PDA

View Full Version : ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : 1 [2] 3 4 5

eluvend
01.02.13, 10:41
eluvend oli eile kõige vaiksem ja ei andnud isegi oma häält.

Mina? Kõige vaiksem? Tõesti?
Hääleandmine oli paras feil küll :D Tulin mingi kolmveerand 10 siia, et vaadata mis toimub ja teema oli juba lukus

donkament
01.02.13, 10:41
tere hommikust taavi

lenC
01.02.13, 11:01
ROFL. Naljakas, kuidas Luuk jälle esimese ööga luuki sai. Ja hunt ka veel.

Nüüd ma olen võrdlemisi veendunud, et q_q ja lenc on külad.

Ma ei tea, mis sinuga lahti on, aga see esimene pool on jälle superhundine. Mis puudutab teist poolt, siis eile sa olid veendunud, et üks hunt on mängijates: inward, lenC, vapsik ja q_q, täna oled võrdlemisi veendunud, et mina ja q_q ei ole hundid, mis me sellest järeldama peame?


Ma eile õhtul vaatasin, et hääled on luukil ja aviciil. Ei märganud, et ma ka flipis osalen, enne kui hilja ;)
Sa lugesid teemat vähemalt kuskil 25 minutit enne päeva lõppu, nii et seda on mul keeruline uskuda. Kui sa saaksid külameestele teha nimekirja külaelanikest/huntidest, oleks tore.

karupoeg
01.02.13, 11:07
Ma ei tea, mis sinuga lahti on, aga see esimene pool on jälle superhundine. Mis puudutab teist poolt, siis eile sa olid veendunud, et üks hunt on mängijates: inward, lenC, vapsik ja q_q, täna oled võrdlemisi veendunud, et mina ja q_q ei ole hundid, mis me sellest järeldama peame?
Sa lugesid teemat vähemalt kuskil 25 minutit enne päeva lõppu, nii et seda on mul keeruline uskuda. Kui sa saaksid külameestele teha nimekirja külaelanikest/huntidest, oleks tore.

Imo on seda suhtelsielt lihtne järeldada. Ka mina arvasin eile, et sa võid olla. Vaevalt sa aga luuki hundina hääletama hakkaksid (esimesel päeval sellsit metat ei ootaks).

karupoeg
01.02.13, 11:07
lenc, mis sa tiigrikutsust arvad? miks küla?

lenC
01.02.13, 11:10
lenc, mis sa tiigrikutsust arvad? miks küla?

tiigrikutsu - kuulsin usaldusväärsest allikast, et tegu on külaelanikuga

karupoeg
01.02.13, 11:16
on sul kellegi teise kohta ka veel usaldusväärseid allikaid?

lenC
01.02.13, 11:19
jah, aga ma otsustaks selle info endale jätta praeguseks

IamAllin
01.02.13, 11:37
Tuletan meelde, et BOLD kirja võib kasutad ainlt hääletamisel. Juhin tähelepanu post #24 ja post #254.

lenC
01.02.13, 11:37
Vabandan ette spämmi eest, aga käin lehehaaval kõik läbi ja vaatan, mis postitused tänase infoga olulisemad on. Mulle tundub, et multiquote-l on mingi limiit, seega ma käisin juba kõik korra üle, aga enamus tsitaadid kadusid ära :/


Hääletan Jmskns69, et inimene postitama panna. Ise lähen ära ja tulen alles õhtupoole (enne 21.00 kindlasti tho)
Nüüd teame, et Jmskns69 on põhimõtteliselt lockclear küla, pole küll nii oluline, aga ikkagi.

:S
Isutuba
Ei usu, et nad koos siin hundid on kuigi tihti.

lenC
01.02.13, 11:52
Viimane mäng ajasid hundid väga passiivse liini ja üldse läbivedajata ära.Esimene päev peaks olema raudne reegel, et iga teema sirvija saada ka postitama. See eeldaks, et end hetkekski ohustatult tuntakse, ehk siis 3, 4 häält järjest peale ja tulemust oodata. Minu hääl läheb Avicii
Siin algas Avicii rong, kuna tegu on selleks hetkeks suhteliselt unikaalse mõttega, siis on pigem küla, aga teades nüüd, et Avicii on suure tõenäosusega ise küla, siis ma Wow-i kuidagi clearima küll ei hakka.

Praeguseks pole siis kaks kasutajat veel midagi postitanud: kardaan ja avicii.

Luuki võiks surkida küll, tundub hundine. Samas tundub julge lüke hundi poolt, et panen ka kohe isutuba peale järgi.

Tegelikult ma kahtlustan pisut lenci ka, sest ta kargas mulle ninna. Selline kaitseraktsioon. Aga, täna tõenäoliselt ei saaks nkn inimesi kokku, et lenci välja hääletada. Teiseks, ma pole absoluutselt selles kindel. Mõne postituse põhjal ei saa midagi surmkindlat väita. Vabalt võib ka küla olla ja sellisel juhul oleks tegemist kohutava lükega. Lenc on nii või naa väärtuslik mängija, hoiaks praegu sees. Vaatame, mis sa toimetad :D
See on selline õrn pushimine ja see paistab halb inwardile minu meelest.

Läheb Avicii siis.
Eriti kui ta nüüd Aviciiga kaasa läheb

what is this. miadgi aru ei saa. kõik külaelanikud jälle üksteise kraes? muidugi huvitav oleks ju kui kolm kõige aktiivsemat oleksid hundid (q_q, vapsik, lenC). aga Avicii pole midagi veel rääkinud nii et lükkan hetkel hääle sinna.
Tõenäoliselt kõige hullem rongile hüppaja.

Kurat q_q, oli meil vaja inwardit rünnata. Nüüd ta teab, et me kas a) oleme hundid või b) tahame hunte tappa.

Ma ei ole selle story uskuja ühesõnaga, lähen tagasi inwardile
Ma otsustan minna LuuK-ilt inwardile tagasi(umbes tunniks)

Hääletan ka inwardipoolt. :D
Ja tiiger tuleb kaasa, mis on...huvitav.

lenC
01.02.13, 12:04
Sirvisin veits poste. Üldiselt olen arvamusel, et esimesel päeval ei maksa väga postide sisu isegi lugeda .. ainult vaadata hääletuste flowd. Kui esimene küla (nagunii) täna välja ära saadetakse, siis tuleb uurida, kes kuna mida postitas ja kes oli hääletustega väga rahul.

Aga, q_q kaitses minujaoks täiesti põhjuseta LuuK'i, ning siis lükkas ette "veel mitte postitanud"
Ise hääletaks hea meelega välja LuuK'i, ning kui tegemist on hundiga, siis võtaks järgmisena q_q.
Kui q_q ongi hunt, siis oleks järgmine inward
Esmapilgul tundub hea. Kui sügavamale minna, siis see punane osa on ju kahtlane. Sul oli võimalus ju ta päeva lõpus välja hääletada, mis muutus?

Fortune Miks? Ei ole midagi asjalikku täna öelnud kaasa, lihtsalt üritab kõigile näidata, et kuulub küla alla ning hoiab madalat profiili
Superkülane post.

dno ma ei usu, et inward väga hunt on praegu. Ei tundu eriti loogiline selle esimese postiga endale kohe kahtlusi peale tõmmata ja siis ülejäänd mäng neid hajutada hundina. Oleks saand ju ka palju lihtsamalt.
Midagi meelde jätmiseks. Sel hetkel oli inwardi rong legit ja LuuK-i asemel tema valimine oleks lihtne olnud.

Paneme peo käima siis:

Külaelanikud:
Jmskns69 - Olen külatark ja uurisin ta kohta esimesel ööl. Hundid nüüd arvavad, et külatargana ma seda kohe ei ütleks, aga vot leveldamise mõttes ikkagi ütlen.

Jmskns69 on 97% clear külaelanik.


hmm, tahtsin juba sind hääletada, aga see post küll hundine ei tundund. Pean kahjuks varsti ära minema ja enne tänase päeva lõppu tagasi ei jõua. Ei oska nende pläralõugade vaidluste peale siin midagi veel praegu öelda ja ma pushiks ikkagi kedagi vaikset, kuna küla peab aktiivne olema, et võita. Panen taavi peale.
Midagi meelde jätmiseks jälle.

kukud ja lenkid ja vapsikud ja inwardid pannakse esimestena nahka nkn ja siis minusugused tainamad peavad nuputama hakkama. Praegu Luuk siis peerutunde pealt.
donkament (või õigemini ta peerutunne) ka lockclear

Avicii
01.02.13, 12:12
Selleks hetkeks kui WOW mind hääletas polnd ma veel ühtegi posti teinud. Samas mulle tundub taavi ikka väga kahtlane, seoses selle eilse lõpphääletusega, samas oleks ta saanud ennast päästa hääletades mind või luuki

Avicii
01.02.13, 12:16
dvj, LuuK :D

Mind see post lööb natuke paigast? Tahatsid hääletada aga ei pannud boldina? Sinu hääl jäi lõpuks ikka minu peale. Tundub kuidagi jälgede segamisena

lenC
01.02.13, 12:19
Päris hea areng toimunud. Vapsiku mõttekäigud on päris loogilised ja head, paistab hea küla.
Kahtlane tundub hetkel Avicii, sest peale tema nime sissetoomist muutus aktiivseks ja päris ründavaks teiste suhtes.
nüüd loen teistkordselt veel teema mõttega üle...
^hunt

Aviciijep, ta ei toonud minu arust ühtegi tõestust ka välja, kus ta oli vms. :D
:D

minu arvates on hundised tiigrikutsu ning natuke ka kardaanirist.

Ei ole otsest põhjust, aga kardaaniristi post nr 87-st lõik: "what is this. miadgi aru ei saa. kõik külaelanikud jälle üksteise kraes? "
tundub pepetunde järgi väga hundine.

tiigrikutsu tundub kahtlane oma hüplemise pärast ühelt inimeselt teisele. Imo (ma ei tea, kas ma mäletan korrektselt), siis eelmine mäng oli tal suhteliselt sarnane liin, kus pani suvalt hääli, et saada "poste" ja olla teemas sees. Ise ta algataja ei ole, aga no läheb kaasa kõigega.

Minu arvates külaliikmetel ei ole otsest põhjust ühelt häälelt teisele hüpata, v.a. siis kui tahetakse kedagi survestada. Samas selline käitumine tiigrikutsu poolt ei ole survestamine vaid lihtsalt "enda märkavaks tegemine" ja kuhugi häälte panemine. Küla ei peaks suvalt panema hääli iga paari posti tagant, vaid pigem analüüsima teistepoolt öeldut. Huntidel on aga pohhui, peaasi, et hääl ei oleks endal. Seega tiigrikutsu
Külane post imo, unikaalsed mõtted nii lähedal päeva lõpule. Kardaani võin sinuga küll täna hääletada, kui ikka huvitatud oled.

Hääled seisuga post#174

4 LuuK (vapsik, lenC, kaardimaja, donkament)
4 Avicii (WowAwiAA, inward, kardaanirist, tiigrikutsu)
2 isutuba (isutuba, LuuK)
2 taavi (Fortune, Avicii)
2 tiigrikutsu (karupoeg, taavi)
1 kaardimaja (Jmskns69)
1 inward (q_q)
^et teil mu praegust posti parem lugeda oleks

Tiigrikutsu ja küla ??? Päris eriarvamusel olen sinuga selles mängus. Enne tahtsin just kopeerida tema viimased 3 postitust vist, kus ta lihtsalt lampi hääli peale kütab.
Seleta ära, mis asi on hundine postitus. Kehvad vabandused ? Isiklikult põhjendasin oma postitused selgelt ära. Ma ei midagi välja vabandama. Üldiselt ei saagi aru, miks te mind q_q-ga pushite. Tekitab pisut kahtlust küll. Samas kui te mõlemad peaksite külad olema, siis tegin järelikult halva lüke mängu alguses - st. tekitasin veel rohkem segadust küla seas.



Tiigrikutsu osas olen nõus. Ma korra mõtlesin ka, et miks kardaan nii väga surub seda külatarga asja. Justkui üritaks kuidagi tarka reaalselt välja meelitada. Aga, pigem on kardaan ka ikkagi küla, sest ta esimesed postitused vapsiku nimekirja osas, lihtsalt tunduvad küla moodi. Isiklikult ei saa ka aru selle KT leveldamise vajadusest vapsiku poolt.

See mäng tundub sinu jutt vähemalt rohkem külapojana, kui hundipojana ;).

Mäng on päris korralikult käima tõmmatud küll. Mitte midagi ei saa aru, postitusi on lihtsalt liiga palju :D.
Punasega ma ei olnud sel ajal nõus ja pole ka nüüd. Midagi meelde jätmiseks.

no vaatame

LuuK
Kind of crucial hääl, aga q_q on ainuke, keda ma 110%-vii-oma-tütar-panka-tagatiseks lockclearida ei julge LuuK-i hääletajatest(st kui vapsik oleks veel elus, siis ta oleks nii clear olnud). Aga ikkagi väga obv küla jep.

Luuk ei tundu eriti hunt mulle. Kaitsma pole tulnud ka. Aviciis pole ka kindel. Samas, ega esimese päeva järel ei oska kedagi täpselt nii või naa välja hääletada ka. Neil mõlemal olid omad kahtlased momendid.
"Ma olen hunt ja ma ei taha LuuK-i välja hääletada. Kui Avicii läheb on mul pohui, aga ma millegipärast ei imestaks kui selguks, et Avicii on külaelanik."

Ei tea, ei meeildi mulle praegu seis ... LuuK ja Avicii olid vastamisi ja liiga vähe hooliti ...

Ei tahaks küll taavit hääletada, kuna pole mingit readi, aga asju tuleb enne lõppu veel segada - taavi
meh

Avicii
01.02.13, 12:20
LuuK
POST#219

mai saa enam aru ... taavi ?
POST#231

ja lõpuks jäi sinu hääl hoopis taavi peale, see tundub ka veits sneaky

Avicii
01.02.13, 12:23
Minu arvates pressisidki hundid rohkem eile selle flipi peale, et saaks jägi segada..

eluvend
01.02.13, 12:23
^hunt



Ok, hääletage mind välja ja siis saate tõe teada. Easy game.

Avicii
01.02.13, 12:25
Ok, hääletage mind välja ja siis saate tõe teada. Easy game.
see on kuidagi väga lamp post, NO EKS TULGE JA LÖÖGE MAHA MIND SIIS? Ideaid ja mõtteid ehk? Põhjendusi?

lenC
01.02.13, 12:25
Nüüd on siis päris selge, et ma foorumit ei biidi. Eelmine mäng löödi maha, sest oli hide peale jäänud, see mäng korjasin heaga maha ja tab on mul pidevalt lahti, olen enne seda 2 korda teemat lugenud, mõlemal korral posti teinud, ikka tuldi kraesse. Ise sa ütlesid ju ära et see väga loll käik isutuba poolt, sellepärast ma teda hääletasingi.



Oli kerge terviserike, tuli sellega tegeleda.

Nõustun, kui teda surkima hakati, tuli paanika. hääletan Avicii

tehtud.
Avicii külaelanik

Tegelikult ärge hääli muutke enam. Võtame selle flipi.


