PDA

View Full Version : Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : [1] 2

-andres-
10.01.13, 01:10
Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. Teemas võivad ainult postitada elusolevad mängijad ja kui on päev.

**REEGLID ja MUU INFO***

Ülesehitus
Mängul on kaks osapoolt.
3 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.
9 tavalist külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.
1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö null, mis on enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

Mängul on kaks faasi:
1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 12.00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 20.00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 20.01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

Hääletamine: Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
Pastilaa

Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

Oluline:
Ühtegi postitust EI OLE lubatud muuta ega kustutada. Mitte mingil juhul ärge postitage seda kirja, kus on kirjas Teie mänguroll. Samuti ei tohi seda tsiteerida ega sellest ei tohi screenshotte teha. Selle reegli ja ka iga teise reegli rikkumisele järgneb karistus, milleks on tavaliselt mängija mängust eemaldamine. Reeglite mitte tundmine ei ole vabandus ning väga suure reeglite rikkumise korral võib järgneda karistus terves foorumis.

Muu info:
Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud, aga jälgige, et Te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või. Samuti iga mängija peab teemas postitama igal mängupäeval.

Kui midagi jäi arusaamatuks, siis saatke mulle kiri, mitte ärge küsige siin teemas.

Kellelgi pole lubatud kuskil teistel teemades mängu üle arutleda. Samuti proovigem olla ausad ja teha pigem endale mäng põnevaks ning kui sõbraga koos mängite, siis teistel teedel ka mitte üksteisega suhelda.

-andres-
10.01.13, 01:10
Kõigile mängijatele on saadetud nende roll. Kui Sa pole kirja saanud, siis anna sellest mulle koheselt teada.

Kirjad näevad välja järgmised:

Libahuntide kiri:


Tere!

Sa oled libahunt. Sinu meeskonnas on järgmised mängijad:

*Nimekiri eemaldatud*

Te võidate kui teie meeskond moodustab vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Te võite üksteisega teemaväliselt suhelda 24 tundi päevas alates praegusest hetkest.

Õnn kaasa ja küsimuste korral saatke mulle kiri!

Külatarga kiri:


Tere!

Sa oled külatark. Igal öösel saad Sa mulle saata ühe mängija nime ning ma annan teada, kas tegemist on külaelaniku või libahundiga.

Saada mulle KOHE palun mängijanimi, kelle rolli Sa soovid praegu teada saada. Nimekiri on järgmine:

*nimekiri eemaldatud*

Sa võidad koos külaelanikega kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

Õnn kaasa ja küsimuste korral saada mulle kiri!

Külaelaniku kiri:


Tere!

Sa oled külaelanik

Sa võidad koos teiste külaelanike ja külatargaga, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

Õnn kaasa ja küsimuste korral saada mulle kiri!

Ärge ise palun mingi viisil neid kirju siia teemasse postitage.

-andres-
10.01.13, 01:11
Mäng hakkab pihta kui vajalik mängijate arv olemas ja kellaaeg sobiv, kui kiirelt inimesed olemas, siis võib esimese päeva alguse vb hilisemaks lükata ja juba homme alustada.

Mängijate nimekiri:

1.inward
2.q_q
3.reggie
4.rasmer
5.kardaanirist
6.neeme
7.Svenza
8.Ranka
9.Iamallin
10.masterpuppet
11.OuMaiGaad
12.Maxi
13.Godspeed_EJ

-andres-
10.01.13, 14:01
Otsustasin, et alustame mänguga homme hommikul.
Alustan http://www.random.org/lists/ alusel ametite jaotamist ja saadan kõigile teated laiali.
Külatargal saata mulle enne hommikut juba üks nimi, kelle ametit uurida tahab.

Muidu algab hetkel mängus öö ja teema läheb hommikuni lukku.

-andres-
11.01.13, 10:49
ON PÄEV

Mäng algab ja edu teile arutelus.

Olen ise terve päeva eemal, seega hääletage igaüks kindel isik välja, märkige see nimi kindlasti ka boldilt ning kell 22.00 läheb tänane päev lukku.

Maxi
11.01.13, 11:07
Teeme otsa lahti

Mina hunt ei ole, küll aga Neeme käed on nii karvased, et tema võib vabalt libahunt olla. Samuti nägin kuidas ta metsas kitse vägistas.

Mina hääletan Neeme

ranka
11.01.13, 11:17
Mina ka hunt ei ole, aga Svenza on hundi näo ja häälega. Lisaks tahaks ta ulgumist, närveldamist ja ähvardusi juba kuulda seega hääletan Svenza

masterpuppet
11.01.13, 11:54
Härradel hakkasid lihtsalt käed sügelema ning oli vaja midagi kirja panna või tuleb kohe hakata pingeid külaelanike vahel looma?

ranka
11.01.13, 11:58
Härradel hakkasid lihtsalt käed sügelema ning oli vaja midagi kirja panna või tuleb kohe hakata pingeid külaelanike vahel looma?

Kust sa tead, et Svenza ja Neeme külaelanikud on? Sul mingit lisainfot? Muudan häält: masterpuppet

masterpuppet
11.01.13, 12:13
Vaakumis oleks targem esialgu kõiki käsitleda külaelanikena, sest sellisel juhul on kergem jälgida hälbimist ühtsest hallist massist.

Aga, kurat, ma teadsin, et alguses peab vait olema.

Maxi
11.01.13, 12:13
No selge siis, Neeme või Svenza on masterpuppeti huntide tiimis ja puppet üritab asja nö ära resettida.
Paistab et 2 hunti on juba käes

muudan ka häält, hääletan masterpuppet

ranka
11.01.13, 12:23
Vaakumis oleks targem esialgu kõiki käsitleda külaelanikena, sest sellisel juhul on kergem jälgida hälbimist ühtsest hallist massist.


Aga, kurat, ma teadsin, et alguses peab vait olema.


Jup, aga teinekord on siiski infot omades raske suud kinni hoida või ütled selle kogemata välja ning seda juba kaks posti järjest.


Teine võimalus, et sa oled hoopis külatark ja said infot, et Svenza või Neeme on külalelanik. Suurem võit (vist?) on eemaldada mängust üks hunt, kui külatark ning võtan alguses riski ning häält hetkel ei muuda: masterpuppet

masterpuppet
11.01.13, 12:23
Oma esimese postiga juhtisin ma lihtsalt tähelepanu sellele, et täiesti tühjast kohast tulistati nimesid ning see tekitab pingeid. Aga siin mängus ilmselt eriti ei mõeldagi ning lahmitakse lampi ning otsitakse verd, higi ja pisaraid.

Aga olen ilmselt edaspidi rohkem vait, sest siin on nagu poliitikutega, et kui sinu nimi on piisavalt palju pildil, siis hoolimata sinu tegudest, hääletatakse sinu poolt.

ranka
11.01.13, 12:26
Oma esimese postiga juhtisin ma lihtsalt tähelepanu sellele, et täiesti tühjast kohast tulistati nimesid ning see tekitab pingeid. Aga siin mängus ilmselt eriti ei mõeldagi ning lahmitakse lampi ning otsitakse verd, higi ja pisaraid.

Aga olen ilmselt edaspidi rohkem vait, sest siin on nagu poliitikutega, et kui sinu nimi on piisavalt palju pildil, siis hoolimata sinu tegudest, hääletatakse sinu poolt.

Kuskilt peab ju alguse sisse tegema ja üldiselt kuidagi närviline oled ning imelikult palju, aga tühjade sõnadega kaitsed end. See viimane lause, kus "oled edaspidi" vait viitab sellele, et ootad oma "sõpru" (loe: hunte), kes ärkaksid ja tuleksid sind kaitsma.

Hääl jääb samaks.

masterpuppet
11.01.13, 12:28
Tühjasid sõnu minu suust ei tule. Iga tähemärk on suure ajutöö tulemus. Ka koma võib saatust määrata.

:heart:

q_q
11.01.13, 12:40
Oma esimese postiga juhtisin ma lihtsalt tähelepanu sellele, et täiesti tühjast kohast tulistati nimesid ning see tekitab pingeid. Aga siin mängus ilmselt eriti ei mõeldagi ning lahmitakse lampi ning otsitakse verd, higi ja pisaraid.

esimene vote on vähe mille põhjal otsuseid teha. minuarust ongi huvitav, kui hakkatakse alguses torkima/vett testima/hääli muutma, et vaadata kes keda kaitsema hakkab, jne

Godspeed_EJ
11.01.13, 12:45
Tere hommikut,

Kuidagi väga vaikne hetkel. Esimese postituse põhjal tahaks Maxit pakkuda hundiks. Vägistamise jutt tundub kahtlaselt hundi moodi olevat.

hääletan Maxi

masterpuppet
11.01.13, 12:53
esimene vote on vähe mille põhjal otsuseid teha. minuarust ongi huvitav, kui hakkatakse alguses torkima/vett testima/hääli muutma, et vaadata kes keda kaitsema hakkab, jne

Nõustun täielikult. Ning sellest asjaolust tulenebki mängu võlu.

Puhtalt teoorias peaksid hundid alguses kaardistama toimuva ning seejärel ründama kõige nõrgemaid lülisid, tooma intriige ning panema külaelanikke üksteise vastu hääletama. Sellest tulenevalt peaks esialgu just külaelanikud olema need, kes puhta südametunnistusega "julgevad" esialgu sõna võtta, lõbutseda ning mängida sõnadega.

Aga siit omakorda tuleb oht, et aktiivsed ning külakaevu juures suure häälega rääkijad kuulutatakse nõidadeks ja viiakse uputamiskatsetele!

inward
11.01.13, 13:13
Üht pange tähele, et esimene hunt on ennast kindlasti praeguseks näidanud. Neil on strateegia paigas ja eelnevalt läbi mõelnud, seega üks neist vähemalt on selle esimese 1h jooksul posititatnud.

Svenza
11.01.13, 13:16
Ütlen ka sõna sekka.Külaelanikud peavad alguses väga aktiivsed olema, et võimalikult palju infi kätte saada. Kes iganes külatark on, hoidku kaks esimest päeva madalat profiili, hilisemas faasis tuleb see kindlasti kasuks. Välja hääletada tuleks mitteaktiivsed külaelanikud, sest nemad külale mingit kasu ei too. Ja hundid hoiavad ka alguses üldjuhul lõuad koos, et paremat ülevaadet saada.

reggie
11.01.13, 13:43
Mul oli pikk teooria, kelle mängujuht hundiks valib-nimekirja silmas pidades aga rändomi värk rikkus kõik ära. Pigem pakun, et kaks hunti on alguses teineteise kõrisse karanud ja kolmas on tagasihoidlikuma profiiliga. Nimesid ei paku veel aga käpajälgi on juba näha.

inward
11.01.13, 13:52
Mul oli pikk teooria, kelle mängujuht hundiks valib-nimekirja silmas pidades aga rändomi värk rikkus kõik ära. Pigem pakun, et kaks hunti on alguses teineteise kõrisse karanud ja kolmas on tagasihoidlikuma profiiliga. Nimesid ei paku veel aga käpajälgi on juba näha.

Miks hundid üksteise kõrri peaksid kargama ? Ütle nimed välja, siis võime saada vastureaktsiooni - tänu millele mäng arenebki.
Mul on primitiivne teooria, et Godspeed võib olla - miks ta nii kergekäeliselt kohe Maxit välja tahab hääletada ühe posti põhjal jne. Külaelanik ei tohiks teha nii kergekäelist otsust.

Puppetit tuleb kindlasti jälgida. Kahtlaselt palju teksti tootis kohe alguses, üritab liiga ilmne olla. Samas, kas tõesti nii kergelt rääkis ennast välja. Tundub liiga lihtne.

masterpuppet
11.01.13, 14:16
Hmm, esialgne "paugutamine" on vist mängijad ettevaatlikuks teinud. Jääme ootame edasisi arenguid...

ranka
11.01.13, 14:22
Miks hundid üksteise kõrri peaksid kargama ? Ütle nimed välja, siis võime saada vastureaktsiooni - tänu millele mäng arenebki.
Mul on primitiivne teooria, et Godspeed võib olla - miks ta nii kergekäeliselt kohe Maxit välja tahab hääletada ühe posti põhjal jne. Külaelanik ei tohiks teha nii kergekäelist otsust.

Puppetit tuleb kindlasti jälgida. Kahtlaselt palju teksti tootis kohe alguses, üritab liiga ilmne olla. Samas, kas tõesti nii kergelt rääkis ennast välja. Tundub liiga lihtne.

Ma olen juba 3x tahtnud siia vastust kirjutada, aga ära kustutanud. Põhjenda, et miks sa nimesid tahad? Miks sa teed reggie teooria maha? Miks sa kaitsed MP-d?

Mu read on sama, mis svenzale, et külaleanikud peaksid olema aktiivsed ja rohkem lampi nimesid välja loopima ning hakkama nii urgitsema. MP ja inward samas nõuavad nimesid, ajavad hägust juttu "ala esimene puudakse süütuna", "keegi huntidest on juba postitanud tunni jooksul" blabala.

Mäng on vähe arenenud ja sooviksin rohkem infot, aga mina esmane read hundid:
- svenza
- inward
- mp

masterpuppet
11.01.13, 14:25
Ma pole siiamaani mitte ühtegi nime nõudnud. Pigem oleks süüdistustega esialgu tagasihoidlik.

ranka
11.01.13, 14:26
Kuna editita ei tohi, sisi täiendan viimast kommi: et nõuavad nimesid, aga ise ei postita.

ranka
11.01.13, 14:26
Ma pole siiamaani mitte ühtegi nime nõudnud. Pigem oleks süüdistustega esialgu tagasihoidlik.

Miks? Häält saab muuta ju. Tundub nagu sa ei tahaks tähelepanu tõmmata omale, et süüdistad kedagi ja siis tulevad äkki hääled vastu? Why?

OuMaiGaad
11.01.13, 14:27
Minule küll ei tundu masterpuppet kahtlane hetkel tema postide põhjal. Pigem ranka, kes kargas masterpuppet-ile kõrri peale paari süütut postitust.

inward
11.01.13, 14:32
Ma olen juba 3x tahtnud siia vastust kirjutada, aga ära kustutanud. Põhjenda, et miks sa nimesid tahad? Miks sa teed reggie teooria maha? Miks sa kaitsed MP-d?

Mu read on sama, mis svenzale, et külaleanikud peaksid olema aktiivsed ja rohkem lampi nimesid välja loopima ning hakkama nii urgitsema. MP ja inward samas nõuavad nimesid, ajavad hägust juttu "ala esimene puudakse süütuna", "keegi huntidest on juba postitanud tunni jooksul" blabala.

Mäng on vähe arenenud ja sooviksin rohkem infot, aga mina esmane read hundid:
- svenza
- inward
- mp

MP ma ei kaitse. Kindlasti ei saa ma paari posti põhjal kindel olla, et ta hunt on. Ta võib olla, aga ma ei ole kindel.

Alguses ma ei usu, et hundid üksteisele kõrri kargavad. Mängu alguses postitavad umbes 1/3 mängijatest ja ilmselgelt kogu tähelepanu on nende peal ning hääled loobitakse suhteliselt suvaliselt. Seega ma olen veendunud, et üks hunt segab siin vett, võibolla kaks, aga mitte omavahel, sest kui liigselt hämada võivad külaelanikud jopates kohe ühe hundi välja hääletada.

Nimesid ma tahtsin sp, et kui Reggil need mõttes juba mõlguvad, siis parem juba need siia kirja panna.

neeme
11.01.13, 14:33
Solid avang UTGlt mängule Maxi.
Obv, hunt ma siiski pole ja raper ka mitte.

Emotsiooni pealt oleks kohe Maxi peale hääle pand, aga inwardi mõttekäik meeldib ka et Godspeed võiks olla, aga samas võib ka just inward olla, next level thinking vist. :D
Esimese päeva jooksul reade veel raske saada, niiet annan üsna suvalt praegu hääle: inward

ranka
11.01.13, 14:33
Minule küll ei tundu masterpuppet kahtlane hetkel tema postide põhjal. Pigem ranka, kes kargas masterpuppet-ile kõrri peale paari süütut postitust.

Mina olen külaelanik ja kuskilt pidi teema lahti tegema, et alustada diskussiooni. Muudmoodi me huntidele järele ei jõua. Teiseks mängu alguses ma teadsin, et ma olen anyway suur target - kui vaikselt , siis hundi kahtlusena. Kui räägin, siis mõlema kahtlusega ning pean paremaks siin spämmata võimalikult palju, et kiirelt hundid avastada.

Häält ma ei muuda.

kardaanirist
11.01.13, 14:33
kuna Maxi julges esimesena häält teha, siis puusalt pakun, et tegemist on külaelanikuga (eelmine mäng Strawberry tegi otsa lahti ja kohe lendas). hunt ilmselt hoiaks nats madalamat profiili. masterpuppetit ka hundiks ei pakuks just eelneval põhjusel (ei hakkaks kohe mängus figureerima). üldiselt esimene hääl on väga random. ise veel hääletama ei hakka. vaatame, mis ülejäänud seltskond teeb. ranka tundub natukene kahtlane. kohe lampi kolme hunti välja tooma kuigi ise pakuks, et hundid pole veel siia postitanudki (parimal juhul üks vb?) ja ilmselt teevad esimestel päevadel "+1" stiilis postitusi.

masterpuppet
11.01.13, 14:34
Olgugi, et häält saab muuta, süüdistad sa sellega ikkagi kedagi. Seetõttu hoolimatud süüdistused võivad ringiga tagasi tulla selle inimese isikliku vimma pinnalt.

