PDA

View Full Version : Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale



Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6 7

leits
08.12.12, 20:56
lool.. pokerplaner on ikka epic, proge mis eneti käsi conerdib. kui ma upgraden oma pc'd (vahetasin MB, cpu ja mälud) siis tuleb osta uus licence kuna hardware id ei matchi enam .. sellist asja n2en küll esimest korda lol

bauss
08.12.12, 22:59
Lähen ka homme arvatavale peapesule. Sattusin läbi enda müügitöö hiljuti kliendi otsa ( eakas proua ), kes hakkas vastupidiselt hoopis mulle midagi ''müüma''. Tema sõnul: ''Ise investeerima ei pea, ukselt uksele käima ei pea, väga suurt aega ei nõua'' - stiilis töö siis.
Küsisin, et tegu Mona Viega või mingisuguse püramiidskeemiga, vastus standard: ''Ei, Ei, Ei see pole midagi sellist.''
Siis tuli edasi, et kuidas meeldiks kui töö poolt tasuta auto, milleks on uhke Volvo S40 ja tema on tõusnud teiseks sellel alal Eestis. Millega tegu, ta ei soovinud rääkida ( sest muidu ei tuleks ju keegi kohale prolly :D )

Täna siis helistati ja kutsuti miitingule kuskil baaris. Spetsiaalselt Tallinnast Võrru tullakse.
Miiting pidi kestma ~pool tundi-1h. Dno kas tõesti nii ruttu suudetakse inimestele mingi jama pähe määrida ja kahtlaseid lepinguid panna allkirjastama aga kohale võib ju minna :D. Hea meelega läheks sööks kõhu täis ja kuulaks, mida huvitavat on kaasmaalased veel väljamõelnud. Annan teada kuidas miiting läks, kui võimalus avaneb kohale minna. Üsna kiire päev seoses autolammutusega.
pakun oriflame

vsiu100
08.12.12, 23:11
nüüd pidi liikuma mingi uus nn boonus/sooduskaardi püramiidskeem. pole veel eestisse jõudnud, niiet kui tahad tippu saada, siis tuleb koheselt liituda jne....

Jäämees
09.12.12, 00:36
Ahnus toidab lollust

ranka
09.12.12, 00:40
Ahnus toidab lollust

Kaalikas teeb ka kõhu täis IMO.

Jäämees
09.12.12, 00:43
Kaalikas teeb ka kõhu täis IMO.

Aga kaalikaga ei saa püramiidi teha :(

Potsataja
09.12.12, 02:36
potstaja sündroom on siin foorumis nagu jalaseen vohama hakanud.

Potsataja sündroom on see, kui enamus postitusi tehakse täis peaga, aga sina mõtlesid vist midagi muud?

Spewmonkey
09.12.12, 08:33
Potsataja sündroom on see, kui enamus postitusi tehakse täis peaga, aga sina mõtlesid vist midagi muud?

Selle täis peaga postitamise saab ka paljudele teistele(khm) süüks kirjutada, aga "kõik on NII HALVASTI" postituste järjepidev vorpimine(sealjuures ise võimalikult vähe pingutust asjade parandamiseks näidates) on siiski tõeline Potsataja sündroom.

Godspeed_EJ
09.12.12, 09:20
Potsataja sündroom on see, kui enamus postitusi tehakse täis peaga, aga sina mõtlesid vist midagi muud?

Spew seletas lahti.

VisaHing
09.12.12, 09:22
pakun oriflame

Panid sajaga täppi :P.
Lõin ta numbri googlesse, siis sain ta nime, lõin nime googlesse ja hüppaski ette see teema.
:D

nyyd ma ei tea, kas viitsin minna kohale. Uudishimu kadunud.

yolpa
09.12.12, 09:46
Panid sajaga täppi :P.
Lõin ta numbri googlesse, siis sain ta nime, lõin nime googlesse ja hüppaski ette see teema.
:D

nyyd ma ei tea, kas viitsin minna kohale. Uudishimu kadunud.
mine ikka, mis sul kaotada on?

Jäämees
09.12.12, 10:05
Aega.

Kui just oriflame prae ja õlle välja ei tee

Codecci
09.12.12, 10:30
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CATa8XVOZXI#!

Uskumatu, 1.5 käega MMA võitleja võidab mingi organisatsiooni tiiltimatši. Inimesed ikka kõigeks võimelised.

Junken
09.12.12, 13:08
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CATa8XVOZXI#!

Uskumatu, 1.5 käega MMA võitleja võidab mingi organisatsiooni tiiltimatši. Inimesed ikka kõigeks võimelised.

mindfuck, kui mingi half handed freak vastu võitlema tuleb, mul võtaks ka kõhedaks.

VisaHing
09.12.12, 16:22
mine ikka, mis sul kaotada on?

Ei jõudnudki sinna. Auto lammutus võttis terve päeva ära. Sai relakaga ligi 30neks tükiks lõigatud kere xD

Potsataja
09.12.12, 18:02
http://sport.postimees.ee/1068798/kumnendi-parim-poksija-teenis-kaotuse-eest-25-miljonit-voitja-sai-10-miljonit

Ma absoluutselt ei mõista poksis liikuvate rahade fenomeni. MMA jms. alade puhul käib jutt vist kümneid kordi väiksematest summadest? Samas usun, et üle keskmise vabavõitleja peaks oma kaalukategoorias nii mõnegi maailmameistriga hakkama saama.

Provoker
09.12.12, 18:07
lol
absurd on võrrelda ERINEVAID spordialasi ning nende harrastajadid kriteeriumi järgi kes kellest jagu saab.

Rigged
09.12.12, 18:14
Indeed.

kallekusta
09.12.12, 18:16
Täna Põlvas Mesikäpa hallis kell 18.00 Eesti meistrivõistlused tantsutüdrukutele. Seega käsikiimlejad pange pikk maani mantel selga ja lõigake taskutel põhjad ära ning ronige kohale.

Oli väga kõva üritus. TTÜ korvapalli tüdrukud olid teistest ikka kordades üle.

http://www.youtube.com/watch?v=irtL6w9nqyo

Potsataja
09.12.12, 18:21
Tegu on kontaktsporgiga ja küsimus ei ole selles, kes kellest jagu saab, vaid selles, kes kõige rohkem raha saab. Üks võitleb ainult kätega ja saab kümneid miljoneid ja teine käte, jalgade ja muude kehaosadega ning saab parimal juhul sadu tuhandeid.

Nii v'i teisiti on sport tervikuna minu jaoks müstika just seal liikuvate rahade kolossaalse erinevuse tõttu.

Junken
09.12.12, 18:43
mõttetu aeglane kava, ja ainult 1 backflip, oleks siis doublegi olnud

kallekusta
09.12.12, 18:46
Junken, teised nende kavad olid paremad, aga youtubis pole muid videosid üleval.
Teistel võistkondadel enamasti ei lennanud keegi lae alla, vaid oli mingi aeroobika kava.

rasmer
09.12.12, 18:49
http://sport.postimees.ee/1068798/kumnendi-parim-poksija-teenis-kaotuse-eest-25-miljonit-voitja-sai-10-miljonit

Ma absoluutselt ei mõista poksis liikuvate rahade fenomeni. MMA jms. alade puhul käib jutt vist kümneid kordi väiksematest summadest? Samas usun, et üle keskmise vabavõitleja peaks oma kaalukategoorias nii mõnegi maailmameistriga hakkama saama.

MMA on kõvasti uuem spordiala. Summad tõusevad seal koguaeg ja on üldiselt juba poksiga samaväärsed, vaid üksikud superstaarid teenivad poksis palju suuremaid summasid.

rasmer
09.12.12, 18:52
Pacquiao-Marquez oli super, soovitan vaadata.

Vandalar
09.12.12, 18:59
Kas poksiga tegeledes on suur oht, et randmed lähevad läbi? Kui kiirelt võiks täielik noob jõuda arvestatava tasemeni MMA-s?

Jeebus
09.12.12, 19:02
kas kuidagi saab SAIS-i avalikku infot eelmistest aastatest vaadata? ehk siis keda on kuhugi vastu võetud

Strawberry
09.12.12, 19:05
kas kuidagi saab SAIS-i avalikku infot eelmistest aastatest vaadata? ehk siis keda on kuhugi vastu võetud

Vaata ülikooli kodulehelt, neil on kursanimekirjad üleval.

Codecci
09.12.12, 19:06
Tegu on kontaktsporgiga ja küsimus ei ole selles, kes kellest jagu saab, vaid selles, kes kõige rohkem raha saab. Üks võitleb ainult kätega ja saab kümneid miljoneid ja teine käte, jalgade ja muude kehaosadega ning saab parimal juhul sadu tuhandeid.

Nii v'i teisiti on sport tervikuna minu jaoks müstika just seal liikuvate rahade kolossaalse erinevuse tõttu.
Ega Obama ei otsusta, et kellele palju raha anname. Oleneb sellest, palju keegi raha teenib PayPerView 'de ja live gate müügiga + sponsorid. Ja poksis on kõvemad ninad võtnud kogu bisnesiosa ka enda kätte ja maksavad mänedžeridele palka, MMA-s/UFC-s tuleb raha siiski kõigepealt UFC tasku ja tema siis vastavalt jagab võitlejatele kokkuleppe järgi.

Edit: ja teine osa - LOL. Brock Lesnar teenib WWE-s kuuldavasti rohkem raha kui MMA-s ja seda ei saa üldse kontaktspordiks nimetada.

Edit2: ja Potsataja, sa endiselt teed kõikidele MMA-katele pmst ära kui närvi lähed, eks?

Jeebus
09.12.12, 19:10
Vaata ülikooli kodulehelt, neil on kursanimekirjad üleval.
mina leidsin ainult nimekirjad lõpetanutest, ma otsin nimekirja X aastal sisseastunutest/praegu õppivatest

Strawberry
09.12.12, 19:11
mina leidsin ainult nimekirjad lõpetanutest, ma otsin nimekirja X aastal sisseastunutest/praegu õppivatest

mis eriala ?

kallekusta
09.12.12, 19:12
Ja siis tuleb üks Tigeri nimeline mees ja lööb kepiga palli auku ning teenib kordades rohkem kui poksi ja MMA rambod kokku.

Jeebus
09.12.12, 19:14
mis eriala ?
filosoofiateaduskond
:( pole, vaatasin arstidel jah nimekirjad

Potsataja
09.12.12, 19:15
Edit2: ja Potsataja, sa endiselt teed kõikidele MMA-katele pmst ära kui närvi lähed, eks?

Kui ma täis olen, siis ma võin igasugust s*tta suust välja ajada, aga ausalt ma ei mäleta, et ma sellist s*tta oleks suust välja ajanud. Juhul, kui mäletad minu sellist posti, siis tsiteeri või lingi ja ma kommenteerin seda hetkeseisuga.

Codecci
09.12.12, 19:17
Kui ma täis olen, siis ma võin igasugust s*tta suust välja ajada, aga ausalt ma ei mäleta, et ma sellist s*tta oleks suust välja ajanud. Juhul, kui mäletad minu sellist posti, siis tsiteeri või lingi ja ma kommenteerin seda hetkeseisuga.
Pokkeri chatis kunagi rääkisid, et kui sa tõsiselt närvi lähed ja kaklus surmani on, siis teed sa pmst kõigile ära.

