PDA

View Full Version : ***Libahunt III game thread***



Leheküljed : [1] 2 3

lenC
19.01.13, 15:48
heya

Eelmised mängud leiab siit (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12113-Foorumim%C3%A4ng-Libahunt-(werewolf)-Ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!) ja siit (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12155-Foorumim%C3%A4ng-Libahunt-II-(werewolf)-Ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!).

ROLLID:

Küla:
1xKülatark - Igal öösel annab mulle ühe nime ja saab teada, mis võistkonnas antud mängija on
1xMõrtsukas - Igal öösel annab mulle ühe nime ja see mängija hukatakse öösel
1xIngel - Igal öösel annab mulle ühe nime ja seda mängijat ei saa tappa
1xBlokeerija - Igal öösel annab mulle ühe nime ja selle mängija käik ei toimi
2xArmatsejad - Saavad teemast väljas omavahel suhelda, kui üks peaks surema, sureb ka teine.
12xTavamängijat

Küla võidab kui kõik muud mängijad on surnud.

Neutraal:
1xSarimõrvar - Igal öösel annab mulle ühe nime ja see mängija tapetakse. Külatarga päringule vastab kui külaelanik. Tema käik on blokeerimatu.

Neutraal võidab kui ta on viimane mängija, kes elus on

Libahundid:
1xSpioon - Igal öösel annab mulle ühe nime ja saab teada, mis roll antud mängijal on
1xBlokeerija - Igal öösel annab mulle ühe nime ja selle mängija käik ei toimi
2xÜhekordne mõrtsukas - Saavad kindlal ööl õiguse tappa üks mängija
2xTavamängijat

Libahundid võidavad, kui nad moodustavad allesjäänud mängijatest 50%.
__________________________________________________ ______________________________________
Mängul on kaks faasi:
1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 10.00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 22.00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 22.01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi. Mõned teised peavad ka PM-ima, loe järgmist postitust.

Hääletamine: Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
Pastilaa

Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

Oluline:
Ühtegi postitust EI OLE lubatud muuta ega kustutada. Mitte mingil juhul ärge postitage seda kirja, kus on kirjas Teie mänguroll. Samuti ei tohi seda tsiteerida ega sellest ei tohi screenshotte teha. Selle reegli ja ka iga teise reegli rikkumisele järgneb karistus, milleks on tavaliselt mängija mängust eemaldamine. Reeglite mitte tundmine ei ole vabandus ning väga suure reeglite rikkumise korral võib järgneda karistus terves foorumis.

Muu info:
Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud, aga jälgige, et Te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või. Samuti iga mängija peab teemas postitama igal mängupäeval.

Kui midagi jäi arusaamatuks, siis saatke mulle kiri, mitte ärge küsige siin teemas.

E: Reeglite täiendus: Samuti pole kellelgi lubatud kuskil teistel teemades mängu üle arutleda.

E2: Igasugune rolli peale panustamine on keelatud!

E3: Claimida võib rolli, aga mitte karakterit!

E4: Mängijate vahetustest rääkimine on keelatud!

ÖÖ ON MOTHERFUCKERID

lenC
19.01.13, 16:01
ROLLIDE FAQ:

NB! Kui on küsimus, millele sa siit vastust ei leia, siis saada see mulle privaatselt. Juhul kui ma leian, et see on miski, mida kõik võiksid teada, ma postitan ise selle teemasse, nii et küsija jääb anonüümseks. Ära ise teemas küsi!

KÜLATARK

Mis on minu võime?

Igal öösel teada saada, kas mängija, kelle kohta sa soovid teada on küla liige või libahunt.

Millal ma saan esimese mängija kohta uurida?

Kohe! Esimese mängija päringu tegemiseks on sul aega esimese päeva alguseni(10:00 pühapäev)

Millal edasi päring teha tuleb?

Sõnum peab minuni saabuma vahemikus 22:01 õhtul kuni 10:00 hommikul. Kui juhtub, et magad sisse, siis võid igaks juhuks mulle hiljem PM-i saata, eeldusel, et teemas pole veel päeva kuulutatud.

Mis juhtub, kui ma päringut ei tee?

Alates esimesest ööst jääb su võime kasutamata. Kui juhtub, et sa ei kasuta oma esimest päringut(mida sa võid kohe teha), siis ma saadan sulle sõnumiga info suvalise mängija kohta.

Mis juhtub, kui ma soovin sarimõrtsuka kohta teada?

Ta vastab päringule kui külaelanik.


KÜLAMÕRTSUKAS

Mis on minu võime?

Igal öösel sinu valitud mängija ära tappa.

Millal ma võin esimese nime saata?

Öösel, peale seda kui esimene päev on läbi mängitud.

Millal ma võin sõnumi saata?

Alates sellest kui teemas kuulutatakse välja öö(iga õhtu ~22:00) kuni kella 10:00-ni hommikul. Peale kella 10-t võid saata juhul kui päeva pole välja kuulutatud, aga ma ei saa garanteerida, et su käik läbi läheb.

Mis juhtub, kui ma nime ei saada?

Sinu võime jääb kasutamata ja ei tapeta kedagi.

Kas minu konkreetne mõrv kuulutatakse hommikul välja nii, et minu roll seostatakse vastava mängija surmaga?

Jah, igal hommikul kirjutan „Külamõrtsukas otsustas tappa XXX-i“


INGEL

Mis on minu võime?

Igal ööl üht mängijat kaitsta surmast juhul kui ta on mingi tapmisvõimega mängijal sihtmärgiks.

Mis siis saab kui keegi ei ürita minu valitud mängijat tappa?

Mitte midagi ei muutu.

Kas ma iseennast võin kaitsta?

Jah.

Kas mingid muud piirangud on mängijate kaitsmisel?

Jah. Sa ei tohi kaitsta sama mängijat järjestikustel öödel. Küll aga võid kaitsta mängijat A ja B vaheldumisi algusest lõpuni välja.

Millal ma võin sõnumi saata?

Alates sellest kui teemas kuulutatakse välja öö(iga õhtu ~22:00) kuni kella 10:00-ni hommikul. Peale kella 10-t võid saata juhul kui päeva pole välja kuulutatud, aga ma ei saa garanteerida, et su käik läbi läheb.

Mis juhtub kui ma sõnumit ei saada?

Su võime jääb sellel ööl kasutamata.

Kui ma kaitsen mängijat, kes on sarimõrsukale sihtmärgiks, kas mu kaitse töötab?

Jah.

Kui ma kaitsen mängijat, kes on huntide võistkonnale või huntide mõrtsukale sihtmärgiks, kas mu kaitse töötab?

Jah.


BLOKEERIJAD

Mis on minu võime?

Kui kellelgi on võime midagi öösel teha(vt. teisi rolle), siis ta kaotab selle võime juhul kui sa otsustad teda öösel blokeerida.

Kas on keegi, kellele minu blokeering ei kehti?

Jah, sarimõrtsukas.

Mis piirangud on mul mängijate blokeerimisel?

Sa ei tohi blokeerida sama mängijat järjestikustel öödel. Küll aga võid blokeerida mängijat A ja B vaheldumisi algusest lõpuni välja.

Mis juhtub, kui mind ennast blokeeritakse?

Siis sinu blokeering ei tööta.

Millal ma võin sõnumi saata?

Alates sellest kui teemas kuulutatakse välja öö(iga õhtu ~22:00) kuni kella 10:00-ni hommikul. Peale kella 10-t võid saata juhul kui päeva pole välja kuulutatud, aga ma ei saa garanteerida, et su käik läbi läheb.

Mis juhtub kui ma sõnumit ei saada?

Su võime jääb sellel ööl kasutamata.


ARMATSEJAD

Mis on meie võime?

Rääkida teemast väljas omavahel.

Kas sellel on mingeid piiranguid?

Ei, te võite seda teha nii päeval kui öösel. Ainuke nõue teile on see, et te lasete mängujuhil enda vestlust jälgida.


SARIMÕRVAR

Mis on minu võime?

Tappa igal öösel enda poolt valitud mängija alates esimese mängupäeva lõpust.

Millal ma võin sõnumi saata?

Alates sellest kui teemas kuulutatakse välja öö(iga õhtu ~22:00) kuni kella 10:00-ni hommikul. Peale kella 10-t võid saata juhul kui päeva pole välja kuulutatud, aga ma ei saa garanteerida, et su käik läbi läheb.

Mis juhtub kui ma sõnumit ei saada?

Su võime jääb sellel ööl kasutamata.

Kas minu konkreetne mõrv kuulutatakse hommikul välja nii, et minu roll seostatakse vastava mängija surmaga?

Jah, igal hommikul kirjutan „Sarimõrvar otsustas tappa XXX-i“


SPIOON

Mis on minu võime?

Igal ööl teada saada ühe mängija roll.

Mis siis kui mängijal eriline roll puudub?

Siis ma annan ka sellest teada.

Kas ma sarimõrvarit ka leida suudan?

Ei, päringule vastab ta kui tavaline külaelanik.

Millal ma võin sõnumi saata?

Alates sellest kui teemas kuulutatakse välja öö(iga õhtu ~22:00) kuni kella 10:00-ni hommikul. Peale kella 10-t võid saata juhul kui päeva pole välja kuulutatud, aga ma ei saa garanteerida, et su käik läbi läheb.

Mis juhtub kui ma sõnumit ei saada?

Su võime jääb sellel ööl kasutamata.


ÜHEKORDSED MÕRTSUKAD

Mis on meie võime?

Üks mängija ära tappa vastavalt sellel ööl, mis on teile PM-is täpsustatud.

Millal ma võin sõnumi saata?

Alates sellest kui teemas kuulutatakse välja öö(iga õhtu ~22:00) kuni kella 10:00-ni hommikul. Peale kella 10-t võid saata juhul kui päeva pole välja kuulutatud, aga ma ei saa garanteerida, et su käik läbi läheb.

Mis juhtub, kui ma sõnumit ei saada?

Sinu võime jääb kasutamata.

Kas minu konkreetne mõrv kuulutatakse hommikul välja nii, et minu roll seostatakse vastava mängija surmaga?

Jah, igal hommikul kirjutan „Ühekordne mõrtsukas otsustas tappa XXX-i“

Kust me teame, kumb meist millal tappa võib?

Minu poolt saadetud PM-is on selgelt kirjas, kumb teist omab õigust tapmiseks esimesel ööl ja kumb teisel.

lenC
19.01.13, 16:05
Mängijate nimekiri:

-andres-
camu
donkament
Fabulous
Fortune
Godspeed_EJ
IamAllin
inward
kaardimaja
kardaanirist
karupoeg
LuuK
Maxi
neeme
OuMaiGaad
q_q
rasmer
ristik
Spewmonkey
Svenza
taavi
tiigrikutsu
Tuul
udikaz
WowAwiAA


Privaatsõnumi oma rolliga saate järgmise 3h jooksul.

IKKA ÖÖ IMO

lenC
19.01.13, 17:45
Kõik PM-id peaks olema kohal, kui kellelgi pole, siis insta PM mulle.

Mingi küsimus tekib, siis samuti saatke julgelt privaatsõnum.

Homme hakkab action pihta, kordan, et teema võin avada mõne tunni hiljem kui 10:00. Homme ei tohi mitte keegi teine päeva välja kuulutada, nii et kuulate ainult minu sõna for now.

Mängust ei tohi mängijad teemaväliselt mitte midagi rääkida! Eranditeks on wolfchat/lovers.

ÖÖÖÖÖÖ

lenC
20.01.13, 11:18
Rollide FAQ-s oli viga - kui külatark peaks päringu tegema sarimõrvari kohta, siis ta vastab kui külaelanik.

Aga fuck it, ON PÄEV, MÄNGIJAD VÕIVAD POSTITADA.

Fabulous
20.01.13, 12:19
Mis siis ikka, hakkame nimekirja algusest võtma.

-andres-

donkament
20.01.13, 12:22
karupoeg tundub hoopis hea kamuflaaž hundile. Kes see ikka arvaks, et väike ja armas mesikäpp tegelikult üks suur ja verejanuline hunt oleks.

Maxi
20.01.13, 12:46
Kurat ei oskagi midagi kohe öelda, aga proovime siis mängu käima tõmmata.

q_q oli eelmine mäng hunt ja ta oli suht hea maskeeringuga. Kui ta see mäng ka hunt on ja ta vigadest õppinud, siis võib ta päris ebamugav vastane olla. Seega suht safe on hääletada teda minu jaoks.

ise olen jälle fucking külaelanik, lootsin sarimõrvarit või midagi muud normaalset rolli, aga vähemalt ei ole see gay lover või midagi, siis ma oleks vaikselt kuhugi urgu suremist ootama läinud :D

Fabulous
20.01.13, 13:01
Muudan oma hääle ümber q_q

neeme
20.01.13, 13:54
Let the game begin!

http://rgifs.gifbin.com/012013/1358446624_tongue_fishing.gif

Prooviks siis teema kuidagi aktiivsemaks teha... Praegu tuleb lambist mingi nimi visata siis: Tuul

Tuul
20.01.13, 14:13
Ma olen Ingel ja panin iseenda kaitse alla nagunii.

Tegelikult olen küla ja hääletan ilma infota Svenza

kaardimaja
20.01.13, 14:14
Neemega nõus. Tuleb teemat aktiivsemaks teha ja seega häletan suvalise poolt, kes pole veel postitanud. Tuul

Spewmonkey
20.01.13, 14:16
Mujal uurib küll ringi, aga siin teemas ei taha senini osaleda: camu.

kaardimaja
20.01.13, 14:16
Tuul juba jõudis samal ajal postitada, seega uus hääl: LuuK

taavi
20.01.13, 14:17
Kaardimajaga nõus. Tuleb teemat aktiivsemaks teha ja seega häletan suvalise poolt, kes pole veel postitanud. kaardimaja

kaardimaja
20.01.13, 14:18
:D anna andeks, taavi

Godspeed_EJ
20.01.13, 14:25
Puhtalt eelmise mängu põhjal (pool mängu oli kadunud ja kasu polnud) hääletan Svenza

IamAllin
20.01.13, 14:44
ja hundijaht alaku. Seekord oli nii palju erinevaid rolle ja kolmandat korda järjest lihtlabane külamees. Hääle mõtlen hiljem välja.

lenC
20.01.13, 14:52
Hääled seisuga post#18

2 q_q (Maxi, Fabulous)
2 Svenza (Tuul, Godspeed_EJ)
1 karupoeg (donkament)
1 Tuul (neeme)
1 camu (Spewmonkey)
1 LuuK (kaardimaja)
1 kaardimaja (taavi)

Öö saabub ~7 tunni pärast.

q_q
20.01.13, 15:04
Kurat ei oskagi midagi kohe öelda, aga proovime siis mängu käima tõmmata.

q_q oli eelmine mäng hunt ja ta oli suht hea maskeeringuga. Kui ta see mäng ka hunt on ja ta vigadest õppinud, siis võib ta päris ebamugav vastane olla. Seega suht safe on hääletada teda minu jaoks.

ise olen jälle fucking külaelanik, lootsin sarimõrvarit või midagi muud normaalset rolli, aga vähemalt ei ole see gay lover või midagi, siis ma oleks vaikselt kuhugi urgu suremist ootama läinud :D


Muudan oma hääle ümber q_q

mis te nüüd :D

tiigrikutsu pohuilt praegu

WowAwiAA
20.01.13, 15:29
Külalt ootaks algul ikka võimalikult paljude nimede välja toomist, mitte et hõikad oma rolli välja selle asemel, et kedagi rünnata. Selle pealt hääletan IamAllin

Svenza
20.01.13, 15:33
Ma hääletan ka mõttetute vendade poolt. Kes korra hunt, see kogu elu hunt.
Godspeed_EJ

WowAwiAA
20.01.13, 15:36
Lisaks IamAllin võis rahus seda Maxi varjus teha, kes enne samamoodi käitunud oli. Sest ega oota, et 2 peent rolli niiviisi tähelepanu omale tõmbama hakkavad ju. eil ainukesed esile kerkivad postid siiani.

