koguaeg ühtemoodi..ootad häid kaarte.. ja ma ei tea mis veel, isegi mina, kelle kokkupuude pokkeriga on minimaalne saan sellest aru. B. ütles, et siin foorum kubiseb vägagi arvestava tasemega mängijatest ja ka Eesti parimad siin, mine mängi kellegi vastu äkki hakkab reaalsus koitma.

Bentley sai oma sõnul su esimesest postitusest aru, kellega sinu puhul tegemist ja ka mina sain esimest korda su postitusi lugedes kohe aru, et sa pole mingi troll vaid midagi muud. Tahad pokkeris heaks saada, loe, mida teised siin foorumis kirjutavad, osale tõsisemas konkurentsis, Olympicus mängi näiteks tolle Codecciga.
Ma ei tea, kes siin kõige paremad mängijad on aga ära kohe algul loegi nende postitusi, võib liiga keerukas olla, alusta altpoolt.

Aga sellegipoolest võid siia kirjutada oma turniiri strateegiatest, lihtsalt väljenditest jääb väheks, selgitused, põhjendused jne ... Võibolla keegi juhatab su õigele teele ... Bentley seda ilmselt ei tee, kuna tal foorumikeeld peal ja tema sõnul, siin on seltskonnad, kes arvavad, et ta ei biidi pokkerit vms ...ja mingid postitustest meelega mööda lugemised. Aga ta ütles, et ta harjunud juba, teadmine, et pool fooorumit kägaras on ta jutu peale ja ta ise kommentaaride peale annab lihtsalt värvi juurde arvutis viibitavale ajale.

Mina võin nii palju õelda, et B. biidib pokkerit ja mitte vähe ... netis biidib rulli ... ei salli Eritit ... on ise ka juba pea 10 aastat põhimode ühes Eesti ... isa ema matemaatikud ... on sportlik ... ainult muusikamaitse mulle väga ei meeldi.








Tegelt kaa Wolfrek lõpeta see jama ära, et proovid seada nende LIVE suurturniiridel osalevate mängijate, kelle teenistused pokkeris on mitmetessadadeskordades suuremad, kui sa eales elujooksul raha oled omanud, mänguoskuse ja mõtlemisvõime kahtluse alla . Peale sinu seda fishfish juttu ei hakkagi keegi kunagi uskuma.
Fish oled sa ise.

http://i.imgur.com/hzDcM.jpg

Ermii
02.01.13, 07:29
http://i.minus.com/ibv8tk6xVzgQty.gif

Selge...

Hahahahaaaa

isutuba
02.01.13, 10:34
Bentley seda ilmselt ei tee, kuna tal foorumikeeld peal ja tema sõnul, siin on seltskonnad, kes arvavad, et ta ei biidi pokkerit vms ...

Miks bentley rankale maili ei saada ,et oma kasutaja tagasi saada?
"PIKKUS: Alatine bän, mida on võimalik maha küsida 2013. aastal, kui saates e-kirja ranka@pokkeriprod.com."

vonkartoffel
02.01.13, 12:05
looooool WTF kes te olete?

Jeebus
02.01.13, 12:15
mis siin öösel toimunud on?

alaska
02.01.13, 12:16
Tänapäeval ei arvestata sellega, et isegi kõik toad on juba wifi laineid täis tänu läpakatele, nutitelefonidele ja wifi-telekatele, ruuter on enamasti kohe arvuti kõrval ja telefon magades voodi juures, aju saab koguaeg erinevaid raadiolaineid, ime kah, et sellist teksti toodetakse. Ise olen leidnud lahenduse ja seisan iga päev paar minutit hõbepaberilehel, aitab päris hästi.

Wolferk
02.01.13, 22:19
Wolfrek kahju aga su jutust tuleb endiselt otsene pilt nagu su oskused on samal või halvemalgi tasemel, kui mu noorel õekesel ... Sa mine proovi ksvõi ühe pro vastu mängida, siis näed kuidas lihtsalt nad teavad, mis kaardid sul on, sest sina juu tõstad ainult "häid kaarte", callid kekmisi, kunagi ei bluffi...mängid koguaeg ühtemoodi..ootad häid kaarte.. ja ma ei tea mis veel, isegi mina, kelle kokkupuude pokkeriga on minimaalne saan sellest aru. B. ütles, et siin foorum kubiseb vägagi arvestava tasemega mängijatest ja ka Eesti parimad siin, mine mängi kellegi vastu äkki hakkab reaalsus koitma.

Bentley sai oma sõnul su esimesest postitusest aru, kellega sinu puhul tegemist ja ka mina sain esimest korda su postitusi lugedes kohe aru, et sa pole mingi troll vaid midagi muud. Tahad pokkeris heaks saada, loe, mida teised siin foorumis kirjutavad, osale tõsisemas konkurentsis, Olympicus mängi näiteks tolle Codecciga.
Ma ei tea, kes siin kõige paremad mängijad on aga ära kohe algul loegi nende postitusi, võib liiga keerukas olla, alusta altpoolt.

Aga sellegipoolest võid siia kirjutada oma turniiri strateegiatest, lihtsalt väljenditest jääb väheks, selgitused, põhjendused jne ... Võibolla keegi juhatab su õigele teele ... Bentley seda ilmselt ei tee, kuna tal foorumikeeld peal ja tema sõnul, siin on seltskonnad, kes arvavad, et ta ei biidi pokkerit vms ...ja mingid postitustest meelega mööda lugemised. Aga ta ütles, et ta harjunud juba, teadmine, et pool fooorumit kägaras on ta jutu peale ja ta ise kommentaaride peale annab lihtsalt värvi juurde arvutis viibitavale ajale.

