PDA

View Full Version : ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : 1 2 [3] 4

kardaanirist
11.02.13, 21:26
tõmmake flip minu ja luuki vahele. nagunii mõlemad kahtlusalused. kuna ma tean, et ma küla, siis flip on parem kui niisama üles poomine.

Jmskns69
11.02.13, 21:26
Külad hääletage kas Luuk või Kardaanirist see aitab mängu lahendada !!!

8=)

q_q
11.02.13, 21:26
tundub, et rongid kardaan/luuk?

soovitan soojalt kõigil küladel hääl panna kummalegi neist. kõik küla huvides

mõelge ise panete luuk prgu ja luuk hunt siis olete cleared ja külal lihstam võita

camu
11.02.13, 21:26
siis peaks olema flip hetkel, Sobib.

Avicii
11.02.13, 21:26
kardaanirist

q_q
11.02.13, 21:27
flip sakib. ärge nimelt flipi tehke, tekitab segadust

kardaanirist
11.02.13, 21:27
kardaanirist

nüüd pole flip. ei anglesooti!

q_q
11.02.13, 21:27
kui tuleb flip siis tuleb aga ärge sättige nii

camu
11.02.13, 21:27
Luuk

ranka
11.02.13, 21:27
mis votecount on?

kardaanirist
11.02.13, 21:28
flip sakib. ärge nimelt flipi tehke, tekitab segadust

wtf. sa töötad meelega mu vastu. a pohh. saad vastu näppe. küll kohe näete.

q_q
11.02.13, 21:28
hetkel 6-6 vist

camu
11.02.13, 21:28
haha, nüüd sassis kõik.

marcoloco
11.02.13, 21:28
kardaanirist

ei meeldi kuidas camu siin l6pus sahkerdab

q_q
11.02.13, 21:28
ärge laske kardaani lõpu postidest mõjutada ennast. obv proovib hunt ka ennast praegu päästa

pange kardaan/luuk kumb rohkem hunt teie jaoks

camu
11.02.13, 21:28
kardaan, kui sa küla võta endalt hääl maha siis. paneme luuk ja vaatab mis saab

ranka
11.02.13, 21:28
miks flip sgeadust tekitab? kumb luuk või kardaan? mul hääl vaba veel.

kardaanirist
11.02.13, 21:29
ok pohh ei viitsi higistada. mul kott peas juba nagunii. gg

q_q
11.02.13, 21:29
miks flip sgeadust tekitab? kumb luuk või kardaan? mul hääl vaba veel.

jätab lahtiseid otsi

pane kumb sulle tundub

camu
11.02.13, 21:29
haha. Ma usun et marco on tark

kardaanirist

kardaanirist
11.02.13, 21:29
kardaan, kui sa küla võta endalt hääl maha siis. paneme luuk ja vaatab mis saab

mul luuki peal.

q_q
11.02.13, 21:29
ok pohh ei viitsi higistada. mul kott peas juba nagunii. gg

wolf gave up?

ranka
11.02.13, 21:29
kardaanirist

lõpu postid desperate, nagu lootis, et äkki pääseb ja nüüd teeb viimaseid moove.

karupoeg
11.02.13, 21:29
2 min

Maxi
11.02.13, 21:30
raisk, kui luuk ja kardaan mõlemad külad siis on puccis

kardaanirist
11.02.13, 21:30
wolf gave up?

jep. sul readid paigas.

q_q
11.02.13, 21:30
loodan, et sarkasm pole

karupoeg
11.02.13, 21:35
7 kardaanirist (,marocoloco, Avicii, ranka camu,IamAllin, q_q, timz0333)
4 Luuk (jmskns69,Maxi, kardaanirist, synfony)
1 tiigrikutsu ( luuk)
1 ranka (, tiigrikutsu)


tundub loogish?
5 min aega vastu vaielda.

karupoeg
11.02.13, 21:37
uus 5 min, sest ilmnes eksimus

karupoeg
11.02.13, 21:44
hõim on rääkinud.

Kardaanirist on kodusõja käigus hukatud.

Kardaanirist kuulub
küla
meeskonda

Öiseid pm-e ootan huntidelt ning KT-lt

Värvilisi unenägusid soovides,

Karupoeg

karupoeg
12.02.13, 11:04
öösel murdsid hundid maha timz0333

Kes oli:

KÜLATARK!

on PÄEV

karupoeg
12.02.13, 11:05
players left:

1. jmsnks69
2. iamallin
3. q_q
4. synfony
5. tiigrikutsu
6. Avicii
7. LuuK
8. Marcoloco
9. Maxi
10. camu
11. ranka

Maxi
12.02.13, 11:24
LuuK

q_q
12.02.13, 11:28
wp

q_q
12.02.13, 11:30
otsige timzi peeki üles

q_q
12.02.13, 11:32
ma arvan, et q_q on hunt

kaitses wowi ja timzi. miks peaks küla nii tegema?

q_q

q_q
12.02.13, 11:44
Minu nimekiri oleks selline:

1. jmsnks69: Pigem hundine hoiab madalat profiili, ja paistab, et seis sobib talle.

3. iamallin: Ei oska seisukohta võtta aga pigem küla, sest nagu öeldud huntidel polnud mind vaja pushida.

4. q_q: Kaitses mind põhjendades küll ära, et postid külased aga hoiaks tal silma peal kuna tal on liidri omadused ja võib
vabalt külamehed hundikarja vedada.

5. synfony: Kuna maxi tundus hundine ja mina hakkasin tunduma rohkem külana, lükkas hääle minult ära mis peaks confirmima, et küla.

6. tiigrikutsu: Surub kõige rohkem külana tunduvat mängijat samas ise pakun pigem küla lihtsalt misreadib olukorda.


8. kardaanirist : Väga vaikne ja olukorraga rahul minu hundi listis Nr.1

9. Avicii: Postid on nii külased, et kahtlustan reverse implied oddse küla jaoks Smas ei tea kas ta oleks nii terav hunt /pigem küla/ Mind pushib ka meeletult mida hundil poleks tarvis teha.

11. LuuK: Ei oska seisukohta võtta statistika räägib tema kasuks, pigem on küla

12. Marcoloco: Vaikselt hundine

13. Maxi: qq clearis ta kui küla päästis ta eile ja kui 1 neist küla siis on mõlemad.

14. ranka: Hundina oleks eile ilmselt terve teema täis läöbustanud, külana on pohh ja ei viitsi väga mängida

15. camu: hoiab samuti tahaplaanile, mina tundusin talle külana seda rohkem tema mulle hundina.

Häält ei hakka hetkel andma.


Sinu confirmin külana ja rahuistuseks ütlen, et tegin nimekirja ja anlüüse. Tiigri rong ei meeldi btw.


Kui kardaan küla siis sucks aga siis võtame jsmsks6987 vähemalt homme.

avicii on peak vist

asi selles, et jmsnks tuleb nkn maha võtta sest ta nii ebastabiiline, eelmine mäng 99% confirmed külad donkament ja inward nt tembeldas huntideks niiet ma ei julge teda endgame jätta anyhow

+ chance, et ta hunt

jmsnks69

LuuK
12.02.13, 12:06
Kuna nüüd on pmst kõik või mitte midagi siis tuleb kõik kahtlused välja käia, kuigi tõendid olematud.
Kõige kahtlasem on minu jaoks Camu, aktiivsus on madal ja toob põhjenduseks tervise. Eelmine mäng kui ma hunt olin tegin täpselt samamoodi.
Marcoloco, Avicii külamehed. Esimene võiks oma potensiaali paremini ära kasutada. Teine nagu näha, võiks vähem kasutada.
Jmsnks69 süüdistab järjekindlalt põhjenduseta mind, kuid hundiks teda veel sellepärast ei tembeldaks, kahtlus siiski jääb.
Q_q ja ranka on next level djuudid, neid ma läbi ei hammusta, aga homseks tuleb arvamus siiski kujundada.
Maxi puhul äratavad kahtlust pildikesed millega tundub, et ta püüab odavalt populaarsust osta.
Tiigrikutsu tundub isegi kergelt külane, välja arvatud juhul kui ta Camu sabarakk on.
Synfony, Iamallinn, ei oska arvata. Esimese kohta lihtsalt arvamuseks liiga vähe ja teine pendeldab kord hundi kord küla poolel.

Raketiteooria oleks, et hundid on Camu, Tiigrikutsu ja Jmsnks69, aga see arvamus tundub liiga subjektiivne.

IamAllin
12.02.13, 12:14
mnja. Post 171 ütles Timpz suhteliselt selgesti, et ta on KT ning seetõttu tuligi teda vaikselt pushida, et hundud teda ära ei söökd vaid jääks lootma, et küla ta välja hääletab. Mulle jääb arusaamatuks Avicii käitumine (juhul, kui ta on küla), miks sa pidid eile välja tooma selle, et Timpz ennast KT claimis esimesel päeval, seda poleks vaja välja hakata hõikama.

To q_q: Sinu post 465 ei vastanud ma eile meelega, sest ei osanud midagi kirja panna, ilma timpzi KT calimimise postile viitamata. Nüüd aga kellad nagunii. Paningi Maxi pealt tagasi Timpzi peale just VIIMASEL minutil, et olla kindel, et tema välja ei läheks, aga samas oleks tal piisavalt hääli, et hundid teda ise välja ei hakkaks sööma, vaid jääks küla peale lootma. Aga avicii tuli eile suure hurraaga ja tõi selle kahjuks välja, et timpz ennast KT esitles.

tiigrikutsu
12.02.13, 12:48
jmsnks69 it is. :)

Pole vast vaja selgitada?

Ma räägin juba mitmendat mängu, et ei ole vaja mingit debiilset rongi teha vaid trollida ringi ja piinata erinevaid inimesi.

LuuK
12.02.13, 13:01
mnja. Post 171 ütles Timpz suhteliselt selgesti, et ta on KT ning seetõttu tuligi teda vaikselt pushida, et hundud teda ära ei söökd vaid jääks lootma, et küla ta välja hääletab. Mulle jääb arusaamatuks Avicii käitumine (juhul, kui ta on küla), miks sa pidid eile välja tooma selle, et Timpz ennast KT claimis esimesel päeval, seda poleks vaja välja hakata hõikama.

To q_q: Sinu post 465 ei vastanud ma eile meelega, sest ei osanud midagi kirja panna, ilma timpzi KT calimimise postile viitamata. Nüüd aga kellad nagunii. Paningi Maxi pealt tagasi Timpzi peale just VIIMASEL minutil, et olla kindel, et tema välja ei läheks, aga samas oleks tal piisavalt hääli, et hundid teda ise välja ei hakkaks sööma, vaid jääks küla peale lootma. Aga avicii tuli eile suure hurraaga ja tõi selle kahjuks välja, et timpz ennast KT esitles.
Otseloomulikult ei osanud ma sellist kõrgemat kombineerimist läbi näha. :(
Liigutan IamAllin külameeste hulka.