Strawberry
09.12.12, 19:20
filosoofiateaduskond
:( pole, vaatasin arstidel jah nimekirjad

Indeed, filosoofia kodukal ei ole nimekirju, weird

Jeebus
09.12.12, 19:22
Indeed, filosoofia kodukal ei ole nimekirju, weird
yep, probably sest neid nii vähe
pidin ühe inimesega kunagi kontakti võtma, kaotasin andmed ära, perekonnanime ka ei mäleta, tahtsin näha, kas ta veel nimekirjas vms uut infot

Potsataja
09.12.12, 19:25
Pokkeri chatis kunagi rääkisid, et kui sa tõsiselt närvi lähed ja kaklus surmani on, siis teed sa pmst kõigile ära.


Teoreetiliselt võimalik, kuid ehk said sa minust natuke valesti aru. Tõsiselt närvi minek on tõesti midagi, mida ma kohe väga hoolega väldin, kuid mitte sellepärast, et ma siis kõigile ära teeks. Mind lihtsalt ei huvita siis, kellele, kuidas ja millega ma ära teen.

Codecci
09.12.12, 19:38
Teoreetiliselt võimalik, kuid ehk said sa minust natuke valesti aru. Tõsiselt närvi minek on tõesti midagi, mida ma kohe väga hoolega väldin, kuid mitte sellepärast, et ma siis kõigile ära teeks. Mind lihtsalt ei huvita siis, kellele, kuidas ja millega ma ära teen.
Vahet pole kui närvis sa oled, 30 sekundiga toss väljas ja lükatakse ühe käega nurka ära lihtsalt.

Strawberry
09.12.12, 19:40
Pacquiao-Marquez oli super, soovitan vaadata.

Selgita mulle kui noobile. Mu poksikogemus piirdub selle vähesega, mida vahest MMA trennis tehtud on.

Esimene asi mida õpetatakse on, et hoia käed üleval, siis sind ei lööda knocki.

Kuidas on võimalik et $35mil prizepooliga fight lõppeb, sest üks mees otsustab käsi mitte üleval hoida ja lihtsalt saab otse kümpi ?

Fabulous
09.12.12, 19:53
Teoreetiliselt võimalik, kuid ehk said sa minust natuke valesti aru. Tõsiselt närvi minek on tõesti midagi, mida ma kohe väga hoolega väldin, kuid mitte sellepärast, et ma siis kõigile ära teeks. Mind lihtsalt ei huvita siis, kellele, kuidas ja millega ma ära teen.
Mida see närviminek reaalselt muudab? Sa võid nii vihane olla kui tahes, aga kui elu eest võitlemine on paneb Krav Maga'd osav inimene ikka esimese-teise pauguga sulle letaalse ära.

Junken
09.12.12, 19:54
Vahet pole kui närvis sa oled, 30 sekundiga toss väljas ja lükatakse ühe käega nurka ära lihtsalt.
potsatajal piisab 1 sekundist et teine mees nokkis on

Konso
09.12.12, 19:56
põhimõtteliselt selliste 100+ vendade eest saad jooksuga ära kui kiire oled :D Mul 100m rekord alla 12seki :D

Konso
09.12.12, 19:58
Kas poksiga tegeledes on suur oht, et randmed lähevad läbi? Kui kiirelt võiks täielik noob jõuda arvestatava tasemeni MMA-s?

Ajud lähevad läbi kui võistlema kipud. Ma olen poksitrennis käinud u aasta jagu 2x nädalas, parem on enesekaitse mida meile koolis rohkem õpetati.

VisaHing
09.12.12, 20:03
Kui juba teemaks tuli, siis keegi WWE ka jälgib? Tean, et enamus vist seal fake aga imo väga kaasahaarav show käib.

Romka
09.12.12, 20:04
Kuulge kas Elisa netil on torrentid keelatud?

kallekusta
09.12.12, 20:07
Ole kui närvis tahad, aga kui Svenza ikka pöördelt kannaga paneb ära siis on ikka täitsa 3,14zdets

Junken
09.12.12, 20:09
eino kui võtlus SURMANI siis ma ikka nõustun konsoga, jooksu

kallekusta
09.12.12, 20:11
eino kui võtlus SURMANI siis ma ikka nõustun konsoga, jooksu

Parem teha nagu loomariigis - teeselda juba surnut.

Potsataja
09.12.12, 20:12
Mida see närviminek reaalselt muudab? Sa võid nii vihane olla kui tahes, aga kui elu eest võitlemine on paneb Krav Maga'd osav inimene ikka esimese-teise pauguga sulle letaalse ära.


Ei muudagi s*ttagi. Samas nii Krav Maga, kui ka muude võitluskunstide oskajaid on kümneid kordi rohkem, kui nende valdajaid. Ise käisin omal ajal kolmes eri trennis, 90%+ huvilistest (ka mina) olid need oskajajad ja 10% potentsiaalsed valdajad.

Muidu minul ka 100m rekord alla 12 sekundi, kuid sellest hoolimata olen ma vist kümneid kordi peksa saanud. Lihtsalt ainult ühe korra panin jooksu, kui kolm meest vastas olid ja lõpuks sain peksa kuue käest. sest kolm ootas veel kusagil vahepeal.

Lowry
09.12.12, 20:14
Nii.
Selline asi siis. Hakkasin just laadima oma läpparisse ühte pokkerituba aga viskab selle kuramuse EMTA lehe ette ja ei lase mul midagi teha. Loomulikult on mul see kuramuse 8888,8844 pandud. Milles asi? (kasutusel Windows 7)
PS: Tegin oma vana läppari lahti ja seal laskis ilusti alla laadida. Aga sellega mure pole lahendatud. Vaja saada teise läpparisse see kuramuse pokkerituba.

Oskab keegi midagi asjalikku öelda?

Strawberry
09.12.12, 20:19
Nii.
Selline asi siis. Hakkasin just laadima oma läpparisse ühte pokkerituba aga viskab selle kuramuse EMTA lehe ette ja ei lase mul midagi teha. Loomulikult on mul see kuramuse 8888,8844 pandud. Milles asi? (kasutusel Windows 7)
PS: Tegin oma vana läppari lahti ja seal laskis ilusti alla laadida. Aga sellega mure pole lahendatud. Vaja saada teise läpparisse see kuramuse pokkerituba.

Oskab keegi midagi asjalikku öelda?

Tee restart ja puhasta cache ära

Konso
09.12.12, 20:19
Ma ei ole elus peksa saanud, andja pool ikka paar korda on trehvanud. Jooksu olen küll pannud :D

edit: raudselt trehvab selle posti pärast lähiajal :confused:

Jeebus
09.12.12, 20:19
Kuulge kas Elisa netil on torrentid keelatud?
kella 1-2st öösel 8-9 hommikuni on avatud

Junken
09.12.12, 20:20
Ei muudagi s*ttagi. Samas nii Krav Maga, kui ka muude võitluskunstide oskajaid on kümneid kordi rohkem, kui nende valdajaid. Ise käisin omal ajal kolmes eri trennis, 90%+ huvilistest (ka mina) olid need oskajajad ja 10% potentsiaalsed valdajad.

Muidu minul ka 100m rekord alla 12 sekundi, kuid sellest hoolimata olen ma vist kümneid kordi peksa saanud. Lihtsalt ainult ühe korra panin jooksu, kui kolm meest vastas olid ja lõpuks sain peksa kuue käest. sest kolm ootas veel kusagil vahepeal.

arvestades sinu mõtlemist ja suhtumist... i wonder why

Konso
09.12.12, 20:23
kusjuures tegin oma baka töö viktimoloogiast e ohvriks langemisest, seal on neid põhjuseid tegelt rohkem ;)

Lowry
09.12.12, 20:26
Tee restart ja puhasta cache ära

Restart tehtud nii arvutile, kui ka ruuterile. Abi sellest null.

Oliverk
09.12.12, 20:26
pane ruuterisse dns adred. Siis vahet pole mis pilliga lehtedel käid.

Strawberry
09.12.12, 20:27
Restart tehtud nii arvutile, kui ka ruuterile. Abi sellest null.

Ega su läppar mingit teist internetiallikat ei kasuta ? nagu 3g või mõni teine wifi vms.

Kas DNS on ära muudetud ruuterist või läppari võrgukaardist ?

q_q
09.12.12, 20:27
Restart tehtud nii arvutile, kui ka ruuterile. Abi sellest null.

kas sa teistele lehtedele saad mis peaks olema blocked?

Lowry
09.12.12, 20:35
1) DNS on ära muudetud läppari võrgukaardist.
2) Proovisin lihtsalt teist pokkerituba ka ja sammuti blocked.
http://www.upload.ee/image/2893329/8888.jpg

3) Kui restardi teen siis numbrid alles.

kuco
09.12.12, 20:39
Restart tehtud nii arvutile, kui ka ruuterile. Abi sellest null.

Command prompt ja ipconfig /flushdns

q_q
09.12.12, 20:41
1) DNS on ära muudetud läppari võrgukaardist.
2) Proovisin lihtsalt teist pokkerituba ka ja sammuti blocked.
http://www.upload.ee/image/2893329/8888.jpg

3) Kui restardi teen siis numbrid alles.

vaata 2kki sul kaablil 2ra muudetud ja praegu oled wifiga vms?

Lowry
09.12.12, 20:52
1) Command prompt ja ipconfig /flushdns - Kuco mis ma sellega teen?
2) vaata 2kki sul kaablil 2ra muudetud ja praegu oled wifiga vms? - Läpakaga netis olles kasutan ikka kodust wifi võrku.

ranka
09.12.12, 20:58
1) Command prompt ja ipconfig /flushdns - Kuco mis ma sellega teen?
2) vaata 2kki sul kaablil 2ra muudetud ja praegu oled wifiga vms? - Läpakaga netis olles kasutan ikka kodust wifi võrku.

Start > Run ja sinna kirjuta CMD. Siis avanevasse kanasse ipconfig /flushdns

Lowry
09.12.12, 21:16
Start > Run ja sinna kirjuta CMD. Siis avanevasse kanasse ipconfig /flushdns

Tehtud aga ikka ei midagi....täelik müstika. Ja-jaa restardi tegin ka ära.
Siin näitab ka, et nagu OK oleks.
http://www.upload.ee/image/2893435/8888.jpg

Strawberry
09.12.12, 21:18
Kõige lollikindlam on ruuterist DNS ära muuta.

Potsataja
09.12.12, 21:24
arvestades sinu mõtlemist ja suhtumist... i wonder why

Mis teha, kui ma olen pm kogu oma elu olnud targem, kui "Average Joe". Kogu oma elu jooksul olen nkn õppinud koos kahe endast targema tüübiga (naised va.), kellest üks on turumüüja ja teine Tartu abilinnapea. Praegu olen ma muidugi töötu töövõimetuspensnionär, kui see ei muuda siiski seda fakti, et sina Junken oled märkmisväärselt lollim, kui mina

Codecci
09.12.12, 21:27
Mis teha, kui ma olen pm kogu oma elu olnud targem, kui "Average Joe". Kogu oma elu jooksul olen nkn õppinud koos kahe endast targema tüübiga (naised va.), kellest üks on turumüüja ja teine Tartu abilinnapea. Praegu olen ma muidugi töötu töövõimetuspensnionär, kui see ei muuda siiski seda fakti, et sina Junken oled märkmisväärselt lollim, kui mina
Saarepeedil elad ja kohalike Average Pudidega võrdled ennast?

virukunn
09.12.12, 21:29
Saarepeedil elad ja kohalike Average Pudidega võrdled ennast?

