PDA

View Full Version : Pafis püstitati maailmarekord: võideti 17,8 miljonit eurot



Toimetaja
21.01.13, 20:58
Pühapäeval, 20. jaanuaril võideti Paf portaalis maailma suurim internetikasiino jackpot – 17,8 miljonit eurot. Võitjaks osutus keskealine soomlane ja võit loositi Mega Fortune mänguautomaadil.

Tegu on maailma suurima online mänguautomaadi jackpoti võiduga. Eelmine rekord pärines 2011. aasta septembrist, kui 20-aastane norralane võitis samuti Mega Fortune automaadi jackpot´i. Toona oli võidusummaks 11,7 miljonit eurot.

Viimase kahe aasta jooksul on Pafi mängijad võitnud mitu suurt jackpot´i. Alles eelmise aasta novembris läks loosi Arabian Nights mänguautomaadil 8,65 miljoni suurune peavõit (http://www.pokkeriprod.com/2012/11/27/paf-com-manguportaalis-voideti-maailma-suuruselt-teine-jackpot/). Ka siis läks võit Soome, Helsingisse.

Lisaks on välja loositud «väiksemaid» võite väärtuses 5,3 ja 6,9 miljonit eurot.Suured võidud ei ole kahandanud Pafi jackpot´e. Hetkel on ootamas õnnelikku omanikku mitmed miljonitesse eurodesse ulatuvad auhinnad, millest suurim on mänguautomaadi «Hall of Gods» 3 miljoni suurune peavõit. Paf portaali suurimaid võitjaid saab näha Pafi koduleheküljelt, mille leiad SIIT (http://record.pafpartners.com/_z3KfcvjZ5ncTOCh8AsFIQGNd7ZgqdRLk/1).

rasmer
21.01.13, 21:19
In b4 pankrot.

ranka
21.01.13, 21:28
In b4 pankrot.

Kõik need suured jackpotid on jagatud s.t. jackpotid moodustuvad mitme erineva kasiino peale ning on juba eelnevalt kokku korjatud raha. Sama nagu pokkeris BBJ. Pokkerituba ei maksa midagi välja omast taskust vaid jaotab eelnevalt mängijatel ekstra-reigi jagu kogutud raha BBJ võitjate vahel.

Tarmonator
21.01.13, 21:35
[ ] Pokkeriuudis

ranka
21.01.13, 21:47
[ ] Pokkeriuudis

Puudub kasiino uudiste alafoorum ja seda ei ole vaja aastas kahe uudise pärast, siis lisasime ka selle pokkeriuudiste sektsiooni. Pokkeri, kasiino, betting on kõik omavahel suuremal või vähemalt määral põimitud uudised ning ei ole mõtet jätta neid tegemata.

ranka
23.01.13, 12:25
Maailmarekordilise jackpot võitja: “Nüüd palkan endale personaaltreeneri”

Mida teeksid kui võidaksid pea 18 miljonit eurot? Üks õnnelik Pafi mängija võitis maailmarekordi suuruse jackpoti ja peab nüüd mõtlema, mis võiduga edasi saab.

Neljakümnendates meesterahvas Soomest võitis maailma suurima online mänguautomaatide jackpoti. Ta logis ennast www.paf.com (http://record.pafpartners.com/_z3KfcvjZ5ncTOCh8AsFIQGNd7ZgqdRLk/1) keskkonda sisse, tegi 25-sendise panuse ja oh seda õnne, sai mängitud võiduliinile pea-jackpoti kombinatsiooni, mille väärtuseks oli ligi 17.8 miljonit eurot.

Siin on intervjuu võitjaga päev peale jahmatavat rekordivõitu:

Kuidas reageerisid kui nägid, et oled selle meeletu jackpoti võitja?

