PDA

View Full Version : ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : 1 2 [3]

Synfony
04.03.13, 21:23
Ilmselge peaks olema, et Jmsk ja Tiiger ei saa koos hundid olla. Võib arvata, et keegi siit aktiivsematest isegi võib hunt olla.

WowAwiAA
04.03.13, 21:23
EIp see viimase pooltunni mängu lahendamine ei ole väga hea mõte.

Synfony
04.03.13, 21:24
Wow tee mõni mõistlik hääletus, mina vähemalt olen aktiivne ja saan hääli anda, mitte nagu enamus 1 posti vendasid..

Synfony
04.03.13, 21:25
Ma oleks nõus ehk minema Jmsk või Tiigri hääletamisega, peaks suht coinflip olema ?

eluvend
04.03.13, 21:25
Seda räägin koguaeg, et varem peame arutlema juba!

Küllap Maxi ka nüüd "unustab" hääle minu peale ja reedab end, seegi positiivne :D
Vist juba hääletasin enne ka nii, aga igaksjuhuks kordan üle siis: Synfony

Maxi
04.03.13, 21:26
tiigrikutsu, keda hääletad?
Wow, keda hääletad?
MAxi, keda hääletad?

jmskns ilmselt tänaseks juba läind jälle, FFS!

Ma vist jään praegu Luuki peale, ma proovin veel tänaseid poste lugeda ja vb muudan, aga hetkel las olla nii nagu on

eluvend
04.03.13, 21:26
et lähen mina? wp!

Synfony
04.03.13, 21:27
Kui see midagi muudaks, mdea panen hääle JMSK Suht lollisti mängib küla praegu, võtta välja aktiivsem .. jätta random hääletajad ja mitte aktiivsed sisse.. cmon.

eluvend
04.03.13, 21:27
Nii on tegelt fine, aga ellujäävad külad, palun tehke omad järeldused sellest!!

WowAwiAA
04.03.13, 21:27
No sa võtsid eluvenna üles, et vaadata kuhu rong läheb. SYnf oli kohe peal, et "jaa eluvenna postid on hundised" blabla ma huj mäletan täpsemalt. Tee siis mingi järeldus sellest.

WowAwiAA
04.03.13, 21:28
No sa võtsid eluvenna üles, et vaadata kuhu rong läheb. SYnf oli kohe peal, et "jaa eluvenna postid on hundised" blabla ma huj mäletan täpsemalt. Tee siis mingi järeldus sellest.

See Maxile.

Synfony
04.03.13, 21:28
Avaldasin oma arvamust, aga kui te 3 blockite, siis tuleb mõni teine tee valida.

Synfony
04.03.13, 21:29
Homme saate vähemalt 3 kesti juttu ajada. lol..

Maxi
04.03.13, 21:30
Fuck, mis see postcount on keegi vaatab?

eluvend
04.03.13, 21:30
Homseks on järelejäänud vaid vaikivad külad, kes loodetavasti vähemalt lugeda osakvad ja suudavad järeldusi teha!

Maxi
04.03.13, 21:30
Nüüd vist liiga hilja ka, nvm

Synfony
04.03.13, 21:30
Flipi siit ei tule, gg.

WowAwiAA
04.03.13, 21:30
Mis hilja, aviciid pole, pane nüüd oma hääl kuhugi mujale kui Luuk?

WowAwiAA
04.03.13, 21:31
Tra tegelikult on kõik need vaikivad kutid hundid, ise mängisin hunt tegin ka nii ja jube mugav oli. Kuidagi deja vu praegu, rollid vaid vahetuses.

Synfony
04.03.13, 21:32
Jah, pane hääl minupeale .. nagu see midagi muudaks..

WowAwiAA
04.03.13, 21:33
Loodan, et hundid mind öösel söövad, ei viitsi seda poolikut mängu mängida.

Synfony
04.03.13, 21:33
No äkki lükkaks hääled veel kuskile ümber, et saaksin homme ka supportida?

Maxi
04.03.13, 21:34
[COLOR="#FF8C00"]

Kuna öö algab [B]22:30 siis postid seisuga 22:30 on OK ja hääled sel ajal loevad

Keelatud on postitamine ja hääletamine 22:31, hääled :31 ei loe ja postid loetakse vigasteks


Kuna Avicii ei ole lubanud eraldi päeva pikemaks, siis peaks see reegel kehtima. Lihtsalt infoks

WowAwiAA
04.03.13, 21:34
Kuna Avicii ei ole lubanud eraldi päeva pikemaks, siis peaks see reegel kehtima. Lihtsalt infoks

No sisi enam miski ei muutu, synfoni kes sa siis olid?

Synfony
04.03.13, 21:35
Päev siis purgis ? Või saab pikemalt lasta ? Sest LuuKi kohta ka no information täiesti ju..

Maxi
04.03.13, 21:39
Imo lõpetame tänaseks postitamise ära ja laseme Aviciil päeva kinni panna kui ta tuleb, muidu on suhteliselt angleshoot nende poolt kes jäävad postitama. Niikuinii need postid enam lugeda ei tohiks ja ise vist ei tohi ka enda rolli avaldada or something

WowAwiAA
04.03.13, 21:39
No hääletused arvesse ei lähe, aga muidu juttu võib ajada.

eluvend
04.03.13, 21:41
Ei tohi ajada. Väga vabalt võib modkill tulla, seega lõpetame ära!

Synfony
04.03.13, 21:44
PS: Ei ole selle mängu lõpuga rahul, Votecount enne lõppu ka täiesti puudub, mingit ülevaadet "LuuK" mängija staatusest pole ja kui ma peaksin teada ka saama, et mul oleks võimalus olnud hääl kuskile panna ja flipata, siis ka täiesti masendav...

Avicii
04.03.13, 22:05
ON ÖÖ

Hääletuse seis:
2 Synfony (eluvend,wow)
1 LuuK (maxi)
1 eluvend (tiigrikutsu)
1 Jmskns69 (synf)


Välja on hääletatud Synfony, kes oli külaelanik!

