PDA

View Full Version : Foorumimäng Libahunt (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : 1 [2]

vapsik
09.01.13, 15:31
***INFO***

Kui soovite päeva varem lõpetada, siis boldige lukustan oma hääle mängijanimel

Fabulous
09.01.13, 15:33
Lukustan oma hääle Cypher0

virukunn
09.01.13, 15:40
Lukustan oma hääle Fabulous

vapsik
09.01.13, 15:44
Libahundid võitsid mängu

Cypher0 on viimane libahunt ja hääletab kindlasti fabulouse poolt, seega pole mõtet enam venitada ja oodata, kas Cypher tuleb hääletab 15 minuti või 100 minuti pärast.

Õnnitlused libahuntidele: lenC, oTT ja Cypher0

KÕIK, KES TAHAVAD POSTITADA VÕIVAD NÜÜD SEDA TEHA

Strawberry
09.01.13, 15:50
o...
m...
g...

virukunn
09.01.13, 15:52
Päris mitu külaelanikku imo ei püüdnud piisavalt end päästa, vaid lasid suht kergekäeliselt end välja hääletada, aga see selleks.

-andres-
09.01.13, 15:53
viru olid ju varem veendunud, et ott on kindel küla? Miks seda arvasid ja miks nüüd meelt muutsid?

Ffs, lol. Eile õhtul kui lugesin, et oTT oli libahund, siis snapreadisin, et 99% kindel olles, et Cypher0 on ka, selle posti põhjal. Ei sobinud kuidagi üldse.
Kahju, et Virukas ei tajunud ära.

Aga gg. Kui uus mäng teha, siis tahaks kindlasti uuesti osaleda. Alguses ei saanud vedama ja just lõppus hakkas huvitavaks minema, kui asjasse süvenesin.

-andres-
09.01.13, 15:54
Ffs, lol. Eile õhtul kui lugesin, et oTT oli libahund, siis snapreadisin, et 99% kindel olles, et Cypher0 on ka, selle posti põhjal. Ei sobinud kuidagi üldse.
Kahju, et Virukas ei tajunud ära.

Aga gg. Kui uus mäng teha, siis tahaks kindlasti uuesti osaleda. Alguses ei saanud vedama ja just lõppus hakkas huvitavaks minema, kui asjasse süvenesin.

Ütlesin ka veel Skypes Cypherile, et 99% tema lol.

Fabulous
09.01.13, 15:56
No mida ma ütlesin.

Cypher0
09.01.13, 15:58
GG!

Tardisin jah meie jaoks mängu täiesti ära lõpupoole, tra oli vaja grindimise kõrvalt mingeid pointless läbi mõtlemata poste teha. Õnneks virukunn üllatas meeldivalt:)

Svenza
09.01.13, 15:58
Oi blää, see on kõva mäng. Eile poole päeva lugesin 2+2 teemasid. Järgmisest tahan ise kindlasti osa võtta. Kõrvalseisjana rahulikult analüüsida ja mängu vaadata olid päris head readid tegelt. LenC oli obv hunt, segas hästi vett, pani ennast tanki aga sai tänu sellele 4 külaelanikku (mis peaks tiimi strateegiat arvestades päris hea olema). Otti ma ei teadnud arvata, aga cypher oli 100% hunt viimasel päeval. Andke teada millal uus mäng tuleb, hüppan ka kampa.

Fabulous
09.01.13, 15:59
Üldiselt läks vähemalt minul mäng suht kehvasti, kuna ma panin kõikide targetitega, v.a. viimase puhul mööda. Asja rikkus veidi ära ka fakt, et alates üleeilsest polnud sessi tõttu enam mängu käiku eriti jälgida, ning hääletada tuli kõhutunde järgi.

virukunn
09.01.13, 16:03
Jamh ma enam järgmisest osa ei viitsi võtta, sest see vajab sick süvenemist ja aega. Pmst tegin paari posti põhjal otsuseid koguaeg ja raiusin sama jada l6puni.

camu
09.01.13, 16:11
Jamh ma enam järgmisest osa ei viitsi võtta, sest see vajab sick süvenemist ja aega. Pmst tegin paari posti põhjal otsuseid koguaeg ja raiusin sama jada l6puni.
Pmt ei saand jah sa mitte millestki aru! Kahju!

