PDA

View Full Version : ***Libahunt III game thread***



Leheküljed : 1 2 [3]

Maxi
27.01.13, 17:48
Polegi midagi öelda.
Enda kaitseks ainult, et mina fabi ei hääletanud siis kui kriitiline seis oli, kuigi hundina oleks ma võinud lihtsalt kaasa noogutada. Hääletasin camu kuna ma tõesti mõtlesin, et ta hunt.

Samuti kuskil postis karupoeg süüdistas mind ja ta oli hunt. See juhtus siis enne seda kui ta bänni sai.

Polegi midagi öelda, pole ühtegi külaelaniku väljahääletamises konkreetselt süüdi ja samas olen kõiki hunte hääletanud.

Loodetavasti siis ingel blokib öösel ära ja homme küla viga ei tee.

Minu arvates on hundid: udikaz, donkament ja oumaigod või kaardimaja.
Kaardimaja on koguaeg mind pushinud ja see tundub kahtlane, udikaz on liiga afk olnud ja mingil hetkel ilmus välja ning tegi kahtlaseid hääletusi. Donkament koogutab kaasa lihtsalt kõigiga, ise mitte kedagi välja pakkudes ning ilmselgelt ei proovi aidata külal lahendust leida. Oumaigod peksab ka vahepeal segast.

Kindel küla on minu arvates ainult IamAllin. Godpseed peaks ka ikkagi küla olema, kui hunt siis very well played.

Mängu seis selline juba, et ümber vist kedagi rääkida ei anna, aga kindlasti peaks jälgima kui kiiresti hääled minu peale tulid kui Godpseed selle välja hõikas, kuigi mäng oli enne mingi poolteist päeva täiesti vaikne olnud.

Hääletan udikaz

donkament
27.01.13, 18:22
imo praegune hääletus põhinebki sellel, et inward oli Godspeedi välistanud kui hundi. Samas kuna ta allesjäänutest parim, siis oleks hundid pidanud ta enne camut juba nahka panema. Enda kohta ütleks Maxile nii palju, et olen ise enam-vähem samadele järeldustele jõudnud viimaste päevade jooksul kui teised mängijad (mis on valeks osutunud, kuna Fab oli küla), seega pole näinud mõtet mingi uue teooriaga lagedale tulla.

OuMaiGaad
27.01.13, 18:30
Godspeedi välistasid sa alles pärast tähelepanu juhtimist teatud postidele. enne olid sul välistatud teised nimed. Donkile see post

donkament
27.01.13, 18:34
ei

donkament
27.01.13, 18:36
Godi ei maininud ma oma eelmise lehe postis sellepärast, et tema staatus oli nvn juba kõigile selge.

IamAllin
27.01.13, 18:58
lugesin sisi teema algusest peale läbi. Olin enne välistanud godpseedi, sest inward tõi ta kindla külana välja ning samuti karupoja postist lähtuvalt arvasin seda. Samas Inward oli üpriski kindel, et Fab on küla ja mina olin ka, aga karupoja posti põhjal oleks ta pidanud küla olema. Samuti, nagu inward ka ise ütles, juhtis ta kahe külaelaniku lintsimist..Loodedavasti oli tal kindlat informatsiooni godpeedi kohta, sest panen ta nüüd kindlaks külaks, kuigi terve teema läbi lugedes ja hääletusi vaadates tundub ta pisut hundisena. Maxii tundus pigem külana hoopis, samas vb on need riidid väga mööda. Eelmised mängud olid kuidagi kõvasti kergemad, ag apraegu ainsa kindla hundina tundub mulle udikaz

IamAllin
27.01.13, 18:59
parandan ennast: kirjutasin, et Inward oli üpriski kindel ,et Fab on küla ja mina olin ka. Tahtsin kirjutada, et Inward oli üpriski kindel, et Fab on hunt ja mina ka.

OuMaiGaad
27.01.13, 19:06
Kuna Inward oli külatark, siis Godpeedi pole mõtet kahlustada

IamAllin
27.01.13, 19:10
ma loodan ka, et ta oli tema kohta pärinud, sest muidu ei loe see midagi ju. Ta oli kindel, et fab on ka hunt, aga näed mis välja tuli ju...

OuMaiGaad
27.01.13, 19:11
Samas Inwardi oletused on ainult oletused nagu kõigil

donkament
27.01.13, 19:14
inward oli godspeedi kohta pärinud, muidu poleks ta kindlalt raiunud et tema, god ja camu on 100% küla.

