PDA

View Full Version : Foorumimäng Libahunt (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : [1] 2

vapsik
03.01.13, 18:16
Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. Teemas võivad ainult postitada elusolevad mängijad ja kui on päev.

**REEGLID ja MUU INFO***

Ülesehitus
Mängul on kaks osapoolt.
3 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.
9 tavalist külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.
1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö null, mis on enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

Mängul on kaks faasi:
1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 9.00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 20.00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 20.01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

Hääletamine: Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
Pastilaa

Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

Oluline:
Ühtegi postitust EI OLE lubatud muuta ega kustutada. Mitte mingil juhul ärge postitage seda kirja, kus on kirjas Teie mänguroll. Samuti ei tohi seda tsiteerida ega sellest ei tohi screenshotte teha. Selle reegli ja ka iga teise reegli rikkumisele järgneb karistus, milleks on tavaliselt mängija mängust eemaldamine. Reeglite mitte tundmine ei ole vabandus ning väga suure reeglite rikkumise korral võib järgneda karistus terves foorumis.

Muu info:
Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud, aga jälgige, et Te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või. Samuti iga mängija peab teemas postitama igal mängupäeval.

Kui midagi jäi arusaamatuks, siis saatke mulle kiri, mitte ärge küsige siin teemas.

HETKEL ON ÖÖ JA KEEGI EI TOHI POSTITADA

E: Reeglite täiendus: Samuti pole kellelgi lubatud kuskil teistel teemades mängu üle arutleda.

vapsik
03.01.13, 18:37
Kõigile mängijatele on saadetud nende roll. Kui Sa pole kirja saanud, siis anna sellest mulle koheselt teada.

Kirjad näevad välja järgmised:

Libahuntide kiri:


Tere!

Sa oled libahunt. Sinu meeskonnas on järgmised mängijad:

*Nimekiri eemaldatud*

Te võidate kui teie meeskond moodustab vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Te võite üksteisega teemaväliselt suhelda 24 tundi päevas alates praegusest hetkest.

Õnn kaasa ja küsimuste korral saatke mulle kiri!

Külatarga kiri:


Tere!

Sa oled külatark. Igal öösel saad Sa mulle saata ühe mängija nime ning ma annan teada, kas tegemist on külaelaniku või libahundiga.

Saada mulle KOHE palun mängijanimi, kelle rolli Sa soovid praegu teada saada. Nimekiri on järgmine:

*nimekiri eemaldatud*

Sa võidad koos külaelanikega kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

Õnn kaasa ja küsimuste korral saada mulle kiri!

Külaelaniku kiri:


Tere!

Sa oled külaelanik

Sa võidad koos teiste külaelanike ja külatargaga, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

Õnn kaasa ja küsimuste korral saada mulle kiri!

Ärge ise palun mingi viisil neid kirju siia teemasse postitage.

ENDISELT ON ÖÖ JA EI OLE LUBATUD POSTITADA

vapsik
03.01.13, 18:38
Mäng hakkab pihta homme hommikul umbes kell 9.00. Ärge postitage siin teemas enne kui ma olen loa andnud.

Mängijate nimekiri:

-andres-
camu
Chloe
Cypher0
Fabulous
IamAllin
isutuba
lenC
oTT
OuMaiGaad
Strawberry
taavi
virukunn

IKKA ON ÖÖ JA EI OLE LUBATUD POSTITADA!

vapsik
04.01.13, 08:32
ON PÄEV, VÕITE POSTITADA

camu
04.01.13, 09:25
Strawberry

Strawberry
04.01.13, 09:27
Olen külatark, uurisin tausta ja Fabulous on libahunt.

Ma hääletan Fabulous

Chloe
04.01.13, 10:03
Eii, ärge uskuge teda. Vaadake siit, kes on libahunt
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-cN0jW1VGeo

Fabulous
04.01.13, 10:29
Olen külatark, uurisin tausta ja Fabulous on libahunt.

Ma hääletan Fabulous
Sa ei saa külatark olla, sest kui sa minu kohta päringu oleksid esitanud, teaksid sa, et minu näol on vägagi tegemist külaelaniku, mitte libahundiga.

isutuba
04.01.13, 11:36
Sa ei saa külatark olla, sest kui sa minu kohta päringu oleksid esitanud, teaksid sa, et minu näol on vägagi tegemist külaelaniku, mitte libahundiga.

Ära levelda.

Fabulous
04.01.13, 11:50
Ära levelda.
Ei leveldagi. Ükski ratsionaalselt mõtlev külatark ei tuleks kohe esimesel päeval sellega kilkama mis ta roll on. Sellise informatsiooni ära andmine tuleks talle endale palju rohkem kahjuks kui kahjuks, kui see tõsi oleks.

isutuba
04.01.13, 11:56
Ei leveldagi. Ükski ratsionaalselt mõtlev külatark ei tuleks kohe esimesel päeval sellega kilkama mis ta roll on. Sellise informatsiooni ära andmine tuleks talle endale palju rohkem kahjuks kui kahjuks, kui see tõsi oleks.

True story,aga see ei tähenda ,et sina külaelanik oleksid.

Fabulous
04.01.13, 12:57
True story,aga see ei tähenda ,et sina külaelanik oleksid.
Sellel juhul on ju üsna kindel, et Strawberry pole see kes ta väidab ennast olevat ja seda rohkem tasub tema suhtes tähelepanelik olla.

Ma ei saa hetkel millegi enamaga seda tõestada, et ma libahunt ei ole, aga loodetavasti teised hääletajad taipavad, et Strawberry süüdistused on täiesti õhust võetud või siis libahuntide vahel eelnevalt kokku lepitud.

virukunn
04.01.13, 12:58
Ei leveldagi. Ükski ratsionaalselt mõtlev külatark ei tuleks kohe esimesel päeval sellega kilkama mis ta roll on. Sellise informatsiooni ära andmine tuleks talle endale palju rohkem kahjuks kui kahjuks, kui see tõsi oleks.

Külaloll.

lenC
04.01.13, 13:16
heyooo


Strawberry
tee boldiks ka

Olen külatark, uurisin tausta ja Fabulous on libahunt.

Ma hääletan Fabulous
niimoodi: Strawberry

Sellel juhul on ju üsna kindel, et Strawberry pole see kes ta väidab ennast olevat ja seda rohkem tasub tema suhtes tähelepanelik olla.

Ma ei saa hetkel millegi enamaga seda tõestada, et ma libahunt ei ole, aga loodetavasti teised hääletajad taipavad, et Strawberry süüdistused on täiesti õhust võetud või siis libahuntide vahel eelnevalt kokku lepitud.
Fab tundub pigem külaelanik

lenC
04.01.13, 13:20
meil on lihtsam hunte kätte saada siis kui kõik palju postitavad, nii et tsaumisteete

isutuba
04.01.13, 13:54
Alustan sessi ja väga aega enam pole siia postida, seega lisan oma hääle ära.
Strawberry
Ei usu,et külatargana kohe välja tuleks ja külaelanikuna selline liin võtta tundub kah imelik.

Cypher0
04.01.13, 14:02
Nõustun eelkõnelejaga.

Strawberry

Strawberry
04.01.13, 14:16
Ma ei ole libahunt ega ka külatark. Tavalise külaelanikuna, puudub alguses igasugune punkt kust alustada, seega valisin huupi ühe nime ja tegin kunstliku alguse.

Kuna külatarga identiteet ei ole teada, siis ei ole ühtegi põhjust miks teised külaelanikud peaksid minu häälega kaasa minema, ainult libahundi jaoks tunduks see tore koht kus kaasa mängida.

Seega lisaks teemaalgusele oli see ka väikest viisi trap.

Isutuba hüppas Fabulouse peale mitte üks, vaid lausa kaks korda ning nüüd liigub rongiga kaasa ja hääletab minu vastu.

tl;dr kokkuvõte:
*Fabulous oli random pick
*Isutuba langes trapi ja seega must be werewolf

Muudan oma häält ja hääletan Isutuba poolt

taavi
04.01.13, 14:44
Strawberry

Strawberry
04.01.13, 14:54
Strawberry

wolf #2

taavi
04.01.13, 15:01
Strawberry # wolf 3

camu
04.01.13, 15:02
Strawberry
Strawberry

IamAllin
04.01.13, 15:09
Strawberry

taavi
04.01.13, 15:11
IamAllin

virukunn
04.01.13, 15:11
Kuna tal enam pääsu nkn pole, rääkis sisse end, siis Strawberry

OuMaiGaad
04.01.13, 15:11
IamAllin

Miks meelt muutsid?

oTT
04.01.13, 15:15
Strawberry

taavi
04.01.13, 15:18
Miks meelt muutsid?

Ei muutnud.

IamAllin
04.01.13, 15:21
Miks sa arvad, et mina olen libahunt? Sellepärast, et ma liitusin peoga hiljem? Tegelikult lihtaslt magasin kaua, sest külaelu vajas toimetamist :)

taavi
04.01.13, 15:23
Õues läks just pimedaks.

OuMaiGaad
04.01.13, 15:33
Strawberry

Strawberry
04.01.13, 15:40
ok, minu vastu on juba 8 häält, kui oluliselt hääli ei muudeta, siis mina olen esimene kes lendab

Minu viimased sõnad:

Mängureeglite järgi avaldatakse kohe peale minu surma minu roll (tavaline külaelanik).
Kõik mida ma olen öelnud on 100% tõsi (esimene post oli trap).
Kuna minu roll (külaelanik) saab gamemasteri poolt confirmationit, siis saate selle tugipunktiks võtta ja sealt edasi liikuda.
Soovitan tugevalt Isutuba (wolf #1) järgmisena välja hääletada.
Suhteliselt kindel olen ka et wolf #2 on praeguseks ennast juba näidanud.

May god be with you.

vapsik
04.01.13, 16:23
Hääled:

-andres-
camu: Stawberry
Chloe
Cypher0: Strawberry
Fabulous
IamAllin: Strawberry
isutuba: Strawberry
lenC: Strawberry
oTT: Strawberry
OuMaiGaad: Strawberry
Strawberry: Isutuba
taavi: IamAllin
virukunn: Strawberry

Strawberry 8, Isutuba 1, IamAllin 1

Chloe
04.01.13, 16:26
Ma ei ole külatark ausalt.

-andres-
04.01.13, 16:31
Ma ei usu väga, et Strawberry on, aga eks läheme siis üldsusega kaasa.