Pigem kui süüdistada, siis olgu see argumenteeritud. Vähemalt minu vaatevinklist.

Maxi
11.01.13, 14:35
Huvitav et minu nimi ka juba välja hüütud :)

Vaevalt, et hunt hakkaks kohe algul paugutama ja nimesid välja hüüdma. Pigem ei taha endale keegi tähelepanu pöörata.
Mina pakun välja, et olenemata sellest kes on hunt või mitte, hääletame algul välja need kes ei postita. Neilt niikuinii mingit infot ei saa ja hoida on neid ka mõtetu. Mitu kodanikku käivad regulaarselt teemat brausimas ja ei postita kordagi. Samahästi võib see olla mõni hunt kes lihtsalt iga öö kellegi maha lööb ja päeval midagi ei tee.

masterpuppet
11.01.13, 14:39
Maxi, ole hea, too siis välja need, kes teemat on browsinud, kuid sõna pole võtnud.

reggie
11.01.13, 14:39
Miks hundid üksteise kõrri peaksid kargama ?
Sest kui sa oled hunt ja tiimis on näiteks Ranka või MP või mõlemad siis ma vähemalt eeldaks mingit metaplaani mitte niisama flopi vaatamist. Kui nüüd MP välja võetakse siis on Ranka küla kangelane ja edasipidi saab selle teadmise varjus vaikselt külaelanikke nottida.

ranka
11.01.13, 14:42
Olgugi, et häält saab muuta, süüdistad sa sellega ikkagi kedagi. Seetõttu hoolimatud süüdistused võivad ringiga tagasi tulla selle inimese isikliku vimma pinnalt.

Pigem kui süüdistada, siis olgu see argumenteeritud. Vähemalt minu vaatevinklist.

Hääletama peame me ju kõik ning niisama passida ei ole ka mõtet. Sa vist ei ole sellest mängust õigesti aru saanud. PEABKI külvama intriige, mitte passima. Süüdistama üksteist, et võimalikult palju tuleks diskussiooni, poste, et nii paremini panna info kokku.

Ilma intriigideta oleks see mäng täpselt sama mõttetu, kui käe reading pokkeris, kui mõlemad limbivad hus 100% buttoneid ja 100% ajast checkivad käe riverini. Bettimine, raisemine, checkine on pokkeris käeinfo allikas, siin huntide.

Sorry ma ei tea 100% kindlusega, kas ja kes üldse on oled hunt või mitte, aga sa oled mu esimene guess ja kedagi peab arvama. Maybe ma seda häält muudan, aga kui teised ega sina ei aita, siis on see mäng täiesti mõttetus ning peabki lampi hääli loopima.

inward
11.01.13, 14:44
Hundid tahavad igal juhul lintšida külaelanike. Kui me hääletame välja need, kes ei postita ei saa me erilist informatsiooni, sest mingit diskussiooni, ründamise ja kaitsmise näol selle postitaja suhtes ei esinenud. Pole nagu kuhugi edasi minna. Vaikseid postitajaid tuleb jälgida kindlasti, mängu keskel ja lõpus peavad nad nii või naa avanema. Seega me survestame igal juhul hunte postitama siia.

kardaanirist
11.01.13, 14:44
nõustun Maxi plaaniga, et sellised "+1" stiilis postitused (kus keegi annab hääle, aga ei põhjenda oma otsust hästi ära) saavad karistatud. esiteks ei luba see huntidel madalat profiili hoida + inimesed, kes siin ei argumenteeri ei ole küla vaatevinklist kuidagi kasulikud. kui vaadata eelmise libahundi mängu esimesi poste, siis nii ott kui cypher tegid esimesel päeval sisuliselt "+1" postituse ja nad olidki hundid.

Svenza
11.01.13, 14:45
Mul on täna õhtul Riiga minek Triobet Live mängima. Nii et minu lõplik hääl selgub paari tunni jooksul. rasmer, kardaanirist ja neeme pole veel sõna võtnud. Kui nad lähiaja jooksul sõna ei võta ka, siis minu hääl läheb ühele nendest kuna nad on külale kasutud anyway.

kardaanirist
11.01.13, 14:47
Mul on täna õhtul Riiga minek Triobet Live mängima. Nii et minu lõplik hääl selgub paari tunni jooksul. rasmer, kardaanirist ja neeme pole veel sõna võtnud. Kui nad lähiaja jooksul sõna ei võta ka, siis minu hääl läheb ühele nendest kuna nad on külale kasutud anyway.

nigga you delusional.

Svenza
11.01.13, 14:47
kardaan avaldas sõna, tema kriipsutan hetkel listist maha.
neeme - browsib teemat, aga sõnagi ei ütle... kahtlane
rasmer - vbl lihtsalt eemal, pole teemat vaadanud, aga esialgu kasutu

masterpuppet
11.01.13, 14:48
ranka, ma ainult panin paika piirid enda jaoks, et ma lampi ei süüdista. Teistele see kindlasti suunatud ei olnud. Lihtsalt kohe esimese postina mitte millegi pealt huupi tulistamine tekitab küsimusi. Mängu mõttest saan väga hästi aru.

Ps. reeglitest tulenevalt (väike tõlgendus) ei pea hääletama!, küll aga peab iga päev sõna võtma, et mingitki informatsiooni endast andma. Ning just see hääletamise mittekohustuslikus annab teatavat manööverdamisvõimalusi.

Svenza
11.01.13, 14:50
LOL, vahepeal nii palju poste peale pritsind... :D

rasmer

kardaanirist
11.01.13, 14:53
Tere hommikut,

Kuidagi väga vaikne hetkel. Esimese postituse põhjal tahaks Maxit pakkuda hundiks. Vägistamise jutt tundub kahtlaselt hundi moodi olevat.

hääletan Maxi

see postitus tuleks luubi alla võtta imo. Godspeed üldiselt foorumis suht intelligentse inimesena tundunud ja usun, et ta saab väga hästi aru, et hunt ilmselt ei teeks esimest posti (eriti arvestades eelmist mängukäiku, kus Starwberry kohe langes). samas on ju hea kerge põhjus, miks Maxit hääletada. samas ei tea, kas ta hundina kohe niimoodi külge kargaks.

q_q
11.01.13, 14:54
Vaevalt, et hunt hakkaks kohe algul paugutama ja nimesid välja hüüdma. Pigem ei taha endale keegi tähelepanu pöörata.

mõttetu enda kohta stillis postitusi teha: "vaevalt, et ma nii teeks kui ma hunt oleks" jne

masterpuppet on palju sõna võtnud huvitavate postitustega, kuid mingeid teooriaid ega midagi pakkunud. küsiks sult praegu history puhul mõtteid

mulle endale kahtlased praegu ranka, masterpuppet ja maxi

q_q
11.01.13, 14:55
praegu=praeguse*

ranka
11.01.13, 14:56
ranka, ma ainult panin paika piirid enda jaoks, et ma lampi ei süüdista. Teistele see kindlasti suunatud ei olnud. Lihtsalt kohe esimese postina mitte millegi pealt huupi tulistamine tekitab küsimusi. Mängu mõttest saan väga hästi aru.

Ps. reeglitest tulenevalt (väike tõlgendus) ei pea hääletama!, küll aga peab iga päev sõna võtma, et mingitki informatsiooni endast andma. Ning just see hääletamise mittekohustuslikus annab teatavat manööverdamisvõimalusi.

Aa seda ma ei teadnudki, arvasin, et iga päev peab ka hääletama ja reeglid kaheti mõistetavad. Aga suva ärme siin mängureeglitest räägi ning nii või naa ma oleks esimene päev kindlalt hääletanud ja häält saab muuta.

peace

inward
11.01.13, 15:02
Ranka, Godspeed ja Puppet on peamised kahtlusalused.
-Puppetit ma ei usu sellepärast, et ta pole otseselt kellegi vastu veel pöördunud.
-Ranka teeb rünnakuid igas suunas ning muudab hääli jne. Võib olla on agressiivne külaelanik, tema stiili teades, ei saa välistada.

Üldiselt tuleb mõelda ka kõigi rollid peale ning panna tähele neid postitusi, mida ei tehta.

Maxi
11.01.13, 15:12
Njah, siin nii suur üleleveldamine, et suht hea play oleks hundina kohe algul rahmima hakata, eriti veel üksteise vastu.

Varsti siis peaks hakkama reaalseid hääli ka jagama.

q_q
11.01.13, 15:19
Varsti siis peaks hakkama reaalseid hääli ka jagama.

aega on küll veel. kui rasmer peaks afk jääma siis ma oleks svenzaga nõus, et välja hääletada kuna see on kasulik huntidele, kui mängu jääb väga passiivne kasutaja

aga nagu ma ütlesin siis aega on küllalt ja eks näis

q_q
11.01.13, 15:20
svenzale, et neeme postitas küll #30

Maxi
11.01.13, 15:22
IamAllinn peaks ka mängus olema, ta pole ka vist veel midagi postitanud.

Ma pean ka suht varakult ära otsustama keda hääletada, kuna 17.30´se laeva peale.

q_q
11.01.13, 15:24
IamAllinn peaks ka mängus olema, ta pole ka vist veel midagi postitanud.

Ma pean ka suht varakult ära otsustama keda hääletada, kuna 17.30´se laeva peale.

nii on. muidu ma arvasin veel, et 20:00 lõppeb päev aga hoopis 22:00 niiet ma hetkel ei muretseks, et keegi afk jääb vms

ilmselt õhtupoole ilmutatakse ennast

rasmer
11.01.13, 15:33
Vabandan, et nii kaua eemal olin, loen kiirelt teema läbi ja annan oma arvamuse, kes kahtlane tundub.

Svenza
11.01.13, 15:38
Siin ei ole midagi vabandada, ise jääd lihtsalt kahtlusaluseks kui kaasa ei räägi :D

iamallin

rasmer
11.01.13, 15:39
see postitus tuleks luubi alla võtta imo. Godspeed üldiselt foorumis suht intelligentse inimesena tundunud ja usun, et ta saab väga hästi aru, et hunt ilmselt ei teeks esimest posti (eriti arvestades eelmist mängukäiku, kus Starwberry kohe langes). samas on ju hea kerge põhjus, miks Maxit hääletada. samas ei tea, kas ta hundina kohe niimoodi külge kargaks.

Siiamaani kõige kahtlasem asi tõesti. Godspeed_EJ mis sa kostad ?

Maxi
11.01.13, 15:56
okei, ma rohkem võib-olla ei jõua täna postitada.
Mina muudan hääle. Hääletan välja IamAllin

Kui see kodanik välja ilmub ja tõesti hunt ei ole, siis kahju, aga midagi ei ole teha.

masterpuppet
11.01.13, 16:03
okei, ma rohkem võib-olla ei jõua täna postitada.
Mina muudan hääle. Hääletan välja IamAllin

Kui see kodanik välja ilmub ja tõesti hunt ei ole, siis kahju, aga midagi ei ole teha.



Ps. reeglitest tulenevalt (väike tõlgendus) ei pea hääletama!, küll aga peab iga päev sõna võtma, et mingitki informatsiooni endast andma. Ning just see hääletamise mittekohustuslikus annab teatavat manööverdamisvõimalusi.

Nii ei ole just väga ilus.

ranka
11.01.13, 16:10
Ranka, Godspeed ja Puppet on peamised kahtlusalused.
-Puppetit ma ei usu sellepärast, et ta pole otseselt kellegi vastu veel pöördunud.
-Ranka teeb rünnakuid igas suunas ning muudab hääli jne. Võib olla on agressiivne külaelanik, tema stiili teades, ei saa välistada.

Üldiselt tuleb mõelda ka kõigi rollid peale ning panna tähele neid postitusi, mida ei tehta.

Mina olen külaelanik ja ma siiani usun, et kõige õigem ongi süüdistada võimalikult paljusid. Nii saame koheselt diskussiooni käima, segab huntidel "normaalselt" töötamast.

Kui praegu küsida, et kes on hunt - ma ei oska öelda, sest esimesel päev on alles sisseelamis päev ning arvan, et öö muudab paljutki.

Tho godspeedi postitusest ma aru ei saa. Miks peaks hunt nii tegema? Ma ei proovi küll leida mingit 10-nda leveli mõtlemist, et ta tegi selle sammu, et teised arvavad blabalaba. Sama nagu pokkeris - kõik on suht random vaakumis ning tuleks rohkem üksteist pushida, et keegi eksiks ning kera hakkaks hargnema.

Vahetan ka hääle: imaallin ja seda niikauaks, kuni ta postitab ja annab oma arvamuse teiste postituste kohta.

Godspeed_EJ
11.01.13, 16:12
Miks hundid üksteise kõrri peaksid kargama ? Ütle nimed välja, siis võime saada vastureaktsiooni - tänu millele mäng arenebki.
Mul on primitiivne teooria, et Godspeed võib olla - miks ta nii kergekäeliselt kohe Maxit välja tahab hääletada ühe posti põhjal jne. Külaelanik ei tohiks teha nii kergekäelist otsust.

Puppetit tuleb kindlasti jälgida. Kahtlaselt palju teksti tootis kohe alguses, üritab liiga ilmne olla. Samas, kas tõesti nii kergelt rääkis ennast välja. Tundub liiga lihtne.


Siiamaani kõige kahtlasem asi tõesti. Godspeed_EJ mis sa kostad ?

Maxi esmane süüdistamine oli lihtsalt mängu alustuseks hea, et dialoog lahti läheks. Lisaks oli esialgne vägistamise post minu jaoks suhteliselt retarded ja puhtalt selle põhjal andsin oma hääle.

Sama kahtlane on mind ühe postituse põhjal hakata süüdistama.

rasmer
11.01.13, 16:16
Hüppan ka siis rongile ja läheb hetkel Iamallin.

rasmer
11.01.13, 16:17
Samas muidugi peaks kohe ütlema, et vaevalt, et mõni hunt laseks ennast ilma mingi ürituseta välja mängida ? Aga samas mingit kasu temast meile ka pole.

Svenza
11.01.13, 16:31
Nii, ma tänaseks lõpetan. Tundub, et läheb süütu külaelanik, aga mis teha. Loodame, et ta külavanem pole.
Hääletan IamAllin

IamAllin
11.01.13, 16:40
jah vabandust, terve hommikupooliku õppisin eksamiks ja siis käisin seda tegemas. Edaspidi olen aktiivsem, mis aga puutub minusse, siis olen tavaline külaelanik nagu eelmine mäng. Hääletan pisut hiljem, kui teema korralikult läbi loetud :)

OuMaiGaad
11.01.13, 16:42
Olen nõus, et pasiivsetest külaelanikest on vähe kasu, aga täna alles esimene päev. Kas on kohe mõtet imallin välja hääletada kui teame, et ta ilmselt pole hunt. Katsuks ikka kohe mõne hundi välja saada. Ei usu et hunt hoiaks kõige madalamat profiili.

reggie
11.01.13, 16:58
Hetkel kahtlustan ma kõige rohkem qq-d, Inkwardi, MPd,Svenzat, Rankat, Rasmerit ja teisi.

IamAllin
11.01.13, 16:59
Lugesin läbi, kedagi kindlaks hundiks kohe tembeldada ei julge, samas Maxi hakkas kohe liialt rüuskama. Ehk võttis eelmisest mängust õppust, kus lõpuks tuli välja, et hundid olid alguses passiivsemad pooled, v.a lenc muidugi. Samas puppeti käitumine tundub nagu lenCil eelmine mäng alguses. Hetkel hääletan Maxi, kuid on suur tõenäosus, et enne ÖÖ algust muudan oma häälst.

ranka
11.01.13, 17:45
Minule küll ei tundu masterpuppet kahtlane hetkel tema postide põhjal. Pigem ranka, kes kargas masterpuppet-ile kõrri peale paari süütut postitust.

kuna imallinil on liiga palju hääli ning nüüd ta postitas ja ma ei oska hetkel arvata/rereadiga poste ning ei tea, kas enne õhtut jõuan, siis muudan oma hääle kiirelt ära. oumaigaad - lihtsalt seepärast, et lampi ei läheks külaelanik välja.

rasmer
11.01.13, 18:33
Praegu tundub, et küla on enam-vähem seisukohal, et IamAllin ei ole, aga samas pole erilist aimu kes on...

q_q
11.01.13, 18:41
Praegu tundub, et küla on enam-vähem seisukohal, et IamAllin ei ole, aga samas pole erilist aimu kes on...

tundub jah nii, kuid praegu meie parim valik imo:


kuna Maxi julges esimesena häält teha, siis puusalt pakun, et tegemist on külaelanikuga (eelmine mäng Strawberry tegi otsa lahti ja kohe lendas). hunt ilmselt hoiaks nats madalamat profiili.


