PDA

View Full Version : ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5

q_q
02.02.13, 14:05
tiigrikutsu

inward
02.02.13, 14:08
Hääletan Avicii hetkel.

Avicii
02.02.13, 14:12
Inward:
Lugesin enne kogu teema algusest lõpuni välja ning sain sinu kohta 5 punkti miks sa võiksid olla hunt ja 3 miks küla, sellepärast ei ole sinus veel päris kindel ning hääletan tiigrikutsut kes on terve mängu vältel ainult sitta tootnud ja ei midagi asjalikku. Haha, tahad minu esimest postitust tsitseerida? Really? Just kogu see mis sa nüüd siia kirjutasid kindlustab minu kõhtutunnet, et sina võid olla hunt. Vaata minu postitusi ja hääli ning kogu mõttekäiku, iga loll saaks aru et ma olen puhas küla ja see, et sina nüüd üritad ässitada tõstabki sind minu hundi listi. Ty

donkament
02.02.13, 14:20
kui külatark saab ühe hundi teada, siis ta võiks selle teadmisega asap välja tulla, kuna confirmed külasid on juba suht palju. ma oma häält praegu muutma ei hakka.

Fortune
02.02.13, 14:20
Hääletan Avicii hetkel.

ta muutus veits kahtlasemaks peale eilset, aga samas ma ei usu, et ta hunt on, see, et luuk esimesel päeval hääletas avicii, et ennast päästa peaks ta suht ära clearima.

Avicii
02.02.13, 14:22
ta muutus veits kahtlasemaks peale eilset, aga samas ma ei usu, et ta hunt on, see, et luuk esimesel päeval hääletas avicii, et ennast päästa peaks ta suht ära clearima.
ma saan aru, et minu eile hääl flippamise peale võis olla viga, samas ma lootsin, et saan kuskilt mingit infot täna sellele, ning mul ei oleks kahju olnud, kui oleks ka taavi kuju ära tuvastanud, sest kahtlust on ta küllaga tekitanud

Avicii
02.02.13, 14:24
ta muutus veits kahtlasemaks peale eilset, aga samas ma ei usu, et ta hunt on, see, et luuk esimesel päeval hääletas avicii, et ennast päästa peaks ta suht ära clearima.
THIS, THIS ja THIS! Arvad tõesti, et 3 hunti läks flippamise peale? CMON!

Jmskns69
02.02.13, 14:29
THIS, THIS ja THIS! Arvad tõesti, et 3 hunti läks flippamise peale? CMON!

Kui nad ei suutnud omavahel kokku leppida kes peab surema oli flipp kõige ausam variant !

:cool:

inward
02.02.13, 14:30
Päris random kill tehti küll öösel. Isutuba, nagu miks. Ehkki lenc ja q_q ei paista külatargana, siis arvestades nende lahendamisoskust ja panust, siis oleks +EV nad ära süüa küll. Hundid on liimist lahti ja päris fishine tiim tundub neil olevat :D.

Avicii
02.02.13, 14:31
Mul endal tunne, et eluvenna rongi peal on paar hunti. Seda eeldusel, kui peaks selguma, et ta küla on. Mis sa arvad lenc ?

Jätan praegu pigem Wow peale, tundub rohkem hunt kui eluvend.
Ja sinu postidest teeb mulle see muret, iga loll oleks eile aru saand, et eluvend on hunt aga sina ei tajunud vist, tundub kuidagi prtective käike, aga nagu ma ennist mainisin siis tiigrikutsu on täna minu main kanditaat

Avicii
02.02.13, 14:33
Päris random kill tehti küll öösel. Isutuba, nagu miks. Ehkki lenc ja q_q ei paista külatargana, siis arvestades nende lahendamisoskust ja panust, siis oleks +EV nad ära süüa küll. Hundid on liimist lahti ja päris fishine tiim tundub neil olevat :D.
obv loodeti hittida külatarka, sest kui tema poste vaadata, siis annab mõõtu välja küll tegelikult

Fortune
02.02.13, 14:33
Lasin nimekirja random generatorist läbi ja tulemuseks andis hundid: WowAwiAA, tiigrikutsu, inward, Fortune. Keegi neist siis ikka peab olema ju :D

Aga tõsiselt rääkida, siis hea et vähemalt on arutelud käima läinud. Kui eelnevatest mängudest midagi on silma jäänud, siis see et üks aktiivsematest postitajatest peaks kindlasti hunt olema. Midagi enamat ei oska hetkel panustada...

Lugesin eluvenna poste veel.

See tundub selles suhtes kahtlane, et isegi kui ta lasi random generatorist nimekirja läbi, siis ma ei usu, et ta oleks jätnud sinna nimekirja hunte, isegi kui lambist oleks pihta saand hundile või huntidele random generator.

inward
02.02.13, 14:34
Ja sinu postidest teeb mulle see muret, iga loll oleks eile aru saand, et eluvend on hunt aga sina ei tajunud vist, tundub kuidagi prtective käike, aga nagu ma ennist mainisin siis tiigrikutsu on täna minu main kanditaat

Mis iga loll ? Lol, ise vahetasid ju taavi peale viimastel minutitel. Mul oli pikka aega hääl WoW peal, kes oli ka üks põhikanditaatidest. Ja kui sa loed mu pikka postitust, siis eluvenna ma tituleerisin seal ka top kahtlusaluseks.

Avicii
02.02.13, 14:37
Mis iga loll ? Lol, ise vahetasid ju taavi peale viimastel minutitel. Mul oli pikka aega hääl WoW peal, kes oli ka üks põhikanditaatidest. Ja kui sa loed mu pikka postitust, siis eluvenna ma tituleerisin seal ka top kahtlusaluseks.
ma just lugesin seda sinu nimekijra ja, ning see nagu natuke cleariks sind, ning just sellepärast ma sind täna ei hääletagi nagu ma juba enne mainisin

Avicii
02.02.13, 14:38
Lugesin eluvenna poste veel.

See tundub selles suhtes kahtlane, et isegi kui ta lasi random generatorist nimekirja läbi, siis ma ei usu, et ta oleks jätnud sinna nimekirja hunte, isegi kui lambist oleks pihta saand hundile või huntidele random generator.
kusjuures ma ise ennist mõtlesin sama, et ta ei oleks never sellist lüket teinud aga samas ei saa 100% kindel olla

Avicii
02.02.13, 14:42
Kui nad ei suutnud omavahel kokku leppida kes peab surema oli flipp kõige ausam variant !

:cool:
isegi kui ma oleks olnud ka hunt siis oli meid 3 seal listis ja ma ei oleks neverever hakanud eluvenda niimoodi ise ette söötma, vaata minu ja mõtle minu postituste üle tema kohta, ning mina olin esimene kes teda hääletas ma saan aru, et väike kahtlus tuli kuna ma muutsin viimasel sekundil häält, ning ma ütlesin et ma oleks näinud hea meelega eile ka taavi minekut

WowAwiAA
02.02.13, 14:59
Eilse tema listi põhjal hääletan kardaanirist. See on selline 50:50 playerite juhuslik pickimine ehk siis ritta pandud umbropsu playerid kelle kohapealt küsimuse tekitada saab.

inward
02.02.13, 15:07
Eilse tema listi põhjal hääletan kardaanirist. See on selline 50:50 playerite juhuslik pickimine ehk siis ritta pandud umbropsu playerid kelle kohapealt küsimuse tekitada saab.

Misasja ? Väljenda ennast paremini, palun.

WowAwiAA
02.02.13, 15:14
Tema eilne list oli: Kaardimaja, WowAwiAA, Eluvend, Karupoeg. 4 tegelast kelle vahel mingit sidusust pole. Mina, Eluvend ja Kardaan olime eile hommikul pildis ja siis tuli kardaan selle listiga. Tekitas küsimuse. Kuna tänaseks jälle uued küsimused õhus ei osanud paremat arvata ja tegin parima valiku mis oskasin. Miks otsuse kohe ära pidin tegema, on see et tõenäoliselt õhtulõpuks jälle tagasi ei jõua.

tiigrikutsu
02.02.13, 15:15
Eilse tema listi põhjal hääletan kardaanirist. See on selline 50:50 playerite juhuslik pickimine ehk siis ritta pandud umbropsu playerid kelle kohapealt küsimuse tekitada saab.

Pakun ka kardaanirist isegi kui ma täna peaksin minema siis võtaks lenC-i ka ette. Alguses mainis, et ma olen kindel küla, ilmselt sp, et minu poolehoidu võita. Kui ta oleks mingil määral ohtlik või häid oletusi teinud siin siis oleks ta oleks juba välja võetud huntide poolt, aga seda ei ole tehtud kuna see oleks nö obvious, et hakkaksime hääletama neid keda lenC pakkus.

Kardaanirist on ka random teksti pannud, ilmselt ta ei ole minu poste isegi lugenud kuna ma ütlesin eile, et ma lähen nahuj peale oma viimast posti ja sellepärast ei läinud ka ühegi rongiga kaasa ja sellepärast hääletangi tema poolt. Kindlasti vaadake täna üle ka need kes minu poolt juba praegu hääletanud on kuna ma lähen ilmselt varsti jälle linnapeal ära ja ei viitsi siia ennast kaitsma jääda, siis tunduks see kardaanidele veel "obv-m", et ma hunt vms. W.E

kaardimaja
02.02.13, 15:21
imo Avicii on hunt

Põhjendus: Avicii oli day1 flipis ... kuna flipis oli kaks hunti, lasti flipil juhtuda, sest ilmselt ei osatud mdiagi paremat välja mõelda. Day2 - Avicii muutis koos elutoaga (või kes igane see hunt oli) hääle suhteliselt viimasel minutil ära ja lootsid nii elutoa päästa. Lenc tegi aga hea käigu ja nurjas nende ürituse. Need kaks fakti on imo piisav.

btw, lenC, uurisin ja uurisin su poste, aga mitte kuskilt ei saanud sind hundiks tembeldada :D niiväga tahtsin... niiet minujaoks tubli küla või väga hea hunt :) (viimast ma siiski hetkel ei arvesta)

lenC
02.02.13, 15:29
Hääled seisuga post #521

4 kardaanirist (donkament, Fortune, WowAwiAA, tiigrikutsu)
4 tiigrikutsu (Avicii, lenC, Jmskns69, q_q)
2 Avicii (inward, kaardimaja)
1 Fortune (kardaanirist)

Kui märkate viga, siis hääletage iseennast.

Avicii
02.02.13, 15:34
imo Avicii on hunt

Põhjendus: Avicii oli day1 flipis ... kuna flipis oli kaks hunti, lasti flipil juhtuda, sest ilmselt ei osatud mdiagi paremat välja mõelda. Day2 - Avicii muutis koos elutoaga (või kes igane see hunt oli) hääle suhteliselt viimasel minutil ära ja lootsid nii elutoa päästa. Lenc tegi aga hea käigu ja nurjas nende ürituse. Need kaks fakti on imo piisav.

btw, lenC, uurisin ja uurisin su poste, aga mitte kuskilt ei saanud sind hundiks tembeldada :D niiväga tahtsin... niiet minujaoks tubli küla või väga hea hunt :) (viimast ma siiski hetkel ei arvesta)
Vau, mina olin see vend, kes eluvenna üldse pildile tõi, loe minu argumente tema kohta uuesti palun ja mõtle uuesti, minu hääl muutis eile taavi ja eluvenna flipiks, ja nagu ma juba enne mainisin oleks ma heameelega näinud ka taavi väljaminekut. Ma saan aru, et see lüke tõstis mind kahtlustavate hulka, aga siit ei ole mõtet midagi otsida. Day 1 mul oli võimalus pääsa ennast või luuki või kedaiganes, ma ei teinud seda. Ning luuk kes oli hunt pani oma hääle minu peale, et seda flippi üldse korraldada. Kui tahad mind edasi kahtlustada, siis anna minna - kuid ma arvan, et tiigrikutsu hääletamiseks on 10x rohkem põhjuseid

Avicii
02.02.13, 15:38
Pakun ka kardaanirist isegi kui ma täna peaksin minema siis võtaks lenC-i ka ette. Alguses mainis, et ma olen kindel küla, ilmselt sp, et minu poolehoidu võita. Kui ta oleks mingil määral ohtlik või häid oletusi teinud siin siis oleks ta oleks juba välja võetud huntide poolt, aga seda ei ole tehtud kuna see oleks nö obvious, et hakkaksime hääletama neid keda lenC pakkus.

Kardaanirist on ka random teksti pannud, ilmselt ta ei ole minu poste isegi lugenud kuna ma ütlesin eile, et ma lähen nahuj peale oma viimast posti ja sellepärast ei läinud ka ühegi rongiga kaasa ja sellepärast hääletangi tema poolt. Kindlasti vaadake täna üle ka need kes minu poolt juba praegu hääletanud on kuna ma lähen ilmselt varsti jälle linnapeal ära ja ei viitsi siia ennast kaitsma jääda, siis tunduks see kardaanidele veel "obv-m", et ma hunt vms. W.E
Mida on sinu potsidest lugeda? Kui lenc uuris sinu esimese päevade häälte kohta, siis andsid sa mingeid umbmääraseid selgitusi. Esimesel päeval hääletasid sa mind, ma saan aru, et esimesel päeval ei saa otseseid reade teha kui just Pendli-Endel ei ole seega selle ma annan sulle andeks. Eile hääletasid sa karupoega mingitel nonsense põhjustel kui terve päev käisid tegelikult läbi ainult 3 nime: WOW, Eluvend ja taavi. Viimase 3 hääletamiseks oleks reaalsele külaelanikule piisavnud, kuid sulle ei

kaardimaja
02.02.13, 15:43
Vau, mina olin see vend, kes eluvenna üldse pildile tõi, loe minu argumente tema kohta uuesti palun ja mõtle uuesti, minu hääl muutis eile taavi ja eluvenna flipiks, ja nagu ma juba enne mainisin oleks ma heameelega näinud ka taavi väljaminekut. Ma saan aru, et see lüke tõstis mind kahtlustavate hulka, aga siit ei ole mõtet midagi otsida. Day 1 mul oli võimalus pääsa ennast või luuki või kedaiganes, ma ei teinud seda. Ning luuk kes oli hunt pani oma hääle minu peale, et seda flippi üldse korraldada. Kui tahad mind edasi kahtlustada, siis anna minna - kuid ma arvan, et tiigrikutsu hääletamiseks on 10x rohkem põhjuseid

Võib-olla panini mööda, laupäeva hommik pole parim keskendumiseks, aga hetkel jätan hääle samaks

inward
02.02.13, 15:51
ma just lugesin seda sinu nimekijra ja, ning see nagu natuke cleariks sind, ning just sellepärast ma sind täna ei hääletagi nagu ma juba enne mainisin


Sirvisin veits poste. Üldiselt olen arvamusel, et esimesel päeval ei maksa väga postide sisu isegi lugeda .. ainult vaadata hääletuste flowd. Kui esimene küla (nagunii) täna välja ära saadetakse, siis tuleb uurida, kes kuna mida postitas ja kes oli hääletustega väga rahul.

