PDA

View Full Version : Kõige fishisem pokkerituba



Wolferk
27.12.12, 07:56
Milline on kõige fishisem pokkerituba(Texas Holdem)? Kus on kõige rohkem ja kõige suuremad/räigemad fishid? Kus on kõige fishisemad rahalauad,SnG ja turniirid? Kas mõni pokkerituba on kõigis kolmes mänguvariandis kõige fishisem või omavad kõigis mänguvariantides esikohta erinevad pokkeritoad(millised?)
Tänan!

qbj0hn
27.12.12, 08:10
Tõenäoliselt mingi underground tuba kus on siuke rake, et anna otsad kui otseselt su küsimusele vastata. Urkad.
Küll, aga on teised probleemid taolistes kohtades mängides.
Starsis piisavalt fishe, ei ole nad veel otsa saanud.

Ecuador13
27.12.12, 08:40
+1 kuubeele, protsentuaalselt on fishe kõige rohkem kuskil urgastes, kus soft ei tööta ja rake on ulmeline (paf comes to mind), arvuliselt kõige rohkem fishe on siiski pokerstarsis.

Priidix
27.12.12, 09:12
up to nl100 pokerstars

Wolferk
27.12.12, 09:18
Ma mõtlen ikka mängitavaid pokkeritubasid,kus soft töötab ja rake väga suur ei ole.
Ja mis see kuubeele on?

estkriz
27.12.12, 09:22
bulldog777 merges. Seal saad kasinni ka minna rulli keerutama kui pokkeris ei joppa sul Wolf.

E: soft töötab hästi ja isegi rakeback on.

isutuba
27.12.12, 09:23
Ma mõtlen ikka mängitavaid pokkeritubasid,kus soft töötab ja rake väga suur ei ole.
Ja mis see kuubeele on?


+1 qbj0hnile , protsentuaalselt on fishe kõige rohkem kuskil urgastes, kus soft ei tööta ja rake on ulmeline (paf comes to mind), arvuliselt kõige rohkem fishe on siiski pokerstarsis.
fish

Maxi
27.12.12, 10:06
Tead Wolferk, ma avaldan sulle raha võitmise saladuse. ära mängi hasartmänge. Sellist asja nagu easy money ei ole olemas. Kasuta enda aega väärtuslikumalt


Igastahes rahalauad on küll Pokerstarsis täiesti mõttetud.99% mängijatest mängib hästi.Ma ei kujuta ette,kuidas mõni pokkerikuulsus teenib seal aastas miljoneid dollareid.Kuidas seal üldse rahalaudades midagi teenida on võimalik,kui kõik mängivad hästi ja ainult häid kaarte???

K2okfor_Mey
27.12.12, 11:02
Party, Paf, Olympic?

C-3PO
27.12.12, 11:36
Cake

hakkameimema
27.12.12, 12:08
Ma ei mõista, kuidas te wolfi küsimusest aru ei saa, selgelt on küsimus kvantitatiivne. Pokerstarsis on kõige rohkem mängijaid, järelikult on seal ka fishe kõige rohkem, see et vaja natuke tableselecti teha ei tähenda, et fishe starsis vähe oleks.

TrvP
27.12.12, 13:02
natuke tableselecti

+1

ahti2000
27.12.12, 15:36
Ma siin mängisn korraga 2 toas sarnaseid limiite, sama stiiliga : cakes ja pokerstarsis fullringi NL10-NL25.

Cake graafik kõik praktilselt NL20, stiil 15/12:

http://www.upload.ee/image/2936163/cake.jpg

Pokerstarsis NL10- 45k kätt NL16- 60k NL25- 90k, stiiliga 15/12

http://www.upload.ee/image/2936164/pokerstars.jpg

BuildUp
27.12.12, 15:39
Eneti nl25&50 on ikka noo päris fishised, aga rake tappev.

camu
27.12.12, 23:50
Tead Wolferk, ma avaldan sulle raha võitmise saladuse. ära mängi hasartmänge. Sellist asja nagu easy money ei ole olemas. Kasuta enda aega väärtuslikumalt

+1
Sellega on kõik öeldud.
Ja ma tõesti loodan, Wolferk, et mitte ühtegi taolist teemat, a la rulett, fishisem tuba jne enam ei tule.

overbet
28.12.12, 01:12
Eneti nl25&50 on ikka noo päris fishised, aga rake tappev.

Ma üritasin seal mängida kunagi, aga seal enamus fishe ostavad ennast 20bb-ga sisse ja enamik, kes mängivad 100bb-ga on regid või teavad mängust midagigi. Lõpptulemus on see, et lauas on 5-6 shortstacki ja meeletu flippamine meeletu rakega käib. Ei soovitaks.

supernova66666
28.12.12, 02:59
Eneti nl25&50 on ikka noo päris fishised, aga rake tappev.

Mul oleks küsimus, miks läheb fish kuhugi enetisse, mis on vähelevinud? Mis ta leiab seal? Ma ei vaidle absoluutselt vastu, et seal on fishine (ei kinnita ka, pole ise mänginud), aga miks valib fish sita toa? Miks mitte minna kuhugi, kus on hea soft, hea klienditugi, kiired cashoudid jms

qbj0hn
28.12.12, 03:02
Miljon x huvitab fishi mingi klienditugi, kiired cashoudid ja hea soft.
Pigem on nii, et regide seas on vähe levinud mingid urkad ja selleks ka enamjaolt semi-retarded idioodid mängivadki seal.
Mingid short-term kiired boonused ka vbl, fish lükkab googlesse, et "awesome poker bonuses", võtab esimese urka ette, saab oma 10$ boonuse depot tehes ja ongi õnnelik.

tiigrikutsu
28.12.12, 03:48
PKR-is peaks protsentuaalselt väga palju fishe olema?

Wolferk
28.12.12, 11:19
Tead Wolferk, ma avaldan sulle raha võitmise saladuse. ära mängi hasartmänge. Sellist asja nagu easy money ei ole olemas. Kasuta enda aega väärtuslikumalt



Miks seda spoilerit siin näitad? See ei lähe ju sinu jutuga kokku.See tõestab ainult seda,et mõnede inimeste jaoks on easy money olemas.PokerStars on mängijate taseme poolest üks kõrgemaid.Siiski on seal hulk mängijaid(nn."profimängijad"),kes teenivad aastas miljoneid Dollareid.Ei kujuta ette,kuidas on see küll võimalik??!! Muidugi nad mängivad kõige kõrgemate limiitidega lauadades ja sajas lauas korraga ning ilmselt 10 tundi päevas,kuidas siis muidu.Ilmselt on kõrgemate panustega lauadades rohkem fishe kah.Fishide käest see easy money tulebki.Aga Live`s(EPT,PCA jne),kus on hiiglaslikud rahalised auhinnad,mängivad Interneti fishid ja nitid peaaegu kõik halvasti(fishisti).Kui olete TV3 või TV6 pealt Euroopa Pokkeriturneed vaadanud,siis peaksid ju teadma,kui halvasti(fishisti) suurem osa nn."profimängijad" neid turniire mängivad.Vaata ja Imesta!!! Sellest küll aru ei saa,miks neid profimängijateks kutsutakse,kui paljud neist on räiged fishid ja ei nad ei tahagi hästi mängida???

Millega ise oma aega sisustad? Mida väärtuslikku teed ja mida väärtuslikku soovitad minul teha? Ja kas sa liigitad pokkeri tõesti hasartmängude alla?

Loksutaja
28.12.12, 11:22
this is mind blowing

estkriz
28.12.12, 11:47
Ma arvan kah, et kõik starsi pro-d on endale ruletis suure br-i grindind ja siis kõrgetesse limiitidesse fishe püüdma läinud! Õige tähelepanek Wolf.

K2okfor_Mey
28.12.12, 11:49
LOL :D live-online pro-de mäng ei ole fishine sest nad on prod nad teevad vähe vigu aga tavaliselt on nende igal käigul mingi mõte, mida algajad tihti läbi ei näri.

paradigmlost
28.12.12, 16:56
jah kui level, siis väga peen! Aga närvi ei tohiks Wolfrek küll kedagi ajada imo, paljudel algajatel on taolised mõttelennud:D

Priidix
29.12.12, 11:52
http://i.imgur.com/iPXpy.png

virukunn
30.12.12, 03:05
Miljon x huvitab fishi mingi klienditugi, kiired cashoudid ja hea soft.
Pigem on nii, et regide seas on vähe levinud mingid urkad ja selleks ka enamjaolt semi-retarded idioodid mängivadki seal.
Mingid short-term kiired boonused ka vbl, fish lükkab googlesse, et "awesome poker bonuses", võtab esimese urka ette, saab oma 10$ boonuse depot tehes ja ongi õnnelik.

Need kes ei biidi pokkerit on retarded ja idioodid ? Wrong thinking imo.

qbj0hn
30.12.12, 03:33
Ei mõelnud nii ja ei ole, ei viitsi seletada.
Parema meelega oleksin jah teisel pool ekraani selle inimese positsioonis kes saab lubada endale raha põletada kui higistaksin siin pool ekraani.

