PDA

View Full Version : ***Libahunt 7 registreerimise teema***



Leheküljed : [1] 2 3 4

LuuK
18.02.13, 10:24
Registreerimiseks postitage oma nõusolek siia teemasse. Mängu viib läbi Avicii ja mängu jaoks tuleb uus teema.

Nimekiri:

1.Simmo
2.WowAwiAA
3.LuuK
4.q_q
5.camu
6.eluvend
7.Jmskns69
8.ranka
9. timz0333
10.Maxi
11. IamAllin
12.tiigrikutsu












Spoileris eelmise mängu värgid.
Rollid saadetud. Kontrollige, et kiri saabus.

Registreerimine suletud.

1. Facepoker
2. Jmsnks69
3. Karupoeg
4. q_q
5. tiigrikutsu
6. Synfony
7. IamAllinn
8. timz0333
9. WowAwiAA
10. marcoloco
11. Pumper
12. OuMaiGaad
13. Maxi
14. Viisl
15. Avicii



Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. Teemas võivad ainult postitada elusolevad mängijad ja kui on päev.

**REEGLID ja MUU INFO***

Ülesehitus
Mängul on kaks osapoolt.
3 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.
11 tavalist külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.
1 külatark, kes igal öösel (v.a. öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

Mängul on kaks faasi:
1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 12:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 22.30 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 22.31 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

Hääletamine: Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui svenza oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
svenza

Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

Oluline:

Ühtegi postitust EI OLE lubatud muuta ega kustutada.

mängus ei tohi kasutada rahalisi mõjutusmeetodeid. Näiteks ei tohi öelda: "yo-yo patsime sota peale, et ma ei ole hunt"

palun olge austusest kaasmängijate vastu võimalikult aktiivsed! Mängust eemaldatakse mängijad, kes ei näita ülesse huvi osalemise vastu või ei lisa sisukaid postitusi teatud perioodil (ilma mõjuva põhjuseta).


Muu info:
Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud, aga jälgige, et Te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või. Samuti iga mängija peab teemas postitama igal mängupäeval.

Kui midagi jäi arusaamatuks, siis saatke mulle kiri, mitte ärge küsige siin teemas.

Kellelgi pole lubatud kuskil teistel teemades mängu üle arutleda. Samuti proovigem olla ausad ja teha pigem endale mäng põnevaks ning kui sõbraga koos mängite, siis teistel teedel ka mitte üksteisega suhelda.

Tuletan meelde, et ka mängus kehtivad foorumi üldreeglid. Näiteks, kellegi solvamine ja sõimamine on keelatud.

Tulistan hoiatamata.

Jmskns69
18.02.13, 10:30
Elu on näidanud, et päeva algus võiks isegi hiljem olla. Samas mina näiteks iga päev õhtul päeva lõpus netis veel ei ole. Mulle sobiks päeva lõpp paremini 22.30 aga ega enamus vähemuse järgi joonduma ei pea !

timz0333
18.02.13, 10:32
Pigem lõppeb ikka 22:30 ja hakkab hiljem 12:00 sobib hästi

Maxi
18.02.13, 13:51
teemasse ei ole lubatud postitada oma karakterit. Erandiks on külatark, kes võib soovi/vajaduse korral ennast avalikustada.


See punkt, juba eelmine mäng tekkis küsimus aga mängu kestel ei tahtnud küsida. Kas siis on keelatud öelda: "Ma olen külaelanik" ?

karupoeg
18.02.13, 13:55
see lihtsalt varasematest mängudest reeglite kopeerimisel tekkinud ebakõla. Nt oli game III -s 100 erinevat rolli.

Aga nagu ma aru saan, siis sa ei või ka cheatida ning öelda, et "ma olen külatark" kui ma seda ei ole. Seega on antud reegli point see, et konkreetselt võib kapist välja tulla ainult külatark.

IamAllin
18.02.13, 14:04
see lihtsalt varasematest mängudest reeglite kopeerimisel tekkinud ebakõla. Nt oli game III -s 100 erinevat rolli.

Aga nagu ma aru saan, siis sa ei või ka cheatida ning öelda, et "ma olen külatark" kui ma seda ei ole. Seega on antud reegli point see, et konkreetselt võib kapist välja tulla ainult külatark.

nope, täiesti valesti oled aru saanud. Külatarga lolli võivad kõik omale claimida.

karupoeg
18.02.13, 14:10
:( no ma olen koguaeg nii arvanud, kuid keegi game x ütles, et ei tohi claimida. TUndus endalegi imelik, kuid ei hakanud vastu vaidlema...

tiigrikutsu
18.02.13, 14:58
Karupoeg on hunt!

q_q
18.02.13, 17:32
claimida võib kõiki rolle

marcoloco
18.02.13, 20:19
paras ajar66vel see m2ng, aga proovin ikka veel korra.

Pumper
18.02.13, 21:40
proovin ka mängida

OuMaiGaad
18.02.13, 22:07
in

q_q
18.02.13, 22:10
13 koos? võiks alustada homme

karupoeg
18.02.13, 23:24
võib 13-kesi teha küll. aga lepime kokku, et omasid ei hääleta siis

Maxi
18.02.13, 23:26
15 parem kui 13? Kui nii, siis ma ka IN :D

q_q
18.02.13, 23:51
koos maxiga peakski 13 olema nüüd

karupoeg
19.02.13, 12:58
hakkame pihta või? hammas on verel...

LuuK
19.02.13, 14:51
13 koos. Registreerimine avatud kuni 18:00. Mäng hakkab homme, 20.02 kell 12:00.
13 oli vist kt peek enne esimest päeva? Kellelgi linki tabelile on?

IamAllin
19.02.13, 15:09
13 oli pre game peek, 15 ei olnud ja 17 oli ka.

Viisl
19.02.13, 15:23
mul savi ma mängiks ka.

q_q
19.02.13, 17:10
13 koos. Registreerimine avatud kuni 18:00. Mäng hakkab homme, 20.02 kell 12:00.
13 oli vist kt peek enne esimest päeva? Kellelgi linki tabelile on?


13 oli pre game peek, 15 ei olnud ja 17 oli ka.

nii on jah

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=32574812&postcount=7

LuuK
19.02.13, 19:35
Soovitusi reeglite kohta võimalik teha kuni 20.02 10:00.
Rollid saadan laiali tõenäoliselt täna õhtul.

q_q
19.02.13, 20:32
saada täna ära ikka, saavad hundid chati sebida n stuff

Jmskns69
19.02.13, 21:08
saada täna ära ikka, saavad hundid chati sebida n stuff

Miks sina huntide pärast muretsed ?

q_q
19.02.13, 21:12
ma 3 korda järjest küla olnud

nüüd saan statistliselt hunt 100%

Synfony
19.02.13, 21:13
ma 3 korda järjest küla olnud

nüüd saan statistliselt hunt 100%

TÄnan, et esimese hääetuse lihtsaks teed ;)

q_q
19.02.13, 21:17
http://i.imgur.com/CeUv9tY.jpg

Jmskns69
19.02.13, 21:25
TÄnan, et esimese hääetuse lihtsaks teed ;)

Ma võtaks esimesena Avicii välja (ta hundina irmkõva ja külana suht mõttetu) aga q_q järgmisena tundub +ev

tiigrikutsu
19.02.13, 21:41
Ma võtaks esimesena Avicii välja (ta hundina irmkõva ja külana suht mõttetu) aga q_q järgmisena tundub +ev

Väga hundine postitus tbh. :)

Synfony
19.02.13, 21:41
Üritad nii enda eelmise mängu viga parandada ?:biggrin:

Synfony
19.02.13, 21:42
Üritad nii enda eelmise mängu viga parandada ?:biggrin:


Jmsk´le mõeldud

LuuK
19.02.13, 21:44
Rollid saadetud. Kontrollige, et kiri saabus.

Mäng ei ole veel pihta hakanud, seega möla maha jmsnks69 ja teised ka

LuuK
19.02.13, 21:53
Juhin tähelepanu, et laupäev ja pühapäev kehtivad hetkel eraldi päevadena.
Vastuväiteid?

Pumper
19.02.13, 22:13
Rollid saadetud. Kontrollige, et kiri saabus.

Mäng ei ole veel pihta hakanud, seega möla maha jmsnks69 ja teised ka

Kuhu sa kirja saatsid, ma pole miskit saanud.

LuuK
19.02.13, 22:43
dunno mis jama on, foorum keeldub osadele kirja saatmast, vastata saab selle eest ilusti.

Pumper
19.02.13, 22:49
Kui kirja ei saa siis vastata ka ei saa või mida sa mõtlesid?

Avicii
19.02.13, 22:52
Ma võtaks esimesena Avicii välja (ta hundina irmkõva ja külana suht mõttetu) aga q_q järgmisena tundub +ev
urr

LuuK
19.02.13, 23:29
Kui kirja ei saa siis vastata ka ei saa või mida sa mõtlesid?
kui keegi saadab mulle pmi, et ta ei saanud kirja siis sellele saab vastata probleemideta

LuuK
20.02.13, 01:28
Nüüd peaks kõigil käes olema.

LuuK
20.02.13, 12:09
Tuletan igaks juhuks meelde, et kõik suhtlus minuga käib läbi PMi.

