PDA

View Full Version : ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : [1] 2 3 4

karupoeg
07.02.13, 10:25
***Libahunt V game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!
Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. Teemas võivad ainult postitada elusolevad mängijad ja kui on päev.

**REEGLID ja MUU INFO***

Ülesehitus
Mängul on kaks osapoolt.
3 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.
11 tavalist külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.
1 külatark, kes igal öösel (v.a. öö enne esimest mängupäeva ehk reedel 08 veebruar) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

Mängul on kaks faasi:
1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 12:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 22.30 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 22.31 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

Hääletamine: Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui svenza oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
svenza

Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

Oluline:

Ühtegi postitust EI OLE lubatud muuta ega kustutada.

mängus ei tohi kasutada rahalisi mõjutusmeetodeid. Näiteks ei tohi öelda: "yo-yo patsime sota peale, et ma ei ole hunt"

teemasse ei ole lubatud postitada oma karakterit. Erandiks on külatark, kes võib soovi/vajaduse korral ennast avalikustada.

palun olge austusest kaasmängijate vastu võimalikult aktiivsed! Mängust eemaldatakse mängijad, kes ei näita ülesse huvi osalemise vastu või ei lisa sisukaid postitusi teatud perioodil (ilma mõjuva põhjuseta).


Muu info:
Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud, aga jälgige, et Te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või. Samuti iga mängija peab teemas postitama igal mängupäeval.

Kui midagi jäi arusaamatuks, siis saatke mulle kiri, mitte ärge küsige siin teemas.

Kellelgi pole lubatud kuskil teistel teemades mängu üle arutleda. Samuti proovigem olla ausad ja teha pigem endale mäng põnevaks ning kui sõbraga koos mängite, siis teistel teedel ka mitte üksteisega suhelda.

Tuletan meelde, et ka mängus kehtivad foorumi üldreeglid. Näiteks, kellegi räige solvamine ja sõimamine on keelatud.

Päev vahemikus 12:00 - 22.30
ÖÖ vahemikus 22.31 - 11.59
(erandina R-P mis viiakse läbi ühe päevana)

Mängijate nimekiri:

1. jmsnks69
2. lenc
3. iamallin
4. q_q
5. synfony
6. tiigrikutsu
7. WowAwiwaa
8. kardaanirist
9. Avicii
10. timz0333
11. LuuK
12. Marcoloco
13. Maxi
14. camu
15. ranka

timz0333
07.02.13, 10:58
Päris palju juba railinud ja kuna aega on olen IN
R 08.02

q_q
07.02.13, 21:17
bump

isutuba
07.02.13, 21:20
http://www.youtube.com/watch?v=bFEoMO0pc7k&feature=player_embedded
bump

q_q
07.02.13, 21:30
:(

LuuK
07.02.13, 22:26
htdrowaal on zaabund, IN

karupoeg
07.02.13, 22:50
olete lisatud. kell 9 hommikul olen foorumis ning vaatan olukorra üle. kui piisavalt mängijid, siis võib homme algust teha. kasvõi õhtupoole, sest päev lõppeb alles pühapäev. praegu unne.

marcoloco
07.02.13, 23:02
railisin ka eelmist m2ngu ja hakkas huvitama. IN

lenC
07.02.13, 23:32
Andsin sulle, karupojale, ajutiselt modereerimisõigused võistluste subfoorumisse. Teema võiks lukku minna täpselt siis kui kell XX:01 kukub foorumikella järgi(alla scrollides näeb seda, aga paraku ta ei autorefreshi, pohh kui veits mööda paned). Selleks võta ülevalt administrative>close thread. Kui teema on lukustatud, siis sa saad ikka ise postitada. Võid siin teemas julgelt asju näppida, et asi käppa saada.

IamAllin
07.02.13, 23:44
ma suletud teemasse ei saanud postitada, pidin korraks avama.

Avicii
07.02.13, 23:59
kes ära joob see uue toob!1 taipohh ma hunt ei ole, kõik murran maha!

lenC
08.02.13, 00:21
ma suletud teemasse ei saanud postitada, pidin korraks avama.
Sul on õigus, tänud teavitamast. Paraku tundub mulle, et seda ei saa parandada, nii et see kehtiks ainult Võistluste foorumile, seega peab ilma selleta hakkama saama.

karupoeg
08.02.13, 10:53
tänud, lenC.

hetkel kirjas:
1. jmsnks69
2. lenc
3. iamallin
4. q_q
5. synfony
6. tiigrikutsu
7. WowAwiwaa
8. kardaanirist
9. Avicii
10. timz0333
11. LuuK
12. Marcoloco

alustaks kindlalt homme ära? pakuks välja siis homme kell 12 päeval algab ja pühap 22.30 lõppeb esimene päev.
List läheks lukku täna kell 22.00 nt?

q_q
08.02.13, 15:57
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=32574812&postcount=7

+1 veel oleks vaja

Maxi
08.02.13, 16:11
Tundub et huvi madal seekord, võiks ise siis osa võtta

IN

Maxi
08.02.13, 16:13
also, külatark GET

IamAllin
08.02.13, 16:20
17 mängijaga oleks tiptop. Ei tea, kas ranka pole seda teemat näinud või ei taha seekord mängida, sest eelminekord oli esimene, kes ilma jäi..

karupoeg
08.02.13, 16:45
tänud, q_q.

Ma jõuan õhtul umbes 21.00 trennist koju, siis annan teada ning kell 10 õhtul võiks list lukku minna. Peale seda jagan rollid ära etc ning homme kell 12 start. Kiire küsimus, kas enne esimest mängupäeva (esimesel ööl siis) sai KT kellegi kohta infot ka juba küsida?

Maxi, ei saanud aru, mis sa selle "also, külatark GET" mõtlesid :(. aga oled lisatud.

q_q
08.02.13, 16:46
Kiire küsimus, kas enne esimest mängupäeva (esimesel ööl siis) sai KT kellegi kohta infot ka juba küsida?

see oleneb mitu mängijat, vaata sealt tabelist kas on pregame peek or not

q_q
08.02.13, 16:47
hetkel 13 ja pregame peek siis on

mulle meeldiks ka 17, äkki saab +4 veel?

karupoeg
08.02.13, 16:51
17 oli solid jah. btw kuidas me postitustega teeme. Min 3 adekvaatset postitust päevas unless good reason? sellised "hey ja tsaukipauki" postid ei lähe arvesse.

ehk siis kedagi "peedistama" ei hakka, kuid siuke n.ö. vastastikune kokkuleppe võiks olla + õigus mängust eemaldada ekstreemsel juhul.

Eks ta selline kaheotsaga asi ole. üheltpoolt lisareeglid ei tee head, samas teisalt oleks mängu põhjalikumalt süvenenumate suhtes aus.

q_q
08.02.13, 16:56
ärme hakka praegu panema seda reeglit siis vast? vaata ise lihtsalt, kui keegi väga ebaaktiivne siis võta ühendust ja uuri

lihtsalt võiks igapäev postitada kui võimalik. angleshootima ärge hakake, see nõme. kui mingi mõjuv põhjus ja pikem afk siis proovi vahetusmängija otsida

karupoeg
08.02.13, 17:01
nõus. jätan siis samad reeglid nagu IV mängus.

IamAllin
08.02.13, 17:11
Lisa ise see reegel juurde, et väliseid vahendeid mängu mõjutamiseks ei või kasutada (beti pakkumine pärisraha peale jne), unustasin ise selle lisada.

karupoeg
08.02.13, 17:14
5% tehingust mulle ja bettige lolliks :/

aga saab tehtud.

ranka
08.02.13, 18:40
in

e: minge ausalt vittul. lambikad saavad mängima järjekorras, aga need, kes oleks mängus aktiivsemad ja korra maha magavad ei saa. tõsiselt närvi ajab see, ning siis mängu vältel miski 4-5 venda kogu aeg AFK ning raisatakse ära mänguspotid.

Maxi
08.02.13, 20:15
Kui 17 inimest kokku ei saa, aga keegi tahab mängida siis minu asemel võib kellegi võtta kes väga aktiivne oleks. Ise ei saa lubada et väga palju postitan

q_q
08.02.13, 20:18
hetkel 14 aga peab 13, 15 või 17 olema

võiks +1 tulla nüüd siis saaks 15 oleks fine ja saaks kõik mängida

camu
08.02.13, 20:30
in - aga ma väga väga suurt aktiivsust ei luba. (Kuigi see nii sõltuvust tekitav, et ilmselt pean pärast oma sõnu sööma)

ranka
08.02.13, 20:33
Seega täis ja hakkame pihta, kui just 17 täis ei saa. Kahte veel vaja!

