PDA

View Full Version : BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)



krayzie
15.04.09, 13:28
Tervitaks siis kõiki fishe ja halbu regulare.

http://img529.imageshack.us/img529/6076/1104090411.jpg

http://img529.imageshack.us/img529/1905/1104090421.jpg

3.5 VTEC 217 kW
Nelikvedu
nahksisu
xenontuled
püsikiirusehoidja
vihmaandur
6cd box
navi
parkimisandurid
katuseluuk
jne.

ship it.

ranka
15.04.09, 13:33
Unustasid ju kõige tähtsama - palju plekkis?

pikk28
15.04.09, 13:35
cool
pane leitsiga joonele
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/083/auto_php-id=487083-www_auto24_ee.html
btw hea püss!

RudiTurbo
15.04.09, 13:35
Official pokkerirahade eest ostetud autode teema? :)

Kardan, et leits saab jubedalt põske

EDIT: Ja kas pildid on tehtud Pakri poolsaarel tipus :)

marguzz22
15.04.09, 13:46
Hind: 565 000.- EEK
36 110.- EUR
sisaldab KM 18%


Soodushind: 349 770.- EEK
22 354.- EUR
sisaldab KM 18%



bäuwäu, pokkerirahade eest? ranka, mis sul näidata on :D hah okok see oli nali, tõmmake nüüd pokkeriraha eest osetud autod letti


http://www.whatcar.com/car/Vauxhall/Agila-New/VauxhallAgila-New19582003124915.jpg

Tigrano
15.04.09, 13:52
Ärikad ;D See läheb natsja edasi tõesti ;)

pikk28
15.04.09, 13:54
ootan asjatundja leitsi kommentaare. ilma irooniata.

ESTPatrick
15.04.09, 13:56
ma loodan Reede näidata enda ostetust pilte

BuildUp
15.04.09, 14:04
Kus vanalinna korterid ja muud penthoused on? 8)

RudiTurbo
15.04.09, 14:09
Kus vanalinna korterid ja muud penthoused on? 8)


Isegi uusmiljonär Naxeril pole nii palju raha :D

marguzz22
15.04.09, 14:12
naxer leiti maksakahjustusega olympicust, raha kohta ütles ta ei kõik on läinud, harakaid ei tunne või

ranka
15.04.09, 14:14
bäuwäu, pokkerirahade eest? ranka, mis sul näidata on :D hah okok see oli nali, tõmmake nüüd pokkeriraha eest osetud autod letti


Vana bemmijunn, ei midagi erilist ning lähema 5 aasta jooksul ei plaani upgradeda ka.

Davy
15.04.09, 14:16
Tere sulle ka :)

ok2aa
15.04.09, 14:27
palju plekkis? miks honda?

krayzie
15.04.09, 15:25
Plekkis tiba rohkem kui ülalpool toodud A24 lingi isend

Miks ju honda...disain imponeeris, sõita oli mugav ning vajadusel tuli kapoti alt ka sportlikumaid hääli. Ei soovinud eriti ka autot mida eestis lademetes tänavail liigub, pigem midagi haruldlasemat kuid samas üpris silmatorkamatut.

Codecci
15.04.09, 15:31
Lõid NL400-le käega? :P
Täitsa kobe pill igatahes, otse ostsid välja? Enda oma peaks ka sellel nädalal saabuma, eks siis lükkan kah pildid siia üles ;)

masterpuppet
15.04.09, 15:38
Ikka eriti mahedal ajal tullakse siin laiama nüüd. :D
Ilmselt kõik swongis vennad hüppavad lähiajal aknast alla. :D

marguzz22
15.04.09, 15:40
Krayzie mis su screenname on tubades?

timukasr
15.04.09, 17:21
Solid!

CTXrix
15.04.09, 18:34
Sweet ride. Legend hakkab tegelikult tänaval silma küll ;), vähemalt mina märkan tihti.

ESTPatrick
15.04.09, 18:46
muidu ilus auto, aga oleksid võinud Opeli osta

leits
15.04.09, 23:32
olen sõitnud korra sellisega .. päris mugav oli tõesti peab mainima, ainuke asi mis häiris mind oli "kerge rool". muidu tõesti bueno pill, omamoodi kujundus ka.

aga noh mis ma siin ikka asja ilusals teen, japs on japs ;D

kuda tal hinna hodimine on? tavaliselt japside probleem on, et hind kukub rõvedalt ikka .. see küll pole esmatähtis, kuid kui kunagi müüa, siis kopikate eest on ka kehva 'ära anda

lenC
15.04.09, 23:35
meeldib ja motiveerib

kilu6
15.04.09, 23:41
Mis aasta väljalase on?
http://www.carsala.com/blog/wp-content/uploads/2008/11/car-value.jpg

leits
15.04.09, 23:46
Mis aasta väljalase on?
http://www.carsala.com/blog/wp-content/uploads/2008/11/car-value.jpg


see pilt on mille kohta? ylidtsada selle j2rgi kyll ei saa ...

kilu6
15.04.09, 23:49
see pilt on mille kohta? ylidtsada selle j2rgi kyll ei saa ...


Esimestel aastatel langeb auto hind ca 30% aastas, hiljem vähem. Sõltub mudelist (vt erinevat värvi jooned), majanduse hetkeseisiust jne

Aga auto on ilus. Kes peale sinu veel selle pereautoga sõitma hakkab? ;D

marguzz22
16.04.09, 08:49
now i have grind on my mind

Booyaka
16.04.09, 09:17
gj krayzie! kui kaardimängu rahadest ostetud siis küll sickfuckrespect! ise oleks sellise raha eest midagi muud soetanud, aga eks ta ole ka maitse asi mis kellelegi meeldib.

Skyline
16.04.09, 10:19
Väga õige valik imo !

Tigrano
16.04.09, 10:30
Vahpeal oli ühel tuttaval honda prelude või mis ta ongi, jube jama oli selle ime autoga. Parandada sai ainult tln honda esinduses ja kuna eriti neid autosi liikluses ei ole, siis pole ka juppe muidugi. Igasugune remont kestis alati kuu või sinna kanti ;D Samuti oli kõik ropult kallis.

Ja siis üritas veel müüa seda autot, ennem kui lahti sai, välimus iseenesest seff. Isegi tagarattad keerasid kurvis ;D

Mitme sekundiga see honda 100 sisse kütab?

masterpuppet
16.04.09, 10:34
7,2 oli. Vist, kui järgi vaatasin.
Aga põmst arvan, et legend jahab accordiga ühte põhja ning jupid samad. Või eksin?

krayzie
16.04.09, 10:41
ei ostnud müümiseks seega hinna hoidmisest ei tea midagi, 2008a mudel on muidu.

paberite järgi on 0-100km/h kiirendus 7.3s

juhtima ei hakka peale minu eriti keegi, võibolla naine saab ringi kimada mõned korrad.

Tigrano
16.04.09, 10:52
ei ostnud müümiseks seega hinna hoidmisest ei tea midagi, 2008a mudel on muidu.

paberite järgi on 0-100km/h kiirendus 7.3s

juhtima ei hakka peale minu eriti keegi, võibolla naine saab ringi kimada mõned korrad.


Ära naisele jumala eest autot usalda ;D

-andres-
16.04.09, 10:54
Ära naisele jumala eest autot usalda ;D


Haha, sul kurvad kogemused Tigrano :D?

Tigrano
16.04.09, 10:58
Haha, sul kurvad kogemused Tigrano :D?


Ta teeb 3 aastat juba lube, nüüd on veel koolieksam õnneks. Samas ta ütles, et nii või naa minu künaga ei sõida, et alla S klassi mersu ta sisse ei istu. Pean suvel probleemi lahendama ;D

Vahel sõidab ilma lubadeta, kui häda käes. Viimanekord oli, kui autos paha hakkas ja kiirabiga haigla viidi, siis kimas ise koju lastega ;D

kilu6
16.04.09, 11:00
Haha, sul kurvad kogemused Tigrano :D?


Minu kogumused näitavad, et tuleb lasta tihemini sõita (sh pimedaga ja vihmase ilmaga). Annab tunde kätte ja mingit jama ei juhtu. Aga korra aastas ikka mõne kiviseina vastu natuke stange ära kriibib vms.

Maheaatom
16.04.09, 11:07
kuda tal hinna hodimine on? tavaliselt japside probleem on, et hind kukub rõvedalt ikka .. see küll pole esmatähtis, kuid kui kunagi müüa, siis kopikate eest on ka kehva 'ära anda

Japid hoiavad just ünsa hästi hinda. Kolinal kukuvad uued Saksa tippmudelid: igast 7-sed bemmida, S-klassi mersud, A8-d jms, rääkimata Lõuna-Euroopa parsadest nagu renoo, pesoo jms.

Tigrano
16.04.09, 11:08
Minu kogumused näitavad, et tuleb lasta tihemini sõita (sh pimedaga ja vihmase ilmaga). Annab tunde kätte ja mingit jama ei juhtu. Aga korra aastas ikka mõne kiviseina vastu natuke stange ära kriibib vms.


Elus on olnud 3 matsu mul ;D Üks tln laki tänaval, kus auto läks maha kandmisele, siis kui väike panin tagurpidi vastu maja seina auto kolmnurkseks, ning talvel libedaga vastu maja seina, nii et vihmavee toru oli maja sees ;D

ranka
16.04.09, 11:08
Japid hoiavad just ünsa hästi hinda. Kolinal kukuvad uued Saksa tippmudelid: igast 7-sed bemmida, S-klassi mersud, A8-d jms, rääkimata Lõuna-Euroopa parsadest nagu renoo, pesoo jms.


Samas auto ostmine müümiseks on kõige mõttetum. See ongi umbes selline liisingvendade strateegia, et võtan täna liisingusse auto, mida ma tõenäoliselt ei suuda maksta aga pohh vaatame, et mis siis saab.

Potsataja
16.04.09, 11:21
Samas auto ostmine müümiseks on kõige mõttetum. See ongi umbes selline liisingvendade strateegia, et võtan täna liisingusse auto, mida ma tõenäoliselt ei suuda maksta aga pohh vaatame, et mis siis saab.