IamAllin
20.01.13, 15:45
panen siis viisakuse pärast vastu. WowAwiAA

-andres-
20.01.13, 15:52
Vaatame kas muidu mitte kõige aktiivsemad foorumlased ärkavad kui vaja.
Fortune, vaikne igalpool, hakka häält tegema ja ennast kaitsma, sest tihti osa hunte hiilivad võsas vaikselt ringi, kuni nad ümber piiratakse.

tiigrikutsu
20.01.13, 16:06
Mujal uurib küll ringi, aga siin teemas ei taha senini osaleda: camu.

Ainuke mõistlik argument kellegi välja hääletamiseks siin imo. Seega camu.

lenC
20.01.13, 16:30
Hääled seisuga post#26

2 q_q (Maxi, Fabulous)
2 Svenza (Tuul, Godspeed_EJ)
2 camu (Spewmonkey, tiigrikutsu)
1 karupoeg (donkament)
1 Tuul (neeme)
1 LuuK (kaardimaja)
1 kaardimaja (taavi)
1 tiigrikutstu (q_q)
1 IamAllin (WowAwiAA)
1 Godspeed_EJ (Svenza)
1 WowAwiAA (IamAllin)
1 Fortune (-andres-)

Öö saabub ~5,5 tunni pärast.


Kui olen kuskil vea teinud, siis võib teemasse postitada või pm-ida.

karupoeg
20.01.13, 16:35
mulle ei meeldi donkament, sest ta ei tee vahet karupojal ja hundipojal ning peab mind alusetult hundiks :(

Aga üldiselt jälgides eelmist mängu ei meeldinud svenza passiivsus, seega "karistaks" teda seekord ning hoiaks mängu põnevana.

rasmer
20.01.13, 17:07
http://www.youtube.com/watch?v=tp4LtOtqY2I

ristik
20.01.13, 17:19
kuidagi väga ebaaktiivne vaatamata sellele, et palju mängijaid. hääletan Inward, kuni üles ärkab.

donkament
20.01.13, 17:21
muudan oma hääle camu peale, sest muidu möla jookseb, aga täna on vaikne.

q_q
20.01.13, 17:21
nats huumorit ka vahele :D

"üht pange tähele, et esimene hunt on ennast kindlasti praeguseks näidanud" -Inward

-andres-
20.01.13, 17:30
Paljud lakuvad vist joomisest alles haavu, aga kui aktiivsust nende poolt ei tekki, siis ehk saavad peale ööd lakkuma jäädagi :o.

camu
20.01.13, 17:41
Tänan hoole ja armastuse eest! Tore on tõdeda, et ka mind tähele pannakse. Tegelikult ärkasin alles poole päeva pealt, käisin sel nädalal esimest korda trennis ja nüüd olen olemas.

Mõtlesin, et võtan niikuinii veits tagasihoidlikuma hoiaku sel korra, olenemata sellest, mis rolli mängujuht mulle jagab. Niisama nimesid välja hõikama ei viitsi hakata, aga kuna Svenza niikuinii kuskul urkas jälle kord joob ja tal lihtinimeste jaoks aega pole, siis las jääda nii. Pealegi tõenäosuse järgi võiks ta ju hunt olla. q_q on alati teine valik, kuna viimane mäng oli tema poolt päris impressive.

Parimat!

Svenza
20.01.13, 17:53
Ahvikari. Tundub, et ma ei saagi normaalselt ühtegi mängu mängida. Muudan ka hääle camu peale, äkki suudan esimese päeva üle elada.

Tuul
20.01.13, 17:57
Muudan hääle esimese inimese peale nimekirjas, kes sõna pole võtnud - Fortune

lenC
20.01.13, 18:00
Hääled seisuga post#36

4 camu (Spewmonkey, tiigrikutsu, donkament, Svenza)
3 Svenza (Godspeed_EJ, karupoeg, camu)
2 q_q (Maxi, Fabulous)
2 Fortune (-andres-, Tuul)
1 Tuul (neeme)
1 LuuK (kaardimaja)
1 kaardimaja (taavi)
1 tiigrikutstu (q_q)
1 IamAllin (WowAwiAA)
1 WowAwiAA (IamAllin)


Öö saabub ~4 tunni pärast.

camu
20.01.13, 18:01
Tegelt võite mind hääletada küll.
Aga sellisel juhul soovitaks homme Spewmonkey´le silm peale heita. Tema ju mind kõigepealt tanki pani.
Siin ju niikuinii see tavaline, et keegi ees haarab mingist täiesti mõttetust sõnakõlgsust kinni, hundid kohe järgi, tekib referentsrühm ja kogu küla kaagutab sama juttu edasi.

q_q
20.01.13, 18:05
Aga sellisel juhul soovitaks homme Spewmonkey´le silm peale heita. Tema ju mind kõigepealt tanki pani.

esimesel päeval pakutakse suht random nimesi, pigem on kahtlased need, kes järgi panevad

q_q
20.01.13, 18:10
kuna praegu 4-3 camule siis teen asja huvitavamaks

tahtsin nkn Svenza panna, sest suht mõttetu vend. pakub huupi "X on 90% hunt" valesti, jne. ühtegi selgitust ei andnud ega midagi. sellepärast suht savi, kui külaelanikuna sureb

hommikul kohe ei tahtnud panna though, sest juba oli 2 häält ja esimesel päeval kui mingi suur rong tuleb siis saab sellest vähe infot aga praegu nüüd seis 4-4 ja saab edasiste häälte pealt rohkem infot

Spewmonkey
20.01.13, 18:10
Ainus põhjus miks ma su tanki panin oli see, et sa OT's postitasid ja siis ära kadusid. Selgitus oli üsna loogiline, nii et inward.

Svenza
20.01.13, 18:14
q-q on täis lambitont ja elu mõttetu vend. Ju on jälle koos godspeediga hundid, peavad ühte punti hüppama. KOmmunistipeded, toppige üksteist!

Spewmonkey
20.01.13, 18:14
Karistada võiks ikka neid, kes reaalselt sõna ei võta, mitte neid kes eelmine kord seda ei teinud.

Svenza
20.01.13, 18:16
Lambi idikad mängivad ikka nagu tegemist oleks eelmise mänguga.

q_q
20.01.13, 18:17
q-q on täis lambitont ja elu mõttetu vend. Ju on jälle koos godspeediga hundid, peavad ühte punti hüppama. KOmmunistipeded, toppige üksteist!

lol, eelmine mäng kui ma hunt olin siis sa pigem aitasid mind kui küla

sellepärast see mäng võid minupärast kohe välja minna

q_q
20.01.13, 18:18
Karistada võiks ikka neid, kes reaalselt sõna ei võta, mitte neid kes eelmine kord seda ei teinud.

kui see svenza kohta käib siis see pole põhjus miks teda hääletan

ta oli 1-2 päeva jah seal triobeti mingil värgil ja see savi. asi on selles kuidas ta viimaseid päevi mängis

Fortune
20.01.13, 18:25
Vaatame kas muidu mitte kõige aktiivsemad foorumlased ärkavad kui vaja.
Fortune, vaikne igalpool, hakka häält tegema ja ennast kaitsma, sest tihti osa hunte hiilivad võsas vaikselt ringi, kuni nad ümber piiratakse.
sir yes sir, anyways ärkasin veits hiljem kui plaanis. Inward

karupoeg
20.01.13, 18:26
jään svenza juurde. erilist readi ei ole kuid for the sake of the game võiks:

a) mänguga kaasas käia (mida ta nüüd ka teeb)
b) inimestega suhelda viisakalt. Mitte esimese süüdistuse peale räusata kohe ja sõimata stiilsi "lambitont", "elu mõttetu vend", "lambi idikad".

Minule isiklikult selline liin ei meeldi ja thats it. Näen maximum EV-d svenza väljahääletamises just sellepärast, et mängu dünaamika ja suhtlusviis oleks veidi intelligentsem ning saaks hilisemas faasis rahulikult ning tsiviliseeritult. Kui ta on ka hunt, siis even better...

Svenza
20.01.13, 18:30
lase püksi karupoeg. Krdi imbetsillid võtavad päris elust vimma kaasa. Olen sind väga palju ***** saatnud kusagil Olümpsis? Mine mängi mnemoturniiri kui tahad intelligentset vestlust

donkament
20.01.13, 18:31
muudan oma hääle camu pealt udikaz peale, sest tahaks näha aktiivsuse välja näitamist muul moel kui teemat sirvedes.

Maxi
20.01.13, 18:34
Svenza tuleks sisse jätta juba entertainment value pärast, puhas kuld :D

camu
20.01.13, 18:34
Ma ei teagi, mis nüüd teha. Kas muuta ka häält ja vaadata mis toimuma hakkab või teha häälemuutus alles hilisemalt, aga see hääle muutmine, on paljudele külaelanikele eelnevates mängudes samas kahju toonud.
lenCile põnevuse tekitamiseks panen Inward

kardaanirist
20.01.13, 18:34
hääletan Fortune, sest vaiksetest mängijatest pole kasu.

Tuul
20.01.13, 18:34
Hääl jälle esimese peale, kes pole sõna võtnud - inward
Nüüd enam võib-olla enne kümmet ümber ei jõua muuta, seega - kes hiljaks jääb, see hääle saab

Svenza
20.01.13, 18:38
hääletan ka inward

WowAwiAA
20.01.13, 18:41
Mängu struktuur natuke teine kui eelmised mängud, seega siin hääletada, et oh hääletame labase kõnepruugiga küla välja on muhedam seltskond võib väga suurt kahju teha. Ise andsin hääle ennist IamAllin-le, lootsin vähemalt üksikuid toetusi sest sealt võis oodata ehk tegeliku arutelu lahti minemist - ei juhtunud. Svenza kaitseb end üheselt, on ta siis küla, hunt või mängu host. TUlebki otsida, kus tegelikku kaitset võiks oodata, et siis mingeid järeldusi hakata tegema: praegu on mäng seal kus ta oli hommiku esimesel tunnil.

rasmer
20.01.13, 18:41
vaene inward läks eelmine kord ka esimene öö, vast ilmub välja.

q_q
20.01.13, 18:45
inwardi ma jätaks essa päev sisse isegi kui ta afk jääb

Fortune
20.01.13, 18:47
miks?

donkament
20.01.13, 18:48
sest ta on q_q lover ofc :heart:

Maxi
20.01.13, 18:49
gay lovers identified, hue hue

q_q
20.01.13, 18:51
hundina keegi ei jääks nimelt afk, see miks me afk välja võtame on et nad prolly nkn ebaaktiivsed

aga inward erand siia, sest ma kindel et ta väga väärtuslik külaelanik. nt eelmine mäng arvati, et me võtsime inward maha kuna ta võis külatark olla aga tegelt sellepärast, et vend lihtsalt liiga palju seletas ja ajas tilti :D

niiet inward oleks minu arust siin erand ja ma annaks talle teise võimaluse homme

Fabulous
20.01.13, 18:52
See "ta on vaikne ergo on tegemist hundiga" teooria, mida siin ajada proovitakse on üsna idiootne. Kas te tõesti ei näe, et leiti hea sihtmärk keda proovitakse mingi idiootse argumentiga välja hääletada? Kui Inward tõesti hunt oleks, siis oleks ta üsna kindlalt ennast juba praeguseks hetkeks kaitsma hakanud ning kuna hundid teisi hunte teavad, oleks mõni neist kindlasti temaga kontakti suutnud saada.

Hääletan camu

q_q
20.01.13, 18:54
See "ta on vaikne ergo on tegemist hundiga" teooria, mida siin ajada proovitakse on üsna idiootne. Kas te tõesti ei näe, et leiti hea sihtmärk keda proovitakse mingi idiootse argumentiga välja hääletada? Kui Inward tõesti hunt oleks, siis oleks ta üsna kindlalt ennast juba praeguseks hetkeks kaitsma hakanud ning kuna hundid teisi hunte teavad, oleks mõni neist kindlasti temaga kontakti suutnud saada.

Hääletan camu

see pole päris idiootne, sest mingi unknown vend jääb afk ja vb edaspidi ka ebaaktiivne ja see sucks suht

aga inward tagasi tuleb siis 99% vend väga aktiivne

karupoeg
20.01.13, 18:54
lase püksi karupoeg. Krdi imbetsillid võtavad päris elust vimma kaasa. Olen sind väga palju ***** saatnud kusagil Olümpsis? Mine mängi mnemoturniiri kui tahad intelligentset vestlust

Ei svenza, sa ei ole mulle päris elus olympsis midagi öelnud. Ära muretse, vastasel juhul sa oleksid sellest ka ise teadlik.

Selline käitumine on minu arvates lihtsalt ebameeldiv, saa sellest aru. Mul ei ole isegi mingit vimma sinu vastu, kuid ma ei näe, et sinust oleks mängus mingit abi, kui sinu ainuke põhjendus on: "krdi imbetsillid".

