PDA

View Full Version : Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!



Leheküljed : 1 2 [3] 4

VisaHing
17.02.13, 10:42
Kui hoolduõigust ei ole määratud, siis 98% tõenäosusega on emad sellistes olukordades eelistatud.

Isegi kui lapsi kasvatab isa?

ristijeesus
17.02.13, 10:46
Kes ees, see mees. Aga teine võib asja maksuametis vaidlustada ja üldiselt võidab see kellele laekuvad lastetoetused.
"Vaidluse korral loetakse last ülalpidavaks isikuks lõike 1 tähenduses isikut, kellele makstakse riiklike peretoetuste seaduse (RT I 2001, 95, 587; 2002, 61, 375) §-s 5 sätestatud lapsetoetust."

VisaHing
17.02.13, 10:52
Kes ees, see mees. Aga teine võib asja maksuametis vaidlustada ja üldiselt võidab see kellele laekuvad lastetoetused.
"Vaidluse korral loetakse last ülalpidavaks isikuks lõike 1 tähenduses isikut, kellele makstakse riiklike peretoetuste seaduse (RT I 2001, 95, 587; 2002, 61, 375) §-s 5 sätestatud lapsetoetust."

Okei tänud. Sellega võib lukku ka küsimuse siis panna. Edastan siis info.

vb fake aga:

Autor: anne
Millal raha tagasi kantakse, kui deklr. täidetud?

Autor: joller
sel aastal kantakse need rahad otse ära annetusteks. sinu oma läheb koerte varjupaigale.

Autor: anne
misasja? koerte varjupaigale - miks ometi. Deklaris ei olnud kuskil sellist kohta, kus pidi kirjutama kellele annetada tahan ja kas üldse tahan. Miks nii tehakse, ma tahan ikka raha ise saada. Kuidas nad selliseid annetusi teevad ja mille alusel st. mis asutus saab ja kelle rahad - summad ju erinevad, mis inimestele tagasi tulevad. Kuidas niimoodi saab, ma olin selle rahaga ju arvestanud juba.

Autor: m
minul oma rahast koerte jaoks pole küll kahju, olin nõus, tegin linnukese sellesse kasti deklaratsioonis.

Autor: anne
no krt, ma täiega närvis hetkel - kas ma nüüd rahadest ilma. Kuidas nii, mu töökaaslane saab küll raha ikka enda arvele. Miks minu oma kantakse koerte varjupaigale? Kas maksuametisse helistades saab ära tühistada selle ja siiski saan raha enda arvele. Palun seletage???

Autor: mistaikka
helista jah,ja ütle,et sina pole nõus oma raha annetama....sõima kohe kõvasti:)

Autor: Tiwity+ kirjavead
Ja kindlasti ropenda ka, kui eesti keelest puudu tuleb, siis kasuta mahlakat vene keelt....

Autor: anne
helistasin Maksuametisse ja tühistasin oma deklari, nüüd püüan seda uuesti täitma hakata aga ikka ei leia deklaratsiooni pealt kaste, kuhu linnukesi pean panema nende annetuste kohta. Mulle deklaris öeldakse selgelt lõpus ju et raha kantakse sellele arvele ja minu konto number. No ma ei saa aru??? Kas võin nüüd deklari ära saata?? Sest maksuametisse ei tahaks enam helistada, nad üsna tigedad ja plärtsusid seal et hea et te 22. veebruarini ei oodanud, et siis poleks saanud enam tühistada......saadan sis ära või kus need annetuste asjad seal kirjas on? Palun aidake....

Autor: kägu kaks
Anne ära tee neist ilalõugadest välja, koeravarjupaikadesse annetamine lõpetati pärast viietuhandetat deklaratsiooni täitmist, kõik mis pärast seda tulid, läksid sama intervalliga edasi, vastavalt siis *kodutud, *narkomaanid, *vanurid, *sünnitusmajad, jne. Kui sa eile või täna deklaratsiooni täitsid, siis väga suure tõenäosusega sinu raha läks Tallinna loomaaeda, Mati Kaalule, eksootilise L-Carolina kukkurlooma ekspeditsiooniks, mida osaliselt toetab ka EL.
Tühistada saab seda küll, kirjaliku taotluse alusel mis vaadatakse läbi alles aprilli alguses, aga oma tuttavate kogemustest juhtuvalt võin kinnitada, et ega üldiselt sellele hea pilguga ei vaadata ja arvatavasti võivad rakendada järgmisel aastal meetmeid sinu tulude piiramise suhtes.

Autor: m
iga panga kaudu ei saagi deklareerida nii, et paned linnukest. nähtavasti sinu kodupanga kaudu ei saa. pead minema maksuametisse kohale ja paluma, nad ise teevad su eest ära. aga raha saad siis novembris, sest paberkandjal viidud deklaratsioonid vaadatakse aeglasemalt üle.

Autor: anne
krt, mis inimesed te olete? Helistasin uuesti Makuametisse ja küsisin nende annetuste kohta - krt alul ei saadud aru millest ma räägin ja pärast kuulsin vaid tohutut naerupahmakat. Miks te lollitate inimest niiviisi, ei saanud sis mulle öelda et 22.veebruarist hakatakse raha tagastama. Mul nüüd deklar poolikult täidetud ja ise olen Maksuameti töötajate poolt lolliks tembeldatud. Vatsikud, eales ei küsi siit enam midagi.

Remokk
17.02.13, 18:11
oeh bds... vaata posti 436

VisaHing
17.02.13, 18:25
oeh bds... vaata posti 436
Vaata posti #114 !

Päris huvitava foorumimängu leiutasime koos.

Vandalar
17.02.13, 18:31
[x] leiutasid
[] huvitav
[] mäng
[] päris

Potsataja
17.02.13, 18:38
http://pr.pohjarannik.ee/?p=6929

Prokuratuur põhjendas Põhjarannikule karistust järgmiselt: “Karistuse eesmärk on mõjutada süüdlast edaspidi hoiduma süütegude toimepanemisest. Kuna Aleksei Vasinovitš tunnistas oma süüd kõigis episoodides ja tegi vajalikud järeldused sooritatud tegude tõsiduse kohta, pidas prokurör otstarbekaks piirduda tingimisi karistusega. Oma süü puhtsüdamlik tunnistamine ja varasemate karistuste puudumine on eelduslikuks garantiiks, et isikut võib veel õigele teele suunata.”

Järjekordne näide meie õigussüsteemi ja selle toredate ning väga töökate esindajate kohta. Viimasel ajal tundub, et prokuratuuris tehakse lausa üleinimlike pingutusi maksimaalse arvu kokkuleppemenetluste saavutamise nimel.

alaska
17.02.13, 19:04
Palun mine menti, tunnista oma täis peaga sõidud üles ja võta vabatahtlikult üks aasta Rummus. Igaüks meist saab oma panuse anda.

VisaHing
17.02.13, 19:14
[x] leiutasid
[] huvitav
[] mäng
[] päris

[X] kuulaksin
[ ] huviga
[X] sinu
[X] badbeat stoorisid veel

Vandalar
17.02.13, 19:25
[X] kuulaksin
[ ] huviga
[X] sinu
[X] badbeat stoorisid veel

[] saad kuulata
[x] saad lugeda
[x] ei koti

Fabulous
17.02.13, 19:29
[x] leiutasid
[] huvitav
[] mäng
[] päris


[X] kuulaksin
[ ] huviga
[X] sinu
[X] badbeat stoorisid veel


[] saad kuulata
[x] saad lugeda
[x] ei koti

[x] shut the fuck up
[x] both of you

Vandalar
17.02.13, 19:33
[x] shut the fuck up
[x] both of you
[x]who the fck are you?
[] i care

timz0333
17.02.13, 19:33
25€ prinditud

Vandalar
17.02.13, 19:37
25€ prinditud
Räägi lähemalt

Mr_Kenny
17.02.13, 19:43
Vandalar on kunn.

leits
17.02.13, 20:00
potsataja miks sa nii kibestunud oled? iga su post "haiseb" kibestumise järgi .. :(
take it easy ..

http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2012/208/b/a/happy_rainbow_dash_by_radiatezoom-d58umuf.jpg

timz0333
17.02.13, 20:32
Räägi lähemalt

Tuludek

Vandalar
17.02.13, 21:00
Sai ainult 3 tundi magatud, üsna zombie on olla.

