PDA

View Full Version : ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : 1 2 3 [4]

tiigrikutsu
13.02.13, 21:13
Mõelge nüüd kiirelt üle, kus on hundid kes mind kaitsevad? Kui ma hunt oleks. :)

Synfony
13.02.13, 21:17
Sa oled loomulik kadu huntide jaoks, pealegi ega keegi teine väga ei anna aru ka, et võiks kedagi teist hääletada .. mina lihtsalt pakkusin sind välja, obv kahtlane on, et keegi vastu ka ei väida :D.. Ja kui oled hunt, siis oled nende jaoks loomulik kadu ja ammu unustatud:D .. Pealegi kui vaja külaga kedagi välja hääletada, siis sinu häälest ju kasu pole, sest sa lükkad ikka yksinda kuskil nurgas randomgene klicke :D

tiigrikutsu
13.02.13, 21:23
Sa ei ole selle mängu mõttele väga pihta saanud veel, nagu eelmine mäng karupoeg ja avicii, jahusid mis jahusid aga keegi ära seletada ei suutnud lõpuks, et miks tuleb palju hääletada ja argumenteerida. Mitte mingeid lambironge teha.

Loomulik kadu huntide jaoks? Muidugi on tore kaks päeva järjest hunte välja hääletada lmao.

Synfony
13.02.13, 21:23
Avicii ja LuuK , kaks hundist sirvijat, teil pole midagi tarka lisada?

tiigrikutsu
13.02.13, 21:24
Hääletan marcoloco poolt, kuna nkn vahet ei ole. :)

LuuK
13.02.13, 21:26
tiigrikutsu

marcoloco
13.02.13, 21:27
jätke meelde, et jmskns lubas oma hääle mulle (ja üldse külale anda), niiet kui mind süüakse siis confirmed külad teadke, et teil jsmkns hääl ka. kui huiama hakkab siis võtke maha ta

mis nalja jmskns nyyd teeb? kuigi ei suuda kyll ennast veenda uskuma, et tegu hundiga. Ilmselt siis ei j6udnud arvutisse t2na?

tiigrikutsu
13.02.13, 21:29
mis nalja jmskns nyyd teeb? kuigi ei suuda kyll ennast veenda uskuma, et tegu hundiga. Ilmselt siis ei j6udnud arvutisse t2na?

Hääleta enda poolt kiirelt lmao.

karupoeg
13.02.13, 21:38
lõppseis:

5 tiigrikutsu ( synfony, marocoloco luuk camu, avicii)
3 marcoloco (aIamAllin, Maxi tiigrikutsu)

5min aega parandusi saata!

karupoeg
13.02.13, 21:43
küla hääletas välja tiigrikutsu

Tiigrikutsu kuulus KÜLA meeskonda.

Ootan öiseid pm-e huntidelt.

p.s. epic mäng manu ja reali vahel!

karupoeg
14.02.13, 11:38
jou!

Sorry, olen haige, sestap magasin sisse.

öösel tapeti huntide poolt camu :(

on PÄEV

players left:
1. jmsnks69
2. iamallin
3. synfony
4. Avicii
5. LuuK
6. Marcoloco
7. Maxi

Jmskns69
14.02.13, 11:43
after 671:
6 ranka (q_q, jmskns69, Maxi, IamAllin, camu, synfony)
4 jmskns69 (LuuK, tiigrikutsu, marocoloco, ranka)
1 synfony (avicii)

Selle posti põhjal hundid marcoloco ja LuuK

Kui keegi küladest omab paremat argumantatsiooni olen nõus ära kuulama. Ise pikali 38,5 palavikuga ja väga aktiivne ei suuda olla.

Maxi
14.02.13, 11:54
eile pea lõhkus otsas ja jäin vara magama, lootsin tõesti et küla ei hakka midagi leiutama ja Iamallinni post kinnitas seda, aga võta näpust.

Jmskns69
14.02.13, 12:03
eile pea lõhkus otsas ja jäin vara magama, lootsin tõesti et küla ei hakka midagi leiutama ja Iamallinni post kinnitas seda, aga võta näpust.

Kui viitad mingile postile pane nr ka juurde eeldusel, et eesmärgiks polnud asja segasemaks teha !

Maxi
14.02.13, 12:15
Sina härra, ei hääletanud eile üldse

Jmskns69
14.02.13, 12:18
Sina härra, ei hääletanud eile üldse

Kahjuks jäi üks päev elust vahele jah.

Mis teha kui ei kannata kõrget palavikku normaalselt.

Samas ega sellest vist suurt kahju ei olnud pigem läks lihtsamaks.

Jmskns69
14.02.13, 12:48
tiigrikutsu
hetkel tundub marcoloco teooria huvitav. Imo täna tiiger, homme luuk, ülehomme marco. Avicii minu jaoks külane. Aga see aind ühe riidi põhjal.

Usun, et mina või imallinn süüakse öösel niikuinii ära. Seega parimat!

Ka see post mille pärast Camu ära söödi kinnitab minu teooriat, et Marcoloco ja LuuK on hundid

Synfony
14.02.13, 13:36
natuke jama jah, et Tiiger küla oli, kuid ta postid olid tõesti imelikud. Arvatavasti ei söödud mind ära kuna ma küla pushisin ja arvati, et minu elus hoidmine hoiab asju segasena, kuid olen nagu ühel nõul teistega häälte suhtes. Kahju jah, et te eile ei postitanud ja aruteludes ei osalenud, oleks võibolla tiiger mängu jäänud

Jmskns69
14.02.13, 13:54
natuke jama jah, et Tiiger küla oli, kuid ta postid olid tõesti imelikud. Arvatavasti ei söödud mind ära kuna ma küla pushisin ja arvati, et minu elus hoidmine hoiab asju segasena, kuid olen nagu ühel nõul teistega häälte suhtes. Kahju jah, et te eile ei postitanud ja aruteludes ei osalenud, oleks võibolla tiiger mängu jäänud

Tiigri postid olid ka eelmises mängus imelikud, kus ta samuti küla oli. Samas nii nagu oma postis 762 juba kirjutasin siis minu jaoks lahendas tiigri välja hääletamine mängu ära ja hundid on marcoloco ja LuuK

Kui keegi arvab teisiti ootan põhjendusi !

LuuK
14.02.13, 16:17
Selle posti põhjal hundid marcoloco ja LuuK

Kui keegi küladest omab paremat argumantatsiooni olen nõus ära kuulama.


Kahjuks jäi üks päev elust vahele jah.

Mis teha kui ei kannata kõrget palavikku normaalselt.

Samas ega sellest vist suurt kahju ei olnud pigem läks lihtsamaks.


Tiigri postid olid ka eelmises mängus imelikud, kus ta samuti küla oli. Samas nii nagu oma postis 762 juba kirjutasin siis minu jaoks lahendas tiigri välja hääletamine mängu ära ja hundid on marcoloco ja LuuK

Kui keegi arvab teisiti ootan põhjendusi !
Ütlesin seda juba enne ja ütlen veel, ma hääletasin sind 95% q_q poolt toodud mõistlike argumentide alusel (+5% isikliku antipaatiat). Minu peamise kahtlusaluse vastu ei oleks hääli kokku saanud ja ei olnud mõtet häält raisku lasta. Ranka hääletamine tundus tol hetkel lask pimedusse.
Kui vaadata hetke millal Jmsnks69 rankat hääletas ei olnud üldse kindel et Ranka ka välja hääletatakse, samuti ei olnud Jmsnks69l muud võimalust mängu jäämiseks kui Ranka hääletamine. Tuletades meelde mängu kus q_q ja ranka olid hundid lasi Ranka q_ql võtta flipi, mis hiljem viis huntide kaotuseni. Seda arvestades võis ranka sellega nõus olla või seda isegi soovitada.
Eile ei täitnud Jmsnks69 lubadust hääletada nagu küla (IamAllinn). Kui ta oleks hääletanud marcoloco oleks piisanud kõigest ühest häälest ja marcoloco oleks väljas. Näiteks ma olin viimase hetkeni täiesti kahevahel ja kui keegi oleks pärast küsinud miks emba-kumba eelistasin ei oleks osanud vastata. See on ka ainukene hääl mis jääb kripeldama. Seega oli teise hundi poomine eile väga lähedal ja seda riski ei saanud enam võtta.
Hundid on marcoloco ja Jmsnks69.

Jmskns69
14.02.13, 16:20
Ütlesin seda juba enne ja ütlen veel, ma hääletasin sind 95% q_q poolt toodud mõistlike argumentide alusel (+5% isikliku antipaatiat). Minu peamise kahtlusaluse vastu ei oleks hääli kokku saanud ja ei olnud mõtet häält raisku lasta. Ranka hääletamine tundus tol hetkel lask pimedusse.
Kui vaadata hetke millal Jmsnks69 rankat hääletas ei olnud üldse kindel et Ranka ka välja hääletatakse, samuti ei olnud Jmsnks69l muud võimalust mängu jäämiseks kui Ranka hääletamine. Tuletades meelde mängu kus q_q ja ranka olid hundid lasi Ranka q_ql võtta flipi, mis hiljem viis huntide kaotuseni. Seda arvestades võis ranka sellega nõus olla või seda isegi soovitada.
Eile ei täitnud Jmsnks69 lubadust hääletada nagu küla (IamAllinn). Kui ta oleks hääletanud marcoloco oleks piisanud kõigest ühest häälest ja marcoloco oleks väljas. Näiteks ma olin viimase hetkeni täiesti kahevahel ja kui keegi oleks pärast küsinud miks emba-kumba eelistasin ei oleks osanud vastata. See on ka ainukene hääl mis jääb kripeldama. Seega oli teise hundi poomine eile väga lähedal ja seda riski ei saanud enam võtta.
Hundid on marcoloco ja Jmsnks69.

Hea post !!

Kahjuks tõesti ei olnud eile võimeline üldse midagi tegema. Samas täna paninn esimesena Marcoloco-le oma hääle ja ei kavatse seda täna muuta !

Jmskns69
14.02.13, 16:23
Postis 62 Day1 panin teisena oma hääle Marcolocole Lenci järel. Selle kohapeal pole vist just väga hundine nii käituda !

Jmskns69
14.02.13, 16:26
Luuk !

Palun kommenteeri mida sa arvad miks Camu ära söödi ?

Tsiteerisid palju minu poste aga selle #767 jätsid vahele !

marcoloco
14.02.13, 16:34
eile l2ks kyll v2ga kehvasti, aga minu soovitus on ikka otsida kahte hunti listist - mina, luuk, aivicii.. Mina ei ole hunt, aga praeguses seisus veenda suht lootusetu. Praegu on 5 kyla ja 2 hunti. Kui te t2na mind v2lja v6tate, siis j22b 3 kyla ja 2 hunti, seega eksimisv6imalust enam ei ole. Soovitan siis j2rgmisena v6tta Luuk ja kui ta on hunt, siis Aivicii.

Jmskns ma ei usu h2sti ja enivei kui ta siiski on hunt, ajab see enamus praeguseid reade sassi, kuna see t2hendaks, et yleeile olid h22letusel 2 hunti omavahel ja vabalt v6ib teine hunt olla keegi kes ranka poolt h22letas.

Seega kui mina l2hen, siis v6tke homme Luuk. Kui on kyla, siis m2ng kaotatud, kui hunt, siis j2rgmisena kindlasti Aivicii, pole enam v6imalik jmskn-iga riskida.

Jmskns69
14.02.13, 16:38
eile l2ks kyll v2ga kehvasti, aga minu soovitus on ikka otsida kahte hunti listist - mina, luuk, aivicii.. Mina ei ole hunt, aga praeguses seisus veenda suht lootusetu. Praegu on 5 kyla ja 2 hunti. Kui te t2na mind v2lja v6tate, siis j22b 3 kyla ja 2 hunti, seega eksimisv6imalust enam ei ole. Soovitan siis j2rgmisena v6tta Luuk ja kui ta on hunt, siis Aivicii.

Jmskns ma ei usu h2sti ja enivei kui ta siiski on hunt, ajab see enamus praeguseid reade sassi, kuna see t2hendaks, et yleeile olid h22letusel 2 hunti omavahel ja vabalt v6ib teine hunt olla keegi kes ranka poolt h22letas.

Seega kui mina l2hen, siis v6tke homme Luuk. Kui on kyla, siis m2ng kaotatud, kui hunt, siis j2rgmisena kindlasti Aivicii, pole enam v6imalik jmskn-iga riskida.

Wow, kui ilus postitus.

Mul peaaegu pisar silmas. Kuid kuna ka sina ise omas postis kinnitad, et sinu kahtlustamisel on alust. Ning ka seda, et isegi kui sina pole hunt saab küla ikkagi veel võita, siis mina oma seni ainust häält ei muuda.

IamAllinn on ainus kes saaks mind veenda häält Marcolt LuuKile ümber tõstma !

marcoloco
14.02.13, 16:39
Selle posti põhjal hundid marcoloco ja LuuK

Kui keegi küladest omab paremat argumantatsiooni olen nõus ära kuulama. Ise pikali 38,5 palavikuga ja väga aktiivne ei suuda olla.

See votecount ei olnud l6plik. Aivicii pani ka sinu peale h22le.

Jmskns69
14.02.13, 16:45
See votecount ei olnud l6plik. Aivicii pani ka sinu peale h22le.

Tore tähelepanek. Loen kohe kõik senised Avicii postid uuesti läbi !

Jmskns69
14.02.13, 17:03
mul veel üks read. ma tean marcolocot IRL, ja ta on väga tark inimene. hundina oleks ta lugenud kõik reeglid läbi, teiseks on ta sitaks hea loogilise mõtlemisega ja külana hundi pähe teda välja hääletada on suur viga game solvingu küsimuses.

