PDA

View Full Version : NL2 - QQ preflop , mida teha?



palokas
23.01.13, 01:18
Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2074536 (http://www.handconverter.com/hands/2074536)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN: $2.69
SB: $0.44
BB: $1.03
UTG: $3.01
Hero (CO): $3.46

Pre Flop: ($0.03) Hero is CO with Q :diamond: Q :club:
UTG raises to $0.08, Hero raises to $0.26, 3 folds, UTG raises to $0.84 hero ????

virukunn
23.01.13, 01:19
all in.

Vandalar
23.01.13, 01:23
Kindlasti fold. IMO nl2-s on juba 3b ranged enamusel villainitel niivõrd tightid, et 4bet utg-lt on sul seal enamuse ajast AA ja vahest harva ka KK vastas, seda eriti UTG-lt ja 150 bb deep. Ikka väga hea read peab olema vastase kohta, et ka nl2-s pre 150 bb effective stackiga 5b ai minna.

virukunn
23.01.13, 01:25
Kuna OP statse ei pannud siis eeldan et on vaakum ja nl2-s ma pre ei foldiks vaakumis üheski spotis 5way QQ

Vandalar
23.01.13, 01:28
Kui enamus mängijatest ei 4beti ilma AA-ta nl2-s siis miks peaks stattide puudumine ai äkki õigustama?

virukunn
23.01.13, 01:31
Mul pole nl2 kohta hetkel eriti kogemusi aga loogika ütleb, et tegu on kõige fishisema limiidiga. Seal mängib kõige rohkem halbu mängijad ja halvad mängijad teevad halbu muuve.

E: Ja ma ei usu seda et enamus mängijate 4b range on AA

7om
23.01.13, 01:44
kuna mingit infot ei ole, siis all in kohe või callin ja lähen flopis busto kui A või K eiole, kuna üldise nl2 populatsiooni vastu näeme liiga tihti seal igasugust random crappi

HerrJanks
23.01.13, 02:30
kui kardad pre sellega stackiga, siis flati

qbj0hn
23.01.13, 04:06
0.02$ on jah, aga päris nii ei ole imo, et pohhui NL2 all in.
Seal ka siiski regularid jne, vastase kohta mingit infot ka pole ja me oleme semi deep, mõelge BBds mitte dollarites.

NL5k vend kommenteeriks NL50 spotti tõenäoliselt samamoodi nagu te NL2 atm. "Lol, see ju NL50 obv bustoks".

Muidu Janksile +1, et kui ei taha ennast sellisesse olukorda panna siis parem flati see raise pre.

Ise foldiks.

camu
23.01.13, 04:07
Fold tundub vaakumis kõige parem imo. Esiteks stackid veidi sügavad, et pre stäkkida. Callida ka ei saa enam.

palokas
23.01.13, 13:51
Tänud vastuste eest , ise foldisin ja vastane ütles et AA oli .

kardaanirist
23.01.13, 14:39
hero shoveb. see on ikkagi NL2 ja 5 handed (kui keegi ei märganud). oleme natukene deep küll, aga mitte nii deep, et siin pre QQ 4beti peale maha panna.

Murdock
23.01.13, 14:57
0.02$ on jah, aga päris nii ei ole imo, et pohhui NL2 all in.

ristijeesus
23.01.13, 15:10
see on ikkagi NL2 ja 5 handed (kui keegi ei märganud)

Arvad, et nanostakes FR mängijad muudavad oma ranget vastavalt mängijate arvule?

virukunn
23.01.13, 15:31
Arvad, et nanostakes FR mängijad muudavad oma ranget vastavalt mängijate arvule?

Prolly mitte nii palju kui kõrgemal, aga kuna tegu on nl2 ja vaakumiga, siis ma lihtsalt panen QQ sisse, sest nl2s on random faktor nii suur. Sul võib seal J9o ka ära stackida kui satub mingi jorss olema - fishide protsent on ju kõige suurem seal limiidis ja enamus rege ka lekivad nagu sõel. Ei vaidle vastu et kui satub mingi 13/11 nit olema, siis fold parim.

Vandalar
23.01.13, 15:48
Asi ongi selles, et nl2 mängijatel reeglina puudub 3b bluff range ja ammugi puudub neil 4b bluff range (üldiselt) sa pmst loodad, et ta bluffib siin. Kas ta bluffib utg-lt sinu arust? Doesn't make sense ju?
Enamus nende 3b rangest on ka 4b ja 5b range ehk range millega nad iga kell valmis pre stackima. Üldine tendents on siiski see, et nad flativad väga laialt aga nad ei kompenseeri seda laia 3b ega 4b-ga ning on seepärast väga lihtsalt loetavad.
Nii, et enamuse nl2 mängijate puhul isegi kui nad on 75/56 nt ja ta 3b või 4b sind, siis on tal pea alati nuts seal ja võidki 4beti ära jätta ja lihtsalt flattida setminemise eesmärgil kui õiged oddsid saad veel.

virukunn
23.01.13, 16:12
isegi kui nad on 75/56 nt ja ta 3b või 4b sind, siis on tal pea alati nuts seal ja võidki 4beti ära jätta ja lihtsalt flattida setminemise eesmärgil kui õiged oddsid saad veel.

