PDA

View Full Version : Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : 1 [2]

rasmer
12.01.13, 20:52
Jep, seda küll. Otsustage ise kas usute mind või mitte, olen enda arust piisavalt argumente toonud, et saaksite ühe päeva võita. Räägin tõesti tõtt.

q_q
12.01.13, 20:53
mis praegu seis on? kas tuleb flip?

OuMaiGaad
12.01.13, 20:54
Ranka ei ole külatark

rasmer
12.01.13, 20:54
just küsisid et miks parem kui rasmer läheb välja ja nüüd kirjutad et seis väga hea kui ranka/godspeed välja? why?

Mul juba juhe koos, ei saa täpselt aru. :D
Täna ja homme hunt välja võtta on parem kui homme ja ülehomme oli mu point.

rasmer
12.01.13, 20:55
Lihtsalt ma ei saa seda rohkem tõestada kui ma juba olen.

neeme
12.01.13, 20:55
Krt, q_q ma ei saa aru miks sa mulle ette koguaeg jääd :D
Aga su viimase minuti häälemuutus ranka'lt ? rasmeri peale on kahtlane kuidagi. Oli sul ranka peal hääl enne ?

q_q
12.01.13, 20:55
vahet pole, mul ka : D

tundub, et hetke seisuga tuleb coinflip

q_q
12.01.13, 20:56
Krt, q_q ma ei saa aru miks sa mulle ette koguaeg jääd :D
Aga su viimase minuti häälemuutus ranka'lt ? rasmeri peale on kahtlane kuidagi. Oli sul ranka peal hääl enne ?

yep oli. loe ülevalt miks muutsin

-andres-
12.01.13, 20:56
Kui flip, nagu hetkeseis, siis viskan kulli ja kirja nagu Vapsik seda tegi, ning kaotaja langeb.

neeme
12.01.13, 20:57
sul on juhe koos ja lihtsalt muutsid rasmeri peale ?

Maxi
12.01.13, 20:57
igaljuhul saame vähemalt 1 hundi välja homme

rasmer
12.01.13, 20:59
Pange ka seda tähele, et Godspeed ja Ranka ei ole viimased pool tundi midagi teinud, et ennast päästa...
Ma ei tea kas tõeline külatark nii tõesti käituks ? Seis ausalt öeldes on neile muidugi väga raske ka igal juhul. Andsid alla :)

OuMaiGaad
12.01.13, 20:59
Seda võiks teha täna

reggie
12.01.13, 20:59
Ma olen kindel, et ma ple milleski kindel.

rasmer
12.01.13, 21:00
Minu viimane post siin mängus siis. Võtke Godspeed homme välja. Kellel rohkem aega vaadake postitused läbi mis neid kahte puudutab, leiate äkki kolmanda hundi. Tsau !

ranka
12.01.13, 21:00
Pange ka seda tähele, et Godspeed ja Ranka ei ole viimased pool tundi midagi teinud, et ennast päästa...
Ma ei tea kas tõeline külatark nii tõesti käituks ? Seis ausalt öeldes on neile muidugi väga raske ka igal juhul. Andsid alla :)

Andsin alla? Refreshin posti ja samal ajal läpparit parandan. Vaata, kuidas sa agiteerid kasutajaid. Jeesas.

-andres-
12.01.13, 21:10
Hääled jagunesid järgnevalt:

2.q_q Rasmer
3.reggie Ranka
4.rasmer Ranka
5.kardaanirist Ranka
6.neeme Ranka
7.Svenza
8.Ranka Rasmer
9.Iamallin Rasmer
11.OuMaiGaad Ranka
12.Maxi Rasmer
13.Godspeed_EJ Rasmer

Kasutasin http://www.random.org/lists/, sisestasin kordamööda sinna 5 korda Rasmeri ja 5 korda Ranka ning randomiseri tulemusena sai valituks Ranka

-andres-
12.01.13, 21:10
Küla hääletas mängust välja Rankaning tema puhul oli tegemist hundiga.

Allesjäänud hundid saatke vajalik nimi enne hommikut, samuti tehku seda ka külatark.

Algab öö.

-andres-
13.01.13, 10:11
Hundid tapsid Rasmeri, ta oli külatark.

Algab päev.

neeme
13.01.13, 12:12
Ok, täna on kerge hääletada: Godspeed_EJ

Kolmas hunt ise pakun, et on q_q. Eilne viimane häälemuutus on väga kahtlane.

Godspeed_EJ
13.01.13, 13:04
Uppuja päästmine on uppuja enda asi.

IamAllin
13.01.13, 13:24
ega praegu ei ole vist suurt valikut, nii et Godspeed_EJ

kardaanirist
13.01.13, 13:49
libahunt, päev 2 kokkuvõte (http://meemsy.com/v/6075)

kardaanirist
13.01.13, 13:51
Svenza: olen suhteliselt kindel, et tegemist on külaelanikuga. Seda väidan enda selle postituse (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12155-Foorumimäng-Libahunt-II-(werewolf)-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=488794&viewfull=1#post488794) ja ranka vastuse (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12155-Foorumimäng-Libahunt-II-(werewolf)-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=488795&viewfull=1#post488795) põhjal. võimalik, et ranka nägi mu trapi läbi ja releveldas, aga kahtlen. tundub, et tolle postitusega ta siiski sisuliselt välistas Svenza hundiks olemise. samas Ranka ilmselt teadis, et tal minek ja vb üritas Svenzale cover-up teha.

Reggie: olen samuti võrdlemisi kindel, et tegemist on külaelanikuga. esimesel päeval hääletas Ranka vastu (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12155-Foorumimäng-Libahunt-II-(werewolf)-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=488519&viewfull=1#post488519) ja teisel päeval samuti (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12155-Foorumimäng-Libahunt-II-(werewolf)-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=488802&viewfull=1#post488802).

OuMaiGaad: järekordne külaelanik. esimesel päeval kahtlustas Rankat (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12155-Foorumimäng-Libahunt-II-(werewolf)-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=488355&viewfull=1#post488355). Ranka vastas nii (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12155-Foorumimäng-Libahunt-II-(werewolf)-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=488465&viewfull=1#post488465) ehk ka sisuliselt välistas OuMaiGaadi hundiks olemise. teisel päeval hääletas OuMaiGaad samuti Ranka vastu (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12155-Foorumimäng-Libahunt-II-(werewolf)-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=488784&viewfull=1#post488784).

Neeme: 100% kindlalt väita ei julge, aga ilmselt ikkagi külaelanik. Esimesel päeval hääletas küll alguses inwardi vastu, aga siis muutis hääle q_q peale + toetas esimesel päeval seda teooriat, et Godspeed võib hunt olla (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12155-Foorumimäng-Libahunt-II-(werewolf)-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=488359&viewfull=1#post488359). kokkuvõtteks tundub ikkagi külaelanik, aga ehk mitte kõige teravam pliiats.

q_q: temast ei ole veel sotti saanud. esimesel õhtul hääletas MP vastu, aga samas kahtlustas ka mitmeid kordi rankat. tundub, et siiski pigem külaelanik (kuigi eile hääletas rasmeri vastu (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12155-Foorumimäng-Libahunt-II-(werewolf)-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=488836&viewfull=1#post488836)), kes mõtles üle või ei saa lihtsalt millestki aru (rasmeri vastu hääletamisel aga põhjendas ära, et nii võib ehk külale kasulikum olla). peab silma peal hoidma.

Iamallin: temast ei ole ka veel hästi aru saanud. esimesel õhtul hääletas rasmeri vastu. samas rasmer tekitas oma madala profiili hoidmisega ja häälte muutmisega kahtlane küll (arvasin ise ka, et tegemist võib olla hundiga). samas selle (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12155-Foorumimäng-Libahunt-II-(werewolf)-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=488544&viewfull=1#post488544) ja selle postituse (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12155-Foorumimäng-Libahunt-II-(werewolf)-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=488515#post488515) pealt ütleks, et tegemist pigem külaelanikuga. hoidis rankat mitu korda pildis.

Maxi: alguses arvasin, et tegemist külaelanikuga, aga hetkel tundub suht hundine. esimesel õhtul hääletas (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12155-Foorumimäng-Libahunt-II-(werewolf)-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=488497&viewfull=1#post488497) MP vastu ja pärast seda kui inward ära tapeti, siis tegi sellise (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12155-Foorumimäng-Libahunt-II-(werewolf)-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=488720#post488720) postituse. nagu teame, siis selles postituses mainis inward ära kaks hunti. Maxi kahjuks mängib ka see, et eile hääletas (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12155-Foorumimäng-Libahunt-II-(werewolf)-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=488833&viewfull=1#post488833) rasmeri vastu ja tema põhjendusest hästi aru ei saanud. Maxi kasuks räägib vaid see, et esimesel päeval tehtud avapostituses (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12155-Foorumimäng-Libahunt-II-(werewolf)-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=488294&viewfull=1#post488294) hääletas lampi Neeme vastu, mille tagajärjel vastas Godspeed sellise (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12155-Foorumimäng-Libahunt-II-(werewolf)-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=488316&viewfull=1#post488316) postitusega ja hääletas Maxi vastu.

siin on minu list alustades kõige hundisemast ja lõpetades kõige vähem hundisema mängijaga (hetkeseis):

Maxi
q_q
Iamallin
Neeme
Svenza
OuMaiGaad
Reggie

+ siis obv Godspeed, kelle täna välja võtame.

Svenza
13.01.13, 13:51
1 päev elust jälle maha joodud...
Hea et rankast lahti saime, väga agressiivse hundi liini võttis.
Hüppan ka rongi peale.
Godspeed_EJ

neeme
13.01.13, 14:30
Neeme: 100% kindlalt väita ei julge, aga ilmselt ikkagi külaelanik. Esimesel päeval hääletas küll alguses inwardi vastu, aga siis muutis hääle q_q peale + toetas esimesel päeval seda teooriat, et Godspeed võib hunt olla (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12155-Foorumimäng-Libahunt-II-(werewolf)-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=488359&viewfull=1#post488359). kokkuvõtteks tundub ikkagi külaelanik, aga ehk mitte kõige teravam pliiats.


Lol'ed.