Strawberry
17.02.13, 21:01
http://pr.pohjarannik.ee/?p=6929

Prokuratuur põhjendas Põhjarannikule karistust järgmiselt: “Karistuse eesmärk on mõjutada süüdlast edaspidi hoiduma süütegude toimepanemisest. Kuna Aleksei Vasinovitš tunnistas oma süüd kõigis episoodides ja tegi vajalikud järeldused sooritatud tegude tõsiduse kohta, pidas prokurör otstarbekaks piirduda tingimisi karistusega. Oma süü puhtsüdamlik tunnistamine ja varasemate karistuste puudumine on eelduslikuks garantiiks, et isikut võib veel õigele teele suunata.”

Järjekordne näide meie õigussüsteemi ja selle toredate ning väga töökate esindajate kohta. Viimasel ajal tundub, et prokuratuuris tehakse lausa üleinimlike pingutusi maksimaalse arvu kokkuleppemenetluste saavutamise nimel.

Mõtetu on hädaldada ja järeldusi teha ühepoolselt kirjutatud artikli põhjal.

Vabalt võib olla, et mees oli nõus kokkuleppemenetlusega kuna tal on kodus naine ja 2kuune laps. Mees tegi avalduse prokuratuurile, et tal võimaldataks tööl käia ja pere jaoks raha teenida. Prokuratuur ei võta asja emotsionaalselt vaid ratsionaalselt. Riigile on odavam kui ei pea vanglas kedagi üleval pidama, prokuratuuril on parem kuna kokkuleppemenetlus on kiire ja prokuratuur saab rohkem aega/resursse suurematele ja tähtsamatele krim. asjadele kulutada, Hr. Aleksei-l on parem kui saab tööl käia, vanglas seina vahtimise asemel.

Kui katseajal uuesti midagi teeb, siis saab 4-6 aastat reaalset vangistust anyway.

timz0333
17.02.13, 21:09
Mind ikka ja jälle vaevab küsimus kuidas need autod sellisesse staadiumisse sõidetakse nagu ntx see eksemplar, kas inimene juba teab, et pank võtab talt auto ära ja selle pärast ei hoolda?

1500€ on selle eest isegi liiga palju küsitud vaadates remondi listi.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1242029

Maxi
17.02.13, 21:22
Need vead tegelikult ju suht köömes sellise aasta masina kohta, läbisõit ka enam-vähem.Ega seepärast et eraisikute kuulutustes selliseid asju üles märgitud ei ole, ei tähenda et need masinad oleks tehniliselt ideaalses korras

timz0333
17.02.13, 21:24
Suitsev mootor on köömes yeah.

leits
17.02.13, 21:25
Need vead tegelikult ju suht köömes sellise aasta masina kohta, läbisõit ka enam-vähem.Ega seepärast et eraisikute kuulutustes selliseid asju üles märgitud ei ole, ei tähenda et need masinad oleks tehniliselt ideaalses korras

wat? kui inimesel pole raha maksta liisingut mis sa arvad kas tal on raha maksta hoolduste eest? lol wtf, napilt ehk saab bensiini raha

K2okfor_Mey
17.02.13, 21:30
IMO see auto kyll prygimäe kaup eelpool nimetatu Audi siis!

leits
17.02.13, 21:52
123456789

Pumper
17.02.13, 21:52
Tänud just leidsin ka, filterdasin pooleks end, ja kuidagi lõpuks tekkis.

VisaHing
17.02.13, 22:58
IMO see auto kyll prygimäe kaup eelpool nimetatu Audi siis!

No piltidel vaatades ei tundu kere defektid olevat nii hullud nagu kirjutatud. Üsna tavalised vana auto puhul.
Ainuke probleemne asi, mis kirjas on, et mootor suitseb. See ka ei pruugi olla midagi väga hullu. Kolvirõngad,turbo jms?
Päris vanarauda veel ei kannaks seda kuid ära ka ei ostaks :D

Kotkas1000
18.02.13, 01:13
selliseid 2,5 diisleid just väga palju olemas ei ole, mis ei suitse. Seda läbisõidu nr ära muidugi vaata.

vonkartoffel
18.02.13, 15:37
See siis Ermo Kosk. GG!
Lisaks eile kõvad tulemused:
LilBigKahuna (Randar Sikk) 2.koht The Bigger $109 - $38 481;
j0hnyb0y 3.koht The Bigger $8,8 - *$12 035 (esimese koha raha);


Loe veel: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic6268/47.htm#readable

j0hnyb0y peaks kube olema vist jah? Väga kõva tulemus siis igatahes ja palju õnne !!

pikk28
18.02.13, 15:43
piiks

timz0333
18.02.13, 15:47
See siis Ermo Kosk. GG!
Lisaks eile kõvad tulemused:
LilBigKahuna (Randar Sikk) 2.koht The Bigger $109 - $38 481;
j0hnyb0y 3.koht The Bigger $8,8 - *$12 035 (esimese koha raha);


Loe veel: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic6268/47.htm#readable

j0hnyb0y peaks kube olema vist jah? Väga kõva tulemus siis igatahes ja palju õnne !!


wowwwwwoww Nice printbest

harryahven
18.02.13, 17:16
wow gratz qb!

redddman10
18.02.13, 17:42
arvelduskrediidiga on kogemusi kellelgi? tasub teha selline asi või mitte?

Vandalar
18.02.13, 17:48
Ma ei julge mängida enam pokkerit. Peab ootama natuke, äkki tuleb julgus tagasi. Coachi võtmiseks on ka pappi liiga vähe ja väga ei kannata grindida ka enam. Proovin mõne aja pärast uuesti ja võibolla lasen sng-sid edasi, kas stake/coach abil või enda vahenditega.
Keegi mingit head alternatiivi teab pokkerile?

pastilaa
18.02.13, 17:49
Keegi mingit head alternatiivi teab pokkerile?

tead küll mis

Oliverk
18.02.13, 17:51
Ma ei julge mängida enam pokkerit. Peab ootama natuke, äkki tuleb julgus tagasi. Coachi võtmiseks on ka pappi liiga vähe ja väga ei kannata grindida ka enam. Proovin mõne aja pärast uuesti ja võibolla lasen sng-sid edasi, kas stake/coach abil või enda vahenditega.
Keegi mingit head alternatiivi teab pokkerile?
http://25.media.tumblr.com/tumblr_llokzsKEgJ1qi5pt8o1_500.jpg

Provoker
18.02.13, 17:51
Ma ei julge mängida enam pokkerit. Peab ootama natuke, äkki tuleb julgus tagasi. Coachi võtmiseks on ka pappi liiga vähe ja väga ei kannata grindida ka enam. Proovin mõne aja pärast uuesti ja võibolla lasen sng-sid edasi, kas stake/coach abil või enda vahenditega.
Keegi mingit head alternatiivi teab pokkerile?

Palgatöö valge inimese kombel äkki?

timz0333
18.02.13, 17:55
Keegi mingit head alternatiivi teab pokkerile?


Rulett

leits
18.02.13, 17:59
gigolo

karupoeg
18.02.13, 18:07
krt sa elad saaremaal.. kevadel ostad endale 500 euri eest paadi, paar võrku ja hakkad kalameheks. pärast suitsetad ära (kala ikka!) ja paned maanteele putka püsti "suitsukala by Vandalar". Bisnis õitsema hakkab, siis ostad mootori ka paadile juurde.

mis see suitsulesta kilohind on saaremaal suviti, mingi 3€kg vist. kui ise oled merehaige, siis meremeestelt saad 80 sendiga toorest lesta ja võtad 2.20 vahelt. ez game. õhtuti suitsetad (kala ikka!) ning päeval müüd külapoe juures ja elu lill.

viki
18.02.13, 18:22
krt sa elad saaremaal.. kevadel ostad endale 500 euri eest paadi, paar võrku ja hakkad kalameheks. pärast suitsetad ära (kala ikka!) ja paned maanteele putka püsti "suitsukala by Vandalar". Bisnis õitsema hakkab, siis ostad mootori ka paadile juurde.

mis see suitsulesta kilohind on saaremaal suviti, mingi 3€kg vist. kui ise oled merehaige, siis meremeestelt saad 80 sendiga toorest lesta ja võtad 2.20 vahelt. ez game. õhtuti suitsetad (kala ikka!) ning päeval müüd külapoe juures ja elu lill.Päris nii lihtne elu ei ole.Et võrguga kala püüda peab olema kalapüügiluba.Kui kala müüa tahad,pead olema ettevõtjaks registreeritud,mis tähendab vähemalt minimaalse sotsmaksu tasumist.Paari võrguga see kindlasti ära ei tasu.