Mina võin nii palju õelda, et B. biidib pokkerit ja mitte vähe ... netis biidib rulli ... ei salli Eritit ... on ise ka juba pea 10 aastat põhimode ühes Eesti ... isa ema matemaatikud ... on sportlik ... ainult muusikamaitse mulle väga ei meeldi.








Tegelt kaa Wolfrek lõpeta see jama ära, et proovid seada nende LIVE suurturniiridel osalevate mängijate, kelle teenistused pokkeris on mitmetessadadeskordades suuremad, kui sa eales elujooksul raha oled omanud, mänguoskuse ja mõtlemisvõime kahtluse alla . Peale sinu seda fishfish juttu ei hakkagi keegi kunagi uskuma.
Fish oled sa ise.

http://i.imgur.com/hzDcM.jpg

Nagu ma sinu profiilipildi järgi aru saan,siis sa oled naisterahvas.Ja Bentley`st räägid sa igas oma postituses,sest ta on su mees.Paranda mind,kui ma eksin.

Pokkeri koha pealt on sinuga vaidlemine mõttetu.Eks igaüks mängib nii,nagu ta heaks arvab.Ma olen sulle piisavalt selgitanud ja põhjendanud.Erinevalt sinust ei pea ma mingit keerulist ja pokkerterminitest kubisevat teksti ajama.Räägin lihtsas eesti keeles ja ilmselt see on kõigile arusaadavam.Ootan,et mõni foorumi moderaator või pikaajaline tegija avaldaks oma arvamust,et kellel meist siis õigus on,kas sinul või minul.Sinu ühest postitusest võis küll välja lugeda,et sa foldidiksid enne floppi AA ja teised "monster" kaardid.
enne floppi foldid näiteks 1010-JJ ja miks ka mitte ässasi Täiesti mõistusevastane.Ei saanudki aru mispärast sa nii teeksid.Võib-olla sulle sulle lihtsalt meeldib eputada.Aga võib-olla sa oskad ette näha,mis floppi tuleb,nagu see tüüp:
http://www.youtube.com/watch?v=O2UYwlejYJg
Sellisel juhul on AA preflop foldimine mõnikord täiesti õigustatud,kui nii hästi vastaseid "lugeda" oskad.


Mina võin nii palju õelda, et B. biidib pokkerit ja mitte vähe ... netis biidib rulli ... ei salli Eritit ... on ise ka juba pea 10 aastat põhimode ühes Eesti ... isa ema matemaatikud ... on sportlik ... ainult muusikamaitse mulle väga ei meeldi.


Jutt käib BentleyMulsanne`st,nagu ma aru saan.Ei tea temast eriti midagi,ainult niipalju,kui sa rääkinud oled.Ütled,et ta BIIDIB NETIS RULLI??? KUIDAS??!! Ruletti ei ole ju võimalik biitida,sest see on puhas õnnemäng.Moderaatorid ütlesid ka,et ruletti ei ole võimalik biitida.Ja sa arvad,et sind(uus liige foorumis) usutakse rohkem,kui siin aastaid tegutsenud moderaatoreid.Kui rull oleks biiditav,siis Live-ega Online kasiinosid enam ei eksisteeriks ju.Ja teie Bentley`ga olete ilmselt juba miljonärid või miljardärid? Äkki sina või Bentley jagaks meile ka siis õpetussõnu,kuidas RULETTI BIITIDA saab? Läheks teeks ka mõne kasiino tühjaks:biggrin:


ei salli Eritit Mis asi on Erit??


on ise ka juba pea 10 aastat põhimode ühes Eesti ... Mis põhimode?? Eesti milles??


Fish oled sa ise. Sarkasm? Fish ma ilmselgelt ei ole.Fish oled sa ise oma jutu järgi.

Ja miks sa ütled mulle "Wolfrek",kuigi ma olen "Wolferk"?? Jälle sarkasm?

Wolferk
02.01.13, 22:31
aju saab koguaeg erinevaid raadiolaineid, ime kah, et sellist teksti toodetakse.

Kelle kohta see lause käib? Chloe?

massacre84
02.01.13, 22:38
Ma biidin ka rulli,pole mingi probleem!!Pokkeris pidevalt busto!!

eddi
02.01.13, 23:28
http://markd60.files.wordpress.com/2012/08/wpid-i_have_no_idea_what_i_m_doing.jpg?w=549

Chloe
03.01.13, 03:43
Wolfrek, miks sa endiselt siis sendimänge mängid, kui sa nii-nii hea pokkerimängija oled ja miks sinu sõnutsi fishid ehk tegelikult head mängijad EPT turniiride võitjateks tulevad ja lõpu laudades alatasa figureerivad?. Kui sa veel mu postitustest aru pole saanud, siis minu otsene kokkupuude pokkeriga on küll üpris väike ja ma ise olengi fish aga ma võin kindel olla su postituste tõttu, et sa ei suudaks mindki ega mu õde pokkeris võita ... rääkimata ülejäänud foorumi liikmetest ... ja EPT lõpulaudadesse saamine jääb sul küll vähemalt praegu teostumatuks unistuseks aga kõik võib muutuda, kui hakkad ülejäänud foorumiliikmeid kuulama ... kuula edaspidi oma modesi siis, nad ütlesid sulle juu kohe, et Rulettiga sa kaotad ainult raha, kuna olenemata, mis panused või panuste kombinatsioonid sa teed on su panused matemaatiliselt alati ..mm negatiivse ootusega vms ... aga sa ajasid mingi oma joru edasi nagu praegu mulle ...
Aga kui sind see ei nuuma on alati võimalus mängida ruletti kolka kasiinodes, kus lauad on tasakaalust väljas ... või väikse puhuriga palli õigesse kohta puhuda ... või kutsuda selgeltnägija, kes ütleb sulle kus kuulike peatub ... Või mine tööle mõneks ajaks näiteks Gibraltarile, saad vb kunagi teada, kuidas Online mänguserververid töötavad ...on hea soe.. või leia vastus ise. Nagu näed on rulettiga raha tegemiseks võimalusi palju... aga looda sa ainult, et keegi sulle oma saladust müüb või tasuta avaldab. Seega unusta see teema, mine tööle parem, ela vastavalt oma võimetele.


