PDA

View Full Version : ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : [1] 2 3

Avicii
27.02.13, 21:57
Foorumimäng LIBAHUNT (käitumis)REEGLID

Seni, kuni mäng käib, on lubatud mängust rääkimine ainult mänguteemas

Millegist rääkimine väljaspool mänguteemat, mis võib mõjutada mängutulemust on reeglitevastane ja üldiselt peaksid üldse hoiduma käimasoleva mängu mainimisest väljaspool mänguteemat. Pea meeles, et mäng käib seni, kuni mängu moderaator on teatanud, et mäng on läbi

Foorumi tarkvara lubab lisada pilte, videosid ja linke teistele lehtedele. Nende postitamine on üldiselt lubatud aga pole mõeldud, et need on peamised suhtlusvahendid. Nende kasutamine info peitmiseks või maskeerimiseks on keelatud. Piltide, videote või helide kasutamine eesmärgiga oma poste varjata otsingu eest on keelatud. Endast video või helide postitamine on keelatud

Postitamine on lubatud ainult siis, kui on päev

Kuna öö algab 22:30 siis postid seisuga 22:30 on OK ja hääled sel ajal loevad

Keelatud on postitamine ja hääletamine 22:31, hääled :31 ei loe ja postid loetakse vigasteks

Kogemata ööpostitamist vahetevahel juhtub aga sinult oodatakse, et püüad ööpostitamist vältida

Postitamine on lubatud ainult siis, kui oled elus

Kui sul on roll, mis lubab suhelda mänguteemaväliselt siis võid seda teha ainult siis kui su roll seda lubab. Ja ainult isikutega, kellega su roll seda lubab

Hundid võivad üksteisega suhelda 24h päevas

Postide muutmine on keelatud, ükskõik mis põhjusel

Isegi kirjaviga, katkist tagi, jne (nt pilti postidades läheb tag valesti) EI TOHI parandada

Postide muutmine tekitab ebatasakaalus oleva olukorra, nt keegi näeb su orginaal- ja muudetud posti ja see tekitab probleeme mängu aususega. See puudutab kõiki poste, kaasaarvatud neid, mis on tehtud kogemata öösel, valedes teemades, valede kasutajatega, jne

Keelatud on postitada pilti ja tsiteerida oma rolli privaatsõnumit, külatarga [I]peeke ja muud mänguga seotud suhtlust, mis on toimunud väljaspool mänguteemat

Libahunt on mäng, kus tõlgendatakse informatsiooni, mis on mänguteemasse postitatud. Seega ei ole oodatud, et mängijad tõestavad oma rolle postitades otsest tõendusmaterjali oma rollist (privaatsõnumist pilti tegemine, selle otsene tsiteermine, jne)

Keelatud on postitada pilt või otsetsiteerida mängumoderaatori privaatsõnumeid. Kõik informatsioon, mida soovid edasi anda, tuleb panna oma sõnadesse

Võltsitud piltide ja tsitaatide postitamist koheldakse samamoodi nagu päris piltide, tsitaatide postitamist

Kui sa pole kindel, mida postitada võib, konsulteeru mängu moderaatoriga

Kui sa oled liitunud mänguga siis sinult oodatakse selles osalemist

Minimaalselt oodatakse, et postitad vähemalt üks kord iga päev

Kui juhtub midagi, et pead olema away from keyboard ja sa ei saa enam edasi mängida siis tuleb mängu moderaatorile saata privaatsõnum ja paluda oma kohale asendusmängija. Koheselt tuleb lõpetada mänguteemas postitamine. Mänguteemas kirjutamine, et sa otsid asendusmängijat on keelatud

Sinult oodatakse viisakat käitumist

Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud aga jälgige, et te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või

Ülesehitus
Mängul on kaks osapoolt.
3 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.
9 tavalist külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.
1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

Mängul on kaks faasi:
1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 12:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 22.30 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 22.31 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

Mängijate nimekiri:
1.Simmo
2.WowAwiAA
3.LuuK
4.q_q
5.camu
6.eluvend
7.Jmskns69
8.ranka
9.timz0333
10.Maxi
11.IamAllin
12.tiigrikutsu
13.karupoeg

Avicii
27.02.13, 22:14
Rollid saadetud, kui keegi oma rolli ei saanud siis andke märku PMiga mulle!

PMi ootan külatargalt, enne päeva algust!

ON ÖÖ

Avicii
28.02.13, 12:01
http://www.upload.ee/image/3108818/paev.jpg


ON PÄEV!

karupoeg
28.02.13, 12:01
jojojojoojjoo wazup guys

karupoeg
28.02.13, 12:02
ranka

eluvend
28.02.13, 12:05
yoyo!

LuuK, Sa jälle hunt?

IamAllin
28.02.13, 12:17
luuk nagunii hunt jälle, ranka ka ilmselt. jube hundised tunduvad.

Jmskns69
28.02.13, 12:18
Hommikust kõigile, kahetsusega pean Teile teatama, et järjekordselt olen mina loll külamees !

:cool:

karupoeg
28.02.13, 12:32
q_q, mis teed

karupoeg
28.02.13, 12:32
luuk nagunii hunt jälle, ranka ka ilmselt. jube hundised tunduvad.

pluss 1

q_q
28.02.13, 12:38
q_q, mis teed

tsau

magan veel

q_q
28.02.13, 12:39
tsekisin korra sisse, dunno kuna ärkan

hundiranka proovib kindlasti mind day1 lynchida

külaranka ka ilmselt, sest ta ei saa aru see loll tegu

karupoeg
28.02.13, 12:55
q_q võid juba kohe ära öelda, kes su sõbrad ka on, sis kõigile lihtsam

Jmskns69
28.02.13, 13:03
karupoeg mis kuupäevast sa talveune lõpetasid ?

8=)

karupoeg
28.02.13, 13:13
ei ole veel tuttu lännu. aa no varsti on öö ja siis mind killitakse, sest ma nii hea

timz0333
28.02.13, 13:37
Ranka tundub kõige hundisem siit listist mulle ka.

WowAwiAA
28.02.13, 13:48
Jmskns69 readiteta kõige kasulikum kandidaat välja for sure.

ranka
28.02.13, 13:55
luuk nagunii hunt jälle, ranka ka ilmselt. jube hundised tunduvad.

seekord õnneks/kahjuks küla.

lukku läheb q_q. Järjekordne mõttetu ila ta poolt ja minu jaoks hunt.

elu on näidanud, et hundid ei taha liigset tähelepanu liiga palju postidades ega liiga palju vaikides. seega keegi neist on juba postitanud.

ranka
28.02.13, 13:56
PS! Ootan, et mode teeks ka hoiatuse q_q-le. Tundub suht labase solvanguga tühisel toonil, lisaks toob teemaväliseid asju siia. modkill imo.

ranka
28.02.13, 13:59
ranka

miks mina? põhjenda.

ranka
28.02.13, 14:10
ja mis vee q_q vastu räägib: järjekordselt üritab küla vedada valedele jälgedele. mina näen, et esimene päev on anyway suur bingo, teiseks q_q on mitmes mängus näidanud üle suure liidri rolli, aga teinud väga suuri vigu. seega sööme tema ära.

suht kindel, et täna õhtuse seisuga hääled ripuvad enamjaolt minu ja q_q, mis on jällegi hea. kui saame q_q välja on üks ninapidi vedaja vähem. kui ta on hunt, siis üks hunt vähem - kui küla, siis üks "ullike" vähem ning homme hakkavad readid tekkima ning saame mängu paremini lahendada.

kui isegi q_q on külatark, siis on ta jälle väga rumal, sest nii tekitas eelmisest teemast täiesti mõttetu meta-mängu ning taaskord hävitab küla chance võita. loodan, et ta ei ole.

kui lähen mina: olen suht afk, aga iga päev loen foorumit, see eest aga analüüsin rohkem, kui postitan spammi ning sellest on külale rohkem kasu. juba praegu wordpad lahti ning kirjutan esimesi reade üles, et puzzlet paremini analüüsida.

seega küla ühinegem ja läheme q_q peale! meil ei ole kaotada siin midagi - võita palju.

Avicii
28.02.13, 14:29
After #21

2 q_q (karupoeg, ranka)
1 Jmskns69 (WowAwiAA)

karupoeg
28.02.13, 15:06
miks mina? põhjenda.

suvalt, ei ole veel magama saanud ja pool deliiriumis. Kuna sa tõmbaksid peo käima, siis nägin plussina.

kõik korras, im by your side

karupoeg
28.02.13, 15:07
hundid on q_q ja wowawiiaa.

eluvend
28.02.13, 15:09
Ranka, Sa teed lolli nalja või oled hunt. Selline ettepanek ei ole kindlasti hea. Mõttetu ju alguses hakata välja hääletama kodanike, kes mängulahendamisel kasulikuks võivad kujuneda. Kui näha, et q_q kipub liigselt mängu vedama (ja vales suunas :D ), küll siis tegeletakse ka temaga usutavasti. Aga vähemalt on mäng aktiivne selliste tüüpidega.
Esimeses järgus võiks inimesi aktiviseerida ja siis kahtlasemaid või vähem kasulike proovida. Selles mõttes on Wowi ettepanek asjalikum ehk.

eluvend
28.02.13, 15:11
Jääb muidugi ka variant, et Ranka solvus q_q postituse peale :D
kuid siiski tuleks siin mängus rahulikuks jääda ja proovida jätta isiklikuks minemine, eks

karupoeg
28.02.13, 15:11
natuke veel, siis ütlen kolmanda ka ära.

karupoeg
28.02.13, 15:12
eluvend on küla

WowAwiAA
28.02.13, 15:22
Jmskns69 readiteta kõige kasulikum kandidaat välja for sure.

Lisaks kui ta on hunt, keegi ei oota talt ka midagi. Ta paneks mängu lõpuni "Cool" face ja rahvas oleks rahul. Ei saa temalt ka mängu kulgedes reade.

karupoeg
28.02.13, 15:22
WowAwiAA loeb teemat aga ei vasta. ise hunt ka veel

karupoeg
28.02.13, 15:22
no nüüd vastas, aga hunt on ta ikka

WowAwiAA
28.02.13, 15:23
natuke veel, siis ütlen kolmanda ka ära.

Said külanarri rolli w?

WowAwiAA
28.02.13, 15:24
Või siis pigem juba külatola

tiigrikutsu
28.02.13, 15:33
Jmskns69, nõme nimi .. tundub hunt. :D

Riidid on olemas juba,
karupoeg ka hunt, 100%

ranka
28.02.13, 15:54
Ranka, Sa teed lolli nalja või oled hunt. Selline ettepanek ei ole kindlasti hea. Mõttetu ju alguses hakata välja hääletama kodanike, kes mängulahendamisel kasulikuks võivad kujuneda. Kui näha, et q_q kipub liigselt mängu vedama (ja vales suunas :D ), küll siis tegeletakse ka temaga usutavasti. Aga vähemalt on mäng aktiivne selliste tüüpidega.
Esimeses järgus võiks inimesi aktiviseerida ja siis kahtlasemaid või vähem kasulike proovida. Selles mõttes on Wowi ettepanek asjalikum ehk.


Jääb muidugi ka variant, et Ranka solvus q_q postituse peale :D
kuid siiski tuleks siin mängus rahulikuks jääda ja proovida jätta isiklikuks minemine, eks

Pool tundi üritasin kommi kirjutada, aga timeoutis ja pidin ekstra tulema välja, et parem net oleks. Homme saan parema.

Kõige enne ma ei solvunud q_q peale ja tõenäoliselt sa ei ole asjaga kursis, mis toimus eelmise teema lõpus, kui võisid kõik postitada. Ma ei hakka siinkohal seda ümber kirjutama, kui tahad, lähed otsid ise üles.

Samuti ei ole sa vist teiste mängudega kursis või ei lugenud läbi minu kommentaari? Kui näha, et hakkab? Hakkaski ju! Tõi automaatselt hääle minu peale nagu tavaliselt. Ma ei tea, kas ta on küla või hunt, aga üritab miskit mõttetu metat siia tuua. Eeldan, et meie mängude tase (või kas üleüldse on kuskil selline tase) ei ole nii kõrge, et hakata miskit 7-level thinkingut aretama, aga tema seda teeb.