Eks on ka teisi variante. Mul oli lühikest aega naissoost töökaaslane, kes tööle asudes pidi mõnda aega sõitma oma autoga. Selleks oli tutikas Honda Accord. Elas ta ta muidu mehega Tabasalu korteris. Mina veel mõtlesin, et kena naine on saanud omale eduka mehe. Hiljem selgus, et mees on automaaler. Uue CR-V müüki tulekul vahetasid nad oma Accordi esimesel võimalusel CR-V vastu ja natuke hiljem otsustati ka korter ridaelamuboksi vastu välja vahetada. See oli siis aasta 2007. :D

PS. Neiu tahtis tegelikult küll Legendi aga sellest ei käinud ''jõud'' üle.

ranka
16.04.09, 11:27
Eks on ka teisi variante. Mul oli lühikest aega naissoost töökaaslane, kes tööle asudes pidi mõnda aega sõitma oma autoga. Selleks oli tutikas Honda Accord. Elas ta ta muidu mehega Tabasalu korteris. Mina veel mõtlesin, et kena naine on saanud omale eduka mehe. Hiljem selgus, et mees on automaaler. Uue CR-V müüki tulekul vahetasid nad oma Accordi esimesel võimalusel CR-V vastu ja natuke hiljem otsustati ka korter ridaelamuboksi vastu välja vahetada. See oli siis aasta 2007. :D

PS. Neiu tahtis tegelikult küll Legendi aga sellest ei käinud ''jõud'' üle.


Ju jäi imemis kilomeetreid väheks :)

Maheaatom
16.04.09, 11:29
Samas auto ostmine müümiseks on kõige mõttetum. See ongi umbes selline liisingvendade strateegia, et võtan täna liisingusse auto, mida ma tõenäoliselt ei suuda maksta aga pohh vaatame, et mis siis saab.

Ma olen liisingus töötanud (küll mitte eraisikutega) ja näinud küllaga neid suuri "ärikaid", kes on oma viimased rahad matnud mingitesse imeautodesse, mille turuhind on kukkunud kiiresti allapoole jääkväärtust. Vanemad A6-d (krt, pole minu arust ka teab mis auto) olid hea näide - uuena maksis 700K, nelja aasta pärast 150-160K; seega maksid ainuüksi auto omamise eest 11,500 kuus + finantskulud + kõik püsikulud. Just selle numbriga peaks majanduslikult mõtlev inimene arvestama ning see on sama tähtis nagu pokkerimängijale bankroll management. Tulevikuga mittearvestamine (sh. autode lisiimine - olen küllalt näinud liisingutaotlusi ettevõtetelt, kelle bilanss oli väiksem kui ühe liisitava auto väärtus) oli muuseas väga oluline põhjus, miks paljud väiksemad ettevõtted majanduse langedes kiiresti pankrotti läksid - elati lihtsalt üle võimete. Fine, kui oled miljonär, lähed esindusse ja ostad puhta raha eest oma S-klassi välja, siis pole muidugi probleeme aga keskmise eestlase jaoks, kes teenib...ütleme nii 10-20K palka, on "hinna hoidmine" väga tähtis argument ning Toyotad, Hondad, Mazdad on selles osas (vähemasti ühed) parimad valikud. Seda siis teadmiseks Leitsile ;)

pikk28
16.04.09, 11:51
Ju jäi imemis kilomeetreid väheks :)

LOL

marguzz22
16.04.09, 12:06
ma ostan sügisel endale uue 2006a saab 9-5 vist,selle raipe saab juba 120-150 000 ga kätte. Nahksisu, navi, viisakas ja sügiseks on autohinnad veel rohkem langenud, kuna inimesi jääb aina rohkem töötuks

pikk28
16.04.09, 12:34
ma ostan sügisel endale uue 2006a saab 9-5 vist,selle raipe saab juba 120-150 000 ga kätte. Nahksisu, navi, viisakas ja sügiseks on autohinnad veel rohkem langenud, kuna inimesi jääb aina rohkem töötuks

saab on cool. ma krt tiksun veel oma C4-ga 3 aastat. siis saab 4a garantii ja kasutusrent läbi. järgmise auto võtan soliidsema ja rohkem AUTO.

leits
16.04.09, 12:39
Japid hoiavad just ünsa hästi hinda. Kolinal kukuvad uued Saksa tippmudelid: igast 7-sed bemmida, S-klassi mersud, A8-d jms, rääkimata Lõuna-Euroopa parsadest nagu renoo, pesoo jms.

no offende aga uued bemmid ja s-klassi mersud on sinna 2 milli kanti ka, sa võrdled võrreldamatud. sa ei saagi öelda et aasta pärast see pill maksaks 1,8 miljonit ;D

leits
16.04.09, 12:41
ma ostan sügisel endale uue 2006a saab 9-5 vist,selle raipe saab juba 120-150 000 ga kätte. Nahksisu, navi, viisakas ja sügiseks on autohinnad veel rohkem langenud, kuna inimesi jääb aina rohkem töötuks


saab on väljast ülikena auto, üks mu lemmukuid. KUID see kes selle auto sisu disainis on täielik piider või oli umbe koomas

leits
16.04.09, 12:42
Japid hoiavad just ünsa hästi hinda. Kolinal kukuvad uued Saksa tippmudelid: igast 7-sed bemmida, S-klassi mersud, A8-d jms, rääkimata Lõuna-Euroopa parsadest nagu renoo, pesoo jms.


nad hoiavadki oma hinda selle pärast rohkem kuna nad maksavad lihtsalt kordades vähem uuena :)

aga krayzile muretuid kilomeetreid :) (nuux, mina lähen järgmine nädal oma autoga poleerimisse ja ülejärgmine nädal kliima ja geneka rihma vahetama ;D)

vsiu100
16.04.09, 13:10
maheaatom pidas silmas hinnahoidmist %-des, mitte summaliselt.

BuildUp
16.04.09, 13:25
Fine, kui oled miljonär, lähed esindusse ja ostad puhta raha eest oma S-klassi välja, siis pole muidugi probleeme aga keskmise eestlase jaoks, kes teenib...ütleme nii 10-20K palka, on "hinna hoidmine" väga tähtis argument ning Toyotad, Hondad, Mazdad on selles osas (vähemasti ühed) parimad valikud. Seda siis teadmiseks Leitsile ;)


Ma olen aru saanud, et isegi rikkurid liisivad autosid enamjaolt. Point selles, et mõne aja pärast mõne vägevama vastu välja vahetada ning mitte oma pead vaevata müümise ja muude tülikate asjadega. Viid liisingusse tagasi ja võtad uue.

ok2aa
16.04.09, 15:22
Ma olen aru saanud, et isegi rikkurid liisivad autosid enamjaolt. Point selles, et mõne aja pärast mõne vägevama vastu välja vahetada ning mitte oma pead vaevata müümise ja muude tülikate asjadega. Viid liisingusse tagasi ja võtad uue.


kui võtad mingi asja liisingusse, siis tegelt peaks sul olema ka see summa kohe välja käia imo. vastasel juhul elad üle oma võimete.

ps. leitsil on õigus (nagu alati)

Rage
16.04.09, 15:38
Viid liisingusse tagasi ja võtad uue.
see ei ole nii lihtne.. liisingule saad anda imo auto tagasi alles siis kui oled oma liisinguperioodi lõpuni maksnud ja jääb ainult jääkväärtus.. sel juhul on auto esindus andnud liisingufirmale lubaduse, et ostab auto jääkväärtuse eest tagasi..

kui tahad varem autot vahetada.. siis leiad inimese kes ostab sult auto ära.. ja maksad auto liisingufirmale kinni.. või näiteks saab ka liisingu üle anda järgmisele ostjale..

<liisib autot>



kui võtad mingi asja liisingusse, siis tegelt peaks sul olema ka see summa kohe välja käia imo. vastasel juhul elad üle oma võimete.

ps. leitsil on õigus (nagu alati)
see ei ole nii must-valge... mõtle kasvõi äri pidamise seisukohalt... kas sul on mõtekam aastaid raha koguda ja kokku hoida, et teha vajalik investeering, millega siis oma käivet ja kasumit suurendada.. või võtta laen.. ja kohe see investeering teha.. mis tähendab et su käive ja kasum suurenevad palju varem ehk üldiselt on kasumlikum..

sama asi ka liisinguga.. on mul mõtet need 5 aastat jala käia ja siis autot osta.. ja järgmise auto jaoks samas hakata kõrvale panema raha?

üle võimete elad sa siis kui su kulud on suuremad kui tulud... ja puhvri ruumi üldse ei ole ootamatute kulude suurenemiseks või tulude vähenemiseks

pikk28
16.04.09, 15:44
see ei ole nii lihtne.. liisingule saad anda imo auto tagasi alles siis kui oled oma liisinguperioodi lõpuni maksnud ja jääb ainult jääkväärtus.. sel juhul on auto esindus andnud liisingufirmale lubaduse, et ostab auto jääkväärtuse eest tagasi..

kui tahad varem autot vahetada.. siis leiad inimese kes ostab sult auto ära.. ja maksad auto liisingufirmale kinni.. või näiteks saab ka liisingu üle anda järgmisele ostjale..

<liisib autot>
see ei ole nii must-valge... mõtle kasvõi äri pidamise seisukohalt... kas sul on mõtekam aastaid raha koguda ja kokku hoida, et teha vajalik investeering, millega siis oma käivet ja kasumit suurendada.. või võtta laen.. ja kohe see investeering teha.. mis tähendab et su käive ja kasum suurenevad palju varem ehk üldiselt on kasumlikum..

sama asi ka liisinguga.. on mul mõtet need 5 aastat jala käia ja siis autot osta.. ja järgmise auto jaoks samas hakata kõrvale panema raha?