Ja mina ei foldi mingeid ässasi kuskil... loe uuesti, ma tsiteerisin Bentleyt, kes selle "(Väga) Madal VPIP on ok aga ainult juhul, kui range on pidevas muutumises(undetectable) ehk teisisõnu vahepeal muckid pre kasvõi premiume (Wollile närimiseks lahti kirjutatult - enne floppi foldid näiteks 1010-JJ ja miks ka mitte ässasi)ja mängid tight image varjus hoopis näiteks cäppereid. Ise pead jälgima seda lives, et VPIP madal püsiks ja mõtlema sellele, kelle vastu saaks selle abil deep stäkid sisse. Point on selles, et senikaua, kuni showdownile läinud käed ei ole reetnud, mis toimub, saab niimoodi exploitida. ... kas ja millal range muuta on vaba valik. Võib ka muutumatuna range hoida, siis lihtsalt teatud arv kombosi on ainult playable." lõigu sulgudes osa kirjutas ekstra sinujaoks ...
Nagu ma sellest aru sain, siis see tähendas mm.. midagi sellist, et neil kordadel, kui mängija otsustab valida sellise mängustiili ... turniiril, mille puhul mängib ekstreemselt vähe kaarte mingil perioodil aga on hästi palju zetoone, siis peaksid need kaardid osaliselt olema sellised...eemm, et nagu oleksid vastastele välistatud võimalused... sellised, mida sellise mängustiili juures ei oodata, et mingi teine paljude zetoonidega vastane mingil hetkel Allinni saada, kuna ta eeldab olevat hoopis teistel kaardi kombinatsioonidel vms ... Et saab nagu esindada samu kaarte, mida arvatakse olevat aga tegelikult omab midagi muud... showdowni pidi vältima rohkem kui tavaliselt nende kaartidega, mis vastaste arust mängitavate käte hulgas pole ...
Ja selle võimalikuks tegemiseks, tulebki mitte mängida osasi häid kaarte... näiteks Aq .. mõnel korral kasvõi ilma kellegi tõsteta maha visata enne floppi ... see ässad mitte mängida oli nagu ma aru saan nali Wolfrekile.
Võinoh nii nagu ma aru sain asi pidi suuresti olenema ka positsioonist vms. Mingi kombode asendamise jutt ... Loodan, et said nüüd paremini aru Wolfrek, või kui tahad äkki seletab sulle ise. Ja muide Bentley ikka ja jälle ootab põhjalikku õpetust, kuidas EPTl mängida tuleks:D:D

Wolfrek aga sulle teadmiseks, on olemas netikasiinod, kus 0 ei olegi, näiliselt
pole matemaatilist eelist aga reaalsuses jääd niikuinii rahast ilma, sest see on vastavalt programmeeritud, seega ära proovi.

rasmer
03.01.13, 03:56
Täitsa lõpp mis loomaaed.

Chloe
03.01.13, 04:21
http://www.vlsroulette.com/index.php?PHPSESSID=305987caa381b1ec41547954dfba53 fd&
http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0
Ja bemmid sõidavad Wolfrek.

vonkartoffel
03.01.13, 09:35
http://www.vlsroulette.com/index.php?PHPSESSID=305987caa381b1ec41547954dfba53 fd&
http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0
Ja bemmid sõidavad Wolfrek.
Wolferk on ta nimi. Keegi võiks kunagi mingid cliffid teha, ma poel viitsind seda värki läbi lugeda veel.

Chloe
03.01.13, 10:14
Ok, ma proovin nüüd midagi, mis viib üldjuhul Martingalest kordades kiiremini rotid panka aga samas pakub võimaluse väga kiirelt teenida. Kuna ma tean, et mustri : X₁; Y₁; X₂; Y₂; X₃; Y₃ ;X₄; Y₄ ; X₅ ilmumine ruletis on ainult aja küsimus ja võib kohe tulla ... X siis must või roheline ja Y punane või roheline ... teen ma nii, et alustus bankrolliks küsisin 2476, mida kasutan järgnevalt panustan mustris must/punane/must...algul tühje spinne senikaua kuni on ebasobivad mustrid ära olnud ja siis 9 progreseeruvat panust vajaduse korral. Panused 1;3;7;19;46;108;292;594+6;1367-7 ehk 9 astet ... Martingalega oleks 9 panus alles 256 aga tooks ainult ühe hädise euro ja 11-nes panus oleks kõige lähemal 1024ga ehk pealiskaudselt õeldes 3 astet olen juba taga ... KUID If ya know what I mean.... http://comicalanimals.com/images/very-funny-dogs_11.jpg
Kaotan oma bankrolli nagu kord ja kohus, kui sattun ebasobivasse mustrisse aga ma püüan seda vältida, loodame, et õnnestub, kuigi mul on endiselt hirm tühjade spinnide ees aga ma Bentlylele ei õelnud, mida ma täpselt tegema hakkan ... toaks muidugi triobet... ja ärge järgi proovige...Wolfrekid jääte veel kõigest ilma. Nii, ma kohe alustan, kuigi ma veidi kardan, et sattun ikkagi mustrisse....