Panusta mängu ja saada kõiki *****, aga näita, et sinust oleks mingit kasu. Taipad?

peace.

udikaz
20.01.13, 18:54
hei rahvas. kuna ärkasin täna tsipa hilja, siis tuleb enne teema ikka läbi lugeda kui midagi kirjutama hakata. tundub, et mängu alguses on tendets anda hääl neile kes passiivsed on. annan oma hääle siis [B]neeme[B]-le.

udikaz
20.01.13, 18:55
fak.. bold ei töötanud :) neeme

Maxi
20.01.13, 18:57
kas need mängijad kes täna ei postita visatakse mängust välja or something? hetkel tundub, et suur osa tüüpe pole isegi +1 viitsinud panna. niimoodi ei saagi võita ju

q_q
20.01.13, 18:58
gay lovers identified, hue hue

see oleks suht nummi, tegelt lihtsalt inward oleks hea külaelanik ja mõttetu ta välja hääletada esimesel päeval sellepärast

kuna sina, fab ja camu panite juba, et mind võiks välja võtta siis ma lihtsalt annan külale niipalju kui võimalik, sest pikka pida mul ilmselt see mäng pole ja seega ei viitsi nittida

Godspeed_EJ
20.01.13, 19:00
q-q on täis lambitont ja elu mõttetu vend. Ju on jälle koos godspeediga hundid, peavad ühte punti hüppama. KOmmunistipeded, toppige üksteist!

lugesid mu postituse läbi ka paksuke?

seal on ilusti kirjas, miks su poolt hääletasin. iga järgneva postitusega oled suutnud endast veel rumalama inimese mulje jätta, nii et külale sinust suurt kasu pole.

donkament
20.01.13, 19:01
kuna keegi minuga kaasa minna ei tahtnud, siis muudan hääle tagasi camu peale.

camu
20.01.13, 19:04
See "ta on vaikne ergo on tegemist hundiga" teooria, mida siin ajada proovitakse on üsna idiootne. Kas te tõesti ei näe, et leiti hea sihtmärk keda proovitakse mingi idiootse argumentiga välja hääletada? Kui Inward tõesti hunt oleks, siis oleks ta üsna kindlalt ennast juba praeguseks hetkeks kaitsma hakanud ning kuna hundid teisi hunte teavad, oleks mõni neist kindlasti temaga kontakti suutnud saada.

Hääletan camu
Mul üks küsimus sulle? Kas su ideaalsed teooriad ja geniaalsed mõtted mitte esimest mängu suht persse ei keeranud? Isegi kui kõik oli ilmselge juba ajasid sa oma jura edasi! Külale on igatahes selline elanik, kui ta on küla, vägagi halb. Võib oma lollusega teisigi sütitada nagu esimesel korral peaaegu juhtus.

Mu hääl pole obv kindel ja lõpliku valiku teen siis umbes kell 21 ajal. Võimalik, et ei hakka isegi kaitsma ennast, sest Fab ajas mind esimeses mängus juba tilti. Ehk siis, isegi kui minu hääl peaks otsustama, kas mina suren või mitte, siis ennast kaitsma ma ei hakka.

Svenza
20.01.13, 19:05
lugesid mu postituse läbi ka paksuke?

seal on ilusti kirjas, miks su poolt hääletasin. iga järgneva postitusega oled suutnud endast veel rumalama inimese mulje jätta, nii et külale sinust suurt kasu pole.
Lugesin , lugesin kakuke. Mine lõpeta keskkool ära, hundiroju

Godspeed_EJ
20.01.13, 19:08
Lugesin , lugesin kakuke. Mine lõpeta keskkool ära, hundiroju

Keskkool on läbi, ülikool samuti. See, et sa põhiharidusega oled ei tähenda, et sa teiste peal oma vimma pead välja elama.

Svenza
20.01.13, 19:14
Minu pärast võib sul kolm ülikooli kõrgharidust olla, minu silmis jääd lambapeaks elu lõpuni. Sured ikka lollina.
Huivtav kas random loos on jälle samad hundid ja külaelanikud loosinud?

Fabulous
20.01.13, 19:18
Mul üks küsimus sulle? Kas su ideaalsed teooriad ja geniaalsed mõtted mitte esimest mängu suht persse ei keeranud? Isegi kui kõik oli ilmselge juba ajasid sa oma jura edasi! Külale on igatahes selline elanik, kui ta on küla, vägagi halb. Võib oma lollusega teisigi sütitada nagu esimesel korral peaaegu juhtus.

Mu hääl pole obv kindel ja lõpliku valiku teen siis umbes kell 21 ajal. Võimalik, et ei hakka isegi kaitsma ennast, sest Fab ajas mind esimeses mängus juba tilti. Ehk siis, isegi kui minu hääl peaks otsustama, kas mina suren või mitte, siis ennast kaitsma ma ei hakka.
Küla eesmärk on siiski välja hääletada hunte, mitte teisi külaelanikke kes ebaaktiivsed on. Kui külaelaniku põhjendusega "ta on ebaaktiivne" välja hääletad, on see kahtlemata -EV move. Mida _kasulikku_ see külale juurde annab kui me ta täna välja peaksime võtma? Sellele viimasele küsimusele oostan korralikult argumenteeritud vastust, sest praegu tundub nagu sa prooviks küla üksteise vastu ässitada. Ma ei suuda leida ühtegi loogilist põhjendust, miks külaelanik nii tegema peaks.

Ma tean väga hästi, et ma võin eksida, aga ma võtan selle riski.

rasmer
20.01.13, 19:20
Svenza puhul jääb kasutegur külaelanikuna suht väikseks tõesti.

Svenza
20.01.13, 19:22
Svenza puhul jääb kasutegur külaelanikuna suht väikseks tõesti.
Ja sinu plaan, kuidas esimesel päeval kohe aktiivselt hunte välja sõeluma hakata on... ?

rasmer
20.01.13, 19:24
Ei ole mingit lollikindlat plaani mul ka.

camu
20.01.13, 19:28
Küla eesmärk on siiski välja hääletada hunte, mitte teisi külaelanikke kes ebaaktiivsed on.
Nõus

Kui külaelaniku põhjendusega "ta on ebaaktiivne" välja hääletad, on see kahtlemata -EV move.Ei saa su jutust kahjuks aru. Pole kordagi öelnud midagi öelnud ebaadekvaatsuse kohta. Esimene hääl läks algeselt, et ennat kaitsta. Teise muutsin, et mingit arutelu tekiks. Mõlemad hetkel suhteliselt mõttetud hääled minu poolt niikuinii. Aga nagu ütlesin, teen lõpliku valiku hiljem.


Mida _kasulikku_ see külale juurde annab kui me ta täna välja peaksime võtma? Sellele viimasele küsimusele oostan korralikult argumenteeritud vastust, sest praegu tundub nagu sa prooviks küla üksteise vastu ässitada. Ma ei suuda leida ühtegi loogilist põhjendust, miks külaelanik nii tegema peaks.
Ma ei saa aru hetkel, kellest sa räägid? Svenzast, Inwardist? Kellegist kolmandast?
Ja kuidas ma üritan küla kuhugi ässitada?


Ma tean väga hästi, et ma võin eksida, aga ma võtan selle riski.
Hea inimese tundjana oled sa jah esimese mängu põhjal juba tuntud. Loodan, et sa seda annet liialt laialt ei levita.

lenC
20.01.13, 19:29
Hääled seisuga post#80

6 inward (ristik, Spewmonkey, Fortune, camu, Tuul, Svenza)
3 camu (tiigrikutsu, Fabulous, donkament)
3 Svenza (Godspeed_EJ, karupoeg, q_q)
2 Fortune (-andres-, kardaanirist)
1 q_q (Maxi,)
1 Tuul (neeme)
1 LuuK (kaardimaja)
1 kaardimaja (taavi)
1 IamAllin (WowAwiAA)
1 WowAwiAA (IamAllin)
1 neeme (udikaz)

Öö saabub ~2,5 tunni pärast.

q_q
20.01.13, 19:30
Ja sinu plaan, kuidas esimesel päeval kohe aktiivselt hunte välja sõeluma hakata on... ?

asi pole selles kuidas esimene päev seda teha vaid su üldises kasuteguris


Lambi idikad mängivad ikka nagu tegemist oleks eelmise mänguga.

sellepärast, et mingit paremat kohta mul pole kus reade saada seega võtan neid eelmisest mängust. eelmine mäng sa olid mõttetu küla seega see mäng ma hääletan kohe sind

ise tead kas proovid mu meelt muuta või saadad mu ***** ja sõimad idikaks, mul savi. Svenza

donkament
20.01.13, 19:30
leave svenza alone imo

donkament
20.01.13, 19:38
ja inwardi jätaks ka samadel põhjustel sisse, mis q_q ütles.

Fabulous
20.01.13, 19:45
Ei saa su jutust kahjuks aru. Pole kordagi öelnud midagi öelnud ebaadekvaatsuse kohta. Esimene hääl läks algeselt, et ennat kaitsta. Teise muutsin, et mingit arutelu tekiks. Mõlemad hetkel suhteliselt mõttetud hääled minu poolt niikuinii. Aga nagu ütlesin, teen lõpliku valiku hiljem.
See polnud otseselt sinule vaid teistele mängijatele, kes on hääletanud Inwardi põhjusel, et ta ebaaktiivne on. Kuidas teise postitusega (see kus sa Inwardi hääletasid) täpselt mingi arutelu tekkima oleks pidanud? Inward oli enne juba mitu häält saanud ning sina läksid mingi täiesti mitte midagi ütleva argumendiga "rongiga kaasa". Kui Inwardil nii palju hääli päeva lõpuks koos peab olema, et üks hääl midagi enam ei muuda, saad loomulikult jälgede segamiseks hääle enne kümmet ära muuta.


Ma ei saa aru hetkel, kellest sa räägid? Svenzast, Inwardist? Kellegist kolmandast?
Ja kuidas ma üritan küla kuhugi ässitada?
Inward. Oma ühes eelmises postituses ütlesid sa ise nii: "Külale on igatahes selline elanik, kui ta on küla, vägagi halb." See on ilmselge katse mõjutada teisi ja panna neid Inwardi poolt hääletama.


Hea inimese tundjana oled sa jah esimese mängu põhjal juba tuntud. Loodan, et sa seda annet liialt laialt ei levita.
Ma ei tea mida sa sellega täpselt öelda proovid, aga see kõlab nagu mingi sarkastiline remark minu suunas ja seetõttu pole mul sellele midagi vastu öelda.

kaardimaja
20.01.13, 19:45
Mina jätaks ka inwardi sisse. Hetkel tundub, et ta on hea rahulik küla, kelle hundid saavad niisama ära süüa, ilma et mingit draamat enda ümber tekitaks.

Aga eks enne päeva lõppu saab näha, kuhu hundid oma suure, ühtse ja otsustava hulga hääle panevad.

camu
20.01.13, 19:48
Inward. Oma ühes eelmises postituses ütlesid sa ise nii: "Külale on igatahes selline elanik, kui ta on küla, vägagi halb." See on ilmselge katse mõjutada teisi ja panna neid Inwardi poolt hääletama.

Kui loed uuesti, siis see käis sinu kohta.

Fortune
20.01.13, 19:59
inward võiks ennast siiski siit teemast ka mingi aeg leida, aga jah, kui ta seda ükskord teeb, siis vast asjalikult. Svenza paneb ka suht lampi siin, aga ma ei näe põhjust teda siiski veel välja hääletada. Muudan hääle q-q peale, sest mingi oh hääletan sind eelmise mängu pärast välja, mul poh ja savi ei imponeeri. Nüüd uus mäng.

Fabulous
20.01.13, 20:00
Kui loed uuesti, siis see käis sinu kohta.
Okei, see selleks. Räägi nüüd sellest kuidas teine hüül oleks pidanud arutelu tekitama?

Teistelt kes Inwardi suure häälega välja hääletavad ootaks ka arvamust. Kes kahte eelmist mängu jälginud on, siis alati on mängu alguses olnud päev kus keegi hääletatakse ülekaalukalt välja ning alati on see olnud külaelanik.

IamAllin
20.01.13, 20:02
Okei, see selleks. Räägi nüüd sellest kuidas teine hüül oleks pidanud arutelu tekitama?

Teistelt kes Inwardi suure häälega välja hääletavad ootaks ka arvamust. Kes kahte eelmist mängu jälginud on, siis alati on mängu alguses olnud päev kus keegi hääletatakse ülekaalukalt välja ning alati on see olnud külaelanik.

kaitsed inwardit, sest olete sõbrad hundid või hoopis loverid?

camu
20.01.13, 20:02
Okei, see selleks. Räägi nüüd sellest kuidas teine hüül oleks pidanud arutelu tekitama?

Sina teda ju kaitsma asusid?

q_q
Rohkem ei muuda, vist!

udikaz
20.01.13, 20:07
esimesed hääletamised ongi ju sellised soso kobapeale kompamised. samahästi võime nii hundile pihta saada ju. siiski mingisugune aktiivsus võiks siiski olla, kui sellisele mängule ennast kirja panna.

Fabulous
20.01.13, 20:09
Sina teda ju kaitsma asusid?

q_q
Rohkem ei muuda, vist!
Teda oli juba mitu korda varem ka hääletatud. Ainukene argument mis sa juurde panid oli a'la "selleks et huvitav oleks" ja see loob just sellise mulje nagu sa prooviks teda hääletades märkamatuks jääda mitte mingit arutelu tekitada.

Svenza
20.01.13, 20:12
Millegipärast mulle tundub et q_q on jälle hundi rolli saanud. Väga tõenäoliselt muudan häält veel hiljem.

q_q
20.01.13, 20:14
väga tõenäoliselt on svenza see mäng hunt

camu
20.01.13, 20:17
Teda oli juba mitu korda varem ka hääletatud. Ainukene argument mis sa juurde panid oli a'la "selleks et huvitav oleks" ja see loob just sellise mulje nagu sa prooviks teda hääletades märkamatuks jääda mitte mingit arutelu tekitada.
Mis ma pean kogu töö sinu jaoks ära tegema vä? Mis kuradi argumendi tegija mina olen? Hääletan niikuinii täesti suvaliselt esimesel päeval. Mingit analüüsi saab teha alles kolmandal päeval niikuinii.

donkament
20.01.13, 20:31
väga tõenäoliselt on svenza see mäng hunt

siis peaks üks neist kahest ka hunt olema, kes talle algul turja hüppasid.

q_q
20.01.13, 20:34
siis peaks üks neist kahest ka hunt olema, kes talle algul turja hüppasid.

väga risky

camu
20.01.13, 20:38
Tegelt ma arvan ka, et Svenza võib vabalt olla. Kui ta poleks, tuleks ta kohe alguses ilge motiga siia teemasse, et hunte otsida. Kui pärast esimest Wolfi mängu küsitlus oli, siis Svenza väga äksi täis ja tahtis mängust kindlasti osa saada. Lubas isegi rankaga magada, kui ma õigesti mäletan. Kahjuks on ranka selle posti kustutand või ma enam ei leia. Hetkel aga üritab igati elav Svenza vägisi end tagasi hoida.