Aga, q_q kaitses minujaoks täiesti põhjuseta LuuK'i, ning siis lükkas ette "veel mitte postitanud"
Ise hääletaks hea meelega välja LuuK'i, ning kui tegemist on hundiga, siis võtaks järgmisena q_q.
Kui q_q ongi hunt, siis oleks järgmine inward


Ma paneks üldse Lenc vist :D.


imo Avicii on hunt

Põhjendus: Avicii oli day1 flipis ... kuna flipis oli kaks hunti, lasti flipil juhtuda, sest ilmselt ei osatud mdiagi paremat välja mõelda. Day2 - Avicii muutis koos elutoaga (või kes igane see hunt oli) hääle suhteliselt viimasel minutil ära ja lootsid nii elutoa päästa. Lenc tegi aga hea käigu ja nurjas nende ürituse. Need kaks fakti on imo piisav.

btw, lenC, uurisin ja uurisin su poste, aga mitte kuskilt ei saanud sind hundiks tembeldada :D niiväga tahtsin... niiet minujaoks tubli küla või väga hea hunt :) (viimast ma siiski hetkel ei arvesta)

Ma eriti ei usu, et Avicii on hunt. Teadlikult, jätsin q_q poolt toodud nüansi välja. Üritasin trapida, et kes võiks rongiga kaasa tulla. Tiigrit kahtlustan samamoodi. Seega keegi peaks ju teda päästa üritama, aga kaasa tulid hoopis sina ??? Okei, hakkasin su poste siis uurima jne, justkui alguses paistsid päris hundisena, aga eile hääletasid ka eluvenna poolt. Bah.

Tiiger ajab täna jälle sitta ja on üldse kasutu tegelane siin mängus: tiigrikutsu

inward
02.02.13, 15:51
No ***** küll, mingid vanad quoted tulid kaasa.

inward
02.02.13, 15:57
Üks teooria, mis pani mõtlema. Muideks, tiiger ei rääkinud kordagi ei luugi ega ka eluvennaga, vastanud st. Seni peetud mängudest saati hundid omavahel dialoogi astuvad minimaalselt kui üldse. Ainus mäng oli vist, kus ranka god ja q_q olid hundid. Seal ranka ja q_q vahel vist esines mingi dialoog, aga nad tegid advanced mängu ka ja sedagi oli üsna vähe.
II mäng lenc, cypher ja taavi, samuti ei esinenud. Kolmandas mängus tiiger, karupoeg, ristik, omg ja Maxi - absoluutselt ei olnud.

kaardimaja
02.02.13, 16:00
Üks teooria, mis pani mõtlema. Muideks, tiiger ei rääkinud kordagi ei luugi ega ka eluvennaga, vastanud st. Seni peetud mängudest saati hundid omavahel dialoogi astuvad minimaalselt kui üldse. Ainus mäng oli vist, kus ranka god ja q_q olid hundid. Seal ranka ja q_q vahel vist esines mingi dialoog, aga nad tegid advanced mängu ka ja sedagi oli üsna vähe.
II mäng lenc, cypher ja taavi, samuti ei esinenud. Kolmandas mängus tiiger, karupoeg, ristik, omg ja Maxi - absoluutselt ei olnud.

jepp, ma mõtlesin ise täpselt sama ... tuleb uurida asja, mida ei ole :D nii peaks hundid kätte saama küll

inward
02.02.13, 16:01
jepp, ma mõtlesin ise täpselt sama ... tuleb uurida asja, mida ei ole :D nii peaks hundid kätte saama küll

Ilmselgelt oled 2+2 advanced strateegiat lugenud :D. Ma ka.

kaardimaja
02.02.13, 16:01
ja inward, see esimese päeva post, kus ma ütlesin, et kui LuuK on hunt, siis järgmisena q_q ja sina, on mul juba ammu mõttes ümber lükatud

karupoeg
02.02.13, 16:02
Pakun ka kardaanirist isegi kui ma täna peaksin minema siis võtaks lenC-i ka ette. Alguses mainis, et ma olen kindel küla, ilmselt sp, et minu poolehoidu võita. Kui ta oleks mingil määral ohtlik või häid oletusi teinud siin siis oleks ta oleks juba välja võetud huntide poolt, aga seda ei ole tehtud kuna see oleks nö obvious, et hakkaksime hääletama neid keda lenC pakkus.

Kardaanirist on ka random teksti pannud, ilmselt ta ei ole minu poste isegi lugenud kuna ma ütlesin eile, et ma lähen nahuj peale oma viimast posti ja sellepärast ei läinud ka ühegi rongiga kaasa ja sellepärast hääletangi tema poolt. Kindlasti vaadake täna üle ka need kes minu poolt juba praegu hääletanud on kuna ma lähen ilmselt varsti jälle linnapeal ära ja ei viitsi siia ennast kaitsma jääda, siis tunduks see kardaanidele veel "obv-m", et ma hunt vms. W.E

pigem oled random teksti pannud sina.

Igastahes ma ärkasin just ja sellist pohmelli on varem vähe olnud (saun ja viin shampaga vist ei lähe kokku). Ma jään tiigrikutsu peale, sest ta ainuke põhjendus kardaaniristi kohta on "ta on ka random teksti pannud". Samuti süüdistab lenci, kes peaks suht cleared küla olema.

igastahes tundub, et tiigrikutsu läheb täna ning loodetavasti 3st-3. Juhul kui tiigrikutsu peaks küla olema, siis on vast eeldatav, et shitstorm tuleb minu peale, sellepärast soovitaksin q_q soovituse järgi käituda külatargal.

tiigrikutsu
02.02.13, 16:02
No ***** küll, mingid vanad quoted tulid kaasa.

Jep, sa ei tajugi .. keegi ei üritagi päästa mind kuna ma ei ole hunt ohmoon. Pigem oled sina see kes teiste mingist umbmäärast teksti uskuma jääb ja kui keegi natuke pikema posti teeb ja midagi üles puhub on ta kohe insta küla.

Aviciile panin jep esimene päev oma hääle kuna liht ei olnud kedagi pakkuda ja sa ei postitanud alguses midagi imo. Nagu ma ütlesin juba, vaadake neid eelmisi hääletusi ja lugege mu posti mis oli enne seda. Samas võiks kasvõi KT mingit häält teha kuna meid on hetkel piisavalt palju ja, et ei juhtuks nii nagu eelmine mäng, et munetakse nii kaua kuni pmst enam midagi teha ei saa.

karupoeg
02.02.13, 16:03
p.s. pikem selgitus, miks tiigrikutsu on eespool. praegu on lihtsalt nii valus ja ei jaksa üle kirjutada.

karupoeg
02.02.13, 16:05
Jep, sa ei tajugi .. keegi ei üritagi päästa mind kuna ma ei ole hunt ohmoon. Pigem oled sina see kes teiste mingist umbmäärast teksti uskuma jääb ja kui keegi natuke pikema posti teeb ja midagi üles puhub on ta kohe insta küla.

Aviciile panin jep esimene päev oma hääle kuna liht ei olnud kedagi pakkuda ja sa ei postitanud alguses midagi imo. Nagu ma ütlesin juba, vaadake neid eelmisi hääletusi ja lugege mu posti mis oli enne seda. Samas võiks kasvõi KT mingit häält teha kuna meid on hetkel piisavalt palju ja, et ei juhtuks nii nagu eelmine mäng, et munetakse nii kaua kuni pmst enam midagi teha ei saa.

ban imo :heart: saaks kohe ühest hundist lahti ja õhtul 4nda.

tiigrikutsu
02.02.13, 16:13
minu arvates on hundised tiigrikutsu ning natuke ka kardaanirist.

Ei ole otsest põhjust, aga kardaaniristi post nr 87-st lõik: "what is this. miadgi aru ei saa. kõik külaelanikud jälle üksteise kraes? "
tundub pepetunde järgi väga hundine.

tiigrikutsu tundub kahtlane oma hüplemise pärast ühelt inimeselt teisele. Imo (ma ei tea, kas ma mäletan korrektselt), siis eelmine mäng oli tal suhteliselt sarnane liin, kus pani suvalt hääli, et saada "poste" ja olla teemas sees. Ise ta algataja ei ole, aga no läheb kaasa kõigega.

Minu arvates külaliikmetel ei ole otsest põhjust ühelt häälelt teisele hüpata, v.a. siis kui tahetakse kedagi survestada. Samas selline käitumine tiigrikutsu poolt ei ole survestamine vaid lihtsalt "enda märkavaks tegemine" ja kuhugi häälte panemine. Küla ei peaks suvalt panema hääli iga paari posti tagant, vaid pigem analüüsima teistepoolt öeldut. Huntidel on aga pohhui, peaasi, et hääl ei oleks endal. Seega tiigrikutsu

See ongi sinu varasem post, ja ainuke kus sa mingit teooriat oled üritanud arendada. Sinu tekstist koorub välja, et kõik peaks panema ühe hääle kuhugi ja ootama. Ootama 4-5 päeva, niikaua kuni pooled külad on väljas, kui just flippamises maailmameister ei ole.

Hääletage välja mind siis, huvipärast tahaks näha mis teooriaga see karupoeg välja tuleb homme siis, suu ***** täis nagu Eritil peale scami. :D


BTW: Ärge võtke midagi solvanguna, ei taha banni saada.

karupoeg
02.02.13, 16:22
kuule tiigrikutsu võta oma tuure veidi tagasi. päris tõsiselt.

Avicii
02.02.13, 16:24
DAY1:

Jumala lampi panen Fortune, no hard feelings.
Sinu esimene post

Tuleb hakata huntide närve kõditama vaikselt ja pakkuda erinevaid variante. Vaevalt, et hundid väga vaikseks jäävad kui oht on juba esimestel õhtutel mõni karjaliige kaotada. :D
Sinu teine post

Hääletan ka inwardipoolt. :D
Liikusid kohe inwari peale kui LenC ta välja pakkus

Ma arvan, et rollid vahetusid. ;)
Vastasid inwardi küsimusele, kas said jälle hundi rolli.

Aviciijep, ta ei toonud minu arust ühtegi tõestust ka välja, kus ta oli vms. :D
Sinu hääl mulle, mis tõstis mind ja LuuKi ühele tasandile - 4 häält mõlemal

LOL, vaadake lenC-i eelviimast postitust ja mõelge nats. :D
Enne seda oli LenC väitnud "tiigrikutsu - kuulsin usaldusväärsest allikast, et tegu on külaelanikuga"

dvj, LuuK :D
Siin hääletad LuuKi aga ilma blodida, ning sinu hääl jäi lõpptulemusena minu peale.

Jajah, siis tuleb härra lenC ja hääletab sekund enne lukku panemist seda kes talle ei meeldi, ups. :D
Sinu esimese päeva viimane post, enne seda LenC"okei viimase hetke plaan B - hääletame kõik iseennast, võtame 17-way flipi ja loodame, et hitime hundi"
DAY2:

Hääletan karupoeg nii see metsa elu käib. :D

Tglt, kahtlane, miks mind pushida lampi? Jälgede segamiseks kindla küla poolt hääletada?
Millest sa räägid, ma luban, et peale Seda posti Sinu kohta kammin ka karupoja postitused läbi, aga minu hetke mäletamistmööad ei ole ta andnud mingit põhjust hundiks olemiseks.

Häälte vahetamine on just oluline, siis saab kõiki ilusti proovile panna ja vaadata kes kuidas käitub. Lampi pickimine nagu sina teed on liht random ja võid flippama minna kuhugi. Tegelikult ma ei ole pmst eriti muutnudki hääli, seega teeb see sinu veel kahtlasemaks, aga eks näis.
Selle posti kirjutasid karupojale vastuseks küsimusele, et miks muudad oma hääli nii tihti

Viimasega läksin kaasa jep, ei olnud aega süveneda.
Avicii tundub kahtlane aga samas, miks ta pidi eile võtma flipi? Vb liht pidi ära minema või ei taju mängu eriti veel.
Fortune oli lampi obv, et näha kuidas ta actib, aga kuna seis muutus kiirelt ja mul oli tegemist õhtul siis jäigi readimine pooleli.
Praegu ka söön ja siis varsti eemale, pole väga aega asjasse süveneda aga olen abiks siis väiksemate teooriatega.
Kirjutasid selle posti peale seda, kui lenc ka sind vist tiba kahtlustama hakkas ja sinu eelnevaid postitusi välja tõi
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12273-***Libahunt-4-game-thread***-Ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=495516&viewfull=1#post495516

Jätan oma hääle karupoja peale kuna eile jahus niisama mingit teksti, kuidas keegi midagi teeb ja, et homme on aktiivsem n shit. Täiesti suvalisest kohast hakkas mind pushima, nagu teaks midagi. Mis siis, et lenC ütles, et ma olen obv küla jms. Btw, lähen nüüd välja ära ka varsti, pole aega rohkem vaadata siia. Loodan, et tuleb mõistlik otsus ja hunt kõrbeb.
Sinu teise päeva viimane post, päeva jooksul käi läbi mitu head ja veel parema argumendiga nime, mis oleks enamus kindlaid külaelanikke hääletama pannud.

tiigrikutsu
02.02.13, 16:33
Aa ups, ma arvasin, et ilma boldita loeb ka hääl vms, kuna muutmine keelatud siis ei hakanud sp uut posti tegema. My bad.
Jep ma arvasin, et LenC tajub või on tõesti undercover KT aga kuna ta hääle täna minu peale pani siis pani see mõtlema. Võimalik, et on hoopis undercover active hunt. Ma hääletangi suhteliselt palju, et panna proovile inimesi aga ei viitsi õhtuni koju jääda sp, et lõpuni vaadata mis siin toimuma hakkab.

Või no, seletage lahti mulle see taktika, et hääletame lampi ja ei muuda hääli?

karupoeg
02.02.13, 16:33
minupoolne arvamus on põhjendatud minu eelmistes kommentaarides. Ja see on otseselt tulenev sellest, et sa muudad oma hääli kiiremini kui rikas mees naisi. Nagu ma ütlesin, siis külaliikmele selline käitumine imo ei sobi, sest selleks ei ole otsest põhjust. Miks peaks küla liige, kelle peal ei olnud otsest survet, oma hääli niimoodi vahetama? Hundil on ja poogen, sest peaaasi, et tal hääli ei ole ning postide püüdmiseks võib ju suvalt mujale lahmida. Sinu minu peale hääle lükkamine on ehe näide sellele.

Kõigi jaoks on üsna ilmselge, et ma olen küla. Miks peaksid sina (kui sa oled külaliige) tahtma mind hääletada?? mis selle põhjus on? kaasa tooks see ainult selle, et üks külaliige on vähe.

Sellises olukorras sinu "hammas hamba vastu" strateegia on kahtlane, sest 2 külaliiget ei peaks üksteisele vastu hakkama.

Lenci viide usaldusväärsele allikale tundub ka sketchy, miks ta peaks esimene päev kapist välja tulema? Samas tema hääletas Luugi poolt, seega ei tohiks ta hunt olla.

Besides, ma ei ole oma tänast häält andnud, dont sweat :)

siin selgitan ära oma arvamuse.

karupoeg
02.02.13, 16:36
Aa ups, ma arvasin, et ilma boldita loeb ka hääl vms, kuna muutmine keelatud siis ei hakanud sp uut posti tegema. My bad.
Jep ma arvasin, et LenC tajub või on tõesti undercover KT aga kuna ta hääle täna minu peale pani siis pani see mõtlema. Võimalik, et on hoopis undercover active hunt. Ma hääletangi suhteliselt palju, et panna proovile inimesi aga ei viitsi õhtuni koju jääda sp, et lõpuni vaadata mis siin toimuma hakkab.