OuMaiGaad
27.01.13, 19:17
Godi ja Camu kohta oli kindel päring, kogu ülejäänu on tema teemas on oletus

Godspeed_EJ
27.01.13, 19:18
imo praegune hääletus põhinebki sellel, et inward oli Godspeedi välistanud kui hundi. Samas kuna ta allesjäänutest parim, siis oleks hundid pidanud ta enne camut juba nahka panema. Enda kohta ütleks Maxile nii palju, et olen ise enam-vähem samadele järeldustele jõudnud viimaste päevade jooksul kui teised mängijad (mis on valeks osutunud, kuna Fab oli küla), seega pole näinud mõtet mingi uue teooriaga lagedale tulla.

Parim? Ma olen kõige rohkem puusse pannud selle mängu jooksul. Minu top 3 suspecti Fab/camu/inward olid kõik külad. Ainult tiigrikutsu suitsetasin urust välja.
Huntidel on loomulikult kasulik mind mängus hoida, kuna inward outis mind kindla külana. Nende jaoks loogiliselt parem süüa neid, kes siiani külaelanike jaoks "?" all on.


lugesin sisi teema algusest peale läbi. Olin enne välistanud godpseedi, sest inward tõi ta kindla külana välja ning samuti karupoja postist lähtuvalt arvasin seda. Samas Inward oli üpriski kindel, et Fab on küla ja mina olin ka, aga karupoja posti põhjal oleks ta pidanud küla olema. Samuti, nagu inward ka ise ütles, juhtis ta kahe külaelaniku lintsimist..Loodedavasti oli tal kindlat informatsiooni godpeedi kohta, sest panen ta nüüd kindlaks külaks, kuigi terve teema läbi lugedes ja hääletusi vaadates tundub ta pisut hundisena. Maxii tundus pigem külana hoopis, samas vb on need riidid väga mööda. Eelmised mängud olid kuidagi kõvasti kergemad, ag apraegu ainsa kindla hundina tundub mulle udikaz

Ma hüppan ka praegu Maxi pealt maha ja tulen sinuga kaasa. Päeva alguses olin kahevahel, kas Maxi või udikaz. Kuna kaardimaja, donkament ja oumaigaad tulid kohe rongiga kaasa ilma mingisuguste poolt/vastu argumentidega ja udikaz hoiab siiani väga madalat profiili, siis hääletan udikaz

donkament
27.01.13, 19:27
minu jaoks mõlemad enam-vähem sama hundised, aga kuna kindlate külade hääli on maxi peal vähem, siis udikaz

OuMaiGaad
27.01.13, 19:32
Kuna küla peab ühise otsue tegema täna ja kõik oma hääled ühele inimesele panema, siis muudan hääle udikaz.

lenC
27.01.13, 19:32
Hääled seisuga post#515

5 udikaz (Maxi, IamAllin, Godspeed_EJ, donkament, OuMaiGaad)
1 Maxi (kaardimaja)

Öö saabub ~1,5 tunni pärast

lenC
27.01.13, 21:02
üles poodi udikaz


udikaz,

Sa oled Sass. Sa oled tunnustatud kui üks kõige halvemaid postitajaid läbi aegade. Su võime on peale bani luua uus konto ja salaja kellegi käik ära blokeerida. Sa oled blokeerija. Sa esindad libahuntide võistkonda.


ööactionid inglilt ja huntidelt, let's go

ÖÖ

lenC
28.01.13, 10:05
ära söödi kaardimaja


kaardimaja,

Sa oled vapsik. Sa oled mees, kes tõi meile Rakvere metsade vahelt libahundi mängu, aitäh! Paraku oled sa aga meie foorumi välja vahetanud mingi välismaa käkerdise vastu, reetur! Sul ei ole mingeid võimeid. Sa esindad küla võistkonda.

Mängijate nimekiri:

donkament
Godspeed_EJ
IamAllin
Maxi
OuMaiGaad

PÄEV

donkament
28.01.13, 15:02
nomineerin hundi kandidaadiks Maxi. Teiseks hundiks prolly OuMaiGaad. Loodan, et God ja Iamallinn tulevad Maxiga kaasa, kuigi tõenäoliselt Maxi ja OuMaiGaad esitavad minu hundiks.

Godspeed_EJ
28.01.13, 16:55
Ma olen 100% kindel selles, et mina olen küla. 99% olen kindel, et IAmAllIn on küla. Ülejäänud on hall ala. Peab teema korra uuesti üle lugema.

Godspeed_EJ
28.01.13, 16:56
lenC täna on aega kuni 22.00?

IamAllin
28.01.13, 17:03
mina arvan ,et maxi on küla, ja noh inwardi pärast arvan, et sina ka, kuigi muidu tundud sa mulle hundina. minu vlaikuteks jääb siis donkament ja omg.

lenC
28.01.13, 17:05
Hääled seisuga post#522

1 Maxi (donkament)

Öö saabub ~4 tunni pärast

OuMaiGaad
28.01.13, 18:10
Ma ei saa aru, kuidas Maxi nüüd siis äkki nii puhas poiss tundub?