Avicii
08.02.13, 21:22
kui ranka hunt on siis mina ei mängi!! :D

karupoeg
08.02.13, 21:40
Teeme siis nii, et list on praeguseks kinni v.a. juhul kui 20 minuti jooksul avaldab soovi 2 mängijat (1 enam ei saa). Ehk siis võite postitada "IN", kuid see ei garanteeri mängus osalemist.

Ma uurin nüüd natukene neid foorumi süsteeme ja saadan tänase päeva jooksul mängijatele ära rollid. vabandan, et esimestel päevadel võib natukene kauem minna sõnumite näol vastamisega, sest ei ole eriline webi-guru.

Mängijate nimekiri:
1. jmsnks69
2. lenc
3. iamallin
4. q_q
5. synfony
6. tiigrikutsu
7. WowAwiwaa
8. kardaanirist
9. Avicii
10. timz0333
11. LuuK
12. Marcoloco
13. Maxi
14. ranka
15. camu

kellel on kindlaid rollisoove, siis läbirääkimiste küsimus (wink-wink)

IamAllin
08.02.13, 21:56
imo see 15 mängija süsteem on üpriski jama. Niigi 13 süsteemiga võitis külameeskond ja 17 mängijaga samuti. 15 player annab külale veel suurema eelise...

karupoeg
08.02.13, 22:00
ära jonni. läheb mänguks!

alga ÖÖ

GL guys.

karupoeg
08.02.13, 22:56
hei hei!

Saatsin kõigile pm-d rollidega. Juhul kui keegi ei ole kätte saanud, võtke ühendust!

Mainin ära, et esimesel päeval külatark luurata ei saa!

Kui kellelgi peaks olema mingeid viimase hetke täpsustusi/tähelepanekuid, andke teada sõnumi kaudu!

gl kutid!

karupoeg
09.02.13, 12:00
Hei-Hei! Loodan, et kõik on kaineks saanud!

algas esimene PÄEV

timz0333
09.02.13, 13:07
Kainel külaelanikul veel 2 tundi tööd rabada, et külarahval hea olla oleks ja saab koju minna.

Avicii
09.02.13, 13:16
q_q võiks teema käima tõmmata :D

Jmskns69
09.02.13, 13:17
q_q võiks teema käima tõmmata :D

Tema seekord hunt ilmselt, muidu oleks juba 15 posti olemas 8=)

Avicii
09.02.13, 13:20
pane oma hunt kinni neeger muidu äkki enam homme ei ole hunti

IamAllin
09.02.13, 14:43
Sup? Hundid võiks juba alla anda nagu eelmine mäng, nagunii me võidame.

Synfony
09.02.13, 15:35
Tervist ja head mängu algust ka minupoolt :).

q_q
09.02.13, 16:47
tsau

q_q
09.02.13, 16:55
q_q võiks teema käima tõmmata :D


Tema seekord hunt ilmselt, muidu oleks juba 15 posti olemas 8=)

nope

ja eks täna nkn actionit vähem, kui homme

q_q
09.02.13, 17:06
avicii, vist eelmine mäng ütlesid, et sinuarust mõttetu low content poste spammida?

tundub, et oled oma meelt muutnud :D

Avicii
09.02.13, 17:14
avicii, vist eelmine mäng ütlesid, et sinuarust mõttetu low content poste spammida?

tundub, et oled oma meelt muutnud :D
well, vahest ei saa õigeks ajaks kaineks.

camu
09.02.13, 17:36
hommikut!

marcoloco
09.02.13, 17:36
tere ka minu poolt.

q_q
09.02.13, 17:46
Avicii

camu
09.02.13, 17:52
Avicii
Miks tema?

q_q
09.02.13, 17:55
kahju, et sa seda küsisid :(

q_q
09.02.13, 18:05
Miks tema?

eelmine mäng oli hoopis teine opening

ei postitanud alguses üldse ja low content postid tembeldas mõttetuteks

ootasin veits teistsugust vastust, kui "alkohol, yo"

kuna sa küsisid siis ilmselt sulle see kahtlane ei tundu?

Avicii
09.02.13, 18:43
eelmine mäng oli hoopis teine opening

ei postitanud alguses üldse ja low content postid tembeldas mõttetuteks

ootasin veits teistsugust vastust, kui "alkohol, yo"

kuna sa küsisid siis ilmselt sulle see kahtlane ei tundu?
kuule getter, ma ütlesin, et sina võiks end laivi vedada end kuna oled aktiivne ja ma pakun puusalt, et tegid eelmises mängis vähemalt tuhat posti ja vedasid mängu peale seda kui lenc ära söödi ja sellepärast hüppasid mulle kaela? Kuidagi väga attacive liini oled see mäng võtnud, kahtlustan, et oled hunt ja hääletan sind. q_q

Maxi
09.02.13, 18:53
Kas päev läheb lukku homme õhtu?

karupoeg
09.02.13, 19:07
jah. nädalavahetusel lõppeb päev pühap 22.30

q_q
09.02.13, 19:13
kuule getter, ma ütlesin, et sina võiks end laivi vedada end kuna oled aktiivne ja ma pakun puusalt, et tegid eelmises mängis vähemalt tuhat posti ja vedasid mängu peale seda kui lenc ära söödi ja sellepärast hüppasid mulle kaela? Kuidagi väga attacive liini oled see mäng võtnud, kahtlustan, et oled hunt ja hääletan sind. q_q

yo

Jmskns69
09.02.13, 20:30
eelmine mäng oli hoopis teine opening

ei postitanud alguses üldse ja low content postid tembeldas mõttetuteks

ootasin veits teistsugust vastust, kui "alkohol, yo"

kuna sa küsisid siis ilmselt sulle see kahtlane ei tundu?

Avicii

Ainuke põhjus üldse kedagi hääletada !

8=)

tiigrikutsu
09.02.13, 20:44
Panen siis hääle lenc-i peale, vaikus on kuidagi. Aga noh eks näis, homme on aega veel arutada ja möllata siin kõvasti. :P Alles Tallinnast jõudsin ka ja väsinud.

tiigrikutsu
09.02.13, 20:45
Fak unustasin boldi panna, lenc-ile hääl siis.

Synfony
09.02.13, 21:02
Täna ei viitsi isegi kellegi pihta puusalt tulistada .. Homme aga võiks küll keegi põhjust anda :D

lenC
09.02.13, 21:03
külased esimesed postid:


Kainel külaelanikul veel 2 tundi tööd rabada, et külarahval hea olla oleks ja saab koju minna.


q_q võiks teema käima tõmmata :D


Tema seekord hunt ilmselt, muidu oleks juba 15 posti olemas 8=)


Panen siis hääle lenc-i peale, vaikus on kuidagi. Aga noh eks näis, homme on aega veel arutada ja möllata siin kõvasti. :P Alles Tallinnast jõudsin ka ja väsinud.

hundised esimesed postid:

Sup? Hundid võiks juba alla anda nagu eelmine mäng, nagunii me võidame.


Tervist ja head mängu algust ka minupoolt :).


tere ka minu poolt.
marcoloco

ülejäänud neutraalsed for now

Jmskns69
09.02.13, 21:12
külased esimesed postid:









hundised esimesed postid:





marcoloco

ülejäänud neutraalsed for now

marcoloco

Lencil alati hea nina olnud !

8=)

q_q
09.02.13, 21:19
Fak unustasin boldi panna, lenc-ile hääl siis.

lenc on day1 kehv hääl, andke headele mängulahendajatele chance ennast clearida (nagu lenc seda eelmine mäng essa päev tegi)

kui ta hunt ei ole siis suur võimalus, et teda süüakse nkn lähiöödel ära

lenci ma hakkaks uurima paari päeva pärast, kui tal halvad readid/kehvad hääled on olnud

marcoloco
09.02.13, 21:24
Lencil alati hea nina olnud !

8=)

Seekord ta muidugi eksib. Kuna m2ng alles hakkas, ei oskand midagi m6istlikku ytelda, samas m6tlesin et lihtsalt tere on ka viisakas ytelda ja homme siis natuke teiste poste analyysida ja targemat kirjutada. Ja mingit suvalist yo yo juttu ka ei ole mu loomuses kirjutada.

Pigem arvan et lenci valik oli praegu m6jutatud pigem sellest et sattusime just tunnikene tagasi mitmes sng lauas kokku :)

Ise j2tan otsuse homse peale.

camu
10.02.13, 00:34
Ma jääletan seekord, et Luuk on hunt!

ranka
10.02.13, 05:38
unustasin mängu sootuks ja just kainenen, õigemini täiesti sodi veel.