Või no, seletage lahti mulle see taktika, et hääletame lampi ja ei muuda hääli?


Aga räägi külale välja siis, mis sa nendest häältest õppisid:









viimane on angleshoot?

vasta sellele palun.

Avicii
02.02.13, 16:43
dvj, LuuK :D
20:15 tegid sa selle postituse. Peale seda kirjutati 9 uut postitust. 20:30 kirjutasid sa " Jajah, siis tuleb härra lenC ja hääletab sekund enne lukku panemist seda kes talle ei meeldi, ups. :D " selle peale kui lenc soovitas 17-way flippi.
20:31 tegi IamAllin tegi vahekokkuvõtte kus sa oleksid raudselt tähele pannud, et sinu hääl on endiselt minu peal. Aga peale seda sa enam ei postitanud.

tiigrikutsu
02.02.13, 16:44
Ma juba vastasin sellele ju ja pmst sa ikkagi ei vatanud sellele, et miks see häälete vahetamine ei ole hea ja miks see peaks hundine olema? Seleta siis ära minu eelmine post mitte ära topi seda jura lmao.

Sinu postitus - " Kõigi jaoks on üsna ilmselge, et ma olen küla. Miks peaksid sina (kui sa oled külaliige) tahtma mind hääletada?? mis selle põhjus on? kaasa tooks see ainult selle, et üks külaliige on vähe. "

Kust otsast on see ilmselge? Wtf, ma võin samamoodi postitada ju lmao. See nüüd küll mingi selgitus ei ole, suht random tekst.
Pealegi, kui sa ütled, et lenC-i jutt minust on kahtlane, mis kuradi pärast sa siis mind hääletad koos temaga?

tiigrikutsu
02.02.13, 16:47
20:15 tegid sa selle postituse. Peale seda kirjutati 9 uut postitust. 20:30 kirjutasid sa " Jajah, siis tuleb härra lenC ja hääletab sekund enne lukku panemist seda kes talle ei meeldi, ups. :D " selle peale kui lenc soovitas 17-way flippi.
20:31 tegi IamAllin tegi vahekokkuvõtte kus sa oleksid raudselt tähele pannud, et sinu hääl on endiselt minu peal. Aga peale seda sa enam ei postitanud.

Ma olin joonud juba siis ja olin välja minemas sel kellaajal, obv ma ei vaadanudki sellist asja. Mis sa selle 17 way flipist aru ei saanud? See on ju debiilsus, seda saaks ainult siis korraldada kui hääled lukku panna peale hääletamist kohe, et keegi enda häält muuta ei saaks viimasel sekundil.

Avicii
02.02.13, 16:50
Ma olin joonud juba siis ja olin välja minemas sel kellaajal, obv ma ei vaadanudki sellist asja. Mis sa selle 17 way flipist aru ei saanud? See on ju debiilsus, seda saaks ainult siis korraldada kui hääled lukku panna peale hääletamist kohe, et keegi enda häält muuta ei saaks viimasel sekundil.
Pane kokku oma list hetke mängijatest koos sellega, kes on kes ja äkki leiad mõne nunnu põhjuse ka sinna kõrvale. Hetkeseisuga sa ainult põikad otsestest küsimustest kõrvale ja toodad mingit randomit.

lenC
02.02.13, 16:51
tiigrikutsu,

kas sa saaksid palun listida elusolevad mängijad selle järgi, kas sa arvad, et nad on külad/hundid koos (lühikeste) põhjendustega

karupoeg
02.02.13, 16:55
lol kuule, tiigrikutsu.

sa räägid mööda teemast. sina oled tule all, minu ründamine ei too sulle mingit kasu. sina pead ennast kaitsma hetkel, mitte mina ei pea. Sina vastad mu küsimusele küsimusega, mis ei cleari sind. Mängu dünaamikat arvestades ei ole sul isegi siis, kui ma sind ründan, põhjust hakata mind ründama (juhul kui sa oled küla), sest minu käitumine erinevalt sinust ei ole hundine. Külana võtaksid sa seda kui "oh well, väike misunderstanding, eks tuleb leida need õiged hundid ülesse ja ennast clearida". aga sinu jaoks on see hoopis mingi isiklik vendetta minu vastu.

ja tol hetkel olingi mina teiste jaoks ilmselge küla, mis ma valesti ütlesin? imo olen ma teiste silmis küla ka praegu. ei näe põhjust higistada. Kui pasarahe peaks minu peale tulema, eks ma siis selgitan ennast. ja lenc oli minu jaoks korraks kahtlane tol hetkel, mitte praegu. Sa räägid teemast mööda.

tiigrikutsu
02.02.13, 17:06
lol kuule, tiigrikutsu.

sa räägid mööda teemast. sina oled tule all, minu ründamine ei too sulle mingit kasu. sina pead ennast kaitsma hetkel, mitte mina ei pea. Sina vastad mu küsimusele küsimusega, mis ei cleari sind. Mängu dünaamikat arvestades ei ole sul isegi siis, kui ma sind ründan, põhjust hakata mind ründama (juhul kui sa oled küla), sest minu käitumine erinevalt sinust ei ole hundine. Külana võtaksid sa seda kui "oh well, väike misunderstanding, eks tuleb leida need õiged hundid ülesse ja ennast clearida". aga sinu jaoks on see hoopis mingi isiklik vendetta minu vastu.

ja tol hetkel olingi mina teiste jaoks ilmselge küla, mis ma valesti ütlesin? imo olen ma teiste silmis küla ka praegu. ei näe põhjust higistada. Kui pasarahe peaks minu peale tulema, eks ma siis selgitan ennast. ja lenc oli minu jaoks korraks kahtlane tol hetkel, mitte praegu. Sa räägid teemast mööda.

Jep, sul ei ole liht midagi öelda, sest seda ei saagi kuidagi selgitada. Sellise mängustiiliga ei saagi midagi aretada, et hääletame ühte ja ongi vsjoo. Mis selle listi point on kui te välja ei hääleta mind? Ma ei viitsi ennast ohverdama ka hakata ja kui te teada ei saa kas ma olen hunt või mitte siis ei ole sellel listil mingit pointi.

Anyway, tundub, et Wow, donk, avici ja vb ka karupoeg on külad, aga karu liht peksab segast ja ei taju ise ka mida ta räägib või teeb. Aga ma arvan nüüd, et ta küla kuna tal ei ole eriti kasu minuga mingit pikka juttu ajada siin, kui ma välja lähen külana siis ilmselt võetakse ta ise ette varsti.

Hundi kandidaadi pakun enne välja minekut ära, üritan siis natuke aega passida siin veel, et näha kuhu poole see tuul siin liikuma hakkab

karupoeg
02.02.13, 17:15
Jep, sul ei ole liht midagi öelda, sest seda ei saagi kuidagi selgitada. Sellise mängustiiliga ei saagi midagi aretada, et hääletame ühte ja ongi vsjoo. Mis selle listi point on kui te välja ei hääleta mind? Ma ei viitsi ennast ohverdama ka hakata ja kui te teada ei saa kas ma olen hunt või mitte siis ei ole sellel listil mingit pointi.

Anyway, tundub, et Wow, donk, avici ja vb ka karupoeg on külad, aga karu liht peksab segast ja ei taju ise ka mida ta räägib või teeb. Aga ma arvan nüüd, et ta küla kuna tal ei ole eriti kasu minuga mingit pikka juttu ajada siin, kui ma välja lähen külana siis ilmselt võetakse ta ise ette varsti.

Hundi kandidaadi pakun enne välja minekut ära, üritan siis natuke aega passida siin veel, et näha kuhu poole see tuul siin liikuma hakkab

mis osas ma segast peksan, sooviks teada?

kui sa oled küla, siis see on bad play sinu poolt. sama case eelmine mäng fabulous ei olnud hunt, kuid tegi kõik, et hundina paista.

aega veel on ning minu hääl ei ole sinule ju nagu aamen kirikus. kui sa suudad mind/teisi veenda, siis jääd ju ellu. see oli muidu sul esimene post, mis meigib natukenegi senssi ja ei ole nii hundine.

tiigrikutsu
02.02.13, 17:21
Loe palun mu postitused läbi ka, kuidas saab inimeste tihe hääletamine olla bad play? Igasugune argumenteerimine tuleb ainult kasuks.

tiigrikutsu
02.02.13, 17:22
Panin 4 posti multi-tsiteeringu peale aga millegipärast need ei tulnud siia ffs, igastahes 4 posti minu poolt kus ma üritan küsida sinult ja sa tuimalt liht vartad edasi täiesti lambise koha pealt.

IamAllin
02.02.13, 17:24
Hääled seisuga post #551

6 tiigrikutsu (Avicii, lenC, Jmskns69, q_q, inward, karupoeg)
4 kardaanirist (donkament, Fortune, WowAwiAA, tiigrikutsu)
1 Avicii (kaardimaja)
1 Fortune (kardaanirist)

Kui märkate viga, saatke PM.

Jmskns69
02.02.13, 17:28
Kardaanirist

tiigrikutsu
02.02.13, 17:28
Anyway, dvj kutid. Ma lähen välja ära nüüd, sellest kaitsmisest siin ei ole mingit tolku nkn, räägin iseendale ainult.

tiigrikutsu
02.02.13, 17:33
Jätan oma hääle kardaaniristi peale kuna tal on palju hääli ja on minu silmis suhteliselt suur võimalus, et ta võib olla hunt.

taavi
02.02.13, 17:42
Kaks õhtut on mul nöör kaelas olnud, nüüd kurgus pitsitab ja palavik:frown:

Täna teemasse süvenenud pole, aga pigem tiigrikutsu, kui kardaanirist.

q_q
02.02.13, 17:54
oh shiiiiiet, sain ka just voodist üles. veits tõbine :(

proovin postsid kohe läbi vaadata

q_q
02.02.13, 17:59
Pakun ka kardaanirist isegi kui ma täna peaksin minema siis võtaks lenC-i ka ette.

LOL alati hundid hakkavad mingi nonsense tootma nagu eile eluvend, et mina hunt

q_q
02.02.13, 18:01
imo Avicii on hunt

Põhjendus: Avicii oli day1 flipis ... kuna flipis oli kaks hunti, lasti flipil juhtuda, sest ilmselt ei osatud mdiagi paremat välja mõelda. Need kaks fakti on imo piisav.

no luuk pani day 1 avc, kui oleks võinud taavi panna, keda obv külad vapsik ja lenc kahtlustasid rohkem

q_q
02.02.13, 18:16
praegu ma comfortable, et tiigril hääled

hommikul panin sellepärast, et listi tehes ei oskand tiigrit külaks panna muul põhjusel, kui et lenc teda kaitses

ja lenc jäi ellu öösel

ja siis tahtsin tiigri reaktsiooni välja tuua

donkament
02.02.13, 18:17
tiigrikutsu just in case

Fortune
02.02.13, 18:19
pean ka kahjuks kohe sauna minema ja enne 9t kohale ei jõua, aga minu hääl jääb endiselt kardaaniristi peale. Eile oli mu list taavi, wow, kardaan ja eluvend. Eluvend läind. Nagu enne öeldud, taavi hääletas eluvenda suht critical momendil ja wow hääletas lambist kedagi, olukorras kus oleks võind ennast kaitsta ja eluvend hääletas ka teda, et ennast päästa algul(okei nad võivad ka mõlemad hundid olla ja lihtsalt ühte üritada clearida, aga samas see oli imo keset päeva, et eluvend oleks võind ka mingi muu suspecti võtta seega not likely et mõlemad). Ühesõnaga atm wowi ja taavi nii kahtlased ei tundu. Sp hääletan ka kardaaniristi. Ta oli kahtlane kohe peale esimest päeva, samuti avicii hääletaja, eile hääletas wow'i ja ma ei ole ta kaitseks ühtegi argumenti leidnud.

tiigrukutsu kohta, mina ei arva, et ta hunt on, esiteks see alguse häälte muutmine tundub nii julge lüke, et seda oleks hundina päris lamp teha. Vaadake eluvenna posti 359# http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12273-***Libahunt-4-game-thread***-Ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=495580&viewfull=1#post495580 ei usu et ta seal hunte tanki paneb, seda enam, et siin

Lasin nimekirja random generatorist läbi ja tulemuseks andis hundid: WowAwiAA, tiigrikutsu, inward, Fortune. Keegi neist siis ikka peab olema ju :D

Aga tõsiselt rääkida, siis hea et vähemalt on arutelud käima läinud. Kui eelnevatest mängudest midagi on silma jäänud, siis see et üks aktiivsematest postitajatest peaks kindlasti hunt olema. Midagi enamat ei oska hetkel panustada...

ta toob ka tiigrikutsu välja, mis makes it even more clear, miks 2 korda oma feloow hunti tähelepanu alla tuua? tiiger suht kindel küla imo.

IamAllin
02.02.13, 18:21
Hääled seisuga post #562

7 tiigrikutsu (Avicii, lenC, q_q, inward, karupoeg, taavi, donkament)
4 kardaanirist (Fortune, WowAwiAA, tiigrikutsu, Jmskns69)
1 Avicii (kaardimaja)
1 Fortune (kardaanirist)

Kui märkate viga, saatke PM.

karupoeg
02.02.13, 18:23
Fortune jutt tiigrikutsu osas meigib natukene senssi küll. samas võib võtta ka teistpidi, et n.ö. eemaldada seda linki nende vahel.

Jmskns69
02.02.13, 18:23
kardaanirist

Fortune
02.02.13, 18:23
ma pean liikuma, aga ma loodan, et need hääled tulevad kardaani peale või siis vähemalt leiate tiigrikutsu asemele kedagi, sest ma tõesti ei usu et ta hunt on.

inward
02.02.13, 18:26
Eks ta viimased postitused on sellised desperate küll, mis sarnanevad külaelanikule, kes ennast päästa üritab ennast. Ega suures plaanis hääletusel hundid (kahekesi) väga niite ei saa tõmmata, me peame ära otsustama, kelle välja hääletame.

q_q
02.02.13, 18:26
2 korda küll kedagi "tanki" ei pandud

see random generator list, keegi ei vaatagi seda, täis mõttetu

ja see 1x võis vabalt level olla

Avicii
02.02.13, 18:33
NOMAITEA MIS SAAB, mulle ka need tiigri postid kuidagi viimasel minutil enda kaitses teevad natuke häält

Avicii
02.02.13, 18:33
samas see, et kolmandal päeval kolmas hunt välja saada on ikka jõhker luckbox

q_q
02.02.13, 18:33
Jep ma arvasin, et LenC tajub või on tõesti undercover KT aga kuna ta hääle täna minu peale pani siis pani see mõtlema. Võimalik, et on hoopis undercover active hunt.


Pakun ka kardaanirist isegi kui ma täna peaksin minema siis võtaks lenC-i ka ette.

no mis sellisest kasu?

lenC
02.02.13, 18:51
tiigrikutsu-hunt,#110 pushib inwardid ,mulle tundub inward külana
kaardanist-küla #87,#147 meeldis mulle,point makes sence ja ei tundu ise hunt olevat

Ülaltoodud räägib tiigri kahjuks, olen endiselt veendunud, et jahiti külatarka ja ei üritatud kuidagi kedagi leveldada.