$Lauri$
31.12.12, 16:03
Stars kõige parem valik, saad lauad väga fishiseks valida kui vaid ise tahad. Muudel saitidel on soft ja pidevad delayd nii suureks tildiallikaks, et seal mängimine ei ole seda vaeva väärt.

Wolferk
14.01.13, 00:15
Stars kõige parem valik, saad lauad väga fishiseks valida kui vaid ise tahad. Muudel saitidel on soft ja pidevad delayd nii suureks tildiallikaks, et seal mängimine ei ole seda vaeva väärt.

LOL,PokerStars on üks kõrgeima tasemega pokkerituba üldse.Muidugi mängib seal ka fishe(nagu igas pokkeritoas),aga neid on protsentuaalselt väga vähe.Ja probleem on selles,et fishised lauad on alati täis ja neis on pikad järjekorrad.TrioBet on selles osas palju parem,et kujundus ja ülevaade laudadest on palju arusaadavam.Ja mis kõige tähtsam,laudadesse ei saa ennast järjekorda panna.Kui koht fishises lauas vabaneb,saab lauda mängija,kes jõuab esimesena "Sit table" nuppu vajutada.Ma ei tea,kas mõnes teises pokkeritoas sama meetod kasutusel on.Valdaval osal pokkeritubadest on kasutusel see nõme järjekorra meetod.Nii on väga raske mõne fishiga vastamisi minna,kuna selleks ajaks,kui laua järjekord sinuni jõuab,on fish lauast tavaliselt juba ammu läinud.Triobeti probleem on aga selles,et see on väike pokkerituba ja rämedaid fishe tavaliselt ei ole.

Keegi teab mõnda fishist pokkerituba(protsentuaalselt palju rämedaid fishe),kus rahalaudades ei saa ennast järjekorda panna,vaid lauda saab see,kes jõuab lauas esimesena vaba koha võtta?

qbj0hn
14.01.13, 02:10
2013 ei pane enam keegi järjekorda (erandiga kui tõesti ei jõua ja siis obv läheb listi, või kui keegi annab vihje, et x lauas on mega fish), tuleb kiirem olla lihtsalt lauda istudes ja vaevalt, et sa siuksel tasemel mängid kus on probleem, et fishe pole.



,kus rahalaudades ei saa ennast järjekorda panna,vaid lauda saab see,kes jõuab lauas esimesena vaba koha võtta?

Järjekorda saab ju igal saidil panna imo, mis tähtsust sellel üldse on.
Uued lauad tekivad ju koguaeg juurde, selleks ajaks kui järjekorras on sinu kord on fish juba tühjaks tehtud, sest keegi ei istu heast lauast ära lihtsalt.

Wolferk
14.01.13, 04:55
2013 ei pane enam keegi järjekorda (erandiga kui tõesti ei jõua ja siis obv läheb listi, või kui keegi annab vihje, et x lauas on mega fish), tuleb kiirem olla lihtsalt lauda istudes ja vaevalt, et sa siuksel tasemel mängid kus on probleem, et fishe pole.



Järjekorda saab ju igal saidil panna imo, mis tähtsust sellel üldse on.
Uued lauad tekivad ju koguaeg juurde, selleks ajaks kui järjekorras on sinu kord on fish juba tühjaks tehtud, sest keegi ei istu heast lauast ära lihtsalt.

Mismõttes ei pane enam keegi järjekorda??!! Fishised lauad on alati järjekordadega.Mängin erinevatel tasemetel,olenevalt sellest,kus parajasti fishe on.Mängin tasemest,kus blindid on 0.10/0.20 kuni tasemeni,kus blindid on 1/2.Ükskord läksin vihaga isegi lauda,kus blindid olid 2/4.Korjasin sealt 5 minutiga mõned vastaste tõsted ja tegin lauast kiiresti tulekut:) Praegu ei ole enam nii kõrgeid laudu puutunud.Aga jah,mängin ainult siis,kui fishiseid laudu on.Nitistes laudades mängimine on täielik aja raiskamine.Jah,on küll probleem,et fishe ei ole.See on probleemiks Triobetis ja ammugi teistes pokkeritubades.Et me ikka teineteisest õigesti aru saaksime,siis fishised lauad on 0.10/0.20 blindide juures,kui keskmine pot on vähemalt 10 , 0.25/0.50 blindide juures keskmine pot vähemalt 25 , 0.50/1 blindide juures keskmine pot vähemalt 50 jne.Need keskmised potid on miinimumid,et lauda saaks üldse fishiseks nimetada ja et ma nendesse mängima läheksin.Umbes 95% ajast selliseid laudu ei ole.Ja suurem osa fishidest kaua lauas ei ole,tavaliselt ainult mõned minutid.


Järjekorda saab ju igal saidil panna imo
Just rääkisin,et ei saa igal saidil.Näiteks Triobetis ei saa ju.Ja väga hea,et ei saa.Teab keegi ehk veel mõnda pokkerituba,kus rahalaudades järjekorda panna ei saa?


Uued lauad tekivad ju koguaeg juurde, selleks ajaks kui järjekorras on sinu kord on fish juba tühjaks tehtud, sest keegi ei istu heast lauast ära lihtsalt.
Fishised lauad küll kogu aeg ei teki.Nagu ma ütlesin,siis Triobetis mingi 90% ajast ei ole ühelgi panusel ühtegi fishist lauda.Ja seda ma tean isegi,et keegi ei tule fishisest lauast niisama välja.Kuigi mõnikord harva on siiski näkanud ja olen hästi fishisse lauda pääsenud.Aga siis,kui ma fishisesse lauda olen saanud,on fish tavaliselt mõne minuti pärast minekut teinud(tavaliselt Anonymous Table) :(

V4LDO
14.01.13, 06:16
Mismõttes ei pane enam keegi järjekorda??!! Fishised lauad on alati järjekordadega.Mängin erinevatel tasemetel,olenevalt sellest,kus parajasti fishe on.Mängin tasemest,kus blindid on 0.10/0.20 kuni tasemeni,kus blindid on 1/2.Ükskord läksin vihaga isegi lauda,kus blindid olid 2/4.Korjasin sealt 5 minutiga mõned vastaste tõsted ja tegin lauast kiiresti tulekut:) Praegu ei ole enam nii kõrgeid laudu puutunud.Aga jah,mängin ainult siis,kui fishiseid laudu on.Nitistes laudades mängimine on täielik aja raiskamine.Jah,on küll probleem,et fishe ei ole.See on probleemiks Triobetis ja ammugi teistes pokkeritubades.Et me ikka teineteisest õigesti aru saaksime,siis fishised lauad on 0.10/0.20 blindide juures,kui keskmine pot on vähemalt 10 , 0.25/0.50 blindide juures keskmine pot vähemalt 25 , 0.50/1 blindide juures keskmine pot vähemalt 50 jne.Need keskmised potid on miinimumid,et lauda saaks üldse fishiseks nimetada ja et ma nendesse mängima läheksin.Umbes 95% ajast selliseid laudu ei ole.Ja suurem osa fishidest kaua lauas ei ole,tavaliselt ainult mõned minutid.
Just rääkisin,et ei saa igal saidil.Näiteks Triobetis ei saa ju.Ja väga hea,et ei saa.Teab keegi ehk veel mõnda pokkerituba,kus rahalaudades järjekorda panna ei saa?
Fishised lauad küll kogu aeg ei teki.Nagu ma ütlesin,siis Triobetis mingi 90% ajast ei ole ühelgi panusel ühtegi fishist lauda.Ja seda ma tean isegi,et keegi ei tule fishisest lauast niisama välja.Kuigi mõnikord harva on siiski näkanud ja olen hästi fishisse lauda pääsenud.Aga siis,kui ma fishisesse lauda olen saanud,on fish tavaliselt mõne minuti pärast minekut teinud(tavaliselt Anonymous Table) :(

tl;dr [x] Games are dead

"If you can't spot the sucker within the first half hour at the table, then you are the sucker." - Rounders

masterpuppet
14.01.13, 06:31
http://24.media.tumblr.com/tumblr_likkoaVklw1qhze4mo1_500.gif

masterpuppet
14.01.13, 06:33
Wolferk, sa table selecting coach'i annad? Või üldse lifecoach'i?

timz0333
14.01.13, 06:40
Wolferk, sa table selecting coach'i annad? Või üldse lifecoach'i?

Mingi üldine põhjalik pakett pidi tal olema 40€ tund.

peete82
14.01.13, 08:32
Mängin tasemest,kus blindid on 0.10/0.20 kuni tasemeni,kus blindid on 1/2.Ükskord läksin vihaga isegi lauda,kus blindid olid 2/4

Sa mängid ju ikka play money laudades, eks?
Ei tahaks uskuda, et mängija, kes mängib rahalaudades up to NL200 ajaks sellist iba.

Wolferk
14.01.13, 08:43
tl;dr [x] Games are dead

"If you can't spot the sucker within the first half hour at the table, then you are the sucker." - Rounders

Kes see sucker on?

Wolferk
14.01.13, 08:45
Wolferk, sa table selecting coach'i annad? Või üldse lifecoach'i?

Mis asi coach on?

