PDA

View Full Version : FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.



inward
10.01.13, 17:04
Tähelepanu!

Mängijad, kes eelmine hooaeg liigat mängisid, Teie litsents on kaotanud nüüdseks kehtivuse. Kellel on kindel plaan järgmine hooaeg liigat mängida ning soovite tasuta JALKA tellimust, siis pikendage litsents hiljemalt 17. jaanuariks.

Litsentsi ja sellega koos ka ajakirja Jalka tellimust on võimalik pikendada Eesti Jalgpalli Liidu kodulehe kaudu - http://www.jalgpall.ee/reglicense.php (E-pood -> Mängija litsents). Litsents kehtib litsentsi pikendamisest alates kuni kalendriaasta lõpuni.

Igaks hooajaks on liigas mängijale KAKS väljaminekut: Mängija litsents 15.90€ ja liigaosavõtumaks klubile 25€ (klubi arvele). Seetõttu soovitan varakult litsentsi tegemisele mõelda, kes soovivad see hooaeg liigat mängida. Kui ma märtsis/aprillis mehi hakkan võistkonda regama, siis peavad MÕLEMAD olema makstud.

Osavõtumaks 25€ tuleb tasuda MTÜ FC Pokkeriprod arveldusarvele: 221052210863 (selgitusse liigaosavõtumaks).

Kõik uued mängijad (kes eelmisel aastal meie võistkonnas ei mänginud) peavad enne konsulteerima minuga. Eelmise aastaja mängijatel on nö eesõigus. Panen selle nimekirja siia varsti ülesse. Vanad mängijad andke mulle varakult teada, kui liigas kindlasti osaleda ei plaani.

inward
10.01.13, 17:35
Eelmise aasta mängijate nimekiri:

Te olete vaikimisi sees. Tegin mõningasi muudatusi ja eemaldasin mõned inimesed.



Andri A.
Andrias N.
Fyte
Gerd
Hardi H
Henri
Joosep
Kait
Karel
Karu
Lauri
Margus
Markus K.
Martin A.
Max
Müür
Niki
Pastilaa
Pumper
Rando S.
Timo E.
Veeretas

The_Meer
12.01.13, 13:16
Võtsid mu teadlikult listist maha? Ma siin eelmise aasta lõpp ei k2ind jah trennis, aga ma mainisin seda müürile. Muidu plaan uuesti reg käima hakata, kuigi iga pyhap arvatavasti ei jõua, kuna see mu jaoks halb päev ning plaanin ka liigat m2ngida!

inward
12.01.13, 15:36
Võtsid mu teadlikult listist maha? Ma siin eelmise aasta lõpp ei k2ind jah trennis, aga ma mainisin seda müürile. Muidu plaan uuesti reg käima hakata, kuigi iga pyhap arvatavasti ei jõua, kuna see mu jaoks halb päev ning plaanin ka liigat m2ngida!

Jah, võtsin küll. Minu teada käisid ju mingil paaril kolmel liigamängul ainult. Kui plaanid regulaarselt käima hakata, siis muidugi oled koosseisu oodatud, selles ei ole küsimustki.

nikitheone
14.01.13, 11:47
ostsin litsensi ära, a pigem ajakirja tõttu, kui liiga. eks näis, kuidas jalaga paari kuu pärast on.

nikitheone
14.01.13, 12:18
vaatasin uuesti üle 2013 jaanuari maksud tänase seisuga.
2013 (https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnSfZjy_d9TPdE5saXhKaU9MREZBM25aZ1NodlFSe Hc)


kaks inimest on tänase seisuga liigatasu ära maksnud.

pastilaa
14.01.13, 17:33
kaks inimest on tänase seisuga liigatasu ära maksnud.

esimesest postist võib aru saada, et sellega aega märtsini?

inward
14.01.13, 17:38
esimesest postist võib aru saada, et sellega aega märtsini?

Tegelikult küll. Mida varem seda parem siiski. Koos litsentsitasuga, ei saagi me nõuda jaanuaris 70€ koos trenniga. Mugavam veebruaris või märtsis maksta.

nikitheone
14.01.13, 17:45
andsin teada lihtsalt. ja tegelt on kolm :)

inward
13.02.13, 16:23
Nimekirja update.


Andri A.
Andrias N.
Eero
Fyte
Gerd
Joosep
Kait
Karel
Karu
Lauri
Margus
Markus K.
Martin A.
Max
Müür
Niki
Pastilaa
Rando S.
Robi
Timo E.
Tõnis S.
Veeretas



Rohelistel märgitutel liigatasu tasutud siis. Maksame jooksvalt siis.

