PDA

View Full Version : ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : 1 [2] 3

WowAwiAA
01.03.13, 18:56
Minu kahtlusaluste listis on camu, eluvend, tiiger. Samas wowi postitus on ka väga imelik.

to wow: mille alusel mind kahtlusaluste listi paned, palun seligta, aitäh.


Hommikust ka minu poolt. Ranka, põhimõtteliselt nõustun sinu listiga, aga paneks eluvenna ka kahtlusaluste poole, sest mingiaeg tundus, et ta nagu hästi õrnalt tahtis ikkagi q_q päästa. Küsis nagu naljaga, et kas saaks veel actionit, kui ta hoopis karupoja peale paneks ja järgmises postis kohe kirjutas, et q_q peab minema ja tuleb peavooluga kaasa. Võibolla proovis õrnalt veel q_q päästa, aga samas see tunduks päris risky play.

Tundub liialt otsitud põhjus eluvenna huntide nimekirja saamiseks. Peamiselt on mul kõhtunne, ning siiani pole kasutanud seda, kuna tean et pole kõige ratsionaalsem. Püüan veel su poste läbi võtta ja varasematesse mängudesse süveneda ning kui leian, et eksin siis muidugi sind ei suru ja seda ütlen. Esimesi ronge sa nagunii ei oleks, enda 3 seast võtaks esimesena Timzi.

WowAwiAA
01.03.13, 19:00
No camu käib ka tuleb avalikult loeb teemat, on vahepeal paar häält juurde saanud ja siis lihtsalt lahkub. Mis sellest nüüd arvata.
Igatahes minu hääl praegu timz0333

WowAwiAA
01.03.13, 19:10
No camu käib ka tuleb avalikult loeb teemat, on vahepeal paar häält juurde saanud ja siis lihtsalt lahkub. Mis sellest nüüd arvata.
Igatahes minu hääl praegu timz0333

Lihtsalt see camu rong läheb nii rahulikus, uhkes üksinduses.... ei ole õige.

eluvend
01.03.13, 19:11
Ma olen Wowiga täiesti nõus. Timz muideks minu arvates üks suuremaid hundikandidaate. Pole teda pilti toonud veel vaid sellepärast, et tahtsin näha teda tegutsemas enne.
1. Eilne päev tegi paar sellist mittemidagiütlevat suhteliselt neutraalset postitust ja püsis tagaplaanil.
2. Hääle pani q_q peale alles siis kui oli üsna selge, et teist tõsiseltvõetavat rongi ei tule ja kindel minek
3. Vaikselt käis mitmeid kordi teemat vaatamas, aga ei postitanud

Tõmmame ta täna võlla siis! timz0333

eluvend
01.03.13, 19:15
Ja jätkuvalt mängib jmskns teistmoodi kui varem. Ta ülivaikne, mis on tavapärasest "lolli külamehe" käitumisliinist siiski piisavalt erinev, et teda kahtlusaluseks pidada. Samuti pole ta siiani toonud lagedale oma analüüse, mida lubas teha.
Camu on ka väga imelik. Ta on piisavalt tark, et ei mängiks hundina ju nii? Ometigi on imelik, et ta nii passiivne on

Aga täna ma usun, et peab minema timz või jmskns

WowAwiAA
01.03.13, 19:17
Ja jätkuvalt mängib jmskns teistmoodi kui varem. Ta ülivaikne, mis on tavapärasest "lolli külamehe" käitumisliinist siiski piisavalt erinev, et teda kahtlusaluseks pidada. Samuti pole ta siiani toonud lagedale oma analüüse, mida lubas teha.
Camu on ka väga imelik. Ta on piisavalt tark, et ei mängiks hundina ju nii? Ometigi on imelik, et ta nii passiivne on

Aga täna ma usun, et peab minema timz või jmskns

Selle camu ebaaktiivsuse kohta oskaks arvata vaid seda, et A)ta on küla ja tal on pohuj või B) ta hundi partner on kas synfony, endine Simmo, kellelt ta pole abi saanud või jmskns kes teda ka toetada ja aidata ei oska.

IamAllin
01.03.13, 19:24
eluvend, miks sa hunt ei või olla?

eluvend
01.03.13, 19:25
eluvend, miks sa hunt ei või olla?

Sellepärast, et Avicii ei loosinud mulle seda rolli?

timz0333
01.03.13, 19:25
Nittimiseks on põhjust. Jõudsin mõni hetk tagasi koju. Täna tööl foorumisse väga ei saanud. Käin söömas ära ja vaatab postid läbi. Ja ehk ei hääletata ikka külana mind kiirelt välja.

timz0333
01.03.13, 19:59
küla


Loodan, et mõtlen õigesti ja see oleks parim käik. Ise mõtlesin ka juba omas peas 100 teooriat välja mis ulme mäng selle KT claimiga praegu käima läks.



hunt xd :DD :D xd


Hääletan siis q_q, äkki karupoeg ei trolli. :D

väike lootus tglt xd


Külaliider kes Ilmselt pannakse täna nahka :/


Muideks camu on teine hunt.


küla

q_q


küla


pmst ei teinud ju karupoeg väga halvasti, sest kui q_q ja nt keegi tuntum on veel hunt, siis väga vabalt oleks võinud karupoeg täna öine kill olla ning järgneva päevad oleks jmonks69 ja vb mõni veel q_qle truudust vandunud ja oleks võinu päris halvasti hakata minema. Täna ainuke võimalus q_q välja võtta ning asi korras. Usun, et karupoeg ei valetanud, vastasel juhul võtame ta enda välja.

Nii, mis puudutab Teie plaani, et võtta välja keegi mu kui q_q ja loota, et hundid ei võta KT välja. Lollus, hundid ei jäta KT 100% sisse.

Maxi, arvad, et q_q ja karupoeg võivad koos hundid olla? Ka lollus imo, sest õige KT suremini või niisama väljatulek rikuks kõik neil nii kergelt ära ju.


küla


Raatsid Sa tõlkida palun?

küla

Kõik need korrad kus olen püüdnud q_q usaldada olen vastu pükse saanud. parem usaldan sind. 8=)

Maxis: pole kindel

Camu: pigem hundine

Synfony: ei oska midagi öelda.


Nii, tundub küla siiski


Nii..
Jätkan enda eilset mõttekäiku ja hääletan täna Camu. Väga hundised postitused ning tänane vabandus ka selline mis mitte kuidagi teda rohkem küla tiimi ei pane. Kui nüüd midagi väga drastilist ei juhtu, siis see ka minu tänane lõpphääl kuna ainuke asi mida Camu saab teha on proovida ennast puhtaks pesta, mis arvestades seisu, minujaoks määravaks ei saaks. Seda, olin eile vanaemal külas võib iga hunt rääkida ja otseselt midagi ei muuda.

Tiigrikutsu sobiks vast hääletamiseks samuti.

Kohe lähen vaatan millise listi ranka ja teised tegid.

timz0333
01.03.13, 20:01
Mis külamehed täna kahest rongist arvad tiigrikutsu ja camu?

camu
01.03.13, 20:12
haha, ma nüüd loen teemat.
Asi selles, et mul on foorum või see teema taustaks niikuinii lahti. Nolifen dotat, nagu ütlesin ja vahel mängude vahepeal alttabin siia.
Eile ei lugend ma kordagi teemat põhjalikult läbi. Lasin silmadega üle. Isegi see jäi kahevahele, et KT oli ennast juba claimind ja ma ikka ranka panin. Aga panin inertsist. Eelmises mängus ka toppisin alguses suvaliselt teda, ning siis tegi ta ränga vea ja olin kindel et tema hunt.

Võite mind hääletada, aga küsige endalt, mis see teile annab. Samas, õige muidugi oleks, sest aktiivsusega ma kindlasti ka homme ei hiilga (EMV main event) ning edasi ei oska ka midagi lubada.

Hetkel pean ka jälle kahjuks jooksma. Rahvaka teise päeva jõudsin kahjuks :(

eluvend
01.03.13, 20:18
Jookse siis. Aga enne anna kellegi peale ikka hääl ka!

Avicii
01.03.13, 20:21
After #263
2 timz0333 (WowAwiAA, eluvend)
2 camu (ranka, Jmskns69)
1 tiigrikutsu (LuuK)
1 Jmskns69 (tiigrikutsu)
1 eluvend (IamAllin)

Synfony
01.03.13, 20:23
Sirvisin ka pikalt seda teemat, mõtlesin ja tegin märkmeid ning tetud põhjustel saaks päris mitu nime clearida kui võtaks Eluvenna välja. Wowi ma ei suutnud ka samas väga clearida ja mõningad kahtlused on, et ta võib hunt olla. Tänu esimese päeva postidele ei tahaks uskuda, et Tiiger hunt on, arvestades tema mängu liini. Camu tundub liiga EZ. Timz on hetkel 50/50 ning Jmsk´i ei suuda ka praegu huntide alla lükata
Iamallin, Ranka, Max on minujaoks külad.

See on praegune arvamus, kuid mõtlen veel kuhu hääle panen.

camu
01.03.13, 20:25
Jookse siis. Aga enne anna kellegi peale ikka hääl ka!
tehke mind rong siis

camu
01.03.13, 20:35
WowAwiAA

Panen nagu KT ennustas alguses. Kuigi mind lisas ka sinna listi.

WowAwiAA
01.03.13, 20:40
Sirvisin ka pikalt seda teemat, mõtlesin ja tegin märkmeid ning tetud põhjustel saaks päris mitu nime clearida kui võtaks Eluvenna välja. Wowi ma ei suutnud ka samas väga clearida ja mõningad kahtlused on, et ta võib hunt olla. Tänu esimese päeva postidele ei tahaks uskuda, et Tiiger hunt on, arvestades tema mängu liini. Camu tundub liiga EZ. Timz on hetkel 50/50 ning Jmsk´i ei suuda ka praegu huntide alla lükata
Iamallin, Ranka, Max on minujaoks külad.

See on praegune arvamus, kuid mõtlen veel kuhu hääle panen.

Samamoodi ka siis kui timz välja võtta ju. Ja imo oleks timz parem rong igatahes imo kasvõi kui ütleme, et reade saaks täpselt sama palju, siis siiani on eluvend rohkem aktiivsust välja näidanud. Camust ei oska endiselt mõhkugi arvata, kuidagi ligadi logadi on omadega.

Synfony
01.03.13, 20:44
Minujaoks ei anna Timzi väljavõtmine väga midagi. Kui ta hunt, siis sinu ja eluvenna cleariks, kuid kui ta küla, siis tühjad pihud.

WowAwiAA
01.03.13, 20:46
Minujaoks ei anna Timzi väljavõtmine väga midagi. Kui ta hunt, siis sinu ja eluvenna cleariks, kuid kui ta küla, siis tühjad pihud.

Eluvenda pole peale sinu isegi keegi rünnanud, kaitsnud seega samuti mitte, ei tea mis rohkemaid reade sealt saaks?

