PDA

View Full Version : PokerStars plaanib kaotada kalastamise ehk bumhuntingu [Starsi vastus: #165]



Toimetaja
19.01.13, 12:01
PokerStarsi esindaja Steve andis Two Plus Two foorumite vahendusel teada (http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/open-discussion-ratholing-table-seat-selecting-more-1284806/), et nad plaanivad kaotada ära kalastamise (bumhunting).

Esmaseks plaaniks on ära kaotada kindla laua valik (table selection). Kõik sama limiidi ja tüübiga lauad kombineeritakse üheks ja vajutades nupule «Mängi nüüd» viiakse sind esimesse käimasolevasse lauda.

Kui laudu ei ole või kõikide laudade kohad on hõivatud, siis pakutakse võimalust lisada end ootenimekirja või hoopis alustada uus laud.

PokerStarsi enda sõnul on vaja muudatust, sest nad on saanud mitmeid kaebusi nõrgematelt mängijatelt ja nõrkade mängimise jahtimisele spetsialiseerunud tarkvara ning mängijate areng viimastel aastatel on olnud meeletu.

Võib arvata, et see suunitlus ei muutu vaid pigem süveneb veelgi. Näiteks kõrgemate panustega laudades on saavutatud juba hetk, kus mängitakse ainult siis, kui lauas on üks nõrk mängija ja see trend liigub järjest madalamatele limiitidele.

Idee on pälvinud Two Plus Two foorumis väga palju negatiivset tagasisidet. Mängijate algatusel tehti küsitlus (http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=36723785&postcount=207), kus osalesid PokerStarsis enim reiki maksnud mängijad. 100NL ja 200NL regulaarsetest mängijatest olid 30 muudatuse vastu ja üks poolt ning 400NL+ kümnest küsitletust üheksa vastu.

Teema loodi avatud aruteluks, aga siiski tundub, et mängijate tagasisidet ei võetud kuulda ning otsus on juba tehtud. Vene keelses pokerstrategy.com foorumis PokerStarsi esindaja kirjutab (http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=36720946&postcount=479): «Me oleme saanud nõrgematel mängijatel väga palju kaebusi ja see on põhjuseks, miks me võtsime vastu antud muudatused ja see jõustub varsti».

Samas PokerStarsi, ega nende esindaja, ei ole TwoPlusTwos kinnitanud ega ümberlükanud, kas muudatus jõustub või mitte.

Vastava sisulise teema leiab SIIT (http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/open-discussion-ratholing-table-seat-selecting-more-1284806/).

Toimetaja arvamus

PokerStarsi tähelepanu juhtimine probleemile on väga hea ja tervitatav, aga nende lahendused võiksid olla paremad. Hetkel piiratakse kõikide mängijate s.h. ka nõrgemate mängijate valikuvõimalusi ja põhimõtteliselt tehakse rahalaudadest väiksem Zoomi versioon.

k2snakalle
19.01.13, 12:11
like wtf :O

vapsik
19.01.13, 12:12
Jama uudis :(

lignator
19.01.13, 12:18
Võiks siis vähemalt kahekski jagada, et ühed on table selectitavad ja teised ühised. Ma loodan, et see jääb ära.

H2O
19.01.13, 12:20
Varsti saab ainult automaadipokkerit mängida

kollane
19.01.13, 12:28
Eriti pask variant

K2okfor_Mey
19.01.13, 12:29
Paneme pokkeri raamidesse siis mängime limiteeritud holdemit. ´Nice news again PS´!

Jäämees
19.01.13, 12:30
Johhaidii

Aga see eriti suur üllatus ei saa olla... Arvestades pokkeri trende viimasel ajal

evari1
19.01.13, 12:39
Kui nii läheb, siis on mõtekam rushi mängida cashi prodel.

Oliverk
19.01.13, 12:40
Peaasi et uusi laudu saab teha.

Kotkas1000
19.01.13, 12:42
Oih, peab õppika hakkama... Arvan, et tulemuseks see, et osad cashi mängijad hakkavad mängima uusi mänge, kuna winrated võivad kukkuda nii trastiliseelt, et kehvemad vennad ei elagi ära enam.

hoss23
19.01.13, 12:43
Alati võib tuba ka ju vahetada.

viki
19.01.13, 12:46
Peaasi et uusi laudu saab teha.Selle idee järgi on üks uus laud mis tekib ainult siis,kui kõik lauad on täis.Minule,kui bumhuntijale väga halb uudis.

Oliverk
19.01.13, 12:51
ouch, siis on küll jama

sorm
19.01.13, 13:12
Nu saab ikka bumhuntida, aga lihtsalt palju raskem. Istud muutkui uutesse laudadesse maha (ei pane eelmist ennem kinni) ja valid nendest, siis mängitavad ja kordad seda protsessi, kuni saad endale soovitud koguse laudu. 24 vist saad korraga lahti teha.

Nõme reegel mudugi, et parem tehku need ananymous lauad.

$Lauri$
19.01.13, 13:23
Kõige halvem muudatus ever, kui läbi läheb.

Strawberry
19.01.13, 13:51
See on väga hea muudatus imo. Mulle alati meeldis, kuidas ongame-s ei olnud waiting listi funktsiooni üldse olemaski ning seetõttu sujuvalt tekkisid uued lauad ja tühjad kohad olemasolevates laudades täitusid kiiresti. Lisaks muidugi, et mida vähem bumhuntereid seda parem.

pastilaa
19.01.13, 13:55
See on väga hea muudatus imo. Mulle alati meeldis, kuidas ongame-s ei olnud waiting listi funktsiooni üldse olemaski ning seetõttu sujuvalt tekkisid uued lauad ja tühjad kohad olemasolevates laudades täitusid kiiresti. Lisaks muidugi, et mida vähem bumhuntereid seda parem.

lauavalik on ka oskus ja pidev töö. need, kes vastupidist väidavad on kas 24 tableritest rb prod v laiskvorstid.

tafka31
19.01.13, 14:06
Kas ma saan õigesti aru, et nüüd peavad head mängijad veel paremaks saama, et beatida ka keskmiselt häid mängijaid?

Strawberry
19.01.13, 14:24
Mitte kellegi pokkerioskus ei muutu paremaks ega kehvemaks. Igaühe pokkerioskus on peale muutust täpselt sama mis enne muutust.

AINUKE grupp, kelle olukord halveneb on straight up 100% bumhunterid. Kui võtta eelduseks on bumhunterid on mängule halva mõjuga, siis nende elu raskemaks tegemine teeb mängu ainult paremaks.

Fuck the bumhunters.

IMO

ranka
19.01.13, 14:25
Juhin tähelepanu, et see on alles plaan, mitte kindel muudatus ja 2p2-s PokerStars ise avas avaliku arutluse. Kurb on see, et vene keelses foorumis jälle esindaja rääkis, et plaan viiaksegi ellu. PokerStars 2p2-s ei ole kinnitanud, ega ümber lükanud Vene esindaja väiteid.


lauavalik on ka oskus ja pidev töö. need, kes vastupidist väidavad on kas 24 tableritest rb prod v laiskvorstid.

Tolles suures teemas on sõna võtnud ka hobimängurid aka fishid, kes räägivad, et ka nemad selectivad. Nad ei vaata küll "fishe" vaid average stäkke, potte jne. Üks väga hea kommentaar:

Micro rec player here, mostly $10NL and have taken my shot at $25NL. I do not search for specific players/fish to play with, however that is not to say that I don't table select. I still prefer to play at tables with a high average pot, high VPIP, and also join tables based on average stack and average players that see the flop.

I hope that Stars realizes that bumhunting is not the only form of table selection. While I am all for eliminating the scummier aspects of bumhunting (in principle, not that it is really noticeable at the micro stakes, there are so many tables running), I am against Stars removing table selection all together.

Allikas: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=36738459&postcount=541

ranka
19.01.13, 14:26
Kui küsida minu arvamust ja valida on praeguse süsteemi või uue vahel siis on see snap call uue jaoks, sest praegune olukord on ikka väga katkine. Autoseating scriptid on ikka väga julm tarkvara.

vapsik
19.01.13, 14:31
Kui küsida minu arvamust ja valida on praeguse süsteemi või uue vahel siis on see snap call uue jaoks, sest praegune olukord on ikka väga katkine. Autoseating scriptid on ikka väga julm tarkvara.

Kas need scriptid ei ole rohkem HU sngde teema? Seal saab ju neid samamoodi edasi kasutada.

Pigem võiks teha sellise muutuse, et laust ei saa kohe jalga lasta (eriti kui oled mingi 1 BB-ga plussis).

vapsik
19.01.13, 14:32
Mitte kellegi pokkerioskus ei muutu paremaks ega kehvemaks. Igaühe pokkerioskus on peale muutust täpselt sama mis enne muutust.

AINUKE grupp, kelle olukord halveneb on straight up 100% bumhunterid. Kui võtta eelduseks on bumhunterid on mängule halva mõjuga, siis nende elu raskemaks tegemine teeb mängu ainult paremaks.

Fuck the bumhunters.

IMO

Fuck the zoom ja muu selline pask.

Table selection samasugune oskus nagu brm ja tildiga toimetulek.

ranka
19.01.13, 14:34
Miks mitte anonüümsed lauad ja waiting listide eemaldamine. Triobetis töötab see väga hästi. Sellega kaoks ära ka datamine ja adjustiv botindus. Järgi jäävad static botid, kelle eelis on väike.

Argumendid superuseriteks, collusioniks, chipdumpinguks võiks omale jätta. Turvalisusega peab tegelema PokerStars ise, mitte mängijad.

ranka
19.01.13, 14:36
Fuck the zoom ja muu selline pask.

Table selection samasugune oskus nagu brm ja tildiga toimetulek.

Zoom on idiootne pokker, mida ei tohiks üldse olemas olla. PokerStarsile muidugi meeldiks, kui kõik oleks Zoomis, sest isegi fishid muutuvad paremaks ja kokkuvõttes eelised langevad, mis PokerStarsile väga meeldiks.

mislinn
19.01.13, 14:44
No mida ma pean lugema...unreal, kui läbi läheb.

Tarmonator
19.01.13, 14:45
Zoom on idiootne pokker, mida ei tohiks üldse olemas olla. PokerStarsile muidugi meeldiks, kui kõik oleks Zoomis, sest isegi fishid muutuvad paremaks ja kokkuvõttes eelised langevad, mis PokerStarsile väga meeldiks.

Idiootne väljaütlemine. Kõik mängud on biiditavad. Kas see on idiootne ainult selle pärast, et seal võimalik väiksemat winrate'i näidata kui tavalaudades mängides/bumhuntides? Kas HTHUSNG on ka siis idiootne kuna eeldatav ROI% parimatel jääb mõne protsendi piiridesse ja enamus vendasid ei saa üle 1%?
Sa ütled, et bumhuntingu kaotamine on hea, aga ütled, et ZOOM on paha. Räägid natuke vastu imo sellega endale.

EDIT: Ma ei väida absoluutselt, et plaanitav muudatus oleks hea vms. Paraku on ajalugu näidanud, et kui Starsil mingi plaan tuleb, siis ajapikku see ka läbi viiakse.

pastilaa
19.01.13, 14:47
Mitte kellegi pokkerioskus ei muutu paremaks ega kehvemaks. Igaühe pokkerioskus on peale muutust täpselt sama mis enne muutust.

ka live pokkeris on võimalus valida, kus lauas mängida, kus mitte. väited a la fck bumhunters jms tunduvad pinnapealsed. see loomulik osa pokkerist.


Kui küsida minu arvamust ja valida on praeguse süsteemi või uue vahel siis on see snap call uue jaoks, sest praegune olukord on ikka väga katkine. Autoseating scriptid on ikka väga julm tarkvara.

vot sellised skriptid jms on värdjalikud.

minu meelest asja peamine point ja loogika oleks, et online pokker võiks sarnaneda võimalikult palju live pokkerile. sellistest pokkeritubade ideaalidest võiks aru saada. päriselus on inimesel mälu ja võimalik ka märkmeid inimeste kohta teha. kui teemast laiemalt rääkida, siis tableselectioni ärakaotamisest loogilisem oleks igasuguse pokkeritarkvara keelamine - see annab eelise, mida sul päriselus ei ole. inimeste mitteanonüümsus ja lauavalik aga on pokkeri loogilised osad.

ranka
19.01.13, 14:52
Idiootne väljaütlemine. Kõik mängud on biiditavad. Kas see on idiootne ainult selle pärast, et seal võimalik väiksemat winrate'i näidata kui tavalaudades mängides/bumhuntides? Kas HTHUSNG on ka siis idiootne kuna eeldatav ROI% parimatel jääb mõne protsendi piiridesse ja enamus vendasid ei saa üle 1%?
Sa ütled, et bumhuntingu kaotamine on hea, aga ütled, et ZOOM on paha. Räägid natuke vastu imo sellega endale.

Kõik pokkeriliigid, mis aitavad mängijal leake parandada on halvad. Ma olen veendumusel, et pokkeri kõige tähtsam oskus on distspliin. See väljendub nii bankroll managmendis, laua valikus, parima tujuga mängimiseks kui ka mis kaarte mängida.

Pokker on väga igav mäng. Mida rohkem mängijaid lauad, seda igavamaks muutub, sest erinevalt telepildis antud kätest tegelt saad tihti junk käsi, ning tõelisi mängukäsi harva (FR 20% juhtudest) ja siiski võidad väikseid potte, kuna flopp on tühi.

Inimene, kes end displineerib ja suudab oma kehvikud foldida tekitab koheselt suure eelise endale. Mängija, kes seda ei suuda, tekitab kohe väga negatiivse eelise. Ole kasvõi durrr või isildur1, aga long runnis FR lauas sa 72o UTG-lt kasumlikult mängida ei saa. Zoom eemaldab selle ja sa ei pea enam junki mängima. Lisaks kaob laua ja koha valik ning mängu dünaamika osakaal väheneb.

lenC
19.01.13, 14:52
Kui lives fish istuks tühja lauda ja sa istud järgi, siis sa oled ikka suht creep kui sul terve laud vaba, aga otsustad just tema kõrvale istuda.

ranka
19.01.13, 15:00
minu meelest asja peamine point ja loogika oleks, et online pokker võiks sarnaneda võimalikult palju live pokkerile. sellistest pokkeritubade ideaalidest võiks aru saada. päriselus on inimesel mälu ja võimalik ka märkmeid inimeste kohta teha. kui teemast laiemalt rääkida, siis tableselectioni ärakaotamisest loogilisem oleks igasuguse pokkeritarkvara keelamine - see annab eelise, mida sul päriselus ei ole. inimeste mitteanonüümsus ja lauavalik aga on pokkeri loogilised osad.

Ideaalis ta nii on, aga niikaua, kui on andmeid, mida saad vaadelda, siis saab neid ka koguda ja kuvada. Lisaks on pokkeritööstusse programmi sissesöödud ja kui ühel hetkel öeldakse, et HUD on keelatud, siis suure tõenäosusega enmus sellest ka loobust, aga siiski jääks üks grupp, kes seda kasutaks. Cakes omal ajal oli tavaline ja netis olid HUDid saadaval.

Seega sa ei saa ühtegi programmi enam keelata, aga saab neid takistada ja ainsatakes võimalusteks ongi nime vahetamine ja anonüümsus. Kahjuks Fish ei vaheta nime, seda teevad regid ja jõuame samasse kohta.

Üldiselt olen sinuga nõus ja minu arvates anonüümsus on siiski Live mängule kõige lähedasem variant. Sa ei tee lives märkmeid vaid need jäävad mällu. Aare on station ja Meidla on agro ning see kõik. Anonüümses lauas need readid kaovad, aga lives me siiski ei mäleta kindlaid käsi ja oleks väga õiglane lähenemine.

Online waiting listid on minu jaoks ka üks suur müstika. Ma saan aru, et ootenimkiri tehakse lives, kuna ruumi ja võimaluste puudumisel ei ole teinekord piisavalt laudu, et tagada igale ühele koht, siis tehakse ootenimekiri. Onlines on laudade arv piiramatu ja seega ootenimekirja olemasolu muutub minule küsitavaks.

Anonüümsetes laudades saab selectida väga hästi. Mida kogenum ja kavalam oled, seda paremini tunned omale soodsad kohad ära. Readipõhine mäng oleks ainult sessiooni keskne ja nii naljakas, kui see ei ole, siis väga hästi tunneb ära ka teistes laudades mõne kindla mängija.

Kuldne kesktee oleks, kui oleksid olemas mõlemat tüüpi lauad või siis kõrgematel limiitidel ei ole anonüümseid laudu ning tehkugi see süsteem, mida nad plaanivad.

vapsik
19.01.13, 15:10
Kui lives fish istuks tühja lauda ja sa istud järgi, siis sa oled ikka suht creep kui sul terve laud vaba, aga otsustad just tema kõrvale istuda.

Pastilaa näebki IRL üsna kahtlane välja.

pastilaa
19.01.13, 15:12
Pastilaa näebki IRL üsna kahtlane välja.

juudile ma kõrvale ei istu kunagi. pärast rahakott tühi. teised on üldiselt OK. naiste kõrvale istumine on ka OK.

qbj0hn
19.01.13, 15:23
Pmst üks oskus/osa mängust kaotatakse ära.
Järgmiseks ei saa enam check raiseda ntx? F this shit.

tafka31
19.01.13, 15:27
Mitte kellegi pokkerioskus ei muutu paremaks ega kehvemaks. Igaühe pokkerioskus on peale muutust täpselt sama mis enne muutust.