Pumper
14.02.13, 12:32
Mängijaid natuke vähe pole? Sellise rahvaga liigahooaja võib välja venitada, aga väga raskeks läheb.

inward
14.02.13, 13:00
No aega on veel enne kui liiga hakkab, paar kolm venda saame juurde ka. Küll hakkame saame.

inward
26.02.13, 16:29
Nimekirja update.


Andri A.
Andrias N.
Eero
Fyte
Gerd
Joosep
Kait
Karel
Karu
Lauri
Margus
Markus K.
Martin A.
Max
Müür
Niki
Pastilaa
Rando S.
Robi
Timo E.
Tõnis S.
Veeretas



Rohelistel märgitutel liigatasu tasutud siis. Maksame jooksvalt siis.

Märts on ukse ees ja seis on sama. Ärge tehke nalja, kes liigat tahab mängida peab liigatasu ka maksma.

Kas trennist on uusi kutte, kes on ka liigas mängimisest huvitatud ? Pole mõnda aega trennis käinud. Tõnise sõber Ott äkki või Andriase tuttav üks teine Lauri?

andrias
27.02.13, 10:57
Kas trennist on uusi kutte, kes on ka liigas mängimisest huvitatud ? Pole mõnda aega trennis käinud. Tõnise sõber Ott äkki või Andriase tuttav üks teine Lauri?

Ainus Lauri keda ma meie trennist nimepidi tean oled Sina, ehk ajad mind kellegagi segamini? :P

inward
27.02.13, 12:05
Ainus Lauri keda ma meie trennist nimepidi tean oled Sina, ehk ajad mind kellegagi segamini? :P

Keegi Lauri Piigert, kes Nirvaana JK-s on mänginud. Väidetavalt on käinud paar korda trennis. Eksin ?

Marduk
27.02.13, 12:14
Ütlesin sulle, Lauri, et olen see hooaeg liigast huvitatud. Sa andsid nõusoleku, ütlesid, et käigu ma trennis rohkem kohal. Viimasel ajal käin ka :) Igatahes, sain asjast nii aru ja viisin litsentsitaotluse EJLi juba ära. Seega - olen liigas või ei? Kui ei, pole probleemi, vaatan, et nimekiri juba suht täis.

Martin T

inward
27.02.13, 12:17
Ütlesin sulle, Lauri, et olen see hooaeg liigast huvitatud. Sa andsid nõusoleku, ütlesid, et käigu ma trennis rohkem kohal. Viimasel ajal käin ka :) Igatahes, sain asjast nii aru ja viisin litsentsitaotluse EJLi juba ära. Seega - olen liigas või ei? Kui ei, pole probleemi, vaatan, et nimekiri juba suht täis.

Martin T
Õigus, oled sees muidugi.


Nimekirja update.


Angelo
Andri A.
Andrias N.
Eero
Fyte
Gerd
Joosep
Karel
Karu
Lauri
Markus K.
Martin A.
Martin T.
Max
Müür
Niki
Pastilaa
Rando S.
Robi
Timo E.
Tõnis S.
Ussdoktor
Veeretas
Timo.H
Lauri L.
Lauri P.
Tarvo


Rohelistel märgitutel liigatasu tasutud siis. Maksame jooksvalt siis.

muruntau
27.02.13, 12:27
Võid minu nime ka roheliseks teha, maksin ära.

andrias
27.02.13, 12:27
Keegi Lauri Piigert, kes Nirvaana JK-s on mänginud. Väidetavalt on käinud paar korda trennis. Eksin ?

Pole teda trennis näinud lihtsalt :)
Ta mingi aeg rääkis muidu jah, et tuleb...
Eks ma uurin, kas tuleb liigat ka...

inward
03.04.13, 17:55
Uutel mängijatel, kes pole varem klubi eest mänginud peavad tegema mängijakaardi ja tasuma litsentsi EJL kontoris (Ale Coq staadionil asub).

Kui litsents on tasumata, ei saa ma mängijaid võistkonda registreerida. Äärmisel juhul 1 päev enne mängu peab olema litsents tasutud - siiski üritaks sellist olukorda vältida.

Mängijad, kes eelmisel hooajal mängisid teises klubis, peavad täitma ja allkirjastama ülemineku avalduse.

1995. a ja varem sündinud peavad hankima tervisetõendi perearstilt. Nii et Martin A., sul läheb jälle sama asi, mis eelmine hooaeg.

Praeguse seisuga sain ära regada vaid 11 mängijat.

inward
03.04.13, 18:04
Ühesõnaga päris korralikult asjaajamist - ärgem jätkem viimasele minutile.

nikitheone
03.04.13, 18:28
kus nimekirja näeb?

inward
03.04.13, 18:34
Angelo
Andri A.
Andrias N.
Eero
Fyte
Gerd
Joosep
Karel
Karu
Lauri
Markus K.
Martin A.
Martin T.
Max
Müür
Niki
Pastilaa
Rando S.
Timo K.
Ussdoktor
Veeretas
Timo.H
Lauri L.
Andres
Neyl
Marek
Georgi A


Marguse võtsin ära nimekirjast. Oma põlve tõttu ta 99% ei osale liigas :(.

