PDA

View Full Version : ***Libahunt 4 game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : [1] 2 3 4 5

IamAllin
30.01.13, 15:55
Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. Teemas võivad ainult postitada elusolevad mängijad ja kui on päev.

**REEGLID ja MUU INFO***

Ülesehitus
Mängul on kaks osapoolt.
4 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.
12 tavalist külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.
1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö null, mis on enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

Mängul on kaks faasi:
1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 07:30 (REEDE - PÜHAPÄEV 10:30), aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 21.00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 21.01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

Hääletamine: Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
Pastilaa

Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

Oluline:
Ühtegi postitust EI OLE lubatud muuta ega kustutada. Mitte mingil juhul ärge postitage seda kirja, kus on kirjas Teie mänguroll. Samuti ei tohi seda tsiteerida ega sellest ei tohi screenshotte teha. Selle reegli ja ka iga teise reegli rikkumisele järgneb karistus, milleks on tavaliselt mängija mängust eemaldamine. Reeglite mitte tundmine ei ole vabandus ning väga suure reeglite rikkumise korral võib järgneda karistus terves foorumis.

Kordan, et karakterid (nt külaloll, külamoor) ei mõjuta mitte midagi siin mängus, erandiks on külatark, kel on ainukesena eriline võime.

Samuti ei ole teemasse lubatud postitada oma karakterit. Mina olen külamoor ei ole lubatud, mina olen küla elanik on lubatud. Erandiks on külatark, kes võib soovi/vajaduse korral ennast avalikustada.


Muu info:
Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud, aga jälgige, et Te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või. Samuti iga mängija peab teemas postitama igal mängupäeval.

Kui midagi jäi arusaamatuks, siis saatke mulle kiri, mitte ärge küsige siin teemas.

Kellelgi pole lubatud kuskil teistel teemades mängu üle arutleda. Samuti proovigem olla ausad ja teha pigem endale mäng põnevaks ning kui sõbraga koos mängite, siis teistel teedel ka mitte üksteisega suhelda.

EDIT 1: Teemasse ei ole ole lubatud postitada ka võltskarakterit. Nt kui oled külaloll ja kirjutad, et oled külamoor. Erandiks on külatarga roll, mida võivad claimida kõik.

EDIT 2: Tuletan meelde, et ka mängus kehtivad foorumi üldreeglid. Näiteks, kellegi räige solvamine ja sõimamine on keelatud.

EDIT 3: Mängijate nimekiri

1. kardaanirist
2. donkament
3. q_q
4. lenC
5. Fortune
6. Avicii
7. eluvend
8. inward
9. taavi
10. isutuba
11. WowAwiAA
12. vapsik
13. tiigikutsu
14. karupoeg
15. Jmskns69
16. kaardimaja
17. LuuK

IamAllin
30.01.13, 15:59
PRAEGU ON ÖÖ

Kirja ootan külatargalt!

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/28378746.jpg

IamAllin
31.01.13, 07:38
LET THE GAME BEGIN

ON PÄEV

isutuba
31.01.13, 07:39
Hommik,
Ma olen libahunt.
Hääletan Isutuba

inward
31.01.13, 07:46
Jälle olen külaelanik. Okei isutuba, kui sa hunt oled siis. Isutuba

kaardimaja
31.01.13, 08:19
Hääletan Jmskns69, et inimene postitama panna. Ise lähen ära ja tulen alles õhtupoole (enne 21.00 kindlasti tho)

vapsik
31.01.13, 08:31
Hommik,
Ma olen libahunt.
Hääletan Isutuba

See on loll play igas rollis. Soovitan soojalt, et keegi teine sama asja ei teeks enam üheski mängus.


Hääletan Jmskns69, et inimene postitama panna. Ise lähen ära ja tulen alles õhtupoole (enne 21.00 kindlasti tho)

Miks Sa arvad, et ta ilma Sinu hääleta ei postita?

kaardimaja
31.01.13, 08:49
Hundina ei ole alguses mõtet postitada imo. Võib-olla tal poleks muidu midagi öelda. Nüüd saab öelda ka mind vastu hääletada vms. See teeb mängu aktiivsemaks :)

kaardimaja
31.01.13, 08:49
Edit: "öelda ka" sealt vahelt maha tõmmata

vapsik
31.01.13, 08:54
Miks just tema valisid?

LuuK
31.01.13, 09:32
Hommik,
Ma olen libahunt.
Hääletan Isutuba
:S
Isutuba

Jmskns69
31.01.13, 09:54
Suured tänud Kaardimaja !

8=)

eluvend
31.01.13, 11:38
Esimene päev on niikuinii loto, vist hääletan täna rändom generatori abiga kellegi vastu.
Samas, see isutuba avaldus on ka suht tobe, et eks mõtlen veel.

q_q
31.01.13, 11:49
tsau

IamAllin
31.01.13, 12:06
Hääled seisuga post#14

3 isutuba (isutuba, inward, LuuK)
1 Jmskns69 (kaardimaja)
1 kaardimaja (Jmskns69)

Kui olen kuskil vea teinud, siis võib teemasse postitada või pm-ida.

lenC
31.01.13, 12:09
Hommik,
Ma olen libahunt.
Hääletan Isutuba
see on külaelanik

Jälle olen külaelanik. Okei isutuba, kui sa hunt oled siis. Isutuba
see on libahunt, inward

donkament
31.01.13, 12:13
see on külaelanik

see on libahunt, inward

see on libahunt, [B]Lenc[B]

lenC
31.01.13, 12:14
nice bold bro

donkament
31.01.13, 12:14
Lenc hoopis

vapsik
31.01.13, 12:14
:S
Isutuba

Kui Sa segaduses oled, miks siis Isutuba hääletad?



Suured tänud Kaardimaja !

8=)

Miks teda hääletad?


Esimene päev on niikuinii loto, vist hääletan täna rändom generatori abiga kellegi vastu.
Samas, see isutuba avaldus on ka suht tobe, et eks mõtlen veel.

Loto on see siis, kui Sa ei viitsi kaasa mõelda ja inimesed teevad paar random posti päevas. Ürita kaasa mõelda, miks keegi midagi teeb.

vapsik
31.01.13, 12:15
Lencmaster. Miks inward on hunt ja näiteks luuk ei ole?

q_q
31.01.13, 12:15
isutuba on 82% küla, kes mängib lolli lihtsalt

lenC
31.01.13, 12:19
Lencmaster. Miks inward on hunt ja näiteks luuk ei ole?
LuuK võib ka vabalt olla, ei oska midagi sellest smileyst järeldada. Kõik, mis inward enne hääletamist ütles oli hundine imo.


Miks just tema valisid?
Mulle ei meeldi see küsimus, kuna enam random nimega kasutajat pole siin foorumis olnud.

vapsik
31.01.13, 12:24
Mulle ei meeldi see küsimus, kuna enam random nimega kasutajat pole siin foorumis olnud.

Mis siis nüüd saab? Ja mis see tema kasutajanimi loeb siin?

Oluline on see, et inimesed räägiks, miks nad mida teevad. Mitte lihtsalt ei teeks kaks posti ja ei hääletaks korra persetunde järgi.

lenC
31.01.13, 12:25
Edit: "öelda ka" sealt vahelt maha tõmmata
Tihti kirjutad teksti valmis ja siis hakkad sõnu eemaldama/lisama?

lenC
31.01.13, 12:26
Mis siis nüüd saab?
nüüd hääletame su välja

q_q
31.01.13, 12:26
vapsikut kindlasti välja ei hääleta

vapsik
31.01.13, 12:28
nüüd hääletame su välja

Sa hakkad ise varsti lendama, kui ainult valitud asju kommenteerid.

q_q
31.01.13, 12:29
ma tean, kes 1 hunt on juba aga kui ma ta nime välja ütlen siis ta muudab kohe oma käitumist, et mu readi defeatida ja siis pole küla nõus enam teda välja võtma prolly

mis soovitad teha, vapsik?

lenC
31.01.13, 12:29
ma ei saa kõike kommenteerida, internetis saaks ruum otsa

Jmskns69
31.01.13, 12:30
Minu hääletus oli tingitud elemntaarsest viisakusest 8=)

Mulle ei meeldi võlgu olla. Kasutajanimi on kõrvaltvaatajale tõesti võib-olla random aga fishile pokkerimänguks kõlbab küll.

Infot järelduste tegemiseks nagunii ei ole ju veel piisavalt !

vapsik
31.01.13, 12:32
ma tean, kes 1 hunt on juba aga kui ma ta nime välja ütlen siis ta muudab kohe oma käitumist, et mu readi defeatida ja siis pole küla nõus enam teda välja võtma prolly

mis soovitad teha, vapsik?

