PDA

View Full Version : ***Libahunt 7 registreerimise teema***



Leheküljed : 1 2 [3] 4

karupoeg
21.02.13, 18:29
ei ole.

ja ma räägin, et esimesel päeval ei ole tal mõtet. mis osutus ka tõeks.

ja pealegi, hunt tundud sa sellepärast, et sa ei võta kuulda seda põhjendust. ja tal ei ole võimalik muid põhjendusi tuua, sest alles day 2, kus ei ole confirmed clear hyper reade eksole? tavaliselt sa ei ole nii vaenulik olnud. ja närvi läks ta alles hiljem. just põhjusel, et sa ei võtnud teda kuulda ja pressisid lampi ilma aruteluta ning põhjendamata enda vaateid

karupoeg
21.02.13, 18:30
see vahe on, et day 1 dünaamika hoopis tiene ning palju õigem käik on sit back hundina, lasta paar posti ja chillida, mitte hakata õhu pealt kedagi kaitsma. sest kellelgi ei olnud tegelikult kellegi kohta väga infot. talle tundus, et tal on ja tõi selle välja.

q_q
21.02.13, 18:32
see vahe on, et day 1 dünaamika hoopis tiene ning palju õigem käik on sit back hundina, lasta paar posti ja chillida

no siis ma ka pole hunt ju :D

q_q
21.02.13, 18:33
ma arvan sa alahindad aviciid, eelmine mäng tal olid väga head külased postid hundina ja ma arvan ta suuteline day1 leveldama küll nii

ja pealegi ma ei pushinud teda üldse eile/täna hommikul. ta oli suht neutraalne mu jaoks

pmslt selle vaidlemise pärast ainult lockisin ta

Jmskns69
21.02.13, 18:34
no siis ma ka pole hunt ju :D

Anyway on hundid selle mängu juba võitnud tänu sellele, et külameestel närvid korrast ära !

Jmskns69
21.02.13, 18:35
Kusjuures ma ei saa aru miks saavad ülej..nud külamehed karistada selles eest, et Avicii ei täitnud eetikakoodeksit ?

Saalomonlik oleks olnud otsus Avicii välja ja päev lukku (kuna ta küla siis niigi hundid eduseisus) mängu jätkemine teeb seisu suht lootusetuks !

q_q
21.02.13, 18:37
mis te macrolocost arvate?

eile postitas mu järgi suht ja lõpus pani ka wow ning mind ära ei söödud ja eelmine mäng ma ütlesin, et need kes lõpus häält teevad more likely to be küla? vb proovibki nö mulle meeldida?

siis täna mainis, et avicii proovib kt claimida nagu timz eelmine mäng - mis külana ei tohiks teha

q_q
21.02.13, 18:37
Kusjuures ma ei saa aru miks saavad ülej..nud külamehed karistada selles eest, et Avicii ei täitnud eetikakoodeksit ?

Saalomonlik oleks olnud otsus Avicii välja ja päev lukku (kuna ta küla siis niigi hundid eduseisus) mängu jätkemine teeb seisu suht lootusetuks !

ei tee midagi lootusetuks

never give up

q_q
21.02.13, 18:37
mis te macrolocost arvate?

eile postitas mu järgi suht ja lõpus pani ka wow ning mind ära ei söödud ja eelmine mäng ma ütlesin, et need kes lõpus häält teevad more likely to be küla? vb proovibki nö mulle meeldida?

siis täna mainis, et avicii proovib kt claimida nagu timz eelmine mäng - mis külana ei tohiks teha

eelmine mäng avicii ja ranka ajasid seda kt värki ja mõlemad olid hundid :/

q_q
21.02.13, 18:38
ilus t66 listiga Avicii. Ainult, et kas mitte veidi obvious KT claim katse arvestades eelmise m2ngu kurikuulsat timzi listi.

pluss sinu eilne postitus:


miks eile selline stiil nagu m2ngust v2ga ei hooliks (.. siis tagasi kui viitsin. mis kell kinni pandigi? 22:30). Samas tegid eile p6hjalikku listi?

see on see post siis

karupoeg
21.02.13, 18:41
mis te macrolocost arvate?

eile postitas mu järgi suht ja lõpus pani ka wow ning mind ära ei söödud ja eelmine mäng ma ütlesin, et need kes lõpus häält teevad more likely to be küla? vb proovibki nö mulle meeldida?

siis täna mainis, et avicii proovib kt claimida nagu timz eelmine mäng - mis külana ei tohiks teha

vb tõesti, kuid imo ta ütles seda viidates timzi käitumisele. ja see loogika peab ju siis paika? ei?

q_q
21.02.13, 18:43
vb tõesti, kuid imo ta ütles seda viidates timzi käitumisele. ja see loogika peab ju siis paika? ei?

ma ei saa aru sellest lausest

anyway, fakt on see, et ükski küla ei tohiks hakata avalikult rääkima "haha vend proovib kt claimida" jne

karupoeg
21.02.13, 18:53
saan su loogikast aru küll jeap.

karupoeg
21.02.13, 18:53
sinu listist ma cleariks tiigrikutsu ja jmksnks69. teiste kohta kindlat arvamust ei ole

q_q
21.02.13, 18:53
ma hääletan teie järgi

karupoeg
21.02.13, 18:54
siis ka kui ma sind hääletan või? :D

q_q
21.02.13, 18:55
siis ma ei häältagi

Pumper
21.02.13, 18:56
Hääletaks siis Facepokeri välja, kuna Avicii polnud hunt (tema leidis ka et FP on suur ?), siis on suur põhjus teda hääletada, saaks asja selgemaks. Ja ärge huntide järgi jookske!!! Isegi kui FP on küla, saab sellest teadmisest palju abi!

karupoeg
21.02.13, 18:57
nõus Facepokeriga kui tema on, siis on suur tõenäosus, et ka q_q imo

q_q
21.02.13, 18:58
nõus Facepokeriga kui tema on, siis on suur tõenäosus, et ka q_q imo

miks mina siis?

q_q
21.02.13, 18:59
Facepoker


Aa lol, ma ei näinud sellist Luuk-i posti. xd
Aga no, ma sain ennem aru juba, sp ära muutsingi avicii pealt anyway.
Facepoker jääb hetkel,


nõus Facepokeriga kui tema on, siis on suur tõenäosus, et ka q_q imo


ma hääletan teie järgi

facepoker

Jmskns69
21.02.13, 19:00
nõus Facepokeriga kui tema on, siis on suur tõenäosus, et ka q_q imo

Toetan kõige intelligentsema külaelaniku arvamust Facepoker

karupoeg
21.02.13, 19:00
see hüpoteetiline mõttekäik. et kui täna oli tule all avicii ja FP, siis sa olid täielikult avicii peal, mitte FP. aga ma ei rõhu sellele mõttekäigule tugevalt

q_q
21.02.13, 19:02
see hüpoteetiline mõttekäik. et kui täna oli tule all avicii ja FP, siis sa olid täielikult avicii peal, mitte FP. aga ma ei rõhu sellele mõttekäigule tugevalt

ma olin eile teine vist peale pumperi kes fp üldse hääletas

ja hiljem oli ta rong liiga suur seega ei meeldinud enam, ise ütlesid ka vist, et liiga kerge valik? vms

karupoeg
21.02.13, 19:02
ma olin eile teine vist peale pumperi kes fp üldse hääletas

ja hiljem oli ta rong liiga suur seega ei meeldinud enam, ise ütlesid ka vist, et liiga kerge valik? vms

sorry. jah. ei meenunud see eilne dünaamika enam. minu viga

Jmskns69
21.02.13, 19:08
sorry. jah. ei meenunud see eilne dünaamika enam. minu viga

Äkki on Tiigrikutsu siiski parem variant hääletamiseks ? Ja järgmine pick siis Facepoker ?

Sest kui Tiiger peaks hunt olema siis Face nagu pole hunt või mis Te arvate ?

OuMaiGaad
21.02.13, 19:09
nõus Facepokeriga kui tema on, siis on suur tõenäosus, et ka q_q imo
mina olen kolmas, sest Avcii pani meid kõiki kokku

marcoloco
21.02.13, 19:09
christ. teen v2ikse l6unauinaku ja siinse teema j2rgi tundub et oleks kaks p2eva maha maganud. Sirvisin kiirelt k6ik yle et saada enamv2hem ylevaadet, mis juhtunud. Kohe vaatan veel t2psemalt postitusi ja annan oma arvamused/h22le

Jmskns69
21.02.13, 19:10
mina olen kolmas, sest Avcii pani meid kõiki kokku

Väga sisutihe post ! Ma kohe ei oska midagi arvata sellise avalduse peale !

;)

karupoeg
21.02.13, 19:11
mul üsna suva, keda avicii kokku pani, see ei oma siin mingit tähtsust hetkel

karupoeg
21.02.13, 19:14
tiigrikutsu millegipärast tundus mulle day 1 küla ning ma ei näe otsest põhjust teda praegu välja hääletada. miks, jmskns69?

Jmskns69
21.02.13, 19:18
tiigrikutsu millegipärast tundus mulle day 1 küla ning ma ei näe otsest põhjust teda praegu välja hääletada. miks, jmskns69?

Vaatasin Facepokeril olnud hääli viimases votecountis ja mõtlesin keda sealt võiks prrovida. Tiiger jäi millegipärast silma. Väga palju häid põhjendusi muidugi pole aga Face natuke liiga obvious tundub seetõttu tahaks täna mingi riski valiku teha, ja siis homme teda. Aga see kõigest uitmõte !

karupoeg
21.02.13, 19:21
Vaatasin Facepokeril olnud hääli viimases votecountis ja mõtlesin keda sealt võiks prrovida. Tiiger jäi millegipärast silma. Väga palju häid põhjendusi muidugi pole aga Face natuke liiga obvious tundub seetõttu tahaks täna mingi riski valiku teha, ja siis homme teda. Aga see kõigest uitmõte !

mkm. pigem ikka FP täna, sest see kindlam. sest:

FP tõenäosus on suurem. kui ta on, siis homme saab vaadata täpselt dünaamikat teiste mängijtega seoses

tiigrikutsu oleks air ning homme oleks FP. kui mõlemad mööda, siis kaotame 2 päeva.

