PDA

View Full Version : Imre & Kassikese Blogi | Pokkeriajakirjanik, kas oled jõudnud tõeni?



PokkeriProde Nuhk
18.01.13, 02:50
Vahel paneb mind mu enese naiivsus muigama. Nimelt arvasin veel natuke aega tagasi, et “pokkeriajakirjaniku töö” peaks olema minu jaoks üks äärmiselt meeldiv tegevus. Otsida uudiseid ja kirjutada minuga sarnase huviga inimestele asjadest, mida ma isegi lugeda tahaks (olgu, olgu natuke on kohustuslikke ja selliseid lugusid ka, mis mind ennast ehk nii palju ei köida, [...]

Loe edasi ››› (http://www.leibold.ee/2013/01/17/pokkeriajakirjanik-kas-oled-joudnud-toeni/)

Pumper
18.01.13, 04:28
Huvitav miks nende blogis kommentaarium on closed, pm ise kirjutan ise vastan. Sellise egostaatilise kirjatüki suhtes tahaks ju ometi miskitki kirjutada, aga jääb ära. Las elab oma mullis.

MartinGarcia
18.01.13, 12:14
Huvitav miks nende blogis kommentaarium on closed, pm ise kirjutan ise vastan. Sellise egostaatilise kirjatüki suhtes tahaks ju ometi miskitki kirjutada, aga jääb ära. Las elab oma mullis.
Pohh, kirjuta siia siis

Pumper
18.01.13, 14:09
Äkki ta ei näe neid siin:)

privador
18.01.13, 14:31
palju stars talle maxab?

Pumper
18.01.13, 15:25
ja huvitav kas palk makstakse fpp-des nagu modedele?

ranka
18.01.13, 20:33
Huvitav miks nende blogis kommentaarium on closed, pm ise kirjutan ise vastan. Sellise egostaatilise kirjatüki suhtes tahaks ju ometi miskitki kirjutada, aga jääb ära. Las elab oma mullis.

Wordpressi blogid langevad väga suurte bot-kommentaatorite otsa, kes siiani arvavad, et backlink skeem töötab (sama foorumites). Seega arvan, et see ongi põhjus, miks nende blogi kommenteerimine on suletud. See lihtsam viis tõkestamiseks. On ka alternatiive nagu Akismet või captchad.

harryahven
18.01.13, 20:48
"Ja kes vastaks küsimusele, kuidas sinna lehele satub nii suur hulk inimesi, kellel pokkeri vastu mingit huvi pole?"
elu24-ja mis on suurim kommentaatorite ussipesa esilehel on ju link pokkerilehele, ei imesta üldse..

fyte
19.01.13, 05:21
Huvitav miks nende blogis kommentaarium on closed, pm ise kirjutan ise vastan. Sellise egostaatilise kirjatüki suhtes tahaks ju ometi miskitki kirjutada, aga jääb ära. Las elab oma mullis.
Mis seal nüüd nii valet oli? Suur osa neist netikommentaatoritest ongi ju kibestunud retardid.

Unfinished
08.02.13, 00:33
Huvitav miks nende blogis kommentaarium on closed, pm ise kirjutan ise vastan. Sellise egostaatilise kirjatüki suhtes tahaks ju ometi miskitki kirjutada, aga jääb ära. Las elab oma mullis.

Pumper, mis mõtted sul tekkisid?

Pumper
08.02.13, 00:42
uudsed

Unfinished
08.02.13, 14:48
uudsed

Mina ja vbl paljud teisedki ootaks sinult blogi - harivaid kirjutisi pokkerist ja muidki tähelepanekuid elust-olust..

-andres-
08.02.13, 15:13
Ja nooruspõlve pillerkaarest. :)