Eemaldan mängust ka kasutaja "LuuK" , kes oli hunt !

Vabandan, et ei ole saanud siin aktiivselt sees olla, juba kiire aeg hetkel.

Allesjäänud mängijad:
1.WowAwiAA
2.eluvend
3.Jmskns69
4.Maxi
5.tiigrikutsu


Ootan kirja sellelt ühelt ainsalt ja õnnetult hundilt

Avicii
05.03.13, 12:14
ON PÄEV!

Hundid sõid öösel ära "tiigrikutsu" , kes oli tavaline külaelanik!

Allesjäänud mängijad:
1.WowAwiAA
2.eluvend
3.Jmskns69
4.Maxi

eluvend
05.03.13, 12:24
Täna siis suur finaal!
Kui ma jään kindlaks enda readidele on hunt Maxi.
Kui ma usun Maxi reade, on hunt jmskns.
Kui karta, et wow on geniaalselt mängind on hunt tema.

Ehk palju on lahtist ja kõigil tuleb kirjutatada põhjendatud arvamus või(/ja) kaitsekõne

Maxi
05.03.13, 13:33
Minu jaoks on mäng seekord lahendatud ning suure tõenäosusega võtame täna välja ka viimase hundi.

Aga siiski, oleme kõikide osaliste suhtes ausad ning lubame neil ka välja pakkuda enda vaatenurgad. Eriti kuna saab avaldada ju kõik readid täna, ning ei ole karta et öösel ära söödaks.


Täna siis suur finaal!
Kui ma jään kindlaks enda readidele on hunt Maxi.
Kui ma usun Maxi reade, on hunt jmskns.
Kui karta, et wow on geniaalselt mängind on hunt tema.

Kas võiksid täpsustad ja välja tuua, millised readid sul on minu hundiks olemise kohta? Tõsiselt huvitab
Kui minu riide usaldades oleks hundiks Jmskns, siis kuna ma teda üldse hundiks tembeldanud olen? Mina ausaltöelda seda täpselt ei mäleta. Võib-olla kehva mälu
WoW on ütlemata hea mängu teinud küll, täiesti 100% küla, aga miks teda täna öösel ära ei söödud vaid söödi mingi tiigrikutsu?

eluvend
05.03.13, 13:44
Kindlasti täpsustan! Ja kindlasti postitan siia täna veel, seni kuni selgitame viimase libahundi ikkagi välja!
Seni aga ootaks jmsknsi ja wowi ka siia ära :)

Ja ärme kardame täna mängu lahendada ära juba päeval! Õhtu võib minna jälle rapsimiseks ja siis keeruline ratsionaalselt mõelda, see teeniks vaid hundi huve. Rääkimata sellest, et õhtul on meistrite liiga!

WowAwiAA
05.03.13, 13:47
Loodan, et hundid mind öösel söövad, ei viitsi seda poolikut mängu mängida.

Tõbras!!!!

TO maxi: Ütlemata heast mängust asi ikka väga kaugel, panen puusse nagu tõsine metsamees kunagi, kuigi süü omaks võtan vaid osaliselt, sest peale eilse eelmised 2 küla kes välja sai hääletatud repisid hunti.

WowAwiAA
05.03.13, 13:49
Mina enne enda mõtteid tänaseid kirja ei pane, kui on jmsknsk postitanud ja teie 2 olete oma mängulahendusest rääkinud, obv jäeti mind sisse et mõjutama täna hakata ja enda mõtteid välja andes aitan sellele kaasa. Niiet teeme viimase ilusa ning aktiivse päeva ja tabame selle tõpra.

Maxi
05.03.13, 13:58
Aga mis siis kui Jmsnk69 dell on ikka katki ja ta täna postitada ei saagi? Siis me ei hääletagi kedagi?

eluvend
05.03.13, 13:59
Siis süüdistame jmsknsi, kui küla kaotab :D

eluvend
05.03.13, 14:03
Eks siis teema üleval püsimiseks peab vakselt hakkama infot tulistama



Kui minu riide usaldades oleks hundiks Jmskns, siis kuna ma teda üldse hundiks tembeldanud olen? Mina ausaltöelda seda täpselt ei mäleta. Võib-olla kehva mälu


Sellele küsimusele vastuse loen mina välja Sinu eilsest postitusest:

Praegu on 3 mängijat kes peaksid olema kindlad külad ning 4 mängijat kes on suht tundmatud. Seega meil natuke õnne on vaja, aga lõpuks vast läheb niikuinii flippamiseks kui 3vs2 peaks jääma. Fakt et kui seis jääb 3vs2 siis peavad kõik külaelanikud usaldama kas Eluvenna/WowAwiaa või siis Minu häält ja nii on hea šanss ära flipata.

Maxi
05.03.13, 14:08
Jep, eks ma sellega ühe vea tegin et clearisin natuke liiga suure hoolega. Selline see mäng juba on.
Aga eluvend, sa julge poiss, tee kellegi pealt ots lahti, vaatame mis saab.

eluvend
05.03.13, 14:11
Probleem selles ongi, et ma ei oska eriti kedagi kahtlustada. Ma võin kõigi vastu leida mingeid argumente, aga see vist ongi, et "kes otsib see leiab".
Wow minu jaoks kõige külam (kui tõesti hunt, siis au ja kiitus). Et siis peaks nagu Maxi või jmskns olema?

eluvend
05.03.13, 14:26
Wow muidu nii küla kui see mäng keegi üldse küla olla saab. Ainult, et see postitus võib õrna kahtlusevarju heita temale
Et justkui minekul hunt üritaks nö katet teha. Aga ei taha uskuda seda.


wow palju aktiivsem kui eelmine mäng

kus ta oli küla..