Chloe
04.01.13, 16:36
-andres-

Fabulous
04.01.13, 16:39
Strawberry

lenC
04.01.13, 16:48
Ma ei usu väga, et Strawberry on, aga eks läheme siis üldsusega kaasa.
See on päris hundine postitus, aga kuna mu teine suspect sind kohe hääletas, siis ma eeldan, et üks teist kahest on külaelanik.

lenC
04.01.13, 16:53
Strawberry,

Juhul kui sa oled külaelanik, siis sa oled külaloll ju küll. Mõttetu ohverdada ennast, sest me ei saa ju mingit informatsiooni sellest. Kui kindlad me saame olla, et isutuba hunt on? Homme jääb samasuguseks toonilugemiseks.

Juhul kui sa oled hunt siis haha pwnt.

Strawberry
04.01.13, 16:56
Strawberry,

Juhul kui sa oled külaelanik, siis sa oled külaloll ju küll. Mõttetu ohverdada ennast, sest me ei saa ju mingit informatsiooni sellest. Kui kindlad me saame olla, et isutuba hunt on? Homme jääb samasuguseks toonilugemiseks.

Juhul kui sa oled hunt siis haha pwnt.

Mina ei ohverda ennast, teie ohverdate mind, sest teie reading skillid on nõrgad.

Mängu ei saa võita kui kõik istuvad lihtsalt käed rüpes ja ootavad midagi. Huntidel on eelis, sest hundid saavad igal öösel anonüümselt kedagi ära tappa.

Selleks, et külaelanikel üldse mingi võimalus oleks tuleb kohe move-sid tegema hakata (nagu mina tegin).

lenC
04.01.13, 16:59
No kui sa ei oleks alguses tardinud, siis meil oleks praegu 2-3 kandidaati, kelle vahel hääletataks ja see on hiljem analüüsimisel palju väärtuslikum. Samuti kui sa jääksid ellu, siis hundid saaksid sind sisuliselt elimineerida külatarga huntist, nii et see ei ole ju hea play.

OuMaiGaad
04.01.13, 17:01
Tglt mina usun strawberryt ja nõus häält muutma. Veel keegi ? Ja kes oleks parem kanditaat keda välja hääletada?

Strawberry
04.01.13, 17:02
Minu vastu on 10 häält, aga mängus on 3 hunti. Järelikult vähemalt 7 külainimest arvab, et mina olen hunt ning ning nad kas ei võta kõike fakte arvesse või lihtsalt ei oska, sest nende read on ilmselgelt jõhkralt võssa.

Ma ei oska midagi muud öelda.

lenC
04.01.13, 17:10
Tglt mina usun strawberryt ja nõus häält muutma. Veel keegi ? Ja kes oleks parem kanditaat keda välja hääletada?
Mu soulread on kas Chloe või -andres-

Chloe, sest ta alguses postitas mingi random video ja edaspidi kui kõik Strawberryt hääletasid, siis on hundil ju lihtne lihtsalt eemalt vaadata, ei pea hääletamagi(eeldusel, et straw=küla)

-andres-, sest ta ütles, et ta ei usu, et Strawberry hunt on, aga läheb teistega kaasa ikka. Esiteks loogiline ebakõla. Teiseks, kui andres on hunt ja straw küla, siis ta võib homme lihtsalt viidata oma postitusele ja võita külapunkte.

Fabulous
04.01.13, 17:15
Samuti kui sa jääksid ellu, siis hundid saaksid sind sisuliselt elimineerida külatarga huntist, nii et see ei ole ju hea play.


Tglt mina usun strawberryt ja nõus häält muutma. Veel keegi ? Ja kes oleks parem kanditaat keda välja hääletada?

Lol, well played.

Kui võimalike huntide pakkumiseks juba läks siis on ka Taavi minu silmis üks kandidaatidest. Alguses hääletas Strawberry't, aga kui viimase vastu väga palju hääli hakkas kogunema, muutis hääletatava ära (tundub nagu katse kaas-libahunti päästa).

vapsik
04.01.13, 17:25
Hääled:

-andres-: Strawberry
camu: Stawberry
Chloe: -andres-
Cypher0: Strawberry
Fabulous: Strawberry
IamAllin: Strawberry
isutuba: Strawberry
lenC: -andres-
oTT: Strawberry
OuMaiGaad: Strawberry
Strawberry: Isutuba
taavi: IamAllin
virukunn: Strawberry

Strawberry 9, -andres- 2, Isutuba 1, IamAllin 1

taavi
04.01.13, 17:48
Lol, well played.

Kui võimalike huntide pakkumiseks juba läks siis on ka Taavi minu silmis üks kandidaatidest. Alguses hääletas Strawberry't, aga kui viimase vastu väga palju hääli hakkas kogunema, muutis hääletatava ära (tundub nagu katse kaas-libahunti päästa).

Siis lenC on kolmas hunt?
Mina lenCi poolt hääletaks küll..

Chloe
04.01.13, 17:48
Eem, Chloe, -andres- ja camu on oma otsuse juba teinud ja see selgub teile hiljem!

lenC
04.01.13, 17:54
Siis lenC on kolmas hunt?
Mina lenCi poolt hääletaks küll..
miks?

Eem, Chloe, -andres- ja camu on oma otsuse juba teinud ja see selgub teile hiljem!
http://i.imgur.com/bPs5N.gif

taavi
04.01.13, 18:25
Parandasid camut oma esimeses postis, lisaks nii muuseas hääletasid vaarika vastu seal ja nüüd kus tema minek on kindel muutsid oma häält..

lenC
04.01.13, 18:33
Parandasid camut oma esimeses postis, lisaks nii muuseas hääletasid vaarika vastu seal ja nüüd kus tema minek on kindel muutsid oma häält..
Parandamine=standard

Vaarika poolt ma hääletasin enne mängu juba. Täna hääletasin alguses teda sellepärast, et ta ajas lolli hundist juttu ja muutsingi just siis, kui oli täiesti kindel, et tema läheb. Kui Straw tuleb hundina välja ja inimesed oleks minuga kaasa hüpanud, siis oleks suure tõenäosusega saanud teised hundid ka teada. 2 kandidaati>1

taavi
04.01.13, 18:33
lol
maasikas ikka:redface:

vapsik
04.01.13, 18:38
Hääled:

-andres-: Strawberry
camu: Stawberry
Chloe: -andres-
Cypher0: Strawberry
Fabulous: Strawberry
IamAllin: Strawberry
isutuba: Strawberry
lenC: -andres-
oTT: Strawberry
OuMaiGaad: Strawberry
Strawberry: Isutuba
taavi: IamAllin
virukunn: Strawberry

Strawberry 9, -andres- 2, Isutuba 1, IamAllin 1

20.00 võib veel postitada. 20.01 on liiga hilja

camu
04.01.13, 18:41
Parandamine=standard

Vaarika poolt ma hääletasin enne mängu juba. Täna hääletasin alguses teda sellepärast, et ta ajas lolli hundist juttu ja muutsingi just siis, kui oli täiesti kindel, et tema läheb. Kui Straw tuleb hundina välja ja inimesed oleks minuga kaasa hüpanud, siis oleks suure tõenäosusega saanud teised hundid ka teada. 2 kandidaati>1
LOL, ma ka hääletasin maasika poolt enne mängu juba.
Samas ma ikkagi oma häält ei muuda. Vaatame, mis homne toob.

vapsik
04.01.13, 19:01
Strawberry poodi üles ja ta on mängust eemaldatud. Ta oli tavaline külaelanik.

Külatark saada mulle nimi, kelle rolli soovid teada saada.
Libahundid saatke mulle nimi, keda öösel tappa soovite.

Kiri saatke enne kella üheksat.

ON ÖÖ

vapsik
05.01.13, 08:05
Libahundid tapsid Chloe, ta oli tavaline külaelanik.

ON PÄEV

camu
05.01.13, 09:22
Nägin unes, et kardaanirist ja harryahven olid libahundid. Suur oli mu pettumus, kui kumbki ei mängi, rsk.

lenC
05.01.13, 12:05
Ma ei usu väga, et Strawberry on, aga eks läheme siis üldsusega kaasa.


-andres-

Chloe ootas, et -andres- postitaks, hääletas teda ja enam ei muutnud.

Hundid arvasid, et Chloe võib külatark olla, kes -andrese- kohta enne mängu uuris?

-andres-

camu
05.01.13, 12:08
lenC tundub siin niiditõmbaja olevat. Kuigi ma ei saagi aru, miks libahundid chloe maha koksasid. Kuidagi liiga ilmne, et -andres- asjas süüdi oleks.

lenC
05.01.13, 12:23
Ma tundun selline niiditõmbaja sellepärast, et ma olen seda mängu enne 2p2s mänginud. Ja praeguse seisuga koksavad hundid mu anyway kohe maha kui neil külatark käes on, keegi teine võiks ka mängu üritada lahendada :<

camu
05.01.13, 12:27
Ma tundun selline niiditõmbaja sellepärast, et ma olen seda mängu enne 2p2s mänginud. Ja praeguse seisuga koksavad hundid mu anyway kohe maha kui neil külatark käes on, keegi teine võiks ka mängu üritada lahendada :<
Kuidas 2p2-s läks? olid hunt või elanik?

lenC
05.01.13, 12:29
Mingi 5 vms mängu teinud, hunt pole olnud

lenC
05.01.13, 12:30
OuMaiGaad ja Fabulous,

kes teie meelest külaelanikud ja kes hundid on?

isutuba
05.01.13, 12:44
-andres-

lenC
05.01.13, 12:50
Kui te lubate veel niite tõmmata, siis mulle meeldiks kui keegi pakuks välja mõne teise kandidaadi, kes võib hunt olla. Kui inimesed teema lahti teevad saavad valida kumba vahel hääletada ja see oleks juba coolim.

Ma lahkun paariks tunniks, minu readid on et fab on küla, -andres- hunt ja camu post#59 pärast tõenäoliselt küla.

isutuba
05.01.13, 13:08
OMG-tundub külaelanik kuna oli nõus maasika vastu hääl muutma.
fab-küla?
Cypher0 on teemas ainult ühe postise teinud ja see oli hääl maasika vastu ,vb hoiab hundina low profiili?
-andres- pigem hunt?
taavi-külaelanik,algul hääletas maasika vastu ja hiljem vahetas hääle,hundina oleks riski business selline veiderdamine ja miks riskida kui stawi vastu hääletasid juba enamus.