Tra, Luuk kui sa küla oled, siis vaheta hääl ära. Me saame sellega kaks küla vähemalt clearida. Võtame 3way flipi.


hundid ei jätaks sellises olukorras 3way flip kui keegi hunt oleks neist


Mis wat. Kui üks neist on hunt, siis hundid hakkavad kindlalt hääli muutma. Kui ei hakka, siis huntidel on ükskõik, järelikult tegemist 3 külaga. Aga noh, külad ikkagi vahetavad nii lõpus.
http://purplejesus.files.wordpress.com/2012/09/jaguars-fan-gif.gif

taavi peaks ikka hunt olema 20 minutit teemat jälginud ja midagi pole postitanud?
2 minutit enne päeva lõppu. Peab meelde jätma.

Avicii
01.02.13, 12:28
Ok, hääletage mind välja ja siis saate tõe teada. Easy game.
vaatasin kiiruga su postida ka üle ja peale selle, et sa mind oled hääletanud ja sokkinud et hundid tagaplaanil ja hääletad hoopis rändom generaatori abiga tundud jube kahtlane

q_q
01.02.13, 12:28
pohui see 3way flip värk :D

vähemalt saime avc-lt ühe hääle ära ja tänu sellele luuki välja

eluvend
01.02.13, 12:28
Avicii on täna mängu käima saanud ja tundub täitsa normaalne külamees.
Isutuba tundus eile kahtlane, sest tegi kohe julge avalöögi, peale mida hakkasid hääled kuhjuma ja siis nagu oleks ehmatanud ja tõmmas vaikseks ära. Või kutsusid hundid ta korrale? Muidugi kahtlused võtab natuke maha see, et Luuk kohe ruttu talle hääle lükkas.

q_q
01.02.13, 12:31
lenc, inward on küla

eluvend
01.02.13, 12:32
vaatasin kiiruga su postida ka üle ja peale selle, et sa mind oled hääletanud ja sokkinud et hundid tagaplaanil ja hääletad hoopis rändom generaatori abiga tundud jube kahtlane

Ma mängin esimest korda. Et maybe tuleb vigu sisse, sorrivaan.
Nagu näed siis minu stiil pole eriti ründav, proovin pigem vaikselt analüüsides ja jälgides jõuda mingisugse veendumuseni ja siis alles tegutseda. IMO see häältega maniplueerimine vaid tekitab pingeid ja on pigem takistav kui abistav meetod.

lenC
01.02.13, 12:33
lenc, inward on küla
mhh, oleks võinud siis poisil väriseda lasknud veits

q_q
01.02.13, 12:36
mhh, oleks võinud siis poisil väriseda lasknud veits

savi see


Kind of crucial hääl, aga q_q on ainuke, keda ma 110%-vii-oma-tütar-panka-tagatiseks lockclearida ei julge LuuK-i hääletajatest(st kui vapsik oleks veel elus, siis ta oleks nii clear olnud). Aga ikkagi väga obv küla jep.

ära proovigi kahtlustada, me kolmekesi selge küla + donkament, isutuba, jmsk~ vb keegi veel pean läbi lugema

donkament
01.02.13, 12:37
Ok, hääletage mind välja ja siis saate tõe teada. Easy game.
wtf is this. seems wolfy.

Avicii
01.02.13, 12:37
no aga mingi rongi võiks liikuma panna kuhugi suunas

lenC
01.02.13, 12:40
Võiks hääletada taavit, eluvenda või kardaaniristi imo

lenC
01.02.13, 12:42
ära proovigi kahtlustada, me kolmekesi selge küla + donkament
No ok, aga eilne skalp läks ikka vapsikule. Solid triumviraat oli, aga nüüd võiks me mõlemad ise ka ühe kinni püüda, pikka pidu meil probably pole.

q_q
01.02.13, 12:46
taavi pigem küla eilse põhjal ju?

Avicii
01.02.13, 12:49
ma ootaks ka selle taaviga korraks hetkel, pigem eluvend

donkament
01.02.13, 12:50
lugesin ka kardaaniristi postid mõttega läbi ja maybe olen lenci analüüsist veits kallutatud, aga praegu tundub tõesti parim valik.

q_q
01.02.13, 12:51
taavil oli pikka aega juba enne tiigri peal hääl ja siis õhtul enam üldse e hääletanud, hundid poleks nii lasknud

väga easy oleks avc tal olnud hääletada, et "ennast" (ja luuki) päästa - obv oleks see kahtlane olnud aga parem, kui praegune outcome

IamAllin
01.02.13, 12:52
Hääled seisuga post#285

2 eluvend (isutuba, Avicii)
2 kardaanirist (lenC, donkament)


Kui olen teinud vea, siis võite PM-ida.

inward
01.02.13, 12:53
Ma ei tea, mis sinuga lahti on, aga see esimene pool on jälle superhundine. Mis puudutab teist poolt, siis eile sa olid veendunud, et üks hunt on mängijates: inward, lenC, vapsik ja q_q, täna oled võrdlemisi veendunud, et mina ja q_q ei ole hundid, mis me sellest järeldama peame?


Nagu karupoeg ka mainis, siis esimene päeva järel külaelanikud võivad hinnangud täielikult muutuda. Üritan mingi nimekirja tänase päeva jooksul teha. Päris kiire päev on jne, väga pole palju aega täna süveneda, teemat jälgida. Ma nõustun, et see mu flipi võtmise loogika ei olnud ideaalne loogika, aga see oli midagi, arvestades kuidas hääled lõpus jagunesid. Kui ma tõesti oleks tahtnud luuki päästa, siis ma poleks ju avicilt häält ära võtnudki, ega sellest rääkinud. Nõustusin ja panin viimasel hetkel q_q peale hääle.

taavi
01.02.13, 12:53
tere hommikust taavi
Tere päevast donkament.




Sa lugesid teemat vähemalt kuskil 25 minutit enne päeva lõppu, nii et seda on mul keeruline uskuda. Kui sa saaksid külameestele teha nimekirja külaelanikest/huntidest, oleks tore.

kardaanirist- küla
donkament- küla
q_q- küla/hunt
lenC- küla
Fortune- küla/hunt
Avicii- küla
eluvend- küla/hunt
inward- küla/hunt
isutuba- küla
WowAwiAA- küla
tiigikutsu- küla/hunt
karupoeg- küla
Jmskns69- küla
kaardimaja- küla/hunt

lenC
01.02.13, 12:53
taavi pigem küla eilse põhjal ju?
Minu meelest praegu most likely to flip wolf. Seda mittehääletamist vabandab ainult see välja, mis ta juhuslikult väitis. Külaelanik ei jäta seal mitte kunagi häält lükkamata. Pealegi, eilsed rongid tuleb ära resolveda lähipäevil anyway, et milleski kindel olla. Minu meelest oli selge, et anti-LuuK inimesi liikus Avicii peale, taavi peale aga not so much. vapsikul oli ka taavi #2 option veel mõni minut enne päeva lõppu ja vapsikut me usaldame, kuna ta on boss(aga ärge talle öelge, et ma nii ütlesin).

lenC
01.02.13, 12:56
a siis õhtul enam üldse e hääletanud, hundid poleks nii lasknud

Vastupidi - kui sa tead, et sa oled külaelanik, siis sa mitte kunagi ei lase ennast nii lihtsalt(ehk siis ise hääletamata) mislynchida. Ainsad erandid on need, kui sul on read, et konkureerivas rongis on külatark või muu power role mõnes keerulisemas mängus.

q_q
01.02.13, 12:56
Minu meelest praegu most likely to flip wolf. Seda mittehääletamist vabandab ainult see välja, mis ta juhuslikult väitis. Külaelanik ei jäta seal mitte kunagi häält lükkamata. Pealegi, eilsed rongid tuleb ära resolveda lähipäevil anyway, et milleski kindel olla. Minu meelest oli selge, et anti-LuuK inimesi liikus Avicii peale, taavi peale aga not so much. vapsikul oli ka taavi #2 option veel mõni minut enne päeva lõppu ja vapsikut me usaldame, kuna ta on boss(aga ärge talle öelge, et ma nii ütlesin).

lol me mõtleme nii teistmoodi kuidas küla/hunt käituks

statistiliselt suurem võimalus, et üksik külaelanik (kes vist oli ka vintis) ei pane tähele, kui see, et 3 hunti chatis ei suudaks venda hääletama panna

lenC
01.02.13, 13:00
statistiliselt suurem võimalus, et üksik külaelanik (kes vist oli ka vintis) ei pane tähele, kui see, et 3 hunti chatis ei suudaks venda hääletama panna
Ta vist mõtles vint.ee-d, kus ta mängis sudokusid :D Ma pean veits selle situatsiooni peale mõtlema, ma kahtlustan, et nad võtsid suuna, et päästame ühe selle asemel, et riskida kahe hundi kaotusega, kus reward oleks ühe päeva võitmine, dunno.

q_q
01.02.13, 13:00
Vastupidi - kui sa tead, et sa oled külaelanik, siis sa mitte kunagi ei lase ennast nii lihtsalt(ehk siis ise hääletamata) mislynchida. Ainsad erandid on need, kui sul on read, et konkureerivas rongis on külatark või muu power role mõnes keerulisemas mängus.

no mu seni kogemus siin foorumis ongi see, et külad võtavad palju vabamalt

nt svenza mitu korda pole ennast päästa üritanud. siis üks mäng iamallinn tuleb meelde, kus külana pani, et "a poh ei viitsi ma selgitama hakata" vms, jne

lenC
01.02.13, 13:03
no mu seni kogemus siin foorumis ongi see, et külad võtavad palju vabamalt

nt svenza mitu korda pole ennast päästa üritanud. siis üks mäng iamallinn tuleb meelde, kus külana pani, et "a poh ei viitsi ma selgitama hakata" vms, jne
Svenza on üldse unikaalne case ja selle viimase mängu stunti tõttu ma teda enda järgmisesse mängu ei lasekski. Ikka fucking keeurline on jälgida teemat viimased 25 minti ja mitte tajuda, et osad hääled on sinu peal.

lenC
01.02.13, 13:05
kardaanirist- küla
donkament- küla
q_q- küla/hunt
lenC- küla
Fortune- küla/hunt
Avicii- küla
eluvend- küla/hunt
inward- küla/hunt
isutuba- küla
WowAwiAA- küla
tiigikutsu- küla/hunt
karupoeg- küla
Jmskns69- küla
kaardimaja- küla/hunt
Kui juhuslikult oled mõnda mu postitust lugenud, siis kas sa ehk tead, kas on midagi, milles meie arvamused lahknevad? (va tiigrikutsu)

lenC
01.02.13, 13:12
Igatahes see vabandus on kuidagi väga mugav. Olles ise olnud nüüd kahes wolfchatis, ma olen olnud tunnistajaks igasugustele jaburatele teooriatele. Meil on ka põhjust arvata, et praegune huntide tiim on.....ütleme kogenematu. Lähen nüüd jälle teemat kaevama.

q_q
01.02.13, 13:14
nagu ma loen siis eluvend üldse ei hääletanud eile? mis sellest arvame?

Jmskns69
01.02.13, 13:18
Igatahes see vabandus on kuidagi väga mugav. Olles ise olnud nüüd kahes wolfchatis, ma olen olnud tunnistajaks igasugustele jaburatele teooriatele. Meil on ka põhjust arvata, et praegune huntide tiim on.....ütleme kogenematu. Lähen nüüd jälle teemat kaevama.

Loodame, et meie (küla) team sind täna öösel ei kaota. Peab ikka enesekindlus olema, et kolme kõrilõikajat kogenematuteks nimetada ....

:cool:

donkament
01.02.13, 13:19
Lenc läheb raudselt täna öösel. Praegu ta üritabki enda kogemuste baasil max value anda külale.

Jmskns69
01.02.13, 13:23
Lenc läheb raudselt täna öösel. Praegu ta üritabki enda kogemuste baasil max value anda külale.

Kui mina hunt oleks, siis ma leveldaks ja jätaks ta ellu eesmärgiga umbusaldust tekitada ....

:cool:

tiigrikutsu
01.02.13, 13:24
Hääletan karupoeg nii see metsa elu käib. :D

Tglt, kahtlane, miks mind pushida lampi? Jälgede segamiseks kindla küla poolt hääletada?

donkament
01.02.13, 13:25
Kui mina hunt oleks, siis ma leveldaks ja jätaks ta ellu eesmärgiga umbusaldust tekitada ....

:cool:

kahju, et sa hunt pole siis :)

Jmskns69
01.02.13, 13:31
kahju, et sa hunt pole siis :)

Aga äkki ka hundid on võimelised mõistuse häält kuulda võtma !

:cool:

lenC
01.02.13, 13:31
20:04:

Hääled seisuga post#174

4 LuuK (vapsik, lenC, kaardimaja, donkament)
4 Avicii (WowAwiAA, inward, kardaanirist, tiigrikutsu)
2 isutuba (isutuba, LuuK)
2 taavi (Fortune, Avicii)
2 tiigrikutsu (karupoeg, taavi)
1 kaardimaja (Jmskns69)
1 inward (q_q)

LuuK/Avicii/taavi

q_q-----inward->LuuK-----5/4/2
isutuba-----isutuba->taavi-----5/4/3
kaardimaja-----LuuK->taavi-----4/4/4
LuuK-----isutuba->Avicii-----4/5/4
kaardimaja-----taavi->LuuK-----5/5/3
inward-----Avicii->q_q-----5/4/3
kaardimaja-----LuuK->taavi-----4/4/4

Avicii
01.02.13, 13:34
mis sa nüüd väita tahad?

lenC
01.02.13, 13:37
No ma usun, et kaardimaja/inward/q_q olid lihtsalt segaduses külaelanikud enne öö kuulutamist. Olen kindel, et hunte me leiame Avicii rongilt. Taavi peab päris kindlasti mingi hetk ära surema, aga ehk mitte täna. kardaanirist on hea vagun praeguseks, Wow-i pean lähemalt uurima.

Kaardimajal proovin kõik eelmise mängu postid päevajooksul läbi lugeda, kuna mulle ikkagi tundub, et ta mängib teistmoodi praegu. Aga see ei ole hetkel prioriteet.

lenC
01.02.13, 13:38
mis sa nüüd väita tahad?
Tegin info veidi kiiremini loetavamaks lihtsalt.

Avicii
01.02.13, 13:40
juhul kui taavi ei ole hunt siis oli neile ju flipi mängimine väga hea jälgede segamisena

lenC
01.02.13, 13:41
Viimane mäng ajasid hundid väga passiivse liini ja üldse läbivedajata ära.Esimene päev peaks olema raudne reegel, et iga teema sirvija saada ka postitama. See eeldaks, et end hetkekski ohustatult tuntakse, ehk siis 3, 4 häält järjest peale ja tulemust oodata. Minu hääl läheb Avicii
Mis "kõik Wow-i postitused", ülaltoodud on ainuke. Mis mind murelikuks teeb, on see, et viimane aktiivsus profiilil näitab 21:15, eks siis tõenäoliselt oli ta kohal ka varem, ent ta ei otsustanud midagi postitada või häält muuta. Hundine värk.

lenC
01.02.13, 13:46
Minu meelest praegu most likely to flip wolf.
Võtan need sõnad tagasi ja olen üsna enesekindel oma Wow-i readis. Ta võib alati siia teemasse tulla ja väita, et just täpselt kell 21:10 jõudis sulgpallitrennist või kuskilt koju, aga puht tõenäosuse pealt vaadates...