Jaa on küll Wolferk aga minujaoks on ta terav naq nuga Wolf...
http://eviewer.netmedia-europe.be/cache/server?type=image&source=promobutler_be%2Fscave001%2Factive%2F%2Fsca ve001033n0000193.jpg&width=275

Bankrolll nüüd 3273 , kuigi näha on, et süsteem on ohtlik, ma teen pausi praegu.

estkriz
03.01.13, 16:29
naljapärast googeldasin mis see wolferk või misiganes tähendab. Wolferk on siis ilmselt rex mängija mängus LOLKING, ei kujuta ette mis see mäng endast kujutab, aga 87 kedagi või midagi on ta ära killind ja kulda on tal ka kõvasti, kui see seal kilodes või tonnides on siis high stakes fishid hoidke alt Wolf lendab suure Br-iga teile peale varsti.

E: Wolf sul starsi kasutajanimi sama mis siin?

kallekusta
04.01.13, 02:44
Mis laua limiidist te jahute.Trios on ju ka vingemad lauad nüüd näitab, et seal on max 5000 euri lauad ja min 0,1 eur. Keegi ei keela peale hävimist kõrgema limiidiga lauda ronida ja seal oma punast või musta oodata ning tabamisel madalamasse lauda tagasi.

Kuid risk ja võimalik võidusumma suhe on küll ebareaalne. Panusta 1000 et võita tagasi 0,10 jne.... ajuvaba

Relamz
04.01.13, 02:47
naljapärast googeldasin mis see wolferk või misiganes tähendab. Wolferk on siis ilmselt rex mängija mängus LOLKING, ei kujuta ette mis see mäng endast kujutab, aga 87 kedagi või midagi on ta ära killind ja kulda on tal ka kõvasti, kui see seal kilodes või tonnides on siis high stakes fishid hoidke alt Wolf lendab suure Br-iga teile peale varsti.

E: Wolf sul starsi kasutajanimi sama mis siin?

Ega ei pea sherlock olema, et ka tema facebooki leht üles leida.

Chloe
04.01.13, 03:32
See 2000 eurine üksiku outside beti limiit trios on jaa, kuid unibetis on vingem max limiit ja outside ongi 5k ... see 14-20 ja rohkema korra ühe värvi tulek või mistahes nii pika mustri tulek on ainult aja küsimus ... Tavaline Martingale on täielik ila ruletti jaoks, sul läheb terve igavik, et mingi väike % oma bankrollist juurde võita ... ja bankrolli kahekordseks saamine on never will happen... palju paremaid viise on . See ühe ühiku suuruse kaotuse tagaajamine on katastroof..

Wolferk
04.01.13, 05:16
naljapärast googeldasin mis see wolferk või misiganes tähendab. Wolferk on siis ilmselt rex mängija mängus LOLKING, ei kujuta ette mis see mäng endast kujutab, aga 87 kedagi või midagi on ta ära killind ja kulda on tal ka kõvasti, kui see seal kilodes või tonnides on siis high stakes fishid hoidke alt Wolf lendab suure Br-iga teile peale varsti.

E: Wolf sul starsi kasutajanimi sama mis siin?

Lol,Googlist ma endale kasutajanime küll ei otsinud.Ikka ise mõtlesin välja.Kuna mu nimi on Erki,siis lisasin Wolf järele erk ja saingi nimeks Wolferk.Ei olnud eriti keeruline sellist kasutajanime välja mõelda.Jah,minu PS kasutajanimi on samuti Wolferk.Mis siis? Ma ei ole juba pikemat aega PS-is mänginud.

estkriz
04.01.13, 10:40
Lol,Googlist ma endale kasutajanime küll ei otsinud.Ikka ise mõtlesin välja.Kuna mu nimi on Erki,siis lisasin Wolf järele erk ja saingi nimeks Wolferk.Ei olnud eriti keeruline sellist kasutajanime välja mõelda.Jah,minu PS kasutajanimi on samuti Wolferk.Mis siis? Ma ei ole juba pikemat aega PS-is mänginud.

Ei ma vaatsin, et su heade kaartide ootamise taktika on sul isegi mõned korrad toimind. Üsna headele kohtadele tulnud turniiridel seal. Aga siis on ilmselt trio rulett BR-i ära hävitanud.

Chloe
04.01.13, 23:56
Wolf ma enne otsisin, kas on tulemas neid telekas näidatavaid turniire, 7-ndal algab Bahamal EPT sarja Bahama peaturniir... ma arvan, et seal need samad fishid koos, kellest sa paremini mängid. Jaa muideks Bahamal on üks maailma parimaid kasiinosi, seal oleks äge ruletti mängida.
Kas sa tahaksid minna ... ? Või mis sa arvaksid sellest, ma ise küll tahaksin, kui vaid oskaks mängida piisavalt hästi.

Wolferk
05.01.13, 00:00
Ei ma vaatsin, et su heade kaartide ootamise taktika on sul isegi mõned korrad toimind. Üsna headele kohtadele tulnud turniiridel seal. Aga siis on ilmselt trio rulett BR-i ära hävitanud.