Fabulous
18.02.13, 18:34
Ma ei julge mängida enam pokkerit. Peab ootama natuke, äkki tuleb julgus tagasi. Coachi võtmiseks on ka pappi liiga vähe ja väga ei kannata grindida ka enam. Proovin mõne aja pärast uuesti ja võibolla lasen sng-sid edasi, kas stake/coach abil või enda vahenditega.
Keegi mingit head alternatiivi teab pokkerile?
No offence, aga kui juba mitu aastat mänginud oled ja NL2-10'st püsivalt kõrgemale ei jõua, pole ennast mõtet petta ja ette kujutada et kunagi tulevikus biitima hakkad. Coachi võid võtta palju tahad, aga ma kahtlen sügavalt et see midagi aitab.

karupoeg
18.02.13, 18:35
ma kindlasti ei arva, et kalamehe/maamehe elu lihtne on, kuid üheks alternatiiviks kindlasti.

ja noh, eksa ma rohkem figuratiivselt üldistasin asja.

Vandalar
18.02.13, 18:44
No offence, aga kui juba mitu aastat mänginud oled ja NL2-10'st püsivalt kõrgemale ei jõua, pole ennast mõtet petta ja ette kujutada et kunagi tulevikus biitima hakkad. Coachi võid võtta palju tahad, aga ma kahtlen sügavalt et see midagi aitab.
Praegune roll sai alguse eelmise aasta Septembri kuust, et päris aastaid ei ole just aega võtnud. Ning coachid teevad ju imesid nagu kuulnud olen.

donkament
18.02.13, 18:51
ma arvan, et su tulemused oleksid paremad, kui sa reaalselt ka kuulda võtaksid mis inimesed siin ja 2+2 räägivad, mitte ei elaks omas mullis. mindsetis asi kinni, mitte coachis.

Potsataja
18.02.13, 18:51
http://www.youtube.com/watch?v=vB8hx7kgcDs

Vandalar, hakka räppima. Sul tegelikult ju sobivat teksti jagub, ainult õige tümps on vaja taha saada.

harryahven
18.02.13, 19:04
http://www.youtube.com/watch?v=vB8hx7kgcDs

Vandalar, hakka räppima. Sul tegelikult ju sobivat teksti jagub, ainult õige tümps on vaja taha saada.

see sobiks paremini imo:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pNFSNmUVgeA

leits
18.02.13, 19:14
Keegi õla operatsioonil pole k2ind? Ala kaua umbes vigane ollakse, kuu, mitu kuud ? Just asking ..

Codecci
18.02.13, 19:14
Paned plaani paika, et mis kehaosa peal välja elada tiltis peaga?

Strawberry
18.02.13, 19:14
Keegi õla operatsioonil pole k2ind? Ala kaua umbes vigane ollakse, kuu, mitu kuud ? Just asking ..

Suuri raskusi ei tõsta enam elu lõpuni.

Pudgehook
18.02.13, 19:17
liigese oma ?

kui jah siis umbes 6 kuud kuni aasta

leits
18.02.13, 19:19
Paned plaani paika, et mis kehaosa peal välja elada tiltis peaga?

no rtly .. see on tulemus kui m2ngid palli noorena ja ei viitsi sooja teha .. nii kaugele on saand et systid enam ei aita, et tuleb mõelda mis edasi .. seetõttu küsisingi..

Rage
18.02.13, 19:34
arvelduskrediidiga on kogemusi kellelgi? tasub teha selline asi või mitte?
ei.. täielik röövel.. vaata mis intress on 18% aastas või mdiagi sellist..

kuco
18.02.13, 19:47
arvelduskrediidiga on kogemusi kellelgi? tasub teha selline asi või mitte?

Ideeliselt sama mis krediitkaart aga oluliselt ohtlikum.

redddman10
18.02.13, 20:04
ok ty

Pumper
18.02.13, 20:30
Keegi teadjatest suudaks leida netis Töötavat live streami linki Pesaro ja Siena Montepaschi korvpallimängust? Bet365 oma ei tööta ja muud samuti.

rahvavaenlane
18.02.13, 21:44
kuule Potsataja. ole hea mees tee well. foorumisse midagi huvitavat jälle ja usu mind, sul oleks ka paar päeva vastamist. teen ettepaneku modedele. kui potsataja welli ei tee, siis paneme ta pärmi sööma.

Potsataja
18.02.13, 21:59
Kui ma üks hetk tunnen, et nüüd on küll surm käeulatuses, küll ma siis teen.

Junken
18.02.13, 22:11
hotcocacola, kas sul paremat pole teha kui kasinni lauas mind vahtida?

Potsataja
18.02.13, 22:16
hotcocacola, kas sul paremat pole teha kui kasinni lauas mind vahtida?

Pööra välisele ilule vähem tähelepanu, siis näed ehk vähem apetiitsem välja. :p

Codecci
18.02.13, 22:17
Kus Tallinnas autot ostes võiks masina üle lasta vaadata? Auto ise maksab ~ €2K ehk siis mingit eriti kallist ja super põhjalikku ülevaatust pole vaja.

rahvavaenlane
18.02.13, 22:20
Kui ma üks hetk tunnen, et nüüd on küll surm käeulatuses, küll ma siis teen.

sa oled ikka paras ****. lubasid, et teed welli. ei tee, lubasid mind külla kutsuda, ei kutsunud. jajah, mine nüüd siis täispeaga viina tooma. oblikatoorne tõbras.

rahvavaenlane
18.02.13, 22:22
Kus Tallinnas autot ostes võiks masina üle lasta vaadata? Auto ise maksab ~ €2K ehk siis mingit eriti kallist ja super põhjalikku ülevaatust pole vaja.

lase potsatajal lihtne viinaralli ära teha, siis saab aru, et kas on üldse sõidukõlbulik v mitte.

Maxi
18.02.13, 22:25
Kus Tallinnas autot ostes võiks masina üle lasta vaadata? Auto ise maksab ~ €2K ehk siis mingit eriti kallist ja super põhjalikku ülevaatust pole vaja.

Suvalises tehnoülevaatuspunktis. ca 50€ läheb olenevalt kontrolli põhjalikkusest, reeglina nad arvutit külge ei pane masinale välja arvatud eritasu puhul. Kui ostad kuskilt platsi pealt siis tavaliselt suunatakse kuhugi lähedalasuvasse kohta kus saab "soodsamalt", seda reeglina ei soovita kuna tihti on ülevaatajad juba autod tehnilise poolega kursis ja mõnikord jääb mõni viga rääkimata.

eddi
18.02.13, 22:27
1h tasu läheb ikka mu arust (mul vähemalt nii läinud) ja see mingi 20-25eur. aga no kui sa 2k euri eest ostad auto, siis arvesta ikka sellega ka, et ühtegi korras autot sa ei leia.

BuildUp
18.02.13, 22:27
Lol @ kinnisvaraarendaja ja ehitaja jutt

http://www.tv3play.ee/play/299666

Potsataja
18.02.13, 22:35
sa oled ikka paras ****. lubasid, et teed welli. ei tee, lubasid mind külla kutsuda, ei kutsunud. jajah, mine nüüd siis täispeaga viina tooma. oblikatoorne tõbras.

Hetkel oled sa minu ummikuse ajanud. Seega palun sinul või sinu abilistel üles leida minu postitused, kus ma lubasin welli teha ja kus ma lubasin sind külla kutsuda. Nimelt isegi koomas peaga ei ole ma viimastel aastatel eriti varmas mingeid lubadusi jagama, rääkimata kainest olekust.

Külla kutsumise osas meenub vähemalt mingi ähmane valmisolek külla minekuks ja welli teha lubasin ma tegelikult just mõni hetk tagasi. Lihtsalt see käeulatus on minu kogemuse põhjal selline suhteline termin.

rahvavaenlane
18.02.13, 22:45
Hetkel oled sa minu ummikuse ajanud. Seega palun sinul või sinu abilistel üles leida minu postitused, kus ma lubasin welli teha ja kus ma lubasin sind külla kutsuda. Nimelt isegi koomas peaga ei ole ma viimastel aastatel eriti varmas mingeid lubadusi jagama, rääkimata kainest olekust.