Kui on hea read, siis oota ja vaata, mis ta teeb ning võid sellega õhtupoole välja tulla. Lased tal ennast rohkem sisse mätsida ning näeb, milliseid mängijaid on ta üritanud välja hääletada ning need suure tõenäosusega hundid ei ole.

q_q
31.01.13, 12:34
seda ma mõtlesin ise ka yep, tnx

lenC
31.01.13, 12:50
A+ teematapp

vapsik
31.01.13, 12:53
Jep, hundid ei julge enam postitada.

q_q
31.01.13, 12:56
:D

Jmskns69
31.01.13, 12:57
Selle põhjuseks võib-olla ka see, et hetkeolukord on neile sobiv või kuidas ?

q_q
31.01.13, 12:57
Selle põhjuseks võib-olla ka see, et hetkeolukord on neile sobiv või kuidas ?

selge see, sest isutube pole hunt

lenC
31.01.13, 12:58
Selle põhjuseks võib-olla ka see, et hetkeolukord on neile sobiv või kuidas ?
ma ei tea, kuidas sinuga on, aga mul on 2 hunti käes juba

Jmskns69
31.01.13, 12:58
Kuna mängin esimest korda siis sooviks abi mõistmaks mis on oluline kas ise elus püsida või ennast ohverdades oma teami aidata võidu suunas ?

lenC
31.01.13, 13:00
Kuna mängin esimest korda siis sooviks abi mõistmaks mis on oluline kas ise elus püsida või ennast ohverdades oma teami aidata võidu suunas ?
Kui sa oled külaelanik, siis su peaeesmärk on päeval mitte surma saada. Kas sul praegu on mõtteid, kes on pigem külaelanik, kes pigem hundine?

lenC
31.01.13, 13:00
ja kohustuslik kammoon, Simmo

inward
31.01.13, 13:00
LuuK võib ka vabalt olla, ei oska midagi sellest smileyst järeldada. Kõik, mis inward enne hääletamist ütles oli hundine imo.


Ühe postituse põhjal. Hmm...ei. Ärkasin täna vara üles, mõtlesin kirjutan midagi teemasse ja ründan isutubat, et teha esimese totra postituse peale teine totter postitus.


vapsikut kindlasti välja ei hääleta

Nõustun, tundub päris külana. Praegu.

vapsik
31.01.13, 13:00
Kuna mängin esimest korda siis sooviks abi mõistmaks mis on oluline kas ise elus püsida või ennast ohverdades oma teami aidata võidu suunas ?

Kui Sa oled külaelanik, siis Sinu peamine eesmärk on, et Sind üles ei poodaks. Kõik muu on boonuseks.

Jmskns69
31.01.13, 13:00
ma ei tea, kuidas sinuga on, aga mul on 2 hunti käes juba

Kui sind esimesen ära süüakse on ka minul need kaks teada 8=)

q_q
31.01.13, 13:01
ma ei tea, kuidas sinuga on, aga mul on 2 hunti käes juba

inward? ja kes teine?

Jmskns69
31.01.13, 13:01
Kui Sa oled külaelanik, siis Sinu peamine eesmärk on, et Sind üles ei poodaks. Kõik muu on boonuseks.

Ok ! Ärge siis mind palun üles pooge :cool:

lenC
31.01.13, 13:02
Ühe postituse põhjal. Hmm...ei. Ärkasin täna vara üles, mõtlesin kirjutan midagi teemasse ja ründan isutubat, et teha esimese totra postituse peale teine totter postitus.
Nüüd väidad, et su postitus oli totrana planeeritud #notagoodlook

lenC
31.01.13, 13:03
inward? ja kes teine?
teise ma jätan praegu saladuseks, õhtul teen külameeste ja huntide nimekirjad don't worry

lenC
31.01.13, 13:03
Ok ! Ärge siis mind palun üles pooge :cool:
sounds legit

inward
31.01.13, 13:03
Nüüd väidad, et su postitus oli totrana planeeritud #notagoodlook

Savi ju. Esimese päeva postitused esimesed postitused ei saagi olla midagi eriti konstruktiivset, vaja on kuidagi mäng käima tõmmata - konfliktide, dialoogide jne näol.

donkament
31.01.13, 13:04
See "jälle külaelanik" võib vabalt misclick olla. Liiga hundine, et hunt seda kirjutaks.

vapsik
31.01.13, 13:05
Savi ju. Esimese päeva postitused esimesed postitused ei saagi olla midagi eriti konstruktiivset, vaja on kuidagi mäng käima tõmmata - konfliktide, dialoogide jne näol.

Mäng käib, mis järeldused teed oma käima tõmbamisest?

inward
31.01.13, 13:08
Mäng käib, mis järeldused teed oma käima tõmbamisest?

Midagi suurt. Esimene päev ju siiski. Ei saa aru, mis see lenc siin nii aktiivselt surub. Tundub nagu kahtlane, vb külana mängib ka väga agressiivset ja jutukat joont, nagu seda hundina tegi. Siis pigem oli lihtsalt aktiivne. Ja lenc, sa teed esimese päeva järel hundi ja küla nimekirja ? Seriously ? ;)
Samas miks ka mitte, inimesed asuvad ennast rohkem kaitsma, kedagi pushima siis vb.

lenC
31.01.13, 13:09
Ja lenc, sa teed esimese päeva järel hundi ja küla nimekirja ? Seriously ? ;)

See on tõesti naeruväärne idee, mida ma küll mõtlesin.

q_q
31.01.13, 13:13
juba 4 minutit pole keegi postitanud

Fortune
31.01.13, 13:18
tere

q_q
31.01.13, 13:19
tsau

q_q
31.01.13, 13:19
see list võiks op-s olla

1. kardaanirist
2. donkament
3. q_q
4. lenC
5. Fortune
6. Avicii
7. eluvend
8. inward
9. taavi
10. isutuba
11. WowAwiAA
12. vapsik
13. tiigikutsu
14. karupoeg
15. Jmskns69
16. kaardimaja
17. LuuK

inward
31.01.13, 13:20
tsau


tsau

Hundid imo :D :D

inward
31.01.13, 13:20
No tra, üldse ei oska postitada täna. Tahtsin quote fortune "tere" ka lisada.

Fortune
31.01.13, 13:21
q_q-s lausa kaks hunti :D?

inward
31.01.13, 13:25
see list võiks op-s olla

1. kardaanirist
2. donkament
3. q_q
4. lenC
5. Fortune
6. Avicii
7. eluvend
8. inward
9. taavi
10. isutuba
11. WowAwiAA
12. vapsik
13. tiigikutsu
14. karupoeg
15. Jmskns69
16. kaardimaja
17. LuuK

Nõus. Päris paljud pole veel postitanud ka.

vapsik
31.01.13, 13:33
Luuk on hunt

q_q
31.01.13, 13:34
why

vapsik
31.01.13, 13:37
Hüppas kiirelt isutuba peale, kus juba hääled ees olid. Peale seda on näha olnud, et on teemat mitu korda vaatamas käinud, aga ei ole midagi lisanud. Päris hea tõenäosus, et hunt kes leidis lihtsa põhjuse kedagi hääletada ja nüüd hoiab lihtsalt madalat profiili.

LuuK
31.01.13, 13:46
Kui Sa segaduses oled, miks siis Isutuba hääletad?

Ma ei saa aru, milleks üldse registreerida kui mängida ei taheta.

eluvend
31.01.13, 13:55
see list võiks op-s olla

1. kardaanirist
2. donkament
3. q_q
4. lenC
5. Fortune
6. Avicii
7. eluvend
8. inward
9. taavi
10. isutuba
11. WowAwiAA
12. vapsik
13. tiigikutsu
14. karupoeg
15. Jmskns69
16. kaardimaja
17. LuuK

Lasin nimekirja random generatorist läbi ja tulemuseks andis hundid: WowAwiAA, tiigrikutsu, inward, Fortune. Keegi neist siis ikka peab olema ju :D

Aga tõsiselt rääkida, siis hea et vähemalt on arutelud käima läinud. Kui eelnevatest mängudest midagi on silma jäänud, siis see et üks aktiivsematest postitajatest peaks kindlasti hunt olema. Midagi enamat ei oska hetkel panustada...

inward
31.01.13, 13:59
Ma ei saa aru, milleks üldse registreerida kui mängida ei taheta.

Misasja ? Tahab ju mängida. Vapsik seni aktiivne olnud küll jne. Tal oma stiil lihtsalt.

tiigrikutsu
31.01.13, 13:59
Jumala lampi panen Fortune, no hard feelings.

vapsik
31.01.13, 14:04
Lasin nimekirja random generatorist läbi ja tulemuseks andis hundid: WowAwiAA, tiigrikutsu, inward, Fortune. Keegi neist siis ikka peab olema ju :D

Aga tõsiselt rääkida, siis hea et vähemalt on arutelud käima läinud. Kui eelnevatest mängudest midagi on silma jäänud, siis see et üks aktiivsematest postitajatest peaks kindlasti hunt olema. Midagi enamat ei oska hetkel panustada...

Kes meist aktiivsetest siis kõige suurema tõenäosusega hunt on? Ja minu meelest elu on näidanud, et enamus hunte üritab madalat profiili hoida ja mitte erilist tähelepanu endale tõmmata.

q_q
31.01.13, 14:28
Hüppas kiirelt isutuba peale, kus juba hääled ees olid. Peale seda on näha olnud, et on teemat mitu korda vaatamas käinud, aga ei ole midagi lisanud. Päris hea tõenäosus, et hunt kes leidis lihtsa põhjuse kedagi hääletada ja nüüd hoiab lihtsalt madalat profiili.

ok, vb luuk on hea vote aga mitte parim hetke olukorras. loodame, et õhtul oled nõus häält muutma

eluvend
31.01.13, 14:35
Kes meist aktiivsetest siis kõige suurema tõenäosusega hunt on? Ja minu meelest elu on näidanud, et enamus hunte üritab madalat profiili hoida ja mitte erilist tähelepanu endale tõmmata.

Ma ei oska nii öelda. Esimesel päeval kohe on raske kedagi mingi rolli peale panna, seetõttu ka ennist ütlesin, et tänane on niikuinii loto.
Enamus huntidest on kindlasti tagaplaanil ja ootavad vaikselt, aga see ei välista et mõni neist ka natuke "vett segab" (nagu eelnevad korrad on tehtud).