Ükskord sain jah 40 mängijaga turbo turniiril esikoha(160 EUR).Rohkem ei ole hiljuti häid kohti turniiridel saanud.Ei ole viimasel ajal turniire eriti mänginudki...SnG-sid samuti mitte.Ja mis puutub minu turniiride mängimise taktikasse,siis see on õige taktika.Kuidas ma muidu 40 mängija seast 1.koha sain?! Suurem osa mängijaid kasutab sama taktikat,sest see on kõige õigem ja tulutoovam.Internetis pokkeri mängijate tase on tohutult parem,kui Live turniiridel(EPT,PCA jne)mängitav pokker.Ja need Live turniiridel mängijad(profimängijad) on niikaugele jõudnud sellepärast,et nad on Online väga palju ja väga hästi rahalaudu mänginud.Ja ma ei usu,et nad Online turniiridelgi kehvasti mängivad.Ei usu,et nad Online turniiridel nii fishiselt mängivad,kui Live turniiridel.Ilmselt ei olegi nii suurte auhinnafondidega Online turniire,mis profimängijatele huvi pakuksid.

Mis puudutab ruletti,siis olen seda mänginud vastutustundlikult.Käinud mängimas vaid väikese osaga oma bankrollist.Martingale enam mänginud ei ole.Aga ühele numbrile(õnnenumbrile) olen panuseid teinud.Alati,kui ma olen käinud,siis esimese 37 keerutuse korral on vähemalt 1 kord minu õnnenumber tulnud.Olen kasumi mingi hetk pokkerisse üle kandnud ja mõni hetk või tund hiljem läinud uuesti ruletti proovima(ikka sama summaga,mis eelmine kord).Mõnikord olen saanud mitu korda päevas sedasi teha,nii et vajalik number on tulnud.Aga mõnikord on ainult esimesel korral vajalik number tulnud.Huvitav on see,et selle umbes 10 päeva jooksul,kui ma seda taktikat kasutanud olen,on päeva esimese 37 keerutuse jooksul alati vajalik number(õnnenumber) tulnud.Ma ei tea,kas see on puhas juhus või on Triobeti ruletilauad tõesti nii seatud,et päeva esimesel panustamisseerial(37 keerutuse jooksul) vajalik number tuleks.Sellise juhul on see ilmselt sellepärast nii seatud,et mängijad hoogu läheksid ja rohkem raha ruletti kannaksid ja selle kasiinole maha mängiksid.Ise mängijad arvavad muidugi,et nad võidavad pikas perspektiivis.

Tarmonator
05.01.13, 00:05
Kas te olete päris inimesed?

Wolferk
05.01.13, 00:06
Wolf ma enne otsisin, kas on tulemas neid telekas näidatavaid turniire, 7-ndal algab Bahamal EPT sarja Bahama peaturniir... ma arvan, et seal need samad fishid koos, kellest sa paremini mängid. Jaa muideks Bahamal on üks maailma parimaid kasiinosi, seal oleks äge ruletti mängida.
Kas sa tahaksid minna ... ? Või mis sa arvaksid sellest, ma ise küll tahaksin, kui vaid oskaks mängida piisavalt hästi.

See aasta vist jätan vahele:biggrin: Vaatab,võib-olla järgmine aasta:biggrin:

Wolferk
05.01.13, 00:08
Kas te olete päris inimesed?

Jah,me kõik oleme lihast ja luust inimesed.

Pumper
05.01.13, 00:25
Krt kui nad on mõlemad erinevad inimesed ja üksteist ei tunne, siis on ikka midagi päris peppus maailmas.
Kaldun arvama, et on kas tuttavad või 1 ja sama isiksus kes leveldavad omavahel, ise sarnase komöödiaga noorest peast päris massiliselt tegelenud.

Chloe
05.01.13, 00:45
Ei see Wolf täiesti kindlalt ei ole mingi leveldaja... tal pilt kaa leitav. Mina koos B-ga paneme lihtsalt pliidile kuumust juurde nii isiklike seisukohtadega ja leveliga. Minuarust peaks kõik läbipaistev olema . Ja ma pole siukest onu Pärnus küll kohanud... aitähhhh tõenäosus! :)

Chloe
05.01.13, 01:53
Nagu googel näitas, siis tuli Viljandi Maagümnaasiumist ja läks kutsekeskkooli, järelikult sealt saavad ka kõige tuhmimad kriidid läbi.
Wolfrek, mistõttu sa koguaeg kirjavahemärgid kirjutad kahe sõna vahele ilma tühikuta? Kas lood ka selle abil omale khmmm iimagot? Wolfrek, lihtsalt huvipärast küsin, mitu riigieksamit sa tegid ja punktid... aineid pole vaja

Ah arvake, mis tahate, minule pilt annab kinnitust, et tegu väga naiivse inimesega.

vonkartoffel
05.01.13, 08:43
Nice I run good ikka, Viljandist pärit + Pärnus pikalt eland ja ühtegi ühist tuttavat pole facebookis.

druWar
17.02.13, 20:05
Pöördudes teema poole enam-vähem tagasi, siis... On keegi kasutanud seda strateegiat, kus viimased kolm numbrit jätad tühjaks? Katsetan praegu mängurahas, pikalt lastes tuleb ikka mitu korda järjest sama number ja läinud kõik, aga hakkasin siis tegema nii et nt viis korda teen ära(saan 10 euri), siis lahkun lauast, pärast tagasi tulles jälle 5x. Nii on nagu palju etem. Keegi arvab sellest midagi, andke tuld :)
Varem Martingale süsteemiga teenisin 100€ väga ruttu juurde, aga veel kiiremini see lõpuks läks, istusin suht kaua ühes lauas ka, ja siis läks suht järjest minema raha

donkament
17.02.13, 20:42
tõsiselt loodan, et tegu on naljaga.