Wolferk
14.01.13, 08:46
Sa mängid ju ikka play money laudades, eks?
Ei tahaks uskuda, et mängija, kes mängib rahalaudades up to NL200 ajaks sellist iba.

LOL,ei mängi ma mingit play money.See oleks ju aja raiskamine.Ikka päris rahaga mängin.Mis ma siis valesti teen,et "iba" ütled??

VisaHing
14.01.13, 08:48
Sa mängid ju ikka play money laudades, eks?
Ei tahaks uskuda, et mängija, kes mängib rahalaudades up to NL200 ajaks sellist iba.

Mõtlesin ise just sama asja.
Pigem tundub, et tegu mingi nl5 mängijaga, kes korra käinud tiltis peaga maad avastamas.
Graphz pl0x

mortalvombat
14.01.13, 09:11
Mis asi coach on?
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/8/89/MCI_MC_6_MH.jpg/800px-MCI_MC_6_MH.jpg
http://en.wikipedia.org/wiki/Coach_(bus)

kardaanirist
14.01.13, 09:28
http://24.media.tumblr.com/tumblr_likkoaVklw1qhze4mo1_500.gif

miks see spoiler siin on?

Wolferk
14.01.13, 09:51
Mõtlesin ise just sama asja.
Pigem tundub, et tegu mingi nl5 mängijaga, kes korra käinud tiltis peaga maad avastamas.
Graphz pl0x

nl5??!! Mõnitad või? Ma ei mängi üldse nl5.Miinimum,kus ma mängin,on nl20.Ma lihtsalt mainisin,et käisin ükskord nl400 proovimas.Jah,olin küll tiltis.Muidugi oli see minu bankrolli arvestades riskntne otsus.Sellepärast ma seal ainult 5 minutit olingi ju.Igastahes praegu ma seal ei mängi.Pealegi on seal fishiseid laudasid väga harva.Ei näe erilist mõtet nittidega mängimisel,eriti veel nii kõrgete panustega lauas.Nl200 mängin harva,kuna seal fishe 95% ajast ei ole.Üldse mängin pokkerit vähe,kuna Triobetis fishe tavaliselt ei ole.Ei ole mõnda teist pokkerituba kah ette võtnud,kuna ei tea ühtegi sobivat,kus on protsentuaalselt palju fishe.Sellepärast ma selle teema siin foorumis ju algatasin,et aitaksite mul sobivat pokkerituba valida.Millist tuba/tubasid soovitate mulle?

Ja miks te mu juttu ibaks nimetate??

camu
14.01.13, 09:56
Isegi, kui oleks olema selline tuba, siis ma seda sulle küll ei ütleks!

C-3PO
14.01.13, 10:07
Sendilaudades pole vaja fishe otsida, arenda oma mängu parem.

timz0333
14.01.13, 10:10
nl5??!! Mõnitad või? Ma ei mängi üldse nl5.Miinimum,kus ma mängin,on nl20.Ma lihtsalt mainisin,et käisin ükskord nl400 proovimas.Jah,olin küll tiltis.



Mis asi see tilt on?

Wolferk
14.01.13, 10:10
Isegi, kui oleks olema selline tuba, siis ma seda sulle küll ei ütleks!

Miks??

Wolferk
14.01.13, 10:13
Sendilaudades pole vaja fishe otsida, arenda oma mängu parem.

Ma oskan mängida.Mida ma arendama peaksin? Ja milliste panustega laudu sa sendilaudadeks nimetad?

Spewmonkey
14.01.13, 10:34
Ma oskan mängida.Mida ma arendama peaksin? Ja milliste panustega laudu sa sendilaudadeks nimetad?

Kui sa oskaks mängida, siis sa saaks aru, et kõik su vastased on nl20's kohutavad fishid.

Wolferk
14.01.13, 10:37
Mis asi see tilt on?

Oo! Sa ei tea,mis tilt on. Eks uuri järgi siis: http://www.etpf.ee/78/pokkerisonastik/

Kas head mängijat,kes läheb peale kaotust kõrgemate panustega lauda,et kaotatud raha tagasi võita,saab üldse tiltis mängijaks nimetada(kui mängija ei hakka halvasti mängima vaid mängib hästi)?

Trapface
14.01.13, 10:47
Oo! Sa ei tea,mis tilt on. Eks uuri järgi siis: http://www.etpf.ee/78/pokkerisonastik/

Kas head mängijat,kes läheb peale kaotust kõrgemate panustega lauda,et kaotatud raha tagasi võita,saab üldse tiltis mängijaks nimetada(kui mängija ei hakka halvasti mängima vaid mängib hästi)?

Aga oskad sa äkki seletada, mis asi on "level"?

Olen kuulnud pokkeriproffe seda kasutamas, aga ei leidnud seda sinu ETPF viitest.

Wolferk
14.01.13, 10:49
Kui sa oskaks mängida, siis sa saaks aru, et kõik su vastased on nl20's kohutavad fishid.

Kuidas nii??? Kuidas need mängijad saavad olla fishid,kes pidevalt foldivad ja ootavad ainult häid kaarte.Ja teiste mängijate tõsteid callivad või tõstavad üle ainult siis,kui neil on "monster" kaardid? Sellisel juhul on nad ju head mängijad.Triobetis on selliseid küllaltki häid mängijaid ilmselt mingi 95%.

kardaanirist
14.01.13, 10:50
Kas head mängijat,kes läheb peale kaotust kõrgemate panustega lauda,et kaotatud raha tagasi võita,saab üldse tiltis mängijaks nimetada(kui mängija ei hakka halvasti mängima vaid mängib hästi)?

http://www.upload.ee/image/2983724/wtf.gif

hea mängija ei lähe üle br/biiditavat limiiti mängima, et raha tagasi teha. does not compute.

kardaanirist
14.01.13, 10:52
Kuidas nii??? Kuidas need mängijad saavad olla fishid,kes pidevalt foldivad ja ootavad ainult häid kaarte.Ja teiste mängijate tõsteid callivad või tõstavad üle ainult siis,kui neil on "monster" kaardid? Sellisel juhul on nad ju head mängijad.Triobetis on selliseid küllaltki häid mängijaid ilmselt mingi 95%.

täitsa ****** vend oled ikka.

viki
14.01.13, 10:52
See teema peale ruletistrateegia vaibumist järjekordselt puhas kuld.Jätkake härrased!

Trapface
14.01.13, 10:53
Täna, just siin ja praegu, tehakse pokkerirevolutsiooni!

Rigged
14.01.13, 10:58
Üldse mängin pokkerit vähe,kuna Triobetis fishe tavaliselt ei ole.

http://img.ffffound.com/static-data/assets/6/619d6315f5806b69aa4fd6b418d91bea7930b4bc_m.gif

Wolferk
14.01.13, 10:58
http://www.upload.ee/image/2983724/wtf.gif

hea mängija ei lähe üle br/biiditavat limiiti mängima, et raha tagasi teha. does not compute.

Ma tean küll, et head mängijad nii ei tee.Mina samuti ei tee.Ühe korra tegin nii.Kas ma olen nüüd sellepärast halb mängija,et ükskord 5 minutiks kõrgemate panustega lauda läksin??!!

ropka11
14.01.13, 11:01
Keegi teab mõnda fishist pokkerituba(protsentuaalselt palju rämedaid fishe),kus rahalaudades ei saa ennast järjekorda panna,vaid lauda saab see,kes jõuab lauas esimesena vaba koha võtta?
Ongames ei saa järjekorda panna.Tõsi peale Bwini lahkumist on mängud kehvemad.
Samuti saad seal positsiooni fishi vastu parandada juba istudes lauas kuna üks iste on kogu aeg vaba.
Märgates paremat positsiooni lauas ootad ära kuni blindid sinuni jõuavad, niikui viimase käe enne blinde ära viskad kiirelt laud kinni ja uuesti uue koha peale istununa laud lahti.Kindlasti ei tohi sa enne sitout olla kui kohta vahetad.
Siis praktiliselt võimatu lauda tagasi saada.
Kiireid näppe.

kardaanirist
14.01.13, 11:01
Ma tean küll, et head mängijad nii ei tee.Mina samuti ei tee.Ühe korra tegin nii.Kas ma olen nüüd sellepärast halb mängija,et ükskord 5 minutiks kõrgemate panustega lauda läksin??!!

ei. sa oled selle pärast halb mängija, et sa usud õnnenumbritesse, üritad ruletti biitida ja oled niisama natukene pea peale kukkunud.


Ei tasu lolli mängida siin foorumis,see on igale arukale inimesele läbinähtav.

võta enda nõu kuulda.

Spewmonkey
14.01.13, 11:02
Siimud siin, Siimud seal, Siimud iga nurga peal.