Tiigri kahjuks räägib ka see, et ta oli mu fakepeek esimesel päeval, eeldan, et mu Fortune=hunt asja keegi enne ei märganud, kuni ma ise sellele tähelepanu juhtisin hommikul. Selles suhtes, et ma tegin ju eile päris head tööd, aga maha mind ei koksatud, ma ei tea, kas ma olen siin nartsissist või käib mingi leveldamine, aga igatahes me võime eksimusi praegu lubada endale.

Kardaani kahjuks on ka tugevaid argumente, aga ma kardan, et nende esile toomine oleks külale kahjulik. Jätan praegu igatahes tiigri peale.

lenC
02.02.13, 18:55
kt peeki karupoega for sure
KT ära kuula seda, loetle välja sobilikud kandidaadid ja mine random.org. Kui tiiger läheb ja on hunt, siis võib karupoeg vabalt öine huntide kill olla(eriti peale seda q_q posti).

q_q
02.02.13, 19:31
KT ära kuula seda, loetle välja sobilikud kandidaadid ja mine random.org. Kui tiiger läheb ja on hunt, siis võib karupoeg vabalt öine huntide kill olla(eriti peale seda q_q posti).

yep sorry, ma ikka räme fish :(

Avicii
02.02.13, 19:56
tiiger"hunt"kutsu ?!?!?!?! 1 time plox

IamAllin
02.02.13, 20:00
Lõpphääled jäid:

7 tiigrikutsu (Avicii, lenC, q_q, inward, karupoeg, taavi, donkament)
4 kardaanirist (Fortune, WowAwiAA, tiigrikutsu, Jmskns69)
1 Avicii (kaardimaja)
1 Fortune (kardaanirist)

5 min aega, et PM teel mulle parandusi saata.

IamAllin
02.02.13, 20:06
Välja hääletati mängija tiigrikutsu.

Tiigirkutsu,

Sina oled küla showmees. Häid nalju lendab igasse ilmakaare suunda. Rahvas rääkivat, et kord olevat Sa libahundi käest pääsenud pelgalt ainult anekdoote rääkides. Võta nüüd näpust, kas tõsi või hoopis sinu järjekordne nali? Sa esindad küla võistkonda.

Kirja ootan külatargalt ja huntide tiimilt.

Allesjäänud mängijate nimekiri:

Allesjäänud mängijate nimekiri:

1. kardaanirist
2. donkament
3. q_q
4. lenC
5. Fortune
6. Avicii
7. inward
8. taavi
9. WowAwiAA
10. karupoeg
11. Jmskns69
12. kaardimaja

IamAllin
03.02.13, 09:34
Öösel killiti lenC.

lenC,

Sina oled küla kõrtsmik. Sinu lõbusas baaris toimub enamus külasimmaneid. Kuigi sa ei valmista peeneid kokteile, oled siiski teiste poolt armastatud oma hea koduõlle valmistamise oskuse pärast. Hooli oma kundedest ning langeta pindi hinda. Sa esindad küla võistkonda.

Allesjäänud mängijate nimekiri:

1. kardaanirist
2. donkament
3. q_q
4. Fortune
5. Avicii
6. inward
7. taavi
8. WowAwiAA
9. karupoeg
10. Jmskns69
11. kaardimaja

PÄÄÄEEEV

karupoeg
03.02.13, 09:51
kuidas oli võimalik 100 posti lehel vaadata?

Avicii
03.02.13, 10:04
oeh, faking feil raisk

q_q
03.02.13, 10:06
kuidas oli võimalik 100 posti lehel vaadata?

settings

q_q
03.02.13, 10:06
oeh, faking feil raisk

mis siin fail oli

Avicii
03.02.13, 10:41
see et me tiigrikutsu välja hääletasime ja öösel lenc ära söödi :D

q_q
03.02.13, 10:46
tiigrikutsu ise reppis hunti oma lenci süüdistustega

karupoeg
03.02.13, 10:52
lugesin tunniga esimesed 20 lk ära ning panen oma listi:

külad:
isutuba-post 201 ründab luuki ning luuk ka teda. (luuk ise hunt)
avicii-100% küla, sest on hääletanud nii luuki kui eluvenda
kaardimaja- 100% küla, juhtis tähelepanu esimesel peäval, et aviciil on 4 häält, mitte 5. Kuna avicii 100% küla, siis ei oleks kaardimajal olnud vajadust hundina seda teha.
q_q - on õigete rongidega kaasa läinud
donkament - hääletas luuki
inward-on ka eluvenna rongiga kaasa läinud

hundid:
fortune
kardaanirist
sel hetkel kui üleeile läks rong enam-vähme täielikult eluvenna peale tekkis 5 minuti jooksul selline asi:
post 394 nägi eluvend, et tal pekkis ja andis oma hääle wowile.
post 396,397,398 tulevad 5 minuti jooksul wowi rongiga kaasa umbmäärastel põhjustel fortune ja kardaanirist. Peale mida on eluvenna 4-1 eduseis hundina muutunud 4-4ks. Minu arvates ilmselge kokkumäng.

Osad vennad on välja jäetud, kuid uurin nende kohta veel täpsemalt.

karupoeg
03.02.13, 10:59
taavit ja jmskns69 ei oska kuhugi paigutada, kuid pigem punase poole

karupoeg
03.02.13, 11:18
edit. taavi pigem rohelise alla, sest esimesel ja teisel päeval andis talle hääle fortune, keda ma pean hundiks.

Fortune on esimesed 2 päeva läinud kaasa nr2 rongiga. Nr1 rong oli esimesel kahel päeval aga hunt. Ilmselge päästmine see. Kardaan on jälgi natuke paremini seganud, kuid hiljem failis ka.

Fortune täna, kardaan homme

q_q
03.02.13, 11:35
fortune ja kardaan ei saa koos hundid olla vist

q_q
03.02.13, 11:37
ma pean liikuma, aga ma loodan, et need hääled tulevad kardaani peale või siis vähemalt leiate tiigrikutsu asemele kedagi, sest ma tõesti ei usu et ta hunt on.

siis olid hääled 4-7 2,5h enne ööd

liiga risky ei oleks v

karupoeg
03.02.13, 11:56
jah. õigus. ma ei ole seda tähelegi pannud.
krt igastahes imo need minu pakutud külad peaksid 100% külad olema.
seega jäävad siis kaheldatavatena alles taavi, fortune,kardaan, jmskns69?

Poste on nii palju juba ning vb ei märkagi enam seda täpset dünaamikat. Samas need rohelised mul olid algusest peale üsna kindlalt huntide (luuk-eluvend) vastu ning ei ole otsest põhjust neis hunti otsida.

Avicii
03.02.13, 12:28
DAY1:
4 Avicii (WowAwiAA, kardaanirist, tiigrikutsu, LuuK)
4 LuuK (vapsik, lenC, donkament, q_q)
4 taavi (Fortune, Avicii, isutuba, kaardimaja)
2 tiigrikutsu (karupoeg, taavi)
1 kaardimaja (Jmskns69)
1 q_q (inward)

DAY2:
6 eluvend (isutuba, donkament, kaardimaja, q_q, taavi, lenC)
4 taavi (Fortune, inward, eluvend, Avicii)
2 karupoeg (tiigrikutsu, Jmskns69
1 WowAwiAA (kardaanirist)
1 isutuba (WowAwiAA)
1 tiigrikutsu (karupoeg)

DAY3:
7 tiigrikutsu (Avicii, lenC, q_q, inward, karupoeg, taavi, donkament)
4 kardaanirist (Fortune, WowAwiAA, tiigrikutsu, Jmskns69)
1 Avicii (kaardimaja)
1 Fortune (kardaanirist)

karupoeg
03.02.13, 12:31
kardaan ja fortune ei saa vist koos olla jah. minu pakk.

avicii, q_q, mis te arvate üldiselt?

q_q
03.02.13, 12:34
luuk, avicii ja taavi olid day1 4-4-4 20:55

siis tuli luuk ja pani avicii

4 Avicii (WowAwiAA, kardaanirist, tiigrikutsu, LuuK)
4 LuuK (vapsik, lenC, donkament, q_q)
4 taavi (Fortune, Avicii, isutuba, kaardimaja)
2 tiigrikutsu (karupoeg, taavi)
1 kaardimaja (Jmskns69)
1 q_q (inward)

avicii ja taavi ei saa koos hundid olla, sest 3way "flip" võtta olukorras, kus kõik hundid.. well, saate ise aru

eluvend üldse ei hääletanud, prolly oli afk aga taavi oli olemas ja oleks hääletama pandud

day2 avicii alustas eluvenna rongi isutubaga

19:04 oli 5-5 eluvend/wow

taavi pani eluvend. kui taavi on hunt siis peab wow ka olema

6 eluvend (isutuba, donkament, kaardimaja, q_q, taavi, lenC)
4 taavi (Fortune, inward, eluvend, Avicii)
2 karupoeg (tiigrikutsu, Jmskns69
1 WowAwiAA (kardaanirist)
1 isutuba (WowAwiAA)
1 tiigrikutsu (karupoeg)

conclusion: et üks nendest taavi/avicii/wow hunt oleks, peaksid kõik nad olema. but 2 hunti järel, mitte 3

avicii
taavi
wowawiaa

donkament
kaardimaja

inwardil oli day1 pikalt avicii peal hääl, paar minti enne ööd võttis ära. kui inward oleks hunt siis ta poleks avicii pealt häält võtnud + kohe alguses hüppas essana isutuba kaela, ma ei usu, et kaks hunti seda kohe teinud oleks alguses

inward

vapsik fake peekis jmskns69, lenc ütles, et vapsikut poleks killitud, kui jmsk hunt oleks. hmm, vapsik samas võttis insta luuk maha suht ja nkn annoying küla huntidele niiet ma ei tea, mu skeptiline mind ei välista päris teda

jmskn69

fortune kaitses eile tiigrit ja samas pani kardaaniristi tanki. kui fortune hunt siis teine hunt on jmskn või karupoeg

kardaanirist

fortune

karupoeg, kahju, et öösel ära ei killitud, oleks selgem pilt olnud. ainuke vend, kellest vapsee midagi arvata ei oska

karupoeg

kui külatargal head/selle loogikaga vastuolus peekid siis võiks täna õhtul välja tulla, sest kt kandidaate enam jalaga segada pole

kardaanirist

Avicii
03.02.13, 12:37
donkament

karupoeg
03.02.13, 12:48
luuk, avicii ja taavi olid day1 4-4-4 20:55

siis tuli luuk ja pani avicii

4 Avicii (WowAwiAA, kardaanirist, tiigrikutsu, LuuK)
4 LuuK (vapsik, lenC, donkament, q_q)
4 taavi (Fortune, Avicii, isutuba, kaardimaja)
2 tiigrikutsu (karupoeg, taavi)
1 kaardimaja (Jmskns69)
1 q_q (inward)

avicii ja taavi ei saa koos hundid olla, sest 3way "flip" võtta olukorras, kus kõik hundid.. well, saate ise aru

eluvend üldse ei hääletanud, prolly oli afk aga taavi oli olemas ja oleks hääletama pandud

day2 avicii alustas eluvenna rongi isutubaga

19:04 oli 5-5 eluvend/wow

taavi pani eluvend. kui taavi on hunt siis peab wow ka olema

6 eluvend (isutuba, donkament, kaardimaja, q_q, taavi, lenC)
4 taavi (Fortune, inward, eluvend, Avicii)
2 karupoeg (tiigrikutsu, Jmskns69
1 WowAwiAA (kardaanirist)
1 isutuba (WowAwiAA)
1 tiigrikutsu (karupoeg)

conclusion: et üks nendest taavi/avicii/wow hunt oleks, peaksid kõik nad olema. but 2 hunti järel, mitte 3

avicii
taavi
wowawiaa

donkament
kaardimaja

inwardil oli day1 pikalt avicii peal hääl, paar minti enne ööd võttis ära. kui inward oleks hunt siis ta poleks avicii pealt häält võtnud + kohe alguses hüppas essana isutuba kaela, ma ei usu, et kaks hunti seda kohe teinud oleks alguses

inward

vapsik fake peekis jmskns69, lenc ütles, et vapsikut poleks killitud, kui jmsk hunt oleks. hmm, vapsik samas võttis insta luuk maha suht ja nkn annoying küla huntidele niiet ma ei tea, mu skeptiline mind ei välista päris teda

jmskn69

fortune kaitses eile tiigrit ja samas pani kardaaniristi tanki. kui fortune hunt siis teine hunt on jmskn või karupoeg

kardaanirist

fortune

karupoeg, kahju, et öösel ära ei killitud, oleks selgem pilt olnud. ainuke vend, kellest vapsee midagi arvata ei oska

karupoeg

kui külatargal head/selle loogikaga vastuolus peekid siis võiks täna õhtul välja tulla, sest kt kandidaate enam jalaga segada pole

kardaanirist

natuke mööda panid siin? ei?
Ütled: "kui fortune hunt siis teien hunt on jmskn või karupoeg". mis loogika järgi mina siin hunt saan olla? Arvad tõesti, et ma day4s tõmbaks esimese asjana teise hundi tanki? olukorras kus 2 hunti alles?

q_q
03.02.13, 12:49
donkament

miks donkament panid?

q_q
03.02.13, 12:50
natuke mööda panid siin? ei?
Ütled: "kui fortune hunt siis teien hunt on jmskn või karupoeg". mis loogika järgi mina siin hunt saan olla? Arvad tõesti, et ma day4s tõmbaks esimese asjana teise hundi tanki? olukorras kus 2 hunti alles?

why not

q_q
03.02.13, 12:50
kes siis su arust teine hunt?

q_q
03.02.13, 12:50
kes siis su arust teine hunt?

oletades, et fortune üks

donkament
03.02.13, 12:51
Ma hääletan kardaanirist kõikidel samadel põhjustel, mis eile (Lenc tõi need ühes postis hästi välja). Karupoeg tundub külasem kui eelmine mäng, mil ta hunt oli. Postitused on vähe sisukamad ja konkreetsemad. Fortune ja kardaanirist on vastandunud siin mängus, sellest hoolimata tundub Fortune nn hall maa minu jaoks. See siis q_q kahtlusaluste kohta.

karupoeg
03.02.13, 12:54
eem. no mina olen siin kõige ebaloogilisem variant.
fortunel ei ole pm üldse tuld peal olnud. miks ma peaks ilma mingi historyta praegu hakkama päeva alguses teda suruma?

ma olen olnud terve aeg tiigrikutsu peal, mis oli fail ning ma olen teadlik, et see teeb mind pigem hundiseks. Kas sellises olukorras, kus ma ise võin pigem hundine tunduda teiste jaoks oleks mul kasulik süüdistada fortune?

Kogu austuse juures siis ma ei ole antud mängus selliseks metaks võimeline

karupoeg
03.02.13, 12:59
+ see ka veel, et ma olen teadlik, et mingi hetk ma pean n.ö. ennast ohverdama küla heaks, sest minu külana olemine tundub kahtlasem kui teiste ilmselgete külade ning selguse mõttes oleks minu eemaldamine vajalik, ükskõik mis ma ütlen.

seega on minu üsna ilmselge kohus anda oma näol vähemalt täna võimalikult palju inputi, et hoida ennast külana veel üks päev sees ning täna õnnestuks 1 hunt veel kätte saada ning homme võib valikuvariantide puudumisel minu eemaldada.