Maxi
13.01.13, 14:37
hääletan Godspeed_EJ

OuMaiGaad
13.01.13, 14:53
Täiesti nõus kardaaniristiga. Minu list näeb välja üsna samasugune, alustades kõige hundisemast: Maxi, q_q ja Iamallin. Juhul kui keegi neist pole, siis läheb juba raskemaks. Reggie? Svenza? ning neeme ja kardaanirist tunduvad kõige rohkem küla olevat.
Godspeed_EJ

Maxi
13.01.13, 14:59
Enda poste ja hääletusi arvestades, arvaks ise ka, et olen hunt. :D Seega vist väljahääletusest ei pääse homme.
Hetkel seis siis: 7:2 ja homme 6:1. Kui mina homme välja lähen ja hunt killi teeb jääb 4:1. Ehk potensiaali peaks isegi võiduks olema.
Rasmeri poolt ikka väga hästi valitud ja seega peaks küla matemaatiliselt võitma. Juhul kui viimane hunt ära suudetakse ikka tuvastada.

Natuke enda hääletamisest ka:
1 päev MP kuna mingi hetk oli minule tulnud mingi 5 häält ja MP´le 3, siis et ennast igaljuhul säästa hääletasin MP peale.
2 päev Rasmer kuna kõige kehvem valik oleks olnud kui Ranka oleks olnud küla ja me ta välja oleks hääletanud ning Rasmerit oleks saanud hääletada alles järgmine päev, seega meil oleks olnud 2 hunti 6 küla vastu lõpuks. Võtsin väiksema riski, mis ei olnud küll kõige parim võimalik käik, aga pigem safe bet.
3. päev vist kommenteerimist ei vaja

Ma ise kardan, et finaal tuleb jälle 3-way, 2 küla vs hunt. Väga ei saa seda asjade käiku veel lahata.

q_q
13.01.13, 15:14
Godspeed_EJ

loen postid läbi kohe

neeme
13.01.13, 15:16
2 päev Rasmer kuna kõige kehvem valik oleks olnud kui Ranka oleks olnud küla ja me ta välja oleks hääletanud ning Rasmerit oleks saanud hääletada alles järgmine päev, seega meil oleks olnud 2 hunti 6 küla vastu lõpuks. Võtsin väiksema riski, mis ei olnud küll kõige parim võimalik käik, aga pigem safe bet.


Seleta kuidas oleks olnud kehvem variant see, et rasmer oleks hunt olnud ja ranka küla ? Kui rasmer oleks täna flipiga välja läinud, oleks ranka elus ja hunt ja oleks ootand tema ja godi hääletamist veel 2 päeva ???

q_q
13.01.13, 15:23
Ok, täna on kerge hääletada: Godspeed_EJ

Kolmas hunt ise pakun, et on q_q. Eilne viimane häälemuutus on väga kahtlane.

mhmh, pealt vaadates tundub see jah hundine. kuid ranka päästmine eriti midagi ei saavuta, saab lihtsalt ühe päeva lisaks

muutsin lihtsalt hääle rasmerile, sest too hetk tundus, et see võib kasulikum olla. see loogika though võib flawed olla, sp kirjutasingi "et juhe suht koos"

q_q
13.01.13, 15:30
Seleta kuidas oleks olnud kehvem variant see, et rasmer oleks hunt olnud ja ranka küla ? Kui rasmer oleks täna flipiga välja läinud, oleks ranka elus ja hunt ja oleks ootand tema ja godi hääletamist veel 2 päeva ???

yep, võibolla sellel polekski vahet. aga kui sellel vahet ei ole siis miks me täna üldse vaatame, et kes mida eile hääletas?

viimasel hundil on palju parem chance midagi korda saata hääletades ranka poolt ja jäädes rohkem undercover, sa pole nõus?

reggie
13.01.13, 15:58
Ärkasin just, olin pool ööd üleval, õmbesin, kylm, ,õnneks on nüüd soe Rankanahast kasukas seljas. Godspeed_EJ ja kolmas hunt on suure tõenäosusega Svenza.

Godspeed_EJ
13.01.13, 16:12
Miks te nüüd kõik mind hääletate? Rasmer pakkus mind jumala lampi tal mingi isiklik viha minu vastu juba ammusest ajast.

Hääletan reggie

q_q
13.01.13, 16:17
libahunt, päev 2 kokkuvõte (http://meemsy.com/v/6075)

HAHAHAHA roflll

kardaanirist
13.01.13, 17:17
Ärkasin just, olin pool ööd üleval, õmbesin, kylm, ,õnneks on nüüd soe Rankanahast kasukas seljas. Godspeed_EJ ja kolmas hunt on suure tõenäosusega Svenza.

miks sa arvad, et Svenza on?


Kuidas ei saa? Kui me võtame näiteks Svenza välja, siis ehk jopastume ja ta on hunt. Öösel süüakse KT ära ehk mina ning teame ,et rasmer on ka hunt. Lisaks rasmer pakkus välja GS ehk tema on siis külaelanik.

Tundub, et sina oled teine hunt ?

selle posti põhjal ei tahaks Svenzat pakkuda. kuigi ranka võis cover up teha, siis kui hakata järele mõtlema, siis ikkagi mõttetu. oletame, et oleksime Svenza välja hääletanud (ja ta oleks hunt olnud), siis oleks külarahvas eeldanud, et rasmer valetas (sest miks peaks Ranka hundi välja andma) ja tema üles poonud. siis oleks aga ikkagi olnud näha, et rasmer oli KT ja oleksime saanud mängu ära lõpetada, hääletades Godspeedi ja ranka välja. võimalik, et ranka ei mõelnud asja nii läbi, aga ikkagi. kuigi Svenzat selles mõttes mõttetu mängus hoida küll, et tundub, et ta ei viitsi mängu eriti lahendada ja mõtet edasi arendada.

reggie
13.01.13, 17:43
Mulle lihtsalt tundus, et Ranka tegi kaks min.panust olukorras, kus nii ehk naa ei hääletata Svenza peale, samas võis ta Svenzat ka suuremaks ohuks pidada kui ta on olnud-Neeme ja Maxi on kahtlased. Ma ei usu, et kõik kolm hunti on nn. aktiivsed, neil oli vaja ühte tagaplaanil olevat tegelast, kes jääks ellu siis kui nad vahele jäävad ja tõenäoliselt ei küsi tark esimestel päevadel nende kahe kohta, sest nad pole eriti silma paistnud.

neeme
13.01.13, 18:13
Mind võite rahulikult välistada hundi kohapealt.
Eile oli mul terve päev hääl q_q peal ja pool tundi enne hääletamise lõppu jõudsin netti ja lugesin kiirelt teema läbi ja 10 min enne lõppu hääletasin ranka peale. Oleksin võinud rahulikult teema läbi lugeda ja hääletamata jätta vms.

-andres-
13.01.13, 18:39
21.59 on viimane hetk kui saate häält muuta, 22.00 teema lukku ja loen hääled kokku.

kardaanirist
13.01.13, 18:48
lugesin teema mõttega uuesti läbi. persetunne ütleb, et täna söövad hundi minu ära ja tahaks enne minekut mängu ikkagi ära lahendada.

reggie, neeme ja omg tunduvad suht kindlad külaelanikud. svenza ka ilmselt, sest ranka pushis seda nime juba alguses + kirjutas, et inactive mängijad võiks välja hääletada. too hetk just oli svenza väidetavalt TB livel ja ranka teadis, et svenza ei saaks ennast kaitsma tulla. hetkel tunduvad kõige kahtlasemad q_q, Maxi ja Iamallin (nagu ennemgi) ainult selle vahega, et q_q tundub nendest kolmest kõige vähem hundisena. kui mind täna ära süüakse, siis ilmselt olen tõele suhteliselt ligidal. täna poome Godspeedi üles ja olen suhteliselt kindel, et kui külarahvas järgmiste päevade jooksul nende kolme nime peale keskendub, siis lõpuks see hunt kätte ka saadakse. ise pakuks homseks väljahääletamiseks kas Maxi või Iamallin. kolmandana q_q. seda siis praeguse informatsiooni põhjal. võimalik, et homme on vähe selgem pilt.

kardaanirist
13.01.13, 18:54
kui oleks minu teha, siis homme prooviksin üles puua eelkõige Iamallini (kõigist kolmest kahtlaseim) ja siis alles Maxi. samas on mõlemal võimalus ära tõestada, miks nemad hundid ei ole.

IamAllin
13.01.13, 19:41
**** sa norid, ma ei ole hunt, sa vana libahunt :p tegelikult, tundub q_q, maxi ,a kardaanirist huntidena. Maxi pigem välistaksin samas ei tea, werewolf 1 oli pilt kudiagi selgem. tänast häält ei muuda.

IamAllin
13.01.13, 19:46
aga jah, võibolla tõesti tundub sobiva hundikandinaadina, kuna esimsel peäval hakkasin suhteliselt palju postitama ja uurima ja vett sogama. Ehk tõesti käitsusin sarnaselt rankale nign slelest ka minu kahtlustamine, aga hunt ma ei ole. Kui minu väljahääletamine mingitmoodi peaks selgust tooma, siis olen sellega nõus, sest küla võidutsedes võidan ka mina.

IamAllin
13.01.13, 19:47
Kuna editida ei või, siis vabandan kirjavigade pärast, kuna päev otsa pubis istunud ja õllet joonud ning jalkat vaadanud. Klaviatuur on hägune.

-andres-
13.01.13, 20:57
Viimased minutid.

-andres-
13.01.13, 21:03
Hääletamine:

2.q_q Godspeed_EJ
3.reggie Godspeed_EJ
5.kardaanirist Godspeed_EJ
6.neeme Godspeed_EJ
7.Svenza Godspeed_EJ
9.Iamallin Godspeed_EJ
11.OuMaiGaad Godspeed_EJ
12.Maxi Godspeed_EJ
13.Godspeed_EJ Reggie (nitpickides pole bold, kuid olukorda ei muuda)

-andres-
13.01.13, 21:03
Küla tappis ära Godspeed_EJ, kelle puhul oli tegemist libahundiga.

Hunt saatku mulle öö jooksul uue ohvri nimi.

Algab öö.

-andres-
14.01.13, 10:57
Hunt tappis OuMaiGaadi.
Algab päev.

-andres-
14.01.13, 11:20
Teema jäi kinni enne millegipärast. Tegin uuesti lahti, minu viga.

Maxi
14.01.13, 11:36
Kelle siis täna?