Fortune
01.02.13, 13:56
tegin ka väikse analüüsi

kardaanirist - tundub hundine imo, #87 pushis q_q vapsik lenc hundikolmikut ka, aga LuuK'i hääletuste põhjal saame suht välistada selle kolmiku. Hääletas ise avicii. Huvitav on post #128, aga ma leian, et see võib olla ka hundina fishides infot, et kas vapsik on ikka kt? Ideas siinkohal?

donkament - küla, hääletas luuki

q_q - küla, hääletas luuki

lenc - küla, hääletas luuki, ei tundu lvl lüke ka kuna avicii rong talle ei meeldind

avicii - raudne küla, luuk hääletas teda

eluvend - pakun hundiks, ei hääletand esimene päev ja tundub kuidagi kahtlane

inward - küla imo

taavi - hundine, vaikne. LuuK'l oli esimene päev valida ka kellele hääl panna, siis pani avicii'le, mitte taavile. Veits lambine põhjendus küll, aga kui oligi selles flipis 2 hunti luuk ja taavi, siis imo ei tasu neil üksteist päästa, sest kui nt taavi oleks luuki päästnud, oleks me täna välja hääletand emba kumba nkn ja siis saame teada, et mõlemad oleksid hundid. Seega ei old neil midagi teha kui see 3 way flip võtta ja loota, et äkki 1 neist clearitud saab? makes sense? ja teine variant on, et ta oli lihtsalt eemal.

isutuba - raudne küla, luuk hääletas teda algul

wowawiaa - hääletas aviciit ja tegi aint 1 postituse esimene päev, igatahes väga kahtlane vend. hundikandidaat.

tiigrikutsu - tundub küll kahtlane vend, aga tema õnneks on meil siin kahtlasemaid, jääb tahaplaanile imo praegu

karupoeg - no idea? prolly küla?

jmskns69 - no idea? prolly küla?

kaardimaja - ma usun et küla, hääletas luuki algul, pärast küll hääletas taavi ka 4 peale päästes luuk'i, aga oli viimastel minutitel selle flipi tagaajamisel nii aktiivne, et ma ei usu et hunt nii teeks.

ühesõnaga minu hundikandidaadid: kardaanirist, eluvend/taavi.

Fortune
01.02.13, 13:59
wowawiaa ka hundikandidaat.

lenC
01.02.13, 14:00
jmskns69 - no idea? prolly küla?

See vend on põhimõtteliselt sama clear kui mina. Ma ei usu, et hundid vapsikut tapaks, kui ta peek mööda oleks olnud, ehk siis huntidel pidi olema külatarga-equityt. Muidu hea post, tunnen end nüüd veits mugavamalt sinu suhtes.

eluvend
01.02.13, 14:00
Kui nüüd päris aus olla, siis ma oleks hääletanud ilmselt endale kindlaks jäädes Avicii. Mulle tundub imelik hääletada kellegi teise järgi joostes ja kuna esimese päevaga rohkem välja ei mõelnud, siis tasub endale kindlaks jääda. Aga noh nagu öeldud, ei jõudnud ja isegi hästi läks seetõttu.

karupoeg
01.02.13, 14:01
Hääletan karupoeg nii see metsa elu käib. :D

Tglt, kahtlane, miks mind pushida lampi? Jälgede segamiseks kindla küla poolt hääletada?

minupoolne arvamus on põhjendatud minu eelmistes kommentaarides. Ja see on otseselt tulenev sellest, et sa muudad oma hääli kiiremini kui rikas mees naisi. Nagu ma ütlesin, siis külaliikmele selline käitumine imo ei sobi, sest selleks ei ole otsest põhjust. Miks peaks küla liige, kelle peal ei olnud otsest survet, oma hääli niimoodi vahetama? Hundil on ja poogen, sest peaaasi, et tal hääli ei ole ning postide püüdmiseks võib ju suvalt mujale lahmida. Sinu minu peale hääle lükkamine on ehe näide sellele.

Kõigi jaoks on üsna ilmselge, et ma olen küla. Miks peaksid sina (kui sa oled külaliige) tahtma mind hääletada?? mis selle põhjus on? kaasa tooks see ainult selle, et üks külaliige on vähe.

Sellises olukorras sinu "hammas hamba vastu" strateegia on kahtlane, sest 2 külaliiget ei peaks üksteisele vastu hakkama.

Lenci viide usaldusväärsele allikale tundub ka sketchy, miks ta peaks esimene päev kapist välja tulema? Samas tema hääletas Luugi poolt, seega ei tohiks ta hunt olla.

Besides, ma ei ole oma tänast häält andnud, dont sweat :)

Fortune
01.02.13, 14:01
See vend on põhimõtteliselt sama clear kui mina. Ma ei usu, et hundid vapsikut tapaks, kui ta peek mööda oleks olnud, ehk siis huntidel pidi olema külatarga-equityt. Muidu hea post, tunnen end nüüd veits mugavamalt sinu suhtes.

good point

karupoeg
01.02.13, 14:04
ning imo on kõigile teistele siinsetele jäänud see asjaolu (sinu häälte vahetamine ning selle ebakõlalisus) kahe silma vahele. Minu jaoks ei ole loogiline, et ma peaksin külaliikmena praegu kedagi lampi pushima või kellegi teise arvamus peale kohe oma häält muutma hakkama. Sina seda aga teed.

Kuna üleeile oli sünnipäev ning täna on full tähistamine, siis olen enamjaolt edasine päev eemal. 5-6 paiku kodus loen postitused üle ja annan oma lukustatud hääle

lenC
01.02.13, 14:05
Lenci viide usaldusväärsele allikale tundub ka sketchy, miks ta peaks esimene päev kapist välja tulema?
Inimesed nagu võiksid selle teema ära unustada ja tulla ikka külavõistkonda. Mina ja vapsik võime teha seda igas rollis, mis see teile nüüd ütleb? Miks me seda teeme ei peaks ju olema nii keeruline välja mõelda.

tiigrikutsu
01.02.13, 14:13
ning imo on kõigile teistele siinsetele jäänud see asjaolu (sinu häälte vahetamine ning selle ebakõlalisus) kahe silma vahele. Minu jaoks ei ole loogiline, et ma peaksin külaliikmena praegu kedagi lampi pushima või kellegi teise arvamus peale kohe oma häält muutma hakkama. Sina seda aga teed.

Kuna üleeile oli sünnipäev ning täna on full tähistamine, siis olen enamjaolt edasine päev eemal. 5-6 paiku kodus loen postitused üle ja annan oma lukustatud hääle

Häälte vahetamine on just oluline, siis saab kõiki ilusti proovile panna ja vaadata kes kuidas käitub. Lampi pickimine nagu sina teed on liht random ja võid flippama minna kuhugi. Tegelikult ma ei ole pmst eriti muutnudki hääli, seega teeb see sinu veel kahtlasemaks, aga eks näis.

Jmskns69
01.02.13, 14:17
Kuna mulle meeldivad kassid ja idanaabri suhtes ei ole ma kõige paremini meelestatud siis hääletan hetkel karupoeg

lenC
01.02.13, 14:18
Häälte vahetamine on just oluline, siis saab kõiki ilusti proovile panna ja vaadata kes kuidas käitub.
Aga räägi külale välja siis, mis sa nendest häältest õppisid:


Jumala lampi panen Fortune, no hard feelings.


Hääletan ka inwardipoolt. :D


Aviciijep, ta ei toonud minu arust ühtegi tõestust ka välja, kus ta oli vms. :D


dvj, LuuK :D

viimane on angleshoot?

karupoeg
01.02.13, 14:23
Inimesed nagu võiksid selle teema ära unustada ja tulla ikka külavõistkonda. Mina ja vapsik võime teha seda igas rollis, mis see teile nüüd ütleb? Miks me seda teeme ei peaks ju olema nii keeruline välja mõelda.

eino see selleks, saan aru jah.

Imo käin välja suht legit teooria, kuid keegi nagu isegi ei mõtle kaasa sellele. tho peamised, kes siin mõtlevad ongi lenc ja q_q.

Imo selle mängu dünaamika on veidi shity hetkel. keegi lükkab kellelegi tule peale, 10 venda jooksevad sabas iga mõtte peale. Tule all olev isik kaitseb ennast ning sellele järgneb vastus stiilis " see imo hundine".

Saan aru, et peputuuled on meil kõigil, kuid see ei oma loogikat, et keegi ründab tühja koha pealt kedagi lampi ilma argumentideta ning siis kui inimene annab lamp vastuse (sest rünnak lamp), siis peetakse ta kohe hundiks. Ja sealt hakkab see asi ketrama ja ketrama, tekitades valearusaamu, sest lähtepunkt on vale.

Ja no besides, vb ma arvan endast liiga palju, aga ma usaldan enda teooriat tiigrikutsu suhtes antud hetkel, sest see baseerub reaalselt tema actionitele , mis eelnevad enne ta ründamist, mitte pärast.

karupoeg
01.02.13, 14:26
ei, hea mäng poiste poolt, midagi ei ole öelda.
2 venda tulevad mulle peale ilma igasugu põhjuseta, toomata kasvõi ühtegi väidet, miks ma peaks hunt olema. Jääb ainult oodata, et muu rahvas kaasa jookseks, sest "liin on ju võetud".

kaardimaja
01.02.13, 14:26
Kas täna lõppeb ka päev kell 21.00?

Pole aega olnud veel poste lugeda eriti

Jmskns69
01.02.13, 14:31
ei, hea mäng poiste poolt, midagi ei ole öelda.
2 venda tulevad mulle peale ilma igasugu põhjuseta, toomata kasvõi ühtegi väidet, miks ma peaks hunt olema. Jääb ainult oodata, et muu rahvas kaasa jookseks, sest "liin on ju võetud".

Vastasseis sinu ja Tiigrikutsu vahel on minu hääle jaoks esialgu peamine põhjus kuna tema on minu jaoks palju külam kui sina !

8=)

q_q
01.02.13, 14:32
tiigril tundub, et teine liin kui eelmine mäng hundina

lenC
01.02.13, 14:36
Karupoeg,

Koht kus sina valesti minu meelest mõtled, on see, et sa tunned, et su ainuke eesmärk on hunte tappa. Ei ole, su eesmärk peaks olema ka end küla silmis ära clearida. Selle asemel, et öelda "ma ei taha lenci kuulata", sa võid öelda "mulle ei meeldi Avicii rong, usun, et tiigrikutsu on parem, sest a, b ja c". Minu strateegia ongi inimesi küsitleda, vaadata, mis nad vastavad ja mis tooniga. Õhtuti aga tuleks inimesi selgelt panna valikute ette ja seda tagantjärgi analüüsida. Ehk siis kui tundub, et keegi ei ole huvitatud tiigrikutsu üles poomisest(mina peaksin ainuke inimene olema, kes on sellele kardinaalselt vastu fwiw), siis sa võiksid oma valiku teha ülejäänute populaarsete rongide hulgast. Mina, q_q ja donkament tegime selle valiku ja seetõttu me oleme ka clearid. See annab meile õiguse ehitada üles tänased rongid ja panna inimesed taaskord valikute ette, aga loomulikult on kõikide teiste input siinkohal teretulnud ja kui seda ei järgita, siis vähemalt kuulatakse.

q_q
01.02.13, 14:36
kaardimaja-----LuuK->taavi-----4/4/4
LuuK-----isutuba->Avicii-----4/5/4
kaardimaja-----taavi->LuuK-----5/5/3
inward-----Avicii->q_q-----5/4/3
kaardimaja-----LuuK->taavi-----4/4/4

kaardimaja, miks sa eile nii hääli muutsid?

Fortune
01.02.13, 14:37
hääletan kardaanirist, eelmsies postis toodud põhjuste tõttu.

lenC
01.02.13, 14:38
Ja mul on kahju teatada, et taavi on siin vahepeal jälle lugemas käinud. Enda viimasele küsimusele ma ei ole mingit vastust saanud, nii et asi haiseb.

Fortune
01.02.13, 14:38
tiigril tundub, et teine liin kui eelmine mäng hundina
ta tundub suht jah nagu mina eelmine mäng ehk siis segaduses külaelanik, kes hüppab häältega koguaeg.

isutuba
01.02.13, 14:39
Päev lõppeb pühapäeval 10.30 am i right or wrong?

q_q
01.02.13, 14:41
Päev lõppeb pühapäeval 10.30 am i right or wrong?

wrong

lenC
01.02.13, 14:42
Päev lõppeb pühapäeval 10.30 am i right or wrong?
Ma saan aru, et reedest pühapäevani algavad päevad 10:30 ja ikka mängupäev=reaalne päev

tiigrikutsu
01.02.13, 14:44
Aga räägi külale välja siis, mis sa nendest häältest õppisid:
viimane on angleshoot?

Viimasega läksin kaasa jep, ei olnud aega süveneda.


Avicii tundub kahtlane aga samas, miks ta pidi eile võtma flipi? Vb liht pidi ära minema või ei taju mängu eriti veel.
Fortune oli lampi obv, et näha kuidas ta actib, aga kuna seis muutus kiirelt ja mul oli tegemist õhtul siis jäigi readimine pooleli.
Praegu ka söön ja siis varsti eemale, pole väga aega asjasse süveneda aga olen abiks siis väiksemate teooriatega.

IamAllin
01.02.13, 14:46
Hääled seisuga post#335

3 kardaanirist (lenC, donkament, Fortune)
2 eluvend (isutuba, Avicii)
2 karupoeg (tiigrikutsu, Jmskns69)
1 donkament (taavi)

Kui olen teinud vea, siis võite PM-ida.

Reedest pühapäevani hakkab mäng 10:30 ( täna pidid kahjuks 7:30 alustama). Öö algab 21.00 nagu tavaliselt.

isutuba
01.02.13, 14:46
fk ma ei oska multi quotida,help please

q_q
01.02.13, 14:47
fk ma ei oska multi quotida,help please

posti all kõige paremal olev nupp

lenC
01.02.13, 14:47
WowAwiAA


fk ma ei oska multi quotida,help please
Vajuta neid plussmärgikesi, viimase juures pane lihtsalt "reply with quote" ja siis nad on kõik olemas

isutuba
01.02.13, 14:48
Ma saan aru, et reedest pühapäevani algavad päevad 10:30 ja ikka mängupäev=reaalne päev
that sucks,täna õhtu/homme koomas ja homme vist ei jõua foorumisse

q_q
01.02.13, 14:49
1. kardaanirist

7. eluvend

9. taavi

11. WowAwiAA

15. kaardimaja

siit ma võtaks kellegi maha. kuid taavi ja kaardimaja unlikely, et mõlemad hundid eilsete häälte muutuste põhjal

q_q
01.02.13, 14:51
lähme WowAwiAA siis

WowAwiAA
01.02.13, 14:56
Eile õhtul ei postitanud enam, sest kui koguseeaeg teemat ei jälgi ja märkmeid ei tee siis ühe momendiga ei võta iseenda jaokski kõike kokku veel vähem suudad selle kirja panna teiste jaoks. Häält ei osanud ma kuhugi muuta, olin ka tunni kukkumisel alles teemat lugemas ja "möh"-itamas. Juhtus ka eelmine mäng, kui olin lugemas alles kui hääletati svenza välja ning siis tunni lõpul sain loetud ja sain aru, et oleksin tahtnud asja muuta. Ning kui Lenc tõi päeva lõpetus postis välja, et ootab parandusi siis küsisin veel PM teel järgi kas tohin posti muuta.

