PDA

View Full Version : ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : 1 [2] 3 4

karupoeg
10.02.13, 21:53
vastuväiteid ei olnud

Välja on hääletatud WowAwiAA

kes esindab KÜLA meeskonda

karupoeg
10.02.13, 21:54
Alles jäänud mängijate nimekiri

1. jmsnks69
2. lenc
3. iamallin
4. q_q
5. synfony
6. tiigrikutsu
7. kardaanirist
8. Avicii
9. timz0333
10. LuuK
11. Marcoloco
12. Maxi
13. camu
14. ranka

öiseid postitusi ootan külatargalt ja huntidelt!

teine päev algab homme, kell 12:00

on ÖÖ

karupoeg
11.02.13, 10:49
öösel killiti:

lenC, kes esindas küla meeskonda

Alles jäänud mängijate nimekiri:

1. jmsnks69
2. iamallin
3. q_q
4. synfony
5. tiigrikutsu
6. kardaanirist
7. Avicii
8. timz0333
9. LuuK
10. Marcoloco
11. Maxi
12. camu
13. ranka

Algab PÄEV

Maxi
11.02.13, 10:59
WowAwiAA ikka ei päästnud ennast kui tal võimalus veel oli, wtf. Kammin kiirelt teema läbi ja panen enda listi kirja, arvatavasti täna mind pommitama hakatakse arvestades eelmise päeva lõppu, aga mne vsjoravno

Maxi
11.02.13, 11:16
Pigem hundised:
Iamallin
Jmsnks69
marcoloco

Pigem küla:
Tiigrikutsu
Avicii

Ülejäänud unknown, aga neid kes esimest korda mängivad on lihtne hundi pähe maha lasta kogemata. Täna ma suure tõenäosusega hakkan Iamallinni hääletama

q_q
11.02.13, 11:47
sry wow

ja ma arvasin, et lenc on hunt :(

pärast kirjutan rohkem back to sleep

tiigrikutsu
11.02.13, 13:02
Lol, eile tuli sõbranna külla ja foorumimäng läks üldse meelest ära. :D

Jätan hääle Avicii peale, tundub, et hundid ei ole üldse nõus kaasa tulema sellega, järelikult tuleb ise pushida.

LuuK
11.02.13, 13:29
Üldine küsimus ka - kas selles mängus üleüldse skilli on? Kõik üritavad soulreadida aga kokkuvõttes kõik postid on: ta postid on hundised, aga siiski vist on küla. Sellist stiili kogu aeg, igas mängus, mis ma jälginud. No ise ka paremini ei oska, aga ei viitsi lampi spekuleerida ja vett sogada. Ilma KTta vist see oleks õnnemäng külale.
Muidugi on skilli.
Sama hästi võiks küsida, kas pokkeris on skilli?

Üks tähelepanek ka, camu stiil on erinev varasematest mängudest.

LuuK
11.02.13, 13:38
Kas mingit varianti ei ole, et otsinguga leida kindla kasutaja postitusi teemast?
Varem nagu oli, aga praegu ei saa hakkama..

kardaanirist
11.02.13, 13:56
Muidugi on skilli.
Sama hästi võiks küsida, kas pokkeris on skilli?

Üks tähelepanek ka, camu stiil on erinev varasematest mängudest.

panin ise sama tähele. samas ta kirjutas alguses, et ta ilmselt vähem aktiivsem vms. kuigi jah, eelmistes mängudes, kus ta on küla olnud on tema poolt rohkem arutelu tulnud. samas kohe välja hääletama ka ei taha hakata.

kardaanirist
11.02.13, 13:57
Kas mingit varianti ei ole, et otsinguga leida kindla kasutaja postitusi teemast?
Varem nagu oli, aga praegu ei saa hakkama..

vist mitte. ise olen nii vaadanud, et klikanud kasutajanimele > vaata foorumi postitusi.

Avicii
11.02.13, 13:58
Lol, eile tuli sõbranna külla ja foorumimäng läks üldse meelest ära. :D

Jätan hääle Avicii peale, tundub, et hundid ei ole üldse nõus kaasa tulema sellega, järelikult tuleb ise pushida.
eile hääletasid lenci ja nüüd täna mind, blablablabla ja bla. täiesti nonsense mängija oled
tiigrikutsu

IamAllin
11.02.13, 14:01
Pigem hundised:


Ülejäänud unknown, aga neid kes esimest korda mängivad on lihtne hundi pähe maha lasta kogemata. Täna ma suure tõenäosusega hakkan Iamallinni hääletama

sa olid varem nii normaalne :(


Lol, eile tuli sõbranna külla ja foorumimäng läks üldse meelest ära. :D

Jätan hääle Avicii peale, tundub, et hundid ei ole üldse nõus kaasa tulema sellega, järelikult tuleb ise pushida.

Avicii mingise posti põhjal, mis ta teinud on?


Muidugi on skilli.
Sama hästi võiks küsida, kas pokkeris on skilli?

Üks tähelepanek ka, camu stiil on erinev varasematest mängudest.

camu vist ütles ka, et ta seekord pisu vähem aktiivsem, aga siiski tuleks luubi all hoida.

ranka
11.02.13, 14:37
​maxi

Maxi
11.02.13, 14:53
yolo Ranka

tiigrikutsu
11.02.13, 14:56
Mis sa üritad Avicii, :D
Miks rahvas teda hääletada ei taha? Proovima peab ju.

tiigrikutsu
11.02.13, 14:57
Eile hääletasin ma ka sind, mis sa jahud. :D Lenc oli selline control-bet ainult.

ranka
11.02.13, 14:59
WowAwiAA ikka ei päästnud ennast kui tal võimalus veel oli, wtf. Kammin kiirelt teema läbi ja panen enda listi kirja, arvatavasti täna mind pommitama hakatakse arvestades eelmise päeva lõppu, aga mne vsjoravno


yolo Ranka

väga hundine post, enne õhtut muudan häält. kaitse end.

Maxi
11.02.13, 15:08
Palun, see väike karu on tõestus, et ma ei ole hunt:
http://img.pr0gramm.com/2012/12/rfbxe.gif

Miks sa ütled, et sa enne õhtut häält muudad, miks ma peaksin sel juhul ennast kaitsma? Ja siin on päris palju häid mängijaid koos, kes ilma minu nutulaulutagi oskaksid kokku panna 1+1, et kas hunt või hetero :)

marcoloco
11.02.13, 15:11
ootaks siis q_q selgitust, et miks ta iga hinna eest timz-i tahtis eile p22sta, meelitades wow-i timzi asemel maxit h22letama, ja siis backstabbides viimasel hetkel.

Kuigi

WOWI RONG SUCKS

ranka
11.02.13, 15:29
Palun, see väike karu on tõestus, et ma ei ole hunt:
http://img.pr0gramm.com/2012/12/rfbxe.gif

Miks sa ütled, et sa enne õhtut häält muudad, miks ma peaksin sel juhul ennast kaitsma? Ja siin on päris palju häid mängijaid koos, kes ilma minu nutulaulutagi oskaksid kokku panna 1+1, et kas hunt või hetero :)

Sest nii ma annan rohkem mänguruumi ja sa ei tea, mis ma teeksin. Külased on q_q ja marcoloco.

PS! See võib tunduda totter, et eile päevikus nats niisama ähkisin ja ohkisin, et võid arvata, et toon selle mängu üle, aga see ei ole tõsi.

q_q
11.02.13, 15:31
ootaks siis q_q selgitust, et miks ta iga hinna eest timz-i tahtis eile p22sta, meelitades wow-i timzi asemel maxit h22letama, ja siis backstabbides viimasel hetkel.

Kuigi

varsti solvin selle mängu ära

kõik segadus oli küla huvides

stay tuned

karupoeg
11.02.13, 15:54
votecount seisuga post nt 272:

1 Maxi (ränka)
1 Tiigrikutsu (Avicii)
1 Avicii (tiigrikutsu)

q_q
11.02.13, 15:56
nii, kõigepealt vabandused wowi ees, et mängu lühikeseks tegin viimasel hetkel. sain lõpus aru, et maxi küla seega olid valikus kolm küla ja sinu välja hääletamine külale kõige rohkem +EV, sest

1) maxi külana surm oleks meid kohe ühte punti pannud ja kumbagi meist täna pushima hakatud, mis obv külale halb

2) tõestab kohe, et lencilt 1 sitt read (arvasin ta hunt)

3) tõestab, et mu eilne ohkimine polnud, et mingi hunti päästa vaid kui ma arvan, et küla on tanki pandud siis ma proovin päästa teda no mater what

igatahes eile sai väga palju reade ja hiljem täna saab mingi listi ka teha juba

q_q
11.02.13, 16:25
mu general read on, et eile kes siin aktiivselt ronge vahetada proovisid on kõik külad. hundid pigem hoiaks tahaplaanile ja ei tõmbaks endale tähelepanu, sest siin segaduses on lihtne crucial hääl kellegile valesti panna ja jätta mulje, et püüti kaas hunti päästa. ERITI kes wowi pealt maxile tulid, sest wowi on 100% confirmed küla. seega täiesti mõttetu hundina viimasel minutil külalt külale hüpata

seega

timz0333 + külased postid üleüldse igalpool
iamallin
synfony + tuli wowi pealt
Avicii + otsis day1 aktiivselt hunte

siis niisama külased postid:

ranka
Maxi - eile viimastel minutitel külased postid

no fucking clue:
camu - pigem külased postid, samas yep teine liin kui külana olnud on. eile :25 küsis, et kelle paneme aga ei muutnud hääli. prob ei meeldind maxi rong i guess?
LuuK - ei oska praegu arvata, vähe poste
jmsnks69 - eile oli nõus lenci rongi alustama

hundid:

tiigrikutsu
Marcoloco - day 1 kehvad postid
kardaanirist - oleks obv hunt aga see wowi mõte, et miks üks paneks ühelt teisele hääle.. ikkagi hundine pigem

need on beta readid :D

Maxi
11.02.13, 16:27
Sest nii ma annan rohkem mänguruumi ja sa ei tea, mis ma teeksin. Külased on q_q ja marcoloco

Niipalju kui ma seda mängu mänginud olen, siis ennast kaitsvatest postidest pole kunagi kasu olenud. See aeg on möödas kus nii kergelt ära pääseb.
Eile hääletasin wowi puhtalt selle pealt, et Lenc oli obvious küla minu jaoks ja wowi postid soosisid tema hundiks olemist. Samuti Lenc natuke vedas wowi rongi ja minu jaoks lihtsam oli minna kaasa sellega.