Pean nüüd mõned tunnid eemal olema arvutist. Kui tagasi tulen, siis loen teema läbi ja viskan oma kahtlusalused.

lenC
31.01.13, 14:45
Hüppas kiirelt isutuba peale, kus juba hääled ees olid. Peale seda on näha olnud, et on teemat mitu korda vaatamas käinud, aga ei ole midagi lisanud. Päris hea tõenäosus, et hunt kes leidis lihtsa põhjuse kedagi hääletada ja nüüd hoiab lihtsalt madalat profiili.
toetan seda häält

Ma ei saa aru, milleks üldse registreerida kui mängida ei taheta.
wat

Aga tõsiselt rääkida, siis hea et vähemalt on arutelud käima läinud. Kui eelnevatest mängudest midagi on silma jäänud, siis see et üks aktiivsematest postitajatest peaks kindlasti hunt olema. Midagi enamat ei oska hetkel panustada...
meh, see loeb rohkem huntide lineupist, mitte et tegu oleks mingi rusikareegliga.

q_q
31.01.13, 14:47
lenc, sa arvasid, et inward on hunt. nüüd arvad, et luuk ka?

et mõlemad hundid kohe panid kiirelt isutuba peale? see tundub liiga obvious pigem? or what?

lenC
31.01.13, 14:50
lenc, sa arvasid, et inward on hunt. nüüd arvad, et luuk ka?

et mõlemad hundid kohe panid kiirelt isutuba peale? see tundub liiga obvious pigem? or what?
Ma arvan, et see on highly unlikely, et nad mõlemad korraga hundid on, aga ma usun, et nad kumbki on > rand hundid olemaks, kui sa saad aru, mis ma mõtlen.

WowAwiAA
31.01.13, 15:00
Viimane mäng ajasid hundid väga passiivse liini ja üldse läbivedajata ära.Esimene päev peaks olema raudne reegel, et iga teema sirvija saada ka postitama. See eeldaks, et end hetkekski ohustatult tuntakse, ehk siis 3, 4 häält järjest peale ja tulemust oodata. Minu hääl läheb Avicii

IamAllin
31.01.13, 15:17
OP sai lisatud mängijate nimekiri!

Hääled seisuga post#77

3 isutuba (isutuba, inward, LuuK)
1 Jmskns69 (kaardimaja)
1 kaardimaja (Jmskns69)
1 inward (lenC)
1 lenC (donkament)
1 LuuK (vapsik)
1 Fortune (tiigrikutsu)
1 Avicii (WowAwiAA)


Kui olen kuskil vea teinud, siis võib teemasse postitada või pm-ida.

karupoeg
31.01.13, 15:23
hei kõigile.

Olen päev otsa koolitusel olnud ning seega ei ole aega olnud oma panust anda. õhtul vaatan üle :)

taavi
31.01.13, 16:01
hei kõigile.

Olen päev otsa koolitusel olnud ning seega ei ole aega olnud oma panust anda. õhtul vaatan üle :)
Kus koolitusel, kui küsida tohib?

Fortune
31.01.13, 16:04
meh, see loeb rohkem huntide lineupist, mitte et tegu oleks mingi rusikareegliga.

seda kindlasti, aga eelmise mängu lol oli muidugi see, et kõik hundid olid tagaplaanil ja ei saand vist 4 või 5 esimese päeva hääletustel mitte ühtegi häält. Seekord ei tahaks sama viga teha ja lasta kellelgi kuskil tagaplaanil rahulikult sitsida.

karupoeg
31.01.13, 16:18
TÜ töötaja sisekoolitusel. teemaks "Excelist edasijõudnutele"

lenC
31.01.13, 16:19
LuuK ma arvan, et külaelanik oleks tõsisemalt reageerinud, praegu selline hundine "vastan midagi ja jään lootma, et keegi postitab midagi hullemat ja teema vaibub".

inward
31.01.13, 16:47
Praeguseks pole siis kaks kasutajat veel midagi postitanud: kardaan ja avicii.

Luuki võiks surkida küll, tundub hundine. Samas tundub julge lüke hundi poolt, et panen ka kohe isutuba peale järgi.

Tegelikult ma kahtlustan pisut lenci ka, sest ta kargas mulle ninna. Selline kaitseraktsioon. Aga, täna tõenäoliselt ei saaks nkn inimesi kokku, et lenci välja hääletada. Teiseks, ma pole absoluutselt selles kindel. Mõne postituse põhjal ei saa midagi surmkindlat väita. Vabalt võib ka küla olla ja sellisel juhul oleks tegemist kohutava lükega. Lenc on nii või naa väärtuslik mängija, hoiaks praegu sees. Vaatame, mis sa toimetad :D

q_q
31.01.13, 16:49
aivicii browsis enne teemat, kui wow talle hääle pani

inward
31.01.13, 16:50
Läheb Avicii siis.

kardaanirist
31.01.13, 16:53
what is this. miadgi aru ei saa. kõik külaelanikud jälle üksteise kraes? muidugi huvitav oleks ju kui kolm kõige aktiivsemat oleksid hundid (q_q, vapsik, lenC). aga Avicii pole midagi veel rääkinud nii et lükkan hetkel hääle sinna.

inward
31.01.13, 16:57
Kui neljast hundist kolm on nemad, siis on mäng ette kaotatud. Praegu vapsik on küll väga küla. Q_Q on selline neutraalne rohkem.

q_q
31.01.13, 16:57
LuuK ma arvan, et külaelanik oleks tõsisemalt reageerinud, praegu selline hundine "vastan midagi ja jään lootma, et keegi postitab midagi hullemat ja teema vaibub".

ma arvan just vastupidi

tra ma olin hommikul 90%, et inward on hunt. väääga hundine post kohe essa ja järgnevad ka. varem 2x külana väga hästi mänginud, pole mingit lambi hääli pannud ja "totruseid" teinud

kuid nüüd 2 viimast posti enam hundised pole :(

pigem inward kui luuk, siiski

q_q
31.01.13, 17:00
kuid nüüd 2 viimast posti enam hundised pole :(

#84 ja #86 siis, panime samal ajal

Fortune
31.01.13, 17:01
sa mõtled essa posti all, et claimis et jälle küla?

q_q
31.01.13, 17:02
yep

q_q
31.01.13, 17:02
ja hääletas isutuba kohe

inward
31.01.13, 17:03
Kusjuures ma arvasin, et keegi sellise põhjendusega lagedale tuleb, kui mind hundiks üritab tembeldada.

Ma võtan kolmandat mängu palju vabamalt, ja niisama mõtlesin teen alguses huumorit ning tõmban mängu käima. Ma olen kolm korda järjest külaelanike tiimis olnud, seekord külana. Mingeid pingeid pole, ma ei tea mitte kottigi, minu stardipakett on 0% infot. Lihtsalt vaatlen teiste postitusi ja lahendan mängu. Soovitan sul ümber mõelda. Aga ega ma kedagi väga hundist ka pakkuda ei oska, nii et ise tead.

inward
31.01.13, 17:04
#84 ja #86 siis, panime samal ajal

Ei pannud. Ma nägin ära sinu oma enne.

q_q
31.01.13, 17:06
Ei pannud. Ma nägin ära sinu oma enne.

ma mõtlesin, et #84 ja #86 enam hundised ei tundunud (sest ma kahtlustasin ka avc aga siis panid talle hääle ja obv te mõlemad ei saa olla siis vast, jne)

ja kirjutasin "2 viimast posti" (84,86) aga siis sa panid samal ajal #88 ette sinna

q_q
31.01.13, 17:08
Kusjuures ma arvasin, et keegi sellise põhjendusega lagedale tuleb, kui mind hundiks üritab tembeldada.

Ma võtan kolmandat mängu palju vabamalt, ja niisama mõtlesin teen alguses huumorit ning tõmban mängu käima. Ma olen kolm korda järjest külaelanike tiimis olnud, seekord külana. Mingeid pingeid pole, ma ei tea mitte kottigi, minu stardipakett on 0% infot. Lihtsalt vaatlen teiste postitusi ja lahendan mängu. Soovitan sul ümber mõelda. Aga ega ma kedagi väga hundist ka pakkuda ei oska, nii et ise tead.

ok, las praegu jääb sul 1 hääl aint

ma ise ei usu, et luuk, pigem just hakkaks hundina kaitsma/teda hakataks kaitsma

just ta vastus tundus külana, et umb "savi tal"

inward
31.01.13, 17:08
Üks asi, mis on silma hakanud. Ma usun hundid täna väga enam ei postita. Ja üldiselt mängude põhjal on näha, et väga aktiivseid postitajaid on tavaliselt ainult 1 (vt lenc esimene mäng ja ranka teine mäng, viimases mängus polnudki väga aktiivset hunti). Suurem osa huntidest on olnud sellised vaiksed nahistajad, kes teevad päevas 2-3 postitust ja kõik.

vapsik
31.01.13, 17:16
Aviciil tõesti viimane aeg postitama hakata või on minek varsti. Taavi ainus post mingi lambi küss karupojale on ka väga hundine algus.