Ainuke seni kinnipüütud hunt on rääkinud !

LuuK
14.02.13, 17:06
Luuk !

Palun kommenteeri mida sa arvad miks Camu ära söödi ?

Tsiteerisid palju minu poste aga selle #767 jätsid vahele !

Ei tea, minu arvates huntide poolt halb käik. Nõu ma sulle ka andma ei hakka, et kes minu arvates paremad oleks olnud. :P

Jmskns69
14.02.13, 17:18
See votecount ei olnud l6plik. Aivicii pani ka sinu peale h22le.

Avicii on külatarga poolt confirmitud küla !

Jmskns69
14.02.13, 17:32
Marcoloco kinnita, et sa pole hunt ja anna hääl Luuk-ile !

IamAllin
14.02.13, 17:45
õhtust härrased.

Avicii
14.02.13, 17:47
See votecount ei olnud l6plik. Aivicii pani ka sinu peale h22le.
ma ei saa aru, miks sa külana mind nii väga hääletada tahad, mina olengi kõige külam üldse. see, et ma rankat ei hääletanud ei tähenda, et ma nüüd hunt olen. ranka korjati täiesti lambist ülesse, et jmskns69 mitte hääletada, kes minu silmis on nüüdseks küla, sind olen ma aga tasapisi kogu mängu kahtlustanud, luuk on ka 50 50 aga see, et kui eile jäid natuke tule alla tõid mind ja luuki kohe välja, et võtke ja võtke ja, et sa tänagi sama rada ajad siis mind paneb tõsiselt kahtlema sinu küla olek, kui timz mind confirmis siis mida sa pressid ma aru ei saa?

Jmskns69
14.02.13, 17:50
õhtust härrased.

Tore Teidki siin näha !

Avicii
14.02.13, 17:52
1. jmsnks69 - on teinud miskeid külaseid poste imo, samas ei julgeks küll 100% clearida, samas on vaikne ja midagi erilist ei postita, kaitses küll end täna nüüd suht ok argumentidega
2. iamallin - 50/50 imo, kui ta poste vaadata siis on olnud rongidel viimased 2 päeva, ja ei tahtnud timzi hääletada kuna arvas, et KT - pigem küla siiski
3. q_q - kui tuleb välja, et sa hunt oled siis ma teen sulle liitri viina, well played mate - aga usun, et oled küla
4. synfony - imo on suht tagaplaanile jäänd ja ajalugu on näidanud, et hundid ongi tagaplaanil, nagu eelmine mäng taavi ja wow kes alguses said veits tuld ja siis kadusid sootuks kaardi pealt, joppas, et alla andsid
5. tiigrikutsu - tundub küla, loll küla aga siiski küla
6. Avicii - Tulevan top1 DJ in tha world
7. LuuK - no blää, mitu korda on ta hunt olnud, vastu oddse rsk, plus on teinud miskeid külaseid poste - samas eile tiigrikutssu hääletaamine alguses tundus kahtlane, ning sealt kogus tema rong ka tuure - POLE KINDEL aga arvan, et küla
8. Marcoloco - ka yks kahtlusalune, on leiutanud igast teooriaid ja värke, tundub hundine
9. Maxi - pakun puusalt, et yks untidest m2ngib see m2ng aktiivset hunti ja miks ei võiks see tema olla, täpselt see, et kuna me siiamaani ei ole kedagi kätte ssaanud siis mina ei julge kyll 100% lockclearida kedagi
10. camu - sama mis synfony, suht vaikne ja sellest ranka pressimisest ma aru ei saa, kunagi peaks ta sihikule võtma sest tema võiks olla ka yks hunt
11. ranka - ei imestaks kui oleks hunt, samas tundub rohkem külana, päevikus rääkis et pidi vist tais ladyboysi ahistama ja seega ei süvene mängu, võiks ka tule alla panna kunagi
minu post kui meid veel 11 alles oli

Avicii
14.02.13, 17:53
sama päev läks ranka ja q_q söödi ära

Jmskns69
14.02.13, 17:54
sama päev läks ranka ja q_q söödi ära

Kumb on sinule rohkem hundine kas Marco või LuuK ?

Avicii
14.02.13, 17:56
ma j2tan ikkagi Jmskns69, rankast h2sti ei usu et ta esimesel p2eval hundina nii passiivne oleks olnud, kuigi samas juues ununeb k6ik ja foorumim2ng on t2iesti teisej2rguline.

k6hutunne pigem siis Jmskns69 ja kui kyla, siis homme kahtlustada q_q, Maxi ja edasi m6elda.
Samas kui ranka on hunt, siis nagu ylal keegi mainis siis ta on mind kaitstes minu ka kahtlusaluseks teinud ja siis oleks kylal v2ga hapu seis.. Ranka rongi nyyd lykkas q_q j2lle k2ima, kui ta oleks hunt siis selline olukord (t2na ranka, homme mina) talle meeldiks.
alguses kaitseb hunti?

Avicii
14.02.13, 17:57
hundid tiiger, ranka, macro

plz1time

q_q viimased sõnad, samal ööl söödi ta ära

Avicii
14.02.13, 17:58
Hommik. Eilne vaist läks täppi õnneks. Imo ranka hunt olemine clearib jmnsk ära. Ta ei paneks poole päeva pealt oma häält nii paika ja las jääb. Valis rongi lihtsalt.
Marcoloco tundub liiga lihtne. Samas üritas ta ka minu usaldust võita nagu Lenc mingis mängus, seetõttu olen vb kallutatud.
Avicii peaks ka raudselt küla olema. Ta hüppas mulle eile isiklikult turja, kui minul hundi kahtlus lasus.

Loen korra oma eilse posti üle.
eile samuti pressis macrot, ja öösel söödi ära

Avicii
14.02.13, 18:01
ahjaa, marco on 2 päeva kirjutan minust ja luukist kõvasti, viimast ma küll ei julgeks 100% confida aga kui meie oleks hundid olnud siis oleks ta raudselt nahka pannud, samas on läinud camu ja q_Q viimasetl päevadel kes mind tunduvalt rohkem uskusid ja confisid külana, cmon

Avicii
14.02.13, 18:01
Marcoloco

marcoloco
14.02.13, 18:02
Avicii on külatarga poolt confirmitud küla !

Minu arust yldine arusaam oli, et kylatarga peek-i ei 6nnestu kinnitada, vabalt v6is vaadata hoopis lenci.

Kui tuleb v2lja, et mina olen kyla, keda sa pakuksid teiseks hundiks Luuk k6rval?

marcoloco
14.02.13, 18:04
Aivicii sulle sama kysimus, kui tuleb v2lja et mina (v6i luuk) on kyla, siis keda sa j2rgmisena hundiks pakuksid?

Jmskns69
14.02.13, 18:05
Minu arust yldine arusaam oli, et kylatarga peek-i ei 6nnestu kinnitada, vabalt v6is vaadata hoopis lenci.

Kui tuleb v2lja, et mina olen kyla, keda sa pakuksid teiseks hundiks Luuk k6rval?

Kui sina ei ole hunt siis LuuK on kohe päris kindlasti. Loodetavasti tuleb vahepeal infot juurde. Hetkel minu jaoks kaks hunti sina ja LuuK ning kaks kindlat küla kelle nimed jätan praegu enda teada.

marcoloco
14.02.13, 18:06
ahjaa, marco on 2 päeva kirjutan minust ja luukist kõvasti, viimast ma küll ei julgeks 100% confida aga kui meie oleks hundid olnud siis oleks ta raudselt nahka pannud, samas on läinud camu ja q_Q viimasetl päevadel kes mind tunduvalt rohkem uskusid ja confisid külana, cmon

minu nahka panemine oleks huntide poolt praegu v2ga rumal liigutus - nagunii olen ju kahtlusalune nr 1, parem las kylad olla minu kallal. Pluss kui mind oleks 2ra s66dud, kas siis arvad et need minu syydistused olekski unustatud lihtsalt?

Avicii
14.02.13, 18:10
1. jmsnks69 - küla
2. iamallin - küla
3. synfony - 75% küla
4. Avicii - küla
5. LuuK - 50 & 50
6. Marcoloco - 50 & 50
7. Maxi - 50&50

IamAllin
14.02.13, 18:10
Lootsin, et võtate marcoloco eile välja, aga vahet pole, tiiger oleks ilmselt täna siis läinud.


Kumb on sinule rohkem hundine kas Marco või LuuK ?

vahet pole kumb võtta, nagunii mõlemad on hundid. Võtame täna marco ja homme luugi ja mäng võidetud.

marcoloco
14.02.13, 18:11
Kui sina ei ole hunt siis LuuK on kohe päris kindlasti. Loodetavasti tuleb vahepeal infot juurde. Hetkel minu jaoks kaks hunti sina ja LuuK ning kaks kindlat küla kelle nimed jätan praegu enda teada.

m6tle selle peale, et ranka ja sinu vahelises h22letamises oli vahe ainult 1 h22l. Seega kui sa kahtlustad kedagi, kes andis rankale h22le, m6tle hoolega, miks ta ei v6inud lihtsalt oma h22lt sinu peale panna. Kui ta oleks nii teinud, oleks seis olnud 6 kyla ja 3 hunti. Selle asemel siis hundid otsustasid riskida, ohverdada ranka ja proovida 7-2 seisus v6itu v6tta? TUndub liiga riskantne, kuigi jah mitte p2ris v6imatu. Aga parem j22da suurema t6en2osuse juurde.

Jmskns69
14.02.13, 18:12
Lootsin, et võtate marcoloco eile välja, aga vahet pole, tiiger oleks ilmselt täna siis läinud.



vahet pole kumb võtta, nagunii mõlemad on hundid. Võtame täna marco ja homme luugi ja mäng võidetud.

Kõlab nagu plaan !

Jmskns69
14.02.13, 18:19
m6tle selle peale, et ranka ja sinu vahelises h22letamises oli vahe ainult 1 h22l. Seega kui sa kahtlustad kedagi, kes andis rankale h22le, m6tle hoolega, miks ta ei v6inud lihtsalt oma h22lt sinu peale panna. Kui ta oleks nii teinud, oleks seis olnud 6 kyla ja 3 hunti. Selle asemel siis hundid otsustasid riskida, ohverdada ranka ja proovida 7-2 seisus v6itu v6tta? TUndub liiga riskantne, kuigi jah mitte p2ris v6imatu. Aga parem j22da suurema t6en2osuse juurde.

Ma ei ole kahtlustanud kedagi kes andis hääle Rankale. Sinu muidu mingit pidi tublid seletused muutusid hoobilt veelgi kahtlasemaks. Minu jaoks lahendas mängu olukord kus minu peal oli 4 häält. Tiiger ja Ranka on juba surnud järelikult on hundid Marcoloco ja LuuK

marcoloco
14.02.13, 18:27
Sinu muidu mingit pidi tublid seletused muutusid hoobilt veelgi kahtlasemaks.

Ma ei pyyagi siin enda nahka p22sta, vahet pole kas l2hen t2na v homme, lihtsalt kui n2ete et ma kyla, siis 2ra unusta

Ma ei ole kahtlustanud kedagi kes andis hääle Rankale.

Ma lihtsalt kardan, et kui Luuk l2heb homme ja yks hunt veel valida, siis suudab Aivicii sulle r22kida augu p2he Maxist vms. M6tle juba praegu, et kui mina olen kyla ja Luuk on hunt, mida sa teed j2rgmisena. Ja j22 plaanile kindlaks!

IamAllin
14.02.13, 18:29
1. jmsnks69 - küla
2. iamallin - küla
3. synfony - 75% küla
4. Avicii - küla
5. LuuK - 50 & 50
6. Marcoloco - 50 & 50
7. Maxi - 50&50

mõtlesin ka korra Maxi üle, sest mõned postid on kahtlased olnud, aga päev imo on ta cleared ranka votemise päeva pärast. Camu pani esimesena ranka ja ma lükkasin kohe järgi ning peale seda tuli Maxi ja ütles, et ranka ladyboy rongiga ta võib küll kaasa tulla ja oli seal lõpuni, kordagi om häält muutmata. Ei usu, et nad niiviisi plaanisid, kuna ranka tegelikult ei olnud eelnevalt suurte kahtlusaluste hulgas ja poleks olnud põhjust mõne poolt pigem küla meeskonda paigutatud hunti niimoodi ära lintsima. Samas kui ta on hunt, siis on fucked up värk, aga pole midagi teha. Marcoloco , jõuu.

IamAllin
14.02.13, 18:31
Ma ei ole kahtlustanud kedagi kes andis hääle Rankale. Sinu muidu mingit pidi tublid seletused muutusid hoobilt veelgi kahtlasemaks. Minu jaoks lahendas mängu olukord kus minu peal oli 4 häält. Tiiger ja Ranka on juba surnud järelikult on hundid Marcoloco ja LuuK

mulle tunduvad ka marcoloco vastused loogilised ja kui KT peeki poleks, siis ma kahtlemata lükkaks LuuK ja Avicii, aga seis pole selline.

Maxi
14.02.13, 18:50
ma ei mõista mis loogikaga mind veel hundiks pakutakse? :D

Maxi
14.02.13, 18:51
täna ma muidu hoian hääle lõpuks kuna mul on kindel read ja lähtuvalt sellele hääletan

karupoeg
14.02.13, 18:54
after 806:
3 marcoloco (iamallin, jmskns69, avici)
1 luuk (marcoloco)

IamAllin
14.02.13, 18:59
täna ma muidu hoian hääle lõpuks kuna mul on kindel read ja lähtuvalt sellele hääletan

no kui sa oled ikka küla ja sul 100% hunt olemas, siis miks seda enda teada hoida? Või kavatsed enne päeva lõppu ikkagi avalikustad selle?