WowAwiAA
01.03.13, 20:47
Ja timzi tänane mäng oli ka väga standard stsenaarium, jäi tule alla, tuli tegi mingisuguse listi Mingi külane post, et "mis te kamraadid külad arvate tänastest rongidest" ja kadus. Lisaks kui ta hunt, oled sina järgmine mineja. ja kui küla, küll siis veel midagi toimub ja homme saab pärida ja läheb kindlasti libedamalt.

Synfony
01.03.13, 20:47
Sina kaitsed praegu:D + eluivend sirvib .. fishi fishi, aga see selleks :)

WowAwiAA
01.03.13, 20:50
Sina kaitsed praegu:D + eluivend sirvib .. fishi fishi, aga see selleks :)

Me 2 oleme eluvennaga hundid, sina üksi tuled kusagilt tagasihoidlikus noodis ütled, et eluvenna väljavõtt annaks reade ja ma hakkan nii kaitsma? EI! Ma lihtsalt leian, et timz oleks parem minek.

Synfony
01.03.13, 20:52
Ma võin tulla Timzi rongile, sest minujaoks äratab ka tema kahtlust ja kui ta hunt, siis hästi, kuid kui ta küla, siis sina oled minu peamine kahtlusalune .. lol !

WowAwiAA
01.03.13, 20:55
Ma võin tulla Timzi rongile, sest minujaoks äratab ka tema kahtlust ja kui ta hunt, siis hästi, kuid kui ta küla, siis sina oled minu peamine kahtlusalune .. lol !

Aga räägi konkreetselt neist readeidest mis saad kui eluvend on küla ja mis siis kui ta hunt. Nii küla ta minu jaoks pole, et ma mingil juhul tema rongi ei kaaluks, lihtsalt ma ise ei mõtle neid reade praegu välja.

eluvend
01.03.13, 20:55
camu, näen et sa veel siin. mis sa timz-st arvad?

camu
01.03.13, 20:59
camu, näen et sa veel siin. mis sa timz-st arvad?
Mittemidagi ütlev.
Mul riide pole hetkel.

Synfony
01.03.13, 21:05
Juhe jookseb kokku juba, liiga palju leveleid ette mõelnud ning lõpuks tundub juba kõik järgemööda ebaloogiline. Arvan, et praeguste häälte põhjal pole väga vahet, sest natukene infot saab igatepidi juurde.

WowAwiAA
01.03.13, 21:05
Mittemidagi ütlev.
Mul riide pole hetkel.

Kohe mitte, kui midagi ei oska ei timzist ega kellestki teisest arvata? Panid hääle minu peale ja seda selel põhjal mis karupoeg esimene päev ilma readideta ütles? Comeon mis mängu sa mängid.

eluvend
01.03.13, 21:07
Nii ei saa rallit sõita. Külal on poogen ja ei koti isegi hääletus, hääled igalpool laiali. NOT COOL!

Synfony
01.03.13, 21:08
Camu vastus jäi ka timzi kohta piinama.
1.- tal tõesti pole infot ja kerget ükskõikne.
2.- Hundina oleks ta kasulikum ju timzi kohta mingi kelbas kokku kerida, et oma nahka päästa, mitte jääda ükskõikseks.?

WowAwiAA
01.03.13, 21:10
Kui praegu tuleb flip, camu läheb ja camu on küla, on kõik veel 10 korda rohkem segamini homme. Lisaks nädalavahetus ja ollakse võibolla veel ebaaktiivsemad kui praegu. Niiet jah.....

eluvend
01.03.13, 21:12
Teeme nii, et flipi ei võta. Parem valime siis ühe neist

eluvend
01.03.13, 21:14
Nice, IamAllin ka siin! Tule räägi kaasa!

WowAwiAA
01.03.13, 21:15
No kui camu on küla, mida ma kipun arvama, et ta on siis ei oska me homme midagi teha. Sest kogu tema hääletamine algas sellest, et ta esimene päev lihtsalt kohe ranka peale hääle pani ja kõik :D Tehke omad järeldused.

IamAllin
01.03.13, 21:16
ma päeva algul mõtlesin, et õhtu lõpuks panen ilmselt camu peale, aga ma ei teagi. Hetkel olen eluvenna peal, kuid sama võin ka wowi hääletada.

eluvend
01.03.13, 21:19
Sa pead sellest aru saama, et ma küla ja sul pole mõtet kulutada energiat ja aega asjale, mis ei vii edasi.
Segadust on niigi palju, võtkem kokku end!

Ja wow hääletamist palun põhjenda ning miks minu kahtlusalused (timz ja jmskns) ei meeldi?

Synfony
01.03.13, 21:21
Mul on mõistus otsas hetkel Juba kahetsen, et Simmo välja vahetasin:biggrin: . See mäng võtab suure osa ajast + ei viitsi mängu mõttes nii ka jamada, et regan ja siis teen päevas mingi ühe postituse.

eluvend
01.03.13, 21:21
10 min aega, mis votecount hetkel?

IamAllin
01.03.13, 21:21
jmsnksi võin ka hääletada, aga sama juttu räägiti eelmine mäng, kus algul öeldi, et ta ei mängi samamoodi nagu tollele mängule eelnenud mäng. TEgelikult oli alguse asi ja pärast mängis ikka sama rada pidi edasi.

WowAwiAA
01.03.13, 21:21
Ahjaa ja kui saame täna timz välja ta on küla ja öösel mind süüakse. Siis homme ei ole tingimata eluvend hunt, ta ei suruks nii praegu timzi, teeks seda vaid kui oleks vaja camu päästa aga kui ma ei eksi, siis päeva algul oli ta ka ise camu hääletamise poolt.(Seda praegu kontrollida ei jõua ning seda tuleb homme ehk vaadata)

Synfony
01.03.13, 21:23
Wow keda sa kahtlustad üldse, peale Timzi ?

timz0333
01.03.13, 21:24
Suht misread on selline arvamus "jäi tule alla ja siis tuli välja postitama", poleks minu kohta ühtegi posti oleks ikka tulnud ja kirjutanud öösel. Minu välja võtmisega saate vb isegi mõne readi kui keegi minu eelmisel lehel olevast listist ka ranka või aimallini jaoks hunt on näiteks.

tiigrikutsu xd

timz0333
01.03.13, 21:24
Kirjutanud õhtul mitte öösel lol

eluvend
01.03.13, 21:26
Ma olen eilsest alates olnud veendunud, et timz hunt. Täna ootasin vaid temalt tegevust, et siis veel inffi saada kolmanda hundi kohta.
Camu on väga WTF olnud. Ei saa aru miks ta hundina nii teeks, samas aga külana ka liiga tobe mäng jällegi. Liiga kindel ma temas pole, aga kui vaja hääletan ka teda, sest kasu temast ei ole.

timz0333
01.03.13, 21:27
Ma olen eilsest alates olnud veendunud, et timz hunt. Täna ootasin vaid temalt tegevust, et siis veel inffi saada kolmanda hundi kohta.
Camu on väga WTF olnud. Ei saa aru miks ta hundina nii teeks, samas aga külana ka liiga tobe mäng jällegi. Liiga kindel ma temas pole, aga kui vaja hääletan ka teda, sest kasu temast ei ole.

Ei maksa veenduda kui sul fakte pole :)

eluvend
01.03.13, 21:28
Faktid loendasin juba eelnevalt. Minu jaoks sa kindel hunt.

WowAwiAA
01.03.13, 21:28
Wow keda sa kahtlustad üldse, peale Timzi ?

Ei oska arvata, liiga laiali lõpp ja kõik läinud, kiire lõpp siis ei saa üldpildis asja vaadata, olnud tarvis järjest poste peale loopida.
No camu sellist tegevust hundina põhjendaks imo vaid see, et tema ja keegi afker/jmsknsk on koos hundid ja nad midagi teha ei osanud. Ütlesin seda juba ka enne.

Synfony
01.03.13, 21:29
Timz Ei viitsi oma pead vaevata rohkem.

WowAwiAA
01.03.13, 21:29
Ei oska arvata, liiga laiali lõpp ja kõik läinud, kiire lõpp siis ei saa üldpildis asja vaadata, olnud tarvis järjest poste peale loopida.
No camu sellist tegevust hundina põhjendaks imo vaid see, et tema ja keegi afker/jmsknsk on koos hundid ja nad midagi teha ei osanud. Ütlesin seda juba ka enne.

Äkki siis mingid ebaaktiivsed, aga ma jääks ikkagi selle juurde, et täna enam mingi lampi jmsknsk või kellegi peale ka rongi ei vii, siis on kõik veelgi rohkem ligadi-logadi. Pigem timz välja ja homme näeb.

eluvend
01.03.13, 21:30
timz camu ja tiigrikutsu - kõigil vist 2 häält. Kui SA oled küla, siis palun vali üks neist kolmest ja pane hääl kellegi. Me teeme enda elu ebareaalselt keeruliseks muidu!

Avicii
01.03.13, 21:35
ON ÖÖ
3 timz0333 (WowAwiAA,eluvend, Synfony)
3 camu (ranka,maxi,Jmskns69)
2 tiigrikutsu (LuuK, timz0333)
1 eluvend (IamAllin)
1 Jmskns69 (tiigrikutsu)
1 WowAwiAA (camu)

Avicii
01.03.13, 21:44
Flippasin camu ja timz´i vahel ning:
Küla hääletas välja kasutaja "timz0333" kes oli:
Tavaline külaelanikhttp://www.upload.ee/image/3113292/Villager.png

Ootan öö jooksul kirja huntide meeskonnalt!

Avicii
01.03.13, 21:45
Maxi hääl oli mul kuidagi 2silmavahele jäänud jah, õnneks enne öö kuulutamist jõudsin kõik postid üle vaadata ja leidsin ülesse selle, vabandan segaduse pärast! : ) Have nice friday!

Avicii
02.03.13, 11:03
On päev

Öösel söödi ära ranka, kes oli tavaline külaelanik.

Allesjäänud mängijad:
1.Synfony
2.WowAwiAA
3.LuuK
4.camu
5.eluvend
6.Jmskns69
7.Maxi
8.IamAllin
9.tiigrikutsu

eluvend
02.03.13, 11:22
Väga paha lugu, et see Avicii viimane votecount, millest lähtusime oli vigane. Ilma selleta oleks camule suuska andnud ja klaar.
Üllatav, et timz polnudki hunt. Aga siit ka edaspidiseks külale soovitus. Palun ärge mängige nii lollilt, proovige ikka kaasa mõelda ja oma tähelepanekuid jagada. Meil pole võimalik võita muudmoodi, kui koos mõeldes.
Täna võiks päeval külad tulla välja oma ideede ja mõtetega, mitte oodata viimast pooltundi ja siis lahmida "ei tea, keeruline" "mittemidagiütlev päev" jne. Tahame võita või ei?
Hetkel seis 7-2 küla kasuks, prooviks siis natuke mängu lahendada enne kui kriitiliseks kisub, eks eks!

Kuna väga midagi selget pole, siis täna peame ilmselt ikkagi camu pooma, paremat kandidaati ei ole(või on?) ja ega camu ennast "külaks clearida" ka ei suuda vist.