Wolferk
14.01.13, 11:24
http://img.ffffound.com/static-data/assets/6/619d6315f5806b69aa4fd6b418d91bea7930b4bc_m.gif

Mis sulle nalja teeb? Ega sa ometi ei pea keskmise tasemega mängijaid fishideks?? Keskmise tasemega mängijaid on jah võib-olla mingi 50%.Mängivad keskmisi käsi,kui keegi enne floppi suurt tõstet ei tee.Mõned callivad väikese tõste kah enne floppi ära.Aga suuremaid tõsteid üldiselt ära ei calli ja kui flopist midagi ei hiti või mingit head tõmmet ei saa,siis üldiselt ei calli väikest tõstet samuti mitte.Selliste mängijate käest on suhtelist raske raha saada,kuna nad on nõus rohkem raha mängu panema ainult "monster" kaartidega või siis,kui neil on midagi väga tugevat lauda tulnud.Ise mängin sarnaselt.Aga fishide vastu ainult "monster" kaarte ootama ei pea.Oleneb sellest,kui suure fishiga tegemist on.Fishid ju mängivad nõrke kaarte ja tõstavad/callivad igasuguse jamaga.Milliseid laudu te üldse fishiseks peate? Kui kõrge on keskmine poti suurus ja mis limiidil,et lauda võib nimetada fishiseks ning te sinna hea meelega mängima läheksite? Ja kui palju suurem peaks olema mängija bankroll sellest summast,millega ta lauda läheb?

camu
14.01.13, 11:31
Ja kui palju suurem peaks olema mängija bankroll sellest summast,millega ta lauda läheb?
vähemalt 30 korda. Parem oleks 40 korda.
Niiet sinu bankroll on trios vähemalt 600?

Rigged
14.01.13, 11:32
NVM.

Wolferk
14.01.13, 11:48
ei. sa oled selle pärast halb mängija, et sa usud õnnenumbritesse, üritad ruletti biitida ja oled niisama natukene pea peale kukkunud.



võta enda nõu kuulda.

Ma usun õnnenumbritesse mingil määral,kuna teatud numbrid on mulle raha sisse toonud,kui ruletilauda istunud olen.Ja jutt käib päeva esimeset panustamisseeriast,millega peaegu iga päev(kui mänginud olen) on vajalik number tulnud.Miks ma ei peaks siis õnnenumritesse uskuma?! Edasi on läinud,kuidas kunagi.Mõnikord ongi ainult ühe korra tulnud,aga mõnikord on päris palju kordi tulnud.Ruletti ei olegi võimalik biitida.Aga hea õnnega on küll võimalik võita.

Aga miks sa ruletist rääkima hakkasid,kui me räägime siin pokkerist.Ruleti jaoks on eraldi teema ju olemas.Selle asemel,et teemat vahetada ning mind sõimata ja mõnitada minu vanade postituste pärast,võiksid parem selgitada,mis minu postitustes pokkeri kohta imelikku oli?

Wolferk
14.01.13, 12:05
vähemalt 30 korda. Parem oleks 40 korda.
Niiet sinu bankroll on trios vähemalt 600?

30-40 korda?? Miks mu bankroll peaks olema 30-40 korda suurem sellest summast,millega ma lauda lähen.see on ju tohutult väiksem summa,kui terve bankroll.Nii ju kasum kiiresti ei tule.Pealegi ma mängin tavaliselt ainult ühes lauas korraga.Kui ma mängin fishises lauas ja mängin hästi,kas siis 3-4 korda ei piisa? 10 korda on kindlasti täiesti piisav.

Ütleme,et mul oleks 600 Eurot.Kas ma siis 50 Euroga ei tohigi lauda minna? Miks küll?? Aga 20 Euroga tohiksin lauda minna?

Murdock
14.01.13, 12:10
Sa oled ise üks suur fish,mis tuba sa veel otsid

Wolferk
14.01.13, 12:23
Sa oled ise üks suur fish,mis tuba sa veel otsid

Ei ole ma mingi fish.Mängin ainult häid kaarte.Mille alusel sa minu kohta sedasi valetad?

Cypher0
14.01.13, 12:29
Wolf ma vaatan et sa Pärnust, sa livet ka mängimas käid kuskil? Anna teada kui järgmine kord lähed, tulen teen sulle õlle välja.

qbj0hn
14.01.13, 12:30
Kuidas nii??? Kuidas need mängijad saavad olla fishid,kes pidevalt foldivad ja ootavad ainult häid kaarte.Ja teiste mängijate tõsteid callivad või tõstavad üle ainult siis,kui neil on "monster" kaardid? Sellisel juhul on nad ju head mängijad.Triobetis on selliseid küllaltki häid mängijaid ilmselt mingi 95%.

Sul on õigus, need mängijad pole fishid, need on dongid.
Btw lock it up vbl? See peab 100% level olema, siukest inimest ei saa olemas olla.

timz0333
14.01.13, 12:31
http://advocacy.britannica.com/blog/advocacy/wp-content/uploads/4-Sperm-Whale.jpg

Kotkas1000
14.01.13, 12:45
Krt, sepad, kas te olete ise lambad või teile lihtsalt meeldib pläma ajada siin. Kas keegi veel kahtleb, et wolferk ei ole järjekordne foorumitroll? See on ju ilmselge, et ta kellegi kloon, kes igavusest siin neid teemasid teeb ja vaikselt pihku itsitab, kui agaralt kõik käima lähevad.

Wolferk
14.01.13, 12:59
Sul on õigus, need mängijad pole fishid, need on dongid.
Btw lock it up vbl? See peab 100% level olema, siukest inimest ei saa olemas olla.

Dongid?? Milleks sa sedasi valetad? Need on head mängijad,mitte mingid dongid.Ja ma olen kindel,et iga vähegi pokkeriga tuttav inimene teab seda.Mina ei levelda.Milleks sellised süüdistused ja valed??!!

qbj0hn
14.01.13, 13:02
Ahhh, puhka jalga või mine anna jämejalas kellegile vaba päev, las jalutab ka linnapeal natuke ringi.

lenC
14.01.13, 13:02
Krt, sepad, kas te olete ise lambad või teile lihtsalt meeldib pläma ajada siin. Kas keegi veel kahtleb, et wolferk ei ole järjekordne foorumitroll? See on ju ilmselge, et ta kellegi kloon, kes igavusest siin neid teemasid teeb ja vaikselt pihku itsitab, kui agaralt kõik käima lähevad.
Mul on põhjust arvata, et sa eksid.

timz0333
14.01.13, 13:04
Wolfrek ma olen valmis päriselt ka viljandist pärnusse sõitma ja sinuga õlleklaasi taga pokkeriteooriat arutama,

PM, kui huvi. Neid mehi kes sinuga õlle teeks on veel ma arvan, kui sa tõesti reaalselt olemas oled.

Kotkas1000
14.01.13, 13:20
Mul on põhjust arvata, et sa eksid.

Vb tõesti, kuigi ma kahtlen, kas keegi on sellisel kellaajal üleval peale tõsisema pokkerimängija mida see mees ju kohe kindalsti ei. Vähemalt sellena, kellena ta ennast esitleb. Teine variant on öövalvur....

Wolferk
14.01.13, 13:20
Wolfrek ma olen valmis päriselt ka viljandist pärnusse sõitma ja sinuga õlleklaasi taga pokkeriteooriat arutama,

PM, kui huvi. Neid mehi kes sinuga õlle teeks on veel ma arvan, kui sa tõesti reaalselt olemas oled.

Võiks küll.Aga ma arvan,et mõni mees soovib mulle pigem peksa anda,kui midagi arutada.

Wolferk
14.01.13, 13:25
Vb tõesti, kuigi ma kahtlen, kas keegi on sellisel kellaajal üleval peale tõsisema pokkerimängija mida see mees ju kohe kindalsti ei. Vähemalt sellena, kellena ta ennast esitleb. Teine variant on öövalvur....

Mis mu pokkeri mängimisel viga on? Jah,olen tõesti öise eluviisiga.öösel olen üleval ja päeval magan.Praegu peaksin tegelikult juba magama,aga tulin foorumisse,kuna asi ei anna rahu.

camu
14.01.13, 13:38
Võiks küll.Aga ma arvan,et mõni mees soovib mulle pigem peksa anda,kui midagi arutada.
Miks keegi peaks tahtma sulle peksa anda? Väga valesti oled asjast aru saanud!

kardaanirist
14.01.13, 13:57
Selle asemel,et teemat vahetada ning mind sõimata ja mõnitada minu vanade postituste pärast,võiksid parem selgitada,mis minu postitustes pokkeri kohta imelikku oli?

nii kaua kuni sa usud igasugustesse õnnenumbritesse ja jumal teab millesse jääb sinu nägemus igasugustest strateegilistest ja matemaatilistest mängudest (sh. pokker) vigaseks. kõikidest sinu postitustest kumab läbi vale arusaam pokkerist. kas või see, et kui inimesed mängivad ainult monstereid, siis nad ei ole fishid või on automaatselt head mängijad. kui inimesed foldivad palju, siis on ka selle pealt võimalik teenida (uskumatu küll, aga kogu kasum ei tule alati purjus 100 VPIP mängijate pealt).

Wolferk
14.01.13, 14:01
Miks keegi peaks tahtma sulle peksa anda? Väga valesti oled asjast aru saanud!