Fabulous
20.01.13, 20:44
Mis ma pean kogu töö sinu jaoks ära tegema vä? Mis kuradi argumendi tegija mina olen? Hääletan niikuinii täesti suvaliselt esimesel päeval. Mingit analüüsi saab teha alles kolmandal päeval niikuinii.
Kui sa tõesti küla oled, siis jah. Sa peaksid teiste külaelanikega koostööd tegema mitte mingeid eriti madalalaubalisi postitusi tegema (otsene vihje sellele samale postitusele) mis küla kuidagi ei aita. Kui sa aga hunt oled, on täiesti arusaadav, et sa proovid ennast selisel moel kaitsta kui muud argumendid otsa on saanud.

Svenza
20.01.13, 20:48
Kusjuures, minu tagasihoidlik arvamus, on see, et õiged readid hakkavad peale viiendat-kuuendat mängu alles tekkima. Mina mängin seda mängu tuleviku peale, ehk pokkerikeeli pikas perspektiivi mängu. Et mitte ennast kohe ära anda hundina kunagi hiljem, peksan praegu segast külaelanikuna. Sarimõrvar + gay combo = priceless :)

camu
20.01.13, 20:50
Kui sa tõesti küla oled, siis jah. Sa peaksid teiste külaelanikega koostööd tegema mitte mingeid eriti madalalaubalisi postitusi tegema (otsene vihje sellele samale postitusele) mis küla kuidagi ei aita. Kui sa aga hunt oled, on täiesti arusaadav, et sa proovid ennast selisel moel kaitsta kui muud argumendid otsa on saanud.
No ainus kes oma üksluist lolli ja ühekülgset juttu suust ajab oled sina. Nagu katkine grammofon. Ei ütleks, et sinagi kuidagi küla aitad. Pigem üritad mulle pinda käia. Samas selle järgi väga ei tahaks sind kohe hundiks tembeldeda, sest kus muidu teised on, kes ka mind ründama peaksid.
Ühesõnaga, haugud vale puu all.

camu
20.01.13, 20:55
ja vana hea, hoian madalamat profiili see mäng. No ei saa, kui üks närvi peal tallab.

Svenza
20.01.13, 21:00
Kusjuures, siin mängus ei saa madalat profiili hoida. Keegi hakkab ikka sitta ventikasse viskama...

Fabulous
20.01.13, 21:02
ja vana hea, hoian madalamat profiili see mäng. No ei saa, kui üks närvi peal tallab.
See läheb otsest vastuollu sinu varasema seisukohaga. Sa ütlesid just paar postitust tagasi, et tahtsid oma hääletamisega arutelu tekitada (mis oleks ka sind kahtlemata tule alla tõmmanud). Nüüd räägid aga, et mõtlesid selles mängus madalat profiili, aga minu rikkusin kõik ära.

que?

camu
20.01.13, 21:03
Kusjuures, siin mängus ei saa madalat profiili hoida. Keegi hakkab ikka sitta ventikasse viskama...
No imo on siin nii, et ükskõik mis profiili hoiad, tuleb ikka keegi, kes eelnevates mängudes kõrge failure ratega juba eksind, ja hakkab suvalt süüdistusi pilduma.

camu
20.01.13, 21:05
ma ei viitsi sulle vastata, Fab. Feel free to vote!

Fabulous
20.01.13, 21:12
No imo on siin nii, et ükskõik mis profiili hoiad, tuleb ikka keegi, kes eelnevates mängudes kõrge failure ratega juba eksind, ja hakkab suvalt süüdistusi pilduma.
Miks sa proovid juba mitmendat korda esimest mängu üles tuua ja selle järgi mingeid põhjapanevaid järeldusi teha? Jah, ma tunnistasin peale mängu ka seal ise, et feilisin paaris kohas ja ei mänginud väga motiveeritult, aga kui sa teemat korralikult loed, näeda ka seda et kui Virukunn poleks viimasel päeval mööda pannud oleks minu readi kohaselt mäng ära võidetud. Loodetavasti on nüüd sellega selge ja rohkem see jutuks ei tule.

Eelnevates mängudes kõrge failure rate? Seda silti proovid sa mulle samuti juba siin mitu korda peale kleepida. Ma olen kokku mänginud ainult ühte mängu, niiet ma ei tea kust sina oma statistika oled võtnud. Samuti on minu "failure rate" täielikult sinu isiklik subjektiivne arvamus.

Suvalt süüdistusi pilduma? Ma olen kõik oma argumendid siin teemas ära põhjendanud (erinevalt sinust). Kui eelmiseid postitusi loed, saad täpselt aru miks ma sind hundiks pean.

q_q
20.01.13, 21:14
tahategi inward välja võtta v?

Fabulous
20.01.13, 21:15
ma ei viitsi sulle vastata, Fab. Feel free to vote!
Miks sa siis üldse mängid kui vastata ei viitsi? Nagu konsensus siin paar tundi tagasi leidis pole ebaaktiivsest külaelanikust mängule mingit kasu ning seda enam peaks sind hääletama.

Fabulous
20.01.13, 21:17
Ma ootaksin kogule minu & Camu vaidlusele ka teiste inimeste arvamust!

camu
20.01.13, 21:20
tahategi inward välja võtta v?
Mina ei taha. Võtaks sind.


Miks sa siis üldse mängid kui vastata ei viitsi? Nagu konsensus siin paar tundi tagasi leidis pole ebaaktiivsest külaelanikust mängule mingit kasu ning seda enam peaks sind hääletama.
Lugesin su esimest posti veidi valesti. Õigemini, sain mõttest aru veidi valesti. Seepärast ka vastukaitsele asusin.
Lauad lahti hetkel, seega ei viitsi pikalt. See, mis sa küsisid oligi tegelt veidi seotud sellega, et ma su esimest posti valesti lugesin.
Aga aktiivsuse kohta pealt. Ma usun, et olen aktiivsem olnud, kui ülejäänud 20 inimest.

camu
20.01.13, 21:22
Ahjaa, nagu näed. Teen endale ilgelt head suitsukatet ja ei hääleta enam innut.

Svenza
20.01.13, 21:22
LenC, mis seis on?

Fortune
20.01.13, 21:27
keegi võiks kokku lugeda jah hääled atm

q_q
20.01.13, 21:27
pean korra ära käima vb 10-ks tagasi ei jõua

ma võtaks svenza maha täna ja jätaks inward ellu

mul mingit tähtsat rolli pole niiet feel free to vote : )

WowAwiAA
20.01.13, 21:30
Inward minekul ja kõik paistavad rahul olevat, väljaarvatud need kel siin isiklikud asjad klaarida. Praegu on ta minemas lihtsalt ebaaktiivse mängijana ei muud. Teisel mängul paistis ta ka asjaliku lahendajana silma ja oli huntide sihtmärgiks, miks mitte siis ka siin. Sihiks nüüd päeva lõpul kedagi Inwardi surujatest, nimelt Fortune, kes sai ise hääletatud olles lihtsalt foorumist eemal, niipea kui tuli lükkas oma hääle Inward peale, kel 2 häält all ning kelle kogu patt oli sama, mida fortune ise oli teinud - võiks nagu mõistmisest siis mujale lükata või mängu süveneda.

karupoeg
20.01.13, 21:31
imo hääli võis kokku lugeda ainult host. Camu, Fab - imo võiks isikliku antipaatia hetkel kõrvale jätta ja keskenduda mängule ning analüüsida puhtalt jutu sisu, mitte esitajat.

Fortune
20.01.13, 21:34
Inward minekul ja kõik paistavad rahul olevat, väljaarvatud need kel siin isiklikud asjad klaarida. Praegu on ta minemas lihtsalt ebaaktiivse mängijana ei muud. Teisel mängul paistis ta ka asjaliku lahendajana silma ja oli huntide sihtmärgiks, miks mitte siis ka siin. Sihiks nüüd päeva lõpul kedagi Inwardi surujatest, nimelt Fortune, kes sai ise hääletatud olles lihtsalt foorumist eemal, niipea kui tuli lükkas oma hääle Inward peale, kel 2 häält all ning kelle kogu patt oli sama, mida fortune ise oli teinud - võiks nagu mõistmisest siis mujale lükata või mängu süveneda.

kuule sa võiks ise veits mängu süveneda, mu hääl on q_q peal atm.

WowAwiAA
20.01.13, 21:34
Lisan, et kuna minu hääletatud mängija praeguses pildis annab samapalju juurde, kui üldse eemal olev mängija. Ja ennist kirjutatu põhjal oleks siis parem valik.

camu
20.01.13, 21:35
imo hääli võis kokku lugeda ainult host. Camu, Fab - imo võiks isikliku antipaatia hetkel kõrvale jätta ja keskenduda mängule ning analüüsida puhtalt jutu sisu, mitte esitajat.
Ma jätsin juba.
NAgu ütlesin, hetkel raske analüüsida. Kahe mängu põhjal võib öelda, et inactive player pole siiani hunt olnd. Teiste kohta raske öelda. q_q imo selline, kellest kunagi sotti ei saa. Teiste kohta ei tea veel.

WowAwiAA
20.01.13, 21:36
kuule sa võiks ise veits mängu süveneda, mu hääl on q_q peal atm.
Siis oli see post tühja pandud kulu sessi kõrvalt, jes. EKS homme näeb.

neeme
20.01.13, 21:46
Ei viitsi täna nii pikalt süveneda.
Et inwardile konkurent saada panen oma hääle q_q peale.
Korra juba sain su maha, saan uuesti. :D

kaardimaja
20.01.13, 21:50
Imo on hetkel seis väga halb, sest inward oli pikalt kindlalt esimene ja mingit sebimist ei toimunud, et teda päästa (mida hundid oleks võinud teha maybe?) Seega mina järeldaks umbkaudselt, et ta pole hunt. Häälte counti oleks vaja, aga praegu muudan oma hääle q_q peale.

tiigrikutsu
20.01.13, 21:53
Inward minekul ja kõik paistavad rahul olevat, väljaarvatud need kel siin isiklikud asjad klaarida. Praegu on ta minemas lihtsalt ebaaktiivse mängijana ei muud. Teisel mängul paistis ta ka asjaliku lahendajana silma ja oli huntide sihtmärgiks, miks mitte siis ka siin. Sihiks nüüd päeva lõpul kedagi Inwardi surujatest, nimelt Fortune, kes sai ise hääletatud olles lihtsalt foorumist eemal, niipea kui tuli lükkas oma hääle Inward peale, kel 2 häält all ning kelle kogu patt oli sama, mida fortune ise oli teinud - võiks nagu mõistmisest siis mujale lükata või mängu süveneda.

Enamvähem samal arvamusel, inward tundub suht süütu tegelane hetkel. Jään ikkagi hetkel camu juurde kuna ta oli juba alguses juba koos svenzaga sihikul ja siis hakati seda random teemat siin üles puhuma. Aga eks näis siis, kas see on puhtalt kaitsmine või mitte, kui mind selle pärast välja võetakse siis teate keda sihikule võtta vähemalt.

camu
20.01.13, 21:54
nüüd peaks q_q juhtima vist. Eks näis. Ise ennustan, et mul pikka pidu pole sel korral ja mind ootab Inwardi saatus.

lenC
20.01.13, 21:54
üsna kiirelt loetud:

5 q_q (Maxi, Fortune, camu, neeme, kaardimaja)
4 inward (ristik, Spewmonkey, Tuul, Svenza)
3 camu (tiigrikutsu, Fabulous, donkament)
3 Fortune (-andres-, kardaanirist, WowAwiAA)
3 Svenza (Godspeed_EJ, karupoeg, q_q)
1 kaardimaja (taavi)
1 WowAwiAA (IamAllin)
1 neeme (udikaz)

Svenza
20.01.13, 21:55
q_q konkurentsitult kõige kahtlasem tüüp üldse. Läheb hääl sinna.

q_q
20.01.13, 21:59
lol kõige kahtlasem

see mäng ma obv küla ja kuna mingit rolli pole + maxi, fab ja camu tahtsid mu eelmise mängu põhjal välja võtta siis nittida ei viitsind

svenza on hunt called it first

lenC
20.01.13, 22:10
3 minutit aega PM-ida parandusi

6 q_q (Svenza, kaardimaja, neeme, camu, Fortune, Maxi)
3 camu (tiigrikutsu, donkament, Fabulous)
3 Fortune (WowAwiAA, kardaanirist, -andres-)
3 Svenza (q_q, karupoeg, Godspeed_EJ)
3 inward (Tuul, Spewmonkey, ristik)
1 neeme (udikaz)
1 WowAwiAA (IamAllin)
1 kaardimaja (taavi)

lenC
20.01.13, 22:14
q_q poodi üles, ta oli
http://foorum.pokkeriprod.com/customavatars/thumbs/avatar629_12.gif

q_q,

Sa oled leits. Lugematute moderaatorite hiired on üles öelnud, kui nad on kasutaja ajaloo alt üritanud kõiki sinu bane läbi scrollida. Viimase nädalaga sa kaotasid $5k(aga tegelt võitsid $7k *wink*), kõik on balansis. Sul ei ole mingeid võimeid. Sa esindad küla võistkonda.

lenC
20.01.13, 22:17
night-actionit ootan:

külatargalt
küla mõrtsukalt
küla inglilt
küla blokeerijalt
sarimõrtsukalt
huntide võistkonnalt
huntide spioonilt
huntide blokeerijalt
huntide 1. öö ühekordselt mõrtsukalt

Otsused tuleb saata minule privaatsõnumiga. Tähtaeg on 10:00! Kui te otsustate, et te ei soovi öösel oma võimet kasutada, siis saatke kasvõi PM-iga "-".

lenC
21.01.13, 10:49
Öösel kella kolme paiku toimub õnnetus Jõgevamaal, 44-aastase Andrei Ford Escorti löögist suri 24-aastane Aleksander. Kasutaja Spewmonkey on surnud.


Spewmonkey,

Sa oled Spewmonkey. Kuna sul on modede hulgas käpad sees ja tegelt oled sina see, kes selle foorumi niite tõmbab, siis on sul võimalus igal öösel ühe mängija käik ära blokeerida. Sa oled blokeerija ja esindad küla võistkonda.

Külapolitseinik rakendas omakohut ja kasutaja LuuK on surnud.