Maxi
14.02.13, 19:04
ma tahaks eelkõige, et 2 hunti ennem oma hääled ära panevad ja sellest lähtuvalt on hea homme mängida.

Aga ütleme nii, et esialgu hääletan ma Luuk

Maxi
14.02.13, 19:07
Avicii, mis sa Luukist arvad?

Maxi
14.02.13, 19:09
Muide Iamallin, sind süüakse täna ära most likely

Jmskns69
14.02.13, 19:11
Muide Iamallin, sind süüakse täna ära most likely

Pole vahet kas süüakse mind või Iamallinn hundid on ikka marcoloco ja LuuK

Maxi
14.02.13, 19:16
Oleksid sa nõus Luuki hääletama siis täna, vahet pole ju kumb läheb

Jmskns69
14.02.13, 19:18
Oleksid sa nõus Luuki hääletama siis täna, vahet pole ju kumb läheb

Kui sa mulle väga põhjalikult ära seletad miks seda peaks tegema ja ka IAmAllinn sinu taotlust toetab hakkab tekkima mingi tõenäosus.

Maxi
14.02.13, 19:21
oletame et marcoloco ei ole hunt, kes siis luuki kõrval teine hunt oleks?

Jmskns69
14.02.13, 19:24
oletame et marcoloco ei ole hunt, kes siis luuki kõrval teine hunt oleks?

Ära urgitse muidu võid kuulda midagi mis sulle ei meeldi :cool:

IAmAllinn on clear küla
Avicii on KT confirmed küla

Minul jääks valida sinu ja synphony vahel !

Jmskns69
14.02.13, 19:25
Muide Iamallin, sind süüakse täna ära most likely

Ja kui läheb nii nagu sa siin postis mainisid oled sa suurem kahtlusalune kui synfoni

Maxi
14.02.13, 19:26
sel juhul oleme mängu juba kaotanud

Jmskns69
14.02.13, 19:27
sel juhul oleme mängu juba kaotanud

Selgita

Maxi
14.02.13, 19:29
kuna me ei tohi eksida enam kui marco küla on

Jmskns69
14.02.13, 19:30
kuna me ei tohi eksida enam kui marco küla on

Milliseid argumente sul on LuuK-i kaitseks ?

marcoloco
14.02.13, 19:31
IAmAllinn on clear küla
Avicii on KT confirmed küla


Too v2lja post, kus KT teda kylaks confirmis. Ei ole ju absoluutselt midagi kindlat, mulle pigem tundub et ta peekis tiigrit hoopis, listist j2rgmine post oli "tiigri rong ei meeldi btw."

V6imalik et sa tegelt leveldad ja yritad Aviciile meelej2rgi olla, kuigi tegelt teda kahtlustad. Siis minu s6nav6tt praegu rikub su hea plaani, aga kyla nimel ma ei taha seda riski v6tta.

nyyd ma pigem n2en et kylale on kasulikum mind sisse j2tte, sest muidu hundid v6tavad yhe kyla v2lja, j2tavad kindlasti jmskn sisse ja sry ta on ebastabiilne h22letaja.. Lubas confirmitud kylaga koos h22letada, aga jama on selles et ta peab Aiviciit confirmed kylaks :(

Maxi
14.02.13, 19:32
Milliseid argumente sul on LuuK-i kaitseks ?

Luuki kaitseks? mina hääletangi teda ju

Jmskns69
14.02.13, 19:34
Tema on minu next pick anyway vahet pole kas marco küla või mitte !

Maxi
14.02.13, 19:35
jah, aga hunte on kaks ja külal on 1 eksimisvõimalus

marcoloco
14.02.13, 19:35
minu ettepanek t2na v6tta luuk.

Kui selgub, et ta on kyla, siis v6tate homme minu ja siis on teil esmasp sama otsus teha kolmanda nimega. Aga t2pselt sama otsus oleks vaja teha ka siis, kui t2na v6tate minu ja homme luuk-i.

KUi aga Luuk on hunt, siis homme v6tame Aivicii v2lja, mina olen 100% kindel h22letaja Aivicii poolt ja ei lase end m6jutada. Kui eksin, siis ka ju vahet pole, sest esmasp v6etakse mind ja ka v6itnud.

IamAllin
14.02.13, 19:37
ma võin luuki ka hääletada täna.

marcoloco
14.02.13, 19:43
IamAllin, sind tundub jmskn usaldavat, kas sa saad talle kinnitada, et kui sind 2ra syyakse, ta usaldaks pigem Maxit kui Aviciid homme? V6i sa ise ka Maxit 100% ei usalda?

Jmskns69
14.02.13, 19:44
Leidsin üles posti kus Timz Avicii külaks confirmis !

Synfony
14.02.13, 19:45
Naerma ajab see, et marcoloco juba nii mitu korda hääletusest mööda saanud, olgu ta kyla või hunt aga siiski mõtlema panev :D

Jmskns69
14.02.13, 19:46
Sinu confirmin külana ja rahuistuseks ütlen, et tegin nimekirja ja anlüüse. Tiigri rong ei meeldi btw.

Siin siis see post ka

Jmskns69
14.02.13, 19:49
ma võin luuki ka hääletada täna.

Kohe kui sinu häält boldis näen vahetan enda oma ka ära !

IamAllin
14.02.13, 19:49
IamAllin, sind tundub jmskn usaldavat, kas sa saad talle kinnitada, et kui sind 2ra syyakse, ta usaldaks pigem Maxit kui Aviciid homme? V6i sa ise ka Maxit 100% ei usalda?

no asi selles, et kõik rääkisid, et timpz peekis teda ja ma ei hakka seda kahtluse alla panema, kuigi muidu tunduks ta tõesti hundina. jmnsk tõi ka selle posti välja.

Jmskns69
14.02.13, 19:51
Kui see ei olnud peek on KT külale mõnusa sita pärandanud !

Jmskns69
14.02.13, 19:52
Naerma ajab see, et marcoloco juba nii mitu korda hääletusest mööda saanud, olgu ta kyla või hunt aga siiski mõtlema panev :D

Too oma hääl lagedale pliiz !

IamAllin
14.02.13, 19:53
miks sünf ja luuk üldse häält ei tee?

Jmskns69
14.02.13, 19:54
miks sünf ja luuk üldse häält ei tee?

LuuK on suht arusaadav aga see teine teeb murelikuks !

Maxi
14.02.13, 19:55
Iamallin, mis arvad täna Luukist? niikuinii hääletaksime teda homme

IamAllin
14.02.13, 19:55
jah, ma võin täna ka luuki hääletada

Jmskns69
14.02.13, 19:57
jah, ma võin täna ka luuki hääletada

Natuke juba väsinud aga ikka kinnitan, et toetan IamAllin häält kui see marcolt LuuK-ile liigub !

IamAllin
14.02.13, 19:58
no ma tahaks näha mis sünf ja luuk ka teevad.

Maxi
14.02.13, 20:02
Ainuke asi mida luuk teha saab on marcot hääletada

Jmskns69
14.02.13, 20:03
no ma tahaks näha mis sünf ja luuk ka teevad.

Sama siin !

Kuigi mul palavik jälle tõusu teel ja varsti võin füüsiliselt ära kukkuda !

marcoloco
14.02.13, 20:06
Kui see ei olnud peek on KT külale mõnusa sita pärandanud !

jah, see tundub t6esti p2ris tugeva argumendina. Ma arvasin, et r22giti sellest nimekirjast, kus timz ka teda kylaks pidas, aga otsest kinnitust ei andnud. See "Sinu confirmin külana" vaid yks post peale nimekirja on siis t6esti kas vaikselt peek-i kinnitus v6i lihtsalt hetkeemotsioon ja ei m6elnud hilisematele tagaj2rgedele s6na "confirm" kasutamises.

eitea. Kui luuk on hunt ja mina kyla ja eeldame et Aivicii on ka 100% kyla, siis m2ngisid hundid ranka h22letamisega v2ga riskantset m2ngu, mis neile tundub et l6puks 2ra tasus. Oletame et on 70% t6en2osus, et Avicii oli peek. Kui nii, siis tuleb valida suht 3 nime vahel ehk 70%*33% t6en2osus pihta saada. Pigem v6taks selle 30% t6en2osuse, et Avicii ei olnud siiski peek.

Jmskns69
14.02.13, 20:15
jah, see tundub t6esti p2ris tugeva argumendina. Ma arvasin, et r22giti sellest nimekirjast, kus timz ka teda kylaks pidas, aga otsest kinnitust ei andnud. See "Sinu confirmin külana" vaid yks post peale nimekirja on siis t6esti kas vaikselt peek-i kinnitus v6i lihtsalt hetkeemotsioon ja ei m6elnud hilisematele tagaj2rgedele s6na "confirm" kasutamises.

eitea. Kui luuk on hunt ja mina kyla ja eeldame et Aivicii on ka 100% kyla, siis m2ngisid hundid ranka h22letamisega v2ga riskantset m2ngu, mis neile tundub et l6puks 2ra tasus. Oletame et on 70% t6en2osus, et Avicii oli peek. Kui nii, siis tuleb valida suht 3 nime vahel ehk 70%*33% t6en2osus pihta saada. Pigem v6taks selle 30% t6en2osuse, et Avicii ei olnud siiski peek.

Nice try !

Kes huntidest sinu arvates Rankat hääletas ?

Jmskns69
14.02.13, 20:18
Karupoeg :
after 671:
6 ranka (q_q, jmskns69, Maxi, IamAllin, camu, synfony)
4 jmskns69 (LuuK, tiigrikutsu, marocoloco, ranka)
1 synfony (avicii)

Kõigis oma tänastes väidetes olen tuginenud sellele hetkele Ranka ja minuvahelises hääletuses. Kui sina marcoloco täesti ei ole hunt kasvab ka Avicii täenäosus, aga seniks sorry !

marcoloco
14.02.13, 20:23
Nice try !
Kes huntidest sinu arvates Rankat hääletas ?

seda ma ju koguaeg t2na r22gingi, et minu arvates ei h22letanudki keegi. Aga, kui Avicii t6esti oli KT peek, siis peab ju peale Luuki veel keegi olema hunt ja sinu peale h22letanutest oleme alles meie kolmekesi. Kui ma oleks hunt, siis ei oleks mul seda teooriat kuidagi m6tet pushida, sest kyla v6ib korra eksida ja ma l2heksin nagunii m2ngust.

Aga t2naseks pean minema valentini6htus66gile. kui ma l2hen t2na, siis jmskn m6tle sellele, et kui ykski hunt rankat ei h22letanud, siis Aivicii ei saa olla KT peek

Jmskns69
14.02.13, 20:25
seda ma ju koguaeg t2na r22gingi, et minu arvates ei h22letanudki keegi. Aga, kui Avicii t6esti oli KT peek, siis peab ju peale Luuki veel keegi olema hunt ja sinu peale h22letanutest oleme alles meie kolmekesi. Kui ma oleks hunt, siis ei oleks mul seda teooriat kuidagi m6tet pushida, sest kyla v6ib korra eksida ja ma l2heksin nagunii m2ngust.

Aga t2naseks pean minema valentini6htus66gile. kui ma l2hen t2na, siis jmskn m6tle sellele, et kui ykski hunt rankat ei h22letanud, siis Aivicii ei saa olla KT peek

Saab kui sina ja LuuK olete hundid !

karupoeg
14.02.13, 20:44
after 848:

3 marocoloco (iamalin, jmskns69, avicii)
2 luuk (marcoloco, Maxi)

Avicii
14.02.13, 20:57
jah, see tundub t6esti p2ris tugeva argumendina. Ma arvasin, et r22giti sellest nimekirjast, kus timz ka teda kylaks pidas, aga otsest kinnitust ei andnud. See "Sinu confirmin külana" vaid yks post peale nimekirja on siis t6esti kas vaikselt peek-i kinnitus v6i lihtsalt hetkeemotsioon ja ei m6elnud hilisematele tagaj2rgedele s6na "confirm" kasutamises.

eitea. Kui luuk on hunt ja mina kyla ja eeldame et Aivicii on ka 100% kyla, siis m2ngisid hundid ranka h22letamisega v2ga riskantset m2ngu, mis neile tundub et l6puks 2ra tasus. Oletame et on 70% t6en2osus, et Avicii oli peek. Kui nii, siis tuleb valida suht 3 nime vahel ehk 70%*33% t6en2osus pihta saada. Pigem v6taks selle 30% t6en2osuse, et Avicii ei olnud siiski peek.
ma ei saa aru miks te lasete tal ennast6 mõjutada, pressib ainult suvalisi nimesi ja on seda teinud kogu mängu vältel, enda kaitseks, et teised keadgi teist hääletaks. aga ennast külana confirmima ei suuda?

Avicii
14.02.13, 20:59
Karupoeg :
after 671:
6 ranka (q_q, jmskns69, Maxi, IamAllin, camu, synfony)
4 jmskns69 (LuuK, tiigrikutsu, marocoloco, ranka)
1 synfony (avicii)

Kõigis oma tänastes väidetes olen tuginenud sellele hetkele Ranka ja minuvahelises hääletuses. Kui sina marcoloco täesti ei ole hunt kasvab ka Avicii täenäosus, aga seniks sorry !
miks mina panin hääle sinu peale lõpus? selles on asi? sest kui keegi oleks seal lõpus oma häält muutnud oleks saanud kindla readi mitte mingid marcoloco mindereadid, milles ei saagi kunagi kindel olla

Jmskns69
14.02.13, 21:01
miks mina panin hääle sinu peale lõpus? selles on asi? sest kui keegi oleks seal lõpus oma häält muutnud oleks saanud kindla readi mitte mingid marcoloco mindereadid, milles ei saagi kunagi kindel olla

Sa ei pea praegu vabandama :cool:

Ennem sureb vähemalt üks hunt kui sinu küsimus päevakorda tuleb !