Svenza
14.01.13, 11:40
Kelle siis täna?
Sinu

Svenza
14.01.13, 11:44
Minu peamine kahtlusalune on Maxi.
q_q võib 25% tõenäosusega olla.
Ja kolmas suspect on reggie.
Sisuliselt peaks täna-homme mänguga ühele poole saama.

Maxi
14.01.13, 11:50
Tegelikult kahtlustan mina sind Svenza. Siis kui Ranka - Rasmeri hääletus, siis kenasti jäid olukorrast välja ehk neturaalseks ja ranka tegi kerge coveri ka sulle mingil hetkel, nimetades sind hundiks. (ei viitsi poste taga ajada 16 lehe pealt)

Teine kahtlusalune on IamAllinn.

Muidugi hunt võis ka vabalt Rankat hääletada, kuna see välistaks igasuguse kahtluse ja pööraks küla nende poole kes rasmerit hääletasid

reggie
14.01.13, 11:58
Imelik, et ma ellu jäin öösel, see tähendab siis, et mul oli õigus ja peamine kahtlusalune minu jaoks on Svenza?
Hetkel panen siiski Neeme.

kardaanirist
14.01.13, 12:02
Maxi ja IamAllin kõige kahtlasemad.

reggie, miks Neeme?

Svenza
14.01.13, 12:07
Ma hoidsin meelega madalat profiili, et kohe mitte huntidelt pureda saada. Ranka hakkas kohe alguses tõmblema, vaata kus lõpetas. Nüüd kui külal on sihuke edu sees, ma ei näe enam varianti kuidas siin kaotada saaks. Mina olen siin kõige rahulikum külaelanik üldse. Las see vaene hunt väriseb, külamehed tulevad vigladega torkima kohe :D

reggie
14.01.13, 12:09
Minu list näeb välja üsna samasugune, alustades kõige hundisemast: Maxi, q_q ja Iamallin. Juhul kui keegi neist pole, siis läheb juba raskemaks. Reggie? Svenza? ning neeme ja kardaanirist tunduvad kõige rohkem küla olevat
Omg pakkus Maxi, q_q-d ja iamallin'i , Neeme ja sina pani küla peale,, ergo, see post meeldis huntidele..

IamAllin
14.01.13, 12:27
Kaine peaga nüüd teemat lugedes olen suhteliselt kindel, et Maxi pole hunt, kardaanirist kindlasti mitte ( ma ei tea kuidas ma eile sellise riidi üldse leidsin). Minu jaoks jääb 2 võimalust, kas q_q, kes viimasel hetkel ranka pealt rasmerile muutis või svenza, kes toopäev õüldse ei postitanud. Eks õhtu edenedes vaatan kumba hääletan.

Maxi
14.01.13, 12:39
Mul on kahtlus, et viimane hunt on väga hea coveriga ja salakaval. Näiteks tänane "kill".
Oumaigod tõi välja 3 nime ja nüüd söödi ta ära. Esimene reaktsioon kohe, et 1 nendest 3´st on süüdi. Aga kui natuke järgi mõelda, siis äkki hunt tõmbas taotluslikult tähelepanu neile 3´le, et külal järgmised 3 päeva kedagi hääletada oleks.
Ma ei tea kas see on liiga obvious, või over-level-level meta mõtlemine, aga kuidagi selline kahtlus on sees.

neeme
14.01.13, 12:41
Omg pakkus Maxi, q_q-d ja iamallin'i , Neeme ja sina pani küla peale,, ergo, see post meeldis huntidele..

Mõtled üle.

Ma ei oskagi kedagi pakkuda praegu. Olen suht esimesest päevas pushind q_q'd. Oleksin võind ka ju öösel minna kui q_q ikkagi on hunt, sest olen teda igapäev pushind. Samas jälle, kas nüüd otsida mingit loogikat tänasest väljahääletamisest ?

kardaanirist
14.01.13, 12:42
Mul on kahtlus, et viimane hunt on väga hea coveriga ja salakaval. Näiteks tänane "kill".
Oumaigod tõi välja 3 nime ja nüüd söödi ta ära. Esimene reaktsioon kohe, et 1 nendest 3´st on süüdi. Aga kui natuke järgi mõelda, siis äkki hunt tõmbas taotluslikult tähelepanu neile 3´le, et külal järgmised 3 päeva kedagi hääletada oleks.
Ma ei tea kas see on liiga obvious, või over-level-level meta mõtlemine, aga kuidagi selline kahtlus on sees.

ise mõtlesin sama. samuti näiteks see, et kirjutasin, et kahtlustan sind, q_q ja IamAllini ja et kui mind täna ära tapetakse, siis olen tõele suht lähedal. nüüd mind ära ei tapetud, aga ei teagi, mida sellest välja lugeda. olin 100% kindel, et täna mul minek (olen väga obv külaelanik ja kõige aktiivsem hundi leidmisel), aga võta näpust. vb hunt tahtis mind sees hoida, sest on hoopis üks minu väljatoodud külaelanikest?

neeme
14.01.13, 12:44
Mul pole nüüd meeles 100% ja ei viitsi praegu poste ka läbi kammida. Aga kas mitte rasmer ei pakkunud, et kardaanirist'l tuleks ka silm peal hoida ? Võibolla on valesti meeles, aga ei viitsi praegu poste läbi vaadata...

kardaanirist
14.01.13, 12:49
olen teema mingi kolm korda täiesti läbi lugenud ja mind on proovinud pildis hoida vaid q_q ja ranka.

neeme
14.01.13, 12:53
Ok, selge, siis oli valesti meeles.

Mina vist pushiks edasi q_q'd. :P
Minu jaoks on kahtlusalused ikkagi need kes rasmeri peale hääle panid.

IamAllin
14.01.13, 12:55
just lugesin läbi ja tegelikult ütles ranka, et kui tema välja hääletatakse, siis tuleb silma peal hoida kardaaniristil. Samas kui ta arvas, et ta välja läheb hundina, siis ei hakkaks keegi tegelikult kardaaniristi kahtlustama.

q_q
14.01.13, 12:59
Kaine peaga nüüd teemat lugedes olen suhteliselt kindel, et Maxi pole hunt.

ma kah eriti. esimesel päeaval ma väga kahtlustasin maxit ja sisetunne ütles, et ta hunt kuid mida edasi seda vähem hundisemaks on ta postid muutunud

samuti esimesel päeval hääletas godspeed kohe maxi, kui ta esimesena räuskama hakkas, mis imo suht risky, sest essas mängus esimene räuskaja hääletati kohe välja ja ka maxist oleks võinud kiiresti rong tekkida

kardaanirist
14.01.13, 13:00
really kahtlustate mind?? lugege kõik mu postitused läbi ja näete algusest peale, et ei läinud kordagi ranka ja godspeedi rongiga kaasa + proovisin hoopis ise godspeedi pildis hoida. OuMaiGaad ise ka kirjutas, et mina ja neeme oleme obv külaelanikud. kui ma oleks hunt, siis miks ma tahaksin temast lahti saada? hundina just prooviks teda mängus hoida, sest tean, et tema mind ei kahtlusta.

q_q
14.01.13, 13:06
really kahtlustate mind?? lugege kõik mu postitused läbi ja näete algusest peale, et ei läinud kordagi ranka ja godspeedi rongiga kaasa + proovisin hoopis ise godspeedi pildis hoida. OuMaiGaad ise ka kirjutas, et mina ja neeme oleme obv külaelanikud. kui ma oleks hunt, siis miks ma tahaksin temast lahti saada? hundina just prooviks teda mängus hoida, sest tean, et tema mind ei kahtlusta.

ma nats kahtlustan sind küll aga ma teinud seda terve mäng pmslt

üleeile jäi veits silma, kui ma kirjutasin:

täna veits vaikne, et mingi arutelu tekiks siis hääletan praegu kardaanirist, sest jäi kripeldama see, et ta eile väga madalat profiili hoidis - venitas hääletamisega viimasele minutile ja siis hääletas ka kellegi suvalise poolt, "kes nagunii välja ei lähe"

siis tuli suht insta kohe 4 posti sinult : D

q_q
14.01.13, 13:07
ma otsin/loen need postsid, kus sa "godspeedi pildil hoiad" siis vaatan mis arvan

Maxi
14.01.13, 13:09
Mina lähen täna väikesele riskile ja hääletan Svenza

Põhjendus: Enne mängu, oli Svenza ikka eriti härga täis. Väga palju oli eeldada, et Svenza võtab sõna ja hakkab mängu dikteerima. Tegelikkuses on Svenza poolt ikka täielik vaikus. Mitte ühtegi odaga kõrva, ega kannalt pöördega kuklasse. See ei ole Svenza kes madalat profiili hoiaks. See on nö. vaikne hunt (vt. eelmine mäng Ott) lambanahas.
Puhtalt selle pealt, et siin mängus olev Svenza ja tema iseloom ei lähe kokku hääletan täna teda. Kuna ülejäänud mängijate postid ja suhted on niikuinii nii segamini, siis kedagi teist ma lihtsalt ei oska hääletada.

http://www.upload.ee/image/2984017/Svenza_on_hunt.jpg

IamAllin
14.01.13, 13:10
ei, ma suhteliselt kindel, et sa oled külaelanik. Inimestest, kes hääletasid rasmeri vastu on alles ainult mina, maxi ja q_q. Godspeed ja ranka on huntidena väljas ning oleks suht obv, et keegi meist kolmest peaks olema. Siiski ei tohiks unustada Svenzat, kes oli toopäeva AFK. Maxi on pigem ikkagi külaelanik. Samas mina hunt ei ole ning kui nt täna väljahääletades q_q selgub, et tema ka ei ole ja homme mind välja võttes mina ka ei ole, siis läheb asi üpriski keeruliseks teil.