LuuK,

Sa oled Potsataja. Inimesed, kes sind pikemalt teavad on kursis, et tegelikult oled sa üks heatahtlik ja abivalmis inimene, aga teinekord sa suudad ikka üllatada. Siin mängus jood sa iga päev 0,5L viina ära, aga sellest jääb väheks ja on vaja autoga poodi sõita, teel suudad sa iga päev ühe inimese ära tappa. Sa oled sarimõrvar. Sa esindad neutraalset võistkonda.

Huntide ühekordne mõrtsukas eemaldas mängust kardaaniristi


kardaanirist,

Sa oled nozzu. Amatööride bandest oled sa vaat et kõige sümpaatsem kuju. Paraku oleks sa pidanud juba ammu kõrgemal mängima. Su lisavõimeks on Hulki kombel pükside katki käristamine, aga ma ei ole kindel, kuidas see sind siin mängus aitab. Sa esindad küla võistkonda.

huntide kannibalistlikest homofoobidest koosnev võistkond otsustas ära süüa kasutajad -andres- ja rasmer


rasmer ja -andres-,

Te olete pastilaa ja Pahvak. Kumb on kumb, seda ma ei tea. Keegi ei tea. Vahet nagu polegi. Te saate omavahel mänguväliselt suhelda, aga kui üks teist peaks surema, siis sureb ka teine automaatselt. Te olete armatsejad ja esindate küla võistkonda.


Mängijate nimekiri:

camu
donkament
Fabulous
Fortune
Godspeed_EJ
IamAllin
inward
kaardimaja
karupoeg
Maxi
neeme
OuMaiGaad
ristik
Svenza
taavi
tiigrikutsu
Tuul
udikaz
WowAwiAA


Samuti mainiksin ära, et mängijad ise võivad ka hääli kokku lugeda, eeldusel, et seda kuidagi tahtlikult ei manipuleerita.

ON PÄEV

lenC
21.01.13, 11:02
Kõik surnud mängijad, kes pole hundid võivad mulle PM-ida oma skype useri, on loodud chat, kus saab mängu kommenteerida.

Godspeed_EJ
21.01.13, 11:21
q_q konkurentsitult kõige kahtlasem tüüp üldse. Läheb hääl sinna.

milles q_q kahtlasena tundus? Too mõni postitus näiteks.
Endale jääb pigem mulje, et viimasel hetkel läksid ikkagi bandwagon arvamusega kaasa, et esimesel päeval kindlasti üks külaelanik välja süüa. Kuna sa oled imo hunt, siis ei pane imestama.

camu ja kaardimaja vangerdused jätsid ka päeva lõpuks kahtlase mulje.


lol kõige kahtlasem

see mäng ma obv küla ja kuna mingit rolli pole + maxi, fab ja camu tahtsid mu eelmise mängu põhjal välja võtta siis nittida ei viitsind

svenza on hunt called it first

OuMaiGaad
21.01.13, 11:44
Hommik,

Nv läks natukene pikaks, ning eile kahjuks foorumisse ei jõudnud. Vaatasin kiirelt postid üle, aga kuna oli alles esimene päev siis väga tugevaid hundi kanditaate ei oska veel välja pakkuda, vaatame mis päev toob. Godi mõttega enamvähem nõus, et ilmselt mõned hundid nende seas kes rongiga kaasa läksid ja qq välja hääletasid.

kaardimaja
21.01.13, 12:15
Tegin oma vangerduse vaid seetõttu, et imo oli päeva lõpuks kindel, et inward pole hunt (Olen valmis oma mõtet headel argumentidel muutma). Ja kuna kindlat hunti eile üldse näha ei olnud, siis oli iga järgmine mees parem välja saata, kui inward.

btw, kes see kurat nii täpselt LuuK'le luuki tõmbas?:D esimese laksuga sarimõrvar väljas, nice

Fortune
21.01.13, 12:26
q_q oleks eile end ikka kaitsta võind, kuna nkn sai teda hääletatud pooleldi sp et inwardit mitte välja hääletada. Sama hästi oleks svenza see võind olla kes need hääled oleks kogund.

Godspeed_EJ
21.01.13, 12:41
Tegin oma vangerduse vaid seetõttu, et imo oli päeva lõpuks kindel, et inward pole hunt (Olen valmis oma mõtet headel argumentidel muutma). Ja kuna kindlat hunti eile üldse näha ei olnud, siis oli iga järgmine mees parem välja saata, kui inward.

btw, kes see kurat nii täpselt LuuK'le luuki tõmbas?:D esimese laksuga sarimõrvar väljas, nice


q_q oleks eile end ikka kaitsta võind, kuna nkn sai teda hääletatud pooleldi sp et inwardit mitte välja hääletada. Sama hästi oleks svenza see võind olla kes need hääled oleks kogund.

Miks te inwardi süütuses nii kindlad olete? Kas ma olen missinud midagi?

Fortune
21.01.13, 12:48
ei ole süütuses kindel, ta pole ühtegi posti lihtsalt teind siia teemasse, keeruline mingit seisukohta võtta.

kaardimaja
21.01.13, 12:59
Mina järeldasin, et kuna inward sai "lihtsalt" 6 häält ja mitte kedagi see ei kõigutanud, siis järelikult ei saa ta hundi grupis olla. Kui ta oleks hunt, siis oleks loogiliselt hundid kedagi teist hakanud ründama ja kambaga sinna ka oma hääli andnud, et oma päästa. Obviously võisin ma eksida, kuid hetkel pole mul põhjust teistmoodi arvata.

donkament
21.01.13, 13:00
Godspeed_EJ tundub kõige kahtlasem

inward
21.01.13, 13:42
Vabandused, et esimene päev osa ei võtnud. Viibisin arvutist 2 päeva eemal, paar korda nutitelefoniga käisin foorumis. Loen teema läbi ja olen aktiivne edaspidi.

Tuul
21.01.13, 13:52
Mina järeldasin, et kuna inward sai "lihtsalt" 6 häält ja mitte kedagi see ei kõigutanud, siis järelikult ei saa ta hundi grupis olla. Kui ta oleks hunt, siis oleks loogiliselt hundid kedagi teist hakanud ründama ja kambaga sinna ka oma hääli andnud, et oma päästa. Obviously võisin ma eksida, kuid hetkel pole mul põhjust teistmoodi arvata.

Just see ju toimuski

Tuul
21.01.13, 13:57
Mina hääletan Maxi

esiteks selle lause pärast ise olen jälle fucking külaelanik, ...

Teiseks oli ta esimene, kes q_q poolt hääletas

ja kolmandaks oli tema, kes ütles, et Svenza tuleks sisse jätta, kes q_q arvates oli hunt. Samal ajal, kui Svenza väitis, et q_q on kõige kahtlasem.

ristik
21.01.13, 14:05
Hääletan camu. Mulle tundub, et üritab kangesti vett sogaseks teha siin oma närvilise jutuga. Eelmistes mängudes tundus ka, et hundid ulgusid ikka kõige kõvemini..

Fabulous
21.01.13, 14:07
camu

lenC
21.01.13, 14:09
Hääled seisuga post#147

2 camu (ristik, Fabulous)
1 Godspeed_EJ (donkament)
1 Maxi (Tuul)

Öö saabub ~8 tunni pärast.

Boldi teksti võite kasutada ainult hääletamiseks(kaasa arvatud tsitaatides)!

edit: kui keegi hääletab ja te seda tsiteerite, siis te ei pea boldi eemaldama

karupoeg
21.01.13, 14:34
ma jääks täna veel svenza peale, kuna ei ole erilist põhjust oma arvamust muuta (kirjeldatud varasemates postides). Kaardimaja, imo võivad hundid olla ka kokku leppinud, et nad vähemalt alguses ei hakka üksteist n.ö. päästma, sest siis oleks suhteliselt face up. Samas see võib olla esimese leveli mõtlemine...

Camu ja Fab on pigem kahtlased, kuid samas pelgalt selle põhjal ei tahaks nagu välja heita, sest erinevalt teistest on nad mängus sees ja võivad oma analüüsidega hilisemalt tuua meile potensiaalset kasu.

taavi
21.01.13, 14:41
Huntide ühekordne mõrtsukas eemaldas mängust kardaaniristi




ON PÄEV
Kardaaniristi ainuke postitus eile...


hääletan Fortune, sest vaiksetest mängijatest pole kasu.
Seos v liiga obv...

ristik
21.01.13, 14:43
lisaks camu ja svenza paistavad olevat vastasleerides, üks neist välja saata ja prolly 1 hunt käes.

Godspeed_EJ
21.01.13, 14:59
Mina hääletan Svenza

Jätkan eilset liini, kuna ta ei teinud midagi, et vastupidist tõestada. Tänu oma räuskamistele ja viimasel hetkel q_q hääletamisele pigem süvendas mu kahtlusi.

karupoeg
21.01.13, 15:09
Kardaaniristi ainuke postitus eile...


Seos v liiga obv...

seos on olemas jah, aga tundub justkui liiga obv...

tiigrikutsu
21.01.13, 15:12
lisaks camu ja svenza paistavad olevat vastasleerides, üks neist välja saata ja prolly 1 hunt käes.

Tundub nii jep, sellepärast jään ka oma valikule kindlaks ja valin camu. Ehk siis tuleb flip svenza ja camu vahel maybe ja saab homseks asjast sotti juba.

Svenza
21.01.13, 15:30
Ma ei oska seisukohta võtta, võtan istekoha hetkel. Ikka ihutakse hammast minu peale...

camu
21.01.13, 16:35
Võtke mind välja jah.
Ma olen suht kindel, et üks kolmest minu vastu hammast ihuvast kasutajast on hunt. Fabulous oli eile ainuke, kes inwardit kaitsma hakkas. Seega ei saa öelda küll, et keegi sõna ei võtnud inwardi teemal.

inward
21.01.13, 16:42
Nii, üritan ka midagi kirja panna. Pole just kõige kirkam kriit täna, seega analüüs võibolla kõige arusaadavam pole.

Need, kes mind eile päästa üritasid (poste tehes), tunduvad enamuses minule külad. Samas huntidel on hea vett ka segada, sest eile polnud vahet, kes meist läheb. Alguses oli hea mind ette võtta, sest olin AFK ja minu välja hääletamisest poleks saanud mingeid tagasi ulatuvaid järeldusi teha. Päeva lõpuks sobis neile q_q sama hästi või paremini, sest võttis aktiivselt sõna ja eelmisest mängust oli ju näha, et tegemist väga hea mängijaga.

Camu ja Fab sõnelus tundub lihtsalt pigem mingi omavaheline vimm. Mingeid isiklike vaidlusi selles mängus liiga hoogsalt lahendama pole mõtet hakata, külvab veel rohkem segadust. Kindel muidugi ei ole, üks neist võib siin hakata niite tõmbama küll.

Hetkel tundub kõige hundisem Fortune. Kolm readi millel tuginen: 1) Ühekordne mõrtsukas tappis kardaaniristi, sest viimane hääletas fortune, 2) Öösel tapeti -andres-, kes samuti hääletas alguses fortune, 3) hüppas kenasti kampa, et mind välja hääletada ja (#59 post) küsis q_q-lt miks ei peaks mind välja hääletama.

camu
21.01.13, 17:04
Huntide killid olid tegelt suht random imo ja ma neist mingeid suuri järeldusi ei teeks. Tundusid pigem jälgede segamisena. kardaanirist vähemalt. Head poindid inward muidugi.

IamAllin
21.01.13, 17:08
ma arvan, et kardaaniristi peeti lihtsalt liiga geaks kplaelanikuks ja Fortune hääletamisega see seotud polnud, samas kes teab...

inward
21.01.13, 17:09
Huntide killid olid tegelt suht random imo ja ma neist mingeid suuri järeldusi ei teeks. Tundusid pigem jälgede segamisena. kardaanirist vähemalt. Head poindid inward muidugi.

Seda küll, et esimese päeva hääletamine on random. Eelnevate mängude põhjal mulle siiski tundub, et kui keegi kasvõi pool kogemata hundile pihta paneb, siis süüakse ta ära. Selle järgi (kui next levelil mõelda) oligi hea nad ära tappa, sest tundusid tavalised postitajad.

Svenza
21.01.13, 17:27
Nii. Panen ka paar sõna kirja. Jõle sitt on mängu alguses kohe külaelanik olla. Kõik matsid pekstakse ühte tuppa ja hunt laseb räige kärtsu salapeeru, nii et sihuke mäda on üleval, et pane või kirves õhku rippuma. Ja nüüd külaelanikud, kõigil näod punased ees, vehivad kätega ja süüdistavad üksteist. Nüüd on vaja kõigi toasolijate trussarid üle nuusutada või vaadata kellel valged trussad, äkki jookseb pruun triip tagant. Samal ajal hunt aga itsitab pihku ja laseb tummiselt pealt ära, et sitahais veel vängem oleks.
Nagu ütles kaasaja klassik Orelipoiss : Rosoljetriip särgil, **** püksist väljas. Kuidas käitud?

inward
21.01.13, 17:30
Nii. Panen ka paar sõna kirja. Jõle sitt on mängu alguses kohe külaelanik olla. Kõik matsid pekstakse ühte tuppa ja hunt laseb räige kärtsu salapeeru, nii et sihuke mäda on üleval, et pane või kirves õhku rippuma. Ja nüüd külaelanikud, kõigil näod punased ees, vehivad kätega ja süüdistavad üksteist. Nüüd on vaja kõigi toasolijate trussarid üle nuusutada või vaadata kellel valged trussad, äkki jookseb pruun triip tagant. Samal ajal hunt aga itsitab pihku ja laseb tummiselt pealt ära, et sitahais veel vängem oleks.
Nagu ütles kaasaja klassik Orelipoiss : Rosoljetriip särgil, **** püksist väljas. Kuidas käitud?

Ja mida me nüüd külaelanikena sellest järeldama peaks ? Sama hästi oleks võinud ütlemata jätta.

Svenza
21.01.13, 17:43
Seda, et mina pole pealt ära lasnud.

inward
21.01.13, 17:52
Seda, et mina pole pealt ära lasnud.

Ma võin ju ka seda lihtsalt öelda.

karupoeg
21.01.13, 17:59
svenza laseb päevad otsa lihtsalt mäda-mäda otsa.

Nagu väike laps, kes solvudes viskab legod laiali ja karjub, et "mina teiega enam ei mängi".