LuuK
10.02.13, 09:52
Tere.
Annan märku et olen olemas.
Teemat läbi lugeda ei ole aega, mul selline imelik graafik, et nädalavahetus pmst kõik kinni ja nädala sees vaba.
Proovin õhtupoole pool tunnikest leida lugemiseks ja analüüsiks.
Aidaa.

timz0333
10.02.13, 11:43
Tere.
Annan märku et olen olemas.
Teemat läbi lugeda ei ole aega, mul selline imelik graafik, et nädalavahetus pmst kõik kinni ja nädala sees vaba.
Proovin õhtupoole pool tunnikest leida lugemiseks ja analüüsiks.
Aidaa.

Ega siin polegi midagi lugeda. Confirmi ära, et oled hunt ja saab rongi käima tõmmata.

timz0333
10.02.13, 11:44
luuk

tiigrikutsu
10.02.13, 13:12
Hüppan ka Luuk-i peale, vaatame kuhu poole see rong sõitma hakkab kah. :D
Lenc-i võib tõesti hilisemaks jätta, :)

Synfony
10.02.13, 14:19
Enne õhtut Luuk ennast kaitsma ei asu nagu ma aru sain. Ei hakka praegu sellele rongile hyppama, aga õhtu veel ees.

karupoeg
10.02.13, 14:43
Hei!

Häälte seis:

3 Luuk (tiigrkutsu, timz0333, camu)
2 Marcoloco (Jmskns69, lenc)
1 q_q (Avicii)
1 Avicii (q_q)

Jmskns69
10.02.13, 15:29
Hei!

Häälte seis:

3 Luuk (tiigrkutsu, timz0333, camu)
2 Marcoloco (Jmskns69, marcoloco)
1 q_q (Avicii)
1 Avicii (q_q)

Kas marcoloco tõesti ise hääletas ennast ?
Minu mälu järgi vist ikka LenC !

8=)

karupoeg
10.02.13, 15:46
Kas marcoloco tõesti ise hääletas ennast ?
Minu mälu järgi vist ikka LenC !

8=)

ma mängin esimest korda. :( sorry, parandused sisse viidud :)

Avicii
10.02.13, 16:01
Ma jääletan seekord, et Luuk on hunt!
avab rongi


luuk
hüppab kohe rongile, isegi ei selgita


Hüppan ka Luuk-i peale, vaatame kuhu poole see rong sõitma hakkab kah. :D
Lenc-i võib tõesti hilisemaks jätta, :)
samamoodi ei midagoütlev post, kuigi tiigrikutsu on varemtuntud igalepoole kaasahüppaja, ideid endal kunagi ei ole

timz0333 hetkel

Avicii
10.02.13, 16:07
hetkeseisuga ei ole veel postitanud: WowAwiwaa & kardaanirist

camu
10.02.13, 16:17
Ma võin täna rongile hüpata, kuhu vaja. Hetkel veel erilist ettekujutust pole tekkind. Mõned mõtted on siiski.

Jmskns69
10.02.13, 16:24
Ma võin täna rongile hüpata, kuhu vaja. Hetkel veel erilist ettekujutust pole tekkind. Mõned mõtted on siiski.

Äkki jagad oma mõtteid teiste külaelanikega ?

:cool:

tiigrikutsu
10.02.13, 16:38
Avicii, see kui sul on ideid ei tähenda, et need head on. Esimesel päeval enne päeva lõppu mõnest rongist midagi järeldada on debiilsus. xd

Panen hääle Avicii peale kuna otsib tähelepanu ja võib-olla on Luuk koos temaga hunt.

timz0333
10.02.13, 16:52
Misreadisin luuki postitust. Vaatsin, et tuleb üks kasutu küla kellel pole nädal otsa aega mängida. Hääl jääb siiski samaks hetkel.

q_q
10.02.13, 16:54
külased on avicii, camu, ranka, luuk

fwiw mu essa hääl aviciile oli, et mäng käima tõmmata ja vb mõni hunt hüppab kaasa

arvan, et see on pseudo loogika ja kehtiks vastupidu (hundina vähem aktiivsem, külana rohkem)

q_q
10.02.13, 17:00
unustasin mängu sootuks ja just kainenen, õigemini täiesti sodi veel.

hunt ei unustaks ever mängu ära ja tean, et ranka pole mingi nit kes nii leveldama hakkaks

cleared küla

q_q
10.02.13, 17:01
avab rongi


hüppab kohe rongile, isegi ei selgita


samamoodi ei midagoütlev post, kuigi tiigrikutsu on varemtuntud igalepoole kaasahüppaja, ideid endal kunagi ei ole

timz0333 hetkel


hetkeseisuga ei ole veel postitanud: WowAwiwaa & kardaanirist

otsib mõnusalt aktiivselt hunte, peaks küla olema

marcoloco
10.02.13, 17:03
praegu panen Avicii peale, natuke m6istmatu miks ta q_q valis, kes nagu aru saan on varasematel m2ngudel hea m2ngulahendaja olnud. Samas keegi teine temaga kaasa pole l2inud, nii et vaatan veel v6ibolla otsus muutub kui keegi suudab h2id p6hjendusi tuua veel.

WowAwiAA
10.02.13, 17:03
avab rongi


hüppab kohe rongile, isegi ei selgita


samamoodi ei midagoütlev post, kuigi tiigrikutsu on varemtuntud igalepoole kaasahüppaja, ideid endal kunagi ei ole

timz0333 hetkel

Timzi rünnak, et confirmi kohe ära et hunt oled ja laksime su välja. See minu silmis kõike muud kui hundilik. Pigem tundub kahtlane tiigrikutsu kaasaminek.

marcoloco
10.02.13, 17:06
ups j2i kahe silma vahele et Avicii juba ymber muutis.. Yldse tundub kahtlane see Avicii ja q_q omavaheline h22letamine ja siis kaitsmine. M6lemad kahtlased. J2tan ikka Avicii.

q_q
10.02.13, 17:06
Miks tema?

külane post


Tere.
Annan märku et olen olemas.
Teemat läbi lugeda ei ole aega, mul selline imelik graafik, et nädalavahetus pmst kõik kinni ja nädala sees vaba.
Proovin õhtupoole pool tunnikest leida lugemiseks ja analüüsiks.
Aidaa.

sellist laadi postid kõik külased olnud, kui ma valesti ei mäleta. ja ei hääletanud kedagi, kui eelmine kord pani kohe isutuba

ja statistiliselt võimatu, et 3 korda mingi hea rolli drawib :D

q_q
10.02.13, 17:07
praegu panen Avicii peale, natuke m6istmatu miks ta q_q valis, kes nagu aru saan on varasematel m2ngudel hea m2ngulahendaja olnud. Samas keegi teine temaga kaasa pole l2inud, nii et vaatan veel v6ibolla otsus muutub kui keegi suudab h2id p6hjendusi tuua veel.


ups j2i kahe silma vahele et Avicii juba ymber muutis.. Yldse tundub kahtlane see Avicii ja q_q omavaheline h22letamine ja siis kaitsmine. M6lemad kahtlased. J2tan ikka Avicii.

marcoloco aktsiad tõusid praegu

Avicii
10.02.13, 17:20
ups j2i kahe silma vahele et Avicii juba ymber muutis.. Yldse tundub kahtlane see Avicii ja q_q omavaheline h22letamine ja siis kaitsmine. M6lemad kahtlased. J2tan ikka Avicii.
mina pointisin q_q välja oma esimese postiga, kuna tema oli eelmine mäng ka pädevalt aktiivne ja postitas korralikult siis tahtsingi, et tõmbaks see mäng ka ohjad enda kätte. peale seda pointis mind välja, kuna olevat pointless poste teinud kuna eelmine mäng sai minu käest vastupead selle eest :D ez game. arvan nüüd, et q_q on küla. tiigrikutsu tundub olevat samas staadimis nagu eelmine mäng, postitab lambist ja ei too teooriad välja vaid lihtsalt hüppab ühelt nimelt teisele - ei usu, et ta hunt on. lenci panen ka hetkel küla alla. marcoloco tundub veits kahtlane.

q_q
10.02.13, 17:20
no yep mingeid paremaid hunte ei suutnud leida

marcoloco

kui ta hunt siis tra rofl mis ajatus, et me samal ajal pmslt postitasime

Avicii
10.02.13, 17:23
Avicii, see kui sul on ideid ei tähenda, et need head on. Esimesel päeval enne päeva lõppu mõnest rongist midagi järeldada on debiilsus. xd

Panen hääle Avicii peale kuna otsib tähelepanu ja võib-olla on Luuk koos temaga hunt.
otsin tähelepanu? üritan saada inimesi postitama ja vbla nendest postitustest midagi teada saada, sina aga pakud lampi nagu tegid seda eelmine mäng ja mis sellest välja kukkus? well played sir. ma arvan, et sa oled küla, kuigi sinu esimene hääl lenci peale, tundub veits kahtlane, kuna lenc on kindlasti parem mängulahendaja kui sina, aga kui sa oleksd hunt olnud siis oleksid sa jätnud selle enda teada ja lihtsalt öösel vaikselt maha koksanud, seega arvan, et oled küla hetkeseisuga