Miks te siis mind kogu aeg sõimate leveldajaks,trolliks jms?? Kui te nii arvate,siis on kindlasti päris mitmeid,kes minu peale "hammast ihuvad".Aga veelkord,ma ei ole mingi leveldaja ega troll.Enda arust olen küsinud täiesti arukaid küsimusi.Aga paljud vastused on olnud väga erinevad,umbusklikud,teemast kõrvalekalduvad,solvavad,mõnitavad ja segadusttekitavad.Kui midagi küsinud olen,siis adekvaatset vastust tihti saanud ei ole.Olete hoopis hakanud mind mõnitama,selle asemel,et selgitada,mis minu jutus nii rumalat ja naljakat on? Pealegi sa ei ole minu eelmisele küsimusele vastanud.


30-40 korda?? Miks mu bankroll peaks olema 30-40 korda suurem sellest summast,millega ma lauda lähen.see on ju tohutult väiksem summa,kui terve bankroll.Nii ju kasum kiiresti ei tule.Pealegi ma mängin tavaliselt ainult ühes lauas korraga.Kui ma mängin fishises lauas ja mängin hästi,kas siis 3-4 korda ei piisa? 10 korda on kindlasti täiesti piisav.

Ütleme,et mul oleks 600 Eurot.Kas ma siis 50 Euroga ei tohigi lauda minna? Miks küll?? Aga 20 Euroga tohiksin lauda minna?

virukunn
14.01.13, 14:07
Cmon üks fish avaldab oma mõttemaailma ja te ei usu, et selline inimene on olemas ? Ise mängite päevast päeva sellistega ju.
No offence Wolfrek, pane täiega edasi!



Kui midagi küsinud olen,siis adekvaatset vastust tihti saanud ei ole.Olete hoopis hakanud mind mõnitama,selle asemel,et selgitada,mis minu jutus nii rumalat ja naljakat on?

I hear ya. Suht nõme imo ka kui keegi heas usus küsib fishise küsimuse ja kohalikud nl25 rexid hakkavad gifidega pommitama, selle asemel et aidata või vait olla. Eeldades, et sa ei levelda (pole kursis su ruletiteemadega vms).

C-3PO
14.01.13, 14:58
Ei sa oled kindlasti muidu tore sell, aga pokkerist/hasartmängudest/statistikast on sul lihtsalt halb arusaam ja mõnele tekitad tilti siin.

Wolferk
14.01.13, 15:00
nii kaua kuni sa usud igasugustesse õnnenumbritesse ja jumal teab millesse jääb sinu nägemus igasugustest strateegilistest ja matemaatilistest mängudest (sh. pokker) vigaseks. kõikidest sinu postitustest kumab läbi vale arusaam pokkerist. kas või see, et kui inimesed mängivad ainult monstereid, siis nad ei ole fishid või on automaatselt head mängijad. kui inimesed foldivad palju, siis on ka selle pealt võimalik teenida (uskumatu küll, aga kogu kasum ei tule alati purjus 100 VPIP mängijate pealt).

Mis see õnnenumbri värk pokkerisse puutub?? Ja mingeid abiprogramme ma pokkeri juures samuti ei kasuta.Matemaatikas tugev ei ole.Mängin nii,kuidas õigem tundub.Sinu jutt on segadusttekitav.Seda sellepärast,et see on vastuolus ühe minu endise klassikaaslase ja sõbra jutuga,kes on hea pokkerimängija.Ta loeb palju õppematerjale pokkerist ja on suhelnud välismaise professionaalse pokkerimängijaga.Samuti on tal kasutaja siin foorumis(kasutajanime kahjuks ei mäleta).

Mitu aastat tagasi,kui ma Internetis tõsisemalt soovisin mängima hakata,aitas ta mul saada Full Tilti 50$ mingi küsitluse täitmise eest.Samuti jagas ta mulle häid õpetussõnu,kuidas pokkerit mängida.Mängisin natukene tema nähes ja ta õpetas.Valisin kõige madalamal panusel paar fishisemat lauda.Minu senine mängustiil oli selline,et mängisin natukene rohkem käsi,kui oleks tohtinud ja callisin(limpisin) palju.Ta ütles,et peaksin 9-10 lauas ainult tugevaid kaarte(AK,10-AA) mängima.Samuti ütles ta,et callida ei tohi kunagi.Ta ütles,et head mängijad ei calli kunagi vaid alati foldivad või tõstavad üle.Ta ütles,et see välismaa professionaalne pokkerimängija,kellega ta suhtles,ei calli kunagi(ainult fold või raise). Mulle tundub see praeguseni täiesti kummaline,et keegi täielikult sellise reegli järgi mängib.Ma ei ole seda reeglit alati järginud,kuna minu arust fold või raise ei ole kõige paremad käigud igas olukorras ja iga vastase vastu.Mõnikord on kasulikum checkida.Või arvate teisiti?

Sõber alustas mängimist madalatest panustest ja mängis tavaliselt päev läbi.Olevat mänginud ennast 2 kuuga 3000 EUR peale.Tundub vähe,arvestades seda,et ta päevad läbi mängis.Minul läks Full Tilt`is halvasti.Mängisin seal 50$ paari päevaga madalates laudades maha.Ei ütleks,et Full Tilt eriti fishine oli.Triobet`ga võrreldes küll mitte.Loomulikult liikus sõber järk-järgult kõrgemate panuste juurde,kui bankroll suurenes.Aga ta järgis bankrolli.Ütles,et summa,millega lauda minna,ei tohiks olla rohkem,kui 10% bankrollist.Ei saa hästi aru,miks ainult 10%.Aga noh,arvestades Super Moderaatori juttu,et lauda ei tohiks minna rohkem,kui 3% bankrollist,siis on 10% ikka tunduvalt normaalsem.Ise arvan,et 20% bankrollist võib küll fishisesse lauda mängima minna.

Niisiis,selle jutu kokkuvõtteks: Kas valetate teie või valetas sõber,kuidas pokkerit hästi mängitakse.Kas te nõustute või ei nõustu sellega,mida ta mulle õpetas? Ma isegi ei oska seisukohta praegu võtta,kellel siis õigus.

K2okfor_Mey
14.01.13, 15:05
Väga fishisesse lauda võib ka kohe 50% rolli sisse panna rahulikult!

Rigged
14.01.13, 15:06
Wolf. Tee endale std deviation selgeks ja siis katsu mõista, et kui Sul on korraga 20% lauas ja Sa mängid 5 lauda siis Sa võid 1 minutiga nullis olla, ilma, et Sa midagi väga valesti teeks.

TaistoJ
14.01.13, 15:14
Väga fishisesse lauda võib ka kohe 50% rolli sisse panna rahulikult!
+1.
Ise kasutan 40% poliitikat. Kui 2 buyini ära kaotan(mida väga fishises lauas peaaegu kunagi ei juhtu), siis 10% rollist läheb rullis õnnenumbrile ja saan algrolli tagasi(natukene rohkem isegi).

Ise olen ka väga palju lugenud artikleid ning vaadanud videosid. Seega oskan sulle kindlalt öelda, et ÄRA KUNAGI CALLI. Sinu sõber Tõnu on väga tark ning jutt "raise/fold" on ainult ning ainult tõsi!

Edu sulle!

Ma ei saa aru, miks sinu üle nalja tehakse ja sõimatakse jms. Nõme!

Svenza
14.01.13, 15:35
Wolferk, kuidas sul keskharidusega lood on? Ma kuulsin, et see pidi väga vajalik olema. Saad hakata firmajuhiks tulevikus ja pangalt laenu võtta.
Kogu see + ruletiteema, priceless.

camu
14.01.13, 15:45
30-40 korda?? Miks mu bankroll peaks olema 30-40 korda suurem sellest summast,millega ma lauda lähen.see on ju tohutult väiksem summa,kui terve bankroll.Nii ju kasum kiiresti ei tule.Pealegi ma mängin tavaliselt ainult ühes lauas korraga.Kui ma mängin fishises lauas ja mängin hästi,kas siis 3-4 korda ei piisa? 10 korda on kindlasti täiesti piisav.

Ütleme,et mul oleks 600 Eurot.Kas ma siis 50 Euroga ei tohigi lauda minna? Miks küll?? Aga 20 Euroga tohiksin lauda minna?
"Uppuja päästmine on uppuja enda asi" ja "Iga sant peab ise hakkama saama". Oled sellest midagi kuulnud?
Muide, siin foorumis on väga palju õppematerjali. Peaksid õppematerjalide alafoorumis veidi aega veetma.
Seal ka bankrollist üks hea teema, sõber ranka kirjutas.
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/6729-POKKERITEOORIA-Bankroll-managment-ehk-rahade-haldamine

Provoker
14.01.13, 15:48
las poiss õpib. Ma soovitaks esimese asjana ette võtta ranka tabeli. Teine koht kust infot saad on sama kust said full tilti 50$.
Tee selgeks miks on korralik bankrollmanagement vajalik. Katsu mõista, et fishid on mängijad kelle mängus on ilmselged lekked. See kui sa ei näe 20/15 stattidega mängijal ühtegi leket on juba sinu viga. Näitena toodud mängustiil võib olla fishine, kuid samas võib ka täitsa soliidselt võitev mängija olla. Iga leke mis vastastelt leiad on sinu relv. Iseasi kas sa selle lekke vastu ka kasumliku liigutuse välja suudad mõelda. Siit ka järeldus, et me kõik oleme omamoodi fishid, sest kõik me teeme vigu. Kes rohkem kes vähem. Sinu ülesanne on need vead leida ja õppida neid ära kasutama enda huvides.