Külla kutsumise osas meenub vähemalt mingi ähmane valmisolek külla minekuks ja welli teha lubasin ma tegelikult just mõni hetk tagasi. Lihtsalt see käeulatus on minu kogemuse põhjal selline suhteline termin.


sul ca 4k mul ca2k posti ma tean, et tsensorid on minu ja sinu poste üsna usinasti kustutanud. kuskil seal peaks see kala peituma, aga ma tean, et oleme siin miski aeg (kui me oleme mõlemad eriti juua täis olnud) omavahel miski joomise kokku leppinud.

karupoeg
19.02.13, 00:38
Lol @ kinnisvaraarendaja ja ehitaja jutt

http://www.tv3play.ee/play/299666

korralikult muigama võttis küll.

arendaja jutu kohta võib võrdluspunkti tuua Kert Ämmapetsiga ning ehitaja oli täielik aiku ja petsi koopia.

Aga jah. endalgi vanavanemad ostsid Tartus sinna ülenurme rajooni buumiajal 2,7ga maja, mille väärtus nüüd ehk mingi 70-80k €? õnneks ehituskvaliteet ja piirkond nii hull ei ole kui saates kajastatu ning asfaltteed, korralik infra on olemas.

mis sa teed, elu on selline. lõppude lõpuks said kõrvetada pea kõik.

edit: muuseas, tuleb meelde, et 2006 aastal sai ise 16 aastase kutina kuu aega ehitusel töötatud. Ausalt öeldes ma ei ole elu jooksul ühte naela ka vast seina löönud, kuid palk oli 60 eek/h kätte ning ülesandeks ehitusprahi koristamine...

JohnnyDolce
19.02.13, 00:54
Keegi õla operatsioonil pole k2ind? Ala kaua umbes vigane ollakse, kuu, mitu kuud ? Just asking ..

Tuttav just käis, 6 nädalat puhkust anti.

Junken
19.02.13, 08:25
1 asi on kaua vigane oled, teine asi on kaua selle järgne taastumine aega võtab

Pudgehook
19.02.13, 08:51
Ma olen käinud ja 8 kuud pärast operatsiooni läksin ajateenistusse,aga mul taastus üsna hästi ka kuna tegin igapäev harjutusi ja käisin taastusravis.Praegu saan kõike teha ,aga see õlg,millega käisin opil paindub natuke vähem kui teine.

sadakrooni
19.02.13, 13:33
tuludekke makstakse tagasi juba

TaistoJ
19.02.13, 13:40
Mida 19 aastane keskkooli õpilane, kellele eesti panka on lambist raha ilmunud(pokkeritulu eestis litsenseerimata pokkeitoast[läbi moneybookersi]), peab tegema? Tuludeklaratsioonist ei jaga matsu selle koha pealt.

Pumper
19.02.13, 13:47
Ära tee midagi, Eesti Maksuamet seda hetkel ei kontrolli ja arvan et niipea sinna ei jõuagi.

tiigrikutsu
19.02.13, 14:13
Pole vahepeal pokkeriga tegelenud ja muchoses enam mängida ei soovitatud, et kus oleks mõistlik uuesti alustada?
6max laudu võiks olla ikka 6-10 lauda, nl25-50. Kõrge rakeback nagu muchoses oli oleks ka väga tore.

Starsi mitte soovitada palun kuna kooli kõrvalt ei ole aega ennast supernovaks grindida ja seega jääb rakeback minimaalseks.

vonkartoffel
19.02.13, 14:23
Miks muchoses ei soovitatud?

tiigrikutsu
19.02.13, 14:24
Miks muchoses ei soovitatud?

Rahad ei ole kindlustatud enam vms. Mingi teema oli kunagi kui küsisin, aga see selleks.

Strawberry
19.02.13, 14:26
iPoker on kõrgeima rakebackiga vist tänapäeval. Eestlastele siis Olympic Online

tiigrikutsu
19.02.13, 14:28
iPoker on kõrgeima rakebackiga vist tänapäeval. Eestlastele siis Olympic Online

oly raiped tahavad, et ma 21 oleks xd

ropka11
19.02.13, 14:30
Mida 19 aastane keskkooli õpilane, kellele eesti panka on lambist raha ilmunud(pokkeritulu eestis litsenseerimata pokkeitoast[läbi moneybookersi]), peab tegema? Tuludeklaratsioonist ei jaga matsu selle koha pealt.
Võta MB kaart siis ei pea muretsema.

ropka11
19.02.13, 14:34
oly raiped tahavad, et ma 21 oleks xd
Ongames GoalWin ja europoker ka soliidne rakeback.
Fullring läks seal õhtale aga 6maxis ikka actionit on.

tiigrikutsu
19.02.13, 14:38
Ongames GoalWin ja europoker ka soliidne rakeback.
Fullring läks seal õhtale aga 6maxis ikka actionit on.

Okei, tänud. Vaatan selle europokeri üle, goalwin-is on kasutaja läbi muchose olemas juba.


Europokeri livechatis öeldi, et neil ei ole otsest rakebacki. :D

ropka11
19.02.13, 15:01
Okei, tänud. Vaatan selle europokeri üle, goalwin-is on kasutaja läbi muchose olemas juba.


Europokeri livechatis öeldi, et neil ei ole otsest rakebacki. :D
Ega see muchose goalwin ei koti.Peaks saama GoalWini juurde teha küll.
Läbbi affi pead toaga liituma kui otse küsid ei saa muidugi.

tiigrikutsu
19.02.13, 15:07
Ma eelmine kord jebisin juba piisavalt 888saga kui mul sinna kasutaja juurde tehti, tra väljamaksega ja asjadega läks nii kaua aega. Ei viitsi mina enam jebida meili teel mingi faking suppordiga.

Vaatan veel üle mõned toad.

virukunn
19.02.13, 15:56
Tavaline goalwin on suht ok, aga cashoudid tulevad vahel ikka sitaks kaua. Viimased 2 tulid mul üle 2 nädala.

ropka11
19.02.13, 19:09
Tavaline goalwin on suht ok, aga cashoudid tulevad vahel ikka sitaks kaua. Viimased 2 tulid mul üle 2 nädala.
Nii on.
Ma tegin lõpus nii, et ootasin nädala ära ja siis saatsin kirja-miks nii kaua läheb.
Iga kord tuli sama päev või järgmine oleneb mis kellaajal väljamakse tegin raha kohale.

Potsataja
19.02.13, 22:12
Lol @ kinnisvaraarendaja ja ehitaja jutt

http://www.tv3play.ee/play/299666

http://www.kodusaade.ee/28-vaata-oru-kodu-elamurajoon.html

Läheme nüüd ajas mõned aastad tagasi. :p

Junken
19.02.13, 22:43
E:dafuq, 2 posti kadusid kuskile ära
E2: irw eelmis elehe peal olid postid hoopis, fking ptsis omadega juba

VisaHing
20.02.13, 09:50
Irf '' Kõige rohkem kahju on mul enda X5-st, mille pidin maha müüma. Krt umbe hea elu oli buumi ajal, nüüd laku ülemuste perset terve päev''

--

Kuna praegu natuke aktuaalne endal tööotsing välismaale, sai täidetud infokogumiseks mingi standardankeet ( nimi, elukoht, telf number ). Siis märkasin, et juba küsitakse raha ( tegu siis green card ameerikasse teemaga ). Viskasin ankeedi kinni ja ei viitsind rohkem asjasse süveneda.

10 minuti pärast lendas kõne peale tugeva aktsendiga inglis.k. kõnelevalt tegelaselt. Räägiti siis pikalt,laialt ja küsiti küsimusi. Ma ütlesin, et ma ei kavatse Teile elusees mingit pappi kanda. Järgmine laks oli, et '' I have good new for you Kaspar, I filled your application and you meet the requirments, your very young and its very good oppertunity for you to come to USA. '' Vaikselt kelmitati mind krediitkaardi andmeid avaldama. Ütlesin mingid lambikad 5 numbrit mis pähe tulid ja viskasin kõne ära. 15 minuti pärast helistati uuesti ja öeldi, et me vajame exp. date-i ka. Ütlesin, et ma tean et see on scam, et milleks Te näete vaeva üldse. Siis jooksis vennal kokku ja ütles, et please hold. Helistas tagasi veel tugevama aktsendiga naisterahvas.
Ma ütlesin, et ma ei soovi avaldada oma krediitkaardi andmeid, vastu kõlas, et aga meil on need juba olemas. Ma ütlesin, et mis valemiga need saavad Teil olla, kuna mul polegi krediitkaarti :D. Ütlesin, et googeldage ise USAFIS ja näete, et scam. Pandi toru ära ja enam pole helistatud.

