PDA

View Full Version : O: Pokerstarsi vidinaid!



Micro Grinder
10.02.13, 22:55
Tere!

Sooviksin pokkerifännist sõbrannale osta midagi sünnipäevaks.

Sooviksin midagi järgmisest nimekirjast:
• Kaardipakk
• Võtmehoidja
• Chipi kujuline USB pulk
• Naiste särk (suurus ilmselt S või M)
• Naiste nokamüts

Võib ka teisi asju pakkuda, mis mulle esmapilgul pähe ei tulnud, aga raamatuid ja chipikohvrit ei soovi. Asjad peaksid olema uued. Soovitatavalt Tartust, sest siis saaksin järgi tulla ja käest-kätte diili ära teha, aga võib olla ka mujalt. Pakkumises ootan pilti (vahet pole kas originaalpilt või netist võetud pilt kui asi on uus) ja hinnapakkumist.

Aitähh!!:p

estdonk
12.02.13, 12:02
Pilte pokkerifännist sõbrannast?
Millal tal sünnipäev on, võin Starsist midagi tellida kui sa ei leia

Ecuador13
12.02.13, 17:51
(suurus ilmselt S või M)

thread delivers.

asjalik küsimus ka, kuidas naiste nokamüts erineb tavalisest?

Micro Grinder
12.02.13, 22:14
Estdonk – Las need pildid praegu jäävad, mul arvutis pole ühtegi ja minu teada tal kuskil suhtlussaidil kontot pole ;). Sünnipäev tal muidu märtsi keskel. Kaua muidu starsist asjad umbes tulevad? Olen kindlasti huvitatud kui siin mulle mingeid huvitavaid pakkumisi ei tule. Võtan siis Sinuga ühendust kui see tellimine suur tüli Sulle pole ja kui üle aja läheb siis pole kah hullu, peaasi et kunagi ta need ikka kätte saab.

Ecuador13 – Naissoost inimese käest on ju imelik küsida: „Kui suur su riidenumber on?“ vms ja mul endal naiste riietega vähe kogemusi :biggrin:. Aga seda ma ei teagi kas on olemas eraldi naiste ja meeste nokamütsid, aga ma mõtlesin pigem, et värvitoon võiks selline õrnem olla (roosa, kollane vms).

Aga pakkuke, pakkuge... kellelgi kindlasti midagi leidub :p