Maxi
05.03.13, 15:05
Okei, ei viitsi täna enam lolli mängida, ilmselgelt eluvend ootab mis mõni külaelanik ees teeb ja sellest lähtuvalt tegutseb.

Obviously on eluvend hunt. Ta on mitu viga teinud mis teda reedavad. Day1 proovis ta karupoega ülestunnistama saada, et too ei ole KT.
day2 hääletas ta timzi ning day3 süüdistas päeva algul aviciid, et kui timzi/camu vahel rebimine oli siis votecounti ei tulnud. Milles votecounti peaks veel vaja olema kui Sinu hääletatav tüüp välja läheb. (Avicii vastuspost oli ka suhteliselt huvitav, vähemalt minu jaoks) Day3 oli hea Camu peale minna kes välja ka läks. Selles on natuke ka minu süüd, et ma siiski endale kindlaks ei jäänud vaid päeva lõpus Camu peale üle läksin. Edasi juba on kõik teada.

Ma ei saanud aru hästi miks WoWawiaa ikka veel mängus on, ta on ju 100% küla, eriti kuna q_q teda hundina magusalt ära clearis kogemata. Vaatasin ka wowi postid läbi ning tundub, et tema on eluvennaga suht hästi terve mäng läbi saanud ning nad on üksteist suht palju toetanud hääletamistel. Seega +EV on jätta mängu ju inimene kes sind ei kahtlusta ja sinuga koos on nõus hääletama.

Jmks69 eile teatas, et läppar on katki ja jama lugu. Seega temast täna ohtu ei pruugi olla hundile.

Seega hundid:

Eluvend 80% hunt
Jmsk69 20% hunt
WowAwiAA

Fakt on see, et iga teine hunt oleks ammu juba WowAwiAA välja hääletanud, samuti oleks välja hääletatud Eluvend, kuna aktiivseid mängijad kes palju nimesi pakuvad reeglina kaua sees ei hoita.

Seega mina hääletan eluvend ja selle hääle võib minu poolt lukku panna. Tänased postid enam mõjutada minu arvamust vist ei suuda.

Maxi
05.03.13, 15:09
Mulle tegelt meeldis Wowi mõte ja seepärast vist mõtekas isegi tõesti LuuK veel alles hoida ja proovida hittida :D
Kuigi noh, LuuKi minek vast parem kui minu oma (jään vähemalt huntidele siis söögiks :) )

No vaadake eelnevaid poste sellele ka. Minujaoks on see mäng lõppenud, eluvend on busted

eluvend
05.03.13, 16:05
Ootasingi seda, kui keegi rünnaku üles võtab :) obv selleks mind ka sees siiani hoitud on!
Maxi, kas sellepärast ei toonud Sa sisse eelnevate ööde nightkille (IamAllinn ja tiiger), et wow hammustas eile plaani läbi? Eileõhtust votecounti vaadates ka ju, ainus kellel hääl minu peal on tiiger, et justkui ma oleks pidanud tema ära võtma.

Iga normaalne küla saab aru, et ma olen aktiivselt üritanud mõelda lahendamise suunas ja sellega seoses võtnud ka julgeid otsuseid vastu (timzi poomine näiteks), kahjuks pole need alati täkkesse läinud kuid vähemalt proovin külaelanikke mõtlema ärgitada. Hundina ei ole kudiagi tark olla nii palju pildis ja võtta vastu aktiivseid otsuseid.

eluvend
05.03.13, 16:08
Maxi paneb ka, nimekirjas sinu roheliseks, järgmine post, et oled ÜLIhundine, ning siis toob välja, et saaks palju reade sinu välja hääletusest ja paneb hääle peale.

Iammallin eilsed kandidaadid olite sina ja jmsknsk ja tema söödi ära. Tundub nagu ette tehtud käik huntidelt, et seeläbi täna sind välja saada. Keegi jutuks pole võtnud, sinu rong läks niisama lampi käima.

Kuradi, kui Luuk oleks küla, oleks probably hundikari aviciid juba 3 päeva pommitanud, et too modkilli teeks ja neile edu tooks sellega.

See post siis! Sisuliselt lahendab ka kogu mängu ära!
Et täna veel õli tulle valada võeti välja tiigrikutsu (kelle hääl oli minu peal), et justkui vormistada teatav stsenaarium kokku, mis minu suunaks sõidaks.

eluvend
05.03.13, 16:13
Wow ja jmskns, teie arvamus oleks päris hea praegu! Ükskõik, mis pidi otsustate mõelga igatahes korralikult kogu mäng läbi ja mingil juhul ärge tehke otsust rutakalt või tormates.

Maxi
05.03.13, 16:26
See post siis! Sisuliselt lahendab ka kogu mängu ära!
Et täna veel õli tulle valada võeti välja tiigrikutsu (kelle hääl oli minu peal), et justkui vormistada teatav stsenaarium kokku, mis minu suunaks sõidaks.



Maxi, kas sellepärast ei toonud Sa sisse eelnevate ööde nightkille (IamAllinn ja tiiger), et wow hammustas eile plaani läbi? Eileõhtust votecounti vaadates ka ju, ainus kellel hääl minu peal on tiiger, et justkui ma oleks pidanud tema ära võtma.


Ehk et kuigi wow hammustas plaani läbi, siis hunt läheks täiesti lollilt ikkagi oma rida ajama, aga järgmine päev seda välja ei too?


Mulle tegelt meeldis Wowi mõte ja seepärast vist mõtekas isegi tõesti LuuK veel alles hoida ja proovida hittida :D
Kuigi noh, LuuKi minek vast parem kui minu oma (jään vähemalt huntidele siis söögiks :) )

Vaadake kasvõi seda posti ja sellele eelnevaid postitusi. Ja pidevalt eluvend rõhutab et hundid ta ära söövad ja whatnot, iga mäng on hundid selliseid asju postitanud. Samuti ei ole eluvend suutnud ühtegi hundikandidaati välja tuua ning mõlemat kaashunti on tema kaitsnud (kokkusattumus? kui jah siis suht uskumatu)

Ma väga palun külal kõik postid täna ette võtta ja rahulikult mõelda selle üle, vaadata ja arutada enda jaoks kõik asjad läbi. Iga asja juures tuleb küsida alati, miks see ja too kodanik nii võis teha.

eluvend
05.03.13, 16:31
Vaadake kasvõi seda posti ja sellele eelnevaid postitusi. Ja pidevalt eluvend rõhutab et hundid ta ära söövad ja whatnot, iga mäng on hundid selliseid asju postitanud.