Fortune
31.01.13, 17:16
Ma mõtlesin sama asja enne mängu, eriti just eelmist mängu vaadates. Küla peab raudselt aktiivne olema ja neid vaikseid olijaid tuleb tagant utsitada, sest huntidel muidu suht lebo vaikseid külaelanikke maha nottida, andes 0 infot välja.

q_q
31.01.13, 17:17
Kusjuures ma arvasin, et keegi sellise põhjendusega lagedale tuleb, kui mind hundiks üritab tembeldada.

kui sa seda arvasid siis võisidki nüüd leveldama hakata

ma ei usu, et enam usaldada saan sind niiet sa kasutu, kuigi muidu oleksid hea küla mängija :(

niiet ma hääletaks ikkagi välja su

q_q
31.01.13, 17:19
vaatab, mis avc seletab, vb annab päästa veel

inward
31.01.13, 17:19
kui sa seda arvasid siis võisidki nüüd leveldama hakata

ma ei usu, et enam usaldada saan sind niiet sa kasutu, kuigi muidu oleksid hea küla mängija :(

niiet ma hääletaks ikkagi välja su

Lenc ründas mind ka ju. Ma võtsin alguses teadlikult sellise joone. Seega sellised reaktsioonid teie poolt olid oodatud.

q_q
31.01.13, 17:21
teadlikult kirjutasid nii, et sind ründama hakataks v? why?

inward
31.01.13, 17:26
teadlikult kirjutasid nii, et sind ründama hakataks v? why?

Ei, ma olin sellega lihtsalt arvestanud, sest see on standard et:

1) esimesi veidraid postitusi võetaksegi luubi alla, eriti esimese päeva linchimise puhul,
2) Pluss pool, et kui inimesed postitama ajada, siis saab informatsiooni.

tiigrikutsu
31.01.13, 17:28
Tuleb hakata huntide närve kõditama vaikselt ja pakkuda erinevaid variante. Vaevalt, et hundid väga vaikseks jäävad kui oht on juba esimestel õhtutel mõni karjaliige kaotada. :D

q_q
31.01.13, 17:28
hetkel su repi päästaks aint see vist (minusilmis), kui avc hundiks osutuks

lenC
31.01.13, 17:29
Kurat q_q, oli meil vaja inwardit rünnata. Nüüd ta teab, et me kas a) oleme hundid või b) tahame hunte tappa.

Ma ei ole selle story uskuja ühesõnaga, lähen tagasi inwardile

Avicii
31.01.13, 17:29
Olen tasapisi sirvinud jah ja teind endajaoks märkmeid aga pole viitsinud neid veel avalikustada, kuna esimene päev polegi veel õhtusse jõudnud siis täna on ikka väga raske veel kedagi kindlalt sõrmega näidata. Ainuke asi mis mulle täna silma jäi oli:
Isutuba
Ma ei saa aru miks sa sa kirjutad kohe, et oled libahunt? Tahad kõigile muljet jätta, et oled küla? AGA KAS IKKA OLED? - reverse psühholoogia?

tiigrikutsu
31.01.13, 17:30
Hääletan ka inwardipoolt. :D

vapsik
31.01.13, 17:31
Näita oma märkmed välja või on minek, Avicii. Külaelanik ei tohiks nüüd küll oma arvamust tagasi hoida ja peaks võimalikult ausalt oma mõtteid jagama.

lenC
31.01.13, 17:31
ma tahaks väga isutubale ühe becausefuckyouthatswhy ülespoomise teha, aga see +ev mees minus ei lase

q_q
31.01.13, 17:33
vapsik mis sa inwardist arvad?

inward
31.01.13, 17:33
Jumala lampi panen Fortune, no hard feelings.


Hääletan ka inwardipoolt. :D

Jälle said hundi rolli ?

Avicii
31.01.13, 17:33
Näita oma märkmed välja või on minek, Avicii. Külaelanik ei tohiks nüüd küll oma arvamust tagasi hoida ja peaks võimalikult ausalt oma mõtteid jagama.
sina oled ka terve päeva siin imelikult jälgi seganud, kes sa oled ja kust sa tuled?!

q_q
31.01.13, 17:34
sina oled ka terve päeva siin imelikult jälgi seganud, kes sa oled ja kust sa tuled?!

ta on minu ja jenny koduloom :D

lenC
31.01.13, 17:35
vapsik tuleb internetist

Avicii
31.01.13, 17:35
ta on minu ja jenny koduloom :D
ja eksole, et getter jaani profiilipilgiga tegelast ei oskaks keegi kahtlustada?

vapsik
31.01.13, 17:36
vapsik mis sa inwardist arvad?

Kehva loogikaga külaelanik.

vapsik
31.01.13, 17:36
sina oled ka terve päeva siin imelikult jälgi seganud, kes sa oled ja kust sa tuled?!

Mine olengi Liivima parim libahundi mängija.

q_q
31.01.13, 17:37
oota vapsik kui palju sa mujal foorumites mänginud oled seda varem?

kaardimaja
31.01.13, 17:39
Sirvisin veits poste. Üldiselt olen arvamusel, et esimesel päeval ei maksa väga postide sisu isegi lugeda .. ainult vaadata hääletuste flowd. Kui esimene küla (nagunii) täna välja ära saadetakse, siis tuleb uurida, kes kuna mida postitas ja kes oli hääletustega väga rahul.

Aga, q_q kaitses minujaoks täiesti põhjuseta LuuK'i, ning siis lükkas ette "veel mitte postitanud"
Ise hääletaks hea meelega välja LuuK'i, ning kui tegemist on hundiga, siis võtaks järgmisena q_q.
Kui q_q ongi hunt, siis oleks järgmine inward

inward
31.01.13, 17:39
hetkel su repi päästaks aint see vist (minusilmis), kui avc hundiks osutuks


Kehva loogikaga külaelanik.

Kuule, aitäh ja ime muna :D.

Avicii
31.01.13, 17:40
Fortune Miks? Ei ole midagi asjalikku täna öelnud kaasa, lihtsalt üritab kõigile näidata, et kuulub küla alla ning hoiab madalat profiili

vapsik
31.01.13, 17:40
Nii 30 pikemat mängu + veel turbod.

q_q
31.01.13, 17:42
Sirvisin veits poste. Üldiselt olen arvamusel, et esimesel päeval ei maksa väga postide sisu isegi lugeda .. ainult vaadata hääletuste flowd. Kui esimene küla (nagunii) täna välja ära saadetakse, siis tuleb uurida, kes kuna mida postitas ja kes oli hääletustega väga rahul.

Aga, q_q kaitses minujaoks täiesti põhjuseta LuuK'i, ning siis lükkas ette "veel mitte postitanud"
Ise hääletaks hea meelega välja LuuK'i, ning kui tegemist on hundiga, siis võtaks järgmisena q_q.
Kui q_q ongi hunt, siis oleks järgmine inward

mida sa seletad? mis ilma põhjuseta?

inward/luuk mõlemad panid isutuba peale ja lenc ütles ka, et üks nendest võib hunt olla kuid mõlemad unlikely. arvan sama pmslt ja inward>>>>>>>luuk minusilmis seega luuk unlikely, et hunt

q_q
31.01.13, 17:45
Nii 30 pikemat mängu + veel turbod.

hmm

minusilmis sa 99% küla, kui hundina sellise liini võtsid siis gg wp ja saad respekti. siin foorumis varem sa mänginud pole ja ei tea mis levelil oled niiet until proven otherwise sa küla

samas 30 mängu võid leveldada ka niimoodi aga see mäng ma ei hakka üle mõtlema sinupuhul ja jääd külaks kui just hääletamisega väga ei muutu su image

tiigrikutsu
31.01.13, 17:45
Jälle said hundi rolli ?

Ma arvan, et rollid vahetusid. ;)

Fortune
31.01.13, 17:46
Fortune Miks? Ei ole midagi asjalikku täna öelnud kaasa, lihtsalt üritab kõigile näidata, et kuulub küla alla ning hoiab madalat profiili

mis miks? ma ikka postitand küll täna, küsimus on pigem, et kui sa nüüd siia teemasse äkitselt tee leidsid, siis lendas kohe kõigi poole kahtlusi äkitselt, overreact much?

Avicii
31.01.13, 17:49
mis miks? ma ikka postitand küll täna, küsimus on pigem, et kui sa nüüd siia teemasse äkitselt tee leidsid, siis lendas kohe kõigi poole kahtlusi äkitselt, overreact much?
Aga miks ma peaks siin päev otsa kõigiel tsau spämmima ja teemat refreshima, ma kogusin jõudu ja infot ja selle tulemusena tegin siin oma järeldused. Tõmbasid saba jalgevahele või?

q_q
31.01.13, 17:50
Aga miks ma peaks siin päev otsa kõigiel tsau spämmima ja teemat refreshima

sa riivasid mu tundeid :(

lenC
31.01.13, 17:50
Avicii, kas sul mingit infot veel on?

kaardimaja
31.01.13, 17:52
mida sa seletad? mis ilma põhjuseta?

inward/luuk mõlemad panid isutuba peale ja lenc ütles ka, et üks nendest võib hunt olla kuid mõlemad unlikely. arvan sama pmslt ja inward>>>>>>>luuk minusilmis seega luuk unlikely, et hunt

lenc võib ka hunt olla, see ei loe, mis teised praegu ütlevad:D Mulle lihtsalt tundus, et selline kaitsev talk seal kohas ei ole päris külalik. Aga initial read ... nagu random generator:)

Muidugi tahaks oma readi tõesust teada, seepärast hetkel oma häält ei muuda

q_q
31.01.13, 17:54
lenc võib ka hunt olla, see ei loe, mis teised praegu ütlevad:D Mulle lihtsalt tundus, et selline kaitsev talk seal kohas ei ole päris külalik. Aga initial read ... nagu random generator:)

Muidugi tahaks oma readi tõesust teada, seepärast hetkel oma häält ei muuda

obv võib lenc olla aga mu initial read oli, et inward hunt. ja lenc hüppas talle kohe kraesse niiet ma ei saa ju samal ajal arvata, et inward ja lenc mõlemad hundid eriti?