Mängijate nimekiri:
1. Facepoker
2. Jmsnks69
3. Karupoeg
4. q_q
5. tiigrikutsu
6. Synfony
7. IamAllinn
8. timz0333
9. WowAwiAA
10. marcoloco
11. Pumper
12. OuMaiGaad
13. Maxi
14. Viisl
15. Avicii

Algas PÄEV!

Pumper
20.02.13, 12:14
Tere, esimene mäng, ootan tagasisidet. Lõpp.

Jmskns69
20.02.13, 12:15
Karupoeg !

Pakun koostööd eesmärgiga üles otsida ja oksa tõmmata kõik need neetud hundid !

karupoeg
20.02.13, 12:26
:D esimene päev vast ei ole kõige targem mingeid erilisi koostööpakte sõlmida.

karupoeg
20.02.13, 12:27
Tere, esimene mäng, ootan tagasisidet. Lõpp.

mis tagasisidet sa ootad?

Synfony
20.02.13, 12:47
Jmsk otsib juba esimesel päeval actionit :D . Eks eelmine mäng võis närvi ajada küll teda :D

Facepoker
20.02.13, 12:49
Avicii on Kriimsilm, kuna hommiku kui autoga sõitsin siis esimene laul mis makist peale hakkas oli just Avicii
tundub kindel Sign :D

timz0333
20.02.13, 13:09
Ma ei hakka nii palju lällama kui eelmises mängus aga ärge mind seetõttu hundiks siis pidage.

Vaatame kes seekord käima tõmbab peo.

marcoloco
20.02.13, 13:21
tervitus. krt mul unerytm sassis, j22n kohe magama, aga olen kindlasti tagasi miski 3 tundi enne p2eva sulgumist, eks siis hakkabki k6vem action.

praegu ei oska muud pakkuda, kui et timz0333 :) l2lla rohkem, siis v6tan h22le maha.

timz0333
20.02.13, 13:22
Hästi :D

Avicii
20.02.13, 13:50
kes murdis kanad maha, ah raisk?

tiigrikutsu
20.02.13, 14:08
Karupoeg !

Pakun koostööd eesmärgiga üles otsida ja oksa tõmmata kõik need neetud hundid !

Enne mängu hääletasin sind, hundine post oli. :D Seega hääletan ka nüüd jmskns69, ja sp ka, et sul on gei username, ma ei viitsi hiljem seda uuesti kirjutada, loodan, et lähed välja. xd

Pumper
20.02.13, 14:19
mis tagasisidet sa ootad?

Et kuidas läheb ja tervitused jne. Samuti et hundid võiksid lolli mölaga teada anda endast, ise pakun Facepoker - jube rasvane rind tundus.

timz0333
20.02.13, 14:28
kes murdis kanad maha, ah raisk?

Uus starteegija jah?

Avicii
20.02.13, 14:33
Uus starteegija jah?
no mina seekord hunt ei ole, ning ei oleks tahtnud olla ka, niiet joppas :P

Avicii
20.02.13, 14:34
q_q, ma kahtlustan, et seekord kobistas omale hundirolli ja teda on üldiselt vägaraske rolli peale panna

q_q
20.02.13, 14:36
hey

q_q
20.02.13, 14:36
q_q, ma kahtlustan, et seekord kobistas omale hundirolli ja teda on üldiselt vägaraske rolli peale panna

päris julge oled, et mind hääletad

Jmskns69
20.02.13, 14:37
q_q, ma kahtlustan, et seekord kobistas omale hundirolli ja teda on üldiselt vägaraske rolli peale panna

q_q aga kui ennast kiirelt ära clearid võin oma hääle sulle anda nagu tavaliselt kui ma loll küla olen !

:cool:

timz0333
20.02.13, 14:44
q_q Ei hääletaks ennem kolmandat päeva. Kui ta küla pannakse ta varsti nahka ja kui hunt siis elab ka kolmandal päeval eazy game.

q_q
20.02.13, 14:47
q_q aga kui ennast kiirelt ära clearid võin oma hääle sulle anda nagu tavaliselt kui ma loll küla olen !

:cool:

fair enough

Maxi
20.02.13, 14:58
Hääletan Jmskns69 eelmise mängu bläkki ei andesta ja fakt on, et hundid jätavad ta ka nüüd lõppmängu alles kui ta küla ja parem on kohe see asi eos elimineerida. Kui küla siis on 0 EV või kergelt +EV ja kui hunt siis +EV igaljuhul.

Ez game

karupoeg
20.02.13, 14:59
mis te teete nalja või?? never ever ei hääleta esimesel päeval ilma readita q_q.

q_q
20.02.13, 15:11
Ma ei hakka nii palju lällama kui eelmises mängus aga ärge mind seetõttu hundiks siis pidage.


Uus starteegija jah?

kardad sisse rääkida jälle?

q_q
20.02.13, 15:15
Hääletan Jmskns69 eelmise mängu bläkki ei andesta ja fakt on, et hundid jätavad ta ka nüüd lõppmängu alles kui ta küla ja parem on kohe see asi eos elimineerida. Kui küla siis on 0 EV või kergelt +EV ja kui hunt siis +EV igaljuhul.

Ez game

nii early tundub tobe hakata endgame peale mõtlema

mäng on vaja ikka enna ära lahendada

seda enam, et jsmks lubas oma hääle cleared külale

Jmskns69
20.02.13, 15:25
nii early tundub tobe hakata endgame peale mõtlema

mäng on vaja ikka enna ära lahendada

seda enam, et jsmks lubas oma hääle cleared külale

Aga paku mingi variant välja ja tõmbame kellegi sõrmed sahtli vahele. Eelmise mängu kohta veel niipalju, et kui poleks olnud nö külatarga vihjet siis võib-olla oleks ka tulemus teine olnud.

Tagantjärgi tarku on alati palju, aga olukorras kus pead otsuse langetama tuleks vast ikka proovida faktidest lähtuda mitte ainult intuitsioonist. Samas kui tekib situatsioon kus minu välja hääletamine aitab hunte leida siis olen nõus külana oksas rippuma küll !

karupoeg
20.02.13, 15:32
jmskns69 võib imo külana ära confirmida, sest ta 3 mängu järjest räägib üks-ühele sarnast juttu. Vaevalt ta hundina niimoodi biidiks.

q_q
20.02.13, 15:34
jmskns69 võib imo külana ära confirmida, sest ta 3 mängu järjest räägib üks-ühele sarnast juttu. Vaevalt ta hundina niimoodi biidiks.

suht jah

Jmskns69
20.02.13, 15:59
jmskns69 võib imo külana ära confirmida, sest ta 3 mängu järjest räägib üks-ühele sarnast juttu. Vaevalt ta hundina niimoodi biidiks.

karupojale võib välja anda inteligentseima osavõtja tiitli. Tunneb lollid külamehed lõhnast ära. Kas oleksid nii kena ja arvaksid ära ka mõne hundi ?

:cool:

Jmskns69
20.02.13, 16:02
Hetkel puudub mul igasugune põhjus oma häält q_q peal hoida.

panen siis seni tiigrikutsu kuni q_q ja karupoeg välja mõtlevad kes hunt on !

karupoeg
20.02.13, 16:03
tiigrikutsu - sest kunagi peab ju täppi minema...

tegelikult hetkel on 0 arvamust huntide kohta.

Avicii
20.02.13, 16:08
http://smythstoys.static.s3-website-eu-west-1.amazonaws.com/product_images/124314_C_L.jpg

q_q
20.02.13, 16:11
miks selle paha hundi pildi siia panid?

Jmskns69
20.02.13, 16:12
miks selle paha hundi pildi siia panid?

Liigsest enesekindlusest !

:cool:

timz0333
20.02.13, 16:22
kardad sisse rääkida jälle?

What? eelmine kord nägin täna liigsele ktiivsusele kurja vaeva, et end clearida.

q_q
20.02.13, 16:25
What? eelmine kord nägin täna liigsele ktiivsusele kurja vaeva, et end clearida.

väga raske lausest aru saada aga eelmine mäng suutsid ennast day1 ära clearida

pole põhjust nagu midagi muuta

Maxi
20.02.13, 16:28
nii early tundub tobe hakata endgame peale mõtlema

mäng on vaja ikka enna ära lahendada

seda enam, et jsmks lubas oma hääle cleared külale

End-game on vaja hunte hääletada. Eelmine kord oli ka tema hääl lubatud kindlale külale

Jmskns69
20.02.13, 16:31
End-game on vaja hunte hääletada. Eelmine kord oli ka tema hääl lubatud kindlale külale

Selgita mulle miks just esimesel päeval vaja külamehi tappa ?

Isegi kui nad rumalavõitu ?

timz0333
20.02.13, 16:34
Vabandan jah, loen edaspidi oma postitused ennem läbi kui vajutan "postita" sest muuta ju ei tohi :/
Sinu jaoks clearisin jah aga las see olla. Hetkel on Aviici kahtlane.

Ta arvab, et kui ta näitab ennast siin julgelt ja teeb ennast hundiks siis me arvame, et ta pole hunt kuna kui ta hunt oleks siis ta käituks külana nagu kõik teavad.