Ei ole kordagi väitnud, et hundid mind öösel peaks sööma. See tsiteeritavas postis ju ka naljatades see öeldud.

Aga pinguta veel! Mul veel mõned argumendid Sinu kohta olemas ;)

Maxi
05.03.13, 16:34
See post siis! Sisuliselt lahendab ka kogu mängu ära!
Et täna veel õli tulle valada võeti välja tiigrikutsu (kelle hääl oli minu peal), et justkui vormistada teatav stsenaarium kokku, mis minu suunaks sõidaks.

Mille pärast peaks hunt valima Sinu, et saaks sind hundi pähe viimane päev välja hääletada. See tundub rumalusena kuna sa postitad palju ning tood välja häid argumente. Nii palju lihtsam oleks olnud valida keegi teine, kasvõi Tiiger keda vahepeal isegi kahtlustati.

Mingi hetk käis korra mõttest läbi ka wowi või jmsnk hääletamine, aga see oleks praeguse seisuga suhteliselt spekulatiivne

Maxi
05.03.13, 16:35
Ei ole kordagi väitnud, et hundid mind öösel peaks sööma. See tsiteeritavas postis ju ka naljatades see öeldud.

Aga pinguta veel! Mul veel mõned argumendid Sinu kohta olemas ;)


Mul pole vaja pingutada, küla on piisavalt tark. Well played muidu ikkagi

eluvend
05.03.13, 16:38
Obviously on eluvend hunt. Ta on mitu viga teinud mis teda reedavad. blablabla



See tundub rumalusena kuna sa postitad palju ning tood välja häid argumente.



Kumb siis jääb?

Maxi
05.03.13, 16:57
?

sa vist ei saanud aru mis ma öelda tahtsin. Selle asemel, et hetkel välja tuua ennast kaitsvaid asju või kedagi teist hundiks pakkuda, naeruvääristad sa minu tehtud poste. Kas see on see viimane tase kus enam midagi öelda ei ole, aga niisama minna lasta ka ei tahaks?

eluvend
05.03.13, 17:25
Jah, vabanda! Võidujoovastus, et hundina ikka välja kargasid oli liiga suur ja kaotasin natukeseks emotsioonides väärikuse. Jäägem ikkagi härrasteks.

Jmskns69
05.03.13, 18:56
Läpakat ei olegi kusjuures. Maxi vs Eluvend võrdluses on minu jaoks hundisem eluvend

eluvend
05.03.13, 19:05
Maxi, muidu hea mäng Sinult, tuleb au anda. Aga eile õhtuga mängisid ennast sisse tegelikult.
1. Tegid minu rongi (ÜLIkasulik mind hääletada)
2. Läks käima ja rahvast kogunes
3. Tulin selgitasin ja palusin inimestel ikka mõelda, et mis kasu siis on kui saavad teada, et ma küla
4. Rong hakkas lagunema
5. Arutlesime uute variantide üle, sina istud vaikselt ja kaasa ei mõtle
6. Tekitasime uue rongi kuidagi-midagi kiiruga
7. Miski aeg hüppad Sina rahulikult on semu peale, keda tead et saab ilmselt niikuinii modkilli (hea bragida ka, et said hundile pihta)
8. Mingi mõni minut enne kella kukkumist, palume Sul muuta oma vote ja teha midagi mõistliku häälega.
9. Sa tuled lagedale täiesti nonsense jutuga, et mis-kus, ei jõua jne (peale mida jõuad loomulikult veel 2-3 posti teha ;) )
10. Päev kinni ja välja läheb Synf

Eks sa vaikselt lootsid, et kui lähen mina ja saadakse teada, et ma küla, siis saad jällegi kahtlustest vabaks - ei olnud hääl minu peal ja sa ju tahtsid hoopis kedagi muud välja! Räuskasin juba eile ju ka sellest, kuna uskusin, et minul minek kaa.

eluvend
05.03.13, 19:08
Mis muide eile oleks pidanud olema, oli flipp minu ja Synfi vahel. Ka minul oli 2 häält nagu Synf. Kuidagi läks jmskns hääl kaduma :D Kusjuures, kui ma õhtul kokku lugesin, ei suutnud ka seda märgata, aga täna päeval teema põhjalikult üle lugedes jäi silma.
Õnneks muidugi olime mõlemad külad, niiet flipi tulemusena oleks ikka küla lahkunud ja midagi väga hullu ehk sellega ei juhtunud. Et noh, väike aps, mis lahenes suhteliselt õnnelikult.

eluvend
05.03.13, 19:10
jmskns, ma ei tea juba mitmendat korda ma Sulle ütlen, et soovitan ikkagi ümber mõelda. Küla võidu huvides see ju

Jmskns69
05.03.13, 19:11
jmskns, ma ei tea juba mitmendat korda ma Sulle ütlen, et soovitan ikkagi ümber mõelda. Küla võidu huvides see ju

Ma ükskord ennem kuulasin suht lahmivat hunti argumenteeritult suhtlevale külale. Siiani piinlik :cool:

eluvend
05.03.13, 19:14
Ilmselt, kui Maxi ellu jääb, saab Sul veelkord piinlik olema :)
Muide, vaata enamust eelnevate mängude viimast päeva. ALATI tuleb ja lendab üsna argumenteeritult ja selgelt välja hunt. Tihti pikkade, paljude tsitaatidega postitustega ja püüvad just selle nö asjalikkuse muljega lüüa.