Avicii
02.03.13, 11:43
Väga paha lugu, et see Avicii viimane votecount, millest lähtusime oli vigane. Ilma selleta oleks camule suuska andnud ja klaar.
Üllatav, et timz polnudki hunt. Aga siit ka edaspidiseks külale soovitus. Palun ärge mängige nii lollilt, proovige ikka kaasa mõelda ja oma tähelepanekuid jagada. Meil pole võimalik võita muudmoodi, kui koos mõeldes.
Täna võiks päeval külad tulla välja oma ideede ja mõtetega, mitte oodata viimast pooltundi ja siis lahmida "ei tea, keeruline" "mittemidagiütlev päev" jne. Tahame võita või ei?
Hetkel seis 7-2 küla kasuks, prooviks siis natuke mängu lahendada enne kui kriitiliseks kisub, eks eks!

Kuna väga midagi selget pole, siis täna peame ilmselt ikkagi camu pooma, paremat kandidaati ei ole(või on?) ja ega camu ennast "külaks clearida" ka ei suuda vist.

Well, mida sa sokid, ma saan aru jah, et see oli minu pang, aga sa hääletasid eile ise timzi ju, ja nüüd hakkad mind süüdistama, et olin ühe hääle valesti lugenud. Et oleks ikka camule tuld andnud jne, nomaite, natuke imelik. Wp sir.

eluvend
02.03.13, 11:52
Gamemaster ei tohiks niimoodi küll solvuda ja veel enam tulla jaurama, või eksin?
Pealegi, pole see mingi surmapatt, et sulle paska kaela valaks, lihtne eksimus... kahju et juhtus!

Mida ma sellega mõtlen on see, et votecountist lähtusin, et camu peal on 2 häält (tegelikult oli 3). Ja mul oli mõttetu pressida teisi timzi või tiigri peale hääli lükkama, sest parimal juhul oleks saanud flipi. Aktiivsus oli lihtsalt haigelt madal. Kui synfony oli hääle lükanud timzi peale, siis uskusime ju et timzi minek ja seis on ok. Reaalsuses tuli flip, mida oleks vältinud näiteks enda hääle ümbermängimisega. Ütlesin ju ennegi, et flipi ei taha.

Jmskns69
02.03.13, 12:53
Jään camu kandidatuuri juurde kuni paremaid ettepanekuid ei tehta !

tiigrikutsu
02.03.13, 13:00
Jään camu kandidatuuri juurde kuni paremaid ettepanekuid ei tehta !

Teen ettepaneku hääletada jmskns69-t. On see parem? :)

Vb, isegi synfony, sest kuidagi kiirelt vahetati see mängija ära, vb oli hundu ja neil oli abi vaja. :D

Synfony
02.03.13, 13:05
Tiiger u are so smart!
Simmo oli viimati foorumis: 24.02.13 11:53
On see piisav põhjus miks teda välja tuli vahetada ??

Jmskns69
02.03.13, 13:19
Teen ettepaneku hääletada jmskns69-t. On see parem? :)

Vb, isegi synfony, sest kuidagi kiirelt vahetati see mängija ära, vb oli hundu ja neil oli abi vaja. :D

Kui nüüd camu tõesti hunt on on ka game solved ja tiiger kolmas hunt minu jaoks !

8=)

tiigrikutsu
02.03.13, 13:29
Mina küll hunt ei ole, aga vaatan camu postid kohe üle. :D

tiigrikutsu
02.03.13, 13:45
Camu tundub suht pohhuistlik olevat mängu koha pealt, ei tea kas hundina ta pingutaks rohkem äkki?

eluvend
02.03.13, 15:27
Camu tundub suht pohhuistlik olevat mängu koha pealt, ei tea kas hundina ta pingutaks rohkem äkki?

Sellepärast ma teda siiani väga kahtlustanud ei olegi.
Aga äkki just selles ongi asi, et kohe lendas q_q ja siis camu ka kohe jäi tule alla ning tal polegi midagi teha kui vaikselt palvetada, et me totakate teooriatega hoopis muid külamehi üles poome?

IamAllin
02.03.13, 16:35
Tere ka minu poolt. camu, kas sa oled hunt?

Maxi
02.03.13, 17:08
Eile mul korraks käis mõttest läbi, et äkki Timz on, aga ei tahtnud /julgenud teda veel hääletada.
Ma ei lugenud esimesest postist välja kas see päev läheb lukku täna või pühapäeval. Täna vast kedagi hääletada küll ei oska, eilset mängukäiku vaadates tundub camu pigem küla, aga kes teab

WowAwiAA
02.03.13, 18:05
Tere ka minu poolt. camu, kas sa oled hunt?
Mis sa jmsknsk'st arvad, võtad täna välja?

WowAwiAA
02.03.13, 18:06
Mis sa jmsknsk'st arvad, võtad täna välja?

Tahtsin kirjutada "võtaks"

WowAwiAA
02.03.13, 18:08
tiigrikutsu
Iga küla kes posti jätab võiks ka mainida, kas päeva lõpul kohal saab olla.

eluvend
02.03.13, 18:24
Mulle tundub, et peame ikka camu võtma täna, jah.
camu minek võiks pilti mõnevõrra selgemaks teha: kui ta hunt, siis maxi, jmskns, iamallin suht küla. kui ta küla, siis mina, wow, tiiger ilmselt küla. Et saame mingisugused pidepunktid siis ehk?

Tiigri (ja Ranka) teooria Synfony kohta ei tundu ka praegusel hetkel kõige uskumatum, aga samas võib ka siuke "otsitud" mõttekäik see olla. Et peaks vast hiljem seda kaaluma. Synfony liiga kahtalselt ise tegutsenud vist pole ju.

Ma enam kaua täna siin olla ei saa, niiet peaks suht otsustama.

eluvend
02.03.13, 18:33
ja LuuK! ¤%%#¤&#!! %&¤//!!! Tõmba aktiivsemaks ennast. Saan aru, et tõbi kallal ja nii aga püüa kaasa lüüa hundijahist, mõned postitused ja teema sirvimine päeva peale on kindlasti ju teostatav. Muidu kipud ise kahtlusaluseks sattuma :(

WowAwiAA
02.03.13, 18:42
Arvan, et on naiivne loota, et praeguse ja tänase lõpu vahel lisareade kusagilt saab, kõik kadunud ju.

WowAwiAA
02.03.13, 18:43
Niiet püüan ka kohe midagi otsustada, millal lahkud eluvend?

Avicii
02.03.13, 18:43
After #323
2 camu (Jmskns69, IamAllin)
1 tiigrikutsu (WowAwiAA)

Ma arvan, et see päev lõppeb alles homme õhtul vähese aktiivsuse tõttu.

eluvend
02.03.13, 18:43
15 minuti pärast...

eluvend
02.03.13, 18:44
Avicii, kas seisukoht on ametlik ja lõplik? Või võib juhtuda, et ikkagi lõpeb täna veel päev?

WowAwiAA
02.03.13, 18:48
Kõlas üpris ametlikult, nii et kaon ise ka praegu. nii kottis lihtsalt omadega. Homme laheneb.

IamAllin
02.03.13, 18:48
Mulle tundub, et peame ikka camu võtma täna, jah.
camu minek võiks pilti mõnevõrra selgemaks teha: kui ta hunt, siis maxi, jmskns, iamallin suht küla. kui ta küla, siis mina, wow, tiiger ilmselt küla. Et saame mingisugused pidepunktid siis ehk?

Tiigri (ja Ranka) teooria Synfony kohta ei tundu ka praegusel hetkel kõige uskumatum, aga samas võib ka siuke "otsitud" mõttekäik see olla. Et peaks vast hiljem seda kaaluma. Synfony liiga kahtalselt ise tegutsenud vist pole ju.

Ma enam kaua täna siin olla ei saa, niiet peaks suht otsustama.

Põhjenda! Kui camu on küla, siis miks mina nt pigem hundi poolne olen, mitte küla?

Avicii
02.03.13, 18:49
No ma arvan küll, jah suht mõttetu teha 20 postiseid päevi, kus üle poolte ei ole sõnagi kirjutanud :) seega lõpetame homme õhtul !

eluvend
02.03.13, 18:55
No nice, siis saab öösel tulla ja täispeaga ka postitada siia? :D
Igatahes, homseni siis!

IamAllin, nii saab lihtsalt mõned külad, kes kindlad! Ülejäänute kohta ei oska öelda, aga vähemalt on mingi kindel seis, millelt edasi minna. Ehk, ei ütle et Sa siis hundim oled, aga ka mitte "kindlapoolne küla" veel :)

IamAllin
02.03.13, 18:58
OK, aga miks camu külaks olemine sind, wowi ja tiigrit clearib?

camu
02.03.13, 18:58
ranka hea lihtne kirjutada... Endiselt turkal... Rohkem ei jõua tekkida...

IamAllin
02.03.13, 18:59
ranka söödi öösel ära lol.

WowAwiAA
02.03.13, 19:01
elu tule tiigri peale.

Maxi
02.03.13, 19:47
Mulle tundub, et peame ikka camu võtma täna, jah.
camu minek võiks pilti mõnevõrra selgemaks teha: kui ta hunt, siis maxi, jmskns, iamallin suht küla. kui ta küla, siis mina, wow, tiiger ilmselt küla. Et saame mingisugused pidepunktid siis ehk?

Tiigri (ja Ranka) teooria Synfony kohta ei tundu ka praegusel hetkel kõige uskumatum, aga samas võib ka siuke "otsitud" mõttekäik see olla. Et peaks vast hiljem seda kaaluma. Synfony liiga kahtalselt ise tegutsenud vist pole ju.

Ma enam kaua täna siin olla ei saa, niiet peaks suht otsustama.

Sellest, et kui Camu hunt siis kes cleared külad saaksin ma veel aru, aga kuidas see kedagi clearib kui camu küla on? Postitanud ta ju mitte midagi ei ole. Näiteks hundina oleks sul nii väga hea ennast clearida, kui tead et Camu on küla, aga kuidagi passiiv-agressiivselt surud tema peale, et tema välja läheks "info" mõttes. Lintšitakse ära, vaatad ahhaa ta küla, seega mina pean ka küla olema. Vigane teooria veidi. Eilne q_q kaitsmine algul oli ka selline so-so. Liigitasin su külade hulka aga vist ekslikult.
Postis: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12383-***Libahunt-7-game-thread***-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=504597&viewfull=1#post504597
Sa kahtlesid veel Karupoja KT´ks olemises ning proovisid teda vaikselt üles tunnistama saada, et ta siiski KT ei ole. Ja q_q hääletasid Sina välja alles siis kui juba kõik selge oli, viimase külaelanikuna. Call me stupid, aga sina oled hetkel minu huntide top1 valikus.

camu
02.03.13, 20:20
maxi

Maxi
02.03.13, 20:39
elaborate please? maakeeli siis ???

pohhui sellega, kui camu läheb ja ta hunt siis näete et ma küla, kui ta küla siis pohhui, niikuinii midagi tarka ta hääletanud ei ole ja täna hääletas ka rankat kes juba öösel oli ära söödud ning 100% küla day1 põhjal, ehk siis random nimesid kes mängijate listis oli. Kui camu on küla, siis bad luck, aga eluvenda see minujaoks ära ikkagi ei cleari.