V4LDO
14.01.13, 17:05
Väga fishisesse lauda võib ka kohe 50% rolli sisse panna rahulikult!

Kui vahepeal vihaga suuremasse limiiti minna kaotusi tagasi võitma, siis võib ka 60%

vonkartoffel
14.01.13, 17:07
Sinu sõber, kes mängib pokerstarsis avg stake 2.18€ turniire valetas sulle. Kõiges.

timz0333
14.01.13, 17:57
Jup strateegia teemad lahti ja oma praegused teadmised uninstalli mälust.
Ranka artikkel bankroll managmentist superb ja variatsioonist peaks ka midagi olema?

Wolferk
14.01.13, 18:14
"Uppuja päästmine on uppuja enda asi" ja "Iga sant peab ise hakkama saama". Oled sellest midagi kuulnud?
Muide, siin foorumis on väga palju õppematerjali. Peaksid õppematerjalide alafoorumis veidi aega veetma.
Seal ka bankrollist üks hea teema, sõber ranka kirjutas.
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/6729-POKKERITEOORIA-Bankroll-managment-ehk-rahade-haldamine

Olen ikka kuulnud neid isekaid ütlemisi.

Tänud õppematerjali eest! Lugesin mitu peatükki läbi.Päris hea lugemine,aga selle bankrolli asjaga täielikult nõus ei ole.Aga eks see ole igaühe enda asi,kui kiiresti bankrolli kasvatada soovib ja kui palju või vähe riske võtab.Muide,kas siin foorumis selle kohta kah detailne õppematerjal on,milliseid mängijaid nimetatakse donkideks ja milliseid fishideks ja milliseid nittideks? Põhimõttelt muidugi tean,millised need mängijate tüübid on,aga ehk on selle kohta midagi täpsemat,et kus on täpsed piirid jms? Ja kui kõrge peab minimaalselt olema laua keskmine pot,et lauda võib nimetada fishiseks ja kui kõrge peab see minimaalselt olema,et lauda võib nimetada rämedalt fishiseks?

Wolferk
14.01.13, 18:16
Sinu sõber, kes mängib pokerstarsis avg stake 2.18€ turniire valetas sulle. Kõiges.

Tead teda või?

sawcrish
14.01.13, 18:54
Siuke leht
http://www.tournamentterminator.com/tournament-strategy/tournament-basics/typespoker-playing-styles-classifying-opponents/

Olen ikka kuulnud neid isekaid ütlemisi.

Tänud õppematerjali eest! Lugesin mitu peatükki läbi.Päris hea lugemine,aga selle bankrolli asjaga täielikult nõus ei ole.Aga eks see ole igaühe enda asi,kui kiiresti bankrolli kasvatada soovib ja kui palju või vähe riske võtab.Muide,kas siin foorumis selle kohta kah detailne õppematerjal on,milliseid mängijaid nimetatakse donkideks ja milliseid fishideks ja milliseid nittideks? Põhimõttelt muidugi tean,millised need mängijate tüübid on,aga ehk on selle kohta midagi täpsemat,et kus on täpsed piirid jms? Ja kui kõrge peab minimaalselt olema laua keskmine pot,et lauda võib nimetada fishiseks ja kui kõrge peab see minimaalselt olema,et lauda võib nimetada rämedalt fishiseks?

masterpuppet
14.01.13, 18:55
Wolferk, sina või? Härra oli igatahes hoos.

Poker Stars $0.08/$0.16 No Limit Hold'em - 2 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $16.64
priit13116 (BTN/SB): $15.07

Pre Flop: ($0.24) Hero is BB with J:diamond: T:diamond:
priit13116 raises to $0.48, Hero raises to $1.50, priit13116 calls $1.02

Flop: ($3.00) J:club: Q:diamond: K:heart: (2 players)
Hero bets $1.70, priit13116 calls $1.70

Turn: ($6.40) A:club: (2 players)
Hero checks, priit13116 bets $1.76, Hero raises to $5, priit13116 calls $3.24

River: ($16.40) K:spade: (2 players)
Hero bets $8.44 all in, priit13116 calls $6.87 all in

Final Pot: $30.14
Hero shows J:diamond: T:diamond: (a straight, Ten to Ace)
priit13116 shows A:diamond: 6:heart: (two pair, Aces and Kings)
Hero wins $29.64
(Rake: $0.50)

qbj0hn
14.01.13, 19:07
Ei kommentaari, veits vale käsi mida postitada.

timz0333
14.01.13, 19:49
Seda kas laud on hea ja tasemelt halb ei vaadata praktiliselt kunagi keskmise poti suuruse järgi vaid selle järgi palju mängijaid siseneb lauda preflop passiivselt raha sisse pannes. Või üleliia agresiivselt hoopis.

Küsiks sult ühe lihtsa küsimuse wolfrek. Kui NL10 lauas istub 2 eeldatvasti fishi. Sinu ainus read on see, et nad on imeliku stackiga ja kasutaja nimi on fishine N: ranka666666 stack 7.45$ ja olgerplät1275 stack 8.90$ ja nad istuvad järjest. Kuhu istud sina, ehk kas Fishidest vasakule või paremale?

Vandalar
14.01.13, 20:29
Mul phhui kuhu ma istun, fishilt saab alati raha kätte. Sinna kuhu mina istun, seal on ka raha :biggrin:

Pumper
14.01.13, 21:15
Sinna kuhu mina istun, seal on ka raha ...

... ja lillepotid.

Wolferk
14.01.13, 21:26
Wolferk, sina või? Härra oli igatahes hoos.

Poker Stars $0.08/$0.16 No Limit Hold'em - 2 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $16.64
priit13116 (BTN/SB): $15.07

Pre Flop: ($0.24) Hero is BB with J:diamond: T:diamond:
priit13116 raises to $0.48, Hero raises to $1.50, priit13116 calls $1.02

Flop: ($3.00) J:club: Q:diamond: K:heart: (2 players)
Hero bets $1.70, priit13116 calls $1.70

Turn: ($6.40) A:club: (2 players)
Hero checks, priit13116 bets $1.76, Hero raises to $5, priit13116 calls $3.24

River: ($16.40) K:spade: (2 players)
Hero bets $8.44 all in, priit13116 calls $6.87 all in

Final Pot: $30.14
Hero shows J:diamond: T:diamond: (a straight, Ten to Ace)
priit13116 shows A:diamond: 6:heart: (two pair, Aces and Kings)
Hero wins $29.64
(Rake: $0.50)

Kindlasti mitte ei olnud mind selles heads-up`is.Seda esiteks sellepärast, et ma ei mängi PokerStarsis rahalaudasid.Ja teiseks,kui ma mõnikord juhuslikult heads-up mängin,siis teen seda hoopis teisiti,kui need mängijad.A6 oleks ma kohe enne floppi all-inn lükanud.JT oleks ma lihtsalt blindi callinud/checkinud,aga mitte sellega vastase tõstet callinud või üle tõstnud.Enne floppi võis isegi nii mängida nagu nad seda tegid.Aga see,mis flopis toimus,oli küll fishide heitlus:)

VisaHing
14.01.13, 21:27
Seda kas laud on hea ja tasemelt halb ei vaadata praktiliselt kunagi keskmise poti suuruse järgi vaid selle järgi palju mängijaid siseneb lauda preflop passiivselt raha sisse pannes. Või üleliia agresiivselt hoopis.

Küsiks sult ühe lihtsa küsimuse wolfrek. Kui NL10 lauas istub 2 eeldatvasti fishi. Sinu ainus read on see, et nad on imeliku stackiga ja kasutaja nimi on fishine N: ranka666666 stack 7.45$ ja olgerplät1275 stack 8.90$ ja nad istuvad järjest. Kuhu istud sina, ehk kas Fishidest vasakule või paremale?

Vihje IP on alati enamusajast parem olla, aga kus pool on IP ?? :( TRIKIGA KÜSIMUS RAISK!

timz0333
14.01.13, 21:31
facepalm.jpg

VisaHing
14.01.13, 21:42
Kindlasti mitte ei olnud mind selles heads-up`is.Seda esiteks sellepärast, et ma ei mängi PokerStarsis rahalaudasid.Ja teiseks,kui ma mõnikord juhuslikult heads-up mängin,siis teen seda hoopis teisiti,kui need mängijad.A6 oleks ma kohe enne floppi all-inn lükanud.JT oleks ma lihtsalt blindi callinud/checkinud,aga mitte sellega vastase tõstet callinud või üle tõstnud.Enne floppi võis isegi nii mängida nagu nad seda tegid.Aga see,mis flopis toimus,oli küll fishide heitlus:)

Tean, et sul algab kohe öine pikk ja väsitav sess. Ei tahaks väga segada sind aga hu 4 rollz?? Ma fish ka btw, ezz money epic print 4 u. Ma lasen sul vasakul istuda, siis oled IP ka terve hu matchi ja shipid ainult. xD

Ootan sind nl50 lauas 19.40$-ega epicfish1245 olen.