Atm ei tule midagi rohkem pähe.

camu
05.01.13, 13:34
No siis peab riiidi usaldama. lenC küla, mina küla, isutuba küla.

virukunn
05.01.13, 14:28
oTT pole sittagi postitanud.

oTT
05.01.13, 14:52
oTT pole sittagi postitanud.
njahm

IamAllin
05.01.13, 15:09
Ise arvaksin huntideks -andres- ja taavi.

camu
05.01.13, 15:14
panen ka -andres-

vapsik
05.01.13, 15:20
Hääled:

-andres-
camu: -andres-
Cypher0
Fabulous
IamAllin
isutuba: -andres-
lenC: -andres-
oTT
OuMaiGaad
taavi
virukunn: oTT

-andres- 3, oTT 1

taavi
05.01.13, 15:27
No siis peab riiidi usaldama. lenC küla, mina küla, isutuba küla.

Kolm hunti ilusti reas.. või kaks..
isutuba

lenC
05.01.13, 15:33
OMG-tundub külaelanik kuna oli nõus maasika vastu hääl muutma.
fab-küla?
Cypher0 on teemas ainult ühe postise teinud ja see oli hääl maasika vastu ,vb hoiab hundina low profiili?
-andres- pigem hunt?
taavi-külaelanik,algul hääletas maasika vastu ja hiljem vahetas hääle,hundina oleks riski business selline veiderdamine ja miks riskida kui stawi vastu hääletasid juba enamus.

Atm ei tule midagi rohkem pähe.
Hea postitus!

OMG puhul nõus, pigem küla. Cypheri võib rongiks teha küll, postitagu rohkem.



oTT pole sittagi postitanud.
hea hääl, võib täna teine rong olla küll.


Ise arvaksin huntideks -andres- ja taavi.
Taavi kohta ma ei oska midagi öelda :/

Fabulous
05.01.13, 15:35
-andres- - Ainult üks postitus ja sellest kumab läbi just kui oleks tegu hundiga. See tundub samas veidi liiga ilmselge. Tuleb vaadata, mis edasi teeb.
camu - Algselt tundus tegu olevat külaelanikuga, aga mida aeg edasi seda rohkem tundub hoopis hunt olevat.
Cypher0 - Ei oska midagi eriti arvata. Võib-olla on tõesti tegu hundiga, kes proovib võita madala profiili hoidmise tulemusel.
IamAllin - Teine mängija kelle kohta mingit informatsiooni pole. Sama jutt nagu Cypheri kohta.
isutuba - Üsna kindel, et tegemist on hundiga.
lenC - Oskab ilmselgelt mängida, aga tegemist tundub olevat pigem aktiivse külaelanikuga.
oTT - 0 informatsiooni.
OuMaiGaad - Ma ei saa aru, miks nii kergelt meelt muutis. Kas tegemist on hundiga, kes proovis jälgi segada?
taavi - Teine mängija, kes minu silmis on pigem hunt kui külaelanik kui postitusi arvesse võtta.
virukunn - Informatsiooni väga pole, aga tundub olevat kaasajooksikust külaelanik.

Pigem hundid: isutuba, taavi, camu
Võib-olla hundid: -andres-,OuMaiGaad, Cypher0, IamAllin, oTT
Pigem külaelanikud: virukunn, lenC

Hääletan: isutuba

Kui mind nüüd homme kohe huntide poolt maha peaks võetama, on suhteliselt ilmselge, et jõudsin tõele liiga lähedale, aga pohh, yolo.

IamAllin
05.01.13, 16:00
Hea postitus!



Taavi kohta ma ei oska midagi öelda :/

No algul ta hääletas Strawberry poolt, olles ise hunt ta teab, et Straw ei ole. Arvas, et nagunii külaelanik straw hääletatakse välja ning andis oma hääle mõne muu külaelaniku ehk minu vastu. Võibolla eksin, aga kaldun arvama, et taavi on üks ja -andres- teine, kolmandat ei oska arvata.

lenC
05.01.13, 16:02
Isutuba case on huvitav, vaadates, kuidas ta -andrest- pushib, siis koos nad vaevalt hundid on. Kui ühe neist tapame ja tegu on hundiga, siis on teine meie esimene lockclear külamängija.

Isutuba vastu räägib muidugi see, et Strawberry arvas, et ta on hunt :D Muidu hea koostöö küla ja huntide vahel - kaks kõige kahtlasemat kasutajat kohe välja võtta :D

lenC
05.01.13, 16:03
Postide editimine on rangelt keelatud!

Fabulous
05.01.13, 16:06
Postide editimine on rangelt keelatud!
Kui see minule oli suunatud, siis eelmises postituses tuli kogemata üks üleliigne koma ja selle editisin välja.

lenC
05.01.13, 16:09
Kui see minule oli suunatud, siis eelmises postituses tuli kogemata üks üleliigne koma ja selle editisin välja.
Sinule jah, usun sind, aga unustage oma komaparandused küll ära. Kui mõne hundi keel peaks vääratama, siis ei tohiks lasta seda välja editida.

vapsik
05.01.13, 16:13
***Meeldetuletus***

Ärge mitte mingil juhul kustutage või muutke poste, isegi kui kõigest parandate väikest näpuviga.

virukunn
05.01.13, 16:50
njahm

Okei clearly külaelanik ja arvan et täna lahkub mängust -andres-

OuMaiGaad
05.01.13, 16:55
Mulle tunduvad pigem hundid olevat -andres-, camu, taavi ja isutuba. Külaelanikud tunduvad olevat Fabulous, oTT, virukunn, lenC ja IamAllin. Hetkel pakun taavi

oTT
05.01.13, 16:58
Minu meelest on hetkel üks selgemaid hundi kandidaate taavi. Üsna tuimalt nõustus eelmiste hääletajatega, kes olid oma hääle andnud Strawberry vastu. Suurepärane võimalus ühest külaelanikust lahti saada, üsna suure kaaluga tegemist selle hääle puhul. Samas, pidi ta ju üsna kindel olema, et Starberry on külaelanik, aga mitte hunt. Kui Strawberry teda hundiks markeeris, siis vastas kaitsvalt umbes, et "ise oled" vms. Kahtlane teguviis igaljuhul ja ka põhjendustest tuleb puudu, et miks ta nii arvab. Minul tekkis selline read. Üldiselt muidu vähe infot veel.

Cypher0
05.01.13, 17:03
Ma olen vähe postinud, kuna eile käisin trio livel ja pärnust tallinna ja tagasi oli üsna raske ja aeganõudev saada, pm just jõudsin. Teemat väga mõttega pole läbi lugenudki, ja mängust jagan ka minimaalselt. Aga my praegused two cents on, et kuna Strawberry osutus külaelanikuks, alustas ta mängu tegelikult hästi, lihtsalt küla tervikuna feilis sellest aru saamisel. See trap tundus hea olevat ja isutuba imo sinna ka sisse kukkus+ta üleüldse tundub mängijaid ükshaaval ette võtvat ja desperately põhjust otsivat nende hundistamiseks. Ehk väga hundine. Ott tundub ka kuidagi liiga madalat profiili hoidvat, pole põhjendanud ka, maybe ka hunt. Lenci postid on väga külaelaniku, maybe isegi targa moodi, aga ta palju enne ka mänginud, nii et kindel ei või olla veel. Teemat lugedes jäi taavist ka kuidagi pigem hundi mulje, ootab-vaatab, mis edasi teeb. IamAllin ja -andres- kuidagi vähe postitanud, maybe ka 'under the radar' hundi strateegia. Teiste kohta pole veel arvamust kujunenud.

isutuba

Cypher0
05.01.13, 17:12
Minu meelest on hetkel üks selgemaid hundi kandidaate taavi. Üsna tuimalt nõustus eelmiste hääletajatega, kes olid oma hääle andnud Strawberry vastu. Suurepärane võimalus ühest külaelanikust lahti saada, üsna suure kaaluga tegemist selle hääle puhul. Samas, pidi ta ju üsna kindel olema, et Starberry on külaelanik, aga mitte hunt. Kui Strawberry teda hundiks markeeris, siis vastas kaitsvalt umbes, et "ise oled" vms. Kahtlane teguviis igaljuhul ja ka põhjendustest tuleb puudu, et miks ta nii arvab. Minul tekkis selline read. Üldiselt muidu vähe infot veel.

Õmm,sa hääletasid ju ise ka Strawberry vastu?

vapsik
05.01.13, 17:25
Hääled:

-andres-
camu: -andres-
Cypher0: isutuba
Fabulous: isutuba
IamAllin: taavi
isutuba: -andres-
lenC: -andres-
oTT: taavi
OuMaiGaad: taavi
taavi: isutuba
virukunn: -andres-

-andres- 4, taavi 3, isutuba 3

oTT
05.01.13, 17:42
Enne minu häält oli tal koos juba 7 vastuhäält, pigem anda hääl, mis nagunii enam midagi ei loe
ja järgmine kord hääletada ikka mingi mulje või info põhjal, mitte nagu täiesti lampi. Mai tea,
ma mõtlesin sedapidi. Esimene kord mängida seda nagunii, aga ei usu, et kellegi teise hääletamine
oleks olnud parem/õigem samm.

camu
05.01.13, 17:46
Kui andres nüüd taavi või isutuba vastu hääletab, mis siis saab? Seis viigis ju!

taavi
05.01.13, 17:58
Andrese vastu hääletamise põhjust ma küll ei näe, teete seda ju ühe postituse põhjal. See et bently tema vastu hääletas ja öösel välja löödi nüüd küll hea põhjus pole. Pigem läks sellepärast et keegi ei taha/viitsi tema postitusi lugeda...

OuMaiGaad
05.01.13, 18:22
Andrese vastu hääletamise põhjust ma küll ei näe, teete seda ju ühe postituse põhjal. See et bently tema vastu hääletas ja öösel välja löödi nüüd küll hea põhjus pole. Pigem läks sellepärast et keegi ei taha/viitsi tema postitusi lugeda...

Nõus. Ma ühe posti põhjal ka ei tahaks andrest välja hääletada veel. Muudan oma häält ja hääletan isutuba

isutuba
05.01.13, 18:43
Nägu näha siis häälte enamus on minu vastu,mille fcking põhjal? Tundub ,et hundid hakkasid tegutsema ja pööravad külaelanike minu vastu.Prob ,et päästa oma -andres- .Kui olete mind välja hääletanud siis pöörake rohkem tähele panu neile, kes minu vastu algselt hääletasid.
OMG tundub külaelanik, btw Viskan vb viimase posti mõned minutid enne kaheksat mis ma teistest arvan.

camu
05.01.13, 18:47
taavi

taavi
05.01.13, 18:48
Miks?

taavi
05.01.13, 18:54
Näib et camu kaitseb kaas hunti isutuba...

vapsik
05.01.13, 18:56
nm

camu
05.01.13, 18:56
jah, näin ma tõesti nii loll välja?

taavi
05.01.13, 18:57
võimalik

vapsik
05.01.13, 18:57
Hääled:

-andres-
camu: taavi
Cypher0: isutuba
Fabulous: isutuba
IamAllin: taavi
isutuba: -andres-
lenC: -andres-
oTT: taavi
OuMaiGaad: isutuba
taavi: isutuba
virukunn: -andres-

-andres- 3, taavi 3, isutuba 4

taavi
05.01.13, 18:59
või on teisiti, sel juhul wp

isutuba
05.01.13, 18:59
Egs midagi otsige ise oma hunte ,backstabberid

vapsik
05.01.13, 19:02
Isutuba poodi üles ja ta on mängust eemaldatud. Ta oli tavaline külaelanik.