+ q_q sa tõid välja, et kahju, et mind ei tapetud. Ma arvan, et minu ellujätmine oli huntide ainuke strateegia, sest ilmselge on, et tuli peaks tulema minu peale täna, sest ma ainukesena surunud 3 päeva tiigrikutsut, kes ei olnud hunt.

Lenc on aga küllalt teooriaid siin aretanud (nt kardaanirist) 3 päeva juba ning kui esimesed 2 päeva oleks tema välja võtmine liiga face up, siis nüüd oli selleks ilmselge vajadus, sest ma arvan, et lenc hakkas pilti kokku panema.

minu väljavõtmine oleks huntidel olnud max -ev.

q_q
03.02.13, 12:59
eem. no mina olen siin kõige ebaloogilisem variant.
fortunel ei ole pm üldse tuld peal olnud. miks ma peaks ilma mingi historyta praegu hakkama päeva alguses teda suruma?

ma olen olnud terve aeg tiigrikutsu peal, mis oli fail ning ma olen teadlik, et see teeb mind pigem hundiseks. Kas sellises olukorras, kus ma ise võin pigem hundine tunduda teiste jaoks oleks mul kasulik süüdistada fortune?

Kogu austuse juures siis ma ei ole antud mängus selliseks metaks võimeline

ma ei süüdistagi sind ju hetkel

lihtsalt sina ja jmsk olete ainukesed, kelle kohta mul endal read puudub

fortune ja kardaan ei saa koos hundid olla = kui fortune hunt, siis ta tiimis peab olema sina või jmsk

Avicii
03.02.13, 13:00
miks donkament panid?
tundub hundina

q_q
03.02.13, 13:02
+ q_q sa tõid välja, et kahju, et mind ei tapetud. Ma arvan, et minu ellujätmine oli huntide ainuke strateegia, sest ilmselge on, et tuli peaks tulema minu peale täna, sest ma ainukesena surunud 3 päeva tiigrikutsut, kes ei olnud hunt.

Lenc on aga küllalt teooriaid siin aretanud (nt kardaanirist) 3 päeva juba ning kui esimesed 2 päeva oleks tema välja võtmine liiga face up, siis nüüd oli selleks ilmselge vajadus, sest ma arvan, et lenc hakkas pilti kokku panema.

minu väljavõtmine oleks huntidel olnud max -ev.

ma ei öelnudki, et hundid oleks pidand sind maha võtma, lihtsalt eile meie postid lenciga.. see et kt sind peekiks, ma arvan, et võimalus oli, et hundid leveldaks ennast sind maha võtma

lihtsalt külale oleks kasulik olnud sind maha võtta, sest oleks selgust rohkem, that all

q_q
03.02.13, 13:03
tundub hundina

võta heaga kohe hääl ära, sest donk siin obv küla ja nkn välja ei lähe

karupoeg
03.02.13, 13:03
jup. nõus. aga kuna see oleks külale kasulik, siis hundid ei võtnudki mind.

q_q
03.02.13, 13:05
donkament, see avicii repib juba 2 päeva hunti

samas day 1 ja 2 nagu välistaks selle? wtf

karupoeg
03.02.13, 13:05
igastahes kui KT-l on infot mingi hundi kohta, siis ta võiks täna kohe heaga välja tulla. kui minu kohta on infot, siis hoidku parem enda teada, sest juhul kui me paneme täna mööda, siis öösel killitakse 100% kt ära ja gg.

donkament
03.02.13, 13:15
donkament, see avicii repib juba 2 päeva hunti

samas day 1 ja 2 nagu välistaks selle? wtf

ma just vaatasin kiirelt kogu teema üle ja jäin selle peale mõttesse. cleared küla kohta repib liiga hästi hunti imo, aga praegu vara öelda. ta kirjastiili vaadates pole tegu ka vist kõige kõrgema IQ-ga. Maybe im wrong, kuid see, et ta mind hääletas, tundub küll kas hundine või lihtsalt väga rumal.

donkament
03.02.13, 13:20
praeguse seisuga pigem rumal st.

q_q
03.02.13, 13:22
vaatame uuesti üle, ffs

nii day2 5-5 eluvend/wow

siis taavi pani eluvend. obv taavi poleks eluvend pannud hundina, unless wow ka hunt. if taavi hunt = wow hunt

siis oleks 2 hunti taavi/wow ja avicii poleks hunt

day1 oli 4-4-4 avicii/luuk/taavi

kui avicii/luuk siin hundid siis nad oleks taavi võtnud. avc ja taavi koos ei saa hundid olla, muidu oleks taavi wow hääletanud day2

no ffs ei saa olla ju avicii hunt? kas siin on loogika vigu?

IamAllin
03.02.13, 13:24
TEADAANNE: TÄNA LÕPPEB PÄEV 22:00!

Vabandan ebameeldivuste pärast, aga kahjuks ei saa 21:00 kodus viibida.

Hääled seisuga post #611

2 kardaanirist (q_q, donkament)
1 Fortune (karupoeg)
1 donkament (Avicii)


Kui näed viga, saada PM.

Avicii
03.02.13, 13:43
q_q tundub ka hundisena

kaardimaja
03.02.13, 13:54
liitun ka praegu kardaaniristi hääletamisega. Kui ta osutub külaelanikuks, siis tuleb kõik 100% külad ümber mõelda ...

donkament
03.02.13, 14:11
q_q tundub ka hundisena

are you serious?

taavi
03.02.13, 14:49
Ma kardaaniristi rongiga küll kaasa tulla ei tahaks, aga vaatan veel lenci/kardaani poste.


TEADAANNE: TÄNA LÕPPEB PÄEV 22:00!

Vabandan ebameeldivuste pärast, aga kahjuks ei saa 21:00 kodus viibida.

Hääled seisuga post #611

2 kardaanirist (q_q, donkament)
1 Fortune (karupoeg)
1 donkament (Avicii)


Kui näed viga, saada PM.
Kahju, ma poole kümnest kindlasti foorumist eemal.

kardaanirist
03.02.13, 15:06
2. donkament - küla
3. q_q - küla
4. Fortune - hunt
5. Avicii - rumal küla
6. inward - hundine
7. taavi - 100% küla ei julge väita, aga peaks vist pigem küla olema
8. WowAwiAA - tundus hundine, aga nüüd paneks vist pigem küla hulka
9. karupoeg - ???
10. Jmskns69 -vapsiku #159 postpaneb mind arvama, et tegu on külaelanikuga, aga mulle tundub suhteliselt hundine
11. kaardimaja - hundine


ma ei ole külatargast ka veel aru saanud. loodetavasti ei ole soovi herot mängida ja kangekaelselt mõlemat hunti kätte saada. iga öö järjest suurem võimalus, et sind ära süüakse. kui sa tead hetkel vähemalt ühte hunti või allesjäänud mängijatest kolme küla, siis peaksid välja tulema. kahju, kui öösel ära süüakse ja meil see informatsioon teadmata jääb. eriti tore oleks kui teaksid näiteks karupoja ja inwardi rolli.

Fortune
03.02.13, 15:22
panen ka oma listi atm, saab selgemaks miks kardaaniristi pushisin

donkament - küla, esimene päev hääletas luuki, teine päev eluvenda

q_q - küla, hääletas luuki, teine päev eluvenda + eluvend üritas oma postis teda kahtlaseks teha

avicii - küla, sest luuk hääletas teda olukorras, kus üritas ennast päästa, samas oleks saand taavile hääle anda? peaks suht clearima, samas viimasel ajal on imelikult käitunud ja donkamendi hääl ka lamp

taavi - küla, sest hääletas flipiolukorras eluvenna peale(see mis ma välja olen toond 19:04 hääled ja tema 19:06 hääletamine) peaks suht ära clearima imo

wowawiaa - küla, sest eluvend hääletas tema peale, et ennast päästa(mingi võimalus jääb, et mõlemad hundid ja eluvenna hääl lihtsalt vee segamiseks, sest wow ise hääletas üldse isutuba ja mitte eluvenda, dno

karupoeg - küla, eluvend tõi ta oma postis välja ja viitas sellele, et karupoeg ütles, et ta jälle eemal kuigi lubas aktiivne olla vms ehk siis üritas karupoega kahtlaseks teha, see peaks semiclearima karupoja.

jmskns69 - vapsik oma feik kt postis ütles, et ta küla, sp huntidel ei peaks olema põhjust vapsikut tappa, kui ta tegelt hunt on? või ei ole nii? aga ma ei ole selle tüübi kohta palju uurind, sest nagu lenc ütles, kui ta isegi on hunt, siis vast epic failib nii või naa mingi aeg

kaardimaja - küla, hääletas eluvenda teisel päeval + eluvend üritas teda kahtlasemaks teha oma postis nagu tiigrikutsutki #359

kardaanirist - hunt imo, esimene päev hääletas avicii-t, teine päev wowawiaat, ainuke inimene, kelle kohta ei saa midagi kaitsvat öelda. Välistades teised kandidaadid jääb ta alles, mis peaks piisavalt hea tõendusmaterjal olema, arvestades, et tegelt on 1 hunt veel, aga samas on kõigil midagi kaitsvat enda kohta öelda.

Fortune
03.02.13, 15:24
inwardi unustasin, ta ka küla

Jmskns69
03.02.13, 15:32
Fortune tuleb täna üles puua ja siis on elu rohkem baila-baila !

8=)

Fortune
03.02.13, 15:36
Fortune tuleb täna üles puua ja siis on elu rohkem baila-baila !

8=)

why?

inward
03.02.13, 15:40
Ma olen täna nii mällis, et ma ei viitsi süveneda. q_q, keda vaja hääletada ja korras.

kardaanirist
03.02.13, 15:41
kardaanirist - hunt imo, esimene päev hääletas avicii-t, teine päev wowawiaat, ainuke inimene, kelle kohta ei saa midagi kaitsvat öelda. Välistades teised kandidaadid jääb ta alles, mis peaks piisavalt hea tõendusmaterjal olema, arvestades, et tegelt on 1 hunt veel, aga samas on kõigil midagi kaitsvat enda kohta öelda.

kiidan väga objektiivse postituse eest. mis sest, et ma olen oma valikuid ja postitusi juba põhjendanud, siis jätkuvalt "ei saa midagi kaitsvat" öelda.

esimesel päeval hääletasin Avicii, sest ta oli ainuke, kes polnud tolleks hetkeks sõnagi lausunud. esimesel päeval on hääled suures osas randomilt pandud anyway ja tõesti ei näinud mõtet jätta mängu inimest, kellelt informatsiooni ei saa. ise ju sisuliselt aksepteerid minu valikut selle (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12273-***Libahunt-4-game-thread***-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=494933&viewfull=1#post494933) ja selle (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12273-***Libahunt-4-game-thread***-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=494970&viewfull=1#post494970) postitusega.

teisel päeval kirjutasin, et valin eluvenna ja wowi vahel. too hetk tundus wowi kahtlasem. oleks wowi välja läinud oleksin järgmine päev eluvenda hääletanud.

sina hääletasid esimesel päeval taavi vastu ja teisel päeval samuti. kuigi taavi "clearis" ennast oma häälega ära, siis sellegi poolest ei võtnud sina taavi pealt häält ära.

ma lugesin kõik su esimese ja teise päeva postid mõttega läbi ja tundud praegu palju vähem hundine kui ennem, aga ma ei saa ikkagi aru, miks sa mind nii väga pushid ja minu selgituse ignoreerid.

Avicii
03.02.13, 15:47
Jmskns69

Jmskns69
03.02.13, 16:00
why?

Sest kui sina kogemata hunt pole saab q_q üles puua !

IamAllin
03.02.13, 16:09
Hääled seisuga post #626

3 kardaanirist (q_q, donkament, kaardimaja)
2 Fortune (karupoeg, Jmskns69)
1 Jmskns69 (Avicii)

Kui näed viga, saada PM.

karupoeg
03.02.13, 17:26
kust otsast q_q saab küla olla??

jmskns69 segi kamminud?

q_q
03.02.13, 17:29
Sest kui sina kogemata hunt pole saab q_q üles puua !

mind ei poo siin mängus keegi üles

q_q
03.02.13, 17:30
kardaanirist, miks sa kaardimaja hundiks märkisid?

q_q
03.02.13, 17:33
kaardimaja oli day2 kolmas vist, kes eluvenna rongile tuli ja jäi lõpuni sinna

ja day1 ka külane käitumine

clearib minu silmis - miks ta hundiks panid?

q_q
03.02.13, 17:45
Ma olen täna nii mällis, et ma ei viitsi süveneda. q_q, keda vaja hääletada ja korras.

pane kardaan praegu

Avicii
03.02.13, 17:50
kardaanirist

karupoeg
03.02.13, 18:00
q_q sa arvad , et pigem kardaan kui fortune?

q_q
03.02.13, 18:06
q_q sa arvad , et pigem kardaan kui fortune?

yep

karupoeg
03.02.13, 18:09
ma tulen ka fortune pealt ära ja kardaanristi peale, sest Fortune ütleb post 562:
"tiigrukutsu kohta, mina ei arva, et ta hunt on, esiteks see alguse häälte muutmine tundub nii julge lüke, et seda oleks hundina päris lamp teha. Vaadake eluvenna posti 359# http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post495580 ei usu et ta seal hunte tanki paneb, seda enam, et siin....................."

Ei usu, et ta hundina hakkaks tiigrikutsu rongile vastu sellel hetkel.

q_q
03.02.13, 18:10
vaatab, kuidas kardaan seletab, et tema arust kaardimaja hunt

karupoeg
03.02.13, 18:11
q_q mis teema jmskns69-ga on? mul tema kohta ei ole ainsana ühtegi mõtet ning ei jaksa kohe läbi töötada kogu teksti..

miks pigem hunt või miks pigem küla?

teiste arvamused ka teretulnud

q_q
03.02.13, 18:15
q_q mis teema jmskns69-ga on? mul tema kohta ei ole ainsana ühtegi mõtet ning ei jaksa kohe läbi töötada kogu teksti..

miks pigem hunt või miks pigem küla?

teiste arvamused ka teretulnud

no vapsiku ja lenci arust oli ta juba day1 oma "mis oma tiimile kasulik" blah blah postidega obv küla. siis vapsik fake peekis teda ja teoorias, kui ta oleks hunt siis vapsik ei saa obv kt olla ja sitt öökill

ma olen ka skeptiline aga ma arvan parem siin vapsiku ja lenci readi usaldada, at least for now, sest nad rohkem kogemustega

karupoeg
03.02.13, 18:18
q_q ma arvan, et käi täna kõik oma teooriad välja, sest imo 99% chance on, et öösel sa ka lendad.

karupoeg
03.02.13, 18:21
q_q ma arvan, et käi täna kõik oma teooriad välja, sest imo 99% chance on, et öösel sa ka lendad.


mind ei poo siin mängus keegi üles

sry my bad

q_q
03.02.13, 18:22
sry my bad

?

karupoeg
03.02.13, 18:50
ma arvan, et sind tapetakse öösel 99%, kuid sa ees ütlesid juba 1 korra, et sind ei poo keegi :/

OT siis.

karupoeg
03.02.13, 18:51
mulle tundub, et see kardaanirong on sitt rong kui keegi sellele väga vastu ei hakka...