Kui ta on KT, siis on meil sitt lugu, aga samas kui peaksid hundid ta nüüd esimesel ööl ära sööma, siis süüakse ära mind küla poolt homme, sest KT-na pani kohe hääle minu peale. Kui, aga küla, siis samuti hakkab keegi leiutama, et näed, ranka pani ta kohe lukku, ranka vaidles temaga, ju ranka & CO (hundid) kartsid, ning sööme ranka ära.

See viibki selleni, et juba esimesel päeva, esimese postiga, on ta viinud küla valedele radadele ja see jätkub kuni mängu lõpuni. Viimastel päevadel ei ole vaja q_q-d või kedagi iganes, et lahendada mäng ära. Peab ise leidma need nurgad ja punktid, millega puzzle kokku viia.

Mina jätan q_q lukku ja sellest häälest täna ei tagane. Võite hüpata ka tema rongi peale ja mind hääletada, aga siis näete, kuidas isiklikul tasemel ja mõttetute readidega solgib vett. Rõhutan veel, et esimene päev on täis bingo anyway. ning mina võtan selle riski, et q_q mängust eemaldada.

Üks aspekt veel: kuna q_q arvab miskit kümenda leveli mõtlemist siit mängust, siis tema post ei pruugi välistada, et ta on hunt, et üritab sügavalt inimesi üle mõtlema panna. Protsentuaaselt ütleks, et q_q on enne hunt, kui küla ja kui ta läheb isegi külana võidame rohkem, kui täiesti random välja hääletada.

Lähen hetkel magama, aga proovin enne mängu lõppu tagasi olla. Ei garanteeri, et und tuleb ja võin hoopis mängu lõpuni ka üleval olla :)

Jmskns69
28.02.13, 15:54
Jmskns69, nõme nimi .. tundub hunt. :D

Riidid on olemas juba,
karupoeg ka hunt, 100%

olen nõus kõigiga, kes arvavad et olen rumalaim küla libahundi mängimise ajaloos selles foorumis kuna ühe mängu lõpus ei arvanud ära seda mis kõigile surnud küladele tagantjärgi elementaarne oli !

Kahjuks on proletariaat alati ennast selliselt ülal pidanud ja nii nende massidega manipuleeritakse !

Vabandan ette kui mõni kasutatud sõna kellegi intellekti tasemega ei ühildunud !

8=)

Hunte soovitan otsida vaikijate hulgast ja püüdke erineda delfi kommentaariumist ja hoidke isiklikud solvumised konkreetsest mängust eemal.

8=)

karupoeg
28.02.13, 15:58
jmskns69
ma soovitan täna q_q hääletada

karupoeg
28.02.13, 15:58
wauwauwauwa ära nüüd kuri ole, et mul paremad readid kui sul, eksole

karupoeg
28.02.13, 15:59
enivei, tahaks näha, kuida q_q ennast siit välja päästab

Jmskns69
28.02.13, 16:01
jmskns69
ma soovitan täna q_q hääletada

Aga kui tema q_q hunt ei ole kas siis peaks sind hääletama või kuidas ?

ranka
28.02.13, 16:03
üks asi veel, et äkki magan ikkagi sisse. kui lähen mina, siis ärge hakake otsima kohe kahtlusi q_q-lt. s.t. et see töötab väga ideaalselt huntidele, kui näiteks q_q ei olegi hunt, sest siis kogu küla lendab tema selga. samas see ei tähenda, et ta ka süüst puhast (just pärast minu kommentaari).

teeme huntide elu raskemaks, et nad ei saaks obvious liigutusi teha.

pidin selle ära ütlema, et homme ei tuleks hääled automaatselt q_q peale, kui ma lähen: kasutage ka reade.

Maxi
28.02.13, 16:03
Yo.

Ranka ja Q_Q, get a room. Rikute mängualguse ära oma mingi semi-isikliku teemaga. Samas viimane kord kui Ranka hunt oli, siis ta oli samamoodi agressiivne.

Karupoeg lahmib jälle nagu eelmine mäng ja üritab arvamusliider or something olla. See on kahtlane.

Samas täna suht poh keda hääletame, day1 ikkagi. Peaasi et mäng perse ei lähe nagu eelmine

tiigrikutsu
28.02.13, 16:05
karupoeg on 100% hunt jep.

karupoeg
28.02.13, 16:09
Yo.

Ranka ja Q_Q, get a room. Rikute mängualguse ära oma mingi semi-isikliku teemaga. Samas viimane kord kui Ranka hunt oli, siis ta oli samamoodi agressiivne.

Karupoeg lahmib jälle nagu eelmine mäng ja üritab arvamusliider or something olla. See on kahtlane.

Samas täna suht poh keda hääletame, day1 ikkagi. Peaasi et mäng perse ei lähe nagu eelmine

Maxi, eelmine mäng ma ei lahminud absoluutselt (lõpus veidi). ja ma ei üritanud, vaid pigem olingi. + ma olin hunt (seega väga hästi mängitud roll no matter what)

teil ei ole mõtet mind hääletada, sorry

karupoeg
28.02.13, 16:09
tiiger, oled sa mõne hundi kunagi täppi ka saanud?

karupoeg
28.02.13, 16:10
eniveis kutid. ma kavatsen isekas olla ja näha, mis saab täna.

tulen kapist välja, olen külatark ja esimene peil oli q_q, kes on hunt

nii et up yours, tiiger (sõbralikut:)

Maxi
28.02.13, 16:12
Ok, loodan et see ei ole mingi overkill ülemõtlemine sinu poolt karupoeg, aga tänase ja homse? mängu tegid lihtsaks

Hääletan q_q

camu
28.02.13, 16:13
Pean ka kellegi ära hääletama.
ranka

ranka
28.02.13, 16:13
enivei, tahaks näha, kuida q_q ennast siit välja päästab

kui ta on küla, siis ta päästab end välja ja väga hästi.


Yo.

Ranka ja Q_Q, get a room. Rikute mängualguse ära oma mingi semi-isikliku teemaga. Samas viimane kord kui Ranka hunt oli, siis ta oli samamoodi agressiivne.

Karupoeg lahmib jälle nagu eelmine mäng ja üritab arvamusliider or something olla. See on kahtlane.

Samas täna suht poh keda hääletame, day1 ikkagi. Peaasi et mäng perse ei lähe nagu eelmine

ei ole isiklikul tasemel mitte midagi. kirjutasin pikalt oma strateegiast eelmise teema lõpus ja sellest tuli ka q_q esimene post. Seega KT-na on see lollus. Hundina hulljulgus. Külana pohhuism.

Tema oli see, kes võis isiklikul tasandil midagi teha tuues üles minu nime :) Aga ma alustan rongiga ja vaatame, mis saab.

Lisaks eelmises mängus olin ma väga passiivne hundike. Mitte seepärast, et ma muutsin strateegiat vaid seepärast, et ei olnud aega. No nats muutsin ka strateegiat, aga ei olnud siiski aega. Kodus olleks, oleks poste tulnud rohkem.

Seekord olen ma küla ja õhtul saame teada, sest olen suht kindel, et rongid liiguvad q_q ja ranka suunas. Naljakas ongi see, et ranka suunas ei ole liikuma hakanud, mis võib viidata, et äkki jopastus hunt ära s.t. hundid ise ei julge kaitsvat suunda võtta (veel), uut rongi minu või kellegi teise suunas üles lükata.

Aga ärge võtke neid fakte tõepähe, lihtlabane spekulatsioon. On day1, ja reade ei ole. Kui küla arvab, et q_q ei ole õige kandidaat täna minemiseks vaid on keegi teine, siis andke teada. aga ma näen, et ta on hea

ranka
28.02.13, 16:14
Pean ka kellegi ära hääletama.
ranka

see on ka üks suur lollus sinu poolt, kui sa oled küla. panen äratus kella ja proovin 21:00-ks tagasi olla, sest mäng võttis just selle kommentaariga huvitava pöörde.

Maxi
28.02.13, 16:14
Muidu, kui Karupoeg tõesti KT siis veidike varad tulid välja imo, esimene öö vast hundid sind ära poleks söönud niikuinii.

Jmskns69
28.02.13, 16:15
eniveis kutid. ma kavatsen isekas olla ja näha, mis saab täna.

tulen kapist välja, olen külatark ja esimene peil oli q_q, kes on hunt

nii et up yours, tiiger (sõbralikut:)

See nüüd küll tark tegu ei olnud !

Tavaliselt sa nii rumal pole olnud. Kas tegemist on mingi advanced taktikaga mille tulemusena üks hunt juba esimesel päeval korraliku kaitse saab ?

Kui õigust räägid siis homme hommikul üks hunt vähem ja küla ilma targata .... ei ole +ev

Samas kui valetasid siis vist jõuab sihile puues sind homme. Seega ma häält veel ei muuda !

karupoeg
28.02.13, 16:15
ranka, võid rahus magama minna, sa oled täna safe.

ja Maxi, ma ei tea, kas mul õige mõte, kuid ma olen nii kindel, et lähipäevil ma suren + q_q-d ei taha kuidagi siia hundina sisse spämmima jätta. sellepärast tulin täna ka välja

karupoeg
28.02.13, 16:17
vaadates varasemat historyt mängudes, siis KT ei ole veel kordagi pm hunti tabanud, seega ma eriti ei hellita lootusi, et ma 2 päeva jooksul taban veel. ning miski ei kindlusta, et ma 2 päeva ka sees oleks. + mul ei ole niivõrd palju aega, et siin ennast hundiks leveldama hakata ja kahtlustust enda peal hoida ilma külapoolse taputa.

ranka
28.02.13, 16:18
eniveis kutid. ma kavatsen isekas olla ja näha, mis saab täna.

tulen kapist välja, olen külatark ja esimene peil oli q_q, kes on hunt

nii et up yours, tiiger (sõbralikut:)

kindel: q_q

nagu maxi ütles, siis homme mäng on lihtne. KT-na oli sul tegelt väga loll välja tulla (juhul, kui sa oled) , sest rong hakkas sinnapoole liikuma :(

kui sa oled siiski küla, siis saad selle posti eest modkilli, sest saboteerid oma võistkonda ja homme me hääli raiskama ei pea ning saame kaotuse sinu kraesse kirjutada :)

karupoeg
28.02.13, 16:19
mina soovitaks vaadata camu poole.

väga lamp minek rankale ja stiil ka siuke hundine. Küla ei tuleks välja, et "oh well, pean ka kellegi ära hääletama". tundub selline wolfi poolt tehtud vajalik "introduction" oma stiililt

Maxi
28.02.13, 16:19
No tegelikult 1 hunt vahetada KT vastu peaks olema +EV, aga hea oleks olnud teada saada paari kindla küla nimed ka mis sunniks hunte just neid öösel ära sööma. Ühesõnaga day1 minu poolt vist tänaseks lukku. Homme ka päev

karupoeg
28.02.13, 16:20
vb jah, olen ca 30h üleval olnud, selline mõnes mõttes deliirium

ranka
28.02.13, 16:21
tekkis üks väga lollakas idee, aga ma ei julge vist sellist riski võtta.

äkki jätaks q_q sisse, kui revealed hundi ja läheks näiteks kedagi muud sööma? sel juhul võivad hundid ka levelimängu teha, et ei söö karupoega ära ja jätavad q_q sisse ning karupoeg saab uue peaki teha ja homme uue info anda. kui nad aga söövad karupoja ära, siis q_q on koheselt revelaed anyway.

siin võib tulla üks risk, kui karupoeg on siiski hunt ja nii mõtles :)

karupoeg
28.02.13, 16:23
ranka, väga hea idee!

ma ütlen käsi südamel, ma KT. reeglite järgi saaksin saboteerimise eest modkilli kohe. Kuna ma seda saanud ei ole, siis olen confirmitud

Maxi
28.02.13, 16:30
Mida me sellega saavutame, niikuinii peame 1 päeva ära raiskama selle peale, et teda hääletada. Kas mõistlik ei oleks seda täna teha kui infot veel vähe on, et kedagi teist maha lüüa?

Ja kui Karupoeg KT siis hundid söövad ta niikuinii täna öösel ära ja kui me täna ühe suvalise küla maha lööme siis kasu me ikka mittemidagi ei saa saa.


