PDA

View Full Version : JR blog



JanRose
24.10.08, 22:06
Tervist,

Siia viskaks ma siis enda plaanid/ideed/graafikud/analüüsid/mõtted/tulemused/võidud/kaotused.

Proovin uuendada nii seda posti kui ka teisi võimalikult tihti.

Ootaks tagasisidet ja õpetusi targematelt/ilusamatelt/osavamatelt tulevikus :)

Esialgsed suuremad plaanid:

1. BANKROLL MANAGEMENT
2. Raamatute lugemine
3. Odavad turniirid harjutamiseks/arendamiseks
4. Pokah õpetuste jälgimine/analüüsimine
5. Teiste mängijate jälgimine

Turniirid, millest proovin/kavatsen osa võtta:

http://www.hot.ee/jaanusr0//pokerstars-logo.gif

Battle Boris Freeroll (daily)
Battle Boris Weekly Final
Hubble's NoLimit Holdem (daily)
Weekly - Round 2
Daily Eighty Grand Freeroll (daily)
0.10$ - 10$ NL Hold'em Regular Tourney (daily)
0.10$ - 10$ Satellite (daily)
10-100 FPP Sat (daily)

FR Sat to Baltic $10K (01.11 - 07.11)
Baltic $10K Freeroll Final (03.12)

http://www.hot.ee/jaanusr0//full-tilt-logo.gif

0.10$ - 10$ NL Holdem Regular Tourney (daily)
0.10$ - 10$ Satellite (daily)
20 - 500 FTP Sat (daily)
100$ Freeroll (daily)

http://www.hot.ee/jaanusr0//unibet-poker-rakeback.gif

OPEM NL (26.10)

Hetkel siis raamatud, mis on plaanis läbi lugeda. (1) - mitu korda loetud [ b ] - hetkel lugemisel

(1)A.J Mills - Playing Texas Hold'em Online
(0)Allan Pease - Body Language
(0)Barry Greenstein - Ace on the River
(0)Briant Alspach - Mathematics & Poker
(0)D Billings - Approximating Game-Theoretic Optimal Strategies for Full-scale Poker
(2)Dan Harrington - Harrington on Hold'em vol 1 - Strategic Play
(2)Dan Harrington - Harrington on Hold'em vol 2 - The Endgame
(2)Dan Harrington - Harrington on Hold'em vol 3 - The Workbook
(0)Daniel Negreanu - Power Hold'em Strategy
(1)David Sklansky & Mason Malmuth - Hold'em Poker for Advanced Players
(1)David Sklansky - The Theory of Poker
(2)Douglas W. Frye & Curtis D. Frye - Winning Secrets of Online Poker
(0)Doyle Brunson - Super System - A Course in Power Poker
(0)Doyle Brunson - Super System 2
(0)Ed Miller, David Sklansky & Mason Malmuth - Small Stakes Hold'em
(0)Edward Hutchison - Hutchison Omaha Point System
(0)Edward O. Thorpe - The Mathematics of Gambling
(0)Graham Kendell & Mark Wildig - An Investigation of an Adaptive Poker Player
(1)Herbert O'Yardley - The Education of a Poker Player
(0)Johannes Horner & Nicolas Sahuguet - Bluffing Beyond Poker
(1)Mike Caro - Caro's Book of Tells
(0)Phil Hellmuth - Play Poker Like the Pros
(0)Phil Hellmuth - Million Dollar Secrets to Bluffing and Tells
(1)Roy Rounder - Tournament Tactics
(0)T.J Cloutier & Tom McEvoy - Championship No-Limit & Pot-Limit Hold'em

Loodetavasti mu plaanid lähevad täide ning kunagi kaugel tulevikus...

Davy
24.10.08, 22:38
Seda posti saad uuendada kahjuks ainult 3 tundi siis läheb lukku(ranka milleks see lukku minemine vajalik on üldse?)

Juba sinu esimest postist lugesin, et tegemist on kannatliku ja analüüsivõimega isiksusega. Kaks väga head omadust, mis pokkerimängijal peaks olema, nii et kahtlemata potensiaali on.

Ootame tegusid !(õigel ajal muidugi)
Raamatud on kõik endal olemas?

Tigrano
24.10.08, 23:20
Edu JR bloginduses,

Mis raamatuid, katsud lugema hakta ja kas cashi ka proovid mängida või ainult turniire.

Parimat soovides,

Tigrano

JanRose
24.10.08, 23:42
Davy: aitäh toetuse eest. Ei ole kahjuks (ebook).

Tigrano: Plaan on praegu töötada uuesti läbi kõik kolm osa Harringtoni seeriast, Sklansky raamatud kui ka Caro tellide raamat
Cashi lähiajal enam ei mängi, katsun keskenduda ainult turniiridele. Tänud sulle.

ranka
24.10.08, 23:43
Vaatan, et sa mängid ainult väga odava buy-iniga turniire. Siis võiksid ju veel lisa võtta näiteks TrioBet'i Ranking Liigast (http://www.triobet.com/et/poker/copy_of_2007-10-10.html), kus on väga palju odavaid turniire + kogu liigas on sportlik element sees ning kuu lõpus on võimalus HU-d mängida suurte tegijate vastu.