Samas mul oli hea meel, et teadsin 2 suht kindlat hunti. Kahju, et virukunn siin mingit hülgeiba ajas ja külale kodarasse pani.

camu
09.01.13, 16:14
Huvitav oleks muidugi teada, mida hundid omavahel rääkisid ja mis plaanid neil olid?

lenC
09.01.13, 16:20
fuckyeah, kiidaks oma wolfbrosid, kes olid iga päev aktiivsed. Kui ma kukkusin, siis ma enam nendega rääkida ei saanud ja eile tundus juba, et asi on kehvaks minemas, aga Cypherilt täna õige nightkill ja üks hea post, gg.

Teaserid wolfchatist:

[6.01.2013 19:03:58] Lennart: virukunn suht meie tiimis tho
[6.01.2013 19:04:01] Lennart: aga ta ise vist ei tea seda


[6.01.2013 19:09:36] Lennart: "Mis sel vahet on kes külatark on."
-virukunn, 2013

lenC
09.01.13, 16:25
Ma olen veits mad ka btw.


Tean, et teema on lukus ja mängus mitte osalevad kasutajad ei tohi siia kirjutada, aga siiski juhin tähelepanu, et lenC näeb kõikide editud postituste originaalsõnumeid. Seda ei oska öelda, kas Vapsik näeb.

See siis mängu objektiivsuse ja aususe säilitamiseks ning kinnitan, et Fabulousi korrigeeris kõigest oma õigekirja.
NOT COOL. Esiteks ma ei tea, miks ta -andrest- ja camu siin postis ei maininud. Teiseks ma ei mõista, miks ta vapsikule seda PM-iga ei saatnud. Alustada lauset "Ma tean, et ei tohi, aga..." ei tee asja paremaks, see lihtsalt tähendab, et sul on mangina.

Kuulsin ka seda, et siis, kui camu oma "soulreadiga" välja tuli ja mind pushis olid nad eelnevalt rankaga mänguväliselt rääkinud ja ranka arvas, et minu näol on tegu hundiga. NOT COOL.

Svenza
09.01.13, 16:36
Millal uus mäng käima läheb? Tahaks kindlalt osa võtta.

oTT
09.01.13, 16:36
Minu poolt ka bg, järgmine kord ikka aktiivsem ja postitused hoolikalt läbi mõelda, et rumalusi vältida.
Muidu gg hundid, virukunn unofficially #4 wolf ty.

neeme
09.01.13, 16:38
Hää mäng jah. Jälgisin ka igapäev. :)
Lol oli suht viimane virukunni hääletamine. 100% oli kindel ju kes seal hunt on ja kes mitte puhtalt eilse hääletamise pealt.

lenC
09.01.13, 16:40
thanks vapsik orgunni eest, millal järgmine? :>

ranka
09.01.13, 16:57
Ma olen veits mad ka btw.


NOT COOL. Esiteks ma ei tea, miks ta -andrest- ja camu siin postis ei maininud. Teiseks ma ei mõista, miks ta vapsikule seda PM-iga ei saatnud. Alustada lauset "Ma tean, et ei tohi, aga..." ei tee asja paremaks, see lihtsalt tähendab, et sul on mangina.

Kuulsin ka seda, et siis, kui camu oma "soulreadiga" välja tuli ja mind pushis olid nad eelnevalt rankaga mänguväliselt rääkinud ja ranka arvas, et minu näol on tegu hundiga. NOT COOL.