Avicii
12.02.13, 13:06
mnja. Post 171 ütles Timpz suhteliselt selgesti, et ta on KT ning seetõttu tuligi teda vaikselt pushida, et hundud teda ära ei söökd vaid jääks lootma, et küla ta välja hääletab. Mulle jääb arusaamatuks Avicii käitumine (juhul, kui ta on küla), miks sa pidid eile välja tooma selle, et Timpz ennast KT claimis esimesel päeval, seda poleks vaja välja hakata hõikama.

To q_q: Sinu post 465 ei vastanud ma eile meelega, sest ei osanud midagi kirja panna, ilma timpzi KT calimimise postile viitamata. Nüüd aga kellad nagunii. Paningi Maxi pealt tagasi Timpzi peale just VIIMASEL minutil, et olla kindel, et tema välja ei läheks, aga samas oleks tal piisavalt hääli, et hundid teda ise välja ei hakkaks sööma, vaid jääks küla peale lootma. Aga avicii tuli eile suure hurraaga ja tõi selle kahjuks välja, et timpz ennast KT esitles.
Ta hakkas KT claimma kuna oli ohus, tollel hetkel oli 4 häält tema peal, kui sa kogu minu postituse üle vaatad temma koht mis ma eile tegin ja üldse teda hääletasin siis ehk saad aru. Kogu tema jutt oli total bs, ei ythegi konkreetset selgitust jne, nüüd eile suure hirmuga tegi listi aga no sellest jäi juba väheseks. Miks peaksin mina hundina teda pushima? Oleks ju lihtsam öösel maha koksata, nagu nüüd ka tehti ja ma saan aru, et see võis olla minu süü kuna tõstsin esile teda. Samas pressis marco ja keegi veel imo tagant pärast seda KT asja. Sitt play saan aru jah. Mina oleks nõus täna Maxit, camu või jmsnks69 hääletama, teen hiljem suurema listi vbla

Avicii
12.02.13, 13:07
ma arvan, et q_q on hunt

kaitses wowi ja timzi. miks peaks küla nii tegema?

q_q
läksid patja nutma vä? eile kardaani read oli küll kõvv sinu poolt tho

Maxi
12.02.13, 13:12
need 2 angleshooti (??) Jmsks69 ja Marcoloco poolt tunduvad ikka megafishised, üldse ei tahaks uskuda et nad eelmisi mänge ei jälginud or something. Samuti Jmsks69 mängis eelmine mäng ka, ei tahaks uskuda et nüüd sellise vea tegi kogemata.
Jmskns69

Avicii
12.02.13, 13:16
ahjaa, seni kuni me ühelegi hundile pihta ei ole saand, ei julgeks mina küll kedagi 100% clearida

karupoeg
12.02.13, 15:11
häälteseis peale post 545:

3 Jmskns69(Maxi, tiigrikutsu, q_q)

NB! NB!
õhtul olen vahemikus 19.00-22.15 ära. seega postcounti ei saa teha.
On eeldatav, et selles vahemikus toimub räme spämmimine ning oleks hea kui te ka ise loeksite ka hääli.

ranka
12.02.13, 15:37
Tundub, et see mäng on omadega perses anyway. Ma tunnen, et ma olen ikka semiafk, just jõudsin kinost ja teised ei tee üleüldse mitte midagi.
camu

hääle valin, sest iga päev on hääletanud mind, sest mul ei ole counti olnud, rääkinud, et on haige, aga kuna ma räägin temaga skypes igapäeva ja teeb pokkeriprode liigat, siis tean, et ta ei ole sittagi nii haige.

marcoloco
12.02.13, 15:53
Kui kardaan küla siis sucks aga siis võtame jsmsks6987 vähemalt homme.

Kuulame tarka. Jmskns69. Esimesel p2eval j2i p2eva l6pus passiivseks, j2relikult sobis wow ja timzi omavaheline kaklemine. Eile lenci peale h22letamine ka kahtlane. Hiljem vaatan veel yle threadi, kardaanristi+timzi info valguses.

Jmskns69
12.02.13, 15:59
jmsnks69 it is. :)

Pole vast vaja selgitada?

Ma räägin juba mitmendat mängu, et ei ole vaja mingit debiilset rongi teha vaid trollida ringi ja piinata erinevaid inimesi.

Kas võiksid selgitada millise debiilse rongi ma olen teinud ?

Jmskns69
12.02.13, 16:03
Tundub, et see mäng on omadega perses anyway. Ma tunnen, et ma olen ikka semiafk, just jõudsin kinost ja teised ei tee üleüldse mitte midagi.
camu

hääle valin, sest iga päev on hääletanud mind, sest mul ei ole counti olnud, rääkinud, et on haige, aga kuna ma räägin temaga skypes igapäeva ja teeb pokkeriprode liigat, siis tean, et ta ei ole sittagi nii haige.

Kuna q_q hääletamine oleks ilmselge enesetapp siis proovin mõne teise autoriteedi sappa ennast haakida.

camu

Kui külale külaliikmete arvu vähendamine kasuks tuleb olen valmis surema. Eelmine mäng näitas, et eneseõigustamine ei aita.

Loen teemat aktiivselt ja püüan esitada selgitavaid argumente tõendamaks, et olen küla ja püüan hunte paljastada.

Jmskns69
12.02.13, 16:08
Kuulame tarka. Jmskns69. Esimesel p2eval j2i p2eva l6pus passiivseks, j2relikult sobis wow ja timzi omavaheline kaklemine. Eile lenci peale h22letamine ka kahtlane. Hiljem vaatan veel yle threadi, kardaanristi+timzi info valguses.

Kahjuks ei saa olla nolifer ja kogu aeg teemat refreshida ja arvamust avaldada. Esimese päeva lõpus on ka infot nii vähe, et passiivsus ei tähenda, et asjad sobiks. Lenci hääletamine puhas mäluauk mille poolt esilekutsutud kahtlused on põhjendatud. Samas kujutage endale ette hunti kes sama vea teeks ja põhjendage mulle miks see hundile kasulik peaks olema ?

Jmskns69
12.02.13, 16:11
häälteseis peale post 545:

3 Jmskns69(Maxi, tiigrikutsu, q_q)

NB! NB!
õhtul olen vahemikus 19.00-22.15 ära. seega postcounti ei saa teha.
On eeldatav, et selles vahemikus toimub räme spämmimine ning oleks hea kui te ka ise loeksite ka hääli.

Kuna see tõenäoliselt minu viimane päev on siis püüan counti ise pidada

3 jmskns69(Maxi, tiigrikutsu, q_q)
2 camu (ranka, jmskns69)

q_q
12.02.13, 16:20
läksid patja nutma vä? eile kardaani read oli küll kõvv sinu poolt tho

yep ;_;

õnneks jenny lohutas :D

q_q
12.02.13, 16:26
1. jmsnks69 ??
2. iamallin pigem küla siin day1 põhjal, muutis hääli n stuff
3. q_q lock clear küla
4. synfony lock clear küla
5. tiigrikutsu pole midagi pmslt postitanud
6. Avicii kt vist peekis teda, küla
7. LuuK pole eriti postitanud, pigem jätab küla mulje
8. Marcoloco küla, ei usu et angleshootiks reeglitega n stuff
9. Maxi pole enam kindel, et küla
10. camu pigem küla eilse põhjal
11. ranka pigem küla postide põhjal

q_q
12.02.13, 16:27
Nice, kui hääled kokku saate siis vaadake homme minu ainust tänast posti

Hundid : timz, wowawiaa, qq

kas hunt postitaks viimasel minutil nii? elu näidanud, et need kes siin viimasel minutil hunte hakkavad pakkuma on kõik külad olnud

karupoeg
12.02.13, 16:48
count after 555:

4 jmskns69(Maxi, tiigrikutsu, q_q, marcoloco)
2 camu (ranka, jmskns69)

Jmskns69
12.02.13, 16:55
1. jmsnks69 ??
2. iamallin pigem küla siin day1 põhjal, muutis hääli n stuff
3. q_q lock clear küla
4. synfony lock clear küla
5. tiigrikutsu pole midagi pmslt postitanud
6. Avicii kt vist peekis teda, küla
7. LuuK pole eriti postitanud, pigem jätab küla mulje
8. Marcoloco küla, ei usu et angleshootiks reeglitega n stuff
9. Maxi pole enam kindel, et küla
10. camu pigem küla eilse põhjal
11. ranka pigem küla postide põhjal

Kes siis need hundid on ? Muide ainuke asi mida saan veel lisada peale kulunud fraasi "ausõna olen küla" pakkuge välja "kes oleks need kaks kes minuga koos hundid ?" on ja saate isegi aru, et mina olen küla !

ranka
12.02.13, 16:58
Kes siis need hundid on ? Muide ainuke asi mida saan veel lisada peale kulunud fraasi "ausõna olen küla" pakkuge välja "kes oleks need kaks kes minuga koos hundid ?" on ja saate isegi aru, et mina olen küla !

camu ja sina. ise kaon litsibaaridesse

IamAllin
12.02.13, 16:58
Jmskns69, täna olen täiesti teise suuna võtnud võrreldes eelmise mänguga ja võrreldes selle mängu eelmiste päevadega. Tekitab pisut kahtlust sinus. Kuulan ka KT ja hääletan Jmskns69

q_q
12.02.13, 16:58
vahet pole jmsnks

sind tuleb nkn välja võtta sooner or later, sest sa ei taju, kes cleared külad ja hakkad neid hääletama

vaata ise eelmine mäng, kui inward ja donkament nt olid 99.9% cleared külad ja sa panid ikka, et nad hundid

mõtle ise nüüd, kas on +ev sind mängu jätta kui lõpus sa hakkad külasid hääletama?

Jmskns69
12.02.13, 16:58
count after 555:

4 jmskns69(Maxi, tiigrikutsu, q_q, marcoloco)
2 camu (ranka, jmskns69)

Küsimus kogenenumatele mängijatele, kas siis kui mina ja veel üks küla öösel ära tapetakse on huntidel juba nii piisav ülekaal, et võita ? Kui see nii ei ole jälgige, et minu välja hääletamine ei toimuks liiga suure ülekaaluga siis võite minu tapjate hulgast edukalt hunte püüda !!!

q_q
12.02.13, 16:59
fwiw imo kt-l on avicii peak (küla) kui jmskns (hunt)

aga jmnkns anyway vaja välja võtta niiet poh

q_q
12.02.13, 17:00
Küsimus kogenenumatele mängijatele, kas siis kui mina ja veel üks küla öösel ära tapetakse on huntidel juba nii piisav ülekaal, et võita ? Kui see nii ei ole jälgige, et minu välja hääletamine ei toimuks liiga suure ülekaaluga siis võite minu tapjate hulgast edukalt hunte püüda !!!