Avicii
20.02.13, 16:36
Vabandan jah, loen edaspidi oma postitused ennem läbi kui vajutan "postita" sest muuta ju ei tohi :/
Sinu jaoks clearisin jah aga las see olla. Hetkel on Aviici kahtlane.

Ta arvab, et kui ta näitab ennast siin julgelt ja teeb ennast hundiks siis me arvame, et ta pole hunt kuna kui ta hunt oleks siis ta käituks külana nagu kõik teavad.
mine levelda veel ennast, just sellest lenc rääkiski kellelegi - tiigrikutsule vist, et igaüks näeb teiste postides just seda mida näha tahab :) jäi see pilt silma, postitasin, sest midagi targemat polnd kirjutada toohetk, easy. tahad mind hääletada? Anna minna :) Avicii

Pumper
20.02.13, 16:39
Suht pointless on hetkel midagi kindlat hääletada, tuleb pakkuda suht huupi. Kõik jutt mida aetakse on totaalne tühjus, kuna reeglites on kirjas et VÕIB VALETADA. Tuleb panna huupi ja lõpus peaks alles algama tõeline hundijaht, kuna asi on juba palju selgem. Mina jään hetkel oma viimatinimetatu juurde.

karupoeg
20.02.13, 16:39
ma ei ole ka praegu Maxi loogikaga absoluutselt nõus. põhimõtteliselt kaotame confimred küla välja võttes ühe päeva, mil oleks võimalik saada read´e huntide kohta.

Lihtsalt ainukese asjana tuleb tähele panna, et otsustavatel hetketel ei jätaks asja ebakindla küla peale. Eelmise mängu stsenaarium vaevalt kordub ning me jmskns-i saame confirmed küla külge haakida.

P.s. ma ei tea, aga eelmist mängu hostides mul ei tekkinud küll tunnet, et päris 100% cleared oleks synf, seega ei saa täielikult jmskns69 kaela ka ajada.

Avicii
20.02.13, 16:39
Aga paku mingi variant välja ja tõmbame kellegi sõrmed sahtli vahele. Eelmise mängu kohta veel niipalju, et kui poleks olnud nö külatarga vihjet siis võib-olla oleks ka tulemus teine olnud.

Tagantjärgi tarku on alati palju, aga olukorras kus pead otsuse langetama tuleks vast ikka proovida faktidest lähtuda mitte ainult intuitsioonist. Samas kui tekib situatsioon kus minu välja hääletamine aitab hunte leida siis olen nõus külana oksas rippuma küll !
Minuarust on see suht vale, et tõmmata jooni eelmiste mängudega, nüüd ju uued mängijad ja uued rollid - see, et sa nüüd suur viha minupeale pead, et ma sind eelmine mäng ninapidi tõmbasin, ei tohiks sinu otsuseid ja arvamusi muuta - see ei lõppe hästi

timz0333
20.02.13, 16:39
Ei hääleta veel kedagi aga kas sa ei viitsi mängida või mika ennast hääletad?

Avicii
20.02.13, 16:42
Ei hääleta veel kedagi aga kas sa ei viitsi mängida või mika ennast hääletad?
ma ei viitsi põrgatada siin end teiste vahel, kui peetakse vimma ja tahetakse nuga selga ajada ja otsitaks koguaeg põhjusi selleks, andke minna kui nii suur isu on. midagi peab ju kirjutama, tahaks teema aktiivsena samas hoida, äkki mõni mängija tuleb mõne hundisema postiga välja - päris mitmed on veel 0 postiga vist hetkel?

Jmskns69
20.02.13, 16:44
Minuarust on see suht vale, et tõmmata jooni eelmiste mängudega, nüüd ju uued mängijad ja uued rollid - see, et sa nüüd suur viha minupeale pead, et ma sind eelmine mäng ninapidi tõmbasin, ei tohiks sinu otsuseid ja arvamusi muuta - see ei lõppe hästi

Kustkohast sa välja lugesid, et ma sinuvastu viha pean ?

Sinu poolt oli eelmine mäng super, respect !!

Kindlaid reade eelmise mängu lõpus lihtsalt ei olnud, tagantjärgi kõik targad. Sa lihtsalt suutsid varases staadiumis mind kaitsva posti genereerida mistõttu olid minu jaoks lõpus clearitud !

Väga osavalt tehtud !

Samas hundi pilte postitada eelmise mängu võidueufooriast tulenevalt ei pruugi olla tark tegu !

Avicii
20.02.13, 16:44
Avicii on Kriimsilm, kuna hommiku kui autoga sõitsin siis esimene laul mis makist peale hakkas oli just Avicii
tundub kindel Sign :D
tundub mulle hundine post, kuna on teada, et mind tahetakse orki ajada nagunii kohekohe, siis tahab rongi vbla käima tõmmata - hoaks silma peal sellel isikul : )

Jmskns69
20.02.13, 16:45
ma ei viitsi põrgatada siin end teiste vahel, kui peetakse vimma ja tahetakse nuga selga ajada ja otsitaks koguaeg põhjusi selleks, andke minna kui nii suur isu on. midagi peab ju kirjutama, tahaks teema aktiivsena samas hoida, äkki mõni mängija tuleb mõne hundisema postiga välja - päris mitmed on veel 0 postiga vist hetkel?

Kui tahad, et vaikija suu lahti teeks tuleb talle hääli peale panna !

q_q
20.02.13, 16:48
End-game on vaja hunte hääletada. Eelmine kord oli ka tema hääl lubatud kindlale külale


ma ei ole ka praegu Maxi loogikaga absoluutselt nõus. põhimõtteliselt kaotame confimred küla välja võttes ühe päeva, mil oleks võimalik saada read´e huntide kohta.

Lihtsalt ainukese asjana tuleb tähele panna, et otsustavatel hetketel ei jätaks asja ebakindla küla peale. Eelmise mängu stsenaarium vaevalt kordub ning me jmskns-i saame confirmed küla külge haakida.

P.s. ma ei tea, aga eelmist mängu hostides mul ei tekkinud küll tunnet, et päris 100% cleared oleks synf, seega ei saa täielikult jmskns69 kaela ka ajada.

nõus karupojaga jah siin. kui keegi ikkagi väga selgelt küla tundub olevat siis on lollus teda välja hääletada

eelmine mäng mingi hetk ma ütlesin jah, et jsmks tuleb nkn välja võtta aga see oli olukorras, kus terve küla oli segaduses ja külatark surnud

hetkel pole põhjust jsmks hääletada

q_q
20.02.13, 16:50
Suht pointless on hetkel midagi kindlat hääletada, tuleb pakkuda suht huupi. Kõik jutt mida aetakse on totaalne tühjus, kuna reeglites on kirjas et VÕIB VALETADA. Tuleb panna huupi ja lõpus peaks alles algama tõeline hundijaht, kuna asi on juba palju selgem. Mina jään hetkel oma viimatinimetatu juurde.

kindlasti mitte

Maxi
20.02.13, 16:52
Kuidas sa saad kedagi Day1 kindlaks külaks confirmida?

Sama jama nagu eelmine mäng Avicii´ga, keegi kuskil Day1 confirmis, keegi teine kaagutas koguaeg ja lõpuks saime ära selle mängu kuigi oli nii obiovus lahendus

karupoeg
20.02.13, 16:54
esitan süüdistuse Maxi-le, sest soov saada lahti jmskns69 tundub kahtlane. Põhjendas küll ära, kuid imo selline põhjendus sobib pigem huntidele. Ei usu, et Maxi ei biidiks seda kontsepti, seega arvan, et üritab leveldada külasid küla vastu.

q_q
20.02.13, 16:54
Kuidas sa saad kedagi Day1 kindlaks külaks confirmida?

Sama jama nagu eelmine mäng Avicii´ga, keegi kuskil Day1 confirmis, keegi teine kaagutas koguaeg ja lõpuks saime ära selle mängu kuigi oli nii obiovus lahendus

lõpuhääletusega olid minujaoks timz ja synfony mõlemad confirmed külad

q_q
20.02.13, 16:55
lõpuhääletusega olid minujaoks timz ja synfony mõlemad confirmed külad

et siis jah, mitte just day1 aga tänu day1-le, my bad

q_q
20.02.13, 16:55
ja wow kah aga tema pidin välja hääletama :(

Avicii
20.02.13, 16:58
Hetkel pole pstitanud veel:
IamAllinn
WowAwiAA
OuMaiGaad
Viisl

Sees närib tunne, et üks neist on hunt :D

q_q
20.02.13, 17:00
Hetkel pole pstitanud veel:
IamAllinn
WowAwiAA
OuMaiGaad
Viisl

Sees närib tunne, et üks neist on hunt :D

mu arust on seal 2 hunti

WowAwiAA
20.02.13, 17:59
mu arust on seal 2 hunti

Uh, oh.. ruttu midagi külast, midagi külast - Getu rulzzz

q_q
20.02.13, 18:14
http://i.imgur.com/fxwA6Ud.png

q_q
20.02.13, 18:26
tahaks hääletada kedagi aga kõik tunduvad külad :(

IamAllin
20.02.13, 18:36
yolo pff. Avicii tuli ja postitas siia oma hundipildi nagu eelmise mängu lõpus, raudselt pani nüüd bläki maha ja on jälle hunt.

