PDA

View Full Version : setminemine OOP ja 3 bet strateegia



Villmann
04.12.12, 19:32
Tere, kas on kasumlik callida utg või mp avajat kui kõik foldivad minuni ja ma olen small blind või big blind ja mul on väike taskupaar. Avaja on calling stationi kalduvustega. Kui see on kasumlik siis mis näitajad pt hudist annavad mulle roheliuse tule callimiseks(setminemiseks). Ja kas sellise mängija vastu võib samamoodi callida ka suited broadwaydega?

Ma lugesin artiklit, kus soovitati utg avajat,kes avab sealt 14%, 3 bettida KK ja AA for value A5s,A4s,ja punased A3s 5 bet bluffina ja 33 combot 3 bet bluffina ma valisin AT ja A9s-A6s. mina (3bettija) olen in position ja avaja on ideaalne mängija (vastab mu 3 betile ideaalselt). Tegelikult on vist rasketes laudades õige avada 10% utglt Igatahes Bill Vosti nii oma raamatus soovitas ja kui ma oma zoom nl 100 käsi vaatasin siis seal need käed mis üle 10% läksid olidki miinuses. Minu küsimus on kuidas mu 3 bet käed IP muutuvad kui mu ideaalne vastane avab 10% 14% asemel.

Tänud.

q_q
04.12.12, 19:48
well

miks sul seda vaja on? 100nl ei m2ngi keegi ideaalset pokkerit

arenda parem oma explotimist/hand readingut mitte seda et su iga otsus oleks gto

su esimesele kysimusele vastus on common sense kui calling station avab utg siis setmine +ev

ranka
04.12.12, 19:49
Ma callin aasta läbi, kui stäkid 100BB kanti, aga ma ei oska öelda, kas see on õige või vale.

Ma arvan, et ma ei eksi, kui ma ütlen, et alati calli kui vastane on kehvemapoolne mängija (maksab su kolmiku välja halbu calle või bluffe tehes, lisaks võid PP-ga saad odava SD, kui ta liiga väikselt panusta või ei tee seda üldse) või kui mängija on väga tight (siis on ta range tugev, et tal tekivad raskusi foldimisega).

Vastased, kes on väga head, tunnevad mängu läbi ja lõhki, siis ma arvan, et nende vastu callimine ei ole eriti hea mõte v.a. kui nene avantõste ei ole miinimumtõste.

Strawberry
04.12.12, 20:29
Filter 22-88, sort by position. 200k hand sample.
Mul isiklikult on igalt positionilt small pairid plussis. Blindidest callin ja setminen.
Kõige väiksem pluss on hoopis EP-lt.

qbj0hn
04.12.12, 20:31
Multiway ok, fishi vastu ok, mingi üksiku regi avangu vastu ei, kui just reade/statse pole, et annab kergelt floppidel alla, et long runis see tegevus kasumlik oleks.

ESTPatrick
07.12.12, 00:31
küsimus ei ole hetkel üldse selles kas peaks kasumit näitama, vaid selle et näidata vähem kahjumit kui foldides blindil. niiet call suht snap peaks olema blindil olles

privador
07.12.12, 14:39
SB/BB pos peaks ju üldjuhul kahjumit genereerima. Seega tõesti huvitav oleks teada kas callimine paariga v hoopis 3 bettimine oop mis vahet nad omaks?

Strawberry
07.12.12, 15:06
SB/BB pos peaks ju üldjuhul kahjumit genereerima. Seega tõesti huvitav oleks teada kas callimine paariga v hoopis 3 bettimine oop mis vahet nad omaks?

UTG 3betimine blindidest ei ole kõige targem imo.

Pool UTG rangest callib sind ja mängib postflop in position, teine pool UTG rangest 4bet raiseb sind.

Mõlemad scenariod on halvad.