Jmskns69
14.02.13, 21:09
Ainuke asi mida luuk teha saab on marcot hääletada

Kõige huvitavam on see, et ega ta vist eriti ei taha seda teha !

Avicii
14.02.13, 21:13
Naerma ajab see, et marcoloco juba nii mitu korda hääletusest mööda saanud, olgu ta kyla või hunt aga siiski mõtlema panev :D
kui mind ära söödakse, siis ma jälgiks selle venna liigutused ka üle kogu mängu vältel

Jmskns69
14.02.13, 21:15
Kui Marcoloco pole hunt süüakse ka IamAllinn või mina.

Kui on pole vahet kes süüakse !

:cool:

Synfony
14.02.13, 21:25
Mis te otsustate, mul ykskõik mõlemad rongid sõidavad minujaoks ühes suunas :D

Synfony
14.02.13, 21:25
btw pole vahepeal aega olnud postitada, ei olnud kodus

Maxi
14.02.13, 21:26
Luuk on parem rong

karupoeg
14.02.13, 21:27
4 min aega

after 858

3 marocoloco (iamalin, jmskns69, avicii)
2 luuk (marcoloco, Maxi)

Maxi
14.02.13, 21:28
Luuk hoiab muidu häält varuks, st. 2 häält oleks vaja

Synfony
14.02.13, 21:28
Iamallin et siis marco ?

Synfony
14.02.13, 21:29
LuuK

Maxi
14.02.13, 21:29
Kui Luuk on küla siis marco peaks olema hunt ja sellega saame avicii ära clearida 100%

Synfony
14.02.13, 21:29
LuuK ?

Jmskns69
14.02.13, 21:30
LuuK

Ei ole bold !

LuuK
14.02.13, 21:30
marcoloco

karupoeg
14.02.13, 21:33
4 marocoloco (iamalin, jmskns69, avicii, luuk)
3 luuk (marcoloco, Maxi, synfomy)

5 min aega parandusi

karupoeg
14.02.13, 21:38
öösel hääletati välja marcoloco.

Kes oli KÜLA :)

rahulikku und!

karupoeg
15.02.13, 11:55
Hommikust!

Sorry olen haige ja ei suutnud kuidagi ülesse saada ennast voodist.

Aga öösel murti maha IamAllin!

players left:

players left:
1. jmsnks69
2. synfony
3. Avicii
4. LuuK
5. Maxi

p.s. kui täna hunti ära ei võeta, siis on hundid võitnud!

Jmskns69
15.02.13, 11:56
LuuK

Maxi
15.02.13, 12:35
Kusjuures minu arvates on Synfony hunt.
Jmskns69, kelle järgi sa nüüd hääletama hakkad?

Maxi
15.02.13, 13:24
ok tegelikult pole enam mingit mõtet skeemitama hakata, siin mängus on kõik selge.
Jmskns69 on küla, vahepeal oli küll tunne, et Tema postid tekitavad mulle vähi, aga õnneks või kahjuks on ta küla pool.
Synfony samuti küla, see peaks olema ka kindel ja arusaadav kõigile.
Hundid on Luuk ja Avicii

Täna öösel tapetakse Synfony ja homme Avicii hääletab mind. Suhteliselt solid gameplan kusjuures arvestades seda et Jmskns usub siiani et Avicii on KT peek.

Eile tehti ikka megasuur viga hääletamisega, kui marcoloco luuki asemel läks. Temapoolne skeem oli tegelikult küla seisukohast ideaalne, et hääletada välja esialgu Luuk ja siis Avici. Küla aga lasi ikka huntidel endale koti pähe tõmmata.

Avicii
15.02.13, 14:18
ok tegelikult pole enam mingit mõtet skeemitama hakata, siin mängus on kõik selge.
Jmskns69 on küla, vahepeal oli küll tunne, et Tema postid tekitavad mulle vähi, aga õnneks või kahjuks on ta küla pool.
Synfony samuti küla, see peaks olema ka kindel ja arusaadav kõigile.
Hundid on Luuk ja Avicii

Täna öösel tapetakse Synfony ja homme Avicii hääletab mind. Suhteliselt solid gameplan kusjuures arvestades seda et Jmskns usub siiani et Avicii on KT peek.

Eile tehti ikka megasuur viga hääletamisega, kui marcoloco luuki asemel läks. Temapoolne skeem oli tegelikult küla seisukohast ideaalne, et hääletada välja esialgu Luuk ja siis Avici. Küla aga lasi ikka huntidel endale koti pähe tõmmata.
well played mate aga sinu jutus on üks viga, mina ei ole hunt. Kui seda ei ole ka sina(sa ei oleks mõlemat hunti pressinud, seega oled raudselt küla) ja ma ei usu, et jmskns69 ka hunt oleks, seega on hundid LuuK ja Synfony

Jmskns69
15.02.13, 14:38
Kusjuures minu arvates on Synfony hunt.
Jmskns69, kelle järgi sa nüüd hääletama hakkad?

Kui on vaja kellegi järgi hääletada siis oled sina kandidaat number 1.

Sinu arvamusega teise hundikandidaadi osas olin juba nõustumas kui järsku ümber muutsid.

Ütle mille põhjal kinnitad, et synfony on küla ?

Maxi
15.02.13, 15:09
Peasjalikult selletõttu, et synfony on väga aldis olnud hunte hääletama, ka eile kui Luuki ja marcoloco vahel oli hääletamine siis ta selleasemel et mingit iba ajada et hääletab Iamallinni kui kindla küla järgi marcot valis ta Luuki hääletamise mis oli võrdlemisi riski business. Sama ka Ranka kohta keda ta võrdlemisi kriitilises olukorras vabalt hääletas

Maxi
15.02.13, 15:11
See väidetav Avicii peek ei ole ka kuigi reaalne kuna miks peaks Timz peekima mingit täiesti random nime? Mina näiteks KT´na võtaks kindlasti need kodanikud ennem kes on teada aktiivsed mängijad (qq, Lenc, Iamallinn). Avicii oli aga täiesti loose cannon ja see peek oleks võinud vabalt olla raiskamine ja ma usun Timz teadis seda.

Jmskns69
15.02.13, 15:20
See väidetav Avicii peek ei ole ka kuigi reaalne kuna miks peaks Timz peekima mingit täiesti random nime? Mina näiteks KT´na võtaks kindlasti need kodanikud ennem kes on teada aktiivsed mängijad (qq, Lenc, Iamallinn). Avicii oli aga täiesti loose cannon ja see peek oleks võinud vabalt olla raiskamine ja ma usun Timz teadis seda.

see arutlus eeldab mõistlikkust. Samas kui mõistlik on üldse sellist posti kirjutada ! Eriti kui tegelikult oledki külatark. Olen nõus, et seda ei saa 100% usaldada.

Jmskns69
15.02.13, 15:22
Maxi ole tore ja vaata üle postid 499 kuni 510.

Mulle tundus seal olema selline koht kus Synphony toetas Luuki hääletust ja siis Avicii hakkas Luuki kaitsma pikendades Kardaanirongi!

Jmskns69
15.02.13, 15:23
Anyway on küla ainuke shanss võita täna hundile pihta saada ja see hunt on LuuK lõplik otsuse tegemine jääb neile kes ellu jäävad !

Maxi
15.02.13, 15:36
Jah ma nägin seda juba eile, ma ei tahtnud esialgu välja karjuda kuna Avicii oleks saanud adjustida oma eilset hääletust selle pealt. Ma lootsin et IAmAllin ja Sina tuled lõpuks Luuki peale ja kui Luuk hunt siis oleks ülilihtne Aviciid hääletda kuna siis oleks see nii obvious juba. Samas ma ei tahtnud seda välja tuua kuna see oleks mänguplaani ära rikkunud. Kahjuks aga jäeti hääled marco peale.

Maxi
15.02.13, 15:42
Ma ei tea kas ma täna enam foorumisse tulen õhtul, seega panin oma mõtted kirja. Tähtis on mitte üle mõelda ja täna Luuk välja võtta.

Maxi out

http://img.pr0gramm.com/2013/02/4vt9i.gif

Synfony
15.02.13, 17:41
Õhtust, rofl kui hea gif :D.. anyways toeatn ka luuki hääletamist . Mingeid analüüse ega muud ei oskagi kirjutada ja natuke jama jah, et eile LuuKi rong ei täitunud, Teist hunti ma ei oskagi välja pakkuda .. Selle tegemiseks peaks hakkama poste uuesti läbi vaatama. LuuK

karupoeg
15.02.13, 19:30
ATENZIOONE!!!

btw. reeglite järgi lõppeb tänane päev alles pühap...

Imo võiks ikka täna vanaviisi ikkagi edasi minna. Mis arvate?

Jmskns69
15.02.13, 19:33
Mina toetaks päeva lõpetamist täna 22.30

Avicii
15.02.13, 20:18
Mina toetaks päeva lõpetamist täna 22.30
ei ole ka vastu

Synfony
15.02.13, 21:26
Kuna nii vähe on alles ja teema enam väga aktiivne ei ole, siis võiks jah need eraldi päevadena teha ja päev lõppeda täna.

karupoeg
15.02.13, 21:47
välja hääletati LuuK

kes oli hunt kriimsilm!

öösel ootan hundi pm-i

karupoeg
16.02.13, 11:37
öösel näksiti kael läbi Maxil.

seega alles on 3 mängijat, kellest 1 hunt.

GL

Avicii
16.02.13, 11:42
Synfony on teine hunt ja game finished kah

Avicii
16.02.13, 12:38
DAY1:


Tervist ja head mängu algust ka minupoolt :).
POST#1 - Isegi LenC tsiteeris seda posti, et hundine - ja seda kohe esimesel päeval

Täna ei viitsi isegi kellegi pihta puusalt tulistada .. Homme aga võiks küll keegi põhjust anda :D
POST#2

Enne õhtut Luuk ennast kaitsma ei asu nagu ma aru sain. Ei hakka praegu sellele rongile hyppama, aga õhtu veel ees.
POST#3 - selleks hetkeks oli LuuKi peal 3 häält järgmes marcoloco 2 häälega - kell oli 14:43

HAHA, see pilt oli päris teemakohane tõmbasin hetkeks krampi ära :D. Aga riided on siiski seljas, tundub külane :)
POST#4 - kommis seda LenCi pilti iamallinnist

Mulle jäi silma Jmskns69 , esimeses postis otsis actionit tehes "nalja", et q_q ilmsalt hunt, kuid arvatavasti tahtis teemat võibolla käima tõmmata. järgmisena lendas juba Avicii kraesse nähes q_q paari argumenti selle kohta ning peale seda hüppas kohe lenci esimest kõhutunnet usaldama. Camu inside infot tahtis ka teada, et selle järgi võibolla oma järgmist käiku plaanida..
Samas tundub kohati hundine kuidagi kõigega kaasa minna ja võimalik, et on aru saanud et madala profiili hoidmine oleks jama. Vaikselt repida küla ning minna lahendajatega ühele rongile ise mitte põhjendamaks eriti oma valikuid. Kuigi teistpidi vaadates ka hunt ikka seaks ennast ohtu nii ühelt teisele lennates?
POST#5

Sellest välja lugedes Avicii ja marcoloco koos nagu hundid ei saaks olla, pealegi marcoloco postid tunduvad pigem rohkem confused kui hundiesd, aga mine tea äkki ongi selline imago :D
POST#6

Sorri jah posti muutmise pärast, kuid olin juba nuppu vajutuanud ja ise läbi lugedes jäi seal lauseehitus endalegi arusaamatuks, olin liiga kokku kirjutanud :). Nb eelmine post käis q_q tehtud posti kohta kus näitas marcoloco rongi
POST#7

Vabandasin, kuid arusaadav ja võtan su postituse kuulda.
POST#8

Üksasi on see mis praegu pannakse, kuid ilmsalt lõpptulemuse ja parema arusaama sellest saab siiski alles siis kui hääletamine on sulgenud.
POST#9

WowAwiAA lubas sing upil, et on aktiivne ja postitab rohkem, nüüd sirvib vaikuses teemat ja stabbib inimest kes äratas temavastu kahtlust .
POST#10 - arvad, et ei ole veits kahtlane, et esimesel päeval juba peale seda, kui LuuK veits tule alla jäi, hakkas igast teisi nimesi ette pilduma ja süüdistama?

HAha, tundub tõesti parim lahendus :D Lõpupoole kui poste on hunnikutes, siis võib magama mineku unustada.
Tuleb vaikselt postid üüesti üle vaadata ja valiku üle järele mõelda
POST#11 - kommis iamallinni posti "mina nt õpin kõik postid õhtul pähe ja siis enne magamaminekut juurdlen."

Ma ise vaatasin ka kõik üle ja q_q Kardaanirist tundub olevat palju parem rong kui wowi oma, sest wow võttsi vähemalt ennast kokku ja pani mõned solid argumendid mille nimel talle armu võib anda:)
POST#12 - tuleb lagedale jälle uue teooria ja nimega

Mina pigem hääletaks välja inimese kes kaasa arutlustel ei löö, mitte neid kes vähemalt vaeva on näinud.ja postitanud, minu hääl jääb samaks .
POST#13

Maxi
POST#14 - kogu päeva muidugi töötas q_q sabarakuna, ehk hääletas kõike mida q_q lagedale tõi.