Avicii
10.02.13, 17:24
eelmisele postile lisaks veel see, et 100% küla ei hääletaks never lenci tho

Avicii
10.02.13, 17:24
vähemalt mitte esimesel päeval ja ilma readita lol

Avicii
10.02.13, 17:28
timz0333 postiga seoses veel see - eelmises mängus kui luuk oli hunt, hüppas kohe ka tuimalt isutuba rongile lambist, et saaks kedagi välja, sellepärast tundub timz0333 hetkel mulle kahtlasena

marcoloco
10.02.13, 17:38
mina pointisin q_q välja oma esimese postiga, kuna tema oli eelmine mäng ka pädevalt aktiivne ja postitas korralikult siis tahtsingi, et tõmbaks see mäng ka ohjad enda kätte. peale seda pointis mind välja, kuna olevat pointless poste teinud kuna eelmine mäng sai minu käest vastupead selle eest :D ez game. arvan nüüd, et q_q on küla. .

m6istlik jutt. v6iks teised kasutajad ka rohkem postitada siin, et reaktsioonidest midagigi v2lja lugeda, aga vist n2dalavahetuselt polegi suurt aktiivsust oodata + tegemist mu esimese m2nguga ja alles toores - postitan konflikti ja siis arvan et kohe k6ik 15 minutiga postitavad reaktsioonid ja saab k6vasti infot, tegelt muidugi peab vist siin paar tundi pausi v6tma ja vaatama mis siis postitatud.

camu
10.02.13, 17:50
timz0333 postiga seoses veel see - eelmises mängus kui luuk oli hunt, hüppas kohe ka tuimalt isutuba rongile lambist, et saaks kedagi välja, sellepärast tundub timz0333 hetkel mulle kahtlasena
Samas päris loll peab olema hundina, et kohe rongile hüpata nii. Ei taha uskuda.

q_q
10.02.13, 17:52
Samas päris loll peab olema hundina, et kohe rongile hüpata nii. Ei taha uskuda.

no elu on näidanud, et ikka hüpatakse

Avicii
10.02.13, 17:54
Samas päris loll peab olema hundina, et kohe rongile hüpata nii. Ei taha uskuda.
well, 50 50 luuk eksis esimesel päeval nii ja läks kohe, minujaoks on pigem see põhjendamata hääl kahtlane, kuigi ma saan aru, et esimesel päeval ongi väga raske midagi põhjendada kui keegi eriti ei postita

timz0333
10.02.13, 17:58
timz0333 postiga seoses veel see - eelmises mängus kui luuk oli hunt, hüppas kohe ka tuimalt isutuba rongile lambist, et saaks kedagi välja, sellepärast tundub timz0333 hetkel mulle kahtlasena

Proovisin lihtsalt actionit tekitada, esimesel päeval niikuinii raske pihta saada hundile ja panin pm suvalt õli tulle.

Minu hetke hundikandidaadid oleks Imallin (kahtlane esimene post), Avicii Kuidagi duo on tekkinud qq ja Aviici vahel. qq ajab obv nii küla juttu, et raske kellegil uskuda, et ta wolf. Kui on siis perfect strat muidugi.
Rohkem actionit ITT

Kuna ei hakka märtrit mängima ja luuk sai eelmine mäng ainult ühe päeva mängida siis lasen hääle random genekast läbi ja tulemus ranka

karupoeg
10.02.13, 18:02
hääled:

3 Marcoloco (Jmskns69, lenc, q_q)
2 AAvicii (tiigrikutsu, marcoloco)

1 Luuk ( camu)
1 Timz0333 (Avicii)
1 Tiigrikutsu (wowawiaa)
1 ranka (timz0333)

timz0333
10.02.13, 18:05
Kui ma häält muudan kas peab kirjutama, muudan hääle või piisab kui lihtsalt boldin kasutajanime? Karupoeg hääletan ranka sest random generaator valis tema välja.

karupoeg
10.02.13, 18:08
Kui ma häält muudan kas peab kirjutama, muudan hääle või piisab kui lihtsalt boldin kasutajanime? Karupoeg hääletan ranka sest random generaator valis tema välja.

ma lugesin hääli ja kirjutasin posti samal ajal kui sina muutsid häält, seega ei näinud update. muutsin kohe ära ka. Teen järgmine kord refreshi enne postitamist. Postist piisab jah!

q_q
10.02.13, 18:12
pane vote counti juurde "hääled seisuga post #xxx"

q_q
10.02.13, 18:13
Kui ma häält muudan kas peab kirjutama, muudan hääle või piisab kui lihtsalt boldin kasutajanime? Karupoeg hääletan ranka sest random generaator valis tema välja.

miks random generatoriga hääletad?

IamAllin
10.02.13, 18:19
külane post



sellist laadi postid kõik külased olnud, kui ma valesti ei mäleta. ja ei hääletanud kedagi, kui eelmine kord pani kohe isutuba

ja statistiliselt võimatu, et 3 korda mingi hea rolli drawib :D

ei ole midagi siin nii väga võimatut, äkki tahad teda clearida, sest olete koos hundid?:P


Proovisin lihtsalt actionit tekitada, esimesel päeval niikuinii raske pihta saada hundile ja panin pm suvalt õli tulle.

Minu hetke hundikandidaadid oleks Imallin (kahtlane esimene post), Avicii Kuidagi duo on tekkinud qq ja Aviici vahel. qq ajab obv nii küla juttu, et raske kellegil uskuda, et ta wolf.

Iga mäng on keegi tulnud ja mu eismese posti kallal nurisenud ja laati olen küla olnud.




sest random generaator valis tema välja.


what? Hääletan timz0333 , sest kui on hunt siis nice, kui pole, siis pole kahju mängijast, kes random generatori abil hääletab.

lenC
10.02.13, 18:19
Pigem arvan et lenci valik oli praegu m6jutatud pigem sellest et sattusime just tunnikene tagasi mitmes sng lauas kokku :)
lolz, kahjuks või õnneks mind sellised asjad absoluutselt ei mõjuta. Külane vastus tho.

eelmisele postile lisaks veel see, et 100% küla ei hääletaks never lenci tho
Ma just arvan, et tiiger ei julgeks hundina mind lambist niimoodi hääletada ja pigem räägiks mulle juttu, mis mulle kuulda meeldiks.

IamAllin
10.02.13, 18:20
Mu eelmisele postile. See teise quete osa " Iga mäng on keegi tulnud ja mu eismese posti kallal nurisenud ja laati olen küla olnud." on minu kirjutatud vastust timzile, kogemata läks tema quete alla.

lenC
10.02.13, 18:21
Ma sain IamAllin-i külavahel pildile, ei peta sa kedagi.

http://i706.photobucket.com/albums/ww68/loosekanen/DrCMk_zps86b66f33.gif

q_q
10.02.13, 18:21
ei ole midagi siin nii väga võimatut, äkki tahad teda clearida, sest olete koos hundid?:P

see oli naljaga öeldud

IamAllin
10.02.13, 18:26
Ma sain IamAllin-i külavahel pildile, ei peta sa kedagi.

http://i706.photobucket.com/albums/ww68/loosekanen/DrCMk_zps86b66f33.gif

rofl, mul tulevad alati värdjad pildid.

timz0333
10.02.13, 18:47
Hetkel kedagi ei confirmi hundinda ja pm flip anyway. Aega häält muuta piisavalt kui peaks mõni read tekkima.

timz0333
10.02.13, 18:50
Loodan, et see kogenematus kehvale külaelanikule hääli ei hakka koguma see oleks küll lol:D

q_q
10.02.13, 18:51
eelmine mäng oli eluvennal täpselt sama liin hundina

q_q
10.02.13, 18:52
ja see on täis lollus. kedagi ei confirmi hundina aga kellegi postid ikka kahtlased tunduvad?

flip on asi siis, kui mõelda ei viitsi

random generatoriga küll kellegil hääletada ei soovita enam. "hea" moodus kuskile hääl pista, et põhjendama ei peaks

timz0333
10.02.13, 18:59
Miks peaks hunt olema nii rumal, et hääletab randomit, kui saab lükata konkreetsele külale päeva viimasel hetkel kus hääled olemas?
Muudan hääle Imallinn sest hakkas protectima ennast kui sattus minu hundilisti huvirobiiti.

q_q
10.02.13, 19:00
miks peaks küla olema nii rumal, et ei proovigi ennast clearida? et ei proovigi mängu lahendada?

timz0333
10.02.13, 19:00
+ random tundus aus, sel hetkel kui ei oskand kedagi välja tuua.

kardaanirist
10.02.13, 19:01
timz0333, sest hüppab ühelt häälelt teisele.

ranka
10.02.13, 19:02
kardaanirist

IamAllin
10.02.13, 19:03
Miks peaks hunt olema nii rumal, et hääletab randomit, kui saab lükata konkreetsele külale päeva viimasel hetkel kus hääled olemas?
Muudan hääle Imallinn sest hakkas protectima ennast kui sattus minu hundilisti huvirobiiti.