Ülisick kombo oleks kui q_q, Ranka ja Karupoeg hundid oleks, aga seda vist mitte :D

WowAwiAA
28.02.13, 16:35
No juhul, kui see peaks olema level ja Karu on hunt ja nad KT väljavõtuks ja mängu võiduks sellise strateegia tegid, siis õige KT välja igatahes ei tohiks tulla ja sööks täna esimesena hoopis karupoja enda ära? Seda, et hundid teda kui reaalset külatarka sees hakkavad hoidma ei juhtu nagunii.

WowAwiAA
28.02.13, 16:37
Loodan, et mõtlen õigesti ja see oleks parim käik. Ise mõtlesin ka juba omas peas 100 teooriat välja mis ulme mäng selle KT claimiga praegu käima läks.

timz0333
28.02.13, 16:40
Veidi vara jah karupoeg lõid letti ennast. Ranka idee on hetkel huvitav, tahaks näha mida qq ütleb.

camu
28.02.13, 16:41
q_q

tiigrikutsu
28.02.13, 16:44
Hääletan siis q_q, äkki karupoeg ei trolli. :D

väike lootus tglt xd

WowAwiAA
28.02.13, 16:54
Ei kurat ei tea mis ma mõtlesin irv see oleks raisatud häääl ju Q_Q

ranka
28.02.13, 16:59
Mida me sellega saavutame, niikuinii peame 1 päeva ära raiskama selle peale, et teda hääletada. Kas mõistlik ei oleks seda täna teha kui infot veel vähe on, et kedagi teist maha lüüa?

Kõige enne karupoeg ei saa olla küla, sest ta oleks saanud modkilli. Seega kas ta ongi KT või hunt. Kui nüüd me karupoja alles jätame ja hundid panevad öösel karupoja nahka, siis on hunt (q_q) meil avastatud. Avastatud hunt on ohutu hunt.

Minul ka juhe koos, et kumb parem. Siis kirjutan oma nägemused tsenaariumitest.

1. easy

Sööme ära q_q. Kui ta on hunt, süüakse ära öösel karupoeg (KT) ja homme jätkame pm. 1. päevaga vaakumis.

2. medium

Sööme ära q_q. Kui ta on küla, siis söövad hundid ära öösel ühe lambika, et fishida KT-d ja homme sööme ära karupoja ning hundid saavad jälle ühe päeva fishida. Sel juhul IGA KÜLEALNIK PEAB HOMME KIRJUTAMA HÄÄLED: OLEN KT, LUURASIN NENDE JÄRGI JA NEED ON NEED. Seda peavad tegema 100% kõik! Sel juhul, kui nad fishivad ära KT, siis saame koheselt paar rolli teada :)
3. hard

jätame q_q ellu ja sööme ära camu. sel juhul saavad hundid natuke mänguruumi ja samas meie võtame riski ning hundid saavad riskida. tekib selline huvitav olukord, kus hundid võivad karupoega reppida kt-na kui ka hundina - meie peame selle välja luurama. S.t. kui nad jätavad karupoja ellu, siis karupoeg saab teha ühe peaki veel ja öelda meile homme seda, keda ta peakis. Kui ta aga on hunt, siis me võime minna väga valedele radadele ja sel juhul hundid võtavad võidu, aga ütlen ausalt: väga-väga ilusa võidu.

Mina läheks isiklikult nr. 3 variandi peale. Ju õige KT meid viib sisi õigetele radadele ja oleks siiski üks hunt revealitud, ja q_q roll samuti.

ranka
28.02.13, 17:01
Muideks camu on teine hunt.

ranka
28.02.13, 17:02
Tegelt pohh. Sööme q_q ära ja ärme ajame mängu keeruliseks. Ongi asi vask ja saame rollid claimitud kohe alguses. Edasi näeme juba häälte ja teooriate pealt, mis keegi eile rääkis.

q_q
28.02.13, 17:04
PS! Ootan, et mode teeks ka hoiatuse q_q-le. Tundub suht labase solvanguga tühisel toonil, lisaks toob teemaväliseid asju siia. modkill imo.

mida sa seletad nüüd

q_q
28.02.13, 17:08
WowAwiAA loeb teemat aga ei vasta. ise hunt ka veel


no nüüd vastas, aga hunt on ta ikka

wow palju aktiivsem kui eelmine mäng

kus ta oli küla..

q_q
28.02.13, 17:09
kas ranka on teemas veel või afk läinud juba?

ranka
28.02.13, 17:10
olen olemas

LuuK
28.02.13, 17:11
yoyo!

LuuK, Sa jälle hunt?

ei, seekord õnnestus lõpuks see kõige tavalisem roll tõmmata
kõigile vist selge, et ma hundina suht sitt, vast õnnestub mängu lahendamine paremini..

LuuK
28.02.13, 17:11
q_q

q_q
28.02.13, 17:12
ok nii

ma aint 1 su wall of text läbi lugenud aga ma küsin otse ära

kas mul on üldse mõtet sulle seletada, et mu välja võtmine on -ev külale? või ajaraiskamine?

IamAllin
28.02.13, 17:13
pmst ei teinud ju karupoeg väga halvasti, sest kui q_q ja nt keegi tuntum on veel hunt, siis väga vabalt oleks võinud karupoeg täna öine kill olla ning järgneva päevad oleks jmonks69 ja vb mõni veel q_qle truudust vandunud ja oleks võinu päris halvasti hakata minema. Täna ainuke võimalus q_q välja võtta ning asi korras. Usun, et karupoeg ei valetanud, vastasel juhul võtame ta enda välja.

Nii, mis puudutab Teie plaani, et võtta välja keegi mu kui q_q ja loota, et hundid ei võta KT välja. Lollus, hundid ei jäta KT 100% sisse.

Maxi, arvad, et q_q ja karupoeg võivad koos hundid olla? Ka lollus imo, sest õige KT suremini või niisama väljatulek rikuks kõik neil nii kergelt ära ju.

timz0333
28.02.13, 17:16
Selles mõttes tegi halvasti, et kui qq minek siis hundid saavad ka easylt hääle sinna lükata kuna päästa pole neil midagi.

timz0333
28.02.13, 17:17
Et mingi tund või 2 enne päeva lõppu oelks väga ok olnud välja tulla.

IamAllin
28.02.13, 17:18
jup, selles osas olen sinuga nõus.

IamAllin
28.02.13, 17:18
Lisaks tundub, et q_q ei tegele enda kaitsmisega ehk saab ka aru, et pääsu pole.

q_q
28.02.13, 17:21
Lisaks tundub, et q_q ei tegele enda kaitsmisega ehk saab ka aru, et pääsu pole.

ma ootan ranka vastust

q_q
28.02.13, 17:21
just ärkasin, teen süüa n stuff

vaatasin, et rankal mitu wall of texti

kui tal hääl 100% lukus siis ei viitsi neid läbi lugedagi

muidu kohe loen ülejäänud teema läbi

q_q
28.02.13, 17:23
Jmskns69, nõme nimi .. tundub hunt. :D

Riidid on olemas juba,
karupoeg ka hunt, 100%

karupoeg jätab oluliselt rohkem hundi mulje kui eelmine mäng

mis tähendab, et ta prolly küla nüüd :D

q_q
28.02.13, 17:25
üks asi veel, et äkki magan ikkagi sisse. kui lähen mina, siis ärge hakake otsima kohe kahtlusi q_q-lt. s.t. et see töötab väga ideaalselt huntidele, kui näiteks q_q ei olegi hunt, sest siis kogu küla lendab tema selga. samas see ei tähenda, et ta ka süüst puhast (just pärast minu kommentaari).

teeme huntide elu raskemaks, et nad ei saaks obvious liigutusi teha.

pidin selle ära ütlema, et homme ei tuleks hääled automaatselt q_q peale, kui ma lähen: kasutage ka reade.

ma ei lähe täna välja

ja ma ei hääleta sind ka sellepärast, et sa mind hääletad

kui ma sind hääletaksin siis see oleks selle pärast, et sa tundud hundina

kedagi mingi valede readide või muu pseudo loogika järgi välja hääletada on külale -ev

q_q
28.02.13, 17:26
eniveis kutid. ma kavatsen isekas olla ja näha, mis saab täna.

tulen kapist välja, olen külatark ja esimene peil oli q_q, kes on hunt

nii et up yours, tiiger (sõbralikut:)

väga huvitav

eluvend
28.02.13, 17:27
ma ei lähe täna välja

ja ma ei hääleta sind ka sellepärast, et sa mind hääletad

kui ma sind hääletaksin siis see oleks selle pärast, et sa tundud hundina



Raatsid Sa tõlkida palun?

q_q
28.02.13, 17:33
Raatsid Sa tõlkida palun?

ofc

ranka siis seletas, et rongid lähevad q_q ja ranka jne

ja et ma hääletan teda

1) ma pole kedagi hääletanudki veel

2) ma ei hääletaks kedagi sellepärast, et keegi mind hääletab (nö vastu hääletamine - ranka hääletab mind - hääletan kohe vastu ranka)

3) ainuke põhjus siin mängus kedagi hääletada on see, kui ta tundub hunt

nagu pokkeris betting for value ja as bluff

mitte mingi for information jne

Jmskns69
28.02.13, 17:36
pmst ei teinud ju karupoeg väga halvasti, sest kui q_q ja nt keegi tuntum on veel hunt, siis väga vabalt oleks võinud karupoeg täna öine kill olla ning järgneva päevad oleks jmonks69 ja vb mõni veel q_qle truudust vandunud ja oleks võinu päris halvasti hakata minema. Täna ainuke võimalus q_q välja võtta ning asi korras. Usun, et karupoeg ei valetanud, vastasel juhul võtame ta enda välja.

Nii, mis puudutab Teie plaani, et võtta välja keegi mu kui q_q ja loota, et hundid ei võta KT välja. Lollus, hundid ei jäta KT 100% sisse.

Maxi, arvad, et q_q ja karupoeg võivad koos hundid olla? Ka lollus imo, sest õige KT suremini või niisama väljatulek rikuks kõik neil nii kergelt ära ju.

Kõik need korrad kus olen püüdnud q_q usaldada olen vastu pükse saanud. parem usaldan sind. 8=)

q_q
28.02.13, 17:36
iamallinn

q_q
28.02.13, 17:37
Kõik need korrad kus olen püüdnud q_q usaldada olen vastu pükse saanud. parem usaldan sind. 8=)

väga suured tänud

q_q
28.02.13, 17:38
iamallinn

nvm see, lugesin valesti

q_q
28.02.13, 17:40
ma ei tea praegu

karupoeg miks sa kindel oled, et ma hunt?

eluvend
28.02.13, 17:41
Aga kuidas Sa nii kindel saad olla, et Sa välja ei lähe täna? Endal päris tugev tuli peal sul :)

IamAllin
28.02.13, 17:42
ofc

ranka siis seletas, et rongid lähevad q_q ja ranka jne

ja et ma hääletan teda

1) ma pole kedagi hääletanudki veel

2) ma ei hääletaks kedagi sellepärast, et keegi mind hääletab (nö vastu hääletamine - ranka hääletab mind - hääletan kohe vastu ranka)

3) ainuke põhjus siin mängus kedagi hääletada on see, kui ta tundub hunt

nagu pokkeris betting for value ja as bluff

mitte mingi for information jne

ma ei saa nüüd aru, kas see, kui KT ütleb, et sa oled hunt polegi põhjuseks sind hääletada? Kui pole, siis saab ju karupoja homme välja hääletada, aga ei näe erilist võimalust, et sa täna pääseksid. Ainuke turn of events oleks vist see, kui karupoeg tuleks õhtul välja, et ta ikkagi pole KT.

q_q
28.02.13, 17:44
see kui kt ütleb, et keegi on hunt on obv hea põhjus kedagi hääletada

niiet tõesti on teil hea põhjus mind praegu hääletada

aga ma pole hunt, see on probleem

q_q
28.02.13, 17:44
mul põhjust arvata, et karupoeg lihtsalt fancy play siin

q_q
28.02.13, 17:46
vähemalt on huvitavat actionit niiet i don't blame you, karupoeg

eluvend
28.02.13, 17:47
Karupeog. esimese asjana peksad hääle Ranka peale. Siis mõned postid hiljem läheb q_q ja veel mõned ajad hiljem tuleb jutt, et oled KT?
Oled kindel, et Sa KT? Milleks siis esiti Rankat hääletada?