Wolferk
14.01.13, 22:42
Seda kas laud on hea ja tasemelt halb ei vaadata praktiliselt kunagi keskmise poti suuruse järgi vaid selle järgi palju mängijaid siseneb lauda preflop passiivselt raha sisse pannes. Või üleliia agresiivselt hoopis.

Küsiks sult ühe lihtsa küsimuse wolfrek. Kui NL10 lauas istub 2 eeldatvasti fishi. Sinu ainus read on see, et nad on imeliku stackiga ja kasutaja nimi on fishine N: ranka666666 stack 7.45$ ja olgerplät1275 stack 8.90$ ja nad istuvad järjest. Kuhu istud sina, ehk kas Fishidest vasakule või paremale?

Miks peaks keegi fishiseid laudu players per flop järgi valima?! See näitab ainult seda,kui palju limpereid lauas on,kellele meeldib odavalt floppi vaadata.Sellistelt mängijatelt korjab üldjuhul vaid blindid kokku.Raha panevad nad rohkem mängu siis,kui nad "monster" kaardid saavad või midagi tugevat hitivad(kolmik,rida,jne).Mina otsin fishiseid laudasid loomulikult keskmise poti järgi.Mida kõrgem keskmine pot,seda vähem mängija/mängijad valivad kaarte,millega nad suurelt tõstavad ja suuri tõsteid callivad.Mina,kui hea mängija,ootan tugevaid käsi,millega ma eeldavasti olen fishist,fishidest ees.Ja suure tõenäosusega mõni fish tõstab,callib mu ületõste ja võib-olla läheb isegi all-inn,hoolimata sellest,kas ta on midagi tugevat kokku saanud või mitte.Aga see,et mõned mängijad siin foorumis eelistavad minna pigem AINULT 1%-3% oma bankrollist mingisse mõttetusse kõrge players per flop protsendiga lauda,kus vaid blinde koguda ja lootes nii 8-10 tundi päevas ja 4-10 lauas korraga mängides aastate pärast rikkaks saada,on minu arust täiesti naiivne.Siiski,osadel see õnnestub,osadel mitte.Oleneb sellest,kui hea tasemega mängija on,kui palju tal õnne on ja kui palju ta mängib.Tundub suhteliselt mõttetu sellisele teele minek...või siis ka mitte.Mõnele sobib selline meetod,mõnele mitte.Kes sedasi pidevalt korralikku raha teenivad ja kannatlikku ning tuima "action" olukordade pikka ootamist naudivad,on selline elukutse sobiv.Teistele,kellele selline meetod ei sobi,kuna neil ei ole piisavalt oskusi ning õnne,on selline meetod täielik aja ning raha raiskamine.Kui küsida tohib,siis palju te sellise suhteliselt väikeste keskmiste potidega laudades mängides päevas,kuus,aastas teenite? Tasub hästi ära või on nurisemiseks kah põhjust? Ja kui palju te keskmiselt päevas mängite,et neid summasid teenida? kui suure osa bankrollist tavaliselt lauda võtate ja mitmes lauas korraga mängite? Kasutate mingeid abiprogramme kah?


Küsiks sult ühe lihtsa küsimuse wolfrek. Kui NL10 lauas istub 2 eeldatvasti fishi. Sinu ainus read on see, et nad on imeliku stackiga ja kasutaja nimi on fishine N: ranka666666 stack 7.45$ ja olgerplät1275 stack 8.90$ ja nad istuvad järjest. Kuhu istud sina, ehk kas Fishidest vasakule või paremale?
Minu read ei ole,et nad on imeliku stackiga.Mis neis imelikku on?? Mis vahet siin on,kas ma istun vasakule või paremale??!! Sama teeb ju välja.Arvasid,et ma vastan midagi lolli selle lolli küsimuse peale või??!! Ja kasutajanime järgi ei saa mingeid järeldusi(eriti fishisuse kohta)teha.Iga mängija võib üksküik mis enda kasutajanimeks panna,et teistele mängijatele vale arvamust tekitada.Kui näiteks mängija kasutajanimi on RämeFish,siis ta võib vabalt olla hoopis nitt,kes naiivselt loodab,et suudab teistele mängijatele vale arusaama tekitada,et neilt rohkem raha kätte saada.

Kas sa tõesti arvasid,et ma usun neid rumalaid ütlusi või oli see kõigest tobe nali???

qbj0hn
14.01.13, 22:44
Kirjutasin juba semi-mõistliku jutu valmis, aga loobusin peale viimast lõiku.
gl

camu
14.01.13, 23:00
Kirjutasin juba semi-mõistliku jutu valmis, aga loobusin peale viimast lõiku.
gl
Ma ka enam ei viitsi. Teema lukku ära varsti. Ja teemakangelane puhkama.

EestiMats
14.01.13, 23:02
epicness

Wolferk
14.01.13, 23:27
See on võetud Ranka "Bankroll Management" õpetusest:

See on tõesti miinimum ja pika staažiga mängijatena võime öelda, et 20 sisseostu võib isegi väheks jääda – vahest võivad tekkida halvad kaardijooksud. Isegi kui kaotate halva jooksuga kümme sisseostu (mis ei ole nii erakordne ja juhtub üpriski tihti) siis on pool sinu bankrollist “kadunud”.
Kas headel mängijatel,kes mängivad ainult "monster" kaarte,tõesti kaotavad halva jooksuga üpriski tihti 10+ sisseostu?? Mis on sellise räige ebaõnne põhjuseks? Kas kõigil on seda juhtunud?

camu
14.01.13, 23:31
See on võetud Ranka "Bankroll Management" õpetusest:

Kas headel mängijatel,kes mängivad ainult "monster" kaarte,tõesti kaotavad halva jooksuga üpriski tihti 10+ sisseostu?? Mis on sellise räige ebaõnne põhjuseks? Kas kõigil on seda juhtunud?
Lõpeta ära juba oma täiesti loll iba ja hakka väheke aju kasutama.

eddi
14.01.13, 23:40
See on võetud Ranka "Bankroll Management" õpetusest:

Kas headel mängijatel,kes mängivad ainult "monster" kaarte,tõesti kaotavad halva jooksuga üpriski tihti 10+ sisseostu?? Mis on sellise räige ebaõnne põhjuseks? Kas kõigil on seda juhtunud?


http://i.imgur.com/zDcF7.gif

Wolferk
14.01.13, 23:49
Lõpeta ära juba oma täiesti loll iba ja hakka väheke aju kasutama.

Mis ma jälle valesti ütlesin?? Palun vasta siis.Mis põhjustab selliseid pikkasid halbu kaardijookse? Kui mängija saab "monster" kaardid ja tal on üks kord halb kaardijooks,siis selles ei ole midagi erakordset.Kõigil juhtub mõnikord.Aga mis põhjustab 10+ korda lühikese aja jooksul halva kaardijooksu tulekut? Kui mängijal on nt.kõigil 10 korral "monster" kaardid ja igakord jõutakse all-inn,siis mis on tõenäosus,et mängija kõik 10 korda kaotab? See tõenäosus on ju ülimalt väike.

Fabulous
15.01.13, 00:01
Kas headel mängijatel,kes mängivad ainult "monster" kaarte,tõesti kaotavad halva jooksuga üpriski tihti 10+ sisseostu?? Mis on sellise räige ebaõnne põhjuseks? Kas kõigil on seda juhtunud?
Jah, ma suutsin mõnda aega tagasi halva jooksu tõttu tunni ajaga 20buy-inni kaotada (hyper-turbo husngs).

camu
15.01.13, 00:11
Mis ma jälle valesti ütlesin?? Palun vasta siis.Mis põhjustab selliseid pikkasid halbu kaardijookse? Kui mängija saab "monster" kaardid ja tal on üks kord halb kaardijooks,siis selles ei ole midagi erakordset.Kõigil juhtub mõnikord.Aga mis põhjustab 10+ korda lühikese aja jooksul halva kaardijooksu tulekut? Kui mängijal on nt.kõigil 10 korral "monster" kaardid ja igakord jõutakse all-inn,siis mis on tõenäosus,et mängija kõik 10 korda kaotab? See tõenäosus on ju ülimalt väike.
Kui sinu väike maailmapilt näeb pokkerit, kui mängu, kus head mängijad mängivad ainult tugevaid kaarte ja mitte midagi muud, siis meil ei olegi ju mitte millestki rääkida? Või mis? Sest fakt on selles, et sa ei tea pokkerist mitte midagi ning sinu teadmised piirduvadki ainult sellega, mis sa oled suutnud kõrva taha panna ühel laual mängides ning sõbra käest kuuldes! 3bettmine, POSITSIOONID, cbettimine, second barrel, agression jne on sulle ju täiesti võõrad.
Sa oled lihtsald dellusional fish, kes kujutab ette endale hasartmängudega on võimalik kuidagi kogemata rikkaks saada.