Fortune
31.01.13, 17:55
Aga miks ma peaks siin päev otsa kõigiel tsau spämmima ja teemat refreshima, ma kogusin jõudu ja infot ja selle tulemusena tegin siin oma järeldused. Tõmbasid saba jalgevahele või?

Keegi pole sul seda käskindki teha, aga tead miks inimesed tavaliselt niimoodi palju kahtlusi välja pakuvad vms. Psühholoogia, pakutakse palju vastusevariante välja, et äkki üks ikka kellelgi sobib ja saadakse sinu kahtlustamisest lahti.

q_q
31.01.13, 17:55
hetke seisuga mu readid, et vapsik küla ja inward hunt

ja selle pealt teen järeldusi

Fortune
31.01.13, 17:57
obv võib lenc olla aga mu initial read oli, et inward hunt. ja lenc hüppas talle kohe kraesse niiet ma ei saa ju samal ajal arvata, et inward ja lenc mõlemad hundid eriti?

dno ma ei usu, et inward väga hunt on praegu. Ei tundu eriti loogiline selle esimese postiga endale kohe kahtlusi peale tõmmata ja siis ülejäänd mäng neid hajutada hundina. Oleks saand ju ka palju lihtsamalt.

Avicii
31.01.13, 17:58
Keegi pole sul seda käskindki teha, aga tead miks inimesed tavaliselt niimoodi palju kahtlusi välja pakuvad vms. Psühholoogia, pakutakse palju vastusevariante välja, et äkki üks ikka kellelgi sobib ja saadakse sinu kahtlustamisest lahti.
Sa oled täna andnud välja 0 infot kellegi kohta, kuigi oled postitanud küll - samas kui sa oleksid hunt siis sa prooviksid jälgi segada ja lasta külal üksteist välja hääletada, kuid seda sa teinud ei ole.

vapsik
31.01.13, 18:16
Paneme peo käima siis:

Külaelanikud:
Jmskns69 - Olen külatark ja uurisin ta kohta esimesel ööl. Hundid nüüd arvavad, et külatargana ma seda kohe ei ütleks, aga vot leveldamise mõttes ikkagi ütlen.
Kaardimaja - Üdini külaelaniku mõtlemine


Tiigrikutsu- Paistab aktiivsem olema kui eelmine mäng hundina oli
q_q - mõnusalt aktiivne
lenC - Veits cockym bastard kui oli hundina esimese mängus

Inward - See tähelepanu tõmbamine pole hea plaan, aga pigem küla
WowAwiAA - Mõttekäik hääle taga oli üsna hea
Isutuba - Terribad mõte, aga hetkel ei usu, et hundid nii suudaks alustada, aga kui rohkem ei postita, siis varti peab lendama.


Fortune, donkament ka pigem külad.

Hundid:
Luuk ja Taavi. Hoiavad madalat profiili ja on väga kehvad postid alustuseks teinud.

Raudselt mõni read vale, aga see ongi mänguvõlu ja teemat tuleb pidevalt lugeda uue pilguga kui rahvas sureb ja on juba rohkem infot, kes on kes.

Fortune
31.01.13, 18:16
Sa oled täna andnud välja 0 infot kellegi kohta, kuigi oled postitanud küll - samas kui sa oleksid hunt siis sa prooviksid jälgi segada ja lasta külal üksteist välja hääletada, kuid seda sa teinud ei ole.

hmm, tahtsin juba sind hääletada, aga see post küll hundine ei tundund. Pean kahjuks varsti ära minema ja enne tänase päeva lõppu tagasi ei jõua. Ei oska nende pläralõugade vaidluste peale siin midagi veel praegu öelda ja ma pushiks ikkagi kedagi vaikset, kuna küla peab aktiivne olema, et võita. Panen taavi peale.

inward
31.01.13, 18:18
Hea post.

q_q
31.01.13, 18:22
lenc pane ka oma lubatud list

Avicii
31.01.13, 18:23
taavi on olemas küll aga midagi ei räägi

vapsik
31.01.13, 18:25
Kas saad oma mõttekäigu lahti seletada? Alguses hääletad Fortune poolt, siis ütled, et ta ikka hunt ei ole?


Fortune Miks? Ei ole midagi asjalikku täna öelnud kaasa, lihtsalt üritab kõigile näidata, et kuulub küla alla ning hoiab madalat profiili


Sa oled täna andnud välja 0 infot kellegi kohta, kuigi oled postitanud küll - samas kui sa oleksid hunt siis sa prooviksid jälgi segada ja lasta külal üksteist välja hääletada, kuid seda sa teinud ei ole.

vapsik
31.01.13, 18:25
Huvitav, et hääled kohe hakkavad taavi peale minema, kui mina teda mainin.

lenC
31.01.13, 18:25
lenc pane ka oma lubatud list
veits hiljem, tahaks mõnelt tüübilt rohkem kuulda, ma kohe busy ka kuskil tunniks

kardaanirist
31.01.13, 18:26
Külaelanikud:
Jmskns69 - Olen külatark ja uurisin ta kohta esimesel ööl. Hundid nüüd arvavad, et külatargana ma seda kohe ei ütleks, aga vot leveldamise mõttes ikkagi ütlen.


ahh kuidas see lause mulle nii vastuvõtmatu on. kui sa oled külaelanik, siis selle releveldamise tõttu võivad hundid sind vabalt esimesel ööl ära süüa (eriti arvestades, et oled palju postitanud ja huntidele ilmselt ei meeldi külaelanikud, kes mängu üritavad lahendada), et asi kindlaks teha. juhul kui aga oled hunt, siis tead, et hundid sind ära ei söö ja ilmselt külaelanikud ka selle postituse pärast välja hääletama ei hakka.

Fortune
31.01.13, 18:26
Huvitav, et hääled kohe hakkavad taavi peale minema, kui mina teda mainin.
ma kirjutasin oma posti enne kui sinu oma nägin

vapsik
31.01.13, 18:27
Kui ma hunt oleks, siis ma nii või naa ei lendaks lähemal ajal.

kardaanirist
31.01.13, 18:28
ehk siis ma ei saa sinu (vapsiku) motiivist aru. mis eesmärgil sa selle rolli claimisid? huntidel üli easy kindlaks teha, kas oled külatark või ei. juhul kui oled (mida ma väga väga väga kahtlen), siis keerasid külale mõnusa käki.

q_q
31.01.13, 18:28
miks sa just Jmskns69 kohta uurisid?

donkament
31.01.13, 18:30
kukud ja lenkid ja vapsikud ja inwardid pannakse esimestena nahka nkn ja siis minusugused tainamad peavad nuputama hakkama. Praegu Luuk siis peerutunde pealt.

Avicii
31.01.13, 18:31
Kas saad oma mõttekäigu lahti seletada? Alguses hääletad Fortune poolt, siis ütled, et ta ikka hunt ei ole?
Ma ei ole väitnud, et ta ei ole hunt. Aga kuna taavi võiks ka ennast natuke postitama sundida siis peab kuskiltotsast ju pressima? Ma mõtlesin taavit juba varem enne seda kui sa ise postitasid oma nimekirja, sest on ju veits sneaky, et ta on siin lugemas küll käinud aga postitanud ei ole.

Avicii
31.01.13, 18:33
Oled sa kindel vapsik, et sa ise hunt ei ole? Oled ka piisavalt segadust siin täna tekitanud : )

vapsik
31.01.13, 18:34
ehk siis ma ei saa sinu (vapsiku) motiivist aru. mis eesmärgil sa selle rolli claimisid? huntidel üli easy kindlaks teha, kas oled külatark või ei. juhul kui oled (mida ma väga väga väga kahtlen), siis keerasid külale mõnusa käki.



miks sa just Jmskns69 kohta uurisid?


Ma ei ole midagi claiminud ja kui te olete külaelanikud, siis ei tasu hakata pärima selliste asjade kohta. Teete huntide eest töö ära külatarga leidmisel.

isutuba
31.01.13, 18:34
Tulin töölt, lappasin teema kiirelt läbi ja targemaks ei saanud,käin pesus ära ja loen uuesti mõttega läbi siis teen mingi sisukama posti.

vapsik
31.01.13, 18:35
Oled sa kindel vapsik, et sa ise hunt ei ole? Oled ka piisavalt segadust siin täna tekitanud : )

Kindel ja ei ole mingit segadust tekitanud. Kõik küla huvides.

q_q
31.01.13, 18:36
Ma ei ole midagi claiminud ja kui te olete külaelanikud, siis ei tasu hakata pärima selliste asjade kohta. Teete huntide eest töö ära külatarga leidmisel.

võta seda küsimust nii, et miks sa tema välja tõid

ta nii vähe postitanud, et sa ei tea midagi kindlat. niiet niisama panid pohuilt selle listi?

vapsik
31.01.13, 18:38
võta seda küsimust nii, et miks sa tema välja tõid

ta nii vähe postitanud, et sa ei tea midagi kindlat. niiet niisama panid pohuilt selle listi?