Selle põhjal ei saagi muud järeldust teha, et sa oled üks huntidest, kes ei oska ennast kuidagi välja vabandada, miks ta hunt ei peaks olema. Abi ei tee ka ühelt mängijalt teiselt hüppamine (nt viimasel hetkel eile QQ-le). Nagu ka välja tuleb, eksisid...

kaardimaja
21.01.13, 18:01
Read pole ikka paigas. Hetkel tundub kõige kahtlasem Fabulous. Tundub, et ta paneb oma hääli sinna, kus neid kõige rohkem juba on, ehk püüab asja vedama saada. Ei tea, eks näeb .. algne hääl, võib veel 10 korda muutuda. Fabulouse kasuks räägib muidugi see, et camut välja ei võetud öösel... samas see oleks vb siis liiga obvious olnud. Eks näeb, kas ma astusin nüüd huntide jalgadele või mitte.

Fabulous
21.01.13, 18:09
Read pole ikka paigas. Hetkel tundub kõige kahtlasem Fabulous. Tundub, et ta paneb oma hääli sinna, kus neid kõige rohkem juba on, ehk püüab asja vedama saada. Ei tea, eks näeb .. algne hääl, võib veel 10 korda muutuda. Fabulouse kasuks räägib muidugi see, et camut välja ei võetud öösel... samas see oleks vb siis liiga obvious olnud. Eks näeb, kas ma astusin nüüd huntide jalgadele või mitte.
Elaborate?
Inward oli eile suure häälteenamusega välja minemas ning just mina olin see kes teda kaitsma hakkas ning Camu käitumises lahtlema hakkasin (kellel ei olnud sellel hetkel väga palju hääli).

OuMaiGaad
21.01.13, 18:11
Panen oma hääle Fortunei peale hetkel, kuna olen nõus inwardi välja toodud põhjustega ja kellegi postitustest midagi väga hundist just välja ei loe.

Svenza
21.01.13, 18:18
Fortune´i kahjuks räägib paraku see, et öösel killiti ära kohe see vend, kes teda mainis.

lenC
21.01.13, 18:25
Hääled seisuga post#169

3 camu (ristik, Fabulous, tiigrikutsu)
2 Svenza (karupoeg, Godspeed_EJ)
2 Fortune (OuMaiGaad, Svenza)
1 Godspeed_EJ (donkament)
1 Maxi (Tuul)
1 Fabulous (kaardimaja)


Öö saabub ~3,5 tunni pärast.

inward
21.01.13, 18:28
Hääletan Fortune.

neeme
21.01.13, 18:34
Fortune

Panen ka siis sinna, inwardi mõttekäik on üsna hea. Svenzast veel ei saa aru kas tüüp on hunt või mitte. Kaitseks ennast igaljuhul ju ühtemoodi agressiivselt - nagu ranka'gi eelmine mäng. Siukest hääle muutmist on minumeelest rohkem vaja, et erinevad mängijad satuksid rohkem ja tihedamini ohtu, tuleks testida.
________________________
Nende igasuguste tegelaste lisamine siia mängu on asja nii keeruliseks praegu ajanud minu meelest. Oleks võinud järk-järgult juurde lisada erinevaid nö karaktereid. Kõik on umbe killerid jälle ja ma jälle ilma mingi võimeta mõttetu külaelanik, kes ei viitsi isegi korralikult süveneda teemasse.

camu
21.01.13, 18:44
Hääletan Fortune.

udikaz
21.01.13, 18:53
kuna fabulous tegi esimesel päeval nii kõva häält ja nüüd täiesti vait siis see paratamatult paneb mõtlema sellele, et esimesel päeval tahtis tugeva külaelaniku maine saada ja nüüd vaikselt üritab tahaplaanile jääda. hääletan fabulous

Maxi
21.01.13, 18:54
Ma ei tea ,lugesin just tänase päeva mõttega läbi ja tekkis mõte, et mis siis kui need öised killid olid lihtsalt random.
Kõige esimene öö kui huntide spioonid ja külatargad ja muu kaader said teha päringu. Mingeid reade ei ole eks, äkki huntide spioon võttis kohe esimese nimekirjast ehk andrese, vaadati et kohe said gay loverid kätte ja easy 2 killi käes. Suht hea play oleks võtta maha siis nii kardaani kui andrese kes hääletasid fortunet, et järgmine päev teda ära linchida.
Nüüd kui ma vaatasin kes fortunet hääletasid, siis seal on nii svenza ja camu jne. Ehk põhimõtteliselt need tegelased keda ennast kahtlustatakse huntidena. Väga rahulikult tuuakse see välja et fortune hääletajad löödi maha ja ennast ta ei kaitse ja whatnot.
Kurat ei oskagi kedagi hääletada, Fortune oleks nagu see obvious valik, aga samas Camu ja Svenza on ka kahtlased. Võimalik et nad mõlemad on hundid ja hääletavad ühe hundi tanki, et hea imidž teha.

hääletan Camu

karupoeg
21.01.13, 19:02
ma ei usu, et kohe esimestel päevadel kedagi tanki lükatakse huntide endi poolt, sest seis on niigi piisavalt segane. Ma arvan, et kui praegu nende kolme inimese vahel üks välja lendab, siis on homme õhk kõvasti selgem.

donkament
21.01.13, 19:02
muudan hääle camu peale

donkament
21.01.13, 19:19
ma ei usu, et kohe esimestel päevadel kedagi tanki lükatakse huntide endi poolt, sest seis on niigi piisavalt segane. Ma arvan, et kui praegu nende kolme inimese vahel üks välja lendab, siis on homme õhk kõvasti selgem.

karupoeg ka minu jaoks üks kahtlasemaid tüüpe siin. Käib Svenzat togimas ja ülejäänud aja luurab niisama. Ja samas see post on ka selline, et ah poh kui see päev külaelanikul jälle munad maha võtame, homme jõuab asja parandada, aga kui täna hunti kätte ei saa ja külamõrvar külaelanikule otsa peale teeb, siis muutub seis hoopis kusisemaks.

camu
21.01.13, 19:21
Ma trenni ning võimalik, et tagasi ei jõua õigel ajal. Tehke normal valik.
Kaitsma ennast ei hakka, kuna mingi opositsioon on moodustunud juba minu vastu ning pole vahet, mida ütlen. See ei loe niikuinii.
Homme hakake hunte minu vastastest otsima.
Parimat!

donkament
21.01.13, 19:27
kurat, lisasin sind sellepärast, et rohkem actionit tekitada. ma muudan hääle Svenza peale

Fortune
21.01.13, 19:31
Nii, üritan ka midagi kirja panna. Pole just kõige kirkam kriit täna, seega analüüs võibolla kõige arusaadavam pole.

Need, kes mind eile päästa üritasid (poste tehes), tunduvad enamuses minule külad. Samas huntidel on hea vett ka segada, sest eile polnud vahet, kes meist läheb. Alguses oli hea mind ette võtta, sest olin AFK ja minu välja hääletamisest poleks saanud mingeid tagasi ulatuvaid järeldusi teha. Päeva lõpuks sobis neile q_q sama hästi või paremini, sest võttis aktiivselt sõna ja eelmisest mängust oli ju näha, et tegemist väga hea mängijaga.

Camu ja Fab sõnelus tundub lihtsalt pigem mingi omavaheline vimm. Mingeid isiklike vaidlusi selles mängus liiga hoogsalt lahendama pole mõtet hakata, külvab veel rohkem segadust. Kindel muidugi ei ole, üks neist võib siin hakata niite tõmbama küll.

Hetkel tundub kõige hundisem Fortune. Kolm readi millel tuginen: 1) Ühekordne mõrtsukas tappis kardaaniristi, sest viimane hääletas fortune, 2) Öösel tapeti -andres-, kes samuti hääletas alguses fortune, 3) hüppas kenasti kampa, et mind välja hääletada ja (#59 post) küsis q_q-lt miks ei peaks mind välja hääletama.

Nii hold your horses. Öised killid räägivad minu kahjuks küll, aga samas tegi andres lihtsalt ühe postituse kus tõi hääletamise põhjuseks minu ebaaktiivsuse ja kardaanirist täpselt samamoodi. Kas ma tõesti peaks 2 sellise postituse peale hirmu tundma ja kohe nad eemaldama, tõmmates kogu tähelepanu endale? Kuna mul siinkohal tõesti tõsiseid vastuargumente pole tuua, siis rõhuksin lihtsalt tõendite pealiskaudsusele ja sellele, et see oleks liiga obv käitumine ja overreactimine olukorras, kus ma tegelikult pole eriti ohus.

Inwardi rongile tulin lihtsalt sp et ta oli ka mitteaktiivne ja see oli random hääl, mida nagu näha ka pärast muutsin, sest ei näind põhjust sind välja hääletada ja panin hääle q_q-le, eesmärgiga sind päästa kusjuures ja pärast vaadata edasi. Kahjuks ta enda kaitseks midagi ei teind ja nii ta läkski.

Samas oleks võind ka svenza-le q_q asemel hääle panna, aga ei teagi miks seda ei teind. Mõtlesin ta kirjutab äkki midagi asjalikumat vahepeal, aga ei. Ta tundub kahtlane ja gut feelingu pealt praegu talle hääle, Svenza.

lenC
21.01.13, 19:35
Hääled seisuga post#181

5 Fortune (OuMaiGaad, Svenza, inward, neeme, camu)
4 camu (ristik, Fabulous, tiigrikutsu, Maxi)
4 Svenza (karupoeg, Godspeed_EJ, donkament, Fortune)
2 Fabulous (kaardimaja, udikaz)
1 Maxi (Tuul)

Öö saabub ~2,5 tunni pärast.

IamAllin
21.01.13, 19:48
imo on see fortune lugu hoopis teistmoodi, kui teie seda näete. Miks peaks Fortune kohe kardaaniristi eemaldama ning sellega tähelepanu endale tõmaba, eriti veel kui ta elu eile ohus polnud? Pigem on see huntide viis fortune süüdi lavastamiseks. Camu ja Fabi eilne vaidlus tundus kuidagi kahtlane ning kaldun arvama, et üks neist on hunt. Panen hetkel Fabulous, kuid hiljem võb see muutuda.

Tuul
21.01.13, 19:59
Mina arvan, et minu hääl läks õigesse kohta, oleks Maxi külaelanik, oleks mõni hunt ikka kaasa tulnud, kasvõi vahelduse mõttes, jään oma seisukoha juurde.

Kuna aga olen ainuke, siis pigem on hunt Svenza kui Fortune, seega muudan hääle - Svenza

Svenza
21.01.13, 20:21
Külaelaniku roll on kõige jamam siin mängus. Üks loll näitab korra näpuga ja kõik panevad kaagutades kohe järgi. Kes meil siin need kõige vaiksemad sellid on üldse? tiigrikutsu, neeme... udikaz võtab harva sõna. Pöörame pilgud ikka hiilivate vaikijate poole.

donkament
21.01.13, 20:33
Nõustun, et tuleks ajada vaiksemad ka liikvele neid süüdistades, et nad häält teeksid ja mõne teooriaga välja tuleksid, aga nii palju kui ma seda proovinud olen siiani, pole see töötanud. Praegu tundub jah huntidele parim strateegia lihtsalt vait olla ja mune lakkuda, sest praegu on mingid vaidlused juba tekkinud kus rohkem kui üks osapool on kindlasti külaelanikud.

Fabulous
21.01.13, 20:41
kuna fabulous tegi esimesel päeval nii kõva häält ja nüüd täiesti vait siis see paratamatult paneb mõtlema sellele, et esimesel päeval tahtis tugeva külaelaniku maine saada ja nüüd vaikselt üritab tahaplaanile jääda. hääletan fabulous
Ma jäin vait sellepärast, et mul sai Camuga kõik ära vaieldud, mis vaielda oli. Sellest hoolimata olen ma endiselt veendunud, et tegu on hundiga.
Samuti tundub hunt olevat veel Fortune. Kui just teised tema pealt hääli maha ei võta ning Camu enne kümmet ümber hääletab, võib üsna kindlalt olla, et nad mõlemad on hundid.

Inward ja Svenza tunduvad postituste põhjal pigem külaelanikud olevat.

Svenza
21.01.13, 21:10
Huvitav, et tiigrikutsu nii rämedalt camu pommitab. Just nagu teaks midagi.

inward
21.01.13, 21:10
imo on see fortune lugu hoopis teistmoodi, kui teie seda näete. Miks peaks Fortune kohe kardaaniristi eemaldama ning sellega tähelepanu endale tõmaba, eriti veel kui ta elu eile ohus polnud? Pigem on see huntide viis fortune süüdi lavastamiseks. Camu ja Fabi eilne vaidlus tundus kuidagi kahtlane ning kaldun arvama, et üks neist on hunt. Panen hetkel Fabulous, kuid hiljem võb see muutuda.

Teine päev on ju. Ega väga palju informatsiooni ei ole. Ma ei väidagi, et ma 100% kindel olen. Väga vabalt võib huntide advanced set up olla. Mingeid seoseid peab üritama leida, tänu sellele tõmbame mängu nö käima. Lugesin korra selle camu/fab dialoogi uuesti läbi, aga pigem tundub mulle camu seal külana ja fab üritab olla provokatiivne ja paneb segast pisut. Veider.

OuMaiGaad
21.01.13, 21:13
Camu puhul ei ole mina sugugi veendunud, et tegemist on hundiga, pigem küla. Fabiga nõus, et hunt tundub olevat fortune, jätan hääle samaks. Kõige kindlamad külaelanikud tunduvad hetkel olevat inward ja donkament. Neeme, tiigrikutsu, taavi, udikaz ja kaardimaja on täna päris vaiksed olnud, nende kohta ei oska väga midagi öelda.

lenC
21.01.13, 21:16
Hääled seisuga post#190

5 Fortune (OuMaiGaad, Svenza, inward, neeme, camu)
5 Svenza (karupoeg, Godspeed_EJ, donkament, Fortune, Tuul)
4 camu (ristik, Fabulous, tiigrikutsu, Maxi)
3 Fabulous (kaardimaja, udikaz, IamAllin)

Öö saabub ~45 minuti pärast.

Fortune
21.01.13, 21:20
imo on see fortune lugu hoopis teistmoodi, kui teie seda näete. Miks peaks Fortune kohe kardaaniristi eemaldama ning sellega tähelepanu endale tõmaba, eriti veel kui ta elu eile ohus polnud? Pigem on see huntide viis fortune süüdi lavastamiseks. Camu ja Fabi eilne vaidlus tundus kuidagi kahtlane ning kaldun arvama, et üks neist on hunt. Panen hetkel Fabulous, kuid hiljem võb see muutuda.