Vaevalt, et hunt hakkaks kohe algul paugutama ja nimesid välja hüüdma. Pigem ei taha endale keegi tähelepanu pöörata.


hunt ilmselt ei teeks esimest posti (eriti arvestades eelmist mängukäiku, kus Starwberry kohe langes). samas on ju hea kerge põhjus, miks Maxit hääletada.

ma ei tea aga juba sisetunde pealt hääletan Maxi , sest:

1) liiga suur koostöö kardaaniristiga, kui Maxi peaks hunt olema siis suure tõenäosusega ka kardaanirist. kui Maxi peaks külaelanikuna surema siis kardaanirist imo suhteliselt selge külaelanik. ehk siis Maxi väljaminek toob küllaltki selgust

2) liiga palju korrutavad seda, et "essana postitas obv hunt pole", mis on kahtlane natuke

3) Maxi on anyway "safe vote" sest imo ta väga polarized kas külaelanik või hunt, kuna ei usu, et külatargana niimoodi lammutama hakkaks alguses. seega ei riski, et kogemata külatark välja läheb

inward
11.01.13, 18:44
Maxi esmane süüdistamine oli lihtsalt mängu alustuseks hea, et dialoog lahti läheks. Lisaks oli esialgne vägistamise post minu jaoks suhteliselt retarded ja puhtalt selle põhjal andsin oma hääle.

Sama kahtlane on mind ühe postituse põhjal hakata süüdistama.

Fair enough, see on hea vabandus mängu algfaasis. Nagu sa ütlesid, kuskilt peab ju alustama.

Märkimist väärib, et Iamallinil oli üsnagi varakult neli häält juba. Svenza, Maxi, Rasmeri ja Ranka poolt. Ranka muutis ära. Ranka tõmbab oma viimase postitusega kahtlusi kõvasti vähemaks. Miks ta peaks seda häält muutma kui ta hunt on, üsna hea oleks praegu Iamallin välja puksida, vabandus täiesti olemas.

Korralik pudru ja kapsad on praegu.

IamAllin
11.01.13, 18:49
ma ise mõtlesin ka, et eelmine mäng strawberryt välja hääletades olid ka hundid kohe tema nime kallal ehk läksid flowga kaasa. Praegu said Svenza/Ranka/Maxi/Rasmer saanud hea vabanduse tuua minu hääletamiseks, kuna olin esimsed pool peäva eemal ar vutist. Kui keegi neist või isegi mitu peaks hundid olema, siis tunduks see suht loogiline käik.

rasmer
11.01.13, 18:51
Eeldusel, et sa ei oleks terve päev midagi postitanud ja me ei oleks mingit sotti saanud kes muu võiks hunt olla, siis see oleks loogiline käik olnud imo. Nüüd on muidugi olukord muutunud, sest sa ilmusid välja ja ma kavatsen oma hääle ka varsti ära muuta.

inward
11.01.13, 18:51
Quuquu mõttearendusel on isegi jumet.

Hääletan praegu Maxi

kardaanirist
11.01.13, 18:57
Mul oli pikk teooria, kelle mängujuht hundiks valib-nimekirja silmas pidades aga rändomi värk rikkus kõik ära. Pigem pakun, et kaks hunti on alguses teineteise kõrisse karanud ja kolmas on tagasihoidlikuma profiiliga. Nimesid ei paku veel aga käpajälgi on juba näha.

care to elaborate? igasugune informatsioon tuleks kasuks. kas siis huntide leidmisel või külaelanike äratundmisel.

rasmer
11.01.13, 19:04
Maxi teooria on iseenesest väga huvitav jah, aga ma ei saa kuidagi üle sellest, et kas tõesti hunt tuleks alguses nii julgelt esile ikka. Rohkem tundub kahtlane mulle ikka need ühe postituse tüübid, kes pole päeva jooksul ennast üldse avanud.

masterpuppet
11.01.13, 19:05
Kuigi alguses tekitas minus Ranka agressiivne käitumine küsimusi ning tema pidev soov koguaeg pushida, et võimalikult palju niite hakkaks jooksma ning küla oleks segaduses. Seda teooriat toetas ka minu vastu hääletamine, kuid kuna ta hääle ära muutis, siis nagu ei saaks ta hunt olla. Seda seetõttu, et minu vastu oli juba kogunenud üsnagu palju hääli ning oleks olnud suht lihtne üks külaelanik lahkuma saada. Kui muidugi siin mingisugune image loomine ei käi.

Inward oli ka tublisti aktiivne ja kirjutas läbimõeldud teksti. See võib aga olla hundi tunnus, kuna hunt ei saa lubada endale niisama lahmimist. Samas ei läinud ta minu süüdistamisega kaasa. Seega tekib ranka-juhtumiga sama dilemma.

Teiste kohta on liiga vähe infot ning mingit seisukohta ei oska võtta.

Hääletada tuleb seega puhtalt kõhutunde pealt ning hääletan: Maxi.Tema postid ja suhtumine on kuidagi vastuolus ning ei mahu üldisesse pilti.

ranka
11.01.13, 19:28
Kuigi alguses tekitas minus Ranka agressiivne käitumine küsimusi ning tema pidev soov koguaeg pushida, et võimalikult palju niite hakkaks jooksma ning küla oleks segaduses. Seda teooriat toetas ka minu vastu hääletamine, kuid kuna ta hääle ära muutis, siis nagu ei saaks ta hunt olla. Seda seetõttu, et minu vastu oli juba kogunenud üsnagu palju hääli ning oleks olnud suht lihtne üks külaelanik lahkuma saada. Kui muidugi siin mingisugune image loomine ei käi.

Inward oli ka tublisti aktiivne ja kirjutas läbimõeldud teksti. See võib aga olla hundi tunnus, kuna hunt ei saa lubada endale niisama lahmimist. Samas ei läinud ta minu süüdistamisega kaasa. Seega tekib ranka-juhtumiga sama dilemma.

Teiste kohta on liiga vähe infot ning mingit seisukohta ei oska võtta.

Hääletada tuleb seega puhtalt kõhutunde pealt ning hääletan: Maxi.Tema postid ja suhtumine on kuidagi vastuolus ning ei mahu üldisesse pilti.

Kuuled ära aja mind närvi. Mul tekkisid küsimused, et, miks sa päeval nii tagasihoidlik olid ja ei pakkunud ühtegi?

Mõtle nüüd loogiselt, mis oleks päeva lõpus olnud. Sina ei andnud ühtegi häält kellegi vastu on nii? Küla on hetkel segaduses ja arva ära, kelle hundid ära sööksid? Kui nad ei oleks sind ära söönud, siis pärast mu postitust nad seda teevad (täna mind), sest sa ei ole kellegi vastu hääletanud enne lõppu, küla on segaduses ja hundid võivad su nahka panna ilma, et nad annaksid ühegi vihje.

Ma ei usu, et sa KÜLAELANIKUGA nii rumal ja loll oled, et sellise saatusliku vea tegid. Samas ei tahtnud sa ka olla eriti vaikne, et tähelepanu nii tõmmata ja samas ei tahtnud sa hääli anda, et nii tähelepanu tõmmata HUNDINA.

Lisaks, kui ma alguses oma trash commiga välja tulin, siis sa kohe muutusid väga närviliseks, siis kadusid mingi aeg ära, mis minule tähendab, et pidasid huntide kambaga nõu ja leidsite mingi lahenduse.

Kõik viitab sellele, et just sina oled hunt.

Hääl: masterpuppet

ranka
11.01.13, 19:29
Minule küll ei tundu masterpuppet kahtlane hetkel tema postide põhjal. Pigem ranka, kes kargas masterpuppet-ile kõrri peale paari süütut postitust.

Kui mind täna nahka pannakse huntide poolt, siis teine hunt on ülemine. Mõlemad pasiivsed ja sihivad mind, keda tõenäoliselt peetakse ohtlikumaks, kuna spamman palju.

masterpuppet
11.01.13, 19:30
Kadusin ära, kuna käisin eksamil. :) Aga ma ei saanud su postitusest hetkel üldse aru. Eriti teisest lõigust.

q_q
11.01.13, 19:32
Kui mind täna nahka pannakse huntide poolt, siis teine hunt on ülemine. Mõlemad pasiivsed ja sihivad mind, keda tõenäoliselt peetakse ohtlikumaks, kuna spamman palju.

miks peaksid hundid sind tapma? pigem sa üks suurimaid hunti kandidaate imo (kui maxi kamp peaks puhas olema), kuigi masterpupper ja inward sind enam ei kahtlusta

q_q
11.01.13, 19:35
Mul oli pikk teooria, kelle mängujuht hundiks valib-nimekirja silmas pidades aga rändomi värk rikkus kõik ära. Pigem pakun, et kaks hunti on alguses teineteise kõrisse karanud ja kolmas on tagasihoidlikuma profiiliga. Nimesid ei paku veel aga käpajälgi on juba näha.


Miks hundid üksteise kõrri peaksid kargama ? Ütle nimed välja, siis võime saada vastureaktsiooni - tänu millele mäng arenebki.
Mul on primitiivne teooria, et Godspeed võib olla - miks ta nii kergekäeliselt kohe Maxit välja tahab hääletada ühe posti põhjal jne. Külaelanik ei tohiks teha nii kergekäelist otsust.

Puppetit tuleb kindlasti jälgida. Kahtlaselt palju teksti tootis kohe alguses, üritab liiga ilmne olla. Samas, kas tõesti nii kergelt rääkis ennast välja. Tundub liiga lihtne.

inb4 reggie arvas kohe ära, et masterpuppet ja ranka samas tiimis + inward, kes neid kaitsma asus

suht kahtlane, et mõlemad kohe hakkasid rääkima, et ranka enam hundi kahtlusega pole sellepärast, et paar häält ära muutis/early kaasa ei läinud rongiga

masterpuppet
11.01.13, 19:38
Ei, ranka muutus nüüd oma postiga jälle kahtlasemaks. Ta nagu ei suudaks nüüd ära jagada, et millist isikut otsustab küla lintšima hakata. Ja kablutab nüüd erinevate nimede vahel.

inward
11.01.13, 19:39
Esimese päeva puhul need kahtlused muutuvad ju nii seinast seina, iga postitus sisendab mingit paranoiat.
See, et Ranka korraks kahtlust vähendas, ei tähenda, et ma teda ei kahtlustaks. Ranka tundub kuidagi väga närviline selles mängus. Viimane postitus - miks selline pikk seosetu jutt, kui Puppet nkn sinu peale ei hääletanud - kuigi kahtluse jättis.

IamAllin
11.01.13, 19:39
see oleks päris huvitav jah, kui puppet ja ranka mõlemad oleksid hundid ning see üksteise pitha tulistamine on lihtsalt act. masterpuppet praegu sellepärast, et tahan näha, kui ta on väljalangemisohus, kas ranka siis muudab oma otsust, et teda päästa

rasmer
11.01.13, 19:41
Ühinen sellega. Masterpuppet.

inward
11.01.13, 19:43
inb4 reggie arvas kohe ära, et masterpuppet ja ranka samas tiimis + inward, kes neid kaitsma asus

suht kahtlane, et mõlemad kohe hakkasid rääkima, et ranka enam hundi kahtlusega pole sellepärast, et paar häält ära muutis/early kaasa ei läinud rongiga

Kaitsma ei ole ma kedagi asunud. Minu jaoks on mõlemad kahtlusalused, lihtsalt üks rohkem kui teine. Lisaks huvitab, kuidas ja milliste argumentidega god ja reggie analüüsima hakkavad.

q_q
11.01.13, 19:44
see ranka+masterpuppet teooria tundub atraktiivsem, kui maxi

see seletaks ka, et miks ranka praegu tühja lahmima hakkas, et veel jätta muljet nagu mingi fight käiks

hetkel häält ei muuda though, vaatab mis õhtu toob veel

ranka
11.01.13, 19:45
Kadusin ära, kuna käisin eksamil. :) Aga ma ei saanud su postitusest hetkel üldse aru. Eriti teisest lõigust.

Puust ja punasest:

1. Tänase päeva lõpuks on üldsuselt suht selgusetu, kes on hunt ja pakutakse hääli randomilt? True?
2. Öö muudab palju. Külatark saab teada, ühe nime. Lisaks hääletatakse üks välja + hundid söövad ühe ära.

Homme saame nii tänaste kommentaaride põhjal rohkem infot, kes on hunt, sest rohkem informatsiooni avaldatud.

Ma ei tea, kui kogenud mängijad siin on, aga rusikareegel selle mängus on:
1. hääletada välja passiivsed, sest neist ei ole kasu
2. hunditel soovitatakse ära süüa inimene, kes andis kõige vähem infot välja (seda juhul, kui nende nimesid ei ole välja toodud või ikka küla segaduses)

Sina olid ainus või vähemalt üks väheseid, kes päeva väga kõvalt vaikis ja kui sind ära süüakse siis homme oleme samas kohas, whichh is bad. Seepärast peab külaelanik olema VÄGA aktiivne, et ennast kaitsta, peilida infot jne.

Nüüd jõuamegi sinna. Sul ei ole vaja tõmmata liigset tähelepanu. Liigset tähelepanu saab:
a) palju postitades
b) vaikides
c) teiste vastu hääletades

Mitte kumbagi sa ei ole teinud ja oled olnud kuldsel keskteel. Kui ma teema alguses oma lausete välja tulin, siis muutusid väga imelikuks ja tõid välja lauseid (Sinu laused: Aga siit omakorda tuleb oht, et aktiivsed ning külakaevu juures suure häälega rääkijad kuulutatakse nõidadeks ja viiakse uputamiskatsetele!, Aga olen ilmselt edaspidi rohkem vait, sest siin on nagu poliitikutega, et kui sinu nimi on piisavalt palju pildil, siis hoolimata sinu tegudest, hääletatakse sinu poolt.). Imelik, nagu tahaksid mõjutada inimesi, et esimene valik ei ole õige. Sama nagu mustlane, kes müüb loterii pileteid ja hakatakse grabbima võidupiletit.

Peale seda "kadusid" ära (ei viitsi kronoloogislit järjekorda vaadata) ja võtsid natuke vaiksemaks, siis tuli OMG teemasse, kes kohe hakkas mind süüdistama ja sinu postitused tundusid süütuna (tema lause: Minule küll ei tundu masterpuppet kahtlane hetkel tema postide põhjal. Pigem ranka, kes kargas masterpuppet-ile kõrri peale paari süütut postitust.)- aga miks, miks põhjendusi ei ole tal?

Miks teema siis muutus aktiivseks? Miks tehakse üks post ja ma hunt?

Häält ei muuda: masterpuppet, algusest peale olnud kahtlane

q_q
11.01.13, 19:46
Kaitsma ei ole ma kedagi asunud. Minu jaoks on mõlemad kahtlusalused, lihtsalt üks rohkem kui teine. Lisaks huvitab, kuidas ja milliste argumentidega god ja reggie analüüsima hakkavad.

siin:

Miks hundid üksteise kõrri peaksid kargama ? Ütle nimed välja, siis võime saada vastureaktsiooni - tänu millele mäng arenebki.

aga see thin, kui ranka+masterpuppet peaksid hundid olema siis sa oleksid lihtsalt mu esimene valik kolmandaks, hetkel

masterpuppet
11.01.13, 19:47
Viimased postid kõik samade inimeste poolt. Võimalik, et hundid on asjade kuluga rahul ning lasevad asjal omasoodu minna.

IamAllin
11.01.13, 19:50
üks võimalus tõesti on selline, et viimastest 4-5 postitajast on kõik külad (vb 1 hunt?) ja hundid lasevad asjad lihtsalt kulgeda, kuna neile see sobib ja võibolla ei viska isegi oma häält päeva lõpuks, kuna me omavahel hääletame kellegi endiseast välja. Lihtaslt paneb mõtlema, sest teemat sirvivad väga paljud mängijad, aga postitavad suihteliselt samad inimesed.

rasmer
11.01.13, 19:53
Tahtsin ise ka midagi sarnast öelda (enne vist juba ütlesin ka), ühe posti mehed on kahtlased. neeme, Godspeed_EJ eelkõige jäävad kohe silma.

Godspeed_EJ
11.01.13, 20:09
Ma panin juba hommikul oma hääle Maxi poolt Kuigi alguses oli see pelgalt Maxi postituse sisu poole pealt + üldine dialoogi vajadus mängus, siis praegu tundub, et võib-olla Maxi üritaski "kõrgemat levelit", tehes esimese ning samas ka väga ründava posti. Suht obv on seda seletada Maxi poolt - ega ma nii loll ei ole, et hundina esimese posti teen.

Päeva lõpus tundub mulle masterpuppeti ja ranka teema ka natuke kahtlane, aga ma hetkel veel oma häält ei kavatse muuta.

Sellest ei saa ma ei ka aru, miks te inwardiga minu poole tahate pidevalt vaikselt suunata seda teemat? lihtsalt sellepärast, et vait olen olnud?

inward
11.01.13, 20:12
siin:


aga see thin, kui ranka+masterpuppet peaksid hundid olema siis sa oleksid lihtsalt mu esimene valik kolmandaks, hetkel

Mõlemad nad kindlasti ei ole. Hundid ei hakka omavahel niimoodi vaidlema ja üksteise postitustele vastama, sest külaelanike tähelepanu koondub sellisel juhul neile. Ehk suure tõenäosusega võidakse üks välja hääletada.