Külatark saada mulle nimi, kelle rolli soovid teada saada.
Libahundid saatke mulle nimi, keda öösel tappa soovite.

Kiri saatke enne kella üheksat.

ON ÖÖ

ranka
05.01.13, 22:24
Sinule jah, usun sind, aga unustage oma komaparandused küll ära. Kui mõne hundi keel peaks vääratama, siis ei tohiks lasta seda välja editida.

Tean, et teema on lukus ja mängus mitte osalevad kasutajad ei tohi siia kirjutada, aga siiski juhin tähelepanu, et lenC näeb kõikide editud postituste originaalsõnumeid. Seda ei oska öelda, kas Vapsik näeb.

See siis mängu objektiivsuse ja aususe säilitamiseks ning kinnitan, et Fabulousi korrigeeris kõigest oma õigekirja.

vapsik
06.01.13, 09:04
Libahundid tapsid IamAllin, ta oli tavaline külaelanik.

ON PÄEV

camu
06.01.13, 09:14
No me oleme omadega fucked igatahes. Keegi huntidest tõmbab kenasti niite. taavi tundub hunt, -andres- tundub, keegi peab veel olema. oTT näiteks. Osad hoiavad väga madalat profiili.
Aga tegelt mul sõulriid. lenC
Ta on enne mängind, päris aktiivne, riide jagand, aga hundid hoiavad teda ikka sees. Something smells fishy. Mulle tunduks loogilisena, et tugevad mängijad peaks enne välja võtma.
Arutelu?

Fabulous
06.01.13, 12:23
No me oleme omadega fucked igatahes. Keegi huntidest tõmbab kenasti niite. taavi tundub hunt, -andres- tundub, keegi peab veel olema. oTT näiteks. Osad hoiavad väga madalat profiili.
Aga tegelt mul sõulriid. lenC
Ta on enne mängind, päris aktiivne, riide jagand, aga hundid hoiavad teda ikka sees. Something smells fishy. Mulle tunduks loogilisena, et tugevad mängijad peaks enne välja võtma.
Arutelu?
Või ongi huntidel selline plaan ja see tundub suht idelaane hetk ta maha võtta.

Konsulteerin küla selgeltnägijaga, Pendli-Feeliksiga, ja hääletan camu

virukunn
06.01.13, 12:40
No me oleme omadega fucked igatahes.

Kes me, hundid ?


Lugesin veits ka teemat ja riid on hetkel selline, et Fabulous pole hunt, aga selged kandidaadid hundile on camu ja lenC. Fabulouse pikad postid on imo suht head ja ma ei usu et hundid selliseid teeksid, pigem käivad hundid lihtsalt kaarte segamas ja muudavad pidevalt oma otsuseid (camu!!!) ning ei sea üksteist liiga suurde ohtu, mida camu -andrese- ja -taaviga- eile enne ööd tegi. Kuna algus juba tehtud, siis teen ettepaneku jätkata camuga.

vapsik
06.01.13, 12:50
***INFO***

Järgmine mängija, kes editib või kustutab posti tapetakse automaatselt ja eemaldatakse mängust.

virukunn
06.01.13, 12:52
Omfg täiesti meelest läks :S Ma mängin esimest korda :D

virukunn
06.01.13, 12:59
Lisaks eelmisele postile, et taavi ja -andres- on siiski ka kandidaadid hundile imo, mis sest et eilse päeva hommikul camu ja lenC kohe andrest hääletasid, hiljem keerati jutt isutuba vastu ja kui isegi oligi napikas olukord, siis -andresel- oli hääl andmata ja oleks saanud vabalt ennast päästa, mis tähendab et camu ja lenC tegid endale suitsukatet ja hääletasid algul enda vastu. Taavi postid tunduvad ka suht hunt-like. Hetkel arvan siis nii, et camu kõige kindlam hunt, edasi prolly -andres- lenC ning taavi.


Kui mõni admin saab siis võib mu edititud posti ka avaldada (selle mis kustutasin), seal oli umbes sama jutt kirjas. See editimine läheb tuimalt meelest ja ma olen siin foorumis prolly üks suuremaid editijaid ka veel.

Fabulous
06.01.13, 13:00
Kui täna igatahes esimest hunti ära ei tapa, on külal võimatu võita. Kes iganes külatark on võiks sellest märku anda.

camu
06.01.13, 13:08
Või ongi huntidel selline plaan ja see tundub suht idelaane hetk ta maha võtta.

Konsulteerin küla selgeltnägijaga, Pendli-Feeliksiga, ja hääletan camu
gg kui mind hääletate.
Siiani on kõik külaelanike lollid riidid täiesti valed olnud. Ok strawberry oli suvaline valik ja panin täesti umbes. aga edasi, isutuba süütu. vaadake parem, kes isutuba vastu hääle andsid. See oumygaad tundus hunt hääletuse järgi, aga esimese posti järgi jälle mitte. jne.


Kes me, hundid ?

Kas sinu arust on hundid omadega perses vä? Mõtle veidi ka mida sa räägid!


Lisaks eelmisele postile, et taavi ja -andres- on siiski ka kandidaadid hundile imo, mis sest et eilse päeva hommikul camu ja lenC kohe andrest hääletasid, hiljem keerati jutt isutuba vastu ja kui isegi oligi napikas olukord, siis -andresel- oli hääl andmata ja oleks saanud vabalt ennast päästa, mis tähendab et camu ja lenC tegid endale suitsukatet ja hääletasid algul enda vastu. Taavi postid tunduvad ka suht hunt-like. Hetkel arvan siis nii, et camu kõige kindlam hunt, edasi prolly -andres- lenC ning taavi.

-andres- vist eile häält ei teind, selles suhtes raske midagi öelda. Aga pigem on, kuna seal teda kaitma hakati. taavi ka pundis. Samas lenC hääletas andrese vastu, seega pigem andres vist pole.
lenC aga raudselt.

virukunn
06.01.13, 13:10
Väga hea post camu

virukunn
06.01.13, 13:21
Nüüd saab huvitav olema kas teised hundid tulevad camu päästma või loovutavad ta.

camu
06.01.13, 13:24
Lisaks kui hääletamist vaadata, ja eeldada, et külatark vähemasti ühe hundi selleks ajaks on kindlaks teinud, siis üks kahest, andres või taavi peab hunt olema. Mõelge veits selle peale.
Samas, kui virukunn väga mind pushib, siis paneb seegi mõtlema. Ootan õhtut ning arvetades, et ma olen siin niikuinii keskmiselt rohkem sõna võtnud, siis lõpuni ei ole ma niikuinii lõpuni elus. Kui täna külaelaniku tapame, siis gg anyways.

camu
06.01.13, 13:24
Nüüd saab huvitav olema kas teised hundid tulevad camu päästma või loovutavad ta.
Nüüd saab huvitav olema, et kui mina lähen süütuna täna, siis sina lähed ilmselt homme.

lenC
06.01.13, 13:52
Mind ei ole öösel tapetud sellepärast, et mu külatarga cover on mööda.

enne mängu (fab küla):


Fab tundub pigem külaelanik

esimene öö (-andres- hunt):


Ma lahkun paariks tunniks, minu readid on et fab on küla, -andres- hunt ja camu post#59 pärast tõenäoliselt küla.

Teine öö on mul selgelt eristatud peekid ja readid. Igatahes ma pean olema nendes millegagi eksinud ja ma usun seda, et enne on -andres- küla kui Fabulous hunt.

Cypher0
06.01.13, 13:52
Seis on jama tõesti, üritan nüüd ka vähe deebimalt analüüsida.

-andres-: miks ei üritanud ennast päästa, kui peaaegu minek oli? Samas kui suhtleb teiste huntidega, teab et ka mõni kaashunt võib oma häält muuta vajadusel ja teda sees hoida, kuigi oleks üsna risky. Pigem hunt, või siis tõesti ei viitsi lihtsalt mängida ja ülilaisk külaelanik
camu: tundub postide järgi väga küla poolt ja kahtlustas algul Lenci, siis muutis meelt ja nüüd kahtlustab uuesti. Kuna minu arust isiklikult paistab Lenc rohkem küla kui camu, siis maybe camu üritab hundina küla lenci vastu keerata, et teda kui head mängijat välja saada ilma et hundid teda killima peaks. Pigem hunt.
Fabulous: väga deebid postid, mida hundi poolt ei ootaks. Pigem küla.
lenC: kogenud mängija, väga raske readida. Tema vastu räägib pm aint see, et miks hundid teda killinud pole teades et ta hea on, samas camu oli esimene, kes selle välja tõi. Pigem küla, kui osutub hundiks, siis wp.
oTT: ikkagi kahtlaselt low profile, pakuks hundiks aga võibolla lihtsalt asi selles et ei ole mänginud ja ei oska vms
OuMaiGaad: suht sama jutt
taavi: tundub väga hundine enamikes oma postides+esimesel päeval oli valmis lenci vastu hääletama (post #47), prolly siis lootuses tema kui hea mängija vastu ehitama hakata.
virukunn: ei oska väga midagi arvata, mulje on jäänud kui külaelanikust.

cliffs: paar maybe hunti+camu ja taavi kõige kindlamad imo, voten esialgu camu.

lenC
06.01.13, 14:02
Ma ei näri läbi seda, mis Camu siin nüüd skeemitab. Eilne päeva lõpp ja öökill tundub pigem halb Taavile, aga Camu täiesti kriitilisel hetkel hääletas Taavit.

camu
06.01.13, 14:10
Ma ei näri läbi seda, mis Camu siin nüüd skeemitab. Eilne päeva lõpp ja öökill tundub pigem halb Taavile, aga Camu täiesti kriitilisel hetkel hääletas Taavit.
Ei skeemita midagi. Mulle tundus eilne isutuba lõpus süütuna lihtsalt. -andres- samuti, kuna polnd aktiivne. enne minu hääletust oleks läind andres, sest seis oli 4-3-3. Muutsin hääle ära, et seis oleks 3-4-3, aga siis tuli eikuskilt oumygaad välja ja läks metsa kogu värk ning isutuba läks anyway.