Kui täna mööda, siis ainult ühe

Jmskns69
21.02.13, 19:24
Kui FP on air siis ma küll ei näe mis vahet on selles kas võtta täna keegi teine ja homme teda või vastupidi aga sinuga vaidlemine mulle ei meeldi nii, et Facepoker

Jmskns69
21.02.13, 19:25
Kui FP on air siis ma küll ei näe mis vahet on selles kas võtta täna keegi teine ja homme teda või vastupidi aga sinuga vaidlemine mulle ei meeldi nii, et Facepoker

Samas Face postitused ja Avicii käitumine minu jaoks seni suht sarnased olnud ja Avi oli seekord küla nii, et ....

timz0333
21.02.13, 19:27
pumper

Jmskns69
21.02.13, 19:29
pumper

Ja miks siis kui tohib küsida ?

Jmskns69
21.02.13, 19:29
Kas votecounti palumine on suur kuritegu ?

Synfony
21.02.13, 19:35
See Avicii väljaminek oli küll sitasti. Miks oli vaja nii tugevalt pushida, et inimene peab mingi 100 posti ennast tõestama.. Ja lõpuks mis tal muud üle jäi kui caps lockiga kirjutada, sest q_q ei võta kuulda , lol. Alles day2 pole mõtet nii lollisti küla elanike kaotada. Sooviks ka votecount. Praegusel hetkel võtaks ka ette kas facepokeri kõigile teadvatel põhjustel või OuMaiGaad kes pole nagu väga midagi lisanud .. hundine tagaplaani mäng pigem.

marcoloco
21.02.13, 19:36
mis te macrolocost arvate?
eile postitas mu järgi suht ja lõpus pani ka wow ning mind ära ei söödud ja eelmine mäng ma ütlesin, et need kes lõpus häält teevad more likely to be küla? vb proovibki nö mulle meeldida?
siis täna mainis, et avicii proovib kt claimida nagu timz eelmine mäng - mis külana ei tohiks teha

eilne wow oli t6esti viga, tulin sinuga kaasa sest tuli mingi n6me tahtmine efektse viimase hetke liigutusega hunt k2tte saada. L6i v2lja j2lle eelmise m2ngu viga k6ike yle m6elda ja arvata, et rongide taga on huntide kokkum2ngud jne. Edaspidi proovin lihtsalt faktidele p6hineda, mitte keeruliseks m6elda. Seep2rast Facepokker, kes eile juba t6i kahtlusi ja t2na Aiviciiga selline s6da et hommikul olin suht kindel - yks neist peab hunt olema.

Avicii listi t6in v2lja, kuna arvasin et see on k6igile obvious nagunii. Kohe yldse ei uskunud, et ta on KT, sest v2hegi m6tlev KT ei teeks timzi eelmise m2ngu sarnast listi kui ise on tule all aga p2ev alles alguses.

q_q
21.02.13, 19:41
eilne wow oli t6esti viga, tulin sinuga kaasa sest tuli mingi n6me tahtmine efektse viimase hetke liigutusega hunt k2tte saada. L6i v2lja j2lle eelmise m2ngu viga k6ike yle m6elda ja arvata, et rongide taga on huntide kokkum2ngud jne. Edaspidi proovin lihtsalt faktidele p6hineda, mitte keeruliseks m6elda. Seep2rast Facepokker, kes eile juba t6i kahtlusi ja t2na Aiviciiga selline s6da et hommikul olin suht kindel - yks neist peab hunt olema.

Avicii listi t6in v2lja, kuna arvasin et see on k6igile obvious nagunii. Kohe yldse ei uskunud, et ta on KT, sest v2hegi m6tlev KT ei teeks timzi eelmise m2ngu sarnast listi kui ise on tule all aga p2ev alles alguses.

listi tegemine küll ei tähenda, et keegi kt oleks

marcoloco
21.02.13, 19:50
listi tegemine küll ei tähenda, et keegi kt oleks

indeed, aga kuna ta oli tule all ja eelmises m2ngus hundina j2lgis pingsalt et kes KT v6iks olla ja kuidas k2itus, siis mulle j2i mulje, et Avicii yritab timzi eelmist m2ngu matkida, et kasv6i 1-2 p2eva kauem sees olla.

Ja kui ma oleks hunt, siis ma n2en veel v2hem p6hjusi miks ma peaks tema KT claimimise v2lja tooma - vaikselt 66sel eemaldada ilma et endale t2helepanu tuua. V6i veel parem lihtsalt h22l temale panna ja ta nagunii v2lja l2heks.

Synfony
21.02.13, 19:59
Seda KT teemat pole mõtet arutada, küll iga asi omalajal, pigem peaks vaatama üldpilti.. et kes välja läheb ja mis readi see juurde annab

Facepoker
21.02.13, 19:59
Ma olen obv Küla ju cmon guys. Kui ma oleks hunt olnud siis miks ma oleks pidanud ennast niinärvi ajama Avicii Hundiks tembeldamiseks. Mina panen Pumper kes tundub ka kahtlane ja tema postid wierdod. Igaljuhul, kui jään mina rongi siis gg ;) nyyd pokkerisse jälle.

Pumper
21.02.13, 20:09
Parimad vabandused, tema postid on weirdod:D

karupoeg
21.02.13, 20:11
q_q... no ei tundu tegelt see FP ju nii hundine? äkki vaadata neid, kes ei ole 2 päeva midagi öelnud

q_q
21.02.13, 20:14
q_q... no ei tundu tegelt see FP ju nii hundine? äkki vaadata neid, kes ei ole 2 päeva midagi öelnud

no ma panin teie järgi nkn

ütlesin enne muidu sama, et tundub pigem slightly rohkem küla kui hunt

aga noh enamus siiski tahavad välja teda võtta

LuuK
21.02.13, 20:16
#547

1. Facepoker 7 ( Pumper, tiigrikutsu, IamAllin, karupoeg, q_q, Jsmnks69, marcoloco, )
2. Jmsnks69
3. Karupoeg
4. q_q
5. tiigrikutsu 1 ( Jsmnks69,)
6. Synfony
7. IamAllinn
8. timz0333
10. marcoloco
11. Pumper 2 (timz0333, facepoker,)
12. OuMaiGaad
14. Viisl

karupoeg
21.02.13, 20:16
eeldusel, et sa ei ole hunt, keda sa vaataksid, q_q?

timz0333
21.02.13, 20:18
Ja miks siis kui tohib küsida ?

Kui jälle liiga palju hääli ühe koha peal koguneb siis on hundid rahul. Keegi tuleb valida, ja natuke aega tagasi panin 3 nime kirja.
Kõige parem oleks 3 erinevat rongi aga seda ei juhtu anyway.

Pumper nagu tagaplaanil siis kui keegi mainib tuleb paneb paar sõna kirja ja kaob jälle ära. Mulle tundub, et see mäng aktiivset hunti ei ole meie seas, juhul kui qq ikka küla on.

OuMaiGaad
21.02.13, 20:18
q_q... no ei tundu tegelt see FP ju nii hundine? äkki vaadata neid, kes ei ole 2 päeva midagi öelnud

On sul kedagi muud välja pakkuda? Ma ühineks ka mingi muu rongiga. Mis arvate Synfony, timz0333, Viisl ja pumperi kohta?

timz0333
21.02.13, 20:20
Jälgige nüüd hoolega seda FB rongi, hundid ei ohverdaks ju nii kergelt teisel päeval ühte omadest?

q_q
21.02.13, 20:20
eeldusel, et sa ei ole hunt, keda sa vaataksid, q_q?

oumaigaad võibolla

timz, macro kuigi marco viimased postid pigem külased

Synfony
21.02.13, 20:21
On sul kedagi muud välja pakkuda? Ma ühineks ka mingi muu rongiga. Mis arvate Synfony, timz0333, Viisl ja pumperi kohta?

mis põhjusel sa mind välja tood ? See, et ma sind ühes postis mainisin ? lol.
Kuid jah pigem võtaks ette mõne ebaaktiivsema kui selle mäest alla sõitva Facepokeri rongi.

karupoeg
21.02.13, 20:22
mul on üks imelik teooria:

nimelt on praegu hääli 7tk FP-l. vaadates eelmisi mänge, on selge, et kõik hundid ei hääleta 100% koos.

Seega on 3 mängijat pannud oma hääle mujale - jmskns69, timz0333 ja FP.

Jmskns69 cleared suht ning alles jääb timz0333 ja FP. Kuna me sellest teoorias FP-d ei kaaasa, sest tema ise põhi süüdistatav, siis jääb alles ainult timz0333.

Kes siis oleks see 1 potensiaalne hunt, kes on läinud n.ö. maski all muudele jahimaadele

OuMaiGaad
21.02.13, 20:22
oumaigaad võibolla

timz, macro kuigi marco viimased postid pigem külased

miks mina?

q_q
21.02.13, 20:24
miks mina?

ütlen ausalt, et ega mingeid solid reade pole

väga raske mäng, kõik leveldavad hästi :D

eile olid päev otsa vait suht ja vb kui ma poleks lõpus maininud seda siis olekski su hääl pumperi peale jäänud

ja siis viimasel minutil panid avicii kui sellest eriti ei olenenud enam

timz0333
21.02.13, 20:24
oumaigaad võibolla

timz, macro kuigi marco viimased postid pigem külased

Minu omad hundised? Võtame kokku ennast äkki ja viime ikka küla võidule mitte ei poo omasid järgemööda.

q_q
21.02.13, 20:26
mul on üks imelik teooria:

nimelt on praegu hääli 7tk FP-l. vaadates eelmisi mänge, on selge, et kõik hundid ei hääleta 100% koos.

Seega on 3 mängijat pannud oma hääle mujale - jmskns69, timz0333 ja FP.

Jmskns69 cleared suht ning alles jääb timz0333 ja FP. Kuna me sellest teoorias FP-d ei kaaasa, sest tema ise põhi süüdistatav, siis jääb alles ainult timz0333.

Kes siis oleks see 1 potensiaalne hunt, kes on läinud n.ö. maski all muudele jahimaadele

kõik pole hääletanud veel

timz0333
21.02.13, 20:27
mul on üks imelik teooria:

nimelt on praegu hääli 7tk FP-l. vaadates eelmisi mänge, on selge, et kõik hundid ei hääleta 100% koos.

