PDA

View Full Version : Lock Poker [Revolution Network]



rollkopter
03.02.13, 20:32
Ise alustasin detsembris seal grindimist.
Softiga juba ära harjunud.

2+2st on silma jäänud, et cashoutimisega esineb probleeme, ise pole cashoutinud veel, vaid selle asemel üles liikunud.

Veel inimesi, kes seal grindimas?

:heart::spade::club::diamond:

Mr_Kenny
03.02.13, 20:41
Eelmine aasta veits mängisin, cashout võttis üle kuu aega HTdes fishine aga action halb ja rematch nuppu polnud.

ranka
03.02.13, 20:45
Lõpeta seal mängimine. Isegi MB ja NETELLERi cashoudid võtavad aega 30-60 päeva, rääkimata USA mängijate rahadest.

camu
03.02.13, 21:11
Täpsemalt http://pokerfuse.com/news/poker-room-news/revolution-poker-network-remain-industrys-slowest-cashouts-29-01/

robert
04.02.13, 12:12
Merges võeti rakeback maha ja seis jumala mõttetu, ma usun, et revolution tõmbab ka varsti järgi, kuna ameeriklastel on se nüüd ainuke lehekülg kus on reaalselt mingi rakeback. Mina arvan ka, et kao sealt kiiresti ära, isiklikult olen ma Carbonis jumala hädas(üldse ei meeldi enam) ja Carbon on ju suurem kui Lock. Ei ole seal vastaseid, ei saa raha välja ja igasugu VIP programmid suht mõttetud, kuna kuskile kõrgele nagunii ei saa, sest pole ju kelle vastu hirmsalt grindida. Vähemalt rahalaudadega küll midagi ilusat ei ole, vb SNG teema parem.

rollkopter
04.02.13, 21:29
kurat, neid vastuseid ma kartsin ka, peab siis cahouti proovima ja mujale kolima. rb on mul atm nii solid ja lauad veel softimad aga raha ära ka matta ei taha.

robert
04.02.13, 22:18
Ma kursis ei ole, aga hetkel vist ei ole kuskilt tulnud uudist, et nad RB ära kaotaksid ja kui sa rahul oled siis lase aga rõõmsalt. NL4 ,NL10 laudades saad actionit küll, aga sealt edasi ma küll ei näe mõtet enam. Samas jälle micros juba päeval ja hommikul on lauad nii tühjad.

camu
04.02.13, 23:20
Ma kursis ei ole, aga hetkel vist ei ole kuskilt tulnud uudist, et nad RB ära kaotaksid ja kui sa rahul oled siis lase aga rõõmsalt. NL4 ,NL10 laudades saad actionit küll, aga sealt edasi ma küll ei näe mõtet enam. Samas jälle micros juba päeval ja hommikul on lauad nii tühjad.
Kui cashoutid ilmatuma aja võtavad ja võrk ebakindel, siis rb on viimane probleem, mille pärast muretseda.

ranka
05.02.13, 01:27
Kui cashoutid ilmatuma aja võtavad ja võrk ebakindel, siis rb on viimane probleem, mille pärast muretseda.

Täpselt.

Aeglased cashoudid on punane hoiatustuli. Lisaks suur rakeback. Selline kooslus on ohtlik. Kui sulle meeldib tulevikus pokkerikontol 50-60% rakeback, mis mingil hetkel võib osutuda mängurahaks, siis palun väga. Minule see ei meeldiks ja ilma 100% raha garanteeringuta ma Revolutionis ei mängiks.

PS! Play money lauad on igal pool väga fishised. Soovitan võtta oma raha välja, raiska ära ja mängi play money peale mõnes muus toas.

p0l1
05.02.13, 02:17
nl4-nl10 ja nl25 saad actionit ja 25-40 rb ka teistel saitidel, va Stars ehk (muud hüved).

Mikrolimiitide mängija jaoks ei peaks rb olema kõige olulisem.


to rollkopter:

Kui sul on finantsiliselt/emotsionaalselt seal saidil rohkem kui hobimängija nupud, siis tee kiirelt vehkat.

rollkopter
09.02.13, 12:42
tegin kõik vajalikud toimingud ära ning teen cashoudi, tänan vajaliku info eest.

nüüd vaja hakata aga uut tuba otsima (again) :)

rollkopter
04.05.13, 22:22
raha sain kuskil kuu aega tagasi kätte aga viimaste andmete kohaselt ei ole mõtet selle toaga küll tegemist teha!

aga vedas, sigh :)

jrgn hell
04.05.13, 22:52
Lucky fucker :)

http://www.flushdraw.com/news/lock-poker-malaise-deepens-as-trade-values-crash-more-p2p-restrictions-allegedly-introduced/

Väga hea kokkuvõte, kui kogu sõnasõda ei viitsi 2+2s lugeda.