Iga vastuse peale kõlas Simpsonitest Burnsi stiilis Excceleent. :D

Cool story bro.

Poke
20.02.13, 17:20
kiire küsimus
mida saan kasutada paypalis etc oma aadressi kinnitamiseks, nad küsisid "utility billi" , aga mul ei ole oma elamist ja ei maksa üüri etc.
mis seal veel kõlbaks?

Pudgehook
20.02.13, 17:21
mine panka ja lase neil kontoväljavõte printida

Poke
20.02.13, 17:25
mine panka ja lase neil kontoväljavõte printida
mis ma selle väljaprinditud konto väljavõttega peale hakkan?

Mr_Kenny
20.02.13, 17:30
mis ma selle väljaprinditud konto väljavõttega peale hakkan?

Las seal olla aadressid ja andmed ning panga tempel. Aksepteeritakse sellist

Poke
20.02.13, 17:39
kas nt tuludeklaratsiooni too aruanne vms ei toimi?
addressid ja isikukoodid ja värgid peal.

maarios
20.02.13, 18:04
Näiteks MBs sobis enda aadressi kinnitamiseks www.eesti.ee lehelt saadud rahavastikuregistri andmete väljavõte.
Äkki ka paypalis läheb see läbi.
Minuarust see kõige lihtsam.

nikitheone
20.02.13, 18:08
Näiteks MBs sobis enda aadressi kinnitamiseks www.eesti.ee lehelt saadud rahavastikuregistri andmete väljavõte.
Äkki ka paypalis läheb see läbi.
Minuarust see kõige lihtsam.
wut, mul ei sobinud mbs see. paypalis ei sobinud ka see. sain mingi vana arve tele2lt

Pudgehook
20.02.13, 18:10
mul tuleb meelde,et kõige naljakam asi,mis ma olen saatnud(kui full tilt uuesti avati) oli arsti saatekiri.Tempel,kuupäev ja isikukood olid peal ja läks läbi.

JohnnyDolce
20.02.13, 18:14
Keegi 530$ turniiripiletit the whale-ile ei taha osta mingi hea diili eest? 450 eest näiteks. Ise ei julge coinflippida ja välja regada ka ei saa. Mu konto 888-s saad ka endale kui tahad. :P

(Loodan, et ei ole reeglite rikkumine - pigem arutelu pärast postitan. Et ise teaks, mida siis peale hakata.)

Vandalar
20.02.13, 18:29
Tegelt see peaks reeglite rikkumine isegi olema.

mait47
20.02.13, 20:15
Vaatasin sharkscope leaderboard ja chucknorrisq 4. kohal selle aasta arvestuses. Solid 80k+ profit ja lisaks SNE rakeback.

(inb4 kas 7-seid biidib)

andu_andu
20.02.13, 20:22
muruntau raha :P

mait47
20.02.13, 20:25
muruntau raha :P
Peaks vist elektrihinna tõusu üle elama.

millal 1000$ regulariks?

wp & gogogo

inward
20.02.13, 21:50
Keegi Ladies Nightile täna ?

Junken
20.02.13, 21:59
Päeva pärl Tartu Olys. Herol flopiks 850 stack, Freezeout turnal. Villane betib 500, Hero Announceb reisi! 800!! Diiler: " nii vähe ei saa reisida" Hero: " ma lähen siis allin" saab busto... Hero on närviline ja ei suuda uskuda et busto.. mille peale küsib...: " kus siin rebuy-d teha saab?"

Strawberry
21.02.13, 09:00
Päeva pärl Tartu Olys. Herol flopiks 850 stack, Freezeout turnal. Villane betib 500, Hero Announceb reisi! 800!! Diiler: " nii vähe ei saa reisida" Hero: " ma lähen siis allin" saab busto... Hero on närviline ja ei suuda uskuda et busto.. mille peale küsib...: " kus siin rebuy-d teha saab?"

Where's the funny ?

lont
21.02.13, 10:35
teeme algajate üle nalja?

Junken
21.02.13, 11:27
aga muidugi

WeThePeople
21.02.13, 18:10
keegi tennist mängib harrastaja tasemel? oleks mõned küsimused hindade ja treenimis/õppimisvõimaluste kohta.

karupoeg
21.02.13, 18:36
ja. omal ajal päris hea käpp

edit: wethepeople-le

karupoeg
21.02.13, 18:37
tho paljud treenerid minu tutvusringkonnas harrastavad ka pokkerit nii et ma üldse ei imestaks kui mõni tlna treener ka siin foorumis :P

Rage
22.02.13, 08:43
keegi tennist mängib harrastaja tasemel? oleks mõned küsimused hindade ja treenimis/õppimisvõimaluste kohta.
Mul sõber eratreener, Nõmme klubis annab treeninguid.

VisaHing
22.02.13, 10:54
Hahah. Ma ei tea, mis mõnel vennal peas toimub, et hakkab sellist pornot tootma. Iga detaili külge on M-i märk ka külge poogitud. Isegi päris M-pakett bmw-l pole neid vist nii palju küljes kui sellel BMW-l. Stange, neerud, kapott, veljed, pagass jne.
Stange lisa on maasikas tordil xD
http://www.auto24.ee/used/1068771
http://img7.auto24.ee/auto24/560/991/29104991.jpg

virukunn
22.02.13, 10:59
Venelaste värk ju. Kui ei ole kulda ja karda ja m märke ja 750i märke täis (kuigi tegelt on 730), siis ei ole auto.

inward
22.02.13, 11:15
Solid 7 seeria buumer on ära rikutud lihtsalt.

K2okfor_Mey
22.02.13, 11:16
Hahah. Ma ei tea, mis mõnel vennal peas toimub, et hakkab sellist pornot tootma. Iga detaili külge on M-i märk ka külge poogitud. Isegi päris M-pakett bmw-l pole neid vist nii palju küljes kui sellel BMW-l. Stange, neerud, kapott, veljed, pagass jne.
Stange lisa on maasikas tordil xD
http://www.auto24.ee/used/1068771
http://img7.auto24.ee/auto24/560/991/29104991.jpg

Eks ta ise yks suur M on :D

qbj0hn
22.02.13, 11:22
See 750i taga on küll solid huumor, auto ise 3.0 ja disla.

mikk2468
22.02.13, 13:57
ROFL, armatuuri peal bumer on kõige ägedam.

jasssass
22.02.13, 14:22
Vbl inimene leveldab selle bemmiga, Ülimalt maitsekas koletuuning pilkavate pilkude püüdmiseks. Üks iluviga on muidugi: Suur plekist moosiriiul on puudu taga, siis oleks komplekt täiuslik.
põhjavalgustus ka obv

qbj0hn
22.02.13, 14:30
Selliseid rollnokkasid jagub lademetes tegelikult kes müüks oma ema ka maha, et see osta.

timz0333
22.02.13, 14:33
Vbl inimene leveldab selle bemmiga, Ülimalt maitsekas koletuuning pilkavate pilkude püüdmiseks. Üks iluviga on muidugi: Suur plekist moosiriiul on puudu taga, siis oleks komplekt täiuslik.
põhjavalgustus ka obv

Eestlane sellist masinat ei rüveta ja pm see mis on võimalik ainult Venemaal on ülekantud tähenduses võimalik ka siiski meil :/

pastilaa
22.02.13, 14:37
kogu bemmi brändi maine on eestis üks kontingent nii ära rüvetanud, et seda ei annagi enam rüvetada...

redddman10
22.02.13, 15:19
kogu bemmi brändi maine on eestis üks kontingent nii ära rüvetanud, et seda ei annagi enam rüvetada...

woord

leits
22.02.13, 15:27
Normaalne "tuuning"

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/21706_10151520569787704_1209149105_n.jpg

Mingi 3st autost 1 vist :D

harryahven
22.02.13, 15:39
x12 lol

alaska
22.02.13, 16:05
kogu bemmi brändi maine on eestis üks kontingent nii ära rüvetanud, et seda ei annagi enam rüvetada...