IamAllin
20.02.13, 18:37
Tegelt postitasin alles nüüd, sest arvasin, et homme hakkab mäng ja polnud eile päeavast saati siia sattunud.

Pumper
20.02.13, 18:42
Jään kindlaks Facepoker

Facepoker
20.02.13, 18:55
Karupoeg !

Pakun koostööd eesmärgiga üles otsida ja oksa tõmmata kõik need neetud hundid !

Miks just Karupojale pakud koostööd? Hundised rsk.


q_q, ma kahtlustan, et seekord kobistas omale hundirolli ja teda on üldiselt vägaraske rolli peale panna

q_q ruttu välja vaja saada ,et ei piinaks Hunte nii naq varasemates mängudes. Hundine rsk


Aga paku mingi variant välja ja tõmbame kellegi sõrmed sahtli vahele. Eelmise mängu kohta veel niipalju, et kui poleks olnud nö külatarga vihjet siis võib-olla oleks ka tulemus teine olnud.

Tagantjärgi tarku on alati palju, aga olukorras kus pead otsuse langetama tuleks vast ikka proovida faktidest lähtuda mitte ainult intuitsioonist. Samas kui tekib situatsioon kus minu välja hääletamine aitab hunte leida siis olen nõus külana oksas rippuma küll !

Liiga ennastsalgav. Kusjuures aitab küll leiada sinu välja hääletamine, peale seda , kui sa lännu siis vähem inimesi kelle vahel valida. Hundine rsk


Hetkel puudub mul igasugune põhjus oma häält q_q peal hoida.

panen siis seni tiigrikutsu kuni q_q ja karupoeg välja mõtlevad kes hunt on !

Jälle Karupoeg, kuradi hundised pepuvennad.


mine levelda veel ennast, just sellest lenc rääkiski kellelegi - tiigrikutsule vist, et igaüks näeb teiste postides just seda mida näha tahab :) jäi see pilt silma, postitasin, sest midagi targemat polnd kirjutada toohetk, easy. tahad mind hääletada? Anna minna :) Avicii

Järgmine Ennastsalgav vend. Pakutakse kiirelt ,et jah ,kui tahate tõmmake mind oksa , kindel küla ja bla bla ...Tahad panen ennast jne ,et saada kahtlused ära Hundi rollist. Hundine rsk


Minuarust on see suht vale, et tõmmata jooni eelmiste mängudega, nüüd ju uued mängijad ja uued rollid - see, et sa nüüd suur viha minupeale pead, et ma sind eelmine mäng ninapidi tõmbasin, ei tohiks sinu otsuseid ja arvamusi muuta - see ei lõppe hästi

2 korda on välk samma kohta löönud küll ja tõenäosus ei ole midagi ulmelist. Hundine rsk


ma ei viitsi põrgatada siin end teiste vahel, kui peetakse vimma ja tahetakse nuga selga ajada ja otsitaks koguaeg põhjusi selleks, andke minna kui nii suur isu on. midagi peab ju kirjutama, tahaks teema aktiivsena samas hoida, äkki mõni mängija tuleb mõne hundisema postiga välja - päris mitmed on veel 0 postiga vist hetkel?

Jälle üritab ennast kohe alguses hundirollist kõrvaldada . Hundine rsk

Minujaoks hundid:

Avicii, kellele ma varasemas postis ka oma hääle andsin ja teine siis Jmskns69 (Jep haige username)

Facepoker
20.02.13, 18:57
Jään kindlaks Facepoker

Katsu olla nüüd natuke aega. Ja paluks ka põhjendust or GTFO.

OuMaiGaad
20.02.13, 18:58
Õhtust! Lülitun ka mängu, endast nii palju,et ilmselt homme-ülehomme saan ka alates kell19.00 olla tegev. Laup. ja pühapäev valmis, pidu plaanis pole. Hakkan lugema.

q_q
20.02.13, 18:58
tiigrikutsu/facepoker/timz on ok rongid in my book

timz0333
20.02.13, 19:00
Sa oled ise ka uht ok rong (L)

q_q
20.02.13, 19:00
a fuck ei näinud, et uus leht :D

facepoker, head postid

q_q
20.02.13, 19:02
Sa oled ise ka uht ok rong (L)

mind kindlasti täna üles ei pooda niiet nope

timz0333
20.02.13, 19:04
Facepokkeri äkkrünnak väga kahtlane

Facepoker
20.02.13, 19:07
Sry ,et üritan mängu käima tõmmata ja ei süga kotte kuskil. ;)

q_q
20.02.13, 19:08
Sry ,et üritan mängu käima tõmmata ja ei süga kotte kuskil. ;)

miks arvad, et jsmks hunt on?

karupoeg
20.02.13, 19:10
ootaks Maxi kommentaari, kuid olen facepoker rongiga ka nõus. Jmskns69 süüdistamine tundub vägagi lamp. Kuna praegu ei ole kellegi kohta väga readi, siis Maxi ja facepoker ainukesed kahtlased ning ma mõlema rongiga nõus

timz0333
20.02.13, 19:11
Sry ,et üritan mängu käima tõmmata ja ei süga kotte kuskil. ;)

Elu on näidanud, et liigne aktiivsus võib kahjuks tulla:D

OuMaiGaad
20.02.13, 19:12
Facepokkeri äkkrünnak väga kahtlane
kas ta nüüd nii kahtlane ongi, ei usu,et igas mängus hundid vaitja madal profiil

Facepoker
20.02.13, 19:13
miks arvad, et jsmks hunt on?

Kahtlane ei tundu teile juba see kiirelt esimestes postides välja mainimine ,et "Kui tahate siis tõmmake mind oksa jne" . Sellise liiniga standard olgukorras peaksid kõik fishid leppima ,et jh ei ole järelikult Hunt jne. Mina sellesse ei usu.

Maybe sitad mõtted aga noh on kellelgi midagi paremat välja pakkuda?

Avicii
20.02.13, 19:16
facepoker, haha mul ei ole sõnu - ma söön oma mütsi ära kui sa hunt ei ole

Pumper
20.02.13, 19:17
Facepokeri kohta viskasin cliffid juba eespool, et liiga hundine tundub otse teist lambist hundiks süüdistada. Kui ei olegi sa hunt, siis hea et sind enam siin pole kui välja hääletatakse, sest süüdistad lambist teisi (ei põhjendanud).

karupoeg
20.02.13, 19:17
Kahtlane ei tundu teile juba see kiirelt esimestes postides välja mainimine ,et "Kui tahate siis tõmmake mind oksa jne" . Sellise liiniga standard olgukorras peaksid kõik fishid leppima ,et jh ei ole järelikult Hunt jne. Mina sellesse ei usu.

Maybe sitad mõtted aga noh on kellelgi midagi paremat välja pakkuda?

sul ikka suhteliselt selektiivne lugemisoskus, tundub

WowAwiAA
20.02.13, 19:18
Avicii mõlemas rollis olnud ja nii käitunud varem pole, ei oskaks midagi arvata. Esimene päev teda nagunii ei võeta. Tiigrikutsu on ka jälle tagasihoidlikuks postitajaks läinud, aga hundina seda teha oleks jube risky bisnis. nii 4s kui 5s mäng hoiti üleval seda, kuidas külana ta mäng muutus.
Maxi paistab mulle iga mäng hundisena, nii ka seekord. Eks saab näha kuhu lõpuks otsuse langetan, sest minu kaasa mängitud mängudest praegu raskeim algus.

Avicii
20.02.13, 19:18
Ma nii kõveras tema selgituste peale, no misasja? overreact much? :DDDDDDDDDDD

Facepoker
20.02.13, 19:19
facepoker, haha mul ei ole sõnu - ma söön oma mütsi ära kui sa hunt ei ole

Siis paluks videot ka sellest ja olgu karvane müts ;) Edu söömisel

q_q
20.02.13, 19:19
Kahtlane ei tundu teile juba see kiirelt esimestes postides välja mainimine ,et "Kui tahate siis tõmmake mind oksa jne" . Sellise liiniga standard olgukorras peaksid kõik fishid leppima ,et jh ei ole järelikult Hunt jne. Mina sellesse ei usu.

Maybe sitad mõtted aga noh on kellelgi midagi paremat välja pakkuda?

ta iga mäng külana sarnaselt kirjutanud

ja ta ei kirjutanud, et kui tahate siis tõmmake mind oksa, vaid
Samas kui tekib situatsioon kus minu välja hääletamine aitab hunte leida siis olen nõus külana oksas rippuma küll !

marcoloco
20.02.13, 19:19
hakkasin lugema teemat algusest ja paras dejavu tunne : esimesena j2lle q_q ja Aivicii omavahel h22letavad, Aivicii viskab kildu, keegi ytleb et head m2ngulahendajat ei tohi kohe v2lja v6tta jne. Kontrollisin veel yle, kas olen ikka 6iges teemas.

Enivei jmsk peale ma ka kuri veidi eelmisest m2ngust, aga see kindlasti pole p6hjuseks v2lja h22letamiseks. Ja kui ta juhtub hunt olevat, siis pakun et tema loeks j2rgmistel p2evadel suht kenasti l2bi.
Pumper tundub natukene nagu ma ise eelmises m2ngus - suurt h2sti aru ei saa, aga tahaks midagi ikka postitada. Tean omast k2est, et siis on confused postid kiired tulema :)

teiste kohta alles loen ja vaatan reaktsioone, veidi unine ka veel.