Seepärast, et sa oled kõrgeim administraator (samal pulgal Tigrano ja minuga) ja kui mina juba neid poste näen, siis näed ka sina. Teistes modedes ei olnud kindel ja ei tulnud selle pealegi, et peaksin kogu foorumi moderatsiooni nimed siin välja tooma.

Avalikult postitasin, et kõik lugejad teaksid, et on võimalus lugeda edited messageid, et keegi ei hakkaks sohki tegema ja kõik on tõestatav. Ennetav käik mängu aususe säilitamiseks. S.t. et moded võivad näha editeid ja nii saada lisainfot või hoopis hoiuda ära sohki.

Mänguga ei olnud siin mitte midagi seotud. Ei olnud enamus postitusi lugenudki.

Esiteks ma ei teadnud, et Skypes ei tohi omavahel rääkida. Teiseks ei olnud see convo pikk (3-4 lauset) ja pakkusin hundiks camu, sind ja -andrest-. Mängukulgu see ei muutnud.

camu
09.01.13, 16:58
Kuulsin ka seda, et siis, kui camu oma "soulreadiga" välja tuli ja mind pushis olid nad eelnevalt rankaga mänguväliselt rääkinud ja ranka arvas, et minu näol on tegu hundiga. NOT COOL.
See BS! Ma nägin unes ja hommikul mõtlesin sellele, et sa võiksid olla. Kuidagi turgatas.
Ranka küsis mu käest skypes lihtsalt, et mis teema selle mänguga on. Ta polnd vist lugendki teemat ja ütles, et see ju selge, et sina, lenC ja -andres- hundid.

[5.01.2013 17:46:29] Rainer Roomet: ootan jah vastaseid
[5.01.2013 17:46:43] Rainer Roomet: no, aga ma tean ju, kes on hundid
[5.01.2013 17:46:46] Rainer Roomet: kõik nii obv seal
[5.01.2013 17:47:05] Rainer Roomet: sina, andres ja lenc olete hundid

ja see oli laupäeval. Kui ma sinu välja pakkusin, siis see oli pühap. Laup veensid sa mind ümber oma jutuga, et oled külaelanik.

-andres-
09.01.13, 17:00
Intriigid peavadki olema, siis hea mäng olnud ju.

virukunn
09.01.13, 17:00
Hää mäng jah. Jälgisin ka igapäev. :)
Lol oli suht viimane virukunni hääletamine. 100% oli kindel ju kes seal hunt on ja kes mitte puhtalt eilse hääletamise pealt.

Tagantjärgi jah hea rääkida. Üldiselt ma eeldasin, et kui külaelaniku vastu hääletatakse, siis ta toob kõik võimalikud tõestused välja, et ta seda pole (1. postis: "Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või.")
Ja kuna taavi ja Faboulous kumbki seda ei teinud, siis pidasingi neid kindlateks huntideks. Aga tuli välja, et nad lihtsalt ei viitsinud/tahtnud võita.

Aga jah m6ne venna kõikide postituste läbi lugemine oleks ehk kasuks tulnud :P

ranka
09.01.13, 17:04
Lisaks kogu see mäng ongi suur mindfuck ja suur bluff nagu pokkerki. See on täpselt sama, kui pokkerilauas on kaks mängijat all-in ning teised spekuleerivad, et mis tal olla võib. Kui mängija ära callitakse teiste ajendil ja ta näitab paremat kätt, siis ei ole tal sõnagi öelda, aga kui tal bluff või saab cooleri, siis on alati midagi öelda. Sama selle mänguga.

lenC
09.01.13, 17:08
ei tulnud selle pealegi, et peaksin kogu foorumi moderatsiooni nimed siin välja tooma.
Ehk ainult need, kes siin mängus osalevad mitte mind üksikisikuliselt välja tuua? Kas sa arvad, et kui sa oleksid selle teksti vapsikule PM-inud, siis ta ei oleks olnud pädev hindamaks, kas sellest on vaja teada anda?