See on küll bullshit, fish on fish igas limiidis. Still random faktor liiga suur, et QQ foldida.

Vandalar
23.01.13, 16:21
Mängid sa nl2-te?

virukunn
23.01.13, 16:22
Mängid sa nl2-te?

Ei, sa ?

kardaanirist
23.01.13, 16:25
Arvad, et nanostakes FR mängijad muudavad oma ranget vastavalt mängijate arvule?

oleneb vastasest. mingil määral kindlasti.

timz0333
23.01.13, 17:01
Vastane võib sind siin 67s või K5o ka 4bettida sest talle tundub cool koht. Kui foldid siis ma ütleks, et mul Oli AA suited

camu
23.01.13, 17:29
Asi ongi selles, et nl2 mängijatel reeglina puudub 3b bluff range ja ammugi puudub neil 4b bluff range (üldiselt) sa pmst loodad, et ta bluffib siin. Kas ta bluffib utg-lt sinu arust? Doesn't make sense ju?
Enamus nende 3b rangest on ka 4b ja 5b range ehk range millega nad iga kell valmis pre stackima. Üldine tendents on siiski see, et nad flativad väga laialt aga nad ei kompenseeri seda laia 3b ega 4b-ga ning on seepärast väga lihtsalt loetavad.
Nii, et enamuse nl2 mängijate puhul isegi kui nad on 75/56 nt ja ta 3b või 4b sind, siis on tal pea alati nuts seal ja võidki 4beti ära jätta ja lihtsalt flattida setminemise eesmärgil kui õiged oddsid saad veel.


See on küll bullshit, fish on fish igas limiidis. Still random faktor liiga suur, et QQ foldida.
Imo vanda jutt õige. Fish võib fish olla, aga see ei tähenda, et ta sealt täiesti random kaartidega 4betiks.
Fishide populatsioon on ka päris erinev ja enamus on ikkagi preflop passiivsed calling stationid. Neid üliagrosid on vähemalt silma järgi kõvati vähem.

Vandalar
23.01.13, 17:38
Ei, sa ?

Just hiljuti veel mängisin.

kardaanirist
23.01.13, 17:47
Asi ongi selles, et nl2 mängijatel reeglina puudub 3b bluff range ja ammugi puudub neil 4b bluff range (üldiselt) sa pmst loodad, et ta bluffib siin. Kas ta bluffib utg-lt sinu arust? Doesn't make sense ju?
Enamus nende 3b rangest on ka 4b ja 5b range ehk range millega nad iga kell valmis pre stackima. Üldine tendents on siiski see, et nad flativad väga laialt aga nad ei kompenseeri seda laia 3b ega 4b-ga ning on seepärast väga lihtsalt loetavad.
Nii, et enamuse nl2 mängijate puhul isegi kui nad on 75/56 nt ja ta 3b või 4b sind, siis on tal pea alati nuts seal ja võidki 4beti ära jätta ja lihtsalt flattida setminemise eesmärgil kui õiged oddsid saad veel.

fishidel võib olla teadlikult puudub 3bet bluffrange, aga reaalselt on pooled nende 3betid for bluff (enesele teadmata). üldse ei imestaks kui siin näeksime TT/JJ, AK/AQ/AJ. imo üli easy shove siin spotis, aga vb mängud nii palju viimase paari aastaga muutunud, et enam ei ole.

edit//sinu viimase lõiguga ei nõustu üldse. kui sa 75/56 vastu foldid pre QQ ka 200bb deep, siis minu nõu oleks lihtsalt "grow a pair".