Seega on 3 mängijat pannud oma hääle mujale - jmskns69, timz0333 ja FP.

Jmskns69 cleared suht ning alles jääb timz0333 ja FP. Kuna me sellest teoorias FP-d ei kaaasa, sest tema ise põhi süüdistatav, siis jääb alles ainult timz0333.

Kes siis oleks see 1 potensiaalne hunt, kes on läinud n.ö. maski all muudele jahimaadele

Kui ma oma hääle nüüd ära liigutaks kas siis oleks sinu silmis küla :? Kui FP hunt siis olete küll crusherid aga imo suht 95% on ta küla ja maximum 1 hundi hääl seal.

Synfony
21.02.13, 20:27
kõik pole hääletanud veel

hääled nii tugevalt FP peal, et kui ülejäänud just ühele nimele ei taha panna, siis suht lootusetu ju.

timz0333
21.02.13, 20:29
Aap 7 häält FP-l, siis võib 2 hunti seal olla, lahtine seis.

karupoeg
21.02.13, 20:29
eino mina pigem ka jätan selle FP lahtiseks hetkel ja tahaks kedagi muud leida. aga raske on ,kui 5 venda viakivad

q_q
21.02.13, 20:30
1. Facepoker 7 ( Pumper, tiigrikutsu, IamAllin, karupoeg, q_q, Jsmnks69, marcoloco, )

pakun kõik need külad :D

timz0333
21.02.13, 20:30
Kas hääled on kronoloogiliselt järjest, et nii nagu rongile mindi seal üleval postis?

q_q
21.02.13, 20:31
yea

timz0333
21.02.13, 20:31
1. Facepoker 7 ( Pumper, tiigrikutsu, IamAllin, karupoeg, q_q, Jsmnks69, marcoloco, )

pakun kõik need külad :D

Ma ei saa ikka su listi :/

q_q
21.02.13, 20:32
pumper küla, sest kirjutas et pole pm-i saanud

40 mintugia oleks hundid pminud talle

IamAllin
21.02.13, 20:32
suht kusine tundub see facebooki ronk, aga ehk hundid ootavadki varjus ja loodavad, et tekib mingi teine rong, kuhu mugavalt hüpata saaks?

Synfony
21.02.13, 20:35
suht kusine tundub see facebooki ronk, aga ehk hundid ootavadki varjus ja loodavad, et tekib mingi teine rong, kuhu mugavalt hüpata saaks?

On sul midagi välja pakkuda, võibolla mõni vaiksem püssiga põõsas istuv?

marcoloco
21.02.13, 20:35
karupoeg tundub ei taha h2sti facepokkerit lasta minna. Kui kyla, siis good read. Kui aga facepokker on hunt, siis v6tad praegu endale p2ris suure riski. Yleyldse kui facepokker on hunt, siis ma pakuks j2rgmisteks huntideks karupoeg ja timz/jmksn.. iseenesest siis oleks seega aega ka facepokker j2rgmistel p2evadel v2lja v6tta, sest kui ta hunt, saame m2ngu tegelt ka juba lahendatud

timz0333
21.02.13, 20:35
Mhhh, nüüd pumper nii väga ei meeldi enam, no davai külad tõmbame nüüd mingi teise rongi ka siis FP kõrvale?

Marcoloco pakuks ise

karupoeg
21.02.13, 20:36
pumper küla, sest kirjutas et pole pm-i saanud

40 mintugia oleks hundid pminud talle

(Y) hea tähelepanek

karupoeg
21.02.13, 20:37
Mhhh, nüüd pumper nii väga ei meeldi enam, no davai külad tõmbame nüüd mingi teise rongi ka siis FP kõrvale?

Marcoloco pakuks ise

ei usu, et marcoloco hundina hakkaks siit rongi maha tõmbama kuigi tihti

Synfony
21.02.13, 20:37
pumper küla, sest kirjutas et pole pm-i saanud

40 mintugia oleks hundid pminud talle

Ma ei saa sellest postist aru, viitsid äkki seletada?

timz0333
21.02.13, 20:37
On sul midagi välja pakkuda, võibolla mõni vaiksem püssiga põõsas istuv?

Sina sobid ka imo, suht vaikselt istud :)

Synfony
21.02.13, 20:38
imo ma palju aktiivsem kui mõni , vaata list uuesti üle. + mul pole ju pointi sinna FP rongile lennata, see ei muuda midagi ja üksi kedagi vedada on väga lahja

timz0333
21.02.13, 20:39
suht kusine tundub see facebooki ronk, aga ehk hundid ootavadki varjus ja loodavad, et tekib mingi teine rong, kuhu mugavalt hüpata saaks?

Igat pidi neil mugav ju, hetkel hääletame küla välja kui nüüd ühe rongigi siia kõrvale saaks pinget pakkuma.

OuMaiGaad
21.02.13, 20:40
1. Facepoker 7 ( Pumper, tiigrikutsu, IamAllin, karupoeg, q_q, Jsmnks69, marcoloco, )

pakun kõik need külad :D

Ma kahtlen, et kõik külad on seal. Külad nendest minu silmis on imallin, karupoeg, jsmnks69 ja marcoloco. Jäävad üle pumper, tiigrikutsu ja qq. Kellest kõige kahtlasem tundub mulle qq, kuna ta ei otsi hunte nii aktiivselt nagu tegi seda eelmine mäng.

q_q
21.02.13, 20:41
Ma ei saa sellest postist aru, viitsid äkki seletada?

no esiteks see ei välista, et ta hunt, sest vabalt mõlemad hundid võisid afk olla

vaid lihtsalt slightly suurem võimalus, et ta küla kui hunt, seega hetkel -ev teda välja hääletada

no pumper ei saanud pm-i, oleks ta hunt siis teised hundid oleks talle enne pminud, et kus wolfchati teha jne ja siis pumper oleks teadnud, et ta hunt

OuMaiGaad
21.02.13, 20:41
q_q

karupoeg
21.02.13, 20:41
viisl ja oumaigaad on more then kahtlased, sest midagi pm ei räägi. eriti viisl. timz0333 teooriaga nõus, kuid 100% ennem viisl.

timz0333
21.02.13, 20:42
#547

1. Facepoker 7 ( Pumper, tiigrikutsu, IamAllin, karupoeg, q_q, Jsmnks69, marcoloco, )
2. Jmsnks69
3. Karupoeg
4. q_q
5. tiigrikutsu 1 ( Jsmnks69,)
6. Synfony
7. IamAllinn
8. timz0333
10. marcoloco
11. Pumper 2 (timz0333, facepoker,)
12. OuMaiGaad
14. Viisl

Siin viga sees. jmsksfghyj annab 2 häält?

Jmskns69
21.02.13, 20:43
Pumper

Proovime siis omada isiklikku arvamust mitte massiga kaasas tolgendada !

Synfony
21.02.13, 20:43
no esiteks see ei välista, et ta hunt, sest vabalt mõlemad hundid võisid afk olla

vaid lihtsalt slightly suurem võimalus, et ta küla kui hunt, seega hetkel -ev teda välja hääletada

no pumper ei saanud pm-i, oleks ta hunt siis teised hundid oleks talle enne pminud, et kus wolfchati teha jne ja siis pumper oleks teadnud, et ta hunt

Selge, loodan et see vastab tõele. Väga kehv on muidugi kui kõik jäävad sellele postile pidama ja võtavad seda kui trusted information, sest eelmine mäng oli samamoodi arvatava KT peekiga ja nii see mäng käest ära läks, kuid jmh solid point siiski

q_q
21.02.13, 20:44
Selge, loodan et see vastab tõele. Väga kehv on muidugi kui kõik jäävad sellele postile pidama ja võtavad seda kui trusted information, sest eelmine mäng oli samamoodi arvatava KT peekiga ja nii see mäng käest ära läks, kuid jmh solid point siiski

no jah

ütleme pokeriga võrrelda siis kasvõi kui 51% vs 49% et pumper küla siis oleks -ev teda välja hääletada

timz0333
21.02.13, 20:45
q_q

Ma ei tea, ta on nii aus olnud, täpselt nagu eelmises mängus obv võib leveldada aga kui ta küla mida ma arvan, et on siis ei vii see ka meid kuhugi.

q_q
21.02.13, 20:46
Selge, loodan et see vastab tõele. Väga kehv on muidugi kui kõik jäävad sellele postile pidama ja võtavad seda kui trusted information, sest eelmine mäng oli samamoodi arvatava KT peekiga ja nii see mäng käest ära läks, kuid jmh solid point siiski

sellepärast tegelt peakski kõik suhtlus pm-i kaudu käima

pumper tegi vea siin aga esimene mäng poh

marcoloco
21.02.13, 20:48
ma arvan ka et Pumperist saaks v2ga v2he informatsiooni.. Kui ta hunt, siis sama palju informatsiooni saaks ka viisl h22letamisest v6i yksk6ik kelle, kuid pumper tundub v2hemalt natukene aktiivsem ja j2rgmistel p2evadel saaks rohkem lugeda. Kui aga pumper kyla, siis minu arust suht 0 infot.

karupoeg
21.02.13, 20:49
veidi saab. kui viisl oleks, siis suure tõenäosusega teised vaiksed poisid ka hundid... sest päris palju semi-cleare külasid on juba

q_q
21.02.13, 20:53
timz0333, marcolco ja iamallin on hundid

ei usu et hunt sellise posti teeks :(

Jmskns69
21.02.13, 20:54
No aega veel on ju pumperi osas on argumendid arvestatavad võtame siis viisl välja !

q_q
21.02.13, 20:54
ei kujuta ette chati

Viisl: ok kutid, ma hääletan timzi, macro ja iamallini poolt
teised hundid: ok do it man!

timz0333
21.02.13, 20:55
no esiteks see ei välista, et ta hunt, sest vabalt mõlemad hundid võisid afk olla

vaid lihtsalt slightly suurem võimalus, et ta küla kui hunt, seega hetkel -ev teda välja hääletada

no pumper ei saanud pm-i, oleks ta hunt siis teised hundid oleks talle enne pminud, et kus wolfchati teha jne ja siis pumper oleks teadnud, et ta hunt


Kui see ei ole level 3 siis qq minu silmis suht kindel küla. Seega võtaks pum pumperilt hääle maha aga kuhu see panna?