Tean kindlalt, et on küla ja pohhuis on asi kaugel.

q_q
31.01.13, 18:41
Tean kindlalt, et on küla ja pohhuis on asi kaugel.

sul ei ole põhjust külana arvata, et ta küla on

ma küsin sult sellepärast neid küsimusi, sest enne ütlesin, et sa mu arust 99% küla aga enam nii kindel pole

kardaanirist
31.01.13, 18:42
Ma ei ole midagi claiminud ja kui te olete külaelanikud, siis ei tasu hakata pärima selliste asjade kohta. Teete huntide eest töö ära külatarga leidmisel.

pärin selle pärast, et tundud hundine.

eluvend
31.01.13, 18:53
Päris hea areng toimunud. Vapsiku mõttekäigud on päris loogilised ja head, paistab hea küla.
Kahtlane tundub hetkel Avicii, sest peale tema nime sissetoomist muutus aktiivseks ja päris ründavaks teiste suhtes.
nüüd loen teistkordselt veel teema mõttega üle...

tiigrikutsu
31.01.13, 18:56
Aviciijep, ta ei toonud minu arust ühtegi tõestust ka välja, kus ta oli vms. :D

Avicii
31.01.13, 19:01
no andke minna, põhjendasin väga hästi keda ja miks ma olen hääletanud ja ütlesin ilusasti et ei näinud mingit põhjust tuimalt spämmida ja postitada enne õhtut

karupoeg
31.01.13, 19:32
lol vähemalt ei ole te seekord postitustega tagasi hoidnud. jõudsin ka just koju ja võtan käsile. Homsest olen aktiivsem

q_q
31.01.13, 19:32
mis seis hetkel on?

lenC
31.01.13, 19:40
vaatan, et vahepeal toodi teemasse väike valang AIDS-i

Avicii
31.01.13, 19:40
vaikseks on jäänud jah, mind tahetaske välja hääletada :(

kaardimaja
31.01.13, 19:42
Vapsik tundub küla, aga kui hundid teda täna öösel ära ei söö, siis ta on minujaoks hunt. Miks? Sest kuigi ta on täna konkreetseid nimesid välja toonud, siis ei saaks me millestki kinni haarata (pärast seda kui saame teada, et ta küla või isegi külatark) peale selle, et üks tüüp on kindel küla, sest well, DAY 1 ... Vapsik on hea mängija, hundid oleks lollid kui teda välja ei võtaks.


Vaatasin postid uuesti üle, q_q tundus nüüd palju rohkem külana :). Bad news on see, et hunte sain kokku 6 :D

lenC
31.01.13, 19:52
Külabrod:

tiigrikutsu - kuulsin usaldusväärsest allikast, et tegu on külaelanikuga

Jmskns69 - ei teeks hundina selliseid poste imo

donkament - ei mäleta miks
q_q - apparently sama mõtteprotsess, mis mul
vapsik - Ei julge esimesel päeval teda väga üles-alla liigutada meil on ka väikesed erinevused meie listides. Muidu tundub küla jep.
isutuba - 1. post
WowAwiAA - tegi mingi külase posti

Bad guys:

eluvend - hoian oma silma sul peal
Avicii - Samal põhjusel, mis teised välja toonud, aga ma ei leia, et nii hull nüüd asi oleks. Täna teda rongiks ei teeks.

taavi - wtf
inward - hundised postitused, kehvad vabandused
kaardimaja - Väike slip alustuseks, juhtisin tähelepanu, otsustas situatsiooni ignoreerida öeldes "Esimesel päeval pole mõtet poste tähelepanelikult lugedagi". Nüüd vaatan, et poeb vapsikule siin üleval, annab huntidele nõu. Sketchy kuidagi see mäng.
LuuK - Hea külaelanik ei kaoks selles spotis ära, praeguse seisuga minu #1 poomiskandidaat

LuuK peale tagasi.

karupoeg
31.01.13, 19:53
minu arvates on hundised tiigrikutsu ning natuke ka kardaanirist.

Ei ole otsest põhjust, aga kardaaniristi post nr 87-st lõik: "what is this. miadgi aru ei saa. kõik külaelanikud jälle üksteise kraes? "
tundub pepetunde järgi väga hundine.

tiigrikutsu tundub kahtlane oma hüplemise pärast ühelt inimeselt teisele. Imo (ma ei tea, kas ma mäletan korrektselt), siis eelmine mäng oli tal suhteliselt sarnane liin, kus pani suvalt hääli, et saada "poste" ja olla teemas sees. Ise ta algataja ei ole, aga no läheb kaasa kõigega.

Minu arvates külaliikmetel ei ole otsest põhjust ühelt häälelt teisele hüpata, v.a. siis kui tahetakse kedagi survestada. Samas selline käitumine tiigrikutsu poolt ei ole survestamine vaid lihtsalt "enda märkavaks tegemine" ja kuhugi häälte panemine. Küla ei peaks suvalt panema hääli iga paari posti tagant, vaid pigem analüüsima teistepoolt öeldut. Huntidel on aga pohhui, peaasi, et hääl ei oleks endal. Seega tiigrikutsu

kaardimaja
31.01.13, 19:58
Lenc, kas sa viitasid sellele lause kirjutamisele/muutmisele ja siis feilimisele? :D

taavi
31.01.13, 19:58
Ma lahendasin sudokusi vindis.
Teemat jälginud kõrvalt, tiigrikutsu näib hetkel hundisena...

lenC
31.01.13, 19:59
Lenc, kas sa viitasid sellele lause kirjutamisele/muutmisele ja siis feilimisele? :D
jah

q_q
31.01.13, 20:03
tundub, et ma rohkem skeptiline kui teie (Jmsk~)

lenC
31.01.13, 20:04
Hääled seisuga post#174

4 LuuK (vapsik, lenC, kaardimaja, donkament)
4 Avicii (WowAwiAA, inward, kardaanirist, tiigrikutsu)
2 isutuba (isutuba, LuuK)
2 taavi (Fortune, Avicii)
2 tiigrikutsu (karupoeg, taavi)
1 kaardimaja (Jmskns69)
1 inward (q_q)

kaardimaja
31.01.13, 20:04
Ma mõtlesin, et see oli naljaga kirjutatud :D aga okei, arusaadav read siis...

Ma väitsin, et esimesel päeval pole väga mõtet postide sisu lugeda sellepärast, et pole mingit infot, kuna on hundid seisuga rahul ... teisel päeval, kui (arvatavasti) küla on väljas, saab uurima hakata, et kes seda alustas, kes enne seda pukis oli jne jne :)

inward
31.01.13, 20:09
Külabrod:

tiigrikutsu - kuulsin usaldusväärsest allikast, et tegu on külaelanikuga

Jmskns69 - ei teeks hundina selliseid poste imo

donkament - ei mäleta miks
q_q - apparently sama mõtteprotsess, mis mul
vapsik - Ei julge esimesel päeval teda väga üles-alla liigutada meil on ka väikesed erinevused meie listides. Muidu tundub küla jep.
isutuba - 1. post
WowAwiAA - tegi mingi külase posti

Bad guys:

eluvend - hoian oma silma sul peal
Avicii - Samal põhjusel, mis teised välja toonud, aga ma ei leia, et nii hull nüüd asi oleks. Täna teda rongiks ei teeks.

taavi - wtf
inward - hundised postitused, kehvad vabandused
kaardimaja - Väike slip alustuseks, juhtisin tähelepanu, otsustas situatsiooni ignoreerida öeldes "Esimesel päeval pole mõtet poste tähelepanelikult lugedagi". Nüüd vaatan, et poeb vapsikule siin üleval, annab huntidele nõu. Sketchy kuidagi see mäng.
LuuK - Hea külaelanik ei kaoks selles spotis ära, praeguse seisuga minu #1 poomiskandidaat

LuuK peale tagasi.
Tiigrikutsu ja küla ??? Päris eriarvamusel olen sinuga selles mängus. Enne tahtsin just kopeerida tema viimased 3 postitust vist, kus ta lihtsalt lampi hääli peale kütab.
Seleta ära, mis asi on hundine postitus. Kehvad vabandused ? Isiklikult põhjendasin oma postitused selgelt ära. Ma ei midagi välja vabandama. Üldiselt ei saagi aru, miks te mind q_q-ga pushite. Tekitab pisut kahtlust küll. Samas kui te mõlemad peaksite külad olema, siis tegin järelikult halva lüke mängu alguses - st. tekitasin veel rohkem segadust küla seas.


minu arvates on hundised tiigrikutsu ning natuke ka kardaanirist.

Ei ole otsest põhjust, aga kardaaniristi post nr 87-st lõik: "what is this. miadgi aru ei saa. kõik külaelanikud jälle üksteise kraes? "
tundub pepetunde järgi väga hundine.

tiigrikutsu tundub kahtlane oma hüplemise pärast ühelt inimeselt teisele. Imo (ma ei tea, kas ma mäletan korrektselt), siis eelmine mäng oli tal suhteliselt sarnane liin, kus pani suvalt hääli, et saada "poste" ja olla teemas sees. Ise ta algataja ei ole, aga no läheb kaasa kõigega.

Minu arvates külaliikmetel ei ole otsest põhjust ühelt häälelt teisele hüpata, v.a. siis kui tahetakse kedagi survestada. Samas selline käitumine tiigrikutsu poolt ei ole survestamine vaid lihtsalt "enda märkavaks tegemine" ja kuhugi häälte panemine. Küla ei peaks suvalt panema hääli iga paari posti tagant, vaid pigem analüüsima teistepoolt öeldut. Huntidel on aga pohhui, peaasi, et hääl ei oleks endal. Seega tiigrikutsu

Tiigrikutsu osas olen nõus. Ma korra mõtlesin ka, et miks kardaan nii väga surub seda külatarga asja. Justkui üritaks kuidagi tarka reaalselt välja meelitada. Aga, pigem on kardaan ka ikkagi küla, sest ta esimesed postitused vapsiku nimekirja osas, lihtsalt tunduvad küla moodi. Isiklikult ei saa ka aru selle KT leveldamise vajadusest vapsiku poolt.