Vandalar
23.01.13, 18:26
fishidel võib olla teadlikult puudub 3bet bluffrange, aga reaalselt on pooled nende 3betid for bluff (enesele teadmata). üldse ei imestaks kui siin näeksime TT/JJ, AK/AQ/AJ. imo üli easy shove siin spotis, aga vb mängud nii palju viimase paari aastaga muutunud, et enam ei ole.

edit//sinu viimase lõiguga ei nõustu üldse. kui sa 75/56 vastu foldid pre QQ ka 200bb deep, siis minu nõu oleks lihtsalt "grow a pair".
"grow a pair" on umbes sama mõistlik "pokkerialane nõuanne" kui "tight is right" või "always raise here" või "never ever fold KK".

kardaanirist
23.01.13, 18:30
"grow a pair" on umbes sama mõistlik "pokkerialane nõuanne" kui "tight is right" või "always raise here" või "never ever fold KK".

inimesele, kes foldib pre 75/56 vastu QQ ei olegi vaja anda mõistlikku pokkerialast nõuannet. ja "never ever fold KK" on NL2s täitsa mõistlik nõuanne btw.

virukunn
23.01.13, 18:35
Imo vanda jutt õige. Fish võib fish olla, aga see ei tähenda, et ta sealt täiesti random kaartidega 4betiks.
Fishide populatsioon on ka päris erinev ja enamus on ikkagi preflop passiivsed calling stationid. Neid üliagrosid on vähemalt silma järgi kõvati vähem.

Vandalar väitis, et nl2 vaala 4b range on ülitugev. Natuke kõrgemal see küll nii ei ole. Ehk siis ta väitis, et nl2 mängivad fishid teistmoodi. Ja ei ole vahet kas on station või mitte, QQ-d ma siin spotis foldin ainult siis kui vastasel solid sample peale on 4bet üliväike või ta tõesti on väga-väga passiivne.
Nõustun kardaaniristiga.

vilistaja
23.01.13, 18:43
Vaatasin huvi pärast palju olen mina näinud NL2 Preflop all inne effective stackiga rohkem kui 100bb. Tulemus oli 65 korda ja sellest 15 korral oli laual kas KK või AA. Samuti nägin palju AJ+ ning haruldane polnud ka mingi Kx suited. Eksis ära ka paar J4o stiilis kätt.

MeelisV
23.01.13, 21:44
Ma shoveks ka pre, v.a. kui vastase kohta nii 300+ hands sample ja statsid on vastavad. Kuna tegu NL2ga, siis ei hakka seal just tihti foldima/callima.

Junken
24.01.13, 00:42
kuna mingit infot ei ole, siis all in kohe või callin ja lähen flopis busto kui A või K eiole, kuna üldise nl2 populatsiooni vastu näeme liiga tihti seal igasugust random crappi

mismõttes call pre ja kui A K floppi ei tule siis stackid. see ka kõige idiootsem move unless vastasel peaks olema see AK mida sa kardad. Samas kui sa AK peale vastase paned miks sa sisse ei taha ajada? non A K flop läheb see AA ja KK seal anyway bustoks.
Ainuke käsi mis sa võid niimodi kaasa saada on JJ TT aga kes micros 4b pre JJ TT ? Väga harv juhus. Fold ja next hand.

7om
24.01.13, 02:11
ma ju kirjutasin, et võib pre ka all in minna, olenevalt vastasest, 4bet potis fishid (ja ka osad mitte nii fishid) lähevad lolliks stackivad naked AJsootediga ka flopil eriti nl2s


ma ei pane vastast 1 käe peale vaid range peale

ja fold on lolbad sest:


Vaatasin huvi pärast palju olen mina näinud NL2 Preflop all inne effective stackiga rohkem kui 100bb. Tulemus oli 65 korda ja sellest 15 korral oli laual kas KK või AA. Samuti nägin palju AJ+ ning haruldane polnud ka mingi Kx suited. Eksis ära ka paar J4o stiilis kätt.

Junken
24.01.13, 13:45
mis range peale sa vastast paned kui sul infot vastase kohta pole?

7om
24.01.13, 15:59
niipalju on, et ta on nl2s

Mrt1989
24.01.13, 18:11
keegi üldse 4 beti suurust ka vaatas ? tundub suht lihtne fold.

WIN
27.01.13, 20:53
Ei ei ei ei saa siin niivõrd palju kaalu anda faktile, et see on NL2, fold.

AshrakWhite
27.01.13, 20:56
Ei, sa ?

proovi läheb päevaga broke kui QQ shove on igaljuhul.

mul küll zoom aga, 16 kätt sain 3x AA 1x KK 1x AK 1x AQ 5x QQ

ei viitsi rohkem kirjutada, enivei suht tight on, QQ on flip jaagud on kindel fold. AK on siuke semikas millega floppi hittida.

timz0333
27.01.13, 21:02
proovi läheb päevaga broke kui QQ shove on igaljuhul.

4 Korda lugesin aga aru ei saanud sellest lausest :/

qbj0hn
28.01.13, 00:27
"Sa kaotad ühe päevaga enda bankrolli kui lähed emanda taskupaariga enne floppi all in"

Vist.

camu
28.01.13, 02:01
"Sa kaotad ühe päevaga enda bankrolli kui lähed igaljuhul emanda taskupaariga enne floppi all in"

Vist.
FYP