2 päeva võime eksida veel, np

Jmskns69
12.02.13, 17:00
vahet pole jmsnks

sind tuleb nkn välja võtta sooner or later, sest sa ei taju, kes cleared külad ja hakkad neid hääletama

vaata ise eelmine mäng, kui inward ja donkament nt olid 99.9% cleared külad ja sa panid ikka, et nad hundid

mõtle ise nüüd, kas on +ev sind mängu jätta kui lõpus sa hakkad külasid hääletama?

Ma ei vaidle vastu, et minu välja hääletamine võib-olla +ev. Ma lihtsalt soovitan, et proovige sellest maksimaalselt kasu lõigata !

8=)

Jmskns69
12.02.13, 17:02
Kurb oleks ju hundid saaks pikema winning strake kuna minu välja hääletamise järel saavad külale ette sööta veel kellelegi kellel minu osas juba teist mängu järjest kardaaniristi read !!

;)

Jmskns69
12.02.13, 17:07
count after 565:

5 jmskns69(Maxi, tiigrikutsu, q_q, marcoloco, IamAllinn)
2 camu (ranka, jmskns69)

Selline seis kindlalt huntidele soodus, sest ei anna mängu lahendamiseks infot. Aga mida mina kollanokk ka tean võrreldes supertalentidega.

;)

ranka
12.02.13, 17:09
count after 565:

5 jmskns69(Maxi, tiigrikutsu, q_q, marcoloco, IamAllinn)
2 camu (ranka, jmskns69)

Selline seis kindlalt huntidele soodus, sest ei anna mängu lahendamiseks infot. Aga mida mina kollanokk ka tean võrreldes supertalentidega.

;)

kuna keegi mu rongiga kaasa ei tule, ja ma olen täheldanud, et ainult need, kes hääli megalt loevad on hundid ,siis jmskns6 ​lukku. mina häält täna enam ei muuda.

Avicii
12.02.13, 17:20
oeh, päris suur segadus on siin ikka

Jmskns69
12.02.13, 17:23
kuna keegi mu rongiga kaasa ei tule, ja ma olen täheldanud, et ainult need, kes hääli megalt loevad on hundid ,siis jmskns6 ​lukku. mina häält täna enam ei muuda.

Nüüd siis mina vait jään sest kui sa oled selles foorumis "võõras" siis ära rongi mängudesse sisse nagunii pannakse ära !

Samas on see mäng mõnus peegelduse eesti poliitikast kus Savisaarel ja Ansipil on pimedad jüngrid ja hundid saavad rahus toimetada ....

:frown:

Jmskns69
12.02.13, 17:24
kuna keegi mu rongiga kaasa ei tule, ja ma olen täheldanud, et ainult need, kes hääli megalt loevad on hundid ,siis jmskns6 ​lukku. mina häält täna enam ei muuda.

Muideks mina olen ainuke kes sinu rongile jääb !

Sellest võib Teil mängu lõpus kasu olla !

Jmskns69
12.02.13, 17:25
Külamehed proovige natukenegi vastu hakata sest praegu huntidel liiga mugav olukord on !

Avicii
12.02.13, 17:29
Külamehed proovige natukenegi vastu hakata sest praegu huntidel liiga mugav olukord on !
ks on sinu arvates need 3 hunti?

ranka
12.02.13, 17:34
Nüüd siis mina vait jään sest kui sa oled selles foorumis "võõras" siis ära rongi mängudesse sisse nagunii pannakse ära !

Samas on see mäng mõnus peegelduse eesti poliitikast kus Savisaarel ja Ansipil on pimedad jüngrid ja hundid saavad rahus toimetada ....

:frown:

ma ei võta kedagi võõrana, sest selliste mängude jaoks tehakse gimmikcu accountid, et "näha" võõrana. Ise mõtlesin kunagi sama teha, aga seekord ei viitsinud. Ikka ei ole ära läinud veel, nüüd lähen for sure.

Jmskns69
12.02.13, 17:38
ks on sinu arvates need 3 hunti?

Küla jaoks halvim variant on kui q_q seekord huntide hulgas.

Camu võib-olla hunt, sest tal väga vaja pole liigutada. Kui oled võimeline lähtuma eeldusest, et mina pole hunt siis võib kahtlustada kõiki kes minu rongis. Samas kahjuks praegu selline seis kus huntidel väga mugav olukord. minu rongis ei pea nad isegi kõik koos olema vaid saavad riske hajutada. Kui tekiks võrdväärne olukord ükskõik millise teise kandidaadiga saaksite paremat infot edaspidiseks kui muidugi ka teist rongi külamehe peale ei ehita !

Vähemalt ennast said sa nüüd vast ära clearitud kui hundid sind öösel pärast minu surma ära ei söö, sest hundil vast mulle sellist küsimust esitada poleks vaja !

Jmskns69
12.02.13, 17:39
ma ei võta kedagi võõrana, sest selliste mängude jaoks tehakse gimmikcu accountid, et "näha" võõrana. Ise mõtlesin kunagi sama teha, aga seekord ei viitsinud. Ikka ei ole ära läinud veel, nüüd lähen for sure.

Mul account sama mis PokerStarsis ja mujalgi kus olen mänginud. Muideks sharkscope peaks lahti olema !

8=)

Jmskns69
12.02.13, 17:50
fwiw imo kt-l on avicii peak (küla) kui jmskns (hunt)

aga jmnkns anyway vaja välja võtta niiet poh

Avicii on clear küla isegi siis kui mina olen see kes ma olen ehk küla !

Otsige hunte vaiksete seast ja minu hääletajate hulgast !

Jmskns69
12.02.13, 17:54
Lähen paariks tunniks minema ühele olulisele kohtumisele !

Loodan, et jõuan tagasi ennem kui päev lõpeb ja siis panen kirja ka om külamehe testamendi eeldusel, et aega jagub !

camu
12.02.13, 17:54
See muidugi tore, et minu kandidaadi ka lõpuks keegi üles võttis. Küsimus pigem selles, millest minu kahtlus tingitud on? Ainult sellest, et ma haige? Nojah.

Mulle isiklikult tundub, et siin võib olla kahe mängu tagune pahategijate duo jälle. Ranka ja q_q. Ranka ilmselgelt rohkem.

Teisi ma välja tuua ei oska ja kui q_q peaks hunt olema, siis persses.

Kui eilset hääletust vaadata kes kardaaniristi hääletasid siis, (marocoloco, Avicii, ranka camu,IamAllin, q_q, timz0333) see oli q_q rong. Tahtsin viimane sekund ise ära muuta hääle, sellepärast jebisin seal, aga midagi muutnud see poleks. Keegi peaks muidugi analüüsima, kuhu ja kuna need hääled tekkisid ning kuna tänase kahtlusaluse hääl luuki peale läks.

q_q
12.02.13, 18:22
See muidugi tore, et minu kandidaadi ka lõpuks keegi üles võttis. Küsimus pigem selles, millest minu kahtlus tingitud on? Ainult sellest, et ma haige? Nojah.

Mulle isiklikult tundub, et siin võib olla kahe mängu tagune pahategijate duo jälle. Ranka ja q_q. Ranka ilmselgelt rohkem.

Teisi ma välja tuua ei oska ja kui q_q peaks hunt olema, siis persses.

Kui eilset hääletust vaadata kes kardaaniristi hääletasid siis, (marocoloco, Avicii, ranka camu,IamAllin, q_q, timz0333) see oli q_q rong. Tahtsin viimane sekund ise ära muuta hääle, sellepärast jebisin seal, aga midagi muutnud see poleks. Keegi peaks muidugi analüüsima, kuhu ja kuna need hääled tekkisid ning kuna tänase kahtlusaluse hääl luuki peale läks.


no ranka on see kahtlane, et ta pani oma offline/online staatuse varjatud

miks peaks küla nii tegema?

samas ma ei usu, et ranka selline nit, kes hakkab leveldama, et unustas mängu ära (ta esimene post) ja hundina obv keegi ei unusta mängu ära

tiigrikutsu
12.02.13, 18:31
Camu, Marcoloco, q_q, kardaan ja jmsnks69 tunduvad hundid.

Lähtun siis KT-st ja jätan hääle jmsnks69 peale.

tiigrikutsu
12.02.13, 18:33
Ranka unustasin üldse ära, kui camu ei ole hunt siis on Ranka. :)

q_q
12.02.13, 18:33
anyway, at this point ma pole milleski kindel

tean, et synfony ja mina oleme külad, avicii ka ilmselt kt peek

tean, et jmsnksn on külal vaja varem või hiljem välja hääletada nkn

ülejäänd kõik so-so, isegi camu ja ranka samas tiimis ei välista, koguaeg hääletavad üksteist

marcoloco
12.02.13, 18:33
mina eile kahtlustasin camut, kuna k2is lugemas teemat, aga v2ga s6na ei v6tnud ja siis j2rsku hakkas olukorda segama ja viimasel hetkel h22lt muutma. Just seda ma kahtlustasingi temast ja seep2rast tahtsin kardaaniristi kindlalt v2lja, uskudes et tegu hundiga ja siis camu suhtes ka kahtlus t6estatud. Aga eksisin r2ngalt, nii et minu jaoks camu suht cleared.
T2na eriti midagi m6elda ei j6ua, tundub et jmskns69 l2heb nagunii ja loodan v2ga, et tegu hundiga. Muidu ikka v2ga keeruliseks l2heb ja siis juba kalduks arvama, et q_q hundina sepistab.