IamAllin
14.01.13, 13:12
Maxi mõttekäik tundub praegu nii loogiline. Nagu enne mainisin, siis minu tänane valik tuleb q_q ja Svenza vahel, eks hilje mannan hääle sellele, kel rohkem hääli on.

q_q
14.01.13, 13:12
ma otsin/loen need postsid, kus sa "godspeedi pildil hoiad" siis vaatan mis arvan

ok sa tõesti mainisid godspeedi nime mitu korda samas kõik korrad oli godspeedile väga safe olukord

kardaanirist
14.01.13, 13:16
ma Svenza hundisuse suhtes pole väga kindel, aga olen nõus tema vastu hääletama, sest tema mängus oleks ei ole külaelanikele kasulik, sest sealt saame ainult päeva lõppedes parimal juhul hääle kätte, aga sellega ka asi piirdub. mingisugust arutelu ja entusiasmi mängu lahendamisel ei näe. Maxi teooria tegelt tundub isegi suht hea. ise arvasin ka, et Svenza hakkab igal pool sõna võtma ja et entertainment valuet on küllaga. reaalsus aga hoopis vastupidine. samas vb saigi postkasti kirja, kus seisis, et ta on hunt ja nii tõmbas kohe vaikseks.

kardaanirist
14.01.13, 13:22
mingil kõrgemal metatasandil tundub eilsete postide põhjal Svenza isegi loogiline. seda selle pärast, et OMGil oli sama huntide list nagu minulgi + kirjutas, et mina ja neeme oleme obv külaelanikud. vahe oli ainult selles, et ma olin võrdlemisi kindel, et Svenza pole hunt ja astusin tema eest paar korda välja. nüüd oletades, et Svenza oli hunt, siis tappis ta OMG öösel ära, et OMGi (ja seetõttu ka minu) list tunduks nagu täppistabamus. minu jättis aga ellu, sest mina teda ei kahtlustanud + kirjutasin, et homme hakkan pushima IamAllin ja Maxit.

kardaanirist
14.01.13, 13:38
Minu peamine kahtlusalune on Maxi.
q_q võib 25% tõenäosusega olla.
Ja kolmas suspect on reggie.
Sisuliselt peaks täna-homme mänguga ühele poole saama.

see post äratab ka kahtlust. reggie on imo väga obv külaelanik (mõlemal päeval hääletas ranka vastu, hoidis teda pildis jne). miks peaks Svenza tema nime siia panema? q_q tundub ka järjest rohkem külaelanik olevat. kurat, tundubki, et Svenza on hunt. nagu kirjutasin, siis pole teda kahju välja ka hääletada, sest hundi leidmisel ta väga aidanud ei ole.

hääletan Svenza.

IamAllin
14.01.13, 13:40
lisaks veel see, et enamus on pakkunud kedagi ,kes pigem ei ole hunt ning on kindel külaelanik, aga Svenza seda teinud ei ole. Viimane hunt ei hakkakski kedagi kindlaks külaelanikus pakkuma, vaid üritaks pigem kõiki natuke pushida. Hääletan ka täna Svenza

q_q
14.01.13, 13:42
ok, ootame siis ära mis svenza kostab

Svenza
14.01.13, 15:02
Lambad olete kõik, mitte külaelanikud.
Ma ei viitsi teile siin mingeid vabandusi tooma hakata. Lühidalt reedel läksime kaadriga Riiga, tõmbasime täiesti mällu. Öö läbi kasinnis, magamata... Laupäeval triangel täie pasaga edasi, eile sisuliselt magasin välja ja värisesin terve päeva. Praegu alles tuleb inimese tunne peale. Ega ei ole erilist isu olnud postitada siin.
See selleks. Mängu koha pealt, nagu ma juba eespool mainisin, me oleme lõpule suht lähedal. Hunt on praegu üksi jäänud, ei saa eksimist omale lubada. Ulub kõigiga kaasa ja annab hääle sinna kus tundub kõige kindlam minek. Ranka on jubedat suitsukatet teinud ja enamus nimesid välja toonud, räigelt segadust külvanud. Hunt saab ühe päeva veel vana rasva pealt lasta.
Muuseas, selles mängus pidi viisakaks jääma ja isiklikult kedagi mitte ründama, sellepärast jätan kannad ja pöörded veel tuleviku mängude jaoks. Nahui räusata mingite lammaste peale. 90% on Maxi hunt.
Kui te täna minu peaksite välja hääletama, killib hunt öösel kardaani või neeme. Siis on põhilambal reggiel paanikanupp ja mul on tõeliselt häbi sellisest seisust üksikule hundile kaotada.

Svenza
14.01.13, 15:12
Maxil on kusi ahjus. sellepärast ta agiteeribki ja ässitab minu vastu ülesse. Ma ei näe ühtegi head argumenti miks tema peaks külaelanik olema. Hääletame täna tema välja ja uus mäng alaku. Easy win. te tahate praegu tasuta turni ja riverit hundile anda. Mina olen külaelanik, kogu lugupidamisega, LAMBAD!

-andres-
14.01.13, 15:45
Nagu iga päev, siis ka täna 21.59 on viimane aeg, millal veel hääle anda saate. Ei tea kas täna täpselt 22.00 olemas olen, aga enne südaööd avaldan kindlasti tulemused.

Maxi
14.01.13, 15:49
Tahaks su nägu näha õhtul kui mind peaks välja hääletatama. Ma ei saa aru, mida sa enam põtkid siin, fakt on, et isegi kui mind välja hääletataks, siis homme läheksid Sina niikuinii.

Nahui räusata mingite lammaste peale. 90% on Maxi hunt.
Oled nõus 100€ minu 100€ vastu escrowle shippima selle peale, et ma olen hunt? Mina näen siin asja kahte moodi, kas Svenza on vanaks ja dementseks jäänud ja karjub hunti seal kus seda ei ole, VÕI on Svenza ise hunt ja selg vastu seina proovib mind pushida, et temast nii kiirelt topist ei tehtaks.

neeme
14.01.13, 16:07
Viimaste postide põhjal ütleb mu sisetunne: IamAllin

Svenza
14.01.13, 16:15
No mõned mehed poevad kasvõi nahast välja, et jumala eest tõestada oma süütust. Krt, ma mõtlesin et tuleb ka lõbus leveldamise mäng, aga võta näpust. Samas, kes meil kõige vaiksem siin on olnud. Huvitav, et nii kui turja kargad, kõigil elu sees kohe :D

IamAllin
14.01.13, 17:13
Viimaste postide põhjal ütleb mu sisetunne: IamAllin

http://www.troll.me/images/brick-tamland/nigga-you-stupid-lol-thumb.jpg

q_q
14.01.13, 17:18
hmm

kardaaniristi ja maxi postides on loogikat küll, et svenza võib hunt olla. ja see ka kahtlane, et svenza arust maxi 90% hunt


Ma ei näe ühtegi head argumenti miks tema peaks külaelanik olema.

svenza, kuidas sa seda kommenteerid mis ma enne ütlesin?


samuti esimesel päeval hääletas godspeed kohe maxi, kui ta esimesena räuskama hakkas, mis imo suht risky, sest essas mängus esimene räuskaja hääletati kohe välja ja ka maxist oleks võinud kiiresti rong tekkida



hääletan ilmselt ikkagi svenza, sest see suht lamp ja ranka-alike suhtumine kõiki lammasteks sõimata

Svenza
14.01.13, 17:49
Kas teil iseseisvat mõtlemist on üldse? Üks kana kaagutab ees ja terve kari paneb kohe järele. Nagu ajupestud kommunistid, ausõna. Kui te minu välja hääletate, siis võib veel huvitavaks minna. Võtame Maxi välja ja asi ants.

q_q
14.01.13, 17:54
Svenza

Svenza
14.01.13, 19:29
OK, paari tunni pärast saate teada , et olin külaelanik.
Aga hunt on Maxi või q-q. Dai pohh te lambad oskate selle mängu veel ära kaotada...

neeme
14.01.13, 20:35
Tundub, et täna ei viitsita väga postitada enam.
Enam vist tänane otsus ei muutu - svenza vastu 4 häält, teistel 1.

q_q
14.01.13, 20:54
yep

loodan, et mäng lõpeb täna ära ja me ei saa kõik kannaga näkku ;_;

tunnet on küll

-andres-
14.01.13, 21:40
Kohe loen hääled kokku ja annan tulemustest teada. Kõik mis peale 22.00 on kustutatud ja arvesse ei lähe.

-andres-
14.01.13, 22:12
Lugesin hääled ja postid, mis olid tehtud enne kella 22.00, kõik mis toimus peale seda, kustutasin ära ja hääletamisse ei kuulu. Kirjutasin seda ka enne.
2.q_q Svenza
3.reggie Neeme
5.kardaanirist Svenza
6.neeme IamAllin
7.Svenza Maxi
9.Iamallin Svenza
12.Maxi Svenza

Svenza 4 häält, Maxi, Neeme ja IamAllin 1 hääl.

-andres-
14.01.13, 22:12
Mängust hääletati välja Svenza, kes oli tavaline külaelanik.
Hunt saatku mulle järgmise ohvri nimi.
On ÖÖ.

-andres-
15.01.13, 10:25
Hunt tappis kardaaniristi.

On päev.

Maxi
15.01.13, 11:31
2.q_q
3.reggie
6.neeme
7.Svenza
9.Iamallin
12.Maxi

5:1 järgi, täna ka mööda paneme (suure tõenäosusega) siis läheb juba flippamiseks. Kõik aktiivsed tüübid juba ära ka söödud / välja hääletatud.

Maxi
15.01.13, 11:33
Kurat, segast panen 4:1 ikka järgi, Svenza võtsime ka välja.

reggie
15.01.13, 11:51
q_q või Neeme, minu jaoks on mõlemad võrdselt kahtlased, Neeme on kuidagi väga rahul selle vaikse külaeluga ja pole miskit teinud hundi välja selgitamiseks, lisaks eilne mittemidagi ütlev panus..kahtlane. MP, Inkward,OMG, Kardaanirist-see jada paneb suurima kahtluse q_q peale, sest kui nende postitusi vaadata siis see nimi kõlab igalt poolt läbi. Hetkel jääb siiski Neeme.

neeme
15.01.13, 13:30
Cmon, eile oli hääletuse tulemus selgunud juba suht kindlalt. Ise olin 90% kindel, et svenza hunt ei ole, aga otsus oli tehtud.
Mismõttes rahul ? Ma ei saanud üldse aru miks svenza eile pidi välja minema kui aus olla, olgu ta siis kasvõi vait külaelanik aga parem on ta elus kui surnud külaelanik.
Mina jätkaks rahulikult seda rada, kes rasmeri vastu hääletasid: Maxi, q_q ja Iamallin.
Ei ole vaja ennast üle mõelda!

q_q on minu listis alati TOP1 olnud, aga imelikul kombel olen ma veel elus, arvasin, et kui q_q on hunt, siis ma oleks pidand eile/täna juba minema, kuigi olen jäänd. Maxi nimi pole läbi käinud eriti minul võibolla tahab ta mind elus hoida, et kuna mina teda väga ei kahtlusta ? Samuti eile viskasin Iamallin'i nime välja, ei tea kas hunt viskaks sellise pildi mulle vastu.
Aga kurat, ma jätkan oma liini ja jätan q_q, see vend on absoluutselt kõige kahtlasem!