See BS! Ma nägin unes ja hommikul mõtlesin sellele, et sa võiksid olla. Kuidagi turgatas.
Ranka küsis mu käest skypes lihtsalt, et mis teema selle mänguga on. Ta polnd vist lugendki teemat ja ütles, et see ju selge, et sina, lenC ja -andres- hundid.

[5.01.2013 17:46:29] Rainer Roomet: ootan jah vastaseid
[5.01.2013 17:46:43] Rainer Roomet: no, aga ma tean ju, kes on hundid
[5.01.2013 17:46:46] Rainer Roomet: kõik nii obv seal
[5.01.2013 17:47:05] Rainer Roomet: sina, andres ja lenc olete hundid

ja see oli laupäeval. Kui ma sinu välja pakkusin, siis see oli pühap. Laup veensid sa mind ümber oma jutuga, et oled külaelanik.
Okei fair enough, sa olid mängu MVP btw

Lisaks kogu see mäng ongi suur mindfuck ja suur bluff nagu pokkerki. See on täpselt sama, kui pokkerilauas on kaks mängijat all-in ning teised spekuleerivad, et mis tal olla võib.
Hea võrdlus, ainult selle vahega, et see on täpselt sama, kui teised kommenteeriksid käe ajal, mis inimestel käes on.

ranka
09.01.13, 17:23
Ehk ainult need, kes siin mängus osalevad mitte mind üksikisikuliselt välja tuua? Kas sa arvad, et kui sa oleksid selle teksti vapsikule PM-inud, siis ta ei oleks olnud pädev hindamaks, kas sellest on vaja teada anda?

Okei fair enough, sa olid mängu MVP btw

Hea võrdlus, ainult selle vahega, et see on täpselt sama, kui teised kommenteeriksid käe ajal, mis inimestel käes on.

Ma ei tulnud ausalt selle pealegi ja ei mõelnud seda nii, et peaksid mängukulu eesmärgil su nime välja tooma. Olen 100% kindel, et mitte keegi just selle postituse põhjal ei langetanud oma otsust ega mõjutanud mängu kulgu mitte mingil juhul.

Ma saan ju aru, et ei tohi postitada ja see oli viga, samuti Skypes rääkimine, aga see mäng on meie foorumis uus. Kõik ei ole seda mänginud ja ei tea täpseid reegleid. See ei ole küll vabandus, aga kergendab asjaolu. Minu vabandused ja rohkem seda ei juhtu. Tegin postituse heas usus.

lenC
09.01.13, 17:35
okei sobib, vapsik uus mäng nüüd paluuuuunnnnnnnn

vapsik
09.01.13, 17:56
See kuu küll enam uut mängu ei jõua teha. See võtab natukene aega ja igapäev peab sama kellaaeg valvel olema. 2+2s saab seda ka mängida, kui huvi on (tho inimesed postitavad rohkem seal ja deadlined võivad eurooplaste jaoks kehvad olla).

Potsataja
09.01.13, 18:05
LenC, sa esinesid alla oma võimete. :(

lenC
09.01.13, 18:10
võitjate üle kohut ei mõisteta tho

Svenza
09.01.13, 18:11
Keegi teine ei viici mängu vedada?

Strawberry
09.01.13, 18:12
Ma võin hostida, ma nagunii hommikul ärkan regulaarselt.

inward
09.01.13, 18:16
Osaleks ka järgmine kord. Haige mäng. Tagant järgi tark olla on siin hea muidugi. Siin läheb ulme leveldamiseks järgmine mäng.

lenC
09.01.13, 18:19
Ma teen ise järgmise, algab vahemikus 14.-17. jaanuar. Lineupi tahaks kokku ajada eelkõige kutsetega, et kõige epicumad foorumikarakterid mängu kokku ajada. Panen eelteema mingi 48h jooksul üles.

ranka
09.01.13, 18:23
Kui kaua see mäng kestab?