Hääletan camu

eluvend
03.03.13, 10:36
OK, aga miks camu külaks olemine sind, wowi ja tiigrit clearib?

Sest keegi meist kolmest pole jooksnud kaasa camu rongiga kohe alguses. Kes mis põhjustel: arvanud, et on paremaid valikuid või pidanud teda rohkem külaks jne. Hundina on suht mõttetu võtta riske ja hakata kedagi suruma ning hoida ennast pildis, eriti kui pole veel tõenäoline, et sinu alustatud rong ka edukaks osutub.

eluvend
03.03.13, 10:37
elu tule tiigri peale.

Ei oska temast midagi arvata. Viitsid midagi põhjendada, miks ta kahtlane?

camu
03.03.13, 11:20
ON ÖÖ
3 timz0333 (WowAwiAA,eluvend, Synfony)
3 camu (ranka,maxi,Jmskns69)
2 tiigrikutsu (LuuK, timz0333)
1 eluvend (IamAllin)
1 Jmskns69 (tiigrikutsu)
1 WowAwiAA (camu)

Jmskns69
Võtame rahus ette selle votecounti, mis öösel oli. ranka pole. Maxi esialgu jätaks välja. eluvenna esialgu ka.
Seal on muidugi üks aga. Kaks flippivat venda on külad, siis peaks mingi hääl olema ka üksiku peal, sest huntidel suva, et külamehed ronge teevad.

Mõelge nüüd veidi, miks ma peaks hunti olema või mismoodi ma hunt paistan? Isegi flipi korral ei üritand ennast päästa, sest teadsin, et lähemad paar päeva ei saa aktiivne olla.

Jmskns69
03.03.13, 11:55
Jmskns69
Võtame rahus ette selle votecounti, mis öösel oli. ranka pole. Maxi esialgu jätaks välja. eluvenna esialgu ka.
Seal on muidugi üks aga. Kaks flippivat venda on külad, siis peaks mingi hääl olema ka üksiku peal, sest huntidel suva, et külamehed ronge teevad.

Mõelge nüüd veidi, miks ma peaks hunti olema või mismoodi ma hunt paistan? Isegi flipi korral ei üritand ennast päästa, sest teadsin, et lähemad paar päeva ei saa aktiivne olla.

Mina olen kahjuks jälle loll külamees. See, et flipp kahe külamehe vahel toimus on ainult sinu väide. Samas on väga raske uskuda, et see mäng nii lihtne on ja camu ning tiiger hundid on kuidagi liiga lihtne aga paremat taktikat hetkel ei näe !

:cool:

camu
03.03.13, 11:58
Mina olen kahjuks jälle loll külamees. See, et flipp kahe külamehe vahel toimus on ainult sinu väide. Samas on väga raske uskuda, et see mäng nii lihtne on ja camu ning tiiger hundid on kuidagi liiga lihtne aga paremat taktikat hetkel ei näe !

:cool:
Ei ole minu väide, see on fakt.

tiigrikutsu
03.03.13, 14:33
Pakuks välja hoopis synfony, vahetas mängija välja ja ikka väga aktiivne ei ole... :D

WowAwiAA
03.03.13, 15:40
Iamallin, maxi ja Synfony kes eluvenda on kahtlustanud võiks veel püüda mingeid riide tuua peale selle, et eluvend day1 lõpus naljaga ütles, et kas saaks actionit kui karupoja peale läheks.
Sest tegelikult peaks täna midagi määravat päeva lõpuks saama, ideaalvariandis otsetabamus hundi pihta.

eluvend
03.03.13, 16:54
camu, enne oli sul suht suva, kas lendad välja või mitte (isegi julgustasid ennast välja hääletama), nüüd aga tekkis isu ikka mängus püsida?

camu
03.03.13, 17:31
camu, enne oli sul suht suva, kas lendad välja või mitte (isegi julgustasid ennast välja hääletama), nüüd aga tekkis isu ikka mängus püsida?
Ma ei tea, kas sa ei loe, või sa ei taha lugeda?
Kirjutasin, miks neljap suht afk olin, reedel samuti polnd väga aega. Eile oli terve päev EMV. Täna pole midagi plaanis. Ma ei näe pointi küla alt vedada. Pole viitsind süveneda lihtsalt. Minu pushijates peab keegi hunt olema, nagu mõned mängud tagasi tiigrikutsu ja ristik mind terved päevad pushisid.

eluvend
03.03.13, 18:06
Miks ei loe, loen ikka!

"tehke mind rong siis"
"Mittemidagi ütlev.
Mul riide pole hetkel."
"ranka hea lihtne kirjutada... Endiselt turkal... Rohkem ei jõua tekkida... "

No milleks selliseid postitusi teha? Minumeelest on just see küla alt vedamine. Saan aru, et aega pole, AGA hääletada eile õhtul Ranka välja? Eilse päeva jooksul tehti ehk 20 postitust, natuke raske uskuda et pole 2-3 minutit, et need läbi lugeda. See ju küla suhtes täielik ükskõiksus. Pls ole nüüd aktiivsem ja lahendame mängu ära!

eluvend
03.03.13, 18:10
IamAllin, käid luuramas aegajalt. Ehk oskad midagi kosta ka? Siiani oled vaid mind kahtlustanud, aga kes sinu jaoks muud kahtlusalused ja kes külamad?

LuuK, pole ka midagi öelnud ja vist täitsa ära ta. Mis peale hakata nii?

WowAwiAA
03.03.13, 18:18
Ega siin mingeid muutusi ei tule ja reade ei teki ka nii juurde. Pohuj, Iamallin on hunt. Arvasin ka esimesel päeval seda gutfeelingu põhjal ja eilne päeva lõpp on praegu peamine kinnitus.
Hääle pani päeval eluvenna peale, õhtul tuli jutuga, et päeval oli plaan camu peale panna aga nüüd ei tea võib hääletada ka veel mind. Siis lasi tulla flipil ja nüüd täna hommiku jälle camu peale.

IamAllin
03.03.13, 18:20
Üritan midagi kirja panna.

Mängu kolmandas postis küsib eluvend Luugilt, kas ta jälle hunt. Ma ei usu, et 1 hunt kohe alguses niimodi juhiks tähelepanu teisele hundile, eriti kui tegemist on Luugiga, kes mitu korda hunt olnud. Kindlasti on 1 neist küla, võibolla mõlemad. Luuk ja tiiger ei ole ka koos hundid.

Eluvenna juures, peale aktiivse q_q kaitsmise ja selle karupoja hääletamise pakkumisega, on veel kahtlane tema #321 post. Õigeimini väide, et camu välja võttes saaks clearida tema, wowi ja tiigri.

Peale seda kui karupoeg välja tuli, et ta on KT ja ütles, et q_q on hunt, pani camu oma hääle hoopis ranka peale. Ma ei usu, et hunt niiviisi teeks, samas ta ei pruukinud seda asja üldse tähele panna, sest oli eemal ja andis lihtsalt hääle, samuti pani tiba hiljem q_q kohe.

wow tuli lagedale mingise kahtlase plaaniga hoopis karupoeg enne q_q ära süüa, jätab väga hundise mulje.


Maxi - tundub kõige kindlama külana mulle
wow - kuigi tundus pisut kahtlane, siis pigem on küla
jmõnks69 dunno, erineb pisut eelmistest mängudest, aga ei teagi nüüd..
camu[ on ikkagi kahtlusaluste lisist
tiigirikutsu panin ta oranziks esiemse päeva pärast, aga hiljem on suhteliselt külana tundunud
synfony asendas mängijat, tundub pisut kahtlane
eluvend kahtlusalune

luuk talle lihtalt hundiroll määratud lol.

IamAllin
03.03.13, 18:21
eluvend peab olema punane mu listis.

WowAwiAA
03.03.13, 18:24
Üritan midagi kirja panna.

Mängu kolmandas postis küsib eluvend Luugilt, kas ta jälle hunt. Ma ei usu, et 1 hunt kohe alguses niimodi juhiks tähelepanu teisele hundile, eriti kui tegemist on Luugiga, kes mitu korda hunt olnud. Kindlasti on 1 neist küla, võibolla mõlemad. Luuk ja tiiger ei ole ka koos hundid.

Eluvenna juures, peale aktiivse q_q kaitsmise ja selle karupoja hääletamise pakkumisega, on veel kahtlane tema #321 post. Õigeimini väide, et camu välja võttes saaks clearida tema, wowi ja tiigri.

Peale seda kui karupoeg välja tuli, et ta on KT ja ütles, et q_q on hunt, pani camu oma hääle hoopis ranka peale. Ma ei usu, et hunt niiviisi teeks, samas ta ei pruukinud seda asja üldse tähele panna, sest oli eemal ja andis lihtsalt hääle, samuti pani tiba hiljem q_q kohe.

wow tuli lagedale mingise kahtlase plaaniga hoopis karupoeg enne q_q ära süüa, jätab väga hundise mulje.


Maxi - tundub kõige kindlama külana mulle
wow - kuigi tundus pisut kahtlane, siis pigem on küla
jmõnks69 dunno, erineb pisut eelmistest mängudest, aga ei teagi nüüd..
camu[ on ikkagi kahtlusaluste lisist
tiigirikutsu panin ta oranziks esiemse päeva pärast, aga hiljem on suhteliselt külana tundunud
synfony asendas mängijat, tundub pisut kahtlane
eluvend kahtlusalune

luuk talle lihtalt hundiroll määratud lol.

Miks eluvend oleks pidanud hakkama kohe peale minu eilset posti ajama timzi asja ja endale tähelepanu vedama selle asemel, et vaikselt hääl camu peale panna. Niiet kui camu nüüd readide jaoks välja hääletada ja on hunt laksiks eluvenna välja, kui küla sisi imo suht cleared.

IamAllin
03.03.13, 18:25
IamAllin, käid luuramas aegajalt. Ehk oskad midagi kosta ka? Siiani oled vaid mind kahtlustanud, aga kes sinu jaoks muud kahtlusalused ja kes külamad?

LuuK, pole ka midagi öelnud ja vist täitsa ära ta. Mis peale hakata nii?

sirvisin, sest lugesin kogu teemat läbi.


Ega siin mingeid muutusi ei tule ja reade ei teki ka nii juurde. Pohuj, Iamallin on hunt. Arvasin ka esimesel päeval seda gutfeelingu põhjal ja eilne päeva lõpp on praegu peamine kinnitus.
Hääle pani päeval eluvenna peale, õhtul tuli jutuga, et päeval oli plaan camu peale panna aga nüüd ei tea võib hääletada ka veel mind. Siis lasi tulla flipil ja nüüd täna hommiku jälle camu peale.

