PDA

View Full Version : Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!



robert
30.01.13, 18:12
Impossibru!!!
Korralik ***** päev, no lihtsalt ei jookse üldse :D. Vaatad ümberringi no nii halvasti mängivad ja mina lihtsalt kaarte ei saa ja kui saan siis keegi kaasa ei tule või on neil midagi paremat. Viskas lõpuksnii tilti ära...

http://robertipokkeriseiklused.blogspot.com/


Keegi võib muidu öelda ka, et kas ma peaksin oma vana teemat uuendama, nii kua kuni minu blogi pole pandud automaatse uuendamise peale?

robert
05.02.13, 20:37
Siiamaanipole keegi öelnud :D,kas ma peaksin siia foorumisse teada andma kui ma olen uue postitusega hakkama saanud või ei koti kedagi :D. Kui keegi tahab näha graph´i, mis jookseb nagu ameerika raudtee, siis visake pild peale.

timz0333
05.02.13, 20:45
Koli starsi, võta laudu juurde ja print garanteeritud kui arvad, et biidid.

robert
05.02.13, 20:53
Vaat mul hetkel on veel selline plaan, et Starsi kolime on siis kui ma saan kätte 50 $ või olen 0. Tegin küll paha otsuse, et ma sinna läksin, aga niisama ka ei jäta raha vedelema. Vaatan neid kraafikuid siis ma krt küll ei ütleks, et mul hästi läheb :D, aga vb teised arvavad teisiti.

robert
06.02.13, 19:40
Täitsa metsas! Jälle mänginud tükk aega ja no nii kui minul midagi tuleb siis on vastasel kohe midagi paremat. Kui minul on SET siis neil on straight või flush ja tavaliselt alati saavad oma viimase kaardiga. Kui minul on FLUSH siis nad saavad oma FH ja QUADE ja täna oli straight flush ka veel vastas. Täiesti ulme no nii kui ma kaardid saan siis mingid kõige suuremad fishid saavad ka :D. Kuidas ma saan olla sitem kui kõige sitemad? Oleks, et ma tambiks lampi kaarte sisse aga ei. Ühesõnaga tänane päev on jälle jõhkralt- ja mul on tõsine masekas seekord.

Strawberry
06.02.13, 19:52
Õpi raha tegema sellest, et vastasel ei ole tugevat kaarti, mitte sellest, et sinul on tugev kaart.

robert
06.02.13, 20:15
Mis see siis tähendab? No Cbetid in position üldiselt jääb ikka kasumisse,kuigi jah mõnes lauas ei toimi see ka väga hästi. Hetkel ma hakkan juba kartma kui lauda tuleb 3 ühte masti kaarti siis on juba nii, et ma ei julge reaga kuskile minna. Üldiselt on jah imelik see värk, täpselt selline tunne tuleb nagu osad hullud kirjutavad, et hirmus rigged värk on. Võidad süks päev ja siis kohe kolinal alla täiega kuskile mustaauku ja isegi kordagi ei võida ka midagi. :D Ja mida rohkem ma loen ja õpin, seda rohkem hakkab ****e minema. Vaatan siin foorumis ka ringi, mis kätega inimesed võidavad ja shovevad, siis ma hoian aint pead kinni ja küsin kus sellised tüübid kogu aeg teil vastas on :D. Jah ma teen palju vigu, tihti juhtub, et m lihtsalt tahan näha, mis tal on, nende asjade pärast ei nuta üldse, täiesti aksepteerin seda ja ma ei ootagi mingit ulme võitu, aga no see lihtsalt ei ole võimalik, et actionit saan aint siis kui keegi minust üle on :D ja siis ka mingi 70% võidetakse viimase kaardiga :D. Mingi jõhker nutt ja hala, aga ma enam ei oska midagi teha paremaks. :(. FH ka ei julge enam mängida kui keegi kaasa hirmsalt tuleb sest ma oma viimase 1500 käe jooksul olnud Majaga AAAKK vastas 5555, siis oli QQQ vs 8888 ja veel viimase kaardiga. Flushi vastas oli mul STRAIGH FLUSH. Q kõrge Flush oli A kõrge ja veeligasugu kraami veel ja seal juures võite on üli vähe. Kuidas ma siis mängima peaks?

supernova66666
06.02.13, 20:16
Postita käsi, ehk siis saab keegi öelda mis valesti vms.