Lisaks rasmer on nüüd juba lihtsalt kaks korda ühinenenud ja hääle andnud - tekitab ka kahtlust.

rasmer
11.01.13, 20:13
Tundub lihtsalt imelik, et sa oled terve päeva foorumis olnud, aga pole küla jaoks siiani mitte midagi teinud, ainult siis kui keegi on sind otseselt rünnanud oled ennast liigutanud.

rasmer
11.01.13, 20:15
Olen küll palju häält muutnud, aga nagu keegi enne mainis, siis ma arvan, et see on vajalik. Huntidele imo sobib see taustal istumine ja on vaja lihtsalt inimesi ärgitada postitama ja ennast kaitsma, nii on lootust külal midagi saavutada.

masterpuppet
11.01.13, 20:22
Miks häälte vahetamine vajalik on? Ei saa ju iga tuulega kaasa minna, mis lauale tuleb.

rasmer
11.01.13, 20:25
Seda obv mitte jah, aga istuda päeva alguses tehtud valikuga lõpuni kui tuleb uut infot peale, oleks narr. Hääle andmine on üks viis kuidas infot saada.

Maxi
11.01.13, 20:26
Kogu seda jama ei jõuagi kohe läbi seedida, aga tundub et mind hääletatakse välja. Nojah, võib-olla ma tegutsesin liiga obvious külaelanikuna ja nüüd kõik metavad üle. Tegelikkuses keegi peab mängu külaelanikest käima tõmbama ja korda see ka läks.

Eelmine mäng läks esimesena strawberry kes ka sai kohe kõigi käest hääled ära. Seega ma võtsin selle kaalutletud riski ja hakkasin kohe rahmima, et mängu käima saada.

Kui kõik istuksid niisama vaikuses, siis on mäng juba külaelanikele kaotusena ette määratud.

Kuigi ma 100% ei usu, et masterpuppet on hunt, siis ma ikkagi pean oma hääle muutma ja teda hääletama, kuna vastasel juhul kukun välja mina, ja kui ma mängust täiesti valesti aru ei saanud, siis mina ei tohiks lasta ennast lintšida.

Ega siin midagi suurt vist teha ei ole, kui juba keegi näpuga näitama hakkab siis teised jooksevad kohe karjas järele. Oleks pidanud ikka suu kinni vagusi istuma nagu kapihomo ja poleks keegi mind hääletanud.

hääletan Masterpuppet

neeme
11.01.13, 20:27
Nii jõudsin ka postid enamvähem läbi sirvida.
Ranka ikka segab vett siin päris palju ja see on fun ja see panebki vigu tegema.

Need leveldamised, et ollakse üksteise vastu mingit teooriat ajamas - MP ja ranka (et keegi arvas, et mõlemad võivad hundid siis olla). Ise ma ei usu, et alguses siukesed leveldamiseks läheb, seega ei usu, et mõlemad võivad olla (küll, aga võib ainult üks neist olla - kuigi pigem mitte).

Enda häält ma hetkel veel ei muuda, kuid inwardi kõrval on mu jaoks ka q_q kahtlaseks muutund. :D Mulle tundub, et üks neist on ja teine ei ole - ei usu ka et mõlemad on. Huvitav on lihtsalt see, et peale minu ei ole veel keegi neid vist? pakkunud, vb tõesti riidin sitasti.

Loodetavasti läheb veel lõpus tulistamiseks ja tuleb mingit infot veel siia.

Godspeed_EJ
11.01.13, 20:30
Tundub lihtsalt imelik, et sa oled terve päeva foorumis olnud, aga pole küla jaoks siiani mitte midagi teinud, ainult siis kui keegi on sind otseselt rünnanud oled ennast liigutanud.

Maxit ründasin ka kohe, kui ta neemet ründas ja kuna sa kahtlustad nii mind kui neemet, siis on selge, et me oleme neemega hundid?
Loomulikult ma kaitsen ennast, kui mind alusetult süüdistakse. Selles olen muidugi süüdi, et foorum on mul tavaliselt 24/7 lahti. :redface:

Nüüd kui inward sinu poole osutas, siis hakkasid ka end järgmises postis kaitsma. See on loomulik reaktsioon.

masterpuppet
11.01.13, 20:30
Eks ta nii ole. Alguses on liiga palju mängijaid ja nimede-mängijate meeldejätmine raske. Alguses tuleb vähemalt paar ringi suht vait olla ning teha neutraalseid poste, mis ei tekita mingeid emotsioone. Emotsioonid jäävad aga väga hästi meelde.

masterpuppet
11.01.13, 20:36
Aga kui Ranka ja Masterpuppeti teema kahtlane on, siis miks keegi Ranka poolt hääletanud ei ole. Tekitaks ka emotsiooni ju.

inward
11.01.13, 20:44
Aga kui Ranka ja Masterpuppeti teema kahtlane on, siis miks keegi Ranka poolt hääletanud ei ole. Tekitaks ka emotsiooni ju.

Mul oli plaan hääletada ranka poolt, enne kui qq oma mõttega välja tuli.

Me peame mõtlema ka selle peale, et välja hääletades, kas on võimalik tänu sellele veel kedagi ära tuvastada: Maxi ja kardaani näide. Seepärast Iamallini ma välja hääletada poleks tahtnud. Kui me näiteks sinu välja hääletaks ja sa oled külaelanik, siis ranka on 100% unt. Kui sina oled hunt, siis ranka on küla.

Üldiselt huvitavaks sebimiseks läks praegu sinu vastu, kui tundus, et Maxile hakkavad hääled ära kogunema.

ranka
11.01.13, 20:56
Mul oli plaan hääletada ranka poolt, enne kui qq oma mõttega välja tuli.

Me peame mõtlema ka selle peale, et välja hääletades, kas on võimalik tänu sellele veel kedagi ära tuvastada: Maxi ja kardaani näide. Seepärast Iamallini ma välja hääletada poleks tahtnud. Kui me näiteks sinu välja hääletaks ja sa oled külaelanik, siis ranka on 100% unt. Kui sina oled hunt, siis ranka on küla.

Üldiselt huvitavaks sebimiseks läks praegu sinu vastu, kui tundus, et Maxile hakkavad hääled ära kogunema.

Mis alusel sa mind süüdistad? See, et ma postitan palju? Fine, ma võiksin ka vait olla, aga siis ei saaks keegi mingit infot ja kogu teema koosneks õhtusest random hääletamisest. Kõik kardavad seda mängu nagu elu ja surma peal mäng, et omg, kui mind välja hääletakse. So fucking what? Selle mõte ongi kiirelt hundid ära tuvastada ja ma olen ainus, kes siin seda üritab.

MP puhul on ainult üks AGA, miks ta ei või hunt olla. See, et keegi teda kaitsma ei tule, aga see võib viia järgmise seisuni: svenza on teine hunt, aga kuna ta on TB livel, siis ei saa ta vett segada/mp-d kaitsta ning üksik ulguja peale MP-d ei tule siia otseselt teda kaitsma vaid loodavad hääled kellegi teise peale lükata. Maybe kokkusattumus maybe not.

Minu list hetkel huntidest on:
- mp
- svenza
- oymygaad (too viimane ei ole peale ühe posti midagi teinud, ja see oli mp-d kaitsev)

rasmer
11.01.13, 21:00
Sorry kutid, ma pean peole minema ja ei saa enam siin kaasa rääkida. Enam oma häält täna ei muuda, jääb masterpuppet, kõige kahtlasem mulje siiamaani. Edu !

q_q
11.01.13, 21:02
Tahtsin ise ka midagi sarnast öelda (enne vist juba ütlesin ka), ühe posti mehed on kahtlased. neeme, Godspeed_EJ eelkõige jäävad kohe silma.

ühe posti mehed on liiga risky first vote, sest võime kogemata külatarga välja voteda

ma isiklikult arvan, et külatark hoiaks alguses madalat profiili ja seega ma ei usu et ranka, masterpuppet või maxi külatargad on niiet ma olen comfortable neid hääletama

inward
11.01.13, 21:07
Esimene päev on päris kõvasti posititusi toonud, ma ei ütleks, et sinu lashing out mentality see ainus põhjus on olnud.

Ma kaalun erinevaid võimalusi ja vaatan, kuidas kõik on hääletanud ja/või oma hääli muutnud. Sina ja Maxi oled ainsana 4x hääli vahetanud. Kindlat ei saa midagi väita, sa võid olla ka liiga agar ja agressiivne külaelanik. Praegusel juhul see tekitab lihtsalt väga palju segadust - midagi mida hundid vajavad.

inward
11.01.13, 21:08
Viimane post oli rankale siis.

IamAllin
11.01.13, 21:15
mina ise 2 korda vahetanud Maxi pealt puppetile. Tahtsin näha kas ranka hakkab teda pigem kaitsma, aga tundnub, et ta jääb endale kindlaks. Samas rasmer on samuti natukene kahtlane, kuna algul hüppas kaasa minu vastu hääletama, kuna mul oli kõige rohkem, samuti hüppas kohe Maxi vagunile, kui talle kõige rohkem tekkis ja siis pupperi omale samuti. Ei teagi, ehk õhtu lõpuks hääletan hoopis teda.

Inward, sa ütled, et ranka ja maxi 4 korda hääli vahetanud, aga kas see on siis parem, kui esimese päeva algul suhteliselt null info pealt mingi nimi kirja panna ja siis päeva lõpuni seda hoida?

q_q
11.01.13, 21:19
masterpuppet

masterpuppet
11.01.13, 21:23
Ah, nah. Ilmselt nüüd tuleb ribu-raba teiste poolt ka minu vastu, kuna see kergem valik ja ei pea ise mõtlema hakkama. Aga hüva, hundid said, mida tahtsid ning küla on segamini nagu mustlas-suvila. Edu külale. Eks vaadake eelkõige seda, kes kõige rohkem mind nügisid ja koguaeg pildil hoidsid. :frown:

reggie
11.01.13, 21:25
Minu hääl läheb Rankale. MB kas mängib väga hästi või on pisut närviline küla aga pakun, et kui huntidel masterplan on siis see on just teiseteise süüdistamine, vee sogaseks ajamine jne. Ranka kasutas lisaks üht väga huvitavat võtet mõjutamiseks. Ma ei saa muidugi kindel olla.

neeme
11.01.13, 21:29
Ma muudan oma hääle inwardi pealt q_q peale.
Keegi võiks veel kiirelt hääled kokku liita (mõtekam on tagantpoolt ettepoole hakata ülesse kirjutama neid, alguses häälte muutmised siin juba ju) :)

inward
11.01.13, 21:29
Samas rasmer on samuti natukene kahtlane, kuna algul hüppas kaasa minu vastu hääletama, kuna mul oli kõige rohkem, samuti hüppas kohe Maxi vagunile, kui talle kõige rohkem tekkis ja siis pupperi omale samuti. Ei teagi, ehk õhtu lõpuks hääletan hoopis teda.

Inward, sa ütled, et ranka ja maxi 4 korda hääli vahetanud, aga kas see on siis parem, kui esimese päeva algul suhteliselt null info pealt mingi nimi kirja panna ja siis päeva lõpuni seda hoida?
Rasmeri kohapealt olen nõus. Ei ole ju tänane päris null info pealt ka. Maxi ja kõik me oleme päris aktiivselt osa võtnud.

masterpuppet

Millest selline muutus nüüd ?

ranka
11.01.13, 21:35
Ma muudan oma hääle inwardi pealt q_q peale.
Keegi võiks veel kiirelt hääled kokku liita (mõtekam on tagantpoolt ettepoole hakata ülesse kirjutama neid, alguses häälte muutmised siin juba ju) :)

Võib-olla valesti, aga lasin kiiruga:

q_q: neeme
ranka: reggie, OuMaiGaad
MP: q_q, rasmer, maxi, ranka, IamAllin
maxi: mp, inward
IamAllin: Svenza

To inward: boldilt võib postitada AINULT häälte tulemusi. andres võiks täiendada reeglit, et hääl võiks olla bold + punane. jube kerge on häält maha magada.

inward
11.01.13, 21:35
Kardaan ja OMG pole veel hääletanud muidu peaks olema:

Maxi 3
Puppet 5
Q_Q 1
Ranka 1
Iamallin 1

inward
11.01.13, 21:37
Ma vastasin ju teise kasutaja vastusele, mis oli mustalt trükitud. Okei ma ei boldi seda ka, muidu läheb liiga kirjuks.

neeme
11.01.13, 21:40
Krt, mul nii karvane tunne, et ei ole ei MP ega Maxi hunt, tundub kuidagi, et esimese päeva hääletustulemused meeldivad huntidele. Read ütleb, et ranka veel muudab häält, niiet Puppet peaks ühe hääle kaotama.

kardaanirist
11.01.13, 21:44
ise ka ei usu, et Maxi või puppet on. ei oskagi häält panna. panen q_q peale, sest see ei muuda midagi (tema ei lahku nagunii).

neeme
11.01.13, 21:45
Häät pannes kasuta boldi.

masterpuppet
11.01.13, 21:46
Tõsi, aga kardaanrist, hääletulemus pane boldi.

inward
11.01.13, 21:48
Aeg hakkab otsa saama. MP viimased sõnad? Saab neid pärast arvesse võtta kui külaelanikuks osutud.

kardaanirist
11.01.13, 21:48
q_q

-andres-
11.01.13, 21:48
Jõudsin arvuti taha, teema läheb lukku 22.00 nagu hommikul lubatud, peale seda loen hääled kokku ja annan tulemustest teada.

Maxi
11.01.13, 21:50
No vot, läkski esimene päev nihu. 1 külaelanik läheb välja, aga teha ei ole ka enam midagi

IamAllin
11.01.13, 21:51
rasmer

masterpuppet
11.01.13, 21:52
Inward, põmst jälgige neid, kes pushisid mind koguaeg, et ma oleksin pildil. Põmst kohe hakati mind süüdistama, seejärel asi langes ning hakkasid teised nimed ka tulema. Kuid siis teatud isikud tõid uuesti mu nime üles. Ja nii mitu korda. Ei usu, et külaelanikud tahtsid nii aktiivsed olla ja niivõrd palju süüdistusi esile tuua. Pigem ootaks külaelanikelt adekvaatset analüüsi, mitte arutut süüdistamist.

Psss ...ranka ...psss!

Ja muidugi jälgige nüüd neid, kes hetkel lampi hääletavad erinevalt või tekitavad muud kattevarju, sest kui revealitakse, et ma külaelanik olen, siis hiljem on hea süüdistusi kõrvale heita väitega, et näe, ma masterpuppeti vastu ei hääletanud.

inward
11.01.13, 21:56
Kardaan ja neeme hääletasid q_q peale, Iamallinn ka puppetilt maha. Huvitav. Lõpus üritatakse puppetilt hääled maha saada.

kardaanirist
11.01.13, 21:58
ma ei ole kordagi puppeti "peale" hääletanudki.

masterpuppet
11.01.13, 21:58
Vähemalt on ilmselt mu väljaminek ka kasulik, kuna päris mitmed isikud satuvad suurema kahtluse alla.

inward
11.01.13, 21:58
Jajah, vaatasin ka.

neeme
11.01.13, 21:59
Minumeelest pole see imelik, et puppetilt hääled maha nö hääletatakse. Pigem tuleb jälgima hakata just neid kes MP'le hääle peale jätavad ja kohevarsti selgub, et oli külaelanik?

inward
11.01.13, 21:59
Aga ma hääletan q_q peale. Riskin, kui puppet välja ei lähe ja q_q on külaelanik, siis võidakse mind hundiks tembeldada, aga väärtusliku infot saab tänase päeva pealt küll kõvasti.

IamAllin
11.01.13, 21:59
no ma räägin kolmandat korda juba, et mina hääletasin pupperi poolt sellepärast, et näha kas lõpus ranka hakkab teda kaitsma. Mingihetk arvasin, et võib olla ranka ja puppeti vaheline nääklemine mingi act. Ei olnud kindlalt masterpuppeti väljahääletamise poolt. Üritasin natuke vett sogada. Rasmeri panin sellepärast, et kõigepealt kui kõi minu vastu hääletasid, läks ta kaasa. Samamoodi Maxi poolt hääletades olid juba suur osa hääli ees ning kui ma asi hakkas pupeti peale minema, läks ta sellega kohe kaasa. Tundub nagu ta tahaks insta oma hääle anda sellele, kel kõige kindlam minek tol hetkel tundub. Võibolla eksin, ag atundub kahtlane, sellest ka minu hääl täna talle.

-andres-
11.01.13, 22:49
masterpuppet 12.Maxi
masterpuppet 2.q_q
masterpuppet 8.Ranka
masterpuppet 4.rasmer
q_q 1.inward
q_q 5.kardaanirist
q_q 6.neeme
ranka 11.OuMaiGaad
ranka 3.reggie
Maxi 10.masterpuppet
Maxi 13.Godspeed_EJ
rasmer 9.Iamallin
iamallin 7.Svenza

Ehk siis hääled jagunesid:
Masterpuppet 4 häält
q_q 3 häält
ranka 2 häält
Maxi 2 häält
rasmer 1 hääl
iamallin 1 hääl

-andres-
11.01.13, 22:49
Küla hääletas välja Masterpuppeti, kelle näol oli tegemist tavalise külaelanikuga.

Hundid saatke öö jookul mulle inimese nimi kelle tapate, ning külatark saatku järgmise inimese nimi, kelle kohta uurida.