IamAllin
12.02.13, 18:41
Mõtlesin ka just camu peale. Enne mängu ta ütles, et ta seekord väga suurt aktiivsust ei luba, aga kes teab, sest see mäng on sõltuvust tekitav. See oleks hea cover talle hundina. Just sellepärast talle, et kui ta on küla, siis saab aktiivselt osaleda, aga kui on hunt, siis oleks nagu vabandus võtta, et miks ta vähem aktiivsem on. Sellessuhtes, et hundina ta pigem ei tahaks nii aktiivne olla, kuna siis tekiks külal küsimus, miks teda öösiti ära ei killita.

camu
12.02.13, 18:49
Mõneti kahju, et meil kõigil ajalugu eelnevatest mängudest. Mõneti jälle hea. Kui vaatad kolmandat hundimängu, siis seal ütlesin alguses täpselt sama. Tol korral küll haigeks ei jäänud ja olin küla. Tol korral tuli muidugi vaidlus Fabiga mängule kahjuks, aga aktiivsemaks läks ikkagi.
Ka sel korral tegelikult olen vajadusel vastanud küsimustele. Ning teema alati ärgates esimese asjana läbi lugenud. Miks võib tunduda, et ma hundina tagaplaanile hoian on see, et minu jaoks on teema lahti ainult umbes 4 tundi päevas. See siis sellest hetkest, kui silmad lahti löön. Hommikused tegevused söövad ka sellest suhteliselt suure tüki ära.

q_q
12.02.13, 18:52
palume jumalat, et jsmkns on hunt

q_q
12.02.13, 18:57
tiigrikutsu on hunt

IamAllin
12.02.13, 19:10
tiigrikutsu on hunt

miks?

q_q
12.02.13, 19:14
aviici, mis täna arvad tiigrist?

q_q
12.02.13, 19:17
miks?

soul read


ma olen suht kindel, et tiiger on küla - aga väga pointless küla, kuid teda täna ei hääletaks

eile peale seda posti ei julgend tiigerit pushida enam

Avicii
12.02.13, 19:24
aviici, mis täna arvad tiigrist?
kas jennifer pahaseks ei saa v et sul getteri pilt on profiilikaks? ;)
maiusu endiselt, et ta hunt oleks, samas on ta suht vaikses jäänud

Jmskns69
12.02.13, 19:28
palume jumalat, et jsmkns on hunt

Jumal on küll see viimane instants keda paluda ;)

Kahjuks on viimane võimalus minust kasu saada see kui välja hääletate nii, et ka mingitki lisainfot saate.

Kui see rong sama pikaks jääb olete oluliselt halvemas seisus.

Samas mulle teeb rõõmu, et selline libahundi mängimise geenius nagu q_q jälle omadega rappa läks ...

Samas ei ole ta see mäng hunt vaid lihtsalt sama tubli kui tavaliselt oma loogikaga.

Muideks naiste loogika pidi olema selleks, et testida meeste psüühika töökindlust-vastupidavust !

Avicii
12.02.13, 19:33
palume jumalat, et jsmkns on hunt
tema rond suxib anyway samuti, mingit infot ei saa kui ta küla on ma hääletaks täna välja maxi või iamallin ja sõulriiidin, et mina või qq süüakse täna ära

q_q
12.02.13, 19:38
kelle välja hääletamisest me infot saaksime? (eeldades, et kui küla flipib)

q_q
12.02.13, 19:41
tema rond suxib anyway samuti, mingit infot ei saa kui ta küla on ma hääletaks täna välja maxi või iamallin ja sõulriiidin, et mina või qq süüakse täna ära

ja see pole tõsi

kui jsmkns küla siis sa olid 100% kt peek

Avicii
12.02.13, 19:44
ja kui jsmkns on küla siis kes hundid on? fakt on see et öösel süüakse veel keei ära ja kui me täna hundile pihta ei saa siis on kööga kah :D

Avicii
12.02.13, 19:45
marco oleks ka variant vbla

q_q
12.02.13, 19:45
siis on tiigrikutsu ja ranka :D

Avicii
12.02.13, 19:46
tead mul pole õrna aimugi enam, kuskil on midagi 2silmavaheele jäänud

IamAllin
12.02.13, 19:52
vaatame, mis rankast saab

Avicii
12.02.13, 19:57
1. jmsnks69 - on teinud miskeid külaseid poste imo, samas ei julgeks küll 100% clearida, samas on vaikne ja midagi erilist ei postita, kaitses küll end täna nüüd suht ok argumentidega
2. iamallin - 50/50 imo, kui ta poste vaadata siis on olnud rongidel viimased 2 päeva, ja ei tahtnud timzi hääletada kuna arvas, et KT - pigem küla siiski
3. q_q - kui tuleb välja, et sa hunt oled siis ma teen sulle liitri viina, well played mate - aga usun, et oled küla
4. synfony - imo on suht tagaplaanile jäänd ja ajalugu on näidanud, et hundid ongi tagaplaanil, nagu eelmine mäng taavi ja wow kes alguses said veits tuld ja siis kadusid sootuks kaardi pealt, joppas, et alla andsid
5. tiigrikutsu - tundub küla, loll küla aga siiski küla
6. Avicii - Tulevan top1 DJ in tha world
7. LuuK - no blää, mitu korda on ta hunt olnud, vastu oddse rsk, plus on teinud miskeid külaseid poste - samas eile tiigrikutssu hääletaamine alguses tundus kahtlane, ning sealt kogus tema rong ka tuure - POLE KINDEL aga arvan, et küla
8. Marcoloco - ka yks kahtlusalune, on leiutanud igast teooriaid ja värke, tundub hundine
9. Maxi - pakun puusalt, et yks untidest m2ngib see m2ng aktiivset hunti ja miks ei võiks see tema olla, täpselt see, et kuna me siiamaani ei ole kedagi kätte ssaanud siis mina ei julge kyll 100% lockclearida kedagi
10. camu - sama mis synfony, suht vaikne ja sellest ranka pressimisest ma aru ei saa, kunagi peaks ta sihikule võtma sest tema võiks olla ka yks hunt
11. ranka - ei imestaks kui oleks hunt, samas tundub rohkem külana, päevikus rääkis et pidi vist tais ladyboysi ahistama ja seega ei süvene mängu, võiks ka tule alla panna kunagi

Avicii
12.02.13, 19:58
vaatame, mis rankast saab
äge tho, et nii kui ma sinu nime mainisin hüppasid sa ranka rongile, nagu oleks hirm nahka tulnud

Avicii
12.02.13, 19:58
IamAllin

IamAllin
12.02.13, 20:03
äge tho, et nii kui ma sinu nime mainisin hüppasid sa ranka rongile, nagu oleks hirm nahka tulnud

tuligi noh

IamAllin
12.02.13, 20:05
IamAllin

kui ma oleks hunt, siis mik ma üldse oleks olnud nõus esimene päev timpzi rongi muutma hakkama, kui q_q küsis seda??

Maxi
12.02.13, 20:11
Ranka ladyboy rongiga ma tuleks küll kaasa, aga mina olen viimane vagun

q_q
12.02.13, 20:12
iamallin (ma vihkan selle nime trükkimist) pigem küla

nkn tuleb jsmnksn külal välja võtta ju, mis see saavutab, kui muudame ronge nüüd?

q_q
12.02.13, 20:14
kui jnsmnks oleks nõus külaga koguaeg samu asju hääletama siis võiks ellu ta jätta küll :D

Avicii
12.02.13, 20:15
kui ma oleks hunt, siis mik ma üldse oleks olnud nõus esimene päev timpzi rongi muutma hakkama, kui q_q küsis seda??
esimesel päeval hääletasid sa wowi, siis timpzi ja lõpuks maxit(kui sa poleks muutnud oled wowi ja timzi vahel flip olnud) kõik olid suht legit rongid ja easy peale hüppata, eile hääletasid kardaani suht ei midagi põhjendades

Avicii
12.02.13, 20:17
Ranka ladyboy rongiga ma tuleks küll kaasa, aga mina olen viimane vagun
sinu puhul on ka väike kahtlus, täna hääletasid sa esimese asjana luuki siis jmski4900538475 ja nüüd rankat

tiigrikutsu
12.02.13, 20:17
Lol, ma olen alati mingi loll küla? Vaadake keda te hääletate ja siis öelge kes on loll. xd
Ainukesi lolle otsuseid olete teinud mitte mind kuulda võttes ja mind välja hääletades (eelmine mäng).

Maxi
12.02.13, 20:17
need kõik potensiaalsed hundid ju

IamAllin
12.02.13, 20:18
esimesel päeval hääletasid sa wowi, siis timpzi ja lõpuks maxit(kui sa poleks muutnud oled wowi ja timzi vahel flip olnud) kõik olid suht legit rongid ja easy peale hüppata, eile hääletasid kardaani suht ei midagi põhjendades

mida sa ajad? panin täpselt 22:30 (ootasin veel umebs 40 sekki peale 22:30 saabumist) timpz. Ootasin sellepärast, et keegi muu ei paneks ning muutsin, sest lootsin, et hundid ei hakka teda välja võtma öösel, kuna arvavad et küla võtab ta ise varsti välja.

IamAllin
12.02.13, 20:18
mingit flippi ei oleks saanud tulla.

q_q
12.02.13, 20:19
mida sa ajad? panin täpselt 22:30 (ootasin veel umebs 40 sekki peale 22:30 saabumist) timpz. Ootasin sellepärast, et keegi muu ei paneks ning muutsin, sest lootsin, et hundid ei hakka teda välja võtma öösel, kuna arvavad et küla võtab ta ise varsti välja.

mis posti järgi sa day1 aru said, et timz kt?

Avicii
12.02.13, 20:21
ok ma ka täna haige ja vabsjee ei biidi täna mägu ja hallukad on silmeees

Avicii
12.02.13, 20:21
camu

IamAllin
12.02.13, 20:22
171 järgi, kus ta ütles, et ilmselgelt on temast lähipäevil külale rohkem kasu. Arvasin, et vb oleks hundine lüke, aga pigem mitte. Sellepärast tegin selle 22:30 muutuse maxi pealt. Eile ka üritasin natuke pushida teda, aga Avicii ja ranka vist ka oli need kes kohe hõiskasid, et timpz KT ennast claimis.

q_q
12.02.13, 20:24
171 järgi, kus ta ütles, et ilmselgelt on temast lähipäevil külale rohkem kasu. Arvasin, et vb oleks hundine lüke, aga pigem mitte. Sellepärast tegin selle 22:30 muutuse maxi pealt. Eile ka üritasin natuke pushida teda, aga Avicii ja ranka vist ka oli need kes kohe hõiskasid, et timpz KT ennast claimis.

no kui ma oleks kt siis ma poleks küll seal lõpus enda välja minemisega riskinud

(timz tõi välja, et wowil hääl panemata ja syonfil palus muuta, jne)

liiga risky, niiet ma küll ei arvanud, et timz kt

ja iga küla peaks ennast samamoodi kaitsma imo

camu
12.02.13, 20:28
camu
oot, miks mina?

tiigrikutsu
12.02.13, 20:29
ok ma ka täna haige ja vabsjee ei biidi täna mägu ja hallukad on silmeees

Lol, kuna sa üldse biitinud oled? xd
Hääleta ennast, joo teed ja mine tuttu ära. ^^

Kui täna timzi poolt pakutud esimene variant täppi läheb siis on ju lihtsam edasi lahendada. Muid kindlaid variante ju hetkel pakkuda ei ole? Mina lähen igastahes nendega edasi keda ma välja pakkusin kuna hetkel on suht vaikus selle koha pealt. Külad ilmselt teeks rohkem häält?

camu
12.02.13, 20:38
kelle sa välja pakkusid tiigrikutsu?