üle võimete elad sa siis kui su kulud on suuremad kui tulud... ja puhvri ruumi üldse ei ole ootamatute kulude suurenemiseks või tulude vähenemiseks

puust ja punaseks :)

RudiTurbo
16.04.09, 15:48
Kui Sul on väljaostmiseks raha olemas, siis liisingusse võtmine on raha põletamine

JapaneseMerc
16.04.09, 16:14
Kui Sul on väljaostmiseks raha olemas, siis liisingusse võtmine on raha põletamine


not, kui sa suudad käesolevalt rahalt rohkem tootlust saada kui sa liisingu rake'i plekid.

vsiu100
16.04.09, 16:22
not, kui sa suudad käesolevalt rahalt rohkem tootlust saada kui sa liisingu rake'i plekid.


jõudsid ette.....

aga selle liisingusse tagasi andmine pole lihtne. ei võeta tänases seisus. meil tööl seisab 1 uus honda(noh, jäi üle :) )
see, et juba kuid pole näiteks saksast ühtki rekkat kasutatud autodega siia poole teele pandud, pole vist kellegile üllatus.
lood on nii, et nüüd viiakse siit saksa autosid müüki, kuna meiel on teatud autod odavamad, kui seal.

ok2aa
16.04.09, 16:23
see ei ole nii lihtne.. liisingule saad anda imo auto tagasi alles siis kui oled oma liisinguperioodi lõpuni maksnud ja jääb ainult jääkväärtus.. sel juhul on auto esindus andnud liisingufirmale lubaduse, et ostab auto jääkväärtuse eest tagasi..

kui tahad varem autot vahetada.. siis leiad inimese kes ostab sult auto ära.. ja maksad auto liisingufirmale kinni.. või näiteks saab ka liisingu üle anda järgmisele ostjale..

<liisib autot>
see ei ole nii must-valge... mõtle kasvõi äri pidamise seisukohalt... kas sul on mõtekam aastaid raha koguda ja kokku hoida, et teha vajalik investeering, millega siis oma käivet ja kasumit suurendada.. või võtta laen.. ja kohe see investeering teha.. mis tähendab et su käive ja kasum suurenevad palju varem ehk üldiselt on kasumlikum..

sama asi ka liisinguga.. on mul mõtet need 5 aastat jala käia ja siis autot osta.. ja järgmise auto jaoks samas hakata kõrvale panema raha?

üle võimete elad sa siis kui su kulud on suuremad kui tulud... ja puhvri ruumi üldse ei ole ootamatute kulude suurenemiseks või tulude vähenemiseks


no ma mõtlesin seda maheaatomi näidet, kus ostetakse auto, mis on kallim kui kogu ülejäänud networth kokku. auto peaks olema sellise väärtusega, et kui temaga midagi juhtub, siis see rahalisele seisule suurt põntsu ei paneks. kui oled 6 kuud 20k palka saanud siis ei tuleks osta 8k kuus liisingut maksev auto.

hugeego
16.04.09, 16:34
Väga asjalik :D

Maheaatom
16.04.09, 18:05
Sellele, kas osta (kui on selleks raha) või liisida, annab vastuse ainult konkreetne liisingpakkumine. Kui tegemist on sellise n.ö. "tavalise liisingpakkumisega" ja ettevõtte arvel on seismas vaba raha, millel otsene rakendus puudub, siis tasuks seda üldjuhul ikkagi kasutada ning mitte raha juurde osta (sh. liising), sest ka see 0,1% + EURIBOR, millega suurkliendid omal ajal laenu said (ja millega praegu enam hui antakse), on ikkagi finantskulu. Lisaks võtab liisingfirma tihtipeale vahelt ka teistelt teenustelt nagu näiteks kindlustus. Teisalt, kui pakutakse tõsiselt häid diile (näiteks annab autodiiler või liisingfirma kliendi autole mingi müstilise jäägi), siis võib auto rendile (e. liisingusse) võtmine olla isegi kasulikum. Omal ajal mäletan näiteks, et üks ettevõte andis majandusbuumi kõrgketkel Opel Astratele kolmeks aastaks 150,000 läbisõidu juures jäägiks 60%...kliendi jaoks mõistagi ülihea diil aga ma olen kindel, et see firma vaagub pragu hinge ning tema hoov on täis neid 60%-lisi Opeleid ;D

Ja Leits, ma mõtlesin loomulikult protsentuaalset kukkumist. S-klassi mersu, mis maksis 2004. aastal 1,5M, maksab praegu paremal juhul 300K ning müüa on seda ikka raske. Langus 5 aastaga on täpselt 5 korda! Keskmises varustuses Toyota Corolla näiteks maksis 2004. aastal 250K ja 125K eest saab sellest praegu julgelt lahti, kukkumine seega vaid 2 korda! Mõlemal autol on vahepeal tulnud välja ka uus mudel, seega võib neid vabalt võrrelda. Ma ei taha mõistagi väita, et Saksa tippmudelid on kehvad autod, sest kui mina oleks rikkur, ostaks minagi hea meelega S-klassi või uue seitsmese, kuid enne tuleb selleks ka saada. 10K...20K...või isegi 50K kuus teeniv inimene on sellest ikka väga kaugel. Paljud eestlased aga sellest aru ei saanud ja tulemus on see, et nii mõnigi X5 või S-klassi vend sööb praegu kodus kiirnuudleid ning kerjab vanaemalt bensuraha. Jah, võiks ju auto liisingfirmale tagasi viia, kuid teatavasti ei saa liisingut üldjuhul katkestada, kuid auto turuväärtus on jäägist madalam ning kliendil puudub võimalus vaheraha maksmiseks ;)

leits
16.04.09, 18:58
Jup nii on .. Samas imo on see suhteliselt loogiline ka. sellel 250k'sel autol pole nii võrdk kukkudagi kuhugile. Obv need bemmid ja mersud ja audid on "kergelt ülemakstud". Tho ega sele toyotaga ka nyyd sitt sõita pole, peres avensis ja ise uhasin taga 25000km tutikast peast võetud siis, ühtegi probleemi ei esinenud ja ei osanudki muud tahta :D

Samas kui korra said bemmi istutud, kasvõi sinna samusesse 2003a 530d e39 (nagu mul siis hetkel on), siis alles hakkad tundma õppima, mis asi on mugavus. Uutest lipulaevadest rääkimata ;D ;D


krayzie auto valik tegelt on hea, aasta on väga hea. garantii all, midagi perse l2heb lykkad saani jalaga esindusse ja lõugad et tehke korda :)

Potsataja
16.04.09, 19:19
Eelviimases töökohas ütles ''tark'' peadirektor kunagi, et auto ei tohiks maksta rohkem, kui ühe kuu palk. Muidugi oli tal seda lihtne öelda, endal ju firma auto ;D. Minu eelviimane tööauto maksis 20 kuupalka ja viimane 12 kuupalka. Oma raha ees ostes/liisides ei tohiks auto mingil juhul rohkem maksta, kui pool aastapalka, ideaalis pigem kolm kuupalka.

Rage
16.04.09, 19:22
mhm.. bruto või neto?
maimäleta palju mu palk siis oli kui ma ta ostsin, aga praegu neto palgas on ta miski 10-11 palka..

kui mingil moel peaks töö kaotama.. siis oleksin küll kusessa.. puhvrit eriti ei ole.. 1-2 kuu jagu.. samas mu eriala on suht hea, pole kuigi palju kes oskavad seda.. peaks tööd leidma küll..

leits
16.04.09, 19:25
Eelviimases töökohas ütles ''tark'' peadirektor kunagi, et auto ei tohiks maksta rohkem, kui ühe kuu palk. Muidugi oli tal seda lihtne öelda, endal ju firma auto ;D. Minu eelviimane tööauto maksis 20 kuupalka ja viimane 12 kuupalka. Oma raha ees ostes/liisides ei tohiks auto mingil juhul rohkem maksta, kui pool aastapalka, ideaalis pigem kolm kuupalka.


kolm kuu palka? wtf. siis sa saadki mingi saani. eeldades et kuupalk HEA hetkel on 20000

Potsataja
19.04.09, 10:57
Üldiselt võiks peale leitsi päeviku unarusse jäämist jääda see teema nö. autoteemaks ;)

Ma vaatasin auto24.ee-st mile vahel hakkaks ise Legendi hinnaklassi puhul valima:

http://img8.auto24.ee/auto24/560/195/14237195.jpg

http://img8.auto24.ee/auto24/560/742/8767742.jpg

http://img9.auto24.ee/auto24/560/083/13188083.jpg

http://img2.auto24.ee/auto24/560/761/14224761.jpg

http://img8.auto24.ee/auto24/560/549/10478549.jpg

Krt, esimene valik peaaegu ununes, igati kena pereauto

http://img2.auto24.ee/auto24/560/982/10356982.jpg

leits
19.04.09, 10:58
hummer on ilmselt kõige praktilisem variant

Potsataja
19.04.09, 13:47
hummer on ilmselt kõige praktilisem variant


Level ???

Kusjuures maal elava paljulapselise perekonnaga jaoks võiks ta seda reaalselt tõesti olla. BMW550i, Pontiac GTO ja Audi RS6 pole tegelikult ju sugugi odavamad üleval pidida. Vastupidavuse osas ei oska sõna võtta. Selle Hummeri saaks alla 300K ehk isegi kätte ;)

Tigrano
19.04.09, 15:26
Level ???

Kusjuures maal elava paljulapselise perekonnaga jaoks võiks ta seda reaalselt tõesti olla. BMW550i, Pontiac GTO ja Audi RS6 pole tegelikult ju sugugi odavamad üleval pidida. Vastupidavuse osas ei oska sõna võtta. Selle Hummeri saaks alla 300K ehk isegi kätte ;)


Sellise hummeri saab usast alla 200k juba, kui hästi otsida. Usast tasuks igal juhul uuemaid autosi osta, kui juba ostmiseks läheb. Ise eelistaksin samuti sellise summa välja käimiseli, mingit kasutatud luxus püssi kasuks ;)

BuildUp
19.04.09, 22:06
See on BALLIN OUTTA CONTROL!!!

http://memimage.cardomain.com/ride_images/3/2640/4101/31599550001_large.jpg

http://www.cardomain.com/ride/3159955

Tigrano
19.04.09, 22:09
See on BALLIN OUTTA CONTROL!!!

http://memimage.cardomain.com/ride_images/3/2640/4101/31599550001_large.jpg

http://www.cardomain.com/ride/3159955


Ma ei tea maitse asi, aga mulle ümarate joontega autod ei meeldi ;D Kuidagi naiselik, peaks karmim olema.

BuildUp
19.04.09, 22:13
Ma ei tea maitse asi, aga mulle ümarate joontega autod ei meeldi ;D Kuidagi naiselik, peaks karmim olema.