Inward on kas hunt või võtab ta tõesti seda praegust mängu väga lebolt. Temalt on pidevat postitamist näha, kuid ainult mingit takkakiitmist. Ainus koht kuhu maandus oli Avicii ja päeva lõpuks sealt Q_Q peale. Üldine postitamismuster aga väga random, kas teretab kedagi või random küsimused random kohas. Toob välja kes postitanud pole, kes kui hästi mängib. Tema põhjenduses algsele nõmedale isutuba peale hääletamisel esimene hommik. Päeva lõpus ilmub isutuba kes oma listis Inward kindlaks külaks toob. Ja samuti Fortune, kes eile õhtul jäi mulle silma igasuguse rongiga kaasaminemisel. Fortune küla tõestuseks toob posti #81 ja #100 kus FOrtune räägib midagi juhuslikku eelmisest mängust ja siis seda, et küla aktiivne olema peab. See esimene hääletus kus isutuba läheb hääeletab ennast ning Inward ja Luuk takkajärgi tundus kahtlane. Nüüd täna tõi Fortune selle ka kohe välja, et isutuba raudne küla kuna Luuk algul teda hääletas. Samuti Fortune confirmib nad mõlemad enda listis. Minu silmis neist ükski tegelane 100% lähedale külana ei tundu. Teine variant oleks siis tõesti see vaiksete punt, taavi ja kardaanirist ning keegi veel seal otsas. Eluvend tundub lihtsalt algaja, kes on varasemaid mänge kõrvalt
näinud ja siis teeb kõike mis näinud on ilma enda peaga mõtlemata. Kohalikust loomaaiast karupoeg ja tiigrikutsu praegu midagi arvata ei oska. Lenc paistab obv. küla, mängu läbivedaja olevat. Donkament ei oska midagi arvata, eelmine mäng pidasin teda kindlaks külaks ning oli sarnane muster kui seekord. Donkamenti aga kellegagi siduda ei oskaks, ainult selle põhi vedaja grupiga, kes kõik külad tunduvad, niiet donkament ka äkki ehk külaks. Jmskns69 on küsimärgi all, väga veidrad
postid siiamaani. Luuk ja Avicii lõpu postide puhul ka vennad hundid ei paista, kasuvennad ehk veel aga...

Igatahes täna on hea võimalus, et ei jõua ka enne päeva lõppu tagasi ning postitada enam ei saa. Teen praegu ühe suitsu ja mõtlen siis kellele oma jääva hääle annan.

isutuba
01.02.13, 15:00
Nii,ma peaks 99% küla olema teie silmis,arvestades mu esimest retarded posti mille peale Luuk mulle kohe kaela hüppas + ma olin alati seda meelt ,et luuk on pigem hunt,hääle panin taavile Lenci soovitusel mitu rongi moodustada ja hääli balansseerida.

Lenc -küla-aktiivne,head ja loogilised postid/argumendid
vapsik-algsed postid tundusid külana,külatarga post nagu wtf? +100% kedagi külana claimida,võimatu.
inward-küla-
q_q-hunt-ei meeldi su postid ,usun et oled aktiivne hunt
donkament-küla
Luuk-Hunt/küla i dont know pigem siiski hunt
taavi-hunt
Wowawiaa-küla
eluvend-#73
tiigrikutsu-hunt,#110 pushib inwardid ,mulle tundub inward külana
karupoeg-küla
avicii-hunt-why not?
Jmskns69-küla,#37
kaardanist-küla #87,#147 meeldis mulle,point makes sence ja ei tundu ise hunt olevat
fortune-küla,#81,#100
kaardimaja-#122 tundub külana,voting patern Luuk-q_Q-inward,hundina annaks see post liiga palju infot kui ise on välja langenud ja nendest nimedest kahtlustan ise ainult ühte
ei jõuagi midagi rohkem lisada,esimesel päeval ei saagi midagi teada,nimede taga on ka random postid mille järgi mulle tundus,kas siis küla või hunt


3 nendest ikka küla ei ole ,nii tuimalt lasevad kõik külad ennast välja hääletada? ok luuk tegi veel lõpus häält aga see võis ka olla selleks ,et ennast päästa.

WowAwiAA
01.02.13, 15:02
Sellest kaasaminemisest tea ma midagi arvata, kuid arusaamatuks jääb see et tõite kaardimaja plaanile, kes koos Lenciga eile tegelik Luuk liini vedaja oli. Mina panen oma tänase tõenäoliselt lõpliku hääle Isutuba peale.

q_q
01.02.13, 15:03
isutuba on wasted hääl ta ei lähe välja täna

karupoeg
01.02.13, 15:05
Lenc,
su jutt on enamjaolt arusaadav, kuid see "pead ennast ära clearime küla ees". Ausalt öeldes mul ei ole midagi clearida ju?

Mul oma arvamus olemas (tho nõustun sinu väitega, et vb natuke töötab küla üldeesmärgile vastu).

Mind on rünnanud tiigrikutsu põhjusel, et "hammas hamba vastu" ning jmskns69, kes ütleb järgneva:
"Vastasseis sinu ja Tiigrikutsu vahel on minu hääle jaoks esialgu peamine põhjus kuna tema on minu jaoks palju külam kui sina !"

Ütle mulle, Lenc, mida ma siin clearin?

Minu arvamus on lahti seletatud kahes a4 essees, samal ajal kui tiigrikutsu paneb huupi iga päev 5 nime (millele juhtisid tähelepanu muuseas ka sina). Hää küll, loogiliselt võttes on täiesti arusaadav, et rünnatakse inimest, kes sind ründab.

Jmskns69 jääb aga täiesti arusaamatuks, eriti väide, et "tiigrikutsu tundub rohkem küla kui mina". mismoodi??

Ehk siis. cleariksin ennast hea meelega kui teaksin, milles ja miks mind süüdistatakse.

q_q
01.02.13, 15:09
Sellest kaasaminemisest tea ma midagi arvata, kuid arusaamatuks jääb see et tõite kaardimaja plaanile, kes koos Lenciga eile tegelik Luuk liini vedaja oli.

nope. vapsik pani luuk, siis lenc. siis lenc võttis ära ja siis alles kaardimaja pani luuk ning pärast võttis ära

kuid üldiselt yep, vapsik ka ütles, et kaardimaja küla thought processiga

karupoeg
01.02.13, 15:09
besides, ma ei ole kindel su rongideteoorias, sest rongi veavad vedurid ning samahästi võivad need vedurid olla hundid.

Imo on hea, kui keegi mõtleb ka teiste liikmete possibility peale, mitte ei lähe rongiga kaasa

kaardimaja
01.02.13, 15:29
q_q, muutsin hääli, kuna mulle tundus, et kõik olid LuuK'i juhtimisega rahult. Tahtsin vaadata, kuidas reageeritakse. Ausaltöeldes ei arvanud enne lõppu, et ükski neist kolmest hunt on

taavi
01.02.13, 15:31
Kui juhuslikult oled mõnda mu postitust lugenud, siis kas sa ehk tead, kas on midagi, milles meie arvamused lahknevad? (va tiigrikutsu)


Ja mul on kahju teatada, et taavi on siin vahepeal jälle lugemas käinud. Enda viimasele küsimusele ma ei ole mingit vastust saanud, nii et asi haiseb.
Lugesin küsimust varem juba jh, seejärel vaatasin su postitusi ja siis jõudsid sa juba uuesti postitada(#306).
Sealt maalt ma sinu arvamustes(t) ei oska midagi arvata, sp jätsingi varem vastamata.
Tekitad ronge hüppad maha... Miks sa seda teed, saan aru, aga millisega kaasa tulla sellest küll ei saa aru..

inward
01.02.13, 15:36
Kiirelt küsin. Mis see häälte seis oli, enne seda kui kaardimaja hääle ära vahetas ?

kaardimaja
01.02.13, 15:37
q_q tõi kuskil paar lehte tagasi välja täpse häältemuutuse

q_q
01.02.13, 15:38
Kiirelt küsin. Mis see häälte seis oli, enne seda kui kaardimaja hääle ära vahetas ?

kaardimaja-----LuuK->taavi-----4/4/4
LuuK-----isutuba->Avicii-----4/5/4
kaardimaja-----taavi->LuuK-----5/5/3
inward-----Avicii->q_q-----5/4/3
kaardimaja-----LuuK->taavi-----4/4/4

kaardimaja viimast poleks vahetanud, oleks luuk läinud. viimasega häälega tegi flipi

inward
01.02.13, 15:40
Siis ta peaks ka suht clear olema. Tänud. Tegelikult kaardimaja stiil paistab päris identne eelmise mänguga.

q_q
01.02.13, 15:42
Siis ta peaks ka suht clear olema. Tänud. Tegelikult kaardimaja stiil paistab päris identne eelmise mänguga.

miks ta clear?

q_q
01.02.13, 15:44
paar lehte tagasi

wow, do you even play werewolf?

http://i.imgur.com/eXHDGfo.png

inward
01.02.13, 15:45
Ta oleks võinud ju alguses olla Avicii rongil. Avicil tekkis fortunega väike vaidlus ka, poleks olnud väga probleemi selle rongi peale hüpata. Teiseks, postituste stiil on üsna sarnane eelmise mänguga. Suht ei ole siiski 100% kindel, aga rõhutan täna hunte peaks otsima mujalt.

eluvend
01.02.13, 15:46
Töötasin ka teema veelkord läbi. Minu tähelepanekud:

1.) Kui hakkasid hääled kogunema Luuk peale, siis q_q proovis igati hääletamist muuta. Miks? Algul hääletasid ju ka teda. Nagu selgus oli Luuk ju hunt.

2.) Mängijad, kes lambist lähevad kaasa hääletamistega:
Tiigrikutsu
Kaardimaja

3.) Karupoeg – lubas peale eilset vaikset päeva, et täna on aktiivsem. Aga reaalselt tõi täna välja vabanduse, et ei saa täna ka väga palju kaasa rääkida. Kuid aktiveerus hetkest, kui tema peale hääl pandi.

inward
01.02.13, 15:47
kaardimaja-----LuuK->taavi-----4/4/4
LuuK-----isutuba->Avicii-----4/5/4
kaardimaja-----taavi->LuuK-----5/5/3
inward-----Avicii->q_q-----5/4/3
kaardimaja-----LuuK->taavi-----4/4/4

kaardimaja viimast poleks vahetanud, oleks luuk läinud. viimasega häälega tegi flipi

Aa okei jaja, lugesin valesti. Sellisel juhul tekitab kõhklusi küll.

q_q
01.02.13, 15:49
Töötasin ka teema veelkord läbi. Minu tähelepanekud:

1.) Kui hakkasid hääled kogunema Luuk peale, siis q_q proovis igati hääletamist muuta. Miks? Algul hääletasid ju ka teda. Nagu selgus oli Luuk ju hunt.

mida sa seletad? kuna ma hääletamist muuta proovisin? seis oli 4-4 avc ja luuk ning ma panin luuk. ja veel 2 minutit enne lõppu sain inwardi avc-lt maha, muidu oleks avc läinud

donkament
01.02.13, 15:51
Eluvend vääriks praeguse seisuga rohkem hundi nominatsiooni kui wow imo

q_q
01.02.13, 15:52
Eluvend vääriks praeguse seisuga rohkem hundi nominatsiooni kui wow imo

tahtsin just sama öelda

eluvend
01.02.13, 15:52
Ma ei mõtle lõpus. Aga mingi vist paar tundi varem juba hakkasid hääled kogunema Luuk peale ja siis tegid Sa kannaka ja proovisid hoopis inwardi peale saada hääli.

q_q
01.02.13, 15:52
tõi ka välja karu/kaart/tiiger kes kõik on sellised 50-50, whereas nt mina,lenc,sina,inward jne obv külad ja siis need vennad kes obv kahtlusalused kardaan,wow jättis kõrvale

eluvend
01.02.13, 15:54
Sa tundud mulle muidu üks kõige kindlamaid külasid, q_q. Aga see on lihtsalt kummaline lüke, tahtsin välja tuua seda + äkki seletad oma tegutsemise tagamaad :)

donkament
01.02.13, 15:54
ma panen hääle praegu eluvenna peale, äkki saab sellele rongile rohkem pileteid müüdud kui kardaani omale.

kaardimaja
01.02.13, 15:54
q_q, oletame korraks, et me ei tea, et LuuK oli hunt. Kas külamehena oli käik ühelt mehelt, kes oli juba pikemat aega edetabeli tipus olnud, teisele mehele, kes toob 3 way flipi (suurem võimalus, et seal sees on hunt) ja paneks seega hundid tegutsema (neil kõigest 1 häält vaja muuta, et nende tahtmine tuleks) halb käik?

Minu isiklik arvamus on, et huntidel oli eile suhtlusprobleemid ... plaan ei olnud paigas(kui just kaks hunti korraga letis polnud)

q_q
01.02.13, 15:54
Ma ei mõtle lõpus. Aga mingi vist paar tundi varem juba hakkasid hääled kogunema Luuk peale ja siis tegid Sa kannaka ja proovisid hoopis inwardi peale saada hääli.

vahet sel on, mind nkn välja ei hääletata

seletasin ära ka miks ma nii tegin

kaardimaja
01.02.13, 15:56
Tulen ka eluvenna kaarikuga kaasa. Loodetavasti ta on hunt, siis hakkavad inimesed mind rohkem mõistma :D

q_q
01.02.13, 15:57
q_q, oletame korraks, et me ei tea, et LuuK oli hunt. Kas külamehena oli käik ühelt mehelt, kes oli juba pikemat aega edetabeli tipus olnud, teisele mehele, kes toob 3 way flipi (suurem võimalus, et seal sees on hunt) ja paneks seega hundid tegutsema (neil kõigest 1 häält vaja muuta, et nende tahtmine tuleks) halb käik?

jah, sest eile avc oli neist selgelt kõige vähem hunt

luuk>>taavi>>>>>>>>>avc

oleks lihtsalt flip luuk ja taavi vahel siis oleks parem, prgu lihtsalt andsid paremad oddsid kuna avc oli seal "dead money"

kaardimaja
01.02.13, 15:59
flippi taavi ja luuki vahel ei saanud ju olla? mina tõin taavi flippi oma häälega!?!?!

q_q
01.02.13, 16:01
ma lihtsalt tõin näita, et kui oleks selline olukord olnud

kaardimaja
01.02.13, 16:02
btw, huvitav, et lenC tegi readi minu lausemuutmise feilimise kohapealt, aga seda, et ma eile päästsin avicii viimasel minutil ebaõiglase väljalangemise käest (iamallinn luges hääli valesti) ta ei maininud :D

lenC, ma jälgin sind, kui ma homme elus olen, siis tean 99%liselt, kas sa oled hunt või külamees :D

kaardimaja
01.02.13, 16:03
q_q, seda ma tunnistan, et minu viimane häälevahetus oli viga, aga õnneks tuli river.

q_q
01.02.13, 16:05
no lenc tõesti umbes 94% hunt. kui öösel teda ära ei sööda, siis homme võtame ta maha 100%!!!11

http://i.imgur.com/MCp2qpZ.gif

kaardimaja
01.02.13, 16:06
ja ma välja nüüd, niiet kui keegi mind ründama hakkab, siis vastan homme ilmselt ... või host vastab minu eest täna õhtul :D

karupoeg
01.02.13, 16:16
Töötasin ka teema veelkord läbi. Minu tähelepanekud:

1.) Kui hakkasid hääled kogunema Luuk peale, siis q_q proovis igati hääletamist muuta. Miks? Algul hääletasid ju ka teda. Nagu selgus oli Luuk ju hunt.