Mis ma siis tegema pidin? Loogiline, et kui keegi hakkab süüdistama, siis tuleb kaitsta. Kaitseks ütlesingi seda, mis üleval kirjas. Kui ükski küla ennast kaitsma ei hakkaks, siis oleks suhteliselt mõttetu see mäng ju?

kardaanirist
10.02.13, 19:03
timz0333, sest hüppab ühelt häälelt teisele.

kuigi kui järele mõelda, siis hunt nii ei teeks. dunno. aega on veel. äkki suudame kellegi teise vahele võtta.

timz0333
10.02.13, 19:04
Kui ma oleks hunt ma oleks ammu vait jäänud, Kuidas ei taha mängu clearida, kui saad teada, et ma pole hunt aga käigud on kahtlased siis need kes mind hoiavad on sedavõrd rohkem hundised:)

ranka
10.02.13, 19:07
kardaanirist

haha postitasin selle, et kardaan ei ole postitanud ja 1 minut varem juba avas teema. muudan häält õhtu eel.

Synfony
10.02.13, 19:18
Ma sain IamAllin-i külavahel pildile, ei peta sa kedagi.

http://i706.photobucket.com/albums/ww68/loosekanen/DrCMk_zps86b66f33.gif

HAHA, see pilt oli päris teemakohane tõmbasin hetkeks krampi ära :D. Aga riided on siiski seljas, tundub külane :)

marcoloco
10.02.13, 19:25
kaldun nyyd timz0333 poole, tundub selline strateegia et alguses randomi jutt, et ei oleks kellegiga konflikt ja siis viimasel hetkel h22letab suurima h22ltega kyla poolt, et v6imalikku hunti kaitsta.

q_q
10.02.13, 19:28
timz, sa sign upides kirjutasid, et railisid eelmist mängu onju?

siis nägid, et eluvennal oli selline liin või ei?

kui jah siis miks sarnase liini võtsid?

timz0333
10.02.13, 19:34
timz, sa sign upides kirjutasid, et railisid eelmist mängu onju?

siis nägid, et eluvennal oli selline liin või ei?

kui jah siis miks sarnase liini võtsid?

Ei näinud, ei jälgnud nii teraselt kõigi rolle. Liin lihtsalt igavusest selline LAG. Küla jaoks ikka eriti kurb kui mind esimesel päeval välja hääletatakse.
Lenc märgib mu esimese postituse külana ja siis tulen siia ja hakkan kõigest väest tõestama, et ma olen hunt.

q_q
10.02.13, 19:35
ok selge

nii, votecounti oleks vaja

timz0333
10.02.13, 19:37
Ma pigem arvan, et hundid mind ei vali praegu kandidaadiks sest neile sobib, et üks külaelanik lihtsalt liiga palju suud pruukides ennast hundiseks on lasknud märkida.

Avicii
10.02.13, 19:38
me kõik teame, et lenc on pro aga esimese posti alusel sind 100% külaks ikka ei saa panna

q_q
10.02.13, 19:39
me kõik teame, et lenc on pro aga esimese posti alusel sind 100% külaks ikka ei saa panna

ta mõtleb seda, et esimese postiga oli juba kerge küla image olemas siis mõttetu seda rikkuma hakata hundina vaid jääks tahaplaanile

hetkel tundub timz sihuke khm-khm küla

timz0333
10.02.13, 19:43
me kõik teame, et lenc on pro aga esimese posti alusel sind 100% külaks ikka ei saa panna

obv seda ma ei mõtlegi. Lihtsalt hundina siin mängus level ühena peale lennata tundub liiga obv et olla tõsi. Hüppan rongile muudan hääli, so what? Olen hunt passin päeva lõpuni nagu siin vaiksemad poisid ja siis buum hääl ja korras. Kui nüüd muidugi piisavalt palju külamehi hääle mulle jätab siis huntidel eriline pillerkaar ja saavad üldse üksteist hääletada ning külaliku iseloomustuse uuteks päevadeks.

camu
10.02.13, 19:51
ranka

Eelmisel korral hakkas aktiivselt kohe hundina asja lahendamal. Sel korral vist veidi targem ja hoiab madalat profiili. Lisaks peitub joomise ja pohmelli varju, et miks aktiivne pole.

Pumper
10.02.13, 19:54
Pakun Camu, süüdistab teisi ja ise mängib laia lehte.

q_q
10.02.13, 19:58
rofl

lenC
10.02.13, 19:58
Pidin sekkuma enne kui ta rohkem postitab, loodan, et kõik on cool.

ranka
10.02.13, 20:01
ranka

Eelmisel korral hakkas aktiivselt kohe hundina asja lahendamal. Sel korral vist veidi targem ja hoiab madalat profiili. Lisaks peitub joomise ja pohmelli varju, et miks aktiivne pole.

jup sure. kuna ma hunt olen siis seetõttu ei ole üldse foorumis aktiivne. samuti viimase uudise kirjutasin pealehele 17 päeva tagasi ja ka täpselt samal põhjusel, et olen hunt.

andsin omale sisemise lubaduse, et homsest back in the track, ja hakkan aktiivselt foorumi/pealehega tegelema ning ka mängus osalema. loodan, et suudan kinni hoida. kui ei, siis minust anyway külale kasu ei ole, ja võin minna vabast tahtest või noh õigemini, oleks täiesti ükskõik ka.


Pakun Camu, süüdistab teisi ja ise mängib laia lehte.

Karupoeg - palun lisa pealkirja ,et ainult mängijad tohivad postitada.

karupoeg
10.02.13, 20:02
votecount seisuga post nr 136:

4 Timz0333 (Avicii, IamAllin, kardaanirist, marcoloco)
2 Marcoloco (Jmskns69, q_q)
2 IamAllin (lenc, timz0333)
1 Avicii (tiigrikutsu)
1 Tiigrikutsu (wowawiaa)
1 Kardaanirist (ranka)
1 Ranka (camu)

Synfony
10.02.13, 20:03
Mulle jäi silma Jmskns69 , esimeses postis otsis actionit tehes "nalja", et q_q ilmsalt hunt, kuid arvatavasti tahtis teemat võibolla käima tõmmata. järgmisena lendas juba Avicii kraesse nähes q_q paari argumenti selle kohta ning peale seda hüppas kohe lenci esimest kõhutunnet usaldama. Camu inside infot tahtis ka teada, et selle järgi võibolla oma järgmist käiku plaanida..
Samas tundub kohati hundine kuidagi kõigega kaasa minna ja võimalik, et on aru saanud et madala profiili hoidmine oleks jama. Vaikselt repida küla ning minna lahendajatega ühele rongile ise mitte põhjendamaks eriti oma valikuid. Kuigi teistpidi vaadates ka hunt ikka seaks ennast ohtu nii ühelt teisele lennates?

q_q
10.02.13, 20:05
praegu panen Avicii peale, natuke m6istmatu miks ta q_q valis, kes nagu aru saan on varasematel m2ngudel hea m2ngulahendaja olnud. Samas keegi teine temaga kaasa pole l2inud, nii et vaatan veel v6ibolla otsus muutub kui keegi suudab h2id p6hjendusi tuua veel.


ups j2i kahe silma vahele et Avicii juba ymber muutis.. Yldse tundub kahtlane see Avicii ja q_q omavaheline h22letamine ja siis kaitsmine. M6lemad kahtlased. J2tan ikka Avicii.


kaldun nyyd timz0333 poole, tundub selline strateegia et alguses randomi jutt, et ei oleks kellegiga konflikt ja siis viimasel hetkel h22letab suurima h22ltega kyla poolt, et v6imalikku hunti kaitsta.

parem rong, kui timz imo

lenC
10.02.13, 20:07
WowAwiAA võib jälle hunt olla, tegi ühe posti, kus hääletas tiigrit. Eelmine mäng hoidis samamoodi hundina madalat profiili ja algatas Avicii rongi esimesel päeval sarnaselt.

q_q
10.02.13, 20:09
lenc, mis timzist arvad?

IamAllin
10.02.13, 20:10
to synfony: Jmnsk69 tegi sarnaseid käike ka eelmises mängus, nii et sellepõhjal raske otsustada.

to lenC: WoWi tegutsemine on tõesti sarnane eelmisele mängule, aga kas ta julgeks ikka hundina samamoodi jätkata?