Nüüd näha ka et q_q clearib mind ära.


PS! See võib tunduda totter, et eile päevikus nats niisama ähkisin ja ohkisin, et võid arvata, et toon selle mängu üle, aga see ei ole tõsi.
Kõik on chill ranka, ära muretse
http://img.pr0gramm.com/2013/02/1360526819774.jpg

marcoloco
11.02.13, 16:34
Pigem hundised:
Iamallin
Jmsnks69
marcoloco

Pigem küla:
Tiigrikutsu
Avicii

Ülejäänud unknown, aga neid kes esimest korda mängivad on lihtne hundi pähe maha lasta kogemata. Täna ma suure tõenäosusega hakkan Iamallinni hääletama

Miks sa eile arvasid, et hundid q_q ja timz, ning t2na neid enam hundiks ei loe? Mis pani sind m6lema puhul ymber m6tlema?

Maxi
11.02.13, 16:34
Marcolocoga olen ise ka nõus seega tõmban rongi käima?

chu-chu

http://www.brobible.com/files/uploads/images/Daily-Buzz/scarlet-gif.gif

Maxi
11.02.13, 16:36
Miks sa eile arvasid, et hundid q_q ja timz, ning t2na neid enam hundiks ei loe? Mis pani sind m6lema puhul ymber m6tlema?

Need readid olid tugevalt seotud wowi hundiks olemise / mitte olemisega

q_q
11.02.13, 16:40
ma vaatasin tiigrikutsu postid uuesti läbi, sec

karupoeg
11.02.13, 16:40
tahtsin küsida maxilt, et kust ta leiab selliseid pilte / gife :(.?

siis mõtlesin, et ei hakka risustama, kuid jama tuli ikka.

sorry for OT

Avicii
11.02.13, 16:42
Mis sa üritad Avicii, :D
Miks rahvas teda hääletada ei taha? Proovima peab ju.


Eile hääletasin ma ka sind, mis sa jahud. :D Lenc oli selline control-bet ainult.

Sinuga on see keiss, et ma millegipärast ei usu, et sa hunt oled, aga sa suudad niipalju jama korda saatat oma häältega ja muidu "idiootsete" postidega, et ma heameelega saaks sust lahti, no offence

q_q
11.02.13, 16:44
no täna peaks kindlalt suure EV-ga rongid tegema

nt vaatasin just, et tiiger üritas camuga koos luuki rongi tekitada. obv imo luuk ja tiiger seega koos hundid vääääga unlikely

niiet otsige sellised teooriad/ronge, millest palju reade saaks - oleks mu soovitus

marcoloco
11.02.13, 16:47
Need readid olid tugevalt seotud wowi hundiks olemise / mitte olemisega

q_q h22letas wow, kui ta oleks hunt, siis on tema huvides kyla v2lja saada. Kui ta on kyla, siis h22letas ta v2lja enda s6nul confirmed kyla. Ok, andis selgituse, aga sina clearisid ta juba enne selgitust.

timzi kohalt olen n6us, et talle oleks olnud kasulikum sinu asemel wow h22letada, samas kui timz ja q_q koost66, siis v6ibolla oli h22led v2lja arvestatud. Kuigi jah pigem nyyd ma timzi niiv2ga ei kahtlustaks.

q_q
11.02.13, 16:49
maxi, macro on täna kehv rong

hääletas eile alguses avicii ja siis timpz

eriti infot ei saa kui ta välja läheb

+ täna oluliselt külasemad postid. jääb kahtlusaluste hulka aga mitte top priority praegu

Avicii
11.02.13, 16:51
q_q h22letas wow, kui ta oleks hunt, siis on tema huvides kyla v2lja saada. Kui ta on kyla, siis h22letas ta v2lja enda s6nul confirmed kyla. Ok, andis selgituse, aga sina clearisid ta juba enne selgitust.

timzi kohalt olen n6us, et talle oleks olnud kasulikum sinu asemel wow h22letada, samas kui timz ja q_q koost66, siis v6ibolla oli h22led v2lja arvestatud. Kuigi jah pigem nyyd ma timzi niiv2ga ei kahtlustaks.
mis mind timzi puhul häirib, on see, et üritab KTd calmida iga oma postiga, et küla välja ei hääletaks, aga mulle tundub jubedalt hundine, postid on ka siiasinna..

q_q
11.02.13, 16:56
mis mind timzi puhul häirib, on see, et üritab KTd calmida iga oma postiga.

?

Jmskns69
11.02.13, 17:09
Marcolocoga olen ise ka nõus seega tõmban rongi käima?

chu-chu

http://www.brobible.com/files/uploads/images/Daily-Buzz/scarlet-gif.gif

Toetan sind kui q_q poolt clearitud küla !

Marcoloco

Avicii
11.02.13, 17:12
Kainel külaelanikul veel 2 tundi tööd rabada, et külarahval hea olla oleks ja saab koju minna.
Esimene post kohe mängu alguses ja ka esimene postitaja tiitel - Claimib esimese postiga kohe, et on küla - tho tegelt ma ei arva, et ükski hunt julgeks esimesena postitada lol

Ega siin polegi midagi lugeda. Confirmi ära, et oled hunt ja saab rongi käima tõmmata.
Ründab luugi esimest posti, ning hääletab teda, paar posti enne seda avas camu Luugi rongi

Misreadisin luuki postitust. Vaatsin, et tuleb üks kasutu küla kellel pole nädal otsa aega mängida. Hääl jääb siiski samaks hetkel.
Põjendab oma häält

Proovisin lihtsalt actionit tekitada, esimesel päeval niikuinii raske pihta saada hundile ja panin pm suvalt õli tulle.

Minu hetke hundikandidaadid oleks Imallin (kahtlane esimene post), Avicii Kuidagi duo on tekkinud qq ja Aviici vahel. qq ajab obv nii küla juttu, et raske kellegil uskuda, et ta wolf. Kui on siis perfect strat muidugi.
Rohkem actionit ITT

Kuna ei hakka märtrit mängima ja luuk sai eelmine mäng ainult ühe päeva mängida siis lasen hääle random genekast läbi ja tulemus ranka
peale seda kui mina teda esimes korda hääletasin

Kui ma häält muudan kas peab kirjutama, muudan hääle või piisab kui lihtsalt boldin kasutajanime? Karupoeg hääletan ranka sest random generaator valis tema välja.
NO WHO DA FUK HÄÄLETAB RANDON GENERAATORIGA, TÜRAMAIVÕI!!11

Hetkel kedagi ei confirmi hundinda ja pm flip anyway. Aega häält muuta piisavalt kui peaks mõni read tekkima.
nonsense post #1

Miks peaks hunt olema nii rumal, et hääletab randomit, kui saab lükata konkreetsele külale päeva viimasel hetkel kus hääled olemas?
Muudan hääle Imallinn sest hakkas protectima ennast kui sattus minu hundilisti huvirobiiti.
Enne seda oli lenc just iamallinni ka hääletanud, ja kiirelt hüppas rongile

+ random tundus aus, sel hetkel kui ei oskand kedagi välja tuua.
nonsense 2 #sabajalgevaheljametsatagasinahhui

Kui ma oleks hunt ma oleks ammu vait jäänud, Kuidas ei taha mängu clearida, kui saad teada, et ma pole hunt aga käigud on kahtlased siis need kes mind hoiavad on sedavõrd rohkem hundised:)
enne seda oli kardaanirist ka teda hääletanud postiga "kuigi kui järele mõelda, siis hunt nii ei teeks. dunno. aega on veel. äkki suudame kellegi teise vahele võtta. "
NOMAITEA, vbla ei teeks jah aga kogu sina lükked siiamaani on olnud way too imelikud.

Ei näinud, ei jälgnud nii teraselt kõigi rolle. Liin lihtsalt igavusest selline LAG. Küla jaoks ikka eriti kurb kui mind esimesel päeval välja hääletatakse.
Lenc märgib mu esimese postituse külana ja siis tulen siia ja hakkan kõigest väest tõestama, et ma olen hunt.
siin oli tal juba 4 häält ja hakkas end protectima, see argument, et lenc clearis sind ei tähenda, et sa nüüd oledki küla

Ma pigem arvan, et hundid mind ei vali praegu kandidaadiks sest neile sobib, et üks külaelanik lihtsalt liiga palju suud pruukides ennast hundiseks on lasknud märkida.
möh?

obv seda ma ei mõtlegi. Lihtsalt hundina siin mängus level ühena peale lennata tundub liiga obv et olla tõsi. Hüppan rongile muudan hääli, so what? Olen hunt passin päeva lõpuni nagu siin vaiksemad poisid ja siis buum hääl ja korras. Kui nüüd muidugi piisavalt palju külamehi hääle mulle jätab siis huntidel eriline pillerkaar ja saavad üldse üksteist hääletada ning külaliku iseloomustuse uuteks päevadeks.
peale seda kui mina postitasin"me kõik teame, et lenc on pro aga esimese posti alusel sind 100% külaks ikka ei saa panna" well, pro gameplan, huh?

Hääled viienda lehe seisuga, peaks kenasti ära confirmima, et hundil ei ole mõtet siin uluguma hakata. Arvan, et hundid hoiavad selles mängus madalat profiili.
Nii, et külamehed kuulake hetkest külaliidrit qq-i
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12301-***Libahunt-V-game-thread***-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=498508&viewfull=1#post498508
jälle mingi imelik post sinu suust

Mis siin enam vaikida kui tahetakse hundi maski pähe tõmmata, eks loodan, et külad võtavad siiski mõsituse päeha ja kolivad oma hääled siiski maha minu pealt.
#sabajalgevahel vs #tahankülakaevustvettjuua

Keegi võiks hääled veel kokku lugeda, aga hetkel kahtlased kõik kes häält ei tee ja marcoloco, kes tule alla jäädes tõmbas tahaplaanile.
marcol oli vahepeal 3 häält, tõstis uue nime jälle plaani - sellel hetkel oli tal ikka 4 häält imo

Ja veel, ega mul muud võimalust polegi kui Marcoloco sest ennast ma ei saa lasta välja hääletada kuna olen külale ilmselgelt lähipäevadel kasulikum.
Hakkab KT claimima ja proovib ennast päästa - peale tema häält oli timz 4 marco 3 ja wow ka 3

Ei tea hetke häälte seisu.