Irw. Praegusel ajal ongi imo kõik autod ümarate joontega. Tigrano pead ikka Hummer H1 või 92. aasta Mercedese vaatama. :D

Davy
19.04.09, 22:14
Mulle ei meeldi autod, mis karjuvad "uuuuu look at me i got a awesome car. Everywhere i go people stare at my car ... i feel so pretty".

My avatar disagrees btw

Tigrano
19.04.09, 22:15
Irw. Praegusel ajal ongi imo kõik autod ümarate joontega. Tigrano pead ikka Hummer H1 või 92. aasta Mercedese vaatama. :D


Jep nii ongi, täiesti sick, kõik ostavad mingid ümarad kärud endale poole milliga. Vanad autod mulle meeldivad sitaks rohkem, ega muud ei jäägi üle, kui peab mõne vana parsaga leppima ;D

Edit: vaadake venelased on GAZ-ist hummeri teinud hahahahah

http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/200612/russia-s-gaz-auto-s-_800x0w.jpg

marguzz22
19.04.09, 22:22
krayze sa tallinna poiss?

Potsataja
19.04.09, 22:23
Irw. Praegusel ajal ongi imo kõik autod ümarate joontega. Tigrano pead ikka Hummer H1 või 92. aasta Mercedese vaatama. :D


MB G klass, Jeep ja veel mõned Ameerika autod lisaks obv.

Kahjuks peegeldab Davy postitus üldsuse suhtumist, nkn keegi ei usu, et sa ostsid auto auto enda pärast ;D

vsiu100
19.04.09, 22:34
mulle vanem G klass meeldib, just välimuse, kandilisuse pärast.

BuildUp
19.04.09, 22:34
MB G klass, Jeep ja veel mõned Ameerika autod lisaks obv.

Kahjuks peegeldab Davy postitus üldsuse suhtumist, nkn keegi ei usu, et sa ostsid auto auto enda pärast ;D


Ostaks auto pigem lihtsalt auto pärast. ;D

Tigrano
19.04.09, 22:36
Ostaks auto pigem lihtsalt auto pärast. ;D


Jah, kui pappi pole suurt auto alla matta, siis ostaks lihtsalt auto pärast, aga kui pappi hakkab kogunema või tuleb iga kuu uksest koguaeg, siis juba ihaldaks midagi paremat ;D

BuildUp
19.04.09, 22:40
Aga mehed aidaks mul otsus langetada. Olen veidi dilemma ees, kas:

A) http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/984/auto_php-id=404984-www_auto24_ee.html

B) http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/928/auto_php-id=602928-www_auto24_ee.html

c) MÕNI MUU CA 40K MAKSEV NORMAALNE PILL

RudiTurbo
19.04.09, 22:47
Aga mehed aidaks mul otsus langetada. Olen veidi dilemma ees, kas:

A) http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/984/auto_php-id=404984-www_auto24_ee.html

B) http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/928/auto_php-id=602928-www_auto24_ee.html

c) MÕNI MUU CA 40K MAKSEV NORMAALNE PILL


Bemmil ju lausa nahksisu ja puha! Siin pole küsimustki minu jaoks ;D

Potsataja
19.04.09, 22:49
Aga mehed aidaks mul otsus langetada. Olen veidi dilemma ees, kas:

A) http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/984/auto_php-id=404984-www_auto24_ee.html

B) http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/928/auto_php-id=602928-www_auto24_ee.html

c) MÕNI MUU CA 40K MAKSEV NORMAALNE PILL


Kle, õige autopoe oled leidnud, lihtsalt masin vale ;D

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/565/auto_php-id=593565-www_auto24_ee.html

Muidu neist kahest on bemm ilusam, ainult see jutt kuulutuse juures ei tekita just kindlustunnet.

Tigrano
19.04.09, 22:52
Aga mehed aidaks mul otsus langetada. Olen veidi dilemma ees, kas:

A) http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/984/auto_php-id=404984-www_auto24_ee.html

B) http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/928/auto_php-id=602928-www_auto24_ee.html

c) MÕNI MUU CA 40K MAKSEV NORMAALNE PILL


konkreetselt 40k summa on nii rõve, et 60k hakkaks juba lubama, et korralik auto osta. Grindi veel 1 kuu ja saad midagi asjalikku ;)

Häda pärast ostaks sellise http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/500/auto_php-id=597500-www_auto24_ee.html

edit: näe 50k saab juba sellise http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/979/auto_php-id=601979-www_auto24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/515/auto_php-id=594515-www_auto24_ee.html

BuildUp
19.04.09, 22:53
Kle, õige autopoe oled leidnud, lihtsalt masin vale ;D

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/565/auto_php-id=593565-www_auto24_ee.html

Muidu neist kahest on bemm ilusam, ainult see jutt kuulutuse juures ei tekita just kindlustunnet.


ROFL. You are kidding with that escort? ;D ;D ;D

Ma ei tea see bemm. :-\ Esiots mulle absull ei istu, aga muidu võimsust on ja seest on ka solid.

Samas Audi on standard. Kindel laks, et üldjuhul ei hakka virisema. Tegu veel sedaaniga ka.

BuildUp
19.04.09, 22:58
konkreetselt 40k summa on nii rõve, et 60k hakkaks juba lubama, et korralik auto osta. Grindi veel 1 kuu ja saad midagi asjalikku ;)

Häda pärast ostaks sellise http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/500/auto_php-id=597500-www_auto24_ee.html

edit: näe 50k saab juba sellise http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/979/auto_php-id=601979-www_auto24_ee.html


Tra ma ei tea miks, aga ma ei usalda millegi pärast neid odavaid ning suuri A8sid. Nagu mingi alateadlik hirm sees nendega, et tekib mingi probleem ning siis vaja veel sama palju või rohkemgi peale plekkida remondiks. Nii kui nii on kavas ainult 2-3 kuuks see auto osta ning sügisel vahetada obv mingise taolise vastu - http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/394/auto_php-id=522394-www_auto24_ee.html . See on küll damn hot ja läheb edasi ka päris kenasti. :)

Potsataja
19.04.09, 22:58
Absoluutselt ei tee nalja. Võimsuse vahe kompenseerib väike kaal ja varuosade hindadest pole vist mõtet rääkidagi.

Tigrano
19.04.09, 22:59
Tra ma ei tea miks, aga ma ei usalda millegi pärast neid odavaid ning suuri A8sid. Nagu mingi alateadlik hirm sees nendega, et tekib mingi probleem ning siis vaja veel sama palju või rohkemgi peale plekkida remondiks. Nii kui nii on kavas ainult 2-3 kuuks see auto osta ning sügisel vahetada obv mingise taolise vastu - http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/394/auto_php-id=522394-www_auto24_ee.html . See on küll damn hot ja läheb edasi ka päris kenasti. :)


Irw, ostad auto 2-3 kuuks, naljamees ikka küll ;D Mis sa mõtled, et keegi ostab ka Su vanat saani või ;D

BuildUp
19.04.09, 23:01
Irw, ostad auto 2-3 kuuks, naljamees ikka küll ;D Mis sa mõtled, et keegi ostab ka Su vanat saani või ;D


Ma arvan, et 30k veel lähevad mõlemad, nii bemm kui see a6, aga sellest a8 enam juba nii kergelt lahti ei saa.

Tigrano
19.04.09, 23:04
Ma arvan, et 30k veel lähevad mõlemad, nii bemm kui see a6, aga sellest a8 enam juba nii kergelt lahti ei saa.


Praegu surutise ajal ei osta keegi enam ühtegi autot ei vanat ega uut ;D

BuildUp
19.04.09, 23:05
Praegu surutise ajal ei osta keegi enam ühtegi autot ei vanat ega uut ;D


Küll ma ikka mõnele uuele nl10 mehele maha müün. Lol. ;D

vsiu100
19.04.09, 23:23
Küll ma ikka mõnele uuele nl10 mehele maha müün. Lol. ;D


usu mind, ei müü.
mul on tuttavaid, kes on autode müügiga kümneid aastaid tegelenud, kel on autoplatsid praegu autosid täis.
ega ma nalja ei teinud, kui ütlesin, et praegu viikase siit treiladega autosid saksa tagasi müüki.
osta auto pikemaks ajaks.

Davy
19.04.09, 23:28
MB G klass, Jeep ja veel mõned Ameerika autod lisaks obv.

Kahjuks peegeldab Davy postitus üldsuse suhtumist, nkn keegi ei usu, et sa ostsid auto auto enda pärast ;D


Wuut? Does not compute....

Kui räägid minu arvamusest Krazyie valikust, siis eksid rängalt. Buildupi postitatud imeliste kroonvelgedega jaguar(?) on see liiga uhkeldav minuarust. Ok pealevaadata on küll ilus, aga sellega reaalselt Eestis liikuda oleks vist sama tunne nagu elaval mannekeenil Viru keskuse vaateaknal.

RudiTurbo
19.04.09, 23:53
Tigrano autod on ikka natuke unreal, kui Tal plaanis 40k auto osta.

60k'ga 220 kilowatist looma annab pigem soovitada ostjale, kes vaatas vb mingeid 120k eest rahulike liikureid.

Esimese auto võix ikka natuke rahulikuma osta nii ohutuse kui ka lihtsalt selle pärast, et Ta hiljem rahapuuduse tõttu garaazhis ei seisaks ja bensu hinna tõttu sõidud tegemata ei jääks.

Ning see Escort võib isegi selle Audi tolmupilve sisse jätta vabalt, kuid IMO autos võix ikka natuke ruumi ka olla, väike auto on suht jube. Mul 2 hästi suurt kasvu sõpra ka, mina neid küll kuhugi Escorti ära ei mahutaks :D

Tigrano
20.04.09, 09:43
Tigrano autod on ikka natuke unreal, kui Tal plaanis 40k auto osta.

60k'ga 220 kilowatist looma annab pigem soovitada ostjale, kes vaatas vb mingeid 120k eest rahulike liikureid.

Esimese auto võix ikka natuke rahulikuma osta nii ohutuse kui ka lihtsalt selle pärast, et Ta hiljem rahapuuduse tõttu garaazhis ei seisaks ja bensu hinna tõttu sõidud tegemata ei jääks.