timz0333
17.02.13, 21:17
Pöördudes teema poole enam-vähem tagasi, siis... On keegi kasutanud seda strateegiat, kus viimased kolm numbrit jätad tühjaks? Katsetan praegu mängurahas, pikalt lastes tuleb ikka mitu korda järjest sama number ja läinud kõik, aga hakkasin siis tegema nii et nt viis korda teen ära(saan 10 euri), siis lahkun lauast, pärast tagasi tulles jälle 5x. Nii on nagu palju etem. Keegi arvab sellest midagi, andke tuld :)
Varem Martingale süsteemiga teenisin 100€ väga ruttu juurde, aga veel kiiremini see lõpuks läks, istusin suht kaua ühes lauas ka, ja siis läks suht järjest minema raha


Kõik oleneb sellest mis on sinu

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/1b/Lucky_numbers.jpg

K2okfor_Mey
17.02.13, 21:27
Ei hakka jälle pihta!??! ---

kardaanirist
18.02.13, 20:23
Pöördudes teema poole enam-vähem tagasi, siis... On keegi kasutanud seda strateegiat, kus viimased kolm numbrit jätad tühjaks?

ei ole. aga vb sul mõni lemmiknumber/õnnenumber vms, siis seda võid proovida. see peaks long runis töötama.

druWar
19.02.13, 17:02
ei ole. aga vb sul mõni lemmiknumber/õnnenumber vms, siis seda võid proovida. see peaks long runis töötama.

proovisin ühe numbriga, 10minutiga võib 100€ lisaks teenida küll, aga no...mul võis see lihtsalt lucky time olla. Usun et ükskord tuleb ikka aeg, kus ühte numbrit lihtsalt ei tule ega tule.
Aga matemaatikud, kui mingi 36x panustatda ühel numbril järjest, kui suure tõenäosusega see siis selle ajaga tuleb? Niisama huvi pärast küsin :)

alaska
19.02.13, 18:03
97,3% vist.

levis
19.02.13, 18:37
Kui polügraafi ning elektrišoki läbi otsi ei taha anda või loodust rüvetada, siis ava kaks erinevat kasiinot, kus kõik on võimalikult identne ja kui ühel tuleb must, siis panusta teisel punasele. Eelist pole ja piisav, et bustosse panna ning toimib sarnaselt kui kvantseotus (quantum entanglement), kus fenomen töötab 100% tõenäosusega, aga kahjuks mida avatum süsteem on, seda väiksemaks % kukub. On võimalik kasutada ka vastupidist lähenemist, ehk siis sünkronisatsiooni, et kui ühes tuleb must, siis peab panustama ka teises mustale. Sellisel juhul tuleb mängida 10+ erineval saidil ja kõigil peab tegema panuse üheaegselt, mida on tehniliselt üsnagi raske saavutada, aga kui paned kõigil ühele värvile, siis tuleb seda värvi vähemalt 49%+ tõenäosusega.

MartinGarcia
27.02.13, 22:16
LOL
http://playx.info/minu-lugu

eddi
27.02.13, 22:35
LOL
http://playx.info/minu-lugu

Väga asjalik küsimus Aiku poolt:

"kantsin kah raha sinna play million kontole mängisin ja ei oska raha tagasi kanda kas saan ka kohe tagasi kanda kui 100 eurot kannan saan kontole 250euri ehk boonus 150 euri mida ei saa kohe tagasi kanda aga oma 100 saan kohe tagasi kanda we oskab keegi öelda seda kas siis saan nagu oma raha tagasi ja saan 150 euriga alustada m2ngimist"

http://images.wikia.com/mlpfanart/images/5/56/Grammar_nazi_cryong.gif

Friiko
11.03.13, 17:51
Päris peen, ei tea kas selle lehe vend on legit tard või miskid affiliate teemad peal.

alaska
11.03.13, 18:41
Ei ole tard, lihtsalt raha ei haise tema jaoks.

Friiko
11.03.13, 19:01
Kui auto pilte ei oleks siis vast ei usuks ka.

Blacktor
05.05.13, 16:59
Paljud siit ruletti mängivad?

Mr_Kenny
05.05.13, 17:01
minaaaa

mislinn
05.05.13, 17:04
Mina mängin ja biidin ka, keskmine teenistus on 2 euri spinni kohta.

Rigged
05.05.13, 18:59
Mina mängin ja biidin ka, keskmine teenistus on 2 euri spinni kohta.

Coachid ka?

TaistoJ
06.05.13, 02:41
Ma jäin mõtlema, et kui kasiinod annavad 150% first depot, kas siis martingalega see läbi mängida ning välja kanda tuleks +ev? Vahest loll küsimus, kuid pole kasiinomängudega ega ruletiga mingit pistmist teinud.

karupoeg
06.05.13, 02:51
Ma jäin mõtlema, et kui kasiinod annavad 150% first depot, kas siis martingalega see läbi mängida ning välja kanda tuleks +ev? Vahest loll küsimus, kuid pole kasiinomängudega ega ruletiga mingit pistmist teinud.

seal on läbimängimise nõue ning see piir pannakse alati nii kõrgele kuni nende jaoks +EV.

nt triol oli see 200% boonus just. Ma fo fun panin 20€ peale ning sain sellest 60, kuid peaksin 2000€ eest panustama, enne kui saan raha kätte. Kuna 4 promilli all meeldib tinistada ruletti, siis entertainment value poolest tegin selle cash ini sinna, kuid matemaatiliselt olen ma beat.

ranka
06.05.13, 02:52
Ma jäin mõtlema, et kui kasiinod annavad 150% first depot, kas siis martingalega see läbi mängida ning välja kanda tuleks +ev? Vahest loll küsimus, kuid pole kasiinomängudega ega ruletiga mingit pistmist teinud.

