PDA

View Full Version : Team PokerStars Pro liige Theo Jorgenseni langes relvastatud röövi ohvriks



Toimetaja
03.12.12, 20:41
Kolm relvastatud meest tungisid tuntud Taani elukutselise pokkerimängija Theo Jorgenseni majja ja nõudsid raha. Kuna summa neid ei rahuldanud, avasid nad tule.

Kokku tulistati Jorgenseni kolm korda jalga ja seda tema enda abikaasa ees. Õnneks ei ole vigastused eluohtlikud ja tõenäoliselt paraneb pokkeriproff täielikult.

Röövlid olid inglise keelt kõnelevad mehed, kes olid relvastatud poolautomaat relvaga. Politsei otsis lähiümbruskonna läbi, aga paraku tulutult.

Theo Jorgensen on kuulus Taani pokkerimängija, kes on võitnud rohkem kui 2,4 miljonit dollarit. Varasemalt oli ta Bet24 sponsoreeritud mängija, hiljem liitus PokerStars Team Proga.

supernova66666
03.12.12, 21:01
Kahjuks pole see ainuke artikkel viimasel ajal, kus röövitakse kuulsat pokkeritegelast.

Head paranemist ja loodetavasti saadakse pätid kätte.

Ecuador13
04.12.12, 10:11
Ma olen kogu aeg mõelnud, kuidas high stakes mängijad või mid-stakes crusherid julgevad graafikuid postitada k.a. siia foorumisse. Mingi tõenäosus ikka eksisteerib, et keegi irl hakkab n***ima

vsiu100
04.12.12, 10:31
Ma olen kogu aeg mõelnud, kuidas high stakes mängijad või mid-stakes crusherid julgevad graafikuid postitada k.a. siia foorumisse. Mingi tõenäosus ikka eksisteerib, et keegi irl hakkab n***ima

http://et.wikipedia.org/wiki/Andres_Allsalu

2008 Põhjamaade meister tõstmises

:redface:

JarmoH
04.12.12, 10:38
Röövlile kangiga vastu pead :D

Codecci
04.12.12, 14:14
Ma olen kogu aeg mõelnud, kuidas high stakes mängijad või mid-stakes crusherid julgevad graafikuid postitada k.a. siia foorumisse. Mingi tõenäosus ikka eksisteerib, et keegi irl hakkab n***ima
No selle idee järgi peaks kõik Äripäeva Top 500 vennad värisedes ringi liikuma.

Asi on selles, et kellelgi pole see raha sullis kodus kapis. Pätid ei tule sulle ju koju, ütle, et pane Starsist cashoutima ja siis mingi 3-4 päeva ei chilli sinu juures, lisaks sellele pangakaardi limiit mingi €2K päev jne.

pikk28
04.12.12, 14:18
coca kuusk oli epic. siiamaani väriseb ilmselt

Potsataja
04.12.12, 14:20
Codecci, kas käid ikka MMA vms. treeningus? ::)

Rigged
10.12.12, 11:11
No selle idee järgi peaks kõik Äripäeva Top 500 vennad värisedes ringi liikuma.

Asi on selles, et kellelgi pole see raha sullis kodus kapis. Pätid ei tule sulle ju koju, ütle, et pane Starsist cashoutima ja siis mingi 3-4 päeva ei chilli sinu juures, lisaks sellele pangakaardi limiit mingi €2K päev jne.
Igal äripäeva top 500 vennal on tuttavaid pätte.

Codecci
10.12.12, 18:08
Igal äripäeva top 500 vennal on tuttavaid pätte.
Vahet pole, ega tuttavad pätid sind röövi-kindlaks ei tee.