Godspeed_EJ
28.01.13, 18:36
Puhtalt gut feelingu pealt

donkament

OuMaiGaad
28.01.13, 18:41
Kuna hundid teavad ja külad teavad, et God on küla, siis Godi häälest sõltub palju. Külad hääli mööda lasta ei saa. Hundid on hoidnudki ilmselt Godi sees sellepärast.

donkament
28.01.13, 18:44
kes su kahtluseastmelt järgmine on? Kui ma välja lendan, siis on mäng läbi. Mul sinu kui 100% küla toetust vaja, et suudaksime konsensusele jõuda ja hundi välja hääletada.

Maxi
28.01.13, 18:48
Mina olen suht kindel et hundid on OuMaiGaad ja Donkament
IamAllin on kindel küla ja pigem Godspeed ka kui ülejäänud. Mul vahet pole kumba neist hääletada, aga igaks juhuks hääletan seda keda IamAllin valib lõpuks. Hetkel siis minu hääl selline.

OuMaiGaad
28.01.13, 18:52
Maxile - God on kindel küla! Mitte pigem?

Maxi
28.01.13, 18:55
No seda tead Sina küll kindlasti täpsemalt eks.

Godspeed_EJ
28.01.13, 18:55
kes su kahtluseastmelt järgmine on? Kui ma välja lendan, siis on mäng läbi. Mul sinu kui 100% küla toetust vaja, et suudaksime konsensusele jõuda ja hundi välja hääletada.

mul pole astmeid kahjuks. nagu ütlesin, kõik peale iamallini on hall ala ja ma ei saa temas ka 100% kindel olla.
kuna iamallin paneb kaardid sinu ja oumaigaadi peale, siis tegin oma flipi ära.

kahjuks pole täna pikalt aega siin olla kuna külalised tulevad kohe. a flip is a flip

donkament
28.01.13, 18:56
fuck, mida ma tegema pean god, et sa kellegi teise (Maxi) peale üle kannaksid oma hääle. Me nii kaugele jõudnud juba sitast seisust, ei tahaks täna kaotada.

donkament
28.01.13, 18:57
OuMaiGaad siis

Maxi
28.01.13, 18:57
Ühesõnaga, ükskõik kumb neist kahest on minu poolt ok hääletada. Kui keegi viitsib eelmise 26 lehe pealt nende poste vaadata siis võiks mingi tl:dr cliffid panna, aga suht vähe on nad mõlemad postitanud imo.

IamAllin
28.01.13, 19:02
ma ei saa oumaigaad su mõnest postitusest hästi aru. Eile ütelsid postis #508, et kuna inward oli külatark, siis Godspeedi pole mõtet kahtlustada ja kohe järgmises väidad, et Inwardi oletused on ainult oletused ja siis kohe järgmises, et ta tegi Camu ja Godi kohta oli kindel päring. Kust pärineb selline info?

Samas ka selgita oma post #526. Ma vb unine praegu pisut,aga hundid hääletaksid just kindla küla ju välja, sest siis on rohkem kahtlusaluseid??

donkament
28.01.13, 19:02
u 1/12 postidest siin teemas on minu omad. Ja godil soovitan ümber mõelda.

OuMaiGaad
28.01.13, 19:14
Võib -olla see post 508 minu poolt oli jah pisut arusaamatu, hiljem vaatasin ka. Aga mõte oli selline, et postides 366,377 Inwardil nimed, keda küsitud. Tegi ka omapoolseid oletusi, mis ongi oletused. Mõte oli selles, et neid automaatselt külaks ei paneks.
526 - hundid mängivad hetkel ilmselt selle peale, et keegi külast eksiks, aga seda võimalust ei saa ju lubada. Allinnile see post

OuMaiGaad
28.01.13, 19:18
Lisan veel igaks juhuks Kaardimaja hoituse 24.jaan. post464, kui hundud hakkasid langema: vaadake, et meid üle ei mängita.

IamAllin
28.01.13, 19:18
OMG post #524 vastuseks. Ma pole siin maxit pushinudki. Samuti ei kahtlustanud svenzat ja fortune setupis olin ka üsna kindel. fabi pushimisest mitu päeva on väga kahju, aga samal ajal pushisin ka tiigrit. Hiljem, peale karupoja posti arvasin, et fab on küla hoopis ja maxi tundub külana, et ta on küla, aga kuradi nii näss on pärast olla, kui ta tegelikult hunt on...

OuMaiGaad
28.01.13, 19:26
Ilmselt meil kõigil ongi oma kahtlused praegu ja igaüks mõtleb ilmselt isemoodi. Olen õhtul lugenud ka varasemat värki, ajab aina segasemaks...