Vaadates hetkelist aktiivsust marcloco vs me siis oleksingi kasulikum, obv võtaks teise strati järgnevatel päevade, et mitte küladele käru keerata.
mingi lambi lubadus?

Ups, kirjutasin samuti samal ajal ilmselt kui karupoeg ja häältevahetamis spets muudab hääle WowAwiAA Ja põhjuseks, et hiilib nagu hunt ümber küla.
ja järgmine post hääletab wow hoopis?

Palju päeva lõpuni aega on?
#susipõleb

Kusjuures ongi jama, et 2 küla praegu tules :/
ise hääletad kedagi ja siis confirmid, et hääletad küla?

Maxi

Kahtlaselt vaikselt ringi hiilinud
enne seda panid, q_q ja wow oma hääle maxile

Pohhui pasiivsus win! võtke lihtsalt luubi alla need kes tagaplaanil on
OLED AKTIIVNE HUNT RSK VÄ?

Avicii
11.02.13, 17:14
timz0333

q_q
11.02.13, 17:14
lol

kt = külatark

karupoeg
11.02.13, 17:21
AVICII. kirjapilt võiks tunduvalt viisakam olla. imo õige koht formaalseks hoiatuseks.

Avicii
11.02.13, 17:26
AVICII. kirjapilt võiks tunduvalt viisakam olla. imo õige koht formaalseks hoiatuseks.

kas su hääl boldiga loeb ka vä? sorry :(

marcoloco
11.02.13, 17:31
mulle tundus ka veidi imelik see, et timz hakkas ennast kylatargaks claimima, samas tunnistan et eile j2i see mul m2rkamata ja avastasin selle alles t2na threadi yle lugedes. Nii et v6ibolla siiski yritas v2ljah22letamise kartuses 22riveeri mainida, kuigi natuke optimistlik, et see huntidel n2gemata j22ks.

Anyway mina pigem ei h22letaks timzi t2na, sest kui ta on hunt, siis tegelik kylatark paljastab ta t2na. Kui aga on kt, siis hundid nagunii killivad ta 2ra.

q_q
11.02.13, 17:33
Anyway mina pigem ei h22letaks timzi t2na, sest kui ta on hunt, siis tegelik kylatark paljastab ta t2na. Kui aga on kt, siis hundid nagunii killivad ta 2ra.

wat

IamAllin
11.02.13, 17:37
mu general read on, et eile kes siin aktiivselt ronge vahetada proovisid on kõik külad. hundid pigem hoiaks tahaplaanile ja ei tõmbaks endale tähelepanu, sest siin segaduses on lihtne crucial hääl kellegile valesti panna ja jätta mulje, et püüti kaas hunti päästa. ERITI kes wowi pealt maxile tulid, sest wowi on 100% confirmed küla. seega täiesti mõttetu hundina viimasel minutil külalt külale hüpata

seega

timz0333 + külased postid üleüldse igalpool
iamallin
synfony + tuli wowi pealt
Avicii + otsis day1 aktiivselt hunte

siis niisama külased postid:

ranka
Maxi - eile viimastel minutitel külased postid

no fucking clue:
camu - pigem külased postid, samas yep teine liin kui külana olnud on. eile :25 küsis, et kelle paneme aga ei muutnud hääli. prob ei meeldind maxi rong i guess?
LuuK - ei oska praegu arvata, vähe poste
jmsnks69 - eile oli nõus lenci rongi alustama

hundid:

tiigrikutsu
Marcoloco - day 1 kehvad postid
kardaanirist - oleks obv hunt aga see wowi mõte, et miks üks paneks ühelt teisele hääle.. ikkagi hundine pigem

need on beta readid :D

enamvähem meeldib su list mulle, aga pigem paneks kahtluste poolele veel timpzi ja ranka ning tiigrikutsu eemaldaksin sealt. jmsnks69 mängib väga sarnaselt eelmise mänguga ning usun, et hundina oles ta pisut tagasihoidlikum seekord. camu on samuti vaikne olnud, kas siis sellepärast, et lubas vähem postitada või ongi hunt? panen alustusks marcoloco, aga ilmselt muudan veel mitu korda.

Avicii
11.02.13, 17:37
Refreshid teemat timz juba 20 min aga midagi ei kirjuta :(

ranka
11.02.13, 17:41
Niipalju kui ma seda mängu mänginud olen, siis ennast kaitsvatest postidest pole kunagi kasu olenud. See aeg on möödas kus nii kergelt ära pääseb.
Eile hääletasin wowi puhtalt selle pealt, et Lenc oli obvious küla minu jaoks ja wowi postid soosisid tema hundiks olemist. Samuti Lenc natuke vedas wowi rongi ja minu jaoks lihtsam oli minna kaasa sellega.

Nüüd näha ka et q_q clearib mind ära.


Kõik on chill ranka, ära muretse
http://img.pr0gramm.com/2013/02/1360526819774.jpg

maxi

Miks pommitatakse üksteist küsimustega? Asi ei ole kaitsmises, ja iga elanik peaks seda teadma, et ühe kadu ei ole kadu, kui ta oskab anda head infot.

kardaanirist
11.02.13, 17:44
Anyway mina pigem ei h22letaks timzi t2na, sest kui ta on hunt, siis tegelik kylatark paljastab ta t2na. Kui aga on kt, siis hundid nagunii killivad ta 2ra.

31 544 5177461 4ru.

marcoloco
11.02.13, 17:44
wat

krt, olengi yks suur confused tegelane siin m2ngus tuleb v2lja :) see wat pani mind nyyd reegleid yle lugema - Ma sain algselt aru, et iga oo kylatarga valitud tyybi roll tuleb k6igile n2htavale (ja t2na oo ei tulnud vaid seet6ttu, et nii hundid kui kylatark valisid sama nime). Ilmselgelt j2lgisin eelmises m2ngus vaid vaidlusi mitte p2eva l6pptulemusi. sry for confusion :)

kardaanirist
11.02.13, 17:45
miks peaks külatark ta paljastama ja kes üldse ütles, et ta tema kohta järele uuris? wtf. a ise ei oska häält anda veel.

@q_q, tiigrikutsu on igas mängus lahminud ühelt inimeselt teisele ja üleüldse imelikke poste teinud. samas kui keegi tahab rongi tekitada, siis hüppan peale, sest isegi kui tegemist on külaelanikuga, siis suht kehvaga.

ranka
11.02.13, 17:46
mulle tundus ka veidi imelik see, et timz hakkas ennast kylatargaks claimima, samas tunnistan et eile j2i see mul m2rkamata ja avastasin selle alles t2na threadi yle lugedes. Nii et v6ibolla siiski yritas v2ljah22letamise kartuses 22riveeri mainida, kuigi natuke optimistlik, et see huntidel n2gemata j22ks.

Anyway mina pigem ei h22letaks timzi t2na, sest kui ta on hunt, siis tegelik kylatark paljastab ta t2na. Kui aga on kt, siis hundid nagunii killivad ta 2ra.

mulle tundub, et timpz üritas teha seda, mida ma eelmine mäng. desperate move ja miks hundid teda eile ära ei killinud eile, sest ilmselgelt claimis ta end KT-ks.

Avicii
11.02.13, 17:47
ma olen suht kindel, et tiiger on küla - aga väga pointless küla, kuid teda täna ei hääletaks

q_q
11.02.13, 17:47
tiigrikutsu

kardaanirist
11.02.13, 17:49
tiigrikutsu

ranka
11.02.13, 17:50
krt, olengi yks suur confused tegelane siin m2ngus tuleb v2lja :) see wat pani mind nyyd reegleid yle lugema - Ma sain algselt aru, et iga oo kylatarga valitud tyybi roll tuleb k6igile n2htavale (ja t2na oo ei tulnud vaid seet6ttu, et nii hundid kui kylatark valisid sama nime). Ilmselgelt j2lgisin eelmises m2ngus vaid vaidlusi mitte p2eva l6pptulemusi. sry for confusion :)

marcoloco on küla. hunt nii ei käituks.

ranka
11.02.13, 17:51
mul veel üks read. ma tean marcolocot IRL, ja ta on väga tark inimene. hundina oleks ta lugenud kõik reeglid läbi, teiseks on ta sitaks hea loogilise mõtlemisega ja külana hundi pähe teda välja hääletada on suur viga game solvingu küsimuses.

q_q
11.02.13, 17:52
ok macro küla

q_q
11.02.13, 17:52
tiiger on +ev rong täna, saame kardaani ja luuki kohta infot

Maxi
11.02.13, 17:54
Mida me tiigrikutsut välja hääletades saavutame konkreetselt?

Maxi
11.02.13, 17:56
tiigrikutsu
Fair enuff, loodame,

karupoeg
11.02.13, 17:56
Hääled seisuga post nr 300:

3tiigrikutsu (Maxi,q_q, kardaanirist)
2 Marcoloco (IamAllin, jmskns69,)
1 Maxi (ränka)
1 Avicii (tiigrikutsu)
1 Timz0333(Avicii)

päeva lõpuni orienteeruvalt 3,5h

Avicii
11.02.13, 17:58
tiiger on +ev rong täna, saame kardaani ja luuki kohta infot
Mismoodi on tiiger +ev rong kui ta küla on? fuck sake

kardaanirist
11.02.13, 18:00
Mismoodi on tiiger +ev rong kui ta küla on? fuck sake

paku keegi uus ja too põhjendus. kui on legit, siis olen nõus tiigrikutsu rongilt maha hüppama. ütlen ausalt, et mul pole hetkel õrna aimugi, kes võiks hunt olla.

q_q
11.02.13, 18:00
Mismoodi on tiiger +ev rong kui ta küla on? fuck sake

kui võtame tiiger ja ta hunt saame sitaks infot

kui macro ja ta hunt siis ei saa pmslt midagi

selles mõttes

Maxi
11.02.13, 18:06
See tiigriselga hüppamine oli natuke lamp. Ma olen temaga hunditiimis koos olnud ja imo mängis ta siis veidi teisiti. V6imalik et see on taotluslik, aga ei tea ka. Kardaani seisukohast on tiiger muidugi hea valik mahalöömiseks

timz0333
11.02.13, 18:09
Minu nimekiri oleks selline:

1. jmsnks69: Pigem hundine hoiab madalat profiili, ja paistab, et seis sobib talle.