Algab ÖÖ.

-andres-
12.01.13, 11:35
Hundid tapsid öösel ära Inwardi, tema puhul oli tegemist tavalise külaelanikuga.

Mainin lisaks, et külatark teeb samuti oma tööd ja mõlemad ööd on ta vajaliku nime teada saanud.

Algab päev ja arutelu.

ranka
12.01.13, 11:45
Küla hääletas välja Masterpuppeti, kelle näol oli tegemist tavalise külaelanikuga.

Hundid saatke öö jookul mulle inimese nimi kelle tapate, ning külatark saatku järgmise inimese nimi, kelle kohta uurida.

Algab ÖÖ.

Ei imesta, AGA SITAKS AJAB NÄRVI SEE, ET MISKID MUNNID TEEVAD ÜHE POSTITUSE PÄEVAS ja ise kaasa ei mõtle. Palun rohkem kommentaare ja pm. mänguliider saaks täpselt üle oma sõrme keerata inimesi, kui tahab, sest teised ei viitsi mängida. Nii ei ole mõtet seda jama ajada. Täna olen 100% kindel, et hääled tulevad minu peale, aga mul täiesti ükskõik - saategi ühest võtmest jälle lahti - õigemini minust saadakse öösel anyway lahti, isegi kui seda ei tee külaelanikud.

Tõenäoliselt eile mu jutu peale hundikari näris konti ja vaatas, kuidas ranka teeb musta töö nende eest ära ja ei võtnud sõnagi. Üks istub TB livel, teine on OMG vms. Ei huvita ka enam ja ei viitsi poste läbi lugedagi, kui teised ei aita tööd teha.

Üks küsimus tekkis - miks võeti inward välja? Kas seepärast, et aktiivne või peeti teda külatargaks või sai tõe jälile?

neeme
12.01.13, 12:45
Ok, lõppes kehvasti eelmine päev. Ise lootsin veel, et äkki jagunevad hääled ümber viimasel minutil, kuid siiski mitte. MP'l oli tglt viimasel minutil 50% võimalus ennast päästa hääletades q_q vastu. See, et Ranka enda häält ei muutnud lõpus, olin nagu päris kindel, et kui keegi peaks MP'lt hääle ära võtma on see Ranka. Postitused on ka täpselt lenCi eelmise mängu stiilis. Aga ok, võimalik, et lihtsalt jäi ka endale kindlaks ja arvas ikkagi et MP on hunt, esimese päeva puhul ikkagi raske readida, kuigi lõpus tulid signaalid, et MP ei ole hunt ?

Inwardi väljavõtmine on tõesti kummaline, ka tema muutis viimasel minutil q_q peale hääle. Võibolla tahetakse q_q nö vastaseid natuke mängust eemaldada, eile ju läks tal päris napilt ?
Minus hakkab ka rasmer kahtlust tekitama. Eile hääletas muutis hääli täpselt nii, et kuhu kõige rohkem läks sinna andis juurde, kui ma nüüd õigesti mäletan ?

Kahju et Svenza eemal on, ta suudaks ka siin ilmselt päris palju käima panna selle mängu ja tema kohta üldse päris korralik null info.

Igastahes ma jätkan sealt kus eile pooleli jäin ja teen otsa lahti - q_q.

Ise alates poole neljast arvutile ligi ei saa, aga peaksin umbes kell 9 tagasi jõudma koju ja siis vast ikka jõuan kõik postid ka läbi lugeda.

Godspeed_EJ
12.01.13, 13:00
Mõlemad nad kindlasti ei ole. Hundid ei hakka omavahel niimoodi vaidlema ja üksteise postitustele vastama, sest külaelanike tähelepanu koondub sellisel juhul neile. Ehk suure tõenäosusega võidakse üks välja hääletada.

Lisaks rasmer on nüüd juba lihtsalt kaks korda ühinenenud ja hääle andnud - tekitab ka kahtlust.


Olen küll palju häält muutnud, aga nagu keegi enne mainis, siis ma arvan, et see on vajalik. Huntidele imo sobib see taustal istumine ja on vaja lihtsalt inimesi ärgitada postitama ja ennast kaitsma, nii on lootust külal midagi saavutada.


Sorry kutid, ma pean peole minema ja ei saa enam siin kaasa rääkida. Enam oma häält täna ei muuda, jääb masterpuppet, kõige kahtlasem mulje siiamaani. Edu !


Hundid tapsid öösel ära Inwardi, tema puhul oli tegemist tavalise külaelanikuga.

Mainin lisaks, et külatark teeb samuti oma tööd ja mõlemad ööd on ta vajaliku nime teada saanud.

Algab päev ja arutelu.

Ok, esimene päev läks metsa.

Praegu hakkab mulle rasmer kahtlasena tunduma. Hoidis eile suht madalat profiili, aga samas oli nõus mitmel juhul oma häält muutme just selles suunas, et läheb massiga kaasa ja saab ühe elaniku kindlasti välja esimesel päeval.
Päeva viimased postid ei jätnud ka head muljet, kuna hääl läks lukku MP peale ja kuna inward hakkas rasmerit õhtul kahtlustama, siis väga mugavalt oli inward hommikuks ära söödud.

q_q
12.01.13, 13:12
läks kehvasti jah. võtan osalise vastutuse enda peale, et masterpuppet külaelanikuna suri kuna peale seda, kui ma selle teooria tõin, et ranka+masterpuppet hundid siis tuli kiirelt 2 häält tema vastu

ise muutsin hääle maxi pealt suht viimasel minutil ja läksin masterpuppet rongiga sest:

1) maxi viimane post on väga külaelaniku moodi. kuna ma juba enne mainisin, et nii maxi kui ranka+masterpuppet head teooriad siis otsustasin masterpuppet hääletada

2) ta oli terve päeva kahtlane, nt kui ma küsisin talt mõtteid siis ta ei vastanud, jne

ja viimaseks

3) peale seda, kui ma maxj+kardaaniristi teooria tõin ja inward kaasa läks siis väga kiirelt masterpuppet ühines rongiga umbes samal põhjusel mis mina, et "sisetunde" pealt maxi, mis tekitas veel kahtlusi

aga obv eksisin. aga te peaks nõus olema, et ta mängis kahtlaselt seega enda lollus, imo

q_q
12.01.13, 13:15
maxi+kardaaniristi ma enam ei kahtlusta väga

maxi viimase posti põhjal, samas kardaanirist hoidis oma hääle väga kavalalt viimaseks minutiks seega päris välistada ei saa

q_q
12.01.13, 13:16
maxi post, millest räägin on #101

ranka
12.01.13, 13:19
IMO miskeid quotesid välja tuu on mõttetu. See on ilmselge märk, et üritatakse kedagi süüdlaseks teha või omast arust kavalad, et mängida detektiivi. Eilne juhtumine MP-ga oli tõestus ja väga hea meel, et lollist külaelanikust lahti saime. Võttis ka miski poliitik-advokaadi lähenemise ning siis arvas, et teeb tegusid. Selle asemel, et end päästa, lasi end põhja. Siin ta enda viga täiesti, aga siiski ei oleks ma otsust muutnud ,sest lõpp oli kahtlane.

Kahel mängijal samapalju hääli ning MP häält ümber ei tõsta, mis oleks siiski pannud uskuma, et nad MÕLEMAD on hundid. Seega IMO oli MP minek vägagi õige - mängule null kasu, pigem kahju, sest külaelanikuna mängis hunti. Vist sai mängureeglitest valesti aru, kuigi ise tõi esile, et mängureeglid selged. Aga ok, surnutest halba ei räägita.

Nimekiri, kes alles:

Mängijate nimekiri:

2.q_q
3.reggie
4.rasmer
5.kardaanirist
6.neeme
7.Svenza
8.Ranka
9.Iamallin
11.OuMaiGaad
12.Maxi
13.Godspeed_EJ

Tõstan esile nimed: Svenza, Reggie, OuMaiGaad. Ma ei julge täna enam nii agrol spekuleerida (vähemalt hetkel), kes võib hunt olla, kes mitte, aga need 3 on väga vaiksed. Pakun, et nende kolme nime sees on vähemalt üks hunt. Svenza on päris hea kandiaat, sest TB live oli hea vabandus hoida low-profiili ning esimesena tulla välja ideega, et võtame AFK-id maha, siis saab nii loogiliselt eemale hoida tähelepanust. Ei tahaks uskuda, et on kokkusattumus.

Oumaigaad kaitses MP-d siis arvasin, et ta on hunt, kuna arvasin, et ka MP on. Tuli välja, et MP on külaelanik, seega ta ei saanud hunt olla, kuna tõi esile minu nime. S.t. miks oleks pidanud hunt hakkama kaitsma külaelanikku? Arvan, et OMG tegi postituse, et lihtsalt midagi ära öelda. Seega on see minu teine kandidaat. S.t. kui ta täna aktiivseks ei muutu ja ma ei oska kellegile häält panna siis minu hääl läheb temale, sest tast ei ole kasu. Tehku kohe suu lahti.

Reggie - liiga vähe annab infot. Suu lahti kohe või oled hunt.

ranka
12.01.13, 13:20
Ja, et svenza hakkaks häält tegema siis panen uuesti temale oma hääle: Svenza

ranka
12.01.13, 13:25
Ok, esimene päev läks metsa.

Praegu hakkab mulle rasmer kahtlasena tunduma. Hoidis eile suht madalat profiili, aga samas oli nõus mitmel juhul oma häält muutme just selles suunas, et läheb massiga kaasa ja saab ühe elaniku kindlasti välja esimesel päeval.
Päeva viimased postid ei jätnud ka head muljet, kuna hääl läks lukku MP peale ja kuna inward hakkas rasmerit õhtul kahtlustama, siis väga mugavalt oli inward hommikuks ära söödud.

Miks see hääle kaasa minemine nii tähtis on? See on ju pm. nagu betsizing, et sellega kompad infot ja esimene päev on totaalne bingo loto anyway. Hääletatakse prügi välja ja nii saadakse mingitki infot.

Muideks, sa ise ka oled observeri rollis ning pigem massiga kaasas liikuja - ehk vaglustad, miks sa ei saa hunt olla ?

q_q
12.01.13, 13:25
üllatav on see, et ranka peale pole hääletatud, kuna ta oli eile väga kahtlane + põhi vend kellega ta vaidles läks välja ja osutus külaelanikuks

samas kui ranka peaks külaelanikuna surema siis oli masterpuppetil õigus, et põhi vaidlus toimus essal päeval külaelanike vahel mis tähendaks, et hundid on eemale hoidnud ja kõrvalt väga kavalalt niite tõmmanud

Godspeed_EJ
12.01.13, 13:35
Miks see hääle kaasa minemine nii tähtis on? See on ju pm. nagu betsizing, et sellega kompad infot ja esimene päev on totaalne bingo loto anyway. Hääletatakse prügi välja ja nii saadakse mingitki infot.

Muideks, sa ise ka oled observeri rollis ning pigem massiga kaasas liikuja - ehk vaglustad, miks sa ei saa hunt olla ?

Miks ta ei ole. Rasmeri puhul hea lüke ju - näeb, et MP minek 60% kindel ja annab oma hääle juurde, et asja kindlamaks teha. Betsizinguga ei näe mingit seost siin. Esimene päev obv ongi üks suur loto, aga 3-4 korda häält vahetada on suht kahtlane. Pigem juba oodata päeva lõpuni ja siis teha omakindel valik.

Mis massiga ma kaasa olen läinud, lol? Hääletsin eile Maxit kohe alguses ja jäin päeva lõpuni endale kindlaks. Täna hommikul hakkas mõte rasmeri poole liikuma kuna eilse õhtu tulemused viitavad kahtlaselt tema poole - vt mu eelmist posti.

Sina hakkad ka järjest kahtlasemana tunduma, sest su käitumine tundub ühe enam ainult segadust külvavat ja midagi konkreetset ei taha välja tuua vaid valimatult teiste poole viidata.

Ja obv ma võin olla hunt, kõik me võime olla. Valgustamine toimubki läbi postituste ja seepärast ka eelnevate postituse quotimine. Betsize this.

ranka
12.01.13, 13:47
Miks ta ei ole. Rasmeri puhul hea lüke ju - näeb, et MP minek 60% kindel ja annab oma hääle juurde, et asja kindlamaks teha. Betsizinguga ei näe mingit seost siin. Esimene päev obv ongi üks suur loto, aga 3-4 korda häält vahetada on suht kahtlane. Pigem juba oodata päeva lõpuni ja siis teha omakindel valik.

Mis massiga ma kaasa olen läinud, lol? Hääletsin eile Maxit kohe alguses ja jäin päeva lõpuni endale kindlaks. Täna hommikul hakkas mõte rasmeri poole liikuma kuna eilse õhtu tulemused viitavad kahtlaselt tema poole - vt mu eelmist posti.

Sina hakkad ka järjest kahtlasemana tunduma, sest su käitumine tundub ühe enam ainult segadust külvavat ja midagi konkreetset ei taha välja tuua vaid valimatult teiste poole viidata.

Ja obv ma võin olla hunt, kõik me võime olla. Valgustamine toimubki läbi postituste ja seepärast ka eelnevate postituse quotimine. Betsize this.

Ma olen ainus, kes on julgenud siin midagi välja öelda.

Segaduse külvamine lol? Mis sa mõtlesid tõesti, et saad niisama igaõhtuse hääletuse käigus leida üles õiged ja valed? Tundub hundilik jutt imo.

neeme
12.01.13, 14:05
Siinkohal ma ühinen ranka mõttega. Teema muutub oluliselt aktiivsemaks kui hääli pannakse ja vahetatakse. Satuvad ohtu järjest erinevad külaelanikud/hundid, kes siis peaks proovima ennast kaitsta.

God - See, et alguses Maxi ära hääletasid ja jäid päeva lõpuni tema peale (pmst esimese posti põhjal), näitab just, et sa ei mängi kaasa ja ei püüa leida hunte teiste seast - tõesti pole sinust nii kasu.

Tänased q_q postid ka kahtlased. :D Eile pääses napilt nagu ei paneks tähelegi seda.

rasmer
12.01.13, 14:21
Ok, esimene päev läks metsa.

Praegu hakkab mulle rasmer kahtlasena tunduma. Hoidis eile suht madalat profiili, aga samas oli nõus mitmel juhul oma häält muutme just selles suunas, et läheb massiga kaasa ja saab ühe elaniku kindlasti välja esimesel päeval.
Päeva viimased postid ei jätnud ka head muljet, kuna hääl läks lukku MP peale ja kuna inward hakkas rasmerit õhtul kahtlustama, siis väga mugavalt oli inward hommikuks ära söödud.

Ma ei hoidnud madalat profiili ? Postitasin suht kõige rohkem.
Inwardi minu kahtlustamine oli poole lausega mainimine, oluliselt rohkem kahtlustas ta terve päeva sind, nii et selle põhjenduse järgi oled sa ise oluliselt suurem hundi kandidaat.
Väga kahtlane süüdistamine sinu poolt ilma reaalsete põhjendusteta.

q_q
12.01.13, 14:22
Siinkohal ma ühinen ranka mõttega. Teema muutub oluliselt aktiivsemaks kui hääli pannakse ja vahetatakse. Satuvad ohtu järjest erinevad külaelanikud/hundid, kes siis peaks proovima ennast kaitsta.

God - See, et alguses Maxi ära hääletasid ja jäid päeva lõpuni tema peale (pmst esimese posti põhjal), näitab just, et sa ei mängi kaasa ja ei püüa leida hunte teiste seast - tõesti pole sinust nii kasu.

Tänased q_q postid ka kahtlased. :D Eile pääses napilt nagu ei paneks tähelegi seda.

pane tähele, et kardaanirist hääletas minu poolt niisama


ise ka ei usu, et Maxi või puppet on. ei oskagi häält panna. panen q_q peale, sest see ei muuda midagi (tema ei lahku nagunii).

enne inwardi viimase minuti hääletust olid hääled 5-2(1), mis on jah natuke kahtlane

ranka
12.01.13, 14:24
Teeme nii, et hakkame panema mingeid liste kokku, et kolm-neli reaalsemat hundi kandidaati ja miks. Nii läheb otsustamine lihtsamaks ja kui oleme kahevahel või ummikus, siis lepime kokku, et võtame koheselt maha inactive ja nende hääled võikse kohe panna. See välistab selle, et keegi jääb niisama passima - häält saab ju alati muuta.

OuMaiGaad
12.01.13, 14:24
Üks või vb ka kaks hunti on nende seas kes eile MP välja hääletasid imo. Seega minu peamised kahtlusalused on Maxi, q_q, Ranka ja rasmer.

reggie
12.01.13, 14:24
Mulle meeldib see jälgimise osa jah rohkem, seda enam, et eilne esialgne mõttekäik läks puusse. Mängu huvides peaks siiski rohkem postitama. Tegin õhtul enda arvates tarku järldusi väikestest asjadest aga Inkwardi välja võtmine oli mõningane üllatus seega pakun, et üks kahest-q-q või Ranka on siiski hunt. Hetkel kaldun q-q peale, sest kui eile Andres viivitas MP poomisega pool tundi siis teema all ei näinud ma kordagi q-q nime, justkui teda ei huvitaks, kas ikka on hunt või pole. Mind ka ei huvitaks kui ma teaks, samas foorumis ta oli. Svenza, kes pakkus, et võiks välja võtta inactiv inimesed-äkki saab targa maha, good plan. Loen veel teema korra läbi, hommikuti pole kõige kirkam kriit.

ranka
12.01.13, 14:28
Üks või vb ka kaks hunti on nende seas kes eile MP välja hääletasid imo. Seega minu peamised kahtlusalused on Maxi, q_q, Ranka ja rasmer.