2.) Mängijad, kes lambist lähevad kaasa hääletamistega:
Tiigrikutsu
Kaardimaja

3.) Karupoeg – lubas peale eilset vaikset päeva, et täna on aktiivsem. Aga reaalselt tõi täna välja vabanduse, et ei saa täna ka väga palju kaasa rääkida. Kuid aktiveerus hetkest, kui tema peale hääl pandi.

küsisin päeva alguses juba infot. mulle ei vastanud keegi, mida ma veel peaks tegema? Pärast kui hakati lampi süüdistama, siis obv "ärkan" ja vastan, sest on see koht.

Ja sorry et sündisin kunagi samal ajal ja pean seda tähistama.

inward
01.02.13, 16:21
Nimekiri ja analüüs. Kindlasti mu argumentatsioonis esineb mingeid loogikavigu, aga proovisin midagi kirja panna. Nüüd trenni ja hiljem süvenen veel veidi.

lenc - 99% küla. Wow, credit for the effort: hindamised, postituste väljatoomine jne kõik päris detailselt välja toodud. Hea mõttekäik. See, et minu süüdistamise on lõpetanud näitab ka, et tegemist külaga. Miks peaks hunt oma meelt muutma teine päev ja küla clearima teine päev. Jube hea oleks ju edasi süüdistada.

q_q - Kindel küla, seetõttu, et minu süüdistamine on vaibunud. Lisaks tegime koostööd, et eile enne hääletuse lõppu ikkagi kolmene flip tuleks. Esimene päev tungivalt soovitas mitte vapsikut välja hääletada, kes öösel külana ära söödi.

fortune - Küla. Olen üldiselt fortunega tema nimekirja osas nõus. Ennal samad mõtted just kardaaniristi osas, mis ka tema välja tõi, allpool pisut täpsustan.
donkament - Tundub küla. Hüppas ka vabalt Luugi rongi peale. Hunt seda ei teeks, üritaks vett segada jne.

kaardimaja - postistute stiil võrreldes eelneva mänguga on analoogne, viitab sellele, et tegemist külaga. Teisalt muutis lõpus hääle ära, et flip võtta ja "päästa" Luuk.

Avicii - Paljude arvates tundub küla, sest tema rong läks üsna kergelt käima. Kahtlusaluse WOW algatusel. Kuigi tagasi vaadates kaks postitust tunduvad imelikud #115, #118. Lisaks mitu korda väitis, et vapsik segab vett ja tekitab segadust. Vapsik imo v.a see KT claim oli üsna ettevaatlik oma hinnangutega. Samas ma ei usu, et me kolmest kahele hundile saime esimene päev pihta juba. Vaatame edasi.

isutuba - Esimene post on selline mõnusalt retarded, et ma ei usu, et hunt seda teeks. Kindlalt ei saa väita muidugi. Nimekirjas clearis külasi ka, samu keda, mida ma ka nüüd arvan. Eriti ei usu, et hundid viitsivad seda teha.

eluvend - Postitus #359. Punkt nr 1) ja nr 2) süüdistab q_q ja karupoega. Ei tundu hundid mulle kindlasti. Muud analüütilist väga ei postita. Tundub päris kahtlane.

taavi- Teda pakutakse aktiivselt hundiks, aga ta on jube vaikne olnud. Eriti täna.

Jmskns69- Neutraalne mängija võrdlemisi. Uus kasutaja ka jne, tundub heas mõttes "fish" selles mängus. Hunt ei ole imo.

Tiigrikutsu- imelik mängija olnud seni. Väga midagi põhjendanud pole, sisuliselt enamus postitused on stiilis "ah, lampi ja hääl kasutajale x". Kui ta nii jätkab, siis varem või hiljem võetakse ta välja, imo.

karupoeg- Tundub pigem külana, kui vaadata postituse stiili. Erineb eelmisest mängust, kus oli hundine. Mitmes tema poolt välja toodud aspektiga nõus ka.

WOW - Vaatan postitust #77. Kuidagi liiga üle seletab selle ebaaktiivsuse kohapealt ja hakkab Avicii rongi koostama, mis tegelikult ka vedu võttis ju. Viimane pikk postitus, süüdistab mind hundiks olemisel, väidetega: "inward kiidab takka ja on kõigega nõus" jne.

Kardaanirist - Post 87# toob küla trio välja (vapsik, lenc ja q_q). Pluss arvestades, et vapsik ära söödi, tasub päris tõsiselt kaaluda, et kogu see KT diskussiooni algatus tema poolt, tekitab mitmeid kahtlusi, et ala KT kuidagi välja meelitada vms.

Seega täna ma valiks eluvenna, kardaani või wow vahel. Kardaani puhul ma mõtlen, kas mitte hundid teadlikult ei võinud vapsikut ära süüa. Kardaan ju üsna otseselt kargab ninna vapsikule ja kahtlustab teda. Hea oleks frameda. Aga no vaevalt nad nii läbi mõtlesid, kui nad ei suutnud esimene päev luukigi päästa.

inward
01.02.13, 16:23
Ja sorry typode jms eest.

IamAllin
01.02.13, 16:23
Hääled seisuga post#379

4 eluvend (isutuba, Avicii, donkament, kaardimaja)
2 WowAwiAA (lenC, q_q)
2 karupoeg (tiigrikutsu, Jmskns69)
1 donkament (taavi)
1 isutuba (WowAwiAA)
1 kardaanirist (Fortune)


Kui olen teinud vea, siis võite PM-ida.

kardaanirist
01.02.13, 16:25
okei. pean varsti kodust liikuma ja sain alles netti. proovin selle info läbi töötada, mis siin on.

inward
01.02.13, 16:30
Panen WowAwiAA momendil.

Avicii
01.02.13, 16:32
mina ei ole hunt, mind võite rahuliku sydamega igaltpoolt maha kriipsutada, küll aga annab eluvend siin ikka aimu, et tema võiks olla üks neist õgarditest kes meid öösel hiilimas käivad :D

kardaanirist
01.02.13, 16:42
küla: jmskns69, isutuba, avicii, lenc, q_q, fortune, inward

hunt: kaardimaja, eluvend, karupoeg, wow

??: taavi, tiigrikutsu

mina olen küla. küll aga ütlen kohe ära, et homme internetile ilmselt ligipääasu ei ole nii et olen täna ja homme (pean täna kohe varsti minema minema)üsna kasutu külaelanik. kui kellelgi on kahtlust minu rolli osas, siis lööge täna maha ja kontrollige üle, sest homme minust kasu ei ole nagunii.

kardaanirist
01.02.13, 16:43
"hunt" all mõtlesin siis inimesi, kes ehk on hundid. taavit ja tiigrikutsut ei oska kuhugi liigitada.

Avicii
01.02.13, 16:46
3 hunti on ainult alles kuna yhe saime juba kätte

Avicii
01.02.13, 16:46
või noh veits joppas selles kättesaamisega :D

karupoeg
01.02.13, 16:46
ma ei saa ikka aru, miks mind hundiks peetakse? mis ma teinud olen selle jaoks?

kardaanirist
01.02.13, 16:48
ma ei saa ikka aru, miks mind hundiks peetakse? mis ma teinud olen selle jaoks?

sorri. enda listiga panin mööda. tahtsin sind küla listi panna. minu viga.

karupoeg
01.02.13, 16:55
sorri. enda listiga panin mööda. tahtsin sind küla listi panna. minu viga.

(L)

btw kui keegi täna tartus liigub öösel, siis karjugu "karupoeg" või "vennad linnamäed". tähistame sünnipäeva. "madis erit" sobib ka.

jätan praegu tiigrikutsu, kuid olen nõus küla arvamusega. Ei pea aga võimalikuks oma häält hetkel muuta, sest vajaks liiga pikka selgitust. hetkel aga pean lendama.

kallid ja paid kõigile

Avicii
01.02.13, 17:03
Vastupidi - kui sa tead, et sa oled külaelanik, siis sa mitte kunagi ei lase ennast nii lihtsalt(ehk siis ise hääletamata) mislynchida. Ainsad erandid on need, kui sul on read, et konkureerivas rongis on külatark või muu power role mõnes keerulisemas mängus.
THIS, just selle pärast hääletan mina ka täna eluvenda, see asi siin on natuke paigast ära. Ning meeldetuletuseks, et WowAwiAA tundub ka väga karvase isendina. Taavi kohta ma ei oska midagi öelda, see, et ta ikkagi käib siin piilumas ja sõna sekka ei ütle tundub ka veits kahtlane, kuid sellega saab veel oodata ehk saab natuke infot tema kohta kuskilt.
Hetkel jään siiski eluvend peale kindlaks

Avicii
01.02.13, 17:11
Viimasega läksin kaasa jep, ei olnud aega süveneda.


Avicii tundub kahtlane aga samas, miks ta pidi eile võtma flipi? Vb liht pidi ära minema või ei taju mängu eriti veel.
Fortune oli lampi obv, et näha kuidas ta actib, aga kuna seis muutus kiirelt ja mul oli tegemist õhtul siis jäigi readimine pooleli.
Praegu ka söön ja siis varsti eemale, pole väga aega asjasse süveneda aga olen abiks siis väiksemate teooriatega.
Ära minu pärast karda, tajun väga hästi mängu. Samas ei vastanud sa otseselt mitte midagi lenci küsimuste peale? Inwardi näiteks jätsid välja, ning samuti miks hääletasid luuki viimasel hetkel ilma boldita?

eluvend
01.02.13, 17:24
Okei, paistab, et mul minek. Kui see aitab teil mängu selgemaks saada ning viib võiduni, siis las ta olla. Saate „õhu puhtamaks“ ja ühe kahtlusaluse eest. Ma olen tegelt ka lihtne küla ja proovisin vaikselt kaasa arutleda ning värskemaid mõtteid tuua arutlustesse. Kuna aga alles mängu algus, siis suurt produktiivsust ei tulnud ning needki mõtted,mis tootsin tembeldati kohe kahtlasteks või mõttetuteks :)

Aga kuidagi liiga lihtsalt jookstakse kaasa mõnede „arvamusliidritega“ ilma ise asja süüvimata, see teeb natuke murelikuks. See on okei, kui keegi on ilmselge küla ja seetõttu teda usaldatakse, aga ei tasuks seejuures kaotada kriitilist mõtlemist. Omaltpoolt soovitan võtta luubi alla just need tegelased, kes omaltpoolt mingit ideed ei too, kuid jooksevad hääletamistel kohe kaasa, nende jaoks jookseb mäng hetkel väga mõnusasti.

Hääletan WowAwiAA

q_q
01.02.13, 17:32
eluvend

Fortune
01.02.13, 17:51
Eile õhtul ei postitanud enam, sest kui koguseeaeg teemat ei jälgi ja märkmeid ei tee siis ühe momendiga ei võta iseenda jaokski kõike kokku veel vähem suudad selle kirja panna teiste jaoks. Häält ei osanud ma kuhugi muuta, olin ka tunni kukkumisel alles teemat lugemas ja "möh"-itamas. Juhtus ka eelmine mäng, kui olin lugemas alles kui hääletati svenza välja ning siis tunni lõpul sain loetud ja sain aru, et oleksin tahtnud asja muuta. Ning kui Lenc tõi päeva lõpetus postis välja, et ootab parandusi siis küsisin veel PM teel järgi kas tohin posti muuta.

Inward on kas hunt või võtab ta tõesti seda praegust mängu väga lebolt. Temalt on pidevat postitamist näha, kuid ainult mingit takkakiitmist. Ainus koht kuhu maandus oli Avicii ja päeva lõpuks sealt Q_Q peale. Üldine postitamismuster aga väga random, kas teretab kedagi või random küsimused random kohas. Toob välja kes postitanud pole, kes kui hästi mängib. Tema põhjenduses algsele nõmedale isutuba peale hääletamisel esimene hommik. Päeva lõpus ilmub isutuba kes oma listis Inward kindlaks külaks toob. Ja samuti Fortune, kes eile õhtul jäi mulle silma igasuguse rongiga kaasaminemisel. Fortune küla tõestuseks toob posti #81 ja #100 kus FOrtune räägib midagi juhuslikku eelmisest mängust ja siis seda, et küla aktiivne olema peab. See esimene hääletus kus isutuba läheb hääeletab ennast ning Inward ja Luuk takkajärgi tundus kahtlane. Nüüd täna tõi Fortune selle ka kohe välja, et isutuba raudne küla kuna Luuk algul teda hääletas. Samuti Fortune confirmib nad mõlemad enda listis. Minu silmis neist ükski tegelane 100% lähedale külana ei tundu. Teine variant oleks siis tõesti see vaiksete punt, taavi ja kardaanirist ning keegi veel seal otsas. Eluvend tundub lihtsalt algaja, kes on varasemaid mänge kõrvalt
näinud ja siis teeb kõike mis näinud on ilma enda peaga mõtlemata. Kohalikust loomaaiast karupoeg ja tiigrikutsu praegu midagi arvata ei oska. Lenc paistab obv. küla, mängu läbivedaja olevat. Donkament ei oska midagi arvata, eelmine mäng pidasin teda kindlaks külaks ning oli sarnane muster kui seekord. Donkamenti aga kellegagi siduda ei oskaks, ainult selle põhi vedaja grupiga, kes kõik külad tunduvad, niiet donkament ka äkki ehk külaks. Jmskns69 on küsimärgi all, väga veidrad
postid siiamaani. Luuk ja Avicii lõpu postide puhul ka vennad hundid ei paista, kasuvennad ehk veel aga...

Igatahes täna on hea võimalus, et ei jõua ka enne päeva lõppu tagasi ning postitada enam ei saa. Teen praegu ühe suitsu ja mõtlen siis kellele oma jääva hääle annan.

või nii, millistest rongidest siis jutt käib? Ma pidin eile ca 18:30 lahkuma ja pärast seda enam ei postitand, samuti panin alles siis oma esimese hääle taavi peale. Minu silmis muutusid sa kindlasti kahtlasemaks, et selliste lahmivate valede süüdistustega välja tulid. Samuti süüdistad inwardit, kes minu silmis on külaelanik. Terve see post sa üritad põhimõtselt paari lausega teisi kahtlaseks teha, ühesõnaga segadust tekitada ja enda pealt tähelepanu ära saada.

Endiselt tahaks häääletada wowawiaa, taavi, eluvenna või kardaaniristi poolt.

Fortune
01.02.13, 17:58
wowawiaa

kardaanirist
01.02.13, 18:00
ise kaldun ka kas wowi või eluvenna peale. wowawiaa tundub kahtlasem. panen sinna.

taavi
01.02.13, 18:02
ma ei saa ikka aru, miks mind hundiks peetakse? mis ma teinud olen selle jaoks?