ROFLLLL

qbj0hn
09.12.12, 21:34
LOL

Junken
09.12.12, 21:36
Mis teha, kui ma olen pm kogu oma elu olnud targem, kui "Average Joe". Kogu oma elu jooksul olen nkn õppinud koos kahe endast targema tüübiga (naised va.), kellest üks on turumüüja ja teine Tartu abilinnapea. Praegu olen ma muidugi töötu töövõimetuspensnionär, kui see ei muuda siiski seda fakti, et sina Junken oled märkmisväärselt lollim, kui mina

tuleb välja et sa pole midagi nii tark kui sa iga nurga peal oma sita ajamise eest peksa saad.

qbj0hn
09.12.12, 21:41
http://www.upload.ee/image/2893553/i43.tinypic.com_mh5b3d.gif

Lowry
09.12.12, 21:59
Olympsi live turkas.Üks vana kaotab panga ja tiltis, enne kaartide jagamist tõuseb püsti lükkab oma viimased nööbid sisse ja kõnnib minema.Läkski minema, tagasi ei tulnud ega midagi ei lausunud.Tema nööbid lähevad siis poti võitjale ehk panka jah ?

Kahtlen selles.

Eeldan, et diiler lihtsalt korjas ja segas eelmise/kaotatud jaotuse kaarte. Samalajal "tildivana" lihtsalt viskas chipid lauda. Mis peaks minu arvates minema automaatselt majale jotsiks. Enne kaartide jagamist asetavad mängijad ju small blind ja big blind. Pluss cashis siis straddle võimalus. Ei ole nii, et mingi vend paneb kuskil pimedalt 100€ ette sisse. Iga mängija ootab oma korda.

ok2aa
09.12.12, 22:08
live turnas peab alati allinis olevad kaardid avama.

Lowry
10.12.12, 02:18
Nii.
Selline asi siis. Hakkasin just laadima oma läpparisse ühte pokkerituba aga viskab selle kuramuse EMTA lehe ette ja ei lase mul midagi teha. Loomulikult on mul see kuramuse 8888,8844 pandud. Milles asi? (kasutusel Windows 7)
PS: Tegin oma vana läppari lahti ja seal laskis ilusti alla laadida. Aga sellega mure pole lahendatud. Vaja saada teise läpparisse see kuramuse pokkerituba. Oskab keegi midagi asjalikku öelda?

Nii, ärkasin ja proovisin veel kord värske peaga ning volaa, korras.

Spewmonkey
10.12.12, 08:55
Kui juba teemaks tuli, siis keegi WWE ka jälgib? Tean, et enamus vist seal fake aga imo väga kaasahaarav show käib.

Need speechid, mis seal enne "fighte" on ei aja sind oksele?


kusjuures tegin oma baka töö viktimoloogiast e ohvriks langemisest, seal on neid põhjuseid tegelt rohkem ;)

Loll saab kirikus ka peksa, simple as. On ka muidugi hulgaliselt erandeid, aga üldiselt on see ikkagi kuldreegel.


Mis teha, kui ma olen pm kogu oma elu olnud targem, kui "Average Joe". Kogu oma elu jooksul olen nkn õppinud koos kahe endast targema tüübiga (naised va.), kellest üks on turumüüja ja teine Tartu abilinnapea. Praegu olen ma muidugi töötu töövõimetuspensnionär, kui see ei muuda siiski seda fakti, et sina Junken oled märkmisväärselt lollim, kui mina

Junkenist oluliselt targem olemiseks ei pea väga tark olema just, või mis? See, et sa väidetavalt tark oled ei ole mingi näitaja. Ma ajan MEELETULT(ei ole väga shokeeriv ilmselt) sitta suust välja, aga millegi pärast ma ei ole kümneid kordi kümpi saanud. There's always a fine line ja kui sa seda üles ei leia, siis sa järelikult ei ole piisavalt tark.

Sry, unustasin ära, et sa maal elad. Seal käivadki asjad vähe teisiti ju.

Junken
10.12.12, 09:20
Need speechid, mis seal enne "fighte" on ei aja sind oksele?



Loll saab kirikus ka peksa, simple as. On ka muidugi hulgaliselt erandeid, aga üldiselt on see ikkagi kuldreegel.



Junkenist oluliselt targem olemiseks ei pea väga tark olema just, või mis? See, et sa väidetavalt tark oled ei ole mingi näitaja. Ma ajan MEELETULT(ei ole väga shokeeriv ilmselt) sitta suust välja, aga millegi pärast ma ei ole kümneid kordi kümpi saanud. There's always a fine line ja kui sa seda üles ei leia, siis sa järelikult ei ole piisavalt tark.

Sry, unustasin ära, et sa maal elad. Seal käivadki asjad vähe teisiti ju.
ooooh yes you do baby, aga las see jääb, ma ei viitsi vaielda :D

Spewmonkey
10.12.12, 09:26
ooooh yes you do baby, aga las see jääb, ma ei viitsi vaielda :D

Põhikooliharidusega kiilakas oss Siim Järva-Jaanist arvab ka, et ta ei ole tard...

PS. ära kasuta võõrkeeli kui sa neid ei valda.

vsiu100
10.12.12, 09:35
362

Spewmonkey
10.12.12, 09:37
362

Awwww you. Ära papsi tho, lähen käin irl kellelegi ajudele nüüd.

Junken
10.12.12, 09:48
poh et kõrgharidus aga nojah, ma lasen sul keskharidusega vennal siis mõelda, et mul on põhikooli haridus. Saad ka ennast targana tunda kunagi elus.

vsiu100
10.12.12, 09:53
Awwww you. Ära papsi tho, lähen käin irl kellelegi ajudele nüüd.

tõlget? :confused:

rahvavaenlane
10.12.12, 10:01
foorum eriti gayks läinud kätte, treeningu teemas osad postitavad juba oma paljaid pilte. täitsa ull värk. gaypokker.

spewmonkey, ma saan aru, et sa harjutad siin foorumis sitastiütlemise MM-ks, aga kas see anne sul sünnist saati või oled elus kunagi kellelegi hästi ka öelnud? sa ei pea nüüd mind kohe idioodiks sõimama, ma tean seda isegi.

kjmrc
10.12.12, 10:08
tõlget? :confused:

Ära põe vms.. :D

kallekusta
10.12.12, 10:10
foorum eriti gayks läinud kätte, treeningu teemas osad postitavad juba oma paljaid pilte. täitsa ull värk. gaypokker.



ranka hakka juba domeene regama.
www.pokkeripeded.com
www.pedeprod.com

Potsataja
10.12.12, 10:19
Need speechid, mis seal enne "fighte" on ei aja sind oksele?


Junkenist oluliselt targem olemiseks ei pea väga tark olema just, või mis? See, et sa väidetavalt tark oled ei ole mingi näitaja. Ma ajan MEELETULT(ei ole väga shokeeriv ilmselt) sitta suust välja, aga millegi pärast ma ei ole kümneid kordi kümpi saanud. There's always a fine line ja kui sa seda üles ei leia, siis sa järelikult ei ole piisavalt tark.

Sry, unustasin ära, et sa maal elad. Seal käivadki asjad vähe teisiti ju.

Tegelikult on asi sinise silma või hullemaga lõppenud kolmel korral, neist kahel juhul täiskasvanueas. Ühel juhul oli tegu uue aasta hommikuga, kui 3+3 venelast Kalamajas peale lendasid ja teisel juhul lendas väikest viisi allilmategelane lendstardist otse klubi tantsupõrandal peale, kuna ma olin tema vastu sõbra kasuks politseis tunnistusi andnud.

Maal on imo elu rahulikum kui linnas.

kallekusta
10.12.12, 10:31
Maal on imo elu rahulikum kui linnas.

Aga selle eest värvikirevam

http://www.youtube.com/watch?v=f1R19i_oVj0

Ermii
10.12.12, 10:31
Vennal võib päris valus olla, on netis kvalifitseerunud, esimese käega floppab nutsi ja ikka tõmmatakse ära :D algab 49 minutil.
http://www.pokertube.com/videos/party-big-game-v-ep.1?playNext=1

Potsataja
10.12.12, 10:50
Aga selle eest värvikirevam

http://www.youtube.com/watch?v=f1R19i_oVj0

Samal ajal linnas:


http://www.youtube.com/watch?v=t20tZGV1eKc

alaska
10.12.12, 10:55
Kuule potsataja, tee well ära, küsimusi oleks paljudel ja tundub, et sulle meeldiks ka vastata.

Potsataja
10.12.12, 11:06
Obv olen ma welli teemal mõelnud, aga see peaks olema 100% kaalutletud otsus, mitte mingitel hetkeemotsioonidel põhinev. Niisama mõlisemiseks piisab mulle ka offtopicu teemast.

Jäämees
10.12.12, 11:29
See maa värk toimib nii igal pool; kui oled kohalik on kõik okei.

Kui, aga tahad peksa saada mine maa kohta kus pole kohalik ja võtta kohalikus ''peo paigas'' kohalik neiu tantsima. Võimalus, et ''maakad'' saavad vihaseks on 90%

Maxi
10.12.12, 11:38
Obv olen ma welli teemal mõelnud, aga see peaks olema 100% kaalutletud otsus, mitte mingitel hetkeemotsioonidel põhinev. Niisama mõlisemiseks piisab mulle ka offtopicu teemast.

http://plus4chan.org/boards/n/src/128463393375.jpg

qbj0hn
10.12.12, 13:04
Epic teema lol.
Aga Junken minuteada õpib siukest eriala kuhu on epic konkurss ja on ikka korraliku pead vaja.
Jälle ravitakse inimesi lambi koha pealt, puhake jalga natuke, äkki tuleb midagi positiivset ka suust välja.

rahvavaenlane
10.12.12, 13:15
Epic teema lol.
Aga Junken minuteada õpib siukest eriala kuhu on epic konkurss ja on ikka korraliku pead vaja.
Jälle ravitakse inimesi lambi koha pealt, puhake jalga natuke, äkki tuleb midagi positiivset ka suust välja.

jah, sassi eriala nõuab selget pead. olles ise lennufoob, ei teagi mis teha. ilmselt hakkab EA piloodiks. ok. istun EA lennukisse, sass piloot, kurat seda teab, äkki ongi sellist hullu vaja lenduriks. senini mõtlen kui paljud piloodid sellised on olnud kellega lennanud oled. taivas avit. järgmine ndl jälle lend ees, et tea kas ikka maksab

Potsataja
10.12.12, 13:18
Rahvavaenlane ka juba varasel pärastlõunal täis?

rahvavaenlane
10.12.12, 13:19
Rahvavaenlane ka juba varasel pärastlõunal täis?

käi per.sse

rahvavaenlane
10.12.12, 13:20
olen küll jah, tule joome koos ördi

Potsataja
10.12.12, 13:28
Mis jook või olukord see ördi ka on?

rahvavaenlane
10.12.12, 13:48
koma jäi puudu. tahtsin öölda, et kle sina, ördi. mitte et ma ise ördi poleks. ördi nagu töll. ilusad eesti nimed.

agag see selleks. joome?

