PDA

View Full Version : Millal päev lõpetada ?



vennike
16.04.09, 22:11
vindusin unibeti FL laudades (2-4 lauda), nokitsesin br challenge punktide kallal. Ei liikunud ei siia ei sinna eriti, järsku tabas räme heater - JJ-AA jms lendas paremale ja vasakule, kõik pidasid kenasti vastu ja maksti ilusti kinni. Kui olin kenad 400 punni ja 68€ plussis, otsustasin pillid kotti panna ja lahkuda.

siit küsimus - kui teid tabab heater, kas lahmite niikaua, kui on näha, et heater lõppes, või lasete mingi moment lihtsalt jeed ?

oeh.. 2,5k punni veel minna..

http://paul.pri.ee/16aprill.jpg

ranka
16.04.09, 22:15
Vastus on lihtne ja loogiline. Lõpetad sessiooni ära siis kui ei saa enam mängida (pead tegelema muu asjaga - näiteks minema trenni) või siis, kui enam ei tee oma A klassi mängu.

Kui sul heater segab A klassi mängu tegemist, siis on paras aeg lõpetada.

Purz
16.04.09, 22:19
Ma lõpetan siis, kui enam ei viici mängida. Ei suuda enam keskenduda, hakkan miskit muud (telekat, netis vms) vahtima ja mäng ei ole enam AjaO. Siis on aeg lõpetada. Kui olen veel täiega mängus sees, siis ei heiduta ei halb run ega heater.

vennike
16.04.09, 22:19
Vastus on lihtne ja loogiline. Lõpetad sessiooni ära siis kui ei saa enam mängida (pead tegelema muu asjaga - näiteks minema trenni) või siis, kui enam ei tee oma A klassi mängu.

Kui sul heater segab A klassi mängu tegemist, siis on paras aeg lõpetada.



mhh.. sõnastasin küsimuse natuke valesti.. ma haudusin lahkumisplaane vaikselt kui tabas heater. aga kust kurat ma saan ära minna, kui niimoodi kaart jookseb ?

ranka
16.04.09, 22:24
mhh.. sõnastasin küsimuse natuke valesti.. ma haudusin lahkumisplaane vaikselt kui tabas heater. aga kust kurat ma saan ära minna, kui niimoodi kaart jookseb ?


Vastus on ju ikka sama.

vennike
16.04.09, 22:34
Vastus on ju ikka sama.


sinu mängus omab leht vähem tähtust kui minu omas :D ma pole veel nii pädev, et suudaks vastase ilma leheta yle mängida, ja 1/2 FL on see mission impossible enivei

alaska
16.04.09, 22:34
Minul segab heater A mängu tegemast ja lõpetan ära. Täna 5BI 300 käega, pillid kotti ja magama.

ranka
16.04.09, 22:38
sinu mängus omab leht vähem tähtust kui minu omas :D ma pole veel nii pädev, et suudaks vastase ilma leheta yle mängida, ja 1/2 FL on see mission impossible enivei


Saan täiesti aru aga probleem seisneb selles, et kaardid ei tea minevikust, olevikust ega tulevikust mitte midagi. See, et sul kaart jooksis on alati hea aga sa ei tea kunagi ette, kas su kaart ka järgnevatel kätel jookseb või hakkab järgmise käega räige downswing.

Siit ka järeldus, et ärge arveke, et upswingid/downswingid on kindlalt piiritletud, et kui korra hakkab hästi minema, siis läheb mõnda aega hästi ja vastupidi. Tuleb ikkagi mängida selle järgi, kuidas sa ise tunned - kui ei tee head mängu, siis lauad kinni, olenemata kaardijooksust.

Ainuke kord, kus ma ise jätkan mängimist on siis, kui lauas on tõeline big fish (eeldatavalt deep stäkiga, 200BB+) ja siis olen küll jätkanud mängimist, kui tegelt ei tohiks aga arvan, et see big fish korvab selle halva mängu.

vennike
16.04.09, 22:54
Saan täiesti aru aga probleem seisneb selles, et kaardid ei tea minevikust, olevikust ega tulevikust mitte midagi. See, et sul kaart jooksis on alati hea aga sa ei tea kunagi ette, kas su kaart ka järgnevatel kätel jookseb või hakkab järgmise käega räige downswing.


vot selle osani ma tahtsingi jõuda

your_naked_mom
17.04.09, 08:15
downswinge ja upswinge ei ole olemas. kogu mõttetegevus peaks olema suunatud +ev otsuste tegemisele(lihtsalt vahepeal on perioodid kus peab 100k käe jooksul hästi palju +ev folde tegema;))

AshrakWhite
18.04.09, 17:18
downswinge ja upswinge ei ole olemas. kogu mõttetegevus peaks olema suunatud +ev otsuste tegemisele(lihtsalt vahepeal on perioodid kus peab 100k käe jooksul hästi palju +ev folde tegema;))


see on küll nüüd pissi :) downswing on siis kui teed + EV calli / shove whatever ja saad üle mingi one outerilt, ja nii järjest pikemal perioodil.

qbj0hn
24.04.09, 17:45
Enda puhul mida ma kindlasti olen parandanud on väsinud peaga mängimine.See on veel hullem kui täispeaga mängimine minu jaoks.Paar korda on isegi nii väsinud peaga old,et vaatan,et mul flush vms ja panen nupud.Tglt pold mitte m-igi.Nii,et njah.Seda on tunda kui on aeg l6petada,kui nii lebos ja v2sind ikka oled,et tooli istmiku peal perse asemel on selg on aeg kindlasti l6petada ja magama panna ;D

alaska
24.04.09, 18:58
Tuttav tunne, ma arvutasin ka just hiljuti näppude peal, kas mul on ikka rida koos või mitte.