PDA

View Full Version : PokerTracker 4 vs Holdem Manager 2



jahimees
14.02.13, 21:18
Tervist,alustasin pokkerimänguga ja plaanis osta üks neist programmidest,praegu kasutan mõlema trial programmi ja väga kursis veel asjaga ei ole,ehk keegi oskab öelda programmide plusse miinuseid ja millist ise soovitate?

saugakarel
14.02.13, 22:03
Kui kursis pole siis ei leia sa neis peale välimuse muid erinevusi nagunii.

nikitheone
14.02.13, 23:15
minu teada hem2 on palju resurssinõudlikum kui pt4. samuti olen kuulnud (ei oska kinnitada), et pt4 on lihtsam kasutada. ennast vaevab ka sama küsimus, kuna hem1 ei arvesta erinevaid valuutasi õigesti

q_q
14.02.13, 23:33
mõlemad sucks

supernova66666
15.02.13, 00:38
Ma HEM 2 proovinud ei ole, aga HEM1 ja PTR4 võrdluses meeldib PT4 rohkem. PT4 kuidaski lihtsam ja kiirem. Lisaks HEM1 converdib väga palju asju puuse ja graafikud valetavad(ei oska väita kas hem2-ga kah), aga PTR4 tegi väga head tööd

jahimees
15.02.13, 01:07
q_q miks sucks mõlemad?

q_q
15.02.13, 01:54
q_q miks sucks mõlemad?

lihtsalt :D

point selles et ega neil vahet pole, vaata kumma odavamalt saad

vilistaja
15.02.13, 15:57
Mul kasutuses PT4 ja olen rahul, mingisuguseid jamasid pole esinenud ja suht sujuvalt töötab. HEM2 väga kokku puutunud pole, aga millegipärast igal pool räägitakse suht palju, et pidevalt mingid jamad sellega, samas ka mõni kiidab. Kasutusmugavus Pokertrackeril ka suht lihtne, kuigi mulle jällegi tundus, et HEM2 siiski natukene kasutajasõbralikum. HEMil tundub veel olema palju pre made reporte erinevaid rohkem ja igasuguseid andmebaasi läbivaatamise õpetuse videosid netis üksjagu. Trackeril on tundub jälle see custom repordi võimalus parem. Kokkuvõttes ega vist väga vahet pole, kumb prooviperioodil paremini meeldis, siis see tuleb ka võtta, sest igapäevases kasutuses olev HUD töötab nii kui nii mõlemal.

Kui ise peaks hetkel ostma hakkama, siis oleks just juttude põhjal töökindluse küsimus see, mis kallutaks mu valiku Trackeri poole.

vilistaja
15.02.13, 16:01
Kunagi oli endal ka sama küsimus ja panen selle teema ka lingina siia:
Poker-tracker-vs-Holdem-manager (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/11107-Poker-tracker-vs-Holdem-manager)

jahimees
15.02.13, 17:28
Suured tänud :)