Strawberry
06.02.13, 20:21
6max NL holdemis jõuatakse kaartide avamiseni 16-20% ajast. See tähendab, et 80% ajast kaarte ei avata ja põhimõtteliselt ei oma mingit tähtsust, mis sul käes on.

Praegu sa keskendud kaartide avamisele ehk showdownile ehk sellele 16-20%-le, aga ignoreerid täielikult pokkeri põhiosa ehk seda 80% ajast kui käsi lõppeb ilma kaarte näitamata ehk non-showdown.

Õpi raha tegema non-showdownist.

Strawberry
06.02.13, 20:27
Suur valdav enamus siiski omab mingitki arusaama käte tugevusest ja pikas perspektiivis tehakse sulle samapalju coolereid kui sina teistele teed.

Seega tugev käsi vs tugev käsi (aka cooler) ei saa olla kasumliku mängu põhialuseks. Raha tuleb teha mujalt.

robert
06.02.13, 20:56
Nii viimane post http://robertipokkeriseiklused.blogspot.com/2013/02/viimase-12-sessiooni-koik-kaed-mis-ma.html Postitasin niipalju käsi kui oma HUD'i kaudu sain kätte.
See siis tähendab, et punane (non showdown winnings) peaks olema kasumis? Ma just ükspäev muretsesin selle joone pärast ja lugesin 2+2 foorumis, et kui päris 45 kraadi ei ole siis ei peaks põdema!?

Strawberry
06.02.13, 21:03
See on üldiselt keerulisem teema, sest on veel faktoreid mis mängu tulevad (exploitability vs game theory optimal jms).

Üldiselt on hea olla nii loose ja nii agressiivne kui võimalik, sest see on kõige kasumlikum mäng nii kaua kui keegi seda sinu vastu ära ei kasuta. Kui keegi muudab enda mängu sinu omale vastavaks, siis tuleb samm tagasi võtta ja GTO poole liikuda, vähemalt selle vastasega mängides.

Nii madalatel panustel ma oleks väga üllatunud, kui sa kohtaks kedagi kes agressiivselt adjustiks sinu vastu.

supernova66666
06.02.13, 21:06
Nii viimane post http://robertipokkeriseiklused.blogspot.com/2013/02/viimase-12-sessiooni-koik-kaed-mis-ma.html Postitasin niipalju käsi kui oma HUD'i kaudu sain kätte.
See siis tähendab, et punane (non showdown winnings) peaks olema kasumis? Ma just ükspäev muretsesin selle joone pärast ja lugesin 2+2 foorumis, et kui päris 45 kraadi ei ole siis ei peaks põdema!?


Vaatasin kiire pilguga kõik üle. Suht standart tundub olevat. Ma ei usu et NL2 sa peaks neid teisiti mängima. AQ call 446 flopil on kahtlane ja 55 ka sitasti. Ülejäänud on wp ma arvan.

robert
06.02.13, 21:12
Miks ma selle AQ callisin seal oli sellepärast, et see oli 1/2potist bet, ma arvasin, et ta ei saanud millelegi pihta ja ta range on ka sama mis minul, ehk mõlemad bettisime õhku. Ise ma arvanks et Turn on küll see, kus ma oleksin pidanud foldima, aga ma olen suht 90% kindel, et kui turn oleks olnud mingit muud masti kaart ei oleks ta checkinud mina oleks bettinud ja raha minu tasku. Mis arvad sellisest mõttest. Vähemalt nii ma teeks kui selle turni ära muudaks. Muidu täitsa agreen, et need käed on mööda.

supernova66666
06.02.13, 21:16
No su mõtlemine ei ole väga vale, aga NL2s ma sellist mängu ei teeks. Seal peaks olema väga easy ABC poker.

E: See 55-ga shove riveril. See kindlasti sitt. Saad calli paremalt või läheb pooleks. Calli lihtsalt maha

Strawberry
06.02.13, 21:19
ABC on põhimõtteliselt sarnane GTO-le, mis on kõige mittekasumlikum viis pokkerit mängida imo.
Kasum tuleb teiste exploitimisest, mitte ise mitte-exploiditav olemisest (mida ABC sisuliselt on)

supernova66666
06.02.13, 21:26
ABC on põhimõtteliselt sarnane GTO-le, mis on kõige mittekasumlikum viis pokkerit mängida imo.
Kasum tuleb teiste exploitimisest, mitte ise mitte-exploiditav olemisest (mida ABC sisuliselt on)


Ma ei usu et NL2 on vaja midagi nuputada ja mõelda. 24 lauda lahti, kõik standart grind ja papp tuleb

robert
06.02.13, 21:27
Nii ja mida järgmisena ette võtta :D? See on küll ilmselt väga raske küsimus, aga ma tõesti tunnen, et ma ei ole arenenud. Ma ei tea, kas tuimast mängimisest on kasu?