See mäng tundub sinu jutt vähemalt rohkem külapojana, kui hundipojana ;).

Mäng on päris korralikult käima tõmmatud küll. Mitte midagi ei saa aru, postitusi on lihtsalt liiga palju :D.

tiigrikutsu
31.01.13, 20:11
LOL, vaadake lenC-i eelviimast postitust ja mõelge nats. :D

lenC
31.01.13, 20:11
tundub, et ma rohkem skeptiline kui teie (Jmsk~)
Ma ei põeks selle tüübi pärast praegu üldse, isegi kui ta mingi ime läbi on hunt, siis ta epic failib tõenäoliselt varem või hiljem nagunii.

Hääled seisuga post#174

4 LuuK (vapsik, lenC, kaardimaja, donkament)
4 Avicii (WowAwiAA, inward, kardaanirist, tiigrikutsu)
2 isutuba (isutuba, LuuK)
2 taavi (Fortune, Avicii)
2 tiigrikutsu (karupoeg, taavi)
1 kaardimaja (Jmskns69)
1 inward (q_q)
Mulle meeldiks kui isutuba, tiigrikutsu, kaardimaja ja inwardi hääletajad koliks ümber LuuKi, Avicii ja taavi peale. Organiseerime 2-3 mehist rongi ja vaatame, mis saab imo.

q_q
31.01.13, 20:14
no vaatame

LuuK

tiigrikutsu
31.01.13, 20:15
dvj, LuuK :D

vapsik
31.01.13, 20:17
Ei usu, et tiigrikutsu hunt on. Eelmine kord oli palju vaiksem ja kargas küladele turja seal, kus teised ees olid. Hetkel lihtsalt ajab oma joont.

karupoeg
31.01.13, 20:17
mulle meeldiks kui sa ei ütleks, mis sulle meeldiks, et me teeks :(.

aga üldiselt lenc tundub high-stakes player selles mängus, seega ma oleks äärmiselt skeptiline tema järgi joonduma. Kui ta siin mingi külaliidri rolli võtab ja pärast tuleb välja, et on maskeeritud hunt, siis on hilja.

ja pealegi see "kuulsin usaldusväärsest allikast". Mida see tähendama peaks, et tuled esimesel päeval kapist välja?

isutuba
31.01.13, 20:18
Nii seis on selline ,et hundid viskasid mind öösel karjast välja ja tahtsid ära süüa,pääsesin vaevu põgenema ja üritan madalat profiili hoida.Olen tõsiselt haavatud ja mul esineb mälu kaotus.Ühesõnaga seis on kusine kuna hundid ei jäta ennem kui nad on mind kätte saanud ja ära söönud,see peaks olema nende esimene prioriteet ,sest kui mu mälu taastub istuvad nad kõik võllas.Hetkel olen aga sama tark nagu ülejäänud külaelanikud ja pean järeldusi tegema postituste põhjal.
Lenc -küla
vapsik-küla
inward-küla
q_q-hunt
donkament-küla
Luuk-Hunt/küla i dont know pigem siiski hunt
taavi-hunt
Wowawiaa-küla
eluvend-???
tiigrikutsu-?
karupoeg-küla
avicii-hunt
Jmskns69-?
kaardanist-?
fortune-küla
kaardimaja-?

lihtsalt üks post vahelduseks,vaatan veel korra läbi ja lisan vastavad postid miks ma nii arvan nime taha.

vapsik
31.01.13, 20:20
mulle meeldiks kui sa ei ütleks, mis sulle meeldiks, et me teeks :(.

aga üldiselt lenc tundub high-stakes player selles mängus, seega ma oleks äärmiselt skeptiline tema järgi joonduma. Kui ta siin mingi külaliidri rolli võtab ja pärast tuleb välja, et on maskeeritud hunt, siis on hilja.

ja pealegi see "kuulsin usaldusväärsest allikast". Mida see tähendama peaks, et tuled esimesel päeval kapist välja?

Kas peaks hoopis igaveste NL-2 grinderite järgi joonduma?

inward
31.01.13, 20:23
Isutuba - Isegi esimese päeva põhjal tundub meelevaldne, et teistele mängijatele paistab meile neljane grupp külana: mina, vapsik, lenc ja q_q. Ma olen täiesti veendunud, et üks on hunt, vb rohkem.

inward
31.01.13, 20:23
meie*

isutuba
31.01.13, 20:24
panen hetkel hääle taavile on vähe postitanud ja saab hääli balansseerida

lenC
31.01.13, 20:28
okei viimase hetke plaan B - hääletame kõik iseennast, võtame 17-way flipi ja loodame, et hitime hundi

inward
31.01.13, 20:28
Okei, q_q oli sul hundiks märgitud. Aga point remains.

tiigrikutsu
31.01.13, 20:30
okei viimase hetke plaan B - hääletame kõik iseennast, võtame 17-way flipi ja loodame, et hitime hundi

Jajah, siis tuleb härra lenC ja hääletab sekund enne lukku panemist seda kes talle ei meeldi, ups. :D

IamAllin
31.01.13, 20:31
Hääled seisuga post#192

5 LuuK (vapsik, lenC, kaardimaja, donkament, q_q)
4 Avicii (WowAwiAA, inward, kardaanirist, tiigrikutsu)
1 isutuba (LuuK)
3 taavi (Fortune, Avicii, isutuba)
2 tiigrikutsu (karupoeg, taavi)
1 kaardimaja (Jmskns69)

Öö saabub ~25 min pärast.

karupoeg
31.01.13, 20:33
Kas peaks hoopis igaveste NL-2 grinderite järgi joonduma?

ei mängi pokkerit, ei tea millest sa räägid

inward
31.01.13, 20:35
Luuk ei tundu eriti hunt mulle. Kaitsma pole tulnud ka. Aviciis pole ka kindel. Samas, ega esimese päeva järel ei oska kedagi täpselt nii või naa välja hääletada ka. Neil mõlemal olid omad kahtlased momendid.

vapsik
31.01.13, 20:39
Luuk ja WowAwi. Näha on, et te mõlemad loete teemat. Tulge öelge sõna sekka.

kaardimaja
31.01.13, 20:42
Ei tea, ei meeildi mulle praegu seis ... LuuK ja Avicii olid vastamisi ja liiga vähe hooliti ...

Ei tahaks küll taavit hääletada, kuna pole mingit readi, aga asju tuleb enne lõppu veel segada - taavi

IamAllin
31.01.13, 20:49
Hääled seisuga post#197

4 LuuK (vapsik, lenC, donkament, q_q)
4 Avicii (WowAwiAA, inward, kardaanirist, tiigrikutsu)
4 taavi (Fortune, Avicii, isutuba, kaardimaja)
2 tiigrikutsu (karupoeg, taavi)
1 isutuba (LuuK)
1 kaardimaja (Jmskns69)


Öö saabub ~7 min pärast.

q_q
31.01.13, 20:49
lol

lenC
31.01.13, 20:50
proovi öö foorumiaja järgi välja kuulutada kui sul mingid errorid omal

isutuba
31.01.13, 20:51
Lenc -küla-aktiivne,head ja loogilised postid/argumendid
vapsik-algsed postid tundusid külana,külatarga post nagu wtf? +100% kedagi külana claimida,võimatu.
inward-küla-
q_q-hunt-ei meeldi su postid ,usun et oled aktiivne hunt
donkament-küla
Luuk-Hunt/küla i dont know pigem siiski hunt
taavi-hunt
Wowawiaa-küla
eluvend-#73
tiigrikutsu-hunt,#110 pushib inwardid ,mulle tundub inward külana
karupoeg-küla
avicii-hunt-why not?
Jmskns69-küla,#37
kaardanist-küla #87,#147 meeldis mulle,point makes sence ja ei tundu ise hunt olevat
fortune-küla,#81,#100
kaardimaja-#122 tundub külana,voting patern Luuk-q_Q-inward,hundina annaks see post liiga palju infot kui ise on välja langenud ja nendest nimedest kahtlustan ise ainult ühte
ei jõuagi midagi rohkem lisada,esimesel päeval ei saagi midagi teada,nimede taga on ka random postid mille järgi mulle tundus,kas siis küla või hunt

vapsik
31.01.13, 20:51
Ma soovitaks ikka luugi välja võtta. Taavi pole ka väga halb vote. Avicii kõige tõenäolisem villa siit.

q_q
31.01.13, 20:51
yep 9min aega

q_q
31.01.13, 20:51
Ma soovitaks ikka luugi välja võtta. Taavi pole ka väga halb vote. Avicii kõige tõenäolisem villa siit.

no hetkel kõik 4 häälega vennad saaksid ennast päästa tõstes hääl ümber

kaardimaja
31.01.13, 20:53
saab nalja :D

isutuba
31.01.13, 20:53
3 way flip oleks huvitav

lenC
31.01.13, 20:54
LuuK ja taavi mõlemad teemat lugenud viimased 20 minutit btw

inward
31.01.13, 20:54
Ma paneks üldse Lenc vist :D.

kaardimaja
31.01.13, 20:54
suht imelik jepp

vapsik
31.01.13, 20:55
Ma paneks üldse Lenc vist :D.

Päriselus?

