PDA

View Full Version : NL10-NL25 preflomp limbitud, postflopi mäng drawga või flopi hitiga



Rage
15.04.09, 08:41
niihh.. juhtub ikka, et ma BB või SB pealt ei taha limperite karistamist ette võtta miskite gabberitega või connectoritega jms.. ja siis SB completen või BB checkin... ja on siis mingi 4-6 mängijaga mulitiway pot...

aga.. juhul kui ma flopis pihta saan, siis mida edasi teha oma OOP' positsiooniga.. kas ja millistel juhtudel välja leadida kohe.. millisel puhul check-raiseda, millistel puhkudel lükata fold to any bet nupp sisse? kui kõik checkivad siis turnis hea kaardi tulemisel peab ju ikka välja leadima? (kardan siin donkide slowplayd, mida nad kohati oma "tarkuses" ette võtavad) mida vastaste puhul jälgida nende otsuste vastu võtmisel.

1) open ended stright-draw
2) nutflush draw
3) flushdraw
4) triple with low kicker
5) two pairs

mida ma turnis teen kui stright või flush kokku ei tulnud?

tdx
15.04.09, 17:15
Mina leadin drawdega. Pot on anyway nii v2ike, et isegi kui keegi (min-)raiseb sind flopis, siis t2itsa OK callida, et rohkem raha potti sisse saada, eriti kui head impl.oddsid on (peidetud draw, n6rk vastane etc).

Kui saan calleri flopis ja turnis ei hiti, siis betin peaaegu iga turni. Kuna herol initsiatiiv, siis v6imalus ka beti suurusega veits manipuleerida et paremaid oddse anda endale n2iteks.

Riveri foldin UI.

Tripsi ja kahte paari peaks kiiremini m2ngima, kuna nende v22rtus v6ib riveriks ysna v2ikseks kahaneda, niiet C-R oleks m6eldav flopis.

Rage
17.04.09, 10:57
bet suurused siis mis võiks olla.. flopis välja leadides ja turnis kui hitid/ei hiti

RudiTurbo
17.04.09, 11:20
Mina leadin ka sellistes pottides peaaegu alati ise välja umbes 3/4 potist.

Üllatavalt tihti võtan poti maha ning tihtipeale tuleb liiga väike raise, mis annab super oddsid tõmbamiseks ning siis kui turnis hitid, siis tihti stack käes :)

Panen turnis ka teise bulleti tavaliselt, mis on umbes sama tugev bet, nagu ma kaitseks oma already made handi(Kusjuures see võtab ka poti üllatavalt tihti maha(NL25)).
Ning kui riverisse jõuad ja ei hiti, siis tuleb välja mõelda, kas vastane võis ka drawimas olla ning seda ta tihtipeale võis teha, kui pole Sind enne riverit raisenud, kuid ma olen pussy ja siiski checkin riveri tavaliselt.

Rage
17.04.09, 11:40
top pair võiks olla selline käsi mis lendab suht igal tingimusel mucki eks?