PDA

View Full Version : nl200 33



Fortune
20.04.09, 04:30
Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 100367 (http://www.thehandconverter.com/hands/100367)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BTN: $197.00
SB: $194.00
BB: $570.10
Hero (UTG): $226.10
UTG+1: $369.05
UTG+2: $421.50
MP1: $271.75
MP2: $122.00
CO: $268.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is UTG with 3 :diamond: 3 :club:
Hero raises to $6, 2 folds, MP1 raises to $12, 2 folds, BTN calls $12, 2 folds, Hero calls $6

Flop: ($39.00) J :club: 9 :diamond: 3 :spade: (3 players)
Hero checks, MP1 bets $12, BTN calls $12, Hero calls $12

Turn: ($75.00) 2 :heart: (3 players)
Hero checks, MP1 checks, BTN bets $50, Hero calls $50, MP1 folds

River: ($175.00) Q :heart: (2 players)
Hero checks, BTN bets $123 all in, Hero calls $123

vastas 12/9/2 vend, peab ilmselt muutma põhimõtet, et setti ei foldi. Keegi näeb siin riveril midagi mida me beadime?

ranka
20.04.09, 05:45
check-raise turn

Riveril peame võitma vähemalt 29% ajast, et call oleks kasumlik.



Board: Jc 9d 3s 2h Qh
Dead:

equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 57.143% 57.14% 00.00% 12 0.00 { 3c3d }
Hand 1: 42.857% 42.86% 00.00% 9 0.00 { JJ+, 99 }

Ei näe ma foldi kohta.

RudiTurbo
20.04.09, 07:38
Mul oli just olukord, kus tuli 89T flop ning potis olime donk mina ja suht tight reg. Flopis oli vist regilt check raise ja otsustasin lihtsalt callida, turnis vend open shoves vist ja ma ei näinud kätt, millest ma olexin ees 3way potis ja viskasin oma bottom seti minema. donk obv callis ja muckis oma käe ära kui reg näitas JJ'i.

NEVER FOLD A SET! ;D

See oli sama tilt, mis bad beat, olexin palju rahulikum old, kui olexin callinud ja vastas straight või parem set olnud :)

hotcocacola
20.04.09, 09:42
pakun et tal kas JQ vms.
hetkel ei näe foldi kohta :P

muhkLionu
20.04.09, 11:06
Mulle tundub et 12/9 mängija ei calli QJ-ga preflop reisi. ainus mida sellise statiga vend siin saab callida on mingi madal-keskmine paar set valueks. kuna ta ainult callis ka flopi, siis panen ta JJ v. 99 peale lõpuks, pigem 99. Vähemalt ma ise oleks 99 paariga ilmselt sarnast mängu teinud. Ei usu , et ta 22 paariga flopil callis ja hittis turni, see ainus mida sa võidaksid. Aga check-raise peale flopi oleks pildi kindlasti selgemaks teinud.

Fortune
20.04.09, 13:36
turni oleks pidand c/r jah, sest ega ma niikuinii ei foldi riverit, aga obv 99 vastas. imo sihukesed nitid on sellistes kohtades alati setminemas.

pikk28
20.04.09, 13:41
Mulle tundub et 12/9 mängija ei calli QJ-ga preflop reisi. ainus mida sellise statiga vend siin saab callida on mingi madal-keskmine paar set valueks. kuna ta ainult callis ka flopi, siis panen ta JJ v. 99 peale lõpuks, pigem 99. Vähemalt ma ise oleks 99 paariga ilmselt sarnast mängu teinud. Ei usu , et ta 22 paariga flopil callis ja hittis turni, see ainus mida sa võidaksid. Aga check-raise peale flopi oleks pildi kindlasti selgemaks teinud.

arukas jutt.
ok, teeme check raise flopil, MP1 loobub oma käest ja button kui shoveb, siis on fold a kui callib? mis me line siis on? check fold?

camu
20.04.09, 18:50
Siin sellisel juhul mina ei foldiks. Ma oleks turnis ise välja leadind ja shove callind ilmselt.

ESTPatrick
08.05.09, 15:02
standard cooler, mõtle kui sa koguaeg sellistes olukordades foldid, mida sa siis üldse mängid???