3. iamallin: Ei oska seisukohta võtta aga pigem küla, sest nagu öeldud huntidel polnud mind vaja pushida.

4. q_q: Kaitses mind põhjendades küll ära, et postid külased aga hoiaks tal silma peal kuna tal on liidri omadused ja võib
vabalt külamehed hundikarja vedada.

5. synfony: Kuna maxi tundus hundine ja mina hakkasin tunduma rohkem külana, lükkas hääle minult ära mis peaks confirmima, et küla.

6. tiigrikutsu: Surub kõige rohkem külana tunduvat mängijat samas ise pakun pigem küla lihtsalt misreadib olukorda.


8. kardaanirist : Väga vaikne ja olukorraga rahul minu hundi listis Nr.1

9. Avicii: Postid on nii külased, et kahtlustan reverse implied oddse küla jaoks Smas ei tea kas ta oleks nii terav hunt /pigem küla/ Mind pushib ka meeletult mida hundil poleks tarvis teha.

11. LuuK: Ei oska seisukohta võtta statistika räägib tema kasuks, pigem on küla

12. Marcoloco: Vaikselt hundine

13. Maxi: qq clearis ta kui küla päästis ta eile ja kui 1 neist küla siis on mõlemad.

14. ranka: Hundina oleks eile ilmselt terve teema täis läöbustanud, külana on pohh ja ei viitsi väga mängida

15. camu: hoiab samuti tahaplaanile, mina tundusin talle külana seda rohkem tema mulle hundina.

Häält ei hakka hetkel andma.

Avicii
11.02.13, 18:09
Timz0333 enne luges pikalt teemat aga isegi ei kaitsnud ennast, see oleks parem rong

timz0333
11.02.13, 18:12
Refreshid teemat timz juba 20 min aga midagi ei kirjuta :(

Sinu confirmin külana ja rahuistuseks ütlen, et tegin nimekirja ja anlüüse. Tiigri rong ei meeldi btw.

timz0333
11.02.13, 18:14
Loodan, et varsti saad aru, et kogenematusest lihtsalt lällasin eile liialt. :) oleme ikka külamehed edasi, sellise väikse asja pärast ei saa ju kohe hunt olla?

ranka
11.02.13, 18:16
Loodan, et varsti saad aru, et kogenematusest lihtsalt lällasin eile liialt. :) oleme ikka külamehed edasi, sellise väikse asja pärast ei saa ju kohe hunt olla?

fair enough timz033

esimesel päeval, kui väga desperate hakkab end KT-na claimima. Täiesti mõttetu liigutus, ainult siis kui oled küla ja vett segada huntide ees.

Teiseks, surud pidevalt imelikke argumente.

timz0333
11.02.13, 18:17
Häälele annan õhtul.

IamAllin
11.02.13, 18:22
kardaanirist

Jmskns69
11.02.13, 18:25
Sinu confirmin külana ja rahuistuseks ütlen, et tegin nimekirja ja anlüüse. Tiigri rong ei meeldi btw.

Tegid pika ja toreda nimekirja, aga häält ei andnud ? Miks ?

camu
11.02.13, 18:25
Tegin just posti siia aga miskipärast ei läinud läbi või ei osanud nuppu vajutada.

Põhjuseid kaks, miks ma vähe postitanud olen. Ärkasin tunnike tagasi ja olen haige. Pea on paks, nina tilgub ja olek üldse kohutav. Isegi eilne viinaga ravimine ei teinud asja paremaks.

q_q uuris kuskil postis, et kas mulle ei meeldind Maxi rong. Asi polnd üldse selles, tahtsin lihtsalt rankat hääletada.

Hetkel võin öelda, et minust pole erilist kasu täna ja ilmselt ka homme. Kui kunagi olek paremaks läheb, siis üritan loomulikult aktiivselt kaasa mängida.

Hääle annan pärast ja hüppan kuhugi rongile või panen ranka jälle. Ta jõle kahtlane kuju.

Jmskns69
11.02.13, 18:26
kardaanirist

timz0333
11.02.13, 18:29
Tegid pika ja toreda nimekirja, aga häält ei andnud ? Miks ?

Mõtlen veel, kelle kaudu kasulikku infot saaks peilida.

Avicii
11.02.13, 18:29
Sinu confirmin külana ja rahuistuseks ütlen, et tegin nimekirja ja anlüüse. Tiigri rong ei meeldi btw.

Loodan, et varsti saad aru, et kogenematusest lihtsalt lällasin eile liialt. :) oleme ikka külamehed edasi, sellise väikse asja pärast ei saa ju kohe hunt olla?

Häälele annan õhtul.

ma loen ja mõtlen ikka sinu peale, okei kaitsesid ennast ja panid välja mõned nimed, aga ikkagi tundud kahtlane - see, et sa tiigrit õigustad, et mulle meeldida, ei puhasta sind minusilmis ikkagi. Endiselt minut top1 hundikandidaat

kardaanirist
11.02.13, 18:29
ei taha küll Jmskns69 vastu kohe hääletada, aga ta natukene madalat profiili hoidnud. kes libahunt IV mängu jälgis, siis nägi kuidas poste lendas vasakule ja paremale. nüüd sellised üksikud "miks? postitused.

kardaanirist
11.02.13, 18:30
aa ja eelmises mängus oli ta külaelanik. nüüd nagu postitamise pattern nats teistusugune.

Avicii
11.02.13, 18:31
ei taha küll Jmskns69 vastu kohe hääletada, aga ta natukene madalat profiili hoidnud. kes libahunt IV mängu jälgis, siis nägi kuidas poste lendas vasakule ja paremale. nüüd sellised üksikud "miks? postitused.
well, imo ei, ega ta seal ka alguses palju ei kirjutanud, ronis rongidele ja midagi oluliselt ei selgitand, smailid ka väga meeldisid, tundub kahtlane aga mitte top1

timz0333
11.02.13, 18:35
ei taha küll Jmskns69 vastu kohe hääletada, aga ta natukene madalat profiili hoidnud. kes libahunt IV mängu jälgis, siis nägi kuidas poste lendas vasakule ja paremale. nüüd sellised üksikud "miks? postitused.

Siit saaks vähemalt, suht okei readi kui täna kardaan läheb.

timz0333
11.02.13, 18:36
Ootaks jmskns69 vastuse ära ja siis annan hiljem hääle.

Jmskns69
11.02.13, 18:36
ei taha küll Jmskns69 vastu kohe hääletada, aga ta natukene madalat profiili hoidnud. kes libahunt IV mängu jälgis, siis nägi kuidas poste lendas vasakule ja paremale. nüüd sellised üksikud "miks? postitused.

Pole palju selliseid kohti kus sõna võtta. Erinevalt paljudest teen ka palgatööd.

Ja eelmises mängus oli mul täiendav karakter pillimehe ja naljamehana mida püüdsin ka välja mängida ...

Hetkel on kahtlaseid tandemeid aga infot konkreetseteks otsusteks väga vähe.

Proovin siis huntide viha endale tõmmata ja pakun veduriks LenC

8=)

q_q
11.02.13, 18:37
hea töö jmsnks

Jmskns69
11.02.13, 18:40
hea töö jmsnks

Tänan Teid südamest !

:redface:

marcoloco
11.02.13, 18:42
praegu j22n siis oma eilse pakkumise timz033 juurde. Eile 7 minutit enne l6ppu oli wow ja timz m6lemal 5 h22lt ja wow-l h22l varuks. Kui timz on kyla, siis sellises olukorras hundid oleksid v2ga rahul ja p6him6tteliselt need kes seal l6pus rahmeldama hakkasid, saab kylaks clearida. Kui aga timz on hunt, siis saab eilsest l6pplahendusest palju v2lja lugeda.

Ja mu h22l pole lihtsalt selle p2rast, et timzi kylaks olemisest infot v2lja lugeda, pigem kaldungi teda hundiks pidama. Kui aga eksin, siis lisainfot tuleb.

Synfony
11.02.13, 18:49
Õhtus, pole olnud aega täna postita kuna oli vaja tööl olla, kuid nüüd kodus ja natukese aja pärast plaanis teema läbi lugeda ja ka omapoolne arvamus anda.

karupoeg
11.02.13, 18:53
hääled seisuga post 338:

3 tiigrikutsu (maxi, q_q, kardaanirist)
3 Timz0333(Avicii, marcoloco, ränka )
2 kardaanirist (jmskns69,IamAllin,)
1 Avicii (tiigrikutsu)

q_q
11.02.13, 18:56
Ilmselgelt wow ei ole hunt muidu lükkaks hääle mulle ju.

väga külane post


Maxi


Maxi

Kahtlaselt vaikselt ringi hiilinud

siin wow oli timzi vastu põhi kandidaat, miks peaks hunt nii tegema hakkama siin? miks mitte lihtsat vait olla, sest asjad liikusid huntidele positiivses suunas? timzil oli enne wowi peal hääl ja võttis ära ja pani maxi


Mida sa ootad siis?

synfonyl oli samuti wowi peal hääl ja timz sebis selle ära

timz võttis/sebis viimaste minutitega oma põhi kandidaadilt (wowilt) 2 häält ära. miks hunt teeks nii?

ainuke loogiline oleks, kui wow ja timz mõlemad hundid aga wow oli küla

timz on küla

q_q
11.02.13, 18:57
wow oli timzi vastu põhi kandidaat

kandidaat obv vale sõna siin, ei tea mis õige oleks. rivaal? vms ehk siis neil sama palju hääli pmslt

eesti keel sucks

Jmskns69
11.02.13, 18:58
hääled seisuga post 338:

3 tiigrikutsu (maxi, q_q, kardaanirist)
3 Timz0333(Avicii, marcoloco, ränka )
2 kardaanirist (jmskns69,IamAllin,)
1 Avicii (tiigrikutsu)

Postis 334 oli minu viimane hääl ja see oli LenC

:cool:

tiigrikutsu
11.02.13, 18:58
Timx0333, Avicii peale panin hääle sp, et näha mis toimuma hakkab. :D Tundub, et ta ei ole hunt, liiga palju vaeva näeb hundi kohta. Samas on kahtlane ka kardaanirist, mind pushiti suht lampi ja ta mõtles ka otsa lahti teha.