OuMaiGaad
20.02.13, 19:20
Avicii,Jmskns6 süüdistamine Facepokeri poolt? Kas eelmine mäng tuleb kaasa, ehk leiab liitlasi

Avicii
20.02.13, 19:26
Mulle päris tõsiselt, tekitab see facepokeri overreact kahtlusi + tema esimene post oli kuidagi nii hundine, ning nüüd selleasemel, et end proovida clearida, ründias ta metsikult ja üritas hoopis teisi nimesi välja tuua

WowAwiAA
20.02.13, 19:27
Mulle päris tõsiselt, tekitab see facepokeri overreact kahtlusi + tema esimene post oli kuidagi nii hundine, ning nüüd selleasemel, et end proovida clearida, ründias ta metsikult ja üritas hoopis teisi nimesi välja tuua
Tuleb tuttav ette. Ja kui ongi küla ning saame vid sellest kuidas karvamütsi nosid, on kasulik ikka, win-win. Ma tuleks kaas.

q_q
20.02.13, 19:28
täielik win-win

Viisl
20.02.13, 19:28
timz0333, marcolco ja iamallin on hundid

marcoloco
20.02.13, 19:29
maxi, mis sa facepokerist arvad?

Avicii
20.02.13, 19:29
Siis paluks videot ka sellest ja olgu karvane müts ;) Edu söömisel
http://delveinoneself.files.wordpress.com/2012/01/cat-hat.jpg

q_q
20.02.13, 19:29
timz0333, marcolco ja iamallin on hundid

rahu, rahu nüüd!

Facepoker
20.02.13, 19:30
Mulle päris tõsiselt, tekitab see facepokeri overreact kahtlusi + tema esimene post oli kuidagi nii hundine, ning nüüd selleasemel, et end proovida clearida, ründias ta metsikult ja üritas hoopis teisi nimesi välja tuua

Esimene post oli sinujaoks Hundine sellepärast ,et see käis sinupihta... Mis teisi nimesi ja ründamisest sa jahud. Avaldasin oma arvamust ja hetkeseisuga pean sind ja Jmgasdasd69 huntiteks ja asi moos. Kui pole siis pole eks elu näitab mis toob ;)

timz0333
20.02.13, 19:30
:D

q_q
20.02.13, 19:30
ühe hääle saab aint anda korraga, loe reeglid ilusti üle

q_q
20.02.13, 19:31
inb4 "viisl on mu rl sõber ja väga tark, hundina loeks kindlasti reeglid üle"

karupoeg
20.02.13, 19:38
:D

tiigrikutsu
20.02.13, 19:38
Jmskns69, Avicii hundised.

Sellepärast hääletasin jmskns-i, et ütlesin, et ta hundine enne mängu ja siis tuldi plõksima kohe. :D Maybe panin täppi liht?
Peale selle hääletas ta mind, ärge hakake jebima jälle, trollige mõni teine päev ...

Lükkan hääle Avicii peale üle.

Avicii
20.02.13, 19:39
Jmskns69, Avicii hundised.

Sellepärast hääletasin jmskns-i, et ütlesin, et ta hundine enne mängu ja siis tuldi plõksima kohe. :D Maybe panin täppi liht?
Peale selle hääletas ta mind, ärge hakake jebima jälle, trollige mõni teine päev ...

Lükkan hääle Avicii peale üle.
fakk, sa pole mitte midagi eelmistest mängudest õppinud ikka tiigrikutsu

Viisl
20.02.13, 19:41
Olger, sõelale jätantimz0333 , kes üritab hundi mainet enda peale mitte saada.

tiigrikutsu
20.02.13, 19:42
Sa ise oled? :D Lampi panete hääle vastu liht. xd Ma obv küla ja nussite mängu siis kui ise küla olete? Kui sa küla oled siis palun argumenteeri ja hääleta neid kes tunduvad natuke hundi moodi ka palun eks. :)

q_q
20.02.13, 19:43
Sa ise oled? :D Lampi panete hääle vastu liht. xd Ma obv küla ja nussite mängu siis kui ise küla olete? Kui sa küla oled siis palun argumenteeri ja hääleta neid kes tunduvad natuke hundi moodi ka palun eks. :)

miks jsmks sulle hundine tundub?

tiigrikutsu
20.02.13, 19:44
miks jsmks sulle hundine tundub?

Loe natuke poste pls?

marcoloco
20.02.13, 19:45
Olger, sõelale jätantimz0333 , kes üritab hundi mainet enda peale mitte saada.

hmm, ma arvan et see on k6igil plaanis - hundi maine siin kasuks ei tule. Nii et see ei ole just v2ga hea p6hjendus h22letamiseks.
Et mitte ise rongi k2ima j2tta v6tan maha oma esialgse h22le ja panen Maxi. Tahaks kuulata mis ta r22gib Facepokeri ja tiigrikutsu kohta.

q_q
20.02.13, 19:46
Loe natuke poste pls?

mis krdi tundus enne mängu hundine

kes plõksima tulid?

timz0333
20.02.13, 19:46
Kägar. Arvan, et hundid liputavad juba rõõmsalt saba siin külameeste keskel kuna paras pundar hakkab taas tekkima juba esimesel päeval. Kõige suurema augu on kaevanud endale hetkel facepoker, aga muid hoain silma peal ikka vaiksematel tegelastel.

tiigrikutsu
20.02.13, 19:47
mis krdi tundus enne mängu hundine

kes plõksima tulid?

No tra sa ei suuda lugeda ka, luuk-i .. 32# post. Ja loe paar posti enne tema posti minu postitust.

Synfony
20.02.13, 19:47
Õhtust, jõudsin ka töölt koju ja söögi kõrvale sirvisin teema läbi.
Jmsdsfgdfh vastu ei tasu nagu eelmise mängu puhul vimma pidada, kõik teeme vigu ja ta vabandas :D. Kuid kui keegi leiab ka muid põhjuseid miks teda hääletada, siis andke minna.
Tiigrikutsu lasebki sama liini mis eelmine mäng ? Ma ei näe küll põhjust miks teda hääletada, aga loodan, et ta ei tekita jälle sellist olukorda kus lükkab nii segaseid hääletusi jättes "lolli küla" mulje või hundise.
Viisi lahendus meeldis ka väga, kerge rofl oli :D . 3 nime live ja game solved :D (Oleks võinud vähemalt spoilerisse panna, et kes mängida tahavad ei pea seda nägema)


inb4 "viisl on mu rl sõber ja väga tark, hundina loeks kindlasti reeglid üle"

Loodan, et selle postiga ei teki sama kahtlane teema nagu eelmine mäng oli Ranka ja Marco vaheline värk. Just Sayng.. vahest sellistest postidest on rohkem kahju kui kasu.

IamAllin
20.02.13, 19:49
ei usu et facebook hunt on, panen täna hoopis Avicii

q_q
20.02.13, 19:49
viisl pole mu sõber fwiw, kui sa valesti aru said

Pumper
20.02.13, 19:49
Esimene post oli sinujaoks Hundine sellepärast ,et see käis sinupihta... Mis teisi nimesi ja ründamisest sa jahud. Avaldasin oma arvamust ja hetkeseisuga pean sind ja Jmgasdasd69 huntiteks ja asi moos. Kui pole siis pole eks elu näitab mis toob ;)

Olen sinuga väljavalitute osas nõus. Ainult et sinu hääletaks esimesena välja.

karupoeg
20.02.13, 19:50
minule tundub tiigrikutsu ka küla seekord.

Imelik teooria, aga seda sellepärast, et jmskns69 on 99% cleared küla just oma mängustiili sarnasuse tõttu eelmiste mängudega ning imo on suhteliselt raske tegelikult algaja mängijana säilitada see touch erinevate rollidega. Tiigrikutsu aga sellepärast, et hundina ei oleks tal mingit mõtet hakata jmskns69 suruma individuaalselt esimesel päeval. palju lihtsam oleks kaasa minna random rongidega ja sit back

Maxi
20.02.13, 19:55
Tiigrikutsu aga sellepärast, et hundina ei oleks tal mingit mõtet hakata jmskns69 suruma individuaalselt esimesel päeval. palju lihtsam oleks kaasa minna random rongidega ja sit back

Mina ei kvalifitseeru selle alla? D:

Tänase kohta mul vahet pole keda hääletada, seega kuna niikuinii on lamp hääletus siis ma võtaks välja mõne kes eelmine mäng veidi feilis, jmsk69, timz natuke ka tiiger, marco või siis mõne venna kes on ülivaikne. Facepokeri rong läheks kah.

suht poh, esimene päev ju

timz0333
20.02.13, 19:57
Käisin küla vahel ringi vähe, ja silma jäid ausad kodanikud: Aviici, qq, jsmddflg, tiigrikutsu, synfony, karupoeg, marcoloco. Rohkem praegu kedagi ei näinud.

karupoeg
20.02.13, 19:58
Mina ei kvalifitseeru selle alla? D:

Tänase kohta mul vahet pole keda hääletada, seega kuna niikuinii on lamp hääletus siis ma võtaks välja mõne kes eelmine mäng veidi feilis, jmsk69, timz natuke ka tiiger, marco või siis mõne venna kes on ülivaikne. Facepokeri rong läheks kah.

suht poh, esimene päev ju

teistsugused readid. ei tea kui head ainult. sind hääletasin ma alguses eelkõige sellepärast, et su põhjus jmskns69 kohta tundus imelik, mitte see, et sa just teda hääletasid.

tiigrikutsu
20.02.13, 19:59
Mina ei kvalifitseeru selle alla? D:

Tänase kohta mul vahet pole keda hääletada, seega kuna niikuinii on lamp hääletus siis ma võtaks välja mõne kes eelmine mäng veidi feilis, jmsk69, timz natuke ka tiiger, marco või siis mõne venna kes on ülivaikne. Facepokeri rong läheks kah.

suht poh, esimene päev ju

Millega ma feilisin lmao? Sellega, et teised mind välja hääletasid? xd

Synfony
20.02.13, 20:03
Millega ma feilisin lmao? Sellega, et teised mind välja hääletasid? xd

Teisi süüdistada pole ka mõtet kui ikka jätta oma postidega hundist muljet.

q_q
20.02.13, 20:03
Mina ei kvalifitseeru selle alla? D:

Tänase kohta mul vahet pole keda hääletada, seega kuna niikuinii on lamp hääletus siis ma võtaks välja mõne kes eelmine mäng veidi feilis, jmsk69, timz natuke ka tiiger, marco või siis mõne venna kes on ülivaikne. Facepokeri rong läheks kah.

suht poh, esimene päev ju

väga nõrk põhjus kedagi hääletada

Maxi
20.02.13, 20:05
on sul parem pakkumine?

tiigrikutsu
20.02.13, 20:06
Teisi süüdistada pole ka mõtet kui ikka jätta oma postidega hundist muljet.

Oleneb mis levelil sa mõtled, sinu jaoks tunduvad kõik postitused hundised. xd

Avicii
20.02.13, 20:07
Märkate seda, et peale facepokkeri overreacti ja talt küsitud põhjendus jäi ta natuke vaiksemaks?

q_q
20.02.13, 20:09
on sul parem pakkumine?

no oota natuke

Viisl
20.02.13, 20:09
tiigrikutsu, kas sa oled hunt?

tiigrikutsu
20.02.13, 20:11
tiigrikutsu, kas sa oled hunt?

Lugeda ei oska, nimi on tiiger ju. Tiiger ei ole hunt. -.-

OuMaiGaad
20.02.13, 20:11
ilmselt toimub tänane hääletus emotsioonide või eelmiste mängude põhjal. Võib- olla ongi õigem, kui igal mehel oma rong?

q_q
20.02.13, 20:13
ilmselt toimub tänane hääletus emotsioonide või eelmiste mängude põhjal. Võib- olla ongi õigem, kui igal mehel oma rong?

huntidele see meeldiks

too bad enne päeva lõppu paneme selle teema põlema

Viisl
20.02.13, 20:13
hunt mis hunt, otsekohesem vastus oleks parem olnud

tiigrikutsu
20.02.13, 20:15
hunt mis hunt, otsekohesem vastus oleks parem olnud

Esimest korda mängid nagu ma näen. xd

timz0333
20.02.13, 20:18
Kusjuures tiiger sul hoopis teine line kui eelmisesmängus külana (olid nõus kellegiga kaasa hüppama) nüüd, kargad siin agressiivselt ringi MIKS?

q_q
20.02.13, 20:25
votecount võiks tulla

q_q
20.02.13, 20:26
http://i.imgur.com/CeUv9tY.jpg

seni nautige getu pilti

Synfony
20.02.13, 20:27
tits or gtfo.

q_q
20.02.13, 20:30
nopee

OuMaiGaad
20.02.13, 20:34
Pakun välja Pumper

q_q
20.02.13, 20:36
Pakun välja Pumper

miks

timz0333
20.02.13, 20:38
Märkate seda, et peale facepokkeri overreacti ja talt küsitud põhjendus jäi ta natuke vaiksemaks?

Meeldib

LuuK
20.02.13, 20:44
votecount võiks tulla
Ära ülba.

Seisuga 177:

1. Facepoker 2 (Pumper, q_q, )
2. Jmsnks69 1 ( maxi)
3. Karupoeg ()
4. q_q ( )
5. tiigrikutsu 2 (jmsnks69, Avicii, )
6. Synfony ()
7. IamAllinn ()
8. timz0333 1 ( Viisl, )
9. WowAwiAA ()
10. marcoloco ()
11. Pumper 1 (OuMaiGaad, )
12. OuMaiGaad ()
13. Maxi 2 (karupoeg, marcoloco,)
14. Viisl ()
15. Avicii 3 (Facepoker, tiigrikutsu, IamAllin, )

Facepoker
20.02.13, 20:44
Märkate seda, et peale facepokkeri overreacti ja talt küsitud põhjendus jäi ta natuke vaiksemaks?

Mis põhjendusi sa tahad ???? Olen piisavalt juba selgitanud... Sa oled ikka julmad kahtlane ja iga postiga sa suuredad seda.

OuMaiGaad
20.02.13, 20:47
miks
Algus ei meeldinud.

q_q
20.02.13, 20:50
Ära ülba.

Seisuga 177:

1. Facepoker 2 (Pumper, q_q, )
2. Jmsnks69 1 ( maxi)
3. Karupoeg ()
4. q_q ( )
5. tiigrikutsu 2 (jmsnks69, Avicii, )
6. Synfony ()
7. IamAllinn ()
8. timz0333 1 ( Viisl, )
9. WowAwiAA ()
10. marcoloco ()
11. Pumper 1 (OuMaiGaad, )
12. OuMaiGaad ()
13. Maxi 2 (karupoeg, marcoloco,)
14. Viisl ()
15. Avicii 3 (Facepoker, tiigrikutsu, IamAllin, )

reads better

avicii/maxi (üks nendest)ja facepoker/tiigrikutsu (ja üks nendest) võiks rongid täna olla

saaks päris head infot

timz0333
20.02.13, 20:52
Luuk tundub ka hundine

timz0333
20.02.13, 20:53
jah ma tean

q_q
20.02.13, 20:54
ei usu et facebook hunt on, panen täna hoopis Avicii

miks avicii panid?

Avicii
20.02.13, 20:54
3 Avicii (Facepoker, tiigrikutsu, IamAllin)
2 Maxi (karupoeg, marcoloco)
2 tiigrikutsu (jmsnks69, Avicii)
2 Facepoker (Pumper, q_q)
1 Jmsnks69 (maxi)
1 timz0333 (Viisl)
1 Pumper (OuMaiGaad)

Facepoker
20.02.13, 20:54
Nii Hakkan sessima nüüd ja arvatavasti laudadest lähima 3h jooksul pead ei tõsta.
Kui ma oleks "Hunt" ei jõlguks ma ühe/kahe venna kallal vaid vaataks mida enamus pakub ,kui hunt pole siis paneks vote kirja ning easy game.

Kui panete minu Rongi käima siis edu teile ja väike bad biit aga hea on ,et näeb siis Avicii-t mütsi söömas ;)

GL

q_q
20.02.13, 20:55
miks avicii panid?

ja sama küsimus facepokerile ja tiigrikutsule

kui juba olete öelnud miks siis quotega seda posti lihtsalt, pole vaja sõimama hakata "lol õpi lugema xdxd"

q_q
20.02.13, 20:57
Nii Hakkan sessima nüüd ja arvatavasti laudadest lähima 3h jooksul pead ei tõsta.
Kui ma oleks "Hunt" ei jõlguks ma ühe/kahe venna kallal vaid vaataks mida enamus pakub ,kui hunt pole siis paneks vote kirja ning easy game.

Kui panete minu Rongi käima siis edu teile ja väike bad biit aga hea on ,et näeb siis Avicii-t mütsi söömas ;)

GL

hmm

Maxi
20.02.13, 21:01
reads better

avicii/maxi (üks nendest)ja facepoker/tiigrikutsu (ja üks nendest) võiks rongid täna olla

saaks päris head infot

Mis teema Sul nende värvidega on? Minu hääletamisest küll mingit infot ei saa juba seetõttu et getter pannakse tänaöösel juba pintslisse, mark my words

marcoloco
20.02.13, 21:03
Facepoker tundub t2na kergeim valik, ylbe kirjastiil ja nyyd kaob 2ra.. Ei pruugi kyll hundiks kohe confirmida, aga v2ga kasulik kyla ka ei ole. Samas pole kindel, palju temast infot saab nii yht kui teistpidi.. Aga paneks talle tuld peale ja vaatame mis teisi pakkumisi tuleb.