Kuna mulle meeldivad kassid ja idanaabri suhtes ei ole ma kõige paremini meelestatud siis hääletan hetkel karupoeg
Thats why :biggrin:

IamAllin
01.02.13, 18:04
Hääled seisuga post#399

5 eluvend (isutuba, Avicii, donkament, kaardimaja, q_q)
5 WowAwiAA (lenC, inward, eluvend, Fortune, kardaanirist)
2 karupoeg (tiigrikutsu, Jmskns69)
1 donkament (taavi)
1 isutuba (WowAwiAA)
1 tiigrikutsu (karupoeg)


Kui olen teinud vea, siis võite PM-ida.

taavi
01.02.13, 18:06
Hääletan eluvend

inward
01.02.13, 18:08
Wow-l on 4 häält. Eluvennal peaks 5 olema.

q_q
01.02.13, 18:30
ma lähen :50 välja, lenc võiks enne seda teemat checkida

q_q
01.02.13, 18:31
ma ei tea miks wow peaks isutuba peale hääle raiskama hundina

q_q
01.02.13, 18:32
anyway ma arvan, et good chance, et mõlemad hundid :D

elutuba pani wowi peale, et jälgi segada, kuna ühel nkn minek

q_q
01.02.13, 18:34
elutuba rofl

eluvend*

lenC
01.02.13, 18:36
Eile õhtul ei postitanud enam, sest kui koguseeaeg teemat ei jälgi ja märkmeid ei tee siis ühe momendiga ei võta iseenda jaokski kõike kokku veel vähem suudad selle kirja panna teiste jaoks. Häält ei osanud ma kuhugi muuta, olin ka tunni kukkumisel alles teemat lugemas ja "möh"-itamas. Juhtus ka eelmine mäng, kui olin lugemas alles kui hääletati svenza välja ning siis tunni lõpul sain loetud ja sain aru, et oleksin tahtnud asja muuta. Ning kui Lenc tõi päeva lõpetus postis välja, et ootab parandusi siis küsisin veel PM teel järgi kas tohin posti muuta.

Inward on kas hunt või võtab ta tõesti seda praegust mängu väga lebolt. Temalt on pidevat postitamist näha, kuid ainult mingit takkakiitmist. Ainus koht kuhu maandus oli Avicii ja päeva lõpuks sealt Q_Q peale. Üldine postitamismuster aga väga random, kas teretab kedagi või random küsimused random kohas. Toob välja kes postitanud pole, kes kui hästi mängib. Tema põhjenduses algsele nõmedale isutuba peale hääletamisel esimene hommik. Päeva lõpus ilmub isutuba kes oma listis Inward kindlaks külaks toob. Ja samuti Fortune, kes eile õhtul jäi mulle silma igasuguse rongiga kaasaminemisel. Fortune küla tõestuseks toob posti #81 ja #100 kus FOrtune räägib midagi juhuslikku eelmisest mängust ja siis seda, et küla aktiivne olema peab. See esimene hääletus kus isutuba läheb hääeletab ennast ning Inward ja Luuk takkajärgi tundus kahtlane. Nüüd täna tõi Fortune selle ka kohe välja, et isutuba raudne küla kuna Luuk algul teda hääletas. Samuti Fortune confirmib nad mõlemad enda listis. Minu silmis neist ükski tegelane 100% lähedale külana ei tundu. Teine variant oleks siis tõesti see vaiksete punt, taavi ja kardaanirist ning keegi veel seal otsas. Eluvend tundub lihtsalt algaja, kes on varasemaid mänge kõrvalt
näinud ja siis teeb kõike mis näinud on ilma enda peaga mõtlemata. Kohalikust loomaaiast karupoeg ja tiigrikutsu praegu midagi arvata ei oska. Lenc paistab obv. küla, mängu läbivedaja olevat. Donkament ei oska midagi arvata, eelmine mäng pidasin teda kindlaks külaks ning oli sarnane muster kui seekord. Donkamenti aga kellegagi siduda ei oskaks, ainult selle põhi vedaja grupiga, kes kõik külad tunduvad, niiet donkament ka äkki ehk külaks. Jmskns69 on küsimärgi all, väga veidrad
postid siiamaani. Luuk ja Avicii lõpu postide puhul ka vennad hundid ei paista, kasuvennad ehk veel aga...

Igatahes täna on hea võimalus, et ei jõua ka enne päeva lõppu tagasi ning postitada enam ei saa. Teen praegu ühe suitsu ja mõtlen siis kellele oma jääva hääle annan.
Tore, et sa viitsisid tõsiselt midagi kirjutada. Jätab aga sellise pingutatud ja liiga tõsise mulje. Kui mul oleks lambist mingi 3-4 häält kuskilt tekkinud, siis ma postitaks "heyo, ma nüüd viin ennast teemaga kurssi, pange popcorn valmis poisid". See on natuke liiga läbimõeldud(ja/või arutatud?). donkamendi osa jättis ka veidra mulje.

Lenc,
su jutt on enamjaolt arusaadav, kuid see "pead ennast ära clearime küla ees". Ausalt öeldes mul ei ole midagi clearida ju?

Mul oma arvamus olemas (tho nõustun sinu väitega, et vb natuke töötab küla üldeesmärgile vastu).

Mind on rünnanud tiigrikutsu põhjusel, et "hammas hamba vastu" ning jmskns69, kes ütleb järgneva:
"Vastasseis sinu ja Tiigrikutsu vahel on minu hääle jaoks esialgu peamine põhjus kuna tema on minu jaoks palju külam kui sina !"

Ütle mulle, Lenc, mida ma siin clearin?

Minu arvamus on lahti seletatud kahes a4 essees, samal ajal kui tiigrikutsu paneb huupi iga päev 5 nime (millele juhtisid tähelepanu muuseas ka sina). Hää küll, loogiliselt võttes on täiesti arusaadav, et rünnatakse inimest, kes sind ründab.

Jmskns69 jääb aga täiesti arusaamatuks, eriti väide, et "tiigrikutsu tundub rohkem küla kui mina". mismoodi??

Ehk siis. cleariksin ennast hea meelega kui teaksin, milles ja miks mind süüdistatakse.
See on internet ja su hääletajad lihtsalt natuke trollivad sind, sest nad ei osanud sel hetkel midagi muud teha. Ära võta nii tõsiselt asja, sa ei ole kellegi #1 hundikandidaat.

besides, ma ei ole kindel su rongideteoorias, sest rongi veavad vedurid ning samahästi võivad need vedurid olla hundid.

Imo on hea, kui keegi mõtleb ka teiste liikmete possibility peale, mitte ei lähe rongiga kaasa
Ma ei tea, kas ma sellest pikalt praegu jahuda viitsin, aga see oleks päris kohutav, kui häältejaotus oleks näiteks kuskil 3-2-2-2-2-1-1-1-1, teeb huntidele liiga lihtsaks selle ja top rongis tihtipeale hunte ei olegi.
Teiste liikmete peale ju mõeldakse, kust tekkisid täna eluvend ja Wow? See protsess on dünaamilisem kui sa arvad ja mingit järjest laksimist ju ei ole.

Lugesin küsimust varem juba jh, seejärel vaatasin su postitusi ja siis jõudsid sa juba uuesti postitada(#306).
Sealt maalt ma sinu arvamustes(t) ei oska midagi arvata, sp jätsingi varem vastamata.
Tekitad ronge hüppad maha... Miks sa seda teed, saan aru, aga millisega kaasa tulla sellest küll ei saa aru..
Hääleta seda, kes kõige hundisem sulle endale tundub.

q_q, oletame korraks, et me ei tea, et LuuK oli hunt. Kas külamehena oli käik ühelt mehelt, kes oli juba pikemat aega edetabeli tipus olnud, teisele mehele, kes toob 3 way flipi (suurem võimalus, et seal sees on hunt) ja paneks seega hundid tegutsema (neil kõigest 1 häält vaja muuta, et nende tahtmine tuleks) halb käik?

Minu isiklik arvamus on, et huntidel oli eile suhtlusprobleemid ... plaan ei olnud paigas(kui just kaks hunti korraga letis polnud)
See lõpp on really hundine.

btw, huvitav, et lenC tegi readi minu lausemuutmise feilimise kohapealt, aga seda, et ma eile päästsin avicii viimasel minutil ebaõiglase väljalangemise käest (iamallinn luges hääli valesti) ta ei maininud :D

lenC, ma jälgin sind, kui ma homme elus olen, siis tean 99%liselt, kas sa oled hunt või külamees :D
Sul oli valida kolme vahel, valisid paremuselt teise variandi, sa ei saa mingit medalit.

Okei, paistab, et mul minek. Kui see aitab teil mängu selgemaks saada ning viib võiduni, siis las ta olla. Saate „õhu puhtamaks“ ja ühe kahtlusaluse eest. Ma olen tegelt ka lihtne küla ja proovisin vaikselt kaasa arutleda ning värskemaid mõtteid tuua arutlustesse. Kuna aga alles mängu algus, siis suurt produktiivsust ei tulnud ning needki mõtted,mis tootsin tembeldati kohe kahtlasteks või mõttetuteks :)

Aga kuidagi liiga lihtsalt jookstakse kaasa mõnede „arvamusliidritega“ ilma ise asja süüvimata, see teeb natuke murelikuks. See on okei, kui keegi on ilmselge küla ja seetõttu teda usaldatakse, aga ei tasuks seejuures kaotada kriitilist mõtlemist. Omaltpoolt soovitan võtta luubi alla just need tegelased, kes omaltpoolt mingit ideed ei too, kuid jooksevad hääletamistel kohe kaasa, nende jaoks jookseb mäng hetkel väga mõnusasti.

Hääletan WowAwiAA
Mulle tundub, et selle teise lõiguga sa tugevalt alahindad mind, q_q-d, donkamenti jne.

q_q
01.02.13, 18:37
lenc sa jätad wow?

lenC
01.02.13, 18:38
ma lähen :50 välja, lenc võiks enne seda teemat checkida
ya ma olen siin lõpuni välja, hakkan nüüd uuesti uurima tänaseid ronge

lenC
01.02.13, 18:40
lenc sa jätad wow?
Mul pole õrna aimu mis ma teen, pean läbi mõtlema. Eile oli nii hea/mugav tunne kui LuuK-i peale tagasi läksin, täna seda küll pole. Lambist väljas mõeldes mõtlesin taavit uuesti rünnata sama loogika järgi, millega eile LuuK-i hääletasin, aga nüüd ta tegi mingi lolsmiley postituse. Proovin tunni pärast targem olla.

Avicii
01.02.13, 18:46
taavi jälle luurab metsast näljase näoga :D

q_q
01.02.13, 18:47
ok ma minema, gl

taavi
01.02.13, 18:48
taavi jälle luurab metsast näljase näoga :D
Nice try sir!

Aga miks sina end ära varjanud oled?

taavi
01.02.13, 18:49
Njh kui olidki siis enam pole:redface:

Avicii
01.02.13, 18:50
ära karda kiisu, kõik saab korda

taavi
01.02.13, 18:52
Olid siis jh?

lenC
01.02.13, 18:53
5 eluvend (isutuba, Avicii, donkament, kaardimaja, q_q)
5 WowAwiAA (lenC, inward, eluvend, Fortune, kardaanirist)

Wow ütles oma tl;dr postis, et eluvend on "pigem algaja küla", hääletas üldse isutuba. See on nagu üdini külalik mõtlemine. Wagonomics tsitaadis indikeerib ka, et eluvenna rong on rohkem legit. Nüüd küsimus, kas lammutada Wow rong ära ja midagi asemele võtta või mida.

lenC
01.02.13, 18:54
taavi

inward
01.02.13, 18:55
Mul endal tunne, et eluvenna rongi peal on paar hunti. Seda eeldusel, kui peaks selguma, et ta küla on. Mis sa arvad lenc ?

Jätan praegu pigem Wow peale, tundub rohkem hunt kui eluvend.

Avicii
01.02.13, 18:57
Olid siis jh?

kuhu mida ma olin?

inward
01.02.13, 18:58
taavi jälle luurab metsast näljase näoga :D


Nice try sir!

Aga miks sina end ära varjanud oled?

Avicii täna varjanud ennast ? Eih.

taavi
01.02.13, 19:00
kuhu mida ma olin?
Varjatud nagu mina nüüd.

Avicii täna varjanud ennast ? Eih.
Mulle jäi selline mulje..

inward
01.02.13, 19:01
Varjatud nagu mina nüüd.

Mulle jäi selline mulje..

Sa ilmselgelt pole tänaseid postitusi eriti lugenud vist.

tiigrikutsu
01.02.13, 19:01
Jätan oma hääle karupoja peale kuna eile jahus niisama mingit teksti, kuidas keegi midagi teeb ja, et homme on aktiivsem n shit. Täiesti suvalisest kohast hakkas mind pushima, nagu teaks midagi. Mis siis, et lenC ütles, et ma olen obv küla jms. Btw, lähen nüüd välja ära ka varsti, pole aega rohkem vaadata siia. Loodan, et tuleb mõistlik otsus ja hunt kõrbeb.

lenC
01.02.13, 19:05
ah fuck it jää ellu taavi

Mis ühendab eilset Avicii ja tänast WowAwiAA rongi?

kardaanirist

Wow pealt ma tuleks maha ja teeks oma valiku eluvenna ja kardaani vahel. Kui teile ei meeldi kumbki, siis presenteerige mingi uus kandidaat, ise olen kõvasti kindlam kardaani hääletades kui Wow-i.

IamAllin
01.02.13, 19:06
Hääled seisuga post#424

6 eluvend (isutuba, Avicii, donkament, kaardimaja, q_q, taavi)
4 WowAwiAA (inward, eluvend, Fortune, kardaanirist)
2 karupoeg (tiigrikutsu, Jmskns69)
1 isutuba (WowAwiAA)
1 tiigrikutsu (karupoeg)
1 taavi (lenC)

Kui olen teinud vea, siis võite PM-ida.

ÖÖ saabub ~55 min pärast.

Fortune
01.02.13, 19:12
ah fuck it jää ellu taavi

Mis ühendab eilset Avicii ja tänast WowAwiAA rongi?

kardaanirist

Wow pealt ma tuleks maha ja teeks oma valiku eluvenna ja kardaani vahel. Kui teile ei meeldi kumbki, siis presenteerige mingi uus kandidaat, ise olen kõvasti kindlam kardaani hääletades kui Wow-i.

miks sulle wow ei meeldi?

Fortune
01.02.13, 19:14
minu hundikandidaatide hulka kuuluvad nkn wow kardaan taavi ja eluvend. Küsimus tegelt praegu on, et kas kedagi kindlat neist välja hääletades saaks veel mingeid paikapidavaid järeldusi teha. taavi hääl nt on praegu eluvenna peal.

lenC
01.02.13, 19:16
kardaani postid:


what is this. miadgi aru ei saa. kõik külaelanikud jälle üksteise kraes? muidugi huvitav oleks ju kui kolm kõige aktiivsemat oleksid hundid (q_q, vapsik, lenC). aga Avicii pole midagi veel rääkinud nii et lükkan hetkel hääle sinna.
Avab ülihundise postitusega, sneakides sisse Avicii hääle.

ahh kuidas see lause mulle nii vastuvõtmatu on. kui sa oled külaelanik, siis selle releveldamise tõttu võivad hundid sind vabalt esimesel ööl ära süüa (eriti arvestades, et oled palju postitanud ja huntidele ilmselt ei meeldi külaelanikud, kes mängu üritavad lahendada), et asi kindlaks teha. juhul kui aga oled hunt, siis tead, et hundid sind ära ei söö ja ilmselt külaelanikud ka selle postituse pärast välja hääletama ei hakka.


ehk siis ma ei saa sinu (vapsiku) motiivist aru. mis eesmärgil sa selle rolli claimisid? huntidel üli easy kindlaks teha, kas oled külatark või ei. juhul kui oled (mida ma väga väga väga kahtlen), siis keerasid külale mõnusa käki.


pärin selle pärast, et tundud hundine.
^ vapsiku KT AIDS, riist pakul ma ütlen, et see on külane, aga pole kuigi kindel

okei. pean varsti kodust liikuma ja sain alles netti. proovin selle info läbi töötada, mis siin on.


küla: jmskns69, isutuba, avicii, lenc, q_q, fortune, inward

hunt: kaardimaja, eluvend, karupoeg, wow

??: taavi, tiigrikutsu

mina olen küla. küll aga ütlen kohe ära, et homme internetile ilmselt ligipääasu ei ole nii et olen täna ja homme (pean täna kohe varsti minema minema)üsna kasutu külaelanik. kui kellelgi on kahtlust minu rolli osas, siis lööge täna maha ja kontrollige üle, sest homme minust kasu ei ole nagunii.
Hinnake seda listi ise, kuidas see teie enda omadega sarnanevb/erineb. Teistega erineda pole halb, aga kaardimaja oleks pidanud mingil määral põhjendama. Kui kardaan hunt on, siis paistab see kaardimajale päris halvasti, võivad vabalt hunt/hunt olla.