IamAllin
28.02.13, 17:47
jah, täiesti võimalik, et tahtis lihtsalt näha, kui kiirest ja kelle hääled sinu peale liiguvad, aga siis ta peaks enne õhtut ise selle KT claimimis vale välja tooma.

Mingi imeväikene võimalus on see, et ta claimib end KT, et sind küla poolt välja saada ja on nõus ennast ohverdama, kuid see oleks üriski shity play + usun, et keegi pisut halvem ja vähem kogenum hunt oleks see, kes ennast ohverdaks, mitte karupoeg.

Jääbki võimalus, et karupoeg õhtul ütleb, et tegi mingit oma played siin või oled sa hunt:P

eluvend
28.02.13, 17:48
*Karupoeg

q_q
28.02.13, 17:48
karupoeg on küla ja kt claim on, et infot saada imo

ütle ära mis kell sa unclaimid, et ma ennast for real ranka vastu kaitsma saan tulla

timz0333
28.02.13, 17:48
mul põhjust arvata, et karupoeg lihtsalt fancy play siin

Mis ta roll siis epaks olema kui mitte KT?

q_q
28.02.13, 17:49
jah, täiesti võimalik, et tahtis lihtsalt näha, kui kiirest ja kelle hääled sinu peale liiguvad, aga siis ta peaks enne õhtut ise selle KT claimimis vale välja tooma.

Mingi imeväikene võimalus on see, et ta claimib end KT, et sind küla poolt välja saada ja on nõus ennast ohverdama, kuid see oleks üriski shity play + usun, et keegi pisut halvem ja vähem kogenum hunt oleks see, kes ennast ohverdaks, mitte karupoeg.

Jääbki võimalus, et karupoeg õhtul ütleb, et tegi mingit oma played siin või oled sa hunt:P

haha kirjutasime sama asja suht samal ajal, nice

q_q
28.02.13, 17:49
Mis ta roll siis epaks olema kui mitte KT?

vaata ülevalt

Maxi
28.02.13, 17:50
2. medium

Sööme ära q_q. Kui ta on küla, siis söövad hundid ära öösel ühe lambika, et fishida KT-d ja homme sööme ära karupoja ning hundid saavad jälle ühe päeva fishida. Sel juhul IGA KÜLEALNIK PEAB HOMME KIRJUTAMA HÄÄLED: OLEN KT, LUURASIN NENDE JÄRGI JA NEED ON NEED. Seda peavad tegema 100% kõik! Sel juhul, kui nad fishivad ära KT, siis saame koheselt paar rolli teada :)


Ise sa paar posti tagasi kirjutasid, et külaelanikud ei saa KT claimida kuna siis peaks modkill olema. Mis skeeme sa aretad, kui ise mängu alguses ütlesid et pole mingit metat vaja teha, post:



Samuti ei ole sa vist teiste mängudega kursis või ei lugenud läbi minu kommentaari? Kui näha, et hakkab? Hakkaski ju! Tõi automaatselt hääle minu peale nagu tavaliselt. Ma ei tea, kas ta on küla või hunt, aga üritab miskit mõttetu metat siia tuua. Eeldan, et meie mängude tase (või kas üleüldse on kuskil selline tase) ei ole nii kõrge, et hakata miskit 7-level thinkingut aretama, aga tema seda teeb.

Praegu teed sina siin mingit metat, milleks? Kui q_q täna välja võtame ja ta hunt siis oled Sina suht cleared. Milleks skeemitada?

q_q
28.02.13, 17:51
karupoeg üks targemaid siin

1) ta ei peekiks mind üldsegi sest ma eelmine mäng ütlesin, et minu peek tiigrikutsul oli horrible, sest mind süüakse tihti ära

niiet karupoeg ei peekiks mind

2) ta ei tuleks kt-na välja kui NII KUI NII läksid hääled minu peale

eriti nii vara

ranka
28.02.13, 18:04
ok nii

ma aint 1 su wall of text läbi lugenud aga ma küsin otse ära

kas mul on üldse mõtet sulle seletada, et mu välja võtmine on -ev külale? või ajaraiskamine?

ma olen üritanud pea 2h juba su postile vasta, lihtsalt see fucking net funkab siin kuidas jumal juhatab, parimad pingid on 20% loss ja 400ms. Anyway, ma ei saa su küsimusest arugi. Seda tahtsin öelda.

Sõnad wall of text on võõras, ja alati on sint +ev välja võtta, kui sa oled hunt. küsimuseks jääb, et kumb on suurem ev, kas sind hundina mängu jätta, või võtta hiljem

q_q
28.02.13, 18:05
too hetk ma polnud lugenud karupoja claimi veel

q_q
28.02.13, 18:06
ma räägin seda, et iga mäng mind esimesena välja hääletada, sest mu readid on valed ja viin küla valedele jälgedele, on -ev külale

ja see pole vaieldav

see on umbes sama, et pokkeris fish vaidleb, et KK on parem kui AA, sest KK-ga ta 3x võitnud aga AA-ga 2x kaotanud all inid

ranka
28.02.13, 18:10
esimene päev on mu jaoks bingo anyway. ma ei tea, kust sina reade võtad esimesel päeval? Laest? mul on jumala pohhui, kes esimesel päeval läheb, aga eelistaksin, et läheks mängija, kes hiljem viib küla valedele radadele.

jmskn oleks järgmine kandidaat, kui peaks randomi tegema, kuna ta ei mõtle iseseisvalt, vaid on jooksupoiss.

ranka
28.02.13, 18:11
andsin liialt infot välja, fuck me.

karupoeg
28.02.13, 18:13
kutid. q_q üritab siin leveldada.

ma nõus ta kiitusega, et ma varem pigem hästi mänginud ( :redface: ). Aga praegu ma failisin tõesti, juhe jooksis väsimusest (siiamaani eilsest saati üleval) kokku ja tahtsin kiirelt sotid selgeks saada.

ma peilisin q_q, sellepärast, et ta on koos minuga alati kõige rohkem postitanud / analüüsinud (isegi kui meie analüüsid olnud kehvad). Samas on tema puhul alati see reaalne oht (kuna ta mängib hästi), et ta leveldab ennast külaks oma pikkade analüüsidega (sarnaselt minu tegevuse eelmine kord).

Ning kui ma oleks teada saanud, et q_q on küla 100%, siis mul oleks väga hea olnud temaga koos n.ö. strateegiat luua ja teda 100% usaldada.

Kuna ta on aga hunt, siis ta on by far kõige ohtlikum mängija siin minu arvates. Ja ma võtsin kõige lihtsama tee ja tulin välja. Seega te alustate mängu day 1. aga teil on 1 hunt vähem.

Tema teooria, et tema on sitt peil, ei pea minu hinnangul paika, sest alati on q_q olnud viimaste seas. Eelmine mäng kui mina, marco ja synf olime hundid, hoidsime q_q-d sees ainult ning ainult sellepärast, et Marko ja mina arvasime, et see oleks n.ö. sümboolne käik, sest ta on üks ainukesi, kes on mängust väga huvitatud ja töötab kaasa. Nii kui ta juba veidi ohtlikuks muutus, ta lendas.
Kohati minupoolne viga, aga ma olen päris kindel, et mind oleks siit üsna kiirelt välja võetud ja ma ei tahtnud lihtsalt riskida. Võibolla tõesti ma hindan oma eelmist mängu üle, kuid ma subjektiivselt tunnen, et ma olen pigem tugev vastane ning hundid pigem eemaldaksid esimestel päevadel minu (v.a. kui ma suudan mängida nii, et ma neile ohtlik ei oleks - selleks ei ole mul aga aega, sest hindasin veidi üle võimalusi)

KÕIGE suuurem viga praegu oleks teil see, kui te q_q sisse jätaksite, sest ta üritab teid praegu leveldada oma (karupoeg on küla) jutuga. ma öine kill 100% ning homme ta paneb teid uskuma juba muud.

seega sorry, et failisin. aga ma olen KT ja peilisin q_q, kes on confirmed hunt.

Järgmisena võtaksin välja camu, sest tema esimene post oli nii hundine.

q_q
28.02.13, 18:13
esimene päev on mu jaoks bingo anyway. ma ei tea, kust sina reade võtad esimesel päeval? Laest? mul on jumala pohhui, kes esimesel päeval läheb, aga eelistaksin, et läheks mängija, kes hiljem viib küla valedele radadele.

jmskn oleks järgmine kandidaat, kui peaks randomi tegema, kuna ta ei mõtle iseseisvalt, vaid on jooksupoiss.

esimene päev saab reade küll teha

vaata seda vapsiku mängu

esimene päev oli 2 hunti pmslt käes juba

siis too mäng kus me koos mängisime, kui sa hunt olid, sain day1 actioniga 2 mängijat juba clearitud (ok clear on vaieldav vb siin mõnele aga siisk olid nad vähemalt 75% küla)

q_q
28.02.13, 18:15
omg karupoeg

q_q
28.02.13, 18:17
peab hunt olema siis

aga pmslt sama küsimus, et miks hunt nii teeks

aga kuna nkn hääled läksid mu peale ja ta claimis kt siis vb tõesti juhe jooksis kokku

anyway ärge tänast päeva ära lõpetage nüüd, et panete q_q lukku ja lähete magama

otsige hunte veel, tehke teine vagun juurde

karupoeg
28.02.13, 18:20
ei ole põhjust hundina KT-d claimida, sorry.

ja ära pikka viha pea.

ranka
28.02.13, 18:20
kutid. q_q üritab siin leveldada.

ma nõus ta kiitusega, et ma varem pigem hästi mänginud ( :redface: ). Aga praegu ma failisin tõesti, juhe jooksis väsimusest (siiamaani eilsest saati üleval) kokku ja tahtsin kiirelt sotid selgeks saada.

ma peilisin q_q, sellepärast, et ta on koos minuga alati kõige rohkem postitanud / analüüsinud (isegi kui meie analüüsid olnud kehvad). Samas on tema puhul alati see reaalne oht (kuna ta mängib hästi), et ta leveldab ennast külaks oma pikkade analüüsidega (sarnaselt minu tegevuse eelmine kord).

Ning kui ma oleks teada saanud, et q_q on küla 100%, siis mul oleks väga hea olnud temaga koos n.ö. strateegiat luua ja teda 100% usaldada.

Kuna ta on aga hunt, siis ta on by far kõige ohtlikum mängija siin minu arvates. Ja ma võtsin kõige lihtsama tee ja tulin välja. Seega te alustate mängu day 1. aga teil on 1 hunt vähem.

Tema teooria, et tema on sitt peil, ei pea minu hinnangul paika, sest alati on q_q olnud viimaste seas. Eelmine mäng kui mina, marco ja synf olime hundid, hoidsime q_q-d sees ainult ning ainult sellepärast, et Marko ja mina arvasime, et see oleks n.ö. sümboolne käik, sest ta on üks ainukesi, kes on mängust väga huvitatud ja töötab kaasa. Nii kui ta juba veidi ohtlikuks muutus, ta lendas.
Kohati minupoolne viga, aga ma olen päris kindel, et mind oleks siit üsna kiirelt välja võetud ja ma ei tahtnud lihtsalt riskida. Võibolla tõesti ma hindan oma eelmist mängu üle, kuid ma subjektiivselt tunnen, et ma olen pigem tugev vastane ning hundid pigem eemaldaksid esimestel päevadel minu (v.a. kui ma suudan mängida nii, et ma neile ohtlik ei oleks - selleks ei ole mul aga aega, sest hindasin veidi üle võimalusi)

KÕIGE suuurem viga praegu oleks teil see, kui te q_q sisse jätaksite, sest ta üritab teid praegu leveldada oma (karupoeg on küla) jutuga. ma öine kill 100% ning homme ta paneb teid uskuma juba muud.

seega sorry, et failisin. aga ma olen KT ja peilisin q_q, kes on confirmed hunt.

Järgmisena võtaksin välja camu, sest tema esimene post oli nii hundine.

Mina usun sind.

Hundina sa nii ei käituks. Külana sa nii ei käituks. KT-na ainult ning tulid suht uue ja unikaalse liigutusega. Kui oled KT, siis homme läheb camu. Tema post on hundine.