Potsataja
10.12.12, 13:52
Joome ikka, sest kogu Eesti joob. Küsimus on lihtsalt selles, kes joob rohkem ja kes vähem. ;)

rahvavaenlane
10.12.12, 13:55
Joome ikka, sest kogu Eesti joob. Küsimus on lihtsalt selles, kes joob rohkem ja kes vähem. ;)

loen sellest välja, et eelistad üksi juua ja foorumlastele oma nägu mitte näidata.

inward
10.12.12, 13:56
RV, kes see siis esmaspäeval võtma hakkab ? Või pole siiamaani lõppenud :p.

Potsataja
10.12.12, 14:02
loen sellest välja, et eelistad üksi juua ja foorumlastele oma nägu mitte näidata.


Mhm, kuigi sinuga koos jooks ma meelsamini, kui 95%+ inimestega.

rahvavaenlane
10.12.12, 14:02
täiesti karske ndlv oli. ei suitsu, ei alksi. hommikul ärkasin kell 6, sittakanti hakkasin kohe toimetama tööasju, ja siis kella 10 paiku mõtlesin, et kurat, mul on külmkapis 2 6pac-i. lol. kella 12 paiku oli juba 3 tk sees, siis läksin suitsu järele ka veel. see on see vabakulgeja elu.

Mr_Kenny
10.12.12, 14:37
Nõrk.

rahvavaenlane
10.12.12, 14:39
kes?

fyte
10.12.12, 14:40
http://www.youtube.com/watch?v=z1tih6dsjCg

nähtavasti mõnele kodanikule kass jäänud pisut väikseks, sel juhul next level on puuma kodustada :rolleyes:

qbj0hn
10.12.12, 14:45
Nunnu.

Fabulous
10.12.12, 14:46
See maa värk toimib nii igal pool; kui oled kohalik on kõik okei.

Kui, aga tahad peksa saada mine maa kohta kus pole kohalik ja võtta kohalikus ''peo paigas'' kohalik neiu tantsima. Võimalus, et ''maakad'' saavad vihaseks on 90%
+1
See on Eesti külades täiesti standard, et mingi maapeo kohalikud just kui alaväärsuskompelksi linnavurlede kõrval tundma hakkavad ja siis ilma mingi näilise põhjuseta kellegile ära sõidetakse. Ise veel loomulikult suures numbrilises ülekaalus olles.

rahvavaenlane
10.12.12, 14:58
tra tulge mõistusele. eestis on maakad okeid, võrreldes sellega kuidas eesti "rikkad" "inteligentsed rahamehed" välismaal käituvad? see on täiesti pu.tsis teema. ma ei mõtle soomes elavaid ehituse jõukureid. ma pean silmas kõrgharidusega vendi kes käivad sidemeid loomas. ma võin neist asjadest nii mõndagi rääkida. ausalt, peida silmad pükstesse, on selle asja nimi.

kunagi algas see nali kellestki tõnisest, kes suutis kuulutada, et raamatud on nõukaaegne igand. kahjuks pole asi paranenud, sama idioote käivad meil riigifirmasid välismaaal esindamas.

mikk2468
10.12.12, 15:11
Tunneks küll huvi mõne näite vastu.

viki
10.12.12, 15:13
Täna oli starsi chatis kahe härra(vist) vahel huvitav jutuajamine.Üks mängis üle 90VPIP-ga ja võitis mitu suurt potti järjest.Teine hädaldas,et tal pole üldse õnne ja stars soosib fishe.Palju käsi mängiv mees siis vastas,et hoopis tal on kohutav ebaõnn -ta on lühikese ajaga üle mitme tuhande $ deponud ja täna on esimene päev plussis.:rolleyes:

VisaHing
10.12.12, 15:14
Need speechid, mis seal enne "fighte" on ei aja sind oksele?



Loll saab kirikus ka peksa, simple as. On ka muidugi hulgaliselt erandeid, aga üldiselt on see ikkagi kuldreegel.



Junkenist oluliselt targem olemiseks ei pea väga tark olema just, või mis? See, et sa väidetavalt tark oled ei ole mingi näitaja. Ma ajan MEELETULT(ei ole väga shokeeriv ilmselt) sitta suust välja, aga millegi pärast ma ei ole kümneid kordi kümpi saanud. There's always a fine line ja kui sa seda üles ei leia, siis sa järelikult ei ole piisavalt tark.

Sry, unustasin ära, et sa maal elad. Seal käivadki asjad vähe teisiti ju.

Kusjuures ma just naudin seda showd, mis toimub nii enne kui ka pärast fighte. See, mis backstage kuskil riietusruumis või parklas toimub lisab veel asjale vürtsi juurde.
Ainuke, mis on puudu on - on veri. :(

Junken
10.12.12, 18:30
olen ka pikalt nö "maal" elanud ja pean mainima et ei ole seal mingeid komplekse, tõsi võibolla kui ikka TÕSINE maakoht on siis küll, aga tavaliselt keegi niisama kellelegi ära ei vajuta. "Linnamehed" on lihtsalt tavaliselt nii ülbed, vb neil ise mingi kompleks, et arvavad et nad "maal" ja kõigist üle ja siis mõnel kergema närviga vennal viskab kolli ja sõidetakse ära. Mitte ei ole mingi "NIISAMA"

lissavassa
10.12.12, 19:12
+1
See on Eesti külades täiesti standard, et mingi maapeo kohalikud just kui alaväärsuskompelksi linnavurlede kõrval tundma hakkavad ja siis ilma mingi näilise põhjuseta kellegile ära sõidetakse. Ise veel loomulikult suures numbrilises ülekaalus olles.
whaat mis paska sa hetkel ajad, tegelt ka. Ise olen Võrust pärit omalajal, ning suhtlesin teatud maapoistega tihedalt ning linnast vägapaljude niiöelda natukene suurema ego või võimuga poistega. Ning seda kõike näha kahevahel mis toimub just võrus siis eksid sa rängalt! Kõik kes maakuttidest just rahulikult peol käisid neile lennati selga just selle, et nad on näiteks tsolgost pärit. Ja tihtipeale või enamusaega oldi just linnapoisid need kes ei suutnud ilma kedagi kohale juurde kutsumast hakkama :). Ma ei kaitse siin maapoisse ega linnapoisse kumbagi, vaid räägin erapooletuna kuidas need asjad seal ca. 4 aastat tagasi olid :D

1 aasta tagasi alles tuttav rääkis, et maalt pärit vägarahulik kutt sai kõvasti pasunasse tänu sellele, et jäi kellegile kuskil arvutimängus mingi asja võlgu või ei toimetanud õigeaeg vms. Alguses seesama kutt maalt kakles linnavurlega 1vs1 ja sõnaotseses mõttes sai badbeati ning järgmine nädalavahetus saadeti poisile klubis juba kallale suuremad poisid ning omakorda 4x rohkem :D

rahvavaenlane
10.12.12, 19:20
nii nunnu

virukunn
10.12.12, 19:45
http://www.youtube.com/watch?v=z1tih6dsjCg

nähtavasti mõnele kodanikule kass jäänud pisut väikseks, sel juhul next level on puuma kodustada :rolleyes:


http://www.youtube.com/watch?v=7z8KLlCfzwc

qbj0hn
10.12.12, 19:45
Maakas pole üldse see, et sa kuskil x kohas elad imo, vaid pigem üldine suhtumine ja hoiak.
Sama nagu "vana mees", mõni on juba 20ndates vana mees. Või siis old fart, ei leidnud paremat sõna eesti keeles.

Spewmonkey
10.12.12, 19:48
tõlget? :confused:

Rapla släng/lühend sõnast pabista. Üks foorumi teravamaid päid pidevalt harib mind uute fraasidega.


poh et kõrgharidus aga nojah, ma lasen sul keskharidusega vennal siis mõelda, et mul on põhikooli haridus. Saad ka ennast targana tunda kunagi elus.

Kiilakas oss Siimul võib magister ka olla, see ei muuda fakti, et ta kiilakas oss Siim on. Kui sa arvad, et baka millegi näitaja on, siis sa oled ilmselt üsna kitsa silmaringiga. Miks läheb enamus inimesi õppima? Paberit on vaja, sest ühiskond/perekond nii ütleb. Vastu võetakse enam-vähem kõiki ja lõpetamiseks ei pea eriti vaeva nägema.



spewmonkey, ma saan aru, et sa harjutad siin foorumis sitastiütlemise MM-ks, aga kas see anne sul sünnist saati või oled elus kunagi kellelegi hästi ka öelnud? sa ei pea nüüd mind kohe idioodiks sõimama, ma tean seda isegi.

Pole mingit põhjust sind idioodiks sõimata.


whaat mis paska sa hetkel ajad, tegelt ka. Ise olen Võrust pärit omalajal, ning suhtlesin teatud maapoistega tihedalt ning linnast vägapaljude niiöelda natukene suurema ego või võimuga poistega. Ning seda kõike näha kahevahel mis toimub just võrus siis eksid sa rängalt! Kõik kes maakuttidest just rahulikult peol käisid neile lennati selga just selle, et nad on näiteks tsolgost pärit. Ja tihtipeale või enamusaega oldi just linnapoisid need kes ei suutnud ilma kedagi kohale juurde kutsumast hakkama :). Ma ei kaitse siin maapoisse ega linnapoisse kumbagi, vaid räägin erapooletuna kuidas need asjad seal ca. 4 aastat tagasi olid :D

1 aasta tagasi alles tuttav rääkis, et maalt pärit vägarahulik kutt sai kõvasti pasunasse tänu sellele, et jäi kellegile kuskil arvutimängus mingi asja võlgu või ei toimetanud õigeaeg vms. Alguses seesama kutt maalt kakles linnavurlega 1vs1 ja sõnaotseses mõttes sai badbeati ning järgmine nädalavahetus saadeti poisile klubis juba kallale suuremad poisid ning omakorda 4x rohkem :D

Asi on selles, et kui tallinlane läheb väikelinna/küla meelelahutusasutusse ja saab seal mingi neiuga jutu peale, siis kohalikud arvavad, et keegi tungib nende territooriumile ja muutuvad närviliseks. Alaväärsuskompleks, muud midagi. See ei ole mingi reegel, aga seda juhtub liigselt tihti. Seda koged ainult siis kui oled ise "suurlinnast"(Võru seda ei ole). Võru sugustes kohtades lennatakse sulle puhtalt selle pärast selga, et sa kuskilt mujalt oled kui nende pühast kantsist.

alaska
10.12.12, 19:50
Oot võrukad olid linnapoisid selles loos? Mismõttes?

lissavassa
10.12.12, 19:55
Linnapoisid olid ka vōrukad, ümberasuvatele maaküla poistele. Eitea kuidas asjad seal nüüd, kuid ilmselt asi paranenud pole.

rahvavaenlane
10.12.12, 19:58
kuratttt, siin nii üpalju lahedaid selle, ajame pundi kokku lähme prantsusmaale kohalikke taguma??? näkku. jalaga? üürime neilt klotsi ja kohalikke kullapoode

Junken
10.12.12, 20:10
spewmonkey sa oled nii lahe
http://www.google.ee/url?source=imglanding&ct=img&q=http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/001/582/picard-facepalm.jpg?1240934151&sa=X&ei=iTPGUN_ZGY2ThgfTlYGgBA&ved=0CAkQ8wc&usg=AFQjCNFTsziPe_F3I1LBXkXNJM9QhaZqnw

Spewmonkey
10.12.12, 20:26
spewmonkey sa oled nii lahe
http://www.google.ee/url?source=imglanding&ct=img&q=http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/001/582/picard-facepalm.jpg?1240934151&sa=X&ei=iTPGUN_ZGY2ThgfTlYGgBA&ved=0CAkQ8wc&usg=AFQjCNFTsziPe_F3I1LBXkXNJM9QhaZqnw

Tänks, Siim.