AINUKE grupp, kelle olukord halveneb on straight up 100% bumhunterid. Kui võtta eelduseks on bumhunterid on mängule halva mõjuga, siis nende elu raskemaks tegemine teeb mängu ainult paremaks.

Fuck the bumhunters.

IMO

Loomulikult iseenesest ei muutu paremaks aga et mängu beatida tuleb rohkem vaeva näha. Nendele, kes seda teevad on see muudatus ju hea-mängu lisandub palju nit-bumhuntereid.

Vandalar
19.01.13, 15:46
IMO võiks mõlemad variandid olla mingi linnukese pead lihtsalt kuskile märkima, kui tahad ise selectida. Ning kui aus olla, siis ikka on oluline küll, et ma teaksin kuhu ma istun. Mul ei ole ju mingit garantiid peale PS-i ausõna, et nad ise ei hakka neid fielde seal kuidagi kokku sobitama ja teatud mängijate, mängijate grupi kasuks või siis iseendi kasuks kokku sobitama. Võtab ära olulise skilli elemendi mängust ning viib mängu potensiaalselt sammukese lähemale automaadi pokkerile. Asja mõte ja eesmärk on +1, kuid laua ja mängijate valikuvabaduse äravõtmine on -1.

C-3PO
19.01.13, 16:05
Kaalusingi juba bumhuntimise hoopis lõpetamist, liiga palju süümekaid. Järgmiseks võiks bännida hitnrunnijad.

qbj0hn
19.01.13, 16:06
Miks süümekad, level?

ranka
19.01.13, 16:07
Kaalusingi juba bumhuntimise hoopis lõpetamist, liiga palju süümekaid. Järgmiseks võiks bännida hitnrunnijad.

Ka ratholing on neil päeva korras (sama teema), aga selle tõkestamiseks ei ole neil veel ühtegi kindlat ideed, ega plaani välja käidud. Ratholingu all peetakse siis eelkõige silmas shortstackimist, mitte fishide ülerolli mängimist ja seetõttu on väga raske leida kindlaid piire.

Kotkas1000
19.01.13, 16:10
Mina näiteks ei selecti mitte ainult bummimise eesmärgil vaid vahest väldin ka mõnele ebamugavalt regile paremale käele istumist seal hulgas need rõvedad SS-id. Tra, ei sobi see asi kohe kuidagi, kui järele mõelda. Päev rikutud selle uudisega. Peaks tegema libakontosid 2p2 ja fishine esinedes just sellele argumendile rõhuma, et ei taha iga regiga mängida.

qbj0hn
19.01.13, 16:13
Tilt post, http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=36746924&postcount=566 , aga ma arvan nii.
Idiootsus.

$Lauri$
19.01.13, 16:26
Mõtlesin veel kord selle halva uudise üle järgi ja tildilaadne seisud hakkab tekkima. Ma lihtsalt ei mõista, mida Stars sellega võidab. Keskmine fish geneb 100x vähem rake kui regular. Väga haige update oleks ikka, ei vabanda seda debiilsust kuidagi välja.

C-3PO
19.01.13, 16:28
Ei ole level. Lolli vastu mängides ei tea ju kunagi, mõni mängib pere säästud maha. Regularilt raha võtta on lihtsalt kaif, esiteks sa oled tast üle, teiseks sa tead, et sa ei tekita talle mingit rahalist kahju.

KristjanRawk
19.01.13, 16:30
viimane post on idiootsus, ei tekita mingit rahalist kahju? purjus oled või. raha ilmub ta kontole insta mingitmoodi tagasi?

ranka
19.01.13, 16:31
Mõtlesin veel kord selle halva uudise üle järgi ja tildilaadne seisud hakkab tekkima. Ma lihtsalt ei mõista, mida Stars sellega võidab. Keskmine fish geneb 100x vähem rake kui regular. Väga haige update oleks ikka, ei vabanda seda debiilsust kuidagi välja.

Fish teeb sissemakseid, regular teeb väljamakseid. Kui sissemakseid ei tehtakse kukub tööstus kokku väga kiirelt, sest väljamaksed ja rake imevad süsteemist raha ära.

Sissemaksed ei kao kuskile, aga PokerStars tahab, et fishi tehtud sissemakse kestaks võimalikult kaua. See tähendab, et kui fish istub lauda, siis ei istuks ta ümber 8 regulari, kes pärast fishi bustimist/lahkumist tapavad laua ära. Nii "ajusid nussides" ei saa enam fishi efektiivselt bummida, vaid tuleb hakata mängima ka halvemates laudades.

Täpselt samal põhjusel ei tehta eriti deep laudu. Mõtle, kui on võimalik osta lauda kogu rolliga näiteks $500-ga 100NL lauda. Kui fish nüüd selle $500 kaotab ühe potiga, siis PokerStars saab vahelt ainult $3 reiki. Kui aga saaks lauda osta maksimaalselt $50-ga, siis fish peab kaotame vähemalt 10 potti ehk PokerStars saab vahelt $3 x 10 reiki.

Sama iga toa puhul obv, mitte ainult starsi.

qbj0hn
19.01.13, 16:31
Ei ole level. Lolli vastu mängides ei tea ju kunagi, mõni mängib pere säästud maha. Regularilt raha võtta on lihtsalt kaif, esiteks sa oled tast üle, teiseks sa tead, et sa ei tekita talle mingit rahalist kahju.

Siukse suhtumisega kahjuks raha ei võida ja see on vist see põhjus milleks me kõik siin oleme?
Maailma parandamiseks on teised foorumid.

C-3PO
19.01.13, 16:31
Mõtlesin veel kord selle halva uudise üle järgi ja tildilaadne seisud hakkab tekkima. Ma lihtsalt ei mõista, mida Stars sellega võidab. Keskmine fish geneb 100x vähem rake kui regular. Väga haige update oleks ikka, ei vabanda seda debiilsust kuidagi välja.

Stars saab rohkem reiki, kuna pannakse mängima inimesed, kelle oskused ei erine enam nii drastiliselt.

ranka
19.01.13, 16:33
Ei ole level. Lolli vastu mängides ei tea ju kunagi, mõni mängib pere säästud maha. Regularilt raha võtta on lihtsalt kaif, esiteks sa oled tast üle, teiseks sa tead, et sa ei tekita talle mingit rahalist kahju.

Sa ei saaks vist külapoe omanik ka olla. Pereisa ostab siis äkki viimase raha eest pudeli viina vms. Sellise mõtlemisega jääd sa küll elule jalgu. Ja regular ei tähenda automaatselt, et tal raha lademetes.

$Lauri$
19.01.13, 16:34
mõni mängib pere säästud maha.


Sellise mõtlemisegaa ei tohi pokkerit mängida. No pity in poker. Kõigil on võrdsed võimalused oma raha kasutada/raisata/teenida kapitalistlikus ühiskonnas. Pokker on täpselt samasugune hasartmäng nagu rulett, slots etc. Lihtsalt long run on võimalik positiivne edge saavutada ja rake biitida.

Kotkas1000
19.01.13, 16:39
Mul loll küsimus, kas fishide jaoks lähevad mängud tõesti kergemaks? Regid ei kao ju kuhugile. See, et neile vasakule käele järgi ei saa istuda, ei muuda kehva mängija jaoks imo ju midagi.

qbj0hn
19.01.13, 16:40
Täpselt nii, muudab ainult regulari seisukohalt. Fishil on ikka random reg kõrval prolly.

C-3PO
19.01.13, 16:45
Siukse suhtumisega kahjuks raha ei võida ja see on vist see põhjus milleks me kõik siin oleme?
Maailma parandamiseks on teised foorumid.
Ütled, et võitvate mängijate vastu selektiivselt mängides ei saa võita raha? (Ma ei oska öelda teiste mänguformaatide kohta, aga HU-s saab, ja efektiivselt).

farik666
19.01.13, 16:50
Kuidas see HU cashi mängijaid peaks mõjutama?

Kotkas1000
19.01.13, 16:51
Ma ei tea, kas selline mõte on läbi jooknud, aga mida arvata random seating süsteemist? Ehk sind pannakse istuma lauas suvalisele kohale. See oleks oliliselt vastuvõetavam ja täidaks eetilisi kaalutlusi.

Codecci
19.01.13, 16:53
Tundub huvitav.

Õnneks tundub, et Stars kunagi nimesid ei lase vahetada ega anonymous laudu ei tee - need asjad on porno. Aga must-move games võib täitsa põnev olla. Eks ole näha.

Vandalar
19.01.13, 16:53
Stars toob lihtsalt ettekäände nagu see oleks mängijate soovidele vastutulemine. Tegelikult võetakse vastu lihtsalt neile kõige kasumlikum otsus ja püütakse jätta mulje nagu see oleks avalik arvamus või läbi tagasiside saadud tulemus. Tagasisidet antakse neile igasugust ja ma arvan, et nad lihtsalt võtavad suvalise sampli tagasisidet, sellise mis nende eesmärgiga sobib ja siis esitavad selle justkui mingi trendi ja mängijate soovina.
PS. See mõte, mis ranka üks päev välja käis on mul sellest ajast saati peas kõmanud- Stars võta kätte ja tee keskkond fishisemaks! Achievementid igasuguste käte võitmise eest jms- seal ei peagi mingit päris väärtust selle taga olema, peaasi, et see mingi badge'i või muu staatust upitava märgi külge jätaks ja edetabelid jms ning fishe voolab sisse nagu muda ja kedagi ei koti enam, et seal keegi bumhuntib. Kas siis ka selline küsimus oleks kerkinud, kui online pokker oleks avatud, mitte piiratud isegi EL-i siseselt?

qbj0hn
19.01.13, 17:20
Ütled, et võitvate mängijate vastu selektiivselt mängides ei saa võita raha? (Ma ei oska öelda teiste mänguformaatide kohta, aga HU-s saab, ja efektiivselt).

Pole seda öelnud üheskis oma postis.
Sa teed lihtsalt oma elu raskemaks mingi wannabe eetika pärast. Ega starsis 5 aastased ei saa mängida, täiskasvanud inimesed ja ise teavad kuidas enda rahaga ümber käivad.

ESTPatrick
19.01.13, 17:25
tsirkuse väravad on valla

PS. mind näiteks on viimased 2 nädalat pannud kulmu kortsutama, et kui ma teen laua ja saan loomingulise mängija endale SIIS 90% ajast kui herrjänks ka sessi teeb istub mu vasakule. ta kunagi ei vali neutraalset kohta lauas vaid alati istub minust vasakule.

ma oleks poolt random seat igakord kui keegi lauda lisandub või lauda istudes ei saa kohta valida vaid stars paneb selle randomiga, et mõni reks iga sess maksimaalselt abusida ei saaks, vaid see jaguneks long term võrdsemalt.

qbj0hn
19.01.13, 17:33
tsirkuse väravad on valla

PS. mind näiteks on viimased 2 nädalat pannud kulmu kortsutama, et kui ma teen laua ja saan loomingulise mängija endale SIIS 90% ajast kui herrjänks ka sessi teeb istub mu vasakule. ta kunagi ei vali neutraalset kohta lauas vaid alati istub minust vasakule.

ma oleks poolt random seat igakord kui keegi lauda lisandub või lauda istudes ei saa kohta valida vaid stars paneb selle randomiga, et mõni reks iga sess maksimaalselt abusida ei saaks, vaid see jaguneks long term võrdsemalt.

Abuse vastu, ez? Ma jesus seatin absoluutselt igat marti, savi.
Viisakuse pärast küll sitemat seati ei võta, aga kui siukse süsteemi poolt oled siis ok, pole selle vastu midagi.
Aga nii kaua kuni on nii, mina isiklikult kasutan maximum edge ära.

Kuidas sa seda võrdsuse näidet üldse saad tuua, ise valid ju siukse viisi mängimiseks? Ega HerrJanksil pole mingit ime rohtu, teil on võrdsed võimalused.

Ints
19.01.13, 17:33
Sellise muudatuse järel vaevalt lauas endale kohtagi valida saad, ilmselt pannaks sind random lauda random seatile.

pastilaa
19.01.13, 17:46
PS. mind näiteks on viimased 2 nädalat pannud kulmu kortsutama, et kui ma teen laua ja saan loomingulise mängija endale SIIS 90% ajast kui herrjänks ka sessi teeb istub mu vasakule. ta kunagi ei vali neutraalset kohta lauas vaid alati istub minust vasakule.

ma ei saa absoluutselt aru, mis sind siin häirib? et kui janks istuks eemale ja siis 2sek hiljem hiina või argentiina regular su kõrvale tuleb, et siis on natuke parem? positsioon on ju üks olulisem võti pokkeris - mida parema positsiooni lauas valid halva mängija suhtes, seda rohkem käsi sa temaga mängida saad ja seda suurem winrate. siil teab sedagi.

C-3PO
19.01.13, 17:47
Pole seda öelnud üheskis oma postis.
Sa teed lihtsalt oma elu raskemaks mingi wannabe eetika pärast. Ega starsis 5 aastased ei saa mängida, täiskasvanud inimesed ja ise teavad kuidas enda rahaga ümber käivad.
Ma ei tea, ilmselt ma mõtleks sarnaselt, kui ma peaks pokkeri rahadega arveid maksma või kedagi ülal pidama. Mulle see muudatus tähendab, et lihtsalt rohkem actionit hakkab saama.

qbj0hn
19.01.13, 17:49
Oleks võinud siis kohe öelda, et lõbu pärast mängid mitte raha teenimis eesmärgil.

Ints
19.01.13, 18:18
Igatahes on neil põhimõtteliselt selline featuur juba olemas "easy seat" näol, lihtsalt filtrid võetakse ära :D

fyte
19.01.13, 19:08
Suht nõme muudatus oleks tõesti, aga Stars on ennegi ju mängijate feedbacki arvestanud.

Ei ole level. Lolli vastu mängides ei tea ju kunagi, mõni mängib pere säästud maha. Regularilt raha võtta on lihtsalt kaif, esiteks sa oled tast üle, teiseks sa tead, et sa ei tekita talle mingit rahalist kahju.
ultimate facepalm

C-3PO
19.01.13, 20:43
ultimate facepalm
Paar buyini ei muuda regi jaoks midagi, paar buyini mõne idioodi perele võib olla suur raha. Kõik fishid ei ole hobikorras mängijad. Aga kui südametunnistust pole, siis mul on mõttetu seletada.

vapsik
19.01.13, 20:44
Paar buyini ei muuda regi jaoks midagi, paar buyini mõne idioodi perele võib olla suur raha. Kõik fishid ei ole hobikorras mängijad. Aga kui südametunnistust pole, siis mul on mõttetu seletada.

Regular võib ka tilti minna ja näiteks naisele või lastele tappa anda. Kas sellisel juhul südametunnistus ei vaeva?

fyte
19.01.13, 20:49
Paar buyini ei muuda regi jaoks midagi, paar buyini mõne idioodi perele võib olla suur raha. Kõik fishid ei ole hobikorras mängijad. Aga kui südametunnistust pole, siis mul on mõttetu seletada.
Ja sa arvad, et sellise teguviisiga parandaksid maailma? Tundud olevat ääretult piiratud mõttemaailmaga mees. Kes ütles, et kõik regid võidavad? Enamus on marginaalse winratega $10-20/h grinderid, kes teenivad tõenäoliselt vähem, kui deponeerijast fish.

Fishid otsustasid siiski iseenda vabal tahtel deponeerida, aga sinu arust peaks võitev mängija südametunnistuse piinu nüüd taluma?

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/175/315/PicardDoubleFacepalm-1.jpg?1316330080

C-3PO
19.01.13, 21:07
Võibolla veider, aga regidele tõesti ei tunne kaasa.

Potsataja
19.01.13, 21:10
Võibolla veider, aga regidele tõesti ei tunne kaasa.

Kui võtta kolm ametit ehk kasiinokunn, pokkeripro ja narkodiiler, siis millisele positsioonile sa pokkeripro teistega võrreldes paigutaks?

qbj0hn
19.01.13, 21:17
Võibolla veider, aga regidele tõesti ei tunne kaasa.

http://www.youtube.com/watch?v=4rYJXikgZzU

Sugulane?

C-3PO
19.01.13, 21:29
http://www.youtube.com/watch?v=4rYJXikgZzU

Sugulane?
lol
Ei mul ei ole midagi pokkerimängijate vastu. Ma lihtsalt võtan regide vastu asja mängulisemalt.

ranka
19.01.13, 21:30
Lõpetage mõttetu üksteise togimine isiklikult tasandil. Erinevad maailmavaated ja arusaamad.

viki
19.01.13, 21:43
Eks need kes tahavad pokkeriga elatist teenida,peavad igasuguste muudatustega kohanema.Kes seda ei suuda,peab lõpetama.Mina nt selle meelelahutuse eest peale maksma küll ei hakka.

turusolkija
19.01.13, 22:37
Huvitav arutelu. Olen casual player. Kunagi mängisin rohkem, aga hetkel töö/pere kõrvalt tuleb 20h kuus. Mängin sest mulle see mäng meeldib. On hea meelelahutus ning väikse boonusena annab vähemalt kord aastas võimaluse gloobus keerlema panna ja lennata sinna, kuhu näpp jääb. Ma arvan, et world-wide on see kõige suurem grupp, keda PS peab long-term endale meelitama. Enne keegi ütles, et valem on väga lihtne. Sissemaksud peavad olema suuremad kui cash-oudid. Järelikult on tasakaal muutumas. Seega, long-term, mis hea PS, see hea võitvatele regidele.