Jmskns69
12.02.13, 20:43
kui jnsmnks oleks nõus külaga koguaeg samu asju hääletama siis võiks ellu ta jätta küll :D

Olen alati nõus sinuga samu asju hääletama 8=)

Eilne oli erand kuna tundsin hingesugulust kardaaniga ja püüdsin külale kasulik olla pakkudes võimalust analüüsida mis toimub kui alternatiiv ka õhus on !

Jmskns69
12.02.13, 20:45
Otsustage ära kas Camu või Ranka pliiz !

Kui tuleb kiirelt mingi muu alternatiiv olen ka nüus küladega samamoodi hääletama. 15 minuti pärast pannakse kohvik kinni ja trolliga koju ma poole tunniga ei jõua !!!

q_q
12.02.13, 20:46
vasus aviciile:


Sinu confirmin külana ja rahuistuseks ütlen, et tegin nimekirja ja anlüüse. Tiigri rong ei meeldi btw.

ja siis


Kui kardaan küla siis sucks aga siis võtame jsmsks6987 vähemalt homme.

kumb teie arust kt peek olI?

q_q
12.02.13, 20:48
Otsustage ära kas Camu või Ranka pliiz !

Kui tuleb kiirelt mingi muu alternatiiv olen ka nüus küladega samamoodi hääletama. 15 minuti pärast pannakse kohvik kinni ja trolliga koju ma poole tunniga ei jõua !!!

no selge, oota ära 22:00

q_q
12.02.13, 20:49
mis teeme siis

jmskns eriti hunt ei tundu enam, samas kui ta kt peek oli ja hunt siis epic fail

ma ei tea

Avicii
12.02.13, 20:51
mis teeme siis

jmskns eriti hunt ei tundu enam, samas kui ta kt peek oli ja hunt siis epic fail

ma ei tea
no võtame tema siis, saab äkki mingeidki vastuseid

q_q
12.02.13, 20:51
jmskns kelle peal sul praegu hääl

Jmskns69
12.02.13, 20:51
no selge, oota ära 22:00

Just leppisin baarmeniga kokku 22.01 kahjuks pean välja astuma :frown:

Selleks ajaks kui koju jõuan ripun jälle puu otsas. Dejavu tunne tuleb peale. Eelmine mäng oli vähemalt intelligentne karupoeg teamis. Ja kui KT oleks eelmine kord varem välja tulnud oleksin elusana mängu võitu näinud ;)

camu
12.02.13, 20:52
Ma ei tea. Kui rankat hääletada ja ta hunt siis edasise kohta pole ikka mingeid riide. Ranka pole muidugi aktiivne ka üldse, seega kasu ka suur null temast.

IamAllin
12.02.13, 20:54
võin nii rankat kui jmnsk69 hääletada.

Jmskns69
12.02.13, 20:54
jmskns kelle peal sul praegu hääl

Hetkel camu peal aga Ranka tundub ka hundine

Samuti oleks vist IamAllinn ja Tiiger variandid

Avicii
12.02.13, 20:54
Ma ei tea. Kui rankat hääletada ja ta hunt siis edasise kohta pole ikka mingeid riide. Ranka pole muidugi aktiivne ka üldse, seega kasu ka suur null temast.
kõige õigem vend rääkima oled

q_q
12.02.13, 20:54
mis teised tiigrist arvavad?

Jmskns69
12.02.13, 20:54
võin nii rankat kui jmnsk69 hääletada.

Näedsa tundub, et ranka pole ainult mulle kahtlane !

q_q
12.02.13, 20:55
jmskns pane ranka praegu siis

Jmskns69
12.02.13, 20:55
mis teised tiigrist arvavad?

Tiiger tundub vähem hundine kui Ranka aga why not.

camu
12.02.13, 20:55
kõige õigem vend rääkima oled
Fab2 vä?
Selge, cleared küla siis.

LuuK
12.02.13, 20:55
Mitu head argumenti välja toodud, miks Jmskns69 hääletada. Ta on ka minu kahtlusaluste hulgas, kuigi mitte suurim.

Jmskns69
12.02.13, 20:55
jmskns pane ranka praegu siis

Ranka

Done

8=)

Jmskns69
12.02.13, 20:56
Mitu head argumenti välja toodud, miks Jmskns69 hääletada. Ta on ka minu kahtlusaluste hulgas, kuigi mitte suurim.

Kas nüüd siis tuli viimane hunt põõsast välja Rankat päästma ?

Jmskns69
12.02.13, 20:57
Mitu head argumenti välja toodud, miks Jmskns69 hääletada. Ta on ka minu kahtlusaluste hulgas, kuigi mitte suurim.

Peamine argument sinu puhul on see, et mina vähemalt püüan (mitte just kõige paremini) aga sul ainult hirm kuna mina sinu rongi esimesel päeval vedasin !

camu
12.02.13, 20:58
Ranka läks poistesse ära. Ennast kaitsta ta ei saa. Päeva alguses hääletas mind ja kui keegi rongiga kaasa ei tulnud, siis astus ise jmskns69 (fuck kui haige seda trükkida) rongile, sest temale oli antud paar häält tol hetkel. Et kui ranka hunt, siis jmskn cleared.

Jmskns69
12.02.13, 20:59
Last 6 minutes for live !

Olge siis tublid ja panged hundid minuta kotti !

Loodan, et järgmisesse mängu ikka võetakse !

Hirmasasti tahaks kordki külana lõpuni jõuda !

q_q
12.02.13, 20:59
ranka (jmsnksn, maxi, iamallinn, camu)

jmskns (luuk, tiigrikutsu, ranka, q_q)

peaks olema praegu vote count

IamAllin
12.02.13, 20:59
Mitu head argumenti välja toodud, miks Jmskns69 hääletada. Ta on ka minu kahtlusaluste hulgas, kuigi mitte suurim.

hääletad jmskns aga ta ei ole suurim kahlusalune. ütle, kes siis on?

camu
12.02.13, 21:00
miks sa ranka rongile ei tule q_q?

q_q
12.02.13, 21:01
ma pole otsustanud veel

lasin jmsmksmskl ranka panna, et hiljem rohkem manööverdamisruumi oleks

Jmskns69
12.02.13, 21:01
ranka (jmsnksn, maxi, iamallinn, camu)

jmskns (luuk, tiigrikutsu, ranka, q_q)

peaks olema praegu vote count

Kui su count õige on saad praegu minu päästa ja sellega enda 100 % külaks clearida seekord !

Aga noh eks ise tead. No bad feelings ma nüüd trolli peale, eks kodus näen kas elus veel !

camu
12.02.13, 21:01
ranka (jmsnksn, maxi, iamallinn, camu)

jmskns (luuk, tiigrikutsu, ranka, q_q)

peaks olema praegu vote count
jätke see post meelde edasiseks igatahes.

q_q
12.02.13, 21:02
õu

vaadake kumb teie arust kt peek oli kas avicii või jsmnksn?

IamAllin
12.02.13, 21:03
pigem avicii, aga pead ei anna.

camu
12.02.13, 21:05
õu

vaadake kumb teie arust kt peek oli kas avicii või jsmnksn?
et avcii hunt, seda mõtled?
ma ei usu et ta hundina mulle nii peale lendaks nagu ta postis #634 (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12301-***Libahunt-V-game-thread***-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=499551&viewfull=1#post499551) tegi

Avicii
12.02.13, 21:06
Synfony luurab ka ainult põõsast

q_q
12.02.13, 21:06
et avcii hunt, seda mõtled?
ma ei usu et ta hundina mulle nii peale lendaks nagu ta postis #634 (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12301-***Libahunt-V-game-thread***-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=499551&viewfull=1#post499551) tegi

et avicii küla

Synfony
12.02.13, 21:06
Õhtust, esimesel päeval ma juba mõtleisn, et jms võib hunt olla, kuid samas järgneval päeval kahtlustasin Rankat (isegi marcoloco) tundus eile minujaoks hundine, kuid mdea kui kõik clearivad .. võimalik, et väsimusest ei saanud asjale pihta ka ja tänagi nii hilja koju jõudnud töölt, et läbi sirivida teemat ei kannata, kuid praegune hääle andmine on suht flip minujaoks

camu
12.02.13, 21:06
mille põhjal q_q arvates synfony cleared oli?

q_q
12.02.13, 21:07
vaata post #625

q_q
12.02.13, 21:07
vaata post #625

see on siis avicii/jsmksn kumb peek

Synfony
12.02.13, 21:07
Synfony luurab ka ainult põõsast

Jep kui ma paar lehte läbi loen, et enamvähem midagi aru saada ja posti kirjutada.

q_q
12.02.13, 21:07
synfonyil oli hääl wowi peal paar minti enne lõppu

siis pani maxi peale pmslt viimasena

meil on teada, et wow oli küla. seega synfonyl hundina mõttetu maxi peale panna hääl kuna kui maxi külana sureb siis jääb mulje, et päästeti wowi ja tõmbab enda peale tähelepanu

synfony

q_q
12.02.13, 21:08
jmskns ikka lurkib teemat?

camu
12.02.13, 21:09
see on siis avicii/jsmksn kumb peek
avicii tundub peek olevat jah selle põhjal.

q_q
12.02.13, 21:09
pohui lähme all in siis?

ranka

Synfony
12.02.13, 21:10
Midagi võiks välja mõelda, tahaks pesema minna :D

q_q
12.02.13, 21:10
let's go ranka

mina vastutan

Avicii
12.02.13, 21:11
me ei saa mingit infot ranka söömisest, homme oleme ama sita otsas ju

Maxi
12.02.13, 21:11
Ranka tegi kuskil ka mingi posti kus oli: "Tean marcolocot IRL, ta nii rumal ei oleks" , kui Ranka hunt siis marcoloco minu homne vote for sure

q_q
12.02.13, 21:11
me ei saa mingit infot ranka söömisest, homme oleme ama sita otsas ju

midagi ikka saame

Synfony
12.02.13, 21:12
Nagu kõik eelnevad rongid oled vastutanud mis rööbastelt maha sõitnud ? :D well Ranka it is, Vähemalt eile ma ei tea mis readide põhjal ta tundus hundine.

karupoeg
12.02.13, 21:12
after 671:
6 ranka (q_q, jmskns69, Maxi, IamAllin, camu, synfony)
4 jmskns69 (LuuK, tiigrikutsu, marocoloco, ranka)
1 synfony (avicii)

q_q
12.02.13, 21:13
kõik keda ma kahtlustasin, et võivad rankaga tiimis olla on jsmksn peal

see meeldib mulle isegi :D

Synfony
12.02.13, 21:13
Ranka tegi kuskil ka mingi posti kus oli: "Tean marcolocot IRL, ta nii rumal ei oleks" , kui Ranka hunt siis marcoloco minu homne vote for sure

+1 ja samas kui vaadata nende hääletamis stiili tuunduvad sarnased, vb põhjuseks ongi see, et tunnevad IRL ja vaatavad kus teine on hääle andnud ja Trust!

q_q
12.02.13, 21:15
jätke meelde, et jmskns lubas oma hääle mulle (ja üldse külale anda), niiet kui mind süüakse siis confirmed külad teadke, et teil jsmkns hääl ka. kui huiama hakkab siis võtke maha ta

q_q
12.02.13, 21:15
fail värv :D

tiigrikutsu
12.02.13, 21:16
kõik keda ma kahtlustasin, et võivad rankaga tiimis olla on jsmksn peal

see meeldib mulle isegi :D

Mida sa kahtlustad lmao? KT ütles selgelt välja, et jmskns69 on hunt ju?

q_q
12.02.13, 21:16
ütles selget, et avicii on küla ka :D

kuid tal oli 1 peek aint

camu
12.02.13, 21:17
me ei saa mingit infot ranka söömisest, homme oleme ama sita otsas ju
kui ranka hunt, siis jmsk...69, mis iganes see nimi edasi läks, cleared. Imallinn cleared, mina peaks cleared olema, maxi vote ka ranka peal olnd tükk aega. Ehk ka cleared.

q_q muutis votet ühena viimastest. Teda ma ei cleariks. Luuk ja tiiger siis kahtlusalused koos q_q-ga.