Kui q_q on hunt, siis tema esimene postitus oli hea mini rongi alustada. Camu ühesõnaline ranka on väga ilus järg tema eelmisele mängule, kus ta oli küla, et nii vaikselt alustada rongi, hoida madalat profiili.

q_q hunt tähendab seda, et järgi jääb mängu ainult üks hunt.

q_q
28.02.13, 18:21
miks ta hundina nii ei käitkuks?

ranka
28.02.13, 18:24
peab hunt olema siis

aga pmslt sama küsimus, et miks hunt nii teeks

aga kuna nkn hääled läksid mu peale ja ta claimis kt siis vb tõesti juhe jooksis kokku

anyway ärge tänast päeva ära lõpetage nüüd, et panete q_q lukku ja lähete magama

otsige hunte veel, tehke teine vagun juurde

ei palun ärge tehke teist rongi!

isegi, kui me teeme teise rongi, siis q_q-l on täna 100% minek ja seda teavad ka hundid. see tähendab, et isegi kui koguneb huntidele hääli, siis ta ei hakkaks end kaitsma.

ja isegi kui q_q on küla, siis karupoeg on hunt. hullem on see, kui uue vaguniga ajame homseks readid segaseks.

karupoeg
28.02.13, 18:25
q_q, kasutades sinu väljendust: "ma arvan, et sa oskad leida küll mõne põhjuse, miks ma hundina nii ei käituks".

kõige lihtsam - ei ole põhjust. mida see hundina annab mulle?

Kui ma hundina nii teeks, siis oleks järgmisel päeval obv, et ma olen valetanud. kuna ma ei saa külana KT-d claimida (sest saaksin modkilli) siis ma olen obv hunt ja mind hääletataks välja homme. seega annaksin vabatahlikult oma elu ära. for what?

take it easy nüüd ja game 8 uuesti

q_q
28.02.13, 18:25
karupojal oli eelmine mäng kõige suurem hundi cover ja ta suudaks uuesti seda teha

kui ma täna lähen siis homme poote karupoja

mõttetu kui ta hunt

wtf

niiet karupoeg leveldab siin ja unclaimib ikkagi

ranka
28.02.13, 18:27
q_q: ma ei saa tsitaadiga vastata. päris loll teguviis on huntidel esimene päev end ohvedada, kui nende nimed peal ei olnud. sina olid ainukesene esile toodud. seega it dosent make sense! :)

ranka
28.02.13, 18:27
ja karupoja põhjendused on algusest peale olnud väga loogilised. eks öösel näeb.

q_q
28.02.13, 18:27
i agree

karupoeg
28.02.13, 18:28
karupojal oli eelmine mäng kõige suurem hundi cover ja ta suudaks uuesti seda teha

kui ma täna lähen siis homme poote karupoja

mõttetu kui ta hunt

wtf

niiet karupoeg leveldab siin ja unclaimib ikkagi




q_q, kasutades sinu väljendust: "ma arvan, et sa oskad leida küll mõne põhjuse, miks ma hundina nii ei käituks".

kõige lihtsam - ei ole põhjust. mida see hundina annab mulle?

Kui ma hundina nii teeks, siis oleks järgmisel päeval obv, et ma olen valetanud. kuna ma ei saa külana KT-d claimida (sest saaksin modkilli) siis ma olen obv hunt ja mind hääletataks välja homme. seega annaksin vabatahlikult oma elu ära. for what?take it easy nüüd ja game 8 uuesti

gg

q_q
28.02.13, 18:30
karupoeg plz unclaimi

q_q
28.02.13, 18:31
gg

samas sa tunnistasid ka, et loll tegu oli kt claimida nii vara

niiet miks sa ei võiks praegu mõelda "a fuck loll tegu, juhe oli koos"

karupoeg
28.02.13, 18:32
no see oleks küll kõige suurem viga ju. annaksin KT elu ja hundut vastu ei saaks.

ranka
28.02.13, 18:32
ärge kuulake q_q_d. Krt ausalt, kui sa oled küla, siis sa ei sobi siia mängu!!!!!

Saad aru, et kui nüüd me hakkame siin ronge ehitama või hoopis karupoega välja hääletama, siis võib juhtuda nii, et täna läheb suvaline külamees välja, öösel süüakse lambikas ära ning homme peame karupoega hääletama hakkama, ehk oleme samal kohal. Või teise variandina, kui usume q_q-d, et karupoeg on hunt, et sööme hoopis tema ära, aga kui eksime saavad hundid öösel veel ühe ära süüa + homme peame q_q ära sööma.

saad aru, sa oled plindris.'

teiseks, kui sa oleksid küla. siis sa näeksid ,et asi on fucking vesine ja kusine. sa ei kaitseks end nii hullult, vaid tootksid juba välja teisi nimesid ja oma reade, mida sul pidi esimesel päeval olema. ala nagu alati on toodud. seda sa ei ole teinud.

kõik viitab sellele, et sa oled hunt. kui sa ei ole, siis läheb mäng lihtsamaks igatepidi :)

eluvend
28.02.13, 18:32
Kui ma hundina nii teeks, siis oleks järgmisel päeval obv, et ma olen valetanud. kuna ma ei saa külana KT-d claimida (sest saaksin modkilli)



See lause juba korduvalt läbi käinud. On see tõesti reeglites kirjas või mingi jamajutt?

q_q
28.02.13, 18:32
Aga praegu ma failisin tõesti, sorry wolfbros, juhe jooksis väsimusest (siiamaani eilsest saati üleval) kokku. Vähemalt saame q_q välja, np

g...g?

karupoeg
28.02.13, 18:33
samas sa tunnistasid ka, et loll tegu oli kt claimida nii vara

niiet miks sa ei võiks praegu mõelda "a fuck loll tegu, juhe oli koos"

loll tegu oli tulla välja kell 3. oleksin pidanud hiljem tulema. osati olin isekas, sest tahtsin mängus veidi olla veel sees, kuid teisalt oli mindblock

q_q
28.02.13, 18:33
ärge kuulake q_q_d. Krt ausalt, kui sa oled küla, siis sa ei sobi siia mängu!!!!!

Saad aru, et kui nüüd me hakkame siin ronge ehitama või hoopis karupoega välja hääletama, siis võib juhtuda nii, et täna läheb suvaline külamees välja, öösel süüakse lambikas ära ning homme peame karupoega hääletama hakkama, ehk oleme samal kohal. Või teise variandina, kui usume q_q-d, et karupoeg on hunt, et sööme hoopis tema ära, aga kui eksime saavad hundid öösel veel ühe ära süüa + homme peame q_q ära sööma.

saad aru, sa oled plindris.'

teiseks, kui sa oleksid küla. siis sa näeksid ,et asi on fucking vesine ja kusine. sa ei kaitseks end nii hullult, vaid tootksid juba välja teisi nimesid ja oma reade, mida sul pidi esimesel päeval olema. ala nagu alati on toodud. seda sa ei ole teinud.

kõik viitab sellele, et sa oled hunt. kui sa ei ole, siis läheb mäng lihtsamaks igatepidi :)

ma lihtalt võitlen mislynchi eest ja mul on põhjut seda teha

q_q
28.02.13, 18:34
"teiseks, kui sa oleksid küla. siis sa näeksid ,et asi on fucking vesine ja kusine. sa ei kaitseks end nii hullult, vaid tootksid juba välja teisi nimesid ja oma reade, mida sul pidi esimesel päeval olema. ala nagu alati on toodud. seda sa ei ole teinud."

no ma arvasin, et karupoeg fancy playb siin ja unclaimib

karupoeg
28.02.13, 18:35
See lause juba korduvalt läbi käinud. On see tõesti reeglites kirjas või mingi jamajutt?

ei ole reeglites kirjas, vaatasin just. aga varasemalt on see olnud ja minu arvates viisil, et ainult KT võib claimida.

eniveis see ei muuda midagi, sest outcome on sama. kui ma tuleks KT-na välja ning ma ei ole KT, siis ma olen igatepidi väga kahjulik külale ning 100% võetaks mind välja homme. Seega mul on poõhjust välja tulla ainult ja ainult KT-na.

q_q
28.02.13, 18:36
See lause juba korduvalt läbi käinud. On see tõesti reeglites kirjas või mingi jamajutt?

külana saab obv kt claimida

vapsik tegi seda üks mäng

karupoeg
28.02.13, 18:36
gg = good game

q_q
28.02.13, 18:37
karupoeg unclaimi 5 minuti jooksul kui sa küla oled

karupoeg
28.02.13, 18:38
eniveis kui te mind uskuda ei taha, siis mul on 1 käik varuks, et tõestada, et ma KT.

samas see on väga kahjulik teile, sest kaotate ühe mängija lisaks.

muudan oma posti ja saadan avicii pikalt ja siis saab modkilli näol selgeks, et ma KT ja võtate q_q välja.

siis vist ei ole väga võimalik enam lisanduvat teooriat juurde tuua, et "mis olukorras ma nii teeks"

ranka
28.02.13, 18:38
See lause juba korduvalt läbi käinud. On see tõesti reeglites kirjas või mingi jamajutt?

ma ei saa aru, et mis siin üldse küsida on? isegi, kui on lubautd, so what? diskussioon on läinud piisavalt kaugele, et üks neist valetab.

ps! kui isegi karupoeg peaks unclaimima siis ma tõstkas hääle insta tema peale.

karupoeg
28.02.13, 18:38
karupoeg unclaimi 5 minuti jooksul kui sa küla oled

hey

q_q
28.02.13, 18:39
ma ei saa aru, et mis siin üldse küsida on? isegi, kui on lubautd, so what? diskussioon on läinud piisavalt kaugele, et üks neist valetab.

ps! kui isegi karupoeg peaks unclaimima siis ma tõstkas hääle insta tema peale.

miks? siis ta just near lock clear villager imo

q_q
28.02.13, 18:39
hey

kui sa küla oled ja ei unclaimi :42 siis lol mina ei vastuta

karupoeg
28.02.13, 18:40
game on solved noh. q_q hundu 1, camu hundu kaks.

wow ei ole hundu, sest q_q ei oleks nii ilmselget kaitset teinud tema kohta, kui ta hunt oleks

pm kui aadressi tahate, et karikat saata

ranka
28.02.13, 18:41
miks? siis ta just near lock clear villager imo

30:70 hundi kasuks. kui ta ära puua, siis saaksime ka kohe teise hundi kätte ;)

karupoeg
28.02.13, 18:41
kui sa küla oled ja ei unclaimi :42 siis lol mina ei vastuta

hey

ranka
28.02.13, 18:42
ehk siis iga esimene päev peaks hunt claimima end KT-ks suvalise külaelaniku kalla, siis unclaimima ja oleks mängu lõpuni clear küla? Suht hea strateegia. Something smells very fishy here...

q_q
28.02.13, 18:42
***** HARD CLAIM *****

ma olen külatark

n0 tiigrikutsu peekisin küla

discuss

q_q
28.02.13, 18:42
karupoeg i guess

ranka
28.02.13, 18:44
palun pange oma hääled kõik q_q peale ja ärge rohkem enam postitage. siin ei ole midagi enam arutada.

q_q
28.02.13, 18:45
ehk siis iga esimene päev peaks hunt claimima end KT-ks suvalise külaelaniku kalla, siis unclaimima ja oleks mängu lõpuni clear küla? Suht hea strateegia. Something smells very fishy here...

kindlasti mitte

vaata eelmine mäng kus sa hunt olid

ma lock clearisin synfony sest ta muutis lõpus hääli too mäng

samamoodi võid küsida nüüd "muudan lõpus hääle olen lock clear? smeels fishy"

yep obv aga see oli esimene kord kui keegi seda tegi, samamoodi nagu praegu on esimest korda kui keegi nii teinud suhtb

karupoeg
28.02.13, 18:47
:D

q_q, ma annan sulle krediiti, sa hea poiss.

eluvend
28.02.13, 18:47
Ranka pls calim ka KT. Siis on mõnus 3 lehte teie kolme omavahelist vestlust ja igaüks teist claimind ka! :)

karupoeg
28.02.13, 18:47
aga sul ei ole lisakäiku, mul on, et mõüttetu arutelu

q_q
28.02.13, 18:49
aga sul ei ole lisakäiku, mul on, et mõüttetu arutelu

mis lisakäik sul on?