DAY2:
q_q clearis tema ära kohe päeva algul sellega, et tuli wowi pealt ära, ehk kuna kõik said aru lõpus, et WoW on küla, samas enne maxi hääletamist hääletas kardaaniristi korraks...??!???!!


Õhtus, pole olnud aega täna postita kuna oli vaja tööl olla, kuid nüüd kodus ja natukese aja pärast plaanis teema läbi lugeda ja ka omapoolne arvamus anda.
POST#1

Lugesin ka läbi teema, kuid väga pikalt süveneda ei viitsinud, sest peale tööd küllaltki väsinud.. Kedagi kindlat ei saaud ise küll hundiks tembeldada. Vaadates vahepealseid sõnavahetusi ja häälte jagamist on asi eriti segane, sest isegi kui tekib paar kahtlusalust, siis mõned lehed hiljem on kõik jälle peapeal, peab veel mõtlema kuhu häält anda
POST#2

Lähen ka ise kaasa Luuk rongiga, eile oli küll hääl vahepeal kardaani peal, kuid millegipärast täna ei usu enam, et ta hunt oleks , mis seal ikka. Praegu kõik otsad lahtised ja kinni pole kuskilt hakata.. Luuk ja paar suuremat nime tundusid loogilisemad hundid.
POST#3 - aga see päev oli kardaanil juba piisavalt hääli, et see midagi muudaks

DAY3:

Õhtust, esimesel päeval ma juba mõtleisn, et jms võib hunt olla, kuid samas järgneval päeval kahtlustasin Rankat (isegi marcoloco) tundus eile minujaoks hundine, kuid mdea kui kõik clearivad .. võimalik, et väsimusest ei saanud asjale pihta ka ja tänagi nii hilja koju jõudnud töölt, et läbi sirivida teemat ei kannata, kuid praegune hääle andmine on suht flip minujaoks
POST#1

Midagi võiks välja mõelda, tahaks pesema minna :D
POST#2

Nagu kõik eelnevad rongid oled vastutanud mis rööbastelt maha sõitnud ? :D well Ranka it is, Vähemalt eile ma ei tea mis readide põhjal ta tundus hundine.
POST#3 - peale tema häält, oli rankal 6 ja jmsk 4 häält - aga, ranka oli inactive sellel ajal ja see rong korjati nii lambist ülesse

+1 ja samas kui vaadata nende hääletamis stiili tuunduvad sarnased, vb põhjuseks ongi see, et tunnevad IRL ja vaatavad kus teine on hääle andnud ja Trust!
POST#4 siin mainib, et peale rankat võiks marcoloco ka hunt olla - kes ju tegelikult ei olnud..


jmskns69, no ma ei tea, kõik lasid ennast heidutada nüüd tema vabandustest ja t tõmbas uue rongi käima enda päästmiseks, mulle ikka tundub kahtlane
TOON SELLE POSTI SIIA KORRAKS VÄLJA - mina hääletasin sind siin, ja seis oli 6 ranka ja 5 sina, ma ei uskunud, et ranka hunt oleks olnud ja kui me oleks tema välja võtnud, oleksime saanud 0 readi, küll aga oleks saanud kellegi hundiks tembeldada peale seda, kui keegi oleks switcinud lõpus ja oleks saanud kindla readi.

DAY4:


Jmsnks69 jääb küll puutumatuks praeguste readide põhjal, tuleb minna rongiga siiski teist teed, Marco ehk. Proovin teemat läbi vaadata mingihetk.
POST#1 - ja peale eilset päeva hakkab hakkab kohe nüüd marcot pressima, seega ma pakun, et angleshootib mõnuga

Tiiger ka kahtlaselt hääletustega läinud, tekib aina suurem kahtlus tema postide ja hääletuste põhjal, et ta võib hunt olla.
Marco kohta niipalju, et peale ranka ei tundund olevat pmst kedagi kes teda külaks confirmis :D, pidevalt lõi tema nimi teemaks ja tänu ranka postile oli marcoloco inside meiejaoks. Samamoodi ei imesta kui LuuK flipas endale järjekordse nutsi ja on hunt.
POST#2 ilmselt mängisidki selle peale, et peseb oma nime puhtaks, kuna pole ennem mänginud ka siis pole kellegil tema kohta mingit readi ja hundid saavadki easy winni - sest eelnevatest mängudest on ju easy read olnud, et hundid omavahel ei suhtle ja üksteise nimesi ei maini, väga võimalik - ning kuna rankat ja luuki oli eelnevalt mainitud siis oli see neile hea gameplan - kuna ranka ja luuk oleks anyway mingil ajal läinud

Imelik, et tiiger ei taha marco peale panustada ja kahtlustab ntx mind vms, et täiesti vastu kõikidele teooriatele, samas kui marco tuleb ka tiigri häälega kaasa, siis mul ykskõik võime tiigri ka enne võtta.
POST#3 - siin hakkab tiigrit kahtlustama, kes oli raudpolt küla ja isegi mina kaitsesin teda

Sirvisin natukene ja arvan, et tiigrikutsu on täna parim lahendus, eriti kui võtta lahti hääletused, seal on selgelt näha, et on proovinud hunti päästa, kuid ülejäänud ajal hääletustel tagaplaanil lasknud külal küla kupeldada hetkeni mil jälle huntidel ohtlikuks kiskus.
POST#4 - ja siin hääletabki juba, tiiger mängis täpselt samamoodi eelmine mäng ka ja mina olin 100% kindel, et tiiger on küla

No tiiger, muidu sul oli suht ranka stiilis hääletamine, et jmh kuskil anda 1 hääl ja rongid jäid tahaplaanile..
aga ranka ja jmks´i vahelisel, lendasid häälega rongis jmks´i peale, mis on suht kahtlane
+ kui oli vahepeal häältevaheline sõda sinu ja tmizi vahel, läks teatav hunt ranka ka kuidagi tmizi rongile kui asi oli muutunud tasavägiseks. muidugi teemasiseseid kohti on nii mõnigi veel, võib ka see kõik olla kokkusattumus, kuid mine tea + mõtlema panev koht on ka see, et kas Luuk might be hunt, nähes võitlust Kardaani ja LuuKi vahel , siis läks Ranka ka Kardaani rongile kui muidu oli seal hääli jaganud üksikult ning kahtlusalune marco tundub ka kohati tema jälgedes käimas.
POST#5

Tiiger isegi kui läbi mingi valemi peaksid sa küla olema, siis sa lihtsalt annad ju põhjust, et sind hääletada. Pealegi sinu nö hääletused tunduvad hoopis imelikud a la ntx mind hääletad kuna stabbisin sind varem oma postiga ja võtsid kohe minu ette, vahepeal iamallini ka proovisid hääletada kuna temalgi oli sinu vastu midagi, pealegi kui ma olin q_q, timzi poolt suht cleared ja minu väljahääletamine ei annaks mitte mingit infot ka juurde + mul on olnud palju normaalsemad hääletused võrreldes sinu omadega mis vahepeal ei oma absoluutselt mingit loogilist rütmi, niiet sa ei saa meid süüdistada selles, et me sind hääletame :D.
POST#6 - siin clearib ennast jälle, kuna tiigrikutsu pressis teda - ofc ei anna mingit infot, sest ajalugu on näidanud, et hundid hoiavad suht tagaplaanile, suhtlevad küll kaasa, aga mingeid erilisi vihavaenlasi ei tekita omale, et pressi alla sattuda

Sa oled loomulik kadu huntide jaoks, pealegi ega keegi teine väga ei anna aru ka, et võiks kedagi teist hääletada .. mina lihtsalt pakkusin sind välja, obv kahtlane on, et keegi vastu ka ei väida :D.. Ja kui oled hunt, siis oled nende jaoks loomulik kadu ja ammu unustatud:D .. Pealegi kui vaja külaga kedagi välja hääletada, siis sinu häälest ju kasu pole, sest sa lükkad ikka yksinda kuskil nurgas randomgene klicke :D
POST#7

Avicii ja LuuK , kaks hundist sirvijat, teil pole midagi tarka lisada?
POST#8 - lambist pressib mind jälle sisse, kuigi mina olen mängu vältel koguaeg aktviine olnud ja kaasa seletanud

DAY5:


natuke jama jah, et Tiiger küla oli, kuid ta postid olid tõesti imelikud. Arvatavasti ei söödud mind ära kuna ma küla pushisin ja arvati, et minu elus hoidmine hoiab asju segasena, kuid olen nagu ühel nõul teistega häälte suhtes. Kahju jah, et te eile ei postitanud ja aruteludes ei osalenud, oleks võibolla tiiger mängu jäänud
POST#1 - eile pressis kõvasti tiigrit ja tiiger läkski välja ja nüüd üritab vabandada

Naerma ajab see, et marcoloco juba nii mitu korda hääletusest mööda saanud, olgu ta kyla või hunt aga siiski mõtlema panev :D
POST#2 - tõstab marco esile jälle

Mis te otsustate, mul ykskõik mõlemad rongid sõidavad minujaoks ühes suunas :D
POST#3

btw pole vahepeal aega olnud postitada, ei olnud kodus
POST#4

LuuK ?
POST#5 - hääletab luuki viimasel hetkel, aga luuk hääletab sekund hiljem macrot, mis tõttu läheb marco välja 4 häälega, luugile jäi 3 - ehk seletasid kuskil skypes vms, et taaskord nime pesta

DAY6:

Õhtust, rofl kui hea gif :D.. anyways toeatn ka luuki hääletamist . Mingeid analüüse ega muud ei oskagi kirjutada ja natuke jama jah, et eile LuuKi rong ei täitunud, Teist hunti ma ei oskagi välja pakkuda .. Selle tegemiseks peaks hakkama poste uuesti läbi vaatama. LuuK
POST#1 - hääletas viimasena luuki ja luuk läks välja 4 häälega 4st..

Avicii
16.02.13, 12:40
ja obv sõi ta maxi öösel ära selle jaoks, kuna maxi eile hakkas ka juba veits uskuma, et ta võib hunt olla ja sina enam ei usu, et KT mind peekis - ja seda ma ei saagi enne mängu lõppu tõestada, aga ma arvan, et peeksis - sest esimsel päeval juba hüppasin ma talle kaela ja kuna ta oli KT siis vbla tundus talle see kahtlane. Arvad, et ma oleks hundina teda nii kõvasti pressinud, lihtsam oleks ju olnud vaikselt ära süüa

Avicii
16.02.13, 12:42
Miks mind ei ole näiteks ära söödud? Sest ma ei ole suutnud see mäng tõesti ühtegi hunti otseselt välja tuua aga see mäng on olnud väga kreisi ja confused ka, vägaraske on nii... Samas on ära söödud inimesed, kes mind uskusid ja külana confirmisid..

Jmskns69
16.02.13, 13:05
tema rond suxib anyway samuti, mingit infot ei saa kui ta küla on ma hääletaks täna välja maxi või iamallin ja sõulriiidin, et mina või qq süüakse täna ära

Kurat see on küll raske mäng !

Aga panen synphony ja loodan, et sain pihta.

Synfony
16.02.13, 13:16
üks teist on head hunti mänginud, congrats.. küla kes minuvastu hääletab, peab ilsmalt peale mängu lõppu kyll vabandust paluma.

Jmskns69
16.02.13, 13:18
üks teist on head hunti mänginud, congrats.. küla kes minuvastu hääletab, peab ilsmalt peale mängu lõppu kyll vabandust paluma.

Olen valmis vabandust paluma. Kuid ennem lõpliku otsust tahaksin teada argumente miks ma peaksin sinu suhtes nii kindel olema ?

Synfony
16.02.13, 13:29
Esmalt, Avicii kohe algul lükkas donki täna proovides tõestada mingi random postide järgi, et ma hunt. :D
Vaata eelmisi lehti Maxi kahtlustas Aviciit hundina öeldes, et kui LuuK välja hääletatakse, siis Avicii kindel hunt .. Kui ma oleks hunt, siis mul ei oleks kasulik Maxi välja hääletada, teades et tema hääl Avicii peale läheks .. Ja pealegi võid mu postid üle vaadata, ma ei proovi ühtegi hunti protectida vaid lähen readidega kaasa + nii mõnigi asjalik küla oli confirminud mind külana . Pealegi miks Aviciit külana arvestatakse ? Sp et Timzi nö peek peaks ta olema ? Hundid oleks võinud ta ammu ära süüa siis, et kahtlasemad ja küsitavamad inimesed ellu jätta. Pakun, et Maxi läks kuna ta oli tõele liiga lähedale jõudnud, thats all!

Synfony
16.02.13, 13:30
Hääletan Avicii Vähemalt ei jää viimane otsus minu kanda.

Avicii
16.02.13, 13:31
üks teist on head hunti mänginud, congrats.. küla kes minuvastu hääletab, peab ilsmalt peale mängu lõppu kyll vabandust paluma.
Jmskns69 on kindel küla, sina oled aga terve mängu hiilinud ja angleshootinud, end of story + see, et sa maxi öösel ära sõid oli selleks, et minu peale nüüd on järgmise postiga kahtlust tõmmata

Synfony
16.02.13, 13:34
Hiilinud? Sorri, et täiskohaga tööl käin ja sisse logides vaja mõned lehed läbi lugeda. Sina aga ei suuda ühelegi hundile häält lykata ja nüüd proovid ennast kaitsta. Ma ei mõista mis angelshootimisest sa räägid ? Sina oled siiani mängus kuna kõik uskusid, et sa Peek! But well playd kui suudad Jmsk´d mõjutada, et ta mind hääletaks.
Jmsk võiks mitte tänase päeva postidest lähtuvalt oma otsuse teha, sest siis ta ehk saaks pildi vähe tervikumaks.