IamAllin
28.01.13, 19:26
no igatahes donkament tõi post #519 välja kõige suurema hundikandidaadina Maxi ja järgmisena sinu (OMG). Ma üriski kindel, et te mõlemad ei ole hundid ning kui God elimneerida, siis jääbki valikusse, kas sina ja donk või maxi ja donk. Kuigi kui inwardi päringut ei oleks, siis ma vist pakuks 99% tõenäosusega huntideks OMG ja god.

Kui aga peaks mingi imemoodi olema OMg ja Maxii mõlemad, siis ma seda mängu enam ei mängi.

OuMaiGaad
28.01.13, 19:34
Mille põhjal sa end kõigist kahtlustest vabastad? Inwardi oletused?
Loogiline, et peamegi hetkel kõiki kahtlustama, samas tuleb teha koostööd.

IamAllin
28.01.13, 19:41
nojah lugesin ka eile terve teema läbi ja ma ei tea ma ei kahtlusta maxit, aga inward #366 postis käseb maxi tollepäevaseid poste lugeda ning ütleb, et "Dosen't makse sense". Eks ta oli siis 100% teinud godi kohta päringu ja noh ma ei tea fak it, panen siis Maxi. Raudselt hääletan ingli välja lol.

donkament
28.01.13, 19:44
Maxi

lenC
28.01.13, 19:50
Hääled seisuga post#544

2 donkament (Godspeed_EJ, Maxi)
2 Maxi (IamAllin, donkament)

Öö saabub ~1 tunni pärast

donkament
28.01.13, 19:54
hundid on OuMaiGaad ja Maxi kuna God on confirmed küla, siis ma TUGEVALT soovitan sul hääl ära vahetada.

IamAllin
28.01.13, 19:58
ma lähen täna pigem OuMaiGaad :P

IamAllin
28.01.13, 19:59
saame sinu ja maxi ka ehk kaasa niiviisi ja ei pea sina flippi tegema.

Godspeed_EJ
28.01.13, 20:00
maxi

donkament
28.01.13, 20:01
saad aru pole vahet kui GodSpeed ühele neist häält ei kanna on mäng täna läbi

Godspeed_EJ
28.01.13, 20:02
Iamalllin muudad veel häält? Mabtelfoniga sees ja pidevalt ei saa chekkida.

IamAllin
28.01.13, 20:03
no mu algne maxi panemine ja hiljem ümber oli üldse sellepärast, et enne maxi ütles, et ta tuleb minuga igatepidi kaasa ja ma tahtsingi nüüd näha, kas ta tuleb sinu pealt oumaigaadile üle või mitte.

IamAllin
28.01.13, 20:03
ei muuda, jätan täna oumaigaad siis.

donkament
28.01.13, 20:07
Ok God kanna ka OuMaiGaadi peale siis

donkament
28.01.13, 20:12
OuMaiGaad

Godspeed_EJ
28.01.13, 20:13
oumaigaad

Tiigrikutsu toi yhes viimases oma postis kindlate kyladena valja camu fabi ja oumaigaadi. Kuna sealt kaks kindlat kyla surnud siis oumaigaad voi hunt olla kyll

OuMaiGaad
28.01.13, 20:22
Kui välja, siis välja, mõttetu rabelemine.

Maxi
28.01.13, 20:41
no loodame et toodab see siis oumaigaad

lenC
28.01.13, 20:42
Hääled seisuga post#558

4 OuMaiGaad (IamAllin, donkament, Godspeed_EJ, Maxi)

Öö saabub ~15 minuti pärast

lenC
28.01.13, 21:08
OuMaiGaad,

Sa oled BentleyMulsanne. Sul on võime rääkida igast kui viimasest maailma teemast autoritaarsel toonil omamata mitte mingisuguseid teadmisi antud vallast. Sul on võimalus teisel ööl tellida mõrv oma teisikult Strawberrylt. Sa oled ühekordne mõrtsukas ja esindad libahuntide võistkonda.

ingel ja hunt, ootan sõnumeid

ÖÖ

lenC
29.01.13, 09:49
ära söödi Godspeed_EJ


Godspeed_EJ,

Sa oled hotcocacola. Ma ei tea, kust alustadagi. Üldiselt nagu positiivne kuju ja nüüd vist võidad pokkeris ka raha, aga lisavõimeid ma sulle ei anna, oled natuke liiga eputrilla. Sa esindad küla võistkonda.