Junken
10.12.12, 20:28
mis krdi Siim, mu nimi on Martin

Fabulous
10.12.12, 20:29
whaat mis paska sa hetkel ajad, tegelt ka. Ise olen Võrust pärit omalajal, ning suhtlesin teatud maapoistega tihedalt ning linnast vägapaljude niiöelda natukene suurema ego või võimuga poistega. Ning seda kõike näha kahevahel mis toimub just võrus siis eksid sa rängalt! Kõik kes maakuttidest just rahulikult peol käisid neile lennati selga just selle, et nad on näiteks tsolgost pärit. Ja tihtipeale või enamusaega oldi just linnapoisid need kes ei suutnud ilma kedagi kohale juurde kutsumast hakkama :). Ma ei kaitse siin maapoisse ega linnapoisse kumbagi, vaid räägin erapooletuna kuidas need asjad seal ca. 4 aastat tagasi olid :D

1 aasta tagasi alles tuttav rääkis, et maalt pärit vägarahulik kutt sai kõvasti pasunasse tänu sellele, et jäi kellegile kuskil arvutimängus mingi asja võlgu või ei toimetanud õigeaeg vms. Alguses seesama kutt maalt kakles linnavurlega 1vs1 ja sõnaotseses mõttes sai badbeati ning järgmine nädalavahetus saadeti poisile klubis juba kallale suuremad poisid ning omakorda 4x rohkem :D
Ma elasin ise ka nooremana Võrus (viimase lõigu puhul ma isegi ilmselt tean, kes asjaosalised olid) ja asjad nii seal kui kõigis teistes Eesti väikelinnades tõesti nii käivad, aga ma pidasin oma eelmise postitusega silmas põhimõtteliselt sama asja mis Spewmonkey kirjutas.
Viimase kahe aasta jooksul olen sattunud neljale erinevale külapeole ja kolmel korral on mingiks hõõrumiseks läinud. Kunagi pole keegi minu tuttavatest kohalikega tüli norinud või midagi, aga ikka leiavad kohalikud põhjuse, miks oma üleolekut on vaja demonstreerima hakata (mis tuleneb nende endi ilmselgest ebakindlusest ja alaväärsuskompleksist "suurlinnapoiste" ees).

Jäämees
10.12.12, 20:45
Ise pean seda mida kirjutasin üpriski tõe poolseks, mingis klubis jne ei löö see fenomen nii hästi lihtsalt välja...

Aga fakt on olen ise ka igasugustes kolka-kapa-kohilates joomas käinud ja üldiselt kui oled ise normaalne ei teki probleeme kunagi normaalsete inimestega.

Värdjad, sitapead, jobud - nendega võid olla ükskõik kui normaalne, aga vahet pole ses suhtes :D


EDIT:

+ minu arust miks tekivad paljud hõõrumised mitte päris täis värdjate, sitapeade või jobudega on teatud määral inimeste käitumine, eriti joobes olles ei kiputa tajuma enda liigset familiaarset käitumist näiteks.

Samas on ka olemas inimesi kes lihtsalt ei saa aru, et teatud tüüpi seltskondadest jne on parem eemale hoida.

jasssass
10.12.12, 20:51
Päris põnevaks kisub juba, nädalavahetusel ilmselt sõidan maale ja pärast sõidan molli ka veel

Spewmonkey
10.12.12, 20:53
Ma elasin ise ka nooremana Võrus (viimase lõigu puhul ma isegi ilmselt tean, kes asjaosalised olid) ja asjad nii seal kui kõigis teistes Eesti väikelinnades tõesti nii käivad, aga ma pidasin oma eelmise postitusega silmas põhimõtteliselt sama asja mis Spewmonkey kirjutas.
Viimase kahe aasta jooksul olen sattunud neljale erinevale külapeole ja kolmel korral on mingiks hõõrumiseks läinud. Kunagi pole keegi minu tuttavatest kohalikega tüli norinud või midagi, aga ikka leiavad kohalikud põhjuse, miks oma üleolekut on vaja demonstreerima hakata (mis tuleneb nende endi ilmselgest ebakindlusest ja alaväärsuskompleksist "suurlinnapoiste" ees).

Standard on selle kõige juures see, et kui linnavurlesid on peol ~5 tükki, siis on kõik meeletult härga täis, sest neid on 15. Kui inimeste osakaal vähegi võrdne on, siis vennad istuvad omaette nurgas ja kurdavad üksteisele kuidas keegi julgeb "nende" naistele külge lüüa.

lissavassa
10.12.12, 20:57
Standard on selle kõige juures see, et kui linnavurlesid on peol ~5 tükki, siis on kõik meeletult härga täis, sest neid on 15. Kui inimeste osakaal vähegi võrdne on, siis vennad istuvad omaette nurgas ja kurdavad üksteisele kuidas keegi julgeb "nende" naistele külge lüüa.
Fatiima ka su standard obv

rahvavaenlane
10.12.12, 20:57
Päris põnevaks kisub juba, nädalavahetusel ilmselt sõidan maale ja pärast sõidan molli ka veel

saad ikka molli kui tahad. kus teeotsal maha tuled ja millega saada tahad?

Spewmonkey
10.12.12, 21:07
Fatiima ka su standard obv

Sry, ei mõista seda slängi. Btw kas Lõuna-Eesti inimestel pole neegrite vastu ka midagi?

jasssass
10.12.12, 21:09
saad ikka molli kui tahad. kus teeotsal maha tuled ja millega saada tahad?

Suht poh, pole väga valiv, tühja taaraga on ok. Siimusti ristis

rahvavaenlane
10.12.12, 21:12
Suht poh, pole väga valiv, tühja taaraga on ok. Siimusti ristis

misasjjjja?

Potsataja
10.12.12, 21:21
Krt, ma olen endiselt vilets joodik. Spewmonkey ja rahvavaenalne panevad ikka täiega edasi, samal ajal, kui mina olen ennast vahepeal kaineks maganud.

Spewmonkey
10.12.12, 21:32
Krt, ma olen endiselt vilets joodik. Spewmonkey ja rahvavaenalne panevad ikka täiega edasi, samal ajal, kui mina olen ennast vahepeal kaineks maganud.

Rahvavaenlane alustas vist siiski alles mõni tund tagasi.

Potsataja
10.12.12, 21:37
14:15 oli ta siiski juba parajalt täis.

rahvavaenlane
10.12.12, 21:41
rahvasõber joob siis kui ta tahab.

kallekusta
10.12.12, 23:29
Võru mehed on maapiima peal ülesse kasvanud ja selle tõttu härga täis.
Võru ja ntx Kallaste on ikkagi linnad ja seega on seal linnlased, aga vot Viimsi vallas on küll maakad

pikk28
10.12.12, 23:54
Misasja

redddman10
11.12.12, 00:00
lol mis teema ikka:D nii ajuvaba juttu pole ammu lugenud mis siin kolm viimast lehekülge on:D

jasssass
11.12.12, 00:20
lol mis teema ikka:D nii ajuvaba juttu pole ammu lugenud mis siin kolm viimast lehekülge on:D

Suht mõistlik tekst, selges ja soravas emakeeles :D

Rage
11.12.12, 08:13
http://www.baltictimes.com/photos/445/outlook.jpg


http://www.autoleht.ee/images/news/big/n_755_1245609953.jpg

Rigged
11.12.12, 08:33
https://www.youtube.com/watch?v=nhKrEu7yTyI

eddi
11.12.12, 09:06
Minust ei ole ikka mingit hommikust ärkajat, nii raske...
any ideas? kuidas hommikul lihtsamini ärgata, vesi näkku ja voodist püsti? :D

pikk28
11.12.12, 09:13
lol. see oleneb ju sellest, kuidas sa oled oma elu planeerinud ja millised kohustused võtnud.

eddi
11.12.12, 09:40
lol. see oleneb ju sellest, kuidas sa oled oma elu planeerinud ja millised kohustused võtnud.

See ongi probleemiks. Olen enda elu hästi mugavalt planeerinud ja kohustusi vähe :D töögraafik on täiesti vaba

Kuid tihti on mul kasulikum 8 hommikul ärgata, kuna tean, et enda asjatamistega/projektidega vaja palju teha, aga kuna keegi mind karistama ei tule, kui ma 8 hommiku asemel 13 päeval hakkan pihta siis tihtipeale venitangi asjad edasi....

time management....

Provoker
11.12.12, 14:20
laiskus on saatanast.

Strawberry
11.12.12, 14:23
Minust ei ole ikka mingit hommikust ärkajat, nii raske...
any ideas? kuidas hommikul lihtsamini ärgata, vesi näkku ja voodist püsti? :D

Mine varem magama, lol.

redddman10
11.12.12, 14:45
äratus ja voodist välja insta.kui juba püsti oled siis edasi juba easy

Junken
11.12.12, 15:32
äratus ja voodist välja insta.kui juba püsti oled siis edasi juba easy

good theory, practice...no

q_q
11.12.12, 15:43
2 snoozet on miinimum

Junken
11.12.12, 15:44
vb aitaks kui paneks äratuskella kuskile kaugele
ja mingi väga haige heli, et peab voodist välja ajama ei kinni panna
näiteks mingi suitsuanduri alarm
homme proovin ära

kardaanirist
11.12.12, 15:52
2 snoozet on miinimum

mul rekord vist umb kakskümmend kümneminutilist snoozet. lihtsalt iga 10min tagant vajutad korra telefonil ühte nuppu ja magad edasi.

aga üldiselt parim variant on lihtsalt pool surres duši alla ennast vedada ja sealt välja tulles tavaliselt vähe inimlikum tunne juba.

mikk2468
11.12.12, 15:57
Mul telefonil äratusega nii, et snooze või dismiss saan panna ainult pärast viie matemaatilise tehte lahendamist. Siiani on töötanud. Tehteid saab rohkem panna ja raskusastmeid on 5.