Ning see Escort võib isegi selle Audi tolmupilve sisse jätta vabalt, kuid IMO autos võix ikka natuke ruumi ka olla, väike auto on suht jube. Mul 2 hästi suurt kasvu sõpra ka, mina neid küll kuhugi Escorti ära ei mahutaks :D


No unreal ei ole midagi, kui mees mängib nl100, siis mulle ei mahu lihtsalt pähe, miks peaks ostma mingi vahepealse käiki, mida 2-3 kuu pärast müüa, kui saab kehvema a8, mis on ilus kandiline :P (kuigi olen mersu vänn), 4wd ülimugav, võimas ja kulud pole ka mingid nii suured, isegi pensa kulud pole 4,2 liitriselt suured, kui just gaas põhjas ei sõida koguaeg. Vinge lux auto, millega rahulikult sõita paar aastat. Igasugused uhiuued väikesed käkk autod, sidrunid, hondad, mazdad jne on saast vana luxauto kõrval.

Hea näide sõbra puhul, kellel on uuem seat leon turbo diisel ja ostis nüüd vana a8 hea hinnaga kõrvale, nüüd seat seisab, sest autol ja autol on suur vahe. Üks on pisike junn, missiis et uus jne, aga teine on vana lux auto, millega on ülimugav sõita.

Eriti veel preagusel raskel ajal, mis läheb veel hullemaks, kus saab juba 2006 aasta kalleid autosi alla 200k, siis ma ei näe enam pointi vanat käulat osta, mis läheb hiljem romula teed või saad 10k.

Ise olen ka õnnelik, et ei ostnud talvel ühte vanat mersut, sest nüüd saab selle rahaeest juba uuema. Nüüd veel sõbra sõber läks aasta tagasi usasse, kes oksjonitelt autosi kokku ostab ja hinnad on tõesti unreal ;D

Ja fordi palun ära hakka a8 kiirenudsega võrdlema, sest vana a8 4.2 liitrine on tõesti püss ja ei ole vahet kas ta kiirendaks veel paremini või tõesti mõni väike käula olgu selleks ford, seat, opel teeks ära, sest autol on tõsiselt hea minek ja sellest piisab. Võibolla jah esimesed meetrid suudab mõni väikeauto võistelda, aga 100km/h pealt kaovad kõik täpiks taha.

Minu soovitus BulidUpile sõida taksoga ja kogu üks kuu veel nl100s ;)

ok2aa
20.04.09, 10:00
Üks on pisike junn, missiis et uus jne, aga teine on vana lux auto, millega on ülimugav sõita.



qft

RudiTurbo
20.04.09, 10:05
Escordi võrdlus oli obv selle esimese Audiga, mis Ta Bemmiga seal võrdles :P
A8'le obv ei saa vastu :)

Potsataja
20.04.09, 10:11
Ja fordi palun ära hakka a8 kiirenudsega võrdlema, sest vana a8 4.2 liitrine on tõesti püss ja ei ole vahet kas ta kiirendaks veel paremini või tõesti mõni väike käula olgu selleks ford, seat, opel teeks ära, sest autol on tõsiselt hea minek ja sellest piisab. Võibolla jah esimesed meetrid suudab mõni väikeauto võistelda, aga 100km/h pealt kaovad kõik täpiks taha.


Performance --- jään 96a. Audi A8 näitajaid ootama :P

* Maximum speed : 133mph (213km/h)
* 0-60 mph : 8,3s
* 0-100 mph : 22,2s - WTF 60-100 mph 13,9s , tõesti uimasevõitu
* 1/4 mile : 16,4s

Mulle ka kunagi meeldis A8 jms, nüüd eelistaksin võimalusel just selllist väiksemat sõiduautot ja teiseks masinaks maasturit.

Maheaatom
20.04.09, 10:59
Vana lux-auto miinuseks on reeglina üle mõistuse kallis ülalpidamine kulu. Esiteks on nad vanad, kulunud (auto võib ilus välja näha, kuid ei jaga 95% ostjatest lahti, et see on kuskil Saksamaal n. 600.000 km. taksot uhanud) ning lagunevad pidevalt. Ma tean neid Audi-mehi küll, kes aastas oma 50-100K maksvasse "legendaarse" esisilla jms. omaduste poolest tuntud "püssi" umbes samas summas sisse laovad ja auto ikka korralikult ei sõida. Nendel autodel on ka juba üsna palju sellist tehnikat peal, et ise või kõrvalgaraaži Vadim igat asja korda ei tee; tuleb minna esindusse ja oi-oi-oi mis hindu Audi esindus küsib...Ma ei hakka rääkima bensu- jms. olmekuludest - kui ikka pisut vajutad, on Tallinn-Tartu ots ka praeguste üsna madalate bensuhindade juures vähemalt 400.- ning kui kui pidevalt seda sõidad, läheb asi kokkuvõtteks ikka väga kalliks. Lisaks tuleb pidevalt oma auto pärast väriseda, sest iga asja parandamine maksab hingehinda ja kasko tegemisel pole pointi, kuna see on auto väärtust arvestades hirmkallis.

Jah - plussiks on see, et nad hoiavad hästi hinda. Ostad 97 aasta A8 50K eest ja 2 aasta pärast võid selle vabalt sama raha eest maha müüa. Sõita on ka üsna mugav (kui auto parajasti töötab korralikut muidugi). Kui ma peaksin valima 10 aastat vana Audi A8 ja mingi 3-5 aastat vana seati, renoo jms. vahel, siis tingimusel, et auto ei kuulu minule ja ma ei pea maksma selle ülalpidamise eest, valiks Audi. Aga endale ei ostaks kumbagi! Kui on olemas 50K pappi, siis parem kasutada see 50K liisingu sissemakseks ning osta korralik mõni aastat vana 200K maksev auto. Selle raha eest võib saada ka üsna korraliku "püssi", mille puhul on kindel, et see ei lagune iga sekundiga ning läheb vähemasti igal hommikul käima. Kokkuvõttes võib isegi odavam tulla ;)

leits
20.04.09, 12:09
jeesus crhist .. need 200K eest pyssid on teada, üks on ullem urn kui teine. a'la n2iteks m5 ... mingi 150k eest on neid nagu mustikaid hetkel turul .. kuid milline neist ka sõidetav on? Mitte ükski. A'la esimene piduriketas maksab asjale juba vist 5-6k tükk .. rääkimata muudest juppidest. eesti turg on tõsise sitaga üle külvatud. mingi leedus 3st autost on yks saadud ja siin äritakse .. nii need asjad k2ivad. mingit pilli hakkate ostma, siis soovitan soojalt see 2-3k maksta ja esinduses mingi 24p or 72p test teha. saad kindla õlevaate, mis on korras ja mis mitte.

need ajad on möödas kui võeti "sõber" kaasa kes v2he asja jagas ja silmaga vaatas, et on normaalne, käib küll ...

Tigrano
20.04.09, 12:30
Minumeelest on küll vanade luxus autode ülavalpidamine tunduvalt odavam, kui uute misiganes autode ülevalpidamine ;D Esiteks peaks kasko raha eest, mida ei pea maksma juba igakuise väikese hoolduse teha saama ;D

Ning see uuem auto laguneb täpselt samamoodi, et peab jooksvalt vahetama kõike nagu vanal, ainult jupid kallimad või sama hinnaga.

Võimsad mootorid nendega ei juhtu midagi üldjuhul, kui juba muud pisividinad olen ära vahetanud, siis ju peaks auto korras olema ja võib mõnuga korras autoga sõita.

pikk28
20.04.09, 12:53
Minumeelest on küll vanade luxus autode ülavalpidamine tunduvalt odavam, kui uute misiganes autode ülevalpidamine ;D Esiteks peaks kasko raha eest, mida ei pea maksma juba igakuise väikese hoolduse teha saama ;D

Ning see uuem auto laguneb täpselt samamoodi, et peab jooksvalt vahetama kõike nagu vanal, ainult jupid kallimad või sama hinnaga.

Võimsad mootorid nendega ei juhtu midagi üldjuhul, kui juba muud pisividinad olen ära vahetanud, siis ju peaks auto korras olema ja võib mõnuga korras autoga sõita.

ole nüüd. ma maksan caskot 4k aastas. 4 aastat on garantii ehk maksan ainult korralise hoolduse eest iga 20k km. tagant. rohkem kulusid mul pole. ainult bensukulu, mida ka eriti ei kulu. a noh sidrun pole auto ju ka :)

Potsataja
20.04.09, 12:53
Kui auto juures olevat juttu uskuda, siis peaks hoopis selline Audi olema BuilUpile õige valik, pole isegi vajadust mõne aja pärast uuema/kallima vastu välja vahetada: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/983/auto_php-id=603983-www_auto24_ee.html

http://img2.auto24.ee/auto24/560/722/14200722.jpg

Tigrano
20.04.09, 13:02
ole nüüd. ma maksan caskot 4k aastas. 4 aastat on garantii ehk maksan ainult korralise hoolduse eest iga 20k km. tagant. rohkem kulusid mul pole. ainult bensukulu, mida ka eriti ei kulu. a noh sidrun pole auto ju ka :)


Ma arvan, et need sidrunid maksid poest välja sõites 200k nüüd on natuke vana auto 100k ja kas 4a tõesti kõik jupid vahetatakse tasuta ::), et mille eest Sa 20k tagant hoolduses maksma pead.

Uuel autol peaks olema kaskole lisaks mingi intress ka, et kokkuvõttes väga odav ei tohiks ka tulla.

pikk28
20.04.09, 13:22
ostsin tutikana 2008 juunis 209k. hetkel auto24-s üritatakse müüa 150-160k.
samasugune nagu see ainult must http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/117/auto_php-id=571117-www_auto24_ee.html
hetkel pea 30k km sõitnud ja ei midagi hullu. eks kui esimene hooldus möödas siis saan targemaks. a jah 4 aastat on täisgarantii.
esiveermik jms asjad lähevad garantii alla.
vanasti oli mul 96 a audi. tra see masin ajas mind nii tilti. iga krdi poole aasta tagant vahetasin esiveermiku välja. muudkui lagunes.
ütleme nii, kui autopede pole, siis ajavad ka need võrrid asja ära ja väga soodsalt. minujaoks on masin ikka punktist A punkti B liikumiseks. ma õhtuti eriti ringi ei sõida, muss põhjas, paljaste tissidega näitsikud taga jms.

leits
20.04.09, 13:28
Minumeelest on küll vanade luxus autode ülavalpidamine tunduvalt odavam, kui uute misiganes autode ülevalpidamine ;D Esiteks peaks kasko raha eest, mida ei pea maksma juba igakuise väikese hoolduse teha saama ;D

Ning see uuem auto laguneb täpselt samamoodi, et peab jooksvalt vahetama kõike nagu vanal, ainult jupid kallimad või sama hinnaga.