karupoeg
28.02.13, 18:50
organiseerin endale modkilli ja siis mod ütleb, et "hukatud on karupoeg, kes oli KT"

byebye nüüd. aitab

q_q
28.02.13, 18:51
KUIDAS te aru ei saa, et karupoeg ei saa KT OLLA

ta ei peekiks EVER mind

nkn süüakse lähiöödel mind ära = peek raisus

vaadake ise, hääled läksid mu peale ja vend lambist claimib kt

see saab ainult külaelaniku fancy play for info olla aga tundub, et mitte

andsin liiga palju crediti karupojale

failisid hundina, gg

ranka
28.02.13, 18:52
organiseerin endale modkilli ja siis mod ütleb, et "hukatud on karupoeg, kes oli KT"

byebye nüüd. aitab

EI! KUI SA OLED KT, SIIS ÄRA TEE SEDA, SEST SAAD MODKILLI JA HUNDID SAAVAD EKSTRA KÜLAELANIKU SÜÜA!!!! JESUS CHRIST. mine magama parem.

karupoeg
28.02.13, 18:53
KUIDAS te aru ei saa, et karupoeg ei saa KT OLLA

ta ei peekiks EVER mind

nkn süüakse lähiöödel mind ära = peek raisus

vaadake ise, hääled läksid mu peale ja vend lambist claimib kt

see saab ainult külaelaniku fancy play for info olla aga tundub, et mitte

andsin liiga palju crediti karupojale

failisid hundina, gg

hey

q_q
28.02.13, 18:53
EI! KUI SA OLED KT, SIIS ÄRA TEE SEDA, SEST SAAD MODKILLI JA HUNDID SAAVAD EKSTRA KÜLAELANIKU SÜÜA!!!! JESUS CHRIST. mine magama parem.

ta ei saagi teha seda

karupoeg
28.02.13, 18:53
EI! KUI SA OLED KT, SIIS ÄRA TEE SEDA, SEST SAAD MODKILLI JA HUNDID SAAVAD EKSTRA KÜLAELANIKU SÜÜA!!!! JESUS CHRIST. mine magama parem.

ranka. rahu. obv ma ei tee seda, ära muretse. saan aru, et q_q üritab mind nüüd sellele suunata. anna natuke rohkem asu nüüd

ranka
28.02.13, 18:56
ja q_q teeb täpselt sama asja, mida mina tegin. ta tahab võita ühe päeva edu ja karupoeg palun ära lase modkilli teha. saad aru, et isegi kui rahvas sind ei usu, siis jõuame samale maale: freerollime, aga seda ei juhtu. kui sa lased end ära süüa siis sa vahetad KT ühe hundi ja külaelaniku vastu, kui saaksid end vahetada ainult hundi vastu.

please ära tee. teeme puhta mängu. selle jaoks muidugi peaks täna camu välja hääletama, ja homme q_q, aga ei soovi eriti keeruliseks ajada.

Maxi
28.02.13, 19:01
Need 4 viimast lehte:


http://i.imgur.com/uIdwnL5.gif


ma ei saa aru kuidas selline arutelu üldse tekkida saab, vb kuskil hellokitty foorumis aga siin? :D

q_q
28.02.13, 19:13
eks vaadake ise kumma claim makes more sense

kas mind peekida ja kohe päeval claimida kui nkn hääled mu peal

või

tiigrikutsut peekida kes iga mäng end game ja repib külana hunti või kuidas jumal juhatab

ma võitlen lõpuni anyway niiet võite küsida mis tahate

ilmselt karupoeg ikka eelmises mängus sees, kus tegi väga hea mängu ja nüüd üritab veel mingi next levelile asju viia ja fancy playd teha

q_q
28.02.13, 19:16
ilmselt karupoeg ikka eelmises mängus sees, kus tegi väga hea mängu ja nüüd üritab veel mingi next levelile asju viia ja fancy playd teha

mis obv polnud läbi mõeldud, sest homme saab karupoeg insta lynched

q_q
28.02.13, 19:16
karupoeg, let's go nüüd

IamAllin
28.02.13, 19:18
organiseerin endale modkilli ja siis mod ütleb, et "hukatud on karupoeg, kes oli KT"

byebye nüüd. aitab

WTFFFFFFFFF! Unerhoi mõjub veel?:D

Aga tegelt jah, 1 hunt on käes ja, q_q, tubli oled, et üritad vähemalt võidelda.

Avicii
28.02.13, 19:27
After #169
7 q_q (Jmskns69, ranka, maxi, camu,WowAwiAA, luuk, IamAllin)
2 karupoeg (tiigrikutsu, q_q)
1 WowAwiAA (karupoeg)

q_q
28.02.13, 19:27
ROFL karupoeg ise ei hääleta mind

karupoeg
28.02.13, 19:35
q_q

Avicii
28.02.13, 19:37
After #172
8 q_q (Jmskns69, ranka, maxi, camu,WowAwiAA, luuk, IamAllin, karupoeg)
2 karupoeg (tiigrikutsu,q_q)

karupoeg
28.02.13, 19:39
valesti märkisid , Avicii, panid q_q ennast hääletama

Jmskns69
28.02.13, 19:39
After #172
8 q_q (Jmskns69, ranka, maxi, camu,WowAwiAA, luuk, IamAllin, q_q)
1 karupoeg (tiigrikutsu)
1 WowAwiAA (karupoeg)

lahe q_q hääletamas iseenast ja karupoeg wow peal ikka ?

Avicii
28.02.13, 19:43
Ops .-.

Avicii
28.02.13, 20:00
KUI MÕNI VABATAHTLIK TEEMASIRVIJA ON NÕUS MÄNGU HÜPPAMA KASUTAJA "Simmo" ASEMEL, VÕIB PMi SAATA!1111111

eluvend
28.02.13, 20:08
Igav :D
Kui ma paneks hääle karupoja peale, kas siis saaks actionit veel? :biggrin:

eluvend
28.02.13, 20:43
q_q peab ju niikuinii minema, tulen kaasa peavooluga :D

q_q
28.02.13, 21:05
pange karupoeg ffs

karupoeg
28.02.13, 21:05
pange karupoeg ffs

hey

mis ma tegin :(

q_q
28.02.13, 21:06
hey hey

paha hunt

q_q
28.02.13, 21:09
https://lh3.ggpht.com/_MbYeHpPpWCM/SjBojeM5RjI/AAAAAAAAD3Q/pt1ScAII2hA/s400/002baby_bear_hyde_small.jpg

timz0333
28.02.13, 21:09
Mis siin ikka tundub, et sind ikkagi puuakse esimesel ööl :/ qq

q_q
28.02.13, 21:09
http://www.babydollbemine.com/images/berenguer/babybear.jpg

karupoeg
28.02.13, 21:09
hey hey

paha hunt

uka - uka mina prii!

q_q
28.02.13, 21:10
http://4.bp.blogspot.com/-2MosECGFung/UGLgz0oRiMI/AAAAAAAACLA/OMtyJNilDzs/s1600/funny+Baby-Bear+bear+facts+bear+attacks+bear+species+bears+of +USA+Bears+Australia+bears+Canada+bears+France+bea rs+Europe+bears+beautiful+amazing+animal+attacks+n ews+picture.jpg

karupoeg
28.02.13, 21:10
https://lh3.ggpht.com/_MbYeHpPpWCM/SjBojeM5RjI/AAAAAAAAD3Q/pt1ScAII2hA/s400/002baby_bear_hyde_small.jpg


http://www.babydollbemine.com/images/berenguer/babybear.jpg

awww

q_q
28.02.13, 21:11
http://cutestuff.co/wp-content/uploads/2012/05/cute-baby-bear.jpg

karupoeg
28.02.13, 21:11
:D

q_q
28.02.13, 21:13
http://ts3.mm.bing.net/th?id=H.4590139826110886&pid=15.1&url=http%3a%2f%2fpage2anesthesiology.org%2fwp-content%2fuploads%2f2012%2f04%2fsick-baby-teddy-bear.jpg

q_q
28.02.13, 21:13
ma teen sulle avatari

karupoeg
28.02.13, 21:14
cool, oleks vaja küll

mõtlesin muidu getteri peale just

q_q
28.02.13, 21:14
http://i.imgur.com/Im1gHG9.jpg

päris tuus imo

Maxi
28.02.13, 21:15
Nüüd vist q_q ka leppinud oma saatusega, aga Camu, mis piilud kuidas kamraad oksa tõmmatakse, sa järgmine

http://images.military.com/entertainment/outdoor-guide/predator-hunting/predator-wolf-3-large.jpg

karupoeg
28.02.13, 21:21
nii et Maxi, ei olnud hullu vast ,et varem välja tulin. esimese päevaga 2 hundut. i make daddy proud

Maxi
28.02.13, 21:21
Day 1 readid

1.Simmo - kes see on?
2.WowAwiAA - Suht 50/50
3.LuuK - ??
4.q_q - Unt
5.camu - Väga undine ja homme vist tema peale ka lähen
6.eluvend - Tundub pigem küla esialgu
7.Jmskns69 - Võib olla pigem küla
8.ranka - 90% confirmed küla
9.timz0333 - Ei ole veel kindel
11.IamAllin - Pigem küla
12.tiigrikutsu - Kahtlaselt läks täna karupoja peale, suht 50/50
13.karupoeg - Mõmmik

Materjali läbi sirvimiseks on küll ja küll, üks väike read tekkis sellega, et Avicii suht varakult tahtis Simmo välja vahetada, see nagu viitaks et ta on suht oluline osa mängust ja vaja oleks aktiivset kodanikku sinna. Ehk siis võiks tema spot olla potensiaalne hunt? Külal lastaks vast day1 lõpuni afk olla ja alles teisel päeval vahetamise peale mõelda?

karupoeg
28.02.13, 21:24
http://i.imgur.com/Im1gHG9.jpg

päris tuus imo

väga armas sinust...

karupoeg
28.02.13, 21:26
vahetus toimus sellepärast, et inimene ise palus vist. ma arvan, et sama operatiivselt oleks kõigi mängijate puhul tegutsetud

q_q
28.02.13, 21:26
miks sa avatariks ei pane seda :(

karupoeg
28.02.13, 21:28
tiigrikutsu võis seal failida küll. q_q magas sellel ajal veel ja tiigrikutsu tuli kaitseks välja kui mina ja ranka enne KT readi q_q peal olime.

rankat maha ei tõmbaks, keskmisest targem mängija + kui q_q-ga koos hundid, siis see ranka ja q_q ühine leveldamine siin on vägagi reaalne.

karupoeg
28.02.13, 21:29
miks sa avatariks ei pane seda :(

ma ei oska :( äkki ma annan sulle oma parooli ja siis sa saad ise ära panna

timz0333
28.02.13, 21:31
tiigrikutsu võis seal failida küll. q_q magas sellel ajal veel ja tiigrikutsu tuli kaitseks välja kui mina ja ranka enne KT readi q_q peal olime.

rankat maha ei tõmbaks, keskmisest targem mängija + kui q_q-ga koos hundid, siis see ranka ja q_q ühine leveldamine siin on vägagi reaalne.


Ei usu nii kõrget mängu, üleleveldamine imo. Ranka küla ja qq hundu.

karupoeg
28.02.13, 21:32
täiesti nõus, kuid ei tasu 100% confirmida ühtegi liiget.

q_q
28.02.13, 21:32
ma ei oska :( äkki ma annan sulle oma parooli ja siis sa saad ise ära panna

ok

Maxi
28.02.13, 21:32
ma ei oska :( äkki ma annan sulle oma parooli ja siis sa saad ise ära panna

Settings, edit avatar ja siis http://i.imgur.com/Im1gHG9.jpg copy sinna
"Option 1 - Enter the URL to the Image on Another Website:" väljale

see tiigri teema on täiesti reaalne, eriti kui homme camu rong täiega tööle läheb ja sealt mingeid reade ei saa

Avicii
28.02.13, 21:36
After #206
10 q_q (Jmskns69, ranka, maxi, camu,WowAwiAA, luuk, IamAllin, karupoeg, eluvend, timz0333)
2 karupoeg (tiigrikutsu,q_q)

karupoeg
28.02.13, 21:41
pohh lõpetame päiva äi

q_q
28.02.13, 21:41
ei

timz0333
28.02.13, 21:46
ei

ööd

karupoeg
28.02.13, 21:48
jmskns69, kas sa oled seekord hunt?

mulle tundub küll nii. tavaliselt oled rohkem sõna võtnud. seekord üritad oma varasemat stiili hoida, kuid ei õnnestu kuidagi :(

tiigrikutsu
28.02.13, 21:58
Mina küll undu ei ole. xd

Pointless hääletada enam nkn läheb q_q välja, krdi palju oli teha täna, ei jõudnudki väga aktiivne olla.

karupoeg
28.02.13, 22:05
tiigrikutsu ja camu võivad mind peale killimise otsuse tegemist wolf chati lisada.

aitäh!