Strawberry
11.12.12, 16:00
vb aitaks kui paneks äratuskella kuskile kaugele
ja mingi väga haige heli, et peab voodist välja ajama ei kinni panna
näiteks mingi suitsuanduri alarm
homme proovin ära

Alguses töötab, hiljem õpid läbi suitsuanduri alarmi ka edasi magama.

nikitheone
11.12.12, 16:03
Mul telefonil äratusega nii, et snooze või dismiss saan panna ainult pärast viie matemaatilise tehte lahendamist. Siiani on töötanud. Tehteid saab rohkem panna ja raskusastmeid on 5.
panin ka naisele selle, rohkem tiltis pole ükski hommik olnud. äratas kogu maja üles, ma pohmas peaga ei oska üldse matat. fml

Codecci
11.12.12, 16:11
mul rekord vist umb kakskümmend kümneminutilist snoozet. lihtsalt iga 10min tagant vajutad korra telefonil ühte nuppu ja magad edasi.
Mul standard, suht huvitavad uned on ka nende 10-mindiste tsüklite jooksul :D

Spewmonkey
11.12.12, 16:14
Telefon tuleb raskesti ligipääsetavasse kohta asetada. Mida raskem, seda parem.

Junken
11.12.12, 16:38
Mul standard, suht huvitavad uned on ka nende 10-mindiste tsüklite jooksul :D

kõige failim on see et, (ise snoozet ei kasuta aga panen kinni ja kella edasi) kell 9:00 on äratus, FML min aeg millega kooli saan on selge, see peale, ehk 9:45 järgmine äratus. Siis tuleb see kõige retardim uni, et paned sekundiks silmad kinni ja kohe lahti, 45 min mõõdas. FFFUUUUUUUU

noname
11.12.12, 18:49
Starsis mängides võib PT3mes EV joone ära unustada ?
(run it twice)

WeThePeople
11.12.12, 19:03
millises toidupoes kõige paremad hinnad on ja kus kõige parem rakeback süsteem?

virukunn
11.12.12, 19:11
millises toidupoes kõige paremad hinnad on ja kus kõige parem rakeback süsteem?

Suurtest pakun prisma, v2ikestest maxima/säästu prolly.

E: Prismas 1-5% rb. Just t2na võtsin selle flaieri ja regan ka :D

albinar
11.12.12, 19:43
Keegi proovinud sellist asja? http://micgold.com/minu-uus-bmw/

q_q
11.12.12, 19:47
Keegi proovinud sellist asja? http://micgold.com/minu-uus-bmw/
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/11984-Rulett?p=479458#post479458

Platinum
11.12.12, 19:53
Keegi proovinud sellist asja? http://micgold.com/minu-uus-bmw/


olem
Ma ei uskunud… Ma olen väga pessimistlik kõigi nende edulugude suhtes, kus saab teenida nii palju raha ilma raske tööta. Aga ruleti süsteem panuse duubeldamisega hakkas mind vaevama… kuna ma õpetan kolledžis matemaatikat, siis teadsin, et selle valemiga on asi korras… Siiski tahtsin leida lõksu. Aga ei leidnud. Pärast nädalast tõsist testimist mänguraha režiimil (ilma oma raha sissemakseta, lihtsalt niisama) ei avastanud ma mingit lollitamist. Pärast seda hakkasin mängima oma tõelise rahaga. Ja nüüd leian, et pole mõtet iga päev kolledžis käia. See on ajaraiskamine… Parem on teenida raha online. See on viis teenida liiga palju raha

kommentaarid on kuld:d

qbj0hn
11.12.12, 20:46
Minust ei ole ikka mingit hommikust ärkajat, nii raske...
any ideas? kuidas hommikul lihtsamini ärgata, vesi näkku ja voodist püsti? :D

Ise suht pool vägisi ajan ennast ülesse, kui juba üleval olen siis tip top.
Küll, aga ma olen eluaeg hommikuti alati jube närvis olnud, eriti kui keegi äratab vms, siis garanteeritud, et saab ravi selga. Terve elu lihtsalt...hommikuti life tildis lihtsalt.
Tol hetkel kui keegi mind üles ajab suudaksin 10 kassipoega uputada ja ma ei tunneks mitte midagi.

VisaHing
11.12.12, 21:11
Keegi proovinud sellist asja? http://micgold.com/minu-uus-bmw/

No see on suhteliselt vana strateegia. Loogikas peaks see toimima aga, unsure kui rigged võib online kasiino olla. juhul kui 10xjärjest kaotus tuleb, mis siis saab? Oled Bustos ju.
1-2-4-8-16-32-64-128-256

Võimalus, et see juhtub on väike aga samas võimalus ikkagi.

// Proovisin playmoneyga vähe. 10EUR poole minutiga :D
50 EUR playmoniga tuli 10 minutiga.

Jeebus
11.12.12, 21:13
tundub, et Martingale hakkab foorumit üle võtma
kõigepealt oli üks teema, nüüd juba kahes ...

qbj0hn
11.12.12, 21:19
Lamp, et pokkerifoorumis keegi üldse küsib siukest asja.
Just stop posting.

q_q
11.12.12, 21:23
No see on suhteliselt vana strateegia. Loogikas peaks see toimima aga, unsure kui rigged võib online kasiino olla. juhul kui 10xjärjest kaotus tuleb, mis siis saab? Oled Bustos ju.
1-2-4-8-16-32-64-128-256

Võimalus, et see juhtub on väike aga samas võimalus ikkagi.

// Proovisin playmoneyga vähe. 10EUR poole minutiga :D
50 EUR playmoniga tuli 10 minutiga.

m2ngi ikka p2ris rahaga ega janes rikkaks ei saa

sul rohkem raha nkn kui 100 eur niiet kui suur see v6imalus ikka on et mingi 10+ korda j2rjest tuleb sama v2rv

Vandalar
11.12.12, 21:24
If you can't beat it- cheat it. BTW flip on nii salakaval asi, et võib vabalt palju rohkem kordi järjest kui 10x tulla või tulemata olla, aga inimese aju enamasti tajub seda teisiti ja eks sellele ruleti looja lootiski...

K2okfor_Mey
11.12.12, 21:38
krt need casinni ja ruleti biitimise (reklaamimise) teemad võiks ikka omas kohas olla.

mortalvombat
11.12.12, 22:13
Keegi proovinud sellist asja? http://micgold.com/minu-uus-bmw/

Haha, eriti korralik leht, isegi Facebooki laikimised on seal all võltsid :D

Junken
11.12.12, 22:31
Ise suht pool vägisi ajan ennast ülesse, kui juba üleval olen siis tip top.
Küll, aga ma olen eluaeg hommikuti alati jube närvis olnud, eriti kui keegi äratab vms, siis garanteeritud, et saab ravi selga. Terve elu lihtsalt...hommikuti life tildis lihtsalt.
Tol hetkel kui keegi mind üles ajab suudaksin 10 kassipoega uputada ja ma ei tunneks mitte midagi.
kõige parem oli põhikooli ajal hommikuti. Ema:" ärka üles kell on juba pool 8" vaatad kella, 7:16
http://www.google.ee/url?source=imglanding&ct=img&q=http://t.qkme.me/3p4z2f.jpg&sa=X&ei=GabHUIW8CYr34QTToIDgBA&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNFSnOpB-vg31W0c_vEC-lIwAsdplw

kallekusta
11.12.12, 23:00
nendes ratsa rikkades kasiino skeemides on alati juures ka netikasiinode LINGID nagu mingi affilate süsteem.

K2okfor_Mey
11.12.12, 23:03
Keegi teab site vms kuidas youtubest videosid alla laadida enne oli savevid aga see ei lase enam!?

Junken
11.12.12, 23:06
Keegi teab site vms kuidas youtubest videosid alla laadida enne oli savevid aga see ei lase enam!?

onlinevideoconverter.com? vms

Vandalar
11.12.12, 23:55
You want to win? All those losing days are quite boring indeed, wouldn't you agree? You've come to the right place at the right time because we have an offer that fit your needs. Look no further, have no clue, listen to us and make a choice that hundreds of other winning and satisfied professional winners have made by joining our little programme that will make you a winner in just 21 days.
For a small fee of $10 million nigerian monies we will prepare a custom training programme that fits your needs and our wallet.

vsiu100
12.12.12, 07:37
http://www.vorumaateataja.ee/index.php/ee/136-kaasmaalased/5869-kaasmaalased-viru-prospekt-narvas-puuti-ule-14-kilo-kaaluv-haug

korralik

Rigged
12.12.12, 08:26
http://www.vorumaateataja.ee/index.php/ee/136-kaasmaalased/5869-kaasmaalased-viru-prospekt-narvas-puuti-ule-14-kilo-kaaluv-haug

korralik

Epic hit.

Poke
12.12.12, 09:15
tundub, et Martingale hakkab foorumit üle võtma
kõigepealt oli üks teema, nüüd juba kahes ...
kolmes:D
fikuuu teemast algas, siis tehti eraldi rulli teema ja nüüd juba offtopic vohab rulliprodest

bauss
12.12.12, 10:35
krt need casinni ja ruleti biitimise (reklaamimise) teemad võiks OLEMATA OLLA.
FYP

redddman10
12.12.12, 10:59
http://www.vorumaateataja.ee/index.php/ee/136-kaasmaalased/5869-kaasmaalased-viru-prospekt-narvas-puuti-ule-14-kilo-kaaluv-haug

korralik
kena trofee kala indeed.liha vist süüa ei sünni eriti enam

JohannesJ
12.12.12, 11:20
kena trofee kala indeed.liha vist süüa ei sünni eriti enam

Teadlaste hinnangul on selles kaalus haugi vanus umbes 20 aastat ja rahva hulgas on levinud arvamus, et nii vana kala maitseomadused pole kõige paremad. „See on täielik jama. Isegi minu lapsed, kes kala ei armasta, sõid hea meelega praetud fileed. Suures haugis on rasva rohkem, mis teeb ta õrnemaks ja maitsvamaks,” rääkis Konstantin. Ta teeb oma trofeest suveniiri – kuivatab naha ära ja lakib pärast üle.

Junken
12.12.12, 11:25
maitse asi, endale suuremad kalad ka ei maitse kui 2kg isegi. Kui sööte kunagi 500gst forelli(poest seda obv vist ei saa, peaks alamõõduline olema) ja 2kg-st siis maitsevahe on korralik.

Kotkas1000
12.12.12, 12:44
maitse asi, endale suuremad kalad ka ei maitse kui 2kg isegi. Kui sööte kunagi 500gst forelli(poest seda obv vist ei saa, peaks alamõõduline olema) ja 2kg-st siis maitsevahe on korralik.

Maitsevahe on korralik, jah, 2kg kasuks. Ja suurel haugil ei ole viga midagi, kui õigesti valmistada. Kuigi parima lihaga on tõesti selline 2-3kg isend. Lõhelistel vastupidi, mida priskem ja raskem, seda rasvasem liha ja seda parema roa sellest saab.

Junken
12.12.12, 12:46
maitse asi, enamus räägivad et noorem kala parem

leits
12.12.12, 12:47
pohhui kotletiks l2hevad kõik kui vaja

Cypher0
12.12.12, 13:09
Keegi teab site vms kuidas youtubest videosid alla laadida enne oli savevid aga see ei lase enam!?

http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-Download.htm

kuco
12.12.12, 14:04
http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-Download.htm

Lihtsam

http://mandel-design.xf.cz/Chrome-Youtube-Downloader/

MartinGarcia
12.12.12, 14:08
Pargis täna siuke turka. 35€
Freezeout. NB! Rivers! Each player receives personal river card!
Wtf see tähendab ? Need mängijad, kes riverini lähevad avatakse igaleühele eraldi riveri kaart ?