lenC
09.01.13, 18:24
Kui kaua see mäng kestab?
Kui ma kopeerin Vapsiku formaati, siis max 6 päeva.

q_q
09.01.13, 19:31
Ma teen ise järgmise, algab vahemikus 14.-17. jaanuar. Lineupi tahaks kokku ajada eelkõige kutsetega, et kõige epicumad foorumikarakterid mängu kokku ajada. Panen eelteema mingi 48h jooksul üles.

ei ole mingi epic foorumikarakter aga kui peaks puudu j22ma m2ngijaid vms siis sooviks ka osaleda

kardaanirist
09.01.13, 20:01
võtaks ka see kord osa. olen lives mänginud midagi sarnast ja siin kõrvalt vaadates tuli ka väike hasart sisse ja sai ikka nats facepalmitud.

camu
09.01.13, 20:08
Päris lahe oli jah tegelt. Kui alguses ei saa paar päeva vedama, siis viimased päevad tekib ikka täielik hasart. Loomulikult peab veidi asjaga kursis olema, eelnevaid poste vahel uurima ning mitte niisama vegeteerima.
Viimase mängu kohta võib vist öelda, et aktiivsust oleks võinud rohkem olla. Samas esimene mäng ka. Loodame, et sellest kujuneb mõnus traditsioon, mida iganädalase mängimisega liialt kiirelt üksluiseks ei muudeta.

ranka
09.01.13, 20:29
Kui ma kopeerin Vapsiku formaati, siis max 6 päeva.

Siis in.

-andres-
09.01.13, 21:01
Tahan ka uuesti, aga tundub, et nõudmine ületab tulevases mängus pakkumise.

reggie
09.01.13, 21:01
Ma olen ka väga huvitatud.

rasmer
09.01.13, 21:02
Oleks ka huvi. Nagunii koguaeg foorumis.

camu
09.01.13, 21:04
kõige epicumad foorumikarakterid


Siis in.

Lugesid ikka?

Potsataja
09.01.13, 21:07
Lugesid ikka?

Obv luges, siin foorumis lihtsalt ei olemas epicumat foorumikarakterit kui ranka. Kõik ülejäänud tulid peale teda.

Strawberry
09.01.13, 21:25
Mida rohkem mängijaid, seda jõhkram meta.

4 hunti, 12 külaelanikku, 1 tark
5 hunti, 15 külaelanikku, 1 tark

21 mängijaga meta on pretty close to brain damage.

lenC
09.01.13, 21:28
Mida rohkem mängijaid, seda jõhkram meta.

4 hunti, 12 külaelanikku, 1 tark
5 hunti, 15 külaelanikku, 1 tark

21 mängijaga meta on pretty close to brain damage.
Nüüd sa leiutad jalgratast ja seda ka valesti

http://www.jeremygadd.co.uk/wp-content/uploads/2007/10/toilet_bicycle.jpg

Strawberry
09.01.13, 21:32
Nüüd sa leiutad jalgratast ja seda ka valesti



Ma järgin kõigest mängulooja loodud reegleid. Paaritu arv inimesi peab olema.

an odd total number of players, to prevent ties during lynch votes, and to ensure that the game ends dramatically on a lynching, rather than with an anticlimactic murder. An even number of players would also weaken the civilian team, who will always suffer one extra murder


Edit:
On ka optional advanced reeglid:

*Peale surma, iga mängija ise otsustab, kas ta avaldab oma rolli või ei
*Guardian angel - igal öösel valib ühe nime, kui see huntide valitud ohvriga kokku satub, siis päästab selle inimese, saab ka iseennast valida, sama nime kaks ööd järjest ei saa valida
*Vigilante ehk isehakanud killer - külaelanik, kes saab öösel ühe inimese omal valikul ära tappa

Mingi kümmekond tegelast on veel, praegu ei viitsi kõike üles loetlema hakata.

lenC
09.01.13, 21:33
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=32574812&postcount=7

IamAllin
09.01.13, 21:40
Ütlesin ka veel Skypes Cypherile, et 99% tema lol.