Avicii
20.02.13, 21:05
Facepokker, on minu tänane põhi hundi kandidaat ka ikkagi, mulle tõsiselt läks hinge see ennem ründamine ja ega tal midagi enda kaitseks ka öelda ei olnud, eks ma siis homme hakkan mütsi sööma, pohui

q_q
20.02.13, 21:07
Mis teema Sul nende värvidega on? Minu hääletamisest küll mingit infot ei saa juba seetõttu et getter pannakse tänaöösel juba pintslisse, mark my words

mulle värvid meeldivad

no head infot saab nkn aint siis kui hunt flipime

q_q
20.02.13, 21:15
pole kindel kuidas mulle see meeldib, et fp läks afk ja insta +2 häält

IamAllin
20.02.13, 21:16
miks avicii panid?

no ma siin arvasin, et hakkab facebooki rong liikuma ja ma ei usu, et ta hunt on. Avicii postitas selle libahundi pildi ning nagu eelmise mängu lõpus ja raudselt tegi bläki ja on seekordki hunt:P Tegelt peaks ta suhteliselt julge olema, kui ta hundina seda mängu alguses teeks, aga ehk just mõtles, et arvame, et ta ei julgeks seda libana teha. Aga jah, ei usu, et facebooker hunt on ja ei thatnud sinna rongi hakata tekitama.

Maxi
20.02.13, 21:19
Avicii rong on intrigeeriv

Avicii
20.02.13, 21:19
no ma siin arvasin, et hakkab facebooki rong liikuma ja ma ei usu, et ta hunt on. Avicii postitas selle libahundi pildi ning nagu eelmise mängu lõpus ja raudselt tegi bläki ja on seekordki hunt:P Tegelt peaks ta suhteliselt julge olema, kui ta hundina seda mängu alguses teeks, aga ehk just mõtles, et arvame, et ta ei julgeks seda libana teha. Aga jah, ei usu, et facebooker hunt on ja ei thatnud sinna rongi hakata tekitama.
miks sa ei usu, et facepokker hunt on? mis on sinu argumendid sellele? tunned ka ikka viha, et eelmises mängus ära omasin ja nüüd olen selle tõttu ohuallikas number 1? anna minna, hääleta aga, ma ei karda sind :D hulge hundi rind on haavleid täis :P

q_q
20.02.13, 21:19
avicii postitas eelmine mäng ka väga julgelt, just saying

tiigrikutsu
20.02.13, 21:20
Kusjuures tiiger sul hoopis teine line kui eelmisesmängus külana (olid nõus kellegiga kaasa hüppama) nüüd, kargad siin agressiivselt ringi MIKS?

Mida sa sogad, mina just ei poolda ronge, loe faking poste eelmises mängus. Ära peksa tühja juttu, pikk jutt oli sellest isegi varem.

Timz, kas sa oled Avicii-ga hunt? Kaitsed teda ja hoiad oma häält viimaseks minutiks? Täpselt nagu Luuk eelmine mäng tegi ja mis teda päästis ühe roundi.

Synfony
20.02.13, 21:21
Face rong ongi kahe suunaline.. Ühtpidi ega kedagi teist pole nagu hääletada ka praeguste postide põhjal ning tema on ainuke kes viskab ülbet tooni sisse kohe kui kahtlustama hakatakse ( tiiger ka kergelt ülbemad postid), Samas see rong läheb liiga hästi vedama ja kõigil mõnus lihtne sinna hüpata.. kes ütleb, et ta postid väljendavad hundina ja kes tahab aviciit mütsi söömas näha.. Tundub jama teiste järgi sinna peale hüppamine.

IamAllin
20.02.13, 21:24
miks sa ei usu, et facepokker hunt on? mis on sinu argumendid sellele? tunned ka ikka viha, et eelmises mängus ära omasin ja nüüd olen selle tõttu ohuallikas number 1? anna minna, hääleta aga, ma ei karda sind :D hulge hundi rind on haavleid täis :P

esiteks omasid sa ianult jmnsk ära ja teiseks pole mul mingit viha. Lihtsalt facebookeri pikk multiquete post ei tundunud üldse hundine minu jaoks. Ta ei ole seda eriti mänginud ( vb üldse esimene kord?) ja ei usu, et ta hundina oleks nii julgelt tolle posti teinud. Ma ei karda sind ka ja miks peakski lol?

Avicii
20.02.13, 21:25
avicii postitas eelmine mäng ka väga julgelt, just saying
eelmine mäng hundina ma ei julgend liini väga muuta, samas ma ise ei saa aru ka nüüd, et isegi kolmandas mängus postitan ma kuidagi teistsuguselt, vbla seekord olen pilte hakkanud panema, aga lihtsalt ei olnud midagi öelda too moment, ja kuidas see ütlus oligi " pilt ütleb tuhat sõna " vms, haha edu.ee ma lähen ka kohe jalkat vaatama ära ja vbla tsekin enne kella kukkumist siia tagasi kui viitsin. mis kell kinni pandigi 22:30 ?

IamAllin
20.02.13, 21:25
aa ja samas vb enne õhtut panen ikkagi facei peale, kugi ma ei usu, et ta hunt on, aga tahaks näha Aviciit oma mütsi söömas näha:P

Avicii
20.02.13, 21:27
esiteks omasid sa ianult jmnsk ära ja teiseks pole mul mingit viha. Lihtsalt facebookeri pikk multiquete post ei tundunud üldse hundine minu jaoks. Ta ei ole seda eriti mänginud ( vb üldse esimene kord?) ja ei usu, et ta hundina oleks nii julgelt tolle posti teinud. Ma ei karda sind ka ja miks peakski lol?
hahaha, okei - kuula kallis : ) vaata tema poste, toohetk oli tema peal vist 2 häält, ja kohe tuli aktiivselt ründama mind kui jmsks69 ( kes minu silmis on hetkel küla, aga kui peaks olema hunt siis raudselt mängib ennast paari päevaga sisse ) - tuues lambiseid põhjendusi ei kuskilt ja kui midagi küsiti siis vist midagi ei vastanud ka eriti. ja nüüd kõigetipuks see litt, et ma pean äraminema ja eks ma siis söögu oma mütsi, eino gg

IamAllin
20.02.13, 21:29
Et Avicii päevad ikka üle elaks ja Barcale (lol) saaks kaasa elada. Facebooker

Avicii
20.02.13, 21:29
aa ja samas vb enne õhtut panen ikkagi facei peale, kugi ma ei usu, et ta hunt on, aga tahaks näha Aviciit oma mütsi söömas näha:P
http://a2.ec-images.myspacecdn.com/images02/121/1d2fa1e657544ca58a080ea9cbd48304/l.jpg
done, sorri vuntside pärast olen teist nädalat haige ja ei ole viitsinud raseerida :(
võid oma hääle minupeale jätta nüüd

Maxi
20.02.13, 21:31
Oota, millisest mütsist me räägime? Kas ikka korralik talvemüts või siis midagi sellist: http://www.shefinds.com/files/2012/12/ASOS-Faux-Fur-Bunny-Ear-Hat.jpeg

Mingit juudi riidetükki poleks vast suur häda ära süüa, annab ka wrapi selle taignalapatsiga ära vahetada, ega aru ei saaks

Avicii
20.02.13, 21:31
Et Avicii päevad ikka üle elaks ja Barcale (lol) saaks kaasa elada. Facebooker
sorri for OT
barca on kõige mõttetum klubi maailmas, ja ma täielikult jälestan neid :D
http://www.youtube.com/watch?v=S3VwNwXRnsE - ei oska linkida korralikult raisk - aga tema on mu lemmikmängija täna ja usun, et teeb täna õigeid mehetegusi

IamAllin
20.02.13, 21:32
http://i200.photobucket.com/albums/aa22/poida217/misc/sandwich_hat.jpg

IamAllin
20.02.13, 21:33
sorri for OT
barca on kõige mõttetum klubi maailmas, ja ma täielikult jälestan neid :D
http://www.youtube.com/watch?v=S3VwNwXRnsE - ei oska linkida korralikult raisk - aga tema on mu lemmikmängija täna ja usun, et teeb täna õigeid mehetegusi

oleks nagunii nüüd su pealt hääle ära võtnud.

karupoeg
20.02.13, 21:33
praegu küll väga fifty sixty seis. Mulle tunduvad hundised Maxi ja Facepokker. Samal ajal jmskns69 suht kindlalt küla ning tiigrikutsu pigem küla.

Aviciil on lihtsalt swag nii laes ja ei oska alguses midagi arvata. samas oleks vähemalt täna temast paremaid kandidaate ning kindlasti külana ta tiimile kasulik.

rohkem ei oska praegu arvata

IamAllin
20.02.13, 21:34
sorry for 3 posti järjest, aga ma pean su unistused purustama Avicii. Baloo ei saa täna (ega ülejäänud hooaeg) CL mängida, sest ta esindas sel hooajal juba Cityt.

karupoeg
20.02.13, 21:35
sorri for OT
barca on kõige mõttetum klubi maailmas, ja ma täielikult jälestan neid :D
http://www.youtube.com/watch?v=S3VwNwXRnsE - ei oska linkida korralikult raisk - aga tema on mu lemmikmängija täna ja usun, et teeb täna õigeid mehetegusi

balo ei mängi täna btw. ta ju mängis shity eest hooaja alguses.

timz0333
20.02.13, 21:35
Mida sa sogad, mina just ei poolda ronge, loe faking poste eelmises mängus. Ära peksa tühja juttu, pikk jutt oli sellest isegi varem.