Ajakirjandus?

joker
22.02.13, 17:41
keegi League ei taha mängida ? sain pisiku külge, lvl 17 eu westis läheme teeme mängu

inward
22.02.13, 17:43
keegi League ei taha mängida ? sain pisiku külge, lvl 17 eu westis läheme teeme mängu

LOL mõtled ?

joker
22.02.13, 17:43
just

inward
22.02.13, 17:54
Pagan mul main kasutaja tehtud Nordic & East. Regiooni saab vahetada, aga kasutajat mitte. Need kuradi poolakad ajavad küll vahepeal tilti.

joker
22.02.13, 17:54
mul eastis lvl 30 kasutaja saame ranked teha ?

joker
22.02.13, 18:08
kõik voivad sisse hüpata mängime koos eu nordic east või west

Platinum
22.02.13, 19:32
http://www.thedailyshow.com/watch/tue-february-19-2013/how-i-meteored-your-motherland

nädala huumor!!!

Vandalar
22.02.13, 19:46
Lehmad ajasid muigama natuke, aga üldiselt üsna labane oli.

Vandalar
22.02.13, 20:01
Ma tunnen ausaltütelda 15 min levelite pikkusega turniiridest puudust- nii paljud mikro turnad starsis on 5 mindised turnad. Võiks sellist deepimat turnat ka olla mikros. Korraliku struktuuriga 15-20 min levelid ning freezeout, starting stack võiks 5K-10K olla ja oleks ilus.
Mis selle BMA,BMX-ga on ja kellega ta rääkis?

supernova66666
22.02.13, 20:05
???
15 min level turnasi starsis on küllalt. 5 mindiseid ehk turbosi palju vähem ju

Vandalar
22.02.13, 20:10
Äkki mul mingi filter peal, checkin järgi. Vot ei tea, vähemalt nende taalaste turnade seas paistavad enamus turbod olema.

supernova66666
22.02.13, 20:14
Taalastel ehk tõesti, kurat sa oled 2008.aastast liige peaks juba starsi filtreid jagama küll

Vandalar
22.02.13, 20:33
Jagangi :), sealt kõik ok ja lihtsalt taalaste turnade eripära siis.

Junken
22.02.13, 20:40
kuradi m2ngud LOL ja WOW ajavad tilti juba, ei tea millal krdi ROFL ja LMAO veel tulevad

Potsataja
22.02.13, 20:50
Ma loodan, et varsti tulevad mängud, kus kõik emotsioonid ja tunded on nagu irl ja tasuta. Lihtsalt niipea, kui loobud valutundest loobud ka kõigist positiivsetest emotsioonidest ja ühe säilitamiseks ning teistest loobumiseks pead räige pappi välja käima.

joker
22.02.13, 22:05
EU EAST LEAGUE OF LEGENDS, TULGE MÄNGIME ÜHE MÄNGU

IsandJoberst
22.02.13, 22:35
Kellegil DC kontot jagada sümboolse tasu eest? Tõmbaks mõned videod alla.
PM!

inward
23.02.13, 00:05
Päris närvi ajab kui kutsud palju naisi ja nad hakkavad omavahel kisklema. Tra küll naised....ise veel piltilusad, tra mis iseloomud.

karupoeg
23.02.13, 00:07
pics? vids?

tänud!

e: vähemalt preilidest endist.

Vandalar
23.02.13, 00:10
Ei taha pealetükkiv ega liiga stereotüüpne olla ega midagi, kuid pics or it didn't happen.

q_q
23.02.13, 00:11
mõttetu inwardilt küsida pilte, mõttetu pussy ta

igakord vastus "ää äkki kellegi õde"

keda kotib

inward
23.02.13, 00:24
mõttetu inwardilt küsida pilte, mõttetu pussy ta

igakord vastus "ää äkki kellegi õde"

keda kotib

See on Eesti jah, ma hakkan 7 naise pilte üles laadima.

Vandalar
23.02.13, 00:31
7!!!

karupoeg
23.02.13, 00:31
piisab ühest imo.

muidu arvame, et ei olegi naisi ja sa mõtled kõik välja.

:(

mikk2468
23.02.13, 00:34
Ülesanne 1. Täita lüngad

Spewmonkey
23.02.13, 00:35
Päris närvi ajab kui kutsud palju naisi ja nad hakkavad omavahel kisklema. Tra küll naised....ise veel piltilusad, tra mis iseloomud.

http://media.247sports.com/Uploads/Boards/543/51543/130906.jpg

karupoeg
23.02.13, 00:41
mul ka neli preilit elutoas bodyshotte tegemas. Nad purjus ka ja siis nad sellised imelikud ja lohakad. Mõtlesin, et tulen parem foorumisse

lenC
23.02.13, 01:05
issand kui pointy elbow, 5.5/10

karupoeg
23.02.13, 01:08
confirmin, et ei ole mu õde.

next please

IamAllin
23.02.13, 01:08
issand kui pointy elbow, 5.5/10

:D

Vandalar
23.02.13, 01:15
Müts on peas, siis on oma. Teised alles joovad ja koguvad julgust, et pildile jääda?

q_q
23.02.13, 01:18
ma ei saa ka aru mis värk on

väga aeglane internet, et nii kaua uploadib pilte?

lenC
23.02.13, 01:21
"Õdesid-vendi on?"
"Ei."
*snaps picture*

nüüd ma rootin seda, et inward leiab foorumist omale eskimo brotheri

q_q
23.02.13, 01:22
nkn mingi catfight käib vist nagu ma aru saan

inward pakugi välja et paned kõigi pildid foorumisse siis me ütleme kes kõige ilusam ja pole vaja fightida enam

lenC
23.02.13, 01:23
homsest kutsume teda inwar-iks

she took the d

Vandalar
23.02.13, 01:42
Tundub, et täna rohkem pilte ei tule... võib pillid kotti panna ja põhku pugeda.

Spewmonkey
23.02.13, 01:45
"Õdesid-vendi on?"
"Ei."
*snaps picture*

nüüd ma rootin seda, et inward leiab foorumist omale eskimo brotheri

Vaevalt see foorumi live-reportaazh väga lähemale kellegi eskimo brotheriks saamisele viib :(.

inward
23.02.13, 02:18
Enam naised ei vaidle. Tõmbasid kokatriibud ära ja parimad sõbrad. Tra naised.

karupoeg
23.02.13, 02:20
Enam naised ei vaidle. Tõmbasid kokatriibud ära ja parimad sõbrad. Tra naised.

vt post 645 ja 651.

ty ja gl!

inward
23.02.13, 02:22
http://www.youtube.com/watch?v=O3ANIecUKn4

supernova66666
23.02.13, 02:35
mul ka neli preilit elutoas bodyshotte tegemas. Nad purjus ka ja siis nad sellised imelikud ja lohakad. Mõtlesin, et tulen parem foorumisse

+1

inward
23.02.13, 02:58
Mida te seletate siin ? Maakiviga löön pea lõhki.

p0l1
23.02.13, 03:02
http://www.youtube.com/watch?v=gPUqLi6MaFc

mikk2468
23.02.13, 03:03
Foorumimängu idee tuli, nimeks Potsataja. Vaja kanget alkoholi ja algteemat. Järgmine päev läheb teema kustutamisele. Ainukesed reeglid on, et kaine peaga postitada ei tohi ja autoga uue napsi järgi minna ei või.

karupoeg
23.02.13, 03:39
Foorumimängu idee tuli, nimeks Potsataja. Vaja kanget alkoholi ja algteemat. Järgmine päev läheb teema kustutamisele. Ainukesed reeglid on, et kaine peaga postitada ei tohi ja autoga uue napsi järgi minna ei või.

teema: poliitika

võitja selgitamine: võidab see, kelle arvamusega mängu lõpus kõik nõus on.

=

win

inward
23.02.13, 03:59
No täiesti uskumatu mingi kokkis eided hakkavad üksteisega kaklema. Mõtlesin, et selline pull jäi lasteaida. Ei ole ma elu jooksul sellist sitta näinud, et pean sõna otseses mõttes mingid naised lifti, kratist pinni viskama. Naised nutavad liftis, no tra küll.....

karupoeg
23.02.13, 04:01
thanks for update

and

pics please

inward
23.02.13, 04:04
Räägin ausalt, sellist õhtu kulminatsiooni poleks oodanud. Müstika, kuidas need naised nii ära kammivad ? Ühel naisel oli kaal käes :D

BuildUp
23.02.13, 04:25
Ma arvan, et need naised on rahuldamata ja see kallis sõber on sinu tegemata töö.

Spewmonkey
23.02.13, 04:30
Ma arvan, et need naised on rahuldamata ja see kallis sõber on sinu tegemata töö.

http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2012/189/a/a/oh_snap__homestuck__by_evant1017-d56f7rx.png

lissavassa
23.02.13, 06:46
Enam naised ei vaidle. Tõmbasid kokatriibud ära ja parimad sõbrad. Tra naised.