Minul on vähemalt süda puhas ja leidsin hundi üles, loodetavasti ikka küla saab ka sellest aru ja võtame võidu ära!
Maxi

WowAwiAA
05.03.13, 19:14
Minu jaoks on mäng seekord lahendatud ning suure tõenäosusega võtame täna välja ka viimase hundi.

Aga siiski, oleme kõikide osaliste suhtes ausad ning lubame neil ka välja pakkuda enda vaatenurgad. Eriti kuna saab avaldada ju kõik readid täna, ning ei ole karta et öösel ära söödaks.



Kas võiksid täpsustad ja välja tuua, millised readid sul on minu hundiks olemise kohta? Tõsiselt huvitab
Kui minu riide usaldades oleks hundiks Jmskns, siis kuna ma teda üldse hundiks tembeldanud olen? Mina ausaltöelda seda täpselt ei mäleta. Võib-olla kehva mälu
WoW on ütlemata hea mängu teinud küll, täiesti 100% küla, aga miks teda täna öösel ära ei söödud vaid söödi mingi tiigrikutsu?

Siiani on kogu mängu minu silmis eluvend küla olnud ja olen ütlemata hea mängu teinud. Tegelikult läheb hästi psühholoogiale rõhuma ja seletab kuidas suurepärane mäng minult ja, et küla teeb õige otsuse sest küla on nii tark olnud.

Avicii
05.03.13, 19:18
Mis muide eile oleks pidanud olema, oli flipp minu ja Synfi vahel. Ka minul oli 2 häält nagu Synf. Kuidagi läks jmskns hääl kaduma :D Kusjuures, kui ma õhtul kokku lugesin, ei suutnud ka seda märgata, aga täna päeval teema põhjalikult üle lugedes jäi silma.
Õnneks muidugi olime mõlemad külad, niiet flipi tulemusena oleks ikka küla lahkunud ja midagi väga hullu ehk sellega ei juhtunud. Et noh, väike aps, mis lahenes suhteliselt õnnelikult.
woops :DDDDDDDDDDDDDDD
vägavabandan, nii palju kuidagi pange pannud nende hääleta, peaks vist hääletamiseks suuremat fonti hakkama kasutama :/

WowAwiAA
05.03.13, 19:20
woops :DDDDDDDDDDDDDDD
vägavabandan, nii palju kuidagi pange pannud nende hääleta, peaks vist hääletamiseks suuremat fonti hakkama kasutama :/

Ütle hunt ette ja saad andeks.

eluvend
05.03.13, 19:21
woops :DDDDDDDDDDDDDDD
vägavabandan, nii palju kuidagi pange pannud nende hääleta, peaks vist hääletamiseks suuremat fonti hakkama kasutama :/

Naljakas ongi see, et peale 22:30 lugesin ise kaa hääled kokku, sest tahtsin teada, kellel minek ning ka mina ei märganud seda ja sain samasugused tulemused! :D

eluvend
05.03.13, 19:27
jmskns, enne kui ära kaod.
Mõtle kas või hetk, et kas oled ikka õigetel jälgedel. Kuidas mäng on kulgenud, kes on julgenud võtta vastutust väljahääletamistel ja pakkunud ise nimesid välja, ühesõnaga koguaeg pildis ja püüdnud hoida teemat aktiivsena. Hundina puuduks ju mul igasugune vajadus selleks, sest kui siin teemas vaikus oleks, siis ei juhtuks ka midagi ja saaksin rahulikult vaikuses toimetada. Iga hääletus olen olnud lõpus olemas ja kuuldanud inimeste arvamusi ja ärgitanud hääletama

WowAwiAA
05.03.13, 19:28
Aaa maxi eile peale seda manöövrit kui panin hääle eluvenna peale ja tema kaasa tuli ja õhtul kui enda kahtlused tema vastu välja tõin ütles, et pani oma hääle sinna et näha kes kaasa tuleb ja kes mida teeb. Seetähendab, et ta pidi eile eluvenda 99% külaks pidama. Niiet jah, gg imo.

WowAwiAA
05.03.13, 19:29
See siis, loodan et sain topelt quotega hakkama seekord.

WowAwiAA
05.03.13, 19:30
Lol fak.

Quote Originally Posted by eluvend View Post
Muidu esialgu mõtlesin, et Maxi proovibki lihtsalt testida, et kuidas minu rong käima läheks ja kes peale hüppaks (seepärast vaatasin rahulikult ka kõrvalt) Aga kuna ta siiani pole kontrollima tulnud, siis kipub hundiseks minema küll

Maxi says:
Yep oli plaan, aga cramo sai raisk kotti ja õhtu venis kuidagi pikale ja ütleme ausalt, mäng ei tulnud meelde kah et mobiilist vaadata

Maxi
05.03.13, 19:31
Maxi, muidu hea mäng Sinult, tuleb au anda. Aga eile õhtuga mängisid ennast sisse tegelikult.
1. Tegid minu rongi (ÜLIkasulik mind hääletada)
2. Läks käima ja rahvast kogunes
3. Tulin selgitasin ja palusin inimestel ikka mõelda, et mis kasu siis on kui saavad teada, et ma küla
4. Rong hakkas lagunema
5. Arutlesime uute variantide üle, sina istud vaikselt ja kaasa ei mõtle
6. Tekitasime uue rongi kuidagi-midagi kiiruga
7. Miski aeg hüppad Sina rahulikult on semu peale, keda tead et saab ilmselt niikuinii modkilli (hea bragida ka, et said hundile pihta)
8. Mingi mõni minut enne kella kukkumist, palume Sul muuta oma vote ja teha midagi mõistliku häälega.
9. Sa tuled lagedale täiesti nonsense jutuga, et mis-kus, ei jõua jne (peale mida jõuad loomulikult veel 2-3 posti teha ;) )
10. Päev kinni ja välja läheb Synf

Eks sa vaikselt lootsid, et kui lähen mina ja saadakse teada, et ma küla, siis saad jällegi kahtlustest vabaks - ei olnud hääl minu peal ja sa ju tahtsid hoopis kedagi muud välja! Räuskasin juba eile ju ka sellest, kuna uskusin, et minul minek kaa.

