PDA

View Full Version : Sinneri päevik



Sinnerman
16.04.09, 21:05
Hei, suht kaua olen juba lugenud foorumit kuivalt ja otsustasin oma esimese posti ka ära teha.
Pokrit esimest korda mängisin onlines peale Õllesummeril saadud Triobeti 5€ boonuskaardi saamist. See sai jube kiirelt bustosse lastud ja siis mõnda aega freerolle pelatud. Lõppkokkuvõtteks ikka ümmargune 0.

Eelmise aasta lõpus sai aga asja uuesti proovitud ja 1 kuni mitu krooni kiirelt nulli tõmmatud. Peale seda leidisin selle foorumi ja hakkasin mängu rohkem süvenema ja Veebruari alguses tegin viimase deposiidi Triosse ja sai ennast taaskord peaaegu lõhki tõmmatud, kui äkki langus viimase viie oiro juures seisma jäi ja NL4 laudades stack kasvama hakkas. Kuna kärsitus mängida suuremaid laudu oli suur ja minule sobivaid NL10 FR laudu oli Trios liiga vähe, sai kolitud ümber Lucky Ace-i. Põhjus selles, et kui ma Luckyga liitusin, oli siin foorumis teema, kus Lucky pidi olema sama lihtne kui lapselt kommi ära võtmine ja teine asi oli see, et sealt saab HEM-i litsentsi. HEM-i ise osta ei plaani, kuna mõte on peas selline, et kui ei suuda neid 400 pointsi, mis litsentsi jaoks vaja on, madalates limiitides bustosse minemata täis teha, siis ma ei olegi seda HEM-i ära teeninud. Praegu 120 koos ja kiiret ei ole selle tähtsa asjaga. Hetkel siiski veel NL10-t ei mängi kuna karmistasin oma bankrolli jälgimist ja uue taseme võtan ette alles siis kui 40BI koos. Niisiis hetkel käsil NL6 ja mängin 6-8 lauas ja loodan paari-kolme nädalaga üles liikuda. Kusjuures kui kellegile abiks on, siis mind aitas väga palju ka selline sait www.beatnolimit.com , kes seda lugeda ei viitsi netist, siis sealt saab ka 60 leheküljelise raamatu allatirida. Pm nämmutatud teema, aga minusugusele algajale kasulik.

Mis statistikasse puutub, siis kui keegi oskab öelda, kuidas enda kohta mingeid numbreid leida kui HEM-i pole, siis andku teada. Praegu leidsin www.poker-edge.com ist enda kohta sellised numbrid.

VP$IP: 13
PreFlop Raise%: 11.7
PostFlop Aggression: 2.4
Cold Call%: 0
Blind Steal Attempt%: 16.7
Went to Showdown if Flop Seen%: 27.3
Showdown Win%: 33.3

Need andmed on muidugi segatud turnadega ja eraldi cashi numbreid ei oska välja tuua. Kuna turnades olen ülirott, siis nende pelamise olen lõpetanud, kuna kui neid SNG-sid ja värke poleks teinud, siis võiksin võibolla juba NL20 mängida.

BuildUp
16.04.09, 21:23
Statid paistavad kenad.

Ei usu küll päris, et 3-4 nädalaga br 40BI peale saad, aga kui palju mängimisaega on, siis täiesti teostatav.

Edu!

RudiTurbo
16.04.09, 21:50
Preflop mäng on suht optimaalne, aga win at showdown on kohutav. On aeg hakata foldima ning siis hakkab ka bankroll kasvama

Sinnerman
16.04.09, 22:48
Statid paistavad kenad.

Ei usu küll päris, et 3-4 nädalaga br 40BI peale saad, aga kui palju mängimisaega on, siis täiesti teostatav.

Edu!


Usun, et saan hakkama, päris nullist ei alusta ja 40BI tee on pea kolmveerandi peal. Aga kui ei saa, siis pole hullu. Ükskord me võidame nii kui nii.



Preflop mäng on suht optimaalne, aga win at showdown on kohutav. On aeg hakata foldima ning siis hakkab ka bankroll kasvama


Kusjuures endalgi võttis kukalt kratsima, kui seda numbrit nägin. Kuna pole nagu Lucky-s mängimise ajal suuri miinuspäevi olnud (pigem vaikselt asi paraneb iga päevaga), kui cashi olen teinud ja need protsendid, on ainult lucky kohta. Samas turniirid on kõik tuksi läinud ja seal olen alati saanud nii, mis tolmab.