Mis mõttes öökill halb taavile tundub?

lenC
06.01.13, 14:23
Vist mõtlesin välja: Camu ajab terve päeva "lenc hunt soulread z0mg" juttu, teab, et kõik hääletavad tema poolt ja tund-kaks enne päeva lõppu ütleb "hei guys ma olen külatark, nägin täna öösel, et lenc on hunt" ja siis juhtub üks kahest asjast:
1) Minust saavad nad päeval lahti
2) Päris külatark tuleb välja ja ütleb, et camu on full of shit, killitakse öösel ära ja huntidele jääb võimalus mäng võita

Kui külatark homseni elab ja tal on kõik 4 peeki külamehed, siis on ikkagi mäng 100% võidetud kui ma õigesti asjast aru saan. Hundid confused and mad imo.

lenC
06.01.13, 14:24
Mis mõttes öökill halb taavile tundub?

selle pärast:

No algul ta hääletas Strawberry poolt, olles ise hunt ta teab, et Straw ei ole. Arvas, et nagunii külaelanik straw hääletatakse välja ning andis oma hääle mõne muu külaelaniku ehk minu vastu. Võibolla eksin, aga kaldun arvama, et taavi on üks ja -andres- teine, kolmandat ei oska arvata.
aga mulle anyway tundub, et taavi on ka külaelanik

lenC
06.01.13, 14:28
Külatarga eesmärk peaks täna öösel olema peekida kedagi, keda öösel ei tapeta, proovi kuidagi analüüsida, kes siin minna võib.

camu
06.01.13, 14:29
Vist mõtlesin välja: Camu ajab terve päeva "lenc hunt soulread z0mg" juttu, teab, et kõik hääletavad tema poolt ja tund-kaks enne päeva lõppu ütleb "hei guys ma olen külatark, nägin täna öösel, et lenc on hunt" ja siis juhtub üks kahest asjast:
1) Minust saavad nad päeval lahti
2) Päris külatark tuleb välja ja ütleb, et camu on full of shit, killitakse öösel ära ja huntidele jääb võimalus mäng võita

Kui külatark homseni elab ja tal on kõik 4 peeki külamehed, siis on ikkagi mäng 100% võidetud kui ma õigesti asjast aru saan. Hundid confused and mad imo.
Päris deep. Pole nii deepilt mõelnud. Eilne hääletus oli puhtalt sellepärast, et tundus et taavi on hunt.

Ma pole külatark.

Olen 3-4h eemal, hakkan maalt tln sõitma, seega vb näen mis toimuma hakkab, vb ei näe.
Parimat!

lenC
06.01.13, 14:33
ma mõtlesin, et sul mingi plaan B ka tehtud, aga whatever camu

lenC
06.01.13, 14:35
Ma ei saa aga sellest aru, miks just sina huntidest sellega välja tulid. Linnaelu liiga kiire, et ei jõuaks homme mängida?

OuMaiGaad
06.01.13, 14:44
No me oleme omadega fucked igatahes. Keegi huntidest tõmbab kenasti niite. taavi tundub hunt, -andres- tundub, keegi peab veel olema. oTT näiteks. Osad hoiavad väga madalat profiili.
Aga tegelt mul sõulriid. lenC
Ta on enne mängind, päris aktiivne, riide jagand, aga hundid hoiavad teda ikka sees. Something smells fishy. Mulle tunduks loogilisena, et tugevad mängijad peaks enne välja võtma.
Arutelu?

Nõus camuga, et lenC võib täitsa vabalt hunt olla. Samuti andres ja taavi, kuna Imallin kes öösel ära söödi kahtlustas just neid.

lenC
06.01.13, 14:59
Nõus camuga, et lenC võib täitsa vabalt hunt olla. Samuti andres ja taavi, kuna Imallin kes öösel ära söödi kahtlustas just neid.
hunt ei teeks kunagi sellises kohas sellist posti, nii et palju õnne küla rolli puhul :>

OuMaiGaad
06.01.13, 16:02
Kuna seis on halb külaelanikel ja ma ei taha riskida veel ühe külaelaniku välja hääletamisega, siis minu arust on õige aeg tulla avalikuks. Mina olen külatark. Olen näinud ühte libahunti, kelleks on lenC ja kahte külaelaniku camu ning IamAllin kes öösel ära söödi.
Kuna mind öösel nkn huntide poolt ära süüakse, siis soovin edu teile külaelanikud ja leidke need kaks viimast hunti üles. Endale tundub, et hundid võiksid olla taavi ja andres või keegi teine kes on väga madalat profiili hoidnud, aga see on ainult minu arvamus ja midagi kindlat ma ei tea.

vapsik
06.01.13, 16:13
Hääled:

-andres-:
camu: LenC
Cypher0:
Fabulous: camu
lenC: camu
oTT:
OuMaiGaad: LenC
taavi:
virukunn: camu

Hääled: camu 3, LenC 2

oTT
06.01.13, 16:24
Ok hea, hääletan LenC

Cypher0
06.01.13, 16:51
Krt just hakkasin veidi jagama seda mängu, ja nüüd läks korralikult käest ära. Minu uus vote lenC ja OMG kui sa leveldad, siis mina ei tea. Pean nüüd linna ka minema ja tänase päeva lõppu prolly ei näe. Homme peab uuesti hunte otsima hakkama siis, kuna kui lenc hundina välja tuleb, siis see muudab ikka väga palju.

lenC
06.01.13, 17:01
Okei, kirjutasin mingi wall of texti, miks mina ei saa hunt olla:




























































































































https://images.encyclopediadramatica.se/f/f2/Trollface_More_HD.png

lenC
06.01.13, 17:06
MINA OLEN KÜLATARK

Esimel ööl selgus
Strawberry on Sass

Teisel ööl selgus
Chloe on Bentley

Olin juba lootust kaotamas, mõtlesin, et see mingi trollide mäng siin. Küsisin ikkagi Vapsik, kes Camu on?

Vastas mulle:
CAMU ON LILLA!

lenC
06.01.13, 17:06
NOT THAT THERE'S ANYTHING WRONG WITH THAT

lenC
06.01.13, 17:11
Tagantjärgi mõeldes mängisin valesti, oleks pidanud teie emasid peekima

http://dc472.4shared.com/img/BNqKbMOh/s3/if_you_know_what_i_mean_mr_bea.jpg

lenC
06.01.13, 17:12
http://www.damnlol.com/i/8391c97a7248bc0a39ec36c17ace778d.jpg

lenC
06.01.13, 17:16
Okei siin on üks usutav claim ja teine not so much, ma eeldan, et küla teab, mis see correct move siin nüüd on.

OuMaiGaad

virukunn
06.01.13, 17:19
Okei siin on üks usutav claim ja teine not so much, ma eeldan, et küla teab, mis see correct move siin nüüd on.

OuMaiGaad

Külvasid segadust, et keegi ei näeks et sa camu päästad ?

lenC
06.01.13, 17:35
OuMaiGaadi rong ei võta üldse tuure üles, sellest ma järeldan, et praegune #1 rong on küla. Otsime kellegi teise, keda hääletada?

virukunn
06.01.13, 17:39
Las camu läheb täna. Homme võid iseennast hääletada.

vapsik
06.01.13, 17:46
Hääled:

-andres-:
camu: LenC
Cypher0: LenC
Fabulous: camu
lenC: OuMaigaad
oTT:LenC
OuMaiGaad: LenC
taavi:
virukunn: camu

Hääled: LenC 4, camu 2, OuMaiGaad 1

lenC
06.01.13, 17:48
OuMaiGaadi rong ei võta üldse tuure üles, sellest ma järeldan, et praegune #1 rong on küla. Otsime kellegi teise, keda hääletada?


Hääled:

-andres-:
camu: LenC
Cypher0: LenC
Fabulous: camu
lenC: OuMaigaad
oTT:LenC
OuMaiGaad: LenC
taavi:
virukunn: camu

Hääled: LenC 4, camu 2, OuMaiGaad 1
Okei vahepeal selgus, et mina olengi #1 rong :eek: milline kokkusattumus

camu
06.01.13, 17:50
Las camu läheb täna. Homme võid iseennast hääletada.

Pidin telefoniga sisse logima, sest ei suutnud enam seda lollust taluda. Küsin lihtsalt ühe küsimuse, et kui mina tala saan ja tuleb välja et ma külaelanik ning oumygad saab ja tuleb välja et ta kylatark siis mis näoga sa homme oled?

OuMaiGaad
06.01.13, 17:51
Külaelanikud mida te ootate? Ma olen külatark ja kui te mõtlete järele siis mul pole mingit mõtet siinkohal valetada. Hetkel hääled pmst viigis kuna lenC saab viimasel hetkel oma hääle ümber muuta camu peale ja taavi kes on seda teemat lugenud pidevalt alates mu viimasest postist ei ole siiamaani hääletanud. (väga selge vihje, et tegemist on hundiga). Ja teine suht kindel hunt on virukunn kes endiselt hääletab camu poolt.

virukunn
06.01.13, 17:58
Pidin telefoniga sisse logima, sest ei suutnud enam seda lollust taluda. Küsin lihtsalt ühe küsimuse, et kui mina tala saan ja tuleb välja et ma külaelanik ning oumygad saab ja tuleb välja et ta kylatark siis mis näoga sa homme oled?

OMG poolt ma pole hääletanud, aga mis sa enam puikled. Kui on minek siis on minek.

taavi
06.01.13, 18:00
Ei ole juu veel camul minek...

OuMaiGaad
06.01.13, 18:01
virukunn ja taavi kas te ei usu et ma olen külatark?

virukunn
06.01.13, 18:04
Mis sel vahet on kes külatark on. lenC ja camu on hundid ja üks neist läheb täna ja loodan, et teine homme. Kõik külaelanikud on ju arvamust avaldanud, et vähemalt üks neist peab olema hunt ja seega kui mina nad mõlemad välja tahan saata (ja homme oma arvamust ei muuda), siis ei saa mina ka hunt olla, oumaigaad.

OuMaiGaad
06.01.13, 18:09
Mis sel vahet on kes külatark on. lenC ja camu on hundid ja üks neist läheb täna ja loodan, et teine homme. Kõik külaelanikud on ju arvamust avaldanud, et vähemalt üks neist peab olema hunt ja seega kui mina nad mõlemad välja tahan saata (ja homme oma arvamust ei muuda), siis ei saa mina ka hunt olla, oumaigaad.