Aitäh komplimendi eest, aga hiromant ma ei ole siiski. Seda et Luuk modkilli saab ma ei teadnud, kuna Avicii midagi ei öelnud ja tema hääletamine oleks igal juhul kasumlik olnud külale. Sest täna on 1 hunt 3 küla vastu mis siis on 25% hittida ja kui eile oleks Luuki võtnud oleks homme 1 hunt 2 küla vastu ehk 33% hittida.

Ei istunud ma kuskil rahulikult niisama, ütlesin eelnevalt kus olin ja lugesin vahepeal tekkinud poste.

Mille pärast peaksin mina jätma tänaseks ellu nii sinu ja WoWAwiAA kes 99% päeva lõpuks mind hääletavad kuna te terve mängu tandemis liikunud.
Iamallinn kuskil clearis mind, söödi öösel. Camu clearis mind, sina vedasid rongiga lintšimisele ta.
Ma ei tea, ma ei viitsi siin võimlema hakata, vahet pole, Mina usun et Sina oled hunt ja sain pihta see mäng ka 3´ndale hundile.
Sinupoolt hea mäng ja ma veidi nägin seda ette et täna minu peale proovitakse lükata, aga mis ma teha saan.

WowAwiAA
05.03.13, 19:32
Lol jmknsk kadunud, flipime võidu peale :D?

Maxi
05.03.13, 19:34
Aaa maxi eile peale seda manöövrit kui panin hääle eluvenna peale ja tema kaasa tuli ja õhtul kui enda kahtlused tema vastu välja tõin ütles, et pani oma hääle sinna et näha kes kaasa tuleb ja kes mida teeb. Seetähendab, et ta pidi eile eluvenda 99% külaks pidama. Niiet jah, gg imo.

Ok hääleta mind ja paneme päeva lukku, seda oli arvata, et nii läheb.

GG hundid ja WP.

Epic oleks muidugi kui Jmskn69 või WoW oleks hundid. Siis oleks küll hästi mängitud

eluvend
05.03.13, 19:34
Lol jmknsk kadunud, flipime võidu peale :D?

Ma kardan, et seekord peab jah flipiga võidu ära tooma! :D
Seda vist loota, et ta tagasi tuleks ja veel enam, et ümberhääletaks on liiga palju paluda:D

Maxi
05.03.13, 19:35
Järjekordselt tegi küla mingit metat ja feilis samas kui hundid lasid straight-forward lõpuni välja.

Viimane mäng minupoolt ka, enam ei viitsi

WowAwiAA
05.03.13, 19:38
Vaevalt siin enam ühte mängu kokku ajada annabki, ikka jube kähku see libahundi buum siin vaibunud.

eluvend
05.03.13, 19:39
No kuule tere!
Straight-forward oleks huntide poolt siis, kui jmskns oleks hunt :D
Sinu praegune hundikandidaat ehk mina olen konkreetselt külana käitunud ja aktiivselt mängu üritanud lahendada.
Omaette teema on muidugi see, kui aktiivselt tegutseti mängus. Aga see on teemaks juba peale 22:30

Jmskns69
05.03.13, 19:47
jmskns, enne kui ära kaod.
Mõtle kas või hetk, et kas oled ikka õigetel jälgedel. Kuidas mäng on kulgenud, kes on julgenud võtta vastutust väljahääletamistel ja pakkunud ise nimesid välja, ühesõnaga koguaeg pildis ja püüdnud hoida teemat aktiivsena. Hundina puuduks ju mul igasugune vajadus selleks, sest kui siin teemas vaikus oleks, siis ei juhtuks ka midagi ja saaksin rahulikult vaikuses toimetada. Iga hääletus olen olnud lõpus olemas ja kuuldanud inimeste arvamusi ja ärgitanud hääletama

Avicii tõmbas mulle mütsi pähe täpselt samamoodi. Mina oma häält täna enam ei muuda. Saaagu või sitem !

Jmskns69
05.03.13, 19:48
Järjekordselt tegi küla mingit metat ja feilis samas kui hundid lasid straight-forward lõpuni välja.

Viimane mäng minupoolt ka, enam ei viitsi

Kui sina leiad asjalikke argumente miks Wow hunt on võin hääle temale tõsta !

eluvend
05.03.13, 19:48
Eelmiste mängude emotsioone, ei tohiks muidu kaasa võtta uude mängu :)
Aga miks Wow, kes kõigi arvates ju kindel küla, siis leiab, et Maxi hunt ja mina küla?

WowAwiAA
05.03.13, 19:48
:D:D:D:D:D

WowAwiAA
05.03.13, 19:49
Olen mina ka igast gaming foorumeid külastanud kus teadagi milline liikmeskond, aga no nii ärritavat inimest nagu jmsknsk ma ei tea no....

WowAwiAA
05.03.13, 19:53
Aaa maxi eile peale seda manöövrit kui panin hääle eluvenna peale ja tema kaasa tuli ja õhtul kui enda kahtlused tema vastu välja tõin ütles, et pani oma hääle sinna et näha kes kaasa tuleb ja kes mida teeb. Seetähendab, et ta pidi eile eluvenda 99% külaks pidama. Niiet jah, gg imo.

TO jmskns!!!!
Praegu tahad sa öelda, et hääletad pigem keda tahes kui maxit?

WowAwiAA
05.03.13, 19:54
Aaa ja selgitan jmskns, see arvamus sinust ainult siinse selle mängu põhjal.

WowAwiAA
05.03.13, 19:54
Aaa ja selgitan jmskns, see arvamus sinust ainult siinse selle mängu põhjal.

