PDA

View Full Version : NL4- Set vs flush draw



robert
16.01.13, 15:24
Merge Network $0.02/$0.04 No Limit Hold'em - 9 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP2: $4.43
CO: $9.06
BTN: $3.69
SB: $6.50
BB: $4.00
UTG: $2.48
UTG+1: $4.10
UTG+2: $4.57
Hero (MP1): $3.38

Pre Flop: ($0.06) Hero is MP1 with 6:spade: 6:heart:
UTG calls $0.04, UTG+1 raises to $0.12, UTG+2 calls $0.12, Hero calls $0.12, 2 folds, BTN calls $0.12, 3 folds

Flop: ($0.58) K:heart: T:diamond: 6:diamond: (4 players)
UTG+1 bets $0.42, UTG+2 calls $0.42, Hero calls $0.42, BTN raises to $1.20, UTG+1 folds, UTG+2 folds, Hero calls $0.78

Turn: ($3.82) 7:spade: (2 players)
Hero checks, BTN checks

River: ($3.82) 5:diamond: (2 players)
Hero checks, BTN bets $1.00, Hero calls $1

Final Pot: $5.82
BTN shows 4:diamond: K:diamond: (Flush King High)
Hero mucks 6s 6h
BTN wins $5.53
(Rake: $0.29)

Vastane oli TAG. Täpselt andmeid enam ei mäleta, aga käsi oli mul tema kohta üle 100. Tundus igati OK tüüp.

Minu arvamus on, et ma turnil oleksin pidanud Bettima, ma enam ei mäleta, miks ma seda ei teinud (mingi strateegia oli). Ja Riveri kohta sooviks ka teada, et kas ma käitusin väga valesti? Tänud neile, kes võtavad vaevaks mind aidata.

Maxi
16.01.13, 15:29
Teretulemast foorumisse Robert!

Mõni väike küsimus
Miks sul full stack ei ole?
Miks sa flopist sisse ei jammi seda kätt lihtsalt?

Mrt1989
16.01.13, 15:30
Setiga ta oleks turni bettinud ja kui riveril flush ka veel kokku tulei siis foldiks seti siin ära.

Mrt1989
16.01.13, 15:32
Teretulemast foorumisse Robert!

Mõni väike küsimus
Miks sul full stack ei ole?
Miks sa flopist sisse ei jammi seda kätt lihtsalt?

4way tahad bottom sette jammida ?

Maxi
16.01.13, 15:34
NL4 ITT

Any K ja FD callib selle ära praktiliselt. TT/KK läheb pre juba sisse.

NL4 peaks merges kõige madalam limiit ka olema vist

Vandalar
16.01.13, 15:34
Multiway limbitud pot ning väga palju tõmbeid on lauas, st peaksid raha ck/r-ga ai ajama vist flopis, kuid nt QdJd vastu on sul väga nigel equity ja oled taga vist.

Maxi
16.01.13, 15:36
wat, vandalar sa teed praegu nali? vaata palju dead money on lauas

robert
16.01.13, 15:37
Tänud vastuste eest.

Miks sul full stack ei ole? - MMMmm. Ilmselt olen lihtsalt algaja, polegi mingit seletust sellele. Vb, et kardan rohkem raha kaotada??

Miks sa flopist sisse ei jammi seda kätt lihtsalt? - Ma arvan, et mu plaan oli slowplay, kuna Carbon pokkeris on hirmsad regularid koos siis ma harjunud seda tegema, aga ma täitsa nõustun, et see oleks olnud hea variant.

To:Mrt1989- Ma üldiselt turnil ise arvasin, et ta ilmselt ajab flushi taga. Riveril ma millegipärast lihtsalt mõtlesin, et aga ÄKKI tal ei ole :D. Ühesõnaga selline korralik algaja värk.

Maxi
16.01.13, 15:40
NL4´s ei ole hirmsaid regulare, full stacki mitte omamine on ülisuur leak.