Vaatame mis nüüd toimuma hakkab siis. :P

q_q
11.02.13, 18:58
Postis 334 oli minu viimane hääl ja see oli LenC

:cool:

lenc on ammu surnud juba

q_q
11.02.13, 19:00
http://i257.photobucket.com/albums/hh220/23RDBLOCK/killyourself.gif

Jmskns69
11.02.13, 19:03
http://i257.photobucket.com/albums/hh220/23RDBLOCK/killyourself.gif


Deem only me can be so stupid !

:redface::redface:

camu

q_q
11.02.13, 19:04
jsmksnjsf8tugekjg69

q_q
11.02.13, 19:05
soul read et see oli angleshoot

jmsnks69

Jmskns69
11.02.13, 19:07
soul read et see oli angleshoot

jmsnks69

Ära hakka jälle peale. Eelmises mängus sa juba tegid sama vea. see, et ma loll olen ei tähenda veel, et mina hunt olen !

8=)

Maxi
11.02.13, 19:07
jmsnks69 tundub, et üritas lollitada praegu

marcoloco
11.02.13, 19:11
ok q_q fair point timzi kohta, m6tlesin ka ise seda, aga siis proovisin endale sisendada et te m2ngite timziga k6rgema leveli m2ngu koos huntidena. 6igem siin tunnistada, et ilmselt eksisin mitte iga hinna eest proovida esialgset k6hutunnet j2lgida.

tulen ka jmsnks69 kaasa

Jmskns69
11.02.13, 19:14
Nüüd veel kõige targema ja üldiselt lugupeetud q_q poolt kindlaks külaks clearitud Timzi hääl mulle ja olen jälle külamehena puu otsas keel suunurgast väljas !

8=)

karupoeg
11.02.13, 19:18
after post 352:

3 jmskns69 (marcoloco, Maxi, q_q)
3 Timz0333(Avicii, ränka, tiigrikutsu )
1 tiigrikutsu ( kardaanirist)
1 kardaanirist (IamAllin)
1 camu (jmskns69)

ranka
11.02.13, 19:19
väga külane post





siin wow oli timzi vastu põhi kandidaat, miks peaks hunt nii tegema hakkama siin? miks mitte lihtsat vait olla, sest asjad liikusid huntidele positiivses suunas? timzil oli enne wowi peal hääl ja võttis ära ja pani maxi



synfonyl oli samuti wowi peal hääl ja timz sebis selle ära

timz võttis/sebis viimaste minutitega oma põhi kandidaadilt (wowilt) 2 häält ära. miks hunt teeks nii?

ainuke loogiline oleks, kui wow ja timz mõlemad hundid aga wow oli küla

timz on küla

PALUN EEMALDAGE TA MÄNGUST, NÄRVIDELE KÄIB, KUI SUURELT JA VÄRVISELILT JA BOLDILT POSTITATAKSE.

q_q
11.02.13, 19:20
Ära hakka jälle peale. Eelmises mängus sa juba tegid sama vea. see, et ma loll olen ei tähenda veel, et mina hunt olen !

8=)

anna oma hääl mulle siis

nagu eelmine mäng inward

q_q
11.02.13, 19:23
ranka, miks sa oma online/offline staatuse varjatud oled pannud?

ja kui see närvidele käib siis pole hea mõte neid suuri ja värvilisi tekste quoteda

Avicii
11.02.13, 19:24
mis mind q_q puhul häirib on see, et ta üritab juba järgmist "suht küla" orki tõugata, alguses tiigrikutsu ja nüüd jmskns69 kelle sa eelminekord tõmbasid suht sama asja pärast maha. enne rääkisid et tõmbaks tiigri saaks reade ja kui marco tõmbaks siis ei saaks, samas timzi sa keeldud hääletamast ja clearid tugevalt. mis reade sa jmsknsi väljalendamisest saad? suht hundisena tundud mulle pärast tänaseid poste millegipärast

Jmskns69
11.02.13, 19:24
PALUN EEMALDAGE TA MÄNGUST, NÄRVIDELE KÄIB, KUI SUURELT JA VÄRVISELILT JA BOLDILT POSTITATAKSE.

Pane talle hääl ja mina tulen kohe kaasa. Ega mul muid pääsemislootusi eriti nagunii pole ....

8=)

q_q
11.02.13, 19:25
mis mind q_q puhul häirib on see, et ta üritab juba järgmist "suht küla" orki tõugata, alguses tiigrikutsu ja nüüd jmskns69 kelle sa eelminekord tõmbasid suht sama asja pärast maha. enne rääkisid et tõmbaks tiigri saaks reade ja kui marco tõmbaks siis ei saaks, samas timzi sa keeldud hääletamast ja clearid tugevalt. mis reade sa jmsknsi väljalendamisest saad? suht hundisena tundud mulle pärast tänaseid poste millegipärast

keda võtta tahaksid siis? timz on cleared in my book

niiet ma ei hääleta teda

paku siis varjante

q_q
11.02.13, 19:27
timzi kasuks räägib veel see, et ta tegi listi

ma pole veel näind, et keegi hunt liste oleks teind

minge vaadake ise eelmine mäng. mina,vapsik,lenc,fortune,inward kõik külad

inb4 kõik teevad listid nüüd

Jmskns69
11.02.13, 19:27
mis mind q_q puhul häirib on see, et ta üritab juba järgmist "suht küla" orki tõugata, alguses tiigrikutsu ja nüüd jmskns69 kelle sa eelminekord tõmbasid suht sama asja pärast maha. enne rääkisid et tõmbaks tiigri saaks reade ja kui marco tõmbaks siis ei saaks, samas timzi sa keeldud hääletamast ja clearid tugevalt. mis reade sa jmsknsi väljalendamisest saad? suht hundisena tundud mulle pärast tänaseid poste millegipärast

Tal on koguaeg selline käskiv juhendav maailmatarga stiil. See temast veel hunti ei tee. Samas liigne enesekindlus pole kuskil hea. Selleks, et ellu jääda pean proovima tema rongi tõugata.
q_q kui sa pole hunt võta oma hääl minu pealt maha palun !!!

:mad:

q_q
11.02.13, 19:32
mis mind q_q puhul häirib on see, et ta üritab juba järgmist "suht küla" orki tõugata, alguses tiigrikutsu ja nüüd jmskns69 kelle sa eelminekord tõmbasid suht sama asja pärast maha. enne rääkisid et tõmbaks tiigri saaks reade ja kui marco tõmbaks siis ei saaks, samas timzi sa keeldud hääletamast ja clearid tugevalt. mis reade sa jmsknsi väljalendamisest saad? suht hundisena tundud mulle pärast tänaseid poste millegipärast

miks tiigrikutsu suht küla on?

tiigrikutsu
11.02.13, 19:34
after post 352:

3 jmskns69 (marcoloco, Maxi, q_q)
3 Timz0333(Avicii, ränka, tiigrikutsu )
1 tiigrikutsu ( kardaanirist)
1 kardaanirist (IamAllin)
1 Avicii (tiigrikutsu)
1 camu (jmskns69)


Mul on kaks häält? Avicii pealt võiks siiski ära võtta selle. ;)

Avicii
11.02.13, 19:37
miks tiigrikutsu suht küla on?
ma ei ütle nüüd 100% et ta küla oleks ja sama ei saa ka sinu koha öelda, aga ta tundub mängivat sama stiili nagu eelmine kord ja on teinud mõned postitused mis liigutavad ta rohkem küla alla, sinu lambine kellegi väljapuksimine tundub veits rohkem kahtlasem kui kellegi teise. pluss mind natuke häirib see, et lenc eile ära söödi

q_q
11.02.13, 19:39
ja timziga sa nõus pole, et cleared küla? vaata post #340

Avicii
11.02.13, 19:39
pluss see, et eile tahad maxit enne hääletamise lõppu ülesse puua ja täna clearid 100 küla

karupoeg
11.02.13, 19:43
Mul on kaks häält? Avicii pealt võiks siiski ära võtta selle. ;)

done

q_q
11.02.13, 19:48
kardaanirist

q_q
11.02.13, 19:50
ja timziga sa nõus pole, et cleared küla? vaata post #340

avicii, vasta plz

ranka
11.02.13, 19:50
ranka, miks sa oma online/offline staatuse varjatud oled pannud?

ja kui see närvidele käib siis pole hea mõte neid suuri ja värvilisi tekste quoteda

mängu pärast

teisest lausest ei saa aru

Jmskns69
11.02.13, 19:50
kardaanirist

q_q
11.02.13, 19:52
mängu pärast

teisest lausest ei saa aru

kui sulle närvidele käivad need tekstid siis miks neid juurde tekitad? kui sa quoted mu posti siis nüüd 2x neid teskte

ranka
11.02.13, 19:54
ei mõista. kuidas ma oleksin siis pidanud end väljendama? arvan, et see oli parim viis väljendamiseks, et need suured bolded tekstid käivad närvidele. kunagi hcc tegi nii.

SEE OLEKS SAMA, KUI MA HAKKAKS KOGU AEG CAPS LOCKIGA KIRJUTAMA. TAHAD VÄITA, ET SEE EI HÄIRIKS TEISI KASUTAJAID S.H. SIND? TÄIEGA JU HÄIRIB, NAGU ATTENTIONWHORE.

Avicii
11.02.13, 19:54
avicii, vasta plz
well, aga samas ta hääletas, wowi alguses, et ennast päästa seega 50 50, kõik tema postid on aga kahtlased ja segadust tekitavad

ranka
11.02.13, 19:54
ja camu on kahtlaselt vaikne

q_q
11.02.13, 19:55
ei mõista. kuidas ma oleksin siis pidanud end väljendama? arvan, et see oli parim viis väljendamiseks, et need suured bolded tekstid käivad närvidele. kunagi hcc tegi nii.

sa ei mõista jah :D

näe, mind häiris caps lock seega kustutasin su quotest ära selle

ranka
11.02.13, 19:57
mu point oligi, et miks sa pead üleüldse miskit non-standard kirja kasutama? too välja põhjus

timz0333
11.02.13, 19:58
Mis hetke häälete seis on?

q_q
11.02.13, 19:58
sest ma tahtsin, et see post rohkem näha oleks ja kellegile kahe silma vahele ei jääks, kuna minu arust see clearib timzi 100%

q_q
11.02.13, 20:02
Samuti ma olen meelt muutnud tiigrikutsu suhtes, eelmine mäng põhiargument ta tapuks oligi see random hääletamine ja et ta on niisama tore kutt. Siinkohal ma küll eeldaks, et ta õpib sellest st kui ta hundiks sattus, siis nii mängida oleks tal optimaalne.