No sa oled päris kindlasti hunt sellisel juhul. Ma tean 100% et lenC on hunt ja camu on külaelanik, vapsiku käest küsisin. Miks sa ei hääleta selle vastu kes on kindel hunt ? Kui sul camu vastu midagi on siis sa võid ju tema poolt homme hääletada, kuigi ma ütlen et ta on küla.

virukunn
06.01.13, 18:12
Jah lenC on ka minu arvates kindlalt hunt, nii et mul vahet pole kumb täna läheb ja kumb homme, pole mõtet häält muuta. Kui tekib oht, et kumbki neist täna ei lähe, siis muidugi muudan. Aga mis alusel sa mind hundiks pead ? :D

Ma küsisin ka vapsiku käest kas taavi on hunt, aga mulle ta ütles tõmba *****

OuMaiGaad
06.01.13, 18:14
Kui andres või Fabulous enne kaheksat välja ei ilmu, siis olen päris kindel, et taavi kes loeb seda teemat siin hetkel hääletab samuti camu ja lenC muudab oma hääle ka camuks ja siis on 4:4 viik. Mis viigi korral toimuma hakkab vapsik?

camu
06.01.13, 18:15
Jah lenC on ka minu arvates kindlalt hunt, nii et mul vahet pole kumb täna läheb ja kumb homme, pole mõtet häält muuta. Kui tekib oht, et kumbki neist täna ei lähe, siis muidugi muudan. Aga mis alusel sa mind hundiks pead ? :D

Ma küsisin ka vapsiku käest kas taavi on hunt, aga mulle ta ütles tõmba *****
Jutud sinu kohta vastavad siis irl ikka tõele! Et päris terav sa pole!
Äkki peaksid mängureegleid lugema minema?

OuMaiGaad
06.01.13, 18:15
Jah lenC on ka minu arvates kindlalt hunt, nii et mul vahet pole kumb täna läheb ja kumb homme, pole mõtet häält muuta. Kui tekib oht, et kumbki neist täna ei lähe, siis muidugi muudan. Aga mis alusel sa mind hundiks pead ? :D

Ma küsisin ka vapsiku käest kas taavi on hunt, aga mulle ta ütles tõmba *****

lol, enam rohkem ei anna ennast sisse rääkida vist.

camu
06.01.13, 18:16
Kui andres või Fabulous enne kaheksat välja ei ilmu, siis olen päris kindel, et taavi kes loeb seda teemat siin hetkel hääletab samuti camu ja lenC muudab oma hääle ka camuks ja siis on 4:4 viik. Mis viigi korral toimuma hakkab vapsik?
taavi oleks loll kui minu vastu hääletaks, sest see annaks ta 100% üles!

OuMaiGaad
06.01.13, 18:18
taavi oleks loll kui minu vastu hääletaks, sest see annaks ta 100% üles!

Ta on nkn juba ennast üles andnud sellega et siiamaani pole hääletanud lenCi poolt.

vapsik
06.01.13, 18:18
***INFO***

Viigi korral viskan salaja münti ja kaotaja langeb mängust välja.

camu
06.01.13, 18:19
Ta on nkn juba ennast üles andnud sellega et siiamaani pole hääletanud lenCi poolt.
Mulle alguses tundus ka, aga hetkel tundub, et tal lugemata reeglid külatarga kohta.

Fabulous
06.01.13, 18:21
No sa oled päris kindlasti hunt sellisel juhul. Ma tean 100% et lenC on hunt ja camu on külaelanik, vapsiku käest küsisin. Miks sa ei hääleta selle vastu kes on kindel hunt ? Kui sul camu vastu midagi on siis sa võid ju tema poolt homme hääletada, kuigi ma ütlen et ta on küla.
confirmed, camu

OuMaiGaad
06.01.13, 18:22
confirmed, camu

wtf?? sina oled hoopis siis see kolmas hunt ?

OuMaiGaad
06.01.13, 18:23
Kuna seis on halb külaelanikel ja ma ei taha riskida veel ühe külaelaniku välja hääletamisega, siis minu arust on õige aeg tulla avalikuks. Mina olen külatark. Olen näinud ühte libahunti, kelleks on lenC ja kahte külaelaniku camu ning IamAllin kes öösel ära söödi.
Kuna mind öösel nkn huntide poolt ära süüakse, siis soovin edu teile külaelanikud ja leidke need kaks viimast hunti üles. Endale tundub, et hundid võiksid olla taavi ja andres või keegi teine kes on väga madalat profiili hoidnud, aga see on ainult minu arvamus ja midagi kindlat ma ei tea.

Lugesid seda posti ikka fab?? Miks camu?

virukunn
06.01.13, 18:30
oumaigaad ära näe hunti seal kus teda pole.

OuMaiGaad
06.01.13, 18:31
virukunn, taavi, Fabulous - kolmest kaks on hundid ja üks kes külaelanik on pole just kõige teravam pliiats karbis juhul kui ta lenCi välja ei hääleta.

virukunn
06.01.13, 18:34
virukunn, taavi, Fabulous - kolmest kaks on hundid ja üks kes külaelanik on pole just kõige teravam pliiats karbis juhul kui ta lenCi välja ei hääleta.

andres ja taavi pole ju täna kumbki postitanud ja hetkeseisuga lendabki lenC. Tõesta, et sa oled külatark.

virukunn
06.01.13, 18:36
Kui sa arvad, et camu on külamees ja lenC mitte, siis peaks taavi ja andres viimasel minutil tulema häält muutma, istun ka siis igaksjuhuks 20.00ni valvel, et enda hääl lenC-i peale muuta kui nii juhtub.

camu
06.01.13, 18:38
Kui sa arvad, et camu on külamees ja lenC mitte, siis peaks taavi ja andres viimasel minutil tulema häält muutma, istun ka siis igaksjuhuks 20.00ni valvel, et enda hääl lenC-i peale muuta kui nii juhtub.
Mis strateegia homme, kui OuMaiGaad huntide poolt killitud ja külatargaks kinnitatud?
Olen endiselt hunt?

taavi
06.01.13, 18:38
Hääletamisega olen jobutanud, et näha kas andres ka hääletab. Kui ma lenci vastu hääletan, pole tal vaja hääletadagi...
Ja kui ma kohe pärast sinu posti lenci vastu hääletanud oleks, oleks arutelu palju vähem...

OuMaiGaad
06.01.13, 18:38
Kui sa arvad, et camu on külamees ja lenC mitte, siis peaks taavi ja andres viimasel minutil tulema häält muutma, istun ka siis igaksjuhuks 20.00ni valvel, et enda hääl lenC-i peale muuta kui nii juhtub.

Ma ei arva vaid ma TEAN seda, et lenC on hunt ja camu külamees. Andres ilmselgelt ei mängi seda mängu ja küll see taavi tuleb viimasel hetkel oma häält andma kui see peaks lenCi päästma.

Fabulous
06.01.13, 18:39
virukunn, taavi, Fabulous - kolmest kaks on hundid ja üks kes külaelanik on pole just kõige teravam pliiats karbis juhul kui ta lenCi välja ei hääleta.
Sinu agressiivsetest mõjutuskatsetest loeb pigem just seda välja, et sina, camu ja taavi olete hundid ning lenC pigem külaelanik.

Eile vahetasid sa enne lõppu hääle taavi pealt isutuba peale kui taavil palju vastuhääli hakkas kogunema. GG

Fabulous
06.01.13, 18:41
Kui taavi nüüd lenCi hääletama peaks ja viimane külaelanik on, võib üsna kindlalt öelda, et hundid on OMG, taavi ja camu.

OuMaiGaad
06.01.13, 18:41
Hääletamisega olen jobutanud, et näha kas andres ka hääletab. Kui ma lenci vastu hääletan, pole tal vaja hääletadagi...
Ja kui ma kohe pärast sinu posti lenci vastu hääletanud oleks, oleks arutelu palju vähem...


Juhul kui sa nüüd lenC valid siis on selge, et kaks allesjäänud hunti on Fab ja virukunn.

camu
06.01.13, 18:41
Sinu agressiivsetest mõjutuskatsetest loeb pigem just seda välja, et sina, camu ja taavi olete hundid ning lenC pigem külaelanik.

Eile vahetasid sa enne lõppu hääle taavi pealt isutuba peale kui taavil palju vastuhääli hakkas kogunema. GG
Ütle üks põhjus, miks ta peaks külatargana praegu välja tulema ja mind päästma? umbes 13h pärast pead ikka oma sõnu hakkama sööma, seega oleks võibolla mõttekas juba varem peaga mõtlema hakata, või mis?

virukunn
06.01.13, 18:41
Mis strateegia homme, kui OuMaiGaad huntide poolt killitud ja külatargaks kinnitatud?
Olen endiselt hunt?

Obv ei, sest külatark ei tohtinud leveldada. Aga siis oleks ez game l6puni ka.

camu
06.01.13, 18:46
Ahjaa, kas lenCi spämm ei peaks midagi siiski tähendama?
Esiteks seda, et ta on juba alla andnud.
Teiseks rõõmu, sest külatark on ennast ilmutanud. Huntidele siiski päris hea saavutus, sest ideaalis võiks külatark paar raundi hiljem ennast ohverdada.

taavi
06.01.13, 18:48
lenC

vapsik
06.01.13, 18:49
Hääled:

-andres-:
camu: LenC
Cypher0: LenC
Fabulous: camu
lenC: OuMaigaad
oTT:LenC
OuMaiGaad: LenC
taavi: LenC
virukunn: camu

Hääled: LenC 5, camu 2, OuMaiGaad 1

OuMaiGaad
06.01.13, 18:50
Tulin nii vata välja sp, et muidu oleks üks külaelanik camu kindlasti välja hääletatud ning öösel veel lisaks üks ära söödud. Pärast seda poleks külal enam pmst võimalust kui alles oleks kolm hunti ja neli külaelaniku.

camu
06.01.13, 18:52
Tulin nii vata välja sp, et muidu oleks üks külaelanik camu kindlasti välja hääletatud ning öösel veel lisaks üks ära söödud. Pärast seda poleks külal enam pmst võimalust kui alles oleks kolm hunti ja neli külaelaniku.
Jup.
Kogu loogika kohaselt peaksid sa täna öösel tala saama. Ning mina ilmselt homme öösel.

virukunn
06.01.13, 18:52
Tulin nii vata välja sp, et muidu oleks üks külaelanik camu kindlasti välja hääletatud ning öösel veel lisaks üks ära söödud. Pärast seda poleks külal enam pmst võimalust kui alles oleks kolm hunti ja neli külaelaniku.