Teine huvitav arutelu on tableselect, bumhunt, kolm monitori, abiprogrammid, 24-tabling, hud, 2lk note iga mängija kohta. Keegi väitis siin, et see on playing skill. Sorry, minu arvates on see lihtsalt moonutatud konkurentsitingimustest tulenev eelis. Need, kel on aega/võimalust/tahtmist 12h päevas pokkerile panna. Kogu player-pooli mõttes on see lihtsalt ebavõrdne. Enamusele PS klientidest ei ole pokker sole-income allikas, enamus ei soovi kogu oma ärkvelolekuaega sinna panustada ja ma arvan, et nad väärivad PS mängides võimalikult võrdseid võimalusi nendega, kes viitsivad. Las otsustab see, kes kui hästi lauas mängib. Online poker on deposit-driven business. Pööraks näite ümber ja ütleks, et bumhunting ja muu süsteemi-abuse on nagu sotsiaalabist elajad, kes võitlevad selle vastu, et süsteem tehtaks läbipaistvamaks ning avatumaks kõikidele.

Keegi enne siin väitis, et online peaks olema nagu live. Sorry, aga see on umbes sama kui Tartu bussijaama Monte Carlo kassiir räägiks, et nad on nagu Venetian. Kui teeks täna esimese depo PS, avaks NL100 6-max esimese laua. Siis seal on 5 24-tablevad 18/16 regi, kellel isegi foldimine võtab 12 sekundit aega, kelle chat on disabled, kes ei lähe kunagi out of line, kes adjustivad agrotesemisele alles siis, kui oled ootamisest tilti läinud. It's not fun.

alaska
19.01.13, 22:57
Võiks olla selline võimalus, et kui ma tahaks ühel laual mängida NL100 6maxi, siis sinna lauda saaksid istuda ainult samuti ühel laual mängijad. Samuti paneks kokku kõik 24 laua mängijad. Genegu siis oma reiki seal.

rasmer
19.01.13, 23:02
Ma pakuks, et võiks olla mingi tehnoloogia Starsil, mis läbi hiire annab regularidele vahepeal väikse elektrilöögi. Ajab regularid tilti ja segab keskendumist nii et kes tahab vanaviisi jätkata peab valust ja ebamugavusest üle olema. Üks viis asja võrdustada.

pastilaa
19.01.13, 23:17
Huvitav arutelu. Olen casual player. Kunagi mängisin rohkem, aga hetkel töö/pere kõrvalt tuleb 20h kuus. Mängin sest mulle see mäng meeldib. On hea meelelahutus ning väikse boonusena annab vähemalt kord aastas võimaluse gloobus keerlema panna ja lennata sinna, kuhu näpp jääb. Ma arvan, et world-wide on see kõige suurem grupp, keda PS peab long-term endale meelitama. Enne keegi ütles, et valem on väga lihtne. Sissemaksud peavad olema suuremad kui cash-oudid. Järelikult on tasakaal muutumas. Seega, long-term, mis hea PS, see hea võitvatele regidele.

Teine huvitav arutelu on tableselect, bumhunt, kolm monitori, abiprogrammid, 24-tabling, hud, 2lk note iga mängija kohta. Keegi väitis siin, et see on playing skill. Sorry, minu arvates on see lihtsalt moonutatud konkurentsitingimustest tulenev eelis. Need, kel on aega/võimalust/tahtmist 12h päevas pokkerile panna. Kogu player-pooli mõttes on see lihtsalt ebavõrdne. Enamusele PS klientidest ei ole pokker sole-income allikas, enamus ei soovi kogu oma ärkvelolekuaega sinna panustada ja ma arvan, et nad väärivad PS mängides võimalikult võrdseid võimalusi nendega, kes viitsivad. Las otsustab see, kes kui hästi lauas mängib. Online poker on deposit-driven business. Pööraks näite ümber ja ütleks, et bumhunting ja muu süsteemi-abuse on nagu sotsiaalabist elajad, kes võitlevad selle vastu, et süsteem tehtaks läbipaistvamaks ning avatumaks kõikidele.

Keegi enne siin väitis, et online peaks olema nagu live. Sorry, aga see on umbes sama kui Tartu bussijaama Monte Carlo kassiir räägiks, et nad on nagu Venetian. Kui teeks täna esimese depo PS, avaks NL100 6-max esimese laua. Siis seal on 5 24-tablevad 18/16 regi, kellel isegi foldimine võtab 12 sekundit aega, kelle chat on disabled, kes ei lähe kunagi out of line, kes adjustivad agrotesemisele alles siis, kui oled ootamisest tilti läinud. It's not fun.

see on iseenesest väga hea post - st lõpuks oleme ka meie ja räige vaal tavalised inimesed ja pokkerilaua taga kokkuviimine on kinni tõesti pisiasjades. iseenesest lahe seisukoht ja täiesti autentne/aus. samas napakas ongi eeldada, et ma lähen teen kiirelt usain boltiga 100m ja proovin teda edestada 6 õlle kõrvalt. oma viga, et ei viitsi/pole aega harida ja kurssi viia end. sama hästi võid väita, et ebaaus on, et jaan ehlvest on eluaeg malet õppinud ja pole tore temaga mängida. cest la vie bro. sa oledki paljudes asjades sitem kui teised. oma viga, et proovid vastupidist tõestada. samas tore, et selliseid inimesi leidub ja pokker elab.

turusolkija
19.01.13, 23:53
See Usain Boldi jutt on väga huvitav. Ma olen PS ärimudelist teistmoodi aru saanud. Nende idee ei ole, et esimese deposiidi tegija või see, kes nädalas paar tundi mängib esimese 50 käe jooksul tühjaks tehakse ja saaks aitäh öelda kõrgekvaliteetse meelelahutuse eest. Küsimus ei ole selles kelle viga see on või kas meeldib või ei meeldi või mis tundeid see kelleski tekitab. Skaala on kasulik/kahjulik PS-le ja nende globaalse player-pooli jätkusuutlikule kasvule või vähemalt säilimisele (mis on muuhulgas otseselt seotud võitvate regide tulevikuväljavaadetega). PS toode on midagi muud kui idaeuroopa micoregsile 8 aastat vana bemmiks raha kokku kogumine.

pastilaa
20.01.13, 00:00
seda ma räägingi - kui usain bolt jookseks liiva täis kummikutes, oleks haaravam :). iseasi, kas see õiglane on.

ranka
20.01.13, 00:02
see on iseenesest väga hea post - st lõpuks oleme ka meie ja räige vaal tavalised inimesed ja pokkerilaua taga kokkuviimine on kinni tõesti pisiasjades. iseenesest lahe seisukoht ja täiesti autentne/aus. samas napakas ongi eeldada, et ma lähen teen kiirelt usain boltiga 100m ja proovin teda edestada 6 õlle kõrvalt. oma viga, et ei viitsi/pole aega harida ja kurssi viia end. sama hästi võid väita, et ebaaus on, et jaan ehlvest on eluaeg malet õppinud ja pole tore temaga mängida. cest la vie bro. sa oledki paljudes asjades sitem kui teised. oma viga, et proovid vastupidist tõestada. samas tore, et selliseid inimesi leidub ja pokker elab.

Ta rääkis skillist, mitte harimimisest ehk raha peaks tulema laua taga tehtud otsusest võrdsuse alusel. Sinu näitel Bolt peaks võistlema dopingut täis konkurentidega, üleüldse kohatu võrdlus.

Pokker on pigem nagu ralli. Hea tehnika + piloot tagab edu, aga ma leian, et see siiski ei ole ju õige. Rallil rookiel suht võimatu võistelda tippklassi tegijatega. Pokkeris on see täitsa võimalik ja seetõttu teadlikus/haritus/kurssi viimise näide on väga mõttetu.

Ring-game pokker ei ole enam fun. 25NL tõesti on muutumatu limiit, aga kõrgemal seat hopping ja insta maha istumine ning võimatu laua alustamine ning pidev laudade lagunemine, UTG-lt maksimum aja ootamine jne, jne. on booring ja tilti ajav.

KristjanLaas
20.01.13, 00:02
Võiks olla selline võimalus, et kui ma tahaks ühel laual mängida NL100 6maxi, siis sinna lauda saaksid istuda ainult samuti ühel laual mängijad. Samuti paneks kokku kõik 24 laua mängijad. Genegu siis oma reiki seal.

!best idea ever

turusolkija
20.01.13, 00:09
Mängin Zoomi täpselt samal põhjusel. Kui mul on õhtusel prime-timel aega u 1-1,5h, siis minu jaoks ei ole huvitav ega meeltlahutav 25 minutit laudu avada ning seejärel neid iga 6 minuti tagant uuesti ümber sättida. Zoom on kiire, hop-on-hop-off, võrdsetel alustel jne. On jah nittide pesa ja üle 2bb/100 võitmiseks ei tohi isegi väiksemat ABC viga teha. Ja dünaamikat on vähe ja kõik muu, aga PS on see minu jaoks ainuke alternatiiv. Ja see on fucked up!

pastilaa
20.01.13, 00:38
Ta rääkis skillist, mitte harimimisest ehk raha peaks tulema laua taga tehtud otsusest võrdsuse alusel. Sinu näitel Bolt peaks võistlema dopingut täis konkurentidega, üleüldse kohatu võrdlus.

enda arust ma räägingi võrdsetest alustest. enne juba mainisin - ebavõrdne asi ongi tracking soft + statid. laua valimine ja ise vaeva nägemine, märgistamine ja notede kirjutamine pole ebavõrdsus vaid töö, oskus, keskendumine. puhas enda mõistusega võrdsetel tingimustel otsuste tegemine. igaüks võib seda starsi käima pannes tegema hakata. mille poole praegu püüeldakse, on puhas sotsialism - lõpuks võiks lihtsalt flipata ka.

fyte
20.01.13, 04:39
Ring-game pokker ei ole enam fun. 25NL tõesti on muutumatu limiit, aga kõrgemal seat hopping ja insta maha istumine ning võimatu laua alustamine ning pidev laudade lagunemine, UTG-lt maksimum aja ootamine jne, jne. on booring ja tilti ajav.
Mille alusel seda väidad? nl100-200 on sul võimalus fishiste regidega laudu alustada 24/7, ja mingit scripti koha saamiseks samuti tarvis pole. Midstakes'is olukord tiba kehvem, kuid siiski kriitilist midagi ei ole.

Ja üleüldse - zoomi formaat on saadaval kõigile, kes seda eelistavad, miks peaks peale suruma vaid ühte mänguvormi?

Kakahirmutis
20.01.13, 08:07
Vähemalt ei pea poole sessioni pealt siis hakkama poolikuid laudu kinni panema ja uusi otsima hakkama :O

ranka
20.01.13, 12:24
Mille alusel seda väidad? nl100-200 on sul võimalus fishiste regidega laudu alustada 24/7, ja mingit scripti koha saamiseks samuti tarvis pole. Midstakes'is olukord tiba kehvem, kuid siiski kriitilist midagi ei ole.

Ja üleüldse - zoomi formaat on saadaval kõigile, kes seda eelistavad, miks peaks peale suruma vaid ühte mänguvormi?

Enda kogemuste.

turusolkija
20.01.13, 12:31
laua valimine ja ise vaeva nägemine, märgistamine ja notede kirjutamine pole ebavõrdsus vaid töö, oskus, keskendumine.

Selle nimekirja ning PS muudatustega pole ju mitte midagi ühist. Laudu saad endiselt valida st kui ei sobi, saad vahetada. Märkmete tegemine jääb alles. Milles kühvel?

Imho tundide kaupa lobbys kammimine, ainult fishidega mängu alustamine, pärast fishi lahkumist laust lahkumine jms küll mingi eriline oskus ei ole. See on lihtsalt pikemast PS playing historyst, pikemast online olemise ajast jms tulenev eelis, mida tavalisel mängijal lihtsalt ei ole. Ja ei ole mitte selle pärast, et ei viitsiks või ei pühendaks või ei püüdleks millegi poole. Vaid selleks, et elu ei ole pokker, kuid mängida tahaks ikka.

pastilaa
20.01.13, 12:52
Selle nimekirja ning PS muudatustega pole ju mitte midagi ühist. Laudu saad endiselt valida st kui ei sobi, saad vahetada. Märkmete tegemine jääb alles. Milles kühvel?

Imho tundide kaupa lobbys kammimine, ainult fishidega mängu alustamine, pärast fishi lahkumist laust lahkumine jms küll mingi eriline oskus ei ole. See on lihtsalt pikemast PS playing historyst, pikemast online olemise ajast jms tulenev eelis, mida tavalisel mängijal lihtsalt ei ole. Ja ei ole mitte selle pärast, et ei viitsiks või ei pühendaks või ei püüdleks millegi poole. Vaid selleks, et elu ei ole pokker, kuid mängida tahaks ikka.


no kuidas ei ole ühist - laudu saad edasi valida ju nii, et lähed lauda kus mängijad istuvad paberkott peas ja kui blindid sisse paned, tõmmatakse need peast. napakas ju?

su jutu teise poole kohta - mine parki ja seal toimub ju täpselt sama. cashi regid tunnevad teineteist nägupidi, omavahelised käed, tendentsid meeles jne. see ongi pokker. see, et sa korra kuus dongata tahad, ei pea sulle mingit eelist andma. laiskus ja lollus olid võrdsuse aluseks CCCP ajal. kapitalistlikus ühiskonnas on karm konkurents ja vabadus.

Godspeed_EJ
20.01.13, 12:54
Mulle, kui hobimängijale, see muudatus meeldib. Jah, saan ka PROde seisukohast aru, aga mängu jätkusuutlikuse seisukohast on sellised muutused vajalikud just praegu, mitte 5 aasta pärast.

C'est la vie

Potsataja
20.01.13, 13:26
no kuidas ei ole ühist - laudu saad edasi valida ju nii, et lähed lauda kus mängijad istuvad paberkott peas ja kui blindid sisse paned, tõmmatakse need peast. napakas ju?

su jutu teise poole kohta - mine parki ja seal toimub ju täpselt sama. cashi regid tunnevad teineteist nägupidi, omavahelised käed, tendentsid meeles jne. see ongi pokker. see, et sa korra kuus dongata tahad, ei pea sulle mingit eelist andma. laiskus ja lollus olid võrdsuse aluseks CCCP ajal. kapitalistlikus ühiskonnas on karm konkurents ja vabadus.

Konkurents on tõesti karm, seega õpid ja arendad ennast või loobud. Usain Bolti ei teaks tõenäoliselt keegi, kui ta peamiselt võistluste ja endast nõrgemate vastaste valimise ning nende kohta märkuste tegemisega tegelenud oleks.

Sinult poleks küll sellist hala oodanud, seda enam, et oled selline aktiivne hobimängija, mitte pro.

pastilaa
20.01.13, 13:38
Konkurents on tõesti karm, seega õpid ja arendad ennast või loobud. Usain Bolti ei teaks tõenäoliselt keegi, kui ta peamiselt võistluste ja endast nõrgemate vastaste valimise ning nende kohta märkuste tegemisega tegelenud oleks.

Sinult poleks küll sellist hala oodanud, seda enam, et oled selline aktiivne hobimängija, mitte pro.

sinu puhul igati loogiline seisukohavõtt. laisa gambleri jaoks head uudised kindlasti. arusaadavatel põhjustel pooldad ka sotsialismi.

ranka
20.01.13, 13:47
Selle nimekirja ning PS muudatustega pole ju mitte midagi ühist. Laudu saad endiselt valida st kui ei sobi, saad vahetada. Märkmete tegemine jääb alles. Milles kühvel?

Imho tundide kaupa lobbys kammimine, ainult fishidega mängu alustamine, pärast fishi lahkumist laust lahkumine jms küll mingi eriline oskus ei ole. See on lihtsalt pikemast PS playing historyst, pikemast online olemise ajast jms tulenev eelis, mida tavalisel mängijal lihtsalt ei ole. Ja ei ole mitte selle pärast, et ei viitsiks või ei pühendaks või ei püüdleks millegi poole. Vaid selleks, et elu ei ole pokker, kuid mängida tahaks ikka.

Lauda istudes on kõigi eelduste kohaselt sinul täpselt samasugused readid vastaste kohta, kui neil sinul. Dongid kahjuks suudavad oma reade kiiremini ära anda teatud puudustega: ebakorrapärane stäkk, auto-reloadi ei ole peal, avatar, limp jne.

See on juba pokkerimängija, kui professionaali oskus tuvastada selline mängija koheselt. Sama nagu elukutseline kalamees oskab õigel ajal kala välja tõmmata või koristajal oma nipid nätsu maast kraapimiseks.


no kuidas ei ole ühist - laudu saad edasi valida ju nii, et lähed lauda kus mängijad istuvad paberkott peas ja kui blindid sisse paned, tõmmatakse need peast. napakas ju?

su jutu teise poole kohta - mine parki ja seal toimub ju täpselt sama. cashi regid tunnevad teineteist nägupidi, omavahelised käed, tendentsid meeles jne. see ongi pokker. see, et sa korra kuus dongata tahad, ei pea sulle mingit eelist andma. laiskus ja lollus olid võrdsuse aluseks CCCP ajal. kapitalistlikus ühiskonnas on karm konkurents ja vabadus.