Peale minu väljasöömist huntide poolt teisel päeval ütlesin oTT-ile msnis, et ta kindel libahunt ja miks nad minu just välja hääletasid:D Samuti ütlesin talle, et lenC kindel hunt ja jääbki arusaamatuks, et miks lenci kohe samal peäval juba välja ei hääletatud? Sesuhtes, et esimene päev võtsid hundid Chloe välja ja teine päev minu, imo oli nii obv, et lenC on hunt, sest ta oli nii aktiivne ja külaelanikuna oleks ta kindlasti huntide poolt minu asemele ära söödud.

Aga üldiselt oli fun niipalju kui seda oli ja hiljem pealtvaatajana oli samuti tore. Osaleksin kindlasti uuesti.

ranka
09.01.13, 21:44
Lugesid ikka?

My bad. Siis teeme kahekesi oma mängu ning ei hakka libahunte ega muid otsima vaid mängus 3 paksu ja hunnik anoreksikuid ning Dr. Pumper. Näitame, kes võidab.

lenC
09.01.13, 21:45
Peale minu väljasöömist huntide poolt teisel päeval ütlesin oTT-ile msnis, et ta kindel libahunt ja miks nad minu just välja hääletasid:D Samuti ütlesin talle, et lenC kindel hunt ja jääbki arusaamatuks, et miks lenci kohe samal peäval juba välja ei hääletatud? Sesuhtes, et esimene päev võtsid hundid Chloe välja ja teine päev minu, imo oli nii obv, et lenC on hunt, sest ta oli nii aktiivne ja külaelanikuna oleks ta kindlasti huntide poolt minu asemele ära söödud.

Aga üldiselt oli fun niipalju kui seda oli ja hiljem pealtvaatajana oli samuti tore. Osaleksin kindlasti uuesti.
viska veel aidsi otsa just kui ma maha rahunen eksole

Strawberry
09.01.13, 21:46
ok full list advanced valikutest:


*Peale surma, iga mängija ise otsustab, kas ta avaldab oma rolli või ei
*Guardian angel - igal öösel valib ühe nime, kui see huntide valitud ohvriga kokku satub, siis päästab selle inimese, saab ka iseennast valida, sama nime kaks ööd järjest ei saa valida
*Vigilante ehk isehakanud killer - külaelanik, kes saab öösel ühe inimese omal valikul ära tappa
*Alpha wolf - petab ära külatarga ja näib tavalise külaelanikuna
*Wolf follower - külaelanik, kes võidab kui huntide team võidab
*Külavanem - vabal hääletusel valitud inimene, kellel on iga päev 2 lynch vote-i (ühe asemel)

lenC
09.01.13, 21:48
ma olen küll natuke üllatunud et te retardid ei saa aru, et sellest mängust võivad mängijad rääkida ainult siin teemas/wolfchatis

ranka
09.01.13, 21:49
Oot ma ei saa aru - kas hetkel ei võigi siis rääkida ? :)

IamAllin
09.01.13, 21:51
ma ka ei saa aru, et kui ma nagunii surnud olen ja ei saa enam midagi muuta, kas siis ka ei või rääkida?

lenC
09.01.13, 21:52
ma ka ei saa aru, et kui ma nagunii surnud olen ja ei saa enam midagi muuta, kas siis ka ei või rääkida?
ma sain aru, et Ott oli elus siis

IamAllin
09.01.13, 21:56
Jah seda, küll. Igatahes ei arvanud et see midagi halba teeb, kui teda kindlaks hundiks pakun, aga vahet pole, vabandused igatahes. Nagu ranka ütles, uus mäng ja ja järgminekord enam ei riku reeglit.

vapsik
09.01.13, 22:09
Need setupid töötavad väga hästi: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=32574812&postcount=7. Ma mingeid spets rolle alguses ei soovitaks lisada.