Ma arvan, et kõik need tüübid koos kardaaniga on tõenäolisemalt hundid kui timz või marco, küll aga viimastest saame vähemalt mingit infot random interactionitest, nii et mul on suht poogen, kes siin täna läheb.


Wow>kardaan>>>>>>timz for me.

.

timz0333
11.02.13, 20:04
Imelik, et kardaan põõsas on ikka veel.

Maxi
11.02.13, 20:05
q_q, juhid siin kõvasti vägesid, kumb tiim võidab?

q_q
11.02.13, 20:06
küla võidab

q_q
11.02.13, 20:08
Imelik, et kardaan põõsas on ikka veel.

pane kardaan

q_q
11.02.13, 20:08
q_q, juhid siin kõvasti vägesid, kumb tiim võidab?

ja ma ei juhata mingeid vägesi tegelt

lihtsalt kaitsen oma reade mida peaksid kõik külad tegema

ranka
11.02.13, 20:13
Selline tunne nagu timz ja q_q oleks suhelnud oma vahel. Ma ei tea miks, aga üks on nii rahulik, ja teine üritab clearida. Nagu oleks plaan paigas vms.

q_q
11.02.13, 20:14
Selline tunne nagu timz ja q_q oleks suhelnud oma vahel. Ma ei tea miks, aga üks on nii rahulik, ja teine üritab clearida. Nagu oleks plaan paigas vms.

no ma tõin välja post #340 miks timz cleared minu silmis

kui sulle see proof pole siis ma ei oska midagi teha rohkem

IamAllin
11.02.13, 20:16
Selline tunne nagu timz ja q_q oleks suhelnud oma vahel. Ma ei tea miks, aga üks on nii rahulik, ja teine üritab clearida. Nagu oleks plaan paigas vms.

mul oli täpselt sama mõte, aga ei hakak seda rongi vedama, sest kui timps on KT, siis on ikka väga häbi.

ranka
11.02.13, 20:16
mis kell üldse päev lukku läheb, 22.00 ?

Avicii
11.02.13, 20:17
q_q

q_q
11.02.13, 20:17
22:30

Maxi
11.02.13, 20:18
q_q

Võtad selle oma peale kui q_q küla on? :)

Jmskns69
11.02.13, 20:19
Kardaan tee häält !

Muidu võib juhtuda, et küla poob KT üles ja siis huntidel pidu :p

Maxi
11.02.13, 20:19
selles mõttes et ma tahaks ise ka q_q´d hääletada, aga hetkel on tema ainus mängulahendaja

Avicii
11.02.13, 20:20
Võtad selle oma peale kui q_q küla on? :)
no siis on sitt lugu, aga hetke ta mängustiil tundub kuradi hundine

Jmskns69
11.02.13, 20:22
selles mõttes et ma tahaks ise ka q_q´d hääletada, aga hetkel on tema ainus mängulahendaja

Kui ta on hunt paneks vist samamoodi. Kallis külarahvas ärge laske ennast pimestada sellest raevust mida q_q postid oma stiililt meis tekitavad. Prooviks ikka ennem mõne vaiksema hundi põõsast välja suitsetada !

q_q jõuate ka hiljem veel välja hääletada.

Avicii
11.02.13, 20:25
selles mõttes et ma tahaks ise ka q_q´d hääletada, aga hetkel on tema ainus mängulahendaja

Kui ta on hunt paneks vist samamoodi. Kallis külarahvas ärge laske ennast pimestada sellest raevust mida q_q postid oma stiililt meis tekitavad. Prooviks ikka ennem mõne vaiksema hundi põõsast välja suitsetada !

q_q jõuate ka hiljem veel välja hääletada.

Mängulahendaja or not, aga kui ta hunt on ja veab meid kõiki siin ninapidi siis on nutusem lugu, kui ta on hunt siis ma teaks puusalt kes on 2 järgmist hunti, kui ei siis saaks nii mõnedki nimed vbla rohkem clearida. lihtsalt loob suvalisi ronge ja siis kaitseb jälle inimesi, täiesti teine liin mis eelmine mäng oli

q_q
11.02.13, 20:26
mõelge kui ma hunt

siis mis mõte oli eile õhtul segadust tekitada tuues maxi mängu?

ma oleks lihtsalt wow pannud ja vsjo. sp arvasingi, et lenc hunt

tänu sellele segadusele on imo 2 lock clear küla symfony ja timz

huntide töö siin mängus pole külasid clearida

q_q
11.02.13, 20:27
Mängulahendaja or not, aga kui ta hunt on ja veab meid kõiki siin ninapidi siis on nutusem lugu, kui ta on hunt siis ma teaks puusalt kes on 2 järgmist hunti, kui ei siis saaks nii mõnedki nimed vbla rohkem clearida. lihtsalt loob suvalisi ronge ja siis kaitseb jälle inimesi, täiesti teine liin mis eelmine mäng oli

kuidas sa teaksid 2 järgmist hunti?

ütleme eile oleks maxi välja läind külana, let me guess siis oleks järgmine hunt wow olnud sest ma kaitsesin teda? yep yep

lihtsalt ma kaitsen külana oma reade, that all

kardaanirist
11.02.13, 20:27
Imelik, et kardaan põõsas on ikka veel.

olin eemal. nüüd tagasi. mida ma tegema pean? esimesel õhtul hääletasin külaliikme välja. ühtegi hundikandidaati pakkuda ei oska. pole hundiseid poste teinud, aga külana pole ka suutnud clearida. dunno, mida te tahate, et ma teeks. ma tõesti ei oska kellegi vastu häält panna.

Jmskns69
11.02.13, 20:28
mõelge kui ma hunt

siis mis mõte oli eile õhtul segadust tekitada tuues maxi mängu?

ma oleks lihtsalt wow pannud ja vsjo. sp arvasingi, et lenc hunt

tänu sellele segadusele on imo 2 lock clear küla symfony ja timz

huntide töö siin mängus pole külasid clearida

Sounds legit. Selgita minule kuidas sa symfony clearisid ? Timzist sain aru juba 8=)

Avicii
11.02.13, 20:29
mõelge kui ma hunt

siis mis mõte oli eile õhtul segadust tekitada tuues maxi mängu?

ma oleks lihtsalt wow pannud ja vsjo. sp arvasingi, et lenc hunt

tänu sellele segadusele on imo 2 lock clear küla symfony ja timz

huntide töö siin mängus pole külasid clearida
et jälgi segada, sest teadsid hästi, et kumbki neist ei ole hunt

Jmskns69
11.02.13, 20:30
Camu on kõige vaiksem. Senistes mängudes on see hundine olnud.

Ka Luuk kahtlaselt vaikne !

Äkki saab siit rongi mis kõigile kõlbab ?

q_q
11.02.13, 20:30
synfonyil oli hääl wowi peal paar minti enne lõppu

siis pani maxi peale pmslt viimasena

meil on teada, et wow oli küla. seega synfonyl hundina mõttetu maxi peale panna hääl kuna kui maxi külana sureb siis jääb mulje, et päästeti wowi ja tõmbab enda peale tähelepanu

Avicii
11.02.13, 20:32
ometeigi oli wowi peal piisavalt hääli, et wow välja läheks, see ei cleari küll mitte kedagi

ranka
11.02.13, 20:33
camu on jah kuidagi vaikne. teemat loeb pidevalt, aga midagi ei vasta.

Jmskns69
11.02.13, 20:33
synfonyil oli hääl wowi peal paar minti enne lõppu

siis pani maxi peale pmslt viimasena

meil on teada, et wow oli küla. seega synfonyl hundina mõttetu maxi peale panna hääl kuna kui maxi külana sureb siis jääb mulje, et päästeti wowi ja tõmbab enda peale tähelepanu

See su tänase päeva parim post. Minu jaoks oled nüüd paariks päevaks küla !

8=)

camu
11.02.13, 20:33
Jmskns69 (http://foorum.pokkeriprod.com/member.php/4440-Jmskns69)

timz0333
11.02.13, 20:33
Mulle tundub siiski kardaanirist Pm algusest peale pole ta midagi külaliku teinud.

camu
11.02.13, 20:33
camu on jah kuidagi vaikne. teemat loeb pidevalt, aga midagi ei vasta.
Oled sa midagi küsinud vä?

Maxi
11.02.13, 20:33
mis infot me camu välja hääletamisest saaksime? suht mitte midagi

q_q
11.02.13, 20:34
ometeigi oli wowi peal piisavalt hääli, et wow välja läheks, see ei cleari küll mitte kedagi

kui mina ja allin poleks viimasel minutil maxilt hääli ära võtnud oleks maxi läinud

miks üldse panid tagasi timzile hääle, iamallin?

camu
11.02.13, 20:34
ranka

q_q
11.02.13, 20:35
camu sa haige onju? sp ebaaktiivne?

ranka
11.02.13, 20:36
julge liigutus

ranka
11.02.13, 20:36
eelmine oli mõeldud camule

camu
11.02.13, 20:37
julge liigutus
julge hundi rind on rasvane

camu
11.02.13, 20:37
camu sa haige onju? sp ebaaktiivne?
Mida peab silmas ebaadekvaatse all? Mul pea lõhub otsas ja ma ei suuda kaasa mõelda teiega. Muud midagi.

kardaanirist
11.02.13, 20:38
Mulle tundub siiski kardaanirist Pm algusest peale pole ta midagi külaliku teinud.

defineeri "külalikku". jah, hääletasin külaelaniku esimesel päeval välja, aga koos minuga oli veel neli inimest. pole imo midagi hundist ka teinud.

karupoeg
11.02.13, 20:38
after 414:
4 kardaanirist (IamAllin,jmskns69, q_q, timz0333)
2 jmskns69 (marcoloco, Maxi)
2 Timz0333(, ränka, tiigrikutsu )
1 tiigrikutsu ( kardaanirist)
1 q_q (Avicii)
1 ranka (camu)

ranka
11.02.13, 20:38
mis infot me camu välja hääletamisest saaksime? suht mitte midagi

nii võetaksegi külaelanikud välja :frown: sest nad aktiivsemad

ei usu, et camu hunt, liiga julge liigutuse tegi.

Jmskns69
11.02.13, 20:39
julge hundi rind on rasvane

Aus ülestunnistus kergendab karistust !