OuMaiGaad
21.02.13, 20:55
Mis siis saab, kas laseme facepokkeril minna või valime kellegi teise? Ma olen nõus oma hääle panema sinna kuhu karupoeg, imallin ja jmskns panevad, kuna nad kõige külamad minu jaoks hetkel.

karupoeg
21.02.13, 20:55
krt küll. q_q -l semiõigus jälle

Jmskns69
21.02.13, 20:55
ei usu et hunt sellise posti teeks :(

Dammit ! q_q nagu ma midagi proovin aretada lükkad sa selle kohe ümber. Kuidagi väga loll tundun endale. Pakun välja IamAllinn kandidatuuri !

karupoeg
21.02.13, 20:56
jätame siis FP, sest ei ole kedagi loogilisemat hetkel?

q_q
21.02.13, 20:56
äkki luuk teeb nalja ja pani kõik küladeks? ja nüüd nädal aega vaidleme tühja

varsti on kõik cleared külad kui nii jätkub

Synfony
21.02.13, 20:57
OuMaiGaad Mby?

timz0333
21.02.13, 20:59
Okei kõik kes külad võtavad nüüd FP pealt hääle maha. Kuna jmsks69 tundub mulle külana ja ta hundina eniveis ronge ei tekitaks siis lähen kaasa imallin

Synfony
21.02.13, 21:00
On mingi inside read ka imallin kohta või lihtsalt rongi tekitamine ?

Facepoker
21.02.13, 21:01
Lõpuks te jõuate ka kuhugi. Olen nyyd olemas , kui leiaye parema rongi, kui mina siis yhinen.

timz0333
21.02.13, 21:02
On mingi inside read ka imallin kohta või lihtsalt rongi tekitamine ?

Ei ole siin minul kahjuks mingit kindlat readi kui siis nii palju, et liikus keskmiste seas FP rongile mis üsna mugav ja turvaline käik ja kuna maestro qq ütleb, et pumper ei ole siis keegi peab sealt ju olema?

OuMaiGaad
21.02.13, 21:03
Mis arvate tiigrikutsust ? Kellegil midagi öelda miks ta peaks kindel küla olema?

q_q
21.02.13, 21:03
Mis arvate tiigrikutsust ? Kellegil midagi öelda miks ta peaks kindel küla olema?

yep on küll jälle :D

oota

karupoeg
21.02.13, 21:03
mul oli esimene päev mingi teooria aaa no päris mäletangi miks. oota veidi

q_q
21.02.13, 21:04
Nu, kes on nõus facepokeriga? :)

Aviciid nkn ära ei sööda kuna ta liiga aktiivne. :D

siin oli avicii juba tapetud


Ta oli küla siis?

all comes down to kas arvate, et tiiger selliseks angleshootiks võimeline or not

Synfony
21.02.13, 21:05
Ei ole siin minul kahjuks mingit kindlat readi kui siis nii palju, et liikus keskmiste seas FP rongile mis üsna mugav ja turvaline käik ja kuna maestro qq ütleb, et pumper ei ole siis keegi peab sealt ju olema?

Naerma ajab, et for real readid puudvad ja, et nii tühine kui ka see seletus poleks mis sa kirjutasid on see suht true .
imallin võibolla saab tõesti mingi liikumise teha ja, et kõik liiga ühtne ei oleks.

karupoeg
21.02.13, 21:05
nii arvasin ta kohta esimesel päeval, aga ei tea kui paika see peab.


minule tundub tiigrikutsu ka küla seekord.

Imelik teooria, aga seda sellepärast, et jmskns69 on 99% cleared küla just oma mängustiili sarnasuse tõttu eelmiste mängudega ning imo on suhteliselt raske tegelikult algaja mängijana säilitada see touch erinevate rollidega. Tiigrikutsu aga sellepärast, et hundina ei oleks tal mingit mõtet hakata jmskns69 suruma individuaalselt esimesel päeval. palju lihtsam oleks kaasa minna random rongidega ja sit back


Mis arvate tiigrikutsust ? Kellegil midagi öelda miks ta peaks kindel küla olema?

timz0333
21.02.13, 21:06
mul oli esimene päev mingi teooria aaa no päris mäletangi miks. oota veidi

suht+1 aga täna enam väga häält ei taha muuta muidu juhtub sama mis eelmine mäng.

Jmskns69
21.02.13, 21:06
siin oli avicii juba tapetud



all comes down to kas arvate, et tiiger selliseks angleshootiks võimeline or not

Mina külana hullemaidki asju teinud äkki ta sealt kopeeris ?

Aga tegelikult tundub, et see libahundi mäng ei ole enam skillimäng kõik nii kõvad huntidena lihtsalt !

q_q
21.02.13, 21:07
Nu, kes on nõus facepokeriga? :)

Aviciid nkn ära ei sööda kuna ta liiga aktiivne. :D


Mina külana hullemaidki asju teinud äkki ta sealt kopeeris ?

Aga tegelikult tundub, et see libahundi mäng ei ole enam skillimäng kõik nii kõvad huntidena lihtsalt !

no ma isiklikult ei usu, et tiiger nii tark oleks et nii kopeerida hundina

no offence :D

karupoeg
21.02.13, 21:09
q_q ta võib leveldada küll nii, aga minu esimese päeva read ka. 2 tugevat argumenti, miks ta ei ole hunt..

Synfony
21.02.13, 21:09
no ma isiklikult ei usu, et tiiger nii tark oleks et nii kopeerida hundina

no offence :D

+1 see oleks pidanud olema väga hea ja kiire mõtlemine, et nii shootida. Mida tiigri "lolli küla" tiitlit arvestades ta ilmslat ei suudaks ? :D

OuMaiGaad
21.02.13, 21:13
minule tundub tiigrikutsu ka küla seekord.

Imelik teooria, aga seda sellepärast, et jmskns69 on 99% cleared küla just oma mängustiili sarnasuse tõttu eelmiste mängudega ning imo on suhteliselt raske tegelikult algaja mängijana säilitada see touch erinevate rollidega. Tiigrikutsu aga sellepärast, et hundina ei oleks tal mingit mõtet hakata jmskns69 suruma individuaalselt esimesel päeval. palju lihtsam oleks kaasa minna random rongidega ja sit back

Viimati kui mängisin ja olin koos tiigrikutsuga hunt, siis ta ajas küll sellist liini minu mäletamit mööda, et hääletas kedagi kellel polnud suurt rongi.

q_q
21.02.13, 21:13
enne ma panin iamallini külaks aga praegu ei tundu tema hääletamine isegi nii halb

sest eriti kedagi pole panna lihtsalt

OuMaiGaad
21.02.13, 21:13
Need kes te imallin pakute kas teil mingi põhjendus ka miks tema ?

q_q
21.02.13, 21:14
:20 võiks veel votecount tulla

LuuK
21.02.13, 21:16
614

1. Facepoker 6 ( Pumper, tiigrikutsu, IamAllin, karupoeg, q_q, marcoloco, )
2. Jmsnks69
3. Karupoeg
4. q_q 1 ( OuMaiGaad, )
5. tiigrikutsu
6. Synfony
7. IamAllinn 3 ( Jsmnks69, timz0333, Synfony,)
8. timz0333
10. marcoloco
11. Pumper 1 ( facepoker,)
12. OuMaiGaad
14. Viisl

Jmskns69
21.02.13, 21:16
Need kes te imallin pakute kas teil mingi põhjendus ka miks tema ?

Käitub seekord minu kõhutunde alusel teisiti kui kaks eelmist mängu aga ega see hea põhjus ei ole !

Pigem paremaid variante ka nagu eriti ei ole !

karupoeg
21.02.13, 21:17
imalliniga oleksin ka nõus. FP tundub praegu liig otsitud asi olema.. täpselt nagu kardaanirist 1 mäng jne

karupoeg
21.02.13, 21:17
IamAllin

OuMaiGaad
21.02.13, 21:18
enne ma panin iamallini külaks aga praegu ei tundu tema hääletamine isegi nii halb

sest eriti kedagi pole panna lihtsalt

Kuidas nii, et pole kedagi panna. Iga mäng oled ju välja pakkunud keda hääletada ja hunte otsinud aktiivselt.

Jmskns69
21.02.13, 21:18
614

1. Facepoker 6 ( Pumper, tiigrikutsu, IamAllin, karupoeg, q_q, marcoloco, )
2. Jmsnks69
3. Karupoeg
4. q_q 1 ( OuMaiGaad, )
5. tiigrikutsu
6. Synfony
7. IamAllinn 3 ( Jsmnks69, timz0333, Synfony,)
8. timz0333
10. marcoloco
11. Pumper 1 ( facepoker,)
12. OuMaiGaad
14. Viisl

Väga huvitav oleks vist ka teooria, et kõik need kolm kes veel hääletanud pole ongi hundid või mis ?

karupoeg
21.02.13, 21:19
tähendab, mitte otsitud, vaid too easy to be true ning vähemalt selels mängus on nii olnud, et kui 100 venda ühe matsi peal, siis tavaliselt vale

Jmskns69
21.02.13, 21:20
Deem numbrid ei näita osalejate arvu panin jälle puusse. Hääletamata on ainult Viisl hetkel sorry for jama post !

q_q
21.02.13, 21:20
Kuidas nii, et pole kedagi panna. Iga mäng oled ju välja pakkunud keda hääletada ja hunte otsinud aktiivselt.

no raske mäng, ma ei oska praegu ühtegi hunti nimetada

ja lambist nagu ma eelmine mäng sisetunde pealt olen pushinud jätan täna vahele, sest tunnen süüd et külal -1 (avicii)

Facepoker
21.02.13, 21:20
IamAllin läheb siis

karupoeg
21.02.13, 21:21
jmskns, mitte 3 vaid ainult viisl.