IamAllin
15.01.13, 13:38
Svenza viimased sõnad meile olid, hääletage reggie välja ja mäng tehtud. Ei tahaks üldse uskuda, et reggie hunt on, see oleks lihtalt perfect play huntide poolt siis. Ainuke, mis tundub kahtlane on see, et ta üritab neemet pushida, kes peaks suhteliselt confirmed külaelanik olema. Neeme oleks vist saanud ranka päästa, andes oma hääle rasmerile. Ei usu, et Maxi on hunt ning ainsa võimalusena jääb q_q, kes viimasel hetkel pani hääle rasmeri peale. Praegu jätan q_q

neeme
15.01.13, 13:42
Ma oleks saanud ranka päästa kui ma poleks posti teinudki õhtul - ma päeval kirjutasin et peaksin jõudma netti kuskil 9 paiku veel... ja 10min enne hääletuse lõppu jõudsin teema läbi lugeda ja mu hääl läks rankale. Kui ma poleks posti teinud oleks rahulikult rasmer välja läinud ranka asemel.

Kuigi jah, imelik et reggie mind pushib. :S

reggie
15.01.13, 13:55
Kui ta oleks Ranka päästnud siis see oleks kõik kolm hunti paljastanud ju.

neeme
15.01.13, 13:59
Jah, aga ma oleks võinud rahulikult ju jääda kõrvalvaatajaks, kuna ma olin ju päeval kirjutanud et võibolla jõuan netti, võibolla mitte. Nö vabandus oleks ilusti olemas olnud, et ei jõudnud ikkagi tagasi netti vms, sorry guys. Tra, et sa mind praegu nii julmalt pushib ajab just kahtlaseks sinu, tuleb su postid läbi käia teemas.

_________________________________________

Vaatasin veel poste sellest ranka päevast.
q_q tundub lihtsalt sita loogilise mõtlemisega, et hääle ümber muutis.
Praegu jäi häirima hoopis see post:

vabandust, olin Rocki mängul ja siis pubis PL jälgimas. Kui ranka väidab, et on külatark ning sai kindallt teada, et rasmer on hunt (kahtlustaisn seda ka eile), siis võtame rasmeri välja nign saame lahti hundist, kahjuks öösel ka ranakst. Kui aga rasmer ei ole hunt ja ranka meile udu jaanud, siis on tema hunt ning saame ta homme välja hääletada. Lihtne. Rasmer

IamAllin
15.01.13, 14:31
jah, oli 2 võimalust, sest ranka ja rasmer mõlemad väitisd, et nad on külatargad. Miks ma siis rasmeri valisin? Eelmine päev oli tekintanud kahtlust, kuna muutis häält 3-4 korda ja koguaeg siis, kui keegi hakkas palju hääli saama. Teiseks ta ütles, et oli kahest pärimisest 2 täppi pannud ehk oli 2 hundi nimed teada saanud kahe küsimisega. Tundus vb veidi kahtlane ning nagu oma postis mainisis, siis oleksime rankast ja godspeedist nagunii kohe lahti saanud.

q_q
15.01.13, 15:24
q_q või Neeme, minu jaoks on mõlemad võrdselt kahtlased, Neeme on kuidagi väga rahul selle vaikse külaeluga ja pole miskit teinud hundi välja selgitamiseks, lisaks eilne mittemidagi ütlev panus..kahtlane. MP, Inkward,OMG, Kardaanirist-see jada paneb suurima kahtluse q_q peale, sest kui nende postitusi vaadata siis see nimi kõlab igalt poolt läbi. Hetkel jääb siiski Neeme.

imo hunt võtab siin järjest kõige obv külaelanikke maha, keegi pmslt ei kahtlustanud oumaigaadi ega kardaaniristi seega tal mõttetu neid mängus hoida kuna kui nad peaks lõpukolmikusse jääma siis neil lihtne hunt välja pushida

q_q
15.01.13, 15:27
Cmon, eile oli hääletuse tulemus selgunud juba suht kindlalt. Ise olin 90% kindel, et svenza hunt ei ole, aga otsus oli tehtud.
Mismõttes rahul ? Ma ei saanud üldse aru miks svenza eile pidi välja minema kui aus olla, olgu ta siis kasvõi vait külaelanik aga parem on ta elus kui surnud külaelanik.

miks sa siis midagi ei öelnud? ma ei pannud svenza peale häält kohe kuigi tundus suht loogiline hunt. lasin tal ennast kaista. kuna ta mu küsimusele ei vastand ega midaigi siis tundus kahtlane, kuid mu hääl polnud 100% kivist

võid ju alati öelda, et su arust svenza hunt ei ole ja hääletame kedagi teist, vms

q_q
15.01.13, 15:28
Svenza viimased sõnad meile olid, hääletage reggie välja ja mäng tehtud. Ei tahaks üldse uskuda, et reggie hunt on, see oleks lihtalt perfect play huntide poolt siis. Ainuke, mis tundub kahtlane on see, et ta üritab neemet pushida, kes peaks suhteliselt confirmed külaelanik olema. Neeme oleks vist saanud ranka päästa, andes oma hääle rasmerile. Ei usu, et Maxi on hunt ning ainsa võimalusena jääb q_q, kes viimasel hetkel pani hääle rasmeri peale. Praegu jätan q_q

svenza viimased sõnad olid hoopis, et maxi ja q_q hundid

q_q
15.01.13, 15:33
ma eile väga maxit ei kahtlustanud, kuid svenza pani, et maxi 90% hunt ja osutus külaelanikuks, hmm, mu arust maxi ikkagi unlikely aga hoian täna rohkem silma peal

praegu panen IamAllin, tundub kõige kahtlasem

IamAllin
15.01.13, 15:39
svenza viimased sõnad olid hoopis, et maxi ja q_q hundid

jah maxi, mitte reggie, läks sassi.

Maxi
15.01.13, 20:06
Hääletan IamAllin, las läheb siis juba flipi peale q_q ja IamAllin vahel

gg hundid ja tundub, et see mäng ka võidetud

neeme
15.01.13, 20:20
Praegu mulle tundub, et IamAllin rohkem hundina.
Kui peaks mööda minema ka täna siis jääb homme (kui ikka ellu jään öösel) eelkõige valikusse q_q.

q_q
15.01.13, 20:20
kirjutan mõtteid kui peaksin flipi kaotama

neeme on natuke kahtlaseks muutunud, ta ainuke kes pushib seda, et need kes rasmer hääletasid on hundid. kuna ranka päästmine oleks aint 1 lisapäeva andnud siis vb tõesti nö ohverdas ranka et katet teha?

iamallin kõige kahtlasem though, täna peale neemet pani kiiresti hääle mu peale, vana hea voted rasmer=wolf jälle

reggie kohta ei tea eriti, svenza pakkus reggie kolmandaks hundiks maxi ja minu taga aga ei põhjendanud vist. ilmselt reggie süüakse öösel ära - pange tähele, et ta kahlustas neemet

muidu see ka, et eile õhtul peale 22:00 muutis maxi oma hääle minule ja midagi svenza ka seletas, -andres- kustutas ära need postsid aga suht kahtlane. täna tal oli võimalus mind voteda aga võttis flipi minu ja iamallini vahel, ei tea mis see tähendada võib. igatahes maxi järjest kahtlasemaks muutunud küll, kurat vb oligi svenzal õigus : D

reggie
15.01.13, 20:22
Krt minu käes on siis nupp, kelle pea pakule panna. Kaaludele ei meeldi sellised otsused aga q_q ..

IamAllin
15.01.13, 20:24
ei ole enam sinu käes nupp, 3 häält minu vastu ja küla kaotanud. ei viitsi enam kaitsma ka hakata ennast.

neeme
15.01.13, 20:24
Arvata võib, et kui täna mööda läheb, siis täna öösel lähen mina või reggie, et valikut veel raskemaks teha.



iamallin kõige kahtlasem though, täna peale neemet pani kiiresti hääle mu peale, vana hea voted rasmer=wolf jälle


See oligi põhjus miks ma hääle ära muutsin ja praeguse seisuga flipi ei tule.

neeme
15.01.13, 20:25
ei ole enam sinu käes nupp, 3 häält minu vastu ja küla kaotanud. ei viitsi enam kaitsma ka hakata ennast.

Anna endast parim ?

q_q
15.01.13, 20:26
me postitasime samal ajal jah, ei näinud su posti

Maxi
15.01.13, 20:44
See on nii lamp lihtsalt, see oleks hea muidugi kui Neeme on hunt, teda hääletati esimsena üldse, aga ikka õnnestus lõpuni ellu jääda :)

reggie
15.01.13, 20:44
19 minutit aega ja muudan hääle kindlalt Maxi peale, siiani tundub, et küla üritab meeleheitlikult hunti leida ja on üksteisel kõris, mis sobib hundile, lisaks eilne veider Svenza rünnak, kus osavalt suunati ja lasti teistel tööd teha. Ma ei usu, et Iamallin hunt on.

IamAllin
15.01.13, 20:45
Okei ma proovin midagi kokku kirjutada.

Esimene päev hääletasin puppetit, läksin vooluga kaasa. Teine päev kahtlustasin rasmerit, sest esimene päev muutis ta oma häält 3 korda ning alati pani selle, kellel tundus kindel minek olevat. Kolmas päve oli mul suht flip kas panna ranka või rasmeri peale. Rasmer tundus esimese päeva põhjas kahtlane, samuti ka see, et ta oli uurinud kahte nime ja mõlemad need olid olnud hundid. Mis on oddsid eksju? Ning kui ranka oleks bluffinud, oleks kohe järgmine päev saanud tema välja võtta ja ülejärgmine godspeedi. Ise muidu üritasin koguaeg q_q kõige rohkem pushida ja samuti ka Svenzat. Hunt prooviks pigem kõiki natukene psuhida ja teha neid kahtlaseks, sest kui ta pakuks kindlaid külakandidaate, siis läheks tal lõpus väga raskeks. q_q hääletan just sellepärast, et ta viimasel hetkel, kui rankal oleks minek olnud, muutis ta oma hääle rasmeri peale. Kui keegi teine teist oleks hunt, siis ma usun, et ta oleks ranka päästnud, samas võibolla oligi mingi sick plaan neil välja mõeldud.