Tahtsin ka just sama kirjutada. Tegemist juba kolmanda mänguga ja ma arvan, et kõigile osalistele võib piisavalt respekti anda, et kui nad hundiks osutuvad, siis vaevalt esimese öö killidega endale mingitki tähelepanu üritatakse tõmmata. Seda enam, et minu vastu suunatud hääled olid lambipõhjendusega, et ma pold aktiivne ja ühtegi postitust lihtsalt teind. Mu elu pold ohus ja mul pole mingit põhjust andrese ja kardaaniristi tapmisega ennast rambivalgusesse panna.

Huntidel siin 2 teooriat suht jah, kas alguses tappa vaiksed külaelanikud, kelle tapmine neile tähelepanu ei tooks ja kui võimalik, siis viiks tähelepanu hoopis mujale nagu hetkel minu puhul. Või siis mis ma mõtlesin, et kui siin eile paar paari vaidlesid omavahel, kui mõlemad paarilised oleksid külaelanikud, siis oleks huntidel iseenesest hea üks maha koksata, sest siis jääks teine ka halba valgusesse ja suure tõenäosusega hääletataks järgmien kord välja. Pole obv küll mingi ülivettpidav teooria, aga mõte siiski. Camu ja Fab siis nt ja keegi vaidles siin veel.

Svenza kohta ma ei tea, tundub kahtlane. Miks sa viimastes postides mainid et sa küla? midagi asjalikumat äkki põhjenduseks, miks mitte sind tappa? Jätan hääle praegu sinna endiselt.

Vaiksete huntide kohta siis jah, neeme miks sul vaja mainida juba teist korda, et ei viitsi mängu süveneda, ise panid kirja ennast siia ju. Tahad näidata et su hääl tundub mingi lambivalik?

taavi
21.01.13, 21:21
Vaikseid härrasi ikka jagub, mõni pole täna veel sõnagi võtnud...

Fortune
21.01.13, 21:24
Kirjutan ühe korra üle veel, mõelge nüüd, kui ma oleks hunt, ma pold ohus ja ma ei tõmbaks nii tühja koha pealt endale nii palju tähelepanu. Samuti pole ma kindel kas svenza on hunt, aga ma ei saa oma häält atm muuta. Kellelti häid põhjuseid keda teist hääletada?

inward
21.01.13, 21:34
Nii, teine keda ma kahtlustan on Svenza. Ma üritasin lõksu seada, et äkki tuleb Fortune Svenzat kaitsma: alloleva postituse tõttu.
Paraku tundub, et mõlemad hääletasid üksteise vastu, seega fortune minule selle järgi hunt ei tundu. Muudan häält: svenza


inward võiks ennast siiski siit teemast ka mingi aeg leida, aga jah, kui ta seda ükskord teeb, siis vast asjalikult. Svenza paneb ka suht lampi siin, aga ma ei näe põhjust teda siiski veel välja hääletada. Muudan hääle q-q peale, sest mingi oh hääletan sind eelmise mängu pärast välja, mul poh ja savi ei imponeeri. Nüüd uus mäng.

neeme
21.01.13, 21:40
http://gifs.gifbin.com/032010/1268050404_struck_by_karma.gif
Tuleb togida vaikselt kedagi jälle...
Fortune posti peale ütleks niipalju, et... on võimalik, et mõtlesid ka hundid ette, et fortune saab tglt väga kergelt ühe postiga enda nö vabanduse kirja, mis on 100% usutav - ise ka usun lol. Seega ilmselt muudan hääle veel ära.

See, et camu on praegu ohus ja jättis enda kaitsmise tegelikult suht nõrgaks, öeldes ainult, et saate otsida homme nö tema killeritest hunti... hmm, jälle, mis välja lugeda sellest. Siin saab mõtlemisega ennast ikka nii over leveldada, et jah. :D Samas, keegi eelmises mängus kaitses ennast üsna samal moel ja osutus külaelanikuks, andis nö kergelt alla. Vaevalt et hunt nii kergelt ennast kätte annaks ?

Fab, ple eriti silma mulle jäänd hetkel. Aga paneks teda ka natuke rohkem ohtu praegu: Fabulous

IamAllinn kaitseb praegu fortunet, ilmselt hunt hunti nii julgeks kaitsta ei julgeks ? Niiet ise pakun, et koos nad hundid ei ole, loeks isegi sellest välja, et IamAllinn on pigem küla kui hunt, kui asub nii kaitsma kedagi.

Fortune'le - pole lihtsalt aega olnud täna/eile väga, seega pole nii lühikese ajaga jõudnud ka igat posti nii süvenenult lugeda ja nö analüüsida, millega keegi silma tahab paista.

inward
21.01.13, 21:42
See tähendab, Svenza tuleb fortune kaitsma, siis kinnitaks minu neljandat readi.


Külaelaniku roll on kõige jamam siin mängus. Üks loll näitab korra näpuga ja kõik panevad kaagutades kohe järgi. Kes meil siin need kõige vaiksemad sellid on üldse? tiigrikutsu, neeme... udikaz võtab harva sõna. Pöörame pilgud ikka hiilivate vaikijate poole.

Külaelaniku oma on just huvitav. Külatarga, hundi jms rollid peavad hakkama räigelt skeemitama, et varjata enda rolli ja täita oma eesmärki. Eelmises mängus just külatark pani mingit retarded liini, et isegi oma rolli avaldades oleks ta peaaegu välja hääletatud. Külaelanik on siiras, arutleb, viitsib postitada jne: üritab analüüsida mängu käiku ühesõnaga. Seega pigem ma praegu passiivseid kohe välja ei hääletaks.

Fabulous
21.01.13, 21:45
Nagu ma juba enne arvasin, siis Fortune pealt haktaksegi uuesti maha hääletama. Kas te tõesti ei leia, selline käitumine on veidi kahtlane?

neeme
21.01.13, 21:47
Nagu ma juba enne arvasin, siis Fortune pealt haktaksegi uuesti maha hääletama. Kas te tõesti ei leia, selline käitumine on veidi kahtlane?

Sellessuhtes on sul õigus tõesti. Täpselt minu mõte eelmises postis esimeses lõigus. Vabandus on supperhea ja usutav, ainult kas hundid läksid selle peale, et praegu kerge leida vabandus...

Fabulous
21.01.13, 21:51
Svenza on ilmselge külaelanik kuna juhul kui tegemist oleks hundiga oleks siin praeguseks hetkeks juba poolele rahvale odaga kõrva jne lubatud anda kui hääli ümber ei muuda.

Kui mind täna öösel maha peaks võetama ning Camu ja Fortune ellu jäävad teate loodetavasti vähemalt keda järgnevatel päevadel hääletada.

Svenza
21.01.13, 21:51
Hääletage mind välja jah. Ma ei oska külaelanik olla. Ebareaalselt sitt roll. Mingit funi ei ole. Lihtsalt üks rõve näägutamine.

neeme
21.01.13, 21:58
Svenza päästa ilmselt enam midagi ei saa ka. Liiga hilja... camu läks ära, ytles et vb ei jõua tagasi.
Teemat loeb, aga kirjutand veel pole. Samas on Camu hääl Fortune peal, niiet mõlemad vast ikka ei ole hundid ?

neeme
21.01.13, 21:58
Camu

Fortune
21.01.13, 21:58
Camu

lenC
21.01.13, 21:59
Hääled seisuga post#203
6 Svenza (karupoeg, Godspeed_EJ, donkament, Fortune, Tuul, inward)
5 camu (ristik, Fabulous, tiigrikutsu, Maxi, neeme)
4 Fabulous (kaardimaja, udikaz, IamAllin)
3 Fortune (OuMaiGaad, Svenza, camu)

Öö saabub ~2 minuti pärast.

camu
21.01.13, 21:59
Jätan samaks vist hääle, aga ma pole kindel kas õige käik. Võimalus oleks hetkel vist Fab välja saada. Aga ma pole kindel, et ta hunt on. Pigem lihtsalt jäärapäine.
Ma ei ole hetkel absoluutselt üheski hundis kindel.

Kiitused huntidele muidugi. Välja võetakse tasased mängijad ning külal lastakse omavahel tülli minna. Ehk siis pole ju mõtet mind või svenzat välja võtta, kui me niikuinii pildis koguaeg?

Ja ma siin teise leveli mõtlemisse ei usu. Teen ABC-d. Kui esimest mängu vaatate, siis olin seal samuti igas asjas aus.

inward
21.01.13, 21:59
Svenza on ilmselge külaelanik kuna juhul kui tegemist oleks hundiga oleks siin praeguseks hetkeks juba poolele rahvale odaga kõrva jne lubatud anda kui hääli ümber ei muuda.

Kui mind täna öösel maha peaks võetama ning Camu ja Fortune ellu jäävad teate loodetavasti vähemalt keda järgnevatel päevadel hääletada.

Kui sa külaelanik oled, siis kuidas sa saad midagi ilmselget ehk 100% väita. Eks ole näha, hääletame välja ja kui näha, et svenza on külaelanik - saab edasi mõelda, kes algselt svenzat hääletas. Kui on hunt, saab vaadata üle need postitused, kes teda kaitsma hakkasid. Svenza on ajanud terve mäng lihtsalt mingit sitta ja sõimanud kedagi jne. Suurt kasu ei ole. Ma lihtsalt eeldasin, et fortune võib hunt olla ja üritasid trappida, et svenza tuleb teda kaitsma. Kui svenza peaks külaelanik olema, siis on päris tõenäoline, et fortune on hunt. Eks siis pean mina ka hakkama tõestama, et hunt pole, aga mis teha. Praegu tundub nii.

Fabulous
21.01.13, 21:59
Kindluse mõttes, et ma ise täna enne ööd nuga ei saaks: Svenza

camu
21.01.13, 22:00
Ja kui flip siis flip, häält ma ei muuda.
Saabki chatti minna :d

lenC
21.01.13, 22:07
5 minutit aega PM-ida parandusi

6 Svenza (Fabulous, inward, Tuul, donkament, Godspeed_EJ, karupoeg)
5 camu (Fortune, neeme, Maxi, tiigrikutsu, ristik)
3 Fabulous (IamAllin, udikaz, kaardimaja)
3 Fortune (camu, Svenza, OuMaiGaad)

lenC
21.01.13, 22:13
küla poos üles Svenza

http://foorum.pokkeriprod.com/customavatars/avatar68_11.gif

Svenza,

Sa oled vsiu100. Sa saad Parki sisse ilma dokke näitamata, nice. Sa esindad küla võistkonda.


PM-i oma skype kui tahad surmachatti

lenC
21.01.13, 22:14
öökäike ootan:

külatargalt
külamõrtsukalt
inglilt
huntide tiimilt
spioonilt
huntide blokeerijalt
huntide teise öö 1x mõrtsukalt

lenC
22.01.13, 08:54
Külamõrtsukas andis kuuli neeme-le


neeme,

Sa oled Priidix. Üks parimaid nolifejaid, 250h kuus mängida pole naljaasi. Paraku oled sa liiga kiindunud liikuvatesse piltidesse, seega sa pead iga päev ühe .gif-i postitama või muidu sa sured. Sa esindad küla võistkonda.

Huntide teise öö mõrtsukas ei olnud sellega millegipärast rahul ja tappis külamõrtsuka!


taavi,

Sa oled ranka. Sinu sõna maksab kõige enam siin foorumis, mängus saad sa banida(tappa) igal öösel ühe mängija. Sa oled mõrtsukas ja sa esindad küla võistkonda.

Kambakesi sõid hundid ära Tuule

Tuul,

Sa oled ok2aa. Esiteks sa crushid pokkerit ja teiseks on su foorumigame ka täiesti respekteeritaval tasemel. Paraku on su peak läbi ja nüüd mingid lapsed jms old people boring stuff, seetõttu sul lisavõimed puuduvad. Sa esindad küla võistkonda.

PM-ige oma skype kui tahate surnud mängijate chatti.

Mängijate nimekiri:

camu
donkament
Fabulous
Fortune
Godspeed_EJ
IamAllin
inward
kaardimaja
karupoeg
Maxi
OuMaiGaad
ristik
tiigrikutsu
udikaz
WowAwiAA

On päev!

kaardimaja
22.01.13, 09:49
We are pretty much fucked.
Soulread:
Hundid on Fabulous, donkament, Maxi, Fortune, Godspeed_EJ, ristik

camu
22.01.13, 11:45
Fabulous

donkament
22.01.13, 11:48
alustan samaga mis eile GodspeedEJ

suht ptsis seis juba

camu
22.01.13, 12:00
Lugesin veits poste üle. Kurat, ma ei saa aru, kas Fab on nii tark või nii loll, aga postide järgi tundub, et ta pigem küla.
Fortune peaks olema hunt, aga mis lahe vangerdus eilses hääletuses. Svenza juhtis häältega, rahu ta põrmule, ja siis muutis fortune svenza pealt minu peale. Samas pole tal vahet, ilmselt. Pigem küla. Fab muidugi, et end sees hoida, pani svenzale lõpus. Mis ka vägagi kahtlane.

Hetkel läks kiireks. Mõtlen pärast edasi. Imo kaardimaja nimekirjas vähemalt 4 hunti. Kui Fab hunt, peab Inward ka olema. See selge.

Fabulous
22.01.13, 13:04
Ma hääletasin eile õhtul viimastel hetkel ümber enda mängus kindlustamiseks. Kuna viimase poole tunni jooksul hakkas surve järjest rohkem minu peale tulema, eeldasin ma et mulle tehakse seda, mida tehti mingil põhjusel hoopis camule. Kui ma aga oma viga märkasin oli kell juba 22 saanud ja camu peale tagasi hääletada ei saanud. Hundid ilmselt naeravad oma chatis hetkel selle vea üle, aga pole midagi teha.
Ma tean väga kui hundine selline move tundub ja seetõttu on mul üpris mõttetu siin ennast täna kaitsma hakata, et kedagi ümber veenda.

karupoeg
22.01.13, 13:19
ma ei oskagi hetkel ühest seisukohta võtta, sest minu tugev hääl oli svenza peale. Mis osutus aga valeks..
Olen hetkel tööl ning loen postitused hiljem mõttega läbi, et mingit readi saada.

inward
22.01.13, 13:31
Svenza välja hääletamine oli korralik möödalask. Ühe päeva/ööga jäime neljast külaelanikust ilma. Seis on päris nadi. Vähemalt see peaks nüüd üsna selge olema, et fortune on hunt.

Godspeed_EJ
22.01.13, 13:50
Svenzaga sai jah puusse pandud. Samas ega ta ise väga ei soodustanud oma olukorda oma mõtetute räuskamistega.