Aga see kõik on poh ja meil on mäng mängida.

eluvend
05.03.13, 19:59
Muide jmskns.
Kui wow oleks hunt, siis ta ju hääletaks kergelt mind ja oleks kõik läbi. Kui Sina ka ei ole hunt (no ei ole ju!) siis, järelikult Sul teada 2 küla. Mis põhjustel wow aga nii ärritub, et Sa häält ei muuda? Küsi seda endalt :)

WowAwiAA
05.03.13, 20:00
Asi ei olnud selles, et ta häält ei muuda asi on kogu tema dünaamikas siin mängus. Aga see ei ole praegu arutada.

WowAwiAA
05.03.13, 20:02
Üüü sain selle nimealuse tiitli üles.

eluvend
05.03.13, 20:05
jmsknsi "rumala küla" kohta on see, et kas ta ei loe teemat läbi või ei viitsi süveneda. Miks aga siis üldse mängida, ei tea :(

eluvend
05.03.13, 20:11
Muidu, kui jmskns reaalselt ei muudagi, siis äkki tõmmaks päeva kokku? Saaks selle flipi ära teha ning rahus teleka taha kobida jalkat vaatama?

WowAwiAA
05.03.13, 20:23
maxi

Maxi
05.03.13, 20:32
gg, imo siis hääled lukus ja tuleb flip, mis siis ikka, arvestades olukorda ja kui kenasti eluvend wowi ümber sõrme on throughout the game keeranud siis isegi hea olukord imho.

Minu viimane lause enne lukustasmist siis: Miks ma hundina jätaksin lõppu tandemi eluvend/wow kui on teada et nad hääletavad koos alati, ning siis hakkama eluvenda pushima.

Miks ma oleks pidanud ära tapma need kes mind clearisid või siis kedagi teist pushisid.

gg ikkagi ja arvestades üldist pilti siis kõige halvemini ei läinudki

Maxi
05.03.13, 20:33
Vähemalt sain kõigile 3´le pihta :)

eluvend
05.03.13, 20:36
Vähemalt sain kõigile 3´le pihta :)

Kerge ka ju, kui ise üks neist kolmest oled :)

Avicii
05.03.13, 21:10
after 592
2 eluvend (maxi, jmsk)
2 Maxi (eluvend, wow)

Avicii
05.03.13, 21:47
Flippasin maxi ja eluvenna vahel

Välja langes:
Maxi, kes oli:
H U N T
GG ja arvatavasti rest in peace libahunt, tänud mängimast ja sorry minu häältelugemise eest :(

eluvend
05.03.13, 21:51
gg!

WowAwiAA
05.03.13, 21:53
Lol jmknsk kadunud, flipime võidu peale :D?

Called it ;)

WowAwiAA
05.03.13, 21:56
Props kes aktiivselt mängisid, sorry synfony, et eile jumala lambist välja hääletasime :D Ja tänud avicii'le, need piskud eksimused poh, vähemalt viitsisid.

Maxi
05.03.13, 22:00
gg, mõtlesin et kas lähen täna hard mode peale ja jätan wowi ning elu sisse või võtan ühe neist välja. suht feil oli seekord huntidega, q-q sai kohe owni ja luuk ei mänginud üldse :D

eluvend
05.03.13, 22:47
Wow, näed külatiimina oleme ikka edukamad! congrats!
Ja tõesti kummardus ja õnnitlused kõigile küladele ja respekt huntidele!

tiigrikutsu
05.03.13, 23:35
GG. Tänu minule jälle. :D ma lihtsalt nii tubli. ^^

IamAllin
05.03.13, 23:49
esimene tõiselt fail mäng minu poolt, jeeh. aga gg külad.

ranka
06.03.13, 05:29
Jee. Meie võit. Hea mäng ja tänud aviciile hostimise eest

Jmskns69
06.03.13, 20:02
Soovin õnne võitjatele !

Vabandan, et aktiivsus ära vajus. Lihtsalt kaotasin tööriista millega netis käia. Mängule registreerides ei olnud see ette teada.

No bad feelings Wowi inimesed on erinevad aga see ei tohiks keskmisest paremini kasvatatutele anda õigust teisi halvustada ..

Elan üle !

:cool:

WowAwiAA
06.03.13, 20:17
Wow, näed külatiimina oleme ikka edukamad! congrats!
Ja tõesti kummardus ja õnnitlused kõigile küladele ja respekt huntidele!
Paistab nii, wp :)


Soovin õnne võitjatele !

Vabandan, et aktiivsus ära vajus. Lihtsalt kaotasin tööriista millega netis käia. Mängule registreerides ei olnud see ette teada.

No bad feelings Wowi inimesed on erinevad aga see ei tohiks keskmisest paremini kasvatatutele anda õigust teisi halvustada ..

Elan üle !

:cool:
Jeaps, vabandan. Sulle pole ka tegelikult mainitud väga, kui väär kõrvalt paistab see kuidas end jooksutada lased ja no üldse kuidas mängid, aga võibolla on see üleüldse minu viga. Inetult lasin jah tunnetel võitu saada ja keset mängu kah veel.

#Uue mängu ka teeme?

karupoeg
06.03.13, 20:21
kui uut mängu teha, siis peab midagi muutma. praegu vajub väga ära.

minu pakkumine oleks, et

13 mängijaga on 3 hunti, 1 küla arst ja üks KT, possibly ka 1 küla inside mõrvar. Teeks mängu kiiremaks, väheneks esimeste päevade joigimine jne.