1. Palun selgita mulle, kuidas eilse peäva lõpp andis sulle kinnituse, et mina olen KINDEL hunt? Kas samamoodi nagu eluvend ja sina olite 100% kindlad et timpz on hunt?

2. Ei saa sind ikka veel külaks panna.

WowAwiAA
03.03.13, 18:28
sirvisin, sest lugesin kogu teemat läbi.



1. Palun selgita mulle, kuidas eilse peäva lõpp andis sulle kinnituse, et mina olen KINDEL hunt? Kas samamoodi nagu eluvend ja sina olite 100% kindlad et timpz on hunt?

2. Ei saa sind ikka veel külaks panna.

Loe see post läbi uuesti ma kirjutasin ju miks see sind hundiks minu silmis teeb. Lisasin, et see on peale eilse gutfeelingu ainus toetuspunkt ning sina surud, et ma raiun, et sa kindel hunt. Sama eile timzi kohta, kus ma synfoniga arutasin ja olin valmis ka muud kaalutlusse võtma, aga sina väidad täna, et ma teda 100% hundiks surusin.

WowAwiAA
03.03.13, 18:30
Ega siin mingeid muutusi ei tule ja reade ei teki ka nii juurde. Pohuj, Iamallin on hunt. Arvasin ka esimesel päeval seda gutfeelingu põhjal ja eilne päeva lõpp on praegu peamine kinnitus.
Hääle pani päeval eluvenna peale, õhtul tuli jutuga, et päeval oli plaan camu peale panna aga nüüd ei tea võib hääletada ka veel mind. Siis lasi tulla flipil ja nüüd täna hommiku jälle camu peale.

Värvin teksti, et sul lihtsam aru oleks saada, mis osa sellest postist selgitab mis sind hundiks teeb.

IamAllin
03.03.13, 18:35
Miks eluvend oleks pidanud hakkama kohe peale minu eilset posti ajama timzi asja ja endale tähelepanu vedama selle asemel, et vaikselt hääl camu peale panna. Niiet kui camu nüüd readide jaoks välja hääletada ja on hunt laksiks eluvenna välja, kui küla sisi imo suht cleared.

No kuidas ta siis cleared on? Nt, peale timpsi väljahääletamist ütles ta, et poleks votecount vigane olnud, oleksime camu hoopis välja hääletanud ja asi klaar. Samuti ka see, et ta vaikselt ikka info saamiseks üritab ise ka camut pushida. imo need 2 asja näitavad, et camu külaks olemisel ei cleari eluvend end ära.

IamAllin
03.03.13, 18:38
Värvin teksti, et sul lihtsam aru oleks saada, mis osa sellest postist selgitab mis sind hundiks teeb.

ok, sa rääkisid eelmisest mängupeävast, ma mõtlesin, et eile päeva lõpu põhjal, mis midagi pmst ei toimunudki.

IamAllin
03.03.13, 18:39
synfony, mis sa asjast arvad?

WowAwiAA
03.03.13, 18:40
Ma nüüd 2 tunnikest eemal ja siis mängu lõpu eel tagasi.

camu
03.03.13, 19:01
Miks ei loe, loen ikka!

"tehke mind rong siis"
"Mittemidagi ütlev.
Mul riide pole hetkel."
"ranka hea lihtne kirjutada... Endiselt turkal... Rohkem ei jõua tekkida... "

No milleks selliseid postitusi teha? Minumeelest on just see küla alt vedamine. Saan aru, et aega pole, AGA hääletada eile õhtul Ranka välja? Eilse päeva jooksul tehti ehk 20 postitust, natuke raske uskuda et pole 2-3 minutit, et need läbi lugeda. See ju küla suhtes täielik ükskõiksus. Pls ole nüüd aktiivsem ja lahendame mängu ära!
Ma tõesti ei viitsi väikesest telefonist teemat lugeda ja siis kaasa mõelda ja kirjutada ka veel midagi turka ajal. Mõtled ka mida sa räägid?
Teiseks minu aktiivsus on täitsa normaalne, võrreldes siin mõnega. See, et ma hetkel päevas 10 posti ei tee pole mitteaktiivsus. Tulid lihtsalt asjad, mis ei luba siin süveneda.


Üritan midagi kirja panna.


Peale seda kui karupoeg välja tuli, et ta on KT ja ütles, et q_q on hunt, pani camu oma hääle hoopis ranka peale. Ma ei usu, et hunt niiviisi teeks, samas ta ei pruukinud seda asja üldse tähele panna, sest oli eemal ja andis lihtsalt hääle, samuti pani tiba hiljem q_q kohe.

wow tuli lagedale mingise kahtlase plaaniga hoopis karupoeg enne q_q ära süüa, jätab väga hundise mulje.


Ma tõesti ei märgand siis, et KT oli hundiga välja tulnud. Muidu poleks sellist asja teinud. Ka ei märgand eile, et ranka ära söödi. Otsisin öösel seda posti veel tükk aega. See öö post ja hommiku post võiksid üldse pildiga ja suured olla. Saab kohe aru kuna öö ja kuna päev ja mis teema on.

wow teema ei tundu mulle otseselt kahtlane, vaid tema mõttes oleks saanud kindel hunt järgneval päeval mõne vea teha.

Ma võin iga kell Luugi rongiga liituda. Eluvenna omaga samuti.

Maxi
03.03.13, 19:12
Synfony ja Luuk on mõlemad praktiliselt AFK olnud, täna-eile 1 täiesti mõttetu post kahepeale. Täiesti võimalik et üks neist või siis mõlemad (??) on hundid ja kuna neid otseselt tanki veel ei lükata siis on hea afk olla. Küla ju hääletab üksteist välja.
Aktiivsetest on minujaoks hundi kandidaadid eluvend, jmsk69 ja tiiger.
Cleared külasi minujaoks siis 4.
Kuna häid reade ma välja ei mõtle, siis imo proovime luckida.

Kuna Synfonyt on juba hääletatud siis sobib täna ka see, aga mulle sobib ükskõik neist kes minu kandidaatide nimekirjas

Synfony

eluvend
03.03.13, 19:16
No kuidas ta siis cleared on? Nt, peale timpsi väljahääletamist ütles ta, et poleks votecount vigane olnud, oleksime camu hoopis välja hääletanud ja asi klaar. Samuti ka see, et ta vaikselt ikka info saamiseks üritab ise ka camut pushida. imo need 2 asja näitavad, et camu külaks olemisel ei cleari eluvend end ära.

Sa kas ei saanud aru mu pointist või meelega tõlgendad seda siin valesti.
camu minekul on mingisugunegi tulemus, seepärast seda varianti pakun. Kui tuleb mõni muu mõistlik rong, millest ka reaalset kasu on, siis olen igati avatud. siiani aga midagi paremat ju pole

Kui Sa oled küla, siis sa pead lõpetama ära obsessioni, et ma hunt. Meil pole mõtet üksteise vastu tolmu keerutada, otsime mõistlike lahendusi.

eluvend
03.03.13, 19:17
Kuna Synfonyt on juba hääletatud siis sobib täna ka see, aga mulle sobib ükskõik neist kes minu kandidaatide nimekirjas

Synfony

Saan õigesti aru, et Synfony hääletamisest mingeid muid reade ei saa, aga prooviks lihtsalt luckida?

Maxi
03.03.13, 19:21
tegelikult kui päris aus olla, siis Sinu hääletamine on kõige rohkem +EV, aga kuna sa oled pigem aktiivne ja mulle üldse ei meeldi need kes ülipassiivselt mitte midagi ei kirjuta, siis tahaksin neid karistada veidike sellega. Kui nad on hundid siis hästi, kui küla siis nende poolt sitasti mängitud.

eluvend
03.03.13, 19:24
tegelikult kui päris aus olla, siis Sinu hääletamine on kõige rohkem +EV, aga kuna sa oled pigem aktiivne ja mulle üldse ei meeldi need kes ülipassiivselt mitte midagi ei kirjuta, siis tahaksin neid karistada veidike sellega. Kui nad on hundid siis hästi, kui küla siis nende poolt sitasti mängitud.

Miks minu hääletamine on kõige rohkem +ev?

Maxi
03.03.13, 19:26
Kuna sina oled suhtelist hundine ning samas teinud mitmeid clearivaid nimekirju ning rünnanud mitmeid inimesi, kui sa peaks hunt olema siis viimase hundi leidmine on lihtne. Kui synf on hunt siis infot ei saa näiteks

Synfony
03.03.13, 19:33
Kuna eile oli tihedalt pidutsemist ja täna ei tahnud elada, siis polegi postitanud :) . Mul pole selle vastu midagi kui te hääli minupeale soovite panna, kuid siis andke ka +ev põhjus, sest lamp on raisata häält. Mina ise läheks äkki eluvenna või wowi rongiga.

eluvend
03.03.13, 19:34
Ausaltöelda ei julge ma kedagi hetkel clearida :D Postitatakse nii vähe, et raske milleski üldse kindel olla. Üks hetk ollakse minusilmis küla ja siis tullakse mingite kummaliste postitustega lagedale ja seisud hägustuvad koheselt. Täna õhtu peaks igal juhul mingitki selgust juurde tooma.
Aga väga hea, et vähemalt mõtled mängule ja selle lahendamisele, paistab et seda on liiga palju tahta kõigilt külaelanikelt (või ongi nii, et küla jaurab ja hundid nurgas itsitavad?)

Hädavariandina võiks synfony muidu minna küll, aga vaid tõesti siis kui mingit paremat lahendust (poomine, mis annaks ka infot) ei ole.

Synfony
03.03.13, 19:47
Ja pealegi on üks asi veel. Kui Camu välja ei võta, siis ta hakakb igapäevaselt kahtlusaluseks jääma, mis ei ole ka väga positiivne.

IamAllin
03.03.13, 19:58
Äkki paneksid kõik 1-3 nime, kelle poolt täna oleksite nõus hääletama? Ise oleksin nõus synfony, luugi ja camuga.

Avicii
03.03.13, 19:59
After 371
3 synfony (tiigrikutsu, IamAllin, maxi)
1 camu (Jmskns69)
1 tiigrikutsu (WowAwiAA)
1 Jmskns69 (camu)

Maxi
03.03.13, 20:01
Synfony, Luuk, Eluvend või Camu.

Ei häiriks otseselt kui ükskõik kes nendest välja läheks

eluvend
03.03.13, 20:03
Synfony ja LuuK on okei, aga neist ei saa eriti infot vist. Camu ka okei, sest tooks selgust, samas täna tundub ikka suht küla.

Synfony
03.03.13, 20:04
Eluvend, Wow, Camu

Synfony
03.03.13, 20:31
Jmsk tundub ka tegelt kergelt imelik, sest see mäng ta rõhub eriti "Loll küla" staatust, ma ei saa aru miks seda vaja koguaeg kõigile öelda, liiga paljudes postides seda rõhutanud. Mdea for rela võiks proovida mõnda hunti tabada mitte, et mina välja lendan.. poleks just kõige kasulikum hääletus, vähemalt mitte täna.

IamAllin
03.03.13, 20:34
ma ise jsut enne mõtlesin ka, et jmknsd rõhutab okguaeg et ta on loll küla, tundub kahtlane.