Coach on kindlasti mingi lahendus, aga mul on häbi võtta coachi kõige madalamas limiidis.

Kas ma peaksin äkki tegema mingisuguse video oma mängust ja lootma, et keegi vaatab üle ja oskab hirmus häid sõnu kirjutada?

Ilmselt 1 muudatus on see, et ma võtan ennast tagasi 2 laua peale, sest 3-ega läks natuke raskeks osades olukordades.

See on ilmselt küll kõige aegade parim nali, aga äkki ma olengi liiga palju õppinud ja üritan seda rakendada seal, kus ma ei peaks?

supernova66666
06.02.13, 21:28
Mitu % käsi sa kaasa mängid umbes? Kuidas saab olla 3 lauaga liiga palju actionit :P

qbj0hn
06.02.13, 21:32
Kas sa HUDi kasutad?
Ma ise läheks lolliks miski 2 tabledes vist ja hakkaks lolle move tegema.

Btw abc on väga ok alguses kui algaja, pole vaja asju keeruliseks ajada. Stnrd alustala kogu mängule, et saada see "perse tunne" lauas kätte ja siis juba sealt edasi minnes mängu rohkem open uppima, spotte leidma jne.

Enne kui 2 tänavat floatima läheme peaks ikka ära õppima kuidas TPd foldida.

robert
06.02.13, 21:48
Jah mul on tasuta Carbon HUD, Seal on mul vajalikud statsid olemas. Hetkel VPIP 16 ja PFR 13. Ma nüüd täpselt ei oska öelda aga ma usun, et 60%FR ja 40%6MAX. Vot 3 lauda läheb raskeks sellepärast, et millegipärast kaart hakkab jooksma kõikides laudades korraga ja kui mul 3 lauda lendab hea käsi ja siis ma seal pean veel vaatama, kes kus callis ja raisis, ega mingit flushi ja straighti pole, siis läheb juba natuke kiireks :D. Aga tõsi ta on enamuse ajast on jube igav :D.

qbj0hn
06.02.13, 21:52
Vaataks su tehtud videot muidu heameelega, aga kahjuks kui ainult 2 tableb siis sa peaksid selle mingi 3hse tegema, et mingeid olukordi ka tekiks.
Normaalsel inimesel ajab närvikava vist lõhki 3hd NL2 2 tablemis vaadata.

robert
06.02.13, 22:46
Nonii Camtasia on tõmmatud ja millalgi hakkan videot kokku lükkama. :D mul on natuke üle 2 sisseostu raha järgi, suure tõenäosusega filmin Carbonis mängimise lõppu :D. Aga palun meanwhile kirjutage, miks mul nii halvasti läheb.

qbj0hn
06.02.13, 22:47
Põhiline, et toetu loogikale mitte usule.

supernova66666
06.02.13, 22:49
Ma ei suuda ausaltöeldes mõista kui sa mängid ~15 % käsi ehk ca iga 7-8 käe tagant ühte siis kuidas saab 3 tablemine liiga kiire olla ??

robert
06.02.13, 22:58
No teinekord tuleb selline situatsioon, mida ma ei ole suutnud ette mõelda ja kui juhtub täpselt nii, et ma kõigis kolmes lauas pean otsuseid vastu võtma, siis läheb päris kiireks. Need on harvad juhud, aga ikkagi on olnud. Eks kui mul oleks korralik raha taga, siis ma mängiks 4 lauda, aga mitte rohkem ja see juhtub siis kuima PS kolin või kui mingi ime läbi ma hakkan jõhkralt beatima ja tõmban palju rohelist kokku Carbonis. Ma ei usu, et keegi väga alguses suutis palju laudu korraga pelida?

robert
29.10.13, 23:12
Hakkasin vaikselt jälle toksima ja lasin täna suht vastu taevast. Mott kukkus ikka täiega.
Nüüd oleks vaja kuidagi mott taastada.

http://robertipokkeriseiklused.blogspot.com/2013/10/pahasti.html