Samas ega teisel hundil (juhul kui kardaan on), ei jää muud üle kui vait olla.

Aga murelikuks teeb natuke ikka.

q_q
03.02.13, 18:51
öösel söömisel ja päeval poomisel on vahe :D

kardaanirist
03.02.13, 19:09
esimesel päeval hääletas Luuki peale ja täpselt 21.00 tegi sellise posti, millega lükkas taavi flipi hulka.


mai saa enam aru ... taavi ?


jah, ta juba vabandas, et oli "eksimus" jne. q_q, see sarnaneb väga sinu libahunt 2 teise päevaga kui lükkasid ranka ja kellegi teise flipi peale ja pärast vabandasid, et "kõik oli segane" jne.

teisel päeval tuli küll eluvenna rongiga kaasa, aga selleks hetkeks see juba veeres.

anyway, ma ei öelnud, et ta on hunt, vaid et ta on hundine. ehk kui ta ei suuda ära tõestada, et ta küla on, siis mina hoian tal silma peal. küll aga ta ei ole mu target nr 1.

kardaanirist
03.02.13, 19:11
PS! ütlen veel kord külatargale, et kui sul on kas või üks hunt teada, siis tule täna välja ja ütle. kui täna välja tulla ei taha (mõttetud peekid vms), siis kontrolli öösel karupoega või inwardi.

kardaanirist
03.02.13, 19:13
ise tahaks täna inwardi vastu hääletada. ma ei ole temast veel aru saanud.

q_q
03.02.13, 19:14
mulle tundub, et see kardaanirong on sitt rong kui keegi sellele väga vastu ei hakka...

Samas ega teisel hundil (juhul kui kardaan on), ei jää muud üle kui vait olla.

Aga murelikuks teeb natuke ikka.

juhul, kui kardaan hunt siis ei hakka siin viimane hunt kaitsma teda. pigem hüppab just rongile, kui hakkab selgeks saama, et kardaanil minek

seis oli 3-2 siis ma ütlesin inwardile, et pane ka kardaan ja siis votesid sina ja avicii

karupoeg
03.02.13, 19:14
krt mul on selline karvane tunne, et hundid praegu peidus ja elu ilus. vähemalt enda kogemuse põhjal eelmises mängus oli täpselt sama asi kus seletati ja seletati, samal ajal hundid itsitasid pihku.

Praegu tahaks teada, mis jmsnkns69 arvab.

q_q
03.02.13, 19:15
ise tahaks täna inwardi vastu hääletada. ma ei ole temast veel aru saanud.

inwardil oli day1 pikalt avicii peal hääl, paar minti enne ööd võttis ära. kui inward oleks hunt siis ta poleks avicii pealt häält võtnud + kohe alguses hüppas essana isutuba kaela, ma ei usu, et kaks hunti seda kohe teinud oleks alguses

mis sellest arvad?

kardaanirist
03.02.13, 19:18
inwardil oli day1 pikalt avicii peal hääl, paar minti enne ööd võttis ära. kui inward oleks hunt siis ta poleks avicii pealt häält võtnud + kohe alguses hüppas essana isutuba kaela, ma ei usu, et kaks hunti seda kohe teinud oleks alguses

mis sellest arvad?

true. tundub loogiline.

ja karupojale paneks +1. jmsnkns69 on hääli vahetanud nagu sokke.

Jmskns69
03.02.13, 19:18
krt mul on selline karvane tunne, et hundid praegu peidus ja elu ilus. vähemalt enda kogemuse põhjal eelmises mängus oli täpselt sama asi kus seletati ja seletati, samal ajal hundid itsitasid pihku.

Praegu tahaks teada, mis jmsnkns69 arvab.

Kui ma hommikul veel elus olen siis teen oma arvamusest pikema kokkuvõtte !

Pühapäevaõhtul on natuke muid tegemisi !

:cool:

karupoeg
03.02.13, 19:21
wut...??

q_q
03.02.13, 19:22
esimesel päeval hääletas Luuki peale ja täpselt 21.00 tegi sellise posti, millega lükkas taavi flipi hulka.




jah, ta juba vabandas, et oli "eksimus" jne. q_q, see sarnaneb väga sinu libahunt 2 teise päevaga kui lükkasid ranka ja kellegi teise flipi peale ja pärast vabandasid, et "kõik oli segane" jne.

teisel päeval tuli küll eluvenna rongiga kaasa, aga selleks hetkeks see juba veeres.

anyway, ma ei öelnud, et ta on hunt, vaid et ta on hundine. ehk kui ta ei suuda ära tõestada, et ta küla on, siis mina hoian tal silma peal. küll aga ta ei ole mu target nr 1.

kaardimaja pani neljandana eluvend ja tal oli võimalus ta päästa, muutes hääl taavi peale mis poleks isegi kahtlane olnud, sest õhtul tehti väga legit rong lenci eestvedamisel

kardaanirist
03.02.13, 19:23
mina olen küla. küll aga ütlen kohe ära, et homme internetile ilmselt ligipääasu ei ole nii et olen täna ja homme (pean täna kohe varsti minema minema)üsna kasutu külaelanik. kui kellelgi on kahtlust minu rolli osas, siis lööge täna maha ja kontrollige üle, sest homme minust kasu ei ole nagunii.

ma usun, et see post clearib mind piisavalt ära, et mind täna mitte ära süüa, sest siin on minust kahtlasemaid isikuid. kes tahab võib mõelda, et releveldasin selle postiga ja olen hunt jms, aga mõelge korraks for real. kui ma oleks hunt, siis ma ei lükkaks ennast niimoodi tanki. eriti arvestades, et tolleks hetkeks oli minu nimi nii lenci kui teiste postitustest läbi käinud.

q_q
03.02.13, 19:25
mis seal postis sind täpsemalt clearib?

kardaanirist
03.02.13, 19:25
kaardimaja pani neljandana eluvend ja tal oli võimalus ta päästa, muutes hääl taavi peale mis poleks isegi kahtlane olnud, sest õhtul tehti väga legit rong lenci eestvedamisel

jah, aga sama hästi esimesel õhtul lükkaks 3way flipi peale. anyway, ma ütlesin, et ta ei ole minu silmis kindel hunt ja siin on mitu inimest, keda ma näeksin parema meelega enne teda lahkumas.

q_q
03.02.13, 19:26
jah, aga sama hästi esimesel õhtul lükkaks 3way flipi peale. anyway, ma ütlesin, et ta ei ole minu silmis kindel hunt ja siin on mitu inimest, keda ma näeksin parema meelega enne teda lahkumas.

kes need oleks?

kardaanirist
03.02.13, 19:27
mis seal postis sind täpsemalt clearib?

et mul nii pohhui on? ütlesin ju sisuliselt, et kui kahtlused ja minu kill aitab külaelanikke clearida, siis tapke ära. kui ma oleks hunt, siis arvestades, et üks oli juba surnud poleks ma sellist posti teinud vaid teinud mingi kerge strat posti ja lükanud kuhugi hääle ja out olnud.

q_q
03.02.13, 19:28
et mul nii pohhui on? ütlesin ju sisuliselt, et kui kahtlused ja minu kill aitab külaelanikke clearida, siis tapke ära. kui ma oleks hunt, siis arvestades, et üks oli juba surnud poleks ma sellist posti teinud vaid teinud mingi kerge strat posti ja lükanud kuhugi hääle ja out olnud.


Okei, paistab, et mul minek. Kui see aitab teil mängu selgemaks saada ning viib võiduni, siis las ta olla. Saate „õhu puhtamaks“ ja ühe kahtlusaluse eest. Ma olen tegelt ka lihtne küla ja proovisin vaikselt kaasa arutleda ning värskemaid mõtteid tuua arutlustesse. Kuna aga alles mängu algus, siis suurt produktiivsust ei tulnud ning needki mõtted,mis tootsin tembeldati kohe kahtlasteks või mõttetuteks :)

yo

kardaanirist
03.02.13, 19:31
yo

ma ei tea, kas sa küsisidki mult seda küsimust, et kohe see eluvenna post tuua (kusjuures ma arvasin, et keegi võib seda teha), aga really??? minu ja eluvenna vahe on see, et ma olen siin legit juttu ajanud, liste teinud ja üleüldse üritanud mängu lahendada.

q_q
03.02.13, 19:32
jah mul oli eluvenna post juba valmis copytud

q_q
03.02.13, 19:32
kaardimaja pole su #1 kandidaat. kes siis? fortune, inward? miks?

kardaanirist
03.02.13, 19:32
kes need oleks?

Jmskns69, karupoeg, taavit.

taavit väga ei kahtlusta, aga tema surmaga saaks rohkem selgust. samas tema vastu ma hääletada kindalsti hetkel ei tahaks.

karupoeg
03.02.13, 19:33
mis saab siis. nagu kolmekesi mängiks praegu.

q_q
03.02.13, 19:33
2. donkament - küla
3. q_q - küla
4. Fortune - hunt
5. Avicii - rumal küla
6. inward - hundine
7. taavi - 100% küla ei julge väita, aga peaks vist pigem küla olema
8. WowAwiAA - tundus hundine, aga nüüd paneks vist pigem küla hulka
9. karupoeg - ???
10. Jmskns69 -vapsiku #159 postpaneb mind arvama, et tegu on külaelanikuga, aga mulle tundub suhteliselt hundine
11. kaardimaja - hundine

siin listis sul ainuke punane fortune ja taavi pigem küla

miks otsust muutsid?

kardaanirist
03.02.13, 19:34
kaardimaja pole su #1 kandidaat. kes siis? fortune, inward? miks?

fortune ei ole. ma panin ta oma teise päeva listis külaks, aga kuna ta hakkas mind pushima (ja ma tean, et ma olen küla), siis pöörasin pilgu sinna poole. samas lugesin ta postid uuesti läbi ja tundub legit jutt nii et tundub pigem küla. inwardi tappa ei taha, aga peekima peaks kindlasti.

kardaanirist
03.02.13, 19:36
siin listis sul ainuke punane fortune ja taavi pigem küla

miks otsust muutsid?


http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12273-***Libahunt-4-game-thread***-Ainult-mängijad-võivad-postitada!?p=496119&viewfull=1#post496119

ja taavi kohta juba kirjutasin, et tema ilmselt hunt ei ole, aga kuna ta on nii vaikne ja mängu ei lahenda, siis tema killiga saaks vähemalt mängu selgust.

karupoeg
03.02.13, 19:36
kardaan.
sa kahtlustad mind ja jmskns69.Samas mina ja jmskns oleksime suhtelsielt teineteist välistavad. Seega kui üks meist on, siis teine ei tohiks olla.

Mis põhjusel sa meid mõlemat kahtlusad koos ning mis põhjusel sa mind ja jmsknsi kahtlustaksid eraldi?

p.s. eelnevalt sa nõustusid minuga kui ma tõin välja jmskns-i. vastu räägid endale imo atm

kardaanirist
03.02.13, 19:39
kardaan.
sa kahtlustad mind ja jmskns69.Samas mina ja jmskns oleksime suhtelsielt teineteist välistavad. Seega kui üks meist on, siis teine ei tohiks olla.

Mis põhjusel sa meid mõlemat kahtlusad koos ning mis põhjusel sa mind ja jmsknsi kahtlustaksid eraldi?

p.s. eelnevalt sa nõustusid minuga kui ma tõin välja jmskns-i. vastu räägid endale imo atm


see ka veel, et ma olen teadlik, et mingi hetk ma pean n.ö. ennast ohverdama küla heaks, sest minu külana olemine tundub kahtlasem kui teiste ilmselgete külade ning selguse mõttes oleks minu eemaldamine vajalik, ükskõik mis ma ütlen.


selle posti põhjal + ma ei ole sinus veel selgusele jõudnud. hüppasid täna minu rongi peale kohe kui nimi välja löödi.

kardaanirist
03.02.13, 19:40
st, et ma ei kahtlusta sind, aga sinu ära söömine on mingi hetk vajalik (või külatarga peek).

karupoeg
03.02.13, 19:45
selle posti põhjal + ma ei ole sinus veel selgusele jõudnud. hüppasid täna minu rongi peale kohe kui nimi välja löödi.


lol? mina alustasin täna sinu rongi, mitte ei hüpanud.
minu pakkumine päeva alguses oli, kas sina või fortune. algselt panin fortune, nüüd pigem arvan, et sina, sest q_q juhtis tähelepanu sellele, et te ei saa koos olla.

karupoeg
03.02.13, 19:46
aga praegu ma ei ole enam ei sinus ei ka kelleski teises. jmskns69 tundub ka normaalne pakkumine olevat.

Keegi muidugi ei vasta praegu.

kardaanirist
03.02.13, 19:46
ja Jmskns69


Kuna mulle meeldivad kassid ja idanaabri suhtes ei ole ma kõige paremini meelestatud siis hääletan hetkel karupoeg



Avaldan arvamust, et kui täna Taavi üles puua oleme väga lähedal kõikide huntide kättesaamisele !


Aga kui järgi mõtelda ja vaadata esimese kahe päeva hääletamisi siis hunt on .....
siis hunt on .....








WowAwiAA

8=)


tiigrikutsu


Kardaanirist


Fortune tuleb täna üles puua ja siis on elu rohkem baila-baila !

8=)


esimesel päeval jättis hääle kaardimaja peale ja teisel päeval karupoja peale. mõlemal päeval mööda. kui ta on küla, siis ta on väga rumal ja ei näe põhjust, miks tema mängus hoidmine kuidagi +EV on.

kardaanirist
03.02.13, 19:49
[/COLOR]

lol? mina alustasin täna sinu rongi, mitte ei hüpanud.
minu pakkumine päeva alguses oli, kas sina või fortune. algselt panin fortune, nüüd pigem arvan, et sina, sest q_q juhtis tähelepanu sellele, et te ei saa koos olla.

sa panid mind ja fortune tanki, aga pärast q_q posti, et hääletab minu vastu tõstsid minu peale hääle ümber. ja ma olen võrdlemisi kindel, et fortune on siiski küla.

kardaanirist
03.02.13, 19:50
ja kui keegi ei saanud minu välja toodud Jmskns69 postidest aru, siis point oli see, et viskab hääli vasakule ja paremale kõhutunde pealt. küladele võib see mingi hetk saatuslikuks saada kui hundid ta ära räägivad.

q_q
03.02.13, 19:50
lol? mina alustasin täna sinu rongi, mitte ei hüpanud.

annab tunda


Fortune täna, kardaan homme



kardaanirist


Ma hääletan kardaanirist


liitun ka praegu kardaaniristi hääletamisega.


pane kardaan praegu (inwardile)


kardaanirist


ma tulen ka fortune pealt ära ja kardaanristi peale

Avicii
03.02.13, 19:56
mina olen nõus ka täna Jmskns69 hääletama

q_q
03.02.13, 19:57
ei hääleta täna Jmskns69

karupoeg
03.02.13, 19:59
lugesin tunniga esimesed 20 lk ära ning panen oma listi:

külad:
isutuba-post 201 ründab luuki ning luuk ka teda. (luuk ise hunt)
avicii-100% küla, sest on hääletanud nii luuki kui eluvenda
kaardimaja- 100% küla, juhtis tähelepanu esimesel peäval, et aviciil on 4 häält, mitte 5. Kuna avicii 100% küla, siis ei oleks kaardimajal olnud vajadust hundina seda teha.
q_q - on õigete rongidega kaasa läinud
donkament - hääletas luuki
inward-on ka eluvenna rongiga kaasa läinud

hundid:
fortune
kardaanirist
sel hetkel kui üleeile läks rong enam-vähme täielikult eluvenna peale tekkis 5 minuti jooksul selline asi:
post 394 nägi eluvend, et tal pekkis ja andis oma hääle wowile.
post 396,397,398 tulevad 5 minuti jooksul wowi rongiga kaasa umbmäärastel põhjustel fortune ja kardaanirist. Peale mida on eluvenna 4-1 eduseis hundina muutunud 4-4ks. Minu arvates ilmselge kokkumäng.