LuuK
31.01.13, 20:55
Hüppas kiirelt isutuba peale, kus juba hääled ees olid. Peale seda on näha olnud, et on teemat mitu korda vaatamas käinud, aga ei ole midagi lisanud. Päris hea tõenäosus, et hunt kes leidis lihtsa põhjuse kedagi hääletada ja nüüd hoiab lihtsalt madalat profiili.
Nüüd on siis päris selge, et ma foorumit ei biidi. Eelmine mäng löödi maha, sest oli hide peale jäänud, see mäng korjasin heaga maha ja tab on mul pidevalt lahti, olen enne seda 2 korda teemat lugenud, mõlemal korral posti teinud, ikka tuldi kraesse. Ise sa ütlesid ju ära et see väga loll käik isutuba poolt, sellepärast ma teda hääletasingi.



LuuK ma arvan, et külaelanik oleks tõsisemalt reageerinud, praegu selline hundine "vastan midagi ja jään lootma, et keegi postitab midagi hullemat ja teema vaibub".
Oli kerge terviserike, tuli sellega tegeleda.

mis miks? ma ikka postitand küll täna, küsimus on pigem, et kui sa nüüd siia teemasse äkitselt tee leidsid, siis lendas kohe kõigi poole kahtlusi äkitselt, overreact much?
Nõustun, kui teda surkima hakati, tuli paanika. hääletan Avicii

Luuk ja WowAwi. Näha on, et te mõlemad loete teemat. Tulge öelge sõna sekka.
tehtud.

inward
31.01.13, 20:56
Tegelikult ärge hääli muutke enam. Võtame selle flipi.

q_q
31.01.13, 20:56
Tegelikult ärge hääli muutke enam. Võtame selle flipi.

too late

vapsik
31.01.13, 20:56
Ei meeldi väga see viimase hetke hääl. Kui Avi läheb ja on küla, siis võtke Luuk rajalt maha homme.

lenC
31.01.13, 20:57
avicii rong sucks, ma switchiks kuskile

q_q
31.01.13, 20:57
avicii rong sucks, ma switchiks kuskile

nõus

inward
31.01.13, 20:57
Tra, Luuk kui sa küla oled, siis vaheta hääl ära. Me saame sellega kaks küla vähemalt clearida. Võtame 3way flipi.

vapsik
31.01.13, 20:58
Tra, Luuk kui sa küla oled, siis vaheta hääl ära. Me saame sellega kaks küla vähemalt clearida. Võtame 3way flipi.

wat?

kaardimaja
31.01.13, 20:58
LuuK

q_q
31.01.13, 20:58
inward hääleta mind kiirelt

q_q
31.01.13, 20:58
siis ka flip? sul avc peal

q_q
31.01.13, 20:58
wat?

hundid ei jätaks sellises olukorras 3way flip kui keegi hunt oleks neist

isutuba
31.01.13, 20:58
taavi peaks ikka hunt olema 20 minutit teemat jälginud ja midagi pole postitanud?

q_q
31.01.13, 20:58
nii easy on päästa ju

inward
31.01.13, 20:59
wat?

Mis wat. Kui üks neist on hunt, siis hundid hakkavad kindlalt hääli muutma. Kui ei hakka, siis huntidel on ükskõik, järelikult tegemist 3 külaga. Aga noh, külad ikkagi vahetavad nii lõpus.

isutuba
31.01.13, 20:59
3 way flip pleaaase

inward
31.01.13, 20:59
siis ka flip? sul avc peal

q_q

LuuK
31.01.13, 20:59
LuuK ja taavi mõlemad teemat lugenud viimased 20 minutit btw
On ka mida lugeda. Osad siin arvavad vist et mingi turbo käimas.

inward
31.01.13, 20:59
q-q

inward
31.01.13, 21:00
q_q

FFS.

kaardimaja
31.01.13, 21:00
mai saa enam aru ... taavi ?

vapsik
31.01.13, 21:00
Mis wat. Kui üks neist on hunt, siis hundid hakkavad kindlalt hääli muutma. Kui ei hakka, siis huntidel on ükskõik, järelikult tegemist 3 külaga. Aga noh, külad ikkagi vahetavad nii lõpus.

Mis siis saab, kui hundid eemal on? Ja kas arvad, et see kahtlane ei tunduks, kui viimasel hetkel paar venda välja ujuks ja üritaks hunti päästa?

lenC
31.01.13, 21:00
vaatan jah, et sa ei saa aru

isutuba
31.01.13, 21:00
Mis wat. Kui üks neist on hunt, siis hundid hakkavad kindlalt hääli muutma. Kui ei hakka, siis huntidel on ükskõik, järelikult tegemist 3 külaga. Aga noh, külad ikkagi vahetavad nii lõpus.
3 nendest ikka küla ei ole ,nii tuimalt lasevad kõik külad ennast välja hääletada? ok luuk tegi veel lõpus häält aga see võis ka olla selleks ,et ennast päästa.

kaardimaja
31.01.13, 21:00
ma muutsin ka vahepeal häält :D keegi ei näinud vist :D

kaardimaja
31.01.13, 21:01
Igatahes, siit saab homme head inffi, gg

IamAllin
31.01.13, 21:01
STOP POSTIG

ON ÖÖ

IamAllin
31.01.13, 21:06
Lõpphääled jäid:

5 Avicii (WowAwiAA, kardaanirist, tiigrikutsu, LuuK)
4 LuuK (vapsik, lenC, donkament, q_q)
4 taavi (Fortune, Avicii, isutuba, kaardimaja)
2 tiigrikutsu (karupoeg, taavi)
1 kaardimaja (Jmskns69)
1 q_q (inward)

5 min aega, et saata parandusi

kaardimaja
31.01.13, 21:11
5 Avicii (WowAwiAA, kardaanirist, tiigrikutsu, LuuK) 4 nime on ju?

IamAllin
31.01.13, 21:14
Vabandan, ilmselgelt on õlu oma töö teinud.

Lõpphääled jäid:

4 Avicii (WowAwiAA, kardaanirist, tiigrikutsu, LuuK)
4 LuuK (vapsik, lenC, donkament, q_q)
4 taavi (Fortune, Avicii, isutuba, kaardimaja)
2 tiigrikutsu (karupoeg, taavi)
1 kaardimaja (Jmskns69)
1 q_q (inward)

Korraldasin 3 way flipi ning küla hääletas välja mängija LuuK.

http://www.upload.ee/image/3033298/foorumi_libahunt.jpg

IamAllin
31.01.13, 21:16
Allesjäänud mängijate nimekiri:

1. kardaanirist
2. donkament
3. q_q
4. lenC
5. Fortune
6. Avicii
7. eluvend
8. inward
9. taavi
10. isutuba
11. WowAwiAA
12. vapsik
13. tiigikutsu
14. karupoeg
15. Jmskns69
16. kaardimaja

Ootan kirja külatargalt ja huntide tiimilt.

IKKA ON ÖÖ

IamAllin
01.02.13, 07:26
Hundid killisid vapsiku.

Vapsik, Sina oled küla kooliõpetaja. Küla noored kasvavad üles Sinu õpetussõnade järgi. Siiski tundub aeg-ajalt Sulle, et noorus on hukka läinud. Sa esindad küla võistkonda.

ON PÄEV

Allesjäänud mängijate nimekiri:

1. kardaanirist
2. donkament
3. q_q
4. lenC
5. Fortune
6. Avicii
7. eluvend
8. inward
9. taavi
10. isutuba
11. WowAwiAA
12. tiigikutsu
13. karupoeg
14. Jmskns69
15. kaardimaja

kaardimaja
01.02.13, 07:43
Vapsikust küll kahju, aga päris hästi läks, või mis? :D

inward
01.02.13, 08:17
ROFL. Naljakas, kuidas Luuk jälle esimese ööga luuki sai. Ja hunt ka veel.

Nüüd ma olen võrdlemisi veendunud, et q_q ja lenc on külad.

isutuba
01.02.13, 08:25
kaardimaja- 95% küla ,jällegi #122 mis on liiga palju infot hundi postina ja ta oli teine kes luuk-i hääletas,hunt never ei hüppaks kohe algul rongiga kaasa.
donkament- küla, kolmas hääletaja luuk vastu.
q_q -eile usukusin ,et hunt ,andis luuk-ile neljanda hääle mis võis vabalt ka katteks olla,kuna luuk-il oli reaalne võimalus langeda hetkel kui q_q on hääle pani. Hetkel jääb siiski rohkem küla poole.
Avicii-suht kindel küla ,hunt tahtis teda välja pushida ja ennast päästa.
taavi-hunt hetkel,vaatas õhtul teemat ja ühtegi postitust ei teinud,et ennast päästa + veel see ,et luuk pushis avicii-t mitte teda.
eluvend oli eile kõige vaiksem ja ei andnud isegi oma häält.

taavi
01.02.13, 09:17
Ma eile õhtul vaatasin, et hääled on luukil ja aviciil. Ei märganud, et ma ka flipis osalen, enne kui hilja ;)

Jmskns69
01.02.13, 09:38
Ma eile õhtul vaatasin, et hääled on luukil ja aviciil. Ei märganud, et ma ka flipis osalen, enne kui hilja ;)

Nice try !!

:cool:

Avicii
01.02.13, 10:20
No see tõestas ilusasti eile, et ma ei ole hunt, sest ma oleks saand oma häält muuta aga ma ei teinud seda. See, et LuuK eile välja hääletati oli ikka väga lucky ja well flipped :D

karupoeg
01.02.13, 10:48
ma ei saa aru, miks keegi tiigrikutsut ei märgi isegi?
imo põhjendasin ühes postis suht hästi, miks tema võib olla..

karupoeg
01.02.13, 11:35
muuseas ma ei saa täna ka väga aktiivne olla, sest õhtuseks peoks vaja ettevalmistusi teha :(