Võimsad mootorid nendega ei juhtu midagi üldjuhul, kui juba muud pisividinad olen ära vahetanud, siis ju peaks auto korras olema ja võib mõnuga korras autoga sõita.


"Võimsad mootorid nendega ei juhtu midagi üldjuhul, kui juba muud pisividinad olen ära vahetanud, siis ju peaks auto korras olema ja võib mõnuga korras autoga sõita."

Mõtle uuesti natukene mida sa kirjutasid :)

vsiu100
20.04.09, 13:59
"Võimsad mootorid nendega ei juhtu midagi üldjuhul, kui juba muud pisividinad olen ära vahetanud, siis ju peaks auto korras olema ja võib mõnuga korras autoga sõita."

Mõtle uuesti natukene mida sa kirjutasid :)


ma arvan, et tigrano mõtles, et võimsamal mootoril on nn ressurssi rohkem.

imo on auto tarbeese, mille juures on tähtis turvalisus, mugavus, madalad pusikulud. noh nende mõistlik suhe siis pigem.
võimust peaks olema, kuid üle ei pingutaks. kui tahan kiiruse kaifi saada, sõidan rotaxi-ga, krossikaga, rallikaga vms. ilma et kedagi peale enda ohustaks.

a, tuli 1 hea näide meelde seoses auto vastupidavusega.
isa ostis kunagi 91a, 82a 230D MB. läbisõit oli miski 500,000. sõitis sellega üle 10a, niiet spidoka 999.999 peal sai ring täis ja ca 200.000 pealegi.
siis andis vennale auto, vend sõitis sellega veel ca 150.000 ja müüs maha miski 2005a. vahepeal ainukesed asjad mida vahetati oli kolvirõngad, puksid, piduriklotsid-ühesõnaga peenraha.
nägin samat autot paar nädalat tagasi mustamäel foori taga......polnud viga...

leits
20.04.09, 14:03
ma arvan, et tigrano mõtles, et võimsamal mootoril on nn ressurssi rohkem.

imo on auto tarbeese, mille juures on tähtis turvalisus, mugavus, madalad pusikulud. noh nende mõistlik suhe siis pigem.
võimust peaks olema, kuid üle ei pingutaks. kui tahan kiiruse kaifi saada, sõidan rotaxi-ga, krossikaga, rallikaga vms. ilma et kedagi peale enda ohustaks.

a, tuli 1 hea näide meelde seoses auto vastupidavusega.
isa ostis kunagi 91a, 82a 230D MB. läbisõit oli miski 500,000. sõitis sellega üle 10a, niiet spidoka 999.999 peal sai ring täis ja ca 200.000 pealegi.
siis andis vennale auto, vend sõitis sellega veel ca 150.000 ja müüs maha miski 2005a. vahepeal ainukesed asjad mida vahetati oli kolvirõngad, puksid, piduriklotsid-ühesõnaga peenraha.
nägin samat autot paar nädalat tagasi mustamäel foori taga......polnud viga...


ma suht kahtlen et nii v2he vahetati. arvestades eesti teid, siis sillad lagunevad ikka valusalt. for sure vahetati õõtsasid jne jne .. ykski amort ei pea 1m+ kilomeetrit vastu. selle peale ma võin myrki võtta ..

vsiu100
20.04.09, 14:05
ei vaidle vastu.
tean, et vend ei vahetanud.
point oli selles et see mootor ja kere oli haige igiliikur

BuildUp
20.04.09, 14:15
Kui auto juures olevat juttu uskuda, siis peaks hoopis selline Audi olema BuilUpile õige valik, pole isegi vajadust mõne aja pärast uuema/kallima vastu välja vahetada: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/983/auto_php-id=603983-www_auto24_ee.html

http://img2.auto24.ee/auto24/560/722/14200722.jpg




Rallit igapäev vast ikka ei tee. :D

Potsataja
20.04.09, 14:19
Miks peaks igapäev rallit tegema, piisab teadmisest, et vajadusel võib seda teha ;)

Rage
20.04.09, 14:20
mulle ikka väga meeldib VAGi 2.0 TFSI mootor.. ökonoomne ja vajadusel saab ralliga ka hakkama (Y)

BuildUp
20.04.09, 14:21
Miks peaks igapäev rallit tegema, piisab teadmisest, et vajadusel võib seda teha ;)


Üldjuhul ma valiks siis juba A8 selle asemel. Kuigi jah selle A6 puhul ma saaksin ca 70% kindel olla, et auto on korralik.

Oskab keegi muidu öelda ka palju vanema A8 või selle A6 üle 200 kw aasta kindlustus on?

Rage
20.04.09, 14:26
Üldjuhul ma valiks siis juba A8 selle asemel. Kuigi jah selle A6 puhul ma saaksin ca 70% kindel olla, et auto on korralik.

Oskab keegi muidu öelda ka palju vanema A8 või selle A6 üle 200 kw aasta kindlustus on?
alates 143kw'st enam pole vahet palju kw'sid on.. see on viimane aste.. edasi tuleb juba siis su enda koefitsent vms.. mul on auto pärnusse registreeritud, kw'sid 147 ja koefitsent 0.77 ja mingi 3,5k maksan aasta peale LK'd

muidu kui tallinnasse oleks regatud, maksaks mingi 4,7k vist umbes

BuildUp
20.04.09, 14:31
alates 143kw'st enam pole vahet palju kw'sid on.. see on viimane aste.. edasi tuleb juba siis su enda koefitsent vms.. mul on auto pärnusse registreeritud, kw'sid 147 ja koefitsent 0.77 ja mingi 3,5k maksan aasta peale LK'd

muidu kui tallinnasse oleks regatud, maksaks mingi 4,7k vist umbes


Nojah. Peab ka Pärnusse tegema, aga ma obv plekin rohkem. Ma roheline alles. :-[ :D

leits
20.04.09, 14:56
Sõbral on 210KW 540i E39. 4k äkki oli aasta

ok2aa
20.04.09, 15:12
ostsin tutikana 2008 juunis 209k. hetkel auto24-s üritatakse müüa 150-160k.
samasugune nagu see ainult must http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/117/auto_php-id=571117-www_auto24_ee.html
hetkel pea 30k km sõitnud ja ei midagi hullu. eks kui esimene hooldus möödas siis saan targemaks. a jah 4 aastat on täisgarantii.
esiveermik jms asjad lähevad garantii alla.
vanasti oli mul 96 a audi. tra see masin ajas mind nii tilti. iga krdi poole aasta tagant vahetasin esiveermiku välja. muudkui lagunes.
ütleme nii, kui autopede pole, siis ajavad ka need võrrid asja ära ja väga soodsalt. minujaoks on masin ikka punktist A punkti B liikumiseks. ma õhtuti eriti ringi ei sõida, muss põhjas, paljaste tissidega näitsikud taga jms.


mu emal on samasugune auto - 3a vana vist? see konkreetne auto on küll juba täissaan. talvel külmaga tagumised uksed lahti ei käi - nagu ferrari. ema palus ükskord esitule pirni ära vahetada - no ei saanud mina sellega hakkama. tuli välja, et keegi tuttavates froggy omanikest polnud sellega hakkama saanud ja selle jaoks tuleb sõita esindusse ja maksta 25.- teenustasu.

vsiu100
20.04.09, 15:16
Nojah. Peab ka Pärnusse tegema, aga ma obv plekin rohkem. Ma roheline alles. :-[ :D


võta mõni kaugem nurgake, põlva, tapa vms. pärnu/2= põlva.

pikk28
20.04.09, 15:27
mu emal on samasugune auto - 3a vana vist? see konkreetne auto on küll juba täissaan. talvel külmaga tagumised uksed lahti ei käi - nagu ferrari. ema palus ükskord esitule pirni ära vahetada - no ei saanud mina sellega hakkama. tuli välja, et keegi tuttavates froggy omanikest polnud sellega hakkama saanud ja selle jaoks tuleb sõita esindusse ja maksta 25.- teenustasu.

nyyd tean, mis eest ootab :)
a noh esituli läks ka mul vahepeal. mingi autopesula vend vahetas ära. esindusse nyyd küll sõitma sellepärast ei hakka.
mul see talv uksed käisid korralikult. liiga uus ka veel :)

leits
20.04.09, 15:53
mul bemmil j2id talvel uksed kinni .. tra k2isin pesulas .. ahvid ei kuivatanud korralikult, järgmine päev insta kylmunud kõik

Purz
20.04.09, 16:19
mul bemmil j2id talvel uksed kinni .. tra k2isin pesulas .. ahvid ei kuivatanud korralikult, järgmine päev insta kylmunud kõik


Keegi ei kuivatagi sul tihendeid korralikult ära. Kui garaaži pole, siis pead ise üle käima need. Standard.

RudiTurbo
20.04.09, 17:20
Nojah. Peab ka Pärnusse tegema, aga ma obv plekin rohkem. Ma roheline alles. :-[ :D


Mul elab terve suguvõsa veel Antslas, kui kindlustuse tegemiseks läheb :D

Oliverk
20.04.09, 17:28
Ma täoselt enam ei mäleta kus aga kuskil üürikorteris peaks paartuhat autot arvel olema :D

QKulgur
21.04.09, 01:26
Rallit igapäev vast ikka ei tee. :D


teeb äkki ikka kyll rallit? ;D

http://img261.imageshack.us/img261/3188/s6viitkaril.jpg

seda autot ärge jumala eest ostke, sõbra auto oli ja sai veel seda ise müümas käidud.
kõik oli pe**es mis olla saab 31k-ga sai veel maha müüdud. Parandatud asju on aga looma tast ei saa. Ja pealegi ükski S/2/4/6 pole autom kastiga mingi ess.

