PDA

View Full Version : Räme fish Pokerstarsist



Who?
16.04.09, 05:22
Tere,

Pokkeris olen täielik algaja. Esimese mängu mängisin nädal tagasi. Küsimus oleks, et mida tähendab tärn pokkerimängija peakohal? Pean silmas siis pokerstarsi.

Edit: Kui juba küsimiseks läks siis küsiks veel sellist asja. Mul on käes erinevast mastist äss ja soldat. Lauas peale minu veel kaheksa mängijat kelledest 4 callivad ülejäänud foldivad. Floppi tuleb kaks kuningat ja kaheksa. Enne mind üks vend raiseb? Mida sellises olukorras teha? Mina foldisin.

Ja siis veel. Mis on SNG ja NL?

Who?

lenC
16.04.09, 05:30
Tere tulemast foorumisse!

See näitab, mis VIP-staatus mängijal on, kas BronzeStar(pole midagi vaja teha), SilverStar(1200VPP-d kuus), GoldStar(3000VPP-d kuus), PlatinumStar(7500VPP-d kuus), SuperNova(100k VPP-d aastas) või SuperNova Elite(1M VPP-d aastas). Tärnid siis vastavalt 1-st 6-ni. Kas mängija oma staatust näidata tahab on tema enda teha(options/VIP status display options).
Lähemalt võib tutvuda siit (http://www.pokerstars.com/vip/tiers/)

Järgnevad küsimused PokerStarsi kohta võiksid postitada spetsiaalsesse PokerStarsi küsimuste teemasse: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1128.0.html

Edu laudades!

EGERT
16.04.09, 07:19
SNG on Sit n' Go lühend. SNG on siis nagu turniir ennemuiste, aga ainult ühes lauas.
NL on No Limit. Ehk siis panustamispiiranguta mäng. Selle vastand on siis FL ehk fixed limit, kus võib panustada kindla summa piires. On ka veel PL ehk pot-limit, kus võib panustada niipalju, kui potis(pangas) parasjagu on + eelmine panus. Aga NL on üldiselt levinuim.

Siin foorumis on ka vist kuskil mingi terminite teema, saad sealt otsida. Vaata ja loe ka strateegiaalaseid artikleid siit :)

Edu

Who?
16.04.09, 07:53
SNG on Sit n' Go lühend. SNG on siis nagu turniir ennemuiste, aga ainult ühes lauas.
NL on No Limit. Ehk siis panustamispiiranguta mäng. Selle vastand on siis FL ehk fixed limit, kus võib panustada kindla summa piires. On ka veel PL ehk pot-limit, kus võib panustada niipalju, kui potis(pangas) parasjagu on + eelmine panus. Aga NL on üldiselt levinuim.

Siin foorumis on ka vist kuskil mingi terminite teema, saad sealt otsida. Vaata ja loe ka strateegiaalaseid artikleid siit :)

Edu


Tänan vastamast. Artikleid loen praegu nagu mad man. Materjali hulk siin on ikka tohutu.

Tuul
16.04.09, 12:12
Tärn mängija 'pea kohal' tähendab seda, et tegu on play money mängijaga (Pokerstars.net)
tärnid mängija jaluses näitavad vip staatust