Mängijate nimekiri:

donkament
Iamallin
Maxi

PÄEV

lenC
29.01.13, 11:26
unustasin teema avada :<

PÄEV

donkament
29.01.13, 11:31
Öö flip ei tulnud ära. Ma olen ingel ja kaitsesin IamAllin-i. Oleks olnud veidi selgem olukord kui hunt ehk Maxi oleks üritanud godi ära süüa, aga noh pole vahet enam.

donkament
29.01.13, 11:36
Kuigi samas kui Maxi oleks hunt, siis oleks palju kasulikum IamAllin ära süüa kui god nii et see on confusing veits. A tegelt pole vist mõtet üle mõelda, IamAllinn tundub liiga külana + tal oleks olnud võimalik eile mind välja võtta ja mäng lõpetada, nii et Maxi ikkagi jääb.

donkament
29.01.13, 11:38
ja minu tänases esimeses postis godi asemel peaks IamAllIn olema.

Maxi
29.01.13, 12:20
http://media.tumblr.com/a94132b5648825ef353880ba23e4e624/tumblr_inline_mh3jlbTPLU1qzblbp.gif

Kena rolli claim. Ma passisin täna peale, et saaks päeva alustada küsimusega Sinule rolli kohta, aga teema oli lukus ja oi kui kiired näpud sul on. Refreshisid koguaeg eks?

Fakt, et nüüd ma ei jõudnud mängu ära lahendada ja IamAllin peab tegema selle obvious õige valiku.

IamAllin on tavaline külaelanik, Mina olen Ingel ja Donkament on hunt.

Esimene öö ma kaitsesin ennast.
Teine öö kaitsesin kodanikku "Udikaz"
Kolmas öö kaitsesin uuesti ennast.
Neljas öö peaks olema kaitse peal IamAllin´il
viiendal ööl kaitsesin kasutajat Camu, kelle ma ka suutsin ära kaitsta. Tähele tuleks panna, et enne seda kui ingel ära kaitses süüdistasin ma suht palju Camut, aga kuna ta oli Inwardiga ühes paadis siis oli kindel, et kui ta on hunt siis teda ei rünnata, aga kui küla siis võetakse järgmine ring maha. Rünnati, seega oli ta küla, aga kuna kahtlused olid hajutatud siis ma ei pidanud targaks selle informatsiooniga kelkimist.
kuuendal ööl jälle ennast, mis oli viga, kuna loomulikult hundid hoiavad mind mängu lõpuni sees et viimases ringis obvious hundina üles puua.

GG ja hästi mängitud. Vahepeal tundus et võit on käes, aga selle viimase hundiga oligi parajalt raske.

Muud väga tõestada ei saagi enam. Eile muidugi donkament proovis kohe minu peale hääli saada, mis ei õnnestunud (muidu oleks hundid juba mängu võitnud) ja siis switchis kohe OuMaiGaadi peale, et mitte enda coverit täiesti ära paljastada.


fuck, mida ma tegema pean god, et sa kellegi teise (Maxi) peale üle kannaksid oma hääle. Me nii kaugele jõudnud juba sitast seisust, ei tahaks täna kaotada.
Obvious eks.

Ja täna löödi maha Godspeed loomulikult, kuna tema uskus et mina olen pigem küla. Kahju, et ma ei suutnud seda ette näha, oleks mäng täna kergem olnud.

Olenemata kas IamAllin valib õigesti või mitte, hea mäng ja see uute rollide teema oli päris huvitav.

Maxi
29.01.13, 12:22
Kes veel aru ei saanud, siis hääletan donkament

donkament
29.01.13, 12:27
Kena rolli claim. Ma passisin täna peale, et saaks päeva alustada küsimusega Sinule rolli kohta, aga teema oli lukus ja oi kui kiired näpud sul on. Refreshisid koguaeg eks?


Nope, mina olin see, kes Lencile kirja saatis, et võiks teema lahti teha.

Väga hea, et sa ingli rolli claimisid, nüüd pole mul IamAllini suhtes mitte ühtegi kahtlust. See pikk Maxi üllitis on obv bs, ainuke õige asi on see, et ma kaitsesin camut ööl enne kui ta nahka pandi, aga seda teab iga hunt, muidu olin kaitsmistega suht failinud.

donkament
29.01.13, 12:31
Ja muidugi kui see Maxi level tõesti IamAllInis kahtlusi tekitas minu suhtes, siis igaks juhuks võiks ta terve teema uuesti üle vaadata ja kui ta isegi siis leiab, et mina olen hunt maxi asemel, siis pole vast midagi teha.

donkament
29.01.13, 12:39
Ja btw miks ma oleks pidanud ennast eile päästma kui ma hunt olin, kui IamAllin kahtlustas mina + maxi või mina + oumaigaad. Oleksin võinud lasta OuiMaiGaadil mängu jääda ja ennast ohverdada, siis oleksid sina kui inglike läinud järgmisena ja game over. Ja ma olin kahtlasem godile ja iamallinile kui OuMaiGaad imo nii et this makes no sense.