"hunt" all mõtlesin siis inimesi, kes ehk on hundid. taavit ja tiigrikutsut ei oska kuhugi liigitada.
ok pole hullu

sorri. enda listiga panin mööda. tahtsin sind küla listi panna. minu viga.


ise kaldun ka kas wowi või eluvenna peale. wowawiaa tundub kahtlasem. panen sinna.
Hääletab Wow.

lenC
01.02.13, 19:17
miks sulle wow ei meeldi?
Noob hunt hääletab päris kindlasti seal eluvenda no matter what. Ta otsustas oma readile kindlaks jääda(elu=küla). Samuti inimesed ta rongil on kõik vähe kahtlasemad kui eluvenna omal(no offence).

lenC
01.02.13, 19:19
Jätan oma hääle karupoja peale kuna eile jahus niisama mingit teksti, kuidas keegi midagi teeb ja, et homme on aktiivsem n shit. Täiesti suvalisest kohast hakkas mind pushima, nagu teaks midagi. Mis siis, et lenC ütles, et ma olen obv küla jms. Btw, lähen nüüd välja ära ka varsti, pole aega rohkem vaadata siia. Loodan, et tuleb mõistlik otsus ja hunt kõrbeb.
Ma pean mainima, et see mõtteprotsess on kehv, 0%, et karupoeg täna läheb, see hääl on lihtsalt raisus. Ega ma ilma asjata seda 2 päeva siin ei korrutaks.

Fortune
01.02.13, 19:23
pakun välja, et hääletame taavi siis ? ta nkn vaikne, mingit kasu tast ei ole + on ta veel kahtlane ka.

lenC
01.02.13, 19:27
pakun välja, et hääletame taavi siis ? ta nkn vaikne, mingit kasu tast ei ole + on ta veel kahtlane ka.
ah fine, taavi

Fortune
01.02.13, 19:28
taavi

IamAllin
01.02.13, 19:31
Hääled seisuga post#434

6 eluvend (isutuba, Avicii, donkament, kaardimaja, q_q, taavi)
3 WowAwiAA (inward, eluvend, kardaanirist)
2 karupoeg (tiigrikutsu, Jmskns69)
2 taavi (lenC, Fortune)
1 isutuba (WowAwiAA)
1 tiigrikutsu (karupoeg)

Kui olen teinud vea, siis võite PM-ida.

ÖÖ saabub ~30 min pärast.

inward
01.02.13, 19:33
Lenc, Wow hääl oli ju muidu Avicii rongi peal ka. Wow ülipikk postitus tundub hundine, vb olen jälle liiga kallutatud sellest, et ta mind pressib seal, aga tekst on üsna sisutu imo.
Samas ma praegu vaatan taavi listi ja tahaks vb teda hääletada:



Tere päevast donkament.
kardaanirist- küla
donkament- küla
q_q- küla/hunt
lenC- küla
Fortune- küla/hunt
Avicii- küla
eluvend- küla/hunt
inward- küla/hunt
isutuba- küla
WowAwiAA- küla
tiigikutsu- küla/hunt
karupoeg- küla
Jmskns69- küla
kaardimaja- küla/hunt

lenC
01.02.13, 19:37
Mind võidakse öösel ära poppida idk, jätan oma listi:

Külabrod:
tiigrikutsu
donkament
q_q
Jmskns69
Avicii

isutuba
karupoeg

kaardimaja

Fortune
inward
WowAwiAA

eluvend
kardaanirist
taavi

lenC
01.02.13, 19:39
Lenc, Wow hääl oli ju muidu Avicii rongi peal ka. Wow ülipikk postitus tundub hundine, vb olen jälle liiga kallutatud sellest, et ta mind pressib seal, aga tekst on üsna sisutu imo.
Samas ma praegu vaatan taavi listi ja tahaks vb teda hääletada:
Wow on ja jääb kandidaadiks, isiklikult näeksin ikkagi kolme teist tüüpi enne teda minemas(nagu mu list indikeerib), nii et pidin häält tegema.

inward
01.02.13, 19:43
Ma võin taavi peale panna ka, aga kas me saame vajalikud hääled kokku. Paljud on juba eemal ja ma pean ise ka praegu ära lahkuma. Nii et panen taavi ?

Fortune
01.02.13, 19:44
Noob hunt hääletab päris kindlasti seal eluvenda no matter what. Ta otsustas oma readile kindlaks jääda(elu=küla). Samuti inimesed ta rongil on kõik vähe kahtlasemad kui eluvenna omal(no offence).
wow viimane activity foorumis oli 16:03 täpselt siis kui ta isutuba hääletas, imo siis polnud ta peal veel palju hääli või oli?

lenC
01.02.13, 19:45
Ma võin taavi peale panna ka, aga kas me saame vajalikud hääled kokku. Paljud on juba eemal ja ma pean ise ka praegu ära lahkuma. Nii et panen taavi ?
pane see, kes sinu arust most likely hunt on

rankige need 4 tapuks muidu, kes siin on

minul:
kardaan>>>elutuba>taavi>>>Wow

inward
01.02.13, 19:45
Tra otsustame ära. Ma lahkun 1 minuti jooksul.

inward
01.02.13, 19:47
pane see, kes sinu arust most likely hunt on

rankige need 4 tapuks muidu, kes siin on

minul:
kardaan>>>elutuba>taavi>>>Wow

See most likely ja % siin arvutada pole ka just kõige surmkindlam tegevus. Läheb taavi siis.

Fortune
01.02.13, 19:47
wow või taavi -- kardaan- eluvend

lenC
01.02.13, 19:47
wow viimane activity foorumis oli 16:03 täpselt siis kui ta isutuba hääletas, imo siis polnud ta peal veel palju hääli või oli?
eluvend oli selge kandidaat, 2 häält oli peal ja discussion käis kõvasti. Kardaanil oli 3 häält ja teda ta ka ei hääletanud, idk

Fortune
01.02.13, 19:49
kardaan ja wow mõlemad jah vaevalt hundid on, eriti veel kui kardaan hääletab wow'i

IamAllin
01.02.13, 19:49
Hääled seisuga post#445

6 eluvend (isutuba, Avicii, donkament, kaardimaja, q_q, taavi)
3 taavi (lenC, Fortune, inward)
2 WowAwiAA (eluvend, kardaanirist)
2 karupoeg (tiigrikutsu, Jmskns69)
1 isutuba (WowAwiAA)
1 tiigrikutsu (karupoeg)

Kui olen teinud vea, siis võite PM-ida.

ÖÖ saabub ~10 min pärast.

donkament
01.02.13, 19:51
wow ei ole hunt

eluvend
01.02.13, 19:54
taavi

Avicii
01.02.13, 19:56
taavi

lenC
01.02.13, 20:00
eluvend

IamAllin
01.02.13, 20:02
Lõpphääled jäid.

6 eluvend (isutuba, donkament, kaardimaja, q_q, taavi, lenC)
4 taavi (Fortune, inward, eluvend, Avicii)
2 karupoeg (tiigrikutsu, Jmskns69
1 WowAwiAA (kardaanirist)
1 isutuba (WowAwiAA)
1 tiigrikutsu (karupoeg)

5 min aega, et saata parandusi.

IamAllin
01.02.13, 20:08
Välja hääletati mängija eluvend.

http://www.upload.ee/image/3033298/foorumi_libahunt.jpg

Kirja ootan külatargalt ja huntide tiimilt.

Allesjäänud mängijate nimekiri:

1. kardaanirist
2. donkament
3. q_q
4. lenC
5. Fortune
6. Avicii
7. inward
8. taavi
9. isutuba
10. WowAwiAA
11. tiigikutsu
12. karupoeg
13. Jmskns69
14. kaardimaja

IamAllin
02.02.13, 09:27
Hundid killisid isutuba.



Isutuba,

Sina oled küla popsutaja. Päevast-päeva istud rohumaadel ja suitsetad oma piibukesest kanepit, loed luulet ja laulad laule. Oled lillelaps, keda ei tõmba põlluharimine ja loomapidamine, las see jääda lollide jaoks. Sa esindad küla võistkonda.

Allesjäänud mängijate nimekiri:

1. kardaanirist
2. donkament
3. q_q
4. lenC
5. Fortune
6. Avicii
7. inward
8. taavi
9. WowAwiAA
10. tiigikutsu
11. karupoeg
12. Jmskns69
13. kaardimaja

Avicii
02.02.13, 09:39
No sellist killli poleks ma arvan keegi meist nüüd oodanud

Jmskns69
02.02.13, 10:31
No sellist killli poleks ma arvan keegi meist nüüd oodanud

Mina ei ole küll huntide söögiisus kahelnud !

:cool:

Avicii
02.02.13, 10:42
Mulle tundub see isutuba ärasöömine jubedalt jälgede segamisena

q_q
02.02.13, 10:54
wat

q_q
02.02.13, 10:56
Mulle tundub see isutuba ärasöömine jubedalt jälgede segamisena

räägi lähemalt

Jmskns69
02.02.13, 11:02
Avaldan arvamust, et kui täna Taavi üles puua oleme väga lähedal kõikide huntide kättesaamisele !

Avicii
02.02.13, 11:21
Miks pidid hundid ära sööma eile isutuba? Täiesti suvaline küla, kes ei ole tegelikult millegile oluliselt kaasa aidanud. Eile rõhutati seda, et raudselt süüakse LenC ära - aga vot ei söödud. Tahetakse arvama panna, et Lenc mängib korraliku coveri all? Mina viisin eile taavi ja eluvenna flipi peale, ming hiljem vormistas lenc selle ikkagi eluvenna kasuks ja tänu sellele saime eluvenna välja. Minu arvates lootsid selle käiguga hundid tabada ka külatarka, aga kahjuks ei läinud nii. Kindlasti peaks vaatama läbi hääled mis ei läinud ei luugi ega eluvenna peale, sealt peaks leidma tänase järgmise ohvri.

Avicii
02.02.13, 11:24
Hääled päev 1:
4 Avicii (WowAwiAA, kardaanirist, tiigrikutsu, LuuK)
4 LuuK (vapsik, lenC, donkament, q_q)
4 taavi (Fortune, Avicii, isutuba, kaardimaja)
2 tiigrikutsu (karupoeg, taavi)
1 kaardimaja (Jmskns69)
1 q_q (inward)

Hääled päev 2:
6 eluvend (isutuba, donkament, kaardimaja, q_q, taavi, lenC)
4 taavi (Fortune, inward, eluvend, Avicii)
2 karupoeg (tiigrikutsu, Jmskns69
1 WowAwiAA (kardaanirist)
1 isutuba (WowAwiAA)
1 tiigrikutsu (karupoeg)

tiigrikutsu
02.02.13, 11:29
Pakuks siis kas Fortune, inward või inward. Hääletan Fortune. Nemad olid veel kaks häält Taavi peal ja üritasid vb eluvenda päästa?

donkament
02.02.13, 11:35
wut ma hääletaks praeguse seisuga iga kelle ennem kardaaniristi kui neid taavi poolt hääletajaid.

Jmskns69
02.02.13, 11:49
Aga kui järgi mõtelda ja vaadata esimese kahe päeva hääletamisi siis hunt on .....
siis hunt on .....








WowAwiAA

8=)

donkament
02.02.13, 11:57
Aga kui järgi mõtelda ja vaadata esimese kahe päeva hääletamisi siis hunt on .....
siis hunt on .....
WowAwiAA

8=)
nope

kardaanirist
02.02.13, 12:02
kardaani postid

meeldib, kuidas casually jätad ühe postituse mainimata.


wut ma hääletaks praeguse seisuga iga kelle ennem kardaaniristi kui neid taavi poolt hääletajaid.

mingisugune hea põhjus ka selleks on või? esimene õhtu hääletasin Avicii vastu, sest tolleks hetkeks polnud ta mitte kui midagi öelnud. vapsiku suhtes panin mööda jah, aga ma ei olnud ainus, kes tema KT claimis kahtlema hakkas ja ma tõesti ei näinud põhjust, miks ta peaks seda tegema.


küla: jmskns69, isutuba, avicii, lenc, q_q, fortune, inward

hunt: kaardimaja, eluvend, karupoeg, wow

??: taavi, tiigrikutsu


minu list oli selline (karupojaga panin mööda ja kirjutasin, et tema siiski minu arust külaelanik). eluvend oli hunt ja isutuba külaelanik.

ja kes tahab kuidagi seostada mind huntidega, sest vapsik esimene õhtu ära söödi ja mina teda pushisin (cmon, miks peaks keegi claimima KT rolli esimesel päeval), siis mõelge kogu see asi üle. vapsik ise mängis esimene päev lolli ja KT claimides sisuliselt tegi ise endale lõpu peale, sest huntidel oli vaja ju üle kontrollida (pealegi vapsik oli aktiivne mängu lahendaja anyway). muidugi mind suht kerge nüüd tanki lükata selle pärast.

üleüldse kui ma oleks hunt, siis ma nii palju seda mängu ikka tajun, et oleks suutnud luuki ära päästa ja teisel päeval ei oleks ma ju üldse eluvenda pildiski hoidnud (kirjutasin, et valin eluvenna ja wowi vahel ja viimane neist tundus kahtlasem. siiski, eluvend oli minu listis hundiks märgitud). kui ma oleks huntide tiimis, siis oleks see mäng vast huntidel natukene paremini lahendatud.

kardaanirist
02.02.13, 12:09
wowi, fortune ja tiigrikutsu tunduvad kõige hundisemad. pean täna hääle varakult ära panema, sest õhtu poole netti ei jõua. proovin veel korra süveneda.

q_q
02.02.13, 12:13
Mina viisin eile taavi ja eluvenna flipi peale, ming hiljem vormistas lenc selle ikkagi eluvenna kasuks ja tänu sellele saime eluvenna välja. Minu arvates lootsid selle käiguga hundid tabada ka külatarka, aga kahjuks ei läinud nii. Kindlasti peaks vaatama läbi hääled mis ei läinud ei luugi ega eluvenna peale, sealt peaks leidma tänase järgmise ohvri.

miks flipi peale viisid?

isutuba oli 0% kt equityga

tiigrikutsu
02.02.13, 12:15
wowi, fortune ja tiigrikutsu tunduvad kõige hundisemad. pean täna hääle varakult ära panema, sest õhtu poole netti ei jõua. proovin veel korra süveneda.