«See oli täiesti ebareaalne, ma naersin ja nutsin samal ajal. On see tõepoolest tõsi, ma olin imestunud, kas see tõepoolest sai minuga juhtuda? Kõik tundus ebareaalne, ma isegi ei suuda meenutada kõike, mida mõtlesin ja tundsin. Siis helistasin oma tüdruksõbrale ja teavitasin teda hiigel-võidust. Ta rahustas mu maha, ütles mulle, et ma mõlema jalaga ikka maapeale jääksin ja oleks paigal.»

Kuidas on tunne päev pärast võitu?

«See kõik tundub ikka veel väga ebareaalne.»

Hoomad Sa kui palju raha 18 miljonit eurot on?

«See on niivõrd suur rahasumma, et selle hoomamiseks läheb mul veel aega.» (Eesti kroonides ca. 280 miljonit EEKi – tõlk.)

Tead Sa ka juba, mis võidurahaga pihta hakkad?

«Mu esimene mõte oli, et nüüd saan sugulasi aidata ja nende elu natukenegi kergemaks muuta. Seejärel otsin endale natukene kenama auto.»

Millised kogemused on Sul Paf.com mänguportaaliga?

«Pafi klient olen juba kusagil paar-kolm aastat ja enamjaolt mängis väikeste panustega. Mulle meeldivad Pafi pakutavad mängud ja tagasimakse protsent on ka väga hea..»

On Sul ka lemmikmänge?

«Tegelikult olen enamjaolt pokkerimängija, kuid nüüdsest on ka Mega Fortune üks minu suuri lemmikuid Pafis!»

Millega Sa vabal ajal tegeled?

«Ma palkan omale personaaltreeneri ja loodetavasti ajan ennast vormi.»

Potsataja
23.01.13, 12:49
Neljakümnendates meesterahval on tüdruksõber ja siis ta võidab veel min. panusega jackpoti. :p

alaska
23.01.13, 13:02
lol, ajab ennast vormi. See on nagu leiaks metsast 100 kasti viina ja hakkaks karsklaseks.

nikitheone
23.01.13, 13:52
hea võrdlus alaska :D

ranka
23.01.13, 14:14
Ja ka video


http://www.youtube.com/watch?v=IzbtNAjQMSY

tiigrikutsu
23.01.13, 15:03
Solid vend, ma lööks rõõmust ja erutusest magamistoa ukse jalaga pooleks. xd

harryahven
23.01.13, 18:00
ma võtaks püksid jalast ja rebiks pooleks

Vandalar
23.01.13, 18:29
Ma saaksin südame rabanduse ja saaksin seda raha enda raviks kasutada. Money well spent.

timz0333
24.01.13, 08:24
Ei suutnud vastu panna sry.

Ma legaliseeriks Eestis kanepi tarbimise

eddi
24.01.13, 12:45
Ei suutnud vastu panna sry.

Ma legaliseeriks Eestis kanepi tarbimise

Poliitikud ära osta ja asi moos :D sul jääb isegi alles siis suur osa sellest 17,8 miljonist. kui juba eesti poliitikute ostmiseks läheb, siis leppige juba mingi monopol ka kokku, et ainult sinul on luba, et kanepit müüa eestis. easy printingzz

Ints
24.01.13, 15:41
ma ise ühe korra mängisin seda kunagoi, sain ka mõlemad korrad sinna viimasesse faasi.
Esimene kord jäi enne noolt seisma, teinekord pärast noolt.:eek:

qbj0hn
24.01.13, 15:56
Vandalar's weed production and technology.

Monopol eesti vabariigis.

Rage
24.01.13, 15:57
ma võtaks püksid jalast ja rebiks pooleksoehh.. pisarad tulid silma naerust.. priceless post oli see..

ranka
24.01.13, 16:08
ma ise ühe korra mängisin seda kunagoi, sain ka mõlemad korrad sinna viimasesse faasi.
Esimene kord jäi enne noolt seisma, teinekord pärast noolt.:eek:

palju pappi said

Ints
24.01.13, 16:35
mai mäleta täpselt, väiksed panused olid siis need numbrid ka väiksemad seal