Pumper
03.04.13, 18:44
Jäta sügiseks siis 1 koht vabaks ka..

E: minuarust see tervisetõend kehtib mitu aastat, uuri palun järgi, ehk siis kas Martinil on vaja uut tõendit iga aasta?

difender
03.04.13, 19:51
Minu teada tervisetõend kehtib kauem kui aasta. Näiteks juhilubade tervisetõend kehtib kümme aastat.

inward
03.04.13, 20:27
Jäta sügiseks siis 1 koht vabaks ka..

E: minuarust see tervisetõend kehtib mitu aastat, uuri palun järgi, ehk siis kas Martinil on vaja uut tõendit iga aasta?


Minu teada tervisetõend kehtib kauem kui aasta. Näiteks juhilubade tervisetõend kehtib kümme aastat.

Liidu lehel näitab, et Arul kaotab tõend kehtivuse mõne päeva pärast. Noormängijatel tulebki iga aasta uuesti teha. Küsin üle igaks jaoks.

inward
12.04.13, 15:38
Angelo
Andri A.
Andrias N.
Eero
Fyte
Gerd
Joosep
Karel
Karu
Lauri
Markus K.
Martin A.
Martin T.
Max
Müür
Niki
Pastilaa
Rando S.
Timo K.
Veeretas
Timo.H
Lauri L.
Andres
Neyl
Marek
Georgi A




Kiirustame, kiirustame. Pole palju kohti jäänud enam, kenasti on liigatasud laekunud.

inward
17.04.13, 11:37
Angelo
Andri A.
Andrias N.
Eero
Fyte
Gerd
Joosep
Karel
Karu
Lauri
Markus K.
Martin A.
Martin T.
Max
Müür
Niki
Pastilaa
Rando S.
Timo K.
Veeretas
Timo.H
Lauri L.
Andres
Neyl
Marek
Georgi A
Tarvo
Pumper
Rauno R.




Praeguse seisuga kedagi rohkem juurde ei võta. Kui noored tulevad (Neyl ja Andres), siis tulevad. Meeskond päris hästi komplekteeritud selleks hooajaks.

Pumper
17.04.13, 11:42
Võid mind ju ka nimekirja lisada, et mul koht kindel oleks. Tulen suve lõpupoole. Liigamaksu hetkel ei maksa kuna siis ma ei saa rahvaliigas osaleda, tasun kolimisel.

Pumper
17.04.13, 11:43
Võid mind ju ka nimekirja lisada, et mul koht kindel oleks. Tulen suve lõpupoole. Liigamaksu hetkel ei maksa kuna siis ma ei saa rahvaliigas osaleda, tasun kolimisel.

Miks Robi ei liitunud?

inward
17.04.13, 12:38
Robi ei käi trennis ja ei maksa.

inward
17.04.13, 14:52
Võid mind ju ka nimekirja lisada, et mul koht kindel oleks. Tulen suve lõpupoole. Liigamaksu hetkel ei maksa kuna siis ma ei saa rahvaliigas osaleda, tasun kolimisel.

Oled sa kindel, et sa tuled ? Sellisel juhul pead korralikult trenni tegema seal Saaremaal ka vahepeal. Ega mehi on meil päris palju nimekirjas.

Sul on litsents tasumata veel btw.

Pumper
17.04.13, 16:16
No ma ei tasugi ennem, kui regan võistkonda ei saa rahvaliigat ju mängida. Trennid juba käivad, päris soliidsel tasemel meestega.

inward
17.04.13, 16:23
Okei, siia nimekirja. No problemo.

inward
17.04.13, 23:56
Angelo
Andri A.
Andrias N.
Eero
Fyte
Gerd
Joosep
Karel
Karu
Lauri
Markus K.
Martin A.
Martin T.
Max
Müür
Niki
Pastilaa
Rando S.
Timo K.
Veeretas
Timo.H
Lauri L.
Andres
Neyl
Marek
Georgi A
Tarvo
Pumper
Rauno R.




Saime siiski Rauno ka ära räägitud, hakkab vajadusel väravas olema liigamängudes. Seega väravavahtide probleem on lahendatud ja Gerd saab rahulikult 98% mängudest väljakul mängida.

pastilaa
18.04.13, 08:56
Saime siiski Rauno ka ära räägitud, hakkab vajadusel väravas olema liigamängudes. Seega väravavahtide probleem on lahendatud ja Gerd saab rahulikult 98% mängudest väljakul mängida.


tema oli eelmine kontrollmäng vv? kui nii,siis väga timm

inward
18.04.13, 09:53
Tema jah.