PDA

View Full Version : Ongame taasühendab kaheks jaotatud võrgustiku



Toimetaja
21.01.13, 19:01
Ongame, mis oli enne sarnaselt iPokerile kaheks jaotatud võrgustik, ühines taas üheks, kirjutab portaal pokerfuse.com (http://pokerfuse.com/news/poker-room-news/ongame-ends-tiered-player-pools-21-01/).

Varasemalt tuntumad ja suuremad Ongame pokkeritoad, nagu näiteks Betfair (praegu iPokeris) ja Betsson omasid põhivõrgust eraldatud pokkerilaudu. Nüüdseks on kõikide võrgustikus asuvate tubade mängijad ühendatud.

Ongame poolitamine viidi läbi erakordselt vaikselt – sellest ei ole teavitud kordagi. Ühinemine nii salamisi ei läinud ning esindajad on seda kinnitatud. Muudatus tõstab Ongame aktiivsust, mis langes pärast Bwini ja Betfairi lahkumist.

Codecci
21.01.13, 19:12
Kuhu Betfair läks?

Romka
21.01.13, 19:33
Betfair on iPokeris? Kurat mis ajast, ma siiamaani arvanud, et mängin ongame võrgustikus seal :confused::biggrin:.

ranka
21.01.13, 19:54
Kuna arvasin, et iPoker ja Betfairi muudatused käivad meie lugejatest suhteliselt suure tiiruga mööda, siis ei hakanud toona uudist tegema ning ei viinud end asjadega päris kurssi. Artiklis on viga. Ma ei hakka seda parandama, kuna informatsioon on juba laiali läinud. Küll aga kõik huvilised saavad täpsustavat kommentaari lugeda siit.

Süsteem siis nii, et Betfair ühines iPokeriga (suurema poolega) ja esimesed kuus kuud pakutakse teenust mõlemas võrgustikus. Pärast kuute kuud suletakse Ongame poolne tuba ning kõik mängijad viiakse üle iPokerisse.

http://pokerfuse.com/news/industry/betfair-poker-joins-ipoker-ongame-departure-expected-08-01/

Ühtlasi kustutan enda kaks eelmist kommentaari, et vähendada segadust.

Romka
21.01.13, 20:58
Eestlased saavad siis seal veel mängida huvitav? Või kuidas selle iPokeri võrgustikuga oli?

ranka
21.01.13, 21:04
Eestlased saavad siis seal veel mängida huvitav? Või kuidas selle iPokeri võrgustikuga oli?

Ma ei mängi ise Betfairis, siis ma ei saa fakte loopida, aga artikli väitel on Betfair kuus kuud multinetwork. S.t. nad opereerivad nii Ongames, kui ka iPokeris. iPokeris Eesti territorriumilt mängida ei tohiks saada.

Kuue kuu mööduses pannakse Ongame pillid kotti ja jätkatakse ainult iPokeris.

Romka
21.01.13, 23:10
Ja, hetkel veel saab aga mõtlengi seda, et 6 kuu pärast siis arvatavasti ei saa eks. Eks kandin siis rahad varsti välja.

ranka
22.01.13, 06:54
Jup. Vähemalt nii mina aru sain.