Aga muidu edu blogi pidamises ja ootan uuendusi. Ja ma soovitan sul lisada ka kommentaar siia, kui sa midagi uuendanud oled või miski uus läbimurre toimunud, sest siis muutub su teema aktiivseks ja ilmub "lugemata teemade hulka".

JanRose
25.10.08, 00:15
tänud ranka :)

jamh mõtlesin, et sellised väikese sisseostuga turniirid ongi sobilikud harjutamiseks (kuigi jah calling station-id teevad elu vahepeal põrguks)

Tigrano
25.10.08, 00:24
Milline on Sinu turniiride mängimise strateegia, kui saladus ei ole :), kirjuta kolme sõnaga, kui saad.

JanRose
25.10.08, 00:37
kolme sõnaga päris ei saa, aga:

1. tight + agro (mitte aint premium)
2. tight + veel agresiivsem + suited (unsuited) con (kui pooled likvideeritud)
3. small ball

Tigrano
25.10.08, 00:43
kolme sõnaga päris ei saa, aga:

1. tight + agro (mitte aint premium)
2. tight + veel agresiivsem + suited (unsuited) con (kui pooled likvideeritud)
3. small ball


Seega mängid kõvasti ka ainult esi koha peale, mitte ainult rahadesse.

JanRose
25.10.08, 01:01
eks ma ürita :D

praegu käimas 0-0.10$ Rebuy NL Tilt
3469/358
Prize Pool 1,721.50$

JanRose
25.10.08, 11:56
full tilt graafik, kus on mu viimaseid kukkumisi ning mis pani mind asjade üle sügavamalt mõtlema:

http://www.hot.ee/jaanusr0//graafik.JPG

Davy
25.10.08, 12:06
Mõtlen... kui sa ainult freerolle mängid, seal inimesed tavaliselt rohkem "lõbutsevad" ja õiget pokkerit suurt ei mängita. Kas see turniirimängija arengus ei ole umbes sama kui kässkeim NL5s üritada metagame arendada ;)

JanRose
25.10.08, 12:20
seda küll, et 25K - 1K mängimine on raske ellujäämine ja peaaegu iga flop toob kaasa ALL-IN-i kellegi poolt
kuid samas kui võtta battle boris näiteks, siis see on koht paljudele, et saada bahamale (kui just ei ole kutset või suurt rolli)
niiet mõnes kohas kohtab ikka kõva vastasseisu, kui mängijate arv on langenud alla tuhande

aga ma usun, et sul on õigus ja kaon varsti freerollidest
praegu lihtsalt loen rohkem kui mängin pokkerit ning katsetan õpitut sellistes kohtades, kus kaotus oleks minimaalne

JanRose
26.10.08, 13:51
Niisiis vahepeal pole toimunud midagi märkimisväärset kuna nädalavahetuse möll tuli peale ning ei olnud eriti aega tegeleda pokkeriga.

Kuid tänasega sain lõpetatud harringtoni seeria ning leidsin palju asju, mis varasemalt kahe silma vahele olid jäänud. Peaks tõdema, et see seeria on põhjusega enim müüdud pokkeriraamatuid läbi aegade.
Mainin ka ära, et pean ka isiklikku strateegiakonspekti, kuhu koondan kõikjalt omandatu ning millest valmib mu isiklik strateegia, mida päev-päevalt üritan täiustada ning leida kohti, kus ma valesti käitun või mis lihtsalt ei ole sobilikud minu isikuomadustega.
Raamatutest võtsin järgmiseks frye vendade raamatu, mille ma kunagi põgusalt läbi sirvisin, kuid millesse ma piisavalt ei süvenenud.

Mis puutub pokkerimängu, siis selle lükkasin esialgu täiesti kõrvale tänu "davy" soovitusele ning ajakulule, mida võtab odava sisseostuga turniiride mängimine.
Arvan, et kasuks tuleb rohkem info läbiseedimine uuesti ja uuesti kui et omandatu katsetamine tingimustes, mis pigem tekitavad segadust ning kus peamiseks eesmärgiks oleks ellujäämine. Samuti panen eesmärgiks teiste mängijate jälgimise suure stake-ga mängudes, kus saan harjutada telle erinevate mängijate kohta.

Edaspidi sisenen juba kõrgema sisseostuga turniiridele ning siis saan juba rohkem tagasisidet oma mängude kohta anda. Seni aga piirdun tagasihoidlikuma jutuga oma siinses pokkerinurgakeses.