Strawberry
12.12.12, 14:42
millises toidupoes kõige paremad hinnad on ja kus kõige parem rakeback süsteem?

Prisma püsikliendid saavad 5% rakebacki.

Üldiselt on siiski raske võrrelda, sest hinnad (rake) ei ole poodides ühtlased.

Selveris saad 2% rakebacki, aga kui ostad pidevalt ainult kampaaniatooteid (20%-40% discount) ja alati on igas žanris vähemalt üks kampaaniatoode (1 juust, 1 vorst, 1 liha, 1 chipsid, 1 kohv, jne). Siis kokkuvõttes imo Selver on parim. Kampaaniatooted vahetuvad ka iga nädal, nii et vaheldust saad ka.

Edit: Seda ka, et Selverites on õhtul tund aega enne sulgemist kõik pagaritooted/pirukad -50%
Hea viis ennast pontsikuks süüa

masterpuppet
12.12.12, 14:50
loool, Selver on ju kõige kallim pood tavakettides. Isegi, kui ostad kaampaaniatooteid.

Strawberry
12.12.12, 14:52
loool, Selver on ju kõige kallim pood tavakettides. Isegi, kui ostad kaampaaniatooteid.

Dno, mul on kuskilt äripäeva artiklist meeles, et Rimi on eestis kõige kallim toidupood. Ma ise Rimi-s ei käi tho.

Selveri kampaaniatoodete hinnad on for sure odavamad kui muidu tooted mujal. Määrdejuust 3,65€/kg. Mhmh, beat that.

Majandaja
12.12.12, 14:54
Prisma püsikliendid saavad 5% rakebacki.

Üldiselt on siiski raske võrrelda, sest hinnad (rake) ei ole poodides ühtlased.

Selveris saad 2% rakebacki, aga kui ostad pidevalt ainult kampaaniatooteid (20%-40% discount) ja alati on igas žanris vähemalt üks kampaaniatoode (1 juust, 1 vorst, 1 liha, 1 chipsid, 1 kohv, jne). Siis kokkuvõttes imo Selver on parim. Kampaaniatooted vahetuvad ka iga nädal, nii et vaheldust saad ka.

Edit: Seda ka, et Selverites on õhtul tund aega enne sulgemist kõik pagaritooted/pirukad -50%
Hea viis ennast pontsikuks süüa

Olen ise ka Selveri püsiklient ja üldjuhul läheb korvi 90% soodushinnaga tooteid ja need vahetuvad tõesti kiirelt. Samuti on tootevalik üks parimaid imo.

masterpuppet
12.12.12, 15:12
http://www.ohtuleht.ee/497600

leits
12.12.12, 15:18
ma avastasin t2na et mul oli kogunenud 44€ selveri kaardile (polnud aimugi et see võimalik, hea et teenindaja mainis).. hea rakeback tasuta viski saamiseks imo

vonkartoffel
12.12.12, 15:18
http://www.ohtuleht.ee/497600
päris sisukas

Strawberry
12.12.12, 15:19
ma avastasin t2na et mul oli kogunenud 44€ selveri kaardile (polnud aimugi et see võimalik, hea et teenindaja mainis).. hea rakeback tasuta viski saamiseks imo

Selveri kaardi punktid kehtivad kuni 31.jaanuar 2013.

Better use them.

leits
12.12.12, 15:20
btw poes olles kuulsin selveris reklaami, et kui ootad rohkem kui 7 min järjekorras on sul võimalik tasuta saada oma ostukorv or smth. huvitav mis moodi see v2lja näeb? Stopper käes vahid järjekorras ning kui 7 min möödas kukud karjuma et andke tasuta süüa :D?

Strawberry
12.12.12, 15:21
btw poes olles kuulsin selveris reklaami, et kui ootad rohkem kui 7 min järjekorras on sul võimalik tasuta saada oma ostukorv or smth. huvitav mis moodi see v2lja näeb? Stopper käes vahid järjekorras ning kui 7 min möödas kukud karjuma et andke tasuta süüa :D?

Võta kari sõpru kaasa, aja kassad umbe ja proovi järgi.

leits
12.12.12, 15:23
Võta kari sõpru kaasa, aja kassad umbe ja proovi järgi.

viimasesse toidukorvi panna mingi 10 hennesy xo'd .. oleks solid scamm olemas

Potsataja
12.12.12, 15:25
Selveris pole viimasel ajal käinud, aga varasemast on meeles, et mõnigi Laapapäevade toode oli hiljem odavamalt saadaval. Samas muude kampaaniatoodete puhul on kettide hinnaerinevused reeglina sentides, mitte kümnetes sentides.

Viimasel ajal on kuu alguses tavapärane Säästumarketi-OG-Maxima-Võidu C&C ring. Selveri ja Rimi suuremat sortimenti arvestades võiks muidu veel igasugu mõttetuid lisahvatlusi tekkida. Selle ühe sõiduga on reeglina 33%+ toidueelarvest läinud.

Codecci
12.12.12, 15:26
http://www.ohtuleht.ee/497600
Ma enne maksan Selveris rohkem kui käin Säästumarketis/Maximas... Hirmus koht, vähemalt osad säästukad on küll rõvedad urkad, vb on mõni normaalne ka...

reggie
12.12.12, 15:26
Alkot ei saa tasuta.

rahvavaenlane
12.12.12, 15:27
aga Tsheburaska, räägi ausalt. palju kuus viinale pappi laod?

leits
12.12.12, 15:30
Ma enne maksan Selveris rohkem kui käin Säästumarketis/Maximas... Hirmus koht, vähemalt osad säästukad on küll rõvedad urkad, vb on mõni normaalne ka...

maxima solid koht, ära musta mu tööandjat

Potsataja
12.12.12, 15:33
aga Tsheburaska, räägi ausalt. palju kuus viinale pappi laod?

60-140 eurot kuus.

qbj0hn
12.12.12, 15:34
http://www.ohtuleht.ee/497600

Viimane inimene siin foorumis kellelt oleks oodanud õhtulehe artiklit mingi x argumendi tõestuseks.

KristjanRawk
12.12.12, 15:34
Solid artikkel Maxima telgitagustest, ilmselt veits ülepingutatud.
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/ma-olin-maxima-ori.d?id=56864916

ninasarvik
12.12.12, 15:37
Selline küsimus, et milline võib olla blindede ja algstäki suhe, et oleks veel normaalne teha late reg.

rahvavaenlane
12.12.12, 15:38
60-140 eurot kuus.

sa jood ainult viina? mis maksab odavam? 8 euri? 7? siis jood 8-20 pdl kuus? suitsu ka teed? millest te elate siis?

virukunn
12.12.12, 15:50
sa jood ainult viina? mis maksab odavam? 8 euri? 7?

4.69

qbj0hn
12.12.12, 15:51
Laua viin parim alla 10€ viin Eesti Vabariigis. (0.5L)

inward
12.12.12, 15:54
60-140 eurot kuus.

Võttes sinu konteksti arvesse, siis tekkis küll tõsine wtf moment.

rahvavaenlane
12.12.12, 16:06
4.69? meelde jäänu kuskilt, et et poolese pealt kin aktsiis juba üle 3 euri? kurat, ei mõista. aga jah, mis ma joodik sellest tean. aasta jooksul heal juhul 3 pitsi keresse väänanud.

Strawberry
12.12.12, 16:07
Miks juua nii palju viina ? Miks ? For what possible reason ?

timz0333
12.12.12, 16:18
Miks juua nii palju viina ? Miks ? For what possible reason ?

Et ikka uputada. Uputada muresid :(

Strawberry
12.12.12, 16:22
Et ikka uputada. Uputada muresid :(

Käi psühhiaatri juures ja lase anti-deprekad välja kirjutada.
Odavam ja effektiivsem.

Jeebus
12.12.12, 16:28
Käi psühhiaatri juures ja lase anti-deprekad välja kirjutada.
Odavam ja effektiivsem.
kuidas see täpselt käib. saan seda, mida tahan?
homseks on mul aeg psühhiaatri juurde, esimene kord käies küsis ta mu andmeid, ma küsisin et miks siis ... selleks et ravimeid kirjutada. selle peale ütlesin, et not my style ja nii ma käin anonüümselt.
aga potentsiaalselt mis valikud mul on?

inward
12.12.12, 16:32
Mida kõike ka välja ei kooru siit offtopicust. Miks sa Jeebus psühhi juurde lähed, kui küsida tohib? :p

Jeebus
12.12.12, 16:33
Mida kõike ka välja ei kooru siit offtopicust. Miks sa Jeebus psühji juurde lähed, kui küsida tohib? :p
et kellegagi rääkida oleks, tore vana on, mingi 80-aastane, rääkis mulle ka oma elust, tal olevat üle 100k patsiendi lifetime käinud

Strawberry
12.12.12, 16:36
kuidas see täpselt käib. saan seda, mida tahan?
homseks on mul aeg psühhiaatri juurde, esimene kord käies küsis ta mu andmeid, ma küsisin et miks siis ... selleks et ravimeid kirjutada. selle peale ütlesin, et not my style ja nii ma käin anonüümselt.
aga potentsiaalselt mis valikud mul on?

Psühhiaatrite jaoks on anti-deprekate ja rahustite väljakirjutamine täiesti standard. Pmst ilma retseptita saad sa sealt tulema ainult siis kui sa ise ütled, et sa retsepti ei taha.

Anti-deprekad on long-term ravi, neid võtad miski 2 kuud. Rahustid on short term ja sisuliselt ez narko, valikud on kas mõju avaldub kohe ja kestab paar tundi või mõne aja pärast ja kestab 24 tundi. Võid mõlemat tabletti korraga ka võtta, üks mis mõjub kohe ja teine mis mõjub 24h.

Edit: Sinu medical file on confidential ja seda võetakse üsna tõsiselt. Päris tihti jäävad inimesed isegi oma tööst päevapealt ilma, sest ei järgi konfidentsiaalsusnõuet. Enamasti mingid abiõed vms. kes ei jaga matsu.

qbj0hn
12.12.12, 16:38
Mida kõike ka välja ei kooru siit offtopicust. Miks sa Jeebus psühji juurde lähed, kui küsida tohib? :p

Eestis vaadatakse kohe imelikult kui keegi sellises kohas käib. Mujal maailmas on just vastupidi.
Ise olen ka käinud korduvalt nii psühholoogi kui psühhiaatri juures, aitas.
Ei teagi eriti mis vahe neil on. Psühholoog igatahes mingeid rohte välja ei kirjuta ja spets. diagnoose ei pane, psühhiaater siuke rohkem arsti moodi juba pigem. Esimene rohkem hingearst.

leits
12.12.12, 16:39
imo need anti deprekad on eriti saatanast . olen mingi aastaid tagasi võtnud n2dala .. imo asjad l2ksid kordi hullemaks .. maksid ka ala 1 k eeki 2 nädalat

Strawberry
12.12.12, 16:40
imo need anti deprekad on eriti saatanast . olen mingi aastaid tagasi võtnud n2dala .. imo asjad l2ksid kordi hullemaks .. maksid ka ala 1 k eeki 2 nädalat

bullshit

leits
12.12.12, 16:41
bullshit

nii on või aarmisel juhul kuu omad .. nime tho ei mäleta

e: huvitav side effectide nimekiri on ka deprekatel imo .. mingi kilomeetrine vms lol

inward
12.12.12, 16:42
Eestis vaadatakse kohe imelikult kui keegi sellises kohas käib. Mujal maailmas on just vastupidi.
Ise olen ka käinud korduvalt nii psühholoogi kui psühhiaatri juures, aitas.