Boonusel on läbimängimise nõuded ja väga tihti ruletis on need kõrgemad või üleüldse ei saa ruletis läbi mängida. Üldiselt boonuste andmisel kehtestateksi reeglid, et ikkagi muutub üritus -EVks. On ka erandeid muidugi.

Codecci
06.05.13, 09:17
Skeemitage parem Baccaratis... Ruletis house edge 2.7%, Baccaratis 1-1.5% ehk 2x parem.

vsiu100
06.05.13, 09:25
skeemitage parem bj-s. ka masinaga bj-s on võimalik väidetavalt be mängida, kui on "surrender" võimalus.

aivo
05.12.13, 23:43
http://rahafoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=69&t=1809
Igatahes Võhandu ütles seda et see süsteem mille tema aretas on niiöelda isikupõhine. Tähendab temal see töötab aga näiteks kui poeg proovib siis ei tööta.

Codecci
06.12.13, 12:56
Lols. Kes on Võhandu?

$Lauri$
08.12.13, 06:12
http://forte.delfi.ee/news/teadus/kuidas-kasiinos-ja-lotomangus-varandust-teenida.d?id=23292163

Ahvipoiss86
26.03.14, 13:38
Mingid süsteemid ja progressionid on ohtlikud, kui targalt ei käitu, siis kaotad kergelt. Ma mängin ruletti ja teenin rohkem kui lihttööl. Niiet on küll võimalik kui ise osav oled. Oluline on mitte kaotada lihtsalt.

timz0333
26.03.14, 13:41
Mingid süsteemid ja progressionid on ohtlikud, kui targalt ei käitu, siis kaotad kergelt. Ma mängin ruletti ja teenin rohkem kui lihttööl. Niiet on küll võimalik kui ise osav oled. Oluline on mitte kaotada lihtsalt.

Tore näha wolfrek, et lõpuks biitima hakkasid.

Gl!

Cypher0
26.03.14, 14:37
Oluline on mitte kaotada lihtsalt.

Krt miks keegi kohe ei võinud öelda. :/

Jazzyl
26.03.14, 16:16
Krt miks keegi kohe ei võinud öelda. :/

+1, ise ei olekski selle peale tulnud.

Wolferk
11.09.16, 20:06
Wolferk oled sa mõelnud - kui 1 eurost algpanust 20 korda duubeldada, teeb see 1mil euri. Proovi järgi.

Edit: Tuleb välja, et Wolferk on käinud vanaema rahadega rulli mängimas https://cases.legal/et/act-est2-10233.html http://steamcommunity.com/profiles/76561198036087612

Eks selle duubeldamisega ole jah sedasi. Aga tõenäosus, et sa pokkeri või ruletiga või millega iganes 20 korda kogu bankroll mängu pannes võidad, on ju ülimalt väike. Pole kuulnudki, et kellelgi sedasi jopanud oleks.

Ja mis puudutab ruleti ja vanaema teemat, siis see on su väljamõeldis. Ma ei ole mingeid vanaema rahasid ruletiga maha mänginud. Ja mis mu Steami profiilil selle teemaga üldse tegemist?!

Wolferk
11.09.16, 20:09
Muide, kas keegi arbitraaziga(spordiennustused) ka tegeleb? Mulle räägiti, et sellega teenib kindlat kasumit? Kas see jutt vastab tõele?

Wolferk
11.09.16, 23:03
http://spordiennustus.com/artiklid/arbitraazpanustamine/

Siin mingi link ka, mis kirjeldab päris hästi, kuidas see asi toimib. Aga samas räägib inimlikest riskidest ja kuidas arbitaažennustamine aega ja jõudu nõuab. Ja no selleks, et kasvõi 300€ kuus teenida, peaks sisse 3000€ panema...tundub ohtlik. Võta siis kinni, kas on mõtet sellega tegeleda või pigem mitte. Kas selline asi nagu "easy money" on tõesti olemas või mitte? Palun arvamusi, kes asjast midagi teavad.

levis
12.09.16, 10:31
Aga samas räägib inimlikest riskidest ja kuidas arbitaažennustamine aega ja jõudu nõuab. Ja no selleks, et kasvõi 300€ kuus teenida, peaks sisse 3000€ panema...tundub ohtlik. Võta siis kinni, kas on mõtet sellega tegeleda või pigem mitte. Kas selline asi nagu "easy money" on tõesti olemas või mitte? Palun arvamusi, kes asjast midagi teavad.
Inimlikud eksimused tulevad ja need mõjuvad karmilt. Lisaks palju põhjuseid, kus ühe panuse teed ära ja siis mingi jama tõttu ei saa järgmist olulist panust enam teha.Tubades ka erinevad reeglid spordisündmuste käsitlemisel, mis muudavad näiteks tennises panustamise probleemseks. Vahel tuleb sisse, et tuba tühistab mingil põhjusel ühe panuse (näiteks palpable error vms.) ja reeglina tühistatakse just potentsiaalselt võitev panus. Lisaks veel kui on vaja hallata 25+ kontot ja teha pidevalt ülekandeid, siis ka sellega on väga palju probleeme ning meeletut ajakulu +teenustasud.