Jmskns69
28.02.13, 22:09
jmskns69, kas sa oled seekord hunt?

mulle tundub küll nii. tavaliselt oled rohkem sõna võtnud. seekord üritad oma varasemat stiili hoida, kuid ei õnnestu kuidagi :(

No ei ole hunt. Mul selle rolliga eriti ei vea. Aga q_qst lahti saamine mulle sobib !

Avicii
28.02.13, 22:24
After #214
11 q_q (Jmskns69, ranka, maxi, camu,WowAwiAA, luuk, IamAllin, karupoeg, eluvend, timz0333,tiigrikutsu)
1 karupoeg (q_q)

karupoeg
28.02.13, 22:29
olge siis tublid ja ärge camu unustage!

head ööd

Avicii
28.02.13, 22:36
ON ÖÖ
http://www.upload.ee/image/3110684/hobbit_village_night.jpg


Ülesse poodi q_q kes oli:
http://www.upload.ee/image/3110691/werewolf.jpg

Avicii
28.02.13, 22:39
Kirja ootan külatargalt ja huntidelt

Avicii
01.03.13, 12:11
ON PÄEV!
http://www.upload.ee/image/3111621/paev1.jpeg


Hundid sõid ära karupoja, kes oli Külatark
http://www.upload.ee/image/3111626/Hundid_soid_ara_1.jpg

Avicii
01.03.13, 12:22
Allesjäänud mängijad:
1.Synfony
2.WowAwiAA
3.LuuK
4.camu
5.eluvend
6.Jmskns69
7.ranka
8.timz0333
9.Maxi
10.IamAllin
11.tiigrikutsu

eluvend
01.03.13, 12:24
Üks hunt maas, külatark läinud... Mis edasi peale hakkame siis? Ootan huvitavaid ideid :)

eluvend
01.03.13, 12:26
Eriti hea, kui arvamustega tuleks välja jmskns, camu ja teised eile vaiksemad tegelased!

LuuK
01.03.13, 12:28
hea, et eile otsustamine nii lihtsaks tehti, oli viirus kallal ja ei olnud eriti tuju kuskil foorumis kükitada

täna tundub siis kaks peamist kahtlusalust, camu ja tiigrikutsu
enne kui teerull ranka hakkab camust üle sõitma pakuks mõtlemiseks sellise vaatenurga
mida küla kaotab kui kumbki neist välja hääletatakse ja selgub et tegu polnud hundiga
camu: proovib mängu lahendada, on varem huntidele pihta pannud
tiigrikutsu: ???

LuuK
01.03.13, 12:30
tiigrikutsu, mis sul enda kaitseks öelda on?

ranka
01.03.13, 12:53
Kuna ma võin täna minna miski aeg AFK, siis ma panen oma readid. Aga lugege kogu post palun läbi ja ärge võtke neid täiesti 100% ja palun tehke nii nagu ma soovitan. Lisaks ärge andke välja kõvasid reade liiga lampi + ärge spekuleerige ala: «tundub külane, aga samas kahtlane». Kui keegi meist ära süüakse, siis me ei saa mitte mingit infot. Ei otsest, ega reverse.


MINU HUNDI KANDIDAADID




LuuK
camu
Jmskns69
tiigrikutsu
simmo - ainult siin anna kindla readi välja. Eile host (avicii) palus uut mängijat ja väga agressiivselt. See võib tähendada midagi, eriti kui esimesel päeval hunt minekul. Kui Simmo oleks olnud küla, siis võib-olla ei oleks ta nii agrolt otsinud uut mängijat. Sama kahtlus oli ka Maxil. Karupoeg ütles, et ta (Simmo) ise palus, aga host seda siin teemas ei kinnitanud. See vaikimine võib ka midagi tähendada



MINU KÜLAD




maxi
WowAwiAA
IamAllin
timz0333
ranka
eluvend



Nagu näete on nimekirjas 5 hunti. Seega on ühes listis viga, ja suure tõenäosusega mõlemas!


Ma ise panustaks antud hetkel vaiksemate mängijate peale, sest eilne möll soosis huntide vaikust, sest muidu annavad reade välja. Nimekirjas on näiteks üks viga. Eluvend: kes hakkas koheselt q_q-d agressiivselt kaitsema, aga hilisemad postid tundusid mulle küla.


Rõhutan veelkord, et see on mu nimekiri «Minu hundid» ja «Minu külad» ning mul endal on seal taga ka readid. Reade ma välja ei anna, sest vastasel juhul saavad hundid teha vangerdusi. Külal ei ole vaja seda teha ning postide/päevade lõikes need mul rohkem kinnistuvad.


Külad palun tehke ka oma nimekirjad. Kunagi oli üks katse, mida ESTPatrick mulle rääkis. M&M pakist võeti suur hulk komme - näiteks 1000. Siis küsitleti väga paljusid inimesi ja paluti öelda, et mitu kommi on pakis. Pakuti erinevaid summasid, aga kui võeti mediaan, siis selleks oli täpselt 1000. Kui see katse oli õige, mitte külajutt, siis samat teooriat kasutades küladena peaksime tabama hundid suurema tõenäosega. Teiseks on meil reade eelmisest päevast.


Üleüldse tundub, et KT ohverdus oli väga-väga hea tegu, sest minu jaoks see paljandas 100% veekindlaid külasid ning sundis hunte olema peidus. Aga nagu ütlesin: ma 100% kinnitatud nimesid ei avalda, sest nimekirjas võivad olla vead. See mõjub huntidele psühholoogiliselt hästi, kui ta on minu nimekirjas kaetud ning võib viia külamängijaid eksiteele, kes mu reade võtavad 100%-eliselt ja jõuavad ise samasse punkti.

Mina panen hetkel lukku Camu, sest ta eile jätkas väga lolli joont. Ta ei lahenda mängu, ja teiseks oli see väga hundine. Algul tegi nagu «standard» play, mille võttis eelmisest mängus panustades nime mu peale ja siis hiljem vaiksel läks massiga kaasa.

Teine väga kahtlane on tiigrikutsu. Ta küll süüdistas algul karupoega 100% hundiks olemast, mis on hundipoolt kohe alguses tsipa riski liigutus ja tegi seda kaks korda. Aga samas oli ikkagi väga tagasihoidlik. Lisaks, kui Camu postitas oma hääle q_q peale, siis tegi mõned minutid hiljem ka tiigrikutsu, kes oli olnud suht tagasihoidlik ning mängu lõpus veel post nagu prooviks end clearida.

Kui mul oleks revolver otsa ees ja ma peaks valima kaks nime, siis ma valiks Camu ja Tiigrikutsu huntideks. Hetkel alustan Camuga, sest ta ei lahenda anyway mängu ja kõik viitab hundile.

Jmskns69
01.03.13, 12:57
tiigrikutsu, mis sul enda kaitseks öelda on?

Tiigrikutsu palun kirjuta midagi asjalikumalt kui jmskns69 on nõme nimi - järelikult hunt !

IamAllin
01.03.13, 12:59
Hommikust ka minu poolt. Ranka, põhimõtteliselt nõustun sinu listiga, aga paneks eluvenna ka kahtlusaluste poole, sest mingiaeg tundus, et ta nagu hästi õrnalt tahtis ikkagi q_q päästa. Küsis nagu naljaga, et kas saaks veel actionit, kui ta hoopis karupoja peale paneks ja järgmises postis kohe kirjutas, et q_q peab minema ja tuleb peavooluga kaasa. Võibolla proovis õrnalt veel q_q päästa, aga samas see tunduks päris risky play.

ranka
01.03.13, 13:02
hea, et eile otsustamine nii lihtsaks tehti, oli viirus kallal ja ei olnud eriti tuju kuskil foorumis kükitada

täna tundub siis kaks peamist kahtlusalust, camu ja tiigrikutsu
enne kui teerull ranka hakkab camust üle sõitma pakuks mõtlemiseks sellise vaatenurga
mida küla kaotab kui kumbki neist välja hääletatakse ja selgub et tegu polnud hundiga
camu: proovib mängu lahendada, on varem huntidele pihta pannud
tiigrikutsu: ???

Kust otsast Camu on üritanud mängu lahendada? Eile tegi kaks posti: ühe hääle pani mulle, teise läks mänguga kaasa. Alusetu kaitse.

Ega ta eelmises mängus ka aktiivsusega ei hiilanud ja seetõttu ma ei tahaks, et teerull läheks nii lambist kaasa ühe inimese vaadetega. See on eksiteele viimine, kui camu on küla. Seepärast iga küla palun tehke omale wordpadi vms. fail. Pange kirja, et q_q oli hunt, ja karupoeg KT ning selle algetel kirjutage üles faktid. Kes tundub küla, kes mitte.

Eile oli väga väga hea vaidlus, kust peaks saama infot. Ja ärge andke lampi jooksvalt infot, et "näed see tundub nüüd kahtlane". Pange see omale kirja kuskile ja vaikselt koguge reade ning päeva lõpus tulge sellega välja. See aitab teile oma reade paremini koguda ja hundid ei saa teha vangerdusi ega parandusi oma strateegias.

ranka
01.03.13, 13:30
Listide tegemisel on veel üks positiivne joon. Ka hundid peavad käima külaga sama sammu ja hakkavad liste koostama. Seega huntidel on rohkem infot, ja nad näevad mängu natuke teistmoodi. Lisaks ei saa nad ennast kahtluse alla seada.

Kui kõikidel küladel on üks või kaks hunti nimekirjas ning rong hakkab sinna suunas liikuma, siis on meil nende nimekiri võtta ja lisaks hundid peavad hakkama end kaitsma ja vett segama või muidu on mäng kaotatud.

Külana kui näete, et rong on teie peal ja viimastel minutitel on kindel minek, siis postitage oma nimekiri täis readidega.

eluvend
01.03.13, 13:40
Ranka, hea töö! Just see, et püüad mõistlikult lahendada mängu ja anda külale kasulikke juhtnööre ja tõmmata arutelu käima. Meeldib palju enam, kui q_q eelmiste mängude ründav-lahmiv stiil :)


Tiigrikutsu palun kirjuta midagi asjalikumalt kui jmskns69 on nõme nimi - järelikult hunt !

Ka Sina, armas foorumlane, võiksid midagi asjalikumat kirjutada. Nagu eelnevalt juba mainitud, siis natuke kahtlaselt mängid seekord ;)

Jmskns69
01.03.13, 13:58
Ranka, hea töö! Just see, et püüad mõistlikult lahendada mängu ja anda külale kasulikke juhtnööre ja tõmmata arutelu käima. Meeldib palju enam, kui q_q eelmiste mängude ründav-lahmiv stiil :)



Ka Sina, armas foorumlane, võiksid midagi asjalikumat kirjutada. Nagu eelnevalt juba mainitud, siis natuke kahtlaselt mängid seekord ;)

No ei ole hetkel kahjuks midagi asjalikumat kirjutada. Aga püüan ennast parandada. Umbes 14.15 kuni 16.15 oman natuke rohkem aega ja siis panen oma rumalavõitu mõtted targematele lahkamiseks üles !

8=)

camu
01.03.13, 13:59
Ärkasin.
Eile oli koolis ettekanne, siis nolifesin dotat, lisaks tuli Pumper öömajale ja samuti pidin enne rahvakat kõvasti sooja tegema. Seega siit teemat lasin kiirelt pilgu läbi ja pole üldse süvenenudki. Täna üritan asja parandada.

LuuK
01.03.13, 14:27
Kust otsast Camu on üritanud mängu lahendada? Eile tegi kaks posti: ühe hääle pani mulle, teise läks mänguga kaasa. Alusetu kaitse.