OuMaiGaad
21.02.13, 21:21
Kuigi ma olen imallini külaks pidanud, siis ühinen karupoja ja jsmnksga, kuna nad tunduvad rohkem külad kui allinn, ning hääletan IamAllinn

q_q
21.02.13, 21:21
oumaigaadil ka mõttetult minu peal hääl

q_q
21.02.13, 21:21
nvm

timz0333
21.02.13, 21:22
mul savi ma mängiks ka.

Ega siit vist mingit infot ei pigistaks enivei

LuuK
21.02.13, 21:23
630

1. Facepoker 5 ( Pumper, tiigrikutsu, IamAllin, q_q, marcoloco, )
2. Jmsnks69
3. Karupoeg
4. q_q 1 ( OuMaiGaad, )
5. tiigrikutsu
6. Synfony
7. IamAllinn 5 ( Jsmnks69, timz0333, Synfony, karupoeg, facepoker,)
8. timz0333
10. marcoloco
11. Pumper
12. OuMaiGaad
14. Viisl

IamAllin
21.02.13, 21:26
kui minek, siis minek.

q_q
21.02.13, 21:26
nii kaua mõtlesid seda lauset?

karupoeg
21.02.13, 21:26
krt
tuletades meeelde eelmisi mänge. siis see lõpu lamp minek ei ole olnud tavaliselt kõige õigem. ( kogueg on teema ühe peal ja siis järsku mujale ning tavliselt eksitud) mis arvate sellest? 4 min aega.

marcoloco
21.02.13, 21:26
nagu juba korra kirjutasin, siis kui Facepokker hundina k2tte saada t2na, peaks olema juba suht lihtne m2ng. Kui aga tegu on kylaga, on seis 7-3 ja ainult 1 v6imalus veel eksida. Seega risk p2ris suur. Samas kui kedagi teist sihtida, siis j22b facebook varuvariandiks, aga igatepidi tundub seis suht nukker ja vist vahet pole, t2na on sisuliselt otsustav nagunii?

karupoeg
21.02.13, 21:27
see viimane lause küll iamilt hundine

IamAllin
21.02.13, 21:27
soovitan silma hoida OMg peal.

q_q
21.02.13, 21:27
nagu juba korra kirjutasin, siis kui Facepokker hundina k2tte saada t2na, peaks olema juba suht lihtne m2ng. Kui aga tegu on kylaga, on seis 7-3 ja ainult 1 v6imalus veel eksida. Seega risk p2ris suur. Samas kui kedagi teist sihtida, siis j22b facebook varuvariandiks, aga igatepidi tundub seis suht nukker ja vist vahet pole, t2na on sisuliselt otsustav nagunii?

mkm veel palju saame eksida imo

IamAllin
21.02.13, 21:27
ei mõtlenud, teema oli lahti ag apelasin warrocki lol, ei saanud vastata.

q_q
21.02.13, 21:27
soovitan silma hoida OMg peal.

miks?

timz0333
21.02.13, 21:27
Tuleb flip? Ikka vist mõlemad külad rongi peal, homme läheb huvitavaks aga hetkel loodan, et jääb FP

OuMaiGaad
21.02.13, 21:28
see viimane lause küll iamilt hundine

nõus

q_q
21.02.13, 21:28
ei mõtlenud, teema oli lahti ag apelasin warrocki lol, ei saanud vastata.

ega kui sa ei refreshi kaob see ära, et sa teemas oled

sul koguaeg näitas, et browsid

marcoloco
21.02.13, 21:28
et mu juttu edasi arendades, mis arvata, kui facepokker on kyla, kas on veel kindlaid targeteid, IamAllin tundub nagu praegu huupi last resort? Kui aga iamallin h22letada ja tema kyla, siis homme facepokker?

OuMaiGaad
21.02.13, 21:29
Ma soovitaks silma peal hoida q_q-l juhul kui mind öösel ära süüakse.

q_q
21.02.13, 21:29
IamAllin

q_q
21.02.13, 21:29
hetkel iamallin läheb 1 minut aega

IamAllin
21.02.13, 21:30
oligi, aga ei saanud vastata ju, ütlesin.

OuMaiGaad
21.02.13, 21:30
Loodame, et tegime õige valiku siis!

IamAllin
21.02.13, 21:30
facebooker, omg, q_q. wolf wolf wolf.

marcoloco
21.02.13, 21:30
mkm veel palju saame eksida imo

kas panen midagi puusse? hetkel 12 m2ngijat ja 9-3 seis.. kui t2na l2heb kyla v2lja j22b 7-3.. yks eksimus veel j22b 5-3.. Seega enam eksida ei saaks, sest 3-3 oleks hundid v6itnud?

krt j22b facepokker mul.

tiigrikutsu
21.02.13, 21:30
Tra, ärkasin just. Ei jõudnud läbi sirvida, et häält muuta vms. -.-

LuuK
21.02.13, 21:31
Algas ÖÖ! Postitamine keelatud!

LuuK
21.02.13, 21:34
1. Facepoker 4 ( Pumper, tiigrikutsu, IamAllin, marcoloco, )
7. IamAllinn 7 ( Jsmnks69, timz0333, Synfony, karupoeg, facepoker, OuMaiGaad, q_q,)

5 minutit kõlgub kuni küpse (saada PM kui nuga vaja)

LuuK
21.02.13, 21:42
Küla poos üles IamAllinn, kes oli

süüta külamees

Ootan PMe külatargalt ja huntidelt

LuuK
22.02.13, 10:32
Kuna ei saa 12:00 kohal olla, algas PÄEV!

Öösel söödi ära q_q, kes oli tavaline külamees.

Mängijate nimekiri:

1. Facepoker
2. Jmsnks69
3. Karupoeg
5. tiigrikutsu
6. Synfony
8. timz0333
10. marcoloco
11. Pumper
12. OuMaiGaad
14. Viisl

timz0333
22.02.13, 10:49
Läheb sama rada see mäng nagu eelmine :/

Loodame, et qq külatarga peek ei olnud.

Pumper
22.02.13, 10:57
No nyyd on ******, mis kuradi ronge te teete seal, hääletame Facepokeri välja siis on asi selge.

Hetkel juhivad hundid ju mängu. Mina olen confirmed küla, kuna ei vaheta otsuseid nagu sukki jne. Tavai teeme rongi!!!

Synfony
22.02.13, 11:35
Q_Q ära söömine oli küll kehv, ilmsat huntidel ongi plaan vähe targemad mängu lahendajad eemaldada, et suurem kontroll saavutada? Samas qq ei hittinud huntidele pihta, kuid võimalik, et ta tõi mõne nime välja mille pärast ta ära söödi.
Pumper su mõte on arusaadav ja hea ning võin vabalt ka Facepokerit hääletada, kuid kas see on praegu parim lahendus?
On ennegi näha olnud, et FP rong läheb väga kiiresti käima ja kõik on nõus selle peale hüppama, võibolla peaks kedagi natuke suruma ka, et vähekenegi infot saada + kui FP ongi küla mis siis saab ??

Pumper
22.02.13, 11:41
No kui FP on küla siis ongi mingid vennad confirmed. Otsige vanu postitusi, ma ei hakka nimesid laduma ju välja, muidu süüakse öösel ära.

Igatahes hundid kasutavadki seda viimase hetke rongitamist väga ära ja neile on see kasulik, kuna jäävad märkamatuks. Kui päev läbi suruda 1 meest, siis saab õhtuks paremaidki reade - äkki keegi hakkab vigurdama.

marcoloco
22.02.13, 11:45
mis viisl-iga teha? eile ei h22letanud yldse. Seega arvan, et pigem on ta kyla, sest muidu hundid oleksid ta ikka platsi ajanud. V6i siis kui viisl on ikkagi hunt, siis j2relikult facepokker on kyla ja polnud vaja lisahunte eile aktiivseks tuua.

Siiski tundub t6en2olisem, et tegu on v2ga passiivse kylaga, aga kui ta t2na/homme ka h22lt ei anna, keerab ta paraja jama kokku nagunii.

tiigrikutsu
22.02.13, 11:46
Facepoker, oumaigaad/synfony, timz - hundid?

karupoeg tundub küla, samuti pumper.

tiigrikutsu
22.02.13, 11:46
viisl tundub küla jep, ta liht random

Synfony
22.02.13, 11:49
Samas tuleb teistpidi ka mõelda, isegi kui FP on hunt/küla, siis ühte rongi lükates ega hundid ei hakka ju täna ilmsalt proovima teda päästa kui ta on hunt ja kui ta küla, siis seda lihtsam on huntidel selle rongiga kaasa tulla. FP välja hääletamine annabki ainukese readi sellele, et mõne tüübi võib confirmida, kuid FP välja hääletamisel pmst pole mõtet hääletajaid jälgida väga.

marcoloco
22.02.13, 11:51
No kui FP on küla siis ongi mingid vennad confirmed. Otsige vanu postitusi, ma ei hakka nimesid laduma ju välja, muidu süüakse öösel ära.

siis on mingid vennad confirmed hundid v6i confirmed kylad? Ma ei n2e kyll kuidas facepokker = kyla korral erilist informatsiooni saab. Sellisel juhul on iga p2ev 2 kyla vastamisi ja hundid v6ivad teha mis tahvad - olla embakumba rongi peal v6i siis yldse olla random nimede peal.

T2na tundub on igatahes suht otsustav p2ev, kaks p2eva on facepokker napilt p22senud, m6lemal 6htul on minu arust suht varakult lahkunud ka offline mis on veidi kahtlane, eile tuli ikkagi tagasi korraks et h22lt muuta.

timz0333
22.02.13, 11:52
tiigrikutsu pakub suht külaseid tegelasi siin välja.

tiigrikutsu
22.02.13, 12:01
tiigrikutsu pakub suht külaseid tegelasi siin välja.

Suht külased jah, pmst võtsin nende järgi keda välja on hääletatud enamvähem + ilmselgelt võetakse mind täna sihikule ka.
Seega ei ole aega enam molutada. Isegi suht perse läinud see mäng, avicii välja võtmine jms.

Synfony
22.02.13, 12:08
Suht külased jah, pmst võtsin nende järgi keda välja on hääletatud enamvähem + ilmselgelt võetakse mind täna sihikule ka.
Seega ei ole aega enam molutada. Isegi suht perse läinud see mäng, avicii välja võtmine jms.