Tean, mina ise ei pea. Mu küsimus ei olnud vähemalt teadlikult sellise tooniga mõeldud. Lihtsalt huvi pärast küsisin.

Nozzu
12.12.12, 16:44
Kui tablakaid ei taha, pöörduga psühhiaatri asemel hoopis psühholoogi poole. Saate ilma keemiata abi. Mina sain. Mul nimelt oli tunne, et mul on valed jalad.

Jäämees
12.12.12, 16:45
Laua viin parim alla 10€ viin Eesti Vabariigis. (0.5L)

No facking way

qbj0hn
12.12.12, 16:47
No facking way

Lao letti mõni parem siis, peab mekkima :)
Russki standart vbl ja mõni veel, aga need kõik close to 10€. Antud hinnaklassis paremat pole.

Potsataja
12.12.12, 16:49
sa jood ainult viina? mis maksab odavam? 8 euri? 7? siis jood 8-20 pdl kuus? suitsu ka teed? millest te elate siis?

5.40 on meil odavaim, linnas tõesti 4,69. Samas ühest on reeglina vähe, kuna eesmärk on alati lisaks täis jäämisele ka magama jäämine. Seega keskmiselt 7-8 euri kord. Tubaka peale kulub veel nii 40€. Seega keskmiselt 50%+ minu sissetulekust kulub nende sõltuvuste peale. Elamine on selline keeruline teema.


Võttes sinu konteksti arvesse, siis tekkis küll tõsine wtf moment.

Mida sa täpsemalt mõtled minu konteksti all?


Käi psühhiaatri juures ja lase anti-deprekad välja kirjutada.
Odavam ja effektiivsem.

Muidugi odavam. Käidud ja proovitud, kui tundub, et standardlahendused ei sobi minu jaoks. Üks muutis olukorda mõneks ajaks natuke paremaks, st. mõnda aega jäin paremini magama ja olin muidu rahulikum. Teine aga ajas tavapärasest veel kordi hullema kassi kallale, seega ma parem isegi ei üritanud "toimima hakkamist" ära oodata. Mingi aeg üritan kindlasti uuesti, kui saan võimalusi mõne teise arsti juures käia.

Samas täna on üks neist päevadest, kui on niisamagi ilma alkota täitsa hea ja rahulik olla. Õnneks on mõned sellised päevad kuus ikka.

qbj0hn
12.12.12, 16:52
Potsataja kuidas sa ennast üldse nii targaks pead kui pmst nii elu hävitad endal? Ja kui sa ütled, et minge grupi peal vms, siis foorumis saad ju postitada ntx, siis saaks kindlasti netis ka mingi tegevusega klotski kokku ajada kui pead on.
Ampulli pole mõelnud panna?
Või oled lihtsalt urri taoline elufilosoof? (võsareporterist kahe kõrgharidusega sopajoodik)

leits
12.12.12, 16:52
Lao letti mõni parem siis, peab mekkima :)
Russki standart vbl ja mõni veel, aga need kõik close to 10€. Antud hinnaklassis paremat pole.

ruski standarti vist alla 10e ei saa, smirnoffi äkki saab? vähemalt pole neist pohmelli .. obv kui migni 2l sisse ajada on isegi mignist 1000e l viinast pohmell ..

Jäämees
12.12.12, 16:53
Pole üle aasta viinuskit joonud, aga stolichnaya oli normaalne, minu arust...

Codecci
12.12.12, 16:53
Lao letti mõni parem siis, peab mekkima :)
Russki standart vbl ja mõni veel, aga need kõik close to 10€. Antud hinnaklassis paremat pole.
Kalashnikov, Viru Valge, Smirnoff, Saaremaa, Nemiroff, Finlandia, Absolut.

in b4 "LAUA VIIN ON KÕIGE PUHTAM VIIN SEST MU SÕBRA SÕBER TÖÖTAB LIVIKO TEHASES JA TEMA ÜTLES"

leits
12.12.12, 16:55
Kalashnikov, Viru Valge, Smirnoff, Saaremaa, Nemiroff, Finlandia, Absolut.

in b4 "LAUA VIIN ON KÕIGE PUHTAM VIIN SEST MU SÕBRA SÕBER TÖÖTAB LIVIKO TEHASES JA TEMA ÜTLES"

rahva viin .. see pidi koige odavam vist olema :D

inward
12.12.12, 16:55
50%+ minu sissetulekust kulub nende sõltuvuste peale. Elamine on selline keeruline teema.

Mida sa täpsemalt mõtled minu konteksti all?


Pere näiteks, kuigi suures plaanis ülaltooduga oled sa küsimusele ise ära vastanud.


Potsataja kuidas sa ennast üldse nii targaks pead kui pmst nii elu hävitad endal? Ja kui sa ütled, et minge grupi peal vms, siis foorumis saad ju postitada ntx, siis saaks kindlasti netis ka mingi tegevusega klotski kokku ajada kui pead on.


+1 Olen sama mõelnud. Asi ikka suhtumises kinni.

qbj0hn
12.12.12, 16:56
Kalashnikov, Viru Valge, Smirnoff, Saaremaa, Nemiroff, Finlandia, Absolut.

in b4 "LAUA VIIN ON KÕIGE PUHTAM VIIN SEST MU SÕBRA SÕBER TÖÖTAB LIVIKO TEHASES JA TEMA ÜTLES"

Smirnoff, Finlandia ja Absolut jamh, aga need maksavad kindlasti vähemalt 50% rohkem kui laudur.
Keegi ei tööta kuskil.
Lol @ Viru Valge ja Saaremaa :D, leveldad w? Endale ka see pohmaka sitt ei meeldi ju :D

leits
12.12.12, 16:57
Smirnoff, Finlandia ja Absolut jamh, aga need maksavad kindlasti vähemalt 50% rohkem kui laudur.
Keegi ei tööta kuskil.
Lol @ Viru Valge ja Saaremaa :D, leveldad w? Endale ka see pohmaka sitt sulle ei meeldi ju :D

pärnu metanol pidi parem olema .. soodsam ka

rahvavaenlane
12.12.12, 17:00
olin ka 4-5 aastat tagasi ilges jamas. talveperiood, paar kuud sellised jamad peal, et ei tahtnud ärgata. hommikuiti ärkasin üles, pead ei tahtnud teki alt välja pista, kael oli kange, pea nii tuim ja samas oli tunne et pitskruvidega kuhugi aheldatud. hapnikupuudus, klaustrofoobia. paar tundi värisesin teki all ja mõtlesin endale maailma kõige jubedamaid haiguseid külge. siis haarasin läpaka sülle otsisin värisevate kätega mingi haiguse kohta jälle sümptomeid. kõok sümptomid olemas, isegi kui mingi sümptom oli mingi haiguse kohta hetkel puudu, siis peale lugemist see paari tunni jooksul tekkis. siis hakkasin arste läbi käima. ja kui nad minu enda pandud diagnoosiga nõus ei olnud, siis ma .... oi seda sõimu... ei taha üldse mõeldagi.

Codecci
12.12.12, 17:00
Smirnoff, Finlandia ja Absolut jamh, aga need maksavad kindlasti vähemalt 50% rohkem kui laudur.
Keegi ei tööta kuskil.
Lol @ Viru Valge ja Saaremaa :D, leveldad w? Endale ka see pohmaka sitt ei meeldi ju :D
Mulle ei meeldi ükski viin. Aga võime prop beti peale viina testi teha kui tahad ;)

Lol @ Viru Valge pohmaka sitt ja Laua Viin ei ole. Mõttetu parmujutt.

qbj0hn
12.12.12, 17:01
Uuel aastal teeme, enne küll kännuämblikuks ei taha juua enam ;).
Ise ostan viinad, kui suudan parima välja valida (laua) ja viinad kõik ära arvata plekid kinni :D.
Booked ?:redface:



Lol @ Viru Valge pohmaka sitt ja Laua Viin ei ole. Mõttetu parmujutt.

Rummi regidega ei saa vaielda, aga nii ta on.

rahvavaenlane
12.12.12, 17:08
krt, ma ei saa sellest viina maitsetest aru. tõsiselt noh. aastaid tagasi oli selline saade nagu "kahvel" hannes võrno ja kes ta kurat oli. ühesõnaga saatasse kutsuti viinaliidu esinaine kes alguses rääkis ikka maitsete erinevustest ( muide jutt polnud üldse sellest, et milline pohmell järgmisel päeval) ja puha. ok, tehti siis tibile pimetest mille ta räigelt hävis. laudur v 3k eeki maksev vene kõige puhtam viin.

Loksutaja
12.12.12, 17:08
nii on või aarmisel juhul kuu omad .. nime tho ei mäleta

e: huvitav side effectide nimekiri on ka deprekatel imo .. mingi kilomeetrine vms lol

See kilomeetrine list seal on selleks, et USAs iga suvaline iga lambi nö side effecti pärast kohtusse ei kaebaks.



imo need anti deprekad on eriti saatanast . olen mingi aastaid tagasi võtnud n2dala .. imo asjad l2ksid kordi hullemaks .. maksid ka ala 1 k eeki 2 nädalat

Arst sulle ära ei seletanud mis ja kuidas ? Esiteks su keha võtab neid omaks/harjub umb kuu~. Alguses võib jah igasuguseid huvitavaid mõjusidjapahasid olla.


Ja see,

alaska
12.12.12, 17:31
krt, ma ei saa sellest viina maitsetest aru. tõsiselt noh. aastaid tagasi oli selline saade nagu "kahvel" hannes võrno ja kes ta kurat oli. ühesõnaga saatasse kutsuti viinaliidu esinaine kes alguses rääkis ikka maitsete erinevustest ( muide jutt polnud üldse sellest, et milline pohmell järgmisel päeval) ja puha. ok, tehti siis tibile pimetest mille ta räigelt hävis. laudur v 3k eeki maksev vene kõige puhtam viin.

Müüdimurdjad tegid sarnase katse ja spets pani kõik täppi. Video on siin, kohutava heliga ainult:
http://www.youtube.com/watch?v=kO077nu2m5E

rahvavaenlane
12.12.12, 17:38
vbla ka. peab ilmselt kogemust olema, see viinaliidu esinaine pole ilmselt suurem viinanina ja mina veel vähem. aga õllel ja õllel ma siiski teen vahet. viimasel ajal tundub, et teen juba aleksandril ja saku heledal vahet, kuigi sama õlletüüp.

alaska
12.12.12, 17:43
Nojah, meid huvitab ju põhiliselt, mis kõige leebema pohmaka teeb, sellist testi vist keegi kusagil tegema ei hakka, niiet tuleb ise testida...