Sa siis väidad, et ainult võidavad mängijad, kes mängivad iga päev? Teiseks kapitalistlikus ühiskonnas on karm konkurents, aga vabadus siiski on piiratud. Mõtle, kui Armin karu hüüaks välja sama klausli, et lõpetage see 21. aasta piirang ning kõikidel on meie ühiskonnas õigus kasiinomängudele. Tore oleks, kui meie lapsed Selveris 90-ndate stiilis mängiks automaatides ja pommiks väiksematelt eakaaslastel taskuraha.

Nii predaatorlikult ei saa suhtuda, et nüüd sööme kõik nõrgemad ära. See on short-term mõtlemine ja pikemas perspektiivis kaotaksid* veel rohkem, kui sul endal salarelvi taskus ei ole.

* raha ei kaota, aga tulu jääb saamata
==========================

Mina isiklikult näeksin bumhuntingu peatamiseks karistus või premeerimis-süsteemi. Ma arvan, et ei ole väga raske kategoriseerida mängijaid, kui kõik kaartide info on avaldatud.

võitev
kaotav
tundmatu


Kui sa oled esimese kategooria mängija ehk võitev ning teed seathoppi, lahkud lauast, kui "tundmatu/kaotav" broke läheb, istud alati "tundmatu/kaotava" vasakule käele jms. ning see pattern pidevalt kordub ning sulle kuhjuvad "bumhunting" punktid ehk süsteem nimetab su pärast pikaldast mängimist bumhunteriks, siis tuua vastavad karistused. Rahalised karistused ja VPP-lisd on kindlasti ühed halvimad, aga parimaks ma näen just laudade arvu piiramist ning kui tendents jätkub, siis kukub laudade väga väikeseks. Punktid aeguvad ja karistus väheneb.

Samasuguse kategoriseerimisega saaks leida üles elukutselised shortstackerid, ratholerid jne. et ka neil laudade arvu vähemaks tõmmata.

Süsteemi arenedes see täiustub ja täpsustub. Alguses ei peakski olema karitusi vaid süsteem töötab "seljataga" mägnijale ilma teadmata, kuniks on see väga töökindel.

Suureks plussiks on, et nii saaks reguleerida kõike. Näiteks, kui võitev mängija, kes 24 tableb ja tihti time oudib või võtab erakordselt pikkasid aegasid väga standard otsuste juures (PF 83o tüüpi käe foldimisele), siis on see ilmselgelt mängude koormamine ning selliselt mängijalt laudade arvu pidevalt alla. Samuti kui mängija 24 tableb ning ühtegi patterni ei esine saab hoopis boonuspunkte, mis tõstavad ta maksimaalsete laudade arvu ülespoole.

Kogu süsteemi keskpunkt võikski olla 8 lauda 6-maxis, 12 lauda full-ringis ja sealt maalt hakkab mängijate premeerimine või karistamine. Ükski recreational mängija ei jääks hammasrataste vahele, ja mängud muutuksid paremaks absoluutselt kõigile.

Mängija kes bumhundib, saab mängida vähemates laudades ja saab nii raha. Mängija, kes ei bumhundi saab mängida rohkemates laudades, winrate langeb aga hourly ikka tõuseb. Mängija, kes crushib kõike saab maksimaalse value.

Selline semi-ametialane ametikõrgenduse/alandamine.

Spewmonkey
20.01.13, 14:07
Need Starsi player ecology uuendused on biggest joke ever. Teised saidid on reaalselt midagi ette võtnud, et võitvatel regularidel elu raskem oleks ja seega hobimänguritel kergem. Starsi kõik uuendused on kuidas ainult rohkem rake saaks.

Ints
20.01.13, 14:10
Ja üleüldse - zoomi formaat on saadaval kõigile, kes seda eelistavad, miks peaks peale suruma vaid ühte mänguvormi?

+100

Nad võiks oma zoomi reklaamimisega rohkem vaeva näha, ja fishidele kes kurdavad et neid liialt piinatakse mängigu zoomi. Ilmselt fishidele zoom vist väga ei meeldi kuna seal ka kõva nitring käib.

Godspeed_EJ
20.01.13, 14:15
sinu puhul igati loogiline seisukohavõtt. laisa gambleri jaoks head uudised kindlasti. arusaadavatel põhjustel pooldad ka sotsialismi.

Sotsialismi sa ei poolda, aga kui PS järgib kapitalistliku ühiskonna mudelit, siis oled vihane?!?

makes no sense

pastilaa
20.01.13, 14:25
Sa siis väidad, et ainult võidavad mängijad, kes mängivad iga päev? Teiseks kapitalistlikus ühiskonnas on karm konkurents, aga vabadus siiski on piiratud. Mõtle, kui Armin karu hüüaks välja sama klausli, et lõpetage see 21. aasta piirang ning kõikidel on meie ühiskonnas õigus kasiinomängudele. Tore oleks, kui meie lapsed Selveris 90-ndate stiilis mängiks automaatides ja pommiks väiksematelt eakaaslastel taskuraha.

väita üritan seda, et võitev mängija igas mõttemängus on kas andekas, näinud tulemuste nimel vaeva, mõlemat. ja loomulikult ei poolda ma anarhiat - su näited on liiga äärmuslikud. aga valik valida millisesse lauda ma pokkerit tahan mängima minna, ei ole võrreldav su näidetega. nimelt on inimeste näod, laua valimine ka internetieelse pokkeri lahutamata osa. selles on asi. ainus lisanähtus on tracking ja selle vajalikkuse/aususe üle võiks vaielda. aga mitte loogiliste vabaduste.


Sotsialismi sa ei poolda, aga kui PS järgib kapitalistliku ühiskonna mudelit, siis oled vihane?!?

makes no sense

mismõttes on loomulike vabaduste piiramine kapitalistliku ühiskonnamudeli järgimine?

Vandalar
20.01.13, 14:28
Kui süsteem hakkab toimima nii nagu praegu on see auto seating vms. siis on jama ju ning kui keegi peaks veel kardinate taga nö. mängijaid omavahel kokku ka sobitama hakkama (obv. selleks, et rohkem rake saada) siis ei ole mul kui mängijal mingit kindlustust ega kontrolli enam oma mängu saatuse üle. Oskus valida omale vastane ongi skill- oskus, kui see element püüda ära võtta, siis tasandatakse heade mängijate eelist, võetakse üks element skillimängust vähemaks ning lähendatakse pokkerit teistele kasiinomängudele, kus su edge on väga madal või enamasti olematu.

Godspeed_EJ
20.01.13, 14:32
väita üritan seda, et võitev mängija igas mõttemängus on kas andekas, näinud tulemuste nimel vaeva, mõlemat. ja loomulikult ei poolda ma anarhiat - su näited on liiga äärmuslikud. aga valik valida millisesse lauda ma pokkerit tahan mängima minna, ei ole võrreldav su näidetega. nimelt on inimeste näod, laua valimine ka internetieelse pokkeri lahutamata osa. selles on asi. ainus lisanähtus on tracking ja selle vajalikkuse/aususe üle võiks vaielda. aga mitte loogiliste vabaduste.



mismõttes on loomulike vabaduste piiramine kapitalistliku ühiskonnamudeli järgimine?

Pokerstars ei ole MTÜ. Nende peamine eesmärk on profit ja vastavalt sellele tehakse ka otsuseid. Keegi ei keela ju tuba vahetada, kui nende poolt pakutava teenuse tingimused ei rahulda sind.

ja LOL@loomulike vabaduste piiramine.

pastilaa
20.01.13, 14:40
Pokerstars ei ole MTÜ. Nende peamine eesmärk on profit ja vastavalt sellele tehakse ka otsuseid. Keegi ei keela ju tuba vahetada, kui nende poolt pakutava teenuse tingimused ei rahulda sind.

muidugi see nii on - starsi huvi ongi profit. aga sa võiks vaadata, kus foorumis sa praegu oled ja mis osapoolt siin esindatakse. "saame aru, tahate rohkem teenida" tundub alandlik ja imelik.

Godspeed_EJ
20.01.13, 14:49
muidugi see nii on - starsi huvi ongi profit. aga sa võiks vaadata, kus foorumis sa praegu oled ja mis osapoolt siin esindatakse. "saame aru, tahate rohkem teenida" tundub alandlik ja imelik.

Mina esindan iseennast ja enda huve. Tõesti ei huvita, kas HCC või teised bumhunterid jäävad suures osas oma profitist ilma või peavad selle nimel rohkem vaeva nägema.
Minu jaoks oli hobimängijana näiteks absurd, et kui ma PLO50/100 HU lobby võtan lahti, siis leian sealt 99% regulare, kes istuvad ja annavad ainult fishidele actionit.
Minu jaoks ole siin midagi alandlikku ega imelikku, kuna enda mätta otsast vaadates läheb minu elu paremaks. Veelgi parem, kui regid solvuvad ja mujale kolivad.

ranka
20.01.13, 14:59
Jätame personaalsed rünnakud/solvangud teiste põhjendatud arvamuste maha tegemiseks nagu näiteks: lol@, haahahah, piltide lisamine.

pastilaa
20.01.13, 15:10
Minu jaoks ole siin midagi alandlikku ega imelikku, kuna enda mätta otsast vaadates läheb minu elu paremaks. Veelgi parem, kui regid solvuvad ja mujale kolivad.


case closed - su mätas lihtsalt ei ole sama mätas. see, mida see foorum peaks esindama.

qbj0hn
20.01.13, 15:14
Usain Bolti ei teaks tõenäoliselt keegi, kui ta peamiselt võistluste ja endast nõrgemate vastaste valimise ning nende kohta märkuste tegemisega tegelenud oleks.

Loomulikult tuleb ennast arendada ja kes seda ei tee on ise süüdi kui ei biidi, küll, aga see näide on veits mööda.
Enamuste regide eesmärk pole "Usain Boltiks" saada vaid leib lauale tuua, miks peab enda elu raskemaks tegema.

C-3PO
20.01.13, 15:37
case closed - su mätas lihtsalt ei ole sama mätas. see, mida see foorum peaks esindama.
Mis loogika see on? Miks peaks see foorum esindama bumhuntereid?

qbj0hn
20.01.13, 15:43
Minu jaoks oli hobimängijana näiteks absurd, et kui ma PLO50/100 HU lobby võtan lahti, siis leian sealt 99% regulare, kes istuvad ja annavad ainult fishidele actionit.


Kuidas sa saad kedagi hukka mõista selle pärast kui ei taha regularidega mängida.
Vaata, point on selles, et eesmärgid on erinevad inimestel. Vbl keegi jah töötab nii, et mull otsa ees ja rügab sul seal PLO lobbys, et järgmine sauce123 olla, aga enamus inimestest tahab lihtsalt variatsiooni vabalt raha teenida ja elu elada.
Ennast absoluutselt ei koti kui halb või hea keegi arvab, et ma olen, loeb ainult see tumeroheline joon mis üles läheb.
Kui sulle meeldib seal madistada siis fine, ei ütle midagi, aga ära tule mulle ütlema kuidas ma peaksin oma aega sisustama laudades, iga ühe oma asi.

tiigrikutsu
20.01.13, 15:56
Olge te kapitalistid või terroristid - mäng peaks jääma ikka samaks nagu ta on sajandeid olnud.
See, et üks osa mänguga hakkama ei saa, ei ole mingi alus terve süsteemi muutmiseks. Idiootsus.

pastilaa
20.01.13, 16:13
Olge te kapitalistid või terroristid - mäng peaks jääma ikka samaks nagu ta on sajandeid olnud.
See, et üks osa mänguga hakkama ei saa, ei ole mingi alus terve süsteemi muutmiseks. Idiootsus.

see ongi kõige olulisem tegelikult. abiprogrammide ja trackerite kaotamise loogikast saaks ma aru, aga sellisest pokkeri kohitsemisest mitte

alaska
20.01.13, 16:28
Starsil on kindlasti väga palju statistikat, mis muuhulgas näitab ära, palju on kordusdepomisi, kui kiiresti bustoks minnakse, millistes laudades jne. Kui mingi graafik näitab neil, et nii jätkates kuivavad mängud kokku, siis on ka iga regulari huvides seda muuta.
Pealkirjale viidates tahaksin kah vahest kala püüda, aga kui keegi on terve jõe elektriga läbi jalutanud, siis pole vist suurt mõtet enam.

turusolkija
20.01.13, 16:32
Sildistamine, kontekstist välja rebimine, mõnitamine on väljaspool internetifoorume märgiks ebaviisakusest, matslikusest ning tihti ka harimatusest. Behave mu noor sõber. Mina arvan, et bumhuntimisel ei ole pokkerioskusega mitte midagi pistmist. See on puhtakujuline süsteemiabuse. Pokkeri skill on see, mida lauas teed. Sina arvad, et on. PS on klenditeenindus ettevõte, see ei ole mingi eternal race regularide vahel. Mina arvan, et igal mängijal on õigus saada vastaseid võrdsetel alustel. Bumhunt avab teatud mängijatele lihtsalt eksponentsiaalselt suurema exposure kehvematele mängijatele. Selle tulemusena fishid tehakse kiiremini tühjaks, mängud on nitisemad, PS saab vähem rake. Globaalselt lose-lose-lose situatsioon, mille ühe miniatuurse win fragmendi moodustavad bumhunterid.

Sul on huvitavad näited, kahjuks ei puutu need üldse asjasse. Kui sa üritaksid minu juttu illustreerida siis sa räägiksid, et lähed parki. Istud ainult laudes, kus on vähemalt kaks fishi. Koheselt sitoudid, kui mõlemad lahkuvad. Kui vabaneb koht fishi vasakul käel, leiad võimaluse sinna istuda. Pidevalt vahetad laudu vastavalt selle, kus rohkem kehvu mängijaid on. Mitu minutit huvitav läheb, kui keegi personalist sulle märkuse teeb või mõni labiilsem reg lihtsalt vastu hambaid sõidab.

qbj0hn
20.01.13, 16:38
Mina arvan, et bumhuntimisel ei ole pokkerioskusega mitte midagi pistmist. See on puhtakujuline süsteemiabuse. Pokkeri skill on see, mida lauas teed.

Tableselect on üks olulisemaid oskuseid mängu juures, vbl isegi olulisem kui bankroll managment.

alaska
20.01.13, 16:43
Kui poleks võimalik tableselectida, teeniks ikka osad mängijad kordades rohkem kui teised.

ranka
20.01.13, 16:46
Tableselect on üks olulisemaid oskuseid mängu juures, vbl isegi olulisem kui bankroll managment.

Table selection on viimase 3 aasta jooksul lisanud oskus. Enne seda teadsid seda vähesed ja table selectitid peamiselt short-stackerite vältimiseks. Mitte, et neil suur eelis, aga nad on ja olid tüütud putukad. Seega su väide on subjektiivne ja ei pea paika.

E: aastad lahmisin lampi. 4-5 pigem.

qbj0hn
20.01.13, 16:47
turusolkija,
Saad aru, et peale siukest muudatust sinu kui hobimänguri jaoks ei muutu mitte midagi?
Täpselt samamoodi tekib su kõrvale see regular, olgu ta siis saarepeedist või hiinast, mitte midagi ei muutu, lihtsalt see regular tekib randomilt sinna.
Muutub ainult regularide omavaheline konkurents, that's all.


Table selection on viimase 3 aasta jooksul lisanud oskus. Enne seda teadsid seda vähesed ja table selectitid peamiselt short-stackerite vältimiseks. Mitte, et neil suur eelis, aga nad on ja olid tüütud putukad. Seega su väide on subjektiivne ja ei pea paika.

E: aastad lahmisin lampi. 4-5 pigem.

Ta võib eile ka ju lisatud olla, ei muuda fakti, et kui hästi selectida on wr kordades parem.

Codecci
20.01.13, 16:49
Kuidas sa saad kedagi hukka mõista selle pärast kui ei taha regularidega mängida.
Vaata, point on selles, et eesmärgid on erinevad inimestel. Vbl keegi jah töötab nii, et mull otsa ees ja rügab sul seal PLO lobbys, et järgmine sauce123 olla, aga enamus inimestest tahab lihtsalt variatsiooni vabalt raha teenida ja elu elada.
Ennast absoluutselt ei koti kui halb või hea keegi arvab, et ma olen, loeb ainult see tumeroheline joon mis üles läheb.
Kui sulle meeldib seal madistada siis fine, ei ütle midagi, aga ära tule mulle ütlema kuidas ma peaksin oma aega sisustama laudades, iga ühe oma asi.
Praegusel kujul on süsteem katki. Miks peaks kedagi kottima, et 3rd world rotid nagu mina ja sina tahame variance free raha teenida? Kogu pokkerikommuunile long runis ja online-pokkeri jätkusuutlikkusele on oluline, et seis paraneks ja ei oleks nii "predatory".

Tableselect on üks olulisemaid oskuseid mängu juures, vbl isegi olulisem kui bankroll managment.
Jah, aga miks ta peab nii olema?