IamAllin
06.03.13, 20:38
lenC lubas mingiaeg selle BIG GAME korraldada jälle. See oli tõsiselt fun, sest tuld võis saada igalt poolt ja koguaeg pidi aktiivne olema. Palju erinevaid rolle ja kõvasti funim.

camu
06.03.13, 20:43
Paar nädalat võiks vähemalt vahet pidada. Pigem rohkem isegi.

lenC
07.03.13, 03:13
lenC lubas mingiaeg selle BIG GAME korraldada jälle. See oli tõsiselt fun, sest tuld võis saada igalt poolt ja koguaeg pidi aktiivne olema. Palju erinevaid rolle ja kõvasti funim.
Meeleldi korraldaksin ühe sellise veel, aga olen teie viimaseid mänge sirvinud ja olen liialt skeptiline, kas mu aega tasuks sellele investeerida. Vapsik jooksutab 2p2s praegu ühte massiivset 50 inimese mängu, kui tal see läbi saab, siis ma väga loodan, et ta viitsib siin uue mängu teha, et teid natuke veel välja kasvatada teatud aspektides. See ei käi muidugi personaalselt sinu kohta, sa oled siin üks tublimaid :>

lenC
07.03.13, 03:21
eniveis kui te mind uskuda ei taha, siis mul on 1 käik varuks, et tõestada, et ma KT.

samas see on väga kahjulik teile, sest kaotate ühe mängija lisaks.

muudan oma posti ja saadan avicii pikalt ja siis saab modkilli näol selgeks, et ma KT ja võtate q_q välja.

siis vist ei ole väga võimalik enam lisanduvat teooriat juurde tuua, et "mis olukorras ma nii teeks"


organiseerin endale modkilli ja siis mod ütleb, et "hukatud on karupoeg, kes oli KT"

byebye nüüd. aitab
Ülaltoodud on vist kõige hullemad postitused kõikide nende mängude peale. Kuna ma eeldan, et seda reeglites kirjas ei ole, et "tahtlikult ei tohi modkilli saada", siis on see paljas angleshoot. Enda mängus ma sellisel juhul mitte ainult ei modkilliks mängijat vaid lisaks veel mingi karistuse ta vastavale võistkonnale. Selline suhtumine, et te võite reeglite piires teha kõike, mis pähe tuleb, et edge saavutada peab kaduma.

rahvavaenlane
12.03.13, 12:17
ei biidi 2p2te, kuidas ma leian sealt selle? huvi pärast tahaks vaadata kuidas seal mängitakse.

q_q
12.03.13, 15:10
http://forumserver.twoplustwo.com/59/puzzles-other-games/

karupoeg
12.03.13, 15:27
Ülaltoodud on vist kõige hullemad postitused kõikide nende mängude peale. Kuna ma eeldan, et seda reeglites kirjas ei ole, et "tahtlikult ei tohi modkilli saada", siis on see paljas angleshoot. Enda mängus ma sellisel juhul mitte ainult ei modkilliks mängijat vaid lisaks veel mingi karistuse ta vastavale võistkonnale. Selline suhtumine, et te võite reeglite piires teha kõike, mis pähe tuleb, et edge saavutada peab kaduma.

kuule puhka jalga, LenC. minust on siin by far hullemaid/mõttetumaid mängijaid. Olin tol hetkel olnud ca 40h üleval ning kogu arutelu tegelikult käis minu ja q_q vahel. Tunnistan, et mõtlemine oli mööda ning in retrospect, keegi teine isegi ei viitsinud/huvitunud sellest jutuajamisest. Sellest tulenevalt on see üsna lamp asi, millega praegu siin välja tulla.

"Enda mängus ma sellisel juhul ..... lisaks veel mingi karistuse ta vastavale võistkonnale. " - naerukoht, tõsiselt. Ma olin KT, kes on minu võistkond? Sa hakkad nüüd külaliikmeid karistama, sest KT, kelle käitumise üle nad ei oma kontrolli, eksis?

vapsik
12.03.13, 17:03
Lencil õigus ja külatark esindab külavõistkonda. Võidad ja kaotad koos teiste külaelanikega.

karupoeg
12.03.13, 17:14
no need "reeglid" võiks panna korralikult paika. vähemalt teha ülevaade. pooled mängijatest arvavad, et KT-d claimida ei tohi ning sellele järgneb modkill, pooled ütlevad, et ei järgne. Kuskil kirjas ei ole... Tolles olukorras oli situatsioon selline, kus eeldati, et KT-d tohib claimida ainult KT (ranka tõi selle esimesena välja). Seepeale q_q claimis peale mind KT.

eniveis see oli minu poolt viga, kuid tunnistasin seda kohe. (kuigi minu arvates oli suurim viga see, et ma tulin välja päeval, mitte õhtul. KT hundi vastu vahetamine - eriti q_q vastu oli imo +ev). Lihtsalt lenci 2 nädalat peale mängu väljatulek kõlas siukese bossitsemisena. viga tehtud, viga tunnistatud, edasi mindud...

lenC
12.03.13, 17:17
except ma tegin selle posti 30h peale mängu lõppu

karupoeg
12.03.13, 17:26
jup. õigus on, lugesin alles nüüd. minu viga, vabandan.

vapsik
12.03.13, 20:52
no need "reeglid" võiks panna korralikult paika. vähemalt teha ülevaade. pooled mängijatest arvavad, et KT-d claimida ei tohi ning sellele järgneb modkill, pooled ütlevad, et ei järgne. Kuskil kirjas ei ole... Tolles olukorras oli situatsioon selline, kus eeldati, et KT-d tohib claimida ainult KT (ranka tõi selle esimesena välja). Seepeale q_q claimis peale mind KT.

eniveis see oli minu poolt viga, kuid tunnistasin seda kohe. (kuigi minu arvates oli suurim viga see, et ma tulin välja päeval, mitte õhtul. KT hundi vastu vahetamine - eriti q_q vastu oli imo +ev). Lihtsalt lenci 2 nädalat peale mängu väljatulek kõlas siukese bossitsemisena. viga tehtud, viga tunnistatud, edasi mindud...

No rankat nüüd küll ei tasu kuulata reeglite koha pealt. KT-d võib igas olukorras claimida. Reeglites peaks kirjas olema, et valetamine osa mängust. Seega võib seda teha ja kuskil keeldu ei ole selle kohta.