Mis sinus nii erilist on, et hundid su täna öösel ette peaksid võtma , lol?:D Oled ennast Maxi ja q_q´ga samale pulgale pannud?

timz0333
22.02.13, 12:09
Algselt postitas tiigrikutsu
Nu, kes on nõus facepokeriga? :)

Aviciid nkn ära ei sööda kuna ta liiga aktiivne. :D



siin oli avicii juba tapetud


Algselt postitas tiigrikutsu
Ta oli küla siis?

all comes down to kas arvate, et tiiger selliseks angleshootiks võimeline or not


Kahtlustan, et on võimeline

Synfony
22.02.13, 12:18
Kahtlustan, et on võimeline

Nojah ajalugu on näidanud, et kõik on võimalik .

Samas kui ta nii deep levelit lükkas, siis on obv täna hea käik mingid nimed välja tuua ja järgnev postitus kirjutada veel, et teda anyways süüüakse ära, et kahtlusi veel vähemaks võtta.
Aga ma ei tahaks uskuda. Max või keegi suudaks veel nii, aga vaevalt Tiiger .

Pumper
22.02.13, 12:25
siis on mingid vennad confirmed hundid v6i confirmed kylad? Ma ei n2e kyll kuidas facepokker = kyla korral erilist informatsiooni saab.


No sinul pole minul on readid, mis ma pean kõigile laterdama v? Kui FP on väljas siis kirjutan pikalt mis toimuma hakkab, sisuliselt on mäng lahendatud siis.

karupoeg
22.02.13, 12:28
gg arvata oli, et võetake q_q välja.

aga ma ei saa hästi aru keda FP väljavõtmine cleariks? (pumper, sinu teooria oli see).

ja btw. strateegilsitest otsustest rääkides. KT peaks täna või hiljemalt homme (kui me hunti ei taba täna) kapist välja tulema, sest muidu on mänguga finito. Väga kasulik oleks ka teadmine kui keegi confirmed küla.

Aga ma kahjuks millegipärast arvan, et KT peegid olid üleeile Avicii või FP ning eile q_q.

karupoeg
22.02.13, 12:29
Mina oleks skeptiline tiigri leveli suhtes.

Tiiger on koguaeg suht straight forward vend olnud oma stiili suhtes.

timz0333
22.02.13, 12:32
Mina oleks skeptiline tiigri leveli suhtes.

Tiiger on koguaeg suht straight forward vend olnud oma stiili suhtes.

mida arvad imallini viimastest sõnadest? Jälgige OMG-d?

timz0333
22.02.13, 12:33
No sinul pole minul on readid, mis ma pean kõigile laterdama v? Kui FP on väljas siis kirjutan pikalt mis toimuma hakkab, sisuliselt on mäng lahendatud siis.

Väga hea point pumperil! Igale readile mis kirja panna saavad ju hundid adjustida nii kudias soovivad.

karupoeg
22.02.13, 12:43
pumper ja timz0333 - See point ei ole üldse hea.

pumper, sa ütled välja, et sul on reade, aga sa ei avalda neid. Sellise jutu peale võetakse sind 100% öösel välja huntide poolt ning külale jäävad tühjad pihud. Kui sul on readid ja ei taha neid avaldada, sisi sa ei hakka selle kohta seletama siin ja ootad õiget hetke.

timz0333
22.02.13, 12:44
Imo arvan, et ta ootabki õiget hetke mitte ei laula hommikul välja millest õhtul 0 kasu

timz0333
22.02.13, 12:46
Aa miks sa pumper oootad kuni FP väljas ta pigem küla ju, ohverdaksid ühe küla veel? Ma ei usu, et see mäng nüüd nii lahendatud saab olla kui FP välja võtta.

karupoeg
22.02.13, 12:48
end of the day see oli igatepidi kehv lüke ja ma ei saa nüüd päris täpselt aru, miks sina seda kiitsid.

timz0333
22.02.13, 12:59
end of the day see oli igatepidi kehv lüke ja ma ei saa nüüd päris täpselt aru, miks sina seda kiitsid.

Tõmbaks siin jälle paraleele eelmise mänguga kus ütlesin, et need kes mind ei pushi on hundisemad aga hundid kasutasid seda just ära ja hääletasid mind.

Jmskns69
22.02.13, 13:04
Minul on mõistus otsas !

Facepoker

karupoeg
22.02.13, 13:04
eino see olukord on erinev ju. iga lause kohta saab keegi kuidagi actida.

ma räägin sellest, et kui kellelgi on reade, mida teistel ei ole ning mis tema hinnangul lahendaks mängu ära. Siis sa ei ütle seda välja, et sul need olemas (kui sa ei taha neid avaldada), sest nagunii söövad hundid sind siis ära ning küla jääb pika ninaga.

timz0333
22.02.13, 13:06
Jah see obv õige.

karupoeg
22.02.13, 13:12
Mõtlesin praegu, mida nendest pumperi lausetest arvata. Minu jaoks tundub see väga hundine justkui lootes endale võita juurde üks päev. Ütleb siin, et ta homme lahendab mängu, aga ta ei taha välja tulla, muidu hundid söövad ära... Kui ta ise on hunt, siis ei söö teda keegi ära ja homme saab siin tulla strateegiliselt välja a la "Jou kutid nüüd lahendatud ka nagu eile lubasin".

tiigrikutsu
22.02.13, 13:56
Hääletan oumaigaad-i,

Pumper
22.02.13, 14:05
Ma ytlesin kohe, et kui asja hoida, siis hakkavad mingid vennad vingerdama. Karupoeg saad sa aru, et ma ei saa olla hunt kui ma istun koguaeg 1 mehe seljas? Ma pole kordagi külade väljahääletamise rongiga kaasa läinud, samuti pole ma oma otsuseid muutnud jne. Sinu järsk rünnak on pigem hundine, kuna ootad riide. Tulen täna 10 paiku online ja vaatan ronge, kui FP ei hääletata, siis hyppan mingile muule rongile, kes on mul suht clearitud v aitab clearida. Nagu näha on teised külad nagu tuulelipud ja ilma konkreetse juhita suht 0. Ise kahjuks esimest korda mängin, seega natuke paha et suured seletajad q_q jne välja lendasid.

karupoeg
22.02.13, 14:48
Ma ytlesin kohe, et kui asja hoida, siis hakkavad mingid vennad vingerdama. Karupoeg saad sa aru, et ma ei saa olla hunt kui ma istun koguaeg 1 mehe seljas? Ma pole kordagi külade väljahääletamise rongiga kaasa läinud, samuti pole ma oma otsuseid muutnud jne. Sinu järsk rünnak on pigem hundine, kuna ootad riide. Tulen täna 10 paiku online ja vaatan ronge, kui FP ei hääletata, siis hyppan mingile muule rongile, kes on mul suht clearitud v aitab clearida. Nagu näha on teised külad nagu tuulelipud ja ilma konkreetse juhita suht 0. Ise kahjuks esimest korda mängin, seega natuke paha et suured seletajad q_q jne välja lendasid.

no näed. sain oma info kätte ja võtan hääle sinu poolt maha ning kõik korras. Ootasingi su vastust ning see vastus võtab sinult kahtluse veidi ära. Btw ma reade ootan ma külana ja seda kõigi mängijate kohta. Nii ongi ainult võimalik mängu lahendada ju? Ja kuna ma arvan, et enamus on aru saanud, et ma küla, siis ma võin vb veidi rohkem lubada seda otse küsimist ilma, et kohe turja lennatakse. (Sama case ka eelnevates mängudes q_q-l)

Ja see FP asi on kahtlane, sest ma pigem ei usu, et ta on hunt. Ning meil jääb väga vähe käike alles pärast seda. Kui me 10kesi lähme nüüd rongiga FP peale, siis oleme homme lõhkise küna ees ja null readi.

Praegu on read olemas mul, et jmskns69 ja tiigrikutsu väga külased. Kui sul on kellegi teise kohta, siis sa võiksid need välja tuua, mitte seletada, et sul on read, aga sa ei soovi neid jagada. See on vägagi hundine minu arvates ning sellepärast esitasingi sulle kahtluse. Külaliikme eesmärk ei ole 100% enda eest siin seista vaid olla kasulik külale. See, kui sa välja lähed, kuid suudad meile infot anda confirmib sind külana. See, kui sa seletad, et sa tead midagi mida teised ei tea ning su jaoks HOMME on game solved, on väga hundine.

Aga ma olen su vastusega nõus ja tulen hetkel sinu rongi pealt maha ja lähen hetkeloumaigaad

karupoeg
22.02.13, 14:50
btw tiigrikutsu, sa üks ainsaid siin, kes selle FP rongiga ei kilka. Miks sina oumaigaadi kahtlustad? sorry kui oled eelnevalt kirjtuanud, kuid poste juba way too much

tiigrikutsu
22.02.13, 15:35
btw tiigrikutsu, sa üks ainsaid siin, kes selle FP rongiga ei kilka. Miks sina oumaigaadi kahtlustad? sorry kui oled eelnevalt kirjtuanud, kuid poste juba way too much

Ma juba hääletasin facepokerit, nkn krdi hypatakse maha jälle, pointless midagi aretada.
Hääletasin ära enne juba, tõmban välja ära ka vast. Ei viitsi passida siin, aetakse üles seda tolmu liht, facepoker või oumaigaad oleks norm täna vast. Mitte nagu eile, lampi võeti teine vend ette keda keegi kaitsma ka ei hakanud ja hääletati liht välja.

marcoloco
22.02.13, 15:49
Praegu on read olemas mul, et jmskns69 ja tiigrikutsu väga külased.

miks jmskns69 kyla? see jutt, et ma teen nii nagu confirmed kylad teevad, oleks v2ga mugav hundile.. Sest nagu n2ha oligi, siis yhel p2eval on kerge kuulata yht, teine p2ev teist ja siis hakata oma peaga m6tlema, vastavalt sellele kuidas mugavam. Teistel aga j22b meelde et ahah see tyyp h22letab alati koos kyladega et ta on confirmed kyla.

Ma proovin nyyd tunnikese/kahe jooksul listi ette v6tta ja postituste ajalugu vaadata.