Nüüd usun sind ja hääletan igaksjuhuks lenC

Fabulous
06.01.13, 18:52
lenC
oli tore mäng.

OuMaiGaad
06.01.13, 18:54
lenC

GG küla :) Järgmistel päevadel obv tuleks virukunn ja Fab välja hääletada, aga juhul kui üks neist peaks külamees olema, siis on see viimane hunt taavi, kelle poolt wp tänane päev.

virukunn
06.01.13, 18:56
GG küla :) Järgmistel päevadel obv tuleks virukunn ja Fab välja hääletada, aga juhul kui üks neist peaks külamees olema, siis on see viimane hunt taavi, kelle poolt wp tänane päev.

Kui lenC hunt ei ole, siis saad sa ise homme tuld. Mina ei ole hunt.

camu
06.01.13, 18:59
Kui lenC hunt ei ole, siis saad sa ise homme tuld. Mina ei ole hunt.
100% on!

virukunn
06.01.13, 18:59
Üldiselt homme hommikul peaks juba palju selgemad pildid olema, sest t2na nii palju seletatud siin ja homme näeb kes ajas paska ja kes mitte.

camu
06.01.13, 19:00
GG küla :) Järgmistel päevadel obv tuleks virukunn ja Fab välja hääletada, aga juhul kui üks neist peaks külamees olema, siis on see viimane hunt taavi, kelle poolt wp tänane päev.

Päring vapsikule tee ikka ära! Mine tea, mis huntidel plaanis!


Üldiselt homme hommikul peaks juba palju selgemad pildid olema, sest t2na nii palju seletatud siin ja homme näeb kes ajas paska ja kes mitte.
Nii on.

vapsik
06.01.13, 19:01
lenC poodi üles ja ta on mängust eemaldatud. Ta oli libahunt.

Külatark saada mulle nimi, kelle rolli soovid teada saada.
Libahundid saatke mulle nimi, keda öösel tappa soovite.

Kiri saatke enne kella üheksat.

ON ÖÖ

vapsik
07.01.13, 08:55
Libahundid tapsid OuMaiGaad, ta oli külatark.

ON PÄEV

camu
07.01.13, 09:10
Imo on külaelanike kohta ebaaus see, et -andres- mitu päeva afk olnud. Pmt no info tema kohta.

Fabulous
07.01.13, 10:56
Okei, ma feilisin soliidselt.

-andres-
07.01.13, 11:43
Olen nüüd back, loen teema läbi ja viin end sündmuste käiguga kurssi.
Vabandan, aga nädalavahetus venis pikemaks ja ei osanud arvestada.

virukunn
07.01.13, 12:03
Täna teeks algust taaviga. See et ta eile lenCi hääletas ei tähendanud midagi, lenCil oli seis nkn p****s.

Cypher0
07.01.13, 12:37
Teen nüüd kiire sessi ja siis kammin teema uuesti läbi teise pilguga. andres ei saa hunt olla, kuna oli ju kohustus igal mängijal kord päevas postidada ja ei usu et teised hundid laseks tal riskida mitu päeva vait olemisega. camu värk tuleb kindlalt üle vaadata, ei kujuta ette mitmendal levelil ta neid poste teinud on, eriti kui osutuks hundiks ja lenciga jutt läbi räägitud. taavi peaks endiselt olema nr. 1 suspect, tema seisu eilne kammaijaa väga ei muutnud imo.

taavi
07.01.13, 12:42
ja virukunn hääletas ka lenci poolt alles, siis kui see enam midagi ei muuta ei saanud...

taavi
07.01.13, 12:44
GG küla :) Järgmistel päevadel obv tuleks virukunn ja Fab välja hääletada, aga juhul kui üks neist peaks külamees olema, siis on see viimane hunt taavi, kelle poolt wp tänane päev.


Libahundid tapsid OuMaiGaad, ta oli külatark.

ON PÄEV
virukunn

taavi
07.01.13, 13:09
Teen nüüd kiire sessi ja siis kammin teema uuesti läbi teise pilguga. andres ei saa hunt olla, kuna oli ju kohustus igal mängijal kord päevas postidada ja ei usu et teised hundid laseks tal riskida mitu päeva vait olemisega. camu värk tuleb kindlalt üle vaadata, ei kujuta ette mitmendal levelil ta neid poste teinud on, eriti kui osutuks hundiks ja lenciga jutt läbi räägitud. taavi peaks endiselt olema nr. 1 suspect, tema seisu eilne kammaijaa väga ei muutnud imo.

camu ju külaelanik 100%

taavi
07.01.13, 13:12
Kuna seis on halb külaelanikel ja ma ei taha riskida veel ühe külaelaniku välja hääletamisega, siis minu arust on õige aeg tulla avalikuks. Mina olen külatark. Olen näinud ühte libahunti, kelleks on lenC ja kahte külaelaniku camu ning IamAllin kes öösel ära söödi.
Kuna mind öösel nkn huntide poolt ära süüakse, siis soovin edu teile külaelanikud ja leidke need kaks viimast hunti üles. Endale tundub, et hundid võiksid olla taavi ja andres või keegi teine kes on väga madalat profiili hoidnud, aga see on ainult minu arvamus ja midagi kindlat ma ei tea..

camu
07.01.13, 14:06
Teen nüüd kiire sessi ja siis kammin teema uuesti läbi teise pilguga. andres ei saa hunt olla, kuna oli ju kohustus igal mängijal kord päevas postidada ja ei usu et teised hundid laseks tal riskida mitu päeva vait olemisega. camu värk tuleb kindlalt üle vaadata, ei kujuta ette mitmendal levelil ta neid poste teinud on, eriti kui osutuks hundiks ja lenciga jutt läbi räägitud. taavi peaks endiselt olema nr. 1 suspect, tema seisu eilne kammaijaa väga ei muutnud imo.
cyper0 peale sellist posti ei saa hunt olla :D

camu
07.01.13, 14:30
oTT

taavi
07.01.13, 14:34
sõulriid?

camu
07.01.13, 14:42
sõulriid?
Keegi tagasihoidlikest peab olema. Sinu hääletamist vaadates, tundub et sa pigem ei ole. MIks muidu olid lenCi vastu valmis alguses hääletama? wp kui selline 5nda leveli mõtlemine.
-andres- võib olla, sest lenC tundub jõle kavalana ja algusest peale andrest pushind. Mine ja võta kinni, mis plaanid tegelt. Samas pole tema kohta ühtegi riiidi, mis külaelanike vastu tegelt räigelt ebaaus.
virukunni minu vastasusest oli eile maru raske aru saada. raius ja raius, isegi siis kui kõik selge oli juba. ???
Fabi hommikune postitus peaks ta ka clearima. Mõtles lihtsalt tohutult üle.
Cypher0 pole vist siiani päriselt aru saanud, mis toimunud on.
Antud hetkel tundub oTT kõige kindlam siiski, seega jah, võta seda kui soulriidi.

Cypher0
07.01.13, 14:54
virukunn+ott tundub kõige usutavam küll. St kui viru on, siis peab ott ka olema, kuna ta kuidagi kahtlaselt oti külaks tegi mingi lambi posti peale. andres+taavi ikkagi siis ka võimalik. Sry jah, ei tulnud meelde see omg post kus camu clearis:) camu ja fab kõige kindlamad külaelanikud minu silmis atm.

virukunn
07.01.13, 14:59
Keegi tagasihoidlikest peab olema. Sinu hääletamist vaadates, tundub et sa pigem ei ole. MIks muidu olid lenCi vastu valmis alguses hääletama? wp kui selline 5nda leveli mõtlemine.
-andres- võib olla, sest lenC tundub jõle kavalana ja algusest peale andrest pushind. Mine ja võta kinni, mis plaanid tegelt. Samas pole tema kohta ühtegi riiidi, mis külaelanike vastu tegelt räigelt ebaaus.
virukunni minu vastasusest oli eile maru raske aru saada. raius ja raius, isegi siis kui kõik selge oli juba. ???
Fabi hommikune postitus peaks ta ka clearima. Mõtles lihtsalt tohutult üle.
Cypher0 pole vist siiani päriselt aru saanud, mis toimunud on.
Antud hetkel tundub oTT kõige kindlam siiski, seega jah, võta seda kui soulriidi.

Suht nõus, jätan praegu hääle taavi peale, aga kui vaja võin oti poolt ka hääletada.

Taavil obv põhjust mind välja hääletada. See et oumaigaad ütles, et mind tuleb välja hääletada põhineb puhtalt selle peal et ma eile camut pushisin, sest tema teadis et ta pole hunt, aga mul oli omaarust riid vms ja ütlesin ju ka, et mul pole vahet kas läheb camu või lenC. Aga kuna oumaigood viimasel minutil ikka raius, et ta külatark, siis pidi ju uskuma ja muutsin hääle igaksjuhuks lenCi peale, et kui hundid oma häält viimasel minutil muutma hakkavad, siis ta ikka läheks.

camu
07.01.13, 15:00
Täna võiks ühe hundi kamba peale kätte saada, sest suure tõenäosusega jääb see öö mulle viimaseks!

oTT
07.01.13, 16:13
Mina tundub kõige kindlam? Lihtsalt selle pärast, et olen ülivähe postitanud või on veel midagi või? lol
Mul pole lihtsalt väga aega foorumis olla, aga ma olen nõus, et peaksin rohkem ka kaasa rääkima, aga ok nvm
Eile, kui OuMaiGaad külatargana välja tuli, siis Fabulous ja virukunn hakkasid mingit oma teemat ajama üldse ning ei saanud aru, et see oli väga hea. Virukunnist saan aru, see paneb üldse enamus ajast jumala mööda siin(nii palju kui ma jälginud ja lugenud olen), aga Fabulousit nii väga mitte.
Mina kahtlen praegu kahe vahel, kas hääletada taavi või Fabulous, taavi kohta oli mul mingi read olemas ja pakkusin teda hundiks ka laupäeval. Praegu hääletaksin siiski taavi, kui vaja ja on põhjust, siis saan ka muuta oma häält.

taavi
07.01.13, 16:17
Mis riid on? :)

oTT
07.01.13, 16:30
Soulread :) Mingi roll sellelgi.
Ei, põhilist kahtlust tekitasid sinu esimesed postid ikkagi ja nüüd oled pigem ettevaatlikuks muutunud. Teised hundid kutsusd korrale?

taavi
07.01.13, 16:35
Minu sõulriid oli isutuba:redface:
Mis mõttes ettevaatlikuks?