Muidugi arbide leidmiseks on vaja ka abiprogramm osta ja need programmid ei pruugi sugugi täita soovitud ootusi.
Algul muidugi toad pakuvad boonuseid, see veidi leevendab kannatusi, aga samas algul ka kogemus väiksem ja lollusi tuleb rohkem sisse. Samas ei lähe palju aega kui toad hakkavad limiteerima panuse suurust ning saad teha näiteks ainult €1 suuruseid panuseid, siis enam eriti lõbus ei ole.

Minu soovitus on tavapärasest arbitraažpanustamisest hoida eemale, sest jama on rohkem kui asi väärt. Kasum tuleb vägagi vaevaliselt ja ühe või teise jama tõttu lendab see vägagi lihtsalt korstnasse, aga noh.. see on vaid minu arvamus ;)

Kui midagi uurida, siis soovitaksin pigem proovida live panustamist, peamiselt korvpall, võrkpall ja näiteks bet365 ja betfair vahel vms. Kogemused tulevad, siis saab ka veidi skalpeerida või leida lihtsalt +EV panustamise kohti. Näiteks kui kossus nõrgem tiim läheb kohe algul ~10-ne punktiga juhtima, siis teha panus tugevama tiimi peale. Reeglina mäng vähemalt mingis faasis läheb tagasi tasavägiseks ning siis võib teha näiteks arbitraažpanuse.

Live panustamisel ei ole vaja palju kontosid ja ka bankroll ei pea olema meeletult suur (siiski suurem kui pokkeris). Lisaks live panustamise puhul panustamist nii lihtsalt ei limiteerita. Miinus on see, et panuseid tuleb leida pigem manuaalselt ja mängu peab ise pidevalt jälgima. Tihti on parimad mängud öösel ja üldse kogu värk nõuab meeletult õppimist ja kogemusi. Netist midagi sellel teemale eriti ei leia ka, seega tuleb omal käel õppida.
Kas asi on vaeva väärt? Ma tõesti ei tea, teenida igatahes on võimalik, aga ma kaldun arvama, et vähemalt hetkel on pokkeris tunduvalt lihtsam raha teha.

Kakahirmutis
12.09.16, 10:35
1.Müü korter maha
2.Beti musta peale
3.47.37% ajast võidad 100%

Kakahirmutis
19.09.16, 00:13
LOL ma olin selle posti üpris ära unustanud :D

p0l1
19.09.16, 02:10
Wolferk: duubeldamisest on veel juttu siin. Loe lisaks Boonusesõber Brüno blogi samal lehel. Ta on ikkagi teeninud nende asjadega - ehk Sind huvitavad ka.

Loodan, et võin seda aadressi siin postitada.

http://jokker.ee/artikkel/luhijutustus-duubel

p0l1
24.09.16, 23:14
Tänud nõuande eest, eks seal ole teisi strateegilisi lähenemisi ka. Ma ei ole otsustanud veel kahe võimaliku lahenduse vahel, mis peaks töötama 2016 aastal.

See mängumärkide osa sai vahepeal otsa, aga alandame panuseid ja vaatame, mis edasi saab. Kui nuppe saaks panna nii, et nulli koguaeg ei tuleks, oleks rikas mees.

ullike
28.09.16, 17:27
toimis

herlio
15.11.17, 08:22
Selgeltnägijad Pargis ruletti "biitimas" - vaata Osa 6 Hooaeg 2 alates 37m30s (https://tv3play.tv3.ee/sisu/eesti-selgeltnagijate-tuleproov/888453?).

tiigrikutsu
20.12.17, 12:58
Mis aineid paned, tundub hea kraam, diileri numbrit jagad?

ristijeesus
20.12.17, 21:16
Mis aineid paned, tundub hea kraam, diileri numbrit jagad?
Olen ise ka mõelnud kasvavate alkohindade ja kahaneva tervisega seoses aegajalise popsu peale üle minna. Ruleti biitimine oleks ekstra boonus. Ootan samuti diilerite kontakte.

Ballahollic
30.12.17, 18:21
Kui sa nii pikki arutelusid viitsid kirjutada siis sa ise ka usud vist mida räägid? Ei saa ju nii max level troll olla :D

Cypher0
20.01.18, 19:42
Ty, it all makes sense now!

Rigged
21.01.18, 19:22
https://i.makeagif.com/media/11-27-2015/INKKbb.gif

rrrr
02.02.18, 15:55
Kama2 kas Parol, Martingale või mõni muu süsteem, mis oletab, et numbrite tulek on statistiliselt kallutatud (aga vot ei ole kui laud just puhta kõver pole) maja edge on ikka 2,7%(1/37 on alati kaotust). Selle nurga all läheb su kõver allapoole ükskõik, mis süsteemi sa kasutad või ei kasutaks. Mõne süsteemiga on suuremad piigid sees ja võib tundudagi, et kui mäng lõppeb seekord kasumis, siis tegemist on võitva strateegiaga. Piisab mõnekümnerealisest scriptist, et ruleti meetodeid miljoneid kordi simuleerida koos laua panuselimiitidega ja sealt tulemusi välja pumbata. 19 juhul 37-st lõpetad suure kahjumiga, 18 juhul 37-st samasuure plussiga.

BentleyFlyingSpur
03.08.18, 18:48
toimis

Lahe värk.