Üldiselt soovitaks rohkem postitada ja oma reade rohkem pushida (mitte nõus olla stiilis, et ah las ta läheb siis täna ning samuti tasuks üritada kaitsta neid mängijaid, kes Sinu meelest külaelanikud).

masterpuppet
09.01.13, 22:37
Heia, võiksin ka osa võtta. Aga see vist hääl kõrbes. Auuu :)

lenC
09.01.13, 22:44
Ma otsustasin, et minu mäng hakkab 17. jaanuar - kui keegi viitsib orgunnida, siis 11.-16. aeg on vaba(esialgu võiks olla 1 mäng korraga), see on siis eeldusel, et on sama formaat mis Vapsikul oli. Vajadusel ma usun, et Vapsikut ja ehk ka mind võib potentsiaalne mode erinevate küsimuste korral tülitada, aitame ikka.

vapsik
09.01.13, 23:05
Kui starwberry või keegi teine on nõus järgmist mängu vedama, siis ma hea meelega vajadusel aitan nõuga. Huvi korral tehke aga uus teema, kus saab nimed kirja panna.

-andres-
09.01.13, 23:29
Tavai, kui huvilisi on, siis võin 11-16 ära teha selle teistele, lootuses et asi end ei ammenda ja saan järgmisest ise osa võtta. Diil?

-andres-
09.01.13, 23:32
Niipalju ainult, et hommikuse kellaaja peaks nihutama minu puhul tund-kaks edasi. 10.00 iga päev jalul pole.

vapsik
09.01.13, 23:41
Niipalju ainult, et hommikuse kellaaja peaks nihutama minu puhul tund-kaks edasi. 10.00 iga päev jalul pole.

Kellaaja võib vabalt ise valid ja hommikul pole nkn paljudel aega ja paar tundi hilisem aeg pole väga hull ja see ei ole ka suur probleem, kui teema natukene hiljem avad. Ise jäin ka mõnel päeval hiljaks.

lenC
09.01.13, 23:46
Tavai, kui huvilisi on, siis võin 11-16 ära teha selle teistele, lootuses et asi end ei ammenda ja saan järgmisest ise osa võtta. Diil?
yeah kui viitsid selle läbi viia, siis oled minu omasse booked

-andres-
09.01.13, 23:48
yeah kui viitsid selle läbi viia, siis oled minu omasse booked

Diil, teen peatselt teema ja panen eelisjärjekorda need, kes siin juba häält teinud.

inward
09.01.13, 23:50
Ma oleks nõus. Saabki harjutada ja kui see liiga tilti ajab ning aeganõudev on, siis osad kolmandat ei viitsi teha ja jääb teistele ruumi rohkem. Kuigi mängijate arv on üsna paindlik.

q_q
10.01.13, 00:36
k6ik pealkirjad trykiveaga

https://encrypted.google.com/search?hl=en&q=werwolf

-andres-
10.01.13, 00:41
Ma oskan ainult Saksa keelt, seal nii.

q_q
10.01.13, 00:45
vaatasin jah peale posti et mingis keeles ikkagi 6ieti

ennast veits h2irib though ;_;

vapsik
10.01.13, 00:52
Parandatud.

Paar katusega tähte Sulle: õ, ä, ö, ü. Need Sinu igerikud häirivad jubedalt.

q_q
10.01.13, 01:04
Parandatud.

Paar katusega tähte Sulle: õ, ä, ö, ü. Need Sinu igerikud häirivad jubedalt.

t2nud

meisterdasin sellega http://msdn.microsoft.com/en-us/goglobal/bb964665.aspx omale custom keyboardi ja nyyd on mul .klc fail millega ma midagi peale ei oska hakata. niiet kui sind jubedalt h2irivad "igerikud" siis aita otsida kuhu ma selle .klc panema pean

/ ok nüüd korras : )

camu
10.01.13, 10:34
.