;)

q_q
11.02.13, 20:39
Mida peab silmas ebaadekvaatse all? Mul pea lõhub otsas ja ma ei suuda kaasa mõelda teiega. Muud midagi.

eba aktiivne*

ok usun, et sa ei angleshootiks nii hundina

ranka
11.02.13, 20:39
Mida peab silmas ebaadekvaatse all? Mul pea lõhub otsas ja ma ei suuda kaasa mõelda teiega. Muud midagi.

fair enough. sa vist ei saa asjadest üldse aru. küsiti ebaaktiivne ehk inactive, mitte ebaadekvaatne. seega oled väga haige :D

Jmskns69
11.02.13, 20:40
LuuK

Tule põõsast välja !!!

camu
11.02.13, 20:43
lugesin valesti jah. Andestust.

q_q
11.02.13, 20:44
lugesin valesti jah. Andestust.

mine magama ära

camu
11.02.13, 20:45
Kui ma kardaanirist panen, kas sobib? Küsimus q_q-le.

q_q
11.02.13, 20:45
yep

kardaanirist
11.02.13, 20:45
Luuk hoiab tagasi jah. samas kas kolm kord järjest hundiks joppab? :D

marcoloco
11.02.13, 20:46
mõelge kui ma hunt
siis mis mõte oli eile õhtul segadust tekitada tuues maxi mängu?
ma oleks lihtsalt wow pannud ja vsjo. sp arvasingi, et lenc hunt
tänu sellele segadusele on imo 2 lock clear küla symfony ja timz
huntide töö siin mängus pole külasid clearida

yks vanden6uteooria, millesse ise v2ga ei usu, aga m6tlemiseks toon v2lja:
kui sina ja maxi m6lemad hunt, siis sel hetkel maxi m2ngutoomine oleks huntidele p2ris kasulik, sest suurt ohtu maxile ei olnud. Sellega n2itate, et te ei ole koos ja j2rgmisteks p2evadeks edukalt j2lgi segatud. Kuna maxi vastu hakkas h22li kogunema, pidid viimasel hetkel ymber muutma oma h22le ja strateegiat muutma - kui eile 6htul syydistasite m6lemad yksteist, siis nyyd suured s6brad.


aga miks sa Jmskns69 pealt h22le maha v6tsid? Eile 6htul ta j2i passiivseks ja tundus et talle meeldis see seis kus wow v6i timz v2lja l2hevad. Samamoodi kahtlane oli eile camu, kes tundus et ootab 2ra, kas on reaalset ohtu m6nele hundile, aga kuna polnud, siis j2ttis h22le suvaliselt.

Synfony
11.02.13, 20:46
Lugesin ka läbi teema, kuid väga pikalt süveneda ei viitsinud, sest peale tööd küllaltki väsinud.. Kedagi kindlat ei saaud ise küll hundiks tembeldada. Vaadates vahepealseid sõnavahetusi ja häälte jagamist on asi eriti segane, sest isegi kui tekib paar kahtlusalust, siis mõned lehed hiljem on kõik jälle peapeal, peab veel mõtlema kuhu häält anda

Maxi
11.02.13, 20:47
Luuk oleks rong millega ma ka kaasa tuleks

Jmskns69
11.02.13, 20:47
Luuk hoiab tagasi jah. samas kas kolm kord järjest hundiks joppab? :D

Kas oled juba kindel, et endal minek või miks sellise poolkaitsva posti tegid ?

:confused:

kardaanirist
11.02.13, 20:47
yep

ärge nussige. ma küla. oleks hunt, siis tooks lambivabanduse ja hääletaks kedagi. ma ausalt ei tea, kes siin võib hunt olla. mina see ei ole.

kardaanirist
11.02.13, 20:49
Kas oled juba kindel, et endal minek või miks sellise poolkaitsva posti tegid ?

:confused:

ah? kui sa arvad, et ma olen hunt, siis ma obv ei tooks Luuki nime pilti (eeldusel, et mõlemad oleme hundid). hääletate mu välja ja näete, et olen külaelanik. ei arva, et mul kindel minek, aga q_q jälle vale readi otsas ja pool küla noogutab kaasa.

q_q
11.02.13, 20:49
aga miks sa Jmskns69 pealt h22le maha v6tsid? Eile 6htul ta j2i passiivseks ja tundus et talle meeldis see seis kus wow v6i timz v2lja l2hevad. Samamoodi kahtlane oli eile camu, kes tundus et ootab 2ra, kas on reaalset ohtu m6nele hundile, aga kuna polnud, siis j2ttis h22le suvaliselt.

maailma kõige riskantsemat teooriat ma ei kommenteeri

jmnskn ma panin tiltis olekus suht. ei teadnud, et kohe 2 tükki järgi panevad

vaata ise essa hääl oli spammitud ta nimi pohuilt ja see .gif obv

Maxi
11.02.13, 20:50
q_q´ga ma hunt siiski ei ole, mul väike beef ka temaga since Game2, seepärast sai ta esimesena Game3 maha ka löödud ja ma hea meelega hääletaks teda siiani :)

q_q
11.02.13, 20:50
ah? kui sa arvad, et ma olen hunt, siis ma obv ei tooks Luuki nime pilti (eeldusel, et mõlemad oleme hundid). hääletate mu välja ja näete, et olen külaelanik. ei arva, et mul kindel minek, aga q_q jälle vale readi otsas ja pool küla noogutab kaasa.

no sel juhul meil lihtsalt halb dünaamika, et sa koguaeg hunti repid mulle :D

Maxi
11.02.13, 20:52
rongid millega mina kaasa tuleks vabalt: Luuk, Marcoloco, Jmskn69. Teisi kedagi hea meelega praegu ei nokiks

kardaanirist
11.02.13, 20:52
no sel juhul meil lihtsalt halb dünaamika, et sa koguaeg hunti repid mulle :D

selle mängu hääles ma sind väga ei süüdista. pole külale mingit lisaväärtust nagunii andnud. eelmise mängu hääletust andeks ei anna. seal olin lõpus väga obv küla.

q_q
11.02.13, 20:52
q_q´ga ma hunt siiski ei ole, mul väike beef ka temaga since Game2, seepärast sai ta esimesena Game3 maha ka löödud ja ma hea meelega hääletaks teda siiani :)

mis beef?

Jmskns69
11.02.13, 20:53
rongid millega mina kaasa tuleks vabalt: Luuk, Marcoloco, Jmskn69. Teisi kedagi hea meelega praegu ei nokiks

LuuK tule kaasa kui mees oled !!!

tiigrikutsu
11.02.13, 20:53
Tuleb võtta ette need keda kõige vähem hääletatud on, lükkan hääle Ranka peale. :) Loogiline oleks, et hundid ju omasid kohe väga tanki panema ei hakka, seega on mõned huviorbiidist natuke välja jäänud.

Avicii
11.02.13, 20:55
minuarust q_q solgib teemat ja teda tuleks hääletada

Maxi
11.02.13, 20:56
mis beef?



[0:23:23] q_q: plan on selline muidu et homme peab välja votema iamallin siis saan öösel reggie ära süüa ja jääb alles neeme, maxi ja mina. neeme terve mäng igapäev mind votenud kuid alati ellu jäänud ja ta juba mainis, et ma s.p vähem kahtlasem ja täna hääletas juba iamllin mitte mind. siis saan midagi leveldada et see tal nii plaanitud ja hoidnud ennast undercover ja siis jääb loota et see retard maxi suudan ära brainwashida

suhtkoht selle pärast tõmbasin day1 q_q rongi tööle Game3s

q_q
11.02.13, 20:56
selle mängu hääles ma sind väga ei süüdista. pole külale mingit lisaväärtust nagunii andnud. eelmise mängu hääletust andeks ei anna. seal olin lõpus väga obv küla.

kahju, et sa selle välja tõid. ma tahtsingi just vaadata, kas see mängulõpp käitud samamoodi kui hääled sinu peal

nüüd hakkad leveldama

Maxi
11.02.13, 20:56
LuuK tule kaasa kui mees oled !!!
Mis mees, alles poisike veel, aga siiski :)
Luuk

q_q
11.02.13, 20:57
suhtkoht selle pärast tõmbasin day1 q_q rongi tööle Game3s

see oli tiled öeldud, kuna ma arvasin sa kotis mul juba ja siis lambist hääletasid mind kui ma sind terve mäng kaitsnud olin :D

Jmskns69
11.02.13, 20:57
minuarust q_q solgib teemat ja teda tuleks hääletada

Mul on tema suhtlusstiili peale hammas juba teist mängu verel samas arutlused suht loogilised ja külased vähemalt symfony ja Timzi osas. Prooviks tiimina töödata.

Katsetaks äkki LuuK siiski on jälle hunt !

Maxi
11.02.13, 20:57
LuuK tule kaasa kui mees oled !!!

Mulle muidugi meeldib, et Minu hääl oli Sinu peal kui sa sellega praegu välja tulid :)

q_q
11.02.13, 20:58
Mulle muidugi meeldib, et Minu hääl oli Sinu peal kui sa sellega praegu välja tulid :)

ROFL

Maxi
11.02.13, 21:00
see oli tiled öeldud, kuna ma arvasin sa kotis mul juba ja siis lambist hääletasid mind kui ma sind terve mäng kaitsnud olin :D

poh, ei võtnud südamesse, võtsin hinge.. haha
ei, keskendume sellele mängule. Jmskns69 Luuki peale muutus ja see post oli huvitav

q_q
11.02.13, 21:03
luuk ei julge postitada

eelmine mäng vapsik insta killis ta ühe vale smiley pärast :D

q_q
11.02.13, 21:04
ma võtaks ikkagi kardaan täna vist, though luuk ei ole halb

lenc ka eile kahtlustas teda

timz0333
11.02.13, 21:05
Kui kardaan küla siis sucks aga siis võtame jsmsks6987 vähemalt homme.

kardaanirist
11.02.13, 21:06
nüüd hakkad leveldama

kirjutasid selle selleks puhuks, et kui peaksin kuidagimoodi legit tõestuse tooma (et olen küla), siis saad ikka külaelanikud minu peale hääli hoidma viidates sellele postile ja öeldes, et leveldan?

timz0333
11.02.13, 21:06
Ja over and out, ehk hääl lukus ja rong läinud.

kardaanirist
11.02.13, 21:06
Kui kardaan küla siis sucks aga siis võtame jsmsks6987 vähemalt homme.

sinu võtame homme.

q_q
11.02.13, 21:07
kirjutasid selle selleks puhuks, et kui peaksin kuidagimoodi legit tõestuse tooma (et olen küla), siis saad ikka külaelanikud minu peale hääli hoidma viidates sellele postile ja öeldes, et leveldan?

eip, kirjutasin siiraid ja ausaid mõtteid

ma praegu loen su eelmist mängu ja lõpus olid ikka palju palju aktiivsem ja üritasid kaitsta ennast, niiet fine et hääled su peal praegu

Avicii
11.02.13, 21:07
q_q on hunt rsk, vaadake ta post, kõiki tahab hääletada, saaks ainult ronge luua ja edasitagasi hüpata, ma 101% kindel et sa hunt

kardaanirist
11.02.13, 21:08
eip, kirjutasin siiraid ja ausaid mõtteid

ma praegu loen su eelmist mängu ja lõpus olid ikka palju palju aktiivsem ja üritasid kaitsta ennast, niiet fine et hääled su peal praegu

siis oli mäng kaugemale arenenud ja ma olin poste teinud, mis mind juba clearisid. hetkel ei ole.