Avicii
16.02.13, 13:34
Esmalt, Avicii kohe algul lükkas donki täna proovides tõestada mingi random postide järgi, et ma hunt. :D
Vaata eelmisi lehti Maxi kahtlustas Aviciit hundina öeldes, et kui LuuK välja hääletatakse, siis Avicii kindel hunt .. Kui ma oleks hunt, siis mul ei oleks kasulik Maxi välja hääletada, teades et tema hääl Avicii peale läheks .. Ja pealegi võid mu postid üle vaadata, ma ei proovi ühtegi hunti protectida vaid lähen readidega kaasa + nii mõnigi asjalik küla oli confirminud mind külana . Pealegi miks Aviciit külana arvestatakse ? Sp et Timzi nö peek peaks ta olema ? Hundid oleks võinud ta ammu ära süüa siis, et kahtlasemad ja küsitavamad inimesed ellu jätta. Pakun, et Maxi läks kuna ta oli tõele liiga lähedale jõudnud, thats all!
Hundid ei ole mind ära söönud, ma ei ole selle mänguga ühelegi hundile otseselt pihta saanud, ja koguaeg on olemas võimalus, et küla hakkab mind hääletama ja ei usu, et timz mind KTna peekis, maxi jäi ka eile sinu peale mõtlema, sellepärast sa ta ära sõid

Avicii
16.02.13, 13:38
Kurat see on küll raske mäng !

Aga panen synphony ja loodan, et sain pihta.
mina olen küla ja ma olen kindel, et timz peekis mind ja sellepärast ka confis, kuna teadis, et tal on minek. koguaeg oli ju 2 varianti kas sina või mina ja ma ei usu, et sa hunt oled.

Avicii
16.02.13, 13:41
Hiilinud? Sorri, et täiskohaga tööl käin ja sisse logides vaja mõned lehed läbi lugeda. Sina aga ei suuda ühelegi hundile häält lykata ja nüüd proovid ennast kaitsta. Ma ei mõista mis angelshootimisest sa räägid ? Sina oled siiani mängus kuna kõik uskusid, et sa Peek! But well playd kui suudad Jmsk´d mõjutada, et ta mind hääletaks.
Jmsk võiks mitte tänase päeva postidest lähtuvalt oma otsuse teha, sest siis ta ehk saaks pildi vähe tervikumaks.
See, et sa rankat hääletasid oli masterminded plaan teil - sest seda trikki on ranka enne ka kasutanud, väga easy oli sul oma nimi niiöelda puhtaks pesta ja nüüd lõpumängus viimane küla väljavõtta ja võita. Sina aka Synfony oledki viimane ehk 3mas hunt ja minu hääl jääb LUKKU sinu peale

Synfony
16.02.13, 13:47
Sul ei olekski muud võimalust kui hääl mulle jätta, sest hääle Jmsk´le lükates ma ei tuleks ju kaasa, lol . Sa ei pea seda koguaeg rõhutama, et sa mind hääletad, see on obv.

Synfony
16.02.13, 13:49
Põhiline on see, et Jmsk lubas vabandust paljuda, et miss readib mind hääletades niiet minul hullu pole , kuid siiski oleks tore kui küla uuesti võidaks..

Avicii
16.02.13, 13:58
Põhiline on see, et Jmsk lubas vabandust paljuda, et miss readib mind hääletades niiet minul hullu pole , kuid siiski oleks tore kui küla uuesti võidaks..
claimib, et on küla, aga midagi enda kohta välja ei too, vaid üritab sind mõjutada emotsioonidega... kamoon

Jmskns69
16.02.13, 14:00
Hiilinud? Sorri, et täiskohaga tööl käin ja sisse logides vaja mõned lehed läbi lugeda. Sina aga ei suuda ühelegi hundile häält lykata ja nüüd proovid ennast kaitsta. Ma ei mõista mis angelshootimisest sa räägid ? Sina oled siiani mängus kuna kõik uskusid, et sa Peek! But well playd kui suudad Jmsk´d mõjutada, et ta mind hääletaks.
Jmsk võiks mitte tänase päeva postidest lähtuvalt oma otsuse teha, sest siis ta ehk saaks pildi vähe tervikumaks.

Ma ei ole oma otsust veel teinud. Tänase päeva postid on kindlasti kasuks lõpliku otsuse tegemisel. Ilgelt kahju, et ma ise hunt ei ole :cool: oleks palju lihtsam !

Seni olen tuvastanud kaks fakti, Avicii on mind korra välja hääletamise vastu kaitsnud ja miks peaks hunt seda tegema ?

Avicii on üritanud mängu lahendada kuigi mitte väga õnnestunult.

synfony on hääletanud alati viimaste hulgas ja see hääletus kui läks Marco oli kõige nõmedam kuna synfony ja LuuK hääled jõudsid aega ja minu soov muuta häält marcolt LuuKile ei jõudnud aega !

Ei ole kerge otsus. Loen veel korra kogu teema läbi !

Otsuse teen anyway enne 17.00 kuna 18.00 lähen teatrisse !

Jmskns69
16.02.13, 14:12
Vabandan kõigi külade ees kui praegu mängu kaotan.

Teada asjad on - post kus KT Avicii külaks confirmis. Avicii on mind kaitsnud kohas kus hundil seda mingit mõtet poleks teha.

Panen täie vastutustundega oma hääle lukku Synfony peal, sest kõik muud asjaolud on tunnetuslikud ja see väga kahtlane teema.

Synfony
16.02.13, 14:12
1.- Kui ma oleks hunt, siis ma ei oleks Maxi välja võtnud, sest siis oleks olnud võit kindel. LuuKi välja võttes ja Jmsk ära süües oleks tema hääle kohe Avicii peae kütnud ja mul poleks olnud vaja muud teha kui mõned argumendid kirjutada, et miks see hea mõte on ja olekski kõik. Miks ma peaksin tegema mingi Inceptionit ja kindlama küla Maxi välja võtma kui Jmsk arvab, et Avicii KT peek ja Avicii ja Max Jmsk´d külaks peavad, oleks olnud täiesti 0% win. See peaks olema lihtsalt nii loogiline, et otsust teha.
2.- See, et ma vähe postitanud olen sõltuski ainult sellest, et pole lihtsalt võimalust ju koguaeg arvutis ola ja kui tööpäevad pikad, siis õhtul ei ole lihtsalt jaksu kõike analüüsida, kuid vähemalt ma olen mõnele hundile pihta saanud.
3.- Kuna osalen mängus esimest korda, siis peaksin olema suht master mind, et ennast lõpuni välja grindida tehes selliseid hääletusi ja lükata huntide nimesid esiplaanile. Aviciil oli hea lihtne siiani vastu pidada kuna ainuke argument tema elusolekule ongi KT PEEK ! Nagu seda KT posti vaadates, ega see täpne ei ole .
4.- kui oli Ranka ja Jmsk vaheline hääletus, siis ma oleks võinud ka mõne nonsenc posti teha ja öelda, et ranka hääletusest ei saa reade ja Jmsk on kõigile palju kahtlasem , võibolla oleks see isegi läbi läinud ja Ranka oleks puutumatu, kuid miks ma ei protectinud ühtegi hunt ? Et ise lõpus mäng kinni panna ? lol. Ma oleks loogiliselt lasknud mõnel heal hundil asja leadida ja nende reade õigustada.
Siin pole vaja midagi hakata üle mõtlema, sest ma ei oleks never day1 peale siiani välja hundina ennast grindinud, sest hundina mõtled sa ainult, et sind ei tuvastataks ja proovid kuidagi olla, kuid külana proovid siiski huntidele pihta saada ja proovida vähemalt midagi lahendada.

Avicii
16.02.13, 14:16
1.- Kui ma oleks hunt, siis ma ei oleks Maxi välja võtnud, sest siis oleks olnud võit kindel. LuuKi välja võttes ja Jmsk ära süües oleks tema hääle kohe Avicii peae kütnud ja mul poleks olnud vaja muud teha kui mõned argumendid kirjutada, et miks see hea mõte on ja olekski kõik. Miks ma peaksin tegema mingi Inceptionit ja kindlama küla Maxi välja võtma kui Jmsk arvab, et Avicii KT peek ja Avicii ja Max Jmsk´d külaks peavad, oleks olnud täiesti 0% win. See peaks olema lihtsalt nii loogiline, et otsust teha.
2.- See, et ma vähe postitanud olen sõltuski ainult sellest, et pole lihtsalt võimalust ju koguaeg arvutis ola ja kui tööpäevad pikad, siis õhtul ei ole lihtsalt jaksu kõike analüüsida, kuid vähemalt ma olen mõnele hundile pihta saanud.
3.- Kuna osalen mängus esimest korda, siis peaksin olema suht master mind, et ennast lõpuni välja grindida tehes selliseid hääletusi ja lükata huntide nimesid esiplaanile. Aviciil oli hea lihtne siiani vastu pidada kuna ainuke argument tema elusolekule ongi KT PEEK ! Nagu seda KT posti vaadates, ega see täpne ei ole .
4.- kui oli Ranka ja Jmsk vaheline hääletus, siis ma oleks võinud ka mõne nonsenc posti teha ja öelda, et ranka hääletusest ei saa reade ja Jmsk on kõigile palju kahtlasem , võibolla oleks see isegi läbi läinud ja Ranka oleks puutumatu, kuid miks ma ei protectinud ühtegi hunt ? Et ise lõpus mäng kinni panna ? lol. Ma oleks loogiliselt lasknud mõnel heal hundil asja leadida ja nende reade õigustada.
Siin pole vaja midagi hakata üle mõtlema, sest ma ei oleks never day1 peale siiani välja hundina ennast grindinud, sest hundina mõtled sa ainult, et sind ei tuvastataks ja proovid kuidagi olla, kuid külana proovid siiski huntidele pihta saada ja proovida vähemalt midagi lahendada.
tundub, et oled meeleheitel

Avicii
16.02.13, 14:16
Vabandan kõigi külade ees kui praegu mängu kaotan.

Teada asjad on - post kus KT Avicii külaks confirmis. Avicii on mind kaitsnud kohas kus hundil seda mingit mõtet poleks teha.

Panen täie vastutustundega oma hääle lukku Synfony peal, sest kõik muud asjaolud on tunnetuslikud ja see väga kahtlane teema.
ära karda, oled sa nõums oma hääle lukku panema?

Synfony
16.02.13, 14:18
Anyways kui sa teatrisse lähed ja häälet ei jõua muuta, siis võib päeva varem ka lõppenuks lugeda. Pole mõtet Aviciiga ka siin kella 10´ni arutada, kuid for real võta eelnevad lehed ette ja mõtle otsus läbi ja mõtle miks mul oli vaja Maxi välja võtta, et praegu sellist olukorda tekitada, mdea võibolla mõni teine küla on ka nii välja võetud, et on hakanud hundile lähemale jõudma .

Synfony
16.02.13, 14:20
tundub, et oled meeleheitel

Ei ole meeleheitel, lihtsalt tahtsid teada miks ma küla olen , vähemalt mul on asju välja tuua. Sinul on ainuke asi KT Peek ja see nagu näha oli ka suhteliselt kahtluse all, obv oli sul mõistlik Max välja võtta, sest tema mängu jätmisel oleksid sa Out ka !

Jmskns69
16.02.13, 14:22
ära karda, oled sa nõums oma hääle lukku panema?

Ma juba panin selle lukku !

Avicii
16.02.13, 14:24
Anyways kui sa teatrisse lähed ja häälet ei jõua muuta, siis võib päeva varem ka lõppenuks lugeda. Pole mõtet Aviciiga ka siin kella 10´ni arutada, kuid for real võta eelnevad lehed ette ja mõtle otsus läbi ja mõtle miks mul oli vaja Maxi välja võtta, et praegu sellist olukorda tekitada, mdea võibolla mõni teine küla on ka nii välja võetud, et on hakanud hundile lähemale jõudma .


Ei ole meeleheitel, lihtsalt tahtsid teada miks ma küla olen , vähemalt mul on asju välja tuua. Sinul on ainuke asi KT Peek ja see nagu näha oli ka suhteliselt kahtluse all, obv oli sul mõistlik Max välja võtta, sest tema mängu jätmisel oleksid sa Out ka !
Sa sõid maxi ära, sest maxi hakkas eile sinu peale mõtlema, ja mind oleks olnud sul lihtsam hundina pähe määrida külale.

Avicii
16.02.13, 14:26
Ma juba panin selle lukku !
No ok siis, game over ootame karupoja ära : )

Synfony
16.02.13, 14:28
Selge Game Over. teema Lukus !

Synfony
16.02.13, 14:29
Well Playd Avicii !:D
And Congrats!

Avicii
16.02.13, 14:35
http://www.fempop.com/wordpress/wp-content/uploads/2011/03/werewolf3-770337.jpg

karupoeg
16.02.13, 14:36
teema lukus?

Avicii
16.02.13, 14:39
teema lukus?
No kuna Jmskns lukusas oma hääle sünfi peale, siis võin nii lugeda jah


Ma juba panin selle lukku !

Synfony
16.02.13, 14:42
Hah, see liiga hea pilt teema lõpetuseks :D

karupoeg
16.02.13, 14:44
gg.

HUNDID VÕITSID!

omaltpoolt vabandan, et mitmel korral läks lugemine sassi ning ka kellaaegades hilinesin. Viimased paar päeva haige olnud.

Mängust endast:

Ma ei tea, kas asi on selles, et ma olin seekord läbiviija rollis, kuid minu jaoks oli see mäng n.ö. arutelupoolest kõige nõrgem.

