PDA

View Full Version : Milliseid raamatuid soovitate, kui



Steven Murd
12.12.12, 18:08
on huvi Texas hold 'emi vastu? Kõik pokkeriga seotud raamatud sobivad välja arvatud teosed konkreetsete formaatide kohta nagu Omaha jt, mis ei ole seotud Texas hold 'emi või üldiselt pokkeriga.

Juhul, kui huvi on ainult Texas hold 'emi vastu, siis kas tuleks kasuks näiteks Omaha jt kohta lugemine?

Aitäh.

camu
12.12.12, 18:10
Ma ei soovita ühtegi raamatut.

Steven Murd
12.12.12, 18:16
Miks mitte?

Lisaks sellise küsimuse, et mida teha, kui ei ole võimalust aktiivselt pokkerit mängida, kuid tahaks pokkerist rohkem teada? Kas vaadata videosid, lugeda internetist --

fyte
12.12.12, 18:44
The Poker Blueprint on alustuseks paras ilmselt. Netis saadaval, kui hoolega otsid.

kardaanirist
12.12.12, 20:14
mind aitas kõvasti oma alguspäevadel ka "Dynamic Full Ring Poker - Beyond the Basics". samuti netis saadaval.

Steven Murd
12.12.12, 20:24
The Poker Blueprint on alustuseks paras ilmselt. Netis saadaval, kui hoolega otsid.
Tõmbasin .pdf-ina alla ning alustasin lugemist. Aitäh!


mind aitas kõvasti oma alguspäevadel ka "Dynamic Full Ring Poker - Beyond the Basics". samuti netis saadaval.
Otsin. Aitäh.

qbj0hn
12.12.12, 23:41
Pole raamat, aga head lugemist, http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/concept-week-schedule-table-contents-397190/
Erinevad teemad linkidena pandud kõik ära ja lingis ise juba väge täpselt targemate poolt kirjeldatud.

Steven Murd
13.12.12, 09:31
Pole raamat, aga head lugemist, http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/concept-week-schedule-table-contents-397190/
Erinevad teemad linkidena pandud kõik ära ja lingis ise juba väge täpselt targemate poolt kirjeldatud.
Suured tänud.

Hetkel olen Two Plus Two ja Pokkeriprode liige. Kas on teisigi lehekülgi (pokkerifoorumid, -uudised ja nii edasi), kus tasuks ringi vaadata?

variatsioon
13.12.12, 10:18
No Limit Hold 'em: Theory and Practice
by David Sklansky, Ed Miller

rasmer
13.12.12, 14:35
No Limit Hold 'em: Theory and Practice
by David Sklansky, Ed Miller

Paljud Sklansky raamatud on küll juba ammu aegunud, konkreetselt selle kohta ei oska öelda, aga ma vaataks küll pigem uuema aja raamatute poole.

q_q
13.12.12, 14:46
kirjuta youtube "daniel negreanu hand reading" ja loe videote commenteid

parem kui any book available

Kosmonaut
13.12.12, 17:41
linkidest võib www.pokerstrategy.com soovitada

Codecci
13.12.12, 20:23
kirjuta youtube "daniel negreanu hand reading" ja loe videote commenteid

parem kui any book available
Ära trolli uusi kasutajaid.

Junken
15.12.12, 20:53
Ära trolli uusi kasutajaid.

You and 10 others like this post.

Steven Murd
15.12.12, 22:16
linkidest võib www.pokerstrategy.com soovitada
Aitäh.

ranka
16.12.12, 06:19
Paljud Sklansky raamatud on küll juba ammu aegunud, konkreetselt selle kohta ei oska öelda, aga ma vaataks küll pigem uuema aja raamatute poole.

On küll aegunud aga Theory & Practice on raamat, mida ma siiski soovitaks. Seal on väga palju algtõdesid ja ideid, mida saab hiljem edasi arendada ja ehk pärast selle lugemist on lihtsam ka mõista keerulisemaid 2p2 foorumite teemasid.

Kaitz20
19.12.12, 10:41
Ma ise arvan ka, et pigem pokerstrategy artiklid on algajatele kõige paremad. Pole kindel, kas pokkeriprodes on eraldi õppevahendite leht, sh starting sheet või kuidas mängida AK 3-bet potis.

Steven Murd
19.12.12, 13:41
Aitäh seni vastanuile.

Hetkel loen The Poker Blueprinti ja www.pokerstrategy.com artikleid. Paar raamatut on järjekorras ning Two Plus Two-s ei ole veel ringi vaadanud.

Soovitused on endiselt teretulnud.

Üks küsimus ka, et kus on käsikirjas pokkeriraamatuid müügil?

Kaitz20
19.12.12, 15:29
Näit http://www.apollo.ee/catalogsearch/result/?q=pokker
Ilmselt leiad ka midagi rahva raamatust.
Pigem õpid siiski erinevalt treeningsaitidelt ja õppevideosid vaadates. Mind aitas edasi väga palju cardrunnersi sait.

vsiu100
19.12.12, 15:37
Pokker ja võitja psühholoogia - soovikats peale mõnda mängukuud kuna muidu ei saa vbolla veel aru, mida silmas peetakse.

Keiss
20.12.12, 01:49
Pokker ja võitja psühholoogia on vist kõige parem ka kui mängutõed selged. Tiltav mängija on tihti sama vilets või hullemgi kui oskusteta mängija.

Steven Murd
25.12.12, 20:35
Pokker ja võitja psühholoogia on eilse seisuga olemas. Kas Pokkeriteooria (David Sklansky) ja/või Pokkerimängija piibel (Lou Krieger) on väärt lugemist?

Mis raamatuid, mida internetist leiaks, tasuks lugeda v.a The Poker Blueprint (olemas) ja Dynamic Full Ring Poker: Beyond The Basics? Soovitused endiselt teretulnud.

Kas Eestis müüakse ka inglisekeelseid pokkeriraamatuid paberkandjal?

6-maxi ja HU teemalised artiklid veebis on ka eelisjärjekorras.



Aitäh Teile, kes Te võtate aega, et soovitusi jagada.

kardaanirist
25.12.12, 21:46
Pokkerimängija piibel tundus küll bs (sirvisin korra, aga üleüldine mulje jäi kehv).

vilistaja
26.12.12, 01:32
Pokkerimängija piiblis lihtsalt mängu reeglid, strateegilise poole pealt suht kasutu (vähemalt mulle oli).
6maxi kohapealt soovitatakse seda http://www.gamblingsystem.biz/books/2p2NL6max.pdf (Ryan Fee 6 max stradegy).

qbj0hn
26.12.12, 02:57
http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/three-basic-fish-types-427948/

:redface:

brunn
12.06.13, 11:35
mida ma lugema pean, et ma niipalju ei Tiltiks? :)

Aime
12.06.13, 12:11
Juba eelpool mainitud Pokker ja võitja psühholoogia ehk Poker Mindset kui originaalist rääkida.

Steven Murd
21.07.13, 17:33
Ma ei hakanud uut teemat tegema, vaid toon selle üles. Väga hea oleks teada arvamusi Super/System-i kohta ja kõik online foorumid, veebilehed nagu Pokerstrategy, 2+2, Deucescracked on teretulnud.

Aitäh.