Palun põhjenda ka ja palun vasta küsimusele: miks sa eile süüdistasid koheselt mind, jäid minule kindlaks ja rohkem poste ei tulnud. Kas see jääb ka täna sinuseks viimaseks postituseks? Miks täna hakkasid postitama ja kohe nelja süüdlasega. Too mingeid põhjendusi ka.

Siis veel üks küsimus: miks just sina ei ole hunt? Kaitse end.

ranka
12.01.13, 14:29
Mulle meeldib see jälgimise osa jah rohkem, seda enam, et eilne esialgne mõttekäik läks puusse. Mängu huvides peaks siiski rohkem postitama. Tegin õhtul enda arvates tarku järldusi väikestest asjadest aga Inkwardi välja võtmine oli mõningane üllatus seega pakun, et üks kahest-q-q või Ranka on siiski hunt. Hetkel kaldun q-q peale, sest kui eile Andres viivitas MP poomisega pool tundi siis teema all ei näinud ma kordagi q-q nime, justkui teda ei huvitaks, kas ikka on hunt või pole. Mind ka ei huvitaks kui ma teaks, samas foorumis ta oli. Svenza, kes pakkus, et võiks välja võtta inactiv inimesed-äkki saab targa maha, good plan. Loen veel teema korra läbi, hommikuti pole kõige kirkam kriit.

Ma ei tea miks, aga ma pean sind külaelanikuks ja oleks väga üllatav, kui sa oleksid hunt.

ranka
12.01.13, 14:36
Üks mängija tekitab küsimusi: kardaanirist. Väga vaikne. Eeldan, et hundid pidid olema eile vaiksed, vähemalt lõpupoole ja minema sujuvalt flowga kaasa. Seega kardaanirist on ka minu arvates sitaks hea hundi kandidaat. Kommentaare tho ei ole veel vaadanud :)

ranka
12.01.13, 14:36
I amaallin ka loomulikult, sest kui eile talle peale sajati, muutus aktiivseks. Keegi, kellel hetkel rohkem aega võiks nende kahe mängija postitusi peilida.

q_q
12.01.13, 14:38
Mulle meeldib see jälgimise osa jah rohkem, seda enam, et eilne esialgne mõttekäik läks puusse. Mängu huvides peaks siiski rohkem postitama. Tegin õhtul enda arvates tarku järldusi väikestest asjadest aga Inkwardi välja võtmine oli mõningane üllatus seega pakun, et üks kahest-q-q või Ranka on siiski hunt. Hetkel kaldun q-q peale, sest kui eile Andres viivitas MP poomisega pool tundi siis teema all ei näinud ma kordagi q-q nime, justkui teda ei huvitaks, kas ikka on hunt või pole. Mind ka ei huvitaks kui ma teaks, samas foorumis ta oli. Svenza, kes pakkus, et võiks välja võtta inactiv inimesed-äkki saab targa maha, good plan. Loen veel teema korra läbi, hommikuti pole kõige kirkam kriit.

uhm, pealehelt on ka näha ju kas on uusi poste või mitte

kuidagi väga palju alusetuid süüdistusi mu suunas tuleb praegu

1) ei vaatanud foorumit
2) napp väljaminek (mis 21:59 oli 5-1 masterpuppeti "kasuks" tegelikult [kui kardaanirist ei leveldanud, et mind "niisama" hääletab])
3) inwardi vote minu vastu viimasel minutil + ta väljaminek

minuarust kõik suht alusetu ja mu süüdistajad samuti kahtlased

OuMaiGaad
12.01.13, 14:47
Palun põhjenda ka ja palun vasta küsimusele: miks sa eile süüdistasid koheselt mind, jäid minule kindlaks ja rohkem poste ei tulnud. Kas see jääb ka täna sinuseks viimaseks postituseks? Miks täna hakkasid postitama ja kohe nelja süüdlasega. Too mingeid põhjendusi ka.

Siis veel üks küsimus: miks just sina ei ole hunt? Kaitse end.

Sest sa tundusid hundina oma eilsete esimeste postituste põhjal. Hiljem enam mitte niiväga, aga kuna oli alles esimene päev ja kedagi paremat ka pakkuda ei osanud, siis jätsin oma hälle nii. MP tundus mulle külaelanikuna ja seepärast ka teda kaitsesin. Täna üritan rohkem postitada, kui on mida öelda. Eile õhtul sessi kõrvalt polnud väga aega siin tühja juttu ajada ja midagi tarka välja pakkuda polnud. Seda juba ütlesin, miks need neli nime välja tõin. Ei oska väga midagi oma kaitseks öelda, et ma hunt ei ole. Kui ainult seda, et kaitsesin MPd eile ja ei tahtnud, et Imallin lihtsalt lampi maha võetakse (kuigi keegi ei ütle, et ta ei võiks samuti üks huntidest olla), vaid parem hääletada kedagi kes rohkem kahtlust äratab.
Hääletan rasmer esialgu, kuna eile kaks korda läks kaasa teistega ja pani oma hääle just sellele kellel oli kõige rohkem hääli koos antud hetkel.

rasmer
12.01.13, 15:10
Hundina ei oleks mul olnud mingit mõtet hääli vahetada mitu korda vaid oleks võinud alguses kellegi juures püsida ja ta rahulikult välja hääletada.

neeme
12.01.13, 15:21
Hundina ei oleks mul olnud mingit mõtet hääli vahetada mitu korda vaid oleks võinud alguses kellegi juures püsida ja ta rahulikult välja hääletada.

??????

K, ma out kuni mingi kella 9ni

reggie
12.01.13, 15:22
Ranka ja pisut ka Rasmer-lahmisid eile suht palju, vahetasid hääli a) selleks, et saada infot b) selleks, et jälgi segada, q_q paneks ka siia kampa miskipärast. Kardaan, Neeme, maolenkõiksees, GsJ, Neeme, OMG moodustavad kahtlase rühma, kellest ma ei oska eriti midagi arvata. Lisaks Svenza, kelle kohta on raske midagi arvata. Godspeed_EJ ja Svenza.. eriti mõlemad on kahtlased.

Maxi
12.01.13, 15:27
Ma usun, et Inwardi ära söömine huntide poolt oli seetõttu, et inward tundus kõige loogilisem külatark tema postide põhjal. Seega ma eilset killi väga üle ei tähtsustaks seosete seisukohalt.

OuMaiGaad
12.01.13, 15:34
Ma usun, et Inwardi ära söömine huntide poolt oli seetõttu, et inward tundus kõige loogilisem külatark tema postide põhjal. Seega ma eilset killi väga üle ei tähtsustaks seosete seisukohalt.

Millisest postist sa selle välja loed, et inward tundus külatargana? Imo külatark võtaks palju madalama profiili kui seda tegi inward.

Godspeed_EJ
12.01.13, 15:36
Ma ei hoidnud madalat profiili ? Postitasin suht kõige rohkem.
Inwardi minu kahtlustamine oli poole lausega mainimine, oluliselt rohkem kahtlustas ta terve päeva sind, nii et selle põhjenduse järgi oled sa ise oluliselt suurem hundi kandidaat.
Väga kahtlane süüdistamine sinu poolt ilma reaalsete põhjendusteta.

Sa postitasid palju, aga enamus poste olid sellised "go-with the flow" postid, kus muutsid oma arvamust vastavalt üldsusele.


Hundina ei oleks mul olnud mingit mõtet hääli vahetada mitu korda vaid oleks võinud alguses kellegi juures püsida ja ta rahulikult välja hääletada.

See on nonsense ju. Hundina sa just vahetad oma hääli vastavalt üldsusele, et kindlustada vähemalt ühe külaelaniku väljalangemine, mis annab edasises plaanis paremad oddsid mäng võita.

svenza, omg, kardaanirist - mängite ikka.

Godspeed_EJ
12.01.13, 15:38
sry omg, ei pannud su poste tähele.

OuMaiGaad
12.01.13, 15:43
Aga kui mõtlema hakata, siis miks inward ära söödi öösel? Hundid vb tõesti arvasid, et inward võib külatark olla. Inward pakkus oma postitustes kõige rohkem välja ranka nime. Iga teine postitus süüdistas rankat. Hundid võisid arvata, et inward on külatark ja oli öösel teada saanud ühe hundi nime kelleks on ranka.

Maxi
12.01.13, 15:48
Mul kuidagi poste lugedes tekkis paar huntide kombinatsiooni q_q, Ranka, Rasmer või siis: Svenza, Neeme, Rasmer. Ehk siis Rasmeri hääletamine selgitakse väga palju. Aga eksimisruumi enam väga ei jääta ja väga loll oleks praegu näiteks külatark ära lintšida

ranka
12.01.13, 16:33
Ok nüüd ma pean küll enda eest seisma hakkama, sest kogu see värk ajab tilti.

See, et ma vett segasin oli eesmärgil saada võimalikult palju infot. Isegi, kui mind peetakse hundiks - fine by me, sest suren külasangarina ja olen külale andnud kõige rohkem. Kuskilt pidi lõngakera hargnema hakkama.

Nüüd on siin 3 mängijat, kes on away eilsest saadik ja teinud paar napisõnalist posti. Samas nüüd jälle kõigi muu aga mitte nende poolt ja neilt ei tule sõnagi. Olen juba suht kindel, et keegi neist on hunt ja eile tegin neile suure-suure teene oma lolli vee segamisega ning MP läks välja ja ei imesta, kui täna ka see õnnestub.

Ärge palun laske neil teha seda viga, et ükski mängija ei saa sõnagi võtta. Nii olles hunt on neil ikka väga väga hästi etturid ette käidud ja kui täna lähevad taaskord külaelanik loosi, siis on meil perses. Isegi, kui läheks külaelanik, siis valige siiski enne kõige vähem aktiivsem - vastu õhtut saate häält muuta.

Mina hääletan Svenza, sest kõige vähem infot sealt ja ma tean, et ta tuleb end külaelanikuga kaitsma. Jään siiski Svenza

Maxi
12.01.13, 16:42
Mina hääletan Neeme
vaatasin kõik tema postid läbi ja liiga safe play tema poolt siiani. Meeskondlikult ma ei näe temast suurt kasu ja eile õhtused postid viitavad sellele, et ta proovis kedagi MP hääletajatest tanki saada.
Juhul kui Neeme välja läheb ja ta hunt on, siis see clearib vähemalt 4 elanikku kahtlusest.

-andres-
12.01.13, 16:49
Et vältida arusaamatusi, siis ka täna 22.00 läheb teema lukku, selleks ajaks peate olema hääled andnud ning siis enam midagi muuta ei saa. Isegi kui teema täpselt 22.00 lukus pole, siis ühtegi hääle muudatust mis peale seda aega tehtud, ei arvesta.

OuMaiGaad
12.01.13, 16:51
Ok nüüd ma pean küll enda eest seisma hakkama, sest kogu see värk ajab tilti.

See, et ma vett segasin oli eesmärgil saada võimalikult palju infot. Isegi, kui mind peetakse hundiks - fine by me, sest suren külasangarina ja olen külale andnud kõige rohkem. Kuskilt pidi lõngakera hargnema hakkama.

Nüüd on siin 3 mängijat, kes on away eilsest saadik ja teinud paar napisõnalist posti. Samas nüüd jälle kõigi muu aga mitte nende poolt ja neilt ei tule sõnagi. Olen juba suht kindel, et keegi neist on hunt ja eile tegin neile suure-suure teene oma lolli vee segamisega ning MP läks välja ja ei imesta, kui täna ka see õnnestub.

Ärge palun laske neil teha seda viga, et ükski mängija ei saa sõnagi võtta. Nii olles hunt on neil ikka väga väga hästi etturid ette käidud ja kui täna lähevad taaskord külaelanik loosi, siis on meil perses. Isegi, kui läheks külaelanik, siis valige siiski enne kõige vähem aktiivsem - vastu õhtut saate häält muuta.

Mina hääletan Svenza, sest kõige vähem infot sealt ja ma tean, et ta tuleb end külaelanikuga kaitsma. Jään siiski Svenza

See jutt sinult küll hundi kahtlust maha ei võta imo. Vähem aktiivsete mängijate välja hääletamine võib kasulik olla ka huntidele, kuna ilmselt külatark on ka üks nendest.

Maxi eelviimase postitusega olen nõus, et minu arust on samuti hetkel kõige kahtlasem kolmik ranka, q_q ja rasmer. Viimasest maxi postist ei saa aru.

OuMaiGaad
12.01.13, 16:52
Et vältida arusaamatusi, siis ka täna 22.00 läheb teema lukku, selleks ajaks peate olema hääled andnud ning siis enam midagi muuta ei saa. Isegi kui teema täpselt 22.00 lukus pole, siis ühtegi hääle muudatust mis peale seda aega tehtud, ei arvesta.

Kas oleks võimalik pool tundi enne kümmet vms panna nimekiri kellel palju hääli koos on, nagu vapsik tegi. Siis parem ülevaade, neil kes tahavad viimasel hetkel hääletada või häält muuta.

-andres-
12.01.13, 16:55
Kas oleks võimalik pool tundi enne kümmet vms panna nimekiri kellel palju hääli koos on, nagu vapsik tegi. Siis parem ülevaade, neil kes tahavad viimasel hetkel hääletada või häält muuta.

Kui jõuan, siis teen seda, kui mitte, võite selle ka ise koostada. Sellesmõttes, et lõpuks kontrollin alustades viimasest postist kõikide hääled nagunii üle ja loevad isikuliselt need, mis viimasena antud on.

reggie
12.01.13, 17:20
Minu hääl läheb Rasmer sisetunne ütles, et tema on aga see ütles ka, et mine mardiga malet mängima, pohh see loeng. Ma ei saa riskida targa ründamisega, kes ta siis ka pole, eeldan, et ta on siiski silma paistnud aga Rasmer tulistas eile suht sujuvalt igas suunas, kust hääli kostis.

ranka
12.01.13, 17:26
See jutt sinult küll hundi kahtlust maha ei võta imo. Vähem aktiivsete mängijate välja hääletamine võib kasulik olla ka huntidele, kuna ilmselt külatark on ka üks nendest.

Maxi eelviimase postitusega olen nõus, et minu arust on samuti hetkel kõige kahtlasem kolmik ranka, q_q ja rasmer. Viimasest maxi postist ei saa aru.

Kus kohas ma püüdsin kahtlust maha võtta? See ongi nii mõttetu oma "kahtlust" maha saada ja hakata väänama sõnu ka see mäng ongi paras mindfuck ja leveldamine ning kahjuks või õnneks on selles mängus siiski üks väga tähtis nüanss: baas-strateegia ehk esimese leveli mõtlemine on edasiviiv jõud. Sama nagu pokkeris on analoogseks ABC pokker, mida täiustad vastavalt olukorrale.

Seetõttu ma ei hakka end otseselt kaitsma, et näed siin mu quote see ja see ja see balabalabala. Ma tahan, et küla saaks varakult kõige rohkem infot - ükskõik, kas ma lähen või mitte. Kui lähen siis külasangarina, aga vähemalt ma olen panuse andnud.

Teie moodi passida, ja lootes, "oh ehk mind ei hääletata" on täiesti pointless. See on just a game ja nii või naa kedagi hääletatakse ja olen rõhutanud mitmeid kordi: näete mis eile juhtus. Külaelanik läks. Jah see võib tunduda, et TÄNU minule, aga see on jällegi subjektiivne mõtlemine. Tegelt MP lahkus just tänu TEISTE külaelanike tegemata tööle s.h. MP-le, kes ei saa kohe sõna lahti.

Teine haigelt subjektiivne mõtlemine on postituses. Mängijad, kes on teinud teema kohta 2-3 posti: svenza, kardaanirist, iamallin. Nende vastu ei hääletata, kuna nad ei ole plaanil. Saage aru, et vastu hääletamine ei tähenda seda, et ta minema läheb - häält saab alati muuta ja seda peaks igaüks ka tegema.

Seetõttu ma arvan, et just need, kes hääli on vahetanud ei ole hundid, vaid need, kes hoidnud ühte häält või ühte loogikat - seal peab midagi peituma.