Ja keegi tõi paralleele livega. Eestis jah paned sa waiting listi laua järgi, aga suuremates kohtades peaks minu teada must-move games olema lives, ehk paned end nt $5/$10 waiting listi ja mõnes $5/$10 lauas koht vabaneb siis sinna sa lähed, mitte ei pane spets nt table 5 waiting listi.

qbj0hn
20.01.13, 16:51
Ei väidagi, et peab nii olema, kui muutub teiseks siis fine.
Mina ütlen lihtsalt, et nii kaua kuni need augud on ma kasutan need ära, ja viisakuset/eetika pärast mina seda tegemata ei jäta.
Võimalused on kõigil koguaeg võrdsed tegelikult.

viki
20.01.13, 16:56
turusolkija,
Saad aru, et peale siukest muudatust sinu kui hobimänguri jaoks ei muutu mitte midagi?
Täpselt samamoodi tekib su kõrvale see regular, olgu ta siis saarepeedist või hiinast, mitte midagi ei muutu, lihtsalt see regular tekib randomilt sinna.
Muutub ainult regularide omavaheline konkurents, that's all.
Päris nii ei ole.Uue süsteemi puhul võib vabalt juhtuda,et mõnes lauas on ainult hobimängurid.Võib ka nii olla,et oled lauas ainus regular.Ja võib olla ei muudeta midagi.Eks aeg näitab.

qbj0hn
20.01.13, 16:59
Fair enough, eks näis mis saab.

ranka
20.01.13, 17:12
Ei väidagi, et peab nii olema, kui muutub teiseks siis fine.
Mina ütlen lihtsalt, et nii kaua kuni need augud on ma kasutan need ära, ja viisakuset/eetika pärast mina seda tegemata ei jäta.
Võimalused on kõigil koguaeg võrdsed tegelikult.

Ise tunnistad, et süsteemi on auk, mida abused niikaua, kui võimalik, aga samas oleks igasuguste muudatuste vastu. Vähemalt, ma nii olen saanud aru su kommentaaridest, millele diagonaalis pilgu peale viskasin.

fyte
20.01.13, 17:18
Jah, süsteem vajakski parandamist, aga mitte sellisel moel..

qbj0hn
20.01.13, 18:04
Ma kujutan ette, et kui selline süsteem tuleb, et vajutad nuppu ja viskab random lauda, siis ma nii kaua lihtsalt sulgen ja avan laudu kuni viskab lauda kus tundmatud mängijad on.
In be4 keegi ütleb, et siis tuleb õppida, et ei peaks nii mängima, aga ma õppingi pidevalt jms, see on lihtsalt lisa boonus, et ma selectin.

Owner85
20.01.13, 18:14
ühtepidi kaotab stars sellega raha jällegi ja kaotaks veel rohkem raha kui teeks anonümus lauad imo!
Point selles,et ma ei usu et 99%rexidest väljaarvatud nananoko sugulased suudaksid edasi lasta max arv laudadega FRs ilma statide olemasoluta,ilmselgelt winrate hakkab mühinal kukkuma ja BE ning 1-2bb võitjatest saavad kaotavd mängijad...

Cypher0
20.01.13, 18:24
Kuni NL100 ei muutu suurt midagi imo, lihtsalt regularil läheb tiba kauem aega sessi alustamisega ehk vajaliku arvu laudade täis saamisega. Aga mis kõrgemal toimuma hakkab, kus NL400+ on korraga online 2 fishi ja 68 regulari, kellest viimased hakkavad siis suvalt laudu avama ja pärast ühte orbitit sulgema, lootuses üks fishidest omale saada.

Codecci
20.01.13, 18:35
ühtepidi kaotab stars sellega raha jällegi ja kaotaks veel rohkem raha kui teeks anonümus lauad imo!
Point selles,et ma ei usu et 99%rexidest väljaarvatud nananoko sugulased suudaksid edasi lasta max arv laudadega FRs ilma statide olemasoluta,ilmselgelt winrate hakkab mühinal kukkuma ja BE ning 1-2bb võitjatest saavad kaotavd mängijad...
Statsid ju ei kao? HEM jne töötab ikka edasi.

Kuni NL100 ei muutu suurt midagi imo, lihtsalt regularil läheb tiba kauem aega sessi alustamisega ehk vajaliku arvu laudade täis saamisega. Aga mis kõrgemal toimuma hakkab, kus NL400+ on korraga online 2 fishi ja 68 regulari, kellest viimased hakkavad siis suvalt laudu avama ja pärast ühte orbitit sulgema, lootuses üks fishidest omale saada.
Kindlasti suur osa regulare liigub mujale, kes ei viitsi/taha kohaneda. Starsil jube hea selliseid asju atm katsetada, sest kui isegi astuvad pange, siis enamik mängijaid liiguvad FTP-sse mis ka nende omanduses :D

Godspeed_EJ
20.01.13, 19:06
Kuidas sa saad kedagi hukka mõista selle pärast kui ei taha regularidega mängida.
Vaata, point on selles, et eesmärgid on erinevad inimestel. Vbl keegi jah töötab nii, et mull otsa ees ja rügab sul seal PLO lobbys, et järgmine sauce123 olla, aga enamus inimestest tahab lihtsalt variatsiooni vabalt raha teenida ja elu elada.
Ennast absoluutselt ei koti kui halb või hea keegi arvab, et ma olen, loeb ainult see tumeroheline joon mis üles läheb.
Kui sulle meeldib seal madistada siis fine, ei ütle midagi, aga ära tule mulle ütlema kuidas ma peaksin oma aega sisustama laudades, iga ühe oma asi.

Too nüüd see koht välja, kus ma dikteerisin sulle tingimusi, kus ja kellega mängida?! Sul on vabad käed mängida seal kus sa tahad ja kellega tahad.
Ma olen kindel, et mängijad, kes reaalselt ka biidivad (fyte,andu jne) ja on oma skilli investeerinud biidivad mänge ka edaspidi. Oluliselt raskemaks muutub mängu biitimine tavalistel pudulojustel, kes 100% bumhuntivad. Kas ma peaks neile kaasatundma?
Ei.
Turg teeb alati omad korrektuurid ja praegu on täpselt sellega tegemist. Mina ei kurda ja dikteeri siin midagi.

turusolkija
20.01.13, 19:35
Pakutud lahendus on tegelikult väga mõistlik võrreldes alternatiividega. Näiteks playerpooli lahku löömine, kus neto cashoutijad näevad ühte laudu ja neto depojad teisi laudu. Süsteem oleks tõenäoliselt PS veel kasulikum, sest winrate langus sunniks rohkem grindima. Verevahetus oleks ka orgaaniline, kus nupukamatest netodepojatest saavad netovõitjad ja vastupidi, rb-pro kukuvad fishpooli. Bustoks ei lähe naljalt keegi, keegi eriti ei võida ka, ainult PS lööb õitseb ja irvitab.

Incadescant-bulb
20.01.13, 19:52
Üksteise naeruvääristamise läbi mõnituste võiks ka ära jätta, saate ka ilma selleta argumenteerida.

Minu isiklik seisukoht on see, et table selection ise on küll oskus, mis annab võimaluse ka väiksema skill leveliga mängijatel olla võitvad. Kuid siit tulebki sisse see, et ühe skilli olemasolu korvab põhi skilli vajaka jäämise.
Bumhunting iseenesest on lihtsalt võistlus, kes ennem laokil olevale rahale jaole saab.

Sellel uuel süsteemil peaks olema juures, et laudu avades, ühest sit-outides või quitides toimuks see automaatselt ka kõikides muudes laudades. Ainult see paneks bumhuntingule tõsise löögi. Nagu eespool mainitud, Original muudatus hoiaks huntingu siiski elus, kuna laudu saab lahti/kinni klõpsida, seni kuni sobivad leiab.

Ja olgem ausad ülim skill pokkeis on adaptsioon ja vastaste pähe saamine juba väikse sample pealt. Kuna väikse sample puhul stätsid üksi võivad väga ekslikud olla, tõusekski muudatuse korral reading skili osatähtsus.

Ja madalamal pole erilist vahet, klõpsid laudu kinni / lahti, kuni lauad olemas.

Kui arvamus on, et muudatust antud kujul vaja pole, sest see teeniks üksneis neid, kes mänguga hakkama ei saa. Ma ei ütleks, et regularide "kambakas" ühe-kahe vastu on mänguga hakkama saamine. Suuremates kasiinodes ei olegi võimalust table selectida, sellistes oludes võitev olemine on n.ö mänguga hakkama saamine.
Bumhunt ei ole mängu biitimine, vaid lihtsa raha omastamine lollilt. Kes biidib, biidib ka edaspidi.

See küll ei ole kõige õigem aga on ka "skill" - Mul on erinevates võrgustikes mitmeid kontosi, ja ma korraga nii bumhundin, kui reghundin. Minul on suur sample (eelis), neil see puudub. See on tegelikuses sama ebaeetiine nagu ordinal bumhunt, kuid eelist tuleb leida sealt, kust saab.

Ega mind ei morjena, kui muudatus tuleb. Ainult Neil, kes panevad vähe rõhku õppimisele, neil läheb elu raskeks.

PS. Mina ei mõista kedagi otseselt hukka, kuna regulare väldivad. Kus on võimalik raha teha, seal tuleb seda teha.
Küll aga ei nimetaks seda pokkeri biitimiseks, vaid tarkuseks. Algaja biitimine ei võrdu pokkeri biitimisega!

Kuna see on ikkagi pokkeri foorum, mitte bumhunterite klubi, siis tuleks tolereerida seda - muudatust on vaja, aga paremal kujul.

privador
20.01.13, 19:55
Kes on ikka see müstiline rb-pro?Praegu on selline tunne, et on mingi liik tüüpe, kes on täielikud fishid, aga müstiline rb (mingi 200%rb vist) aitab neid pinnale...

Vandalar
20.01.13, 19:56
WTF? Reading skilli osatähtsus? Selleks, et read saaks tekkida ongi ju samplit vaja.

Incadescant-bulb
20.01.13, 20:06
Jah, aga hea reader saab mängija 'levelist' varem aru, kui üksnes stätside ja showdown info pealt tegev reg. Stätside lugemine kaldub pigem statistikasse, kui reading skilli. Hea reader saab vajaliku info kätte väiksema samplega, kui lihtsalt stätsidele toetuja. Stätsid võivad väga mööda infot anda väikse sample peale!

vapsik
20.01.13, 20:23
Kes on ikka see müstiline rb-pro?Praegu on selline tunne, et on mingi liik tüüpe, kes on täielikud fishid, aga müstiline rb (mingi 200%rb vist) aitab neid pinnale...

Janek

Svenza
20.01.13, 20:59
Janek

174 ?

jasssass
21.01.13, 05:57
ET siis HU-cashi tulevik on hu cash zoom?

masterpuppet
21.01.13, 06:24
ET siis HU-cashi tulevik on hu cash zoom?

Teemat üldse lugesid, kaasa mõtlesid? pfffff

--

Muidu muudatusi toetan (kas just sellist), sest kaua hobimängurid (loe fish) ikka tahavad vaikivate nuppe vajutavate ahvide vastu mängida. Hobimängur tahab higi, pisaraid ja verd. Praegu saab ta üksnes seda oma adrenaliini arvelt kõrgemale ronides. Kui aga 9 inimesest lauas 8 vaikib ja nuppe vajutab, siis on asi üksluine ja igav ning hobimängur kolib mujale või otsib uue hobi.

ranka
21.01.13, 08:30
Teemat üldse lugesid, kaasa mõtlesid? pfffff

--

Muidu muudatusi toetan (kas just sellist), sest kaua hobimängurid (loe fish) ikka tahavad vaikivate nuppe vajutavate ahvide vastu mängida. Hobimängur tahab higi, pisaraid ja verd. Praegu saab ta üksnes seda oma adrenaliini arvelt kõrgemale ronides. Kui aga 9 inimesest lauas 8 vaikib ja nuppe vajutab, siis on asi üksluine ja igav ning hobimängur kolib mujale või otsib uue hobi.

http://pokerfuse.com/news/law-and-regulation/pokerstars-888-ladbrokes-party-receive-online-poker-licenses-in-german-state/

«The regulations contain various stipulations to protect players, including outlawing online poker bots. Online casinos must include “hourly reality checks” to inform players how much they have won or lost, and operators must demonstrate how they secure their IT infrastructure and player data.»

Ka selliste asjade pärast võib PokerStars soovida hobimängijale paremate võimaluste andmist.

Selle muudatuse taga ei ole kindlasti ainult puhaspaljas: saame kaebusi, pokkeri sisekliima parandamine ja hobimängurite päästmine. Need on kenad suhtekorralduse eesmärgil toodud argumendid ja taga võivad olla tugevamad ning peidetud põhjused. Ala selliste muudatustega kaoksid ära botid, tõuseks profit, kaoks datamining jne.

E: ettevõtjana ehitaks ma businessi keskenduses deposiitide ehk hobimängurite peale ning neile parima võimaluse andmine. Sihiks Zynga moodi mudelit, mis oli fun ka pere-emale, kes mängiks 2NL ja kindlasti kokkuvõttes funnim ka regularile.

jrgn hell
21.01.13, 11:12
http://pokerfuse.com/news/law-and-regulation/pokerstars-888-ladbrokes-party-receive-online-poker-licenses-in-german-state/

«The regulations contain various stipulations to protect players, including outlawing online poker bots. Online casinos must include “hourly reality checks” to inform players how much they have won or lost, and operators must demonstrate how they secure their IT infrastructure and player data.»

Ka selliste asjade pärast võib PokerStars soovida hobimängijale paremate võimaluste andmist.

Selle muudatuse taga ei ole kindlasti ainult puhaspaljas: saame kaebusi, pokkeri sisekliima parandamine ja hobimängurite päästmine. Need on kenad suhtekorralduse eesmärgil toodud argumendid ja taga võivad olla tugevamad ning peidetud põhjused. Ala selliste muudatustega kaoksid ära botid, tõuseks profit, kaoks datamining jne.

E: ettevõtjana ehitaks ma businessi keskenduses deposiitide ehk hobimängurite peale ning neile parima võimaluse andmine. Sihiks Zynga moodi mudelit, mis oli fun ka pere-emale, kes mängiks 2NL ja kindlasti kokkuvõttes funnim ka regularile.


Viitsid laienda väheke, sest tundub et ei kandu kuidagi üle. Zynga saab olla praegu ju ainult kas Bwin.Party skin või siis social variant ja raha genereerivad need suht erinevalt.
Mingit vahepealset depovat real money player pereema, mis ainult zynga real moneys eksisteerib, ei oska ette kujutada.

Aga muidu, kui vahele jätta need üdini ajuvabad otsesed skilled playerite nussimised, siis soliidset teemaraendust enam-vähem ettevõtja seisukohast võiks siit lugeda:

http://www.infiniteedgegaming.com/business-development/the-money-is-in-the-story-fool/

Järg on järgmine post imo.

Aga godspeediga 110 nõus, et gridnerile operaatori muudatused loogiliselt debiilsed tunduvadki.

"When one player’s actions can have an effect on other players’ spending capacity you need to consider that effect."

ranka
21.01.13, 11:33
Viitsid laienda väheke, sest tundub et ei kandu kuidagi üle. Zynga saab olla praegu ju ainult kas Bwin.Party skin või siis social variant ja raha genereerivad need suht erinevalt.
Mingit vahepealset depovat real money player pereema, mis ainult zynga real moneys eksisteerib, ei oska ette kujutada.

Loen su lingi hiljem läbi, aga ESTPatricku päevikus midagi ligilähedast ja algelist kirjutasin badgedest, ei viitsi otsida: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2523-Estp%C3%A4triku-sopatiik-Algusest-ja-uuesti/page26

Aga sattusin päris huvitavatele kommentaarile, mis kukuvad qbj0hn kapsaaeda:


Paari a prst on päris automatiseeritud ja progretud see online ikka.
Mul on raskusi isegi NL50 lauda istumisega kiiruse peale, sest vennad kasutavad selleks scripti ja stars lubab seda.


Kui trend jätkub siis NL100 pluss ei näe mitte kunagi enam kahte fishi korraga lauas.
Lihtsalt niikui keegi tundmatu laua tekib on laud filled alla sekundiga.

Daatumid selle kuu algusest ;)

Spewmonkey
21.01.13, 11:36
Aga godspeediga 110 nõus, et gridnerile operaatori muudatused loogiliselt debiilsed tunduvadki.

"When one player’s actions can have an effect on other players’ spending capacity you need to consider that effect."

Mulle kui grinderile tunduvad maksimaalsete laudade arvu vähendamine, waiting listide kaotamine, võitvate mängijate rb vähendamine jms. asjad oluliselt vähem debiilsed(ülimalt loogilised lausa) kui see, mida Stars praegu teha üritab. Rääkimata mingitest auto-seat scriptide(seriously, wtf) lubamisest jms. asjadest, sest need annavad unfair eeliseid. Instasitout/quit lauast fishi lahkudes või veel hullem kui ta lauas alles sitout, on tõesti kohutavalt debiilne. Samas miks peaks kõiki regulare selle eest karistama. HU bumhuntiga annaks ka mingeid paremaid lahendusi välja mõelda obv kui praegune süsteem. Ma küll Starsis ei mängi, aga table selection käib mängu juurde imo, nii et my 2 cents.

fyte
21.01.13, 11:36
Esiteks scriptid on minu teada nüüd paar nädalat juba bännitud olnud, ning teiseks, sellise ekstreemse bumhuntimise vastu on efektiivsemaid/loogilisemaid lahendusi olemas küll ja küll - karistused seathopperitele/scripi kasutajatele jms.

turusolkija
21.01.13, 11:49
7 lehte juttu aga ei ole kuulnud ühtegi argumenti, miks on bumhuntimine hea globaalsele pokkeritööstusele ning ülemaailmse playerpooli stabiilsele kasvule?

ranka
21.01.13, 11:55
Esiteks scriptid on minu teada nüüd paar nädalat juba bännitud olnud, ning teiseks, sellise ekstreemse bumhuntimise vastu on efektiivsemaid/loogilisemaid lahendusi olemas küll ja küll - karistused seathopperitele/scripi kasutajatele jms.