Osad vennad on välja jäetud, kuid uurin nende kohta veel täpsemalt.


edit. taavi pigem rohelise alla, sest esimesel ja teisel päeval andis talle hääle fortune, keda ma pean hundiks.

Fortune on esimesed 2 päeva läinud kaasa nr2 rongiga. Nr1 rong oli esimesel kahel päeval aga hunt. Ilmselge päästmine see. Kardaan on jälgi natuke paremini seganud, kuid hiljem failis ka.

Fortune täna, kardaan homme


fortune ja kardaan ei saa koos hundid olla vist


jah. õigus. ma ei ole seda tähelegi pannud.
krt igastahes imo need minu pakutud külad peaksid 100% külad olema.
seega jäävad siis kaheldatavatena alles taavi, fortune,kardaan, jmskns69?

Poste on nii palju juba ning vb ei märkagi enam seda täpset dünaamikat. Samas need rohelised mul olid algusest peale üsna kindlalt huntide (luuk-eluvend) vastu ning ei ole otsest põhjust neis hunti otsida.


kardaan ja fortune ei saa vist koos olla jah. minu pakk.

avicii, q_q, mis te arvate üldiselt?


annab tunda

hästi kopeerid muidugi asju, q_q.

Ma tõin esimesena kardaani ja fortune possibility välja, mitte ei hüpanud kuhugi. sinu argumenteerimine fortune koha pealt oli valid ning seega tulin kardaani peale üle. ei ole eriline "hüplemine" imo.

kardaanirist
03.02.13, 19:59
ei hääleta täna Jmskns69

seems legit.


Kui ma hommikul veel elus olen siis teen oma arvamusest pikema kokkuvõtte !

Pühapäevaõhtul on natuke muid tegemisi !

:cool:


dav jätke mind ka ellu ja küll ma paari päeva jooksul mängu ära lahendan. 8=)

karupoeg
03.02.13, 20:00
miks me ei hääleta täna jmsnks69? sest sinul on vapsiku ja lenci jutu põhjal read, Q_Q?

q_q
03.02.13, 20:02
hästi kopeerid muidugi asju, q_q.

Ma tõin esimesena kardaani ja fortune possibility välja, mitte ei hüpanud kuhugi. sinu argumenteerimine fortune koha pealt oli valid ning seega tulin kardaani peale üle. ei ole eriline "hüplemine" imo.

see ei tähenda midagi mis sa vahepeal seal seletasid (et kahtlustad fortune ja kardaan)

homme uus päev ja võid ükskõik mida öelda, nt "ah panin fortunega mööda ärge mind enam kuulake sry sry" jne

sa ei algatanud kardaani rongi, punkt

q_q
03.02.13, 20:03
miks me ei hääleta täna jmsnks69? sest sinul on vapsiku ja lenci jutu põhjal read, Q_Q?

sellepärast, et ma kirjutasin, et ma skeptiline tema puhul ja seega easy huntidel teda tanki praegu lükata

täna läheb kardaanirist, mul pohui

kardaanirist
03.02.13, 20:06
sellepärast, et ma kirjutasin, et ma skeptiline tema puhul ja seega easy huntidel teda tanki praegu lükata

täna läheb kardaanirist, mul pohui

naljakas. usun, et päris mitmete silmis olen ennast piisavalt ära clearinud, aga küla "arvamusliider" ei taha sugugi poste mõttega lugeda ja minu asemel välja hääletada inimesi, kes siin vaikselt nurgas istuvad. anyway, külatark, peeki täna q_q. mulle tundub üha enam, et tegemist on hundiga.

karupoeg
03.02.13, 20:07
i call bs.

Täna oli esimene adekvaatne post see, mis mina tegin ning kust ma tõin välja fortune ja kardaani. peale seda panid sina oma hääle kardaanile.

gg

aga eniveis see on hetkel ebaoluline. oluline on pigem see, et kardaan on hetkeseisuga minemas, kuid ainukesed, kes siin räägivad, oleme mina, sina ja kardaan. See ei tee murelikuks???

kardaanirist
03.02.13, 20:09
nanyway, külatark, peeki täna q_q. mulle tundub üha enam, et tegemist on hundiga.

selles mõttes, et mul pole midagi selle vastu kui siin kõik ühe inimese taktikepi all käib (hetkel siis q_q) nii kaua kuni saame kindel olla, et tegu on külaga. vb tegi täna minu puhul vale readi ja pole viga ja küla ilmselt võidab in the end. kui aga oleme hundi sellele positsioonile lasknud, siis on asjalood niru, sest kahtlen, et q_q siin külaelanike häälega lendab. ehk siis kui mina oleksin kt, siis peekiksin täna q_q või inwardi.

q_q
03.02.13, 20:11
naljakas. usun, et päris mitmete silmis olen ennast piisavalt ära clearinud, aga küla "arvamusliider" ei taha sugugi poste mõttega lugeda ja minu asemel välja hääletada inimesi, kes siin vaikselt nurgas istuvad. anyway, külatark, peeki täna q_q. mulle tundub üha enam, et tegemist on hundiga.


kui kellelgi on kahtlust minu rolli osas, siis lööge täna maha ja kontrollige üle

miks sa täna nii abivalmis pole?

kardaanirist
03.02.13, 20:14
miks sa täna nii abivalmis pole?

sest ma teadsin, et ma ei saa mängust aktiivselt osa võtta, sest polnud internetile ligipääsu + lenc hoidis mind pildis ja kuna ma teadsin, et ta on 99% küla, siis poleks selle vastu midagi olnud kui minu killist oleks reade saanud. sinu külaelaniku staatuses kahtlen üha enam ja kuna mul nüüd internetile ligipääs olemas, siis obv proovin ennast mängus hoida ja mängu lahendada. siin on mitu inimest, kes vaikselt istuvad ja kahtlen, et nende mängus hoidmine minust etem on.

q_q
03.02.13, 20:14
inward, kui loed pane igaks juhuks kardaan ära, jumal teab mis need siin korraldama hakkavad

IamAllin
03.02.13, 20:14
Hääled seisuga post #690

4 kardaanirist (q_q, donkament, kaardimaja, Avicii)
2 jmsnkns69 (karupoeg, kardaanirist)
1 Fortune (Jmskns69)

Kui näed viga, saada PM.

kaardimaja
03.02.13, 20:27
imo tundub, et kardaan tahtis mind väga pukki visata, kuna ma pole väga aktiivne ja minu kohta on kahtlusi olnud ... kui aga q_q mind kaitses, otsustas kardaan teised mitte nii aktiivsed mängijad ette võtta (taavi jne)

kardaan tundub väga hundine .. ja mark my words, teine hunt on Avicii :D


btw, haigelt tahaks, et q_q oleks hunt, siis oleks vähemalt keegi selles mängus hea mängu teinud :P

Avicii
03.02.13, 20:28
miäu

q_q
03.02.13, 20:29
teine hunt on probably karupoeg

ja see küll hea mäng poleks 2 päevaga 2 hunti tappa mult, hundina

Avicii
03.02.13, 20:29
see et ma donkamenti hääletasin hommikul ja q_q hundiseks pointisin oli lihtsalt vee segamiseks, lootsin, et keegi pressib kaasa. tegelikult paistab et mõned pole üldse häält teinud

kardaanirist
03.02.13, 20:30
kardaan tundub väga hundine .. ja mark my words, teine hunt on Avicii :D


aviciis kindel ei ole, aga hakka juba neljandat hunti otsima. mina see ei ole.

Avicii
03.02.13, 20:30
minu top4 hundikanditaati: inward, kardaanirist, taavi ja Jmskns69

q_q
03.02.13, 20:31
aviciis kindel ei ole, aga hakka juba neljandat hunti otsima. mina see ei ole.

siis väga sitt mäng sult

et mind süüdistad, jne

kardaanirist
03.02.13, 20:32
KT peeki kindlasti karupoega/inwardi täna. kui homme q_q mingit rongi teeb ja sellega küla ära tapetakse, siis peeki teda ka.

karupoeg
03.02.13, 20:32
nii on kehv mängida kui..
tänasel päeval taavi 1 post, fortune 2, inward1, jmsnks 3 mõttetut, kaardimaja 2...
(vb olen veidi numbritega puusse pannud, vaatasin kiiruga)
:(

q_q
03.02.13, 20:33
see et ma donkamenti hääletasin hommikul ja q_q hundiseks pointisin oli lihtsalt vee segamiseks, lootsin, et keegi pressib kaasa. tegelikult paistab et mõned pole üldse häält teinud

kui kardaan hunt siis see oli well played, jätsid rumala mulje ja hundid haarasid kinni sellest

proovisid jmsk tanki panna, minule süüdistusi panna, et küla segadusse ajada, jne

ma tunnistan, et ma pole jsmk-s kindel aga vahet pole praegu, täna läheb kardaan, kes repib väga hunti

taavi
03.02.13, 20:33
Kardaanirist imo küla.

Jmskns69 väärib viimase posti eest häält.

kardaanirist
03.02.13, 20:33
siis väga sitt mäng sult

et mind süüdistad, jne

kaitsesin ennast ja kui sa natukene mõttega minu poste loeksid, siis saaksid aru, et ma olen palju kindlam küla kui need, kes siin vaikselt istuvad ja ainult mõne hääle viskavad. inward ei räägi midagi. taavil suu kinni. wow pole midagi rääkinud jne jne. ja kui te tahate inwardi clearida lihtsalt selle pärast, et lenc pani ta küla listi vms, siis lenci listis oli külana ka tiigrikutsu, aga kolmandal päeval hääletas lenc ise ka tiigrikutsu poolt, mis tähendab, et ta ei olnud ise ka oma listis kindel.

karupoeg
03.02.13, 20:34
teine hunt on probably karupoeg

ja see küll hea mäng poleks 2 päevaga 2 hunti tappa mult, hundina

veidi kopp ees juba minu süüdistamisest, kui aus olla. sagedasti jookseb nimi läbi, kuid ühtegi argumenteeritud viidet ei ole.

ainuke põhjus oleks see minupoolt alsutatud tiigrikutsu rong, kuid nagu sa ise ka mainisid, siis tema oli väga hundine (nt lenci süüdistamine).

donkament
03.02.13, 20:35
külatargale ütleks, et keegi soovitas q_q-d peelida, siis ära peeli pls. pole mõtet ühte ööd ns ära raisata.

q_q
03.02.13, 20:35
kaitsesin ennast ja kui sa natukene mõttega minu poste loeksid, siis saaksid aru, et ma olen palju kindlam küla kui need, kes siin vaikselt istuvad ja ainult mõne hääle viskavad. inward ei räägi midagi. taavil suu kinni. wow pole midagi rääkinud jne jne. ja kui te tahate inwardi clearida lihtsalt selle pärast, et lenc pani ta küla listi vms, siis lenci listis oli külana ka tiigrikutsu, aga kolmandal päeval hääletas lenc ise ka tiigrikutsu poolt, mis tähendab, et ta ei olnud ise ka oma listis kindel.

inwardiga ise olid natuke aega tagasi nõus, et pigem küla ju

taavi saab ainult koos wow-ga hunt olla, mis unlikely day 1 põhjal

q_q
03.02.13, 20:36
inwardiga ise olid natuke aega tagasi nõus, et pigem küla ju

taavi saab ainult koos wow-ga hunt olla, mis unlikely day 1 põhjal

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12273-***Libahunt-4-game-thread***-Ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=496201&viewfull=1#post496201

kardaanirist
03.02.13, 20:37
inwardiga ise olid natuke aega tagasi nõus, et pigem küla ju

ma ei ole kelleski kindel. ei imestaks üldse kui hundid siin mingi aeg üksteise kraes on olnud. lihtsalt kui postitusi ei tule, siis ei saa ju nende rolli muud moodi teada.

q_q
03.02.13, 20:38
veidi kopp ees juba minu süüdistamisest, kui aus olla. sagedasti jookseb nimi läbi, kuid ühtegi argumenteeritud viidet ei ole.

ainuke põhjus oleks see minupoolt alsutatud tiigrikutsu rong, kuid nagu sa ise ka mainisid, siis tema oli väga hundine (nt lenci süüdistamine).

täna repid hunti koos kardaaniga

süüdistasid mind vist? kui jah siis lol

üritad jsmk välja saada, kui selgelt kardaan parem vote täna

karupoeg
03.02.13, 20:41
ok. ma ütlen nüüd ausalt, et enough is enough.

ma olin ESIMESENA täna, kes tõi välja, et fortune ja kardaan on minu silmis ainukesed hundid. Sina ütlesid selle peale, et nad ei saa koos olla ning su loogika pidas mulle paika, sellest tulenevalt tulin peale fortunet kardaani peale.