Kipun arvama, et need sõnad lauses koos ei ole õige, ning tegu pigem lohakatega. :heart:

ninasarvik
23.02.13, 09:33
Foorumimängu idee tuli, nimeks Potsataja. Vaja kanget alkoholi ja algteemat. Järgmine päev läheb teema kustutamisele. Ainukesed reeglid on, et kaine peaga postitada ei tohi ja autoga uue napsi järgi minna ei või.


Ma küll natuke potsatajat mänginud täna aga veel üks foorumimäng erplander, vaja salatit ja delfit.

Codecci
23.02.13, 11:24
http://www.upload.ee/image/3094159/2013-02-23_01.48.50.jpg
toas ei kanta mytsi nahui

nikitheone
23.02.13, 11:26
see mu õde!

pokkerisheriff
23.02.13, 11:51
...

TaistoJ
23.02.13, 12:06
mis arvate, kui suur on tõenäosus, et inbrag pani eelmisele lehele "juhuslikult" kõige ilusama tüdruku pildi lootuses, et me kõik arvame et ülejäänud olid vähemalt samasuguse kui mitte parema välimusega? (ma ei vaidlegi, päris lindseyvonn on see tüdruk selle nurga alt)

ei mis seal salata, meeletut kadedust tekitavad inimesed, kes kirjutavad foorumisse stiilis:
a) "mulle anti öösel tänaval peksa. muide, ma olen selline mees, kes on see kuu 100k teenimise graafikus."
b) "reedeõhtused hängimised on paras peavalu. muide, ma olen selline mees, et hängin siin praegu 7 naisega."

kujutan ette kuidas nende feimi- ja rispektiranking tõuseb mitte ainult minu vaid ka kõigi ülejäänud heal juhul paarikümne sendilaudade noliferi silmis, kes siin foorumis reede öösel ja laupäeva hommikul istuvad. high five, inbrag! kui kunagi jõuan nii kaugele, et kahe naisega reede õhtul korraga hängi panen ja siis login ennast siia foorumisse ja PM-in sulle nõuannete küsimiseks.
Tõenäosus standard 99% imo.

Olen sinuga, nagu alati, täiesti 99% nõus.

TaistoJ
23.02.13, 12:23
Kättemaks Venemaa moodi?
http://www.facebook.com/photo.php?v=517323048310680&set=vb.479758035400515&type=2&theater

Keegi kes aru saab, võiks aimu anda, mille eest?

nikitheone
23.02.13, 12:28
narkot müüvad

inward
23.02.13, 12:33
Nojaah siis, päris liiale sai mindud eile. Ei tasu tähele panna kui jutt hakkab vaikselt ära kiskuma. Siis on selge, et inward on jokkis.

Kotkas1000
23.02.13, 13:26
Minu meelest üsna vale rääkida üksikasjalikult, mis teete seal (tõmbade kokki, kaklevad jne), ning siis panna ülesse selle plika pilt. Eesti on nii väike, et selline mõtlematu tegevus võib kellegile palju pahandust kaasa tuua.

Romka
23.02.13, 13:39
Minu meelest üsna vale rääkida üksikasjalikult, mis teete seal (tõmbade kokki, kaklevad jne), ning siis panna ülesse selle plika pilt. Eesti on nii väike, et selline mõtlematu tegevus võib kellegile palju pahandust kaasa tuua.

+miljon

lenC
23.02.13, 13:44
Minu meelest üsna vale rääkida üksikasjalikult, mis teete seal (tõmbade kokki, kaklevad jne), ning siis panna ülesse selle plika pilt. Eesti on nii väike, et selline mõtlematu tegevus võib kellegile palju pahandust kaasa tuua.


+miljon
kuulge mõelge foorumi peale ka vahel

qbj0hn
23.02.13, 13:57
Sheriffi postitused suht head viimasel ajal imo, +1

harryahven
23.02.13, 13:59
kuulge mõelge foorumi peale ka vahel

ongi, moar triibu tõmbamise ja tuti pesemise jutte + pilte plz

Potsataja
23.02.13, 14:09
Inwardil ja naistel vedas ikka räigelt, et K-komando foorumis kirja pandu põhjal selle aasta suurimat narkohaarangut ei teinud seal korteris. :p

viki
23.02.13, 14:34
Togo mees sai suusatamises 17minutiga ringiga.Päris huvitav oli tema suusatamist vaadata.

Fabulous
23.02.13, 14:51
Keegi teab, millest Trepp'is müüdav Jedirüütli shot koosneb?

karupoeg
23.02.13, 14:54
Keegi teab, millest Trepp'is müüdav Jedirüütli shot koosneb?

http://www.shot.ee/downloads/joogikaart.pdf

Fabulous
23.02.13, 14:57
Ma vaatasin ise ka enne seda, aga ma ei tea kui usaldusväärseks seda pidada saab. Nii palju kui ma lives olen vaadanud kuidas seda shotti tehakse siis läheb sellele ka kohvikoor/piim juurde ja seda joogikaardi peal kirjas ei ole.

supernova66666
23.02.13, 15:08
any updates about wowans???

ebast
23.02.13, 15:48
Kättemaks Venemaa moodi?
http://www.facebook.com/photo.php?v=517323048310680&set=vb.479758035400515&type=2&theater

Keegi kes aru saab, võiks aimu anda, mille eest?

Ma üldse ei imestaks kui nendest supermannidest seal 70% on ise tarbijad. Tavaline venemaa, keegi ei saa aru miks mida kellega kuhu kelle suhu

Potsataja
23.02.13, 15:52
Irl kipub tõesti nii olema, et ühel või teisel moel sama patused on need kõige kõvemad kividega loopijad.

q_q
23.02.13, 20:28
varsti hakkab eesti laul, fuck yeah

loodame, et getut ka näeb :D

harryahven
23.02.13, 20:30
ta ei osale ju

q_q
23.02.13, 20:31
kle ma tean, et ta ei osale (tal oli operatsioon)

aga ta nii suur staar, et tihti näeb teda ikkagi

Vandalar
23.02.13, 20:32
Täna mõni pilt ka kukub võib päeva kordaläinuks lugeda. Pokkeriprode bangbus- hüpake peale!

harryahven
23.02.13, 20:37
kle ma tean, et ta ei osale (tal oli operatsioon)

aga ta nii suur staar, et tihti näeb teda ikkagi

my bad :)

Mr_Kenny
23.02.13, 20:53
Fingers crossed!

Maxi
23.02.13, 21:17
Okei, ma ei pea enam vastu. Kogu see Getteri teema on lihtsalt üks suur level eks?


lol, BM siin, inb4 ban

K2okfor_Mey
23.02.13, 21:24
LOL mis siin level ei ole... lisaks laup õhtu!

q_q
23.02.13, 21:32
getterrrrrr

harryahven
23.02.13, 21:33
lol

IamAllin
23.02.13, 21:35
Sattusin juhuslikult seda eurovisooni vaatama ja täpselt selle koha pealt, kus Põhja-Tallinn oli lava peal ning üldiselt on mulle elevant kõrva peale astunud, aga kas see eit kuidagi väga mööda ei laula? Hääl kähises ja korises seal, oleks saanud ju mõne teise kena ja malbe häälega neiu seda osa laulma panna, või mis te arvate?

Strawberry
23.02.13, 21:36
Sattusin juhuslikutl seda eurovisooni vaatama ja täpselt selle koha pealt, kus Põhja-Tallinn oli lava peal ning üldiselt on mulle elevenat kõrva peale astunud, aga kas see eit kuidagi väga mööda ei laula? Mingi hööl kähises ja korises seal, oleks saanud ju mõne kena ja malbe häälega neiu seda osa laulma panna, või mis te arvate?

See on nende bändiliige vms. Ei saa ju outsourceda kui omal bändis laulja olemas.