Kui eksime ja ranka küla, siis oleme suht samas kohas tagasi ja prolly kaotand.

tiigrikutsu
12.02.13, 21:19
Camu, kas sa paned mind hundiks sp, et ma sind välja tõin või on veel mingeid põhjuseid?

camu
12.02.13, 21:20
ranka (jmsnksn, maxi, iamallinn, camu)

jmskns (luuk, tiigrikutsu, ranka, q_q)

peaks olema praegu vote count


Camu, kas sa paned mind hundiks sp, et ma sind välja tõin või on veel mingeid põhjuseid?
Tolle hetke votecounti põhjal puhtalt.

q_q
12.02.13, 21:20
ranka kohta veel see, et tal staatus varjatud pandud

mida imo ükski külal pole mõtet teha

karupoeg
12.02.13, 21:21
10 min jäänud

Avicii
12.02.13, 21:22
jmskns69, no ma ei tea, kõik lasid ennast heidutada nüüd tema vabandustest ja t tõmbas uue rongi käima enda päästmiseks, mulle ikka tundub kahtlane

tiigrikutsu
12.02.13, 21:23
Tolle hetke votecounti põhjal puhtalt.

Külatarga listis oli jmskns esimene, selle põhjal ka hääl nii. Kui te puusse panete rankaga, ei pruugi muidugi, kuna ta oli ka minu listis. Aga eriti vahet vast ei ole siis. Üks neist on nkn hunt.

Maxi
12.02.13, 21:23
Tema kusjuures ei tõmmanud ranka rongi tööle.

Ja minu jaoks kogu see marcoloco angleshot ja Ranka tean teda IRL sobivad

Avicii
12.02.13, 21:24
ranka kohta veel see, et tal staatus varjatud pandud

mida imo ükski külal pole mõtet teha
kui jmkskaikldgj7555 on hunt, on meil rohkem reade tema kaitsmisteksidest kui sellest, et me hääletamme välja ranka kes ei saa ennast päästagi

q_q
12.02.13, 21:25
Külatarga listis oli jmskns esimene, selle põhjal ka hääl nii. Kui te puusse panete rankaga, ei pruugi muidugi, kuna ta oli ka minu listis. Aga eriti vahet vast ei ole siis. Üks neist on nkn hunt.

sest see oli karupoja list copyitud kus jmsks 1.

imo kt-l oli avicii peek

ja jsmks tundub prgu küla + lubas alati hääle sama panna mis küla

marcoloco
12.02.13, 21:25
ma j2tan ikkagi Jmskns69, rankast h2sti ei usu et ta esimesel p2eval hundina nii passiivne oleks olnud, kuigi samas juues ununeb k6ik ja foorumim2ng on t2iesti teisej2rguline.

k6hutunne pigem siis Jmskns69 ja kui kyla, siis homme kahtlustada q_q, Maxi ja edasi m6elda.
Samas kui ranka on hunt, siis nagu ylal keegi mainis siis ta on mind kaitstes minu ka kahtlusaluseks teinud ja siis oleks kylal v2ga hapu seis.. Ranka rongi nyyd lykkas q_q j2lle k2ima, kui ta oleks hunt siis selline olukord (t2na ranka, homme mina) talle meeldiks.

q_q
12.02.13, 21:26
ranka

camu
12.02.13, 21:26
Külatarga listis oli jmskns esimene, selle põhjal ka hääl nii. Kui te puusse panete rankaga, ei pruugi muidugi, kuna ta oli ka minu listis. Aga eriti vahet vast ei ole siis. Üks neist on nkn hunt.
ma saan aru jah. lugesin külatarga listi ja seal polnud minu arust mitte midagi kindlat. Avicii clear ehk kõige loogilisem.

marcoloco
12.02.13, 21:27
ps! kylatark mainis jmskns69 ja tema on ainus kindel allikas, kes midagi ei sahkerdanud ja kuigi tal v6ib vale read olla, ei lykka ta meelega valele rajale.

q_q
12.02.13, 21:27
ma j2tan ikkagi Jmskns69, rankast h2sti ei usu et ta esimesel p2eval hundina nii passiivne oleks olnud, kuigi samas juues ununeb k6ik ja foorumim2ng on t2iesti teisej2rguline.

k6hutunne pigem siis Jmskns69 ja kui kyla, siis homme kahtlustada q_q, Maxi ja edasi m6elda.
Samas kui ranka on hunt, siis nagu ylal keegi mainis siis ta on mind kaitstes minu ka kahtlusaluseks teinud ja siis oleks kylal v2ga hapu seis.. Ranka rongi nyyd lykkas q_q j2lle k2ima, kui ta oleks hunt siis selline olukord (t2na ranka, homme mina) talle meeldiks.

kui ma hunt siis obv jsmks ei saa olla? sest minu rong pmslt vist

kui ma hunt siis mis vahet mulle kas ranka jsmks?

karupoeg
12.02.13, 21:28
4 min

6 ranka
5 jmskns

tiigrikutsu
12.02.13, 21:29
kui ma hunt siis obv jsmks ei saa olla? sest minu rong pmslt vist

kui ma hunt siis mis vahet mulle kas ranka jsmks?

Mis vahet? Siis saad ennast homme clearida sellega, kui nkn vahet ei ole kumb hunt läheb. :)

Avicii
12.02.13, 21:29
Kui mind täna ära süüakse siis q_q, camu ja iamallin on hundid

camu
12.02.13, 21:29
mina eile kahtlustasin camut, kuna k2is lugemas teemat, aga v2ga s6na ei v6tnud ja siis j2rsku hakkas olukorda segama ja viimasel hetkel h22lt muutma. Just seda ma kahtlustasingi temast ja seep2rast tahtsin kardaaniristi kindlalt v2lja, uskudes et tegu hundiga ja siis camu suhtes ka kahtlus t6estatud. Aga eksisin r2ngalt, nii et minu jaoks camu suht cleared.
T2na eriti midagi m6elda ei j6ua, tundub et jmskns69 l2heb nagunii ja loodan v2ga, et tegu hundiga. Muidu ikka v2ga keeruliseks l2heb ja siis juba kalduks arvama, et q_q hundina sepistab.
Selles postis cleares marcoloco mind külaks.
Umbes samasuguse moovi tegi lenc esimeses mängus, kus hundina mind külaks clearis, et mu usaldust saada. Lihtsalt ütlen.

q_q
12.02.13, 21:29
Mis vahet? Siis saad ennast homme clearida sellega, kui nkn vahet ei ole kumb hunt läheb. :)

no siis mõlemad hundid sinuarust tanki? siis hea

Maxi
12.02.13, 21:29
see on hea seis kuna 1 hääletatavatest on hunt, see peaks juba suht raudpolt kindel olema

q_q
12.02.13, 21:30
Kui mind täna ära süüakse siis q_q, camu ja iamallin on hundid

ei

me kõik külad

camu
12.02.13, 21:30
Kui mind täna ära süüakse siis q_q, camu ja iamallin on hundid
loodame, et elad siis.

q_q
12.02.13, 21:31
hundid tiiger, ranka, macro

plz1time

karupoeg
12.02.13, 21:33
peale päeva lõppu


6 ranka (q_q, jmskns69, Maxi, IamAllin, camu, synfony)
5 jmskns69 (,Avicii,LuuK, tiigrikutsu, marocoloco, ranka)


peaks olema ok?
3 min aega.

karupoeg
12.02.13, 21:44
küla elimineeris ranka

Kes on:
http://img-cache.cdn.gaiaonline.com/3f4c4be2401d38eb5dae685316ae2da2/http://i268.photobucket.com/albums/jj25/WolfenAkari/Wolf_puppy_near_den_Canada-1024x768.jpg

karupoeg
13.02.13, 11:10
Hei!


hundud tapsid q_q!

on PÄEV

players left:
1. jmsnks69
2. iamallin
3. synfony
4. tiigrikutsu
5. Avicii
6. LuuK
7. Marcoloco
8. Maxi
9. camu

Maxi
13.02.13, 11:21
Eilne päev:

http://pr0gramm.com/#newest/*/91141/2013/02/4ruwpas

Marcoloco

Maxi
13.02.13, 11:21
kurat, link feilis http://img.pr0gramm.com/2013/02/4ruwpas.gif

Maxi
13.02.13, 11:23
Marcoloco ja Tiiger for sure, siis Avicii ja Luuk on mõlemad hundised, kuid üks nesti küla, aga see ei oma suurt tähtsust kuna hetkel võib küla eksida 1 päeva

Maxi
13.02.13, 11:28
Kusjuures kui praegu poste vaadata, siis tiiger ei pruugi 100% hunt olla isegi, aga sellel enam väga palju tähtsust ei tohiks olla

Maxi
13.02.13, 11:33
Minu jaoks hetkel: Marcoloco > Tiigrikutsu > Avicii > Luuk

LuuK
13.02.13, 12:04
Q_q on ikka müstiline tüüp. Terve päev trügib Jmsnks69 kui ainukest õiget varianti, saab inimesed rongi peale, siis teeb oma peamise kahtlusalusega diili, hüppab ise maha ja kõige lõpuks riputab veel kahtlustuse ka enda poolt veenatud inimestele kaela.
Lõpp hea kõik hea, aga ranka hundiks osutumine tundub küll pime õnn.

hääletad jmskns aga ta ei ole suurim kahlusalune. ütle, kes siis on?
Nagu mu eilses postis kirjas oli, Camu. Ta jõudis juba ennast ise mingis postis põhjendamata puhtaks külaks lugeda, mis suurendab kahtlust. Samas on tõendid väga õhukesed.
Sina ja Avicii (kt peek) olete minu jaoks kõige kindlamad külad.
Marcoloco oli mul ka kindlaks külaks märgitud, aga seda algselt ranka iseloomustuse alusel, see tuleb nüüd läbi kriipsutada.