Avicii
10.02.13, 20:12
Poste ei tohtinud muuta imo @ Synfony

ranka
10.02.13, 20:14
Vaatasin ta posti üle. Parandas ühe kirja vea ning ühe liitlause tegi kaheks.

Synfony
10.02.13, 20:16
Sellest välja lugedes Avicii ja marcoloco koos nagu hundid ei saaks olla, pealegi marcoloco postid tunduvad pigem rohkem confused kui hundiesd, aga mine tea äkki ongi selline imago :D

Synfony
10.02.13, 20:18
Sorri jah posti muutmise pärast, kuid olin juba nuppu vajutuanud ja ise läbi lugedes jäi seal lauseehitus endalegi arusaamatuks, olin liiga kokku kirjutanud :). Nb eelmine post käis q_q tehtud posti kohta kus näitas marcoloco rongi

timz0333
10.02.13, 20:19
hääled:

3 Marcoloco (Jmskns69, lenc, q_q)
2 AAvicii (tiigrikutsu, marcoloco)

1 Luuk ( camu)
1 Timz0333 (Avicii)
1 Tiigrikutsu (wowawiaa)
1 ranka (timz0333)

Hääled viienda lehe seisuga, peaks kenasti ära confirmima, et hundil ei ole mõtet siin uluguma hakata. Arvan, et hundid hoiavad selles mängus madalat profiili.
Nii, et külamehed kuulake hetkest külaliidrit qq-i

lenC
10.02.13, 20:24
lenc, mis timzist arvad?
Ei oskagi öelda, toon on küll tõsiselt hundine ja kogu see "kui ma oleks hunt, siis ma ju ei teeks nii" jutt ei tee minust küll believerit.

See esimene päev üldse kuidagi keerulisem kui eelmine mäng.

karupoeg
10.02.13, 20:26
Postituste muutmine on vastuolus reeglitega! Kui ilmtingimata vajalik postitust muuta, siis saate muudatuse tuua välja uues postituses.

Üle parda sellepärast vast kedagi heitma ei hakka, kuid Synfonyle väike tuti-tuti ikka.

timz0333
10.02.13, 20:26
Mis siin enam vaikida kui tahetakse hundi maski pähe tõmmata, eks loodan, et külad võtavad siiski mõsituse päeha ja kolivad oma hääled siiski maha minu pealt.

q_q
10.02.13, 20:29
Ei oskagi öelda, toon on küll tõsiselt hundine ja kogu see "kui ma oleks hunt, siis ma ju ei teeks nii" jutt ei tee minust küll believerit.

See esimene päev üldse kuidagi keerulisem kui eelmine mäng.

no timz pani iamallinn, kes on su kahtlusalune

vaevalt, et mõlemad on onju

Synfony
10.02.13, 20:30
Postituste muutmine on vastuolus reeglitega! Kui ilmtingimata vajalik postitust muuta, siis saate muudatuse tuua välja uues postituses.

Üle parda sellepärast vast kedagi heitma ei hakka, kuid Synfonyle väike tuti-tuti ikka.

Vabandasin, kuid arusaadav ja võtan su postituse kuulda.

q_q
10.02.13, 20:31
ma ei tea, timz repib siis khm-khm küla pigem

liiga vabalt võtab mängu


Kainel külaelanikul veel 2 tundi tööd rabada, et külarahval hea olla oleks ja saab koju minna.

Ega siin polegi midagi lugeda. Confirmi ära, et oled hunt ja saab rongi käima tõmmata.
jne

ma võtaks selle riski ja prooviks hääli mujale panna praegu

Synfony
10.02.13, 20:32
no timz pani iamallinn, kes on su kahtlusalune

vaevalt, et mõlemad on onju

Üksasi on see mis praegu pannakse, kuid ilmsalt lõpptulemuse ja parema arusaama sellest saab siiski alles siis kui hääletamine on sulgenud.

Jmskns69
10.02.13, 20:32
lenc, mis timzist arvad?

Mina jah kahjuks teist mängu järjest rumal külamees !

Kõik osalejad on üsna kinnised. Reade raske leida ....

:cool:

q_q
10.02.13, 20:33
Üksasi on see mis praegu pannakse, kuid ilmsalt lõpptulemuse ja parema arusaama sellest saab siiski alles siis kui hääletamine on sulgenud.

sellisel hetkel, kus võib vabalt rong tekkida on see nii fancy ja mõttetu

aga kõik on võimalik, yep

Jmskns69
10.02.13, 20:33
to synfony: Jmnsk69 tegi sarnaseid käike ka eelmises mängus, nii et sellepõhjal raske otsustada.

to lenC: WoWi tegutsemine on tõesti sarnane eelmisele mängule, aga kas ta julgeks ikka hundina samamoodi jätkata?

Ja tsiteerida tahtsin tegelikult seda posti ....

Jmskns69
10.02.13, 20:35
q_q tundub külana nagu eelmine kord, Lenc samas kahtlaselt vaikne, aga vast polegi midagi tarka ütelda !

q_q
10.02.13, 20:42
lenc ongi vist hunt :(

lenC
10.02.13, 20:43
WowAwiAA-t märkasin teemat lugemas kell 20:27 kuni 20:40, nüüd eemal. Vähemalt keegi tegi selle otsustamise lihtsaks mul ja säästis piinlikkusest.

Jmskns69
10.02.13, 20:43
lenc ongi vist hunt :(

Aga hakka veduriks ma tulen vaguniks !

:cool:

lenC
10.02.13, 20:44
q_q tundub külana nagu eelmine kord, Lenc samas kahtlaselt vaikne, aga vast polegi midagi tarka ütelda !


lenc ongi vist hunt :(
Mul ei ole seda entusiasmi, et hardcoreda siin nii väga momendil, aga sellised postid suurendavad tõenäosust, et ma saan hiljem kasulik olla :>

WowAwiAA
10.02.13, 20:55
Lenc nüri tundud täna olevat kuidagi.

Jmskns69
10.02.13, 21:00
q_q kumma sina valiksid kas LenCi või WowAwiAA ?

Või mõlemad ?

:confused:

Synfony
10.02.13, 21:02
WowAwiAA lubas sing upil, et on aktiivne ja postitab rohkem, nüüd sirvib vaikuses teemat ja stabbib inimest kes äratas temavastu kahtlust .

q_q
10.02.13, 21:03
kumbagi täna

timz0333
10.02.13, 21:12
Keegi võiks hääled veel kokku lugeda, aga hetkel kahtlased kõik kes häält ei tee ja marcoloco, kes tule alla jäädes tõmbas tahaplaanile.

Maxi
10.02.13, 21:12
Hääletan WowAwiAA

postide:
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12301-***Libahunt-V-game-thread***-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=498416&viewfull=1#post498416

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12301-***Libahunt-V-game-thread***-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=498446&viewfull=1#post498446

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12301-***Libahunt-V-game-thread***-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=498529&viewfull=1#post498529

põhjal

Jmskns69
10.02.13, 21:13
kumbagi täna

Aga kui peaksid valima siis kumma valiksid ?

8=)

timz0333
10.02.13, 21:13
Ja veel, ega mul muud võimalust polegi kui Marcoloco sest ennast ma ei saa lasta välja hääletada kuna olen külale ilmselgelt lähipäevadel kasulikum.

karupoeg
10.02.13, 21:14
votecount seisuga post nr: 171
4 Timz0333 (Avicii, IamAllin, kardaanirist, marcoloco)
3 Marcoloco (Jmskns69, q_q, timz0333)
3 WowAwiAA (Synfony, lenC, Maxi)
1 IamAllin (timz0333)
1 Avicii (tiigrikutsu)
1 lenC (wowawiaa)
1 Kardaanirist (ranka)
1 Ranka (camu)

q_q
10.02.13, 21:17
Aga kui peaksid valima siis kumma valiksid ?

8=)

wow

Jmskns69
10.02.13, 21:18
Ja veel, ega mul muud võimalust polegi kui Marcoloco sest ennast ma ei saa lasta välja hääletada kuna olen külale ilmselgelt lähipäevadel kasulikum.

Aga miks mitte wow ?

ranka
10.02.13, 21:18
Ja veel, ega mul muud võimalust polegi kui Marcoloco sest ennast ma ei saa lasta välja hääletada kuna olen külale ilmselgelt lähipäevadel kasulikum.

Kuidas sa oleksid kasulikum? Selgita. Mul on oma mõtted, aga ei ole konkreetselt häält andnud. Saan su vajadusel päästa või hoopis eemaldada.

kardaanirist
10.02.13, 21:19
WowAwiAA

ranka
10.02.13, 21:20
Jah ja miks mitte wow? samapalju hääli ju. Elu on näidanud ka et vahetult enne päeva lõppu muudetakse hääli tohutult.

lenC
10.02.13, 21:21
Ma just arvan, et tiiger ei julgeks hundina mind lambist niimoodi hääletada ja pigem räägiks mulle juttu, mis mulle kuulda meeldiks.

