PDA

View Full Version : Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus/sari? arutlus.



-andres-
10.01.13, 00:38
Idee siis selline, et 2 korda olen läbi viinud selle võistluse ja võiks nüüd uuesti proovida.

Uuriks alustuseks kui palju oleks tahtjaid ning kas teha asi lihtsalt ära ühekordse võistlusena või proovida alustada millegi sellisega, mis Hinnavaatluses juba aastaid käib. Alustuseks võiks proovida siis teha näiteks 2013.aastal 4 võistlust/etappi, kui huvilisi jaguks.

Kõikkide etappide kokkuvõttes saaks siis teha üldarvestuse ja vajadusel miskid karikadki organiseerida, kui inimestel huvi.

Hetkel siis olud lumised ning talvised ning võimalused suhteliselt piiratud ning alustada saaks Triobeti kardikeskusega Laagris.

Organiseerida annab seal kindlasti asja nii päripäeva kui vastupäeva sõites ehk kuidas meil endal huvi oleks.

Võistlused ise koosneks siis eeldatavalt eelsõidust/ajasõidust/A või B finaalist nagu ikka.

Läbirääkimised erinevate kohtadega võin enda peale võtta ja enamuse arvamusel ning soovil põhinedes üritaksin siis asja läbi viia.

Alustuseks siis andke märku need, kellel üldse huvi oleks ning kirjutage ka ise soovitusi/ideid kuidas võiks asi toimida.

Orienteeruv hind ühel võistlusel jääks arvatavasti ühe võistluse lõikes 30-35€ vahele, niipalju kui on silma jäänud pakkumistes.

virukunn
10.01.13, 00:54
Ma huviline, mida rohkem sõita saab seda parem (ehk siis sari).
Aga kuidas kaaludega ? Ma kaalun mõnest siin 50kg rohkem.

-andres-
10.01.13, 01:01
Ma ka üle keskmise, aga enamustes kohtades ei saa sellega midagi ette võtta kartidel, seega pead teistest lihtsalt palju kiirem olema :/.

virukunn
10.01.13, 01:06
Nojah see selleks, see ei muuda midagi. Põhieesmärk on fun ja enda arendamine nkn.

sawcrish
10.01.13, 01:27
Wooh, see on maru vinge ettevõtmine ja oleks ka osaleja kui ajad sobivad.
Eelmine suvi sai kardiga päris mõned kümned korrad sõidetud ja siuke hasart sees sellest.

masterpuppet
10.01.13, 07:16
Kui Tallinna Tulen, siis osalen. ;)

Oliverk
10.01.13, 07:52
jajah

EvilPokerBot
10.01.13, 10:26
Osaleksin ka.

Majandaja
10.01.13, 12:00
Tervist!

Oleksin ka täitsa huvitatud. Muideks vanasti sai talvel ka FK-s sõita Õismäel, mis oli eriti cool kogemus. Lisaks peaks viimsi siserada olema. Mingi aeg tagasi need veel eksisteerisid.

-andres-
10.01.13, 12:02
Laitses saab ka talvel väljas sõita, Viimsi oma on liiga väike ja rõve.
FK keskuse kohta hetkel öelda ei oska.

Majandaja
10.01.13, 13:55
Laitses saab ka talvel väljas sõita, Viimsi oma on liiga väike ja rõve.
FK keskuse kohta hetkel öelda ei oska.

Seal FK-s ongi vastavalt broneerimisele ja talvel saab sõita. Viskan lingi ka siis juba:
http://www.fkkeskus.ee/?lang=1

Laitse oleks ka huvitav, sest pole seal kunagi käinud.

Codecci
10.01.13, 14:11
Ma huviline, mida rohkem sõita saab seda parem (ehk siis sari).
Aga kuidas kaaludega ? Ma kaalun mõnest siin 50kg rohkem.
Kui sa nii pro oled, et kaal juba olulist rolli hakkab mängima siis vast võidad anyway ära :p

vsiu100
10.01.13, 14:20
Kui sa nii pro oled, et kaal juba olulist rolli hakkab mängima siis vast võidad anyway ära :p

selleks et kaal rolli hakkaks mängima, pole vaja pro olla.
kunagi töötasin õismäe fk-s instruktorina. kaalul on suur roll ja eriti annab see tunda kiirendusel, kurvidest välja tulles.

ah jaa, päris fun oli see töö. sõitsime hommikuti mehaanikuga alati miskid head päevaajad ette. hea oli vaadata, kus poisid üritasid ja ikka "ma teen ühe sõidu veel" tegid.
aga parimad ajad ja raja rekordid tulid suvel õhtul 9-10 ajal, kus õhk oli juba jahe aga asfalt veel kuum.

andke teada, kui minek, mul huvi olemas.

virukunn
10.01.13, 14:30
Kui sa nii pro oled, et kaal juba olulist rolli hakkab mängima siis vast võidad anyway ära :p

Ma elus 2 korda k2inud kardiga sõitmas :D Aga kuna kart ise kaalub ma pakun miski 150-200kg, siis 50kg kaaluvahe peaks juba tunda andma küll.

-andres- palju meid vaja oleks miinimum, et asja käima lükkaksid ?

-andres-
10.01.13, 15:28
Nu ma arvan, et võime plaani pidada juba nt 12ga, sest siis saab siserajal 6 inimest ühes sõidus teha.