Vandalar
15.01.13, 00:31
80 % vs 20 % sul on 80 % ja villainil on 20% ja te lähete all in pre flop. Sina võidad 4 korda tema 1 korra vastu. Võta nüüd 1000 korda sama asi (oletame, et see on AA, kuigi see equity veidi erineb aga lihtsuse mõttes ma ümardasin, näite jaoks), siis see teeb kuskil 1000x220=220 000 kätt (iga 220-s käsi peaks AA olema või +-1) selle jooksul sa peaksid võitma 800 jaotust ja kaotama 200!! jaotust. 200 jaotust on juba tõsine number ja seda on päris palju tegelikult. Muidugi see jooks võib sul juhtuda juhuslikkuse tõttu nii, et saad oma 20% kaotusi kätte näiteks väga lühikese aja jooksul 100K käsi nt. Võib ka juhtuda, et sul ei tule tüki aja jooksul väga tihedalt 20% kaotust taluda ja siis jooksed hästi. Variatsioon võib ka täiesti kõva matemaatika tausta ja variatsiooni mõistva inimese ajuga mindfucki teha, sest inimese aju on lihtsalt nii loodud, et selliseid suuri numbrite vahemikke nagu sajad tuhanded ja miljonid käed ja kõik mis selle jooksul toimub, on ajul väga keeruline mõista.
Aga pmst hea ja halb jooks ja see kuidas juhuslikkuse alusel need võitude (streakid) ja kaotuste kogumid käivad on nagu pilved, kogumid, mis üksteisega kattuvad, osad on täiesti eraldi teineteisest, osad kattuvad täielikult, osad hulgad, kogumid on osaliselt kattunud. See on nagu universum oma planeetide, tähesüsteemide, galaktikate ja sealt edasi galaktika kogumitega, klastritega- sul võib olla tühja maad ehk kosmost mitu valgusaastat ja siis äkki on paar valgusaastat elamiskõlblikku tähesüsteemi, mille äärealadelt sa läbi seilad oma kosmoselaevaga ja naudid sealset head elu (head kaardijooksu). Ehk siis sul võib olla ju kuskil mingi tähesüsteem koos elamiskõlbliku elukeskkonnaga, kuid kui sa ei saa ise oma liikumise suunda valida (juhuslikkus kaardimängus), siis sa ei saagi tuimalt kogu aega parima kliimaga planeedil resideeruda ja ässadega omada kogu aeg, vaid pead kohanema vastavalt sellele, kuhu saatus sind läbi portaali saadab.

kardaanirist
15.01.13, 00:50
Aga pmst hea ja halb jooks ja see kuidas juhuslikkuse alusel need võitude (streakid) ja kaotuste kogumid käivad on nagu pilved, kogumid, mis üksteisega kattuvad, osad on täiesti eraldi teineteisest, osad kattuvad täielikult, osad hulgad, kogumid on osaliselt kattunud. See on nagu universum oma planeetide, tähesüsteemide, galaktikate ja sealt edasi galaktika kogumitega, klastritega- sul võib olla tühja maad ehk kosmost mitu valgusaastat ja siis äkki on paar valgusaastat elamiskõlblikku tähesüsteemi, mille äärealadelt sa läbi seilad oma kosmoselaevaga ja naudid sealset head elu (head kaardijooksu). Ehk siis sul võib olla ju kuskil mingi tähesüsteem koos elamiskõlbliku elukeskkonnaga, kuid kui sa ei saa ise oma liikumise suunda valida (juhuslikkus kaardimängus), siis sa ei saagi tuimalt kogu aega parima kliimaga planeedil resideeruda ja ässadega omada kogu aeg, vaid pead kohanema vastavalt sellele, kuhu saatus sind läbi portaali saadab.

palju õnne! veel raskemalt pole võimalik antud teemat seletada.

aga ei. cool story bro. needs more dragons and shit.

Vandalar
15.01.13, 01:32
No ma oletasin, et teema põhi villain ehk OP on planeetide ja universumi üldise ülesehitusega natuke kursis ja läbi selle piltliku näite jagab matsu lahti (või lõpetab trollimise kurat seda teab, elame üsna paranoilisel ajajärgul).

Junken
15.01.13, 04:10
vaatasin oh hea pikk post, vist midagi tarka.. lugesin 3 rida ära, panin tähele et vandalar postitas... well next topic it is..

ristijeesus
15.01.13, 07:04
Wolferk, see mida sina mängid pole pokker, aga kusagil kindlasti on veel inimesi kes mängivad samasugust mängu. Otsi mõni üles, tehke oma foorum ja arutage seal omi asju.
http://c557532.r32.cf2.rackcdn.com/wp-content/uploads/2012/09/monster-story.jpg

7om
15.01.13, 10:13
80 % vs 20 % sul on 80 % ja villainil on 20% ja te lähete all in pre flop. Sina võidad 4 korda tema 1 korra vastu. Võta nüüd 1000 korda sama asi (oletame, et see on AA, kuigi see equity veidi erineb aga lihtsuse mõttes ma ümardasin, näite jaoks), siis see teeb kuskil 1000x220=220 000 kätt (iga 220-s käsi peaks AA olema või +-1) selle jooksul sa peaksid võitma 800 jaotust ja kaotama 200!! jaotust. 200 jaotust on juba tõsine number ja seda on päris palju tegelikult. Muidugi see jooks võib sul juhtuda juhuslikkuse tõttu nii, et saad oma 20% kaotusi kätte näiteks väga lühikese aja jooksul 100K käsi nt. Võib ka juhtuda, et sul ei tule tüki aja jooksul väga tihedalt 20% kaotust taluda ja siis jooksed hästi. Variatsioon võib ka täiesti kõva matemaatika tausta ja variatsiooni mõistva inimese ajuga mindfucki teha, sest inimese aju on lihtsalt nii loodud, et selliseid suuri numbrite vahemikke nagu sajad tuhanded ja miljonid käed ja kõik mis selle jooksul toimub, on ajul väga keeruline mõista.
Aga pmst hea ja halb jooks ja see kuidas juhuslikkuse alusel need võitude (streakid) ja kaotuste kogumid käivad on nagu pilved, kogumid, mis üksteisega kattuvad, osad on täiesti eraldi teineteisest, osad kattuvad täielikult, osad hulgad, kogumid on osaliselt kattunud. See on nagu universum oma planeetide, tähesüsteemide, galaktikate ja sealt edasi galaktika kogumitega, klastritega- sul võib olla tühja maad ehk kosmost mitu valgusaastat ja siis äkki on paar valgusaastat elamiskõlblikku tähesüsteemi, mille äärealadelt sa läbi seilad oma kosmoselaevaga ja naudid sealset head elu (head kaardijooksu). Ehk siis sul võib olla ju kuskil mingi tähesüsteem koos elamiskõlbliku elukeskkonnaga, kuid kui sa ei saa ise oma liikumise suunda valida (juhuslikkus kaardimängus), siis sa ei saagi tuimalt kogu aega parima kliimaga planeedil resideeruda ja ässadega omada kogu aeg, vaid pead kohanema vastavalt sellele, kuhu saatus sind läbi portaali saadab.

http://static1.fjcdn.com/comments/He+_41131b106ac0044c3f91b48b843ec480.jpg

timz0333
15.01.13, 11:43
Kahju natukene,et jhon oma posti kustutas, aga samas arusaadav. Olukord on enam kui lootusetu wolfrek kui sa ise ei taha ennast harida
siis pole midagi teha. Nagu ütles mu algklassi õeptaja. Ega tarkust saa kulbiga pähe panna.

qbj0hn
15.01.13, 13:08
Mitte mõnituseks, aga ma arvan, et tegemist on vaimselt haige inimesega.
Miks ennast jõuluannetuses vabatahtlikuks ei pakkunud, hakkab kahju kohe sinust. (for real)

Kahjuks antud postituste põhjal ei piisa vist andu SNE plekist ka, et neid uuringuid teha ja mõistus korda timmida.

TaistoJ
15.01.13, 13:35
Milleks kalduda "Kõige fishisem pokkerituba" teemast kõrvale?

IMO kõige fishisem tuba on http://www.miniclip.com/games/governor-of-poker/en/
GL&HF

ninasarvik
15.01.13, 15:07
Mõned aastad tagais oli ühel raplamaa jaanitulel ka miski paks vant kes terve õhta leierdas kuidas ta iga päev võidab 4 ja 6 tonni jne rahalaudades. Jutt oli umbes sama loll nagu sellel siin.
Kas tegu on sama inimesega?

overbet
15.01.13, 15:14
Pane oma triobeti screenname ka, tunduksid tore vastane olevat.

peete82
15.01.13, 15:44
ma usun, et ranka trollib siin, et foorumit elustada.
Sihukest venda ei saa olemas olla.

overbet
15.01.13, 15:52
ma usun, et ranka trollib siin, et foorumit elustada.
Sihukest venda ei saa olemas olla.

Ma küll usun, et pole troll, laudades üksjagu braindead indiviide, eks nende mõttekäigud reaalselt sellised ongi. Muidu polekski pokkeris raha.

ranka
15.01.13, 15:54
Ma küll usun, et pole troll, laudades üksjagu braindead indiviide, eks nende mõttekäigud reaalselt sellised ongi. Muidu polekski pokkeris raha.

Umbes nii jah.

C-3PO
15.01.13, 16:44
ma usun, et ranka trollib siin, et foorumit elustada.
Sihukest venda ei saa olemas olla.
Ma mõtlesin sama.