WowAwiAA
03.03.13, 20:39
Btw kui tiiger peale viimast mängu ka välja naerdi siis nüüd pane bta ka veel mitu korda lollimalt imo kui varem ja lausa meelega.

Synfony
03.03.13, 20:42
no sellistest ei ole ju kasu üldse.

WowAwiAA
03.03.13, 20:45
A see on ka huvitav, et see mis Iamallin kohta välja tõin, seda ta ise ei selgitanud ja kedagi küladest ka ei huvita :D

IamAllin
03.03.13, 20:53
Kirjuta küsimus, vastan. Muide Sinu selle vastuse peale, kus sa ütlesid, et eluvenna clearib see, kui camu pole hunt, siis katsu aru saada, et see, et ta mugavalt camu rongile ei hüpanud (nagu sina väidad) ei tähenda, et ta küla oleks. Hunt teeks samamoodi, läheks hoopis sinuga timpsi püüdma, sest ta nt teaks, et camu ja timps ju mõlemad külad ja ta ei just ei hakkaks camu rongile niisama hüppama. Samuti ta ütels, et oleks ta teadnud, et flip tuleb (arvas, et timps läheb kindlasti), oleks ta ISEENDA hääle camu peale ümber pannud.

Samas praegu eluvenda ma ikkagi välja ei võtaks.

lisaks ikkagi jmnsk, kas tõesti on ta afk (ükski mäng pole nii olnud) või on ta hunt kes lihtsalt hoiab sel teemal praegu silma peal?

IamAllin
03.03.13, 20:53
jmnks69 ilmud välja v?

Synfony
03.03.13, 20:53
Aga võibolla võtaks mingi rongi ette? Või otsustate, et jääte minu pele ?

IamAllin
03.03.13, 20:55
ma ilmselt jätan jmnsk.

IamAllin
03.03.13, 20:55
oleneb tegelikult, tahan näha kas ilmub välja või mitte.

WowAwiAA
03.03.13, 20:56
Ma ootasin selgitust, et kui sa nagunii tahtsid tolle päeva lõpul minna camu peale nagu ütlesid, kuid seda ei teinud ja jätsid flipi. Miks sa jätad flipi, kui timzist sinul üldse asja ei olnud? Ja tagatipuks järgmine päev lähed jälle camu peale? Ja siis nüüd püüad meile veel selgitada, et camu välja võttes mingeid reade ei saaks.
Ning imo ikkagi miks eluvend hakkabad seal rabelema, et timz välja, seletab, et tema on veendunud ja raiub kindlalt. Kui camu ja timz mõlemad külad siis miks kurat hunt nii teeks?

eluvend
03.03.13, 20:58
jmskns vähemalt päeval oli küll teemat uurimas

IamAllin
03.03.13, 21:03
Ma ootasin selgitust, et kui sa nagunii tahtsid tolle päeva lõpul minna camu peale nagu ütlesid, kuid seda ei teinud ja jätsid flipi. Miks sa jätad flipi, kui timzist sinul üldse asja ei olnud? Ja tagatipuks järgmine päev lähed jälle camu peale? Ja siis nüüd püüad meile veel selgitada, et camu välja võttes mingeid reade ei saaks.
Ning imo ikkagi miks eluvend hakkabad seal rabelema, et timz välja, seletab, et tema on veendunud ja raiub kindlalt. Kui camu ja timz mõlemad külad siis miks kurat hunt nii teeks?

ma ütlesin, et ma mõtlesin camu peale minna, mitte kindlalt ei tahtnud. Järgmise päeva algul panin camu, et teda pisut mängima sundida, see oli nagunii kahe peävane mängupeäv ning alustuseks vahet pole, ega ma sellest mingisugust rongi ei hakanud tegema. Olen peale seda 2-3 korda juba häält muutnud.

eluvend
03.03.13, 21:06
Need postid jätavad külase mulje. Et hetkel vist ei ole synfony minek hea mõte?


Ja pealegi on üks asi veel. Kui Camu välja ei võta, siis ta hakakb igapäevaselt kahtlusaluseks jääma, mis ei ole ka väga positiivne.


Jmsk tundub ka tegelt kergelt imelik, sest see mäng ta rõhub eriti "Loll küla" staatust, ma ei saa aru miks seda vaja koguaeg kõigile öelda, liiga paljudes postides seda rõhutanud. Mdea for rela võiks proovida mõnda hunti tabada mitte, et mina välja lendan.. poleks just kõige kasulikum hääletus, vähemalt mitte täna.

WowAwiAA
03.03.13, 21:07
Jaa, muutnud oled peale seda, kui selle asja üles võtsin. Niiet arvasid, et kõige targem on oma hääl jääta eluvennale ja flipida? Ja esimese päeva õhtu tõid veel mitu kahtlusalust välja, jmsknsk ja tiigrikutsu, neid oleks ka vaja postitama sundida? Ei tea, minu silmis oled hunt ja mina võtaks välja.

Jmskns69
03.03.13, 21:07
jmnks69 ilmud välja v?

Minu hääl jääb praegu camu peale !

IamAllin
03.03.13, 21:08
Jaa, muutnud oled peale seda, kui selle asja üles võtsin. Niiet arvasid, et kõige targem on oma hääl jääta eluvennale ja flipida? Ja esimese päeva õhtu tõid veel mitu kahtlusalust välja, jmsknsk ja tiigrikutsu, neid oleks ka vaja postitama sundida? Ei tea, minu silmis oled hunt ja mina võtaks välja.

best of luck!

eluvend
03.03.13, 21:10
Kelle peale siis läheme täna, aeg hakkab vaikselt otsa saama

IamAllin
03.03.13, 21:11
mina jätan jmnsk69

Avicii
03.03.13, 21:13
After 394
2 synfony (tiigrikutsu, maxi)
1 camu (Jmskns69)
1 tiigrikutsu (WowAwiAA)
1 Jmskns69 (camu)
1 Jmskns69 (IamAllin)

//keegi võiks igaksjuhuks üle kontrollida, et arusaamatusi ei oleks jälle : ) ty

Maxi
03.03.13, 21:14
wow tuli lagedale mingise kahtlase plaaniga hoopis karupoeg enne q_q ära süüa, jätab väga hundise mulje.

wow - kuigi tundus pisut kahtlane, siis pigem on küla


Küsin igaksjuhuks täna ära, mis teema sellega on? Samas postis nimetad wowi hundiseks ja nimekirja paned clear küla?

Maxi
03.03.13, 21:15
Jmskns69 kohta on topelt sul Avicii, peab olema 2 häält mitte 2x1 :D

eluvend
03.03.13, 21:16
Jmskns sul topelt 1 häälega hetkel.

Krt, kõige parem vist ikkagi camu välja võtta? Ja jmskns enne kui synfony, minu arvates.

IamAllin
03.03.13, 21:17
no ma kirjutasin seda posti niiviisi, et lugesin teemat algusest peale. see esimene lause oli day1, kus ta arvas, et oleks karupoeg mõtekam enne ära süüa ja siis q_q. Jättis tõsise wtf ja hundise mulje. Järjest teemat edasi lugedes tundus ta pigem külana.

tiigrikutsu
03.03.13, 21:18
WowAwiAA, paneb segast. Ma olen lollimaks muutunud, wtf? :D Argumendid on ju selgelt kirjas. Pane midagi vastu mitte ära jahu.

Maxi
03.03.13, 21:19
Aah, väga wtf momendi tekitas :D

eluvend
03.03.13, 21:19
Wow ei lähe täna niikuinii, palun pane keegi, keda oleme arutanud siin.
Küla võtame end kokku nüüd!

Maxi
03.03.13, 21:19
Aah, väga wtf momendi tekitas :D

See siis Iamallinnile vastuseks

WowAwiAA
03.03.13, 21:19
Wow ei lähe täna niikuinii, palun pane keegi, keda oleme arutanud siin.
Küla võtame end kokku nüüd!

Küla pole kõik on hallivatitõprad

eluvend
03.03.13, 21:20
camu

või leiame mingi muu tegelase? 10 min aega ju!

Maxi
03.03.13, 21:21
kurat, ei tahaks väga Camu võtta kui juba valida antakse

Jmskns69
03.03.13, 21:22
Ärge pooge süütuid külamehi !

Niigi Stars paneb näkku !

IamAllin
03.03.13, 21:22
Avicii, paun paranda votecount veel enne päeva lõppu ära.

eluvend
03.03.13, 21:22
aga kes siis? Praegu vist camul aint 2 häält ka, et ei taha liikuda ka. Ja palun jällegi, väldime flippe!

Synfony
03.03.13, 21:23
Valik on suur :)

Jmskns69
03.03.13, 21:23
kurat, ei tahaks väga Camu võtta kui juba valida antakse

Ok usun siis sind synphony

:cool:

eluvend
03.03.13, 21:23
Valik suur aga aega vähe

WowAwiAA
03.03.13, 21:25
Igapäev käib üks camu jama ja nii jääbki ükski hunt teda ka nagunii ei söö. Niiet camu

Synfony
03.03.13, 21:25
Nojah, enda kaitseks panen Jmsk
+ pealegi ta ei tundu eriti küla. Aga mis seal ikka, kui minek, siis minek.

Maxi
03.03.13, 21:25
Ok usun siis sind synphony

:cool:

Ära valesti aru saa, see synfony hääletamine ei ole ka ideaalne. Ma lihtsalt ei tea kes kõige mõistlikum ära lintšida oleks.

eluvend
03.03.13, 21:26
keegi seisu on jälgind? Äkki pean muutma kuhugi? Sest camul vist ainult 2 häält?

Jmskns69
03.03.13, 21:27
Ära valesti aru saa, see synfony hääletamine ei ole ka ideaalne. Ma lihtsalt ei tea kes kõige mõistlikum ära lintšida oleks.

ok panen siis tagasi camu peale

IamAllin
03.03.13, 21:28
still jmskns69

Maxi
03.03.13, 21:28
Poh, võtame siis Camu, ei oska midagi paremat ka panna. YOLO :D

Avicii
03.03.13, 21:29
After 416
3 Jmskns69 (camu,IamAllin,synfony)
2 synfony (maxi, Jmskns69)
1 camu (eluvend)
1 tiigrikutsu (WowAwiAA)
1 WowAwiAA (tiigrikutsu)

// keegi võiks kontrollida jälle, pole kindel



5 lisa minutit teemas postitada - öö algab 22,35 !

Maxi
03.03.13, 21:30
Avicii, minu hääl läks Camu peale, ära jälle ära unusta, Jmsk pani ka talle

eluvend
03.03.13, 21:30
Synf päästad end kui camu lükkad!

Avicii
03.03.13, 21:30
After #421
3 Jmskns69 (camu,IamAllin,synfony)
3 camu (eluvend,Jmskns69, maxi)
1 tiigrikutsu (WowAwiAA)
1 WowAwiAA (tiigrikutsu)

eluvend
03.03.13, 21:31
Avicii, minu hääl läks Camu peale, ära jälle ära unusta, Jmsk pani ka talle

ja Wow on ka camu peal hetkel!