Avicii mängis muidugi väga hästi oma rolli välja, kuid sellele aitasid kaasa ka külaliikmete tahtmatus asju analüüsida.

Marcoloco, Maxi, q_q, Lenc - ehk mängijad, kes varasemalt näidanud aktiiivsust ja head analüüsivõimet, eemaldati ning inaktiivsed külad kordasid nende hüpoteetilisi mantraid.

Ranka eemaldamine oli minu jaoks suurim müsteerium. Põhimõtteliselt oli turmtuli igalpool mujal ning üsna loogilised seletused kõigi teiste kohta, kuid ühel hetkel 1 mängija karjub "RANKAAAAA" ja 10 venda jooksevad sabas.

Samamoodi q_q hüpoteetiline väide, et äkki KT peek oli Avicii ning sellisel juhul see aga cleariks ta. Ühe inimese subjektiivsest arvamusest sai aga teiste mängijate "confirmed cleard küla to the max" hinnang. Kuigi nt marcoloco tõi hilisemas faasis välja mitu korda, et tema hinnangul on hoopis tiigrikutsu kt peek (mida ta ka oli).

karupoeg
16.02.13, 14:47
aga Avicii strateegia mängijate väljavõtmisel lõpus oli super, sest oli teada, et jmskns69 suudab ta ümber rääkida, teisi mitte.


seega - huntide poolt väga-väga hea mäng.

IamAllin
16.02.13, 14:48
mõtlesin, et jmnsk angleshootib selle lukku panemise asjaga vms? Veidike yunnen süüd, et luuki marco asemel ei võtnud, sel ei oleks tohtinud mingit vahet olla. Kui Luuk/marco pole, siis luuk/avicii 100%. väga imelik otsust jmsnk poolt. pole sõnu...

Synfony
16.02.13, 14:49
Seda mõtlesin ka mina, et väga imelik et nii kindlalt oli nõus mind välja viskama :D Usaldas liialt ühte argumenti mis oli ka küllaltki coinflip !

IamAllin
16.02.13, 14:49
tegelt olin võidus pmst 100% kindel, aga võta näpust:P

IamAllin
16.02.13, 14:50
ja tegleet jah kõigele muule veel kirsiks oli täna see, et maxi välja läks. Kui sa oleks hunt olnud, sa poleks never ever teda välja võtnud.

IamAllin
16.02.13, 14:51
temaga koos oleks, avicii täna kindlalt välja võtnud ja sa oleks võitnud, nii et ma ei saa aru, kuidas nii ikkagi läks:D

Synfony
16.02.13, 14:51
Sama siin :D Vaadates eilse päeva poste, kuid täna oli selline eesrinne, et paha hakkab :D Eile oli nagu kõik Maxi plaaniga päri ja see, et ta välja võeti oleks asja pidanud kindlustama , kuid ikka sain seljatagant nuga :D Aga Great Game Hundid.

Avicii
16.02.13, 14:54
Noh maiteagi, ma eile just luukiga skypes rääkisime, et kuidas ma end puhtaks küll pesta suudan, vaatasin kõiki oma poste ja hääletusi mis ma teind oli ja sealt paistis ikka nii läbi, see et olin koos Luugiga hunt, ainuke võimalus oligi maxi täna ära süüa ja siis jmnsk uskuma panna, et sünf on hunt, kuigi no see teooria mis ma kõik välja tõin koos nende angleshootidega on ikka nii halenaljakas, haha, aga well played, ja vabandan küla ees, et jmnskile ajupesu tegin : )

IamAllin
16.02.13, 14:54
lisaks veel, et suur suur aitäh karupojale ning jmsnks sixty nainerile peaks küll järgmise mängu korraldamine kohustsulik olema:D

Synfony
16.02.13, 14:54
Avicii tänase päeva strateegia oli ka super ! Täpselt oli teada, et pmst ainuke õige oleks Max välja võtta, sest tema oleks sind hääletanud ja, et kui hääle mulle lükkab , copides rida poste mida Jmsk läbi ei loe , et on ainuke võimalus teda mõjutada :D Väga hea. Avicii mis tunne oli nagu mängu keskel kui kahtlused hajusid ja enamus arvasid, et sa KT peek ?!:D

tiigrikutsu
16.02.13, 14:57
Lol, GG.

Synfony
16.02.13, 14:59
Sorri tiiger, sinu väljahääletamine jäi suht kripeldama hiljem, kuid ei olnud midagi teha kui nägin hunti postides kus seda ei olnud .

Avicii
16.02.13, 15:00
Avicii tänase päeva strateegia oli ka super ! Täpselt oli teada, et pmst ainuke õige oleks Max välja võtta, sest tema oleks sind hääletanud ja, et kui hääle mulle lükkab , copides rida poste mida Jmsk läbi ei loe , et on ainuke võimalus teda mõjutada :D Väga hea. Avicii mis tunne oli nagu mängu keskel kui kahtlused hajusid ja enamus arvasid, et sa KT peek ?!:D
No suht easy oli liugu lasta selle peal ja kui keegi plõksima tuli siis sellega hirmutada, aga ega keegi väga ei julgend kah, marcoloco lõpus ainult. Sel päeval kui ranka ära söödi ja jmsk veel tules oli siis rankaga naersime skypes, et nii easy ikka ja kellegil pole õrna ainu ka kes hundid võiks olla, luuki ainult tiba kahtlustati aga see oli ka kõik ja siis 2 tundi hiljem olid kõigi hääled ranka peal, mis oli nii random ikka :D peale seda tõmbas veits nutusemaks aga mitte väga. Sel ööl kui iamallinn välja läks tahsin tegelikult maxit juba süüa igaksjuhuks, sest tema usukus mind rohkem kui maxi aga no nagu naha siis vahet ei olnud

IamAllin
16.02.13, 15:03
no mina oleksin sind pool mängu hundiks pakkunud. See päev, kui marcot hääletasime kirjutasin ka, et avicii ja luuk peaksid olema, aga kuna sa Kt peek, siis marco ja luuk 100%. Peale marco külaks osutamist ei olnudki muud võimalust kui sina ja Luuk.:D

Avicii
16.02.13, 15:04
ahjaa timzi tahtsime me ka esimesel ööl ära süüa tegelikult, aga ranka arvas, et feikclaimis sellepärast pinnisin teisel päeval rohkem infot :D

karupoeg
16.02.13, 15:04
krt tiiger :D

Ma saan tegelikult su mängustiilist ja eesmärgist aru, kuid minu arvates seal tekib see probleem, et:

1) - sa ründad mängijad ilma kahtlustuseta leidmaks mingeid telle tema vastusest. Kuid sellisel juhul kehtib tendents: "leiad, mida otsid" ehk siis vastavalt sellele, kuidas sa oma lähenemise oled sättinud, hindad sa ka vastust. Ning igast vastusest on võimalik lugeda välja hundilisust.

2) parem on otsida telle n.ö. üldisest foonist a la "miks keegi sellises olukorras midagi ütleb".

lenC
16.02.13, 15:07
Samamoodi q_q hüpoteetiline väide, et äkki KT peek oli Avicii ning sellisel juhul see aga cleariks ta. Ühe inimese subjektiivsest arvamusest sai aga teiste mängijate "confirmed cleard küla to the max" hinnang. Kuigi nt marcoloco tõi hilisemas faasis välja mitu korda, et tema hinnangul on hoopis tiigrikutsu kt peek (mida ta ka oli).
Ma leian, et see on 100% timzi süü, lohakalt sõnastas oma postitused. Lõppu ma ei viitsinud hoolikalt jälgida, Aviciid 100% clearida on kindlasti lollus.

Sain veel vahepeal PM-i, et ehk peaks seda mängu gimmick kontode alt mängima - minu meelest mõttetu, inimesed saavad nagunii aru, kes esimestel päevadel paremini postitab ja kes mitte. Mingit semivenelast ma ka mängima ei viitsi hakata, et "Avicii on hunt minu mjeelest". Mulle tundub, et tase on mingil määral nagunii ühtlustumas, aga kui keegi tahab, siis võib järgmisteks mängudeks gimmicku luua ja postitada signup teemasse "mängin gimmicku alt, luban mujal mitte postitada, palun mängivad moded ärge IP-checkige, outin ennast peale mängu".

GG hundid ja thanks karupoeg. Ranka oleks pidanud minu meelest 3 korda modkillitud saama, 2x öösel postitamise eest(:31 ma esimesel korral andestaks, kuna raske öelda, kas teema oli lukus või mitte, :32 on selge no-no ja :47 või whatever on lol gg) ja ühe korra siis teemast väljas mängust rääkimise eest (kuigi seda sa ei pruukinud näha of course), aga oh well, muidu said hästi hakkama.

Synfony
16.02.13, 15:07
Esimesel päeval kas külapoolt või siis huntide poolt välja lennata on vist kõige sitem :D Ülejäänud aja oled pealtvaataja ja kirud :D

q_q
16.02.13, 15:11
gg

hea mäng avicii :D

karupoeg
16.02.13, 15:12
Ma leian, et see on 100% timzi süü, lohakalt sõnastas oma postitused. Lõppu ma ei viitsinud hoolikalt jälgida, Aviciid 100% clearida on kindlasti lollus.

Sain veel vahepeal PM-i, et ehk peaks seda mängu gimmick kontode alt mängima - minu meelest mõttetu, inimesed saavad nagunii aru, kes esimestel päevadel paremini postitab ja kes mitte. Mingit semivenelast ma ka mängima ei viitsi hakata, et "Avicii on hunt minu mjeelest". Mulle tundub, et tase on mingil määral nagunii ühtlustumas, aga kui keegi tahab, siis võib järgmisteks mängudeks gimmicku luua ja postitada signup teemasse "mängin gimmicku alt, luban mujal mitte postitada, palun mängivad moded ärge IP-checkige, outin ennast peale mängu".

GG hundid ja thanks karupoeg. Ranka oleks pidanud minu meelest 3 korda modkillitud saama, 2x öösel postitamise eest(:31 ma esimesel korral andestaks, kuna raske öelda, kas teema oli lukus või mitte, :32 on selge no-no ja :47 või whatever on lol gg) ja ühe korra siis teemast väljas mängust rääkimise eest (kuigi seda sa ei pruukinud näha of course), aga oh well, muidu said hästi hakkama.

hilisema postitusega oli see case, et ta saab modena sulgetud teemasse postitada ning see 32 minuti post tundus lihtsalt korra üle aja läinuna ning eeldasin, et tema seda ei märganud. Seega palusin, et ta ei postitaks teemasse kui see on lukus (modena saab ta seda teha). hilisemad postitused olid seoses mu väite testimisega.

Ma kõikidele foorumiteemadele kaasa ei ela-jälgi, seega ei näinud mujal teda mängust rääkimas. Kus see oli?

edit: vb oli naiivne arvata, et ranka ei tea, et ta ei saa postitada after :30. Aga ei ole eriline neti/foorumi guru ja ei osanud seda tol hetkel märgata

q_q
16.02.13, 15:14
Ma leian, et see on 100% timzi süü, lohakalt sõnastas oma postitused. Lõppu ma ei viitsinud hoolikalt jälgida, Aviciid 100% clearida on kindlasti lollus.

Sain veel vahepeal PM-i, et ehk peaks seda mängu gimmick kontode alt mängima - minu meelest mõttetu, inimesed saavad nagunii aru, kes esimestel päevadel paremini postitab ja kes mitte. Mingit semivenelast ma ka mängima ei viitsi hakata, et "Avicii on hunt minu mjeelest". Mulle tundub, et tase on mingil määral nagunii ühtlustumas, aga kui keegi tahab, siis võib järgmisteks mängudeks gimmicku luua ja postitada signup teemasse "mängin gimmicku alt, luban mujal mitte postitada, palun mängivad moded ärge IP-checkige, outin ennast peale mängu".

GG hundid ja thanks karupoeg. Ranka oleks pidanud minu meelest 3 korda modkillitud saama, 2x öösel postitamise eest(:31 ma esimesel korral andestaks, kuna raske öelda, kas teema oli lukus või mitte, :32 on selge no-no ja :47 või whatever on lol gg) ja ühe korra siis teemast väljas mängust rääkimise eest (kuigi seda sa ei pruukinud näha of course), aga oh well, muidu said hästi hakkama.

pole vaja küll kedagi süüdistada, hundid mängisid väga hästi imo (ranka ja avicii, luuk so-so)

isegi suht luck oli, et ranka maha saime ja tänu sellele veits lootust üldse saime

hundid väärisid siin võitu anyway, wp

ranka ma oleks ka modkillind sest see oli ikka hea angleshoot :32, 99% ajast teeb sellise posti küla imo

ja gimmickutega mõttetu lol

karupoeg
16.02.13, 15:15
"gimmick" ?

tiigrikutsu
16.02.13, 15:17
krt tiiger :D

Ma saan tegelikult su mängustiilist ja eesmärgist aru, kuid minu arvates seal tekib see probleem, et:

1) - sa ründad mängijad ilma kahtlustuseta leidmaks mingeid telle tema vastusest. Kuid sellisel juhul kehtib tendents: "leiad, mida otsid" ehk siis vastavalt sellele, kuidas sa oma lähenemise oled sättinud, hindad sa ka vastust. Ning igast vastusest on võimalik lugeda välja hundilisust.

2) parem on otsida telle n.ö. üldisest foonist a la "miks keegi sellises olukorras midagi ütleb".

Nojah, kui päeva jooksul palju riide saada siis päeva lõpuks saab juba midagi välja mõelda. Esimestel päevadel on obv suht random flippamine kui just väga geniaalsed vastased ei ole ja pange ei pane.