Fortune
08.05.09, 15:15
Pm seti ei foldi, aga kaldun arvama et ta oma OESDga mässas (QT) ja riveris hittis Q :P


paar posti üleval on kirjas, et tal oli muidugi 99, aga käe mängisin niikuinii sitasti, flopil tuleks raisida või siis turnil c/r. QT-i ei ole tal siin muide kunagi, vaata statte 12/9 vend, 99% siin pp-ga, arvestades, et ees on veel ka väike raise toimunud, sellepärast langevad sc-d ära. Ma ise arvan, et see oleks tegelikult üks vähestest kohtadest kus tasuks bottom set foldida, mis muidugi ei tähenda, et ma seda tegema hakkan.

Tüüp oli vist ryanj34234 vms, eks patrickul on kindlasti paar riidi selle venna kohta, igatahes übernit tüüp

ESTPatrick
08.05.09, 15:20
ryan tuntud vend jah, minu vastu tegi ta moove ikka, aga me oleme koos ikka väga palju mänginud ka

ranka
08.05.09, 19:28
Kõik Ryanid (ryanmack, upay4college, see ryan siin) on nitid ja ei oska mängida v.a. coordi.

tdx
09.05.09, 02:06
Ma arvan et k6ige suurem viga selle k2e juures on see kui sa floppi ei CRi (perfect spot siin) ja annad vastastele v6imaluse turni l2bi chekkida ---> sa ei saa riveriks st2kke sisse ---> kaotad haigelt valuet.

Aga kuna CR on v2ga strong play, siis ma ise pigem donkaks kas floppi v6i turni.

Ajuvaba
09.05.09, 22:41
ma ei saa aru, et miks ei tule kelleltki konkreetset lauset, et flopist lükka juba raise sisse? Millega see BTN peaks callima siis pärast flopi? Ei tule 12/9 vend proovima AJ(isegi min3(donk)betile), et mine sa tea.
Flopist tee asi kindlaks, raise ja kui BTN lükkab, siis mina foldiks. Olen rankaga ennem ka seda vaielnud ja neid situatsioone ennem ka läbi rääkinud, et osad kohtades annab seti foldida, vähemalt minu arust.

Kui tal oleks QQ v KK siis oleks BTN juba ise flopist raisenud.

Fortune
09.05.09, 22:53
ma ei saa aru, et miks ei tule kelleltki konkreetset lauset, et flopist lükka juba raise sisse? Millega see BTN peaks callima siis pärast flopi? Ei tule 12/9 vend proovima AJ(isegi min3(donk)betile), et mine sa tea.
Flopist tee asi kindlaks, raise ja kui BTN lükkab, siis mina foldiks. Olen rankaga ennem ka seda vaielnud ja neid situatsioone ennem ka läbi rääkinud, et osad kohtades annab seti foldida, vähemalt minu arust.

Kui tal oleks QQ v KK siis oleks BTN juba ise flopist raisenud.



flopi raise on tehtav muidugi, aga miks sa arvad, et keegi peale seda sisse lükkab? setid callivad, sest raiseda lihtsalt pole mõtet (peletad kõik nõrgemad käed ja bluffid eemale, parema käe vastu läheb raha niikuinii hiljem sisse) ja siis olenevalt regularist callitakse ka korra QQ, KK-ga ( kui ta mingil põhjusel preflop ei raisind nendega). Ütle, mida sa siis turnis teed, kui btn callib?

Obv unustasin algsesse posti lisada, et MP1 on fish seega ma ei näe põhjust tal slowplayeda QQ, KK, neid ta oleks pf reraisind.

Ajuvaba
10.05.09, 09:21
sellel ei ole enam suurt vahet, kas BTN seal pushib v callib...turn on ch-fold selle venna statside juures. Kogu see käsi on minu jaoks standard, sest olen ka ise täpselt samamoodi bustoks läinud korduvalt ja ei suuda samuti iga kord seti maha panna. Kui 12/9 vend sellisel boardil(arvestades ka PF mängu) callib - pärast sinu tehtud raise, siis on nuts.

Aga ok, tead miks ma oleks flopist eelkõige ch-raisenud? sest üldjuhul tähendab see MP min3(donk)bet AA-d ja need mehed ei suuda AA never-ever maha panna. Seekord ei olnud seal AA-d ilmselt(kui oleks olnud, siis oleksid saanud oma 33-e ilusti maha panna, sest donk oleks sind pärast ch-raise AI pannud ja BTN samuti).