IamAllin
13.02.13, 12:49
WP.

Kindlad külad peaks olema Camu ja Maxi + mina kindlasti.

Mind häirivad kõige rohkme jmnsk ja Avicii. Oletame, et üks neist oli KT peak. Kui see oli jmsnk, siis ta peaks hunt olema, aga ta ei tundunud hundina, aga kui Avicii, siis ta ei ole hunt, kuid tema tundub mulle vaieldamatult kõige hundisema üldse. Jama on muidugi sellest, et mingiaeg peame me selguse mõttes jmsnks nagunii välja võtma. Kui me võtame Avicii välja ning ta on hunt, siis on jmnsk69 100% hunt, sest tema oleks Kt peek. Kui me võtame Jmsnks välja ja ta on küla, on Avicii ka küla. ON mul õigus?? Marcoloco on ka minui kahtlusaluste top listis.

Maxi
13.02.13, 12:57
kui jmkskaikldgj7555 on hunt, on meil rohkem reade tema kaitsmisteksidest kui sellest, et me hääletamme välja ranka kes ei saa ennast päästagi

kogu see Avicii teema on nii hundine igast postist, et ennem hääletaks ma teda kui jmskn69.

Hetkel on tähtis et küla rahulikult koostööd teeks ja alati sama kodanikku hääletaks, huntidele ei tohi anda enam võimalust häältega manööverdada

Maxi
13.02.13, 13:00
ja ma olen suht kindel et see ainuke peek oli a la Camu või Iamallin või keegi keda on teada et postitab, see võis vabalt ka Lenc olla. Timz genes niipalju trashi, et selle pealt ma küll midagi välja ei loeks

tiigrikutsu
13.02.13, 13:24
Marcoloco ja jmsnks69 , väga tore. Ma arvasin, et q_q võib isegi hunt olla kui jmsnks ka hunt oleks aga jah. Pole nagu väga random valikuid aega teha siin. Ma arvan, et mõttekas oleks võtta jmsnks välja, kui ta isegi hunt ei ole siis saab ju vaadata järgmist keda timz kahtlustas. Midagi ta pidi ju teadma ka.

Avicii
13.02.13, 13:34
eino palju ]nne teile, kui mind tahate hundiks tebeldada

Maxi
13.02.13, 15:00
Marcoloco ja jmsnks69 , väga tore. Ma arvasin, et q_q võib isegi hunt olla kui jmsnks ka hunt oleks aga jah. Pole nagu väga random valikuid aega teha siin. Ma arvan, et mõttekas oleks võtta jmsnks välja, kui ta isegi hunt ei ole siis saab ju vaadata järgmist keda timz kahtlustas. Midagi ta pidi ju teadma ka.

LoL, confirmed hunt. Tänud et mängu lihtsaks teed

Synfony
13.02.13, 15:38
Jmsnks69 jääb küll puutumatuks praeguste readide põhjal, tuleb minna rongiga siiski teist teed, Marco ehk. Proovin teemat läbi vaadata mingihetk.

Maxi
13.02.13, 16:22
Nüüd kui huntide cover on paljastatud siis tänased ja homsed postid ei loe mitte midagi väljaarvatud kui keegi ikka räige prohmaka teeb. Nüüdseks hundid on juba adjustinud sellega, et ranka on kätte saadud. Leiutama midagi pole vaja hakata, niipalju mänguruumi ka ei ole.

Synfony
13.02.13, 17:01
Tiiger ka kahtlaselt hääletustega läinud, tekib aina suurem kahtlus tema postide ja hääletuste põhjal, et ta võib hunt olla.
Marco kohta niipalju, et peale ranka ei tundund olevat pmst kedagi kes teda külaks confirmis :D, pidevalt lõi tema nimi teemaks ja tänu ranka postile oli marcoloco inside meiejaoks. Samamoodi ei imesta kui LuuK flipas endale järjekordse nutsi ja on hunt.

camu
13.02.13, 17:07
Hommik. Eilne vaist läks täppi õnneks. Imo ranka hunt olemine clearib jmnsk ära. Ta ei paneks poole päeva pealt oma häält nii paika ja las jääb. Valis rongi lihtsalt.
Marcoloco tundub liiga lihtne. Samas üritas ta ka minu usaldust võita nagu Lenc mingis mängus, seetõttu olen vb kallutatud.
Avicii peaks ka raudselt küla olema. Ta hüppas mulle eile isiklikult turja, kui minul hundi kahtlus lasus.

Loen korra oma eilse posti üle.

camu
13.02.13, 17:12
Okei! Luuk, tiiger ja marco olid eilse loogika järgi kahtlusalused.

Keegi targem võiks loogiliselt mõelda, mis võidame kui marco välja võtame ja mis võidame kui tiigri välja võtame. Mulle isiklikult meeldiks täna tiigri rong vist rohkem.

tiigrikutsu
13.02.13, 17:30
Okei! Luuk, tiiger ja marco olid eilse loogika järgi kahtlusalused.

Keegi targem võiks loogiliselt mõelda, mis võidame kui marco välja võtame ja mis võidame kui tiigri välja võtame. Mulle isiklikult meeldiks täna tiigri rong vist rohkem.

Okei, liiga palju inimesi on tuli nüüd minu vastu. Tuleb nüüd välja sorteerida keegi kes teab, et ma hunt ei ole.
Avicii on küla, Synfony või Maxi on hunt imo. Synfony hääletas maxi vastu aga maxi pushis q_q-d.

Synfony peale hääl. :)

IamAllin
13.02.13, 17:40
Okei! Luuk, tiiger ja marco olid eilse loogika järgi kahtlusalused.

Keegi targem võiks loogiliselt mõelda, mis võidame kui marco välja võtame ja mis võidame kui tiigri välja võtame. Mulle isiklikult meeldiks täna tiigri rong vist rohkem.

mulle meeldiks marco rong kõvasti rohkem.

tiigrikutsu
13.02.13, 17:43
mulle meeldiks marco rong kõvasti rohkem.

Miks, põhjenda?

IamAllin
13.02.13, 17:53
No kuna ta on mu kõige suurem kahtlusalune, samas jmnsk69 ja Avicii on üpriski kindlalt mõlemad külad ehk sina oled ilmselt teine hunt ja vahet pole kumba võtta. Marco sisi sellepärast, et ranka üritas teda algul uppida (ilmselt arvas, et tal endal pole veel niipea minek) ja eile kriitilisel hetkel hääletas ta hoopis jmnsk, mittte ranka. Ja kui tema on hunt, siis ehk tänase votecounti järgi ja homse järgi saab sind veel hinnata, kuid kui ta on hunt, siis pole ilmselt ka sul hmome pääsu, isegi kui sa oled küla.

tiigrikutsu
13.02.13, 18:01
Või sa tead, et jmnsk ja Avicii on külad ja oled ise koos Synfoniga hundid? :D

marcoloco
13.02.13, 18:05
tuleb tunnistada, et teie asemel ma ka ise kahtlustaks peale ranka langemist ennast, aga ma olen kyla. tagantj2rgi v6ib see ranka minu kaitsmine olla strateegia, et kui mina l2hen esimestel p2evadel (ja olin vahepeal natuke tule all kyll), siis hunt ei oleks mind clearinud ja seega saab ta omale usaldust juurde.

Jmskn peaks nyyd kyll 100% kyla olema, vaevalt et ranka muidu oleks j2tnud h22le tema peale ja lahkunud. Lisaks kui oleks ranka ja jmskn m6lemad hundid, siis oleks toodud ka keegi kolmas ikka m2ngu, ainus kes vist eile kolmandat pakkus oli Aivicii, aga ranka oleks siis kaasa tulnud, eriti camu-ga.

Nii et kes siis jmskn h22letasid:
Avicii,LuuK, tiigrikutsu, marocoloco

v2hemalt yks sellest nimekirjast peaks hunt olema, ilmselt kyll kaks. Kuigi ei tasu p2ris maha kanda v6imalust, et 1 hunt j2lgede segamiseks ohverdas ranka. Muidu oleks selge, et 6-st 3 on hundid. Aga see on riskantne strateegia, nii et pigem mitte yle m6telda ja seega minu arust on Avicii, LuuK v6i tiigrikutsu kaks neist hundid. T2na tundub et tiigrikutsu yritab j2tta mulje, et kaitseb mind, seega kui mina v2lja l2hen ja te n2ete, et kyla, siis 2rge langege selle l6ksu, et tema ei tahtnud mind h22letada. Hundile pole eriti m6tet mind h22letada, kuna olen nagunii kahtlusalune nr 1

IamAllin
13.02.13, 18:14
Või sa tead, et jmnsk ja Avicii on külad ja oled ise koos Synfoniga hundid? :D

no mõtle natuke. eile oli jmnsk rong juba päris pikaks veninud ja ranka peal oli ainult camu. Mina läksin järgmisena ranka peala ja hoidsin seda lõpuni, millepärast oleks ma hundina täiesti tühja koha pealt teda välja võtnud? Coveri tegemiseks (hunt võtab teise välja) oleks see päris dumb, sest ranka polnud üldse tule allgi

IamAllin
13.02.13, 18:15
igatahes ma pean täna mingi 20:00 ära minema ja vb ei jõua hiljem netti ning küla võiks ära otsustada kumba täna võtta, saaksin ka hääle panna.

Synfony
13.02.13, 18:23
Imelik, et tiiger ei taha marco peale panustada ja kahtlustab ntx mind vms, et täiesti vastu kõikidele teooriatele, samas kui marco tuleb ka tiigri häälega kaasa, siis mul ykskõik võime tiigri ka enne võtta.

tiigrikutsu
13.02.13, 18:39
no mõtle natuke. eile oli jmnsk rong juba päris pikaks veninud ja ranka peal oli ainult camu. Mina läksin järgmisena ranka peala ja hoidsin seda lõpuni, millepärast oleks ma hundina täiesti tühja koha pealt teda välja võtnud? Coveri tegemiseks (hunt võtab teise välja) oleks see päris dumb, sest ranka polnud üldse tule allgi

Jep, seda ma mainisingi eile ka, et kui teine hunt mängu tuua siis ilmselt teine hunt saab suht puhtaks ja saab puhtaks ka see kes teise hundi mängu tõi. See on siis muidugi teooria, kui jmsnkskmksdsnsdks on hunt. Ilmselt oleks ise ka sellise teooria välja pakkunud kui oleks hunt olnud.