IamAllin
03.03.13, 21:32
praegu tundub, et camu ei ole hunt ning vähemalt 1 hunt on seal camu peal, kui mitte 2.

eluvend
03.03.13, 21:34
praegu tundub, et camu ei ole hunt ning vähemalt 1 hunt on seal camu peal, kui mitte 2.

Selline post, enne päevalõppu on päris kahtlane! Hakka või Wowi uskuma :)

Avicii
03.03.13, 21:34
After #425
4 camu (eluvend,Jmskns69, maxi, WowAwiAA))
3 Jmskns69 (camu,IamAllin,synfony)
1 WowAwiAA (tiigrikutsu)

WowAwiAA
03.03.13, 21:35
Lol

Maxi
03.03.13, 21:35
tuleb flip?

Avicii
03.03.13, 21:39
ON ÖÖ

Välja hääletati camu, kes oli:
tavaline külaelanik

Ootan huntidelt öökilli kirja!

Loodan, et votecount oli täpne, tänud :)
Head ööd :)

Avicii
04.03.13, 13:40
ON PÄEV

Öösel söödi ära kasutaja "IamAllin, kes oli tavaline külaelanik

Allesjäänud mängijad:
1.Synfony
2.WowAwiAA
3.LuuK
4.eluvend
5.Jmskns69
6.Maxi
7.tiigrikutsu


Vabandan päeva alguse hilinemise pärast !

eluvend
04.03.13, 13:57
WTF, IamAllin söödi?! Ma siin nuputasin just, et äkki tema hunt ja oleks tahtnud teda proovida vist.
Igatahes nüüd enam ei saa eksida küll, muidu seisud kriitilised!

Kui camu väljahääletamine midagi näitas, siis et tiiger ja wow peaksid küla olema, samuti tundub et jmskns on.
See jätab kahtlasteks Maxi, Synfony ja LuuK.
Kui muidugi see teooria on vale, siis on fucked.

eluvend
04.03.13, 14:02
LuuK kohta on mul küsimus. Kui ta täna ka ei postita ja hääletusest osa ei võta, kas siis on modkill? Või peaks juba praegu olema?

WowAwiAA
04.03.13, 14:04
Nii lol mäng, krdi nädal läks registreerimise täitumisega, nüüd keegi ei mängi. Paar küla on need repivad ka hunti.
Eluvend, miks jmskns tundub küla olevat?

eluvend
04.03.13, 14:07
Hommikul 12 ajal oli seda teemat siin mõnda aega uudistamas. Hundida ta teaks mis värk on ja midagi uut siit ei otsiks nii varakult :D
Loll read, aga midagigi! Muusosas tuleb ainult nõustuda Sinuga, kahjuks

eluvend
04.03.13, 14:08
*Hundina

WowAwiAA
04.03.13, 14:18
Hommikul 12 ajal oli seda teemat siin mõnda aega uudistamas. Hundida ta teaks mis värk on ja midagi uut siit ei otsiks nii varakult :D
Loll read, aga midagigi! Muusosas tuleb ainult nõustuda Sinuga, kahjuks

Solid readid, olete koos hundid w?

eluvend
04.03.13, 14:20
Sa kahtlustad siis jmsknsi?

WowAwiAA
04.03.13, 14:22
Sa kahtlustad siis jmsknsi?

Sind kahtlustan.
Ning tbh avicii võiks Luuki luugid kinni ära lüüa.

eluvend
04.03.13, 14:28
Sind kahtlustan.


See on ok. Aga kui hääletate täna minu välja ja saate teada, et ma küla. Mis edasi?

Maxi
04.03.13, 14:34
Camu oli ikka nii obvious küla, nii kiireks läks eile lõpus et kedagi asjalikku hääletada ei suutnudki.

Luuki kohta tekkis küsimus minulgi. Kui aus olla, siis mängijat vahetada pole mõtet enam, mäng sellises staadiumis juba.

Kuna 2 hunti on järel ja 5 küla, siis midagi katastroofilist veel ei ole.

Rahulikult mõeldes peaks olema minu jaoks umbes niimoodi:

Wowawiaa
eluvend
Tiigrikutsu
Synfony
Luuk
Jmskn69

Punastest sobiks mulle emb-kumb täna välja võtta.

tiigrikutsu
04.03.13, 14:35
Pakun välja synfony ffs, kaua te jebite?

tiigrikutsu
04.03.13, 14:36
Luuk-i ei ole mõtet süüa ju, ta peaks modkill olema nkn?

eluvend
04.03.13, 14:40
Pakun välja synfony ffs, kaua te jebite?

Eile hääletasid ju wow. Ja jebima peab seni kuni hundid käes!

Maxi
04.03.13, 14:42
Eluvennaga on see jama, et ta tundub ülihundine, aga teda oleks hiljem lihtsam hääletada oluliselt kui ta hundiks osutub, sest ta postitab palju.

Imo Avicii võiks clearida kas Luuk saab modkilli või mitte, siis on teada kas on mõtet teda hääletada või mitte.

tiigrikutsu
04.03.13, 14:43
Eile hääletasid ju wow. Ja jebima peab seni kuni hundid käes!

Ma pakkusin varem juba synfony välja aga keegi ei tulnud kaasa eriti.

Maxi
04.03.13, 14:58
Samas eluvenna välja võtmine oleks ka üli +EV

Kui joppab ja ta hunt siis Cleared külad on: Maxi, Synfony, LuuK ja WowAwiAA. Järgi jääksid Tiiger ja Jmsk69 kellest teine hunt peaks üks neist kahest olema. Selle loogika järgi on küla 100% võitnud.

Kahjuks pole aega momendil kõiki poste läbi töötada uuesti, aga imo tõmbame eluvenna rongi käima ja vaatame mis juhtub.

Kui kellelgi on parem teooria siis kuulan huviga

Eluvend

Maxi
04.03.13, 15:04
Infoks, eluvend käis praegu seda teemat lugemas ja lahkus.

Synfony
04.03.13, 15:25
Ma olen ka poolt hääletamaks eluvenda, sest juba ammu on olnud kahtlus, et ta võib hunt olla, lol ! Ja pealegi sellised päeva esimesed postis stiilis " Võtke end kokku küla ja wtf miks teda just hääletati" ongi eriti mahlased huntide poolt tulema.

Synfony
04.03.13, 15:29
Ma ei näe põhjust miks Tiiger mind pushib, võiks vähemalt midagi tarka kirja panna, mitte "kaua te jebite" pealegi ja kui tiiger aru saab, et ma küla, siis mis on see next move ? Pole mõtet mingit lollust ka hääletada vaid pigem inimesi kelle välja hääletamine annaks ka mingit kasu . Ja mul on pohlad mis see Wow eluvenna kaitseks ütlema hakkab..

tiigrikutsu
04.03.13, 18:23
Põhjus, põhjus oli see, et küla välja võtmisega ei oleks nii kiire olnud imo, aga poh. Jätan hääle sinu peale anyway.

eluvend
04.03.13, 19:08
Ootame siis õhtust liiklust siin. Praeguse seisuga siis eelistatakse mind või synfonyt, avaldage siis arvamust, et kumb ja miks! Pole mõtet viimase sekundi peale jätta, peab jälle muidu raskeid valikuid tegema ja võibolla mitte parimaid

Synfony
04.03.13, 20:02
Tiiger on lihtsalt ajuvaba tüüp :D.
Hääletan Eluvend , sest ta on teinud minu arvates palju hundiseid postitusi ja oli minujaoks algusest peale üks kahtlusalustest. Välja hääletamine annaks rohkem reade juurde võrreldes teistega. Ofc on võimalik, et ma eksin ja siis kellad, kuid ei näe ka täna paremat kanditaati keda hääletada.
Kes soovivad mind hääletada, siis lükake vähemalt mingi argument ka, lamp on vaadata tiigri laatseid hääletajaid. :D

eluvend
04.03.13, 20:05
Kes soovivad mind hääletada, siis lükake vähemalt mingi argument ka, lamp on vaadata tiigri laatseid hääletajaid. :D

No ilmselt on Sul minek täna. Põhjuseid on juba on öeldud. Kui keegi mõistlikumate argumentidega ja parema variandiga lagedale ei suuda tulla.

Jmskns69
04.03.13, 20:07
Teatan alandlikult, et minu armas neli aastat vana Delli läpakas andis otsad. Minu mänguaktiivsus sai sellest tugeva löögi.

Hundid on kas eluvend ja tiiger või maxi ja synfony. Mina oma lolli aruga panen eluvenna peale oma hääle.

eluvend
04.03.13, 20:07
Panen hääle ära ka hetkel - Synfony - ehk aktiviseerib veits inimesi

eluvend
04.03.13, 20:10
Teatan alandlikult, et minu armas neli aastat vana Delli läpakas andis otsad. Minu mänguaktiivsus sai sellest tugeva löögi.

Hundid on kas eluvend ja tiiger või maxi ja synfony. Mina oma lolli aruga panen eluvenna peale oma hääle.

Kui oled küla, siis muuda ümber. Ei ole mõtet külaelanikku täna enam välja ajada

WowAwiAA
04.03.13, 20:18
Teatan alandlikult, et minu armas neli aastat vana Delli läpakas andis otsad. Minu mänguaktiivsus sai sellest tugeva löögi.

Hundid on kas eluvend ja tiiger või maxi ja synfony. Mina oma lolli aruga panen eluvenna peale oma hääle.

Enne kui õhtuse rongi tegime, oli synfonil kõige rohkem hääli ning maxi ja tiiger tema peal. Niiet mam õtleks need duod ümber.

eluvend
04.03.13, 20:20
Seejuures olid muidugi Sina üks neist, kes Synfony pealt hakkas ära tüürima eile rongi :D
Aga mis arvad Synfonyst? Või muud mõtted, mis vääriks jagamist?

Synfony
04.03.13, 20:22
Mitu korda küla eksida võib üldse ?

WowAwiAA
04.03.13, 20:22
Seejuures olid muidugi Sina üks neist, kes Synfony pealt hakkas ära tüürima eile rongi :D
Aga mis arvad Synfonyst? Või muud mõtted, mis vääriks jagamist?

Mina ei tüürinud camu oli mu viimane variant, aga keegi ei anna reade, pooled afkivad, küsimustele ei vastata, küla see ei heiduta et välditakse teemasi. Ja seetõttu ei saanud õhtuks mingeid reade ning teadsin, et keegi seda camu teemat ei dropi ning kõik rääkisite mis ime readid sealt saab kah. Aga nüüd vaatan kohe teemat täies pildis ja siis püüan mingid järeldused teha.