Ja ikkagi tahaks kuulda ka viisl-ist midagi.. Praegu tundub et ta v6ib m2ngust yldse loobunud olla, mis teeb seisu huntidele veel palju mugavamaks.

Pumper ok reade ei pea muidugi v2lja k2ima aga m6tle ikka l2bi, kas sa suudad t6esti m2ngu lahendada kui Facepokker on hoopis kyla. V6i oled nii kindel, et tegu hundiga et see varjutab teised v6imalused?

Ma l2heks heameelega Facepokkeri peale, minu arust see IamAllin tehti lihtsalt et teist rongi k6rvale tuua ja vaadata kes kuidas liigub ja l6puks siis liigutigi FB->Iamallin.. Nyyd kysimus, et mis infot me saime IamALlin eemaldamisest v6i peame t2na kindlasti FB v2lja v6tma et info terviklikuks muutuks.

karupoeg
22.02.13, 16:27
miks jmskns69 kyla? see jutt, et ma teen nii nagu confirmed kylad teevad, oleks v2ga mugav hundile.. Sest nagu n2ha oligi, siis yhel p2eval on kerge kuulata yht, teine p2ev teist ja siis hakata oma peaga m6tlema, vastavalt sellele kuidas mugavam. Teistel aga j22b meelde et ahah see tyyp h22letab alati koos kyladega et ta on confirmed kyla.

Ma proovin nyyd tunnikese/kahe jooksul listi ette v6tta ja postituste ajalugu vaadata.

Ja ikkagi tahaks kuulda ka viisl-ist midagi.. Praegu tundub et ta v6ib m2ngust yldse loobunud olla, mis teeb seisu huntidele veel palju mugavamaks.

Pumper ok reade ei pea muidugi v2lja k2ima aga m6tle ikka l2bi, kas sa suudad t6esti m2ngu lahendada kui Facepokker on hoopis kyla. V6i oled nii kindel, et tegu hundiga et see varjutab teised v6imalused?

Ma l2heks heameelega Facepokkeri peale, minu arust see IamAllin tehti lihtsalt et teist rongi k6rvale tuua ja vaadata kes kuidas liigub ja l6puks siis liigutigi FB->Iamallin.. Nyyd kysimus, et mis infot me saime IamALlin eemaldamisest v6i peame t2na kindlasti FB v2lja v6tma et info terviklikuks muutuks.


jmskns69 koha pealt - ma olen taga taga koos mänginud kuni viimaste päevadeni + olnud mode mängus, kus ta pidas lõpuni vastu. Seega olen näinud väga hästi tema maneere, mis on 1-1le sarnased praeguse mänguga. Eriti selle mängu esimesel päeval. Seega ma ei näe varianti, et ta oleks siin hunt... See nõuaks üsna korralikku leveldamisskilli, kuid ma ei usu seda. täpselt sama nagu ma ei usu tiigrikutsu leveldamist.

Eks ta selline hoiakute küsimus ole, kuid by far rohkem nad külased kui hundised, seega võtaks need 2 vähemalt hetkel loetelust välja.

FP koha pealt... krt need vead on tehtud juba eelnevates mängudes, kus jäädakse oma mugavusest varasema välja mõeldud venna juurde, kuigi hundine ta ei tundu enam. Ma ei usu, et hunt oleks 2 päeva järjest "davai pohh ma nüüd mängin pokkerit" eriti uue mängijana. ei ole lihtsalt piisavalt skilli seda välja mängida imo. Aga samas ma tunnistan, et arvamus FP-st on mul suht õhu pealt ning ma absoluutselt ei välista teda hundina.

palju rohkem huvitavad mul sellised semikahtlased kutid nagu viisl ja oumaigaad.

viisl rong ei liigu, tundub ning järele jäävad oumaigaad ning facepokker. Üks neist peaks küll olema. seega kumb täna?? eeldades , et on 50 50 tõenäosus valimisel, tuleks mõelda tuleks vast sellele, et kummast me rohkem infi saame (nii juhul kui ta hunt kui ka juhul kui ei ole)

Synfony
22.02.13, 16:41
Minusilmis on FP küllaltki külane, kuid OuMaiGaadi suhtes püsivad kahtlused, samas ma ei oska öeda mis infot sellest saaks kui oumaigaadi välja hääletada? Kui joppab on yks hunt vähem, aga peale seda pole nagu kellegi poole edasi ka liikuda, sest OuMaiGaad küllaltki ebaaktiivne oma postidega olnud.

karupoeg
22.02.13, 16:42
ootaks ära pumperi, tiigri ja jmskns69 arvamused ka

LuuK
22.02.13, 16:53
***INFO***

Pumper mängust eemaldatud. Põhjus väljaspool teemat mängust rääkimine. Oli suvaline küla.

Mängijate nimekiri:

1. Facepoker
2. Jmsnks69
3. Karupoeg
5. tiigrikutsu
6. Synfony
8. timz0333
10. marcoloco
12. OuMaiGaad
14. Viisl

karupoeg
22.02.13, 16:55
no hea töö.. äkki anname üldse loobumisvõidu või?

timz0333
22.02.13, 16:59
Chill, siin pole enam midagi teha väga vist.

Eks ma kõnnin nii nagu karupoeg ees läheb, viisl imo absoluutne 0 info. Oumaigaad meeldiks kasvõi sellepärast, et imallin soovitas tal silma peal hoida.

Pumper
22.02.13, 17:03
Vahet pole ei hakka osalema enam Ütlesin ühe lause sõbrala isegi ei vestelnud sellel teemal. mõttetu.

tiigrikutsu
22.02.13, 17:10
Mis toimub tra? Rigged shit, jään enda votele kindlaks hetkel. Hääletame oumaigaadi välja ja siis facepokeri? dno, mis vihje sa andsid pumper, kellele vms? Ei taju hetkel.

karupoeg
22.02.13, 17:14
no nõus oumaigaadiga.

Synfony
22.02.13, 17:24
Arvan ka, et OuMaiGaad oleks ilmsalt hea lahendus. Muidugi loodan, et ta tuleb ikka foorumisse ja võibolla suudab midagi arukat lisada, võibolla mõne teooira välja käia.

Facepoker
22.02.13, 17:38
Läheb siis minupoolt ka OuMaiGaad Läheb täppi siis meil võimalus. Järgmisena pakuks neid, kes vaiksed on.

tiigrikutsu
22.02.13, 17:44
Läheb siis minupoolt ka OuMaiGaad Läheb täppi siis meil võimalus. Järgmisena pakuks neid, kes vaiksed on.

Järgmisena pakuks sind. lol

tiigrikutsu
22.02.13, 17:50
oumaigaad, miks sa midagi ei räägi? :)

OuMaiGaad
22.02.13, 17:50
Jõudsin ka teema läbi lugeda nüüd. Esimese asjana ütleks, et te olete valel teel. Ma olen küla. Saan aru küll, et ma paistan suht hundine välja. Pole kõige paremini õnnestunud see mäng. Huntide poolt väga hea mäng, kuna ma ei oska hetkel pakkuda ühtegi hunti välja.

timz0333
22.02.13, 17:54
Jõudsin ka teema läbi lugeda nüüd. Esimese asjana ütleks, et te olete valel teel. Ma olen küla. Saan aru küll, et ma paistan suht hundine välja. Pole kõige paremini õnnestunud see mäng. Huntide poolt väga hea mäng, kuna ma ei oska hetkel pakkuda ühtegi hunti välja.


Ümber ei veena aga saan sust aru.

OuMaiGaad
22.02.13, 18:00
Kui vaatan allesjäänud mängijate nimekirja ja eemaldan sealt kõige külasemad mängijad, siis alles jäävad : Synfony, marcoloco ja Viisl. Ma otsiks hunti nende seast.

OuMaiGaad
22.02.13, 18:08
Kui te minu täna välja võtate, siis homme teil enam eksimisruumi pole. Külaelanikud, mõelge nüüd korralikult järgi kes need hundid olla võiksid. Tundub, et huntidele sobib see seis mis hetkel on ja miks ei peaks.

karupoeg
22.02.13, 18:09
mina sellest nimekirjast vaataks vb synfonyt ja viisl. kuid kindlasti on potensiaalsemad sina ja FP.

karupoeg
22.02.13, 18:10
aga ma nõus jah, et olukord on keeruline ning igaüks võib olla külanahas hunt. samas seda juttu, mis sa praegu räägid räägiksid ka kõik nii et tuleb hetkel loota, et sa oled see. sorry

OuMaiGaad
22.02.13, 18:16
Mis põhi argumendid on miks mind täna välja võetakse? See et ma surusin q_q ?

karupoeg
22.02.13, 18:20
minu jaoks vähene aktiivsus ja siuke semi-kahtlane olek. q_q asi ei mõjuta.

ma olen nõus samal põhjusel ka viisl rongiga, kes ei räägi üldse ning FP rongiga, kes on kahtlane, kuid keda ma varem ei uskunud. Nüüd pumperi eemaldamine tõmbas õhu puhtamaks sessuhtes, et tema ei olnud ka päris cleared ning kahtlustus oli.

OuMaiGaad
22.02.13, 18:24
No võtaks viisli välja siis täna. Vähemalt on võimalus hundile pihta saada. Infot saame ilmselt samapalju kui minu välja võtmisega.
Oleks FB-ga ka nõus, sest ma pole ka 100% kindel et ta küla. Viisl

karupoeg
22.02.13, 18:35
mul on idee. oodake

OuMaiGaad
22.02.13, 18:41
Tundub, et kõik on välja läinud juba ja huntidele sobib see seis väga hästi mis hetkel on. Raskeks läheb külal selle mängu võitmine, kui täna üks küla välja hääletada ja üks öösel ära süüakse. Külatargal pole ühtegi hunti teada? Loodan, et küla mõtleb asja üle järele veel enne päeva lõppu ja muudab oma hääli. Võtaks täna facepokkeri välja hoopis. Sealt saame rohkem infot, kui mind välja võttes ja nkn on teil ju plaan homme fb välja võtta. Facepoker

karupoeg
22.02.13, 18:46
krt tegelt see ei ole vist parimatest parim idee.

ma mõtlesin viisidele kuidas KT võiks praegu välja tulla, aga ma suht kindel, et KT peilid olid esimene õhtu Avicii või FP ning teine õhtu q_q või FP...