IamAllin
29.01.13, 12:45
Maxi

lenC
29.01.13, 12:46
Kui kõik postitavad "Lukustan hääle: nimisiia", siis enam muuta ei saa ja võib päeva varem lõppenuks kuulutada.

IamAllin
29.01.13, 12:48
Lukustan hääle:Maxi

donkament
29.01.13, 12:48
Lukustan hääle: Maxi

lenC
29.01.13, 12:48
yea küla võitis gg

IamAllin
29.01.13, 12:52
suht kass, et ma oleks viimase kahe päevaga kõik perse keeranud. suht häbi on, aga mis teha, vahest mõeldakse üle.

donkament
29.01.13, 12:54
WP igal juhul. See karupoja teema päästis küla though.

LuuK
29.01.13, 12:58
Suur tänu lenCile orgunni eest, tegelaskujud jne, super!

donkament
29.01.13, 12:59
Suur tänu lenCile orgunni eest, tegelaskujud jne, super!

yep that too.


donkament,

Sa oled Codecci. Sa ballimine on kontrolli alt väljas, igal öösel viskad sa rahapaki ühe mängija suunas ja tänu sellele jääb see mängija ellu. Sa oled ingel ja sa esindad küla võistkonda.

IamAllin
29.01.13, 13:02
IamAllin,

Sa oled muruntau. Sa lõid foorumile oma jalgpalli meeskonna ja oled üleüldse üks väärt postitaja. Lisavõimeid sul paraku puuduvad, tõuse enne 3. Liigasse, siis räägime edasi. Sa esindad küla võistkonda.

IamAllin
29.01.13, 13:03
ja lisaks veel, et tunnen süüd selle lõpusegaduse tekitamise pärast nig olen nõus järgmise mängu host olema. Et kui rahavas soovib mängida vms, siis võin seda korraldada.

Godspeed_EJ
29.01.13, 13:32
ty lenC hosti eest.

ja one outer külale

http://brojsimpson.com/wordpress/wp-content/uploads/2012/01/fuck-yeah-news.gif

Maxi
29.01.13, 14:11
GG, no ega mul midagi enam viimastel päevadel teha ei olnud.

Mäng oli juba kotis, aga siis sai karupoeg banni ja nii see asi perse läks. Oleks rahulikult fabi välja võtnud ja oleks korras olnud.

Viimasel päeval tahtsin riski peale minna ja claimida küla ning pakkunuks ingliks IamAllin, aga njah, Nii kui donkament ingli rolli ära claimis oli suht selge, et läbi ka.

q_q
29.01.13, 14:27
gg :D

q_q
29.01.13, 14:32
inward, kelle kohta sa uurind olid?


ja lisaks veel, et tunnen süüd selle lõpusegaduse tekitamise pärast nig olen nõus järgmise mängu host olema. Et kui rahavas soovib mängida vms, siis võin seda korraldada.

ikka soovib! do it

kardaanirist
29.01.13, 15:34
oleks käpp. loodetavasti ei sööda mind kohe esimesel ööl ära.

isutuba
29.01.13, 15:38
me too,tehke uus game.

inward
29.01.13, 15:52
Mäng kulges huntidele väga hästi ja võit oleks ülekaalukas olnud, kui poleks karupoja intsidenti juhtunud. Külaelanikena ei saanud me mitte midagi aru. Hääletasime tuimalt omad välja. Ise juhtisin ka kahte bandwagonit. Külatargana failisin ka odavalt. Nüüd saan aru, miks rasmer too mäng full retardis. Külatarka esimene kord on päris keeruline mängida, sa pead püsima võimalikult kaua elus, et hundid sind ära ei tuvastaks või küla sind välja ei hääleta, samal ajal üritades külale reade anda oma päringute kohta. Fab ja camu peaksid omavahelise beefi mängust kõrvale jätma. Peale päringut camu kohta, oli fab minu jaoks hunt, mis hunt.


inward, kelle kohta sa uurind olid?


Päringud läksid vett vedama, sp läkski mäng küla jaoks päris keeruliseks.

1) Spewmonkey - kes koksati kohe esimene öö maha
2) Camu - küla
3) Fab - Mängu edasist arengut arvestades oleks ülioluline peek olnud, aga sel ööl blokiti mind ära.
4) God - küla
5) OMG - siis võeti maha mind öösel.

Viimane öö, miks ma välja ei tulnud:

1) äkki hundid ei saa aru, et ma KT olen ja kuidagi joppan (wolf chatist pärast oli kuulda, et peaaegu olekski pääsenud)
2) ingel saab aru, et ma olen KT ja päästab mu
3) või siis viimane variant, et perse kui surma saan, näevad teised nkn, et olen KT ja saavad mu viimaseid postitusi vaadata, sest ma sain ainult 2 reaalset kasu toovat peeki teha ja need panin selgelt tol ööl kirja.