Godspeed_EJ
12.01.13, 17:54
Ma ei tea, kas enne 22.00 jõuan veel foorumisse, seega hääletan rasmer

Põhjused tänastes postides kirjas.

svenza ja kardaanirist võiksid ka siiski veel täna oma arvamused kirja panna enne lockdowni.

ranka
12.01.13, 18:22
Auuuuu Svenza, Iamallinn, kardaanriist?!

ranka
12.01.13, 18:43
Anyway mulle hakkab tunduma, et rasmer on ka hunt, sest tema poolt hääletatakse, aga samas ta ei too välja ei inactive usereid ega muid. ma ei saa aru, kas tõesti inimestel on pohhui - nahhui te regate siis mängule, või on siin miski muu level?

ranka
12.01.13, 18:48
Kuna pumper tuli siia, nats tinistame ja vaja üht-teist teha siis jõuan veel arvuti taga. Muudan hääle ära: rasmer

Muudan selle 100% ümber, kui teised muutuvad aktiivseks.

q_q
12.01.13, 19:03
täna veits vaikne, et mingi arutelu tekiks siis hääletan praegu kardaanirist, sest jäi kripeldama see, et ta eile väga madalat profiili hoidis - venitas hääletamisega viimasele minutile ja siis hääletas ka kellegi suvalise poolt, "kes nagunii välja ei lähe"

kardaanirist
12.01.13, 19:11
sain netti alles paar tundi tagasi. ei hoia madalat profiili. saate ju minu profiilist ka vaadata, et kunas viimati foorumit külastasin. anyway...


Üks mängija tekitab küsimusi: kardaanirist. Väga vaikne. Eeldan, et hundid pidid olema eile vaiksed, vähemalt lõpupoole ja minema sujuvalt flowga kaasa. Seega kardaanirist on ka minu arvates sitaks hea hundi kandidaat. Kommentaare tho ei ole veel vaadanud :)

väga vaikne? ma tegin mitu solid posti ja ütlesin kohe alguses, et MP ega Maxi (viimase suhtes veel seda ju täpselt ei tea) minu arust hundid ei ole. MP suhtes läks mul täppi.

@ q_q, hääletasin sind selles mõttes "niisama", et ei uskunud, et Maxi/MP on hundid ja kõikidest ülejäänud mängijatest jätsid kõige kahtlasema mulje. samas sinu vastu vist oli eelnevalt üks hääl nii et sinu väljalangemine ei olnud minu hääle esitamise ajal ohus.

kardaanirist
12.01.13, 19:12
hetkel kindlat hunti välja ei oskaks tuua. rasmer, q_q ja Godspeed tunduvad ülejäänutest kõige hundisemad. samas mingit kindlat readi ei ole. svenza võiks ka midagi kosta.

kardaanirist
12.01.13, 19:17
kuna editida ei tohi ja kiiruga sai kirjutatud, siis jätsin lisamata selle, et rasmer ja Godspeed on minu listist kõige tõenöolisemad hundid, sest neid kahtlustas eile ka inward.

kardaanirist
12.01.13, 20:12
hetkel pean kodust liikuma. vb saan enne 22 tagasi tulla ja vajadusel häält muuta (eeldusel, et siin haudvaikus ei püsi). hetkel hääletan rasmer, sest praeguste postide ja infromatsiooni valguses tundub kõige tõenäolisem hunt.

rasmer
12.01.13, 20:25
No nii, on vist lõpuks paras aeg twist ära teha. Oleks selle nii või naa teinud kas mind oleks hakatud süüdistama või mitte (sellepärast pole ennast kaitsma ka hakanud eriti). Mina olen külatark ja tean 100% kindlusega, et Ranka ja Godspeed_EJ on hundid. Kordan, ma ei kahtlusta neid vaid tean, et nad on hundid.
Esimese nime tabasin täiesti juhuslikult Godspeed_EJ, kui käite mu postitused algusest peale üle saate kohe näha kuhu suunas ma hakkasin vaikselt sihtima. Rankat kahtlustasin eile ja see osutus õigeks.
Miks ma välja tulen sellega on see, et ma ei saa riskida, et hundid mu öösel välja võtavad nii et ma need kaks nime kaasa võtan. Eile kahtlustas Inward Godspeed_EJ-d ja ta võeti välja, nii et ei saa riskida. Küla tundub, et hääletaks mind ka välja võib-olla, nii et pole mõtet varjata enam. Kes mind usuvad hääletage Ranka, kes ei usu võib hääletada mind ja saab näha, et räägin tõtt või siis näeb seda huntide käe läbi, kes mind öösel välja hääletavad. Kahjuks kolmandat hunti ma ei oska pakkuda, peate tema ise kätte saama. Edu. :)

rasmer
12.01.13, 20:27
Päris lõbus oli kõrvalt vaadata huntide käike ja manöövreid. Ranka suutis paraja segaduse tekitada. :D

ranka
12.01.13, 20:32
No nii, on vist lõpuks paras aeg twist ära teha. Oleks selle nii või naa teinud kas mind oleks hakatud süüdistama või mitte (sellepärast pole ennast kaitsma ka hakanud eriti). Mina olen külatark ja tean 100% kindlusega, et Ranka ja Godspeed_EJ on hundid. Kordan, ma ei kahtlusta neid vaid tean, et nad on hundid.
Esimese nime tabasin täiesti juhuslikult Godspeed_EJ, kui käite mu postitused algusest peale üle saate kohe näha kuhu suunas ma hakkasin vaikselt sihtima. Rankat kahtlustasin eile ja see osutus õigeks.
Miks ma välja tulen sellega on see, et ma ei saa riskida, et hundid mu öösel välja võtavad nii et ma need kaks nime kaasa võtan. Eile kahtlustas Inward Godspeed_EJ-d ja ta võeti välja, nii et ei saa riskida. Küla tundub, et hääletaks mind ka välja võib-olla, nii et pole mõtet varjata enam. Kes mind usuvad hääletage Ranka, kes ei usu võib hääletada mind ja saab näha, et räägin tõtt või siis näeb seda huntide käe läbi, kes mind öösel välja hääletavad. Kahjuks kolmandat hunti ma ei oska pakkuda, peate tema ise kätte saama. Edu. :)

Hahah. See on küll valus bluff. Külatark olen hoopis MINA ja ärge uskuge teda! See on rasmeri ehk hundi desperate bluff ja jama on selles, et ma küsisin esimene päev inwardi kohta, kes suri ka öösel ning eile OMG kohta emotsioonide najal ja ta on hoopis külaelanik. Üks hunt on teada ja see on rasmer ning ta üritab iga hinna eest end täna päästa, et üks elanik tappa.

Seepärast ma olin postides ka aktiivne, sest halva õnne korral oleks oma ameti revealinud ning külale toonud kõige rohkem kasu. Mina olen külatark ja vaadake mu päeva esimest posit, kus ma ütlesin, et kui te täna mu välja hääletate siis kaob jälle üks võtmeisik.

Ärge uskuge teda!

ranka
12.01.13, 20:34
JA seepärast ma tahtsingi, et külaelanikud postitaksid ning küsiksid infot vaiksete elanike kohta, et ma saaksin paremini nime küsida. Täna öösel oleks läinud anyway rasmeri peale küsimine, aga proovisin teda välja saada, et siis ei raiska väärtuslikku häält.

reggie
12.01.13, 20:41
See oleks hundi poolt muidugi hea bluff.. :redface: aga usun miskipärast sind ja muudan nime Godspeed_EJ.

OuMaiGaad
12.01.13, 20:41
Ma usun rasmerit ja jään enda häälele kindlaks ranka.

rasmer
12.01.13, 20:43
Ma arvan, et Ranka oleks selles suhtes parem variant, et ta tundub võimekam hunt (no offense Godspeed_EJ :)) , aga eriti vahet pole jah. Tänase ööga saab igal juhul suures osas asi selgeks.

Mis nendest inimestest saab kes täna polegi postitust teinud, Svenza näiteks ?

OuMaiGaad
12.01.13, 20:43
küla peaks siis ühise otsuse tegema, kumb välja hääletada, kas ranka või God. Hääletaks ranka, kuna kui ta peaks tõtt rääkima, siis ta söödaks nkn öösel ära.

rasmer
12.01.13, 20:47
Hea point.

kardaanirist
12.01.13, 20:52
nonii. rasmeri poolt sellist bluffi ei ootaks ja arvestades, et -andres- ütles, et külatark on oma tööd teinud ja kaks vajalikku nime teada saanud (ja hetkel oskas rasmer samuti nimetada kahte hunti), siis rasmeri jutt tundub õige. samuti vaadates tema eelmisi postitusi. Godspeed tundus juba eelnevalt hundine. hääletan ranka. usun, et ranka oolt hääletamine on mõtekam.

ranka
12.01.13, 20:52
KUJIDAS TE SAATE TEDA USKUDA, TÄITSA LÕPP. TE VALITE KAHE KÜLEALNIKU VAHEL JA ÜHE HUNDI, ISSAND JUMAL FUCK SAKES.

Täna lähen ma külatargana minekut nii või naa. Kui hääletate või söövad ära hundid! Jätate homseks alles 3 hunti, kellest kõigest üks (rasmer) on teada ja ning jääte 6:3, ning kaks tükki hiilivad salaja. Godspeedi kohta ma ei tea ja pakun, et ta ei ole hunt või tõesti rasmer tegi sellise bluffi, et panna enda tiimikaaslane? Vaevalt, pigem võttis 2 randomit ja eeldanud, et ma olen nii aktiivne külatark ning sellega eksis.

ranka
12.01.13, 20:55
nonii. rasmeri poolt sellist bluffi ei ootaks ja arvestades, et -andres- ütles, et külatark on oma tööd teinud ja kaks vajalikku nime teada saanud (ja hetkel oskas rasmer samuti nimetada kahte hunti), siis rasmeri jutt tundub õige. samuti vaadates tema eelmisi postitusi. Godspeed tundus juba eelnevalt hundine. hääletan ranka. usun, et ranka oolt hääletamine on mõtekam.

WTF. Mis on oddsid, et 13-nest kaks ära tabada hundina ja mis on oddsid ,et mitte? Kumb makeb sense. Täitsa ******, pokkerifdoorum ja nii lollid. Rohkem ma seda sitast mängu ei mängi, värdjad. tilt tekib nii lollidest. Saage aru, et te raiskate oma hääle nii või naa ja hundid söövad ära siis külaelaniku, kes on kõige ebavajalikum neile.

**** küll, mõtlete ka w? Tegelt teine võimalus on hääletada hoopis inactive kasutaja poolt ja saate kontrollida ju teooriat, mis öösel juhtub. JEesas crhist.

Godspeed_EJ
12.01.13, 20:56
No nii, on vist lõpuks paras aeg twist ära teha. Oleks selle nii või naa teinud kas mind oleks hakatud süüdistama või mitte (sellepärast pole ennast kaitsma ka hakanud eriti). Mina olen külatark ja tean 100% kindlusega, et Ranka ja Godspeed_EJ on hundid. Kordan, ma ei kahtlusta neid vaid tean, et nad on hundid.
Esimese nime tabasin täiesti juhuslikult Godspeed_EJ, kui käite mu postitused algusest peale üle saate kohe näha kuhu suunas ma hakkasin vaikselt sihtima. Rankat kahtlustasin eile ja see osutus õigeks.
Miks ma välja tulen sellega on see, et ma ei saa riskida, et hundid mu öösel välja võtavad nii et ma need kaks nime kaasa võtan. Eile kahtlustas Inward Godspeed_EJ-d ja ta võeti välja, nii et ei saa riskida. Küla tundub, et hääletaks mind ka välja võib-olla, nii et pole mõtet varjata enam. Kes mind usuvad hääletage Ranka, kes ei usu võib hääletada mind ja saab näha, et räägin tõtt või siis näeb seda huntide käe läbi, kes mind öösel välja hääletavad. Kahjuks kolmandat hunti ma ei oska pakkuda, peate tema ise kätte saama. Edu. :)

Wut? Mis joont sa eile ajama hakkasid? Ainuke joon, mida sa eile ajasid oli see, et vahetasid korduvalt oma häält? Miks peaks külatark seda tegema, eriti sellisel juhul, kui sa väidetavalt tead, et mina ja Ranka oleme hundid? Pragune mulje minu jaoks jääb see, et viimases hädas üritad oma nahka päästa ja üritad mind tanki panna (see on samas loogiline, kuna ma eeldan ikka, et just sina oled hunt).
Imelik on ka see, et KOHE peale enda KT avaldusega välja tulekut tuleb ranka sama jutuga?!?!? Mulle hakkab vaikselt tunduma, et te võite ise ühes paadis olla rankaga huntidena. Ranka on terve aeg vett soganud ja sina oled võtnud natuke passiivsema liini ja nö vooluga kaasa läinud. Nüüd viimases hädas tulete mingi re-leveliga välja, et päästa mida päästa annab.
BTW kui reaalne on see, et peale kahte ööd oled suutnud mõlemad hundid ära tabada? Swing and a miss??


Teistele külaelanikele nii palju, et minu puhul ei ole tegemist hundiga. Ma olen oma jutus juba välja toonud, miks hundiks on imo rasmer ja vb nüüd ka ranka. Kui juba pelgalt postituste järjekorda ja ajalist vahet vaadata, siis on nende kahe jutt täpselt selline, et meid viimasel hetkel veel derailida. Ärge laske end palun leveldada nii palju.

mina jän oma häälele kindlaks ja hääletan rasmer

rasmer
12.01.13, 20:57
Boldi ei tohi muuks kasutada, aga pole hullu, närviline aeg ma tean. :)

kardaanirist
12.01.13, 20:58
KUJIDAS TE SAATE TEDA USKUDA, TÄITSA LÕPP. TE VALITE KAHE KÜLEALNIKU VAHEL JA ÜHE HUNDI, ISSAND JUMAL FUCK SAKES.

Täna lähen ma külatargana minekut nii või naa. Kui hääletate või söövad ära hundid! Jätate homseks alles 3 hunti, kellest kõigest üks (rasmer) on teada ja ning jääte 6:3, ning kaks tükki hiilivad salaja. Godspeedi kohta ma ei tea ja pakun, et ta ei ole hunt või tõesti rasmer tegi sellise bluffi, et panna enda tiimikaaslane? Vaevalt, pigem võttis 2 randomit ja eeldanud, et ma olen nii aktiivne külatark ning sellega eksis.

ranka, rääkides oddsidest siis kui hääletame sinu täna välja, siis on kohe selge, kas rasmer rääkis tõtt. kui rääkis, siis on kaks hunti teada. kui ei rääkinud, siis on üks hunt teada (rasmer ise). tundub hea trade ja olen nõus sind külaelanikuna (kui oled külaelanik) selle jaoks ohverdama küll. either way saame ühe hundi teada (vb kaks). hääletades kellegi randomi poolt (nt Svenza, sest ta pole postitanud) ei saa me midagi teada. pluss rasmeri jutt ja eelnevad postitused tunduvad loogilised.

ranka
12.01.13, 21:01
ranka, rääkides oddsidest siis kui hääletame sinu täna välja, siis on kohe selge, kas rasmer rääkis tõtt. kui rääkis, siis on kaks hunti teada. kui ei rääkinud, siis on üks hunt teada (rasmer ise). tundub hea trade ja olen nõus sind külaelanikuna (kui oled külaelanik) selle jaoks ohverdama küll. either way saame ühe hundi teada (vb kaks). hääletades kellegi randomi poolt (nt Svenza, sest ta pole postitanud) ei saa me midagi teada. pluss rasmeri jutt ja eelnevad postitused tunduvad loogilised.

Kuidas ei saa? Kui me võtame näiteks Svenza välja, siis ehk jopastume ja ta on hunt. Öösel süüakse KT ära ehk mina ning teame ,et rasmer on ka hunt. Lisaks rasmer pakkus välja GS ehk tema on siis külaelanik.

Tundub, et sina oled teine hunt ?

rasmer
12.01.13, 21:01
Ranka kohta ma sain info teada alles täna. Ma sind täielikult ei tahtnud kohe süüdistama hakata kui su nimi piisavalt vedu ei võta, mida kahjuks ei juhtunud, nii et pidin teiste plaanidega kaasa minema, aga igaüks võib vaadata, et ma tulin mitu korda su nime juurde tagasi. Kartsin tegelikult, et te hääletate mind juba eile välja, sest olin päris palju pildis ja nimetasin su nime. Õnneks läks inward ja sain Ranka nime kätte. Kindlasti mul vedas tõsiselt, et ma kaks nime nii kiirelt kätte sain, aga see tõde.

Godspeed_EJ
12.01.13, 21:01
Boldi ei tohi muuks kasutada, aga pole hullu, närviline aeg ma tean. :)

Ma võin ilma boldita ka küsida, kui reaalne see on, et kahe ööga oled 2-2 pannud täppi? Bold oli lihtalt selleks, et teised külaelanikud wall of tekstist olulise eristaksid.

Ja miks sa ikkagi eile siis nimesid vahetasid terve päeva? Kui sa oled KT, siis peaks sellel olema loogiline seletus? Mina seda näha ei suuda.

IamAllin
12.01.13, 21:04
vabandust, olin Rocki mängul ja siis pubis PL jälgimas. Kui ranka väidab, et on külatark ning sai kindallt teada, et rasmer on hunt (kahtlustaisn seda ka eile), siis võtame rasmeri välja nign saame lahti hundist, kahjuks öösel ka ranakst. Kui aga rasmer ei ole hunt ja ranka meile udu jaanud, siis on tema hunt ning saame ta homme välja hääletada. Lihtne. Rasmer

ranka
12.01.13, 21:04
Ranka kohta ma sain info teada alles täna. Ma sind täielikult ei tahtnud kohe süüdistama hakata kui su nimi piisavalt vedu ei võta, mida kahjuks ei juhtunud, nii et pidin teiste plaanidega kaasa minema, aga igaüks võib vaadata, et ma tulin mitu korda su nime juurde tagasi. Kartsin tegelikult, et te hääletate mind juba eile välja, sest olin päris palju pildis ja nimetasin su nime. Õnneks läks inward ja sain Ranka nime kätte. Kindlasti mul vedas tõsiselt, et ma kaks nime nii kiirelt kätte sain, aga see tõde.