Linki. Ma olen subsinud nendesse teemadesse ja daily reader 2p2 NGV ja Internet Poker foorumitesse ning ühtegi teadet selle kohta ei ole näinud.

Küsisin ka just PS Michaelilt:

[11:52:44] Rainer Roomet: hey
[11:52:46] Rainer Roomet: question
[11:52:58] Rainer Roomet: is auto-seating scrips for cashgame aka bumhunter scripts allowed or disallowed+
[11:54:34] Michael Josem: allowed, afaik
[11:55:02] Michael Josem: best to email support@pokerstars.com so that you get an official answer
[11:55:23] Rainer Roomet: thanks, I will do that

EDIT: Lisan siia ka PokerStarsi ametliku vastuse, kui vastav e-mail saabub.

tolmuahv
21.01.13, 12:02
ranka, kust sa selle PS-i esindaja chatti said, kas see on mingi PS-i tavakasutaja funktsioon? Ma ükspäev otsisin kui üks venelasest tard kõigis HU-laudades sitoutis non-stop. Lõpuks ei leidnud, saatsin lihtsalt kirja, millele vastati mõne tunni pärast.

ranka
21.01.13, 12:46
ranka, kust sa selle PS-i esindaja chatti said, kas see on mingi PS-i tavakasutaja funktsioon? Ma ükspäev otsisin kui üks venelasest tard kõigis HU-laudades sitoutis non-stop. Lõpuks ei leidnud, saatsin lihtsalt kirja, millele vastati mõne tunni pärast.

Skype.

Sinu lahenduse jaoks kirjuta support@pokerstars.com või kasuta call moderator nuppu. Too viimane annab sulle kindlalt sama soovituse, et kirjuta supporti.

jrgn hell
21.01.13, 13:55
Mulle kui grinderile tunduvad maksimaalsete laudade arvu vähendamine, waiting listide kaotamine, võitvate mängijate rb vähendamine jms. asjad oluliselt vähem debiilsed(ülimalt loogilised lausa) kui see, mida Stars praegu teha üritab. Rääkimata mingitest auto-seat scriptide(seriously, wtf) lubamisest jms. asjadest, sest need annavad unfair eeliseid. Instasitout/quit lauast fishi lahkudes või veel hullem kui ta lauas alles sitout, on tõesti kohutavalt debiilne. Samas miks peaks kõiki regulare selle eest karistama. HU bumhuntiga annaks ka mingeid paremaid lahendusi välja mõelda obv kui praegune süsteem. Ma küll Starsis ei mängi, aga table selection käib mängu juurde imo, nii et my 2 cents.

Loogiline jh.

Vist nii ka, et oluliselt lihtsam osasid mängijaid "karistada", kui suhteliselt välja kujunenud toodet nii reformida, et sitt mängija maksaks meelelahtuse eest vms.

pastilaa
21.01.13, 14:34
7 lehte juttu aga ei ole kuulnud ühtegi argumenti, miks on bumhuntimine hea globaalsele pokkeritööstusele ning ülemaailmse playerpooli stabiilsele kasvule?

tundub, et sa ikka ei saa probleemist aru - laua valimises pole midagi ebaausat/ teisele eelist andvat. see, märgijate märgistamine, notede kirjutamine on sisuline osa mängu biitimisest ja õppimisest. see, et mõni mängija seda teha ei viitsi, on tema probleem. eriteema on softid ja siin olen ma nõus.

Codecci
21.01.13, 15:51
tundub, et sa ikka ei saa probleemist aru - laua valimises pole midagi ebaausat/ teisele eelist andvat. see, märgijate märgistamine, notede kirjutamine on sisuline osa mängu biitimisest ja õppimisest. see, et mõni mängija seda teha ei viitsi, on tema probleem. eriteema on softid ja siin olen ma nõus.
Mängijate märgistamine ja notede kirjutamine ei kao selle uuendusega ju ära?

Ja ZOOM-ist on ka asi kaugel, sa ei mängi iga vastase vastu ainult 1 käe, mängi kasvõi 10h, aga lauda lihtsalt valida ei saa.

turusolkija
21.01.13, 16:43
tundub, et sa ikka ei saa probleemist aru - laua valimises pole midagi ebaausat/ teisele eelist andvat. see, märgijate märgistamine, notede kirjutamine on sisuline osa mängu biitimisest ja õppimisest. see, et mõni mängija seda teha ei viitsi, on tema probleem. eriteema on softid ja siin olen ma nõus.

8 leht läheb, endiselt mitte ühtegi ratsionaalset põhjust. Ainult emotsioon ja isiklik äng.

Laudu saad endiselt valida (paned kinni ja võtad uue, kui meeldi). Kaob ära võimalus mängida ainult nõrkade mängijatega. Pokkeri toode ja illusioon on lihtne. Kõik arvavad, et oskavad mängida. Kõik mõistavad, et võitmiseks on vaja fishe. Minu arvates PS ülesanne on teha see toode võrdselt kättesaadavaks kõigile. Täna defacto on NL100+ (v-b juba madama) kesiste oskustega algal mängijal tõenäoliselt võimatu sattuda lauda mängijaga, kes oleks temaga võrreldaval tasemel. Sa ütled, et oma viga, ise oled fish (tsiteerin: loll, laisk, ei viitsi, tahad raha maha dongata). Mina ütlen, et PS pakub toodet ja see peab olema samasugune kõigile. Pakutud variant ei ole parim, kuid loob võrdsed võimalused lauavalikul kõigile.

Sa ütled, et tundide kaupa laudade vahel siiberdamine, märgistatud mängijate otsimine, fishidele mööda limiite järele liikumine jne on võrdne võimalus ja kõigil on võimalus seda teha, siis jah, sul on tehniliselt õigus. Aga sorry, minu arvates ei ole see pokker, vaid PS süsteemi abuse. Ja see ei ole asi, mida PS peaks julgustama. PS ei ole ATP tennis või rankingu male, see on klienditeenindusettevõte. Nagu restoran, kui ma tahan chateaubriandi siis eeldan, et mulle tuuakse see lauda, mitte ei näidata põllul veise peale, et mine-lõika-küpseta. Kuigi jah, tehniliselt võiksin ma ka seda teha.

Readide tegemise oskus (noted sisuliselt) on muidugi osa mänguoskusest, aga selle vähendamisest või ära võtmisest ei olegi keegi rääkinud. Kirjuta, adjusti ja abusi, kuidas jaksad.

tiigrikutsu
21.01.13, 16:49
7 lehte juttu aga ei ole kuulnud ühtegi argumenti, miks on bumhuntimine hea globaalsele pokkeritööstusele ning ülemaailmse playerpooli stabiilsele kasvule?

Wtf, pokker ei peagi kõigi jaoks lihtne ja hea olema lmao. Vahet ei ole kuidas idiootidelt see raha ära võetakse, nkn lõpuks kaotavad. Selle updatega tahab stars lihtsalt ise rohkem vahelt võtta, muud midagi.

qbj0hn
21.01.13, 16:59
Ehk siis pmst sa nõuad, et kõikidel mängijatel oleks võrdne skill ja flippaksime päevad läbi?
Ei saa aru su jutust lihtsalt turusolkija.

viki
21.01.13, 17:04
Wtf, pokker ei peagi kõigi jaoks lihtne ja hea olema lmao. Vahet ei ole kuidas idiootidelt see raha ära võetakse, nkn lõpuks kaotavad. Selle updatega tahab stars lihtsalt ise rohkem vahelt võtta, muud midagi.Ma arvan,et suur osa neist nn idiootidest on sinust palju targemad ja saavad oma eluga palju paremini hakkama.

turusolkija
21.01.13, 17:07
Ehk siis pmst sa nõuad, et kõikidel mängijatel oleks võrdne skill ja flippaksime päevad läbi?
Ei saa aru su jutust lihtsalt turusolkija.

Jah, ma räägin, et pre-allin kõik käed ja kõigil ja koguaeg. Ja PS võtab ainult rake ja kõik on õnnelikud ja regid ikka võidavad, sest võitvatel mängijatel on ju rohkem õnne.

Random seating on väga normaalne algatus. Tahad mängida, istud esimesse lauda maha ja mängid. Oled fish - siis kaotad. Kui biidid, siis võidad. Loeb see, mis lauas teed, kuidas adjustid, kuidas range balansseerid, mis image lood jne. Loeb see kui hästi pokkerit mängid, mitte see, kuidas PS softis orienteerud.

lont
21.01.13, 17:08
See mis turusolkija kirjutab on 100% kuld minu arvates.
Saage aru, et pokker on suur äri, suur MEELELAHUTUSE äri. Pokker on täna suunatud keskmisele inimesele, kellel normaalne sissetulek ja kelle jaoks on pokker 100% hobi ja meelelahutus. Jah pokkeris on neid, kes on paremad, on neid kes arvavad et nad on teistest paremad, aga kui keskkonda siise logida peab keskkond tagama selle, et kõik mängivad võrdsetel alustel.
Kui hobimängijale tundub, et keskkond on rigged, et prillidega poisid kasutavad viite erinevat abitarkvara mida neil pole, siis logivad nad välja ja saavad oma emotsiooni mujalt kätte.
Seega on pokerstarsi mure ja tendents igati kiiduväärsed, iseasi kas konkreetne lahendus just õige on. Eks nad proovivad ja arenevad.

turusolkija
21.01.13, 17:09
Ma arvan,et suur osa neist nn idiootidest on sinust palju targemad ja saavad oma eluga palju paremini hakkama.

Tahtsin sama asja öelda. Omamoodi platnoikultuur siin mõnedel. Kõik, kellele ei ole pokker sole-income allikas on definitsiooni järgi idioodid, lollid, laisad, ei viitsi, ei taha areneda, napakad. Tundub, et igapäevane empaatiavõime ja üleüldine social skill on päris kõrge.

tiigrikutsu
21.01.13, 17:10
Ma arvan,et suur osa neist nn idiootidest on sinust palju targemad ja saavad oma eluga palju paremini hakkama.

No, sul on õigus oma arvamusele aga ilmselgelt sa ei tunne mind. Ma ei hakka isegi midagi vastu äsama kuna nkn see kuhugi ei vii ja tore, et sa oma E-peenorit suurendada said. :D

$Lauri$
21.01.13, 17:11
8 leht läheb, endiselt mitte ühtegi ratsionaalset põhjust. Ainult emotsioon ja isiklik äng.

Laudu saad endiselt valida (paned kinni ja võtad uue, kui meeldi). Kaob ära võimalus mängida ainult nõrkade mängijatega. Pokkeri toode ja illusioon on lihtne. Kõik arvavad, et oskavad mängida. Kõik mõistavad, et võitmiseks on vaja fishe. Minu arvates PS ülesanne on teha see toode võrdselt kättesaadavaks kõigile. Täna defacto on NL100+ (v-b juba madama) kesiste oskustega algal mängijal tõenäoliselt võimatu sattuda lauda mängijaga, kes oleks temaga võrreldaval tasemel. Sa ütled, et oma viga, ise oled fish (tsiteerin: loll, laisk, ei viitsi, tahad raha maha dongata). Mina ütlen, et PS pakub toodet ja see peab olema samasugune kõigile. Pakutud variant ei ole parim, kuid loob võrdsed võimalused lauavalikul kõigile.

Sa ütled, et tundide kaupa laudade vahel siiberdamine, märgistatud mängijate otsimine, fishidele mööda limiite järele liikumine jne on võrdne võimalus ja kõigil on võimalus seda teha, siis jah, sul on tehniliselt õigus. Aga sorry, minu arvates ei ole see pokker, vaid PS süsteemi abuse. Ja see ei ole asi, mida PS peaks julgustama. PS ei ole ATP tennis või rankingu male, see on klienditeenindusettevõte. Nagu restoran, kui ma tahan chateaubriandi siis eeldan, et mulle tuuakse see lauda, mitte ei näidata põllul veise peale, et mine-lõika-küpseta. Kuigi jah, tehniliselt võiksin ma ka seda teha.

Readide tegemise oskus (noted sisuliselt) on muidugi osa mänguoskusest, aga selle vähendamisest või ära võtmisest ei olegi keegi rääkinud. Kirjuta, adjusti ja abusi, kuidas jaksad.

Dongilt tulebki raha ära võtta... niikaua kuni eksisteerib rake, pole tegu system abusega.

viki
21.01.13, 17:13
No, sul on õigus oma arvamusele aga ilmselgelt sa ei tunne mind. Ma ei hakka isegi midagi vastu äsama kuna nkn see kuhugi ei vii ja tore, et sa oma E-peenorit suurendada said. :DEi saa ju nimetada idioodiks inimest,kes mängib pokkerit meelelahutuseks ja ajaviiteks.

turusolkija
21.01.13, 17:18
Dongilt tulebki raha ära võtta... niikaua kuni eksisteerib rake, pole tegu system abusega.

Ausalt ei suuda jälgida, kuidas dünaamika ning long-term raha liikumine nõrgematelt tugevamatele mängijatele selle muudatusega muutub.

jrgn hell
21.01.13, 17:21
8 leht läheb, endiselt mitte ühtegi ratsionaalset põhjust. Ainult emotsioon ja isiklik äng.

Laudu saad endiselt valida (paned kinni ja võtad uue, kui meeldi). Kaob ära võimalus mängida ainult nõrkade mängijatega. Pokkeri toode ja illusioon on lihtne. Kõik arvavad, et oskavad mängida. Kõik mõistavad, et võitmiseks on vaja fishe. Minu arvates PS ülesanne on teha see toode võrdselt kättesaadavaks kõigile. Täna defacto on NL100+ (v-b juba madama) kesiste oskustega algal mängijal tõenäoliselt võimatu sattuda lauda mängijaga, kes oleks temaga võrreldaval tasemel. Sa ütled, et oma viga, ise oled fish (tsiteerin: loll, laisk, ei viitsi, tahad raha maha dongata). Mina ütlen, et PS pakub toodet ja see peab olema samasugune kõigile. Pakutud variant ei ole parim, kuid loob võrdsed võimalused lauavalikul kõigile.

Sa ütled, et tundide kaupa laudade vahel siiberdamine, märgistatud mängijate otsimine, fishidele mööda limiite järele liikumine jne on võrdne võimalus ja kõigil on võimalus seda teha, siis jah, sul on tehniliselt õigus. Aga sorry, minu arvates ei ole see pokker, vaid PS süsteemi abuse. Ja see ei ole asi, mida PS peaks julgustama. PS ei ole ATP tennis või rankingu male, see on klienditeenindusettevõte. Nagu restoran, kui ma tahan chateaubriandi siis eeldan, et mulle tuuakse see lauda, mitte ei näidata põllul veise peale, et mine-lõika-küpseta. Kuigi jah, tehniliselt võiksin ma ka seda teha.

Readide tegemise oskus (noted sisuliselt) on muidugi osa mänguoskusest, aga selle vähendamisest või ära võtmisest ei olegi keegi rääkinud. Kirjuta, adjusti ja abusi, kuidas jaksad.


Rohkem tundub et maailmavaateline (vb vale sõna) möödarääkimine.

Mängija, kes on sitaks tunde ja ka raha enese arendamisse pannud loogiliselt tunnebki, et on entitled oma edge´le.
Ei oska kahjuks paremini sõnastada ka, aga siiamaani on pokker olnud suhteliselt muutumatu toode ja edukad on ainult olnud muutused formaadis, mis näeb välja või tundub nii, et operaator vahendab mingit valmis ja traditsioonidega toodet ja justkui tal ei oleks õigust või ei ole tavaks suuri muutusi teha.

$Lauri$
21.01.13, 17:44
Ausalt ei suuda jälgida, kuidas dünaamika ning long-term raha liikumine nõrgematelt tugevamatele mängijatele selle muudatusega muutub.

Kui mängija peab oma teenuse(gamblimise) eest pidevalt maksma siis tal peaks olema õigust istuda täpselt seal, kus ta tahab.

timz0333
21.01.13, 17:47
No, sul on õigus oma arvamusele aga ilmselgelt sa ei tunne mind. Ma ei hakka isegi midagi vastu äsama kuna nkn see kuhugi ei vii ja tore, et sa oma E-peenorit suurendada said. :D

:/

Ei tea tõepoolest miks see starsi jaoks on probleem. Saavad ju fishid samuti table selectida ja fishhuntida nagu kõik regularid.

karupoeg
21.01.13, 17:54
kutid, ma ei saa aru, mida te vaidlete?

Fakt on see, et pokker on äri, äri eesmärgiks on luua omanikele kasumit. simple as that. Pokerstarsile toob kasumit raha sissemakse, mitte väljamakse, seega on nende eesmärk soodustada sissemaksjate (reeglina dongid) mängimisvõimalusi, mitte regi, kes teeb väljamakseid Kuidas sellest nii raske on aru saada?

Paradoksaalsel kombel toob nende otsus ka long term teile, regidele, kasu, sest hoiab sissemaksjaid pokkeri juures. Ju PS on näinud, et sissemaksetes on toimumas teatud anomaaliaid ning nende arvates on parim lahendus olukorrale selline nagu nad tegid. Kui fishid tunnevad, et nad ei tunne enam mängust mõnu, sest mingi ida-euroopa grinder bumhundib neid nl 25-s, siis ta ei tee enam sissemakseid ja läheb mujale. Ergo ei tehta enam sissemakseid ning asi kuivab lihtsalt kokku.

ffs

turusolkija
21.01.13, 17:57
Kui mängija peab oma teenuse(gamblimise) eest pidevalt maksma siis tal peaks olema õigust istuda täpselt seal, kus ta tahab.

Hea argument. Otsustavaks saab lihtsalt see, mis kasulikum PS-le ning playerpooli elujõulisusele. Paradoksaalne kui see ka ei tundu, on long-term see kasulik ka mängu biitivatele regularidele.

karupoeg
21.01.13, 18:01
Hea argument. Otsustavaks saab lihtsalt see, mis kasulikum PS-le ning playerpooli elujõulisusele. Paradoksaalne kui see ka ei tundu, on long-term see kasulik ka mängu biitivatele regularidele.


ära kasuta minu argumente. pärast hakatakse mind veel lõhestunud isikuks pidama :(

ranka
21.01.13, 18:10
PokerStars Steve vastas: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=36781557&postcount=604

ranka
21.01.13, 18:36
Väga hea vastus IMO

pastilaa
21.01.13, 19:10
cliffs?

vapsik
21.01.13, 19:25
Paistab, et tal oli tore Bahama reis. Kas Sa inglise keelt ei oskagi?

ranka
21.01.13, 19:42
cliffs?

Mõtte edasi andmiseks jääb cliffidest väheseks. Loe selle teema esimest postitust, ja saad teada.

Aga püüan:

Steve oli eemal, kuna PCA-l ja seepärast nende vastus viibis
Vene keelse foorumi esindaja väited olid natuke eksitavad. Nüüdseks on ta juba vabandanud ja oma vea parandanud.
Rake ei ole PokerStarsi motiiv! Mõnel juhul on see tõsi, sest PokerStars soovib hoida oma kliente ja nii nad saavad rohkem reiki. Aga muudatus iseenesest reiki ei too. Kiirelt toon tema enda näite. 100 x 100NL lauda, kõikides on 6 mängijat, millest üks fish (kokku 100 fishi, 500 regulari). Kui fishid randomilt visatakse laudadesse, siis näiteks 20 x on rege täis lauad, mis tähendab, et 80 laua peale on nüüd 100 fishi ala 60 lauas on 1 fish, 5 regi ja 20 lauas on 2 fishi ja 4 regi. Kuna 20 regiga lauas on potid väiksemad, siis sealt ka vähem reiki, ülejäänutes rohkem fishe, kus suuremad potid ja rohkem reiki. See on ideaal tsenaarium, aga tegelikkuses need 20 regidega lauda lagunevad ja seega Starsil uue süsteemiga on vähem running laude ehk saab hoopis vähem reiki. See on lihtne näide, tegelt asi keerulisem.
Nad proovivad leida alati parima tee, et kõikidel oleks hea ja üritavad arvestada kõigiga.
PokerStars Steve enamus tiimi mängijaid on olnud elukutselised s.h. Steve ise, kes mängis 6 aastat elukutselina ja 2008 aastal tegi SNE. Seega nad ei võta otsust vastu vaadates ühte punkti aka winning mängijaid, samuti mitte ka ainult profitit. Viimast nad muidugi peavad, sest muidu stars läheks lihtsalt bustorisse. Sealjuures nad vaatavad alati võimalikult head otsust pikemas perspektiivis kõikidele osapooltetele.
Ei ole vahet, mis otsus vastu võtta. Absoluutselt iga otsuses üle 50% mängijatest ei ole rahul.
Auto seatingu probleem on tulnud neid koosolektul, kus on mängijad esindatud. Mitmetest erinevatest teemadest läbi 2p2, otsesed emailid jne.
Hetkel on probleem põhiliselt h-stakesis, aga see liigub allapoole
Nad keskenduvad long term otsustele, et mängijad, kes tegid oma esimese sissemakse, nad tuleksid tagasi ja teeksid uuesti. Kui see töötab võidavad pikemas perspektiivis nii regularid, kui Stars.
Mängijad, keda on bumhunditud, isegi kui nad saavad sellest aru harva, siis piisab ainult ühes korrast, et fish ei naaseks. Nad arvavad, et neid on bummitud bottide poolt (laud korraga sit out pärast mängija bustimist) või siis tehtud kokkumängu. See ei jäta fishile head muljet.
Vähesed mängijad on huvitatud pokkerist, kui bumhundist. Esimesena pokkeri juurde tõi meid kõiki oskusmäng, mitte bumhunti. See on viinud selleni, et mängijad ei mängi pokkerit, et end arendada ja sportlikult, vaid et bumhuntida ja teha rahaa.


Rohkem ei viitsi ja ei pruugi olla kronoloogises järjekorras. Ehk teen uudise, ja paraku ma nõustun temaga, eriti just bolditud osades.

E: võib-olla "tõlkevigu", sest panin suht mustandina s.t. mõte ei pruugi osadel välja tulla, kui väga harimatu oled. ala vähesed mängijnad... jne. Ei viitsi hetkel perfect kirjatööd teha, kui jõuan, teen kokkuvõtva uudise.

pastilaa
21.01.13, 20:06
tyty.

ideed on ilusad, aga küsiks siis niipidi huvi pärast - kui palju on hetkel korralikult biitivaid cashgame mängijaid siin, kes ei "bumhundi" ega tableselecti? minu teada 99% ka siinse foorumi suurimatest rahalaua biitijatest (janks, rudi, leits, supsti jne) - kõik ju teenivadki suuresti tänu sellele, et mängivad ainult heades laudades! siit ka järgmine küsimus - ilma tableselectita, kas keegi üldse ka neist suudaks rake biitida?

ranka
21.01.13, 20:13
tyty.

ideed on ilusad, aga küsiks siis niipidi huvi pärast - kui palju on hetkel korralikult biitivaid cashgame mängijaid siin, kes ei "bumhundi" ega tableselecti? minu teada 99% ka siinse foorumi suurimatest rahalaua biitijatest (janks, rudi, leits, supsti jne) - kõik ju teenivadki suuresti tänu sellele, et mängivad ainult heades laudades! siit ka järgmine küsimus - ilma tableselectita, kas keegi üldse ka neist suudaks rake biitida?

Ma ütlen ausalt: ma bumhundin, kuna muudmoodi ei olegi võimalik ja milleks anda ära edge. 25NL ma küll ei viitsinud bummida ja mängu biitisin kindlalt. Suurtemate limiitide ja long run samplesid ei ole.

Küsimus sulle: on sul tuua mõni võrdlus kahe arvestatava samplega (näiteks 50,000 kätt) graafiku ja tulemused, mida ei ole kunstlikult moonutatud ja sa seal samples ei ole table selectinud. Kui suur on vahe? Palun ütle mulle see vahe. Kui sa ei oska seda öelda, siis sa vaidled teemal, millest sul ei ole ju aimugi ehk teisisõnu, sa ei viitsi, ega tahagi muudmoodi. Küsisin seda ka qbj0hnilt Skypes, kuna talle meeldis ka vaielda.

Minul ka ei ole aimu, aga tean, et saab mõlemat pidi. Sõber just jaanuari alguses mängis Zoomi 25NL ja 50NL, 100 000 kätt. Tulemused ei olnud roosilised, aga jooksis halvasti ja Zoom on rohkem nittine, kui muud mängud.

EDIT: Kui vahe oleks 1bb, aga saad konstantselt hoida maksimaalse arvu laudu (enda oskuste kohaselt), kas sa siis vaidleksid siin teemas? Mina seda ei usu. Seega sa äkki ikka vaidled vaidlemise pärast ja samplet ei ole sul nii raske teha. Juba alguses hakkad ju nägema, kui tulemused on hoopis teised ja jätad asja katki.

EDIT2: Sinu puhul siis 1bb ei ole erilist vahet, 1bb winnerile obv on vahe, aga ta ei biidigi siis ju pokkerit ning on suur maa areneda. Sulle oleks see positivine, kui lauast kaoks 1bb võitev mängija, kuna ta on edaspidi fish ja bustomaa näha.

turusolkija
21.01.13, 20:17
ära kasuta minu argumente. pärast hakatakse mind veel lõhestunud isikuks pidama :(

Totralt kukkus välja, aga ausõna nägin su posti alles hiljem. Aga jah, üldiselt muidugi võttis su post teema suht kainelt kokku.

pastilaa
21.01.13, 20:20
Küsimus sulle: on sul tuua mõni võrdlus kahe arvestatava samplega (näiteks 50,000 kätt) graafiku ja tulemused, mida ei ole kunstlikult moonutatud ja sa seal samples ei ole table selectinud. Kui suur on vahe?

eenda posti esimese lausega ise vastasid ära, kardan :). aga jah - tendents on üleüldine muidugi pokkeris. kui esialgu ei biitinud enam potsataja ja vandalar, siis järgmisena minusugused randomid, siis biitijad, lõpuks jäävad andu, ment ja codecci kuni üks teised tühjaks teeb. ja pokkeriprod.com foorumi nime võib muuta ekspokkeriprod.com-iks :P.

ranka
21.01.13, 20:23
Vaatasin ka sõbra tulemused üle. 25NL Zoom 53k käsi - 1.6bb, 50NL - 51k käsi ja -0.94bb. Mängis 100 000 kätt pm. kümne päevaga ning näha, et 50NL algas suure downswingiga. Zoom on nitisem, mängis väga suurt volüümi vähese ajaga (8 lauda zoomi, kui ei eksi) ja sinu oskused on temast tunduvalt paremad.

Seega pastilaa - ära põe, sina kaotajaks ei jää ning 6bb saavutad lihtsalt, ise eeldan, et su winrate muutus tuleb väga väikene ja kokkuvõttes võidad samapalju raha, sest kogu aeg on stabiilne ehk sinu võimetele maksimaalne arv laudu ning hoopis tunnitasu võib tõusta.

Tõesta teistpidi :)

pastilaa
21.01.13, 20:30
panen puusalt nende pealt, keda ise aidanud olen veidi ja kõrvalt jälginud (kümneid) - pmslt ainult tableselectimisega wr 2x. heads upis kujutan ette, on see vahe kõige jõkram. vb 10x

ranka
21.01.13, 20:34
eenda posti esimese lausega ise vastasid ära, kardan :). aga jah - tendents on üleüldine muidugi pokkeris. kui esialgu ei biitinud enam potsataja ja vandalar, siis järgmisena minusugused randomid, siis biitijad, lõpuks jäävad andu, ment ja codecci kuni üks teised tühjaks teeb. ja pokkeriprod.com foorumi nime võib muuta ekspokkeriprod.com-iks :P.

Milleks? Kui süsteem töötab nii nagu PokerStars loodab, siis võib löök olla ajutine. Pikemas perspektiivis kindlasti keegi murdub ja lahkub «parematele jahimaadele» ning kui tõesti fishid hakkavad rohkem PokerStarsi tagasi tulema, siis muutuvad mängud softimaks.

Mina näen, et sinusugused high winrate võitjad võidavad selle muudatusega kõige rohkem. Su winrate ei lähe kunagi nii alla, et sa peaksid lahkuma. Vastupidi. Kui sa näed, et võita saab ka ilma bummita, siis on koheselt üks mure murtud: sa saad liikuda kergemini üles, kuna table selection ei olegi sinule nii tähtis.

Ma väidan, et sa ei liigu limiidist üles mitte seepärast, et sa underrolled või scared money, vaid seepärast, et 25NL on easy limiit ja soodsat lauda on väga kerge leida. Kõrgemal sellist luksust ei ole. Kui mu väide on õige ja su winrate ei muutu, siis avanevad sulle kohe järgmise limiidi aknad ilma, et sa peaksid table selectioni pärast muretsema.

Kui suuremad pokkeritoad kaotaksid ära HU bummingu või vähemalt piiraks seda tugevamalt, siis peaksin ka taaskord hakkama õppima või lahkuma pokkerist. Ma ei rööviks enam fishe, mille on välja teeninud tõeliselt head, andekad ja ambitsioonikad mängijad oma suure õppeprotsessi käigus, mida mina saan hetkel tuimalt "rotti" lasta täiesti baas ja mõttetu skillsetiga.

Ma ei vääri neid, aga ma ei viitsi ka muudmodi, sest see on lihtsam viis ja NLHU cashis vist muudmoodi eriti ei saagi. Mina tean, et ma käin väga õhukesel jääl, kui ma ei soovi ega viitsi areneda, sest kauaks sellist pidu anyway ei ole. Seega ma pean astuma tagasi või liikuma õppides edasi. Mina valiks viimase, aga leidub neid, kes ei vali ja lähevad parematele jahimaadele.

ranka
21.01.13, 20:37
panen puusalt nende pealt, keda ise aidanud olen veidi ja kõrvalt jälginud (kümneid) - pmslt ainult tableselectimisega wr 2x. heads upis kujutan ette, on see vahe kõige jõkram. vb 10x

Kui neil õppuritel on täpselt sama winrate, siis ma olen nõus ja sinu võit. Kui nad on ilma bumhundita 1-2bb winnerid, bummides 2-4, siis ma ei ole.

Esimesed paar bb punkti on lihtsam saada: saab juba kaardi/positsiooni valikuga, aga hilisematel on vaja paremat skillseti ja ma väidan, et sa oled üks parimaid oma limiidis. Seega 2-4bb winner võib tõesti kaotada 50%, aga sina kaotad maybe 10-20%.

ranka
21.01.13, 20:42
Üleüldse arvata seda, et kõik mängijad võidavad fishilt täpselt samapalju raha on väga vale. Sel juhul peaks kõikide HU bumhunteritel olema võrdsed winrated. Aga näed ei ole: missy922 võidab 50bb/100 käele, ma ainult 11-12. Sama on ka sinuga. Su õpilane võidab lauas olevalt fishilt 2bb, sina võidad ikka 4bb, kuna sa oled oskustelt parem, lisaks sa ei kaota regularidele niipalju ning ikkagi oleksid edukas.

Soovitan soojalt sul testi ära teha. See ei nõua ju miljoneid käsi. Näed juba mõne tuhandega, et kas tõesti on nii väga raskem võita ning kinnitamiseks mõnikümmend tuhat kätt.

ranka
21.01.13, 23:13
See on ka ikka päris sick.


This is sort of a new area that I have recently been noticing, and as I saw it more and more I realized the long waitlist are also being caused by the 40BB stacks as well. The majority of them leave a table after hitting 80BB's or w/e number they use, so they are constently jumping around the tables trying to find ones where they can sit with their 40BB's (I wouldn't doubt if they had a pencil and paper and had the table name and time wrote down of tables they can't sit for 40BB's at tbh). So the image below is sort of the direct result of them using this strat, a table with a 21 man waitlist made up of mostly 40bb stacks (obviously the light green colored)...


http://i49.tinypic.com/2rell5z.jpg


Here's a few more examples...


http://i45.tinypic.com/2r2851t.jpg
http://i50.tinypic.com/103cpsh.jpg


I don't have a problem with people being really good at table selection/bumhunting, but they aren't joining every waitlist in order to game select, they are doing it in order to aid them in angle shooting the 40bb table min system and allow them to rat-hole.



2 more...
http://i49.tinypic.com/1zoum9k.jpg
http://i45.tinypic.com/dvpqw2.jpg


Just want to add one thing to Mexican_Natis post. The reason MSSers add them to the waitlist is also to kill the table. If there is like 15 MSS blocking waiting list there is no way for recreational player so sit. So they table is forced to collapse as soon as recreational player leave. Moreover 100bb regs that know what is going on are forced to follow MSS'ers because as soon as the recreational player leaves there are just MSS'ers blocking seats. So the table immidiatelly collapse.


shortstackers like to join waiting lists and reguse when they are forced to buyin for more than 40bb and/or theres no big fish at the table


nobody took their seat i thought it was kinda amusing:
http://i45.tinypic.com/2qv87yh.jpg

Ints
21.01.13, 23:35
Kas see script paned auto waiting listi vms, pole ju eriti mõtet seal waiting listis passida üle 2 inimese, tolleks ajaks on fish tühi või jalga lasknud

ranka
21.01.13, 23:47
Loe kommentaarid läbi. See teema ühtlasi ka ratholinguga seotud.

camu
22.01.13, 03:08
Starsi easy seat paneb ka ju waiting listidesse.

C-3PO
22.01.13, 15:29
Kas need 40bb-ga vennad fullringis on võitvad mängijad?

kardaanirist
22.01.13, 22:27
Kas need 40bb-ga vennad fullringis on võitvad mängijad?

pärast rakebacki kindlasti. muidu ju ei mängikski. mõned paremad on mänguga ka kindlasti plussis.

Vandalar
22.01.13, 22:38
Kus seda 40 bb stratti õpetatakse :biggrin: ?

virukunn
22.01.13, 22:49
Kus seda 40 bb stratti õpetatakse :biggrin: ?

http://www.amishrakefight.org/gfy/

Vandalar
22.01.13, 23:02
Ei klikkinud seda linki. Aga ma katsun ise googlet kasutada- maybe i'll get lucky!

muttaja
22.01.13, 23:47
Vene või hispaania keelt pead valdama.

Vandalar
22.01.13, 23:49
Vene või hispaania keelt pead valdama.

Või google translate kasutama. Tehnika teeb tänapäeval kõik tööd inimese eest ära ja pole vaja ise mõtelda.

qbj0hn
23.01.13, 05:16
pärast rakebacki kindlasti. muidu ju ei mängikski. mõned paremad on mänguga ka kindlasti plussis.

Ei tea jamh, neil ikka mingi kindel strateegia ja suht tabeli järgi lasevad. Enamused saavad päev otsa textbook sama liigutusi tunda ja pooleldi abusetakse neid väga hästi, mitte keegi ei adjusti.
Aga kindlasti on ka väga häid.
SSNLi 2012 graphide threadi üks vene shortstacker pani enda tulemused, http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=36456343&postcount=104 ,

reggie
23.01.13, 12:29
Pokerstradegy tootis neid vahepeal tonnide kaupa, isegi alustasin sss'i mängides. See muudatus tapab ka selle, sest sss on teoreetiliselt kasulik ainult siis kui lauas on 1-2 ss mängijat ja tableselect on ülioluline. Kindlasti on sellest massist läbi ujunud ka neid, kes nüüdseks on väga edukad. Minu teada näiteks selline tegelane nagu WizardOfAhhs on sss mängija.

timz0333
23.01.13, 13:05
Siit foorumist sm112 mängis ka väga võimsalt ss laudades ju.

sm112
23.01.13, 17:41
Kas just võimsalt, aga 20-100bb laudades aastaid 2-3 tagasi oli 20bb stackiga suht kerge stabiilselt paar bb/100 raha kokku lükata 24-tabledes (mängisin NL100 põhiliselt). Peale nende kadumist pole rohkem sss'iga tegelenud ja praegusest strateegiast jms ei tea midagi.

cambodia
23.01.13, 23:52
Positiivne uudis. Sellele lisaks võiks netipokkeris keelustada absoluutselt igasuguse nuhk ja tarkvara kasutamise.:biggrin:

muttaja
24.01.13, 00:42
Õige! Igasugune tarkvara tuleb keelustada! Alustame nt pokerstars.ee kliendist :P

ranka
24.01.13, 17:49
http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/open-discussion-ratholing-table-seat-selecting-more-1284806/index9.html#post36831380

petition. soovitan signeda, kui olete seating scriptide vastased.

muttaja
25.01.13, 02:26
Kus ma täpselt oma nime kirja saan panna? Aeg on hiline, pole kõige teravam...

vennike
25.01.13, 08:41
Pastilaa, kuidas sa tunneks ennast kui sul tuleb tuju sörkida nii oma lõbuks pool tunnikest, aga sa ei saa, sa pead tegema seda Boltiga võidu ja raha peale ? Ära pikka viha pea ;D

edit : pigem sörkida koos suvalise vennaga

jajah, ma olen kaotav mängija aga sellegipoolest meeldib mulle vahel PLO taguda

Kakahirmutis
25.01.13, 08:44
Pastilaa, kuidas sa tunneks ennast kui sul tuleb tuju sörkida nii oma lõbuks pool tunnikest, aga sa ei saa, sa pead tegema seda Boltiga võidu ja raha peale ? Ära pikka viha pea ;D

edit : pigem sörkida koos suvalise vennaga

LOL

pastilaa
25.01.13, 10:34
iga võitev online cashgame mängija, kes on tableselectioni kaotamise poolt, saeb oksa, millel ta ise istub. ja tableselection ei ole ebaaaus eelis (a la trackerid, scriptid jms).

Strawberry
25.01.13, 11:23
Technically table selection ei kao kuhugi, sest sul on alati võimalus otsustada mitte mängida ja lauast lahkuda.

Fuzzy
25.01.13, 16:57
Põhimõtteliselt pole midagi halba selles, et table selectimine moodustab teatud protsendi üleüldisest skillist, probleemiks aga on see, kui teatud juhtudel muutub tableselectimine põhiliseks ja mänguoskus jääb tagaplaanile. Väidan, et Pokerstarsi puhul see nii on, eriti HU mängude puhul.

Väga heast tableselectijast ABC-mängu mees teenib tunduvalt rohkem kui tugevam mängija, kes bumhuntida ja iga 5 min tagant tablejumpida ei viitsi. St praeguste arengute jätkudes seisneb elukutselise pokkerimängija "igapäevatöö" üha enam mitte kalade püüdmises ja rookimises, vaid nende otsimises. Sai hiljuti vesteldud ühe tuttava HU regiga tema päevaplaanist, tuli välja, et 90% ajast ei möödu mitte mängides, vaid fishi oodates ja vajadusel sit-outides (kui paha reg kiusama tuleb).

Aga eks see raha ABC-meeste kaukas olev papp tuleb kõik ringlusse tagasi, kui nimetatud muudatused sisse viiakse (vbolla ka teistes tubades tulevikus?).

GMeCh1ps
25.01.13, 23:13
On mingi aeg ka teada, millal see uuendus peaks toimima hakkama?

Codecci
26.01.13, 01:49
Aga eks see raha ABC-meeste kaukas olev papp tuleb kõik ringlusse tagasi, kui nimetatud muudatused sisse viiakse (vbolla ka teistes tubades tulevikus?).
Kindlasti mitte. Kui võitvad mängijad jäävad järsku kaotavateks mängijateks, siis nad ei jää lihtsalt ringi töllerdama ja oma raha maha donkama vaid liiguvad alla, quitivad või vahetavad tuba.

Ints
26.01.13, 01:56
Technically table selection ei kao kuhugi, sest sul on alati võimalus otsustada mitte mängida ja lauast lahkuda.


Kusjuures ma ise ka mütlesin selle peale natuke, põhimõtteliselt hakkab selle auto seatiga pihta selline asi et istud lauda, kõik on reg märgistusega, paned kohe laua kinni jne. Siis lõpuks toimub mänge 2 korda vähem ju.

mislinn
26.01.13, 03:03
Kusjuures ma ise ka mütlesin selle peale natuke, põhimõtteliselt hakkab selle auto seatiga pihta selline asi et istud lauda, kõik on reg märgistusega, paned kohe laua kinni jne. Siis lõpuks toimub mänge 2 korda vähem ju.

Siis lükatakse mingi aeg, mille jooksul lauast lahkuda ei tohi, mis oleks muidugi terrible.

Fuzzy
26.01.13, 09:42
Kindlasti mitte. Kui võitvad mängijad jäävad järsku kaotavateks mängijateks, siis nad ei jää lihtsalt ringi töllerdama ja oma raha maha donkama vaid liiguvad alla, quitivad või vahetavad tuba.

Poleks nii kindel selles, inimmõistus on ego kaitsmisel väga kreatiivne. Küll nähtud neid regulare, kes "uskumatu swongi tõttu" bustorisse läinud, kui samas objektiivsele kõrvaltvaatajale on selge, et mees lihtsalt ei biidi karmimaks muutunud mänge.

HU teemas tahtsin veel veid selgitada, miks mulle bumhunting ei meeldi. Bumhunting teeb võimalikuks selle, et maksimaalselt nl50 ringimänge beativ basic leveli mängija (tabeliprintija) teenib 200 HU-s head raha. Samas minu arvates pole see õiglane nl200 regularide suhtes, kes on oma taseme saavutamiseks kõvasti vaeva näinud. Lihtsalt antud juhul printerimees tühjendab nl200 fishe ja hammustab regularide leivatükist, kuigi sama limiidi 6maxis tambitaks ta ära.

Vandalar
26.01.13, 15:01
Siis lükatakse mingi aeg, mille jooksul lauast lahkuda ei tohi, mis oleks muidugi terrible.
Minu meelest oleks õigem selline piirang teha mängitud käte arvu järgi, mitte ajaline piirang. Ajalise piirangu puhul sa ei või siis sit outida ka või? Käte arvuga on lihtne, siis on kõik võrdsed ja mängivad võrdse arvu käsi, aga ajaline piirang on liiga ebamäärane ja igaüks läbib selle aja sees erineva arvu käsi.

ranka
26.01.13, 15:09
Poleks nii kindel selles, inimmõistus on ego kaitsmisel väga kreatiivne. Küll nähtud neid regulare, kes "uskumatu swongi tõttu" bustorisse läinud, kui samas objektiivsele kõrvaltvaatajale on selge, et mees lihtsalt ei biidi karmimaks muutunud mänge.

HU teemas tahtsin veel veid selgitada, miks mulle bumhunting ei meeldi. Bumhunting teeb võimalikuks selle, et maksimaalselt nl50 ringimänge beativ basic leveli mängija (tabeliprintija) teenib 200 HU-s head raha. Samas minu arvates pole see õiglane nl200 regularide suhtes, kes on oma taseme saavutamiseks kõvasti vaeva näinud. Lihtsalt antud juhul printerimees tühjendab nl200 fishe ja hammustab regularide leivatükist, kuigi sama limiidi 6maxis tambitaks ta ära.

Bolditud osa vastu aitab KOTH ehk ainult limiteeritud arv laudu. Koha ehk laua saavad need, kes on teistest paremad ja seega väärivad ka oma vastast aka fishi.

Ei ole siiani aru saanud, miks Stars ei ole kehtestanud KOTHI. Igas limiidis laudu vastavalt aktiivsusele. 50NL on rohkem vabu laudu, 1000NL vähem. Saaksid rohkem reiki, kui regularid võitlevad oma vahel. Hetkel 100 lauda waiting, 1 running. Seega 99 tühja lauda neile nii või naa raha ei too, või nad on huvitatud sellest, et bumhunterid hoiavad pikalt rolle saidile seisva rahana, millelt saadakse kuidagi intresse?

neeme
26.01.13, 15:21
lol ajaline piirang, lol käte arvu piirang...

Strawberry
26.01.13, 15:54
Ajaline piirang ja käte arvu piirang ei ole head ideed imo.

Kui üldse midagi tuleb, siis midagi palju lihtsamat. Ntx. maksad big blindi kui lauda istud. Fishil on sellest jumala pohui, ta nagunii nõus seda maksma ja kohe actionisse hüppama. Samas hyper super nitpicking tableselecteritel läheks kalliks kui pidevalt maksa big blind, leave, big blind, leave.

ranka
26.01.13, 16:47
Penalty süsteem. Kui reserveerid omale koha, aga loobud sellest, siis samasse lauda ei saa istuda näiteks 60 minuti jooksul, isegi kui sinna tuli fish (auto seater ei paku mängijale 1h jooksul sama lauda uuesti, kui reserveering tühistati). Kui mängid kasvõi ühe käe ja lahkud, siis piirangut ei tule.

See võib viia selleni, et kui on näiteks jooksmas FR laud, kus 3 kohta vaba ja ülejäänud 6 regularid ning korda mööda canceldavad reserveeringu, siis suurema tõenäosusega istuvad sinna lauda kolm fishi, sest teistel on laud tunniks ajaks blokeeritud.

Mrt1989
31.01.13, 16:41
Vaatan ,et zoom i nl50/100 HU lauad tulnud.

C-3PO
31.01.13, 17:00
Zoom HU? haha

Mrt1989
31.01.13, 17:16
Korralik rake masin starsil tööle pandud. SNE vennad hakkavad 8 tablema zoomi HU d :D

Strawberry
31.01.13, 17:30
HU on väike rake tho, sellega küll SNE-d ei püüa.

VisaHing
31.01.13, 22:44
Lol. Vaatan, et Stars otsustas ka playmoney mängijaid natuke röövida. Play moneys ka siis rake cash laudades. wtfz
Või see alati olnud?

K2okfor_Mey
01.02.13, 00:45
LOL ilmselt treenitakse tulevaks eluks :D, et kohe pea ees vette ei hyppaks :D

ranka
01.02.13, 00:48
Rake on pikalt olnud. Võin eksida, aga PokerStarsi selgituste kohaselt tahetakse mängurahaga anda võimalikult pärisrahaga ligilähendane mäng.

Supsti
01.02.13, 05:20
Poleks nii kindel selles, inimmõistus on ego kaitsmisel väga kreatiivne. Küll nähtud neid regulare, kes "uskumatu swongi tõttu" bustorisse läinud, kui samas objektiivsele kõrvaltvaatajale on selge, et mees lihtsalt ei biidi karmimaks muutunud mänge.

HU teemas tahtsin veel veid selgitada, miks mulle bumhunting ei meeldi. Bumhunting teeb võimalikuks selle, et maksimaalselt nl50 ringimänge beativ basic leveli mängija (tabeliprintija) teenib 200 HU-s head raha. Samas minu arvates pole see õiglane nl200 regularide suhtes, kes on oma taseme saavutamiseks kõvasti vaeva näinud. Lihtsalt antud juhul printerimees tühjendab nl200 fishe ja hammustab regularide leivatükist, kuigi sama limiidi 6maxis tambitaks ta ära.

Ei taha midagi küll midagi tõestada, aga minu meelest üritasid ikka päris mitmed pokkeriprode tüübid mingi vahe hu rexideks saada. Ainus kes minu teada on jäänud, on Leits. Vb on neid veel PP, aga mina ei tea. Nii et öelda otse, et nl50 tabeliprintijad on HUs väga head mängijad ja prindivad seal korralikult, on ikka imo väga väär. MeelisV on üks näide, minu meelest ta vist lasi päris pikalt HU ja nüüd läks fr peale üle. Kui nii hästi prindiks, siis miks ta peaks fr minema. Ning kui hu biitimine nii lihtne on, siis miks pääääris pikalt micro/lowstakes mänginud pokkeriprode rexid hus pappi kokku ei kühvelda. Just my 2 cents.

C-3PO
01.02.13, 08:30
Enamus hu regulare on väga nigelad mängijad, raske on uskuda, et peale tainapeade kedagi biidivad. Täislaudades võibolla on keskmine reg rohkem respektitav.

viki
01.02.13, 08:50
[/B]

Ning kui hu biitimine nii lihtne on, siis miks pääääris pikalt micro/lowstakes mänginud pokkeriprode rexid hus pappi kokku ei kühvelda. Just my 2 cents.Äkki sellepärast,et ei viitsita niisama passida.Ainus kord,kus tahtsin NL hu mängida istusin lauda kus oli juba mängija ees.Mitu mängijat järjest sitoutis.Uude lauda pole mõtet istuda,sest tahtsin kohe mängida mitte teadmata aeg vastast oodata.PLO hu on hulga parem-seal eriti ootama ei pea.

qbj0hn
01.02.13, 13:01
Enamus hu regulare on väga nigelad mängijad, raske on uskuda, et peale tainapeade kedagi biidivad. Täislaudades võibolla on keskmine reg rohkem respektitav.

Kindlasti on ka siukseid vendi kes NL200 ntx selectides crushivad, aga NL50 regulare ei biidi.
Suht ebaoluline, mees on seal, et raha teenida ja ta stiil lammaste vastu töötab :). Kindlasti rohkemaks võimeline, aga rahul praeguse olukorraga.
Ja mis respektist sa räägid, savi täiesti.

jasssass
01.02.13, 14:13
nl50 HU-s ei ole vaja vastast pikalt oodata, tipptundidel seal trafficut piisavalt ja tehke raha kui tahate

timz0333
01.02.13, 15:28
nl50 HU-s ei ole vaja vastast pikalt oodata, tipptundidel seal trafficut piisavalt ja tehke raha kui tahate

Ja need tipptunnid on mis ajal sinu jaoks :)?

pastilaa
01.02.13, 16:10
need, kes HU cashi praegu biidivad on ikka sigakannatlikud inimesed+kellel laialt aega käes. ma lasin 3 kuud HU cashi töö kõrvalt eelmine aasta. NL50 ja NL100 winrate tuli ka lõpuks juba ilusad 20bb/100 bummides, aga kui lõpuks oli mul 5 saidi peale 40 lauda ja tihti vaba tunnikese jooksul ikka fishi ei tulnudki, siis mulle see lihtsalt ei sobinud, kuna töö kõrvalt ei saa olla pidevalt nö ootel. seega nagu supsti mainis, siis ilmselt veel kõrgemal on see ootamine - hea vastase ootamine eriti karm.

jasssass
01.02.13, 17:43
Ja need tipptunnid on mis ajal sinu jaoks :)?

Õhtust varajaste hommikutundideni üle 2-3 minuti ei pea tavaliselt vastast ootama.

Codecci
05.02.13, 14:19
Kindlasti on ka siukseid vendi kes NL200 ntx selectides crushivad, aga NL50 regulare ei biidi.
Suht ebaoluline, mees on seal, et raha teenida ja ta stiil lammaste vastu töötab :). Kindlasti rohkemaks võimeline, aga rahul praeguse olukorraga.
Ja mis respektist sa räägid, savi täiesti.
50NL HU regulare polegi võimalik väga biitida, rake laua peale 20bb/100 (eurosaitidel veelgi rohkem).