Tuleb tõdeda, et foorumimängus väga süveneda ja mõtteid kirja panna ei viitsi ka. Eks see treenib jälle omakorda mälu.

q_q
16.02.13, 15:17
"gimmick" ?

"petu-account"

ehk siis kõik teevad uued accountid ja on kõigile unknown

lenC
16.02.13, 15:19
hilisema postitusega oli see case, et ta saab modena sulgetud teemasse postitada ning see 32 minuti post tundus lihtsalt korra üle aja läinuna ning eeldasin, et tema seda ei märganud. Seega palusin, et ta ei postitaks teemasse kui see on lukus (modena saab ta seda teha). hilisemad postitused olid seoses mu väite testimisega.

Ma kõikidele foorumiteemadele kaasa ei ela-jälgi, seega ei näinud mujal teda mängust rääkimas. Kus see oli?

edit: vb oli naiivne arvata, et ranka ei tea, et ta ei saa postitada after :30. Aga ei ole eriline neti/foorumi guru ja ei osanud seda tol hetkel märgata
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2447-100NL-FR-HU-Euronicsis-kaableid-nuusutamas?p=498643&viewfull=1#post498643

See mode saab ei vabanda välja ja tulebki elimineerida olukorrad, kus on ruumi angleshootidele(see :47 post veel eriti, tal on isegi võime privaatses foorumis testida, kas saab lukustatud teemasse postitada või mitte).

q_q, ma ei süüdistagi kedagi siin kaotuses, ma lihtsalt ütlen, et selles konkreetses küsimuses tegi vea minu meelest tema. Parem ikka välja öelda, kui ma midagi sellist arvan, mitte mingi "oo te olete kõik nii tublid" kind of tüüp olla.

karupoeg
16.02.13, 15:21
ok. next time tean paremini. ma korra mõtlesin ka selle peale, kuid tol hetkel tundus liigne sekkumine ning sellise stiili võtnuna oleksin pidanud eemaldama ka Avicii.

q_q
16.02.13, 15:25
q_q, ma ei süüdistagi kedagi siin kaotuses, ma lihtsalt ütlen, et selles konkreetses küsimuses tegi vea minu meelest tema. Parem ikka välja öelda, kui ma midagi sellist arvan, mitte mingi "oo te olete kõik nii tublid" kind of tüüp olla.

eks ta saab ise ka aru

karupoeg
16.02.13, 15:26
eks see tuleb mängukogemusega.

q_q
16.02.13, 15:30
mängime veel v :D

Avicii
16.02.13, 15:31
ok. next time tean paremini. ma korra mõtlesin ka selle peale, kuid tol hetkel tundus liigne sekkumine ning sellise stiili võtnuna oleksin pidanud eemaldama ka Avicii.
mõtled seda minu pikka posti timzi kohta? ma imo ei läind seal nii üle piiride tegelikult midagi :D

karupoeg
16.02.13, 15:40
mängime veel v :D

hea oleks E alustada, seega keegi peab E-ks nõus olema modema

Maxi
16.02.13, 15:47
Ma olin eile veel nii kindel et see mäng on 100% küla võit

Synfony
16.02.13, 15:52
:D Jmsk ehk annab kunagi infot ka . Võibolla võtab uue mängu korraldamise enda peale, sest see oli küll võid ära andmine suhteliselt :D.

timz0333
16.02.13, 16:32
wp aviicii tulevastes mängudes ei usu sind paraku enam keegi :D

Jmskns69
16.02.13, 16:52
Paraku tulid ka koduses pereelus analoogilist või isegi suuremat laadi olukorrad selga. Tütar 16 a vana ja kammivad naisega selliseid teemasid üles, et krohvi lendab.

Tunnetuslike riidide järgi oleks pidanud häält vahetama aga oleks on oleks.

Suurim viga oli siis kui ei jõudnud õigel ajal häält marcolt LuuKile tõsta oleks hiljem lithsam olnud.

Avicii well played. Õnnetul kombel kogenematu KT ja mina ikka loll küll :cool::cool:

Homme õhtuks vaatan hoolega järgi kas suudan ladusa korralduse tagada. Kui alustada päevi ajavahemikus 11-12 ja lõpetada tohiks 23.00 või isegi 23.15 siis vist isegi saan, kuigi votecountid 16.00 kuni 22.00 saavad olema kaootilised. Täistöönädal pereinimesena.

Kui selline ajagraafik võiks sobida võin üritada oma parimat ja järgmine hostida !

IamAllin
16.02.13, 16:54
minul poleks midagi selle vastu, peaasi et mngida saaks:P

LuuK
16.02.13, 17:29
gg.
ma arvan siiamaani, et järjekord iamallinn maxi oli lõpus parem kui teistpidi.
lootsin küll qqle nina all hõõruda, et ta jmsnks69t nii alahindab aga võta näpust.
mis puutub kolm korda järjest randomiga "hea" rolli saamist siis ma eelistaks iga kell olla kõige tavalisem külaelanik ja mängu lahendada.

marcoloco
16.02.13, 18:07
gg avicii ja t2nud karupojale korraldamise eest.

mulle suutis jah ranka korralikult 1-0 teha. Eks oma syy ka, esimest korda m2ngisin ja siis alguses proovisin igasugu imeteooriaid leiutada ja mis k6ige hullem p2rast ennast veenda nende paikapidamises.. a la m6tlesin et q_q on ikkagi hunt ja t2iega sahkerdab midagi. :) Aga eks 6ppisin esimesest korrast ja j2rgmine kord juba paremini.. L6pus oli jah minu jaoks asi selge ning oli ka selge, et jmskn ei pruugi aviciid h22letada, seep2rast tahtsingi ennast sisse j2tta.

camu
16.02.13, 21:34
Nojah. Seekord siis sedapsi. Hea mäng kokkuvõttes ikkagi, kuigi pärast q_q ära söömist postituste arv silmnähtavalt langes.

Ranka hääletuse ja angleshooti kohta võin öelda, et see oli suht random, aga päeval, kui ta välja hääletati siis tema süüdustus minu kohta tundus mulle täiesti õhust võetuna. Lisaks pani ta skypes mingi smiley imelikku kohta :D

Kahju muidugi, et Luuki õigel ajal välja ei saanud. Ning mina vist clearisin mingi hetk Avicii. See ka minu viga.

IamAllin
16.02.13, 22:33
jap, camu, sina oled süüdlane. Korraldad uue mängu? :D nali, nali, aga keegi võiks korraldada.

timz0333
16.02.13, 22:51
Prooviks ka veel, külatarga roll oli esimeseks korraks obv liiga raske ja feilisin korralikult. Sorry küla :/

q_q
16.02.13, 22:55
keegi tahtis eelmine nädal hostida

q_q
16.02.13, 22:56
Kui vabatahtlikke ei ole siis võtan enda peale, jätkates traditsiooni et least valuable player hostib :D
Et siis pärast kisa ei oleks kui rahul pole.

luuk, ei taha hostida? :D

Jmskns69
17.02.13, 10:23
Kui Teid ei hirmuta see, et minul pole elus ühegi foorumimängu vedamise kogemust ning see, et päevade algused ei ole alati 100% samal ajal (Päeva lõpud kell 23.15) siis olen nõus hostima mängu mis võiks alata esmaspäeval !

:cool:

Facepoker
17.02.13, 11:17
Ma oleks ka IN , lugesin terve teema läbi ja oli huvitav ;)

ranka
17.02.13, 11:18
easy game. külal joppas jälle tänu lollusele, et camuga rongi hakkas tegema. külana oleksin mänginud täpselt samamoodi.

ranka
17.02.13, 11:21
ja lenCil soovitan küll edaspidi gimmick accounti kasutada.

ranka
17.02.13, 12:15
Ma leian, et see on 100% timzi süü, lohakalt sõnastas oma postitused. Lõppu ma ei viitsinud hoolikalt jälgida, Aviciid 100% clearida on kindlasti lollus.

Sain veel vahepeal PM-i, et ehk peaks seda mängu gimmick kontode alt mängima - minu meelest mõttetu, inimesed saavad nagunii aru, kes esimestel päevadel paremini postitab ja kes mitte. Mingit semivenelast ma ka mängima ei viitsi hakata, et "Avicii on hunt minu mjeelest". Mulle tundub, et tase on mingil määral nagunii ühtlustumas, aga kui keegi tahab, siis võib järgmisteks mängudeks gimmicku luua ja postitada signup teemasse "mängin gimmicku alt, luban mujal mitte postitada, palun mängivad moded ärge IP-checkige, outin ennast peale mängu".

GG hundid ja thanks karupoeg. Ranka oleks pidanud minu meelest 3 korda modkillitud saama, 2x öösel postitamise eest(:31 ma esimesel korral andestaks, kuna raske öelda, kas teema oli lukus või mitte, :32 on selge no-no ja :47 või whatever on lol gg) ja ühe korra siis teemast väljas mängust rääkimise eest (kuigi seda sa ei pruukinud näha of course), aga oh well, muidu said hästi hakkama.

1. kord: võtsin lahti teema miski 22:20 või nii. lugesin viimaseid hääli, kirjutasin oma posti, et kõik muudavad hääli. Voilaa aeg oli 2 minutit üle läinud. Tava kasutaja oleks tulnud error, et teema on lukus. Seega ma oleks pidanud saama modkilli, et foorum on rigged ja laseb modedel lukus teemasse postitada?

2. kord: postitus oli ära siis tegin oma asju ja refreshin teemat ning nägin karupoja kommentaari, tegin test kommi ja otsustasin objektiivuse mõttes teha siia teemasse, et näidata, et kas modedel on lukus postitamise õigused või mitte. Tegelt ma arvasin, et lukus teemadesse tuleb enne teade ala: tähelepanu teema on lukus, oled kindel vms. Aga seda ei tulnud. Ei ole postitatud lukus teemadesse nii tihti, et selline seos oleks meelde jäänud.

Ainus mis viitab lukus teemale on modedel kastike: "sulge/ava" teema pärast postitamist, aga kuna ma ei olnud esimene kord teemat refreshinud, siis oli kastikeses Ava, ei pannud aega tähele.

3. ei ole vaieldav, siin õigus

kardaanirist
17.02.13, 13:06
ja lenCil soovitan küll edaspidi gimmick accounti kasutada.

+1. lenC on külana pmst alati esimese öö kill. samas kui lenC on ainuke, kes liba acci kasutab, siis ju aru saada, et mis nime alt ta mängib.

ja q_q ära nussi. teist korda lükkad mind lampi tanki. cmon.

karupoeg
17.02.13, 15:01
minupoolest võib jmskns69 viia läbi küll. Ma arvan, et see kellaaegade asi ei pea nii strict olema, eriti päeva alustamisel. Päeva lõpetamisel piisab kui päeva alguses kirjutada, et mis kell päev lõppeb.

Aga jmskns69, kuna sa 9-5 tööinimene, siis ma siiralt ei soovita sulle seda ning ma arvan, et teised saavad aru ka kui sa otsustad mitte hostida. Ise läksin ka suure hurraaga peale, kuid hakkas tööd segama küll. arvan, et mingi nolifer nagu q_q võiks oma panuse anda - vb saab jenny ära räägitud

LuuK
17.02.13, 15:18
luuk, ei taha hostida? :D
ma saan aru küll, ma lihtsalt nii hea mängija, et tahad must lahti saada.
tundub, et jmsnks69l aega vähe, võtan ette.

LuuK
17.02.13, 15:20
kui vastuväiteid pole siis teen teema, senikaua saab juba eelregistreerida siia.

Jmskns69
17.02.13, 15:59
Registreerun siis. Kindlasti proovin ühe järgmistest ka hostida aga esimene nädal pärast haigust oleks vist kasulikum tööandjale mitte vahele jääda ...

karupoeg
17.02.13, 16:01
registreerun

q_q
17.02.13, 16:03
registreerun

me too

q_q
17.02.13, 16:05
ja q_q ära nussi. teist korda lükkad mind lampi tanki. cmon.

ok, edasipidi lükkan sind aint siis tanki, kui sa mulle külana tundud :D

kui sa hunti repid siis oled obv küla

q_q
17.02.13, 16:06
arvan, et mingi nolifer nagu q_q võiks oma panuse anda - vb saab jenny ära räägitud

ma olen maailma siteim häältelugeja :(

kardaanirist
17.02.13, 16:10
ok, edasipidi lükkan sind aint siis tanki, kui sa mulle külana tundud :D

kui sa hunti repid siis oled obv küla

kõik mängud külaelanikuna käitunud. no level.

karupoeg
17.02.13, 16:12
ma olen maailma siteim häältelugeja :(

siis küll

q_q
17.02.13, 16:15
kõik mängud külaelanikuna käitunud. no level.

ma ütlesin mängus ka, et ju meil halb dünaamika siis :D

tiigrikutsu
17.02.13, 17:06
Eelregistreerun ka ära. :)

Synfony
17.02.13, 19:05
Registreerun

IamAllin
17.02.13, 19:33
regan ka

timz0333
17.02.13, 20:48
regan ka

+1

LuuK
17.02.13, 23:55
hommikul tuleb teema, ööd

WowAwiAA
17.02.13, 23:59
Pane minu nimi ka kirja, võtan osa.

Synfony
18.02.13, 00:07
LuuK sai ka aru, et siin muud võimalust tal ei ole - olla hunt või korraldaja.;)

Avicii
18.02.13, 09:35
kui rahvast täis ei tule, võid mind ka panna

LuuK
18.02.13, 12:32
uus teema:

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12330-***Libahunt-VI-game-thread***