Tigrano
21.04.09, 11:15
Irw, kunagi ei või teada, mis autoga tegu ;D

Dogers
22.04.09, 02:02
Selline küsimus siis, et kui te siin poolemilliseid autosi jne ostate.. Kus te raha hoiate seni kuni kogute?
Tahaks ise ka koguda millegi suurema jaoks.
Kas BRil hoidmine on kindlam kui pangas või on sellejaoks veelparemaid lahendusi?

qbj0hn
22.04.09, 08:08
Selline küsimus siis, et kui te siin poolemilliseid autosi jne ostate.. Kus te raha hoiate seni kuni kogute?
Tahaks ise ka koguda millegi suurema jaoks.
Kas BRil hoidmine on kindlam kui pangas või on sellejaoks veelparemaid lahendusi?
Ma arvan kui oled võitev mängija siis pole eriti vahet kas BRM-il või pangas hoida kuna distsipliin on olemas ja pole ohtu,et võid selle raha kaotada ;)

vsiu100
22.04.09, 09:05
Selline küsimus siis, et kui te siin poolemilliseid autosi jne ostate.. Kus te raha hoiate seni kuni kogute?
Tahaks ise ka koguda millegi suurema jaoks.
Kas BRil hoidmine on kindlam kui pangas või on sellejaoks veelparemaid lahendusi?


4-5% intressiga reservhoius?

http://www.nordea.ee/Teenused+erakliendile/Hoiused/Reservhoius/60532.html

vms....

Codecci
24.04.09, 14:29
microballin in control:
http://img406.imageshack.us/img406/3274/img0205f.jpg

98 aasta, 2.4 bensiin, rootsist toodud, 65 000.-
pildi peal talveveljed, suveveljed juba alla keeratud, mis vähe kobedamad

BuildUp
24.04.09, 15:15
Päris hea hinnaga saadud. :) Audi normaalne.

LuuK
24.04.09, 15:51
Huvitav, miks pokkerimängijatele furgoonid meeldivad? Väike kaheistmeline sportauto oleks ju palju lõbusam. Tegelt ma ise pole mingi ütleja, mul hoopis mikrobuss. :D

Codecci
24.04.09, 15:58
Huvitav, miks pokkerimängijatele furgoonid meeldivad? Väike kaheistmeline sportauto oleks ju palju lõbusam. Tegelt ma ise pole mingi ütleja, mul hoopis mikrobuss. :D

no väikest sportautot ei saa täis tankida ja saaremaale minna hea rahvaga
ja sportauto omamiseks peab baller ka olema

qbj0hn
24.04.09, 17:00
Ma olen aru saanud, et isegi rikkurid liisivad autosid enamjaolt. Point selles, et mõne aja pärast mõne vägevama vastu välja vahetada ning mitte oma pead vaevata müümise ja muude tülikate asjadega. Viid liisingusse tagasi ja võtad uue.
Yep see on täiesti standard.Üks mu sugulane suht baller ja ta ütles,et nii tehaksegi.Keegi ei osta kunagi neid sicke püsse välja.Va kui mingi kollektsionäär ei ole.Enamjaolt vahetatakse peale kuud kahte välja sama liisingu põhimõte alusel.

Rage
24.04.09, 17:08
no väikest sportautot ei saa täis tankida ja saaremaale minna hea rahvaga
ja sportauto omamiseks peab baller ka olema
what about this: http://www.km77.com/00/skoda/octavia/rs/2009/gra/001.asp (pildil klikkides läheb järgmise juurde edasi)

täpsem info: http://new.skoda-auto.com/COM/about/info/news/News/Pages/2009_20_Octavia_RS_Scout.aspx

Complying with the EU 5 standard, the engines fitted to the Octavia RS include a 2.0 TSI/147 kW petrol unit with a consumption of 7.5 l/100 km and reduced CO2 emissions (175 g /km) and a 2.0 TDI CR/125 kW diesel engine (5.7l/100 km and 150 g/km, respectively). Both engines come exclusively with a six-speed manual twin-clutch DSG transmission.

ok2aa
24.04.09, 18:27
suur auto on igatepidi mugavam kui väike imo. mul on v70, enam väiksemaga ei oskaks eriti olla

leits
24.04.09, 19:55
mai bmw.

http://img21.imageshack.us/img21/6097/picture002ymm.jpg

http://img21.imageshack.us/img21/4241/picture004kly.jpg

http://img21.imageshack.us/img21/327/picture007wzc.jpg

http://img21.imageshack.us/img21/3911/picture0081t.jpg


tagasohoidlik pere auto

Tigrano
26.04.09, 10:40
Ja Leits sinna su need miljonid läinud ongi ;D

Norm auto, endal oleks selline, siis jääks rahule.

ranka
26.04.09, 15:11
Mulle ei meeldi too keretüüp :(

RudiTurbo
26.04.09, 17:09
Mulle ei meeldi too keretüüp :(


Mulle ka Touring ei meeldi, sedaan peab ikka olema!

leits
26.04.09, 19:18
Mulle ka Touring ei meeldi, sedaan peab ikka olema!


Aga sina ei meeldi mulle k :)

RudiTurbo
27.04.09, 10:12
Aga sina ei meeldi mulle k :)


lies!

QKulgur
27.04.09, 19:49
Minu eelmine 3l diisel bemm
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=528220&rhash=a014

Pole veel uut autot ostnud aga tuleb vast subaru wrx sti mingi sinine

Tigrano
27.04.09, 19:52
Minu eelmine 3l diisel bemm
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=528220&rhash=a014

Pole veel uut autot ostnud aga tuleb vast subaru wrx sti mingi sinine


Käisin tln seal mingis parklas oli subaru impreza vanem ja mitsu evo, suht ilusad ja odavad ka, ainult vasakpoolse rooliga kõik ;D

QKulgur
27.04.09, 20:01
vasakpoolsega nagu võikski olla ju ;D

leits
27.04.09, 20:20
LOl .. parempoolsed ehk pidas silmas :D
qkulgur kui autot omad veel, võta see mi märk maha (kui võtnud pole veel) ... see on kohutav, emmist on asi kaugel :D

QKulgur
27.04.09, 20:36
no see m/// pannaksegi m paketile ju peale, ja auto ongi täielik m-pakett, niiet see märk seal asja eest ikka, oleks mingi m5 märk siis loogish et minema

Tigrano
27.04.09, 20:39
Jep ma ikka sassis, pidasin teist poolt silmas.

leits
27.04.09, 20:41
no see m/// pannaksegi m paketile ju peale, ja auto ongi täielik m-pakett, niiet see märk seal asja eest ikka, oleks mingi m5 märk siis loogish et minema


ah fak vaatasin ise ka üle uuesti, sry my bad

Potsataja
27.04.09, 20:46
No aru ma ei mõista, mida selles bemaris nähakse ;D

http://img9.auto24.ee/auto24/560/523/13913523.jpg

Codecci
27.04.09, 20:47
No aru ma ei mõista, mida selles bemaris nähakse ;D

http://img9.auto24.ee/auto24/560/523/13913523.jpg

ja siis postitad sellise pildi? :o ;D

lenC
27.04.09, 20:48
wtf is that thing

leits
27.04.09, 20:48
mis bemar :D? se paks mingi dodge n2ss olema

alaska
27.04.09, 20:50
wtf is that thing


This is USA car.

Potsataja
27.04.09, 20:50
Fck, jälle mõistetakse mind valesti. Asja mõte oli, et väiksema raha eest saab hoopis erilisema auto ;)

Codecci
27.04.09, 20:51
Fck, jälle mõistetakse mind valesti. Asja mõte oli, et väiksema raha eest saab hoopis sitema auto ;)

tõsi

vsiu100
28.04.09, 00:49
imprezaga niisama tänaval liigelda või maanteel sõita igapäevaselt - okse.
olen proovinud, imeb vilinal.
ebamugavuse tipp.

PokerDevil
28.04.09, 17:12
Cod, pic with new wheels needed.

BuildUp
28.04.09, 18:36
Sain oma masina kätte lõpuks. Mitte küll see, mis ma algul tahtsin, aga vist veel parema.

http://img9.auto24.ee/auto24/560/589/12999589.jpg

http://img8.auto24.ee/auto24/560/595/12999595.jpg

142kW ja minek on ikka päris jõhker. Paistab ülihästi hoitud ka. Ainuke asi, mis eriti ei meeldi, on värv, aga muud asjad kaaluvad asja üles.

Ja platsil oli hind 50k, mis sai 40k peale kaupeldud. :D

leits
28.04.09, 18:49
jess saab joonele panna siis ;D

BuildUp
28.04.09, 20:03
jess saab joonele panna siis ;D


Tõmbab pohhuilt kotti sulle. ;D ;D
2.8 142kW Quattro

ESTPatrick
28.04.09, 20:04
minu 97kw ja 217kg vastu vist ei saa

-andres-
28.04.09, 22:22
Mul 71kw + sidur libiseb. Impossible is nothing.

leits
28.04.09, 22:27
Tõmbab pohhuilt kotti sulle. ;D ;D
2.8 142kW Quattro


pohhuilt? suht kahtlen .. see quattro ei anna sulle mitte sittagi suve .. tagasildon kohati isegi parem ... palju seekallub sul ? mul on mingi 1840kg vms ... ma suht kahtlen et ma tuppe saan .. uuema kerega 2.8 quattro automaat a6 sai niiet v2he ei olnud .. ainult tagumisi tulesid ta n2gi ;D

QKulgur
28.04.09, 22:39
kw on samapalju aga bemmil on väänet rohkem mingi 100 nm ca.
bemm teeb 90% ära

BuildUp
28.04.09, 22:41
pohhuilt? suht kahtlen .. see quattro ei anna sulle mitte sittagi suve .. tagasildon kohati isegi parem ... palju seekallub sul ? mul on mingi 1840kg vms ... ma suht kahtlen et ma tuppe saan .. uuema kerega 2.8 quattro automaat a6 sai niiet v2he ei olnud .. ainult tagumisi tulesid ta n2gi ;D


2150kilo on. Ei, tegelt see kotti tõmbamise jutt niisama. ;D

Rage
28.04.09, 23:12
kw on samapalju aga bemmil on väänet rohkem mingi 100 nm ca.
bemm teeb 90% ära
palju väänet on? palju paberite järgi 0st 100ni on?

leits
28.04.09, 23:31
palju väänet on? palju paberite järgi 0st 100ni on?


automaat touring 2kki oli 8.5

Codecci
28.04.09, 23:39
Cod, pic with new wheels needed.