Timz, kas sa oled Avicii-ga hunt? Kaitsed teda ja hoiad oma häält viimaseks minutiks? Täpselt nagu Luuk eelmine mäng tegi ja mis teda päästis ühe roundi.


Avicii, see kui sul on ideid ei tähenda, et need head on. Esimesel päeval enne päeva lõppu mõnest rongist midagi järeldada on debiilsus. xd

Ei sand lihtsalt:

eelmisest mängust
[QUOTE=tiigrikutsu;498363]Hüppan ka Luuk-i peale, vaatame kuhu poole see rong sõitma hakkab kah. :D
Lenc-i võib tõesti hilisemaks jätta, :)

Ei olnud kuigi terva küla

Nüüd teine line ei ole kuigi terva hunt maby?

Maxi
20.02.13, 21:35
väike medved, miks ma hundine olen?

timz0333
20.02.13, 21:37
Mütsi teema muidugi oleks win, ja fkn vihkan, et ma ei loe ikka kiiruga poste üle.

q_q
20.02.13, 21:38
sorri for OT
barca on kõige mõttetum klubi maailmas, ja ma täielikult jälestan neid :D
http://www.youtube.com/watch?v=S3VwNwXRnsE - ei oska linkida korralikult raisk - aga tema on mu lemmikmängija täna ja usun, et teeb täna õigeid mehetegusi

barca vähemalt ilus vaadata, see messi paneb seal suht hästi

teised tiimid mingi iga teine sööt on mööda jne

timz0333
20.02.13, 21:38
lol 2 korda 1 ja sama sõna fghyjukil terav¤

Avicii
20.02.13, 21:38
TRA MA OLEN MEGAPETTUNUD !!!!!!!!

q_q
20.02.13, 21:38
mulle ei meeldi see, et iamallin pani facepoker kuigi ei arva, et ta hunt on

Maxi
20.02.13, 21:40
Balot oleks tahtnud isegi näha :(

timz0333
20.02.13, 21:40
Mulle ei meeldi tiigrikutsu ülbe line.

q_q
20.02.13, 21:41
pohui facepoker pole vist hunt

q_q
20.02.13, 21:41
avicii

IamAllin
20.02.13, 21:41
mulle ei meeldi see, et iamallin pani facepoker kuigi ei arva, et ta hunt on

mulle ka ei meeldi see üldse, muudan varsti nagunii ära.

tiigrikutsu
20.02.13, 21:45
Mulle ei meeldi tiigrikutsu ülbe line.

Mulle ei meeldi su debiilsed postid, et mulle meeldib ronge teha vms, ma olen üks neist kes mängudes kõige enam erinevaid inimesi hääletanud ja nüüd tuled sellise jutuga, wtf.

IamAllin
20.02.13, 21:46
pohui facepoker pole vist hunt


avicii


või oled sa ka hunt ja üritad nüüd facepokerit päästa? :O

karupoeg
20.02.13, 21:46
väike medved, miks ma hundine olen?

sest:

sa tahtsid võtta jmskns69 välja, sest ta olla mõttetu külaliige. (sorry unustasin alguses multiquoteda)

mina arvan nii:

ma ei ole ka praegu Maxi loogikaga absoluutselt nõus. põhimõtteliselt kaotame confimred küla välja võttes ühe päeva, mil oleks võimalik saada read´e huntide kohta.

Lihtsalt ainukese asjana tuleb tähele panna, et otsustavatel hetketel ei jätaks asja ebakindla küla peale. Eelmise mängu stsenaarium vaevalt kordub ning me jmskns-i saame confirmed küla külge haakida.

P.s. ma ei tea, aga eelmist mängu hostides mul ei tekkinud küll tunnet, et päris 100% cleared oleks synf, seega ei saa täielikult jmskns69 kaela ka ajada.

ja sellepärast:


esitan süüdistuse Maxi-le, sest soov saada lahti jmskns69 tundub kahtlane. Põhjendas küll ära, kuid imo selline põhjendus sobib pigem huntidele. Ei usu, et Maxi ei biidiks seda kontsepti, seega arvan, et üritab leveldada külasid küla vastu.

tiigrikutsu
20.02.13, 21:46
Kui avicii peaks hunt olema siis oled sina ka suht kindlalt.

Avicii
20.02.13, 21:46
avicii
haha well played mate

tiigrikutsu
20.02.13, 21:47
See oli timz-ile :P

IamAllin
20.02.13, 21:47
Kui avicii peaks hunt olema siis oled sina ka suht kindlalt.

mina või?

karupoeg
20.02.13, 21:48
krt facepokker tundub justkui liiga easy... ja kogemused näidanud, et kui liiga ez tundub, siis on halb otsus. (mitmed korrad kardaaniristi puhul nt)...

q_q
20.02.13, 21:49
kle timz tõesti võiks hääle ära panna

q_q
20.02.13, 21:51
oumaigaad ütle ka sõna sekka, ilmselgelt pumper vist välja ei lähe nagu näha

tiigrikutsu
20.02.13, 21:54
Tuleb välja võtta need jobud kes viimasele sekundile oma hääled jätavad. See on väga kahtlane ja ei aita suht sittagi kaasa.

Synfony
20.02.13, 21:54
Praegu ongi pmst liikumised ka face või avicii, kuid mõlemad tunduvad nii sandid valikud.

Jmskns69
20.02.13, 21:56
Votecount ?

Synfony
20.02.13, 21:56
Tiigrikutsu Ainult sellepärast , et for real hakkab häirima see kirjastiil.. kõik on jobud, kõgile vaja mingi nõmeda sõnavaraga vastu rünnata koheselt kui sinult midagi küsida.. ffs tegemist on siiski mänguga. Miks on vaja koguaeg nii ülbelt vastata, keegi ei sundid sind mängima.

Jmskns69
20.02.13, 21:58
avicii

Mõni hea põhjendus ?

OuMaiGaad
20.02.13, 21:59
aviceega võiks ka nõus olla, pressis liiga jõuliselt Facepokerit

Pumper
20.02.13, 21:59
krt facepokker tundub justkui liiga easy... ja kogemused näidanud, et kui liiga ez tundub, siis on halb otsus. (mitmed korrad kardaaniristi puhul nt)...
Aga miks peaks küla algul süüdistama nullist kedagi hundiks olemises ja siis nii jõhkralt ründavalt ennast kaitsma asudes. Samuti Qq lüke, annab pigem tunde, et asi läheb kaitsmiseks ära.

tiigrikutsu
20.02.13, 21:59
Tiigrikutsu Ainult sellepärast , et for real hakkab häirima see kirjastiil.. kõik on jobud, kõgile vaja mingi nõmeda sõnavaraga vastu rünnata koheselt kui sinult midagi küsida.. ffs tegemist on siiski mänguga. Miks on vaja koguaeg nii ülbelt vastata, keegi ei sundid sind mängima.

See ongi mäng, jumal küll. Mine mängi hellokitty mänge miniclipis kui südamesse läheb kõik. xd

Pumper
20.02.13, 22:00
Üldiselt pole vahet kas Face v Avicii, aga kui Face täna ei lähe, kardan et siis ta jääbki sisse ja on conf küla paljude silmis. Avicii tundub et läheb nagunii varsti...h

Jmskns69
20.02.13, 22:00
oumaigaad ütle ka sõna sekka, ilmselgelt pumper vist välja ei lähe nagu näha

Kas paneme talle nööri kaela või on mõni parem silmapiiril ?

LuuK
20.02.13, 22:03
#241


1. Facepoker 4 (Pumper, marcoloco, Avicii, IamAllin, )
2. Jmsnks69 1 ( maxi)
5. tiigrikutsu 2 (jmsnks69, Synfony, )
8. timz0333 1 ( Viisl, )
11. Pumper 1 (OuMaiGaad, )
13. Maxi 1 (karupoeg, )
15. Avicii 3 (Facepoker, tiigrikutsu, q_q, )

Avicii
20.02.13, 22:03
oimaigaadiga oleks ka nõus jah

Jmskns69
20.02.13, 22:04
Avicii

Nothing personal, võib-olla veel muudan häält !

:cool:

Synfony
20.02.13, 22:05
See ongi mäng, jumal küll. Mine mängi hellokitty mänge miniclipis kui südamesse läheb kõik. xd

Just lõpetasin hellokitty extra sweet leveli sellepärast läksgi hinge. Tegelt kui põhjust ei ole kedagi hääletada, siis tuleb põhjust leida/tekitada Thats why !

Pumper
20.02.13, 22:09
Hahaha Avicii sa oled naljakas. Palju neid tuulelippe veel on?

Avicii sa peaks vaatama, et enamus tahab millegiprst sind just välja hääletada, mina ainult konstateerisin seda, arvatavasti olid eelmine mäng teistele valus võitja. Kui ma sind välja hääletaksin, siis ma seda ka põhjendaksin.

q_q
20.02.13, 22:11
Mõni hea põhjendus ?


Kas paneme talle nööri kaela või on mõni parem silmapiiril ?

soul read pmslt

dunno yet

Jmskns69
20.02.13, 22:11
oimaigaadiga oleks ka nõus jah

Kahjuks on meist kahekesi vähe. Kohe kui veel kellegi leiad kes reaalselt hääletaks tulen kaasa !