Lõpetuseks ei oskagi midagi öelda. Ilmselt olen mina täna out ning homme tuleb teil siis üritada viimane hunt välja võtta. Loogililine valik oleks q_q, aga eks te homme siis mõelge korralikult üle, sest praegu olete samamoodi kindlad, et mina olen. Lugege terve teema läbi homme ja siis alles andke oma viimane hääl.

Maxi
15.01.13, 20:45
ma tahtsin just hääle Neeme peale panna, aga selge siis.

Maxi
15.01.13, 20:47
muudan häält ja hääletan q_q

IamAllin
15.01.13, 20:48
Maxi ei tundu ühe posti pärast mulle üldse hunt. Samas see, et ta alguses kohe räuskama hakkas (nagu straw eelmine mäng) tekitab pisut kahtlusi. Samut isee, et godspeed kohe teda välja üritas võtta, see teeks talle super hea katte terveks mänguks.

neeme
15.01.13, 20:51
Perse, jälle üks suur segadus !

q_q
15.01.13, 20:53
maxi tänased postsid kahtlased

kuna jälle flip ja reggie saab otsustada ja enne pani mind siis minek mul obv

gl homme

neeme
15.01.13, 20:53
Maxi

Maxi
15.01.13, 20:53
fakt on, et huntidel on tegelikult siin mängus meeletult manööverdamisruumi ja külaelanikud on nagu pimedad kanad ja üritavad umbes pihta saada nagu viking lotos.

IamAllin
15.01.13, 20:54
Sellessuhtes kui q_q tõesti hunt ei ole, siis peab see Maxi olema. ÜLdse ei taha uskuda, et neeme või reggie on. Lihtsalt post 101 järgi ei tahaks Maxit ka väga hundiks pakkuda.

q_q
15.01.13, 20:54
Maxi


miks muutsid?

q_q
15.01.13, 20:55
Maxi

Maxi
15.01.13, 20:56
Kusjuures ma olen küla, aga suht poogen kui täna välja lähen. Homme soomes ja niikuinii ei jõua teemat läbi kammida. Seega pigem las keegi teine võtab küla suhtes selle vastutuse

neeme
15.01.13, 20:57
Ma ütlen, et üks suur segadus on jälle siin. Sittagi enam aru ei saa, iga post nagu tahaks muuta otsust.
Kuna teie 3 vahel tuleb valida, siis jah.
Krt ma ei teagi... Kui IamAllin poleks kirjutand midagi poleks muutnud häält ilmselt...

neeme
15.01.13, 20:58
k q_q proovib häältega võimalikult ennast päästa, mitte mingit mõistlikku posti panna, miks tema ei saa olla ?

IamAllin
15.01.13, 20:58
Ma ei hakka ka enam oma häält q_q pealt muutma, aga maxi tundub ka järjest kahtlasem, kuigi vahepeal olin suhteliselt kindel, et ta pole.

q_q
15.01.13, 20:58
no ma ütlesin juba ju et maxi viimased postsid kahtlased, siis panid sa hääle maxile obv ma päästan ennast flipist

neeme
15.01.13, 20:59
q_q :D sorry

Maxi
15.01.13, 20:59
Okei, oli tore mäng ja enam mul midagi kireda siin ei ole.
Olen igaljuhul Küla ja homme tuleb teil raske otsus.

Hea et mina seda tegema ei pea.

http://img.pr0gramm.com/2013/01/tumblr-memn5ylxxr1r0gp1xo1-1280.jpg

q_q
15.01.13, 20:59
Ma ei hakka ka enam oma häält q_q pealt muutma, aga maxi tundub ka järjest kahtlasem, kuigi vahepeal olin suhteliselt kindel, et ta pole.

täpselt sama rollercoaster

neeme
15.01.13, 21:03
nuh q_q, olid hunt ? sul peaks olema 3 häält ja maxil 2 häält ...

q_q
15.01.13, 21:06
yep 3 häält alguses vaatasin et tuleb flip

nope ma küla

-andres-
15.01.13, 21:10
Mõni minut üle läinud, kohe loen hääled kokku ja annan tulemustest märku.

-andres-
15.01.13, 21:19
Tänane hääletamine.

Neeme - q_q
q_q - Maxi
Maxi - q_q
IamAllin - q_q
reggie - Maxi

q_q 3 häält, Maxi 2 häält.

-andres-
15.01.13, 21:20
Küla hääletas välja q_q, ta oli hunt.

Külaelanikud võitsid mängu, teema jääb avatuks ja saate arutada.

GG.

camu
15.01.13, 21:20
noo obv hunt, no ma ei tea.

Fabulous
15.01.13, 21:23
Teeks järgmise mängu turbo? Üle 6 tunni ei tohiks võtta, aga kõik mängijad peavad kogu aeg kohal olema.

Ma oleksin nõus ise mängu vedama kui mulle need õigused antakse, et teemat lukku panna ja lukust lahti saan teha.

vapsik
15.01.13, 21:23
nuh q_q, olid hunt ? sul peaks olema 3 häält ja maxil 2 häält ...

Ärge sellist nalja teine kord tehke, et postitate kui päev läbi on. Oleks näiteks külaelanik täna üles poodud, siis selle posti eest oleks võinud neeme mängujuhi poolt tappa ning öösel tapab libahunt veel ühe külaelaniku ja ongi mäng läbi ning küla kaodanud.

Samuti ärge ise avaldage oma rolli ilma loata.

vapsik
15.01.13, 21:25
Teeks järgmise mängu turbo? Üle 6 tunni ei tohiks võtta, aga kõik mängijad peavad kogu aeg kohal olema.

Ma oleksin nõus ise mängu vedama kui mulle need õigused antakse, et teemat lukku panna ja lukust lahti saan teha.

2+2s on turbos standardina 25 min essa päev ja ülejäänud 20 minta (lisaks kehtib alates päev 2st see, et kui rohkem kui pooled allesjäänud mängijad hääletavad ühe venna vastu, siis päev lõppeb varakult ning vend puuakse obv). Aga seal selle võrra lihtsam, et automaatne programm, mis hääled kokku loeb.

q_q
15.01.13, 21:26
Ärge sellist nalja teine kord tehke, et postitate kui päev läbi on. Oleks näiteks külaelanik täna üles poodud, siis selle posti eest oleks võinud neeme mängujuhi poolt tappa ning öösel tapab libahunt veel ühe külaelaniku ja ongi mäng läbi ning küla kaodanud.

Samuti ärge ise avaldage oma rolli ilma loata.

yea ma sellepärast ütlesin, et küla et nad nutaks paar minutit : D

kui ma päriselt küla poleks öelnud midagi

vapsik
15.01.13, 21:27
yea ma sellepärast ütlesin, et küla et nad nutaks paar minutit : D

kui ma päriselt küla poleks öelnud midagi

Slowroll pole nüüd ka kõige ägedam move.

q_q
15.01.13, 21:27
ma oleks veel in ükspuha mis formaat

kuigi võiks mingi night edition, et a la 20-04 vms on "päev"

oleks pokkerifoorumis vb rohkem actionit

neeme
15.01.13, 21:28
lol... imelik, et sa mind elus hoidsid paar päeva, sest ma olin pmst ainuke vend kes su nime suht teisest päevast peale vms ?:D

q_q
15.01.13, 21:29
lol... imelik, et sa mind elus hoidsid paar päeva, sest ma olin pmst ainuke vend kes su nime suht teisest päevast peale vms ?:D

ma mängisingi selle peale

kahju et viimasel minutil backstabbisid mind ;_;

kardaanirist
15.01.13, 21:30
mind huvitab, et miks sa OuMaiGaadi enne mind välja võtsid? olin 100% kindel, et ükskõik, kes hunt on, siis pärast mu seda long posti öösel lendan kah.

Spewmonkey
15.01.13, 21:30
q_q oli obv hunt peale esimest või hiljemalt teist päeva.

neeme
15.01.13, 21:30
Mõtlesin, et pean su ikkagi ära kontrollima, sest olin sind nii pikalt kahtlustand. :D

Maxi
15.01.13, 21:31
GG all
Küla vähemalt seekord deliveris

Maxi
15.01.13, 21:32
Need kes siin Obvious hunt jne. poste panevad. Ha ha. Pointless kõvatamine, ise oleks samamoodi ägisenud siin

q_q
15.01.13, 21:33
mind huvitab, et miks sa OuMaiGaadi enne mind välja võtsid? olin 100% kindel, et ükskõik, kes hunt on, siis pärast mu seda long posti öösel lendan kah.

midagi kirjutasid, et oleksid nõus svenza välja võtma kui ta aktiivsemaks ei muutu vms

aga te olite suht close kelle välja võtan, otsutasin omg, sest ma olin mitu päeva sind kahtlustanud ja mõtlesin, et sealt parem midagi leveldada

Spewmonkey
15.01.13, 21:34
Need kes siin Obvious hunt jne. poste panevad. Ha ha. Pointless kõvatamine, ise oleks samamoodi ägisenud siin

12.01.2013 16:51:07 Spew ..... q_q hunt obv

[13.01.2013 3:12:44] Spew: olete record timega kaotand samas :(
[13.01.2013 14:32:40] Ranka: misasja
[13.01.2013 14:32:52] Spew: mis siin keerulist on?
[13.01.2013 14:33:05] Spew: täna läheb godspeed, homme läheb q_q

Asi ei ole tegelt isegi selles, kas ta läks varem või mitte, aga selles, et ta ei olnud isegi tõsisel kaalumisel varem. Svenza söödi täiesti tühjast kohast välja kuigi ta oli millegi jälil.

q_q
15.01.13, 21:34
Mõtlesin, et pean su ikkagi ära kontrollima, sest olin sind nii pikalt kahtlustand. :D

mind huvitab mis siis oleks saanud kui ma oleks selle rasmeri/ranka õhtul jätnud ranka peale hääle

ma olekski jätnud et coverit teha aga ranka pani skypes, et võta flip võta flip saab rohkem funida siis mõtlesin vahet pole et see väga ei loe vast

Potsataja
15.01.13, 21:34
Need kes siin Obvious hunt jne. poste panevad. Ha ha. Pointless kõvatamine, ise oleks samamoodi ägisenud siin

Obv olid sa nii karvane külaelanik, kui vähegi olla saab. Samas just sellepärast sind sees hoitigi. :p

neeme
15.01.13, 21:36
No see rankale toetushääle andmine oligi obv hunt.
Ma ei saa aru kuidas sind üldse varem ära ei kontrollitud, minu jaoks olid ka obv hunt too hetk.

q_q
15.01.13, 21:37
Mõtlesin, et pean su ikkagi ära kontrollima, sest olin sind nii pikalt kahtlustand. :D

yep, wp

[0:23:23] q_q: plan on selline muidu et homme peab välja votema iamallin siis saan öösel reggie ära süüa ja jääb alles neeme, maxi ja mina. neeme terve mäng igapäev mind votenud kuid alati ellu jäänud ja ta juba mainis, et ma s.p vähem kahtlasem ja täna hääletas juba iamllin mitte mind. siis saan midagi leveldada et see tal nii plaanitud ja hoidnud ennast undercover ja siis jääb loota et see retard maxi suudan ära brainwashida
[0:23:37] q_q: aga maxi täna peale 22:00 muutis minu peale niiet vaatab mis saab

Fabulous
15.01.13, 21:39
Teeks turbo 20 minutit päev; 10 minutit öö? Max. kolm tundi võtab algusest lõpuni aega.