Mõtlesin üle suures plaanis. Samas võitjate üle kohut ei mõisteta. Mängiks teinegi kord. Vähem rahvast, vähem erinevaid rolle ning rohkem aktiivsemaid postitajaid. Muidu lenci poolt great job - kõik rollid ja asjad.

karupoeg
29.01.13, 16:01
Kuna mäng sai läbi, siis ütlen ka paar sõna sekka (ka enda kaitseks):

Esmalt vabandan meeskonnakaaslaste ees. Ka mul olid juba shampusekorgid lahti korgitud, kuid läks teisiti.

Igastahes ma inwardi ees juba vabandasin ning selgitasin, kuid ütlen ka kaasmängijatele, et absoluutselt ei soovinud inwardi solvata või halvasti öelda. Ma ei tea kui reaalne see selgitus tundub, kuid ma põhjendaks seda liigse familiaarsusega (a la msn chat sõbraga). Pärast lause kirjutamist sain seda üle vaadates kohe aru ka, et "wow - selles kontekstis tundub see küll solvanguna". Samas ei soovinud kohe vabandada ka, sest mängudünaamika oli tol hetkel selline, et inward oli suutnud paar liiget endale punti meelitada ning asi hakkas Fabulousi pealt ära minema, samuti võinuks mu käitumine võiks tunduda väga bipolaarne ja hundine.

Kuna inward ei reageerinud ka kuidagimoodi, siis tuli minu lamp eemaldamine mulle täiesti üllatuslikult.

Sest:
1) inward ei tundunud kuidagi heidutanuna

2) tsiteerides svenzat:
- post 42: "q-q on täis lambitont ja elu mõttetu vend. Ju on jälle koos godspeediga hundid, peavad ühte punti hüppama. KOmmunistipeded, toppige üksteist! "
- post 49 "lase püksi karupoeg. Krdi imbetsillid võtavad päris elust vimma kaasa. Olen sind väga palju ***** saatnud kusagil Olümpsis? Mine mängi mnemoturniiri kui tahad intelligentset vestlust "

Eelnev svenza tsiteering ei ole mõeldud hosti dissimiseks, vaid põhjendamaks, miks ma ei vabandanud või ei juhtinud tähelepanu sellele kohe. Sest tõesti arvasin, et no harsh feelings ja kõik ok ning mängu eeskirju ei ole rikutud...eks pärast mängu lõppedes oleks saanud rääkida/vabandada :/

Aga eniveis nagu lubatud sai, siis kaasosalistele talvisel kokkutulekul või rahvaturniiril esimene õllelaud karupoja kulul!

inward
29.01.13, 16:10
Yea, mul oli savi. See oli lenci ainuke möödalask. Selle järgi oleks Svenza pidanud ka bani saama. Kuradi naljakas oli aga see, kuidas mõrtsukas esimene öö luugile pihta pani.

taavi
29.01.13, 16:23
Yea, mul oli savi. See oli lenci ainuke möödalask. Selle järgi oleks Svenza pidanud ka bani saama. Kuradi naljakas oli aga see, kuidas mõrtsukas esimene öö luugile pihta pani.
Joppas, ta esimene päev ei teinud ühtki postitust ja oli foorumis nähtamatu...

Tänud lenCile korraldamast.

ristik
29.01.13, 16:38
kahju, karupoja bänn oli ikka väga valus pauk otse munadesse.. kuni sinnamaani olite peos. wp anyways

camu
29.01.13, 19:53
Vabandust jah, et minu ja Fabi vaidlus ära rikkus asja kohati. Läksin veits emotsionaalseks kätte. Aga muidu kõvasti raske, kui eelnevad mängud ning alles lõpus oli juba veidi aru saada, kes mis suunda ajab. Karupoja bann tegi ka asja lihtsamaks muidugi.
Tänud lenC´ile korraldamise eest.

lenC
29.01.13, 21:16
Mitte kuigi läbimõeldud TOP8 mängijad minu arvates:

8. Godspeed_EJ

Readidega pani omajagu võssa, aga oli kriitilistel hetkedel tihti ainuke, kes külapoolt midagi mõelda viitsis. Tal on kindlalt potensiaali mingi mäng täiesti ära crushida ja MVP olla.

7. taavi

Oleks selle mängu huvitavaks teinud, kui nii vara surma poleks saanud. Head killid olid, arvestades, et kõik hundid hoidsid kuskil 4. päevani madalat profiili, siis ilmselgelt ta tajus, kust neid otsida tuleks.

6. camu

Kulutas oma energiat liigselt valedes kohtades. Muidu nagu ikka, väga hea külaelanik nagu eelnevad mängud on indikeerinud. Ma ei tea, kas tal on kogemusi selles mängus eelnevalt, aga tajub minu meelest kõige paremini mängumehaanikat.