Praegu aga hakkan vaatama filmi, mida harrington soovitas enda seeria 2 osas: The Langoliers. Õudusfilm Stephen Kingi novelli põhjal ning kuna olen suur õudusfilmide fänn, siis enam kui rõõmuga vaatan seda nüüd ;D

antnx
27.10.08, 11:24
Ei taha küll teemat risustada aga sai lapsepõlves seda filmi vaadatud ja ütleks ausalt tõsiselt värdjas film on see.

JanRose
27.10.08, 12:30
see peaks ütlema kõik:

http://www.hot.ee/jaanusr0//langoliers.JPG

Tegin täna valmis ka bankroll management tabeli Full Tilt pokkeritoa jaoks, mida ma tulevikus kasutan enese arenguks (lisan selle siia tööpäeva lõpul)

Kurat vihmase ilmaga võimatu tööd teha.

alaska
27.10.08, 12:45
(1)Roy Rounder - Tournament Tactics

See raamat on ideaalne micro sNG-de abil bankrolli kasvatada. Hea lühike ja lihtne raamat. Mina mängisin selle taktika järgi ja polnud harvad juhused, kui ma olin 10 mehe sng-s rahades ilma ühtegi liigutust tegemata.

JanRose
27.10.08, 15:58
Niisiis valmistasin omale turniiribankrolli jälgimiseks ning tulemuste kirjapanemiseks väikese exeli tabeli.
100 turnat kuu jooksul (30 päeva), keskmiselt 3 turnat päevas (1 suur MTT & 2 väiksemat max 360 mängijaga)
Eeldatavalt alustan 1 või 2 astmelt. Seda sellepärast, et usun et läbin esimesed 5 levelit üsna ruttu.
Edasi peatuksingi 5 levelil ja mängiks seda pikemat aega ning siis liigun kunagi edasi 6 peale (isegi kui roll juba piisavalt suur)
Mõni võib küsida, et milleks sellised 5,6,7 jne suurused vahed ja miks mitte korraga suurem hüpe edasi. Kuid seda sellepärast, et vastavate sisseostusummadega on ka full tilt struktuur ning kõik on kooskõlas BR ühtlase tõusuga arvesse võttes 100 turnat.
GD - mänge päevas (usun, et ajapikku see summa muutub oluliselt) GP - mänge mängitud
Arvan, et 100 turna mängimine kuus või kauem on piisavalt ohutu ning saan rohkem oma agro mängustiili peale suruda.

http://www.hot.ee/jaanusr0//tilt_table.JPG

antnx
27.10.08, 16:03
Päris konservatiivne BRM. Muud pole midagi öelda. Edu!

Tigrano
27.10.08, 21:38
Kui juba exeldad, tähendab, et tahtmine on kõva loodan, et kõik õnnestub. Huvitav paljudel mängijatel on selline Exelis tehtud bankrolli plaan. Nagu tabelist näha varu on Sul kõvasti pandud ei tohiks probleeme tekkida.

Klamber®
27.10.08, 22:12
mul on pandud exelisse kõik sessioonid, kus on + või - kui palju, mis stattidega sess, kui kaua, mitmel laual ja mis limiit
all on veel keskmine kokkuvõte

hea vaadata arengut/peetust :D

Tigrano
27.10.08, 22:14
mul on pandud exelisse kõik sessioonid, kus on + või - kui palju, mis stattidega sess, kui kaua, mitmel laual ja mis limiit
all on veel keskmine kokkuvõte

hea vaadata arengut/peetust :D


Mul endal on ka ;)

JanRose
27.10.08, 23:20
tabel on tõesti vajalik imo :)

tigrano: ma loodan ka ::)

BuildUp
27.10.08, 23:24
Suured sihid. :)
Aga sihid peavad olemas olema, ilma nendeta ei jõuagi kuhugile.

Tigrano
16.11.08, 10:53
Kuidas tabelis ülesliikumine edeneb, anna teada :)

JanRose
16.11.08, 15:36
pole veel alustanud :-[
esialgu sai jah plaanitud novembri kuusse kuid lükkub prolly dets
kahjuks hetkel liiga kiired ajad ning õhtud liiga väsinud, et prolly viin end lihtsalt tilti
hetkel tsekin läbi deuces videosid ja yhinen eeldatavasti pokervt saidiga/ või võtan sng coachingut ühelt kutilt
(raamatud ka suht läbi sobratud juba)
sain ka omale parema rolli managemendi tehtud ning kogusin uusi ideid, mille varem lihtsalt kahe silma vahele olen jätnud
raha passib tühja kontodel ning suur kiusatus oleks juba alustada, kuid hetkel jah üks asi vaja lõpetada eraelus, et asuda asja kallale
eks annan ikka teada ja blogi täitma, kui panen alguse oma "suurtele" plaanidele 8)

ps! katsetasin paaril korral laiv mänge ja oijummal, kui donk ma seal ikka oskan olla..

Tigrano
16.11.08, 16:12
Selge pilt nüüd ;D

Anna kindlasti teada mida pokervt endast kujutab, kui oled sellega liitunud.

Parimat,

Tigrano