Eelmisel lehel on ju ;)

Potsataja
25.10.09, 14:21
BMW killer ;)

http://img8.auto24.ee/auto24/560/922/11787922.jpg

ottokatz
25.10.09, 15:00
Typhoon ;D, gepard karunahas vedrud ja pidurid võiks veidi paremad olla

nikitheone
25.10.09, 21:50
täna sain oma bemmi korda.
http://www.upload.ee/image/239297/P1010171.JPG

Madis Very
26.10.09, 14:31
http://tolunaus.files.wordpress.com/2009/06/usa-flag1.jpg autod on õiged autod.

Lausa nii õiged, et täna oli politsei kiir-reageerimis üksus mind äratamas ja üllatuseks prooviti viimase nädalaga teist korda autot ära ärandada (seest midagi jälle võetud pole).
Nüüd lukud nii segi pekstud, et kinni ei saa panna ja läheb koju hoiule ära. LoL@Tallinn

Naabril on natukene uuem usa raud ja käidi ka põhjalikult üle. Teisi pole õue peal proovitudki.

Kas vargad on usa haterid ? ??? ;D Või tõesti on turvasüsteem nii palju nõrgem, et teistest minnakse kaarega mööda.

Codecci
26.10.09, 14:37
http://www.german-flag.org/rippled-german-flag-720.jpg autod on õiged autod.

Lausa nii õiged, et täna oli politsei kiir-reageerimis üksus mind äratamas ja üllatuseks prooviti viimase nädalaga teist korda autot ära ärandada (seest midagi jälle võetud pole).
Nüüd lukud nii segi pekstud, et kinni ei saa panna ja läheb koju hoiule ära. LoL@Tallinn

Naabril on natukene uuem usa raud ja käidi ka põhjalikult üle. Teisi pole õue peal proovitudki.

Kas vargad on usa haterid ? ??? ;D Või tõesti on turvasüsteem nii palju nõrgem, et teistest minnakse kaarega mööda.

FYP

LuuK
26.10.09, 16:11
Naabril on natukene uuem usa raud ja käidi ka põhjalikult üle. Teisi pole õue peal proovitudki.

Kas vargad on usa haterid ? ??? ;D Või tõesti on turvasüsteem nii palju nõrgem, et teistest minnakse kaarega mööda.

tellimus obv. see, et uuesti proovitakse kui kõik samamoodi jätad on standard

sm112
26.10.09, 16:41
Ma tahaks midagi sellist omale, stackipikenduseks v nii:

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/227/auto_php-id=503227-www_auto24_ee.html

Kui SNE ära viitsin teha järgmine aasta, siis peaks boonustega papi kokku saama küll.

Potsataja
26.10.09, 16:48
Ma tahaks midagi sellist omale, stackipikenduseks v nii:

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/227/auto_php-id=503227-www_auto24_ee.html

Kui SNE ära viitsin teha järgmine aasta, siis peaks boonustega papi kokku saama küll.




Aga sa harjuta kõigepealt väiksemaga ;)

http://img3.auto24.ee/auto24/560/358/15253358.jpg

Kujuures just sellise keretüübiga bemmid meeldivad mulle kõige rohkem.

kollane
26.10.09, 17:26
6 seeria üüber nuts, aga kauge unistus ainult. 3 kupee reaalsem

leits
26.10.09, 17:48
6 seeria üüber nuts, aga kauge unistus ainult. 3 kupee reaalsem


suurt rahakotti sulle :() vel suuremat kui minu auto puhul :D:D:D

Kloonike
26.10.09, 18:04
Praegu on mul hea meel, et lube pole - puudub kiusatus suure summa eest auto osta, saab raha lihtsalt maha juua.

alaska
26.10.09, 19:39
Praegu on mul hea meel, et lube pole - puudub kiusatus suure summa eest auto osta, saab raha lihtsalt maha juua.


http://www.jimsbigthings.com/images/BigBuck.jpg

mcbethk
26.10.09, 19:45
Praegu on mul hea meel, et lube pole - puudub kiusatus suure summa eest auto osta, saab raha lihtsalt maha juua.

ROFL pole mõtet ja. Jood täis ennast ja paned vastu puud ka veel :D

BuildUp
31.10.09, 00:01
Keegi võiks visata 2+2 ballin outta control linke ka siia. Otsisin durri cribi aga ei leidnud kuskilt...

PokerDevil
31.10.09, 00:05
Lampi avastasin. :D

http://archiveserver.twoplustwo.com/showflat.php?Cat=0&Number=7723984&page=0&fpart=1&vc=1

2006 aastal siis, nice eliit koos grindimas, durrrr, raptor.. :)

E: Nice text pildi autode pildi all...

Dogers
04.01.10, 15:52
Lampi avastasin. :D

http://archiveserver.twoplustwo.com/showflat.php?Cat=0&Number=7723984&page=0&fpart=1&vc=1

2006 aastal siis, nice eliit koos grindimas, durrrr, raptor.. :)

E: Nice text pildi autode pildi all...



no peab lihtsalt meeldima :D

ranka
04.01.10, 16:28
Lampi avastasin. :D

http://archiveserver.twoplustwo.com/showflat.php?Cat=0&Number=7723984&page=0&fpart=1&vc=1

2006 aastal siis, nice eliit koos grindimas, durrrr, raptor.. :)

E: Nice text pildi autode pildi all...


Änksa. Naljakas, et ollakse toas tossude ja plätudega.

Codecci
06.01.10, 00:03
Änksa. Naljakas, et ollakse toas tossude ja plätudega.

USA standard vist?

Timpz
06.01.10, 00:31
USA standard vist?

jh imo

rohelinekonn
06.01.10, 00:39
rotilt mustad on vist toad koguaeg. Väljast tuled igast mustust tood kaasa

mikk2468
06.01.10, 02:48
Selleks on koristaja.

teerajaja
17.06.10, 20:23
Sain oma masina kätte lõpuks. Mitte küll see, mis ma algul tahtsin, aga vist veel parema.

http://img9.auto24.ee/auto24/560/589/12999589.jpg

http://img8.auto24.ee/auto24/560/595/12999595.jpg

142kW ja minek on ikka päris jõhker. Paistab ülihästi hoitud ka. Ainuke asi, mis eriti ei meeldi, on värv, aga muud asjad kaaluvad asja üles.

Ja platsil oli hind 50k, mis sai 40k peale kaupeldud. :D


Kuda auto vastu on pidanud ? matnud palju raha või oli hea ost.

leits
17.06.10, 21:53
miser raha matmise all mõeldatakse? Et vahettakse kuluvaid osasid :D? See mis liigub ju kuluvb :D

teerajaja
17.06.10, 22:01
Põhi küsimuse mõte ikka, kas ostuga rahule jäänud. Ja rahamatmise all kas pole ülejõu käinud, kirved juppide hinnad vms

BuildUp
17.06.10, 22:48
Kuda auto vastu on pidanud ? matnud palju raha või oli hea ost.

Masin on ülimugav ja kena välimusega, selle aja jooksul, mis omanud olen, on juppe ikka tulnud vahetada, aga see käib asja juurde...mingi aeg panen aga müüki, sest tahan veidi uuemat...aga kui huvi on, siis võib lähemalt rääkida...:smile:

variatsioon
17.06.10, 22:49
bluffid

BuildUp
17.06.10, 22:53
bluffid

blufin mida?

camu
22.06.10, 00:42
Soovitage midagi. Hinnaks 50-100 kilo eeku. Parem sinna vahele:P

variatsioon
22.06.10, 00:50
http://indianinthemachine.files.wordpress.com/2010/01/goldbars1.jpg

BuildUp
22.06.10, 01:17
http://indianinthemachine.files.wordpress.com/2010/01/goldbars1.jpg

Ma ei ole väga seda kulla teemat uurinud, aga ma usun, et praegu see enam väga kasumlik pole ja kõige paremal juhul teenid inflatsiooniga luhta läinud papi tagasi.

edit: panen video ka...sellesmõttes, et kui juba selline vennike räägib kullast ja ka iga taksojuht on teemaga kursis, siis lihtsalt elu on näidanud, et asi hakkab ülekuumenema. Te võite küll väita, et kulla puhul on teine lugu ja blabla, aga siiski ma ei näe sellel väga suurt perspektiivi ENAM.

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/TvncO9hZINw&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/TvncO9hZINw&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

jrgn hell
22.06.10, 05:19
http://www.coolest-gadgets.com/wp-content/uploads/day-night-watch_48.jpg

maksab $300 000 ja näitab ainult, kas on öö või päev

imthcplant
22.06.10, 06:52
http://www.coolest-gadgets.com/wp-content/uploads/day-night-watch_48.jpg

maksab $300 000 ja näitab ainult, kas on öö või päev

Tegelt ??? Eriti kasulik ost siis oleks ju :P:D

LuuK
22.06.10, 12:21
mingi vampiirifännide värk?

vennike
25.06.10, 21:51
http://www.coolest-gadgets.com/wp-content/uploads/day-night-watch_48.jpg

maksab $300 000 ja näitab ainult, kas on öö või päev

kui sellise kella jõuad osta siis on vist sügavalt pohhui mis kell on. rongi/bussi/lennukiaegu ei pea ju jälgima, sest olemas on limusiinid ja eralennukid jms.

noname
27.06.10, 01:59
praktiline kell indeed...

k2snakalle
27.06.10, 02:39
Me (nl25 grinderid) armastame Opelit!
http://www.upload.ee/image/656768/k2ks_opelit.JPG

http://www.upload.ee/image/656766/vectra_a.jpg

http://www.upload.ee/image/656769/opeltagant.JPG

2.0 110kw... linnapeal väga jalgu ei jää ja ülalpidamise kulud olematud :D

0ttt
27.06.10, 12:52
Poleks uskunud, et ma seda ütlen aga kenad Opelid :rolleyes: