PDA

View Full Version : ***Libahunt III game thread***



Leheküljed : 1 [2] 3

IamAllin
22.01.13, 18:19
ilmselt täna häält ei muuda ja jätan Fabi peale, kui ta peaks hunt olema, siis suhteliselt kindelalt on tiigrikutsu ka, kui pole, on meil suht jama seis.

inward
22.01.13, 18:27
Hääletan fortune.

Fortune
22.01.13, 18:53
Lootsin et fab on midagi kirjutand siia vahepeal, aga ei. Igatahes mis mind häirib ja miks ma teda hääletan on see, et ta postitas 21:59 ehk siis minut enne lõppu , et ta esiteks hääletab svenza, kelle ta ennist oli just külaelanikuks tituleerinud. JA teiseks ta postitas et ennast päästa, nahhui sa kirjutad pika lause viimasel minutil, kui sul on käppelt vaja hääl kirja saada, et enda elu päästa, milleks riskida sellega et 22:00 hääl kirja ei lähe enam.

Inward miks sa arvad, et kui svenza oli külaelanik, siis on kindel et ma olen hunt? ma küsisin seda enne ka, aga sa ei vastand?
ja camule, muidugi ma olen kahtlane, aga samade asjade pärast nagu eile, kardaaniristi ja andrese teema, mis on sama pealiskaudne kui enne + miks ma peaks veel viimasel hetkel svenza pealt häält muutma, et endale veel rohkem tähelepanu tõmmata? Häälemuutus ise oli külaelanikuna õigustatud(hundina tunduks see päris debiilne, mõelge nüüd veits), sest nagu svenza postist õigesti neemega järeldasime, siis ta polnud hunt ja üritasime päästa ja siis tuli fab oma viimase minuti postiga.
Panen hääle Camu peale.

karupoeg
22.01.13, 19:08
Oot-oot.

Fortune sa alustad oma juttu, et "sa hääletad fabulousi" based on eilne õhtune käitumine ning lüõpus paned hääle hoopis camu peale???

Mida see tähendama peaks?

karupoeg
22.01.13, 19:09
Hetkel Fortune

Fortune
22.01.13, 19:19
Tahtsin kirjutada hääletasin, kirjaviga. Ma lootsin, et fab kirjutab midagi enda kaitseks, sest tundub suht lihtne seda teooriat iseenesest ümber lükata ja ma pole kindel, et ta vb lihtsalt panigi lampi nagu ta väidab. Tõin selle välja praegu, et näha teiste arvamusi sellest viimaseminuti postitusest.

donkament
22.01.13, 19:23
Fabolous

Fabulous
22.01.13, 19:31
Tahtsin kirjutada hääletasin, kirjaviga. Ma lootsin, et fab kirjutab midagi enda kaitseks, sest tundub suht lihtne seda teooriat iseenesest ümber lükata ja ma pole kindel, et ta vb lihtsalt panigi lampi nagu ta väidab. Tõin selle välja praegu, et näha teiste arvamusi sellest viimaseminuti postitusest.
Mul ei ole ennast kuidagi kaitsta. Ma kirjutasin juba täna lõuna ajal kõik ära selle teemaga seoses miks ma eile õhtul Svenzat hääletasin.

Ma olen juba täiesti sellega leppinud, et ma võin täna välja lennata. Kui see juhtub, siis näete, et ma olen külaelanik ning hääletage Camut (keda ma olen mängu algusest peale juba välja proovinud saada) ja fortunet, keda juba viimased 2 päeva välja on proovitud hääletada, aga "mingil imelik põhjusel" ei taha see üldse vedu võtta.

inward
22.01.13, 19:37
Lootsin et fab on midagi kirjutand siia vahepeal, aga ei. Igatahes mis mind häirib ja miks ma teda hääletan on see, et ta postitas 21:59 ehk siis minut enne lõppu , et ta esiteks hääletab svenza, kelle ta ennist oli just külaelanikuks tituleerinud. JA teiseks ta postitas et ennast päästa, nahhui sa kirjutad pika lause viimasel minutil, kui sul on käppelt vaja hääl kirja saada, et enda elu päästa, milleks riskida sellega et 22:00 hääl kirja ei lähe enam.

Inward miks sa arvad, et kui svenza oli külaelanik, siis on kindel et ma olen hunt? ma küsisin seda enne ka, aga sa ei vastand?
ja camule, muidugi ma olen kahtlane, aga samade asjade pärast nagu eile, kardaaniristi ja andrese teema, mis on sama pealiskaudne kui enne + miks ma peaks veel viimasel hetkel svenza pealt häält muutma, et endale veel rohkem tähelepanu tõmmata? Häälemuutus ise oli külaelanikuna õigustatud(hundina tunduks see päris debiilne, mõelge nüüd veits), sest nagu svenza postist õigesti neemega järeldasime, siis ta polnud hunt ja üritasime päästa ja siis tuli fab oma viimase minuti postiga.
Panen hääle Camu peale.

Ega ma muidugi 100% kindel pole, siiski ma olen välja toonud põhjused, miks sa tundud hundine. Ma olin eile kahevahel.
Kes sa arvad Fortune teised hundid võiksid olla ?

Fortune
22.01.13, 19:37
äkki sa tood välja need põhjused, miks siis mind peaks välja hääletama?

Fortune
22.01.13, 19:38
viimane post oli fabi-le

Fabulous
22.01.13, 19:39
äkki sa tood välja need põhjused, miks siis mind peaks välja hääletama?
Sinu postituste ning hääletamismustrite järgi. Samal põhjusel paistab ka donkament üpris hundine olevat.

donkament
22.01.13, 19:44
ma võin küll tohman olla, kuid see, et keegi mind kahtlustab, on üsna kahtlane (lol), kuna olen kõige obv-m küla siin teemas.

kaardimaja
22.01.13, 19:48
Uurisin pikalt varasemate postide hääletusi ja häälte muutumisi ... ning kes tapeti öösel huntide poolt. Minu mõtted on järgmised

Minu meelest peaks nii Fabulous kui Fortune hundid olema. Aga see ei klapi ... kui just 30 minutit enne hääletamist mölluks ei lähe ja 6 häält kellegile kolmandale ei lähe. Kui lähevad, on minujaoks asi kindel - nad mõlemad on hundid. Hetkel, hääletan mina ja soovitan teistel hääletada Fortune. Kõik kes temaga varasemalt jamanud on, on kuuli saanud .. seega arvan, et tema puhul võis tegemist olla ühekordse mõrtsukaga huntide poolt. Kui nüüd Fortune osutub külaks, siis Fabulous on 100% hunt.

Teised hundid (kelle ma hääletaks üldse varem välja, aga ei usu, et teised ka sinna hääli annaks): Maxi, ristik ja donkament. 1-2 on teadmata .. pakuks Godspeedi (ja siis äkki Fabulous siiski)

btw, avan, et camu on küla, kuna teda koguaeg sihitakses, aga ta tundub üksi olevat

btw, hundid, gg kui ma väga mööda panin :)

(kui mäng läbi saab, on ilmselt päris hea oma missreade lugeda :D)

camu
22.01.13, 19:48
Ma olen juba täiesti sellega leppinud, et ma võin täna välja lennata. Kui see juhtub, siis näete, et ma olen külaelanik ning hääletage Camut (keda ma olen mängu algusest peale juba välja proovinud saada) ja fortunet, keda juba viimased 2 päeva välja on proovitud hääletada, aga "mingil imelik põhjusel" ei taha see üldse vedu võtta.
Minu pushimisega pood iseennast jälle.

Fortune
22.01.13, 19:53
Ega ma muidugi 100% kindel pole, siiski ma olen välja toonud põhjused, miks sa tundud hundine. Ma olin eile kahevahel.
Kes sa arvad Fortune teised hundid võiksid olla ?

hea küsimus, siin on selline segadus, et props huntidele ja ma olen ka kindlasti liiga palju tähelepanu endale tõmmanud, aga seda täpselt sellepärast, et ma olen küla ja üritan mingit sotti siin saada. Ma pakuks hundiks OuMaiGaad suht kindlalt, sest ta hääletas mind algusest peale ja pole arvamust muutnud. Edasi camu, vb fab ja vb sina. Külaelanikena iamalliin, maxi, karupoeg, tiigrikutsu ja donkament.

inward
22.01.13, 19:53
Kaardimajalt enam-vähem nõus. Tundub kõige külam mängija olevat siiamaani ka.

inward
22.01.13, 19:56
*Kaardimajaga.

IamAllin
22.01.13, 19:59
hea küsimus, siin on selline segadus, et props huntidele ja ma olen ka kindlasti liiga palju tähelepanu endale tõmmanud, aga seda täpselt sellepärast, et ma olen küla ja üritan mingit sotti siin saada. Ma pakuks hundiks OuMaiGaad suht kindlalt, sest ta hääletas mind algusest peale ja pole arvamust muutnud. Edasi camu, vb fab ja vb sina. Külaelanikena iamalliin, maxi, karupoeg, tiigrikutsu ja donkament.

fabi osas olen sinuga nõus, aga tiigrikutsu tundub ka pigem hunt olevat. Väidab, et fab on kindel küla ja sina ja camu hundid.

Fabulous
22.01.13, 20:01
Minu pushimisega pood iseennast jälle.
Selgita kuidas need kaks asja omavahel seoses on.

Fortune
22.01.13, 20:04
Sinu postituste ning hääletamismustrite järgi. Samal põhjusel paistab ka donkament üpris hundine olevat.

hääletamismustri?

WowAwiAA
22.01.13, 20:22
No mina näen asja kahest august, kas hundid teevad tõesti öised killid nii obvious, et kui tapetu häält vaadata
siis see kelle tapetu on hääletanud on oma hääle andnud mängijale, kes teistelt hääli pole saanud.
Esimene öö Tapeti kardaaniristi, kes hääletas Fortune, muidugi hääletas teda ka andres, kes samuti tapeti, kuid
see võis olla tõesti öise hundi spiooni päringu tulemus(nagu mainis Maxi) See eeldaks, et neil oli juba kohe algul
plaan hakata kõige enam obvious tapmisi tegema.S.T, et Hundid on oma tegevusplaani ilmsiks toonud sellises
võtmes nagu nad oleksid külaelanikena seda lahendanud.
Kui aga see öiste tampiste muster polnud esimesest päevast plaanikorras, siis võis stsenaarium olla selline:
Oletame, et ühekordne mõrvar Fortune tegi oma käigu ja järgmine päev teised hundid seda nähes esmalt tõid välja
kui obvious oleks selline käik, näiteks tegi seda Maxi, nii päästeti too õhtu fortune. Leiti seeläbi hea stateegia
ja öösel tõmmati maha Tuul, kes ainsana Maxit oli hääletanud. Selle pundiga seoks ka Godspeedi, kelle peal
on praegu ka minu hääl.
Teine variant, et camu ja Fab tõesti solgivad kogu teema omavahelise asjaga nii diipilt ära, et kõik on segi
Siis puutuks sinna punti veel Inward ja mõni vaiksem. Fabi eilne käik oli ilmne Camu kaitse, see oleks
olnud loogiline, et Fabulous on külatark ja peale esimest vaidlust camuga tegi päringu ning sai teada, et
camu on küla ja seetõttu Vahetas viimasel momendil Oma hääle camu pealt Svenza peale, kui ometi oli
ta viimast kogu päeva küla hulka toppinud. SÕprade huntidena seda teha on haiglaselt riskantne, kuid
need 2 on siin juba säärase segaduse tekitanud. Küll aga nüüd kui nad vähemalt minule ühes leeris paistavad olevat
suruvad nad ikka kumbki teineteist välja. Selle posti lõpetades kaldun ikka viimase pundi poole. Tegin posti ära,
uurin veel vaiksemaid playereid. Siia punti seoks veel ka Oumaigaadi.
PS! Kui keegi mu juttu veel kontrolliks, kuna ma ei suuda pinnapealselt mõelda ja siis lõpuks lähen nii
sügavale, et jooksutan ise-ennast kokku ning siis hakkavad tähelepanematuse jms vead tulema. Nagu näiteks esimene
päev oli, kui hakkasin FOrtunet suruma, kuigi see millele toetusin oli hoopis vale.

camu
22.01.13, 20:23
Selgita kuidas need kaks asja omavahel seoses on.
Kui sa oled küla, siis sa paned minu näol ka teise küla tanki. Vaatad äkki veits laiema pilguga? Võibolla jääb keegi veel silma.

udikaz
22.01.13, 20:23
imo üks kahest on kindlalt hunt kas fabulous või fortune. hääletan fortune

camu
22.01.13, 20:27
Lugupeetud külaelanikud, ärge minu ja Fabi vaidlusest laske end segada. See võib tõesti tunduda vee sogamisena, aga tegelikkuses meil lihtsalt omavaheline beef vist, mis iseenesest siia mängu üldse ei kuulu. Kinnitan, et mingit teise, kolmanda või neljanda levele mõtlemist (vähemalt minu poolt) siin pole.

Maxi
22.01.13, 20:30
omavaheline beef võib olla, aga kas see tähendab et te mõlemad küla olete?


ma võin küll tohman olla, kuid see, et keegi mind kahtlustab, on üsna kahtlane (lol), kuna olen kõige obv-m küla siin teemas.

kas sisukate postide tegemine on postcounti jaoks või hea kattevari?

lenC
22.01.13, 20:31
Hääled seisuga post#276

8 Fortune (OuMaiGaad, tiigrikutsu, Fabulous, camu, inward, karupoeg, kaardimaja, udikaz)
3 Fabulous (Fortune, Maxi, IamAllin, donkament)
2 camu (ristik, Fortune)
1 Godspeed_EJ (WowAwiAA)

Öö saabub ~30 minuti pärast.

Godspeed_EJ
22.01.13, 20:32
camu

Maxi
22.01.13, 20:32
Fab peaks 4 häält olema

Fortune
22.01.13, 20:34
Põhimõtselt, kuna hunte on praegu 6 alles, siis ma eeldan, et ma olen minemas.
Ma olen selles suhtes muidugi kaardimajaga nõus, et ma tundun kahtlane, aga kui need kahtlused põhinevad
taaskordselt sellel, et esimene päev söödi ära andres ja kardaanirist, kes just mind hääletasid (mõlemad
tegid ühe posti ja hääletasid sest ma ei old aktiivne siis veel), siis ma ütlen taaskordselt, see on liiga
obv, ma ei olnud ohus tollel hetkel absoluutselt. Samuti svenza päästmise üritamine, miks ma peaks seda
tegema kui ma olen hunt, selleks, et veel lisatähelepanu saada? Me oleks svenzast saanud rahulikult lahti
nkn ja poleks mingit tähelepanu mulle osaks saanud, milleks teha ebavajalik risk? Svenza hääletas mind muide, miks ma
peaks hundina teda päästa üritaman? Sellest oleks pidand alustama.

Kui te mind eile uskusite siis uskuge ka täna, sest mind rünnatakse täpselt samadel põhjustel. If anything,
siis svenza päästmiskatse peaks mind rohkem küla poolele kallutama, kuna ta postitas 9 minutit enne hääletuse lõppu
oma külaelaniku postituse ja ma ei kaheld selles, sest tundus lootusetu sealt veel ennast päästa
üritada ja mul oli õigus.

Ma ei ole kindle kas fab on hunt või ei, aga ma panen oma hääle tagasi tema peale, tundub ainuke võimalus pääsemiseks.
Lugesin täna teema uuesti läbi ka ja kuna ma tean, et olen külaelanik, siis vaatasin kes läksid kaasa inwardi teooriaga.
Oumaigaad tegi seda ja ei ole siiani loobunud. Samuti svenza, inward ise algul, neeme ja camu.

Maxi
22.01.13, 20:34
huvitav kas hundid hakkavad fortune pealt hääli ka maha hääletama või mingeid muid trikke tegema?

lenC
22.01.13, 20:35
Hääled seisuga post#281

8 Fortune (OuMaiGaad, tiigrikutsu, Fabulous, camu, inward, karupoeg, kaardimaja, udikaz)
3 Fabulous (Maxi, IamAllin, donkament)
3 camu (ristik, Fortune, Godspeed_EJ)
1 Godspeed_EJ (WowAwiAA)

Öö saabub ~25 minuti pärast.

Fortune
22.01.13, 20:36
Fabulous, aga tahaks hääletada oumaigaadi.

WowAwiAA
22.01.13, 20:37
Fabulous

tiigrikutsu
22.01.13, 20:38
fabi osas olen sinuga nõus, aga tiigrikutsu tundub ka pigem hunt olevat. Väidab, et fab on kindel küla ja sina ja camu hundid.

No, hääletage ta välja siis. Ega ma üksinda siin midagi ära teha ei saa kui te nussite üksteist edasi-tagasi ju?
Camu hääletasin ma juba alguses kuna mitte kellegi teise kohta ei olnud ühtegi argumenti ja kui tal mõned hääled olemas olid siis tuli inward mängu teiste poolt.

Aga need kaks kes hääletasid Camu vastu on surnud külad ja tundub, et see oli liht rough guess pigem. Samas, võib-olla täppi pandud guess. Aga kui Camu on küla ja külatark teab seda siis võin ma suhteliselt lolli olukorda sattuda, mis teha.

IamAllin
22.01.13, 20:46
tahan veel enne öö saabumist öelda, et kui fortune pole hunt ning hundid minu peaksid täna välja sööma, siis hoidke silma peal Fabil ning samuti tiigrikutsul, kes hakkas teda kaitsma ja pushis kohe fortunet.

inward
22.01.13, 20:47
Tra küll, siin lõpus võib ennast ikka eriti üle mõelda. Millegipärast on tunne, et on set up praegu.

inward
22.01.13, 20:50
Loodetavasti on külal täna õigus lihtsalt.

Fortune
22.01.13, 20:51
kohe saad teada

kaardimaja
22.01.13, 20:54
krt, mul on tunne et hundid hoiavad oma hääli rahulikult üksteise peal ja küla ise hääletab Fortune välja :D kes veel näevad, switch to Fabulous maybe?

kaardimaja
22.01.13, 20:54
inward, sul õigus, et siin võib ennast üle mõelda :D

lenC
22.01.13, 20:55
Hääled seisuga post#291

7 Fortune (OuMaiGaad, tiigrikutsu, Fabulous, camu, inward, karupoeg, udikaz)
6 Fabulous (Maxi, IamAllin, donkament, Fortune, WowAwiAA, kaardimaja)
2 camu (ristik, Godspeed_EJ)

Öö saabub ~5 minuti pärast.

Fortune
22.01.13, 20:55
oukidouk, sai ilmselt overplay'tud veits, huntidele wp. Külaelanikele flipiõnne. was fun

inward
22.01.13, 20:55
No ma kahtlustan ka tegelikult fabulousi. Vaatasin ta varasemad postitused läbi ennem.

kaardimaja
22.01.13, 20:56
switchi, suva, mõlemad hundid nagunii :D

Fabulous
22.01.13, 20:57
Kuna täiesti reaalne on see, et viimasel hetkel vahetatakse minu peale üks kuni mitu häält ümber, siis loodetavasti on homme kerge neid hääletada, kelle ma täna välja tõin (camu, fortune ja vähemkahtlane, aga donkament)

kaardimaja
22.01.13, 20:58
krt, fab, nüüd sa ajasid mind jälle segadusse. Homme peaks vähemalt lihtsam olema nendel, kes veel alles jäävad

Maxi
22.01.13, 21:00
obviously toimub jälle ennem lõppu mingi häälte muutmine ja segadus, nice

lenC
22.01.13, 21:06
5 minutit aega PM-ida parandusi

7 Fortune (udikaz, karupoeg, inward, tiigrikutsu, camu, Fabulous, OuMaiGaad)
6 Fabulous (kaardimaja, WowAwiAA, Fortune, donkament, IamAllin, Maxi)
2 camu (Godspeed_EJ, ristik)

lenC
22.01.13, 21:12
Fortune poodi üles

Ta oli huntide spioon!
butnahhhh


Fortune,

Sa oled q_q. Ainuke tyyp, kes aastal 2013 viitsib avalikult stratist jahuda, selles m6ttes t2itsa tore, aga olgem ausad, Getter Jaani on overrated ja r66vib sinu lisav6imed. Sa esindad kyla v6istkonda.

lenC
22.01.13, 21:14
ööactioneid ootan:

külatargalt
inglilt
huntide võistkonnalt
huntide spioonilt
huntide blokeerijalt

Fortune PM oma skype kui tahad surnud mängijate chatti

lenC
23.01.13, 08:03
Hundid sõid ära WowAwiAA


WowAwiAA,

Sa oled tolmuahv. Sa crushid foorumi majandusteemat ja niisama lollijutumees sa ei ole. Buumi ajal oleks sulle mingi lisavõime ka andnud, aga surutis jättis oma jäljed. Sa esindad küla võistkonda.

PM oma skype kui tahad surnud mängijate chatti.

Mängijate nimekiri:

camu
donkament
Fabulous
Godspeed_EJ
IamAllin
inward
kaardimaja
karupoeg
Maxi
OuMaiGaad
ristik
tiigrikutsu
udikaz

ON PÄEV

OuMaiGaad
23.01.13, 11:02
Seis on päris halb meil. Täna enam eksida ei tohi, muidu mäng läbi. Ma arvan, et külatark peaks välja tulema täna ja oma info meile edasi andma, et oleks veel mingi võimalus. Hetkel kedagi välja pakkuma ei hakka, kuna pole häid riide ja ei taha küla valele teele juhtida. Ise saan alles õhtul 20-21 ajal arvuti taha tagasi tulla ning siis teen oma otsuse.

kaardimaja
23.01.13, 11:21
Külatark peaks kindlasti välja tulema ... anyway, ma jään oma readi juurde ja Fabolous välja. Üldsielt kõik hästi mängitud huntide poolt, kui Fabolous peaks tõesti ka küla olema, siis eriti hästi ja mina seda mängu ei biiti :D

Maxi
23.01.13, 11:24
Eile enne lõppu võeti hääled fortune pealt maha ja lükati fabulouse peale. Järjekordne mingi segaduse tekitamise katse imo. Et järgmine päev hea öelda ka, et näe, fortune oli küla aga mina hääletasin ikka lõpuks fabi. Öösel tapeti WoWAwiAA kes oli ka üks nendest switchijatest. Kurat teab mida see tähendab.

See Fortune hääletamine oli ikka nii obvious lõks tegelt huntide poolt. Tõmmati ise käima see rong ja mõni ullike küla läks kaasa.
Ise hääletan täna vist esialgu Camu kuna see tundub kõige kindlam hundi peale minek. Eks täna Camu - Fabi vahel mäng käib. Mõlemad surusid fortunet, aga nagu keegi kuskil ka mainis siis Fab pigem lihtsalt küla kes teeb mingeid kahtlaseid lükkeid. Camu poolt võib nii hästi läbi-mõeldud hundi mängimist oodata ka.

IamAllin
23.01.13, 11:26
eks ma ikka ajan oma rida edasi ja võibolla jooksen peaga lihtsalt vastu seina aga Fabulous

Maxi
23.01.13, 11:42
See külatarga teema on kahe otsaga asi, kui tal on ainult informatsioon a la, et Lenc on küla ja Lenci keegi ei kahtlusta ka, siis võiks pigem olla tasa, kuna otsest kasu me sellest ei saa ja mida vähemaks mängijaid jääb seda suurema kaaluga külatarga roll oleks.
Ehk, öösel ei tahaks targast ilma jääda kui me täna sellest mingit kindlat kasu ei saa

karupoeg
23.01.13, 12:11
kui targal praegu huntide kohta infot ei ole, siis tuleb loota,et vähemalt täna öösel avastab midagi, muidu on meil kellad ju?

Igastahes kuna ma 2 korda olen juba puusse pannud, siis ma enda readidele küll enam tugineda ei julge. eks camu, fabi vahel ole see valik lõpus tuleb. maxi ka siin lõpupoole palju seletama teoretiseerima hakanud.

kaardimaja
23.01.13, 12:40
Minumeelest on Maxi üks kõige konkreetsemaid hunte üldse. Ainus jama on nüüd selles, et KÕIK külaelanikud peavad nüüd ühel meelel olema, sest hääli on meil 7 huntide 6 vastu :( Seega tahaks mina välja hääletada Maxi' aga lähen ka Fabulous'iga kaasa

inward
23.01.13, 12:49
Masendav, nii peeti läinud see mäng. Kahe külaelaniku linchimist sisuliselt juhtinud. Eksimisruumi enam ei ole. Maxi tundub ka hunt, aga ma võtaks fabi välja täna. Tundub, et saame pigem kõigi külaelanike hääled sinna peale ja on okei. Fab pushis fortune ja eelkõige camut.

inward
23.01.13, 12:58
Eile enne lõppu võeti hääled fortune pealt maha ja lükati fabulouse peale. Järjekordne mingi segaduse tekitamise katse imo. Et järgmine päev hea öelda ka, et näe, fortune oli küla aga mina hääletasin ikka lõpuks fabi. Öösel tapeti WoWAwiAA kes oli ka üks nendest switchijatest. Kurat teab mida see tähendab.

See Fortune hääletamine oli ikka nii obvious lõks tegelt huntide poolt. Tõmmati ise käima see rong ja mõni ullike küla läks kaasa.
Ise hääletan täna vist esialgu Camu kuna see tundub kõige kindlam hundi peale minek. Eks täna Camu - Fabi vahel mäng käib. Mõlemad surusid fortunet, aga nagu keegi kuskil ka mainis siis Fab pigem lihtsalt küla kes teeb mingeid kahtlaseid lükkeid. Camu poolt võib nii hästi läbi-mõeldud hundi mängimist oodata ka.

Okei, sa oled kindel teine hunt. Annab nii sisse rääkida ennast.

Godspeed_EJ
23.01.13, 13:01
Minumeelest on Maxi üks kõige konkreetsemaid hunte üldse. Ainus jama on nüüd selles, et KÕIK külaelanikud peavad nüüd ühel meelel olema, sest hääli on meil 7 huntide 6 vastu :( Seega tahaks mina välja hääletada Maxi' aga lähen ka Fabulous'iga kaasa

Jah, kui täna hääletame vale kodaniku välja, siis on mäng läbi kuna 50-50.

kuna fabulous on siin palju hämanud ja suure tõenäosusega lähevad enamuse hääled sinna, siis hääletan fabulous

Maxi
23.01.13, 13:06
Jajah, eks oligi arvata, et pooled kodanikest hundid ja teine pool naljamehed, hääletage jah mind välja. Polegi vaja seda jama pikemaks venitada.
GG siis ühesõnaga

Godspeedid, donkamendid ja muud tegelinskid loevad siin teemat hommikust saati ja naeravad pihku.

Endiselt hääletan camu

karupoeg
23.01.13, 13:38
Minu järjestus jääb siiski hetkel Fabulous. samas no godspeed on ka täielik hall hiireke kuskil nurgas...........

inward
23.01.13, 14:48
Ma olen suhteliselt veendunud, et kui fab on hunt, siis me tegelikult ei hääleta 7:6 välja fab vs (kes iganes). Mäng on sellises faasis juba, et hundid võivad esimest korda ohverdada ühe omadest. Muidugi, samas võivad hakkata pushima räigelt ja saavutavad kohe selle öö järel võidu. Vaja ainult üks külaelanik ümber veenda ja kõik.

lenC
23.01.13, 14:50
Hääled seisuga post#315

3 Fabulous (IamAllin, Godspeed_EJ, karupoeg)
1 camu (Maxi)
1 Maxi (kaardimaja)

Öö saabub ~6 tunni pärast.

tiigrikutsu
23.01.13, 14:50
Oh jumal, see täiesti perse kukkunud see mäng juba. Alguses pushisin camu ja jõudsin järeldusele, et ta ei ole ikkagi hunt. Fab
ulust pushitakse igalt poolt ja suure tõenäosusega võib üks olla küla, seega ei jäeta palju valikuvariante. Praegu veel otsust tegema ei hakka kuna võib-olla tuleb külatark välja ja jagab täpsemat infot.

Üks võimalus oleks ka mõni vaiksem vend välja võtta ja liht peale suruda kuna pmst 50:50, et tegu on hundiga ja kui keegi kaitsma hakkab siis saab hundid teada kohe.

inward
23.01.13, 14:59
Isiklikult vaatasin fabi postitused kõik läbi ja no tundub hunt. See provokatiivsus camu suunas ja kuidagi ülepingutatud oli see vaidlus nende vahel (kuigi alguses ei tundunud), siis mängu kulgedes pushis koguaeg camu edasi, ilma mõjuva põhjuseta. Camul oli suures plaanis ükskõik ja üsna vaikselt on kulgenud terve mäng. Fabi postitused vahetult enne hääletuse lõppu, tunduvad ka kuidagi teeseldud.

Aga kui camu hoopis meid ninapidi veab, siis minge perse...Eile ma olin ka jumala kindel, et fortune on hunt, aga lõpus ma vaatasin, et kuidagi liiga lihtne tundub: 8-2 oli vist vahepeal häälte seis. Täielik brainfarti tunne on praegu, kujutan ette, kuidas hundid pihku itsitavad.

kaardimaja
23.01.13, 14:59
Einoh, lihtne. Kõik, kes pole hundid, peaksid suutma Maxi välja hääletada. Lihtsam variant, kui praegu Fabuloust hääletada imo

Godspeed_EJ
23.01.13, 15:07
Minu peamised kahtlusalused/kahtlused, et veel mäng päästa:

1.Fabulous.
Peamine põhjus teise päeva lõpus 21.59 oma hääle muutmine Svenza peale. Põhjuseks tõi oma naha päästmise, kuigi ta otseselt ohus polnud. Ainus võimalus "nuga" saada oleks olnud, kui 4 inimest viimasel hetkel oma hääle oleks muutnud. Samas 21.51 kirjutas veel Svenza on ilmselge külaelanik. Does not make sense....

2.camu
Esialgset Fab_vs_Camu sõnavahetust lugedes jääb üha rohkem mulje, et tahtlik vee sogamine eesmärgiga vähemalt üks jätta nö "puhtaks leheks", kes külaelanike punti võiks imbuda. Vana hea mõjuagendi taktika.
Kui esimene öö väljaarvata, siis pole kumbki üksteist hääletanud ja esimesel ööl oli q_q minek kindel, seega Fab hääl camu vastu polnud erilise tähtsusega.

3.Inward (?)
Esimesel päeval sai inward hääle Tuule, Spewmonkey ja ristiku käest. Spew suri esimesel öösel, Tuul teisel. Peale seda pole inwardit enam pildis hoitud. Kaks above average mängijat väljas.
Inwardi enda hääled - esimene öö none / hoidis madalt profiili??? Teine öö Svenza (out), kolmas öö Fortune (out).

Ülejäänud on natuke hall ala minu jaoks hetkel, aga vaataksin eelkõige kahtlusaluseid nende hulgast, kes eile oma hääle fortunele andsid - udikaz, karupoeg, inward, tiigrikutsu, camu, Fabulous, OuMaiGaad

Kõige obv küla tundub mulle hetkel Iamallin

Maxi
23.01.13, 15:10
Jälle see mäng all over again. Eelmine mäng ka lõpuks q_q läks 3:2 häältega minu vastu välja.
Juhul kui kaardimaja on 100% küla ning tema hääl jääb minule ning minu hääl näiteks Camu´le siis võivad õhtul hundid 6´kesi hääletada näiteks inwardi välja ja ongi kööga. Kuigi inwardi puhtuses ma ka enam 110% kindel ei ole.
Ma ei saa täpselt aru miks kaardimaja mind pushib nii palju. Soov on perfect play ära teha?

Godspeed_EJ
23.01.13, 15:11
Ja lisaks veel Fabulos vs camu teema. Teise öö hääletusel oli reaalne võimalus, et CAMU läheks svenza asemel välja, mitte fabulous ise. Tänu sevenza peale switchimisega võis fabulous camu naha päästa ja ebaõnnestunult üritas seda serveerida kui oma naha päästmise all.

inward
23.01.13, 15:16
Jälle see mäng all over again. Eelmine mäng ka lõpuks q_q läks 3:2 häältega minu vastu välja.
Juhul kui kaardimaja on 100% küla ning tema hääl jääb minule ning minu hääl näiteks Camu´le siis võivad õhtul hundid 6´kesi hääletada näiteks inwardi välja ja ongi kööga. Kuigi inwardi puhtuses ma ka enam 110% kindel ei ole.
Ma ei saa täpselt aru miks kaardimaja mind pushib nii palju. Soov on perfect play ära teha?

Eelmise mängu hääletused ei mängi mingit rolli. See ei ole argument. Ainus asi on see, et eelmiste mängude põhjal saab leida mingeid kindlaid iseloomujooni mängijate kohta, kes on juba mitu mängu teinud. Sa oled ikka nii hundine. Nüüd on küsimus, et kumb hundisem tundub, kas fab või maxi.
Selgita, miks sa arvad, et näiteks camu hunt on ?

Maxi
23.01.13, 15:17
Isegi Inward kes on kõigi arvates obvious küla, vedas 2´l päeval järjest küla seda rongi mis Svenza ja Fortune tapsid.
Wat nagu?
Muidugi fabi ennast siin ei ole. Kui sa küla oled, võiks natukenegi proovida midagi selgitada/päästa? halloooo kosmos

Kõik arutavad peale põhivenna.

inward
23.01.13, 15:24
Teine päev on ka üsna raske veel hääletada, sest info on puudulik ja hundid segavad vett. Svenza rongi ma ei ütleks, et ma otseselt vedasin - kõik olid hea meelega nõus svenza välja hääletama.

Fortune välja hääletamine oli kahetsusväärne. Kuna kuskilt ju peale hakata pole, siis tuleb üritada mingeid seoseid leida. Eks peale mängu selgub, kas hundid tapsid meelega esimesel päeval need mängijad, et fortunele mingi hetk vesi peale tõmmata.

Maxi
23.01.13, 15:24
Selgita, miks sa arvad, et näiteks camu hunt on ?

Eile tundus ta isegi sinu jaoks hunt, ei?


Ega camu on ka vaikselt hundiseks muutunud, kui eelnevaid postitusi ja hääli vaadata. Kindel muidugi pole. Pole veel otsustanud, kellele hääl anda. Võibolla peaks täna fortune välja hääletama ja homme camu.

tiigrikutsu
23.01.13, 15:25
Ootaks ka fabi vastuse ära pigem, kuna godspeedi argumente kontrollides tuli välja, et ega ta isegi väga puhas ei tundu. Suht random jama ajanud terve mängi jooksul. Pushinud ühte samu vendi ja ka svenzat.

Fabulous
23.01.13, 15:27
Tulin just eksamilt ning seetõttu ei ole saanud täna siia postitada. Umbes 17.30 ajal kui koju jõuan, kirjutan korraliku(d) postituse(d).

inward
23.01.13, 15:30
Eile tundus ta isegi sinu jaoks hunt, ei?

Jah, eks küla jaoks tunduvad kõik päris hundised ja arvamus muutub mängu arenedes. Ma juba vastasin, et ma lugesin selle dialoogi fabi ja camu vahel uuesti läbi. Ikkagi tundub, et fab hundine. Ja imelikult pushitakse camu koguaeg erinevate mängijate poolt, terve mängu vältel. Camu kahjuks räägib ainult üks aspekt, et teda pole veel siiamaani ära söödud öösel.

Godspeed_EJ
23.01.13, 15:35
Svenzat lükkasin jah tanki. Olen seda viga juba tunnistanud. Svenza "tanki " lükkamise algne põhjus oli, et ta selles mängus jälle vait ei oleks. Siis kui muutus aktiivseks, tegi seda väga omasel moel ja saatis kõik p*tsi. See ei ole väga veenev argument oma süütuses. Lisaks pushis ise q_q, kes esimesel päeval võlla tõmmati.
Keda ma veel nii väga pushinud olen, kuna sa kirjutasid "vendi" ja ka svenzat. See tähendab, et kokku olen kolme inimest üritanud pushida?

Väga mugavalt sattusid kohe siia peale minu postitust, kus palusin just eilse hääletuse põhjal mängijatel silma peal hoida, kes Fortune poolt hääletasid. Jah, sina olid üks nendest.

Mulle tundub, et natuke kiirustades ja kerge paanika maiguga tegid oma postituse, hunt.

Ega külal enam uut võimalust ei ole. Täna eksime, siis on vsjoo. Enda hääle panen hetkel Fabulose peale ja loodan, et ülejäänud küla suudab ka kainelt mõelda ja ühe peamise kahtlusaluse välja hääletada. 95% tõenäosusega mind öösel süüakse, seega parem täna oma kahtlused ja mõtted välja tuua.

ristik
23.01.13, 15:37
imo inward pushib juba täiesti valimatult inimesi, vähegi veenvat teooriat samas pole kuskil ?

Godspeed_EJ
23.01.13, 15:37
See post oli siis tiigrikutsule #327 posti vastuseks.

Ja kuna sa fakte kontrollisid, siis palun, need 2 nime keda peale svenza veel pushinud olen.

Maxi
23.01.13, 15:37
Camu pole ka täna veel ühtegi piiksu teinud. Selle pealt on raske hääletada hetkel.

Maxi
23.01.13, 15:41
Donkament, ma näen sa loed seda teemat täna 4-5 korda. Oled sa tont või inimene? :D


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=i45B46VvdyU#t=4499s

ristik
23.01.13, 15:41
hääletan kolmandat korda järjest camu hetkel. Pole mitte kuidagi suutnud ümber lükata minu ja ka teiste rünnakuid.

Maxi
23.01.13, 15:42
kurat link läks nihu

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=i45B46VvdyU#t=4499s

inward
23.01.13, 15:42
hääletan kolmandat korda järjest camu hetkel. Pole mitte kuidagi suutnud ümber lükata minu ja ka teiste rünnakuid.

Ja sa oled kolmas hunt.

ristik
23.01.13, 15:45
ära nüüd nii analüüsiv ka ole

donkament
23.01.13, 15:46
Donkament, ma näen sa loed seda teemat täna 4-5 korda. Oled sa tont või inimene? :D


mul see leht kõrval tabis lihtsalt lahti hommikust õhtuni, see ei tähenda, et ma campiks siin ja pihku itsitaks.

Hetkel hääletan Fabolous kuigi hundisemaid ka siin liikvel, aga neile ei saaks hääli kokku praeguse seisuga.

inward
23.01.13, 15:51
Ja sa oled kolmas hunt.


ära nüüd nii analüüsiv ka ole

Okei härra hunt:

1) üritad camu koguaeg välja süüa, eelmine päev eriti.
2) teiste huntidega omavahel diskussiooni ei astu.
3) Liiga vähe analüüsi. Külaelanike identifitseerida üritanud pole.

God, muideks ma siiamaani pole aru saanud, kuidas spew surma sai esimene öö. Hundid teda ju ei tapnud, hundid tapsid andrese, mille tagajärjel suri ka rasmer.

Maxi
23.01.13, 15:53
see neutraalne serial killer Luuk vist oli kes ta maha lõi

tiigrikutsu
23.01.13, 15:53
See post oli siis tiigrikutsule #327 posti vastuseks.

Ja kuna sa fakte kontrollisid, siis palun, need 2 nime keda peale svenza veel pushinud olen.

Svenza, camu ja inwardit vaatasin ka aga teda sa vist ei hääletanud vaid vaatasin seda posti #139. Mul hakkab ka juba vaikselt pilt kokku jooksma siin.

Godspeed_EJ
23.01.13, 15:54
Ja sa oled kolmas hunt.

Kui ristiku hääletusi vaadata, siis ta pole kordagi hääletanud kedagi, kes oleks öösel välja läinud.

Samas su enda postitused lähevad järjest rohkem suvalise lahmimise poole ja kahtlused süvenevad.

inward
23.01.13, 15:57
Kui ristiku hääletusi vaadata, siis ta pole kordagi hääletanud kedagi, kes oleks öösel välja läinud.

Samas su enda postitused lähevad järjest rohkem suvalise lahmimise poole ja kahtlused süvenevad.

Tal polegi vaja olnud ju, sest me külaelanikena oleme üksteist välja hääletanud.

ristik
23.01.13, 16:04
liiga palju kordi juba põhjendanud miks just camu hääletanud olen, rohkem ei hakka hetkel. Ma eelistan pigem oma mõttet ning kahtlused lühidalt kirja panna, mitte ei hakka leelotama kümnest erinevast teooriast siin, erinevalt mõnest inimesest siin, kes ilmselgelt vee segamise peal väljas.

Godspeed_EJ
23.01.13, 16:05
Svenza, camu ja inwardit vaatasin ka aga teda sa vist ei hääletanud vaid vaatasin seda posti #139. Mul hakkab ka juba vaikselt pilt kokku jooksma siin.

Too välja see postitus, kus ma camu pushisin?

Eile öösel hääletasin camu poolt. Ei pushinud midagi ei kirjutanud ühtegi selgitust ka, miks ma teda hääletasin. Täna võin selle põhjuse muidugi välja tuua. Eilne hääl läks camule, kuna Fortune tundus kindel mineja olevat ja Fabulosele häält ei hakanud andma, et mind öösel ära ei söödaks.

Ma olen nõus, et sul on juhe koos. Ma olen selles 100% nüüd ka kindel, et sa oled HUNT. Orki läksid praegu sellega, et esimeses postis hakkasid kiiruga minu postitust ümber lükkama ja väitsid, et KONTROLLISID fakte. Praegu selgub, et sa ei kontrollinud midagi ja kiirustades rääkisid hoopis ennast sisse.

Külaelanikele veel tiigrikutsu suhteliselt mannetu katse vett sogada

Ootaks ka fabi vastuse ära pigem, kuna godspeedi argumente kontrollides tuli välja, et ega ta isegi väga puhas ei tundu. Suht random jama ajanud terve mängi jooksul. Pushinud ühte samu vendi ja ka svenzat.

Kõik saavad seda kontrollida, et peale svenza pole ma kedagi pushinud. Ühelgi külaelanikul pole põhjust sellist posti teha seega jääb alles ainult HUNDI variant.

Fabulous, camu, inward, tiigrikutsu on minu wolfpack hetkel. Külaelanikele soovin kainelt meelt ja mitte igast häma usukuda vaid tõesti kontorllige fakte, mille alusel otsus teha.

Maxi
23.01.13, 16:16
Minu jaoks arusaamatu hetkel see, miks hundid ei ole Camu ja Inwardi ära söönud. Nemad suudavad teha kõige rohkem mõjutavaid ja sisukaid poste. Paistab et keegi eriti minu Camu rongiga kaasa ei tule, seega hääletan täna seda keda kõige rohkem hääletatakse, et hääl raisku ei läheks. Niikuinii kedagi ära põhjendada ei suuda ja eriti ei taha seda vastutust võtta ka.

Mängu väliselt arutada küll ei tohi, aga kas meelde tuletada tohib, et mäng on? Täna kõige tähtsam päev ja suht kahju kui keegi maha magab.

inward
23.01.13, 16:27
Godiga nõus, selle tiigrikutsu postitusega peaks meil neljas hunt olemas olema. Tiigrikutsu oma postituses #227 väidab ka, et fab on OBV küla ja camu hunt. Ning siis hääletab hoopis fortune välja.

Minu ja camu suhtes eksid. Vaata laiemat pilti, seda dialoogi camu ja fabi vahel. Camu tundub ausam, fab teatud postitustega kuidagi pingutatud. Lisaks kõik, kes camu pushivad järjest: terve mängu vältel fab, kes pole külaelanike eriti identifitseerida tahtnud, vaid see brainfart svenza näol 2. päeva hääletuse lõpus - nagu sa ka ise välja tõid.

Eile hakkas ristik üsna tühja kohapealt camut pushima ja nii mitu päeva järjest.

Karupoeg oma #232 postitusega näitab ka üles siirat imestust, et peaks camu välja hääletama. Siiski kindel pole, et tema wolf on, võib vabalt küla olla.

Praeguse seisuga hundid tunduvad fab, ristik, maxi ja tiigrikutsu ning külad kaardimaja, god ja camu ja iamallinn.

inward
23.01.13, 16:29
Minu jaoks arusaamatu hetkel see, miks hundid ei ole Camu ja Inwardi ära söönud. Nemad suudavad teha kõige rohkem mõjutavaid ja sisukaid poste. Paistab et keegi eriti minu Camu rongiga kaasa ei tule, seega hääletan täna seda keda kõige rohkem hääletatakse, et hääl raisku ei läheks. Niikuinii kedagi ära põhjendada ei suuda ja eriti ei taha seda vastutust võtta ka.

Mängu väliselt arutada küll ei tohi, aga kas meelde tuletada tohib, et mäng on? Täna kõige tähtsam päev ja suht kahju kui keegi maha magab.

Isegi imestan. Täna kindlasti üks meist kolmest: mina, god või camu ära süüakse.

Fabulous
23.01.13, 16:44
Pikka juttu mul rääkida ei ole. Kui ma täna välja peaksin minema on mäng kaotatud ning hundid on võitnud.

Ma olen siin teemas iga päev lahti seletanud, mis põhjusel ma kedagi hääletanud olen. Fortune kohta tunnistan, et see oli korralik möödapanemine kuigi ma olin üsna kindel et ta oli oma tegevuse põhjal hunt (samal põhjusel hääletasid ka ülejäänud külaelanikud teda, ei?). Tänaseks olen mina endale paljude silmis täpselt sama imago loonud endale tähelepanu tõmbamise, valede inimeste hääletamise ja üleüldse valedes kohtades valede move'ide tegemisega. Ma hääletaksin samuti selliste readide põhjal ennast.
Mind ei ole sellel samal põhjusel ka mängust välja võetud. Miks peaksid hundid kulutama ühe killi külaelaniku tapmisele kes oma käitumise tõttu võib selle töö huntide eest ise endale ära teha.

Ma tahaksin hääletada Goodspeedi. Kui ta on hunt, teab ta, et minu näol on tegemist külaga (ja saab täna mängu ära võita) ja minu arvates on see ka põhjuseks survele, mida ta mulle täna avaldanud on. Kuna aga rongi käimatõmbamiseks on vaja teiste abi, pean hetkel hääletama camu.

Ma ütlen kohe praegu ära, et ma pean eraeluliste südmuste tõttu umbes kella 19-20 vahel lahkuma ning kui tagasi jõuan on mäng läbi, aga iga tahes huntidele props hästi mängitud mängu eest.

Godspeed_EJ
23.01.13, 16:48
Pikka juttu mul rääkida ei ole. Kui ma täna välja peaksin minema on mäng kaotatud ning hundid on võitnud.

Ma olen siin teemas iga päev lahti seletanud, mis põhjusel ma kedagi hääletanud olen. Fortune kohta tunnistan, et see oli korralik möödapanemine kuigi ma olin üsna kindel et ta oli oma tegevuse põhjal hunt (samal põhjusel hääletasid ka ülejäänud külaelanikud teda, ei?). Tänaseks olen mina endale paljude silmis täpselt sama imago loonud endale tähelepanu tõmbamise, valede inimeste hääletamise ja üleüldse valedes kohtades valede move'ide tegemisega. Ma hääletaksin samuti selliste readide põhjal ennast.
Mind ei ole sellel samal põhjusel ka mängust välja võetud. Miks peaksid hundid kulutama ühe killi külaelaniku tapmisele kes oma käitumise tõttu võib selle töö huntide eest ise endale ära teha.

Ma tahaksin hääletada Goodspeedi. Kui ta on hunt, teab ta, et minu näol on tegemist külaga (ja saab täna mängu ära võita) ja minu arvates on see ka põhjuseks survele, mida ta mulle täna avaldanud on. Kuna aga rongi käimatõmbamiseks on vaja teiste abi, pean hetkel hääletama camu.

Ma ütlen kohe praegu ära, et ma pean eraeluliste südmuste tõttu umbes kella 19-20 vahel lahkuma ning kui tagasi jõuan on mäng läbi, aga iga tahes huntidele props hästi mängitud mängu eest.

Enne, kui sa lahkud.

Miks muutsid hääle teisel päeval 21.59 svenza peale ja põhjendasid, et oma nahka päästa, kuigi sa polnud reaalselt ohus? Sama lükkega õnnestus sul vb päästa camu, kes oli reaalselt ohus ja kellega algselt palju kiskusid ning ülevoolavat draamat tekitasite.

Fabulous
23.01.13, 16:49
Ja selle camuga sõnavahetuse kohta ütlen niipalju, et ma olengi sellise iseloomuga. Kui ta ühel hetkel ilma mõjuva põhjuseta minu vastu isiklikuks läks viskas veidi üle ning seetõttu tekis ka sellest vestlusest kolmandatele osapooltele säärane mulje nagu Inward #349 välja tõi.

Godspeed_EJ
23.01.13, 16:51
Ära keeruta. Peamine küsimus oli, miks hääle muutsid viimasel hetkel?

Fabulous
23.01.13, 16:53
Enne, kui sa lahkud.

Miks muutsid hääle teisel päeval 21.59 svenza peale ja põhjendasid, et oma nahka päästa, kuigi sa polnud reaalselt ohus? Sama lükkega õnnestus sul vb päästa camu, kes oli reaalselt ohus ja kellega algselt palju kiskusid ning ülevoolavat draamat tekitasite.
Viimase poole tunni jooksul oli minu peale tulnud ilma mingi argumenteeritud põhjuseta juba mitu häält. Ma kahtlustasin, et ma olen huntide poolt sihtmärgiks võetud ning viimase minuti-kahe jooksul otsustatakse mulle veel mitu häält peale laduda, et ülejäänud enam ümber ei jõuaks hääletada. Ma kirjutasin ka, et ma olen kindel, et Svenza näol on tegemist külaelanikuga ning ma tegin sellise move'i oma naha päästmiseks.
Täpselt samal põhjusel pean ma täna camu hääletama. Ma hääletaksin hea meelega sind, aga see teeks mu enda olukorda veel hullemaks.

lenC
23.01.13, 16:53
Hääled seisuga post#354

4 Fabulous (IamAllin, Godspeed_EJ, karupoeg, donkament)
3 camu (Maxi, ristik, Fabulous)
1 Maxi (kaardimaja)

Öö saabub ~4 tunni pärast.

inward
23.01.13, 16:57
Viimase poole tunni jooksul oli minu peale tulnud ilma mingi argumenteeritud põhjuseta juba mitu häält. Ma kahtlustasin, et ma olen huntide poolt sihtmärgiks võetud ning viimase minuti-kahe jooksul otsustatakse mulle veel mitu häält peale laduda, et ülejäänud enam ümber ei jõuaks hääletada. Ma kirjutasin ka, et ma olen kindel, et Svenza näol on tegemist külaelanikuga ning ma tegin sellise move'i oma naha päästmiseks.
Täpselt samal põhjusel pean ma täna camu hääletama. Ma hääletaksin hea meelega sind, aga see teeks mu enda olukorda veel hullemaks.

Pullikaka. Sa oled kindel hunt ju, sest god tundub mulle küll külaelanikuna.
Ise lähen ka trenni ära 19:30 ja ei jõua enne kümmet tagasi. Seega tuleb fab kindlalt maha võtta küla poolt, et siin lõpus mingeid imelike vangerdusi ei tehtaks. Hääletan fabulous

Godspeed_EJ
23.01.13, 17:01
Mind fabulos ümber ei suutnud veenda. Isegi, kui ei ole hunt, siis on ta kõik teinud, et hundina paista.

Lähen trenni, aga jõuan enne 22.00 kindlasti tagasi. Village people, ütlen veelkord, kainet meelt paluks. Kui te Fabi ei taha hääletada, siis vaadake tiigrikutsu paanikas tehtud post läbi ja mõelge miks ta selle tegi?! Otseselt teda ma ei süüdistanud, aga hirmus kiirelt oli vaja kedagi tal kaitsma hakata. Kui me saame 7 häält tiigrikutsu peale, siis võime ka tema välja võtta OBV hundina.

karupoeg
23.01.13, 17:02
Godiga nõus, selle tiigrikutsu postitusega peaks meil neljas hunt olemas olema. Tiigrikutsu oma postituses #227 väidab ka, et fab on OBV küla ja camu hunt. Ning siis hääletab hoopis fortune välja.

Minu ja camu suhtes eksid. Vaata laiemat pilti, seda dialoogi camu ja fabi vahel. Camu tundub ausam, fab teatud postitustega kuidagi pingutatud. Lisaks kõik, kes camu pushivad järjest: terve mängu vältel fab, kes pole külaelanike eriti identifitseerida tahtnud, vaid see brainfart svenza näol 2. päeva hääletuse lõpus - nagu sa ka ise välja tõid.

Eile hakkas ristik üsna tühja kohapealt camut pushima ja nii mitu päeva järjest.

Karupoeg oma #232 postitusega näitab ka üles siirat imestust, et peaks camu välja hääletama. Siiski kindel pole, et tema wolf on, võib vabalt küla olla.

Praeguse seisuga hundid tunduvad fab, ristik, maxi ja tiigrikutsu ning külad kaardimaja, god ja camu ja iamallinn.


mkm, post 232 küsisin ma, kas ma midagi maha maganud, et miks järsku camu pealt tuli maas. minule tundus see lihtsalt kahtlane, sest öö ei andnud sellist informatsiooni, et peaksid kõik, kes varem camu poolt olid, kuhugi teise paati hüppama.

Aga tol hetkel oli hääletatud välja svenza, keda ma pushisin ise ka koos paljude teistega. Sellest tulenevalt tundus tol hetkel kõige loogilisem olevat camu ning fabulous.

ära võta hilisemat infot arvesse varasema info analüüsimisel.

eniveis sinust ma hunti ei usu ning oleks tore kui me suudaks koostööd teha

inward
23.01.13, 17:07
Mind fabulos ümber ei suutnud veenda. Isegi, kui ei ole hunt, siis on ta kõik teinud, et hundina paista.

Lähen trenni, aga jõuan enne 22.00 kindlasti tagasi. Village people, ütlen veelkord, kainet meelt paluks. Kui te Fabi ei taha hääletada, siis vaadake tiigrikutsu paanikas tehtud post läbi ja mõelge miks ta selle tegi?! Otseselt teda ma ei süüdistanud, aga hirmus kiirelt oli vaja kedagi tal kaitsma hakata. Kui me saame 7 häält tiigrikutsu peale, siis võime ka tema välja võtta OBV hundina.

Minugipoolest. Aga kui perse läheb, siis this one is on you :D.

Ma küsiks veel fabilt enne kui sind välja hääletatakse: Kes sinu arust kõige hundisemad on ja kes kõige külamad ?

Godspeed_EJ
23.01.13, 17:12
Inward, kui sa enne 22t tagasi ei jõua, siis jäta oma hääl Fabile. tiigri saab ka homme mängust välja.

karupoeg
23.01.13, 17:12
mina jään täna fabi peale ikka... kui su teooria peab paika, siis saame võtta tiigrikutsu homme.
kui ei pea paika, siis on kellad ja gg.

IamAllin
23.01.13, 17:13
Svenza tundus ka pigem külana algul, sest võttis sama liini, mis esimene mäng suht. fortune tundus juba peale esimset ööd nii hea setup huntide poolt olevat, et üldse ei uskunud, et ta hunt on, samas Fabulous olen algusest peale pushinud ja ma usun, et ta on hunt ning samuti tiigrikutsu. Eile tegin posti, et kui mind öösel maha killitakse, siis kindlasti pöörake tähelepanu fabile ja tiigirkutsule. Mind ei killitud ning ehk sellepärast, et see post olekski neile tähelepanu toonud? Samas võibolla just jätsid hundid mind alles, et ma neid kahte edasi pushiks, aga kuna muu pealt minna ei ole, siis seda ma teengi. Kolmanda hundina ei oskagi kedagi pakkuda...god tundub pigem külane, kuid kui on hunt siis wp. Inward on ka veidike kahtlane oma suvalise lahmimisega ning Camu võib olla ka hundi kandidaat, kuna fab päästis ta naha ning seee nende omavaheline vaidlus võis olla lihtalt tühi play, et kui 1 läheb, siis teist peetaks kindlaks hundiks. Nii, et jah Fab, tiigirkutsu, camu ehk?

Fabulous
23.01.13, 17:19
Siin enda pealt hääli maha proovida saad on juba üsna mõttetu tegevus ja tühi postide kogumine, niiet GG. Minu pärast võib päeva varem ära ka lõpetada, sest tahaks enne homme hommikut teada saada, kes siis hunt oli ja kes mitte.

camu
23.01.13, 17:21
Minu pärast võiks mäng kell 18:00 alata. Ärkasin 30 minti tagasi.
No nüüd käib tuli juba kõigi pihta. Tublid hundid. Esmane niitide tõmbaja onGodspeed_EJ siin. Usun, et seal materjali küll ja poiss piisavalt tark, et vajaduselt madalat profiili hoida ja vajadusel torgata.
Kui fab on hunt, siis wp, ma ei tea. Ta tundub jäärapäine, ega taha teiste arvamusest midagi kuulda. Hea omadus elus läbilöömiseks. Siin mängus ma selles väga kindel pole.
Mul ema-isa ka mängu analüüsima pannud, kuna endal kiire ja mis neilgi noorte pensionäridena teha. Nemad tahaksid inwardit välja võtta, sest see on isegi külana huntide poolt.
Maxi ja ristik ka obv hundid. karupoeg kah. Imo kaardimaja suht nailis huntide kandidaadid.

Pean tunni aja pärast kinni minema. Lull lubadus mis eile antud sai, seega pole ma päris kindel kas lõppu näen, aga pigem näen ja vajadusel saan häält kuhugi muuta.

IamAllin
23.01.13, 17:26
olen algusest peale oma rida ajanud ja just kirjutasin, et fab ja tiiger kindlad hundid ning camu ka ilmselt, aga praegu viimase posti järgi tundub fab samas nii külane (liht hea play lol) ja camu post tundub eriti hea. God, maxi, ristik oleks väga head hundikandidaadi tegelikult, aga noh eks saab mis saab.

inward
23.01.13, 17:26
Ma ei ole midagi lahminud täna. Lugege Maxi rõhutan tänaseid postitusi. Dosen't makse sense. Camul ja godil on oluline aru saada, et meie oleme kolmekesi külaelanikud. Ristikut ma kahtlustasin varem juba, sest niimoodi hüppas eile camule kõrri. Väidab, et mina pakun kümmet teooriat, ise pole suutnud mitte midagi analüüsida, vaid 3 päeva järjest hääletab tuimalt camu peale.

donkament
23.01.13, 17:31
ei saa aru miks inward tahab godile nii väga külaelaniku silti kaela riputada. camu post tundub asjalik, ise olen ka samu nimesid kahtlustanud.

camu
23.01.13, 17:32
ristiku näol saaksime ühe hundi 90% kätte. Küsimus pigem selles, kas homme ka selle informatsiooniga midagi peale hakata on.

IamAllin
23.01.13, 17:35
ma ei tea kas ma panen vigast aga muudan totaalselt oma vaadet siis praegu. ristik

IamAllin
23.01.13, 17:35
võimalik, et võtan camu hundi soovitust kuulda

camu
23.01.13, 17:36
panen ka ristik

karupoeg
23.01.13, 17:43
kutid te võite ema teresat ka panna, aga kui me 7 häält kokku ei saa, siis on mäng läbi.

kaardimaja
23.01.13, 17:44
Okei, tundub, et ristikuga on rohkem minkut. Hääletame siis terve külaga tema välja! .. Iga küla, kes hääletab kedagi teist, öelge palun, kas teie arvates ristik pole hunt? miks?

inward
23.01.13, 17:45
Nii on. Peame kokku leppima, kui kasvõi üks küla paneb erineva hääle, siis hääletavad lihtsalt 6 hunti 22:00 kellegi külaelaniku peale ja ongi peetis.

karupoeg
23.01.13, 17:48
minu arvates on Fabulous hunt. Ja kahtlane tundub Godspeed. Veelgi kahtlasem tundub see, et 4 venda nüüd muudavad 5 minuti jooksul oma hääli justkui soovides suunata kellegi poole asja.

Ja see tegu on küll hundi ilaga koos.

Mulle tundub küll, et pigem olete teie (Godspeed, inward, kaardimaja, IAmAllin) hundid KOOS Fabulousiga, sest no viimasel hetkel hakkate kambaga suruma kedagi, lootuses et kahtlevad külaelanikud tulevad kaasa.

mina jään Fabulousi juurde, kes on palju kindlam minu silmis. kui Godspeedi teooria peaks paika pidama, siis on meil homme ka võimalust. Kui ei pea, siis on mäng lihtsalt läbi.

IamAllin
23.01.13, 17:50
point selles, et külaelanikud peavad nagunii kuuekesi kõik ühte ja sama hääletama. kui lõpuks jääb fabi peale siis tulen ka kaasa, sest algusest peale teda kahlustanud, aga camu post makeb tundub külana ja makeb sense, sellepärast mutisn ka.

inward
23.01.13, 17:50
Sellisel juhul hakkad sina mulle hundina tunduma, hundipoeg. Ma olen veendunud, et god ja mina oleme külad, kaardimaja tundub mulle samuti külana.

donkament
23.01.13, 17:52
mille põhjal sa veendunud oled et god on küla?

karupoeg
23.01.13, 17:53
kirjuta mu nimi õigesti, ****.

karupoeg
23.01.13, 17:55
muus osas ei taha sulle vastu vaielda. aga ma arvan, et sulle tunduks ka külaealnikuna kahtlane, et 5 minuti jooksul 5 inimest muudab häält? või mis?

donkament
23.01.13, 17:58
tundub kahtlane, et siin hakkab sama häälte ümber kantimine toimuma, mis eile Fortune puhul. Minu hääl jääb fabi peale.

ristik
23.01.13, 17:59
gg, 1 hunt ulub, teised järgi :D ja siis teeme veel postituse obv ma koos kaardiga külad jne jne. Inward väga osavalt siin küla minu vastu ässitanud, teatades täiesti randomilt et ma hunt. Ja "järsku" hakkab minu vastu hääli lendama.. i wonder why. Avage silmad palun.

Maxi
23.01.13, 17:59
ma lähen ka nii 20 mintsa pärast ära, aga proovin õigel ajal tagasi olla. Hääled hetkel ülilaiali, seega otsustame enam-vähem kohe ära keda hääletame ja saab ehk tänase päeva lukku.

Camu kohta ma ei saa aru, ta nagu tundub olevat küla, aga samas keerab sitta ka külale. Kuna see on väga 50-50 siis pigem jätan hetkel camu kõrvale. Vähemalt on aktiivne ja hoiab teemat üleval.
Inward eile tundus veel küla, täna enam ei oska midagi öelda. Lahmib igale poole ja kõiki praktiliselt. Seega otseselt kasu midagi ei ole. Samuti pole hundid teda maha löönud mis võiks olla tema puhul loogiline. Võib-olla mängibki praktiliselt üksi ja dikteerib mängu tegelikult. Samas teda riskida ei tahaks.
IamAllinn on vist jälle küla. 3´s kord järjest?
Tiigrikutsu tundub olevat huntide poolt või siis suht random küla kes väga ei taipa mis toimub.
Ristik võib olla hunt küll, aga see on ka risky business täna. Tahaks kuskilt mingi readi välja lugeda et teda hääletada, samas kes shampust ei joo see on jänes, või kuidas see ütlus ongi.
Fabi ma ei tahaks väga hääletada kuna ta võib olla küla narr või midagi. Postidega nagu oleks hunt aga samas kurat seda teab. Kui küla otsustab siis ma tulen ka bussi peale.
Kaardimaja on vist küla või vaikne hunt vt. 1 mäng Ott, ei läheks täna riskima
Godspeed on ka pigem küla, eelmine mäng oli ta hunt ja hoidis küll sarnast liini nii kauaks kuni elus oli, aga see mäng vist pigem meie poolt.

Teiste kohta ei oska midagi öelda, suht selline random täna tuleb, kuigi vist saab täna esimese naha kätte.

kaardimaja
23.01.13, 18:00
Inward, miks sa minuga eile minutid enne hääletuse lõppu kaasa ei tulnud ja Fabulousi peale häält ei tõstnud?

IamAllin
23.01.13, 18:06
Ise arvan, et huntide punt on siis kas Fab,tiiger,Camu,kaardimaja või ristik, maxi, karupoeg, god, inward

ristik
23.01.13, 18:09
10 minutiga 4 häält mulle, vaevalt et mingi juhusega tegemist on ja on ilmselge, et hunte tuleb otsida just sealt nelikust. Camu, sa oled terve mäng lihtsalt nii hästi hundiks sobinud ja sa süvendasid seda kahtlust veelgi, jätan hääle sulle praegu.

inward
23.01.13, 18:11
Inward, miks sa minuga eile minutid enne hääletuse lõppu kaasa ei tulnud ja Fabulousi peale häält ei tõstnud?

Sest, teise päeva hääletusel ma panin viimasel hetkel ka ju Svenza peale ja osutus külaks. Ei tahtnud teist päeva järjest maha võtta häält enne hääletuse lõppu. Ta tundus hundine, ega mul paremat readi sel päeval polnud, kes need teised hundid võiks olla. Fab tundus küll alternatiiv olevat, aga millegipärast ei julgenud maha võtta. Hästi mängitud huntide poolt, mina seda fortune kaarikut hakkasin ajama.

inward
23.01.13, 18:14
Ise hakkan ka 19:30 aeg liikuma. Nutikaga saan veel sõidu ajal sees olla, aga kõige tähtsamal ajal 20:30-22:00 olen trennis, seega peab kindlalt ära otsustama, kas ristik või fab.

karupoeg
23.01.13, 18:16
Ise arvan, et huntide punt on siis kas Fab,tiiger,Camu,kaardimaja või ristik, maxi, karupoeg, god, inward

oota nüüd mul jooksis küll kokku.
Sa arvad, et ühes pundis on ristik ja inward. Seepeale võtad tuginedes inwardi nõule välja ristiku?

mulle tundub, et need, kes siin üritavad kõige meeleheitlikumalt küla esindada ja mingeid gruppe paika panna on ise varsti hundid. nt Fab, IamAllinn, Inward, God

Maxi
23.01.13, 18:19
Donkament ja Allin peaks olema külad. Seega proovin kuhugi paati hüpata ja kedagi hääletada, Camu hääled niikuinii kokku ei tuleks. Hääletan Fabulous, sorry kui küla oled, aga midagi tuleb teha.
Proovin tagasi jõuda õigeks ajaks ja mobiili pealt saab ka ehk seisu üle vaadata enne lukku panemist

Kui me täna kaotame siis Inward MVP, pm kohe kui mängu sekkus on kõik otsused teinud.

tsutsufrei

IamAllin
23.01.13, 18:24
igatahas külaelanikud tehke kõik oma valik siis ristiku või fabi vahel. Tulen kaasa sellega, sest fakt on see, et me ei saa ühtegi häält mujale lasta.

mis puudutab mu post 385, siis panin inwardi valesse gruppi ja ta peaks esimeses grupis olema. läks kogemata sassi.

inward
23.01.13, 18:25
Pigem WP - worst player. Kõik otsused senimaani puitu pannud. Ma kardan, et god ei tule vb kaasa ristikuga. Kuigi peaks. Minul pole vahet, mulle tunduvad mõlemad nii fab kui ristik väga hundised.
Tõenäoliselt täna öösel huntide poolt üks meist kolmest süüakse ära: mina, camu või god. Pigem mina. Jälgige siis, minu rõhutan (tänaseid) postitusi. Vähemalt kaks head lahendajat jäävad mängu.

karupoeg
23.01.13, 18:26
fair enough. minul jääb Fabulous. Ei saa öelda, et inwardi jutt ei ole loogiline, kuid natuke kardan tema liigset domineerimist ning seda, et kõik järsku tema arvamusega kaasa jooksid. Kui Fabi välja saame ning ta on hunt, siis on üsna selge, keda edaspidi võtta. kuid kui me paneme täna puusse, siis on mäng läbi lihtsalt.

inward
23.01.13, 18:29
Huvitav on veel see, et külatark pole välja tulnud. See võib mängule hoopis uue pöörde anda ja toob rohkem selgust majja.

ristik
23.01.13, 18:31
ja kesse küll olla võiks selle mängu põhjal..

lenC
23.01.13, 18:37
karupoeg on surnud post #379 tõttu, tuletan meelde, et foorumi üldreeglid kehtivad ka siin mängus.


karupoeg,

Sa oled Vandalar. Tegelikult oled sina ainuke külaelanik siin mängus, ülejäänud on kõik FBI agendid. Igal ööl sa teed väikse jointi ja su ette ilmub Bob Marley, kes ütleb sulle ühe mängija rolli. Sa oled spioon libahuntide võistkonnas.

Esimese päringu saad teha peale seda kui esimene mängupäev on peetud.

lenC
23.01.13, 18:39
Hääled seisuga post#396

4 Fabulous (Godspeed_EJ, donkament, inward, Maxi)
3 ristik (IamAllin, camu, kaardimaja)
2 camu (ristik, Fabulous)

Öö saabub ~2,5 tunni pärast.

IamAllin
23.01.13, 18:40
wtf just happened lenC?

inward
23.01.13, 18:41
What, mis juhtus ?

lenC
23.01.13, 18:42
Lisasin põhjenduse.

IamAllin
23.01.13, 18:43
kuna karupoeg oli hunt, siis vaadake tema posti 389.

Kindlad külad peaksid olema MINA, Inward, God, Fabulous. Ristiku hääleteamise peale läks poiss ka närvi, nii et täna pole külal enam ilmselt kahtlustki keda hääletada.

Ristik

IamAllin
23.01.13, 18:46
Lisan veel, et karupoeg posti 232 põhjal tundub Camu olevat küla.

Külad siis ilmselt : Mina, Inward, God, Fabulous, Camu

inward
23.01.13, 18:51
Päris hea ikka. Spioon välja ka :D. Iamallin , ma arvan fab on ikkagi hunt, aga läheb kindluse pärast ristik siis.

donkament
23.01.13, 18:58
ristik siis

IamAllin
23.01.13, 19:00
Päris hea ikka. Spioon välja ka :D. Iamallin , ma arvan fab on ikkagi hunt, aga läheb kindluse pärast ristik siis.

post 389 järgi ei tahaks küll öelda, et Fab hunt on. Kui reaalne on see, et karupoeg teadis, et ta bani selle eest saab ning tegi meelega post 389, et ühelt kahelt hundilt täielikult kahtlus maha võtta?

donkament
23.01.13, 19:09
See oli väga ebareaalne. Huntidel polnud sellist skeemi vaja, küla oli terve mängu jooksul hääletanud nagu peata kana.

lenC
23.01.13, 19:18
Hääled seisuga post#406

5 ristik (IamAllin, camu, kaardimaja, inward, donkament)
2 Fabulous (Godspeed_EJ, Maxi)
2 camu (ristik, Fabulous)

Öö saabub ~1,5 tunni pärast.

ristik
23.01.13, 19:28
fabulous, mis muud üle jääb

tiigrikutsu
23.01.13, 19:38
Päris korralik segadus, 15 minti lugesin ja üritasin pihta saada. See kõik tundub kuidagi liiga lihtne, kui see on mingi debiilne lüke jälle viimasel hetkel mingi tüüp tanki panna siis ma ei oska tõesti enam midagi öelda. Külad tunduvad nüüd kindlalt kaardimaja, donkament, IamAllin ja Godspeed_EJ. Lahtiseks jääb Ristik, Fabu, Camu ja Maxi?

Godspeed_EJ
23.01.13, 19:50
wtf siin juhtunud on?

Godspeed_EJ
23.01.13, 19:59
oh well ristik

tiigrikutsu
23.01.13, 20:01
Nüüd ma lugesin üle ja camu ja Iamallin on ilmselgelt ühest pundist, kuidas saab öelda enne mingit infot, et ta on 90% hunt? Mina ei ole hunt, järelikult on keegi huntidest hääletanud ristiku poolt ja ilmselgelt hakkab veel midagi toimuma enne lõppu.

Maxi
23.01.13, 20:01
haha wtf, okei see oli küll ootamatu

ristik

Maxi
23.01.13, 20:02
imo tiigrikutsu oled sina kõige obviousim hunt peale ristiku

IamAllin
23.01.13, 20:02
Nüüd ma lugesin üle ja camu ja Iamallin on ilmselgelt ühest pundist, kuidas saab öelda enne mingit infot, et ta on 90% hunt? Mina ei ole hunt, järelikult on keegi huntidest hääletanud ristiku poolt ja ilmselgelt hakkab veel midagi toimuma enne lõppu.

sa väidad, et mina ja camu oleme hundid lol?

lenC
23.01.13, 20:03
Hääled seisuga post#415

7 ristik (IamAllin, camu, kaardimaja, inward, donkament, Godspeed_EJ, Maxi)
1 Fabulous (ristik)
1 camu (Fabulous)

Öö saabub ~1 tunni pärast.

tiigrikutsu
23.01.13, 20:09
sa väidad, et mina ja camu oleme hundid lol?

Keegi peab ju hunt olema lmao, 7 häält ristiku peal. Obv, et keegi on hunt ja rääkige siis pigem, et kuidas saab öelda, et keegi on 90% hunt?

Mina selle jamaga kaasa ei lähe, ilmselt ei ole vahet kellele hääl panna enam aga hääletan Camu, sest kui ristik on küla siis on nkn pizdets.

OuMaiGaad
23.01.13, 20:12
Nii, käisin ka teema kiiruga läbi. Pole väga süveneda jõudnud, aga olen külaga nõus ja hääletan ristik. Karupoja poolt korralik feil muidugi, mis annab meile veel hea võimaluse võita.

Maxi
23.01.13, 20:13
Keegi peab ju hunt olema lmao, 7 häält ristiku peal. Obv, et keegi on hunt ja rääkige siis pigem, et kuidas saab öelda, et keegi on 90% hunt?

Mina selle jamaga kaasa ei lähe, ilmselt ei ole vahet kellele hääl panna enam aga hääletan Camu, sest kui ristik on küla siis on nkn pizdets.

u serious? :D

IamAllin
23.01.13, 20:13
loe post 389 ja mõtle asi uuesti üle. ja mis 90% hunt, ma pole kusagil midagi sellist väitnud.

IamAllin
23.01.13, 20:17
ainuke kahtlus mis mul on on see, et post 389 toob välja karupoja poolt tema hundikandidaadi ning ma tembeldasin need kõik kohe küladeks, aga samas ta ei pruukinud ju kõiki külasi sinna kirjutada (mudiu oleks kõik need külad tema vastu pöördunud?), vaid igaks juhuks pani sisse 1-2 hunti, mis tunduks igati loogiline???

Maxi
23.01.13, 20:19
Ükskõik mis öösel juhtub või keda homme lintšitakse. Tahan öelda et olete kallid ja kuigi oleme natuke pikaldased, siis ükskord me võidame niikuinii.

Tänud tähelepanu eest

tiigrikutsu
23.01.13, 20:20
Ma rääkisin camust, ja , et sina ja camu olete pundis.
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12212-***Libahunt-III-game-thread***?p=492631&viewfull=1#post492631
Kust tuleneb see info? See, et ma sinu poolt ei hääleta ei tähenda midagi.

IamAllin
23.01.13, 20:23
nigga, sa paned ikka nii vigast.

tiigrikutsu
23.01.13, 20:23
Maxi on ainuke kelle postidesse ma süvenenud ei ole veel ja mis mind hundiks teeb siis? Võidame või mitte, võiksid siis juba panna kirja, et kes need "Me" oleme kes võidavad. :D

Maxi
23.01.13, 20:23
Sport võidab, vähemalt peale tänast päeva

tiigrikutsu
23.01.13, 20:24
nigga, sa paned ikka nii vigast.

Muud sul öelda ei olegi jep?

donkament
23.01.13, 20:25
tiigrikutsu oleks võinud vandalari rolli saada hoopis, oleks paremini sobinud

Godspeed_EJ
23.01.13, 20:30
Ootaks ka fabi vastuse ära pigem, kuna godspeedi argumente kontrollides tuli välja, et ega ta isegi väga puhas ei tundu. Suht random jama ajanud terve mängi jooksul. Pushinud ühte samu vendi ja ka svenzat.

Krt miskit ikka käärib.

Tiigrikutsu tsiteeritud posti kirjutas ta kohe peale seda, kui olin oma kahtulsed kirja pannud - fabulous, camu ja inward.

Lisaks kirjutasin: Ülejäänud on natuke hall ala minu jaoks hetkel, aga vaataksin eelkõige kahtlusaluseid nende hulgast, kes eile oma hääle fortunele andsid - udikaz, karupoeg, inward, tiigrikutsu, camu, Fabulous, OuMaiGaad


Kas tiigrikutsu on tõesti nii kehva närvikavaga, et listi pärast hakkaks paanitsema ja ennast outima?!
Samas on nüüd kindel, et viimasest listist karupoeg ja tiigrikutsu ON HUNDID.

Igatahes karupoeg on väljas ja oli hunt. See jätab nüüd 5 hunti ja 7 külameest. Tähendab, et igaljuhul on üks öö juures külale. Kui ristiku esiletoomine oli udupeen skeem, siis homse näol on ikkagi üks õlekõrs juures. Kui mind homme ei peaks enam olema, siis minu soovitus homse näol oleks tiigrikutsu välja saada. Suutis end täna lõplikult sisse rääkida.

OuMaiGaad
23.01.13, 20:30
ainuke kahtlus mis mul on on see, et post 389 toob välja karupoja poolt tema hundikandidaadi ning ma tembeldasin need kõik kohe küladeks, aga samas ta ei pruukinud ju kõiki külasi sinna kirjutada (mudiu oleks kõik need külad tema vastu pöördunud?), vaid igaks juhuks pani sisse 1-2 hunti, mis tunduks igati loogiline???

Kõiki ilmselt kohe külaks tembeldada ei saa jah, kuigi võib ka nii olla. Tuleks vaadata kõigi seal välja toodud nimede seost karupojaga. Kuigi sellel hetkel kui see post tehti, siis ilmselt olid hundid oma võidus päris kindlad ja ta võis sinna mida iganes kirjutada. Kõigepealt uuriks sealt inwardi ja godi, sest nad ühel meelel olnud koguaeg.

OuMaiGaad
23.01.13, 20:33
Nõus, et tiigrikutsu hommseks kõige tugevam kanditaat kes välja võtta.

Godspeed_EJ
23.01.13, 20:33
Postituses #320 tõin inwardi välja, kui enda TOP 3 kahtlusaluse. Ühel meelel?

tiigrikutsu
23.01.13, 20:33
lol god, mõni ikka ei suuda niite kokku panna, sa oled küla nkn aga vahet ei ole enam ka,

Godspeed_EJ
23.01.13, 20:46
lol god, mõni ikka ei suuda niite kokku panna, sa oled küla nkn aga vahet ei ole enam ka,

miks sa paanikasse sattusid peale minu posti #320? Miks väitsid, et kontrollisid fakte ja ma olen KOLME nime pushinud, kuigi reaalselt olin ainult svenzat pushinud?? Miks sa nendele küsimustele siiani pole adekvaatset vastust suutnud anda???

lol ei ole piisav vastus, et sellest midagi välja lugeda. Samuti pole sinu poolt piisav vastus, et suutsid valesti välja lugeda, kui sa oled eelnevalt öelnud, et KONTROLLISID fakte. Kuidas sa saad fakte kontrollida ja siis niimoodi puusse panna?

Kuna sa oma puusse panekut pole suutnud kuidagi selgitada, siis ma olen 100% veendunud, et oled HUNT.

BTW. Kas kellelegi teisele ei tundu kahtlane, et UDIKAZ on justkui maa alla kadunud? Pole täna kordagi sõna võtnud, kuigi foorumisse mujale on postitanud. Eile oli ka muideks üks, kes Fortune vastu hääletas.

udikaz
23.01.13, 20:47
tundub, et hundid hakkavad välja selguma. vedas, et karupoeg ei suutnud oma keelt talitseda. ristik peaks hunt olema, aga siiski ma arvan et samuti on fab hunt. minu hääl läheb fabulous -le.

Godspeed_EJ
23.01.13, 20:49
ja nagu tellitult on udikaz kohal :rolleyes:

tiigrikutsu
23.01.13, 20:49
miks sa paanikasse sattusid peale minu posti #320? Miks väitsid, et kontrollisid fakte ja ma olen KOLME nime pushinud, kuigi reaalselt olin ainult svenzat pushinud?? Miks sa nendele küsimustele siiani pole adekvaatset vastust suutnud anda???

lol ei ole piisav vastus, et sellest midagi välja lugeda. Samuti pole sinu poolt piisav vastus, et suutsid valesti välja lugeda, kui sa oled eelnevalt öelnud, et KONTROLLISID fakte. Kuidas sa saad fakte kontrollida ja siis niimoodi puusse panna?

Kuna sa oma puusse panekut pole suutnud kuidagi selgitada, siis ma olen 100% veendunud, et oled HUNT.

BTW. Kas kellelegi teisele ei tundu kahtlane, et UDIKAZ on justkui maa alla kadunud? Pole täna kordagi sõna võtnud, kuigi foorumisse mujale on postitanud. Eile oli ka muideks üks, kes Fortune vastu hääletas.

Mida sa sogad, pushimise all mõtlesingi neid kellele sa hääli oled andnud ja ma tõesti ei lugenud seda, et sa ei pannud inwardile häält vaid liht küsisid, et miks ta ei tohiks hunt olla vms? See, et sa camu vastu hääletasid on ka pushimine, vahet ei ole, et sa seda vaikselt hiilides tegid.

Tundub kuidagi väga kahtlane, miks sa peaks seda paska siia tootma hetkel?

IamAllin
23.01.13, 20:50
jap udikaz raudselt hunt.

tiigrikutsu
23.01.13, 20:50
Kohe saab nkn teada kas ristik on hunt või mitte, kui ei ole siis on nkn peppus, GG.

udikaz
23.01.13, 20:51
miks sa paanikasse sattusid peale minu posti #320? Miks väitsid, et kontrollisid fakte ja ma olen KOLME nime pushinud, kuigi reaalselt olin ainult svenzat pushinud?? Miks sa nendele küsimustele siiani pole adekvaatset vastust suutnud anda???

lol ei ole piisav vastus, et sellest midagi välja lugeda. Samuti pole sinu poolt piisav vastus, et suutsid valesti välja lugeda, kui sa oled eelnevalt öelnud, et KONTROLLISID fakte. Kuidas sa saad fakte kontrollida ja siis niimoodi puusse panna?

Kuna sa oma puusse panekut pole suutnud kuidagi selgitada, siis ma olen 100% veendunud, et oled HUNT.

BTW. Kas kellelegi teisele ei tundu kahtlane, et UDIKAZ on justkui maa alla kadunud? Pole täna kordagi sõna võtnud, kuigi foorumisse mujale on postitanud. Eile oli ka muideks üks, kes Fortune vastu hääletas.

heh. ma ärkasin kell 21:30. foorumisse postitasin enne magama minekut. eilne grind venis pikaks. seda teemat lugesin alles praegu. karupoja väljalang

udikaz
23.01.13, 20:52
väljalangemine on korralikult kõik pea peale keeranud. Samas on välja tulnud korralikud hundi kandidaadid mis on profit meile.

Godspeed_EJ
23.01.13, 20:54
Mida sa sogad, pushimise all mõtlesingi neid kellele sa hääli oled andnud ja ma tõesti ei lugenud seda, et sa ei pannud inwardile häält vaid liht küsisid, et miks ta ei tohiks hunt olla vms? See, et sa camu vastu hääletasid on ka pushimine, vahet ei ole, et sa seda vaikselt hiilides tegid.

Tundub kuidagi väga kahtlane, miks sa peaks seda paska siia tootma hetkel?

Nüüd sogan juba mina? Mind ei huvita, et sa tõesti ei lugenud seda, et ma inwardile häält ei andnud. Kuhu sul siis sellega KONTROLLIMISE väitega kiire oli, kui sa seda reaalselt ei teinud? Palun tee sõna "pushimine" tähendus endale selgeks. Ma juba kirjutasin, miks camu vastu hääletsin eile. Tegemist ei olnud pushimisega.

Tundub, et peale karupoja on tiigrikutsu ka suhteliselt nõrga närvikavaga. Lives oleksid juba põsed kergelt õhetamas?

camu
23.01.13, 20:57
jõudsin kiirlugemise ära teha enne lõppu. Aga hääl jääb ilmselt õigesse kohta. udi ka hunt ilmselt jah.
See, et karupojale ära tehti ka hea, säästab ühe päeva meile veel.

lenC
23.01.13, 21:02
Küla poos üles ristiku


ristik,

Sa oled Svenza. Oled foorumit rikastanud omajagu, showmehena tunnustatud kuju, aga vahel keed natuke liiga üle. Sul on võime esimesel ööl kellelegi odaga kõrva sutsata ja see mängija ära tappa. Sa oled ühekordne mõrtsukas ja esindad libahuntide võistkonda.

lenC
23.01.13, 21:08
ööactioneid ootan:

külatargalt
inglilt
huntide võistkonnalt
huntide blokeerijalt

lenC
24.01.13, 08:01
Hundid sõid ära inwardi.


inward,

Sa olen privador. Täpselt nagu meie foorumis, oled sa ka siin mängus võtmeisik. Tänu oma erakordsele võimele googeldada „erootilist mazhaazi“ päriselus, kandub siia mängu võimalus igal öösel ühe mängija rolli teadasaamine. Sa oled külatark ja sa esindad küla võistkonda.

Saada esimene nimi kindlasti enne kui esimene päev algab(10:00 homme)

Mängijate nimekiri:

camu
donkament
Fabulous
Godspeed_EJ
IamAllin
kaardimaja
Maxi
OuMaiGaad
tiigrikutsu
udikaz

PÄEV

Maxi
24.01.13, 08:06
tiigrikutsu

Maxi
24.01.13, 08:06
muidu Lenc, sul on karupoeg ka veel nimekirjas

OuMaiGaad
24.01.13, 08:53
Külatargast jäime kahjuks ilma öösel, aga loodame, et tema antud infost on meile kasu. Lugesin inwardi eilseid poste ja sain nii aru, et god ja camu on külaelanikud, ning ristik ja fab hundid. Ei tea muidugi kas need kõik on järgi küsitud ja 100% õiged või inwardi arvamus ainult. Godspeedi ja camu paneksin ma küla nimekirja, ning minu peamised hundi kandidaadid on Fabulous ja tiigrikutsu. Päeval foorumis olla ei saa kahjuks ja oma hääle panen õhtul.

Godspeed_EJ
24.01.13, 08:55
tiigrikutsu

camu
24.01.13, 09:31
tiigrikutsu. No Fab peale tiigrikutsu ka kindlasti hunt veel. Lisaks ma olen suht kindel et udikaz samuti.

OuMaiGaad
24.01.13, 10:04
tiigrikutsu

IamAllin
24.01.13, 10:21
Eks inward eile kahtlustas, et ta välja süüakse ja rõhutas mitu korda, et me kui tema peaks minema, siis me täna vaataksime hoolikalt tema eilsesid poste. Post 348 on ta kirjutanud sellise lause. "Praeguse seisuga hundid tunduvad fab, ristik, maxi ja tiigrikutsu ning külad kaardimaja, god ja camu ja iamallinn. " Vahet pole, kes meist külast öösel läheb, siis teised pange seda ka järgenvad peävad tähele. Muidugi ei pruugi need 4 kõik olla, sest iolmselt mõne pani ta sinna tundest ka, aga mine sa tea. Täna siis tiigrikutsu

donkament
24.01.13, 11:36
tiigrikutsu

tiigrikutsu
24.01.13, 12:05
Kas mu nimi siis juba ei ütle ära, et ma olen rahulik tiiger, mitte hunt? :( Anyway, külad tunduvad camu, oumaigaad ja fabu. Tehke omad järeldused.

kaardimaja
24.01.13, 12:07
Ei ole sellesse tiigrikutsu asja süvenenud (teen seda täna peale tööd), aga hetkel arvan ikka, et hundid on (ka) Fabulous ja Maxi

tiigrikutsu
24.01.13, 12:25
Võtsin http://www.random.org/ ja loosisin enda hääle Fabuluse peale. No hard feelings.

tiigrikutsu
24.01.13, 17:38
Tore mäng oli, aga GG ja wp hundid.

donkament
24.01.13, 17:48
Tore mäng oli, aga GG ja wp hundid.


Kohe saab nkn teada kas ristik on hunt või mitte, kui ei ole siis on nkn peppus, GG.
gg

kaardimaja
24.01.13, 18:54
sain lõpuks aega postitusi vaadata ning asi tundub päris hea juba :P

Mis te arvate nendest neljast hundist:
tiigrikutsu
Fabulous
udikaz
Maxi - ja kui sa Maxi tahad teada, miks ma sind pushin, siis sellepärast, et alguses panin readi paika sinu osas ja ma ei ole näinud põhjust seda muuta :)

tiigrikutsu
24.01.13, 19:00
Jepjep, varsti näete, et ma ei ole hunt. Mõelge juba uut strateegiat välja. :)

Godspeed_EJ
24.01.13, 19:03
Esimese kolmega 100% nõus. Maxi kohta ei oska öelda hetkle midagi.

lenC
24.01.13, 19:10
Hääled seisuga post#462

7 tiigrikutsu (Maxi, Godspeed_EJ, camu, OuMaiGaad, IamAllin, donkament, kaardimaja)
1 Fabulous (tiigrikutsu)

Öö saabub ~2 tunni pärast.

kaardimaja
24.01.13, 20:17
Asi on ikka kuidagi kahtlane. Hundid tegid väga võimsa alguse. Aga nüüd, ei mingit arutelu et hunte päästa. Ma loodan et meid siin üle ei mängita :D

Maxi
24.01.13, 20:19
sain lõpuks aega postitusi vaadata ning asi tundub päris hea juba :P

Mis te arvate nendest neljast hundist:
tiigrikutsu
Fabulous
udikaz
Maxi - ja kui sa Maxi tahad teada, miks ma sind pushin, siis sellepärast, et alguses panin readi paika sinu osas ja ma ei ole näinud põhjust seda muuta :)

suht savi :) ninast veri väljas ei viitsi rabelema ka hakata. hetkel +2 külale ja seis hea. Võtame rahulikult ja vaatame keda öösel maha lüüakse.

udikaz
24.01.13, 20:23
tiigrikutsu

kaardimaja
24.01.13, 20:26
Külatargast jäime kahjuks ilma öösel, aga loodame, et tema antud infost on meile kasu. Lugesin inwardi eilseid poste ja sain nii aru, et god ja camu on külaelanikud, ning ristik ja fab hundid. Ei tea muidugi kas need kõik on järgi küsitud ja 100% õiged või inwardi arvamus ainult. Godspeedi ja camu paneksin ma küla nimekirja, ning minu peamised hundi kandidaadid on Fabulous ja tiigrikutsu. Päeval foorumis olla ei saa kahjuks ja oma hääle panen õhtul.

btw, fabulous'i kaitseks (kuigi minumeelest ta siiski hunt), inward ei teinud tema kohta päingut ja ei saanud kindlalt teada, et ta hunt sest siis oleks ta too teatud hääletus, kus vastastiku olid fab ja fortune oma hääle minu moodi ära muutnud, ning fab oleks välja läinud. Ma arvan, et ta päris kindlasti camu't, ning sai teada, et ta küla. Seega arvan, et mu read on enam vähem ok siiski :)

donkament
24.01.13, 20:40
udikaz, fabolous ja prolly maxi on imo ülejäänud 3. Prooviks ise sama liini jätkata, kui öö huvitavaid muutusi ei too.

donkament
24.01.13, 20:46
kuigi maxi on selline piiripealne. Osad postid tunduvad külaelaniku moodi olevat, samas see, et tema postid on pidevalt kõik külaelaniku POV (pea igas postis samastub külaga), tundub üsna kahtlane.

lenC
24.01.13, 21:02
küla poos üles tiigrikutsu


tiigrikutsu,

Sa oled Madis Very. Alati on räägitud, et sina ja vennad Linnamäed. Sa esindad libahuntide võistkonda.

lenC
24.01.13, 21:03
hommikuks kirjad:

inglilt
huntide võistkonnalt
huntide blokeerijalt

lenC
25.01.13, 09:16
Mängijate nimekiri:

camu
donkament
Fabulous
Godspeed_EJ
IamAllin
kaardimaja
Maxi
OuMaiGaad
udikaz

PÄEV

IamAllin
25.01.13, 10:48
nice, ingel päästis küla elu. Nüüd on alles 6 küla ja 3 hunti ning huntide suur eduseis on muutuunud küla mõnusaks eduseisuks. Kellega täna siis läheme külamehed?

Godspeed_EJ
25.01.13, 11:21
Kui prohvet inwardi viimaseid sõnu arvestada, siis peaksime minema Fabulouse ja Maxi teed. Nende kahe nimega olen nõus, et hundid. Fabulouse oleks juba paar päeva tagasi maha saanud, aga siis mindi lõpuks ristiku teed. Pakuks, et lõpetame Fabulouse piinad.

Et arutelu üleval pidiada, siis kolmandaks hundiks pakuks hetkel udikaze.

Fabulous

lenC
25.01.13, 11:23
Täna lõpeb päev kell 18:30, homme algab päev kell 13:00 ja lõpeb pühapäeva õhtul.

IamAllin
25.01.13, 12:30
Kui prohvet inwardi viimaseid sõnu arvestada, siis peaksime minema Fabulouse ja Maxi teed. Nende kahe nimega olen nõus, et hundid. Fabulouse oleks juba paar päeva tagasi maha saanud, aga siis mindi lõpuks ristiku teed. Pakuks, et lõpetame Fabulouse piinad.

Et arutelu üleval pidiada, siis kolmandaks hundiks pakuks hetkel udikaze.

Fabulous

olen nagu nõus, aga mingi kahtlus on, kas fab on ikkagi hunt...? Samas ei oskaks kedagi muud väga pakkuda, OMG, donkament? Lähen Rocki mängule ja lahkun juba poole kuue paiku, nii et panen siis praegu igaks juhuks ära. Fabulous

donkament
25.01.13, 12:33
ma nomineerikas ka udikaze, aga praegu just go with the flow ja Fabolous

Maxi
25.01.13, 12:56
hääletan udikaz

Fabulous
25.01.13, 13:18
Inward ei teinud üsna kindlalt minu kohta päringut, sest siis ta oleks teadnud, et ma ei ole hunt. See, et ta minud hundiks pakkus oli ilmselt spekuleerimine.

Tiigrikutsu post #455:

Kas mu nimi siis juba ei ütle ära, et ma olen rahulik tiiger, mitte hunt? :( Anyway, külad tunduvad camu, oumaigaad ja fabu. Tehke omad järeldused.
Võttes arvesse, et ta oli hunt siis ei olnud tal väga raske arvata, kes on külaelanik ja kes mitte. Miks ta peaks ise hundid selle postitusega tanki panema?

Godspeed_EJ
25.01.13, 13:26
Ma ei ole midagi lahminud täna. Lugege Maxi rõhutan tänaseid postitusi. Dosen't makse sense. Camul ja godil on oluline aru saada, et meie oleme kolmekesi külaelanikud. Ristikut ma kahtlustasin varem juba, sest niimoodi hüppas eile camule kõrri. Väidab, et mina pakun kümmet teooriat, ise pole suutnud mitte midagi analüüsida, vaid 3 päeva järjest hääletab tuimalt camu peale.

Selle posti järgi eelda, et inward tegi minu ja camu kohta päringud ja sai teada, et me mõlemad oleme küla.


Jah, eks küla jaoks tunduvad kõik päris hundised ja arvamus muutub mängu arenedes. Ma juba vastasin, et ma lugesin selle dialoogi fabi ja camu vahel uuesti läbi. Ikkagi tundub, et fab hundine. Ja imelikult pushitakse camu koguaeg erinevate mängijate poolt, terve mängu vältel. Camu kahjuks räägib ainult üks aspekt, et teda pole veel siiamaani ära söödud öösel.


Godiga nõus, selle tiigrikutsu postitusega peaks meil neljas hunt olemas olema. Tiigrikutsu oma postituses #227 väidab ka, et fab on OBV küla ja camu hunt. Ning siis hääletab hoopis fortune välja.

Minu ja camu suhtes eksid. Vaata laiemat pilti, seda dialoogi camu ja fabi vahel. Camu tundub ausam, fab teatud postitustega kuidagi pingutatud. Lisaks kõik, kes camu pushivad järjest: terve mängu vältel fab, kes pole külaelanike eriti identifitseerida tahtnud, vaid see brainfart svenza näol 2. päeva hääletuse lõpus - nagu sa ka ise välja tõid.

Eile hakkas ristik üsna tühja kohapealt camut pushima ja nii mitu päeva järjest.

Karupoeg oma #232 postitusega näitab ka üles siirat imestust, et peaks camu välja hääletama. Siiski kindel pole, et tema wolf on, võib vabalt küla olla.

Praeguse seisuga hundid tunduvad fab, ristik, maxi ja tiigrikutsu ning külad kaardimaja, god ja camu ja iamallinn.

Järgnevates postides on alles jäänud mängijatest välja toodud fabulous ja maxi. Mõlemad sobivad huntide profiili.

Nagu enne juba mainisin, siis fab pääses üleeile ainult tänu sellele, et hääled viidi ristikule obv variandina üle.

Eks sa võid veel vett sogada fabulous, kui sa seda nii väga tahad, aga pääsu sul enam pole.

Godspeed_EJ
25.01.13, 13:28
Inward ei teinud üsna kindlalt minu kohta päringut, sest siis ta oleks teadnud, et ma ei ole hunt. See, et ta minud hundiks pakkus oli ilmselt spekuleerimine.

Tiigrikutsu post #455:

Võttes arvesse, et ta oli hunt siis ei olnud tal väga raske arvata, kes on külaelanik ja kes mitte. Miks ta peaks ise hundid selle postitusega tanki panema?

Kuidas ta siin hundid tanki pani? Pigem üritas päästa, mis päästa andis. Aga olgem ausad, ega siin midagi päästa väga ei andnud ka. Tiigrikutsu viimased postid olid kõik kerges paanikas kirjutatud ja rääkis end ainult sügavamale auku.

kaardimaja
25.01.13, 13:35
Ei tea kui aktiivne enne 18.30 olla saan, aga täna on Fabulousi aeg minna

camu
25.01.13, 15:38
Kas hundid mitte ühte blokeerida ei saa? Või ma pole vb sellest hästi aru saanud. Lähen rongiga kaasa Fabulous

lenC
25.01.13, 16:34
Hääled seisuga post#483

5 Fabulous (Godspeed_EJ, IamAllin, donkament, kaardimaja, camu)
1 udikaz (Maxi)

Öö saabub ~1 tunni pärast.

Fabulous
25.01.13, 16:44
Mitte et see midagi muudaks, aga Goodspeed_EJ

lenC
25.01.13, 17:31
Fabulous poodi üles


Fabulous,

Sa oled alaska. Kuigi sa oled vajalik lisaväärtus sellele foorumile, siis sa jätad veidi igava mulje. Sa ei osale foorumi konfliktides ja üleüldse oled liiga asjalik. Sul ei ole mingeid võimeid. Sa esindad küla võistonda.

Öökäigud homme kella 13:00-ks inglilt, huntide võistkonnalt ja huntide blokeerijalt.

lenC
25.01.13, 17:47
Homse pärast ärge keegi põdege, võtke julgelt terve päev vabaks. Hiljemalt pühapäeva õhtuks võiks rivis olla tho.

lenC
26.01.13, 14:39
Hundid tapsid camu


camu,

Sa oled ment52. Ma ei näe mõtet, miks teha SNE ja siis mitte käia sellega iga päev foorumis bragimas. Kus sa oled ja mis sa teed? Sul ei ole mingeid võimeid. Sa esindad küla võistkonda.

Mängijate nimekiri:

donkament
Godspeed_EJ
IamAllin
kaardimaja
Maxi
OuMaiGaad
udikaz

PÄEV kuni homse õhtuni

OuMaiGaad
27.01.13, 10:51
Kas jääme täna udikaze peale, või hakkame ülejäänud kahte hunti välja peilima. Uurisin siin postitusi ja hääletusi, ning hakkas silma donkament. Kolmapäeval, kui enamus külast otsustas, et hääletaks ristiku välja, jäi karupoeg esimesena fabile kindlaks ja oma häält ei muutnud ka donkament(post 381), kuna huntidena nad teadsid, et fab on küla ja mäng oleks võidetud. Pärast seda kui karupoeg mägust eemaldati oli donkament sunnitud muutma oma häält. Hetkel häält andma ei hakka, ootan teiste külaelanike arvamused ka ära.

donkament
27.01.13, 11:30
korralik pirn selle Fabolousega tõesti. Häält ma ei muutnud sellepärast, et tundus kinda kahtlane, et mitu mängijat sellise vahemiku peal oma hääled ära muutsid + olin suht kindel, et Fab on hunt :( Praegu hääletaks ka udikaz, kui keegi tahab Maxi peale ümber muuta, siis tulen ka kaasa.

IamAllin
27.01.13, 14:12
Jup, oleks pidanud oma post #401 ikka lähtuma, sest karupoja postist võis ikka välja lugeda, et mina, god, fab, inward kindlad külad. Praegu pakuks hundikandidaatideks donkamenti, maxit, udikat. Samas täiesti kindel olen ainult ühes külas...

donkament
27.01.13, 14:31
pmst võiks tänase ja homse peale välja võtta udikaze ja Maxi ja siis vaadata kes üldse alles jäävad, nende seast kolmas üles leida prolly lihtsam kui täna flippama hakata.

OuMaiGaad
27.01.13, 14:41
Udikaz on hea hundikandidaat küll. pisut häirima jääb tema kolmapäevaõhtune kummaline käitumine-post 435, kas end kohe hundina nii lollisti välja anda? samas külana ka ei tundu, äkki ei saa lihtsalt mütsigi aru?

donkament
27.01.13, 14:51
Kui me eeldame, et inward välistas Iamallini ja kaardimaja (ühe kohta ta neist vast ikka päris ja vbolla ka teise kohta), siis kolmas hunt tundub praeguse seisuga OuMaiGaad ning sellele viitab ka mingi lambi posti pealt minu pushima hakkamine ja udikazes kahtlemine.

OuMaiGaad
27.01.13, 15:12
Kust sa välja loed, et Inward välistas Iamallini ja Kaardimaja? Loe mõttega poste Inwardilt 366,377. Seal nn välistatud nimed, ülejäänud nimed oletus ju tema poolt.

Godspeed_EJ
27.01.13, 16:05
Ma ei ole midagi lahminud täna. Lugege Maxi rõhutan tänaseid postitusi. Dosen't makse sense. Camul ja godil on oluline aru saada, et meie oleme kolmekesi külaelanikud. Ristikut ma kahtlustasin varem juba, sest niimoodi hüppas eile camule kõrri. Väidab, et mina pakun kümmet teooriat, ise pole suutnud mitte midagi analüüsida, vaid 3 päeva järjest hääletab tuimalt camu peale.

Mul pole kahjuks täna aega väga süveneda, aga teen oma otsuse selle ja camu #364 posti põhjal.

Panen praegu oma hääle Maxi peale. Üritan enne 20.00 veel sisse logida ja olukorda vaadata.

kaardimaja
27.01.13, 16:55
Maxi on tundunud teisest päevast saati kahtlane.

donkament
27.01.13, 16:59
Maxi kannan ka hääle üle siis

lenC
27.01.13, 17:22
Hääled seisuga post#498

3 Maxi (Godspeed_EJ, kaardimaja, donkament)

Öö saabub ~3,5 tunni pärast

OuMaiGaad
27.01.13, 17:47
Lugesin Maxi postitusi, mingi hämamine, mitte midagi konkreetset esile tuua ei ole, minugipärast maxi