Praegu on suurimad hundi kandidaadid minu jaoks Fabulous ja Fortune. Kolmandaks tahaks sinna lisada udikaze, kes on olnud vääääga vaikne kogu mängu jooksul.
Fabulouse bandwagon hääletamine on kahtlane olenemata oma põhjendustest. Fortune kahjuks räägib esimene öö, millest tal eile õnnestus välja kangutada end.
Udikaz hoiab minu arvates liiga madalat profiili, et ta oleks neutraalne külaelanik. Esimestel päevadel oleks see arusaadav, kuna siiani on paljud aktivistid kohe maha tõmmatud, aga praegu oleks juba viimane aeg hakata hunte jahtima, kui ta ise üks nendest pole.

Fortune
22.01.13, 14:10
Svenza välja hääletamine oli korralik möödalask. Ühe päeva/ööga jäime neljast külaelanikust ilma. Seis on päris nadi. Vähemalt see peaks nüüd üsna selge olema, et fortune on hunt.

Miks see kindel peaks olema, et ma hunt olen nüüd? Svenza pealt hääletasin maha, sest ta tegi 9 minti enne eilse päeva lõppu, ei näe tal põhjust seal valetada, kuna mingit pääsemist pole tal loota ja peale seda mõtlesin teha samasuguse postituse nagu neeme tegi, aga kuna aega vähe siis ei teind, aga neeme ikkagi tegi ja nägin võimalust svenza päästa ja hääletasin camu kuna see oli ainus võimalus.

Üks asi millest ma aru ei saa on see, et fab, kes just kirjutas üks post enne, et svenza nkn raudne küla, nüüd äkitselt viimasel hetkel siis hääletab ikkagi svenza, selleks et päästa camu, kellega ta algul tuliselt vaidles? Suht sick oleks kui nad on mõlemad hundid. Hääletan hetkel Fabulous.

Fortune
22.01.13, 14:10
Fabulous

IamAllin
22.01.13, 14:15
eks ma ajan täna oma joru edasi ja ilmselt hääletan fabi poolt, aga hoian praegu veel optionid vabad.

OuMaiGaad
22.01.13, 14:23
Hetkel arvan samamoodi nagu eile ja hääletan Fortune, kuigi fab on hakanud ka päris kahtlasena tunduma juba. Vaatame mis päev toob, alati on võimalus häält muuta.

Maxi
22.01.13, 14:25
Seis on ikka väga nutune juba, hunte pole veel üldse maha saadud.
Eile hääletasin Camu, aga tema tundub siiski pigem küla eilse põhjal. See et Svenza küla oli, no ma ei tea. Ma ei suutnud päris hästi ära tajuda kui palju temast reaalset kasu oli ka, pigem külvas segadust.
Hetkel on meil 2 päeva aega midagi teha ja reaalseid kandidaate on 2, Fortune ja Fab. Mõlemad vist siiski hundid ei ole.

Hetkel siis kaks varianti Fab (Inward) ning Fortune.
Suure tõenäosusega kui Fab on hunt siis seda on ka Inward. Seega kasulikum minu arvates oleks Fabi välja hääleteda ja juhul kui tema on hunt siis Inward samuti, sealt saab juba mingeid seoseid hääletamiste jne suhtes kui ei ole siis on suht kööga kuna Fortune saame kätte, aga edasipidi eksida enam ei tohi.

hääletan Fabulous

üldiselt on siin neid kahtlaseid veelgi, aga liiga riskantne oleks vist mingi suvalise kodaniku kraesse hüpata hetkel

Järgmine mäng enam ise osa ei võta. Esimene mäng oli veel huvitav, aga selles mängus enam eriti ei viitsi kuidagi aktiivselt soneerida ja võidelda. Aega ka pole, et teemat mitu korda läbi lugeda. Kahju, sest mäng ise huvitav

tiigrikutsu
22.01.13, 15:15
Väga kahtlane, Fabulous tundub küll oma tekstiga päris küla olevat. Hoopis camu on vaikseks jäänud peale seda kui teda agaralt hääletati. Hääletan Fortune vastu kuna tema hääletas Fabu vastu ja camu poolt keegi ei hääleta ning Fabu tundub ilmselgelt küla olevat imo.

Lähen hetkel magan natuke ja õhtupoole süvenen teemasse uuesti. Võib-olla on midagi kahe silma vahele jäänud.

Fabulous
22.01.13, 15:19
Fortune

lenC
22.01.13, 15:40
Hääled seisuga post#228

4 Fabulous (kaardimaja, camu, Fortune, Maxi)
3 Fortune (OuMaiGaad, tiigrikutsu, Fabulous)
1 Godspeed_EJ (donkament)

Öö saabub ~6,5 tunni pärast.

IamAllin
22.01.13, 15:51
panen ka hetkel Fabulous

WowAwiAA
22.01.13, 15:57
Hääletan Godspeed_EJ, kes iga hommiku stateb obvioust ja siis jääb kõrvalvaatajaks. Õhtu poole püüan ka kirja panna tegelikud analüüsid mõne mängija kohta. Eile sai läpakas laiali lõhutud ja sp ei saanud kaasa rääkida.

karupoeg
22.01.13, 15:58
kas ma olen midagi maha maganud? Eile oli põhiteema svenza ja camu peal, kuidas nüüd järsku camu täiesti mängust välja on jäänud??

Minu jaoks tundub loogiliste valikutena camu ja fab. Aga ma otsustan selle üle ka pigem õhtul, kui ehk tuleb päeva jooksul veel infot juurde.

svenza teema oli vb minu bläkk ka ja sellest on üsnagi kahju.Mina ju teda algselt suruma hakkasin, kuid no tundus tõesti, et nii
on.

hetkel 32-33 tundi järjest üleval, millest u 27 veetnud tööl ning mõistus ei ole üldse selge.

Fortune
22.01.13, 16:05
kas ma olen midagi maha maganud? Eile oli põhiteema svenza ja camu peal, kuidas nüüd järsku camu täiesti mängust välja on jäänud??

Minu jaoks tundub loogiliste valikutena camu ja fab. Aga ma otsustan selle üle ka pigem õhtul, kui ehk tuleb päeva jooksul veel infot juurde.

svenza teema oli vb minu bläkk ka ja sellest on üsnagi kahju.Mina ju teda algselt suruma hakkasin, kuid no tundus tõesti, et nii
on.

hetkel 32-33 tundi järjest üleval, millest u 27 veetnud tööl ning mõistus ei ole üldse selge.

fab päästis eile camu ära kohas, kus ta väitis, et arvas et on ise ohus. Enam kahtlasemaks ei saa väga minna.

camu
22.01.13, 16:35
fab päästis eile camu ära kohas, kus ta väitis, et arvas et on ise ohus. Enam kahtlasemaks ei saa väga minna.
Ära külva segadust.
Vaikseks jäin, sest tegelesin muude asjadega ja polnud mõttega arvuti taga.
tiigrikutsu ja Fortune raudselt kahtlased.

Godspeed_EJ
22.01.13, 16:37
Hääletan Godspeed_EJ, kes iga hommiku stateb obvioust ja siis jääb kõrvalvaatajaks. Õhtu poole püüan ka kirja panna tegelikud analüüsid mõne mängija kohta. Eile sai läpakas laiali lõhutud ja sp ei saanud kaasa rääkida.

Keegi peab ju selle OBV ka ära mainima, kuna enamus ei vaevu peale viimase postituse midagi lugema. Sul on alati võimalus põhjalikud analüüsid kirjutada, kui oma läppari kokku oled pannud. Jään huviga ootama.

inward
22.01.13, 16:49
Kui Fab hunt, peab Inward ka olema. See selge.



Hetkel siis kaks varianti Fab (Inward) ning Fortune.
Suure tõenäosusega kui Fab on hunt siis seda on ka Inward. Seega kasulikum minu arvates oleks Fabi välja hääleteda ja juhul kui tema on hunt siis Inward samuti, sealt saab juba mingeid seoseid hääletamiste jne suhtes kui ei ole siis on suht kööga kuna Fortune saame kätte, aga edasipidi eksida enam ei tohi.

hääletan Fabulous


Fab on hunt, siis mina olen ka hunt. Selge nagu vesi. Miks ?


Miks see kindel peaks olema, et ma hunt olen nüüd? Svenza pealt hääletasin maha, sest ta tegi 9 minti enne eilse päeva lõppu, ei näe tal põhjust seal valetada, kuna mingit pääsemist pole tal loota ja peale seda mõtlesin teha samasuguse postituse nagu neeme tegi, aga kuna aega vähe siis ei teind, aga neeme ikkagi tegi ja nägin võimalust svenza päästa ja hääletasin camu kuna see oli ainus võimalus.

Üks asi millest ma aru ei saa on see, et fab, kes just kirjutas üks post enne, et svenza nkn raudne küla, nüüd äkitselt viimasel hetkel siis hääletab ikkagi svenza, selleks et päästa camu, kellega ta algul tuliselt vaidles? Suht sick oleks kui nad on mõlemad hundid. Hääletan hetkel Fabulous.

Fabi tegevus äratab küll kahtlust, aga enda päästmise jaoks on ennemgi külaelanikud teise küla välja hääletanud. Läks kindla peale välja. Ja nagu god ütles, siis see bandwagon fabi välja hääletamiseks täna tekitab ka kahtlusi. Fab hakkas ju Svenzat ka lõpus kaitsma - hundina üsna ohtlik tegevus, arvestades palju endal hääli on.

Siiamaani on huntidel mäng päris hästi õnnestunud, päris segaseks on asi aetud.

ristik
22.01.13, 16:58
kas ma olen midagi maha maganud? Eile oli põhiteema svenza ja camu peal, kuidas nüüd järsku camu täiesti mängust välja on jäänud??

Minu jaoks tundub loogiliste valikutena camu ja fab. Aga ma otsustan selle üle ka pigem õhtul, kui ehk tuleb päeva jooksul veel infot juurde.

svenza teema oli vb minu bläkk ka ja sellest on üsnagi kahju.Mina ju teda algselt suruma hakkasin, kuid no tundus tõesti, et nii
on.

hetkel 32-33 tundi järjest üleval, millest u 27 veetnud tööl ning mõistus ei ole üldse selge.

Täiesti nõus selle esimese poolega, jään oma eilse hääletuse peale ja hääletan camu hetkel. Mu arust tõin täiesti loogilise teooria välja ja camu enda kaitsmisega väga ei tegelenud.


Võtke mind välja jah.
Ma olen suht kindel, et üks kolmest minu vastu hammast ihuvast kasutajast on hunt. Fabulous oli eile ainuke, kes inwardit kaitsma hakkas. Seega ei saa öelda küll, et keegi sõna ei võtnud inwardi teemal.

Kole hundine tundub see post mulle. Lisaks on väga kavalalt see camu teema maha vaikitud. Pakun et täiesti teadlikult huntide poolt.

camu
22.01.13, 17:14
Ma pakun, et sa oled ühes pundis fortune ja tiigrikutsuga niikuinii. Too välja põhjused, miks ma peaksin hunt olema.

ristik
22.01.13, 17:48
Ütlesin juba, et kuigi tulistati sinu pihta igast suunast siis sa enda kaitsmisega küll ei tegelenud ja enne seda veel rääkisid väga kahtlast juttu ala et hääletage jah välja, mida rääkisid eelmisestest mängudest vist kõik hundid. Imo see võib 2 level thinking olla ja proovida süüst puhtaks saada. Kõike seda kinnitab ka see, et sind on täiesti maha vaikitud täna.

ristik
22.01.13, 17:52
Lisaks olid esimesel päeval kohe kole närviline ja üpris sogaseid teooriaid lahmisid ning lisaks sellele olid sina kangesti selle poolt et svenza tanki lükata.

camu
22.01.13, 18:01
Ma ei hääletanud isegi Svenzat mitte eile. Kustkohast ma selle poolt olin, et Svenza tanki panna?

ristik
22.01.13, 18:07
esimesel päeval näiteks

camu
22.01.13, 18:17
Sa pead ilmselt üle lugema postid uuesti.

ristik
22.01.13, 18:20
võibolla väljendasin end veidi valesti, parandan siis end: Sa olid hea meelega nõus svenza tanki lükata. Pole kindel kas see oli küla eksitamine või svenza testmini though.

inward
22.01.13, 18:40
Ega camu on ka vaikselt hundiseks muutunud, kui eelnevaid postitusi ja hääli vaadata. Kindel muidugi pole. Pole veel otsustanud, kellele hääl anda. Võibolla peaks täna fortune välja hääletama ja homme camu.

tiigrikutsu
22.01.13, 18:56
Ära külva segadust.
Vaikseks jäin, sest tegelesin muude asjadega ja polnud mõttega arvuti taga.
tiigrikutsu ja Fortune raudselt kahtlased.

(Tsitaat - Algselt postitas Spewmonkey)

Mujal uurib küll ringi, aga siin teemas ei taha senini osaleda: camu.


Sellepärast hääletasin sind esimesel päeval, teisel päeval hääletasin sellepärast, et sul olid mõned hääled ja siis järsku hakati inwardi pushima random kohast.

tiigrikutsu
22.01.13, 19:01
Esialgsed hääletajad camu vastu - 4 camu (Spewmonkey, tiigrikutsu, donkament, Svenza)
Nüüdseks on surnud svenza ja spew, hmm. Nüüdseks välja tulnud infoga võib öelda, et camu ei tundugi enam väga hundine ja jään oma häälega ikkagi Fortune juurde.

lenC
22.01.13, 19:04
Hääled seisuga post#247

4 Fabulous (kaardimaja, Fortune, Maxi, IamAllin)
4 Fortune (OuMaiGaad, tiigrikutsu, Fabulous, camu)
2 Godspeed_EJ (donkament, WowAwiAA)
1 camu (ristik)

Öö saabub ~3 tunni pärast.

donkament
22.01.13, 19:14
Esialgsed hääletajad camu vastu - 4 camu (Spewmonkey, tiigrikutsu, donkament, Svenza)
Nüüdseks on surnud svenza ja spew, hmm. Nüüdseks välja tulnud infoga võib öelda, et camu ei tundugi enam väga hundine ja jään oma häälega ikkagi Fortune juurde.

camu enamus poste on liiga külaelaniku moodi. A la polnud eile aega ja poh täna on trenn, hääletage mind välja kui tahate jne, see teebki tema hundiseks. Imo siin ühed hundisemad on veel GodspeedEJ ja karupoeg koos nendega, kes siin Fortune vs Faboulus situatsiooni on tekitanud.

donkament
22.01.13, 19:18
Lisaks veel, et millalgi võiks külatark välja tulla mõne kindla nimega, kui seostuksid ka kaasosalised. Ingel peaks ka veel elus olema, kes talle lisaks ühe öö annaks juhul kui blokeerija täna välja võetakse.