Tundun kõige hundisem, mida sa jahud? :D Too mõni argument välja, siis räägime edasi. Selliste postitega sa enda küla rolli nüüd küll ei tõesta...

kardaanirist
02.02.13, 12:24
esimene päev hääletad fortune -> inward -> avicii -> luuk

teisel päeval ei hüpanud ei eluvenna, ega taavi (ja taavi on ka kahtlane) rongi peale ja hääletasid karupoja vastu, kes imo on külaelanik (eriti kui võrrelda eelmise libahundimängu poste ja siis tema selle mängu omasid). nendest kolmest nimest oled kõige vähem hundisem btw, aga tundub lihtsalt, et lükkad lampi igale poole hääli.

kardaanirist
02.02.13, 12:24
wowi, fortune ja tiigrikutsu tunduvad kõige hundisemad.

+ taavi.

lenC
02.02.13, 12:28
No sellist killli poleks ma arvan keegi meist nüüd oodanud


Mulle tundub see isutuba ärasöömine jubedalt jälgede segamisena
Tõenäoliselt siiski mitte, see oli päris kindlasti külatargajaht. isutuba on vaja uuesti läbi lugeda, mäletan seda, kuidas ta eile hommikul hääletas kohe elutuba(ehk siis teise öö peek oleks tal olnud elutuba=hunt).

Hääled päev 1:
4 Avicii (WowAwiAA, kardaanirist, tiigrikutsu, LuuK)
4 LuuK (vapsik, lenC, donkament, q_q)
4 taavi (Fortune, Avicii, isutuba, kaardimaja)
2 tiigrikutsu (karupoeg, taavi)
1 kaardimaja (Jmskns69)
1 q_q (inward)

Hääled päev 2:
6 eluvend (isutuba, donkament, kaardimaja, q_q, taavi, lenC)
4 taavi (Fortune, inward, eluvend, Avicii)
2 karupoeg (tiigrikutsu, Jmskns69
1 WowAwiAA (kardaanirist)
1 isutuba (WowAwiAA)
1 tiigrikutsu (karupoeg)
Eilsega saime kaardimaja kõvasti külamaks ja Avicii veits kahtlasemaks selle järgi, pole veel korralikult süvenenud.

Pakuks siis kas Fortune, inward või inward. Hääletan Fortune. Nemad olid veel kaks häält Taavi peal ja üritasid vb eluvenda päästa?
inward või inward?


vapsik ise mängis esimene päev lolli

nii palju seda mängu ikka tajun
ok

q_q
02.02.13, 12:31
lenc miks eluvenna eile killisid?

ja mis taavist nüüd arvane, lenc ja donkament?

lenC
02.02.13, 12:32
Ma ei ole külatark, tiigrikutsu tagasi radaris ja posti #437 pealkiri on mõttetu fancy play: Re: ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mfortuned võiond posthunta!

Külatark peaks peekima inimesi kuskilt spektrumi keskelt, ehk neid, kes pole clearid ega pole ka ülespoomis ohus. List headest peekidest:

karupoeg
tiigrikutsu
Fortune
inward

Kui siit 2-3 nime käes oleks, siis võiks tõenäoliselt juba välja tulla (õhtul)

q_q
02.02.13, 12:32
kaardimaja nüüd obv küla yep

eile kui ma järjest scrollisin ja peale eluvenda abv taavi pani siis kohe tundus insta kahtlane see ja täna avc-lt imelikud postid

Fortune
02.02.13, 12:33
Pakuks siis kas Fortune, inward või inward. Hääletan Fortune. Nemad olid veel kaks häält Taavi peal ja üritasid vb eluvenda päästa?

taavi ja algselt wow peale hääletasin kõigest sp et nad olid mu hundikandidaatide listis eespool, ei püüdnud ma eluvenda päästa, kui viitsid lugeda, siis mu list oli wow või taavi --- kardaan --- eluvend.

Praegu on huvitav see, et eluvend hääletas eile wow peale esialgu, et ennast päästa. See vabastab wowi süüdistustest?

ja teiseks pärast hääletas taavi peale? + kell 19:04 olid hääled viikis
5 eluvend (isutuba, Avicii, donkament, kaardimaja, q_q)
5 WowAwiAA (lenC, inward, eluvend, Fortune, kardaanirist)
1 donkament (taavi)
1 isutuba (WowAwiAA)

ja siis taavi hääletas eluvenna peale? nii vähe kui ma teda ka kaitsta tahaks, siis flipiolukorras hundi peale hääletada vabastab ta suht kindlalt süüdistustest?
20:06
6 eluvend (isutuba, Avicii, donkament, kaardimaja, q_q, taavi)
4 WowAwiAA (inward, eluvend, Fortune, kardaanirist)
1 isutuba (WowAwiAA)
1 taavi (lenC)

või am i missing something? keegi võiks igaks juhuks üle ka kontrollida, lenc on enne taavi hääletamist tegelt ka wowi peal ja muudab häält alles hiljem imo, kui ma õigesti mäletan.

Kõige kindlam hunt atm imo kardaanirist, esimene päev hääletas avicii peale, teine päev oli valida eluvenna ja wowi vahel, valis wowi. Samuti endiselt see fakt, et esimene päev pushis q_q vapsiku lenci hundikolmikut.

Kardaanirist

lenC
02.02.13, 12:34
lenc miks eluvenna eile killisid?

ja mis taavist nüüd arvane, lenc ja donkament?
See kõlab livepokeresque, aga ma leidsin ta postides päris hea noobhundi telli tükk aega enne päeva lõppu, Wow ja taavi mõlemad prob külad, Fortunet ja inwardit oleks vaja luubi alla võtta.

lenC
02.02.13, 12:35
Ja pigem olid need Wow/elutuba rongid hunt/hunt kui elutuba/taavi imo

kardaanirist
02.02.13, 12:39
Kõige kindlam hunt atm imo kardaanirist, esimene päev hääletas avicii peale, teine päev oli valida eluvenna ja wowi vahel, valis wowi. Samuti endiselt see fakt, et esimene päev pushis q_q vapsiku lenci hundikolmikut.

Kardaanirist

wtf. mitu korda juba kirjutatud, et ma "pushisin" seda kolmikut. ühe korra kirjutasin, et "oleks huvitav kui kolm kõige aktiivsemat oleksid hundid", aga pole kordagi lenci või q_q-s kahelnud. vapsikus kahtlesin, sest ise mängis mäkra.

kardaanirist
02.02.13, 12:40
See kõlab livepokeresque, aga ma leidsin ta postides päris hea noobhundi telli tükk aega enne päeva lõppu, Wow ja taavi mõlemad prob külad, Fortunet ja inwardit oleks vaja luubi alla võtta.

+1. unustasin ennem kirjutada, aga tahtsin pmst sama öelda. kes iganes on KT, siis uuri kindlasti inwardi kohta järgi.

q_q
02.02.13, 12:41
inward küla in my book

lenC
02.02.13, 12:43
isutuba peekid:
n0 - taavi = hunt(185, 189, 201, 223)
n1 - elutuba = hunt või kaardimaja = küla

Aga miski ütleb mulle, et ta oleks külatargana jätkanud teisel päeval taavi surumist, nii et see öökill võib mingi random fancy play olla.

Avicii
02.02.13, 12:43
Ei oska eilset flippamisele minemist selgitada millegi muuga, kui info saamisega. Kammisin teema läbi ja tänased nominandid minu silmis oleks inward ja tiigrikutsu. Tiigrikutsu postid on olnud ikka liiga vee segamisena, tahtsin teda juba eile mainida aga siis tuli eluvend on segaste postidega välja, mis tembeldasid tema rohkem hundiks kui kellegi teise. tiigrikutsu
Kui kellegil on ikka mingeid küsimärke minu silmis siis andke minna, olen alati valmis mingilmääral oma valikuid ja seisukohti kaitsma mõne väitega, mis ei ole " mul pohhui, hääletage välja saate teada " : )

lenC
02.02.13, 12:44
pohui jääb elutubaks

kardaanirist
02.02.13, 12:44
teine päev oli valida eluvenna ja wowi vahel, valis wowi. Samuti endiselt see fakt, et esimene päev pushis q_q vapsiku lenci hundikolmikut.

hääletasin wowi peale 2min pärast sind (ise hääletasid ka too hetk wowi) ja ütlesin, et pean kodust lahkuma ja rohkem kaasa lüüa ei saa.

hääletan Fortune. tundub, et tahab mind väga pushida põhinedes "obv tellidele", mis on kõik aga väga mööda.

Fortune
02.02.13, 12:52
hääletasin wowi peale 2min pärast sind (ise hääletasid ka too hetk wowi) ja ütlesin, et pean kodust lahkuma ja rohkem kaasa lüüa ei saa.

hääletan Fortune. tundub, et tahab mind väga pushida põhinedes "obv tellidele", mis on kõik aga väga mööda.

nomineerisin sind, sest sinu kohta ei ole mul ühtegi kaitsvat asja öelda ja olid kahtlane juba peale esimest päeva. Taavi ja wowi kohta peale eilset tekkis uut informatsiooni, mis vähendas nende kahtlusi. Keda peale minu teiseks hundiks arvad?

IamAllin
02.02.13, 13:11
Hääled seisuga post #487

2 Fortune (tiigrikutsu, kardaanirist)
2 kardaanirist (donkament, Fortune)
1 tiigrikutsu (Avicii)
1 WowAwiAA (Jmskns69)


Kui märkate viga, saatke PM.

lenC
02.02.13, 13:13
tiigrikutsu

Fortune
02.02.13, 13:15
lenc mis sa kardaanist arvad, ta oli sinu listis ka koos taavi ja wow-ga ja kaks viimast on nüüd kindlasti vähem kahtlasemad.

q_q
02.02.13, 13:25
kt peeki karupoega for sure

q_q
02.02.13, 13:28
taavi ja wow mõlemad küla

inward küla unless avicii-ga nad mõlemad hundid aga avc ei tohiks vote patterni järgi hunt olla

q_q
02.02.13, 13:29
taavi ja wow mõlemad küla

unless nad koos hundid aga vb pole see üldse võimalik, pean eelnevaid poste lugema

Fortune
02.02.13, 13:30
taavi hääletas eile eluvenda suht crucial hetkel, suht küla imo jah

lenC
02.02.13, 13:32
lenc mis sa kardaanist arvad, ta oli sinu listis ka koos taavi ja wow-ga ja kaks viimast on nüüd kindlasti vähem kahtlasemad.
No eile ta oleks võinud minna ka minupoolest. Praegu mul arvamus puudub, tema hääletamine on okei obv. Jama on see, et me peame taavi igal juhul ära tapma ja imo mida varem seda parem.

Fortune
02.02.13, 13:34
wow hääletas ka isutuba lambist, kui tal endal oli eluvennaga mingi aeg flip, samuti hääletas eluvend wow'i peale, et ennast päästa, suht clearib wowäi imo.

Fortune
02.02.13, 13:38
No eile ta oleks võinud minna ka minupoolest. Praegu mul arvamus puudub, tema hääletamine on okei obv. Jama on see, et me peame taavi igal juhul ära tapma ja imo mida varem seda parem.

jah ma arvasin ka enne nii, et aga eilsega, on taavi suht clear ju. vaata hääli 19:04
5 eluvend (isutuba, Avicii, donkament, kaardimaja, q_q)
5 WowAwiAA (lenC, inward, eluvend, Fortune, kardaanirist)
1 donkament (taavi)
1 isutuba (WowAwiAA)

ja järgmine hetk 19:06 taavi hääletab eluvenda. doesnt make any sense hundina nii teha.

Jmskns69
02.02.13, 13:54
tiigrikutsu

tiigrikutsu

inward
02.02.13, 13:59
Ei oska eilset flippamisele minemist selgitada millegi muuga, kui info saamisega. Kammisin teema läbi ja tänased nominandid minu silmis oleks inward ja tiigrikutsu. Tiigrikutsu postid on olnud ikka liiga vee segamisena, tahtsin teda juba eile mainida aga siis tuli eluvend on segaste postidega välja, mis tembeldasid tema rohkem hundiks kui kellegi teise. tiigrikutsu
Kui kellegil on ikka mingeid küsimärke minu silmis siis andke minna, olen alati valmis mingilmääral oma valikuid ja seisukohti kaitsma mõne väitega, mis ei ole " mul pohhui, hääletage välja saate teada " : )

Ja milles see väljendub, et mina olen ?


taavi

Või oled äkki sina ? Miks lõpus ära tulid eluvenna pealt ?

Vaatan su vanu postitusi, hundised tunduvad järgnevad:


Olen tasapisi sirvinud jah ja teind endajaoks märkmeid aga pole viitsinud neid veel avalikustada, kuna esimene päev polegi veel õhtusse jõudnud siis täna on ikka väga raske veel kedagi kindlalt sõrmega näidata. Ainuke asi mis mulle täna silma jäi oli:
Isutuba
Ma ei saa aru miks sa sa kirjutad kohe, et oled libahunt? Tahad kõigile muljet jätta, et oled küla? AGA KAS IKKA OLED? - reverse psühholoogia?

Ja vapsikule paar korda, dosent make sense. Mõtlesin esimene päev sellele juba.:

sina oled ka terve päeva siin imelikult jälgi seganud, kes sa oled ja kust sa tuled?!

Oled sa kindel vapsik, et sa ise hunt ei ole? Oled ka piisavalt segadust siin täna tekitanud : )
q_q-le:

ja eksole, et getter jaani profiilipilgiga tegelast ei oskaks keegi kahtlustada?

Dialoog Fortunega, kes tundub mulle küla.

Fortune Miks? Ei ole midagi asjalikku täna öelnud kaasa, lihtsalt üritab kõigile näidata, et kuulub küla alla ning hoiab madalat profiili



No see tõestas ilusasti eile, et ma ei ole hunt, sest ma oleks saand oma häält muuta aga ma ei teinud seda. See, et LuuK eile välja hääletati oli ikka väga lucky ja well flipped :D

Samas kahtlused võtavad vist ikkagi maha viimased postitused eile. Dialoog eluvenna vahel. Kurat niimoodi teise hundiga ju diskuteeriks. Teisalt ma ei saa aru, miks eluvend pidi clearima hundina Aviciit.

see on kuidagi väga lamp post, NO EKS TULGE JA LÖÖGE MAHA MIND SIIS? Ideaid ja mõtteid ehk? Põhjendusi?


vaatasin kiiruga su postida ka üle ja peale selle, et sa mind oled hääletanud ja sokkinud et hundid tagaplaanil ja hääletad hoopis rändom generaatori abiga tundud jube kahtlane


Avicii on täna mängu käima saanud ja tundub täitsa normaalne külamees.
Isutuba tundus eile kahtlane, sest tegi kohe julge avalöögi, peale mida hakkasid hääled kuhjuma ja siis nagu oleks ehmatanud ja tõmmas vaikseks ära. Või kutsusid hundid ta korrale? Muidugi kahtlused võtab natuke maha see, et Luuk kohe ruttu talle hääle lükkas.

Huvitav jah, et meid täna kahtlustatakse fortunega. Fortune on suht clear küla, mind ka mitu korda clearinud. Kui me oleks fortunega hundid olnud, siis elu sees ei oleks kaks hunti kahe päevaga välja läinud. Vaatan veel oma seda nimekirja, mis eile koostasin ja hakkan kahtlusaluste postitusi välja tooma jne.

q_q
02.02.13, 14:02
luuk pani ju day 1 avicii lõpus