Välja arvatud kui sa taotluslikult SS mängid, aga mida ma hetkel OP´st ei usu

robert
16.01.13, 15:47
Selge võtan arvesse. Aga jah seal carbonis on päris pahasti tegelt. Hästi läheb kui saad laua, kus on VPIP kõrgem kui 20 :D. Ja istud seal kahes lauas, siis pooled tegelased on vähemalt samad.Ma täitsa pahane enda peale, et seal rakebacki pärast kavatsesin mängima hakata. Nüüd üritan kuidagi 50 peale saada, mis tundub kuradi raske.

ristijeesus
16.01.13, 15:50
4way tahad bottom sette jammida ?

Mida sa siis teha tahad, quadmineda? Sa kas tahad mängida seda kätt ja lükkad nupud flopis sisse või sa arvad, et su bot set pole piisavalt hea ja sa foldid selle käe.

robert
16.01.13, 15:50
Ütleme, et tuleb samasugune flop. Ja on 2 mängijat. Mine olen siis oop ja pean siis midagi ette võtma. Kas siis oleks ka mõtekas kohe "sisse jammida"? Või paneks näiteks 2/3? Samas kui ma ju hullu panuse teen, siis ma peletan ta kohe minema ja ei võidagi väga midagi? Siis veel vist ei ole vaja karta, et keegi võiks flushi saada?

viki
16.01.13, 16:11
Ma paneks ka raha flopil sisse.Kui sa madala setiga raha sisse ajada ei julge,siis hakka väikseid paare preflop foldima.

robert
16.01.13, 16:17
Ei kindlasti ei olnud asi selles, et ma ei julgenud seal raha sisse panna, vaid pigem üritasin ma kuidagi neilt palju raha saada, aga nagu näha suht pahasti läks kõik. Okey ütleme nii, et jah seal oleks pidanud sisse lükkama, aga ikkagist ootan ma oma viimasele küsimusele vastust.

k2snakalle
16.01.13, 16:46
Ütleme, et tuleb samasugune flop. Ja on 2 mängijat. Mine olen siis oop ja pean siis midagi ette võtma. Kas siis oleks ka mõtekas kohe "sisse jammida"? Või paneks näiteks 2/3? Samas kui ma ju hullu panuse teen, siis ma peletan ta kohe minema ja ei võidagi väga midagi? Siis veel vist ei ole vaja karta, et keegi võiks flushi saada?

Oleneb ju ka sellest, et mis PF action on. Lihtsalt sisse jammida pole mõtet kui pole riidi, et vastas on fish, kes vajutab lihtsalt nuppe. Muidu ikka vähemalt 2/3 bet flopis. Kui foldivad ära, siis pot tuleb ju sulle ja $$$ ilma riskita

robert
16.01.13, 16:55
Väike offtopic, aga üldse Carbonis mängitakse jõhkralt Slowplayd. Lihtsalt väga julm, mis käed tulevad välja ja tüübid lihtsalt ei panusta. Ma mujal pole seda märganud, aga tundub, et need ameeriklased mängivad teisiti. Päris tihti ma kaotan raha top pairiga kui lõpus tuleb välja, et tüübil on set kohe flopist. Ja mina rahulikult vaikseltpanustan. Keegi kuskil kaasa tuleb, siis on alati midagi jõhrat tekib juba tunne.

k2snakalle
16.01.13, 16:56
Alguse asi, ainult kaotused jäävad meelde.

Vandalar
16.01.13, 17:38
Väike offtopic, aga üldse Carbonis mängitakse jõhkralt Slowplayd. Lihtsalt väga julm, mis käed tulevad välja ja tüübid lihtsalt ei panusta. Ma mujal pole seda märganud, aga tundub, et need ameeriklased mängivad teisiti. Päris tihti ma kaotan raha top pairiga kui lõpus tuleb välja, et tüübil on set kohe flopist. Ja mina rahulikult vaikseltpanustan. Keegi kuskil kaasa tuleb, siis on alati midagi jõhrat tekib juba tunne.
IMO täiesti tavaline asi ja see ei ole ainult Carboni eripära kohe kindlasti. Pead lihtsalt teadma, mismoodi keegi oma käsi mängib TPTK on value käsi ju ainult ikka üsna fishise vastase vastu. Kui sa oled regi vastu ja ta teab, et sa annad ck/r peale alla flopis oma TPTK-ga, siis loomulikult ta nö. slowtab- st pigem mängib kätt nii, et saada sinu showdown value kätelt ja bluffidelt value rohkem.