PDA

View Full Version : NL100 KK triki koht!



redskruf
28.01.13, 01:25
Villasega mingit metat ei ole imo 14/11/4.1..3bet 4.2..vs. steal 3bet sb 8. 4bet 2,5 27 prosa, kuigi see vist väga palju siin ei loe.
Arvan et minu imidž tundub talle loos.
Tahaks teada kõigepealt, kas callime ja hoiame bluffid sees või kohe minek?
Ja selline vähe tähtsam, et flop on suht kindel shove?!


Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 2081406 (http://www.handconverter.com/hands/2081406)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $120.83
UTG: $96.94
UTG+1: $150.78
MP: $244.87
CO: $211.55
BTN: $178.67
SB: $101.30

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with K :heart: K :spade:
4 folds, BTN raises to $2.29, SB calls $1.79, Hero raises to $11, 1 fold, SB raises to $24, Hero calls $13

Flop: ($50.29) 5 :diamond: 8 :diamond: J :club: (2 players)
SB bets $30.00 Hero...

SANGPOMM
28.01.13, 01:51
Mina shipiks, 80bb'd juba sees ka ju.

raudtee(EST)
28.01.13, 09:25
Arvan et minu imidž tundub talle loos.
Arvestades seda, pole paha preflop veelkord otsa panna ja minek.

Aga üldiselt on see ikka väga palju kinni konkreetses vastases ja tema mõtlemisvõimes. On ta üldse võimeline mõtlema, et minu vasakul käel on agro reg, kes lightilt SQ ja seetõttu callin AA-ga btn ja SQ panen otsa. Või on tegemist standard sada lauda mängiva nitregiga, kes võtab otsuseid vastu hudi numbreid vaadates - a la see villane on blaindidel nii agro ja kütab oma TT+, AQo otsa.
Nii kuiv flop imo ei ole kindel shove. Kui arvad, et vastase ranges on kehvemad käed, mis callivad, siis parem oleks olnud juba preflop shove või 5bet, kuna samad käed oleks tõenäoliselt seal kaasa tulnud. Selline cb sizing on standard vastasel, on ta ühe tänava barreldaja? Flopis calliks, on rege kelle vastu hilisematel tänavatel ka foldiksin.

mislinn
28.01.13, 10:23
Flopis calliks, on rege kelle vastu hilisematel tänavatel ka foldiksin.

Kes need regid on kelle vastu selles spotis 54bb sisse callida ja siis turnil/riveril foldida? Makes no sense to me.

As played ma pole kindel, kas ship on parem kui call flop, call/shove turn.

Roomet
28.01.13, 10:30
Imo sellises olukorras, kus Sb ennem callib ja pärast 4b sinu squeeze, läheb ta alati bustoks pre, seega ship pre. Sinu jaoks ideaalne squeezing spott ning küllap otsustas, et tema 77-tt, aj-aq on su rangest ees ja oleks meeldevaldne tema puhul seal 4b/foldida.

Flopis betib ta päris suurelt...selle järgi eeldaks, et ta seda random jamaga ei tee, seega mingi equity tal on ja seega juba shipiks. Meie call näeks ka mõnevõrra tugevam välja seal kui ship.

redskruf
28.01.13, 10:40
Mmm..no see kaak millegiga silma torkanud pole ja ei usu mina, et ta kõige teravam. Aga kui ongi siis AA-ga siin sb callida on ikka korralik peenutsemine imo :)
Vb jh just siis peakski minema, kuna ma tundun talle loos ja mitte edasi trikitama.
Kuigi siis oli tunne ja on praegugi, et ta foldib ikkagi seal suhteliselt palju shove peale.