Alguses arvasin, et seda võib teha q_q, kuna tema oli üks neist kes ranka tule alla viis. Raske on öelda kas kõik mängivad lolli siin või ongi lollid. :D Synfony ütleb, et kui ma marco peale ei pane siis võetakse välja mind, marco ütleb, et kui ma teda hääletan siis olen hunt. xd

Seega hääletan IamAllin ,natuke üle pingutatud. :)

Synfony
13.02.13, 19:10
Sirvisin natukene ja arvan, et tiigrikutsu on täna parim lahendus, eriti kui võtta lahti hääletused, seal on selgelt näha, et on proovinud hunti päästa, kuid ülejäänud ajal hääletustel tagaplaanil lasknud külal küla kupeldada hetkeni mil jälle huntidel ohtlikuks kiskus.

IamAllin
13.02.13, 19:11
ma usun, et marco oleks ikkagi parem variant täna, aga no tiigrikutsu kaevab ka oma auku sügavamaks ja sügavamaks. Igatahes varsti minekut ja siis panen oma hääle.

tiigrikutsu
13.02.13, 19:15
Sirvisin natukene ja arvan, et tiigrikutsu on täna parim lahendus, eriti kui võtta lahti hääletused, seal on selgelt näha, et on proovinud hunti päästa, kuid ülejäänud ajal hääletustel tagaplaanil lasknud külal küla kupeldada hetkeni mil jälle huntidel ohtlikuks kiskus.

Too nüüd ilusti välja, kus ma olen hunti päästa tahtnud, siis võtan hääle ära sult. Väikevenna haige hetkel ja lähen poodi/apteeki, vb ei jõua enne tagasi. Siis vähemalt jääb hääl sinu peale. Hääletan siis Synfony.

Synfony
13.02.13, 19:25
No tiiger, muidu sul oli suht ranka stiilis hääletamine, et jmh kuskil anda 1 hääl ja rongid jäid tahaplaanile..
aga ranka ja jmks´i vahelisel, lendasid häälega rongis jmks´i peale, mis on suht kahtlane
+ kui oli vahepeal häältevaheline sõda sinu ja tmizi vahel, läks teatav hunt ranka ka kuidagi tmizi rongile kui asi oli muutunud tasavägiseks. muidugi teemasiseseid kohti on nii mõnigi veel, võib ka see kõik olla kokkusattumus, kuid mine tea + mõtlema panev koht on ka see, et kas Luuk might be hunt, nähes võitlust Kardaani ja LuuKi vahel , siis läks Ranka ka Kardaani rongile kui muidu oli seal hääli jaganud üksikult ning kahtlusalune marco tundub ka kohati tema jälgedes käimas.

IamAllin
13.02.13, 19:49
aga pean minema ja jätan täna marcoloco. GL küla.

camu
13.02.13, 19:53
Ma pärast kui votecount olemas muudan kuidas paremaks pean. Hetkel niikuinii vist kahe nime vahel valik. Eks näis.

marcoloco
13.02.13, 20:02
Nii et kes siis jmskn h22letasid:
Avicii,LuuK, tiigrikutsu, marcoloco

v2hemalt yks sellest nimekirjast peaks hunt olema, ilmselt kyll kaks. Kuigi ei tasu p2ris maha kanda v6imalust, et 1 hunt j2lgede segamiseks ohverdas ranka. Muidu oleks selge, et 6-st 3 on hundid. Aga see on riskantne strateegia, nii et pigem mitte yle m6telda ja seega minu arust on Avicii, LuuK v6i tiigrikutsu kaks neist hundid.

M6tleisn natukene veel selle yle ja ikka selge, et hunt ei oleks rankat ohverdanud eile. Nt oletame, et camu oleks hunt, siis oleks ta saanud jmsk v2lja v6tta ja seis oleks olnud 6 kyla, 3 hunti. SIis oleks kyll olnud selge et nimekirjas avicii, luuk, tiigrikutsu, marcoloco, ranka, camu on 3 hunti, aga kylal oleks vaid 1 v6imalus eksida nii et see seis oleks huntidele kindlasti parem.

Seega olen nyyd veendunud, et 2 hunti on nimekirjast "avicii, luuk, tiigrikutsu, marcoloco". hetkel peaks olema v6imalik 2 korda eksida kylal, nii et m2ng peaks olema kylal v6idetud. Kui mina t2na l2hen, siis 2rge hakake minu eeskujul mingeid imeteooriaid leiutama, vaid homme tiigrikutsu ja siis avicii vs luuk minu arvamus on pigem avicii. Luuk on tunduvalt v2hem kyll postitanud ja teda keerulisem lugeda. Avicii puhul kahtlane kasv6i eile uute nimede m2ngu toomine

karupoeg
13.02.13, 20:20
after 739

3 marcoloco (aIamAllin, camu Maxi)
2 tiigrikutsu ( synfony, marocoloco)
1 synfony (tiigrikutsu)

tiigrikutsu
13.02.13, 20:31
Marco teooriaga kaasa minnes, kui ta peaks küla olema oleme me pizdets nkn.

Synfony jääb minujaoks kahtlaseks kuna ta ei suutnud ära selgitada miks ta sellist soga kirjutas. See " ranka sarnaselt hääletamine " on ju ilmselge bullshit. Vaadake kuidas ma hääletanud olen, eeldades, et timz vms pani mööda jmsnks69-kiga siis peaks selles listis obv veel hunte olema loogiliselt võttes.

Aga jah, jääb synfony.

Avicii
13.02.13, 20:33
tiigrikutsu

Avicii
13.02.13, 20:35
M6tleisn natukene veel selle yle ja ikka selge, et hunt ei oleks rankat ohverdanud eile. Nt oletame, et camu oleks hunt, siis oleks ta saanud jmsk v2lja v6tta ja seis oleks olnud 6 kyla, 3 hunti. SIis oleks kyll olnud selge et nimekirjas avicii, luuk, tiigrikutsu, marcoloco, ranka, camu on 3 hunti, aga kylal oleks vaid 1 v6imalus eksida nii et see seis oleks huntidele kindlasti parem.

Seega olen nyyd veendunud, et 2 hunti on nimekirjast "avicii, luuk, tiigrikutsu, marcoloco". hetkel peaks olema v6imalik 2 korda eksida kylal, nii et m2ng peaks olema kylal v6idetud. Kui mina t2na l2hen, siis 2rge hakake minu eeskujul mingeid imeteooriaid leiutama, vaid homme tiigrikutsu ja siis avicii vs luuk minu arvamus on pigem avicii. Luuk on tunduvalt v2hem kyll postitanud ja teda keerulisem lugeda. Avicii puhul kahtlane kasv6i eile uute nimede m2ngu toomine
miks mitte ma ei võind tuua eile uusi nimesi? meil oli 0 readi kes võiks hundid olla ja inimeste pommitamine annab tavaliselt infot - ma ei usu, et sa hunt oled

camu
13.02.13, 20:36
tiigrikutsu
hetkel tundub marcoloco teooria huvitav. Imo täna tiiger, homme luuk, ülehomme marco. Avicii minu jaoks külane. Aga see aind ühe riidi põhjal.

Usun, et mina või imallinn süüakse öösel niikuinii ära. Seega parimat!

tiigrikutsu
13.02.13, 20:41
Lol, gg. Seletate ka äkki natuke, miks mina?

Ei viitsi närvi ajada ennast, jälle tuleb avicii kes ei ole ühte hunti ka ära spottida mitme mängu peale ja hääletab minu külana välja. Järgmine mäng hääletan kohe Aviciid, pole lihtsalt vaja mängu sind.

tiigrikutsu
13.02.13, 20:42
Tundub, et marco ja mina oleme mõlemad külad. Miks muidu on paljud siin nõus mõlema vahelt jooksma?

Synfony
13.02.13, 20:46
Tiiger isegi kui läbi mingi valemi peaksid sa küla olema, siis sa lihtsalt annad ju põhjust, et sind hääletada. Pealegi sinu nö hääletused tunduvad hoopis imelikud a la ntx mind hääletad kuna stabbisin sind varem oma postiga ja võtsid kohe minu ette, vahepeal iamallini ka proovisid hääletada kuna temalgi oli sinu vastu midagi, pealegi kui ma olin q_q, timzi poolt suht cleared ja minu väljahääletamine ei annaks mitte mingit infot ka juurde + mul on olnud palju normaalsemad hääletused võrreldes sinu omadega mis vahepeal ei oma absoluutselt mingit loogilist rütmi, niiet sa ei saa meid süüdistada selles, et me sind hääletame :D.

marcoloco
13.02.13, 20:57
Marco teooriaga kaasa minnes, kui ta peaks küla olema oleme me pizdets nkn.


kui sa oled ikkagi kyla ja homme v6etakse mind v2lja ja n2hakse et ka mina kyla, siis on seis 3 kyla ja 2 hunti ning need hundid on Luuk ja Aivicii.

Aga kohe yldse ei taha uskuda, et sa kyla. T2nases h22letuses pole erilist loogikat - mina olen suutnud vastu oma tahtmist oma seisu v2ga hundiseks teha ja ei saa aru miks mitte minu vastu h22letada. Pigem sa hundina juba tead, et ma kyla ja yritad j2lgi segada.

tiigrikutsu
13.02.13, 21:06
Tänases hääletuses pole loogikat? Kui ma arvan, et sa oled küla ja sa oled küla siis ma olen hunt? Nonsense, siin on kahtlasemaid vendi kui sina. Kuna kui sind hääletatakse ja kaitsta ei üritata siis ilmselt sa ei ole hunt. Mõtle nüüd loogiliselt, avicii tundub mulle ka pigem küla, aga ta pole just kõige teravam.

tiigrikutsu
13.02.13, 21:10
Tiiger isegi kui läbi mingi valemi peaksid sa küla olema, siis sa lihtsalt annad ju põhjust, et sind hääletada. Pealegi sinu nö hääletused tunduvad hoopis imelikud a la ntx mind hääletad kuna stabbisin sind varem oma postiga ja võtsid kohe minu ette, vahepeal iamallini ka proovisid hääletada kuna temalgi oli sinu vastu midagi, pealegi kui ma olin q_q, timzi poolt suht cleared ja minu väljahääletamine ei annaks mitte mingit infot ka juurde + mul on olnud palju normaalsemad hääletused võrreldes sinu omadega mis vahepeal ei oma absoluutselt mingit loogilist rütmi, niiet sa ei saa meid süüdistada selles, et me sind hääletame :D.

Ah mis sa plärad. :D Loogilist rütmi? Kui ma hunt oleks siis miks ma peaks stabima lampi kedagi kes mind ründas. Lihtsalt, sa ei suutnud põhjendada miks sa mind hääletasid. See küll mingi põhjendus ei ole, et sa infot juurde ei anna ja timzi poolt cleared? wtf mis jutt see on. :D