IamAllin
23.02.13, 21:37
aa, no selge siis, kuigi jah...

ristijeesus
23.02.13, 21:37
And twelve points goes to IamAllin

kallekusta
23.02.13, 21:39
http://meestekas.net/wp-content/uploads/2013/02/naljukas21.jpg

IamAllin
23.02.13, 21:42
And twelve points goes to IamAllin

hääletamisega tuli kohe see meelde


http://www.youtube.com/watch?v=lXxs7NUgmUo

ok2aa
23.02.13, 22:30
toas ei kanta mytsi nahui

Lol mis särk. Otse kolhoosist

Romka
24.02.13, 00:41
http://www.upworthy.com/some-strange-things-are-happening-to-astronauts-returning-to-earth?g=3

virukunn
24.02.13, 01:23
http://www.upworthy.com/some-strange-things-are-happening-to-astronauts-returning-to-earth?g=3

Hea. Deem, seda peaks tervele maailmale näitama. Meie igapäevajamad ja põhjused, miks sõdime/energiat raiskame on nii tühised. Ideaalis langetaks kõik inimesed üks päev relvad ja igasugu vaenud, ning asuks kokku vastuseid leidma küsimustele, mis päeva lõpuks loevad.
Imelik veel, et mingit kosmoseteemat vaadates hakkan alati mõtlema et ma olen mitte keegi ja satun masekasse, et mu elu kestab heal juhul mingi 80-90 aastat ja siis mind enam pole. Kuidagi jõuab kohale mingi suurem pilt ja ei suuda leppida sellega, samas olen kohutavalt tänulik, et üldse mingi "elu" eksisteerib. Nii võib hulluks minna for real.

K2okfor_Mey
24.02.13, 02:24
Väga lähe film :D... nyyd magama :D

Romka
24.02.13, 02:48
See ka päris hull värk (feik vb? Interneti teades you never know), vana ka muidugi aga kindlasti palju pole näinud.

http://www.youtube.com/watch?v=xmEU-x2lEOk

jasssass
24.02.13, 03:23
kena planeet see Maa ikka.


http://www.youtube.com/watch?v=DBuAVqqeZJo

rahvavaenlane
24.02.13, 08:28
http://www.elu24.ee/1148348/sokivideo-getter-jaani-laks-ule-pimeduse-poolele

kuidas kommenteerid, q_q?

ristijeesus
24.02.13, 08:57
Ära irvita inimese üle. Kutt ootas terve ülekande aja Getterit ja siis selline pomm. Priidix ka omadega läbi, nagu asdais#da8usPjSaks threadis lugeda sai...

timz0333
24.02.13, 09:27
Tundub, et tuleb sisukas päev:D

JohannesJ
24.02.13, 11:29
Head vabariigi aastapäeva!

http://www.youtube.com/watch?v=0WWDflfiVuE

Päris hea party paistab olema, peaks pileteid sebima hakkama :P

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_xMfZ7-u9c8

Romka
24.02.13, 14:12
lol
http://forumserver.twoplustwo.com/61/mtt-community/absoutely-epic-chat-trying-make-deal-7-handed-million-1301631/

VisaHing
24.02.13, 15:26
lol
http://forumserver.twoplustwo.com/61/mtt-community/absoutely-epic-chat-trying-make-deal-7-handed-million-1301631/

Hahaha.. Meenutab natuke seda aega kui toimus see 215$ aastapäeva turna. Üks vend hakkas ka seal kauplema kuigi 500k$ ( vist? ) oli vist garanteeritud juba talle. Lõppkokkuvõttes jäi siis muidugi kõigest ilma, kuna oli underaged.

Carsandi: i want 228K
Carsandi: you accept giving me more? im a professional player
Carsandi: okk i agree 218K and the others players give timmy what he wants

Mõnus lmao :P

qbj0hn
24.02.13, 15:35
Kui jagatakse nii, miks mitte.
Ise huiasin ka viimaselt hitilt 400$ mõlemalt mängijalt. Nagu maast leitud raha.

VisaHing
24.02.13, 15:42
Loll küsimus vb, aga mis klaaspro-st saanud on?

qbj0hn
24.02.13, 15:42
Sõjaväes.

alaska
24.02.13, 16:11
Kaitseväes.

vapsik
24.02.13, 16:18
Eesti Kaitseväes.

ristijeesus
24.02.13, 16:25
Lollide küsimuste jaoks on küll eraldi koht, aga miks on kaitseväel sõjaväepolitsei?

Romka
24.02.13, 16:33
Lollide küsimuste jaoks on küll eraldi koht, aga miks on kaitseväel sõjaväepolitsei?

Tegelt see googeldamine ei ole ju nii raske?
http://et.wikipedia.org/wiki/S%C3%B5jav%C3%A4epolitsei

ristijeesus
24.02.13, 16:42
[ ] Said küsimuse poindile pihta.

ranka
24.02.13, 18:27
Lollide küsimuste jaoks on küll eraldi koht, aga miks on kaitseväel sõjaväepolitsei?

Kas mitte sõjaväepolitsei ülesanne ei ole tagada korda sõja ajal?

VisaHing
24.02.13, 19:03
nonii stars, võtaks oma 1 time välja siit final-tablest.

timz0333
24.02.13, 19:05
nonii stars, võtaks oma 1 time välja siit final-tablest.

Kuskohas?

VisaHing
24.02.13, 19:13
Kuskohas?

Juba läbi.
5.10$ hyper-turbo. Blindsin peaaegu surnuks end finaal-tables. Riismeid said 77 vs QQ sisse aetud ja 5. koht 370$ .

Strawberry
24.02.13, 19:13
[ ] Said küsimuse poindile pihta.


Tegelt see googeldamine ei ole ju nii raske?
http://et.wikipedia.org/wiki/S%C3%B5jav%C3%A4epolitsei


Eesti kaitseväes on SP kaitseväe keskalluvusega struktuuriüksus, mille ülesannete hulka kuuluvad: distsipliinijärelevalve teostamine, liiklusjärelevalve teostamine, liikluse reguleerimine, õigusrikkumiste menetlemine oma pädevuse piires ning erinevad kaitsejõudude tegevusega seotud julgeolekuülesanded.

Millest sa aru ei saa ristijeesus ?

viki
24.02.13, 19:17
Ma ka ei saa aru miks kaitseväel on sõjaväepolitsei mitte kaitseväepolitsei.

q_q
24.02.13, 19:18
kellegil on pilte et mis kleidiga getter presidendi vastuvõtule läks?

qbj0hn
24.02.13, 19:18
SP väljaõpe oli päris huvitav old kaitseväes, aga sinna lükati aint need tavaliselt kes NAKi ei läinud või slangid.

Pumper
24.02.13, 19:18
Millest sa aru ei saa ristijeesus ?

Alguses toonitatakse, et on kaitsevägi ja siis järsku on selle all sõjaväe politsei?

Nozzu
24.02.13, 19:20
Mhh, Ristijeesususe point oli selles, et meil on miskipärast KAITSEvägi aga SÕJAväe politsei.
E: mobla peal võtab kirjuitamine liiga kaua aega.

timz0333
24.02.13, 19:26
kellegil on pilte et mis kleidiga getter presidendi vastuvõtule läks?

http://harajukustyle012.com/wp-content/uploads/2012/01/Gothic-dress.jpg

Strawberry
24.02.13, 19:53
Ma ka ei saa aru miks kaitseväel on sõjaväepolitsei mitte kaitseväepolitsei.

Sest Kaitsevägi ei ole ainus relvajõudude üksus Eestis. Sõjaväepolitsei ei tegele ainult Kaitseväega eksklusiivselt.

jrgn hell
24.02.13, 20:50
Sest Kaitsevägi ei ole ainus relvajõudude üksus Eestis. Sõjaväepolitsei ei tegele ainult Kaitseväega eksklusiivselt.

Su tõsisuse overkill selle küsimuse kallal on liiga hea huumor ja ma sõnastan küsimuse ümber, kuigi see formaalsus ja tähenärimine nagunii kedagi ei koti.

Kui Eestil puudb sõjavägi, miks on vaja SP-d? JA seleta see teiste relvajõudude asi ka ära.

Strawberry
24.02.13, 22:45
Su tõsisuse overkill selle küsimuse kallal on liiga hea huumor ja ma sõnastan küsimuse ümber, kuigi see formaalsus ja tähenärimine nagunii kedagi ei koti.

Kui Eestil puudb sõjavägi, miks on vaja SP-d? JA seleta see teiste relvajõudude asi ka ära.

Sõjaväepolitsei tegeleb ka välisriikide üksustega, kes Eestis viibivad (ntx NATO sõdurid/muidu spetsialistid, kes on külas/õppustel/tööl). Lisaks on sõjaväepolitseil tööülesandeid, mis otseselt ei ole Kaitseväega seotud.

inward
24.02.13, 23:26
Romeo sa oled selle foorumi oraakel ja isa!

vonkartoffel
25.02.13, 02:31
Oscarite striimi keegi?