Kui 13 mängijat kokku saab, võin ideeliselt kohe teema valmis lükata.

Spewmonkey
15.01.13, 21:39
mind huvitab mis siis oleks saanud kui ma oleks selle rasmeri/ranka õhtul jätnud ranka peale hääle

ma olekski jätnud et coverit teha aga ranka pani skypes, et võta flip võta flip saab rohkem funida siis mõtlesin vahet pole et see väga ei loe vast

Võitnud imo.

Svenza
15.01.13, 21:42
No vähemalt võit :) Mäng võiks vähe turbom olla tõesti. Vahepeal ei ole actionit (ütleb mees , kes oli kaks päeva koomas :D) Nüüd tahaks hundi rollli ka veel sattuda.

Svenza
15.01.13, 21:42
Teeks turbo 20 minutit päev; 10 minutit öö? Max. kolm tundi võtab algusest lõpuni aega.

Kui 13 mängijat kokku saab, võin ideeliselt kohe teema valmis lükata.
Ma olen ka pool ööd üleval, minugipoolest võiks teha.

q_q
15.01.13, 21:43
yep võiks

Maxi
15.01.13, 21:45
Kuidagi liiga passiivsed oli suur osa mängijaid. See natuke rikub mängu, kuna aktiivseid tüüpe väga välja hääletada ei taha.

Eile ma muutsin õhtul hääle veel q_q peale, kui kell mingi 22.02 oli või midag, Neeme oli ka veel sees ja mõtlesin et kui öösel ära süüakse, siis Neeme tajub ära.
Aga liiga metaks läks ära, oleks Svenza ka näiteks Rankat hääletanud oleks mäng vast eile läbi saanud.

rasmer
15.01.13, 22:05
GG :)

inward
15.01.13, 22:08
Pole lõbus kui sind esimene päev ära süüakse :(. Vähemalt küla võitis.

ranka
15.01.13, 22:18
Tahaks su nägu näha õhtul kui mind peaks välja hääletatama. Ma ei saa aru, mida sa enam põtkid siin, fakt on, et isegi kui mind välja hääletataks, siis homme läheksid Sina niikuinii.

Oled nõus 100€ minu 100€ vastu escrowle shippima selle peale, et ma olen hunt? Mina näen siin asja kahte moodi, kas Svenza on vanaks ja dementseks jäänud ja karjub hunti seal kus seda ei ole, VÕI on Svenza ise hunt ja selg vastu seina proovib mind pushida, et temast nii kiirelt topist ei tehtaks.

Sellised asjad võiks olla keelatud ja insta bänn - vähemalt järgmistes mängudes. Sama beti oleks võinud rasmer mulle esitada ja ma oleks toona olnud plindris ning rasmeri free €100 printimine.

ranka
15.01.13, 22:22
Kuidagi liiga passiivsed oli suur osa mängijaid. See natuke rikub mängu, kuna aktiivseid tüüpe väga välja hääletada ei taha.

Eile ma muutsin õhtul hääle veel q_q peale, kui kell mingi 22.02 oli või midag, Neeme oli ka veel sees ja mõtlesin et kui öösel ära süüakse, siis Neeme tajub ära.
Aga liiga metaks läks ära, oleks Svenza ka näiteks Rankat hääletanud oleks mäng vast eile läbi saanud.

IMO svenza oleks pidanud ammu eemaldama. Kui krt ei ole midagi öelda, siis ära mängi või eemaldatakse. Vahet ei ole, kas oled hunt või mitte.

Strateegia rikkus ära meil rasmer, kes luckboxis kahe hundiga. Ennast ma pidasin koheselt KT poolt küistavaks ja seepärast ka aktiivne strateegia. Tegelt arvasime, et OMG on KT ja siis sööme selle sita öösel ära, laseme kellegi teise, kui rasmeri ära hääletada ja oleks olnud kena minek. Isegi, kui rasmer ei oleks ära arvanud kobistades kahte hunti, siis oleks suht hea maa sonkimine eelnevalt olnud.

Üleüldse, kas sellises väikeses foorumis KT on õigustatud? Kui näiteks oleks olnud OMG hunt, siis ta oleks listis olnud üks viimaseid, keda kontrollida. Nagu rasmer ütles, et ta kontrollis esimesena intelligentset postitajat - Godspeedi, mis tegelt on mängu õigluse suhtes natuke ebaõiglane.

Maxi
15.01.13, 22:29
Sellised asjad võiks olla keelatud ja insta bänn - vähemalt järgmistes mängudes. Sama beti oleks võinud rasmer mulle esitada ja ma oleks toona olnud plindris ning rasmeri free €100 printimine.

Selle saaks ju counter-bettida väga vabalt, ja Svenza kirjutas niimoodi:

Nahui räusata mingite lammaste peale. 90% on Maxi hunt.


ehk ma pakkusin talle suht risk-free beti tema protsentite järgi, aga ma saan poindist aru jah, et miks ei tohiks selliseid bette välja käia.

ranka
15.01.13, 22:30
Selle saaks ju counter-bettida väga vabalt, ja Svenza kirjutas niimoodi:

Kuidas? Kasutan q_q sõnu: kui sa mängid rollimängu küla vs hundid, siis kasuta kauplemiseks viljakotte, mitte ära too miskeid pärisrahasid siia.

Vabalt võiksin öelda: kes mu vastu hääletab ja ma tõesti ei ole hunt, siis saavad permbänni. Täpselt sama, mis su €100 bet.

IamAllin
15.01.13, 22:32
Ilma KT osaluseta oleks huntidel liiga suur eelis. Mis puudutab seda beti teemat, siis see peaks 100% keelatud olema. Muidu on selline olukord, kus küla hakkab mind välja hääletama (oletame, et olen külelanik) ja ma pakun kellegile minu 100€ tema 1€ vastu, lihtsalt sellepärast, et ära tõestada, et ma olen küla.

Maxi
15.01.13, 22:33
Kuidas? Kasutan q_q sõnu: kui sa mängid rollimängu küla vs hundid, siis kasuta kauplemiseks viljakotte, mitte ära too miskeid pärisrahasid siia.

Vabalt võiksin öelda: kes mu vastu hääletab ja ma tõesti ei ole hunt, siis saavad permbänni. Täpselt sama, mis su €100 bet.



tegelt ei ole. Mina pakkusin lihtsalt välja Svenza´le selle võimaluse. Seda sama oleks ma võinud hundina teha, kuna fakt on, et Svenza seda vastu võtta ei saa selles olukorras.

karupoeg
15.01.13, 22:35
hea meelega võtaks järgmises mängus osa. Kuidas see protseduur teil on?

see 100€ teema muidu on täielik bs. Samahästi võiks öelda ,et "ma võtan sult suhu kui ma hunt olen".

q_q
15.01.13, 22:36
tegelt ei ole. Mina pakkusin lihtsalt välja Svenza´le selle võimaluse. Seda sama oleks ma võinud hundina teha, kuna fakt on, et Svenza seda vastu võtta ei saa selles olukorras.

kle mida sa seletad siin

rasmer oleks beti teinud: "100 eur et ma külatark"

mis siis counter bet oleks? ranka paneb 100 euri mingi foorumimängu alla et jälgi segada v?

ranka
15.01.13, 22:36
tegelt ei ole. Mina pakkusin lihtsalt välja Svenza´le selle võimaluse. Seda sama oleks ma võinud hundina teha, kuna fakt on, et Svenza seda vastu võtta ei saa selles olukorras.

Saaga sa olid sellest teadlik, et svenza ei saa su betti vastu võtta ja freerollisid ükskõik, mis staatus sul mängus ei oleks. Teisisõnu sa tõid mänguväliseid mõjutusvahendeid, et oma positsiooni kindlustada. Täpselt sama nagu altkäemaks või mõni muu mõjutusvahend: ala ma panen su paljad pildid facebooki, kui sa häält ei muuda.

Sa ei saa pointist aru: mängus on mänguvahendid, päriselus on päriselu vahendid ja see, mis sa tegid on puhas sohk. Täpselt sama, kui külaelanikud arutavad oma vahel Skypes. Edaspidi loodan, et selliseid mõjutusvahendeid mängu ei lubata.

Kaotusvalu on suur :D

Fabulous
15.01.13, 22:38
hea meelega võtaks järgmises mängus osa. Kuidas see protseduur teil on?

see 100€ teema muidu on täielik bs. Samahästi võiks öelda ,et "ma võtan sult suhu kui ma hunt olen".
13 osalejat peab kokku saama. Siis tehakse tavaliselt teema ja hakkab pihta.
Tho kui turbot mängida, peab kindel olema, et kõik ikka kohal on, sest juba ühe-kahe mängija täielik puudumine muudab mängu üpris mõttetuks.

inward
15.01.13, 22:39
Rasmer ehmus vist päris ära, et pani kahest kaks hunti pihta, tehes sealjuures kõik selleks, et ikka ise kohutavalt hundine tunduks.

