PDA

View Full Version : PokerStarsi ja Full Tilti pokkeri tiimi vaheline HU lahing tulekul?



Toimetaja
01.03.13, 13:26
Viimase nädala jooksul on teravnenud suhted PokerStars Pro Daniel Negreanu ja Full Tilt tiimi liikme Gus Hanseni vahel.


Sõnasõda algas 21. veebruaril, kui Gus Hansen nõelas Twitteri vahendusel Negreanut, meenutades aastate tagust kätt «High Stakes Poker» saatest.

Antud jaotuses floppasid mõlemad mängijad kolmiku - Gus viite ja Negranu kuute kolmiku. Turni loositi viis, mis andis Gusile neliku. Loomulikult lõppes käsi all-in panustega. Pank kasvas hiiglaslikuks - 575 700 dollarit. River mängujaotust ei muutnud ning Gus võitis.

Negreanu vastas Gusile järgnevalt: «Ma tahtsin Sind õnnitleda 2013. aasta heade tulemuste puhul, aga siis märkasin, et alguses jõudsalt ülespoole liikunud graafik oli hoopis kukkunud alla. Kui valus!»

Hansen esitas selle peale Negreanule väljakutse aastate taguse käe rematch´iks, millele Negreanu vastas: «Ma isegi olen ehk huvitatud Su väljakutsest. Annan teada esmaspäeval»
Seda ta ka tegi, aga hoopis teistmoodi. Negreanu kutsus omakorda Gusi duellile ning pakkus välja võistluse: PokerStars versus Full Tilt Poker. Full Tilt pokeritoa tiimis oleksid Tom «Durrrr» Dwan, Viktor «Isildur1» Blom ja Gus Hansen ning nende vastas PokerStarsi liikmed Daniel Negranu ning kaks liiget, kelle viimane ise valib.

Heads-up lahing toimuks EPT London raames. Kõik mängijad mängivad küll interneti vahendusel, aga istuvad arvutitega vastamisi samas ruumis. Iga duelli võitja selgitatakse kolme HU matshi vältel ehk üks mängija peab võitma vastast vähemalt kaks korda. Tiim, kelle liikmed võidavad vähemalt kahte vastast, on võitjad.

Gus Hansen andis teada teada: «Kui Sina ja Su raha on seal, siis ma ei saa ei öelda!» Sellegipoolest ta palus ühte muudatust: «Kuna sul on väga palju PokerStars Prosid, kelle vahel valida ning mul on ainult kaks, siis ma peaksin saama ise valida, kes kelle vastu mängib [võistluspaarid].» Negreanu oli sellega nõus ning teatas, et tema saab oma tiimi valitud paari päeva jooksul.

Oma videoblogis Negranu ütles, et ta valib hetkel viie mängija vahel: Vanessa Selbst, Jason Mercier, Eugene Katchalov, Bertrand «ElkY» Grospellier ja Isaac Haxton.
Siiani ei teata, mis summade peale või mis limiitides mängitakse. Seega on võimalik, et kui Negreanu tiim võidab, saab ta tagasi raha, mille ta kaotas ebaõnne tõttu aastaid tagasi Gus Hansenile High Stakes Poker saates.

Käsi mille põhjal tüli tekkis!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_ufZ-DHVCBQ
http://www.pokkeriprod.com/wordpress/wp-includes/js/tinymce/themes/advanced/img/trans.gif

pents
01.03.13, 13:54
Tegelik säuts oli:
Daniel Negreanu Thursday 8:05 PM
.@GusHansen I was going to congratulate you on your graph for 2013 but then realized I was looking at it upside down. Ouch!

reggie
01.03.13, 14:02
Negreanu tiimi võimalikke nimesid vaadates ja meenutades tema kohtumist Isilduriga, kus tal erilist lootust polnud siis panustaks küll pigem FT tiimile.

Strawberry
01.03.13, 14:24
Mäng on NLH või PLO ka ? Selbsti tahaks küll PLO-s näha.

supernova66666
01.03.13, 14:25
Negreanu tiimi võimalikke nimesid vaadates ja meenutades tema kohtumist Isilduriga, kus tal erilist lootust polnud siis panustaks küll pigem FT tiimile.

Daniel jooksis Isilduriga võrreldes nii sitasti, et vahel hakkas isegi kahju. Mingi käsi sai flopil 98-2 olukorras nupud sisse ja kaotas ikka. Isildur on loomulikult hea, aga ega Danielgi paha pole, rääkimata näiteks Ixe Haxtonist.

Kuid.. kui peaks valima paneks vist ise ka Full Tilt peale panused.

supernova66666
01.03.13, 14:25
Mäng on NLH või PLO ka ? Selbsti tahaks küll PLO-s näha.

95% kindel et holdem

pents
01.03.13, 14:56
Negreanu tiimi võimalikke nimesid vaadates ja meenutades tema kohtumist Isilduriga, kus tal erilist lootust polnud siis panustaks küll pigem FT tiimile.

Haxton ja Elky on lisaks Negreanule starsi tiimis

supernova66666
01.03.13, 15:17
Haxton ja Elky on lisaks Negreanule starsi tiimis

Ma oleks teinud sama valiku vist.

pents
01.03.13, 16:12
Ma oleks teinud sama valiku vist.

Nadal ja Becker:biggrin:

ranka
02.03.13, 05:19
Ma oleks teinud sama valiku vist.

Jup.

ropka11
02.03.13, 19:18
Nadal ja Becker:biggrin:
Jup