5. Tuul

Ma sain miskipärast vibe'i, et ta on väga hea selles mängus ja oleks tõenäoliselt väga väärtuslik külaelanik olnud, tundub hea wolfhuntimises.

4. Maxi

Esimesed misiganes päeva oli selgelt huntide arvamusliider, räägin siin siis eelkõige wolfchatist. Nuputas välja korrektsed öökillid, saatuslikuks sai nagu teistele huntidelegi kehv 4. päev, teoorias oli vist recovery võimalik, nii et alati saab paremini.

3. donkament

Inimeste kaitsmisel vigu ei teinud, kõik oli läbimõeldud. Viimased paar päeva oli nagunii täielik ma-tean-et-sa-tead meta, nii et jooksis lihtsalt kehvasti. Viga tema puhul oli minumeelest see, et oleks pidanud päeva või kaks varem claimima. God oli lockclear ja IamAllin kõvasti clearim kui donkament, kui sa oleks ise ka ennast lockcleariks teinud, siis viimasel päeval oleks pidanud Maxi IamAllinist hundi tegema, mis oleks olnud juba tunduvalt keerulisem. Aga lõpp hea kõik hea.

2. kaardimaja

Tema postitus, kus ta oma külad ja hundid välja tõi oli suur momentum-changer. Rohkem midagi öelda ei oskagi, readis inimesi hästi ja suutis ka ennast ilusti ära clearida, gg.

1. OuMaiGaad

Esimene asi, mis ma märkasin, oli see, et tegu on äärmiselt hea külatargajahtijaga. Enamasti vist seepärast, et tal on endal kogemusi selle rolli mängimisel. Epic oli see, kui peale mu karupoja killi kõik teised tahtsid alla anda, aga OMG ütles, et pohh mängime edasi. Kui 7 oli alles, siis oleks hundid saanud 50:50 flipi mängu peale, aga paraku üks nendest oli AFK päeva lõpus. Oli selgelt tunda, kuidas OMG rohkem otsustavust enda peale võttis mängu progresseerudes, ehk oleks võinud isegi veel autoritaarsem olla.


Boonus:

Kõige sitem mod:

1. lenC - 2 kohutavat otsust mõlemale poolele, eks me kõik oleme õppimisjärgus siin. Tore, et teile mäng siiski meeldis, kui huvi on, siis viin järgmise läbi kuskil veebruari lõpus.

Maxi
29.01.13, 21:58
:heart:

WowAwiAA
29.01.13, 22:05
GG peeps, muud midagi öelda ei oskaks, tahaks vaid fabulousi kommentaari näha selle kohta mis toimus.

Fabulous
29.01.13, 22:06
Vabandust, et mängu ära tardisin. Järgmine kord proovin mitte teha asju kui neid pole vaja teha (Svenza hääletamine) ning mitte kellegagi isiklikuks minna (vaidlus Camuga).

Oli tore mäng. Cheers!

Fabulous
29.01.13, 22:14
GG peeps, muud midagi öelda ei oskaks, tahaks vaid fabulousi kommentaari näha selle kohta mis toimus.
Ma kirjutasin siin teemas mitu korda täiesti ausalt (mängu ajal loomulikult ei eeldagi, et seda usutaks) miks ma midagi valesti tegin. Kõik on täiesti minu enda vead ja võtan omaks.
Kahjuks suutsin tahtmatult endale sellise hundi-imago luua millest lahti polnud enam võimalik saada. Enam-vähem sama suutis ka Fortune teha, kelle puhul olid peale minu veel mitmed külaelanikud täiesti kindlad, et tegemist on hundiga ning kui ta rolli teada saime oli üllatus üpris suur.

tiigrikutsu
29.01.13, 22:41
Polegi väga midagi öelda, läks nagu läks. Karupoja apsakaga läksid ka minu plaanid võssa ja üldine segadus mis oligi planeeritud külarahva jaoks sai kohe suhteliselt selgeks.

GG :)

kaardimaja
29.01.13, 22:43
GG, väga hea mäng oli. Hundid panid alguses ikka väga hästi, mitte kottigi ei saanud aru. Hundi bännimine muutis ilmselt tõesti suht palju, samas ütleks, et 6 hunti oligi natuke liiast, mis siis, et külaelanikke oli ka palju. Kuue häälega saab iseenesest juba day 1'st hääli konrollida imo (muidugi kindlasti ei ole see nii lihtne kui mulle, külale, võiks tunduda:D) Endal vajus lõpupoole aktiivsus ära, polnud enam aega kõike analüüsida ...

Uuest mängust võtaks siiski rõõmuga osa:)