Mis info?

Ma ei saa lihtsalt aru, kuidas saab nii naiivselt uskuda sellist juttu. Hundina ma teeksin täpselt sama käigu, kui asi on omadega "perses" ning esineksin KT all. Täna oli sul veel fucking eriti hea aeg lootes, et iamallin, maxi või svenza vms. on KT ning sind ei võeta täna vahele. Täiesti haige, kuidas saab sellist ila üldse uskuda?

Hommikul rasmer peeretab pihku ja irvitab, et lollid külaelanikud. Uskumatu.

q_q
12.01.13, 21:04
väga huvitav twist, loen postid läbi kohe, sec

rasmer
12.01.13, 21:05
Ranka sai kindlalt teada, et ma olen hunt aga ei teinud päevade jooksul mitte ühtegi vihjet või liigutust minu välja hääletamiseks ?

reggie
12.01.13, 21:06
ning eile OMG kohta emotsioonide najal ja ta on hoopis külaelanik..
See oli hea lause..

Tho godspeedi postitusest ma aru ei saa. Miks peaks hunt nii tegema?
Ranka ründas ka MP'd kui see ilmselgeks muutus siis "muutis" mõneks ajaks arvamust, et siis tagasi tulla. Inkward kahtlustas ka Rankat..
Ranka

ranka
12.01.13, 21:08
Ranka sai kindlalt teada, et ma olen hunt aga ei teinud päevade jooksul mitte ühtegi vihjet või liigutust minu välja hääletamiseks ?

Misasja? Ma ei ole kunagi sinu kohta ju küsinudki! Loe mu eelmist postitust:

1. päev küsisin inwardi kohta, kes kohe lahkus
2. päev küsisin OMG kohta

Ja mõelge selle peale, et kui te oleksite KT - keda te esimesena küsiksite? Obv mind, sest ma arvan, et ma olen nimekirjas esimene kandidaat juba nime pärast. Ikka esimesena ranka kui godspeed või iamallin jne. Seega miks sa esimesena küsisid just Godi, mitte mind? See ei make sense.

IamAllin
12.01.13, 21:10
Misasja? Ma ei ole kunagi sinu kohta ju küsinudki! Loe mu eelmist postitust:



Täna lähen ma külatargana minekut nii või naa. Kui hääletate või söövad ära hundid! Jätate homseks alles 3 hunti, kellest kõigest üks (rasmer) on teada ja ning jääte 6:3 ???

q_q
12.01.13, 21:11
väga palju informatsiooni lühikese ajaga vaja läbi töödelda

rasmeri väljatulek tundub tõesti desperate bluff mida ootaks hundilt, keda välja hääletatakse

sama ranka kohta

peaksime seda vaatama, et kui rasmer valetab siis jääb 2 hunti ja kaotame külatarga

kui ranka valetab siis jääb 1 hunt ja kaotame samuti külatarga

kumb meile kasulikum on?

ranka
12.01.13, 21:11
Täna lähen ma külatargana minekut nii või naa. Kui hääletate või söövad ära hundid! Jätate homseks alles 3 hunti, kellest kõigest üks (rasmer) on teada ja ning jääte 6:3 ???

Kui mind hääletakse/ära süüakse, siis revealitakse mu amet, mis on külatark. Seega rasmer valetas ehk rasmer on siiski hunt.

q_q
12.01.13, 21:14
väga palju informatsiooni lühikese ajaga vaja läbi töödelda

rasmeri väljatulek tundub tõesti desperate bluff mida ootaks hundilt, keda välja hääletatakse

sama ranka kohta

peaksime seda vaatama, et kui rasmer valetab siis jääb 2 hunti ja kaotame külatarga

kui ranka valetab siis jääb 1 hunt ja kaotame samuti külatarga

kumb meile kasulikum on?

kui rasmer valetab siis jääb 2 hunti ja elanike jääb 7?

kui ranka valetab siis homme hääletame godspeed_ej välja siis 2 päeva pärast kokku 7 mängijat ja neist 1 hunt??

ehk siis kas tahame homme 2 vs 7 või ülehomme 1 vs 6

vb arvutan valesti, vaadake üle

kardaanirist
12.01.13, 21:15
peaksime seda vaatama, et kui rasmer valetab siis jääb 2 hunti ja kaotame külatarga

kui ranka valetab siis jääb 1 hunt ja kaotame samuti külatarga

kumb meile kasulikum on?

seda minagi. arvestades kui pildis ranka on olnud, siis eeldusel et ta ei ole hunt söödaks ta järmise paari päeva jooksul nagunii ära.

rasmer
12.01.13, 21:15
rasmeri väljatulek tundub tõesti desperate bluff mida ootaks hundilt, keda välja hääletatakse
?

Ma oleks siis vastanud juba eelnevatele süüdistustele, mis olid päris lihtsad ja absoluutselt mitte muudmoodi ära lahendatavad. Ei oleks läinud otse nii meeleheitliku bluffi peale, kui kogu story läbi mõelda, siis minu oma on igal juhul loogilisem kui ranka räuskamine.

rasmer
12.01.13, 21:16
Sõnastus läks natuke valesti, aga saate vast mõttest aru.

q_q
12.01.13, 21:17
jah aga kui sul nagunii väljaminek siis see oleks hundina kaval, et õige külatark välja meelitada

ranka
12.01.13, 21:18
Ja mis põhjusel üleüldse rasmer end pidi avalikustama. Tal ei olnud mitte ühtegi põhjust selleks teha, sest hääled ei olnud lõplikud. Kui ta oleks olnud KT, oleks ta oodanud aja lõpuni, peilinud lisainfi ja siis tulnud sellega välja, sest ta oleks hävinenud nii või naa.

Seda MINA tegin terve selle mängu jooksul, alates esimesest postitusest ja kuna ma teadsin, et mängus ei ole ühtegi KT-d, siis mu kohta infot ei saa, aga eeldasin, et hundid võtavad mu kindlalt üheks main targetiks.

Kui ma oleksin olnud hunt, ma oleksin olnud vait, et kiirelt endalt tähelepanu ära saada vähendades nii KT mu nime võtmist. Oleksin olnud vaikselt, kui teised siin ala svenza vms.

Ja nagu ütlesin: miks peaks võtma enne nimekirjast randomi?

q_q
12.01.13, 21:19
ma sirvisin lihtsalt enamus poste ja ei mõelnud väga sügavalt

pmslt vastake, kas meil homme 2vs7 või ülehomme 1vs6 kasulikum mängida? on sel vahet?

ma loen kohe postsid uuesti läbi ja teen otsuse

ranka
12.01.13, 21:20
seda minagi. arvestades kui pildis ranka on olnud, siis eeldusel et ta ei ole hunt söödaks ta järmise paari päeva jooksul nagunii ära.

Sest ma eile käisin kogemata huntidele ette vett segades. S.t. MP võeti minu pärast välja, aga tegelt siiski just teie pärast, mis ajab ka nii närvi, et keegi teine tööd ei tee, siis miski desperate mowgli isand hundike tuleb teeb bluffi, jälle kari kuulab ja hüpnotiseeritud.

ranka
12.01.13, 21:21
Kusjuures kui ma lähen, siis hoidke silma peal kindlalt kardaaniriistal.

rasmer
12.01.13, 21:22
Ja nagu ütlesin: miks peaks võtma enne nimekirjast randomi?

Ülehindad enda tähtsust, võtsin Godspeedi, sest ta on foorumis eelnevalt tundunud intelligentse postitajana. Targemate mängijate rolle on alati parem teada.

ranka
12.01.13, 21:25
Ülehindad enda tähtsust, võtsin Godspeedi, sest ta on foorumis eelnevalt tundunud intelligentse postitajana. Targemate mängijate rolle on alati parem teada.

Või äkki sa tahad Godspeedile alibit tekitada homseks?

q_q
12.01.13, 21:28
mõtlesin seda, et miks peaks ranka külatargana kohe välja tulema peale rasmeri posti? kõik hääled olid veel rasmeri peal ja vb keegi poleks uskunud teda ja ta oleks ikkagi välja läinud. siis hundinda ta obv oleks valetanud AGA siis poleks huntidel teada kes külatark

rohkem tundub ranka siin desperate

kardaanirist
12.01.13, 21:29
Ranka, Godspeed ja Puppet on peamised kahtlusalused.
-Puppetit ma ei usu sellepärast, et ta pole otseselt kellegi vastu veel pöördunud.
-Ranka teeb rünnakuid igas suunas ning muudab hääli jne. Võib olla on agressiivne külaelanik, tema stiili teades, ei saa välistada.

Üldiselt tuleb mõelda ka kõigi rollid peale ning panna tähele neid postitusi, mida ei tehta.

rasmeri teooriat toetab ka see postitus. kes öösel ära söödi??? inward obv. nimetas kaks hunti ära ja tundus liiga ohtlik. juhul kui rasmer ei ole KT, siis väga well played. hetkel lihtsalt tundub, et kõik langeb kokku. inwardi ära söömine pärast sellist posti, minu kahtlused godspeedi osas. samuti ütles -andres-, et KT on saanud teada kaks vajalikku nime (kõige vajalikum on vaja teada saada huntide nimed) ja rasmer oskas kohe kahte hunti nimetada jne. hetkel tundub lihtsalt ranka/godspeedi variant suht obv. ja juhul kui tõesti rasmer tegi hea bluffi ja nii ei ole, siis võime ranka/godspeedi (eeldusel, et üks neist ellu jääb) kindlalt külaelanikeks tembeldada ja rasmeri homme üles puua.

neeme
12.01.13, 21:29
Nii, loen jõudsin ikkagi enne kümmet koju. Loen teemat ja vaatan kas suudan ka veel mingi sõna sekka öelda ja nt nime muuta vms.

ranka
12.01.13, 21:29
mõtlesin seda, et miks peaks ranka külatargana kohe välja tulema peale rasmeri posti? kõik hääled olid veel rasmeri peal ja vb keegi poleks uskunud teda ja ta oleks ikkagi välja läinud. siis hundinda ta obv oleks valetanud AGA siis poleks huntidel teada kes külatark

rohkem tundub ranka siin desperate

JA MIKS PEAKS RASMER TULEMA KÜLATARGANA VÄLJA KUI HÄÄLETUSE LÕPUNI ON 2 TUNDI? Elu on näidanud, et lõpus tehakse palju muudatusi ja kui tal kindel minek siis alles teha post. WTF, kuidas saab nii naiivselt uskuda.

reggie
12.01.13, 21:30
Või on Ranka ja GoJ siiski hundid ja Ranka üritab OMG kes tõenäoliselt ongi külaelanik, nööri kaela panna, säästes nii kolmanda hundi naha mõneks ajaks?

q_q
12.01.13, 21:31
samuti ütles -andres-, et KT on saanud teada kaks vajalikku nime

vaevalt -andres- niimoodi ette spoliks, et huntide nimed on teada. pigem see sõna "vajalik" oli seal lihtsalt kaunistuseks

q_q
12.01.13, 21:32
JA MIKS PEAKS RASMER TULEMA KÜLATARGANA VÄLJA KUI HÄÄLETUSE LÕPUNI ON 2 TUNDI? Elu on näidanud, et lõpus tehakse palju muudatusi ja kui tal kindel minek siis alles teha post. WTF, kuidas saab nii naiivselt uskuda.

ma ei tea, tundub teie mõlema poolt liiga kiiruga tehtud move, ükspuha kes teist külatark

lihtsalt mõtlesin selle peale ja praegu tundud sina kahtlasem

aga ma open-minded

-andres-
12.01.13, 21:32
30min jäänud, seis hetkel järgmine.

2.q_q Ranka
3.reggie Ranka
4.rasmer Ranka
5.kardaanirist Ranka
6.neeme q_q
7.Svenza-pole täna kordagi rääkinud
8.Ranka Rasmer
9.Iamallin Rasmer
11.OuMaiGaad Ranka
12.Maxi Neeme
13.Godspeed_EJ Rasmer

Ranka 5 häält
Rasmer 3 häält
q_q ja Neeme 1 hääl

ranka
12.01.13, 21:33
Liiga hea muuv tema poolt. Olla terve turniir vait, tulla välja KT lootes, et tõenäosus tema kasuks, kui enamus KT kandidaate AFK, ise samal ajal olla eelenavlt teemas hästi passiivne ja vait ning siis lükata tanki süütud külaelanikud.

Homme olete veel suureams segaduses, kuna mu KT roll teile abi ei toonud, aga homseks alibi tehtud godspeedile - kas ta on hunt või süütu külaelanik. Suht sick, pigem siis hääletakse GodSpeedi poolt vms. et öösel hundid sööksid KT ja saaksite tõejäleile. Suht lollus on raisata hääli mängijatele, kes lähevad anyway ning ameti saab teada.

Lollus ja rumalus kuubis, vist laupäeva õhtu ja ise ka nats loll, et kohe oma KT jutuga tulin välja. Oleksin võinud oodata, kas inimesed usuvad või mitte. Aga mis teha, suur suur ja kiired näpud on keha nuhtluseks.

rasmer
12.01.13, 21:34
JA MIKS PEAKS RASMER TULEMA KÜLATARGANA VÄLJA KUI HÄÄLETUSE LÕPUNI ON 2 TUNDI? Elu on näidanud, et lõpus tehakse palju muudatusi ja kui tal kindel minek siis alles teha post. WTF, kuidas saab nii naiivselt uskuda.

Mõtlesin, et oleks piisavalt aega, et kõik näeksid ja oleks aega oma arvamust muuta kui huvi on. Võib-olla oleks tõesti võinud natuke kauem oodata.

ranka
12.01.13, 21:37
Mõtlesin, et oleks piisavalt aega, et kõik näeksid ja oleks aega oma arvamust muuta kui huvi on. Võib-olla oleks tõesti võinud natuke kauem oodata.

KT-na sa ise selle peale ei tulnud? hahah lubage naerda. Terve mängu oled vaikselt kaval KT ja siis teed sellise näpuka? How is that possible?

OuMaiGaad
12.01.13, 21:37
külatark peabki välja tulema enne kõige viimast hetke, nagu Rasmer tegi, viimasel pooltunnil on mõttetu seda teha.

reggie
12.01.13, 21:44
On mis on aga see krdi mäng on huvitav.

Maxi
12.01.13, 21:44
Hääletan Rasmer

Kui rasmer välja lüüakse ja ta tark on siis saame homme-ülehomme ranka ja godpseedi välja, ning siis jääb meil veel võimalus.
Kui praegu võtame välja ranka või godspeedi ja nad on külaelanikud, on ******

Maxi
12.01.13, 21:44
igaljuhul rasmer välja on +EV

rasmer
12.01.13, 21:48
Kui rasmer välja lüüakse ja ta tark on siis saame homme-ülehomme ranka ja godpseedi välja, ning siis jääb meil veel võimalus.
Kui praegu võtame välja ranka või godspeedi ja nad on külaelanikud, on ******

Ma võib-olla ei jaga kohe ära aga miks siis asi perses oleks ?

q_q
12.01.13, 21:49
Hääletan Rasmer

Kui rasmer välja lüüakse ja ta tark on siis saame homme-ülehomme ranka ja godpseedi välja, ning siis jääb meil veel võimalus.
Kui praegu võtame välja ranka või godspeedi ja nad on külaelanikud, on ******

mõtlesin ka kumb kasulikum, ma ei tea juhe nii koos. svenza ka afk niiet hääletajaid oleks ainult 6 vist?

muudan häält Rasmer praegu

rasmer
12.01.13, 21:50
Enda pärast ma üldse ei muretse, minu jaoks on need viimased 10 minutit mängus igal juhul, aga külale tõsiselt oleks parem üks hunt (Ranka või Godspeed) välja võtta, homme teine ja siis on seis juba väga hea.

q_q
12.01.13, 21:50
Ma võib-olla ei jaga kohe ära aga miks siis asi perses oleks ?

sest 7vs2 huntidel lihtsam mängida kui 6vs1

ja kui svenza peaks afk jääma siis oleks 6vs2

Maxi
12.01.13, 21:51
Rasmer kui sa oled KT ja me su praegu teada saame, siis homme läheb Ranka ja ülehomme GodSpeed, seega oled sa igaljuhul oma eesmärgi täitnud

q_q
12.01.13, 21:52
Enda pärast ma üldse ei muretse, minu jaoks on need viimased 10 minutit mängus igal juhul, aga külale tõsiselt oleks parem üks hunt (Ranka või Godspeed) välja võtta, homme teine ja siis on seis juba väga hea.

just küsisid et miks parem kui rasmer läheb välja ja nüüd kirjutad et seis väga hea kui ranka/godspeed välja? why?

neeme
12.01.13, 21:52
Ok, jõudsin lõpuks lõppu. Selle päevaga on ikka väga palju juhtunud.
Huh, tõsiselt süveneda ei jõudnud, aga tundub oddside mõttes on parem ranka'le hääl anda.
Seega Ranka.