Nüüd kuna jmskns, keda ma ei ole kuhugi täpselt paigutanud (pigem hundi alla oma postides), ei ole sõnagi rääkinud, siis survestan ka teda.

kuna ma sind süüdistasin??

sa töötad praegu täiesti vastu, q_q.

karupoeg
03.02.13, 20:42
mees sa absoluutselt ei jälgi dünaamikat, tood mingi lambiquoted kuskilt, mis ei ole konteksti ega flow mõttes paika pidavad ning mõtled välja asju (nt see, et mina sind olen süüdistanud).

kardaanirist
03.02.13, 20:43
ma olin ESIMESENA täna, kes tõi välja, et fortune ja kardaan on minu silmis ainukesed hundid. Sina ütlesid selle peale, et nad ei saa koos olla ning su loogika pidas mulle paika, sellest tulenevalt tulin peale fortunet kardaani peale.


no minu rolli kohe kohe näete. imo aga fortune pigem küla. ta on teinud küll valesid reade, aga postitused tunduvad rohkem külaelaniku omad. mina sealt hunti ei otsiks.

q_q
03.02.13, 20:43
kuna ma sind süüdistasin??

sa töötad praegu täiesti vastu, q_q.

ajasin sassi jah selle, nvm

OK

sa arvasid, et fortune ja kardaan hundid. tõin välja, et mõlemad ei saa olla. olid nõus. panid kardaani peale. kõik fine

pane tagasi kardaan siis? miks meelt muutsid?

karupoeg
03.02.13, 20:44
panen kardaanirist. oled nüüd rahul? olen sulle tõestanud, et ma küla?

eniveis. ma arvan siiralt, et sa võtad liiga palju sõna ning üritad mingit külaliidrit reppida. Siiras soovitus sulle siiski on, ära palun minu kohta valetama hakka. töötad ainult meile endile vastu.

kaardimaja
03.02.13, 20:44
külatargale ütleks, et keegi soovitas q_q-d peelida, siis ära peeli pls. pole mõtet ühte ööd ns ära raisata.

imo pole q_q vaatamine küll raiskamine, juhul kui täna läheb küla :) Järelikult on meil külas midagi valesti ja täna oli külavanem(aka otsutaja) q_q :D

Fortune
03.02.13, 20:44
kardaanirist

q_q
03.02.13, 20:44
rahul jah

kardaanirist
03.02.13, 20:45
q_q, eeldusel, et oled küla, siis sul on 15min aega, et mingi list teha või mõned juhised anda homseks, sest suur võimalus, et sul on täna minek (kui hundid just külatarka jahtima ei lähe, aga see selline joppamise värk rohkem).

q_q
03.02.13, 20:46
yep teen

kaardimaja
03.02.13, 20:46
gl everybody, kui kardaan on hunt, siis on see üks kõige igavamaid libahundi mänge :D kui ei ole, siis sukeldun ise ka sügavamalt asja

karupoeg
03.02.13, 20:46
nagu ma olen 5 korda öelnud, siis minu jaoks tundub väga kahtlane, et me kolmekesi siin tsillime praegu. Sellepärast tahtsin survestada ka jmskns, kes mulle pärast fortune väljalangemist tundus veel kahtlane.

hundid saavad rahulikult tsilläksid seni kuni me üksteisel kõris. aga kardaaniristi post 713 on minu jaoks külane. loodame, et ta on hunt ning SUL on õigus. ehk siis võetakse minu pealt ka tuure maha. Kui sul õigus ei ole, siis hommikuks on kellad eniveis, sest emb kumb meist sinuga läheb, sest me imo ainukesed, kes viitsivad natukenegi kaasa mõelda.

karupoeg
03.02.13, 20:47
edit: kuigi need minu kaasamõtlemised selles mängus pigem metsapoole

kardaanirist
03.02.13, 20:48
külatargale ütleks, et keegi soovitas q_q-d peelida, siis ära peeli pls. pole mõtet ühte ööd ns ära raisata.

nõus, et täna pole mõtet peekida, aga kui nii aktiivne mängulahendaja peaks tänase ja homse öö vastu pidama, siis on kaks võimalus: tegu on hundiga või on hundid maailma suurimad fishid selles mängus. ise kalduks sellisel juhul juba esimese poole. muidu oleks suva, aga kuna tundub, et küla suht q_q taktikepi all, siis ise peekiksin teda homme öö. täna ära peeki jah, sest kui ta pole hunt, siis suur võimalus, et täna süüakse ta ära.

q_q
03.02.13, 20:48
nagu ma olen 5 korda öelnud, siis minu jaoks tundub väga kahtlane, et me kolmekesi siin tsillime praegu. Sellepärast tahtsin survestada ka jmskns, kes mulle pärast fortune väljalangemist tundus veel kahtlane.

hundid saavad rahulikult tsilläksid seni kuni me üksteisel kõris. aga kardaaniristi post 713 on minu jaoks külane. loodame, et ta on hunt ning SUL on õigus. ehk siis võetakse minu pealt ka tuure maha. Kui sul õigus ei ole, siis hommikuks on kellad eniveis, sest emb kumb meist sinuga läheb, sest me imo ainukesed, kes viitsivad natukenegi kaasa mõelda.

iga hunt kirjutaks samamoodi

"ää varsti saate mu rolli teada siis näete et ma pole hunt"

obv desperate, ma ise kirjutasin ka #2 sarnaselt, see ei tähenda midagi

kardaan minujaoks hunt sellega kui ma temalt mingi 5 küsimust järjest enne küsisin ja talt sitad vastused tulid

q_q
03.02.13, 20:49
nõus, et täna pole mõtet peekida, aga kui nii aktiivne mängulahendaja peaks tänase ja homse öö vastu pidama, siis on kaks võimalus: tegu on hundiga või on hundid maailma suurimad fishid selles mängus. ise kalduks sellisel juhul juba esimese poole. muidu oleks suva, aga kuna tundub, et küla suht q_q taktikepi all, siis ise peekiksin teda homme öö. täna ära peeki jah, sest kui ta pole hunt, siis suur võimalus, et täna süüakse ta ära.

no kui sa hunt pole siis mu read vale ju. miks siis fishid, kui mind mängus hoiavad?

IamAllin
03.02.13, 20:50
Hääled seisuga post #725

6 kardaanirist (q_q, donkament, kaardimaja, Avicii, karupoeg, Fortune)
2 jmsnkns69 (kardaanirist, taavi)
1 Fortune (Jmskns69)

Kui näed viga, saada PM.

karupoeg
03.02.13, 20:50
q_q ma nõus sinuga. kuid kuna tuli nagunii ju tema peal, kas teeb siis paha kui ma omaltpoolt jmsknsi survestan? sa ise ka imo maininud, et ta kahtlane.
imo me ei peaks üksteisele atm vastu töötama ja tekitama olukorda, kus sa võtad minu kohta valed väited, millest tulenevalt pean enne deadline ennast täiesti nonsense põhjustel kaitsma.

karupoeg
03.02.13, 20:51
ja kuna jmskns ainukesena atm mitte kardaani peal (ja mitte ka fortune), siis ta on obv teine hunt. juhul kui kardaan on hunt. pidage see lause meeles

q_q
03.02.13, 20:51
luuk, avicii ja taavi olid day1 4-4-4 20:55

siis tuli luuk ja pani avicii

4 Avicii (WowAwiAA, kardaanirist, tiigrikutsu, LuuK)
4 LuuK (vapsik, lenC, donkament, q_q)
4 taavi (Fortune, Avicii, isutuba, kaardimaja)
2 tiigrikutsu (karupoeg, taavi)
1 kaardimaja (Jmskns69)
1 q_q (inward)

avicii ja taavi ei saa koos hundid olla, sest 3way "flip" võtta olukorras, kus kõik hundid.. well, saate ise aru

eluvend üldse ei hääletanud, prolly oli afk aga taavi oli olemas ja oleks hääletama pandud

day2 avicii alustas eluvenna rongi isutubaga

19:04 oli 5-5 eluvend/wow

taavi pani eluvend. kui taavi on hunt siis peab wow ka olema

6 eluvend (isutuba, donkament, kaardimaja, q_q, taavi, lenC)
4 taavi (Fortune, inward, eluvend, Avicii)
2 karupoeg (tiigrikutsu, Jmskns69
1 WowAwiAA (kardaanirist)
1 isutuba (WowAwiAA)
1 tiigrikutsu (karupoeg)

conclusion: et üks nendest taavi/avicii/wow hunt oleks, peaksid kõik nad olema. but 2 hunti järel, mitte 3

avicii
taavi
wowawiaa

donkament
kaardimaja

inwardil oli day1 pikalt avicii peal hääl, paar minti enne ööd võttis ära. kui inward oleks hunt siis ta poleks avicii pealt häält võtnud + kohe alguses hüppas essana isutuba kaela, ma ei usu, et kaks hunti seda kohe teinud oleks alguses

inward

vapsik fake peekis jmskns69, lenc ütles, et vapsikut poleks killitud, kui jmsk hunt oleks. hmm, vapsik samas võttis insta luuk maha suht ja nkn annoying küla huntidele niiet ma ei tea, mu skeptiline mind ei välista päris teda

jmskn69

fortune kaitses eile tiigrit ja samas pani kardaaniristi tanki. kui fortune hunt siis teine hunt on jmskn või karupoeg

kardaanirist

fortune

karupoeg, kahju, et öösel ära ei killitud, oleks selgem pilt olnud. ainuke vend, kellest vapsee midagi arvata ei oska

karupoeg

kui külatargal head/selle loogikaga vastuolus peekid siis võiks täna õhtul välja tulla, sest kt kandidaate enam jalaga segada pole

kardaanirist


vaatame uuesti üle, ffs

nii day2 5-5 eluvend/wow

siis taavi pani eluvend. obv taavi poleks eluvend pannud hundina, unless wow ka hunt. if taavi hunt = wow hunt

siis oleks 2 hunti taavi/wow ja avicii poleks hunt

day1 oli 4-4-4 avicii/luuk/taavi

kui avicii/luuk siin hundid siis nad oleks taavi võtnud. avc ja taavi koos ei saa hundid olla, muidu oleks taavi wow hääletanud day2

no ffs ei saa olla ju avicii hunt? kas siin on loogika vigu?


yep teen

lisaks veel, et kuulane donkameneti ja hea chance, et jmsk küla ja karupoeg hunt

karupoeg
03.02.13, 20:52
bracketsites jmsnks, mitte fortune. sorry

kardaanirist
03.02.13, 20:52
no kui sa hunt pole siis mu read vale ju. miks siis fishid, kui mind mängus hoiavad?

esimesel kahel ööl oli ju õige. sa oled seda mängu ennemgi mänginud ja pole first timer. kui ma oleks hunt, siis sa oleksid juba ära olnud söödud. sisuliselt sina ju üritadki seda mängu lahendada. mitte, et ma siin külana üritaksin mäkra mängida ja öelda, et sööge q_q ära, aga kui sa täna/homme öösel oled veel mängus sees, siis mina kui külaelanik oleksin väga väga kahtleval seisukohal sinu rolli suhtes (mis sest, et hääletasid esimesel kahel päeval huntide vastu - võimalik, et ei tahtnud lencile ja vapsikule reade anda vms).

q_q
03.02.13, 20:52
ja kuna jmskns ainukesena atm mitte kardaani peal (ja mitte ka fortune), siis ta on obv teine hunt. juhul kui kardaan on hunt. pidage see lause meeles

kindlasti mitte

karupoeg
03.02.13, 20:53
ma ütlen siinkohal päris tõsiselt uuesti seda, et kui kardaan ei ole hunt, siis ma viskan oma pea homme platele küla hüvanguks ning ei kaitse ennast ka kordagi. Loodetavasti teeb see teil day 6ks õhu klaarimaks

karupoeg
03.02.13, 20:55
ja q_q.

Kuna sa nagunii suure tõenäosusega oled öösel lendamas, siis oleks minu suhtes aus, kui sa viitsiksid järele jäänud 5 minuti jooksul tuua paar adekvaatset õphjust sellele, miks ma peaks hunt olema. besides need, mis sa juba tõid ning mis ma ümber lükkasin.

kardaanirist
03.02.13, 20:56
ja külatargale ütleks nii palju, et tee täna hea peek ja tule homme infoga lagedale. hundise pilguga vaadata, siis siin ~3 inimest, kes võiksid külatargad olla. pealegi ka pime kana leiab tera.

q_q
03.02.13, 20:57
ja q_q.

Kuna sa nagunii suure tõenäosusega oled öösel lendamas, siis oleks minu suhtes aus, kui sa viitsiksid järele jäänud 5 minuti jooksul tuua paar adekvaatset õphjust sellele, miks ma peaks hunt olema. besides need, mis sa juba tõid ning mis ma ümber lükkasin.

aega jääb väheks vist selleks

ma olen seletanud ka ja imo sa pole midagi veenvalt ümber lükkand

q_q
03.02.13, 20:58
kardaan hundina siin lõpus kui kõik selge vaevalt postitaks enam :D

aga muutma ei hakka obv

karupoeg
03.02.13, 20:58
no kui sinu argument algab valega, siis mul on Sinu jaoks raske asju ümber lükata ka. või mis?

kardaanirist
03.02.13, 20:59
kui q_q täna/homme öö ei sure, siis lihtsalt peab tegemist olema hundiga. loodetavasti kt mõistab teda selleks ajaks peekida (kui asjad nii kaugele lähevad).

q_q
03.02.13, 20:59
no kui sinu argument algab valega, siis mul on Sinu jaoks raske asju ümber lükata ka. või mis?

see, et sa mind süüdistasid mõtled vale all? yep ma ütlesin, et see ajasin kardaaniga sassi (teil kummalgi avatari pole ja nimi algab k-ga)

IamAllin
03.02.13, 21:01
Lõpphääled jäid:

6 kardaanirist (q_q, donkament, kaardimaja, Avicii, karupoeg, Fortune)
2 jmsnkns69 (kardaanirist, taavi)
1 Fortune (Jmskns69)

5 min aega, et PM teel mulle parandusi saata.

IamAllin
03.02.13, 21:05
Välja hääletati mängija kardaanirist.

Kardaanirist,

Sina oled küla politseinik. Arvad, et võiksid rohkem tunnustust saada ning ka töötasu võiks olla suurem. Sellest hoolimata teed sa oma tööd rõõmuga, sest tunned, et muudad küla paremaks ja turvalisemaks. Sa esindad küla võistkonda.

Kirja ootan külatargalt ja huntide tiimilt.

Allesjäänud mängijate nimekiri:

1. donkament
2. q_q
3. Fortune
4. Avicii
5. inward
6. taavi
7. WowAwiAA
8. karupoeg
9. Jmskns69
10. kaardimaja

IamAllin
04.02.13, 06:27
Hundid sõid mängija Avicii.

Avicii,

Sina oled küla arst. Süda, kopsud, pea, hambad? Pole haigust ega valu, mida Sa ei suudaks ravida. Oled ustav külale, mis sest, et naaberkülas palgad suuremad on. Sa esindad küla võistkonda.

Allesjäänud mängijate nimekiri:

1. donkament
2. q_q
3. Fortune
4. inward
5. taavi
6. WowAwiAA
7. karupoeg
9. Jmskns69
9. kaardimaja

ON PÄEV

q_q
04.02.13, 06:39
ok, läks hästi, et külatark ellu jäi

täna ootan külalt kainet mõistust, et mind nüüd kahtlustama ei hakataks. kui keegi kahtlustab siis vaadake mu day 1 ja 2 hääli. võtsin eile aggressiivse liini, sest osad hakkasid siin lambist obv külasid hääletama (avicii nt donkament)

täna oleks hädasti külatarga peeke vaja

kaardimaja
04.02.13, 07:11
game over, q_q

karupoeg
04.02.13, 07:49
ma ei tea, q_q. sa ootad teistelt kainet mõistust ning ise lükkad mind tanki pidevalt? kasutamata seda paljuotsitud kainet mõistust?

karupoeg
04.02.13, 07:50
kaardimaja külatark vist?

karupoeg
04.02.13, 08:11
ok, läks hästi, et külatark ellu jäi

täna ootan külalt kainet mõistust, et mind nüüd kahtlustama ei hakataks. kui keegi kahtlustab siis vaadake mu day 1 ja 2 hääli. võtsin eile aggressiivse liini, sest osad hakkasid siin lambist obv külasid hääletama (avicii nt donkament)

täna oleks hädasti külatarga peeke vaja

ja su agressiivne liin minu suhtes? oli põhjustatud millest?

kaardimaja, viitsid äkki natuke öelda, miks q_q peale läksid praegu?

kaardimaja
04.02.13, 11:00
Me eile juba hoiatasime, et kui kardaan on küla ja teda öösel ära ei sööda, siis on asi väga kahtlane. Nüüd tegi päeva alguseks sellise postituse. IMO vääääga hundine. Nagu ta oleks eile juba teadnud, et teda ei sööda ja mõtles ilusa postituse välja.