Lenc nüri tundud täna olevat kuidagi.
kas ma tõesti inspireerisin sind?

Jmskns69
10.02.13, 21:23
WowAwiAA

timz0333
10.02.13, 21:25
Kuidas sa oleksid kasulikum? Selgita. Mul on oma mõtted, aga ei ole konkreetselt häält andnud. Saan su vajadusel päästa või hoopis eemaldada.

Ei tea hetke häälte seisu.

Vaadates hetkelist aktiivsust marcloco vs me siis oleksingi kasulikum, obv võtaks teise strati järgnevatel päevade, et mitte küladele käru keerata.

timz0333
10.02.13, 21:27
Ups, kirjutasin samuti samal ajal ilmselt kui karupoeg ja häältevahetamis spets muudab hääle WowAwiAA Ja põhjuseks, et hiilib nagu hunt ümber küla.

ranka
10.02.13, 21:31
timz0333

ei usu, et wow või marco oleksid nii passiivsed, kui oleksid hundid.

Avicii
10.02.13, 21:31
Ups, kirjutasin samuti samal ajal ilmselt kui karupoeg ja häältevahetamis spets muudab hääle WowAwiAA Ja põhjuseks, et hiilib nagu hunt ümber küla.
jubedalt üritad oma nahka päästa ja rongilt rongile hüpata

IamAllin
10.02.13, 21:32
muudan wowawiaa

Maxi
10.02.13, 21:35
Suht kindel, et mõlemad on hundid

WowAwiAA
10.02.13, 21:35
Sellest välja lugedes Avicii ja marcoloco koos nagu hundid ei saaks olla, pealegi marcoloco postid tunduvad pigem rohkem confused kui hundiesd, aga mine tea äkki ongi selline imago :D
Vot sp ei sobiks marco rong, et paistab lihtsalt kehvasti kõigest aru saavat. Timz tekitas suure küsimärgi, kõik liinid on nagu copy paste eelmistest mängudest, erinevatelt mängijatelt. Avab postiga mis peaks viitama tema külaks olemisele? Siis see rünnak Luuk suunas "confirmi, et oled hunt ja poome su üles" on sellise tooniga nagu mängu vedavatel rollidel varem, Lenc, q_q jms. Siis too random generator jutt eelmise mängu eluvenna järele. Kuna ma siiani mõtlesin mis ma sellest järeldama peaksin, siis seepärast ka asjalikumat posti kirja ei saanud. Igatahes need rongid dropiks ja juba üles tekkinud minu rongi ka dropiks.
Mu mõtted ei jõudnud lõpule, kuna minule nii palju hääli hakkas kogunema. Kohe vaatan edasi ja saab seda kauanõutud aktiivsuse natukest ka minult.

timz0333
10.02.13, 21:35
Palju päeva lõpuni aega on?

q_q
10.02.13, 21:35
WowAwiAA-t märkasin teemat lugemas kell 20:27 kuni 20:40, nüüd eemal. Vähemalt keegi tegi selle otsustamise lihtsaks mul ja säästis piinlikkusest.

ma kahtlen, et wow 2x sama reha otsa astuks

kui võtab passiivse liini hundina siis paneks vähemalt varjatud vms

q_q
10.02.13, 21:36
Palju päeva lõpuni aega on?

1h

marcoloco
10.02.13, 21:37
Ja veel, ega mul muud võimalust polegi kui Marcoloco sest ennast ma ei saa lasta välja hääletada kuna olen külale ilmselgelt lähipäevadel kasulikum.

hetkel grind k2ib ja otsustasin, et tulen siia teemasse tagasi tund enne p2eva sulgumist, siis rohkem infot korraga l2bi t66tada ja actionit rohkem. nyyd p2eva l6puni refreshin teemat.

j22n ikka timzi peale hetkel, kuigi ka wow tundub t6esti kahtlane, kui ta siin piilumas k2is. Kui keegi keda kylaks pean ytleb et tingimata oleks vaja wow peale minna ja h22led nii n2itavad, siis v6in ka wowga kaasa tulla.

karupoeg
10.02.13, 21:42
votecount seisuga post nr: 190
7 WowAwiAA (Synfony, lenC, Maxi, IamAllin, timz0333, Jnskns69, kardaanirist)
3 Timz0333 (Avicii, marcoloco, ranka)
1 Marcoloco ( q_q, )
1 IamAllin (timz0333)
1 Avicii (tiigrikutsu)
1 lenC (wowawiaa)
1 Ranka (camu)

päev lõppeb 22:30

LuuK
10.02.13, 21:45
Panen siis ühe tähelepaneku kirja, timzi kohta.
Tegi natuke aega tagasi vägeva teema eesti keele tähtsuse kohta.
Hääletas mind.
Siis vabandas, et sai mu keeleliselt vägagi lihtsast postist valesti aru.
Ei tundu usutav.

Väga raske on muidu meelde jätta, kes mida kirjutas, mingeid vihjeid, kuidas seda teha?

IamAllin
10.02.13, 21:47
mina nt õpin kõik postid õhtul pähe ja siis enne magamaminekut juurdlen.

marcoloco
10.02.13, 21:50
kui wow on hunt, siis teised hundid teda peaksid ettevaatlikult kaitsma, esimene kes kaitses oli timz. l2ks minu rongi peale, kuigi sellel ajal juba oli wow-l rohkem h22li. Nii et v6ibolla t6esti m6lemad, kui nad ka muu k2itumisega omale h22li toovad. Ja huvitav et q_q on m6lemat kaitsnud ja proovis tuld timz-i pealt 2ra viia.

q_q
10.02.13, 21:50
wtf wowil juba 7 häält

q_q
10.02.13, 21:51
kui wow on hunt, siis teised hundid teda peaksid ettevaatlikult kaitsma, esimene kes kaitses oli timz. l2ks minu rongi peale, kuigi sellel ajal juba oli wow-l rohkem h22li. Nii et v6ibolla t6esti m6lemad, kui nad ka muu k2itumisega omale h22li toovad. Ja huvitav et q_q on m6lemat kaitsnud ja proovis tuld timz-i pealt 2ra viia.

WOWI RONG SUCKS

how's that for ettevaatlik kaitsmine

WowAwiAA
10.02.13, 21:51
Maxi seaks tema mängu sisenemisega suure kahtluse alla. Mina igatahes aru ei saa, kuidas sa nende postide põhjal mind hääletad.

IamAllin
10.02.13, 21:54
tahtsin ka just kirjtuada, et liiga kergelt ikka läheb see wowi värk. panen tagasi timpz

q_q
10.02.13, 21:55
ma ei usu, et timz ka

liiga julge kirjastiil hundile

IamAllin
10.02.13, 21:56
karupoeg, timz ei saa hääletada mind ja wowi korraga. Sul viga seal.

LuuK
10.02.13, 21:56
Kuna pean minema jääb täna Timz0333

Synfony
10.02.13, 21:57
mina nt õpin kõik postid õhtul pähe ja siis enne magamaminekut juurdlen.

HAha, tundub tõesti parim lahendus :D Lõpupoole kui poste on hunnikutes, siis võib magama mineku unustada.
Tuleb vaikselt postid üüesti üle vaadata ja valiku üle järele mõelda

q_q
10.02.13, 21:57
kardaanirist

WowAwiAA
10.02.13, 21:59
kardaanirist

Kaalusin pikka aega seda sama, aga ta muutis oma hääle timz pealt minule siis, kui timz veel juhtis kõvasti ja ainult lenc oli mind ülal hoidnud.

karupoeg
10.02.13, 22:00
sorry. jah. see häälte lugemine on raskem kui ma arvasin. kiitus eelnevatele hostidele.

votecount seisuga post nr: 205
6 WowAwiAA (Synfony, lenC, Maxi, timz0333, Jnskns69, kardaanirist)
5 Timz0333 (Avicii, marcoloco, ranka, IamAllin,LuuK)
1 Avicii (tiigrikutsu)
1 lenC (wowawiaa)
1 Ranka (camu)
1 kardaanirist (q_q)

päev lõppeb 22:30

q_q
10.02.13, 22:01
Kaalusin pikka aega seda sama, aga ta muutis oma hääle timz pealt minule siis, kui timz veel juhtis kõvasti ja ainult lenc oli mind ülal hoidnud.

te mõlemad külad :D

ja seis oli 4-3

WowAwiAA
10.02.13, 22:02
Kaalusin pikka aega seda sama, aga ta muutis oma hääle timz pealt minule siis, kui timz veel juhtis kõvasti ja ainult lenc oli mind ülal hoidnud.