Seega tekitaks arutelu, kas KT-l oleks praegu mõtet välja tulla kui ta teab, et FP on küla, või mitte?

OuMaiGaad
22.02.13, 18:52
Sellega saaks mind küla nimekirja panna ilmselt, kui FB oleks kindel küla, aga muud kasulikku me sealt ei saaks. Pigem oleks mõtekam külatargal üritada öö üle elada ja üks hunt teada saada imo.

Facepoker
22.02.13, 19:01
ouMaiGaad vist sitt variant

Facepoker
22.02.13, 19:04
Tõmmake mingi Rong käima ja unustage mind ära ma ole Hunt damn. Täna ei jaksa midagi ise mõelda, olen tõbine :S

karupoeg
22.02.13, 19:07
jmskns69. poiss on väga mugavalt tasa jäänud pärast seda kui ma olen ta ära clearinud.

karupoeg
22.02.13, 19:10
ning samuti on tal üsna mugav olnud minu ja q_q järel hääletada, sest me ei ole ju huntidele pihta saanud... ehk siis mugavalt sama liiniga olnud nagu eelmine kord.

tiigrikutsu
22.02.13, 19:17
oumaigaad, jmskns69 ja synfony? :D

jätan oumaigaad-i peale ikka hääle. :)

tiigrikutsu
22.02.13, 19:20
Samas on facepoker ka ikkagi orbiidile vaja saada kuidagi.

OuMaiGaad
22.02.13, 19:21
Karupojaga nõus, sest ta on kõige kindlam küla minu jaoks ja kui minu väljahääletamisega kaotate 100% külaelaniku, siis jmskns69i puhul on võimalus, et tegu on hundiga.

marcoloco
22.02.13, 19:22
Täna ei jaksa midagi ise mõelda, olen tõbine :S

taaskord tuleb samas stiilis jutt paar tundi enne l6ppu - "l2hen nyyd eemale", "enam t2na tagasi ei tule", "ei jaksa, m6elda, olen t6bine". N2ha on, et eelmistel p2evadel on toitnud. Samas nagu ma enne kirjutanud, siis facepoker kylana oleks game over suht, pigem siis proovida veel mujalt infot lugeda. oumaigaad praegu.

OuMaiGaad
22.02.13, 19:34
Tiigrikutsu mis sa jmskns69 kohta arvad ?

OuMaiGaad
22.02.13, 19:36
Tiigrikutsu mis sa jmskns69 kohta arvad ?

Sama küsimus sulle marcoloco.

tiigrikutsu
22.02.13, 19:39
Tiigrikutsu mis sa jmskns69 kohta arvad ?

Loe posti 725 ja 726. lol

tiigrikutsu
22.02.13, 19:41
Lähme siis oumaigaad-iga kuna marco tuli ka lõpuks kaasa.

Facepoker võiks järgmine olla.

OuMaiGaad
22.02.13, 19:44
Minuga te ei saavuta midagi. Saate veel ühest külast lahti ja homme olete samas seisus, kus ühtegi kindlat hundi kanditaati pole.

OuMaiGaad
22.02.13, 19:49
Kas vähe postitamine teeb mind hundiks? Pole võimalust olnud päev läbi aktiivne olla siin. Hääletamisega olen puuse pannud küll jh, nagu me kõik. Ma ei tea kuidas mul oleks võimalik tõestada, et olen küla mitte hunt.

marcoloco
22.02.13, 19:55
muidu pumperi v2ljav6tmine teeb ka fb h22letamist lihtsamaks.

oletame et t2na v6tame emba kumba oumaigaad v facepokker.. 66sel tapetakse 2ra nt karupoeg.
siis on alles:
1. Facepoker / oumaigaad
2. Jmsnks69
5. tiigrikutsu
6. Synfony
8. timz0333
10. marcoloco
14. Viisl

kui saame hundile pihta, siis on palju selgem olukord. Kui aga kyla l2heb, siis allesj22nud nimekirjast on 3 hunti ja 4 kyla. Kui viisl ka ei h22leta siis polegi enam midagi teha, parimal juhul flip.. Seega tundub et pigem t2na eksimisv6imalust enam ei ole ja tuleb minna kindlama hundi peale. Mulle tundub ikkagi facepokker praegu k6ige kindlam, kuigi v6ibolla on tegu sellega et ma olen 2 p2eva teda h22letanud ja missinud, nyyd tahaks endale t6estada et oli 6igus. Sest tegelt otseselt mingeid kindlaid reade nagu ei ole :S. Ohmygaad peale l2ksin praegu ausalt yteldes suht teiste pakkumiste j2rgi ja selleks et mitte facepokkeri rongi v2ga eest 2ra lasta, pean kohe veel omg poste yle lugema.

mis jmskn puutub siis nagu kirjutasin siis olen mitu korda v2lja toonud et minu jaoks on see teiste j2rgi h22letamine veidi kahtlane ja v2ga mugav image hundile. Samas kui meil on ainult 1 v6imalus, siis eitea kahtlane temaga riskida.
Yleyldse teisi tegelasi ei saa ka kedagi p2ris kylaks confirmida, karupoeg meenutab mulle kangesti q_q, seekord lubasin omale et ei hakka lambist yle m6tlema ja obvious kylasid leveldamises kahtlustama, seep2rast olen ka mitte eriti pinninud. Ja j2llegi hetkel vist vale aeg hakata v2iksematele oddsidele m2ngima.. Synfony ja timz. hmm. nii m6teldes ega ei taha kedagi v2ga clearida.

ok palju mula ja vist suurt kasu ei miskit.. loen veel veidi poste aga pean korraks v2ljas k2ima ka, tagasi umbes 35minutit enne m2ngu l6ppu ja siis online l6puni.

tiigrikutsu
22.02.13, 19:57
Okei lol, võtan siis oma listist järgmise inimese - jmskns69.
Taipoh kui sa hunt oled tegelikult, järgmine mäng ma sind enam ei usu siis, vot!

OuMaiGaad
22.02.13, 20:03
Okei lol, võtan siis oma listist järgmise inimese - jmskns69.
Taipoh kui sa hunt oled tegelikult, järgmine mäng ma sind enam ei usu siis, vot!
Küll sa näed, et ma ei ole hunt

marcoloco
22.02.13, 20:09
Jmsnks69 muidu tegi eelmises m2ngus ka nii et paar roundi enne l6ppu j2i yks p2ev h22letamata, et haige. T2na vaatame kas kordub asi v6i j6uab ennast kaitsma siia. Kas muidu enne pumperi eemaldamist antud h22led l2hevad ka arvesse? jmskn ainus t2nane post pole v2ga sisukas olnud, aga h22le andis 2ra.

LuuK
22.02.13, 20:30
#738


1. Facepoker 1 (Jmsnks69, )
2. Jmsnks69 4 (karupoeg, OuMaiGaad, tiigrikutsu, marcoloco,)
3. Karupoeg
5. tiigrikutsu
6. Synfony
8. timz0333
10. marcoloco
12. OuMaiGaad 2 ( Synfony, Facepoker, )
14. Viisl

OuMaiGaad
22.02.13, 20:36
Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
jmskns69 võib imo külana ära confirmida, sest ta 3 mängu järjest räägib üks-ühele sarnast juttu. Vaevalt ta hundina niimoodi biidiks.

Jmskns vastus: karupojale võib välja anda inteligentseima osavõtja tiitli. Tunneb lollid külamehed lõhnast ära. Kas oleksid nii kena ja arvaksid ära ka mõne hundi ?

Irooniline või provotseeriv? Igal juhul Jmsknns-il suht hea Karupoja tuules lasta

OuMaiGaad
22.02.13, 20:38
Viimane rida on minu poolt lisatud

karupoeg
22.02.13, 20:52
mulle endale tundub ka, et ma liigselt olen teda uskuma jäänud, kuid ta mängu algus oli tõesti selline nagu varem. praegune dünaamika on aga veidi teistsugune.

ma nüüd ei väida, et ta hunt on, kuid tasub mõelda kindlasti sellele variandile, sest so far on läinud kuidagi väga lihtsalt kõik läbi, kuid samas oleme eksinud...Muidugi tuleb mõelda ka sellele, et kes oleks temaga koos.

Synfony
22.02.13, 20:55
Kas Jmsksafdsgdfhg kõrvale pole kasulik ka mingit teist rongi tekitada? Samas suhteliselt hea liin on lasta kindlate külade tuules, umbes sama lebo nagu Aviciil oli lasta KT peeki tuules :D. Kuid kõik ühele rongile jälle kogunedes annab see mingeid reade juurde ka?

timz0333
22.02.13, 20:57
Mida me saame teada kui jmskdkfgfd on hunt? Ma ei usu, et ta nii terav pliiats on.

Tahaks hääletada marcot või omg-d ikkagi. Omg d just imallini soovitusel.

Facepoker
22.02.13, 21:00
jmskns69

timz0333
22.02.13, 21:01
jmskrandomnumers ütle aks sa oled hunt?

marcoloco
22.02.13, 21:07
ma eitea mulle omg tundub nyyd pigem kylana kui lugesin ta poste. Pluss facepokker teda miskip2rast ei taha panna, nii et kui fb on kyla, siis pigem see cleariks ka omg.. Seega fb tundub vist isegi safem.. jmskn rongile l2ksin, sest tahtsin teada mis ta vastab aga tundub et j2lle teeb kadunud p2eva.

timz0333
22.02.13, 21:09
ma eitea mulle omg tundub nyyd pigem kylana kui lugesin ta poste. Pluss facepokker teda miskip2rast ei taha panna, nii et kui fb on kyla, siis pigem see cleariks ka omg.. Seega fb tundub vist isegi safem.. jmskn rongile l2ksin, sest tahtsin teada mis ta vastab aga tundub et j2lle teeb kadunud p2eva.

marcoloco qq-l oli mingi lõng, et kui mina ei ole siis marcoloco ja vastupidi proovime siis. kui ta siin postis nüüd need vennad ära clearib ja ise hunt on siis saame küll targemaks ju?

Facepoker
22.02.13, 21:09
panin ju ;)

Viisl
22.02.13, 21:10
ikka timz0333