BuildUp
10.01.13, 15:42
Kui fk`s saab välirajal sõita, siis see kindlasti kõige etem võrreldes viimsi ja laagriga.

e: ehk siis huvi kas fk või laitse vastu

peete82
10.01.13, 15:56
Kui sa nii pro oled, et kaal juba olulist rolli hakkab mängima siis vast võidad anyway ära :p

Kaal annab rämedalt tunda. Sirgel läheb kerge mees eest ära. Saab peale kurvi kiiremini kiiruse üles jne.

Majandaja
10.01.13, 16:16
Palju meil neid kergeid mehi ikka on? :biggrin:

veeretas
10.01.13, 16:22
Kaal annab rämedalt tunda. Sirgel läheb kerge mees eest ära. Saab peale kurvi kiiremini kiiruse üles jne.
Ise ka huviline ja võiks jep olla mingi sari vms. Praegu nt seal laagris, suvel fk-s ja Laitses, kordade arv siis vastavalt juba kokkuleppele. Ja kaal suht oluline ikka jah, kui suvel käisime pundiga fk-s siis oli kaasas ka ühe tuttava onupoeg vms nii 12-14 ja sai lõpuks kirja paremuselt kolmanda aja kuigi näha oli, et autosõit oli suht võõras talle.

virukunn
10.01.13, 16:26
Ma kahtlen kas me siit 12 kindlat venda kokku saame.. aga mine sa tea.

Oliverk
10.01.13, 16:41
10 juba koos.

-andres-
10.01.13, 16:45
Kokkuvõttes kui puudu peaks jääma, siis eelmistel kordadel olen ka lappinud oma sõpradega need augud kinni, seega vajadusel kellegil ikka mõni tuttav kes tahab tulla ja pole patt, kui teeb ainult sellepärast siia kasutaja.

Samuti veel pole sõna võtnud spets roolikeeraja kergkaallane RudiTurbo ning ka teerajaja siiani alati pundis olnud. Küll inimesed veel märkavad ja tärkavad.

muruntau
10.01.13, 17:31
Üks autofish juures, huvi olemas nii sarja kui ühekordse evendi vastu.

TrvP
10.01.13, 17:35
Üks autofish juures, huvi olemas nii sarja kui ühekordse evendi vastu.

+1

Cash87
10.01.13, 18:28
Üks autofish juures, huvi olemas nii sarja kui ühekordse evendi vastu.

+2

Codecci
10.01.13, 19:27
selleks et kaal rolli hakkaks mängima, pole vaja pro olla.
kunagi töötasin õismäe fk-s instruktorina. kaalul on suur roll ja eriti annab see tunda kiirendusel, kurvidest välja tulles.

ah jaa, päris fun oli see töö. sõitsime hommikuti mehaanikuga alati miskid head päevaajad ette. hea oli vaadata, kus poisid üritasid ja ikka "ma teen ühe sõidu veel" tegid.
aga parimad ajad ja raja rekordid tulid suvel õhtul 9-10 ajal, kus õhk oli juba jahe aga asfalt veel kuum.

andke teada, kui minek, mul huvi olemas.
Ma suht PokkeriProd.com keskmine kardisõitja ja sõber kes üsna hea teeb ikka 2 sekki kiiremaid ringiaegu ilusti, kaal on sama. Ja ta ka aint hobikorras sõitnud, õige pro teeb talle ka prolly paari sekundiga ära seal Triobeti rajal.

vsiu100
10.01.13, 21:11
võimalik. muidu seal on ka ju rankingud kaalu järgi.

fyte
10.01.13, 21:53
Ma ka huvitatud.

RudiTurbo
10.01.13, 22:56
Laitse on ainuke koht, kus saab kaalu võrdsustada. Seal kartidel kaalukausid ning selleks vajalikud raskused olemas.

virukunn
11.01.13, 22:52
Tundub, et rohkem huvilisi vist ei tule ?

12+ meid nüüd koos anyway. Võiks mingeid kuupäevi paika panema hakata ?

Priidix
12.01.13, 10:40
Ma oleks ka käpp (50-50), kuupäevast oleneb palju.

RudiTurbo
12.01.13, 22:48
Kas Highrollerite sari ka tuleb, 100€ BI, Winner Takes all? :D

-andres-
13.01.13, 00:33
Kas Highrollerite sari ka tuleb, 100€ BI, Winner Takes all? :D
Ma ise niipalju raskem, et võimatu, aga kui tahaksid raha peale sõita, siis oleks huviline olemas vb. PM kui huvi.

Rage
13.01.13, 21:49
Andke märku kui toimumas on, raskekaallasena vast võitusid noppima ei tule, aga osa võtaks ikka..

GMeCh1ps
25.01.13, 22:22
http://www.reporter.ee/2013/01/24/vaata-kuidas-olaf-suuder-kardiga-jaarajal-hakkama-sai/

Tundub lahedam variant kui kuskil angaaris põristada.

-andres-
25.01.13, 23:04
Nii, huvilisi jagub ilusti. See kuu pole aega sellega tegeleda, aga järgmise kuu algul võtan asja kätte, broneerin, organiseerin.

virukunn
25.01.13, 23:47
http://www.reporter.ee/2013/01/24/vaata-kuidas-olaf-suuder-kardiga-jaarajal-hakkama-sai/

Tundub lahedam variant kui kuskil angaaris põristada.

Absoluutselt, aga esialgu oleks vaja lihtsalt mingi punt kokku saada. Hiljem võib ju kõike teha/muuta.

GMeCh1ps
26.01.13, 09:46
Nagu näha ei ole see probleem.