Fabulous
15.01.13, 22:39
IMO oleks mäng palju funnim olnud kui Masterpuppetit esimesel päeval kohe välja poleks hääletatud. Selgelt oli näha, et tema ja Ranka tõmbasid sae korralikult käima ja nii nagu MP välja hääletati, hakkas ka aktiivsus teemas langema.

kardaanirist
15.01.13, 22:39
nõus, et raha teema oli bs. ma ei tea, mis andresel mõttes oli, kui ta selle posti tegi, aga mulle jäi kohe mulje, et KT teab kahte hunti. see tegi minu jaoks rasmeri jutu ka rohkem legitiks (kuigi oleks nii või naa teda uskunud).



Mainin lisaks, et külatark teeb samuti oma tööd ja mõlemad ööd on ta vajaliku nime teada saanud.

karupoeg
15.01.13, 22:41
okei. avaldan siis soovi osaleda :)

nädala sees tho n.ö. vastamis-analüüsimisvõimalus 1-2 tunni tagant.

Maxi
15.01.13, 22:41
Nahui räusata mingite lammaste peale. 90% on Maxi hunt.
Oled nõus 100€ minu 100€ vastu escrowle shippima selle peale, et ma olen hunt?

Täpselt nii ma kirjutasin. Sellega see ka piirdus, ei olnud mingit raha jagamist ega konkreetset juttu.
Oleks Svenza öelnud: "olen küll, aga mul ei ole raha" või mida iganes siis sinnapaika oleks see ka jäänud.
Svenza oleks võinud vabalt counterida, et 100€ selle peale, et tema ei ole hunt vms. kuna teda oldi just välja hääletamas.

Ja mängu ajal keegi midagi ei öelnud, saatnud siis Andresele kiri or something. Nüüd butthurt hundid siin kisendavad sohk ja sohk.

ranka
15.01.13, 22:41
nõus, et raha teema oli bs. ma ei tea, mis andresel mõttes oli, kui ta selle posti tegi, aga mulle jäi kohe mulje, et KT teab kahte hunti. see tegi minu jaoks rasmeri jutu ka rohkem legitiks (kuigi oleks nii või naa teda uskunud).

Mänguolukorras ei tõmmanud see tähelepanu, aga pärast mängu hakkasin ise ka mõtlema. Seega mõttetu teema, aga üldiselt jup sama teema nagu minuga eelmine kord, et neutraalne post, aga võib tunduda mitte kõige objektiivsena.

q_q
15.01.13, 22:41
"vajaliku nime"

inglise keeles

obtained a necessary name

mitte

obtained an important name

ehk siis külatark polnud afk, vms

Maxi
15.01.13, 22:44
-andres- kirjutas ju eesti keeles, kas sa kõik ülejäänud postid tõlgid ka mõttes inglise, vene või mandariini keelde ümber?

kardaanirist
15.01.13, 22:44
"vajaliku nime"

inglise keeles

obtained a necessary name

mitte

obtained an important name

ehk siis külatark polnud afk, vms

tere andres.

q_q
15.01.13, 22:44
-andres- kirjutas ju eesti keeles, kas sa kõik ülejäänud postid tõlgid ka mõttes inglise, vene või mandariini keelde ümber?

rofl

reggie
15.01.13, 22:46
Kõrvalt on hea vaadata aga kui ise mängida siis on kõik kahtlased, lahe mindfuck minu jaoks.

kardaanirist
15.01.13, 22:47
Kõrvalt on hea vaadata aga kui ise mängida siis on kõik kahtlased, lahe mindfuck minu jaoks.

sa olid väga obv külaelanik. : D

mitte, et see halb asi oleks. väga hea, kui külarahvas teab, et sina kindlasti hunt ei ole. on vähem nuputamist.

WowAwiAA
15.01.13, 22:54
Kõrvalt vaadates esimene mäng ei saanud midagi aru. Aga see mäng lihtsalt eelmises nähtu põhjal võis otsi kokku viia. Ranka oli hundina mängu läbi vedajaks, nagu eelmises lenC, muidugi erinevatel viisidel. Godspeed, kui esimene post välja jätta, tegi üksikud analüüsivad postid nagu cypher. Ise arvasin, et viimane hunt peaks siis ka keegi vaikne olema, arvasin samuti Svenzat.

Muidu see koht, kus rasmer tuli välja Külatargana ja Ranka kohe järgi. Selles kohas, kui oleks peale nende 2 posti 0 info, oleks Rasmer olnud targem välja hääletada, nii ei tekitanud Q_Q ka kahtlust minu silmis. Loodab, et mäng ei sure ja püüan ise ka end mängima registreerida vms.

rasmer
15.01.13, 22:56
Rasmer ehmus vist päris ära, et pani kahest kaks hunti pihta, tehes sealjuures kõik selleks, et ikka ise kohutavalt hundine tunduks.

Haha :D.
Ma arvasin teisel päeval, et kas Masterpuppet või Ranka on hunt, küla kaldus rohkem mp poole, nii et läksin sellega kaasa ja siis teise küsisin.

vapsik
15.01.13, 23:26
Bettimise keelu võiks tõesti reeglitesse panna, aga kuna valetamine mängu eelduseks, siis vastuvõtmisel ei kohusta bet hiljem mitte millekski.

inward
15.01.13, 23:34
Bettimine on jah bullshit, tõlgendage kuidas tahate. Lenc pidi muidu järgmise käima lükkama ju õige pea.

E: Turbo oleks vb liiga turbo. Teise mängu osalejate aktiivsus oli kõvasti suurem: 394 posti vs 254 posti.

rasmer
15.01.13, 23:41
Minu arust võiks päev veidi lühem olla küll. 16-22 vms, hoiaks mängu konsentreerituma. Aktiivsed osalejad ka hea pluss. Ma oleks igal juhul in jälle.

Fabulous
15.01.13, 23:47
Minu arust võiks päev veidi lühem olla küll. 16-22 vms, hoiaks mängu konsentreerituma. Aktiivsed osalejad ka hea pluss. Ma oleks igal juhul in jälle.
Kui sellisel moel teha, võiks ühes reaalses päevas kaks mängupäeva olla.

q_q
15.01.13, 23:53
Kui sellisel moel teha, võiks ühes reaalses päevas kaks mängupäeva olla.

mis aegu sa pakud?

camu
15.01.13, 23:57
Imo pole mõtet nii kiireks ajada. Ega sellega rohkem möla ei tule.
Teiseks, kui nii riburadapidi jäjest teha, siis minetab see võlud.

inward
16.01.13, 00:01
Imo pole mõtet nii kiireks ajada. Ega sellega rohkem möla ei tule.
Teiseks, kui nii riburadapidi jäjest teha, siis minetab see võlud.

Nõustun.

-andres-
16.01.13, 00:07
Reaalsus tahtsin ma kõigest rõhuda sellele, et aktiivselt on külatark küsinud mõlemad ööd nimesi, halb et jätsin lause sita ülesehituse poolest muutmata. Kuo seda tähele panin, et keegi võib seda mänguliselt ära kasutavana tõlgendada, oli see juba pool päeva üleval olnud ning kustutamine või sellest hiljem rääkimine oleks kindlasti veel suurema eufooria sisse tõmmanud. Allinal oleksin samasuguse lause kirjutanud, kuo Rasmer oleka kaks ööd järjest külaelaniku kätte saanud.

Fabulous
16.01.13, 00:07
Imo pole mõtet nii kiireks ajada. Ega sellega rohkem möla ei tule.
Teiseks, kui nii riburadapidi jäjest teha, siis minetab see võlud.
Näiteks tänast päeva vaadates oli ju nii, et hommikul postitati veidi ja siis õhtul mõni aeg enne päeva lõppu muutus teema alles uuesti aktiivseks. Sinna vahele jäävat aega saaks mängu mõttes kindlasti palju ratsionaalsemalt ära kasutada.

Sellega ma tõesti nõustun, et esimesel/esimestel päevadel on rohkem rääkida ja päev võiks normaalselt pikk olla, aga mängu viimased päevad saaks küll tunni-kahega ära lahendada.

-andres-
16.01.13, 00:10
Typod mitte täis pea, vaid mobiiliga kirjutamine.
My2cents.

ranka
16.01.13, 12:13
Bettimise keelu võiks tõesti reeglitesse panna, aga kuna valetamine mängu eelduseks, siis vastuvõtmisel ei kohusta bet hiljem mitte millekski.

Kui Svenza oleks beti vatu võtnud ja võitnud ning maxi olekski hunt olnud, siis ma kujutan ette, mis palagan oleks tulema hakanud ja mitu venda oleks lõuga ning kannalt pöördega näkku saanud.

See bettimine ja muu maailma asjade sissetoomine on bshit. Samamoodi ma võin ju väita, et ma ei ole hunt, ma olen tavaline inimene ja ükski inimene päris maailmas ei saa olla hunt. See on rollimäng ja kasuta rollimängu nippe, mitte muid mõjutusvahendeid.

Teine reegel, et mängujuht võib postitada ainult default lauseid:

Söödi ära X, ta oli Y. Z saatke nimed blabala

Maxi
16.01.13, 12:32
Libehunt Ranka. :)

Tunnistan, oli angleshot. Kuna poste editida ei saa ja ma ei tahtnud hiljem mängus seda teemat üles võtta, siis lootsin et möödub ilma kärata.
Anna andeks Svenza, järgmine kord kui kuskil üritusel peaks trehvama, siis teen topelt-rummi koksid.

Tänu vähesele kogemusele igasugustes rollimängudes sellised vead tekivad. Kõik ei ole nii kogenud erinevates rollimängudes (BDSM, fetishid jne.) kui ranka ja peavad kahjuks oma vigadest õppima.

-andres-
16.01.13, 12:37
Kui Svenza oleks beti vatu võtnud ja võitnud ning maxi olekski hunt olnud, siis ma kujutan ette, mis palagan oleks tulema hakanud ja mitu venda oleks lõuga ning kannalt pöördega näkku saanud.

See bettimine ja muu maailma asjade sissetoomine on bshit. Samamoodi ma võin ju väita, et ma ei ole hunt, ma olen tavaline inimene ja ükski inimene päris maailmas ei saa olla hunt. See on rollimäng ja kasuta rollimängu nippe, mitte muid mõjutusvahendeid.

Teine reegel, et mängujuht võib postitada ainult default lauseid:

Söödi ära X, ta oli Y. Z saatke nimed blabala

Jea, obv suht. Ainuke kord kui eksisin, suutsin korraliku kärna maha panna, kuigi ei olnud taotluslik.