Synfony
04.03.13, 20:29
Pealegi see, et Max minule küla tundus ei tähenda, et me ühes paadis oleks. Nagu teada ta oskab hästi tegelt mängida ja võib mingi ime läbi ka hunt olla. Pole tema postidesse süvenenud, vaid möödaminnes on jäänud temast rohkem küla mulje.

eluvend
04.03.13, 20:36
Kõigepealt sõltub, kas LuuK saab modkilli. Kui saab ja täna küla läheb siis on homseks seis 3:2 külaelanike kasuks ning eksida enam ei saa.

tiigrikutsu
04.03.13, 20:39
Hääletan eluvend-a hakkasin synfonit kartma. :(

eluvend
04.03.13, 20:42
Mis te loodate saavutada sellega, kui mina välja lähen? Saate teada, et ma olen küla. Lahendab see teie jaoks siis mängu ära?

WowAwiAA
04.03.13, 20:48
Lol mõistus otsas. Aga eluvend on ikkagi minu silmis kõige rohkem küla, suurt muud öelda ei oska.
Avicii-d oleks tarvis confirmima mis Luuk case puhul saab.

Synfony
04.03.13, 20:51
Minujaoks on ta kahtlane :D. Aga samas kedagi kolmandat pole ka nagu ette võtta ju ?

eluvend
04.03.13, 20:52
Aga kellegi peab ju võtma. Tiiger küla ei kuula vaid paugutab omaette hääli, muud tegelased ikka võtavad ehk mõistust kuulda ka.

Synfony
04.03.13, 20:52
Teatan alandlikult, et minu armas neli aastat vana Delli läpakas andis otsad. Minu mänguaktiivsus sai sellest tugeva löögi.

Hundid on kas eluvend ja tiiger või maxi ja synfony. Mina oma lolli aruga panen eluvenna peale oma hääle.

Kui jmsk oleks hunt ?!? Kas hunt teeks sellise posti kus ta lahterdaks ära? Eriti kui tegemist Jmsk´ga.

Synfony
04.03.13, 20:54
+ kui võtta seda Jmsk juttu tõepõhjana, siis pmst kui ta oleks hunt, siis ta ilmsalt ei osalenud ka kuskil huntide chatis, sest läppar andis otsad? Või see nii peene level, et foorumisse ei jõua, kuid seljataga annab rääkida ?

eluvend
04.03.13, 20:54
Iseenesest, kui minu poomine (ehk confrimimine et olen küla) aitaks mängu lahendada võiks ju ma minna. Aga hetkel ei paista nii olema, vaid suht pimesi lootmine, et "ehk joppab". Siis ollakse homme jälle sama targad, ainult, et kaks küla vähem.

eluvend
04.03.13, 21:01
Samas eluvenna välja võtmine oleks ka üli +EV

Kui joppab ja ta hunt siis Cleared külad on: Maxi, Synfony, LuuK ja WowAwiAA. Järgi jääksid Tiiger ja Jmsk69 kellest teine hunt peaks üks neist kahest olema. Selle loogika järgi on küla 100% võitnud.


Sellist juttu pole ka mõtet eriti ajada. Sest mind puues saate teada, et ma küla ja kogu "ülikasulik" plaan on vett vedama läind ja tagasi nullpunktis.

WowAwiAA
04.03.13, 21:02
Maxi paneb ka, nimekirjas sinu roheliseks, järgmine post, et oled ÜLIhundine, ning siis toob välja, et saaks palju reade sinu välja hääletusest ja paneb hääle peale.

Iammallin eilsed kandidaadid olite sina ja jmsknsk ja tema söödi ära. Tundub nagu ette tehtud käik huntidelt, et seeläbi täna sind välja saada. Keegi jutuks pole võtnud, sinu rong läks niisama lampi käima.

Kuradi, kui Luuk oleks küla, oleks probably hundikari aviciid juba 3 päeva pommitanud, et too modkilli teeks ja neile edu tooks sellega.

WowAwiAA
04.03.13, 21:03
Maxi paneb ka, nimekirjas sinu roheliseks, järgmine post, et oled ÜLIhundine, ning siis toob välja, et saaks palju reade sinu välja hääletusest ja paneb hääle peale.

Iammallin eilsed kandidaadid olite sina ja jmsknsk ja tema söödi ära. Tundub nagu ette tehtud käik huntidelt, et seeläbi täna sind välja saada. Keegi jutuks pole võtnud, sinu rong läks niisama lampi käima.

Kuradi, kui Luuk oleks küla, oleks probably hundikari aviciid juba 3 päeva pommitanud, et too modkilli teeks ja neile edu tooks sellega.

See sina on eluvend :D

eluvend
04.03.13, 21:03
Mhm, hea point!

Synfony
04.03.13, 21:04
No enne lõppu peaks Avicii ikka siia teemasse jõudma, ehk annab seletusi.

WowAwiAA
04.03.13, 21:04
Siis on hilja hääli ümber tõsta.

eluvend
04.03.13, 21:06
Muidu esialgu mõtlesin, et Maxi proovibki lihtsalt testida, et kuidas minu rong käima läheks ja kes peale hüppaks (seepärast vaatasin rahulikult ka kõrvalt) Aga kuna ta siiani pole kontrollima tulnud, siis kipub hundiseks minema küll

Synfony
04.03.13, 21:06
Jmsk ei tundu ka tegelt eriti sitt varjant, ta on ennegi läbi käinud + iamallini hääl temapeal, kuid see tundub nii kahtlane, sest kui hunt oled, siis sa ei proovi kohe eemaldada kasutajat kes sulle vihjab, kui just asi ohtlikuks ei lähe, mida jmsk võis karta, sest kahtlusaluseid jäi vähemaks.

Synfony
04.03.13, 21:10
Ja pealegi kui LuuK on jälle hunt, siis ma pigem pettunud temas. Miks on mõtet üldse mängu regada, mitte postitada ja hiljem kui hundina võidad, siis tunned et oled hästi mänginud?? LuuK on ennegi mänginud ja siis ka pole eriti postitanud, mis mõttega ? Mingi postitamise reegel võiks lõpuks olla, sest see on ka lamp..

Maxi
04.03.13, 21:10
Ok, kurat veidi hilja jõudsin tagasi aga tundub et eluvenna rong läks käima ja kõrvale midagi ei tekkinud, seega suht informatiivne liigutus.

Muide, mul on täna idee mis peaks suht 0 EV olema. Hääletame Luuki välja. Kui ta on küla ja saab modkilli, siis me kaotame niikuinii ühe päeva ära sellega. Võtame ta parem ise välja ja me ei kaota sellega otseselt midagi, ainult 1 küla täna öösel ja kui Luuk on hunt siis niikuinii tuleb homme flip, aga täna on päris informatiivne päev.
Samuti enne ööd peaks igaüks tegema ühe listi kes võiks olla hundid ja kes küla, niiviisi saame homme hea baasi

Maxi
04.03.13, 21:11
Muidu esialgu mõtlesin, et Maxi proovibki lihtsalt testida, et kuidas minu rong käima läheks ja kes peale hüppaks (seepärast vaatasin rahulikult ka kõrvalt) Aga kuna ta siiani pole kontrollima tulnud, siis kipub hundiseks minema küll

Yep oli plaan, aga cramo sai raisk kotti ja õhtu venis kuidagi pikale ja ütleme ausalt, mäng ei tulnud meelde kah et mobiilist vaadata

Synfony
04.03.13, 21:11
IamAllin tegi listi, vaata mis temaga juhtus :D

Maxi
04.03.13, 21:11
Seega davai, meid on hetkel 5 online, sellest piisab et Luuk välja võtta

eluvend
04.03.13, 21:12
Ok, kurat veidi hilja jõudsin tagasi aga tundub et eluvenna rong läks käima ja kõrvale midagi ei tekkinud, seega suht informatiivne liigutus.



mis infot siis said?

Maxi
04.03.13, 21:12
Jaa, aga kui me kõik listi teeme, siis meid kõiki ei saa täna ära süüa, see ongi asja mõte

Maxi
04.03.13, 21:13
mis infot siis said?

Et sa ei ole hunt ja ainuke variant sinu hundiks olemiseks on kui näiteks Luuk oleks hunt, mistõttu teist rongi ei tekkinud, mida saab väga kergelt täna kontrollida.
Fakt et kui Luuk on küla siis täna sina, mina või wow ära süüakse

Synfony
04.03.13, 21:14
Ma pigem vist riskiks ja võtaks kellegi teise peale LuuKi ?

eluvend
04.03.13, 21:15
Küla: Wow, tiigrikutsu, jmskns
Kahtlased: Maxi, LuuK
Hundid: Synfony

Mina ei oska muud arvata paraku.

WowAwiAA
04.03.13, 21:15
Jmsknsk?

Synfony
04.03.13, 21:15
Tegelt pigem LuuK Pigem loen hundiseid poste kui tühja lehte.

Maxi
04.03.13, 21:16
Praegu on 3 mängijat kes peaksid olema kindlad külad ning 4 mängijat kes on suht tundmatud. Seega meil natuke õnne on vaja, aga lõpuks vast läheb niikuinii flippamiseks kui 3vs2 peaks jääma. Fakt et kui seis jääb 3vs2 siis peavad kõik külaelanikud usaldama kas Eluvenna/WowAwiaa või siis Minu häält ja nii on hea šanss ära flipata.

eluvend
04.03.13, 21:16
Mulle tegelt meeldis Wowi mõte ja seepärast vist mõtekas isegi tõesti LuuK veel alles hoida ja proovida hittida :D
Kuigi noh, LuuKi minek vast parem kui minu oma (jään vähemalt huntidele siis söögiks :) )

Synfony
04.03.13, 21:17
Lol, ei imesta kui üks teist on hunt.

Maxi
04.03.13, 21:17
Küla: Wow, tiigrikutsu, jmskns
Kahtlased: Maxi, LuuK
Hundid: Synfony

Mina ei oska muud arvata paraku.

Ma ei saa aru kuidas sa Jmsnk ja Tiigri ära saad clearida, ma ei ole nüüd teemat läbi töötanud, aga cliffs?

WowAwiAA
04.03.13, 21:18
Teeb siis synfoni? See lõpu jebimine pärsib alati mõttetööd, sest tahad end tagant kiirustada :D

Küla: WowAwiAA
Semiküla: Eluvend
??? : The rest.

Synfony
04.03.13, 21:19
Anna rong ja ma lendan peale, kuid minu hääletamine on ka 0 EV

eluvend
04.03.13, 21:19
Ma ei saa aru kuidas sa Jmsnk ja Tiigri ära saad clearida, ma ei ole nüüd teemat läbi töötanud, aga cliffs?

Päeva alguses järeldasin nii. Midagi liiga palju targemaks pole saanud. Liiga vähe postitatakse ja põhjendatakse hääletusi.
Mingit sulatõde ilmselt minu listist otsida ei maksa, suht õunte pealt ikkagi.

Aga okei, 10 min jäänud. Kes läheb?

eluvend
04.03.13, 21:21
tiigrikutsu, keda hääletad?
Wow, keda hääletad?
MAxi, keda hääletad?

jmskns ilmselt tänaseks juba läind jälle, FFS!

WowAwiAA
04.03.13, 21:23
Luuki igatahes mitte, tema peab modkilliga minema saama.
Kuradi maxi muutis mu mõtteid no Synfoni?