IamAllin
11.02.13, 21:08
kui mina ja allin poleks viimasel minutil maxilt hääli ära võtnud oleks maxi läinud

miks üldse panid tagasi timzile hääle, iamallin?

no ta esimsed postid olid kahtlased ja wowi rong läks nii kergesti, et ta tundus külana.

Jmskns69
11.02.13, 21:08
Kui kardaan küla siis sucks aga siis võtame jsmsks6987 vähemalt homme.

Mõni hea põhjus miks sa peaksid järjest külasid üles pooma ? Kas sellest läheb öösiti uni paremaks ?

8=)

q_q
11.02.13, 21:09
no ta esimsed postid olid kahtlased ja wowi rong läks nii kergesti, et ta tundus külana.

ei ma mõtlen see lõpus panid maxi ja siis viimasel minutil tagasi timz

q_q
11.02.13, 21:09
votecounti?

Maxi
11.02.13, 21:11
Raudselt q_q on hunt ja ütleb teistele huntidele skypes mida nemad ütlema/tegema peavad

Avicii
11.02.13, 21:11
4 kardaanirist (IamAllin,camu, q_q, timz0333)
2 luuk (jmskns69, Maxi)
2 Timz0333(ränka, tiigrikutsu )
1 jmskns69 (marcoloco )
1 tiigrikutsu (kardaanirist)
1 q_q (Avicii)

VIST?!?!

Jmskns69
11.02.13, 21:11
Mina jään jonnakalt LuuK rida ajama. Ja kui kardaanirist peaks külana üles poodama tuleb vaadata Timzi osas seisukoht üle.

Kui Kardaanirist hunt on saab kaks nime küladena 100% clearida !

q_q
11.02.13, 21:12
Raudselt q_q on hunt ja ütleb teistele huntidele skypes mida nemad ütlema/tegema peavad

ma küla

ma võtaks kardaan täna

Maxi
11.02.13, 21:12
Mina jään jonnakalt LuuK rida ajama. Ja kui kardaanirist peaks külana üles poodama tuleb vaadata Timzi osas seisukoht üle.

Kui Kardaanirist hunt on saab kaks nime küladena 100% clearida !

aga kui Kardaan on küla, mis me sellest välja loeme?

Jmskns69
11.02.13, 21:12
Raudselt q_q on hunt ja ütleb teistele huntidele skypes mida nemad ütlema/tegema peavad

Kui kardaan puuakse ja külaks osutub on sinu teooria õige ja ka Timzi osas puhub klaarimaks !

kardaanirist
11.02.13, 21:12
aga kui Kardaan on küla, mis me sellest välja loeme?

persekellad timzile ja q_qle.

kardaanirist
11.02.13, 21:14
keegi veel ühte hääle timzile tahab panna? panen ka, siis kokku neli. siis flip minu ja tema vahel. kuna tean, et olen küla, siis see kasulikum.

q_q
11.02.13, 21:14
persekellad timzile ja q_qle.

mismoodi? su loogika järgi ei saagi kedagi hääletada, kui valesti paned siis oled ise hunt kohe

eelmine mäng pushisin ka paljusi ja olin küla

mõelge ise, küla, keda võtta tahate. ma küla igatahes ja võtaks kardaan täna. võrreldes eelmise mängu lõpu postidega palju rohkem hundisem

Jmskns69
11.02.13, 21:14
persekellad timzile ja q_qle.

Siiralt kirjutatud mees. Polegi ammu nii kasulikku ohvrimeelsust näinud !

:p

kardaanirist
11.02.13, 21:15
Timz0333

Jmskns69
11.02.13, 21:16
mismoodi? su loogika järgi ei saagi kedagi hääletada, kui valesti paned siis oled ise hunt kohe

eelmine mäng pushisin ka paljusi ja olin küla

mõelge ise, küla, keda võtta tahate. ma küla igatahes ja võtaks kardaan täna. võrreldes eelmise mängu lõpu postidega palju rohkem hundisem

LuuK on vait kui kala. Tavaliselt oled alati vaikijaid pushinud. Miks seekord Kardaan nii ette on jäänud ?

q_q
11.02.13, 21:16
kardaan miks lock clear küla tahad välja? loe post #340

paku muid hunte

LuuK
11.02.13, 21:16
Kuna otsingut kasutada ei oska, kopeerisin hommikul eelmise päeva postid kasutajate kaupa failidesse ja olen neid nüüd paar tundi uurinud.
Päeva lõpp läheneb ja tulemust ei ole.
Täielik brain-dead tunne on, tiigrikutsu tundub ka geeniusena enda kõrval.
See peab hääletama reegel ei meeldi kohe üldse.

kardaanirist
11.02.13, 21:17
mismoodi? su loogika järgi ei saagi kedagi hääletada, kui valesti paned siis oled ise hunt kohe

eelmine mäng pushisin ka paljusi ja olin küla

mõelge ise, küla, keda võtta tahate. ma küla igatahes ja võtaks kardaan täna. võrreldes eelmise mängu lõpu postidega palju rohkem hundisem

eelmine mäng ei loe. see on uus mäng. sa pushid mind ilma asjata. a küll külatark sind ära peelib. ei põe.

q_q
11.02.13, 21:17
kardaanirist

ja karupoeg afk

teema 22:31 lukku vaja panna

kardaanirist
11.02.13, 21:18
kardaan miks lock clear küla tahad välja? loe post #340

paku muid hunte

ok soz. tundub, et küla jep. siis pakun LuuK.

Jmskns69
11.02.13, 21:18
Kuna otsingut kasutada ei oska, kopeerisin hommikul eelmise päeva postid kasutajate kaupa failidesse ja olen neid nüüd paar tundi uurinud.
Päeva lõpp läheneb ja tulemust ei ole.
Täielik brain-dead tunne on, tiigrikutsu tundub ka geeniusena enda kõrval.
See peab hääletama reegel ei meeldi kohe üldse.

Tänud, et viitsisid vastata. Ei kõla eriti veenvalt. Paari tunniga oleks mõne nime ikka suutnud välja mõelda. Ma esialgu veel häält ei muuda.

q_q
11.02.13, 21:18
kardaan>>>>>luuk

kardaanirist
11.02.13, 21:19
kardaan miks lock clear küla tahad välja? loe post #340

paku muid hunte

ma ütlesin, et mul pole õrna aimugi, kes siin hunt on. for real ei ole.

camu
11.02.13, 21:19
Kurat. Ma enam ei usu, et kardaan hunt. Ma ei teagi. Võin luugi rongiga ka ühineda.
Imo on hetkel mängus 2 väga head mängijat. q_q, kes mitmes mängus liidrirolli näidand ja ka korra hunt olnd ning siis samasuguseid poste teinud. Teine, kes niite mingi mäng hundina niite tõmbas on Maxi.

karupoeg
11.02.13, 21:20
votecount 487:

4 kardaanirist (camu,IamAllin, q_q, timz0333)
3Luuk (jmskns69,Maxi, kardaanirist)

1 jmskns69 (marcoloco,)
1 Timz0333(, ränka, )
1 tiigrikutsu ( luuk)
1 q_q (Avicii)
1 ranka (, tiigrikutsu)


sorry tegin kiirelt. loodan, et ei ole eksimusi

Maxi
11.02.13, 21:21
kardaanirong vist sõidab täie pasaga

Jmskns69
11.02.13, 21:21
kardaan>>>>>luuk

Ei osanu sellist muuvi oodata ?

q_q
11.02.13, 21:22
Ei osanu sellist muuvi oodata ?

mis muuvi?

kardaanirist
11.02.13, 21:22
kardaan>>>>>luuk

seleta ka, miks?

Jmskns69
11.02.13, 21:23
mis muuvi?

Tahtsin teada mida arvad sellest, et kardaan luuki hääletas ?

camu
11.02.13, 21:23
kurat, peaks hääle ranka peale panema, siis oleks flip vähemalt. Mulle tundub, et timpz on küla ja selle järgi võiks mina kardaani hääletada küll. Samas kardaan ei tundu hundina. jmskn69 tahtis võttis minu teema üles korra ja nüüd hääletab luuki, et kui ta hunt, siis luuk peaks olema.

Ma ei saa enam ise ka aru tegelt.

q_q
11.02.13, 21:23
juba seletasin

küla huvides ma soovitan kõigil mingile rongile hääl panna, võite ennast clearida kui emb-kumb praegu hunt on crucial häälega

see, kui teil lambivenna peal hääl on külale halb

q_q
11.02.13, 21:23
ja hääletage kes teile tundub hunt, that all

q_q
11.02.13, 21:24
Tahtsin teada mida arvad sellest, et kardaan luuki hääletas ?

either way üritab ennast päästa ja ma arvan korrektne move ükskõik kas ta hunt/küla

karupoeg
11.02.13, 21:25
5 min

Maxi
11.02.13, 21:25
selles mõttes q_q´l õigus, et kui oled küla ja hääl raisku läheb siis on sitt. huntidel niikuinii juba hääled paigas

Synfony
11.02.13, 21:25
Lähen ka ise kaasa Luuk rongiga, eile oli küll hääl vahepeal kardaani peal, kuid millegipärast täna ei usu enam, et ta hunt oleks , mis seal ikka. Praegu kõik otsad lahtised ja kinni pole kuskilt hakata.. Luuk ja paar suuremat nime tundusid loogilisemad hundid.