Ega ta eelmises mängus ka aktiivsusega ei hiilanud ja seetõttu ma ei tahaks, et teerull läheks nii lambist kaasa ühe inimese vaadetega. See on eksiteele viimine, kui camu on küla. Seepärast iga küla palun tehke omale wordpadi vms. fail. Pange kirja, et q_q oli hunt, ja karupoeg KT ning selle algetel kirjutage üles faktid. Kes tundub küla, kes mitte.


minu tähelepanekud olid tehtud eelmiste mängude põhjal. võibolla mäletan camu osas valesti, aga ühes mängus oli ta väga aktiivne ja teises mängus pani su korrektselt hundiks. tiigrikutsult ei mäleta üheski mängus midagi kasulikku.
nagu ma kirjutasin siis nad on kõige kahtlasemad, kui peaks olema valida camu ja kellegi kolmanda vahel siis hääletan muidugi camu.

ranka
01.03.13, 14:30
Eieie sorry. Valesti quotesin. Ei tahtnud sind.

LuuK
01.03.13, 14:51
simmo - ainult siin anna kindla readi välja. Eile host (avicii) palus uut mängijat ja väga agressiivselt. See võib tähendada midagi, eriti kui esimesel päeval hunt minekul. Kui Simmo oleks olnud küla, siis võib-olla ei oleks ta nii agrolt otsinud uut mängijat. Sama kahtlus oli ka Maxil. Karupoeg ütles, et ta (Simmo) ise palus, aga host seda siin teemas ei kinnitanud. See vaikimine võib ka midagi tähendada




sellega ei tahaks kuskilt otsast nõus olla, samamoodi õhust võetud nagu see eilne claim = modkill värk

tiigrikutsu
01.03.13, 15:10
Tiigrikutsu palun kirjuta midagi asjalikumalt kui jmskns69 on nõme nimi - järelikult hunt !

Ei kirjuta lmao, see, et sa mind süüdistad ongi juba üks põhjuseid miks sind peaks hääletama. :D
Ma teadsin, et kui ma homme tolle rongi peale hüppan siis hakatakse nkn kahtlustama, kuigi kuna hundid nägid ära, et KT tuli välja ja pani kindla peale juba siis ei olnud neil midagi teha ja pigem on mõned esimesed hääletanutest hundid.
Mal liht jõudsin hilja alles poste vaatama ja kui ma ei oleks midagi vastanud oleks see sama kahtlane olnud.

Hääletan jälle jmskns69 :)

Avicii
01.03.13, 16:16
TÄHELEPANU!

Kasutaja "Simmo" asendatud mängijaga "Synfony" , ebaaktiivsuse tõttu. Edu :)

Maxi
01.03.13, 16:19
Nii..
Jätkan enda eilset mõttekäiku ja hääletan täna Camu. Väga hundised postitused ning tänane vabandus ka selline mis mitte kuidagi teda rohkem küla tiimi ei pane. Kui nüüd midagi väga drastilist ei juhtu, siis see ka minu tänane lõpphääl kuna ainuke asi mida Camu saab teha on proovida ennast puhtaks pesta, mis arvestades seisu, minujaoks määravaks ei saaks. Seda, olin eile vanaemal külas võib iga hunt rääkida ja otseselt midagi ei muuda.

Tiigrikutsu sobiks vast hääletamiseks samuti.

Avicii
01.03.13, 16:24
Votecount after #238
2 tiigrikutsu (LuuK, Jmskns69)
1 camu (ranka)
1 Jmskns69 (tiigrikutsu)

eluvend
01.03.13, 16:28
No ei ole hetkel kahjuks midagi asjalikumat kirjutada. Aga püüan ennast parandada. Umbes 14.15 kuni 16.15 oman natuke rohkem aega ja siis panen oma rumalavõitu mõtted targematele lahkamiseks üles !

8=)

No nii, aeg täis.
Proovib käituda tavapäraselt, aga ei õnnestu eriti. hunt. jmskns69

Synfony
01.03.13, 16:28
Tervist neiud.
Kuna Simmo mängis esimest korda, siis vahetasin ta välja . Midagi mõistliku obv postitada ei oska, sest pole teemat korralikult läbigi vaadanud, kuid kindlasti õhtu poole künnan selle põllu läbi ja proovin oma arvamuse ka öelda.

camu
01.03.13, 17:20
Nii..
Jätkan enda eilset mõttekäiku ja hääletan täna Camu. Väga hundised postitused ning tänane vabandus ka selline mis mitte kuidagi teda rohkem küla tiimi ei pane. Kui nüüd midagi väga drastilist ei juhtu, siis see ka minu tänane lõpphääl kuna ainuke asi mida Camu saab teha on proovida ennast puhtaks pesta, mis arvestades seisu, minujaoks määravaks ei saaks. Seda, olin eile vanaemal külas võib iga hunt rääkida ja otseselt midagi ei muuda.

Tiigrikutsu sobiks vast hääletamiseks samuti.
Kuidas ma ennast clearima peaksin? Hääleta keda tahad.

Esimesel päeval saime välja küll hundi, aga teisel päeval oleme minu arust sama targad kui enne.

Ranka ja eluvend peaks cleared olema. Teiste kohta ei hakka isegi mitte pakkuma...

IamAllin
01.03.13, 17:29
Kuidas ma ennast clearima peaksin? Hääleta keda tahad.

Esimesel päeval saime välja küll hundi, aga teisel päeval oleme minu arust sama targad kui enne.

Ranka ja eluvend peaks cleared olema. Teiste kohta ei hakka isegi mitte pakkuma...

plz ütle mule, miks eluvend cleared on??

Jmskns69
01.03.13, 19:05
Nii..
Jätkan enda eilset mõttekäiku ja hääletan täna Camu. Väga hundised postitused ning tänane vabandus ka selline mis mitte kuidagi teda rohkem küla tiimi ei pane. Kui nüüd midagi väga drastilist ei juhtu, siis see ka minu tänane lõpphääl kuna ainuke asi mida Camu saab teha on proovida ennast puhtaks pesta, mis arvestades seisu, minujaoks määravaks ei saaks. Seda, olin eile vanaemal külas võib iga hunt rääkida ja otseselt midagi ei muuda.

Tiigrikutsu sobiks vast hääletamiseks samuti.

Tajun väga hästi kui mõttetu külamees ma olen. Käitun klassikaliselt ja hääletan enda arust kindla külamehe jälgedes camu

WowAwiAA
01.03.13, 19:23
No ei tea, ei tundu mulle ei camu ega tiigrikutsu huntidena. Sel ajal, kui tiigrikutsu karupoja 100% hundiks olevat väitis, jäi mul omale ka karupoja käitumisest veider mulje, lisaks sellise rünnakuga avada ma ei tea. Camu tegi ka random lükke kõige aktiivsema peale, rohkem ei mänginud ja õhtul muutis kindla rongi peale. Sellised ava hääletused on minu jaoks pigem külased. Lisaks on nemad 2 pildis eilsest saati ning midagi ei toimu, vaikselt kõik nõustuvad ükshaaval ja panevad oma
hääled neile. Üks suurematest nende surujatest on Maxi, kes üldise postitusmustri järele mulle seekord imekombel külana paistab. See, et camu niimoodi lihtsalt kökutab ja ei kaitse ning oli vahepeal eemal, võibolla siis on hundid tema ja synfoni ja olude sunnil eile hundid suurt kaasa ei rääkinud. See öeldud, loendan enda meelisvariandid tänaseks rongiks ja ootan mis küla arvab....
Iamallin, Timz0033, Luuk.
Siin aga märgin ära selle, et Luuk on samas jällegi teise mustriga kui varem, seekord on ta konkreetsem, räägib nimedest. Küll nendest samast 2st kes pildis, kuid konkreetsetest. Varasemates mängudes ta rohkem nagu niisama mängu üldpilti heietanud korra kusagil päeva lõpus.

ranka
01.03.13, 19:25
Ma lähen ise magama, kuna siin kell 1:22. Ehk ärkan enne päeva lõppu, aga ärge pange hääli nii fucking randomilt ühe posti põhjal. See ei ole ju normaalne vaid suuremat analüüsi palun.

Ma jätan hääle camu peale, aga ma kahtlen, et see võib-olla kõige õigem antud hetkel. Kuna keegi rohkem analüüse ei tee, siis pm. terve küla on üks suur hundipere, kes ühe postituse najal teeb oma otsuse. Nii me ei saa seda mängu mitte kuidagi võita v.a. kui ära luckime.

Karupoeg tegi meile suure töö ära ja palun analüüsige eilseid poste ning leidke oma kandidaadi.

PS! Järgmistest mängudes võiks camu olla bännitud ja üleüldse mängijad ,kes ei aita mängule kaasa. Niipalju, kui ma olen näinud, siis camu ei ole teinud üheski mängus peale esimese mitte midagi, vaid nolifenud oma dotat. Milleks röövida ära free spot, kui ei viitsi mängida ja see ajab tsipa närvi, sest see võib viia selleni, et raiskame päeva ja sööme ära süütu külamehe.

ranka
01.03.13, 19:32
Camu kohta räägib veel see, et ta luges seda teemat eile mitu korda, aga tegi kaks postitust, kus pakkus välja minu nime ja siis läks massiga kaasa.

See ajab tõsiselt närvi ja tegelt võikski camu välja hääletada. Kui me kaotame, siis selliste pärast me pähe saame, aga siiski rõhutan, et ma ei ole camus hetkel nii väga kindel ning põhjalikumaks analüüsiks praegu puudub aeg.

Ma väga palun: ärge postitage rohkem suvalist saasta. Võtke aeg maha ja lugege kõik postid läbi. Teil on infot, et q_q oli hunt ja karupoeg oli külatark. Eilne vaidlus annab väga-väga-väga palju juurde ja täna jõuame õigetele radadele, kui kõik me töötkasime koos.

See võtab 20 minutit teie elust, aga kokkuvõttes lõppeks mäng meie võiduga ja jääks paar päeva mängimata ehk kuluks vähem aega. Oleks eilne päev olnud suht random hääletusega, siis oleks ehk praegune olukord norm, aga kuna KT end ohverdas ja q_q häältepillamine võib anda ka infot, siis eri tohiks sellist informatsioonitulgu mitte analüüsimata jätta.

Ma lihtsalt palun: tehke üks päev nii, ainult täna ja loodan, et iga külaelanik teeb selle postituse oma nimekirjaga ja läheme võiduni. Ainult täna, testimise mõtteski, kas see töötab või mitte. See ei võta palju aega.

Ööd.

PS! Kui peaks juhtuma, et häältecount läheb pingeliseks ja mu häält vaja siis helistage mulle, kellel mu number (selle leiab ka netist) ja tulen appi.

IamAllin
01.03.13, 19:37
Minu kahtlusaluste listis on camu, eluvend, tiiger. Samas wowi postitus on ka väga imelik.

to wow: mille alusel mind kahtlusaluste listi paned, palun seligta, aitäh.

Maxi
01.03.13, 19:54
Eile panin eluvenna pigem küla hulka, aga täna poste lugedes siis 2 esimest posti olid konkreetselt q_q kaitsvad. Kas hunt nii teeks? kogenud hunt kindlasti mitte, aga eluvend vist varem pole hunt olnud?

See wowawiaa asi oli ka imelik, et q_q just teda proovis hundiks pressida

wow palju aktiivsem kui eelmine mäng

kus ta oli küla..

Siin suht niimoodi, et kas wowawiaa on cleared küla või siis q_q tegelikult luges kõik postid läbi ning overleveldas ja andis niimoodi immuunsuse. Ma ei oska ainult öelda, kas hundid julgeks seda juba day1 teha.
Ja hiljem hääletas ta lihtsalt iamallinn, mis esialgu andis tunde et Iamallinn on confirmed küla, aga siin võib jällegi overlevel olla.
hiljem ka veel see post:

nvm see, lugesin valesti

Siiski ma pigem usun, et day1 hundid ei hakkaks overleveldama. Seega confirmed külad on minu jaoks: Ranka, Iamallinn ja Wowawiaa, 90% küla on eluvend.

Tähtis on muide proovida võimalikult palju külasid ära confirmida, siis potensiaalsete huntide ring jääb koomale ning paneb nad rohkem surve alla, et tõestada et nad on külad or something.

LuuK
01.03.13, 19:55
mängijad, kes minu arvates käituvad eelmiste mängudega erinevalt:

timz0333 - spammerist on saanud nitt
tiigrikutsu - kui tuli peale tuli jäi vait

üldse ma arvasin et kui ma mitu tundi ära käin on siia mingi 100 posti tekkinud aga ei midagi