Alguses mõtlesin pigem üle ...

vapsik
07.01.13, 17:05
Hääled:

-andres-:
camu: oTT
Cypher0:
Fabulous:
oTT: taavi
taavi: virukunn
virukunn: taavi

taavi 2, virukunn 1, ott 1

Fabulous
07.01.13, 17:43
taavi

Cypher0
07.01.13, 18:09
Vapsik mu vote on ka hetkel taavi mu tänases esimeses postis.

taavi
07.01.13, 18:10
virukunn ja fabulous ühelmeelel..

virukunn
07.01.13, 18:12
Ühtne küla :)

taavi
07.01.13, 18:12
oTT
Usaldan camu soulriidi ja enam mul teist valikut pole kah juu

taavi
07.01.13, 18:12
Pigem hundi pesa..

vapsik
07.01.13, 18:13
Hääled:

-andres-:
camu: oTT
Cypher0: taavi
Fabulous: taavi
oTT: taavi
taavi: oTT
virukunn: taavi

taavi 4, oTT 2

camu
07.01.13, 18:21
ülla ülla, andres pole endiselt hääletand, ega ühtegi sõna öelnud. Tilt!

Parimat kõigile!

taavi
07.01.13, 18:27
Narriks jääte ja küla kaotab:frown:
gg gl

camu
07.01.13, 18:30
oTT ja Fab hundid :D

camu
07.01.13, 18:31
lenC ka kuskil alguses mainis ju, et Fab pigem küla.
Tundub, et paljud ei viitsi eelnevaid postitusi uurida ja panevad suvalt või kuulavad hunte.

oTT
07.01.13, 18:34
Ma ei ole hunt omg, kust sa võtad seda? ffs

-andres-
07.01.13, 18:46
Lugesin kiiruga neid poste, mis siiani lugemata oli. LenC´i oleksin kohe alguses juba väike mõttetööga vast suutnud hundiks pendeldada, kuid see selleks nüüd.
Hetke valikutest hääletan täna hundiks oTT´i.

Enda kaitseks, et mängus vähe osalenud ei olegi miskit öelda, sest suutsin peale aastavahetust mitte eriti aktiivne olla.
Olude sunnil siis vähemalt see peaks kõikidele teistele külaelanikele clear olema, et hunt ma pole ja saan nüüd aidata viimased hundid vähemalt kinni püüda.

taavi
07.01.13, 18:56
http://www.upload.ee/image/2965786/aaaa.JPG

vapsik
07.01.13, 18:57
Hääled:

-andres-: oTT
camu: oTT
Cypher0: taavi
Fabulous: taavi
oTT: taavi
taavi: oTT
virukunn: taavi

taavi 4, oTT 3

oTT
07.01.13, 18:58
Lugesin kiiruga neid poste, mis siiani lugemata oli. LenC´i oleksin kohe alguses juba väike mõttetööga vast suutnud hundiks pendeldada, kuid see selleks nüüd.
Hetke valikutest hääletan täna hundiks oTT´i.



Jajah, obv.
Kui taavi ja camu oleks kedagi teist hääletanud, siis oleksid ka tolle nime pannud. Arvata on, et high-posterid "Jubeda Noobi" vastu hääletavad.

vapsik
07.01.13, 19:01
taavi poodi üles ja ta on mängust eemaldatud. Ta oli tavaline külaelanik.

Libahundid saatke mulle nimi, keda öösel tappa soovite.

Kiri saatke enne kella üheksat.

ON ÖÖ

-andres-
07.01.13, 19:01
Ma ei ole hunt omg, kust sa võtad seda? ffs

Well, sellised postid ei pane väga meelt muutma. Ei ole sinu poolt just kõige põhjendatum vastuargument hundiks olemisele.

vapsik
08.01.13, 05:53
Libahundid tapsid camu, ta oli tavaline külaelanik.

ON PÄEV

-andres-
08.01.13, 10:14
Asi hakkab suht kindlat rada minema juba.

oTT
08.01.13, 13:37
Oh jah, taavi ka küla. Parajalt gg ikka, küla on üksteise vastu keeratud. -andres- ega su eemal olek ka siin midagi paremaks ei teinud.

vapsik
08.01.13, 16:56
Keegi pole veel hääletanud. 2h ja 4 minutit ööni aega.

-andres-
08.01.13, 17:17
Täna nii vaikne siin ja pole ise ka asja ülesse võtnud, kohe näha et latrav külaelanik Camu läinud.
Igatahes hääletamises lähen sama teed nagu eile, sest seis täpselt sama ja siiani pole keegi enda eest kostnud, seega hääle saab minupoolt oTT.

Cypher0
08.01.13, 17:17
Noh kõigil gg juba ja ei viitsi enam hunte otsida??

virukunn

oTT
08.01.13, 17:50
Well, sellised postid ei pane väga meelt muutma. Ei ole sinu poolt just kõige põhjendatum vastuargument hundiks olemisele.

See oli pigem http://3.bp.blogspot.com/-8k1Bms_LTWY/UFi4VV79JRI/AAAAAAAAAH0/vd3F8CFnA_M/s500/jackie-chan-wtf-face-meme-i9.jpg tüüpi post, aga no jah.
Kuna hundid pidasid vajalikuks öösel Camu tappa, kes arvas mind ja Fabulousi huntideks olevat. Samuti tõi välja, et lenC oli Fabi pigem külaks teinud. Tundub kõige loogilisem Fabulousi vastu hääletada.

virukunn
08.01.13, 18:02
oTT

vapsik
08.01.13, 18:39
Hääled:

-andres-: oTT
Cypher0: virukunn
Fabulous:
oTT: Fabulous
virukunn: oTT

oTT 2, Fabulous 1, virukunn 1

oTT
08.01.13, 18:46
Fabil on vist nii ükskõik, et ju siis on ikka külaelanik. Külaelanikuna tahan ennast päästa ja muudan hääle virukunni peale. Tema ja -andres- e hääled on täiesti põhjendamatud ja selles kumabki läbi nende koostöö. NB! Hundid saavad suhelda teemaväliselt ju!!!

virukunn
08.01.13, 18:47
Imo räägib oTTi kahjuks see et eile camu hääletas teda ja öösel killiti ära ning kui oTTi seis suht täbar oli eile, siis erilisi vastuargumente ei tuld - nagu laisk hunt.

oTT
08.01.13, 18:55
Naljakas on see, et ma ei kuulnud põhjendusi ka, miks mind hääletasite.

Cypher0
08.01.13, 18:57
viru olid ju varem veendunud, et ott on kindel küla? Miks seda arvasid ja miks nüüd meelt muutsid?

vapsik
08.01.13, 19:02
Hääled:

-andres-: oTT
Cypher0: virukunn
Fabulous:
oTT: virukunn
virukunn: oTT

oTT 2, virukunn 2

Viskan kulli ja kirja. Kui tuleb kull, siis läheb oTT ja kui tuleb kiri, siis virukunn

vapsik
08.01.13, 19:04
Tuli kull. oTT poodi üles ja ta on mängust eemaldatud. Ta oli libahunt.

Libahunt saada mulle nimi, keda öösel tappa soovid.

Kiri saada enne kella üheksat.

ON ÖÖ

vapsik
09.01.13, 05:45
Libahunt tappis öösel -andres-'e

ON PÄEV

Fabulous
09.01.13, 10:18
Eile ei jõudnud hääletada, kuna tegelesin õppimmisega ja ei märganudki kui kell juba 20 õhtul oli. Täna on valik üpris raske, kuna külaelanikke on järel kaks, hunte üks ning kui ma täna näiteks uuesti feilima peaksin, on külaelanikud mängu kaotanud.

virukunn
09.01.13, 11:21
Nüüd peaks olema selge, et mina hunt ei ole, kuna hääletasin eile oTTi välja. Aga varasema hääle põhjal hääletan täna Fabulous, sest cypher0 hääletas suht varajases faasis lenCi, siis kui tal seis veel täbar polnud ja hiljem oma häält ta ei muutnud. Fab on aga alati külaelanikke hääletanud ja siis järgmine päev "oih ma panin mööda" öelnud.

virukunn
09.01.13, 11:35
Ja eks ta tuleb nüüd ja hääletab mind vastu, sest muud võimalust tal pole obv.

Fabulous
09.01.13, 11:48
Kamoon, Simmo. Nüüd tagantjärele senist mängu (eriti eilne hääletamine) vaadates on üsna kindel, et cypher0 on hunt.

Ma tõsiselt loodan, et sa vaevud eelmiseid poste lugema ja sealt järeldusi tegema. Muidu võetakse mind täna välja mille tulemusena oleks mäng 100% kaotatud või läheb 3-way flippamiseks ja oleme 66% tõenäosusega kaotanud.

virukunn
09.01.13, 12:14
Kui täna külaelanik läheb siis on game over ju. Aga ma vaevusingi eelmisi poste lugema. Tõesta, et sa hunt pole!

Cypher0
09.01.13, 12:49
Mina ei saa olla hunt, sest sellisel juhul oleks ma saanud lenci päästa ja hundid oleksid juba mängu võitnud.

Olen juba mitu päeva virukunn+ott teooriat toetanud, aga Fabulous makes much more sense.


-Kui camu esimest korda lenci võimaliku hundina mainis, hääletas fab kohe tema vastu.
-(post #75 (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12113-Foorumim%C3%A4ng-Libahunt-(werwolf)-Ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=486186&viewfull=1#post486186)) teeb tl;dr posti, kus pm kõik mängijad on potentsiaalsed hundid, aga lenc on 'pigem aktiivne külaelanik' ja oti kohta '0 informatsiooni'.
-lenc post #14: 'Fab tundub pigem külaleanik'.

Öösel killis andrese, sest virukunni tema vastu pm võimatu hääletama saada. Prolly oli kindel, et mina hääletan endiselt virukunni vastu, saab viru minu vastu votema ja tal easy game.

virukunn
09.01.13, 13:02
Game over Fab.

Fabulous
09.01.13, 15:09
Ma olen hääletamises üpris palju feilinud (aka külaelanikke huntideks arvanud ja neid välja hääletanud) ning seetõttu tundun ma hundina hetkel. Muud moodi pole mul enam kuidagi võimalik tõestada, et ma tegelikult külaelanik olen.

Ma ei tea kas see lubatud on, aga kas game-master (vapsik) saab päeva varem ära lõpetada, kui kõik mängijad nõus on? Ma olen ilmselge mineja ning küla on kaotanud, aga ma tahaks lihtsalt teada saada kes viimane hunt on, enne kui ma linna peole liigun.

Kui Cypher tõesti hunt on ja virukunn siin nüüd tardib, pole vähemalt minu süü, kui küla kaotab.