Mainin veel, et kui minema peaksin siis minu rongi alustajaid ei vaataks, Lenc nagu ka eelmises mängus vapsik utsitas postitama.

timz0333
10.02.13, 22:03
Luuk pani ka hääle mulle

q_q
10.02.13, 22:03
timz0333, sest hüppab ühelt häälelt teisele.


kuigi kui järele mõelda, siis hunt nii ei teeks. dunno. aega on veel. äkki suudame kellegi teise vahele võtta.

!

timz0333
10.02.13, 22:03
Kusjuures ongi jama, et 2 küla praegu tules :/

lenC
10.02.13, 22:05
LuuK+Maxi ka really hundised.

Samuti ma olen meelt muutnud tiigrikutsu suhtes, eelmine mäng põhiargument ta tapuks oligi see random hääletamine ja et ta on niisama tore kutt. Siinkohal ma küll eeldaks, et ta õpib sellest(Wow ja nendega leian, et see loogika ei kehti eriti), st kui ta hundiks sattus, siis nii mängida oleks tal optimaalne.

Ma arvan, et kõik need tüübid koos kardaaniga on tõenäolisemalt hundid kui timz või marco, küll aga viimastest saame vähemalt mingit infot random interactionitest, nii et mul on suht poogen, kes siin täna läheb.

Wow suhtes ka veel see, et kui ta on küla, siis see kindlasti ei tähenda, et 2-3 hunti saab tema rongilt, küla on overpowered selles mängus ja see rong täitus ka ülikiirelt, nii et "see rong sucks" siin ei kehti samamoodi kui avicii-l viimane mäng imo.

q_q
10.02.13, 22:16
kõik rahul seisuga

Maxi
10.02.13, 22:16
LuuK+Maxi ka really hundised.

Mille põhjal seda järeldad?

Synfony
10.02.13, 22:19
Ma ise vaatasin ka kõik üle ja q_q Kardaanirist tundub olevat palju parem rong kui wowi oma, sest wow võttsi vähemalt ennast kokku ja pani mõned solid argumendid mille nimel talle armu võib anda:)

q_q
10.02.13, 22:21
davai 9 minutit võtame hundi maha

WowAwiAA
10.02.13, 22:21
te mõlemad külad :D

ja seis oli 4-3

Ok mina ja timz mõlemad külad, kardaanirist hunt. Miks ta peaks siis nii varases faasis kohe ühelt rongilt teisele hüppama?
Ise tahaks tegelikult Maxi välja hääletada, aga vaevalt selle kokku veab. Ning väga informatsiooni sealt ka enam ei lüpsa.
Miks maxi? Tema avang oli, et millal päev lõpeb. Siit võib eeldada, et ta võibolla enne õhtut tagasi ei jõua ning sellepärast tunneb muret. Ning siis tuleb õhtul ja teeb ühe sisuka posti. Miks aga peab ta seda küsima, kui kõik on öeldud esimeses postis. Ning ega mingit arukat posti sealt ka ei tulnud, tuli vaid lihtsalt minu rongi peale mulle siiani arusaamatutel põhjustel mis välja tõi.

lenC
10.02.13, 22:23
Mille põhjal seda järeldad?
Ma ei klikkinud su linkidele Wow keissis sry, tundub, et sa avastasid enne mind selle kahtlase vastuse tal :> Igatahes madala profiili hoidmine ja "suht kindel, et mõlemad on hundid" on veider asi, mida öelda esimesel päeval kui kellelgi pole millesti aimu. Postid sul ka veits teise tooniga kui sul hundimängus olid, nii et sind vist poleks pidanud mainima.

LuuK samal põhjusel, mis Wow, aga ta pidi nädala sees aktiivsem olema, nii et idk.

karupoeg
10.02.13, 22:23
votecount seisuga post nr: 216
5 WowAwiAA (lenC, Maxi, timz0333, Jnskns69, kardaanirist)
5 Timz0333 (Avicii, marcoloco, ranka, IamAllin,LuuK)
1 Avicii (tiigrikutsu)
1 lenC (wowawiaa)
1 Ranka (camu)
1 kardaanirist (Synfony)
1 kardaanirist (q_q)

7 min left - GO GO GO

IamAllin
10.02.13, 22:25
mis saab siis, võtame mõlemad rongid maha ja paneme uue?`Aega on vähe.

q_q
10.02.13, 22:25
wow sa ei hääleta timzi?

lenC
10.02.13, 22:25
kardaanil on 2 häält

camu
10.02.13, 22:25
Kelle paneme?

WowAwiAA
10.02.13, 22:26
Mulle ei meeldi tema hääl, võtame ruttu kellegi teise.

WowAwiAA
10.02.13, 22:26
Mina tahaks Maxi panna.

q_q
10.02.13, 22:26
Maxi

timz0333
10.02.13, 22:26
Ilmselgelt wow ei ole hunt muidu lükkaks hääle mulle ju.

WowAwiAA
10.02.13, 22:27
Maxi

lenC
10.02.13, 22:27
Wow>kardaan>>>>>>timz for me.

timz0333
10.02.13, 22:27
Maxi

Kahtlaselt vaikselt ringi hiilinud

WowAwiAA
10.02.13, 22:27
Kui ei vea välja lkkan ma timzi peale ja läheb ikka küla.

q_q
10.02.13, 22:27
Wow>kardaan>>>>>>timz for me.

vaata wowi viimaseid poste need pole hundised ju

q_q
10.02.13, 22:27
kardaan/maxi plz

lenC
10.02.13, 22:27
Ilmselgelt wow ei ole hunt muidu lükkaks hääle mulle ju.
ilmselgelt sa tegelikult eelmist mängu ei jälginud

IamAllin
10.02.13, 22:28
Maxi

Maxi
10.02.13, 22:28
Vist ei jõua midagi enam teha, huvitav et WoW ennast ei päästagi?

Synfony
10.02.13, 22:28
Mina pigem hääletaks välja inimese kes kaasa arutlustel ei löö, mitte neid kes vähemalt vaeva on näinud.ja postitanud, minu hääl jääb samaks .

timz0333
10.02.13, 22:28
Pohhui pasiivsus win! võtke lihtsalt luubi alla need kes tagaplaanil on

q_q
10.02.13, 22:29
kas :30 või :31 ei loe?

ranka
10.02.13, 22:29
Ma olen tiigrikutsu, ja ma ei karda kedagi. See võib saada järgmiseks hääleks mul, kui wow või timpz kaklema ei lähe.

Üldine küsimus ka - kas selles mängus üleüldse skilli on? Kõik üritavad soulreadida aga kokkuvõttes kõik postid on: ta postid on hundised, aga siiski vist on küla. Sellist stiili kogu aeg, igas mängus, mis ma jälginud. No ise ka paremini ei oska, aga ei viitsi lampi spekuleerida ja vett sogada. Ilma KTta vist see oleks õnnemäng külale.

Maxi
10.02.13, 22:29
Nice, kui hääled kokku saate siis vaadake homme minu ainust tänast posti

Hundid : timz, wowawiaa, qq

timz0333
10.02.13, 22:29
Mina pigem hääletaks välja inimese kes kaasa arutlustel ei löö, mitte neid kes vähemalt vaeva on näinud.ja postitanud, minu hääl jääb samaks .

Mida sa ootad siis?

Synfony
10.02.13, 22:29
Maxi

karupoeg
10.02.13, 22:30
31

q_q
10.02.13, 22:30
wow

Avicii
10.02.13, 22:30
Maxi ei usu, et keegi sinu listist hunt oleks

IamAllin
10.02.13, 22:30
timpz

ranka
10.02.13, 22:32
lol ja enne lõppu tüüpiline häälte vahetus. saan aru, et võetakse hääled ära, kuna hunt kaitseks end, aga nii ju lükatakse jälle hääled mängijale, kes end ei saa kaitsta.

karupoeg
10.02.13, 22:45
loodan, et sain nimekirja õigesti. Kui kellelgi head nippi lugemiseks, siis võite teada anda.

5 WowAwiAA (lenC, Maxi, , Jnskns69, kardaanirist,q_q)
4 Timz0333 (marcoloco, ranka, IamAllin,LuuK)
1 Avicii (tiigrikutsu)
1 Ranka (camu)
4 Maxi (Avicii, synfony, timz0333, WowAwiAA)

5 min aega parandusi saata kui vaja

karupoeg
10.02.13, 22:46
p.s. Ranka, ma üsna kindel, et sulgesin teema 22.31. Sul vist õigus suletud teemadesse postitada, seega ole hea ja jälgi ka, et peale kella kukkumist ei postita :)

ranka
10.02.13, 22:48
test

e: tesitsin, kas hoiatust tuleb, karupojal õigus.